Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Siekiera_Motyka o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Prawicowi publicyści ratują „sojusz” z Izraelem

Posted by Marucha w dniu 2018-01-29 (Poniedziałek)

Stanowisko Izraelskich władz wobec ustawy mającej karać za używanie określenia „polskie obozy koncentracyjne” nie podziałało ozdrowieńczo na większość prawicowych publicystów, którzy starają się ratować swoją skompromitowaną pro-izraelską propagandę.

Z tego powodu część z dziennikarzy mediów wspierających obóz Prawa i Sprawiedliwości rozpacza nad możliwymi „antysemickimi” reakcjami, krytykuje pomysły wydalenia izraelskiej ambasador i upominania się o prawa Palestyńczyków, a także przestrzega przed ostrym reagowaniem na żydowskie naciski. [Bo to tacy Polacy są… – admin]

Sprawa krytyki nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej postawiła w trudnej sytuacji nie tylko polski rząd, ale także prawicowych publicystów od wielu miesięcy nasilających swoją pro-izraelską propagandę oraz promujących tajemniczego żydowskiego lobbystę Jonny’ego Danielsa.

Redaktor naczelny prorządowego tygodnika „Sieci Prawdy” Jacek Karnowski zauważa przynajmniej, że reakcja izraelskich władz nie jest efektem niewiedzy, część tamtejszych środowisk uruchomiła już poważne oskarżenia wobec naszego kraju, zaś rządzący syjonistycznym państwem z pewnością nie pomogą Polsce w walce z „polskimi obozami zagłady”.

Karnowski twierdzi przy tym, że z całej sytuacji nie ma jednak dobrego wyjścia. Redaktor naczelny „Sieci Prawdy” uważa jednak, że polski rząd nie powinien brnąć w konfrontację z żydowskimi środowiskami, ponieważ w takim wypadku na nasz kraj zostanie przeprowadzony frontalny atak, z którego nie wyjdziemy zwycięsko.

Dylematy Karnowskiego uwzględniają przy tym fakt, iż nie można siedzieć cicho, kiedy izraelska ambasador Anna Azari deklaruje sprzeciw swojego państwa wobec wspomnianej nowelizacji. Podsumowując swój krótki tekst, publicysta stara się jednak krytykować „bezzwłoczne wytoczenie dyplomatycznych armat”.

W podobny sposób myśli jego dawny redakcyjny kolega, a obecnie publicysta tygodnika „Do Rzeczy”, Łukasz Warzecha. Z tekstu opublikowanego na stronie internetowej pisma wynika, że Warzecha ma największe pretensje nie do żydowskich polityków (twierdzi, iż „na razie nie wiadomo” skąd bierze się atak syjonistów), ale do rządu Prawa i Sprawiedliwości, który ma jego zdaniem nie posiadać żadnego planu reakcji na kryzysy wizerunkowe,

Publicysta przejawia przy tym, jak widać szczególnie po sobotnich wydarzeniach, niezwykle naiwną wiarę, iż do walki z dezinformacją wystarczy kilku urzędników resortu spraw zagranicznych, którzy będą w kilku językach odpisywać na wszelkie zarzuty wobec Polski, w tym także będą rozmawiać z izraelskimi dziennikarzami.

Największy niepokój wzbudza jednak u Warzechy inny oddźwięk weekendowych wydarzeń, w którym Polacy zaczną nagle upominać się o prawa Palestyńczyków i „dadzą się ponieść” mającym „potencjał antyizraelskim emocjom”. Dziennikarz znany jako jeden z największych fanatyków „polsko-izraelskiego sojuszu” twierdzi, że nasz kraj „absolutnie nie ma żadnego interesu” we wspieraniu Palestyńczyków, stąd też skrytykował on postulat prezesa Instytutu Zachodniego Stanisława Żerko, aby rządzący zaczęli podejmować ten temat.

Warzecha pisze, że „Warszawa zainwestowała ogromnie dużo w naprawianie wzajemnych kontaktów z Tel Awiwem od czasów prezydentury Lecha Kaczyńskiego”, lecz nie starczyło mu na tyle bystrości, aby zauważyć, iż taka polityka nie przyniosła żadnych efektów.

Warzecha skrytykował także możliwość wydalenia izraelskiej ambasador w Polsce, o czym wspomniał Krzysztof Wyszkowski, czyli jedna z legend „Solidarności” i jednocześnie członek Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Obawy o ewentualny wzrost „antysemickich” postaw wyraził na Twitterze nasz „ulubieniec” i jak się okazuje stały czytelnik naszego portalu, a więc redakcyjny kolega Warzechy, Marcin Makowski. Napisał on bowiem, że „na antysemityzm, który podnosi przy tej okazji swoją głowę, nigdy nie było w Polsce miejsca”.

Na szczęście pojawiły się również głosy rozsądku. Co najbardziej zaskakujące, pewne sygnały refleksji nad swoją dotychczasową publicystyką dostarczył Rafał A. Ziemkiewicz, który na Twitterze przypomniał o braku żydowskiej pomocy dla ofiar stalinizmu i skrytykował postawę żydowskich szowinistów, a także opublikował na swoim koncie wspomniany wpis szefa Instytutu Zachodniego.

Pozostaje mieć nadzieję, iż „nowoczesny endek” po trwającej aferze zrewiduje poglądy wyrażone przed czterema laty w kuriozalnym tekście „Żydzi do Gazy”.

Aleksander Majewski z portalu wPolityce.pl zwraca natomiast uwagę na polityczną poprawność wśród prawicowych publicystów, bowiem niektórzy z nich mają bić się we własne piersi. Publicysta krytykuje też niektórych polityków, w tym przede wszystkim Marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, zapraszającego izraelską ambasador do dyskusji na temat wdrażanego prawa, przy czym problem polega na tym, iż takie konsultacje były już prowadzone i odniosły widoczny skutek.

Na podstawie: dorzeczy.pl, wpolityce.pl, twitter.com.

Zobacz również: Prawicowy tygodnik sączy filosemicką propagandę

http://www.autonom.pl

Komentarzy 26 to “Prawicowi publicyści ratują „sojusz” z Izraelem”

 1. gość said

  Dr Kurek: Gdyby Żydzi mieli ratować Polaków, to nie ocalałby żaden Polak

 2. nie WESOŁO said

  Niby prawica (pis)koncesjonowana w Magdalence jest dziś w tym rozgardiaszu w rozkroku niby przeciw ,ale jednak za…
  Za to jeszcze zabawniej zachowuje się prawica „skrajna”. Robi marsz tysięcy flag i dziesiątek tysięcy umęczonych gorących patriotycznych serc wpuszczając prowokatorów (kryptofaszystów – ludzi opętanych) gdzie wiadomo że to tylko o tym będzie potem mowa. W lesie przy wafelkowej swastyce spotkali się wykolejeńcy a rykoszetem dostaną ci od orzełka w koronie. Za co? Za to że utrzymują kontakty z debilami z sekty przebierańców. I kto pomaga Izraelowi? I kto kompromituje siebie i Polskę? Nie prawica -ta różowa i skrajna? Co ciekawe Izrael i sami Żydzi ustawili się w pozycji ofiary. Tylo skończony dyletant w takiej figurze przed przeciwnikiem zdejmuje spodnie i jeszcze wygodnie się wypina…
  Chyba że ktoś tak lubi ,ale niech potem nie płacze i nie w mawia nam wszystkim że to ofiara dla narodu i że tak trzeba było!

 3. Birton said

  antypolskie żydostwo się szerzy w tempie szybszym niż króliki

 4. Adam J. said

  PiS to nie prawica, PiS to kurewstwo.

 5. Birton said

  uznać Izrael, za WROGIE państwo, co Izrael udowodnił
  kto to zrobi :
  1. może Jarosław Ciepły Żoliborski, brat Lecha Zimnego Aviatora? – nie
  2. może Juda Kornauserowy , miłośnik zapalania świec menorowych ? – nie
  3.
  ……….
  100. może biskup Pieronek z rodu górali synajskich ? – nie
  To kto?
  Jeśli nie my, Polacy, to kto? Jeśli nie teraz, to kiedy ?

 6. Marek said

  Sputnik się popisał.
  fragment:
  Podczas emisji programu „Studio Polska” na żywo, „paskowcy” umieszczają na dole komentarze internautów, odnoszące się bezpośrednio do tego, o czym mówi się akurat na antenie. W pewnej chwili wszyscy — zarówno widzowie przed telewizorami, jak prowadzący program w studiu, osłupieli. Na paskach pojawiły się takie oto komunikaty: „Wreszcie pokazują prawdziwą twarz IZRAEL i całe lobby Żydowskie”, „Zasłona z Żydów opadła i pokazali swoją prawdziwą twarz — przemysł holokaustu służy im do wyłudzania nieustannie od Polski wielomiliardowych wyimaginowanych roszczeń”, „Dajmy następne 100 milionów na żydowskie cmentarze”.

  Wielki plus dla prowadzących program — między innymi dla Magdaleny Ogórek, która, widząc przekaz, zareagowała natychmiast: — Nie życzymy sobie takiego przekazu! — powiedziała.
  ===

  Wow, dziękujemy pani Ogórek, spełniła swoją rolę doskonale, szkoda ze snadałera nie pocałowała w doopę.
  Nałeżało mu się, za doznane krzywdy.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201801297217053-sputnik-polska-tvp-antysemityzm/

 7. Birton said

  Pani Ogórek prostytuuje się chwilowo u światowego żyda dla pieniędzy , może zabrnąć któregoś dnia w wielkie g. bez odwrotu i możliwości obmycia rąk

 8. Jack Ravenno said

  A historia rechocze a wręcz tarza się ze śmiechu widząc RZYDÓW i SZKOPÓW ramię przy ramieniu atakujących Polskę i Polaków. Nie sądziłem, że dożyję aż takiego gówna – teraz niechaj wpadnie ono w wentylator i obsmaruje wszystko i wszystkich.

  Cui bono?

  Widać jak na dłoni – za „polskimi obozami zagłady” stoją wyłącznie RZYDZI. W imię pogardy dla gojów i swojej żądzy złota tylko niszczą i poniewierają wszystkim co cenne dla normalnych ludzi. Plemię żmijowe, dzieci samego szatana.

  Tfu.

  Polacy są najspokojniejszym narodem w Europie a może i w świecie. Wiele potrafią wytrzymać, ale gdy się wkurwią wtedy nie dość, że się zjednoczą przeciw wspólnemu wrogowi to ostatecznie rozwiążą pewne kwestie…

  Osobiście czuję, że czas wielkiego resetu szybko nadchodzi i nie da się tego powstrzymać…RZYDZI szaleją, kończy im się woda w tym ich zasranym piaszczystym syfiastym „państewku” będą atakować i atakować – takie to „ludzie”

 9. gość said

  Naczelny rabin Polski o ustawie IPN: „Złe prawo”. Poseł Winnicki oburzony: „To absolutny brak lojalności wobec państwa polskiego”

  W sprawie nowelizacji ustawy o IPN penalizującej określenia „polskie obozy zagłady”, „polskie obozy zagłady” i „polskie obozy koncentracyjne” głos zabrał Naczelny Rabin Polski, Michael Schudrich. „Złe prawo” napisał na twitterze 28 stycznia. Prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki nie kryje oburzenia tymi słowami. „Absolutny brak lojalności wobec państwa polskiego w trudnym momencie”.

  Trudno nie zgodzić się ze słowami posła Winnickiego. Warto też pamiętać, że to nie pierwszy raz, gdy rabin Schudrich działa na niekorzyść Polski. To rabin Schudrich firmuje kłamliwą opinię o niemożliwości przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem, która to opinia wprowadziła w błąd ówczesnego ministra sprawiedliwości śp. Lecha Kaczyńskiego i stała się przyczyną przerwania ekshumacji.

  Kłamstwo Rabina Schudricha zdemaskowali sami Żydzi dostarczając dr Ewie Kurek informacje, dzięki którym rozpoczęła się zbiórka podpisów pod petycją o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem. Niestety, obecny rząd RP chowa głowę w piasek, a petycja ponad 12 tysięcy Polaków nadal pozostaje nierozpatrzona.

  O niechlubnej roli rabina Schudricha w zakłamywaniu sprawy Jedwabnego, o naciskach Światowego Kongresu Żydów i o strachu PiS przed wznowieniem ekshumacji mówiła dr Ewa Kurek podczas wywiadu w TVP Info w 2016r.

  .https://youtu.be/6IL_ozpz8GA

  http://wprawo.pl/2018/01/29/naczelny-rabin-polski-o-ustawie-ipn-zle-prawo-posel-winnicki-oburzony-absolutny-brak-lojalnosci-wobec-panstwa-polskiego/

 10. Birton said

  trzeba wykopać uroczyście tych Żydów z Jedwabnego w towarzystwie zimnych chirurgów i sprawdzić , co im faktycznie zaszkodziło

 11. NICK said

  Birton.

  Tu i tam.

  Z Bogiem. Dzieciaku.

  Zawsze pisałem… .

 12. prawo said

  Warto posłuchać co mówi ks. prof. Waldemar Chrostowski – w tym jest odpowiedź! To wspaniały kapłan i Polak a przy tym wielki znawca tematu żydów na przestrzeni 5000 lat. Ks. prof. Waldemar Chrostowski tłumaczył, że dla żyda fakty nie mają żadnego znaczenia więc zamiast się dziwić to lepiej posłuchać mądrego. Tu podaję cytat i łącze:
  „OPOWIADANIE ZAMIAST FAKTÓW
  My próbujemy w tej, w tym myśleniu o wojnie odtworzyć to, co się wydarzyło. Próbujemy odtworzyć kto, gdzie, kiedy, ile osób, dlaczego, itd. My myślimy na sposób historyczny – chcemy odtworzyć fakty. Proszę księży, dla Żydów fakty nie mają żadnego znaczenia. Proszę to zapamiętać, mówię to z długiego doświadczenia. Żydów nie interesuje historia jako taka. Nie mają pojęcia historii obiektywnej. Co ich interesuje? Żydów interesuje haggada o przeszłości – opowiadanie o przeszłości. A to jest zupełnie co innego. Nie liczy się to co się wydarzyło. Ważne jest to, jak się to opowiada.
  Zatem – upraszczając nieco – nie zadaje się pytania, co jest prawdziwe. Zadaje się pytanie, co jest prawdziwe dla Żyda. Nie mówi się, co jest dobre (lecz) co jest dobre dla Żydów? Nie mówi się, co się wydarzyło – co się wydarzyło, żeby to było dobre dla Żydów? Otóż to jest mentalność – sposób myślenia ukształtowany przez tysiąclecia. Spotykają się ze sobą dwie mentalności. My w tym wydarzeniu zagłady Żydów chcemy ustalać fakty. Natomiast Żydzi wyciągają stąd znaczenie, sens, który mógłby być dla nich pożyteczny. Jeżeli fakty temu przeczą, to tym gorzej dla faktów. W związku z tym, dyskusja z nimi na temat faktów mija się w ogóle z celem.
  I typowy przykład tego mogą księża znaleźć w licznych publikacjach „Gazety Wyborczej”. Jest to gazeta – mówię to z pełna odpowiedzialnością – w specyficznym i pełnym tego słowa znaczeniu – żydowska. Od redagowania, od – powiedzmy sobie – sposobu podawania informacji, od sposobu układania informacji itd. itd. jest, ona doskonale odzwierciedla mentalność żydowską.”
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/10/01/ks-prof-waldemar-chrostowski-o-dialogu-katolika-z-zydami/

 13. revers said

  A.A. Ambasador Izraela w Polin, wypowiedz godna oficjalnej gubernatorki na gubernie-kolonie.il Polin „Rzad polski powinien wszelkie projekty ustaw najpierw konsultowac ze mna.”

 14. gość said

  Żydostwo podkuliło ogon?
  ————————
  Komunikat Ambasady Izraela w Polsce: To były niemieckie nazistowskie obozy

  Izrael stoi na tym samym stanowisku co Polska, nazywa obozy śmierci niemieckimi nazistowskimi obozami – poinformowała w komunikacie Anna Azari, Ambasador Izraela.

  CAŁOŚĆ KOMUNIKATU

  Izrael stoi na tym samym stanowisku co Polska, nazywa obozy śmierci niemieckimi nazistowskimi obozami.

  Odnotowaliśmy w prasie dużo informacji o tym, że Izrael rzekomo nie wyraża zastrzeżeń do nowelizacji ustawy o IPN, powołujących się na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości z 2016 r. Jednak podczas spotkania wyjaśniliśmy, że część tego prawa będzie stanowić ogromny problem dla wszystkich uczestników debaty publicznej.

  Wtedy też ostrzegaliśmy przed publikacją projektu tej ustawy i proponowaliśmy kontakt z Instytutem Yad Vashem, by uniknąć sytuacji, z jaką się dziś spotykamy.

  Międzynarodowa organizacja The International Holocaust Remembrance Alliance wzięła udział w dyskusji nad proponowanym prawem. Na forum organizacji trwały szczegółowe dyskusje nad tekstem ustawy. Członkowie tej organizacji wyrazili troskę wobec zawartych w niej treści i ustalili, że wersja nad którą pracują, nie zostanie opublikowana.

  Przyjęcie tej nowelizacji przez Sejm było niespodziewane, a data którą wybrano – szczególnie niefortunna.

  Mam jednak nadzieję na stworzenie polsko-izraelskiej grupy roboczej, która będzie wspólnie pracować nad projektem ustawy, rozpatrzy ją na nowo i doprowadzi do porozumienia.

  Anna Azari, Ambasador Izraela

  Źródło: Facebook

  https://www.gloria.tv/article/9eS6nC9UQ8DX3ysrdjGWiKthC

  ——
  Co jest, kurwa?
  Jakiej znowu „grupy roboczej”?
  Nad czym wspólnie pracować? Z kim?
  Przecież te skurwysyny z niczego nie ustąpiły!!!
  Admin

 15. revers said

  Podsumowanie gazetywarszawskiej
  http://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/234-czosnkowy-nowosilcow-z-izraela-namiestnik-anna-azari-obnaza-naga-prawde-o-polaczkach-bez-godnosci

 16. snag said

  Admin @ 14 ,…

  A kto im zaplaci ?

 17. Regina said

  Ad.9 Gość. Bardzo dobre porównanie ustawy IPN z Jedwabnem.W jednym i drugim przypadku chodzi o to samo,o bezkarne obsr….nie Polaków. W przypadku Jedwabnego,świadomi są Żydzi tego,że dokonali tej zbrodni Niemcy.Ekshumacja dałaby dowody na to,stąd ten wściekły sprzeciw.Tylko idiota mógł uwierzyć w to,że dokonała tego nieuzbrojona garstka Polaków.Do idiotów raczej ich zaliczyć nie można,bo to pazerna i przemyślna nacja. O spokój zmarłych absolutnie im nie chodziło.Jaki oni mają stosunek do swoich zmarłych,widać po tym cmentarzu,na który musiał dać pieniądze polski podatnik.Przedstawia on obraz nędzy i rozpaczy,aż przykro patrzeć na na coś takiego.Wstydu za grosz.A przecież Żydzi to bogaci ludzie.To świadczy o tym jaki mają stosunek do swoich zmarłych.

 18. Joe said

  Wreszcie z mgly klamstwa wylania sie cala Prawda o celowosci eliminacji niewygodnej czesci biednego zydostwa w Europie Wschodniej
  przez ich PObratymcow uzywajacych siepaczy z POd czarnego krzyza….1000 lat razem!!

 19. Birton said

  pieprzysz stary NICKU, aż wstyd

 20. fax said

  Ogórek to niby Polka, nie rzytowskaja, hahahahaha, Polacy dobrodzieje siedzą przed TVtworami i się wachlują podziwiając skaczących i wyjących, przemądrzałych gada,jących żydów.

 21. NICK said

  ?
  (19)

 22. NC said

  Re 13: Izraelska ambasador Anna Azari zaproponowała powołanie wspólnej komsji izraelesko-polskiej, która napisze nowy tekst sutawy o IPN.
  1) Wydalić z Polski, razem z niejakim Schudrichem.
  2) ZdelegalizowćB’nai B’rith.
  3) Zdelegalizować wszystkie organizacje otrzymujace środki finansowe zza granicy.

 23. RomanK said

  Ta ustawa to powielenie ustaw Israela….dot Holokaustu…
  Ich protesty w saprawi epolskiej ustawy maja sens ,,oczywiscie dla przemyslu holokaustu…
  Pemalizacja falszywek..psuje narracje domniemanej wspolwiny Polakow, ktora tworza experci i pubilicysci , ktorzy pisza we wplywowych mediach pod zarzadem zydowskich centrali medialnych.
  TO Zydom zalezy na dobrych stosunkach i specjalnym traktowanu w Polsce a nie odwrotnie. Polacy z tego nei maja NIC!!!! NIC!!!!
  170 tys rocznie gowniarzy na wycieczkach za rzadower grosikui nei przynossxza zadnych zyskw lecz straty….
  Swoja droga zachowanie zydow mnie nei dziwi..ale sluzalczosc , trzesidupstwo i sluzaczosc wielu polskich tzw patriotycznych redaktorow politykow etc…powoduje odruch wymiotny!
  OBurzenie prezydenta…dla Polakow i na wewnetrzyny uzytek…zalosne….

 24. Edomickie Żydostwo pluje w twarz Polakom i szkodzi całemu narodowi Żydowskiemu, prawdziwym potomkom Jakuba. To oni finansowali Hitlera a dzisiaj okradają narody w imię „odszkodowań za Holokaust”, podczas gdy sami stoją za ludobójstwem Hebrajczyków i Polaków, a prawdziwie ofiary ludobójstwa nic z tego nie mają. To Amalekici stoją dzisiaj za państwem żydowskim położonym w Palestynie, które nastawia Polaków przeciw Żydom – a to przecież zarówno Polacy katolicy, dzieci prawdziwego Izraela, Kościoła katolickiego, jak i biologiczni potomkowie Jakuba byli eksterminowani podczas wojny – eksterminowani przez czerwone lucyferiańskie pogaństwo, które sprzymierzyło się z czcicielami złotego cielca z góry Seir. Za to co odpierdala teraz zbrodnicze państwo położone w Palestynie Polska powinna natychmiast zerwać wszelkie dyplomatyczne stosunki z Izraelem, wydalić tą pierdoloną Żydówkę ambasador Izraela z kraju, i oświadczyć, że jakiekolwiek kontakty z Izraelem zostaną na powrót nawiązane dopiero wtedy, gdy zbrodnicze państwo Izrael wyda publiczne oświadczenie, iż ani Polacy, ani naród Polski, ani państwo Polskie nie ponoszą absolutnie żadnej odpowiedzialności za ludobójstwo Żydów podczas drugiej wojny światowej, a każdy, kto twierdzi inaczej kłamie, i takie kłamstwo jest równoznaczne z kłamstwem oświęcimskim i będzie w Izraelu w równej mierze ścigane. Po wydaniu takiego oświadczenia Polska zastanowi się, czy na powrót nawiązać stosunki ze zbrodniczym państwem żydowskim położonym w Palestynie.

 25. Lily. said

  Sami swoi. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

 26. Sceptyk said

  Został może jeszcze gdzieś Zyklon B?

Sorry, the comment form is closed at this time.