Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (6 – 2…
  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Antares o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Kar o Kocie miauczenie, czyli co chc…
  kobra o Po co nam Korwin-Mikke?
  Birton o Maski opadły
  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

„My wiemy, kto budował obozy”

Posted by Marucha w dniu 2018-01-30 (Wtorek)

Czy Polska jest jeszcze krajem niepodległym? Odpowiedź na tak postawione pytanie zdaniem obecnie rządzących zawsze jest twierdząca. Wszyscy, którzy mają bezpośredni wpływ na władzę, sprawują ją, zawsze z mocą podkreślają, że tylko oni usilnie dbają o… niezależność Polski, zarówno polityczną jak i gospodarczą.

Jak jest w rzeczywistości pokazały nam wydarzenia ostatnich dni. Przyjęta przez Sejm w piątek, 26 stycznia br. nowelizacja Ustawy o IPN wywołała burzę dyplomatyczną u dwóch, ponoć strategicznych „przyjaciół” Polski, to jest w Izraelu i na Ukrainie. O co im idzie? W przypadku Izraela burzę wywołała penalizacja stwierdzenia „polskie obozy koncentracyjne”, natomiast w przypadku Ukrainy dotyczy to penalizacji ideologii banderyzmu. W polskiego punktu widzenia sprawy są dla nas, i dla prawdy historycznej bardzo istotne.

I raptem okazuje się, że nowelizacja „nie może być zaakceptowana przez rząd izraelski”. Te słowa, wypowiedziane fatalną polszczyzną, padły z ust obecnej na obchodach wyzwolenia obozu w Auschwitz, ambasador Izraela. Mało tego, zarzucając w imieniu, czy też na polecenie Premiera Izraela, polskiemu ustawodawcy, że ustawa będzie ograniczała swobodę badań naukowych, pozwoliła sobie stwierdzić, że „my wiemy kto budował obozy”.

O co w tym wszystkich chodzi? Moim zdaniem idzie właśnie o lansowaną bardzo mocno przez środowiska żydowskie tezy o współodpowiedzialności Polski i Polaków za holocaust.

Penalizacja określeń obrażających i oskarżających Polaków może postawić tamę tym zeznaniom żydowskich świadków, którzy oskarżali Polaków jako cały Naród o zbrodnie wojenne. Pisał o tym już w 1950 roku żydowski historyk dr Gringhaus stwierdzając, że wspomnienia żydowskie są: „judeocentryczne, logocentryczne i egoistyczne. (…) dlatego większość pamiętników i relacji pełna jest absurdalnej gadatliwości, przesadnej autopromocji, dyletanckiego filozofowania, aspiracji lirycznych, niesprawdzonych plotek, uprzedzeń, stronniczych ataków i apologii” (zob. M. J. Chodakiewicz, „Kłopoty z kuracją szokową” [w] R. Jankowski – Red.; Cena „Strachu”. Gross w oczach historyków”, Warszawa 2008, s.42).

Że sprawa zeznań, wspomnień i pamiętników żydowskich budzi wśród naukowców wątpliwości co do uczciwości zawartych w nich relacji świadczą również słowa innego żydowskiego historyka, Icchaka Henryka Rubina, które zawarł w swojej pracy pt. „Żydzi w Łodzi pod niemiecką okupacją 1939-1945”, Londyn 1988 s.38. Pisze tam: „Na charakter i treść tych opracowań (zeznań i wspomnień – przyp. aut.) w decydującej mierze wpłynęła epoka, w której zostały pisane, czyli te same siły polityczne, które ustaliły charakter i kierunek badań naukowych. Funkcjonariusze Komitetów Żydowskich mianowani przez partię komunistyczną, którzy zbierali te zeznania, wskazywali piszącym, kto jest winien i na co zasługuje”.

Nie można wykluczyć, że stanowisko władz Izraela podyktowane jest obawą, że na światło dzienne wyjdą skrzętnie ukrywane winy samych Żydów. Bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie w Polsce zaprzeczał, że istniała w czasie okupacji grupa ludzi trudniących się szmalcownictwem. Ale też w Polsce taka postawa spotyka się z potępieniem. Nie ma w Polsce prób tłumaczenia takich postaw. Przykładem takim może być fakt, iż Żyd Scherwitz był członkiem NSDAP i komendantem obozu koncentracyjnego w Lencie k/Rygi.

Po wojnie tenże Scherwitz był w Monachium członkiem Żydowskiego Komitetu ds. Rewindykacji Żydowskiego Mienia. Nie przeszkadzało Żydom nawet to, że oskarżano Sherwitza o liczne gwałty na Żydówkach i osobiste zamordowanie przez niego 200 Żydów. Ujawnił to historyk amerykański żydowskiego pochodzenia B.M. Rigg.

Nie ma takiego przykładu, aby Polak był komendantem obozu. Nie ma też żadnego Polaka, który byłby feldmarszałkiem III Rzeszy, jak w przypadku Milcha, którego B.M. Rigg nazywa żydowsko-niemieckim zbrodniarzem wojennym.

Hipokryzją można nazwać wyrażoną przez p. Ambasador troskę o… dostęp do badań naukowych. Przecież nie kto inny, ale noblista Elie Wiesel przez całe swoje życie zaciekle walczył z wszelkimi próbami badań naukowych nad holocaustem. Twierdził wręcz, że holocaust wymyka się jakimkolwiek badaniom historycznym, że jedynym wiarygodnym źródłem są świadectwa Żydów.

O jakości tych żydowskich świadectw krytycznie wypowiedzieli się także nieliczni historycy żydowscy. Możliwe też, że politycy izraelscy zdają sobie sprawę, że mogą ujrzeć światło dzienne sprawy, o których Żydzi milczą. Może ujrzeć światło dzienne agentura gestapo w gettach, rola Żydowskiej Policji Porządkowej w wywózkach i rola Judenratów, czy tzw. obozy przetrwania jak braci Bielskich czy Lwa Ajzenkiela, które były grupami bandyckimi rabującymi okoliczne wsie.

Z biegiem lat rozrastała się wokół tych grup „legenda partyzancka”. Żydzi, przy pojawiających się czasem oskarżeniach dotyczących ich agenturalnej działalności w gettach zasłaniają się konwencją haską i jej pkt. czwartym, który mówi, że na terenie okupowanym, gdzie władzę sprawuje okupant, to on ponosi odpowiedzialność za wszelkie naruszenia prawa.

Prawda, Żydzi nie mieli swojego państwa. Ale nagminnie nie przyjmują do wiadomości, że Polska też tego wolnego państwa nie miała. W Polsce, przez całą okupację nie udało się Niemcom stworzyć rządu kolaboracyjnego. Nie odbyły się w Polsce wybory do władz municypalnych jak to miało miejsce w Danii. Ale to Dania jako kraj ma swoje drzewko w Yad Vashem i żaden Żyd nie zająknie się, że za uratowanie duńskich Żydów musieli sami tymże Duńczykom zapłacić?!

Polski Rząd na uchodźstwie zaciągał pożyczki w USA i Wielkiej Brytanii m.in. na ratowanie Żydów i te pożyczki po wojnie spłacił rząd PRL. Nasuwa się wniosek, że Żydzi cenią to, za co musieli zapłacić, ofiara życia ratujących ich, nie jest dla nich żadną wartością.

A władze wywodzące się głównie z PiS poszukały sobie strategicznego sojusznika właśnie w Izraelu. Nie wiem co zrobi [gówno zrobi – admin] minister Jacek Czaputowicz w odpowiedzi na dyktat Izraela, który nie dyplomatycznym językiem stwierdza, że ta Ustawa jest nie do przyjęcia przez Izrael. W jakim kraju my żyjemy? Jakim prawem Izrael dyktuje nam co ma być, a co nie w uchwalanych przez nasz Sejm ustawach?

Kilka słów należy powiedzieć o obchodach, jakie odbyły się w Auschwitz- Birkenau 27 stycznia 2018 r. Po raz kolejny organizator obchodów, jakim jest dyr. Piotr Cywiński spycha Polaków na margines tych uroczystości. W programie TVP „Teraz Polska” wypowiadały się osoby reprezentujące polskich więźniów. Dla mnie szokiem były słowa o… naciskach aby zdjąć z ramion polską flagę, bo… rani ona uczucia Żydów.

Ponadto, wejściówki otrzymało zaledwie kilka osób spośród byłych więźniów pochodzenia polskiego. To nie był jednostkowy przypadek, bo kilka lat temu zaproszono na obchody członka rodziny byłego komendanta obozu Hessa, a nie wpuszczono córki rotmistrza Pileckiego. Taka sytuacja miała miejsce, gdy premierem był Donald Tusk i wydawało by się, że teraz, gdy mamy rząd z patriotycznymi hasłami na ustach sytuacja ulegnie zmianie. Ale zawłaszczania Auschwitz ciąg dalszy.

Konieczne jest wnikliwe przyjrzenie się polityce muzealnej realizowanej przez p. Cywińskiego, bo jakkolwiek nikt nie neguje ludobójstwa dokonanego na Żydach, to musimy pamiętać o ofiarach innych narodowości, m.in. o jeńcach sowieckich, na których testowano działanie Cyklonu B.

Jak widać, Niepodległość Polski w świetle ultymatywnych wypowiedzi rządu izraelskiego nie jest wcale taka jednoznaczna. Czekamy na zdecydowane stanowisko polskiej strony.

Ireneusz T. Lisiak
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 28 do “„My wiemy, kto budował obozy””

 1. Sceptyk said

  Niestety nie doczekamy się, Judofilstwo naszych władz wzbudza we mnie już tylko odruch wymiotny. Pytanie , czy nasze władze to są nasze?

 2. Romank said

  Czy Polska jest jeszcze krajem wolnym????? tfu KWMac….a kiedy byla????? krajem???? do tego wolnym??????
  Krotki poradnik dyplomaty uczy ,ze dyplomata zanim zacznie rozmawiac z kimkolwiek , o czymkolwiek zawsze musi pamietac ,ze rozmawia tylko i wylacznie w interesie swego Suwerena.
  Zatem powinien od razu odpowiadac na pytania pytaniami:
  Cjcemy rozmawiac!
  – O czym? odpowiada dyplomata…
  o tym i o tym…i w zaleznosci co slyszy odpowiada_
  – Nie!
  tym optymistycznym akcentem konczy wszelakie rozmowy!

  Inaczej siada sie do rozmow, o niczym ..z tymi co nie maja zadnych credentials do niczego. I kreuje temat i problemy jakich nei bylo…nigdy!!! Nie istnialy….dajac do reki argument , ze przeciez prowadzilismy rozmowyQ!!!@ A potem juz tylko przychodza kolejne rachunki…….

 3. Romank said

  Panu Jasiowi i innym interesujacycm sie4 jak z zaminic kolowrowe papieki na zloto..mierdzace brudne bzydkie zloto….kosztem rwi potu i nedzy gojow::

  Kto moze niech zmoze ..bierac poprawki na wiele spraw poruszanych przez Autora:

  http://www.miamiherald.com/news/nation-world/world/americas/article194362569.html

 4. Stan said

  Ojej, ojej co się dzieje!!!
  Poloki w „mordę” z jednej strony dostają, a już druga nastawiają.
  Wszystko to dowodzi, że Polska na papierze tylko istnieje.

  Sami są sobie winni.
  Z wszystkimi są pokłóceni, z tymi ze wschodu i tymi z zachodu.
  Suwerenów tych zza oceanu sobie sami bez przymusu z własnej woli dobierali,
  kwiatami, ciastem i kawą ich nie tak dawno witali i żyją ciągle pełną nadzieją,
  że to oni będą im zawsze i wszędzie pomagali i popierali.

  Nauki z własnej historii jeszcze nie powyciągnali,
  a swoich wrogów dokładnie jeszcze nie znają, chociaż 1000 lat mają.

  W szkołach i na uczelniach w ciągu 73 lat ostatnich
  jeszcze prawdziwej własnej historii nie nauczali.
  Ciągle we własnej historii co zmieniają, kombinuja, zakłamywują
  i tak sami na siebie bat i nieszczęście zsyłają.

  Szacunku żadnego do siebie i do wyzwolicieli ze wschodu nie mają,
  pomniki własnej historii bużą i opluwają,
  a teraz się bardzo dziwią, że ci ze wschodu im nie pomagają.

  Do nowych ustaw już sami prawa nie mają,
  trzeba usilnie „pejsatych” o zgodę pytać,
  że „polskie obozy śmierci” nie istniały,
  a za propagowane kłamstwa konsekwencje badą surowe.

  Brak w tym wszystkim szczerości, mądrości i własnej dumy,
  Sami Poloki z tymi problemami zostali.
  Sąsiedzi ze wschodu i z zachodu się nie mieszają,
  chociaż prawdę historyczną dobrze znają.
  A teraz narzekanie, pobękiwanie nic nie zmieni.

  Hieny i wampiry ofiarę swoją znaleźli
  i się do niej w biały dzień dobierają,
  oskubią w całości i to bez litości,
  a cały świat będzie się spokojnie przypatrywał,
  jak to znowu Poloki we własne sidła z niewiedzy i głupoty wpadli.

  Wydostać się z tego bagna będzie bardzo trudno,
  ale wszystko jest możliwe, że w końcu Naród się zjednoczy,
  pazury, mądrość i swoje doświadczenie pokarze,
  aby przyszłe pokolenia żyły w spokoju i zgodzie
  z tymi ze wschodu i z zachodu.

 5. Romank said

  Podoba mis ie wiersz pana Stana..odwrotnie niz pani amnasador I sra Ela…..powini ja wywalic za wyglond! Znam tyle ladnych Zydowek….nieglupie i musza zasuwc w byle, jakich robotach,,,,,,a ta….musi miec chody.

 6. peacelover said

  …nie boj zaby !!! caly swiat widzi to g*wno !!!!!!
  …i juz nie dlugo ich rozliczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Siekiera_Motyka said

  ” pozwoliła sobie stwierdzić, że „my wiemy kto budował obozy”.”

  Ona na pewno ma na myśli Pana Jasia który był stolarzem w czasie wojny. Niemcom się spieszyło i ściągnęli Pana Jasia ,bo umiał gwoździe wbijać, do budowy obozu w Oświęcimiu. Skoro Pan Jasio budował to według rabina Stękajsię z Tel Aviv powoduje że obóz jest Polski.

  .https://www.youtube.com/watch?v=UxFEtbawPCk

 8. Wymuszenie poczucia WINY u Polaków - cel żydowsko-niemieckiego KŁAMSTWA "Polskie Obozy Koncetracyjne”! said

  Skrajnie oszczerstwo żydowsko-niemiemickie jako KŁAMLIWY slogan:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  jest spreparowany w celu fałszywej INDOKTRYNACJI samych żydów, tak aby w nich generować skrajną NIEnawiść do Polaków, co ma w konsekwencji zachęcać żyda jego AUTOMATYCZNĄ chęć rewanżyzmu w postaci ZEMSTY na Polakach, która by motywowała zasadność fałszywego ROZCZENIA finansowego ZREKEMPENSOWANIA w sposób finansowy te żydowskie KŁAMSTWA brutalnie oczerniające Polaków o sztucznie ZWIĘKSZONY mit holocaustu, za który JAKOBY są „winni” nie inny tylko Polacy …

  DRUGIM zadaniem tego podłego żydowskiego OSZCZESTWA spreparowanego pod KŁAMLIWYM sloganem:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  jest na siłę WMÓWIENIE poczucia WINY każdemu zwykłemu polskiemu obywatelowi, który „jakoby” jest jedynym spadkobiercą WINOWAJCĄ tego tzw. „holokaustu”, który jest naczelną doktryną ROZCZENIOWO-wychowawczą żydowskiego społeczeństwa narzuconą przez zakłamane CHCIWE elity żydowskie, brutalnie żerujące finansowo na lokalnych „winnych” tubylcach w Polsce.

  Ta metodologia i technologia żydowskiego FAŁSZU za pomocą hagody obwinienia Polaków tym KŁAMLIWYM sloganem:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  ma WYMUSIĆ rzucenie Polaków na kolana w celu bezwarunkowej AKCEPATCJI tej fabrykacji, że JAKOBY ten „holocaust” był z „polskiej winy” co ma ZMUSIĆ Polaków do bezwarunkowej akceptacji PŁACENIA tych wiecznych REKOMPENSAT finansowych ale KLUBOM żydowskim jako „zadość uczynienie” za ten kłamliwy w 100% oszczerczy zarzut żydowski.

  Ten kłamliwy żydowski slogan:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  ma na celu wymusić STAŁE poczucie WINY oraz bezwarunkową ULEGŁOŚĆ polskiej społeczności wobec żądań żydowskich oraz ZGODĘ na płacenie finansowego dożywotniego HARACZU chciwym oszukańczym KLUBOM żydowskim żyjącym na polskim garbie lub stałego PŁACENIA rekompensat finansowych za „holokaust” jakiejś specjalnie uprzywilijowanej KAŚCIE żydowskiej jako forma „zadość uczynienie” za te jakoby „Polskie Obozy Koncentracyjne”.

  Czyli ten żydowski kłamliwy slogan:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  został SPREPAROWANY właśnie po to, aby w młodym pokoleniu Polaków, które NIE zna faktycznej historii 2-j Wojny Światowej wygenerować w nim stały SYNDROM poczucia WINY i wiecznego spłacania „moralnego długu” wobec żydów zamienionego na „rekompensate” gotówkę finansową lub w polskiej naturze(domy, lasy, ziemia…itp) wobec chciwych żydów.

  To wmówione Polakom poczucie „WINY” ma następnie generować poczucia NIŻSZOŚĆI Polaków wobec chciwych żydów zamieszkałych w Polsce oraz międzynarodowej mafii żydowskiej panoszącej się po całym Świecie wymuszającej HARACZE finansowe lub stałe OPODATKOWANIE się na rzecz żydostwa pod różnymi PRETEKSTAMI wymyślonymi przez żydów lub Izrael.

  To wmówione poczucie „WINY” Polakom ma się dodatkowo przekładać na OPŁACANIE przez polskiego podatnika prosperujących rozczeniowych lub rewizjonistycznych instytucji żydowskich prosperujących w Polsce w których mafiozi żydowscy organizują plany metodycznego wykorzystywania lub nawet drenażu finansowego lokalnych tubylców na rzecz stałego opłacania utrzymania lokalnych klubów żydowskich lub ich siedzib organizacji politycznych czy też rozczeniowych, a także żydowskich cmenatrzy.

  Ta retoryka „Polskie Obozy Koncentracyjne” też konsekwentnie dąży się do zakompleksienia Polaków, sącząc ideologię ukrytego narodowego polskiego masochizmu i nihilizmu, przekonywania na arenie mędzynarodowej, że Polacy to żli ludzie, którzy nic nie potrafą i dlatego powin być ULEGŁYMI wobec obcych „adwokatów”, zwałaszcza mentorów żydowskich lub Izrael, który często UDAJE „polskiego protektora”.

  „Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?! – Liderzy” :

 9. W USA jest nieco inna METODOLOGIA wymuszania poczucia WINY amerykanów wobec holokaustu said

  W amerykańskim społeczeństwe w USA lub Kanadzie jest nieco inna metodologia wymuszania POCZUCIE WINY lokalnych tubylców, po przez WMAWIANIE im, że NIC a NIC nie zrobili w przeszłości, aby ratować żydów przed tym „holokaustem”, wiec OBECNIE teraz i do końca Świata przeciętni amerykanie MUSZĄ się czuć ZOOBLIGOWANI opodatkować się na rzecz lokalnych kast żydowskich, co ma ZRĘKOMPENSOWAĆ finansowo to jakoby sprzyjanie „holokaustowi” żydowskiemu.

  W ramach tego „zadość uczynienie” lub „rekompesaty” za to jakoby sprzyjanie „holokaustowi” amerykanie zostali zmuszeni do akceptowania budowy setek potężnych okazałych budowli w postaci „Muzeów holokaustu” w Ameryce, które służą do indoktrynacji dzieci, młodzieży, wojska i dorosłych wg. zamówionej metodologii rządzacej żydowskiej mafii w USA.

  Obecnie w samym USA jest ponad 60 sztuk MUZEÓW holokaustu – To są OGROMNE bardzo drogie GMASZYSKA lub nawet budowlane kompleksy na podobieństwo muzeów Lenina jakie budowano w byłym ZSRR.

  Te Muzea holokaustu w USA zostały wybudowane za forsę amerykańskiego podatnika, a ich funkcjonowanie na co dzień OPŁACA też amerykański podatnik w 100% !

  Te obiekty SŁUŻĄ do wypracowywania metodologii INDOKTRYNACJI poczucia WINY oraz ULEGŁOŚCI dzieci amerykańskich wobec zydowskiej władzy, które to metodologie są transferowane do szkół i uniwersytetów w USA.

  W ramach tych metodologii jest wbijana na siłę do głowy indoktrynacja ULEGŁOSCI społeczeństwa amerykańskiego wobec amerykanów żydowskiego pochodzenia, których się winduje określeniem „najmądrzejszych” aby zakodować w głowach AKCEPTACJE na SPECJALNE prawne, finansowe PRZYWILEJE dla NIBY „poszkodowanych holocaustem” żydów itp.

  Co ciekawego to w samym Izraelu jest TYLKO 7 muzeów żydowskiego holokaustu !
  Za to we Francji jest aż 54 muzeów żydowskiego holokaustu. W Wielkiej Brytanii jest 24 muzeów holokaustu, a w Australi-16, Brazyli-6, Niemczech-18, Holandia-8, Południowej Afryce – 8 … itd.
  W Polsce oficjalnie jest 8 muzeów holokaustycznych.

  PO CO TO WSZYSTKO ?

  W celach INDOKTRYNACJI poczucia WINY zwykłego obywatela amerykańskiego za „holokaust” aby na nim WYMUSIĆ zgodę na dobrowolne płacenie REKOMPENSATY finansowej jako „zadość uczynienie” za holocaust dla Klubów żydowskich w USA.

  Absolutnie najważniejszą OBOWIĄZKOWĄ wycieczką KAŻDEGO ucznia amerykańskiej szkoły podstawowej stało się wspólna PRZYMUSOWA obligatoryjna wycieczka, czyli zagonienie do muzeum holokastycznego, aby tam mieć odpowiednio WYPRANĄ mózgownicę.

  Młody człowiek w USA od zarodka jest wychowywany, aby był subordynowany wobec żydowskiej KASTY rządzącej w USA lub Kanadzie.

  W USA najwięcej godzin lekcyjnych poświęca ze wszystkich innych zdarzeń historycznych we wszystkich szczeblach szkolnictwa w Ameryce Północnej jest na „nauczanie” o żydowskim światowym holokauście.
  Etatowi pracownicy muzeów holokaustu w Ameryce dokonują inspekcji wszystkich szkół, tak aby programy opracowane o nauczaniu holokaustu były w 100% realizowane.

  Amerykańska szkoła naucza uczniów i studentów, że holokaust to NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie w dziejach ludzkości. Jakoby historia Świata ma tylko dwa okresy: PRZED i PO żydowskim holokauście …

  Lokalnych tubylców w Ameryce zmusza się, aby się dobrowolnie dożywotnio OPODATKOWALI na rzecz finasowania wszelkiej maści żydowskich organizacji prosperujących w Ameryce oraz też opodatkowali się na rzecz udzielania tzw. BEZWROTNYCH stałych każdego roku miliardowych tzw. „pożyczek” finansowych na rzecz państwa Izrael.

  Ponadto w ramach tej „rekompesaty” za obojętność w przeszłości USA wobec tzw. holokaustu ci lokalni tubylcy w Ameryce są hodowani w pełnej ULEGLI wobec dominacji polityczno-finansowej bardzo wielu żydowskich organizacji szarogęszących się w Ameryce.

  Właśnie taki system dominacji żydowskiej jaki jest w Ameryce, chcą żywcem „przeflancować” do Polski żydzi zamieszkali w Polsce oraz międzynarodowa mafia żydowska:

 10. Do 8 i 9.Bingo.Kopiuj i przekazuj komentarz do internetu.

 11. Siekiera_Motyka said

  Ad. 8 – Nie myślę by te prawo cokolwiek zmieniło ale to co Pan tu napisał jest motywem ataku.

  „Skrajnie oszczerstwo żydowsko-niemiemickie jako KŁAMLIWY slogan:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  jest spreparowany w celu fałszywej INDOKTRYNACJI samych żydów, tak aby w nich generować skrajną NIEnawiść do Polaków, co ma w konsekwencji zachęcać żyda jego AUTOMATYCZNĄ chęć rewanżyzmu w postaci ZEMSTY na Polakach, która by motywowała zasadność fałszywego ROZCZENIA finansowego ZREKEMPENSOWANIA w sposób finansowy te żydowskie KŁAMSTWA brutalnie oczerniające Polaków o sztucznie ZWIĘKSZONY mit holocaustu, za który JAKOBY są „winni” nie inny tylko Polacy …”

  Chcą jak najbardziej wolna rękę. Ta zadyma BĘDZIE wykorzystana by Polaków oczerniać jeszcze bardziej. Komentarze na zachodnich stronach pokazują często że ludzie tam nie rozumieją o co chodzi. Myślą że Polaki chcą historie zakłamywać lub w najlepszym wypadku zamykać ludziom usta (atak na „Free Speech”).

 12. Dictum said

  http://www.upadeknarodu.cba.pl/zydowska-policja.html

 13. Siekiera_Motyka said

  Tu widać jak policja Żydowska pracowała.

  http://footage.framepool.com/it/shot/576449933-juedischer-ordnungsdienst-violazione-dei-diritti-dell%27uomo-ghetto-di-varsavia-propaganda-nazista

 14. Boydar said

  „… Brudziński polecił wojewodzie mazowieckiemu wykorzystać wszystkie instrumenty prawe, które pozwolą uniemożliwić manifestację …”
  „… Rzecznik rządu, Joanna Kopcińska, oświadczyła wczoraj, że manifestacja ma prawo się odbyć, jeżeli będzie miała pokojowy charakter …”
  „… Wcześniej zgodę na przeprowadzenie manifestacji wydało miasto …”
  „… Brudziński uważa, że ograniczenie prawa do demonstracji jest możliwe, ponieważ istnieje ryzyko zagrożenia interesu państwa …”

  za https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rmf-fm-szef-mswia-polecil-zablokowac-manifestacje-przed-ambasada-izraela-w-warszawie/qcd1meg

  Uwzględniając strony i osoby występujące w tym spektaklu, uważam zdecydowanie, że „tylko świnie siedzą w kinie”.

 15. Boydar said

  jeszcze do (14) …

  Pan Brudziński ma rację; żeby jednak ta racja stała się bardziej zrozumiała dla pospólstwa, należało wymienić z nazwy to zagrożone państwo.

 16. Boydar said

  Nie, żebym sie jakoś strasznie zbulwersował bieżąca sytuacją, ale przyznaję, ze troszkę mię temat był wciągł.

  W artykule http://norwid.neon24.pl/post/142205,the-last-man-standing-in-the-polish-death-camp znalazłem mianowicie taki oto ustep –

  taka sama kara grozi za „rażące pomniejszanie odpowiedzialności rzeczywistych sprawców tych zbrodni”

  A więc znalazł się ktoś, kto rzeczoną nowelizacje przeczytał. Jak się wydaje, to wskazany ustęp a nie inne zapisy powodują takie a nie inne reakcje. Tylko „na wszelki wypadek” nikt nie odważa się nazwać rzeczy po imieniu. A jednak Kaczysław tekst musiał zafirmować, innej możliwości nie ma.

  Teraz konkretnie, inkryminowany tekst brzmi tak :

  6) po art. 55 dodaje się art. 55a i art. 55b w brzmieniu:
  „Art. 55a.
  1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r. poz. 367), lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości.
  2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności.
  3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.
  Art. 55b.
  Niezależnie od przepisów obowiązujących w miejscu popełnienia czynu zabronionego niniejszą ustawę stosuje się do obywatela polskiego oraz cudzoziemca w razie popełnienia przestępstw, o których mowa w art. 55 i art. 55a.”

  Całość jest np. tu – http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/771_u/$file/771_u.pdf

  Polecam uwadze wytłuszczenia.

 17. Boydar said

  I zupełnie na koniec bo muszę zmykać; wychodzi na to, że żydzi są bardziej naturalni od nas. Przynajmniej od tej normalniejszej części nas. Dla nich „zeżarcie” zbędnych jednostek własnego gatunku żadnego problemu nie stanowi, co historia wielokrotnie i bezapelacyjnie wykazała. My natomiast, „zdeprawowani” w kierunku moralności, sumienia i etyki, certolimy się jak matka z łobuzem.

  http://gps65.neon24.pl/post/142208,prawo-natury

 18. Boydar said

  A właśnie, miałem dodać; lwy robią dokładnie tak (17) samo i za każdym razem. Samiec przychodzi, obejmuje we władanie obce gniazdo, i pierwsze co robi to zżera zastane szczeniaki.
  Może dlatego żydzi tak lubią symbole z lwem ?

 19. Boydar said

  @ (14) sprzed dwóch godzin

  https://wiadomosci.wp.pl/manifestacja-narodowcow-przed-ambasada-izraela-zostala-zablokowana-wojewoda-zamyka-ulice-6215243002885761a

  ——
  Parszywe kundle.
  Admin

 20. Boydar said

  „… skąd my mieliśmy wiedzieć, że coś jest nie tak? – pyta wiceminister …”

  https://wiadomosci.wp.pl/zwrot-ws-izraela-tresc-ustawy-o-ipn-znali-od-roku-jest-dowod-6215221928843393a

  „Coś” to znaczy co ??? Komentarze pod też niekiepskie.

 21. Kar said

  re:18/Boydar

  ..niestosowne porownanie (lwy).., panie Boydar, to zwykle gownojady..

 22. Boydar said

  Jak znajdzie Pan chwilę czasu to poproszę o wykazanie, błędu lub niestosowności. Nigdy nie miałem atencji dla lwów, mimo że podobno też od kotów pochodzą. Pan się kreskówek Disneya naoglądał a wcześniej „Elzy z afrykańskiego buszu”.

  „Król Lew”; prawie jak „król żyd” …

 23. Kar said

  ..nie zrozumial, Pan.., i niepotrzebnie zrzuca/rozciaga sprawe na koty, skoro to..

  a propos’, nie ogladam Disneya, znowu pudlo..(!)

 24. Boydar said

  Może i nie zrozumiałem, przecież nie siedzę w Panu.

  Chcę tylko wskazać, ze lwy to najwredniejsze z kotowatych. Tak jak żyd jest najwredniejszy z człekokształtnych. I nie bez przyczyny lew jest uwzględniany w wielu żydowskich symbolach („herbach”, znakach, grafikach).

 25. Paweł Gabriel said

  Jeżeli ktoś nie czytał to warto zapoznać się z książką Pani Ewy Kurek dostępną pod linkiem http://www.rodaknet.com/ksiazka_Poza_granica_solidarnosci_ewa_kurek.pdf
  Warta uwagi jest również lektura eseju Israela Shahaka pt: NORMALNOŚĆ W NIELUDZKIM ŚWIECIE Uwagi o artykule Timothy Garton Asha dostępną pod linkiem https://aneks.kulturaliberalna.pl/archiwum/normalnosc-w-nieludzkim-swiecie/
  Jeżeli komuś nie chce się czytać, to omówienie tego artykułu i tez tam zawartych przedstawia śp. prof. Bogusław Wolniewicz (około 6:10 min). .https://www.youtube.com/watch?v=EEZsGBcoaMc

 26. Re: 3 RomanK
  Panie Romku, piszac szczerze (zreszta zawsze to robie) na kiego grzyba potrzebny jest nam Polakom standard (parytet) zlota???
  Nam jest potrzebny PARYTET ZAUFANIA DO RZADU, ktory bedzie emitowal wolne od lichwy I podatku POKWITOWANIA za nasza prace tworcza banknoty I monety (moga byc zlote, platynowe, srebrne, miedziane, ze stali kwasoodpornej)…

  Cos jeszcze? I niech pan przyjmie do wiadomosci I swiadomosci, ze wladza to ZAUFANIE, a jesli Narod ma zaufanie do wladzy, ktora emituje banknoty I monety, to Narod wie, ze to co wytworzyl I stworzyl ma realne (fizyczne) pokrycie…nie obawiajac sie inflacji czy deflacji srodkow finansowych w cyrkulacji.
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. fuz said

  Obozy są tematem zastępczym, na przeciąganie liny przez koterie kolegów, które żydowskie kanalie mają dzielić zrabowaną polską kasę.

  Sami Niewolnicy polscy są w opłakanym stanie, bieda goni tam nędze.

 28. https://tomasz.lysakowski.eu/2018/01/31/pis-owskie-obozy-smierci-zdrowego-rozsadku/

Sorry, the comment form is closed at this time.