Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Tak potężnej akcji wymierzonej w dobre imię Polski w historii jeszcze nie było! Coś złego wisi w powietrzu…

Posted by Marucha w dniu 2018-01-29 (Poniedziałek)

Niemieckie gazety twierdzą, że „Warszawa to stolica rasizmu”. Ambasador Izraela, że istniały „Polskie obozy śmierci”. Kreml sugeruje, że „nad Wisłą odrodził się faszyzm”. Czy nie jesteśmy przypadkiem o krok od jakiegoś bardzo niepokojącego wydarzenia?

Jeśli nasz kraj jest równolegle, nieomal ramię w ramię, oczerniany przez Niemców, Żydów i Rosjan, to są duże szanse na to, że świat uwierzy w wiele bzdurnych kłamstw na temat Polski. A wówczas, w razie poważnego konfliktu lub pacyfikacji, nikt nas nie będzie żałował…

Przypomnijmy sekwencję wydarzeń – 11 listopada ub.r. Lesse Lehrich, który w czasie kampanii prezydenckiej w USA był doradcą Hillary Clinton ds. zagranicznych, opublikował tweeta ze zdjęciem z polskiego Marszu Niepodległości. Problem w tym, że zdjęcie to opisał jako „60.000 Nazis marched on Warsaw today”.

Tweet ten wywołał prawdziwą burzę. Tego dnia był on najbardziej rozpowszechnianym tweetem na świecie. Mimo promowania zupełnie nieprawdziwych informacji, administracja Twittera nie zdecydowała się jednak na zablokowanie tego przekazu. Akcje prostujące ze strony Polski na niewiele się zdały. W świat poszedł obraz, jakoby 11 listopada na ulicach Warszawy zebrało się 60 tys. nazistów.

W kolejnych tygodniach kłamliwa propaganda nie ustępowała. Swoje „trzy grosze” dołożyli polscy politycy opozycyjni, którzy zupełnie nieodpowiedzialnymi wypowiedziami legitymizowali fałszywe narracje na temat naszego kraju. Efekt spotęgowała należąca do amerykańskiego kapitału stacja TVN, która przez kilka dni z rzędu, jako topowy temat wszystkich serwisów informacyjnych traktowała incydent z wodzisławskiego lasu, gdzie pięciu neonazistów postanowiło świętować urodziny Hitlera.

Natężenie oraz skala, z jaką TVN informował o tym wydarzeniu spowodowały, że przeciętny odbiorca narracji tworzonych przez tę stację mógł odnieść wrażenie, iż w każdej polskiej gminie wyprawiano Hitlerowi podobne imprezy, a neonazizm to niezwykle poważny problem współczesnej Polski.

Jednak prawdziwe uderzenie w dobre imię naszego kraju miało dopiero nastąpić…

27 stycznia ambasador Izraela w Polsce stwierdziła, że penalizacja sformułowania „polskie obozy śmierci” jest próbą negowania Holocaustu. Jej wypowiedź uruchomiła prawdziwą lawinę dyfamacji. W ciągu kolejnych 11 godzin na samym tylko Twitterze pojawiło się 25 mln (!) wzmianek w języku angielskim na temat „polskich obozów śmierci”.

Wszystkie światowe agencje informacyjne podały bzdurną wersję promowaną przez Izrael, jakoby Polska próbowała prawnie negować Holocaust. Skala globalnego oburzenia na Polskę osiągnęła poziom nigdy wcześniej nie widziany.

Powstaje pytanie – czy w tych okolicznościach Polska jest w stanie wygrać globalną wojnę informacyjną?

Odpowiedź jest prosta: Tak. Wystarczy tylko nauczyć się narzucać innym swoje narracje/kontrnarracje oraz – broń Boże – nie obrażać się na tych, którzy zostali przez kłamliwe narracje zmanipulowani. [„Zmanipulowani”… zawodowe kurwy, złodzieje i inne łajdactwo – „zmanipulowani”…  – admin]

Syndrom „oblężonej twierdzy” jest w tych okolicznościach najgorszym co sami sobie możemy zrobić. Trwa wojna informacyjna i każdy nasz ruch, każda nasza nieprzemyślana reakcja będzie wykorzystana przeciwko nam. Musimy się nauczyć żyć w takim stanie, a jednocześnie wpływać na postrzeganie świata przez innych, uwzględniając nasze interesy i nasz punkt widzenia. To może się udać, ale wymaga odpowiednich finansów oraz potężnego wysiłku organizacyjnego, jak i intelektualnego. Jeśli teraz przegramy wojnę na „soft power”, to tym bardziej przegramy ją w wersji „hard”. Warto o tym pamiętać.

Źródło:
Polityka w sieci (Twitter.com)
Neonazis feiern Hitler (Taz.de)

http://niewygodne.info.pl/

Oczywiście nie obyło się bez rytualnego dorzucenia Rosji do Żydolandii i Hitlerlandu.
Admin

Komentarzy 90 to “Tak potężnej akcji wymierzonej w dobre imię Polski w historii jeszcze nie było! Coś złego wisi w powietrzu…”

 1. zenq said

  Jebać holokaust. Centralnie, w dupę chrzczonych scyzorykiem. Pierdolone żmijowe plemię, narodowości handlowej, kurwa jego mać.

 2. prawo said

  Módlmy się za żydów wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę
  z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.
  Módlmy się:
  Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet
  Żydów wiarołomnych nie odrzucisz:
  wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy,
  którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony.
  Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.

 3. fuz said

  „..ramię w ramię, oczerniany przez Niemców, Żydów i Rosjan,.” oczerniani przez żydów i tylko żydów, szwargocących rożnymi jeżykami ale porozumiewających się jidysz. Prawdopodobnie gajówki ich wystraszyły, nie maja ostatnio rewelacyjnych osiągnieć propagandowych, ich przyszłość wygląda zimno i ciemno, hieny i kojoty zapędzone pod ścianę mogą wyrządzić wiele szkody, na razie wyją i skaczą.

 4. fuz said

  Re2 prawo po lewo, nei logiczne, to brechanie o wiarołomnych. Przede wszystkim żeby cos złamać trzeba to posiadać, najlepiej na własność. Te krzywe mordy Bogobójcze nigdy nie miały Boga w sercu a w sakiewce. Ich bogiem Molach. Brechanie i kiwanie, na pokaz dla głuchoniemych niemyślących goim, owiec do strzyżenia !

 5. AlexSailor said

  @Admin

  Tak sobie dumam i wydumałem, że chodzić może o projekt międzymorza.
  A jednak, niezależnie od tego jak jest odległy i realny, bo państwa poważne,
  a do tych należy Rosja, Izrael i chyba Niemcy (chyba po zaproszeniu biednych uchodźców),
  reagują na wszelkie zagrożenia z wyprzedzeniem gasząc je w zarodku.
  Ostatnio nawet Chorwacja opowiedziała się za Polską widząc w nas lidera.

  Międzymorze kładzie kres niemieckim rojeniom o hegemonii w Europie, a także jest
  niekorzystne dla Rosji zmniejszając jej wpływy i rolę jako jedynej alternatywy dla
  Niemiec dla państw międzymorza.

  Możliwe, że chodzi te 200 miliardów, ale po co włączałaby się w to Rosja.
  No chyba, że przy okazji chcą z siebie zdjąć odpowiedzialność, jako
  prawnego następcy ZSRR, za rozpętanie II WŚ w 1939 wespół z Niemcami.

  No i kolejna sprawa.
  Nie możemy wygrać tej wojny informacyjnej tylko się broniąc i tłumacząc.
  Nawet w stosunku do Rosji, mimo braku jakichkolwiek oporów, a nawet czasem
  przyzwoitości, nasza „polityka historyczna” jest nie tak skuteczna, jak być powinna.
  Dowodem ustawodawstwo penalizujące wskazywanie odpowiedzialności ZSRR
  za właśnie rozpętanie II WŚ.
  Jakoś nasz ambasador nie darł ryja na cały świat, a nasza propaganda zupełnie
  tego nie wykorzystała skupiając się na doraźnych celach polityki sojusznika
  zza oceanu.

 6. NICK said

  Świat to jedno wielkie naczynie.
  Połączone.
  I Brudne.

  Piszmy sobie dalej.

 7. fax said

  https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/superwizjer-tvn-z-kamera-w-srodowisku-polskich-neonazistow,807953.html
  Jak milo zauważyć nieudawany strach mobilizujący parchów przed widokiem paru miłośników socjalizmu narodowego. Nagle Żydy wszystkich krajów łączą się, w braterstwie i zrozumieniu. Nagle nie ma miedzy nimi niezgody, i pucują sobie nawzajem, z oddaną miłością, buty.

 8. bryś said

  Znaczy się że nasi rządzący to Wielcy Polacy?

 9. Podpis said

  Nie wiem co Pan tak broni tej Rosji. Oni wszyscy grają w jednej orkiestrze „światowej”. Tu się niby poszturchają a w konsekwencji albo ktoś w Pana ukochanej Rosji przyprawi nam gębę faszysty albo na „Zachodzie” wyemitują potężny artykuł o podnoszących głowę nazistach czy coś takiego. Gdyby mieli coś do siebie naprawdę, to by nie handlowali ze sobą na taką skalę. Wszystko to jeden gnój.

  ——
  Brednie.
  Tylko Polacy się unoszą honorem. Inni handlują bez względu na różnice ustrojów, poglądów, religii etc.
  Admin

 10. Pronger said

  Panie Gajowy jak Ayelet Shaked, min sprawiedliwości Izraela powiedziała: Jeśli Putin chce żyć, powinien zrobić co Izrael mu powie. Nie jadł PUTIN z rączki Nataniahu? Trochę pokory w swoim antypolonizmie

  ——
  Się nalazło ostatnio różnych dziwnych typów do gajówki.
  Admin

 11. Mariusz said

  „Oczywiście nie obyło się bez rytualnego dorzucenia Rosji do Żydolandii i Hitlerlandu.”

  Od co najmniej tygodnia na polskiej wersji Sputnika nie ma dnia bez artykułów, w których ktoś tam „nadziwować się” nie może że „w Polsce aż taki antysemityzm” i że „odrodził się faszyzm”.
  Wcześniej na tym portalu temat nieistniejący.

  No ale wszystko wskazuje na to, że po „podkładzie” TVN-u i całym tygodniu grożenia środowiskom narodowym delegalizacją, temat „faszyzmu”, „nazizmu” czy „antysemityzmu” w Polsce zostanie spektakularnie przypieczętowany i zamknięty jutro przed ambasadą Izraela, gdzie ma się rozumieć w ogóle nie dojdzie do żadnych prowokacji i „ekscesów” – bo niby dlaczego miałoby dojść..? 🙂 – przy okazji wydarzenia, na które zaprasza poseł Winnicki: https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/photos/a.747792725265334.1073741831.394579780586632/1771171766260753/?type=3&theater

  ——-
  Nie wiem, może przegapiłem takie artykuły…

  A z drugiej strony nie dziwiłbym się Rosjanom. Nieustannie, oszczerczo atakowanych przez Polskę. I to nie poziomie jakichś blogów, ale ministerstw.
  Być może korzystają z okazji i odpłacają pięknym za nadobne?
  Admin

 12. Marucha said

  Re 7:
  Nie widzę u Żydów żadnego strachu.
  Widzę natomiast bezmierną butę, arogancję, chamstwo i wściekłość, że ktoś w kolonii Polin próbuje podjąć jakieś decyzje bez ich zgody.
  Żydzi wygrają tę potyczkę.
  Nie miejcie złudzeń, panowie.

 13. Anucha said

  Panie Gajowy to nie Rosjanie, przecież wszy łonowe rozłażą się po całym ciele i żyją nie tylko przy doopie, atakują wszystkie owłosione partie ciała i ssą krew żywiciela.

  ——
  Nie ma pod tym względem wątpliwości.
  Admin

 14. revers said

  Czekajac an szurolapa , wg. p.Michalkiewicza

 15. Zerohero said

  Kreatura z niewygodne.info do grona oczerniających Polskę musiała oczywiście wrzucić Rosjan. Są jakieś granice zidiocenia, zaślepienia i szajby?

  Wszak Polska od wielu lat na wszelkie możliwe oczernia Rosję. Oficjele rządowi III RP mówiąc o Rosji zawsze dokładają formułkę „łamie prawo międzynarodowe”, media rządowe mówią, że Rosjanie zamordowali Kaczyńskiego, a wszystkie media mówią, że Rosja chce na Polskę napaść zbrojnie, jest niedemokratyczna i należy ją izolować, a nawet zniszczyć.
  Nawet wyniki sondaży międzynarodowych pokazują, że Polacy ZE WSZYSTKICH NACJI najbardziej nie lubią Rosji i są przychylni sankcjom wymierzonym w zniszczenie rosyjskiej gospodarki.

  Ile trzeba mieć rzadkiej sraaaaki we łbie aby od kraju który zadeklarowało się jako wroga wymagać aby był nam przyjazny?
  Przyjaźni wymagajcie od „sojuszników”, bo to im wchodzicie w D.

  Poza tym Polska i większość skretyniałego polactwa poparły na Ukrainie banderowców mordujących rosyjską ludność, a nawet zakończenie wojny wolą świętować z litewskimi kolaborantami Hitlera niż Rosjanami.
  Z punktu widzenia Rosji Polska jest jak najbardziej faszystowskim, neonazistowskim krajem.

 16. Zerohero said

  Ścierwo z niewygodne.info oczywiście nie powie, że to m.in. w PiS pojawiają się pomysły delegalizacji ONR i że to za rządów magdalenkowego PiS mamy sceny takie jak tu:

  Wszyscy winni. Cała zagranica, TVN, PO, nowoczesna, tylko nie PiS.

 17. Zerohero said

  a wasz Duda jak się wyraża o polskim nacjonalizmie? Jak kręci nosem, jak przekonuje, ze lepszy jest „patriotyzm”.
  Jak się wyrażają klechy? Klechy tak się wyrażają, że ks. Międlar stał się „panem Międlarem”, natomiast kreatury kumplujące się z Michnikiem są biskupami i zachęcają do przyjmowania „uchodźców”.

  Wy się dalekiego Kremla czepiacie a parasol ochronny rozpostarliście nad tymi którzy sprawują rzeczywistą władzę i mają wpływ na opinię publiczną.

 18. Do 15,16,16.Tak niestety.Ja osobiście,mam prąd,ropę z Rosji.122 metrów za Nysą a w Sassnitz wzrasta liczba milionerów z Rosji i Chin.

  W Bawarii,prąd(energia elektryczna) ,ropa,gaz… US Army otrzymuje z Rosji.
  Kompletnie nie rozumię polskiej administracji w Polsce.Chyba , że ich życie jako polityków, jest zagrożone przez specjalistów.

 19. Voodoosch said

  Polska sie nic, a nic nie uczy jak grac na arenie miedzynarodowej. Wygrywac wybory to jedno ale prowadzenie tego panstwa to juz zupelnie inna bajka. My albo wchodzimy wszystkim w d**e, albo ze wszystkimi mamy „wojne” jak jakies dzieci w piaskownicy. W tym i tym przypadku Polacy sa skazani na tragedie. Albo nas wydoja, albo rozjada. Jak mozna sie otwarcie klocic z takimi potegami (czy to ekonomicznymi, czy militarnymi) jak UE czy Rosja, a do „opozycji”, jak mozna dac sie im chedozyc bez umiaru. Czemu nie ma kogos w Polsce kto by umial sie z nimi dogadac i cos ugrac. W naturze, maly musi byc sprytny, inaczej ginie.

 20. Adam J. said

  Czas być gotowym na wojnę, przygotować się psychicznie i sprzętowo, bo żydostwo widocznie postanowiło zrobić z Polskiii drugą Syrię i Irak.

 21. The Kingship of Christ and The Conversion of the Jewish Nation, Rev. Denis Fahey, 1953, s. 109-111

  „Apostazja nieżydowskich narodów i nawrócenie Żydów.

  W Kościele istnieje tradycja, że naród żydowski nawróci się wtedy, gdy narody świata przestaną być katolickie i popadną w apostazję. Św. Paweł w liście do Rzymian przestrzega nie-Żydów aby nie byli dumni, ale powinni się obawiać, że spotka ich podobny co Żydów los.

  Dobrze; dla niedowiarstwa [Żydzi] ułamane są, a ty wiarą stoisz; nie rozumiej wysoko, ale się bój.

  Albowiem jeśli Bóg przyrodzonej gałęzi nie przepuścił, by snadź ani tobie nie przepuścił.

  Dalej św. Paweł kontynuuje:

  Albowiem nie chcę, bracia! abyście nie mieli wiedzieć tej tajemnicy, (żebyście nie byli sami sobie mądrymi)…

  Bo jako i wy niekiedy nie uwierzyliście Bogu, a teraz dostaliście miłosierdzia dla ich niedowiarstwa,

  Tak i ci teraz nie uwierzyli ku waszemu miłosierdziu, aby i oni miłosierdzia dostali.

  Ojcowie Lemann przytaczają zatwierdzony przez Kościół naukowy komentarz, że byłoby naturalne dla Pawła, gdyby dodane zostały po ostatnim wersecie słowa: „Gdy popadniecie w apostazję”.

  Delikatność Pawła dla pogan uniemożliwiła mu dodanie tego wyrażenia, ale kilku Ojców Kościoła wskazywało na to w swoich komentarzach.

  „Porażka Izraela”, mówi Orygenes, „była okazją do powołania pogan. Zajęliśmy swoje miejsce i staliśmy się prawdziwym Królestwem Judy. Ale nasze ostatnie chwile, z powodu naszych grzechów, będą przypominać, to czego doświadczyli Żydzi, w rzeczywistości będą gorsze”.

  „Przez grzech Żydów”, pisze św. Hieronim, „przyszło zbawienie dla narodów świata. Z niedowiarstwa narodów znajomość prawdy przyjdzie do Izraela. O tych dwóch prawdach pisze św. Paweł”.

  „Św. Paweł”, pisze z kolei Jan Chryzostom, „wyjaśnia postępowanie Boga w stosunku do ludzi…. Mówi, że poganie zostali powołani przez Boga, ale dlatego, że stopniowo będą lekceważyć otrzymane łaski, Bóg powoła Żydów po raz drugi”.

  Ojcowie Lemann przytaczają również komentarz św. Augustyna do Psalmu VII, oraz na końcu słowa wielkiego francuskiego mówcy Bossuet’a: „Czy nie mamy powodu by drżeć widząc, jak Bóg ciężko karze Żydów przez tyle wieków, gdyż św. Paweł upomina nas ze strony Boga, że nasza niewdzięczność sprowadzi na nas podobną karę”.

  Celem Boga jednakże nie jest kara, ale litość, a gdy Bóg przypomni sobie o Żydach, również przypomni sobie o nie-Żydowskich narodach, wykorzystując misyjny zapał skruszonych Żydów do nawrócenia ich.

  „Albowiem zamknął Bóg wszystko w niedowiarstwie, aby się zmiłował nad wszystkimi. O głębokości bogactw, mądrości i wiadomości Bożej! jako są nieogarnione sądy jego, i niedościgłe drogi jego!” (Rzym. 11, 32-33)

  Zobaczywszy, że apostazja narodów od Chrystusa Króla została w dużej mierze wywołana ich pracą, oraz praca ich satelitów masonów, Żydzi będą załamani i wykorzystają swoje wspaniałe przyrodzone umiejętności w służbie Miłości Bożej, aby cofnąć zło, które wywołali w przeszłości i zwrócić cały świat do jedności Mistycznego Ciała Chrystusa – Kościoła katolickiego”.
  https://katolikintegralny.wordpress.com/2016/03/18/nawrocenie-zydow/

 22. Maryś said

  Żydostwo zawsze było bezczelne.Będąc mistrzami intrygi prowokacji i spekulacji zawłaszczyli sobie świat.

 23. Lily. said

  Czy ktos slyszal z ust rzadzacych w III.R.P,
  slowo antypolonizm?,ja nigdy.

 24. Magister said

  Państwo IZRAEL to;

  NIEMIECKI, NAZISTOWSKI, NARODOWO-SOCJALISTYCZNY KLON III RZESZY!

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/hitler-zalozycielem-izraela-wstep-2015-04

  „Udział Żydów w realizacji zrodzonego w Wiedniu młodzieńczego marzenia Hitlera, aby uczynić Europę „judenfrei” poprzez utworzenie w arabskiej Palestynie państwa żydowskiego, jest dziś uparcie i celowo tuszowany zarówno przez starych narodowych socjalistów jak i syjonistów czyli, by tak rzec, nazionistów”.

  „Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali, trudno jest znaleźć ludzi nie mających żydowskiego pochodzenia, żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga”.

  „Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr. Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Henrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zalewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej i późniejszy doradca Roosvelta) i prof. Haushofer.

  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.”

  I WSZYSTKO STAJE SIĘ JASNE!

 25. Zbyszko said

  Chyba ostatni naiwny wierzy, że Polskę – Królestwo Matki Boskiej Królowej Polski można zniszczyć, zawłaszczyć i bezkarnie sponiewierać.
  Wiemy z Orędzi, że Polska za swoje grzechy zostanie poniżona (co chyba właśnie teraz się dzieje), ale wiemy też, że nasza Ojczyzna zostanie wywyższona (jeżeli tego grzechami nie zniszczymy, jak do Św Siostry Faustyny powiedział Pan Jezus. Chyba okupant tą swoją szeroką akcją demoralizacji dba o to byśmy z grzechu nie wyszli)
  i ma być światłem na cały świat.
  Ale kiedy w końcu do nas dotrze, że jako poddani Matki Boskiej Królowej Polski, bez Niej nie mamy najmniejszych szans? Chyba już to teraz widać gołym okiem?
  Kiedy w końcu masowo zwrócimy się do Niej w modlitwach, nawróceniu i pokucie?
  Zachęcam do przeczytania posta na ten temat :
  http://gibson.neon24.pl/post/142186,szanowny-panie-ryszardzie-opara-epitafium

 26. Głos Prawdy said

  Jako chrześcijanka i po prostu jako człowiek oczywiście jestem przeciw wszelkiej nienawiści i nie przeczę, że Holokaust miał miejsce. Przeczytałam, zobaczyłam i przesłuchałam wiele źródeł i świadków tych strasznych wydarzeń. U nas w Mińsku też było Getto i wspomnienia uczestników wyciska łzy. Mam znajomą Żydówkę, z żydowskiej rodziny, która bardzo dawno temu nawróciła się do Boga i stała się zakonnicą. Część krewnych udało jej nawrócić na chrześcijaństwo, ale większość nie, chociaż rodzina jest bardzo miła, spokojna, przyjazna. Wiele razy ją opluwano i obrażano, choć była już katoliczką tylko za to, że ma „mordę żydowską”. Tak nie można i wszystko to jest zrozumiałe. Ale jestem przeciwko spekulacji na Holokauście, przemilczaniu również ludobójstwa Słowian, a przede wszystkim Ruskich ,który był i teraz odbywa się w reżimie zimnej wojny i strasznej propagandy i sankcji. Wreszcie lud żydowski ponosi karę za odrzucenie Mesjasza i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa i za straszliwą egzekucję, którą był poddany. A także za to, że wśród ich szeregów wyszli radykali i pełne nienawiści sekty, którzy są gotowi zniszczyć calą ludzkość i w rzeczywistości są jak demony, bo nienawidzą nawet samych siebie, rywalizując o władzę i pieniądze.

 27. Głos Prawdy said

  Dla przypomnienia

  Plany i metody syjonizmu

  „Poniższy tekst pojawiał się już wiele razy na blogach. Publikuję go, gdyż uważam, że ludzie, o których mowa w artykule stanowią jeden z trzonów tzw. NWO / Nowego Porządku Świata. Z nazwiskiem rabina Schneersona zetknąłem się jeszcze w Nowym Jorku, mieszkając niedaleko Williamsburga – dzielnicy zamieszkałej przez ortodoksyjnych żydów. Kilka lat już po śmierci idola tych rasistowskich fanatyków, młodzi rabini rozdawali ulotki w pobliżu wejścia do subwaya zatytułowanej „Mesjasz jest tutaj” i zdjęciem Schneersona.
  Nie zapominajmy, że mowa jest nie o wszystkich żydach, a o sporym odłamie religijnych fanatyków. Są to skrajni rasiści, którzy uważają, że ich bóg dał im świat na własność, a pozostali mieszkańcy świata mają im tylko służyć. Pamiętajmy, że ci ludzie rządzą nie tylko USA i Izraelem, stoją za niemal każdym rządem tzw. „zachodniego” świata i nie tylko.”
  https://www.monitor-polski.pl/plany-i-metody-syjonizmu/

 28. Głos Prawdy said

  Izraelski rząd zaczyna polowanie w internecie online za antysemitami w reżimie realnego czasu

  The Times of Israel – Ministerstwo Informacji i Diaspory wprowadziło system śledzenia online antysemityzmu.
  „Najbardziej zaawansowany” system tego typu na świecie, może monitorować wiadomości na portalach społecznościowych wobec Żydów w czasie rzeczywistym, czytamy w oświadczeniu ministerstwa.
  W przeddzień Międzynarodowego dnia pamięci ofiar Holokaustu, Ministerstwo Informacji i Diaspory, podało do wiadomości publicznej w czwartek nową technologię wykrywania antysemickich materiałów w Internecie.
  Oprogramowanie, zwane systemem Kibernetycznej kontroli antysemityzmu, lub ACMS, jest „najbardziej zaawansowanym opracowaniem w świecie dla monitorowania antysemityzmu w czasie rzeczywistym” – podało ministerstwo w komunikacie.
  Według danych ministerstwa, ACMS śledzi antysemickie posty na portalach społecznościowych i może określić, jak szeroko są one rozpowszechniane, kto ich rozprzestrzeniał, i jakie miasta i kraju produkują najbardziej antysemicki materiał. System wykorzystuje definicję antysemityzmu Międzynarodowego sojuszu pamięci ofiar Holokaustu podczas sprawdzania treści i najpierw będzie śledzić publikacje w języku arabskim, angielskim, francuskim i niemieckim na Facebook i Twitter, przed przejściem na inne platformy i języki.
  Oprócz samego systemu, Ministerstwo będzie pracować w „wojskowym pokoju” do analizy antysemickich postów i udostępniać treści firmom internetowym, aby można je było usunąć.
  Podczas comiesięcznych testów ACMS Ministerstwo stwierdziło, że zidentyfikowało 409,000 antysemickich materiałów od 30 000 użytkowników.
  Ministerstwo poinformowało, że trzy „najbardziej antysemickie miasta” to Santiago w Chile; Dnepr, Ukraina; i Bukareszt, Rumunia. Według ministerstwa. Miastami w krajach zachodnich o najbardziej antysemickich materiałach były Paryż i Londyn.
  Chwaląc system, minister Naftali Bennett powiedział, że teraz będą demaskować wszystkich internetowych antysemitów „tak, aby wszyscy widzieli”.
  „Czas postawić lustro przed naszymi nienawistnikami i odsłonić brzydką twarz współczesnego antysemityzmu” – powiedział. „Od tego momentu poznamy każdego, kto jest antysemickim prowokatorem”.
  Bennett powiedział także, że „antysemityzm nie zniknął, zmienił swój kształt i przeniósł się z ulicy do Internetu”.
  „Zwłaszcza w ciągu tygodnia, jak obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu, musimy ujawnić i zgłosić źródła antysemityzmu” – powiedział Bennett.
  Diversity Macht Frei – To trochę szalone. Wyobraźmy sobie, że irlandzki rząd opracował oprogramowanie do monitorowania każdego anty-irlandzkiego żartu, który kiedykolwiek opowiedzieli, każde lekceważące upomnienie o irlandzkich ludziach, które kiedykolwiek robili, w reżimie realnego czasu, wchodząc w zmowe ze wszystkimi wiodącymi firmami internetowymi, aby uzyskać dostęp do tych danych.. I jeśli irlandzki rząd jakimś sposobem zapragnął by to zrobić, rzeczywiście myślicie, że internet-firmy będą zgadzały się ot ta prosto przekazać dane «O, u nas było całych 3 irlandzkich dowcipy za ostatnią godzinę w Seattlu. Natychmiast wysłać grupę zatrzymania!

  Tak więc, antysemickie teoria żydowskiego spisku obejmującego cały świat, prawda??
  „Aby dowiedzieć się, kto panuje nad tobą, po prostu dowiedz się, komu nie wolno ci krytykować.” (Wolter)
  http://nashaplaneta.su/news/izrailskoe_pravitelstvo_nachinaet_okhotu_v_internete_za_antisemitami_v_rezhime_realnogo_vremeni/2018-01-27-23177

 29. Anucha said

  Paraolimpijczycy Rosyjscy wykluczeni ze startu na olimpiadzie.
  Lista przyjaciół Putina.
  Ale szaleją!
  Nasz Gajowy też pewnikiem na tej liście i większość z nas.

 30. Bronisław said

  Re: 22. A, czy Żydostwo przypadkiem nie uznało Pani Maryś, że nastąpił odpowiedni czas, aby przejąć pełnię władzy w Polsce
  i dlatego usiłują „ogłuszyć” Naród Polski, by nie był w stanie stawiać oporu ich haniebnym zamierzeniom?!!! A na Ukrainie, czy nie osiągnęli już oczekiwanego celu?!!!

  Jestem jednak przekonany i głęboko w to wierzę, że z Bożą Pomocą, tym razem „połamią sobie zęby”!!! Łączę pozdrowienia!

  Króluj Nam Chryste!!!

 31. dert said

  ad.13 No wlasnie to nie Rosjanie dopierdalaja Polsce .Tak samo to nie Polacy oczerniaja Rosja tylko te same wszy lonowe po dwoch stronach granicy.

 32. Kapitan Bąba said

  Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w poniedziałek, że należy położyć kres „próbom fałszowania historii” i rewidowania wyników II wojny światowej. Słowa Putina padły na moskiewskich uroczystościach z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

  Ładnie to rozegrali. Kolejny element układanki – ustawa o rozbiórce pomników żołnierzy z Armii Czerwonej. Raz że zniknęły fizyczne dowody okupacji niemieckiej(pośrednie) w postaci tych pomników a przede wszystkim zostaliśmy odcięci od Rosji i nie otrzymamy żadnego poparcia w tym temacie . Ciekawy jestem kto zainicjował tę ustawę.
  No i spotkali się w Moskwie z jednej strony przedstawiciel ofiar a z drugiej wyzwolicieli.
  Wiecie gdzie my jesteśmy w tym momencie?

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-putin-dosc-prob-falszowania-historii,nId,2515717 .

 33. Joe said

  Alex Sailor 5…To jest najbardziej logiczne rozumowanie.Odwieczny TIM ..zydo hazar a dzis Izrael i Niemcy chca utracic Polakom resztki suwerennosci ktora w jakis cudowny sposob troche sie obudzila.To kolek w szptychy ich rydwanu ktorym jada od 1000 lat razem.Gdyby na swiatlo dzienne ,wyszly ich morderstwa z ostatniego tyko 100 lecia… kurs kompasowy SWIATA by sie dla nich odwrocil o 180 *…

 34. Marucha said

  Re 15 i in.
  Niewiele tu można dodać.
  Polactwo, nieustannie plujące na Rosję i szarpiące ją za nogawki ma pretensję, że Rosja nie ujmuje się za polactwem.
  To jest czysta żydowska mentalność.
  Polactwo niczym się właściwie nie różni od żydów. Takie same parchy. A może jeszcze obrzydliwsze, bo z własnego wyboru, a nie z racji urodzenia.

 35. Leszek S. said

  Najbardziej racjonalne stanowisko to sojusz z Rosja a nie z USA

 36. Boydar said

  „… nie z racji urodzenia …” – Pan Gajowy (34)

  „Żydem się jest po matce”. Kto tak mówi ? Żydzi. Jeśli żyd mówi że 2+2=4, należy przyjrzeć się temu bardzo ostrożnie. Bo żyd prawdy nie powie, chyba że się pomyli. I jeszcze jest interpretacja. Nasza, że jak matką żydówka to będzie z dziecka żyd. A ich, że jak matka na żyda wychowa. „Kiedy z dziecka robi się squrwysyn ?” To moje; kiedy zostanie na squrwysyna wychowane. Squrwysyńskie geny ułatwiają wychowanie na squrwysyna, to jak koszerna bułka z masłem, wystarczy … nic nie robić, puścić luzem. Wszystko co najgorsze wylezie samo.

  Rzadkość wielka, żeby któraś Żydówka się odważyła, ale jednak się zdarza. Przede wszystkim nigdy nie powie dziecku jakie będzie miało skłonności, i dlaczego. Rzadkość wielka. Wiem.

 37. RomanK said

  Panie Gajowy….pan daje sie nabrac na wyglond….. mamzera od mehesa nie odrozni pan po wyglondzie ..ale po gadanem:-)))
  Pan zobaczy film z programu pani Ogorek…i co pan widzi>>>>???? Pan w2dzi mehesow i mamzerow rozzartych w zarliwej gadaninie….
  i przez moment zobaczy pan..chyba jakis przypadek ,czy wypadek raczej ..Polaka… Polaka ktory po polsku wtracil swoje gojskie poltora grosza..jakby chcac przypomniec ze zra sie u niego w domu….
  …i zopacz pan co sze narobilo?????
  Czy ktos zna nazwisko tego Goja??? co sze wtroncil????
  Jak panu dodpowiadaja znawcy autopsyjni….co wiedzom e swej skory -czego mamy im nie powiedzialy….
  on tu siedzi
  pod ksywkom
  sie czaji
  i ..rabaiiii, rabaiii…rabaiiiii:-))))

 38. Abc said

  Bo mieszka tu dużo ży…mian, oni to dopiero rasiści są.

 39. Romank said

  ..a idrobna uwaga. Akcja Israela i Diaspory..to bruytalne, chamskie i bezprzykladne manipulownie i atak na polska Suwerennosc!
  Takim bowiem jest proba ingerencji w proce4sy prawotworcze Sejmu POlski.
  To doskonaly probierz KOGO , ci POlacy co wierza w wyboruy..wybrali na Swych Senatorow ????
  Lepsza okazajqa na to zeby sprawdzic KTO jest KTO…nie mogla sie trfic.

  ——-
  Przecież Pan z góry zna odpowiedź tych parchopolaków… „Mnie tam polityka nie interesuje”.
  Admin

 40. Re: Artykul –
  31 Stycznia protest – marsz pod zydowska ambasada I-sra-hell’a w W-wie…
  Obecnosc obowiazkowo-konieczna!!!

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 41. Adam J. said

  Reżim PiS wspiera i finansuje faszystowską Ukrainę, więc niczym się od niej nie różni.

 42. Wimar said

  Re 35 Boydar

  Znam przypadek uczciwej polskiej żydówki, która ochrzciła swoja córkę mimo sprzeciwu męża Bauera, który ją opuścił udając się do Izraela. Jej syn niestety poszedł w ślady ojca. Znany jako „Śliniak” lub TW Znak szkodzi Polsce jak może, czego dal dowód podczas haniebnej dyskusji w PE nt. stanu polskiej demokracji.
  Mówi o tym Albin Siwak na youtube, ale można to przeczytać i tutaj .https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/ od akapitu: „Chciałabym coś państwu powiedzieć, co może was zdenerwuje, ale nie widzę innej możliwości, jak tylko powiedzenie wam prawdy w oczy…”. Ciekawa jest też jej odpowiedz na pytanie „Co robić?”

  To bardzo ciekawy wątek także w kontekście tego czego doświadczamy w ostatnich dniach.

 43. snag said

  Zamiast wsparcia decyzji rządu, wyzwiska i pieprzenie na wszystkie tematy (z religią włącznie)* tylko nie na ten co trzeba zamiast koncentrować się na sednie sprawy którym jest fakt ze grajdołek wtyka nosa w wewnętrzne affairs (sprawy) Polski.

  Bibi kilka minut po glosowaniu miał gotowy text na temat decyzji i wyrażał oburzenie na wszystkich kanałach TV w grajdołku co sugeruje ze spodziewali się tego nie są tacy pewni siebie jak imputują, dlatego próbują innych w to wmieszać i niezbyt im to wychodzi bo z tego co widzę na anglo-jezycznych forach sympatia jest po polskiej stronie.

  http://www.breitbart.com/jerusalem/2018/01/29/despite-talks-with-jerusalem-warsaw-indicates-refusal-to-change-holocaust-bill/

  #21 – Opatrzność pomaga tym którzy sami sobie pomagają a nie tym którzy kopia dołki pod sobą ,…

  Odpieprzcie się od Putina i Rusków którzy kierują się interesem narodu, ja też bym to robił jakbym miał szanse i taką sąsiadkę jak dzisiejsza Polska

 44. snag said

  Jasiek Z Toronto @ 40 ,…

  Lakmusowy test charakteru Polaków – Na protest zjawi się tuzin czy dwa demonstrantów i skończy się porutą ,…

 45. snag said

  Adam J. @ 41 ,…

  A Ameryce bija murzynów, idiot – To o czym piszę wyżej, jeśli nie prowokator ,…

 46. Leśny Lud said

  Zerohero @

  Papież Kremówka: „Nikt nie może przejść obojętnie wobec tragedii holocaustu”

  Ksiądz proboszcz z parafii Leśnego Luda na Mszy Św. „głosujcie na Dudę”

  Módlmy się za żydów, żeby jak najszybciej użyźnili glebę. Albo i zatruli, na nich nawet chwasty nie wyrosną!

 47. osoba prywatna said

 48. ojojoj said

  do 40 Panie Jasiek z Toronto

  Jestem innego zdania. Po co protestowac?
  Zadnych protestow.
  Po prostu z zydami nie gadac na ten temat i robic swoje.
  Zydom wlasnie chodzi o taka prowokacje, zeby np. potem w mediach pokazac ile to faszystow w Polsce zyje.

  Splunac, otrzepac sie i isc dalej.

 49. ojojoj said

  A poza tym wiecie jak to ie skonczy?
  Tak jak skonczylo sie pieprzenie o zakazie koszernych ubojow rytualnych pare lat temu.

  ——
  Dokładnie tak będzie.
  Admin

 50. Re: 48 Ojojoj

  Obawiam sie, ze „Ojojoj” nie ma zielonego pojecia o polityce. Przykro mi, ale nie jest to kwestia polityczna, a kwestia medialna wobec zydowskich szakali stacjonujacych w naszej Ojczyznie. Nie jest istotne czy bedzie pod zydowska ambasada 10 osob czy million. Chodzi o to, ze zydzi wrecz nie znosza o ich k…rstwach rozglosu I zrobia wszystko, aby w maksymalny sposob odciagnac (lub zniwelowac) to zagrozenie w sensie medialnym.

  Ponadto, jest jeszcze inna kwestia, ktorej ze wzgledow publicznych nie porusze, a dotyczy sie m.in., naszego zorganizowania przeciwko slugom szatana…(w doslownym tego slowa znaczeniu).

  ===================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 51. ojojoj said

  Panie Jasiek z Toronto:

  Czy panskie dzieci ogladaja tivi?
  Czy panskie wnuki wychowuja sie na Disneju?
  Czy panska zona siedzi po calych dniach w Onecie?
  Czy kupuje pan produkty ze znaczkiem U w kole?
  itd. itp.

  To o jakim zorganizowaniu przeciwko slugom szatana pan pieprzy?

 52. walthemar said

  http://m.niezalezna.pl/215529-izraelski-dziennik-oskarza-polske-udzialy-w-nim-ma-niemiecka-firma-ktora-wspierala-hitlera
  w wolnych cos mnie dzis blokuje
  pewnie ufo

 53. Re: 49 Komentarz Gajowego

  Panie Gajowy, prosze, niech Pan zacznie wierzyc I modlic sie by bylo inaczej. Oni juz wiedza jak maja dzialac, bo to my tutaj jestesmy ich oczami I uszami. Jestesmy tutaj po to, aby nasza Ojczyzna byla uwolniona od zydowskiej talmudycznej polityki I lichwiarskiego systemu okradania nas Polakow we wlasnym Domu ktory ma na imie Polska (wolna, suwerenna I nikomu niepodlegla, uczciwa i sprawiedliwa). Czyz nie tak?
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Polacy rozproszeni na calym swiecie – Mamy obowiazek bycia Polakami i mamy obowiazek walczyc o wlasna Ojczyzne, by byla wolna, niepodlegla, suwerenna do ktorej bez zadnych obaw bedziemy mogli wrocic jak do wlasnego Domu.

 54. snag said

  @ 50 ,…

  Pieprzysz senor Jasiek – Marsz Wolności czy Akcja Różaniec Do Granic odnotowano w MSM (media głównego nurtu) patrząc na partycypacje jakim był marsz i unikalność zdarzenia jakim był różaniec. Frekwencja była i jest jest tu kluczem i zapalnikiem w demonstracjach, bez frekwencji oleją i nikt nie będzie wiedział jak była reakcja tych których jewreje szkalują nie wspominając ze własnie oni robią raban w mediach zamiast zamieść pod dywan czy ‚niwelować’, jak to nazywasz.

  Poza tym tu chodzi nie tylko o sprawiedliwość ale również o respekt a tym trudno darzyć kogoś z podtulonym ogonem ,…

 55. ojojoj said

  Poza tym zydzi wlasnie chca zeby ich nienawidziec i robia wszystko kiedy sie tylko nadarzy OKAZJA zeby ich znienawidzono. Czy to kiedy mordowali na Wolyniu czy w Palestynie, czy kiedy wydawali Polakow niemcom (na poczatku wojny zydzi nie byli przesladowani) czy czerwonej armi. Bez tej nienawisci nie istnieja. Pan wlasnie nie zna mentalnosci zydow. Jest taka sama jak mentalnosc szatana. Maja szacun tylko dla tych ktorzy ich gnoja – jak np. do Niemcow.

  Nie afiszowaniem sie tym (w mediach) to pic na wode. Kazdy wie kim sa i co potrafia. Polacy wiedza co potrafili robic w Polsce, tak jak Palestynczycy w Palestynie, tak jak inni w swoich miejscach zamieszkania.

  Nalezy nie zwracac uwagi i isc dalej. A kiedy szarpie za nogawke, rozdeptac albo odstrzelic. INNEJ OPCJI NIE MA. Sam Jezus o tym mowil – „przywroc brata do porzadku, a jak nie da sie to otrzep kurz i idz dalej” (inaczej wczesniej czy pozniej sam popadniesz w grzech). Czy Jezus protestowal przeciwko faryzeuszom? Powiedzial co o nich mysli i poszedl dalej,

  Ogolnie, jestem przeciwko jakimkolwiek protestom. Nic z nich nigdy nie wynika, wrecz przeciwnie. Sa uzyte przeciw zwyklym ludziom aby jeszcze bardziej trzymac za mordy.

 56. Re: 51 Ojojoj
  Nie posiadam kabla zydowskich szczekaczek of 1996 Roku.
  Moje dzieci nie wychowaly sie na „dysneylandzie”
  Moje dziecie nie siedza na „onecie” ani moja zona, ktora od kilku lat slucha na youtubie slow przepowiedni…
  I nie kupujemy produktow z zydowskich sieci dystrybucyjnyjnych, a u kanadyjskich farmerow…

  Nadmieniam rowniez, ze nie mam zadnej karty kredytowej (American Express., Visa, MasterCard itp)
  Nie MAM NAWET KONTA W BANKU !!!…
  Nie mam rowniez adresu zamieszkania…
  Zyje, pisze, reguluje rachunki (gotowka).
  Zarabiam za swoja prace tylko w formie gotowki.

  Cos jeszcze???
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 57. Marucha said

  Re 50:
  Oczywiście, że liczba protestujących ma cholerne znaczenie. Z protestów grupki 15 osób media sobie tylko zrobią podśmiechujki. I słusznie.

  Re 52:
  Mogę wierzyć i się modlić – choć dla przeciętnego yntelygentnego Polaka jestem agentem Putina, wrogiem, antysemita.

  Polactwo jest gorsze, niż parchaci. Rzygać mi się chce, gdy o nim pomyślę.

  W żadne przepowiednie nie wierzę.

 58. Alfons said

  Ale jakie POlska ma dobre imie?? Jakich ma przedstawicieli takie ma imię..

  52 – na koniec… no to wszystko pieknie brzmi i emocje biorą górę, hasła cudowne w sam raz do telewizji albo radia, ale pora sie obudzic i zapytac w sklepie albo na chodniku o cokolwiek przecietnego zjeba polskiego i nastepnym razem nawet, gdy Pan napiszę coś takiego to sobie wezmie do serca i wcisnie backspace.

  Polacy wlasnie walczą o polske sa dumni z kapitalu i rozwoju wraz z nim, zadowoleni z UE bo „daje” szmata, jak to oni mowia, a o zydostwo jak Pan zapyta.. odpowiedz jak odpowiedz natomiast sami jak żydzi się zachowują na co dzień wiec latwo oceniac innych.

 59. w obliczu obecnej miedzynarodewj inwazji na Narod Polski ! ..zastanawiam sie czy nie byloby lepiej uiscic te 65 miljardow $. bo „miedzynarodowa spolecznosc” (sekretarze Unijni) moze wysmarzyc kolejny paragraf ktory pozwoli karac Polakow za :glaskanie swoich dzieci po glowkach :).Za mowienie wogule prawdy! za calowanie swoich zon ,siostr,szczegolnie wnuczkow itp. za publiczne opiekowanie sie swoimi starymi rodzicami 🙂 itp

  ——
  Pan zwariował.
  Admin

 60. gość said

  Jarosław Papis to polski Żyd, pochodzący z Łodzi. Jemu także nie podoba się protest Izraela, który wystąpił zdecydowanie przeciw ustawie IPN. W mediach społecznościowych opublikował wymowne zdjęcie.

  On i jego ojciec trzymają kartkę z napisem:

  „AUSCHWITZ i inne obozy są niemieckie na ziemiach polskich”

  – głosi hebrajski napis, dzięki czemu przekaz będzie mógł dotrzeć także do obywateli Izraela.

  https://codziennik24.pl/2018/01/30/piekny-gest-zyda-mieszkajacego-w-naszym-kraju-w-stosunku-do-polakow-udziela-nam-takze-waznej-rady/

 61. Re: 56 Marucha
  Niech Pan wreszcie UWIERZY!!!
  Kocham swoj Narod. I gleboko wierze ze sie obudzi z talmudycznego marazmu zydowskiego.
  Oj, gdyby mial Pan wiare na miare ziarna gorczycy….
  Panie Gajowy, wywrocimimy zydowski swiat do bram piekiel i niech pieklo sie z tym swiatem „buja”….
  Jestesmy po to, aby przywrocic swiat przez Boga stworzony, bez zadnego zydowskiego k…rstwwa…
  ============================
  jasiek z toronto

  http:///polskawalczaca.com

 62. Lovshak Russkij Agient said

  https://image.slidesharecdn.com/newnazi-110826060831-phpapp01/95/new-nazi-zoinist-4-728.jpg?cb=1447484377

 63. Lovshak Russkij Agient said

  The Israel Lobby Protects Neo-Nazis in Ukraine w rolach łównych chlopci z AZOVA / ULUBIEŃCY GOSIEWSKIEJ

 64. Marucha said

  Re 60:
  Niech mi Pan poda JEDEN konkretny powód do optymizmu.

 65. revers said

  Pan Tusk rowniez zatweetowal pieknie o Polakach, niech swiat dowie sie ze Polacy mordowali zydow.

  na pewno po powrocie z merkielowych saksow w brukseli, znajdzie odpowiednia synekurke dla siebie i miejsce w najnowszej historii polin, meza stanu szabasgojego.

 66. Jacek 2 said

  Re.57
  Zacytuję Gospodarza:
  „Ilu was?
  raz”
  Ten cały cyrk to taki wrestling, nikomu z pejsa włos nie spadnie.

 67. Jacek 2 said

  Numerki się pomieszały, to o panu Papisie.

 68. Leśny Lud said

  Żydzi przez stulecia sami prowokowali prześladowania. Chcieli być nielubieni gdyż to pozwalało im na zaciśnienie stosunków miedzy sobą. Kompleks ofiary spajał żydów i nie pozwalał im rozpłynąć się wśród innych narodów. Przez to, że są nielubieni na własne życzenie zachowali własną tożsamość. To tak działa. Po to ta paskudna rasa robi tyle zła.

 69. NC said

  Re 5: „Tak sobie dumam i wydumałem, że chodzić może o projekt międzymorza.”

  Moim zdaniem, dobrze Pan wykombinował. To tłumaczy gorączkow niemieckie usiłowania dokonania zmiany rządu w Polsce.
  Ale skąd ten klangor izraelski? Otóż prezydent Trumo poparł ideę Międzymorza, ale nie wiemy, na jakich warunkach. Nagle Senat uchwalił ustawę 447, a Izba Reprezntatntów przygotowuje się do jej expresowego zatwierdzenia. Trump podpisze.

  Czyli Miedzymorze tak (bo szkodzi Niemcom i Rosji), ale pod kierownictwem żydowskim, dysponującym wyszantażowanym na Polsce „plemiennym mieniem bezspadkowym”, co zapewnia im pozycję dominujacą w Polsce.

  Krótko mówiąc – Międzymorze w wersji Judeopoloni.

 70. Leśny Lud said

  Zgadza się. Intermarum to projekt żydowski, sanacyjny, piłsudczykowski. Ich będą kamienice nasze ulice, a debile będą myśleli, że powstała wielka Polska.

 71. Zdziwiony said

  Polska krowa zachwyca świat! Uciekła z gospodarstwa i przyłączyła się do… żubrów ze strachu przed ubojem rytualnym.

  http://www.polishexpress.co.uk/polska-krowa-zachwyca-swiat-uciekla-z-gospodarstwa-i-przylaczyla-sie-do-zubrow

 72. zofia said

  Kapsel said
  2018-01-29 (poniedziałek) @ 07:46:12
  ]Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, ustawy
  bip.kprm.gov.pl/download/75/16072/RM-10-67-16.pdf

  /fragment/

  po art. 55 dodaje się art. 55a i art. 55b w brzmieniu:

  „Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub
  Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez
  III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty
  Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia
  międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych
  Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r.
  poz. 367) lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości
  lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność
  rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega karze grzywny lub karze pozbawienia
  wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości.

  2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega karze
  grzywny lub karze ograniczenia wolności.

  3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2,
  jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.

  Art. 55b. Niezależnie od przepisów obowiązujących w miejscu popełnienia czynu
  zabronionego niniejszą ustawę stosuje się do obywatela polskiego oraz cudzoziemca
  w razie popełnienia przestępstw, o których mowa w art. 55 i art. 55a.”.

  pozwolilam sobie wkleic p. K
  mysle ze to jest „paliwo” dla kaczystow aby PiS utrzymaL slupki I opanowaL samorzady
  z pewnoscia powstanie film”Luna” I wiele innych dziel artystycznych gdzie bezkarnie beda pluc jadem
  A moze ktos sie odwazy zlozyc wniosek na J Kaczynskiego za propagowanie BANDERYZMU?
  Czy znajdzie sie procurator? p.Jablonowskito marzenie I mnie sie udzielilo

 73. snag said

  Jasiek ,… Kochaj ‚z głową’, ślepa miłość przynosi więcej szkody niż pożytku ,…

 74. VA said

 75. Kapsel said

  Re 72

  Pani Zofia

  Nie dalej jak wczoraj Gmina Żydowska wydała oświadczenie.Pierwsze użyte tam wyrażenia są niby całkiem do rzeczy ale już końcówka to zupełna odwrotność , to jest właśnie potwierdzenie Pani komentarza i to jest to o czym mówił Ks.prof. W. Chrostowski

  Oświadczenie Gminy Żydowskiej w Warszawie i Związku Gmin Żydowskich w RP w sprawie nowelizacji ustawy o IPN
  30 stycznia 2018

  Szanowni Państwo,

  Chcielibyśmy podkreślić, że jest nieakceptowalne używanie terminu „polskie obozy śmierci”. Przez ostatnie lata stanowczo protestowaliśmy przeciwko używaniu tego terminu, który w oczywisty sposób zniekształca historię. Uczczenie pamięci Holokaustu jest główną częścią pamięci polskich Żydów, także w dzisiejszej Polsce. Dlatego jest dla nas wszystkich ważne abyśmy dyskutowali ze sobą. Dzięki temu będziemy mogli zrozumieć , co się zdarzyło podczas Holokaustu – nawet jeżeli to dotyczy bolesnych spraw.

  Termin „Holokaust” jest dobrze zdefiniowany: było to systematyczne, wspierane przez niemieckie instytucje państwowe prześladowanie i zabijanie sześciu milionów Żydów przez reżim nazistowski i ich sojuszników. Innymi ofiarami tego reżimu byli Romowie, jeńcy wojenni, Polacy nie-żydowskiego pochodzenia, osoby upośledzone i mniejszości seksualne. Prześladowanie to było prowadzone na różnych płaszczyznach: politycznej, ideologicznej oraz fizycznej.

  Rdzeniem pamięci o Holokauście jest wrażliwość i wzajemne zrozumienie. Zagłada była największą tragedią w nowożytnej historii: w sposób niewyobrażalny wpływa ona na nasze życie i relacje z innymi. W 73 lata po wyzwoleniu obozu Auschwitz nadal jesteśmy przejęci tragedią Holokaustu. To co zrobili Niemcy w czasie II wojny światowej wywarło wpływ na pokolenia.

  Sprawą najwyższego znaczenia jest świadomość, że pamięć i wiedza o Holokauście opiera się na wspomnieniach, badaniach i na czczeniu pamięci. Nakładanie ograniczeń na naszą pamięć może wywrzeć wpływ na naszą wspólną historię i na pamięć o tym, co spotkało naszych przodków. Uchwalona ustawa nie powstrzyma nas nie tylko od budowania stabilnego i pełnego energii życia żydowskiego w Polsce, ale także od wspominania ofiar Holokaustu, męczenników i bohaterów. Będziemy dalej kontynuować naszą pracę.

  Anna Chipczyńska
  Przewodnicząca Zarządu
  Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie

  Lesław Piszewski
  Przewodniczący
  Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP

  http://warszawa.jewish.org.pl/2018/01/oswiadczenie-gminy-zydowskiej-w-warszawie-i-zwiazku-gminy-zydowskich-w-rp-w-sprawie-ustawy-z-dnia-26-stycznia-2018-roku/

  Bardzo ładnie TOTO wyjaśnia ks.prof. Waldemar Chrostowski

  https://marucha.wordpress.com/2018/01/28/izrael-oburzony-walka-polski-o-dobre-imie-to-byly-polskie-obozy-smierci-i-nic-tego-nie-zmieni/#comment-731206

 76. Re: Marucha, Ojojoj, Snag I inni piszacy

  Obawiam sie, ze zydzi zrobili wszystko, aby uniemozliwic demonstracje przez ich ambasada w W-wie I wprowadzili stan wyjatkowy mowiacy o zakazie poruszania sie w okregach (okolicach) siedliska zydowskiego plemienia z I-sra-hell’a… pod kara wiezienia…

  Jaka jest to informacja dla nas? Ano taka, ze jest to dowod na to, ze zydzi nie tylko z „kneSejmu” maja dokladnie w d…pie wszystkich Polakow, a jednoczesnie jest to rowniez dowod na to, ze zydzi zachowuja sie jak szczury dosc precyzyjnie osaczone przez polska gawiedz…do ktorej powoli dociera faktyczny stan Polski w sensie politycznym i ekonomicznym.

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Moze dojsc do „mordobicia” …A jesli dojdzie, to swiadczyc bedzie, ze juz sa dosc dobrze zorientowanie przewodnicy (parweniusze) prowadzacy wkur…wiony tlum…

 77. Marucha said

  Re 76:
  Moim zdaniem to nie żydzi zachowują się jak szczury, tylko judeopolski rząd zachowuje się jak parszywy kundel.

 78. Re: 77 Marucha.
  Jesli zydzi nie zycza sobie demonstracji pod swoja ambasada, to swiadczy o tym, ze nie sa zainteresowani w sensie medialnym, a to swiadczy o poziomie ich obaw. I nic wiecej.
  (pomijam cala sk…rwiona administracje z kneSejmem wlacznie).

  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 79. snag said

  Jaśko @ 76/78 ,…

  Zacząłeś malować sufit a zamalowałeś się w rogu – Jeśli żydzi chcą to zamieść cala sprawę pod dywan to po kiego robią raban gdzie tylko się da?

  https://www.google.com/search?q=polish+death+camps&oq=polish+death+camps+&aqs=chrome..69i57j0j69i60l2j0l2.17670j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 80. Siekiera_Motyka said

  Ad. 63 – No to jest naprawdę „słodkie”. Przypomina mi to pomoc dla ISIS w Syrii przez Izrael.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3315347/Watch-heart-pounding-moment-Israeli-commandos-save-Islamic-militants-Syrian-warzone-risking-lives-sworn-enemies.html

  Lobby Izraela i Żydów w USraelu zablokowała ustawę która by ZABLOKOWAŁA danie pieniędzy grupom na Ukrainie głoszących Hitlerowskie, Banderowskie i tego podobne poglądy (prawie cala Zachodnia Ukraina). A nam robią cyrk bo walczymy ze kłamliwymi słowami.

  Polaku Obudź Się bo robią z ciebie Barana !!!!!

  _https://www.youtube.com/watch?v=zdSWsSk_Fhc

 81. walthemar said

  wczoraj cos mnie blokowalo, moze cenzura na niezalezna? a moze to fejk?

  .http://m.niezalezna.pl/215529-izraelski-dziennik-oskarza-polske-udzialy-w-nim-ma-niemiecka-firma-ktora-wspierala-hitlera

  ocencie to sami

 82. Polski punkt widzenia said

  (75) Kapsel

  Jakże groźne i wstrząsające (dla Polaków) jest to oświadczenie żydów żyjących w Polsce !

  Znamienne słowa, wyjęte z treści tego oświadczenia:

  „… Polacy nie – żydowskiego pochodzenia …” (sic!).

  A więc, według żydów, Polaków rdzennych, etnicznych już nie ma !
  Żydzi mówią wręcz, że wszyscy jesteśmy Polakami, tylko jedni są Polakami żydowskiego pochodzenia a inni są Polakami nie – żydowskiego pochodzenia – jest to absolutnie niezgodne z prawdą. Przerażające jest to przywłaszczanie przez żydów cudzej narodowości (polskiej).

  Żydzi w Polsce n i e są Polakami ani też n i e są żydami polskiego pochodzenia – to kompletny absurd. Żydzi są po prostu żydami, w tym przypadku mieszkającymi w Polsce.

  Nazwa (określenie) „Polak” odnosi się w y ł ą c z n i e do osoby narodowości polskiej (słowiańskiej). Zawłaszczanie przez żydów tej nazwy – „Polak” – jest świadomym zabiegiem i wiadomo czemu ma służyć – niszczeniu rdzennych Polaków i Narodu Polskiego !

  „Uchwalona ustawa nie powstrzyma nas nie tylko od budowania stabilnego i pełnego energii życia żydowskiego w Polsce …” – innymi słowy… my (żydzi) nie wyniesiemy się z Polski !

 83. Re: 79 Snag

  zydzi robia raban, tam gdzie widza swoj interes, a nie interes gojow…

  Ponadto, nie jestem panskim kolega…Rozumiemy sie?

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 84. mate29 said

  Należy postawić pytanie :Co sprowokowało Izrael i USA (ustawa 447) w atakowaniu Polski ?
  Wydaje mi się ,że może to być „twarde stanowisko” Polski w sprawie odszkodowań wojennych od Niemiec.
  Po prostu Niemcy mają lepszych przyjaciół i lepszych lobbistów

 85. snag said

  Siekiera_Motyka @ 80 ,…

  Jeśli p. w to uwierzył toś naiwny – Zauważ kim jest autor (Jake Simons) autorstwo fotek również mimo ze niby robione w innym czasie i innej okazji cameraman (Rozenzweig) kogo reprezentują i odpowiedz skąd w środku nocy wiedzieli ze kilkaset metrów od granicy na terytorium Syrii dogorywa ranny Syryjczyk, jak on tam się znalazł sam opuszczony, nic na temat gdzie żeby nie można było sprawdzić czy były tam walki w tym czasie (żydzi bombardowali wszystkich bez wyjątku którzy znaleźli się zbyt blisko granicy) a ranny Syryjczyk jest wyznawca Chrystusa żeby przy okazji zarobić na kredyt u Chrześcijan. Typowy żydom PR ochlap gdzie podkreślają swoje człowieczeństwo jacy to oni humanitarni pisząc ile oni już uratowali nawet dzieci z dowodem na fotce*, ile ich to kosztowało a w tym samym czasie bombardują palestyńskie szpitale, trzymają godzinami palestyńskie karetki ratunkowe na światłach na punktach kontrolnych albo zawracają skazując na śmierć.

  Polowa artykułu to bezczelne lub zawoalowane demonizowanie Iranu i ich sojuszników. Nawet jeśli jest w tym szczypta prawdy to jest to typowy przykład jak żydzi potrafią zrobić Mt. Everest z kretowiska i mimo ze szyty grubymi nićmi dziennikarski bullshit to naiwniakom ‚stoi’.

  Na marginesie … CEO Daily Mail jest Paul Zwillenberg ,…

 86. snag said

  Jaśko my friend ,…

  Na ‚pana’ trzeba zapracować ,…

  I tego … czy jakoś tak 😉 ,…

 87. Kapsel said

  Re 82

  Należy chyba częściej zaglądać na ichnie portale , wyławiać takie „perełki” i głośno o tym mówić.,

 88. Carlos said

  re 57 Marucha- pelne poparcie, co powtarzam od lat. Lezalem 4 dni w szpitalu. Sala 3-osobowa. Dwoch pacjentow ( po studiach) kompletnie obojetni na to ,co im probowalem przekazac. jednym uchem wpuszczali, drugim wypuszczali, bez cienia emocji, zaskoczenia itp. Jedynie mloda pielegniarka,( studiujaca zaocznie) zobaczywszy Dostojewskiego na mojej polce, zaczela rozmowe, dzieki ktorej zlapalismy ” kontakt” w ciagu paru chwil. Wyniosla swa wiedze z domu, mowiac, ze wyksztalcenie nie tu zadnego znaczenia. Albo sie o tym wie, albo nie. Oczywiscie dalem Jej namiary na Gajowke.

 89. fax said

  Żydowska hucpa, na żywo w świetle fleszy, pod fałszywą flagą, a to obozy – Izrahel, a to IPN – Polin,.. ustawowo żydzi chcą okradać żydów ? Goje całkiem wygolone, musi przyjść wojna. !!!

  Polscy żydowi e zapłacą za ohydną bezmyślną chciwość, zamiast podrzucić trochu na wypadek Polaczkom, to w zamian informują czym jest demonokracja i komu ona służy !

  Jak wściekłemu żydowi wyrwać z pyska, tak wściekłemu psu odebrać gnata, !

  Podziw jak bestie walczą miedzy sobą, wreszcie jest na co popatrzeć w TV.

 90. fax said

  re12

  Nazwałbym to przejawem uśpionego korzennego strachu. [niektóre sie rodzą z tym strachem wypisanym na licu] Na samą myśl o tym, zwykle gdaczące i dziobiące się kury, nagle przestawiły się na te same fale. Ostatnio nic im nie zagrażało, a zdolności fotoreporterów można odłożyć do bajki.. Hucpa, te naziolskie brygady strachu, ta prostacka żydowska manifa, choreografia na użytek własny.

Sorry, the comment form is closed at this time.