Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wynieść na kopach (w miękkich bamboszach, rzecz jasna).

Posted by Marucha w dniu 2018-01-29 (Poniedziałek)

Znany głównie ze swojego homoseksualnego aktywizmu (genitalia na sztandary) prezydent Słupska zamierza przystąpić do pogłębionego demoralizowania i degenerowania młodzieży „ludu Słupska” zgodnie z zasadami neomarksistowskiej „rewolucji seksualnej”.

Prezydent Słupska, Robert Biedroń, przedstawił radzie miasta projekt edukacji seksualnej. Zajęcia w ramach programu miałyby się odbywać po lekcjach.

Jak podaje projekt w uzasadnieniu, ma on „skupiać się na wolności i przyjemności seksualnej, zapobieganiu przemocy, a program powinien mieć odniesienie do różnorodności orientacji seksualnej czy transpłciowości…

– Cieszy mnie, że jest mnóstwo ludzi, którzy pokładają we mnie nadzieję na zmiany w kraju. Chciałbym zostać prezydentem Polski – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” we wrześniu ub.r. Robert Biedroń.

(Za http://dzienniknarodowy.pl/biedron-wprowadza-slupskich-szkol-edukacje-seksualna-skupiac-sie-wolnosci-przyjemnosci-seksualnej/)

Dla normalnego człowieka może to brzmieć nawet zabawnie, jak jakiś żart i aż korci skomentować, że gdybym był nieco młodszy, to sam chętnie bym na takie zajęcia z niebrzydkimi panienkami pochodził – na tej samej zasadzie stary kawaler, subiekt Rzecki w „Lalce” Prusa żartuje, że byłby w stanie polubić komunizm ze względu na zakładaną w nim wspólnotę żon.

Tymczasem sprawa jest poważna, co nie ukrywam zrozumiałem dopiero dzięki znakomitym wykładom pana Krzysztofa Karonia.

Prezydent Słupska to nie jest jakiś szurnięty „właściciel sieci dyskontów z gadżetami seksualnymi BIEDROŃKA”, nie jest to zagubiona we własnym odbycie ofiara dewiacji, ale jest to bardzo niebezpieczna kanalia neo-marksistowskigo chowu, która ma za cel i zadanie pogłębić destrukcję młodego pokolenia Polaków, którzy i tak w większości – jak mawiano dawniej – nie nadają się już „ni do Boga ni do ludzi”, nie mają ani jakiegokolwiek wykształcenia (maturzyści mogą co najwyżej pokolorować drwala), ani kwalifikacji, ani zawodu, ani szans na utrzymanie się w przyszłości własną pracą – no chyba, że w „przemyśle erotycznym”, bo tam rzeczywiście sztuka brandzlowania się na 365 sposobów (plus jeden sposób ekstra na rok przestępny) może się przydać.

Szczególnie sformułowanie „skupiać się na wolności i przyjemności seksualnej” nie pozostawia najmniejszej wątpliwości – zero ograniczeń (bo jak wolność to wolność), najważniejsza jest samo-przyjemność, co jeszcze bardziej zmniejszy i tak prawie zerowe zainteresowanie młodzieży szkolnej zdobywaniem formacji moralnej i intelektualnej.

Takich wyjątkowych łajdaków jak Biedroń nie wolno lekceważyć, ale należy ich gonić precz na kopach … choc oczywiście, co podkreśla pan Krzysztof Karoń, w miękkich bamboszach, żeby im fizycznej krzywdy nie uczynić.

[Najlepiej jest posłać im parę gramów ołowiu. Oczywiście w miękkich bamboszach. – admin]

Patrz też: https://parezja.pl/robert-biedron-chce-uczyc-homoseksualizmu-przedszkolu/

PS
Tu chciałem podkreślić, że ani ja ani mój partner (wężykiem, wężykiem!!!) nie mamy nic do normalnych homosiów, którzy z przerażeniem patrzą na ekscesy wykorzystujących ich osobliwe skłonności marksistowskich działaczy pokroju Biedronia, bo zdają sobie sprawę, że jeśliby kiedyś doszło do „wielkiej draki w chińskiej dzielnicy”, to za szaleństwa marksistów mogą zapłacić właśnie oni, mimo, że nie mają z nimi nic wspólnego.

Najnowszy przykład:
Normalnym, porządnym homosiem (raz na żagiel, raz na parę) jest pochodzący z Polski poseł partii konserwatywnej, Daniel Kawczyński, broniący prawdy i honoru Polski w brytyjskim parlamencie:

Media na Wyspach mówią o ,,polskich obozów zagłady”. Mocna odpowiedź posła w brytyjskim parlamencie [WIDEO]
https://niezlomni.com/media-wyspach-mowia-o-polskich-obozow-zaglady-mocna-odpowiedz-posla-brytyjskim-parlamencie-wideo/

http://macgregor.neon24.pl

Nie ma „normalnych, porządnych” homosiów. Z każdego z nich, choć w różnych okolicznościach, prędzej czy później wyjdzie jakieś plugastwo. 
Admin

 

Komentarzy 8 to “Wynieść na kopach (w miękkich bamboszach, rzecz jasna).”

 1. Alfons said

  Gdansk z Polską nie ma nic wspolnego, obsadzeni są na stołkach przez prusakow smiecie dajace sobą manipulować, zera jak w tym przypadku pedały w dodatku skrzywione psychicznie i zideologizowane wlasnie neomarksizmem komunistycznej UE. Ostatnio jak auto Rosjan uszkodzili w Gdansku to prusaki na kolana i do pięt kazały władzom parchatym upaść przed włascicielem pojazdu bo sa w partnerstwie. Jakby to mialo znaczenie czy auto PL,DE czy Rosji..

 2. fax said

  Alfons, w partnerstwie są żydzi, bo rządzą, a powinni być Słowianie, ale nie rządzą, żebyś mógł wydawać jakiekolwiek, choćby obłędne opinie.

 3. NICK said

  Zatem widzimy.
  Moszna być pożądnym pedałem.
  Zatem nie żałuję, że mleczaki wybiłem jednemu z nich. Drzewiej.
  CHORE.

  ——-
  Każdy pedał jest zboczeńcem. Człowiekiem nienormalnym. Ta nienormalność może przejawić się w bardzo różny i bardzo nieoczekiwany sposób. Szydło prędzej czy później wyjdzie z worka.
  Howgh.
  Admin

 4. Auto said

  A pod adresem poniżej znajdziemy powiązania tego „pana”
  https://mojepanstwo.pl/dane/krs_osoby/627237,biedron-robert

  Jego kumpela, niejaka Filipiak, o niekonwencjonalnej sexualności naucza młodzież na Uniw. Gdańskim — kto to utrzymuje? Soros?

 5. NICK said

  Admin.
  Homo to ciężka choroba. Stan miózgu nieboski.
  Winnetou.

 6. Ludek said

  Nu já tak sobie myszlam sze jeśli tego autor tak chciałby tego pan pierdon na miannko traktować a to pszy kompach… a to pszy pisaniu…. to ciekawe czy pan pierdon chciałby tysz aby mu zamionchac w jelicie grubem mietkiem fallusem….. ooo tu chyba twardo domagałby sze twardości i twardego trachtowania

 7. Sebastian said

  Podręcznik medyczny do seksuologii klinicznej opublikowany w Rosji już po upadku Muru Berlińskiego określa homoseksualizm jako „tendencję patologiczną” i utrzymuje się w nim, że oprócz przyczyn biologicznych, jednym z powodów jego powstawania jest wpajanie przez rodziców i nauczycieli awersji do płci przeciwnej.

  25 stycznia 2013 roku posłowie Dumy rosyjskiej przyjęli większością głosów ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu wśród osób niepełnoletnich. „Publiczne akcje mające na celu propagowanie sodomii, lesbianizmu, biseksualizmu, transgenderyzmu wśród nieletnich” będzie się karać wysokimi grzywnami. Podczas dyskusji nad ustawą przewodnicząca komisji Jelena Mizulina stwierdziła, że dobrze byłoby całkowicie zakazać propagowania homoseksualizmu, ale jest to niemożliwe ze względu na spodziewane odrzucenie takiego prawa przez Europejski Trybunał Praw Człowieka, stąd ograniczenie jedynie do propagandy wśród małoletnich. U nas w Polsce o tym wydarzeniu mówiło się stosunkowo mało, gdyż byliśmy zajęci debatą o związkach partnerskich.

  Z przeprowadzonego w 2010 roku przez niezależne Centrum Jurija Lewady badania wynika, że aż 74 proc. Rosjan uważa, iż geje i lesbijki to osoby moralnie rozwiązłe i psychicznie niepełnowartościowe.

  delikatnie mówiąc…..

 8. Premizlaus said

  Co? Chce wprowadzić to, że uczniowie z uczennicami po zajęciach głównych będą się gzić?!

Sorry, the comment form is closed at this time.