Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dlaczego Żydzi nienawidzą Polaków?

Posted by Marucha w dniu 2018-01-31 (Środa)

Tytułowe pytanie należy do tej samej kategorii, co „Dlaczego żmija ma jad?”.
Admin

Sprawa dotyczy zresztą i nienawidzenia przez nich wszystkich innych narodów na świecie. Może w tej chwili z wyjątkiem Niemców, którzy rzeczywiście Żydów skrzywdzili, ale przeszli wobec nich swój proces pojednania i swoje winy okupili.

Podstawowe wyjaśnienie niesie przysłowie: „Jak kto kogo skrzywdzi to i znienawidzi”.

W szerszym sensie wyjaśnieniem jest psychologia – czy to mechanizm wyparcia, czy zasada poszukiwania usprawiedliwienia dla swoich nagannych zachowań. To jest konieczne do odzyskania równowagi psychicznej, do zamknięcia danej karty życia z tymi nagannymi czynami, aby pójść dalej ku normalnemu życiu i przyszłości.

Jednak to usprawiedliwienie nie zawsze można znaleźć. Wtedy otwierają się dwie możliwości.

Człowiek uczciwy szuka pojednania z tym kogo skrzywdził – przeprasza, obiecuje poprawę, prosi o wybaczenie, obiecuje naprawę win i bycie już człowiekiem godnym zaufania, a gdy je otrzyma, robi co obiecał na ile zdoła … i o ile tym skrzywdzonym jest normalny człowiek, to krzywdziciel swoje wybaczenie otrzymuje i następuje powrót do zgodnego współżycia. Jeśli nie otrzymuje, to choć do pojednania nie dochodzi, to uczciwa intencja krzywdziciela jest tu wystarczającą, aby mógł swoją równowagę duchową odbudować i żyć normalnie.

Gorzej, kiedy ten krzywdziciel czuje się człowiekiem możnym i pysznym, a więc czymś dla niego niewyobrażalnym jest, aby się uniżył wobec drugiego człowieka, choćby po to aby okazać serce skrzywdzonemu. Tu już ludzka uczciwość w rachubę nie wchodzi. Dla takiego kogoś sam stan ludzkiej normalności musi być obrzydlistwem… Może on np. być też jakimś lokalnym mafiozem dbającym o honor swojej pozycji, a więc żaden uszczerbek dla jego zbójnickiej opinii nie wchodzi w rachubę, bo zaraz i inni by chcieli sprawiedliwości. Może on tkwić w jakimś śnie duchowym, przeżywając iluzję, że z nim jest w porządku, a zmienić to się powinien ktoś inny, najlepiej sam pokrzywdzony.

I to jest stan szczególnie często spotykany w dzisiejszych czasach przerostu prawa nad sprawiedliwością. W takim podejściu dopóki ktoś nie jest skazany, uważany jest za niewinnego, a przecież ten „możny” ma zwykle sądy, a nawet prokuraturę po swojej stronie, niezależnie od zarzucanego mu czynu. Zresztą w tym stanie, kiedy sprawa zostanie sprowadzona do sądu „z litery prawa” „drogi prawnik” zwykle wyhamuje oskarżenie samymi groźbami wobec osoby oskarżającej lub przekupstwem „świadków”, czy serią innych luk w prawie, albo precedensów, a proces może być kosztowny i ciągnąć się latami… Możnego na to stać. Czasami i doczeka przedawnienia, czasami zmiany w prawodawstwie…

W tym stwierdzeniu, że „zmienić to się powinien ktoś inny, najlepiej sam pokrzywdzony”, a za tym i doszukiwaniem się u niego jakichś urojonych czy napompowanych win stoi już nienawiść czynna. Nienawiść z punktu widzenia każdego normalnego człowieka irracjonalna, bo emocję nienawiści każdy normalny człowiek odczuwa wobec zła które zagraża ludziom dobrym. Tu kierowana jest ku ludziom dobrym i skrzywdzonym, tu ma być ona jakaś „ponadczasowa”, bo ma sugerować, że była i wcześniej, kiedy to krzywdziciel dokonywał swoich czynów nagannych, „ponadczasowa”, bo choć tworzona teraz, to ma być jakąś „przykrywką, „nakładką”, „odwróceniem uwagi od stanu faktycznego” w czasie kiedy jego zbrodnie były dokonywane.

Taka nienawiść nie ma końca. „Jak ktoś kogoś skrzywdzi to i znienawidzi” oznacza nienawiść która przychodzi po złym czynie, nienawiść zakłamana, nienawiść negująca prawdę o własnym złu, nienawiść podmieniająca kata i ofiarę, złego z dobrym. Teraz pojawia się ta nienawiść ponadczasowa” zmierzająca do „karania nienawidzonych” dzisiaj. Jasne że byłoby to „karanie” krzywdzące, nie mające pokrycia w żadnej winie. – Znów więc by doszło „Jak ktoś kogo skrzywdzi to i znienawidzi” – i bardziej, i bardziej.

Trudno określić od kiedy zaczęło się to żydowskie nienawidzenie Polaków na zasadzie: „Jak kto kogo skrzywdzi to i znienawidzi”, czy wręcz pasmo skrzywdzeń i znienawidzeń, ale stan, że doszło już do tego że w tej swojej nienawiści zapędzili się już do oskarżania Polaków o polskie obozy koncentracyjne świadczy że to z ich strony już obłęd, i że naprawdę już musimy coś z nimi zrobić. [Najlepiej pocałować w, ą ę pardą – dupę – admin]

Można szukać pewnej tu analogii w amerykańskiej historii.

„Bitwa o Gettysburg toczyła się przez pierwsze trzy dni lipca 1863 roku. W nocy z 4 na 5 lipca, kiedy Lee zaczął wycofywać się na południe, z ciężkich chmur lunął na ziemię deszcz. Dotarłszy wraz ze swoją pokonaną armią nad brzeg Potomaku, Lee ujrzał wezbraną, niemożliwą do przejścia rzekę, a za sobą miął zwycięską armię żołnierzy Unii. Lee nie miał odwrotu, wpadł w pułapkę. Lincoln wiedział o tym. Oto Niebiosa zesłały wspaniałą okazję pojmania armii Lee i natychmiastowego zakończenia wojny. Pełen optymizmu Lincoln rozkazał generałowi Meade’owi natychmiast zaatakować południowców, bez zwoływania rady wojennej. Rozkaz wysłał telegraficznie, a niezależnie pchnął do Meade’a specjalnego posłańca z żądaniem natychmiastowego działania.

A co zrobił generał Meade?

Postąpił dokładnie wbrew rozkazom Lincolna. Zwołał radę wojenną, tym samym łamiąc jawnie polecenie. Odwlekał atak z dnia na dzień. Telegraficznie przekazywał rozmaite wyjaśnienia, aż wreszcie odmówił wykonania rozkazu. W końcu wody cofnęły się i Lee wraz z armią przeprawił się przez Potomac.

Lincoln był wściekły.

— Co to ma znaczyć? — wykrzykiwał do swojego syna Roberta. — Wielki Boże, co to ma znaczyć? Mieliśmy ich jak na dłoni. Wystarczyło tylko wyciągnąć rękę i byli nasi. A jednak nie mogłem sprawić, by armia się ruszyła. W tych warunkach chyba każdy generał pokonałby Lee. Gdybym mógł tam być, wychłostałbym Meade’a własnymi rękami!

Gorzko rozczarowany Lincoln napisał list do Meade. A trzeba pamiętać, że w tym okresie Lincoln był skrajnie powściągliwy w wyrażaniu swych opinii na piśmie. List ów, pochodzący z 1863 roku, był szczytem nagany. A oto on:

Mój Drogi Generale!
Nie sądzę, aby zdawał Pan sobie sprawę z ogromu nieszczęścia, jaki spowodowała ucieczka Lee. Był on w zasięgu naszej ręki, a schwytanie go, wobec naszych ostatnich sukcesów, oznaczałoby koniec wojny. Teraz jednak wojna będzie się ciągnąć w nieskończoność. Jeśli nie był Pan pewien skuteczności ataku na Lee w ubiegły poniedziałek, jak dokona Pan tego teraz, gdy udając się na południe od rzeki weźmie Pan ze sobą najwyżej dwie trzecie sił, którymi dysponował Pan wówczas? Byłoby nierozsądnym oczekiwać, i wcale tego nie oczekuję, że zdziała Pan teraz wiele. Stracił Pan życiową szansę i jest mi z tego powodu bardzo przykro.”

Jak sądzisz, co zrobił Meade po przeczytaniu tego listu?
Otóż Meade nigdy nie otrzymał tego listu.
Lincoln nigdy go nie wysłał.

List znaleziono w papierach już po jego śmierci.

Wydaje mi się — i chyba jest to jedyne możliwe wyjaśnienie — że po napisaniu tego listu Lincoln wyjrzał przez okno i powiedział sobie:

„Chwileczkę! Może nie powinienem działać pospiesznie. Łatwo mi siedzieć w zaciszu Białego Domu i wydawać Meade’owi rozkaz do ataku. Gdybym jednak był pod Gettysburgiem i widział tyle krwi co Meade w ciągu ubiegłego tygodnia, gdybym na własne uszy usłyszał krzyki i jęki umierających i rannych, może też nie byłbym tak skory do ataku. Gdybym miał temperament Meade’a, może postąpiłbym tak jak on. Tak czy owak, teraz to musztarda po obiedzie. Jeśli wyślę ten list, ulżę tylko sobie i spowoduję, że Meade zacznie szukać usprawiedliwienia. To z kolei sprawi, że zacznie mnie obwiniać. Wywoła to jego sprzeciw, osłabi jego przydatność jako dowódcy, a może nawet doprowadzi go do rezygnacji ze służby w armii.”

Lincoln odłożył więc list, gdyż wiedział z doświadczenia, że krytyka i wyrzuty niemal zawsze prowadzą donikąd” („Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” – DALE CARNAGIE).

Można by więc przez podobieństwo powiedzieć, że skoro jest ze strony żydowskiej obwinianie Polaków za winy nie popełnione czy sztucznie wykreowane na problematyczne (jak np. Jedwabne, gdzie Polaków oskarżano o zbrodnię, ale w czasie ekshumacji znaleziono jednak w zwłokach kule z niemieckich karabinów co dowodzi jednak winy Niemców, czy sprawa pogromu ubeckiego w Kielcach też kłamliwie przypisywana Polakom, albo polakożercze bajkopisarstwo Grossa traktowane jak historia), to na siłę szukają dla siebie usprawiedliwienia.

„Krytyka i wyrzuty niemal zawsze prowadzą donikąd” – tak, tylko że tu nawet nie dochodziło do polskiej krytyki i wyrzutów. To Żydzi sami z siebie podjęli wobec Polaków nienawistne i wrogie kroki. Tu nie trzeba winy ofiar: „Jak ktoś kogoś skrzywdzi, to i znienawidzi. I niech nikt nie mówi że to prowokacja o jakimś doraźnym celu, bo to wyraźnie zaawansowany, sterowany, od lat realizowany projekt.

Na pewno po wszelkich dobrodziejstwach których zaznali przez wieki pobytu w Polsce usprawiedliwienia dla swoich postępków polakofobicznych, czy ksenofobicznych i polakożerczych, dla swoich zbrodni czasów żydokomuny, i dla zdrad po roku 1989 nie znajdą. Na pewno nie zrobimy nic z ich uczciwością i sprawiedliwością, z ich pychą i poczuciem możności. To oni sami muszą przezwyciężyć.

Może więc czas żeby sobie poszli z Polski, a wrócili kiedyś, kiedy już znormalnieją? Od teraz stracili w Polsce jakiekolwiek racje bytu. Gościnność ma swoje granice.

Przyjrzeć się na chłodno całej tej sprawie to widać, że może być już tylko gorzej. Widać na tym przykładzie, że relacje polsko-żydowskie już się zepsuły do spodu. Jeśli już jest przez nich propagowane kłamstwo, a przy tym jeszcze jest brak chęci do pojednania i integracji, nawet brak szacunku do narodu gospodarzy, jeżeli jest brak dobrej woli aby aby w Państwie Polskim uznawać priorytet Narodu Polskiego i polskiej racji stanu, to lepiej i dla nas, i dla nich niech idą sobie jak najszybciej.

http://miarka.neon24pl.neon24.pl

Komentarze 32 to “Dlaczego Żydzi nienawidzą Polaków?”

 1. Marcin said

  Nie dla normalności wrócili do Polski chociaż wcale się z niej nie ruszali. To co dla nas jest normalnością to dla nich jest ciągłą ekspozycją na światło, robaka którego pozbawiono kamienia do schronienia.

  „Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.”
  Franciszek Liszt

 2. O CO TA POTYCZKA? said

  Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, ustawy
  bip.kprm.gov.pl/download/75/16072/RM-10-67-16.pdf

  /fragment/

  po art. 55 dodaje się art. 55a i art. 55b w brzmieniu:

  „Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub
  Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez
  III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty
  Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia
  międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych
  Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r.
  poz. 367) lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości
  lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność
  rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega karze grzywny lub karze pozbawienia
  wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości.

  2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega karze
  grzywny lub karze ograniczenia wolności.

  3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2,
  jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.

  Art. 55b. Niezależnie od przepisów obowiązujących w miejscu popełnienia czynu
  zabronionego niniejszą ustawę stosuje się do obywatela polskiego oraz cudzoziemca
  w razie popełnienia przestępstw, o których mowa w art. 55 i art. 55a.”.

 3. Boydar said

  Protestuję !

  Żmija prócz jadu NIC więcej nie ma; wiem bo sam jestem żmiją. Takimi nas Pan Bóg stworzył, i żmiję i mnie.

  Natomiast żydzi mają wszystko … oprócz sumienia. W tym wolna wolę.

  A więc nie jest to pytanie z tej samej kategorii. Żyd z Maroka czy Chin nie nienawidzi Polaków, prawdopodobnie nawet nie wie że istniejemy. Nas „nienawidzą” tylko ci którzy nam są winni. A że pół parchatego szwiata to tesiemce z Polski to i pół szwiata nas nienawidzi.

  Gdzie mam iść na odpusty?
  Ach! pójdę aż do piekła,
  Zniosę bicze, pochodnie,
  Byleby moję zbrodnię
  Wieczysta noc powlekła”

  z https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/ballady-i-romanse-lilje.html

 4. NyndrO said

  Polaków też. Znaczy Ludzi . Z tym, że nie ma się co spinać. Ludzie też ich nienawidzą. I one się bardzo boją. Biedne pajace.

 5. Antymarxista said

  2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega karze
  grzywny lub karze ograniczenia wolności.

  3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.

  …w ramach działalności artystycznej…

  bez komentarza.
  😦

 6. Hunter Wild said

  Niestety żydzi przez ostanie 3000 lat się nie zmienili. Przez te 3 tysiąclecia żyją kosztem innych narodów. Nie przyjęli do wiadomości, że przymierze zawarte z Bogiem nie obowiązuje, z prostego powodu nie dotrzymali tego przymierza. Bóg przysłał na świat Swego Syna w celu zawarcia nowego przymierza. Oni go ukrzyżowali. Nie uznają nowego przymierza. Są w tym konsekwentni. Według Starego Testamentu w dniu Sądu Ostatecznego sprawiedliwych żydów ocalonych będzie aż 144 000 z wszystkich pokoleń.
  Hunter Wild

 7. NyndrO said

  One by musiały zrozumieć, że słowo (i tak myślenie) „przepraszamy” jednak coś oznacza.. One nienawidzą tego słowa. Za mojego życia to się nie stanie (albo stanie ;)), ale pajace „żydowscy” znowu się wściekną na siebie, jak ich Pan Boydar podsypie i zasypie. Maryla Rodowicz zaśpiewa. A Czecha Niemena puścimy z magnetofonu. Ludzie.

 8. Boydar said

  „… w ramach działalności artystycznej …”
  vs.
  „bójcie się Boga, przecież to żydowscy artyści!!!”

  http://trybeus.neon24.pl/post/142213,bojcie-sie-boga-toz-to-zydowscy-artysci

  Ale sam artykuł to dla mnie niezrozumiały bełkot.

 9. NyndrO said

  Panie Hunter, też myślę, że Stary Testament to niezłe bydlę. Z tym, że jestem poganinem. Może nie powinienem się w tej sprawie odzywać. A raczej z pewnością.. Mogę tylko napisać, że Nowy Testament przeczytałem z największą przyjemnością, a czytając Stary Testament trzykrotnie zwróciłem obiad. Nie ten sam, bo mi to zajęło 3 miesiące. No nie ma to nic wspólnego z Panem Jezusem.* Jak mówię, jestem buddystą i mogę nie rozumieć. Ale bić się umiem i tego phofesoha, co to pisał bym nawalił dla dobra mojej Rodziny.

  ——-
  Stary Testament opisuje żydów, jacy byli – i jakimi nadal są. Nic nie upiększa. Pokazuje wśród nich nieliczne szlachetne jednostki, które są z reguły zabijane przez żydowski motłoch. Ale zawiera też proroctwa nadejścia Chrystusa – które się wypełniły.
  Admin

 10. zofia said

  „to wyraźnie zaawansowany, sterowany, od lat realizowany project” PRAWDA !

  z ulga odetchnelam, ze p posel Winnicki odwolal manifestacje
  mozna smialo powiedziec, ze Opatrznosc Boza przyszla mu z pomoca
  jak wojewoda Zdzisław Sipiera podjąl decyzję o zakazie poruszania się w obszarze wokół ambasady

  Panie posle Polacy oczekuja od Pana Interpelacji poselskieich bo te pozostana w dokumentach polskiego sejmu.
  Ilu Was tam jeszcze jest 2? a powinno byc 200.! Posel J Kaczynski postara sie aby Pana tez „wyciac”
  Prosze zlozyc wniosek o odwolanie minstra kultury oraz szkolnictwa za ogranicznie udzialu polskim organizacjom
  reprezentujacych Ofiary Obozow Koncentracyjnych w obchodach i uroczystosciach jak ostatnio
  Jest wiele Polakow ktorzy nie maja „mownicy” oficjalnej,

  .https://www.youtube.com/watch?v=k8tstyt4FLs

 11. Hebrajczycy podlegaja takiemu systemowi DNA jak inne narodowosci.Totalne bzdury i kłamstwa o „wybranym narodzie” stworzyli sami hebrajczycy a teraz izraelczycy.

  Każdy kto jest przeciw klanom żydowskim,multimiliarderom,jest neutralizowany,zamordowany.
  To są sadystyczne metody?Tak i nie.Likwidują tylko grożnych wrogów?

  Co by było gdyby Polacy ogłosili że są narodem wybranym a kto nie jest Polakiem jest wrogiem do likwidacji? Motto:Polska tylko dla Polski,dla Polaków.Od dzisiaj,natychmiast?Cała Europa należy do Polaków?

  Klany arabskie w EU tak jak inne mafiie nie maja problemow z hebrajczykami gdyz w przypadku kolizji likwiduja nie tylko hebraczyków(doroslych a nie dzieci).

  Bawią mnie gry biednych hebrajczyków ukaranych przez religię,wiarę,która zmusza hebrajczyków do korzystania z banków DNA w USA z pomocą żydowskich sędziów w USA

  Bogaci hebrajczycy nie znają swoich biednych braci żyjących w trudnych warunkach socjalno-społecznych.W totalne biedzie.

  Tak jak w każdym państwie są podziały społeczne ,kasty społeczne.
  Zadam pytanie.

  Czy premier Izraela jest faktycznie żydem ,Izraelczykiem państwa na papierze czy też Polakiem?

  Czy politycy krytykujący IPN, są żydami czy też Polakami,których wkurwia Izrael i smród Arabów?

  Sorry za wulgaryzym ale ataki na Polskę,że strony administracji Izraela mają cel: forsa, zyski,depopulacja Polski gdyż się boją żyć w Izraelu.

  Na koniec .To żydzi mordowali swoich mieszkańców wyznających judaizm w Polsce.

  Z pomocą SS, Gestapo.Również w niemieckich obozach…Pomijam lata po 1945.

  Każdy może unikać mediów żydowskich,niemieckich w Polsce.
  Tak jak to realizują…uchodzcy w Europie,muzułmanie,zakładający swoje banki oparte na systemie Szariatu.Tak jak Turcy w Niemczech.Kiedy Polski Bank będzie w Niemczech tak jak w UK ale to nie jest na temat.

 12. Joe said

  O zadnym odkupowaniu win tu nie moze byc mowy.To byly planowane i finansowane zadania od A…Z.Natomiast blyskawiczna likwidacja tych co za duzo wiedzieli jak n.p.Ehman i inni to bylo wymiatanie zakamarkow ..Team Berlin-TelAv nadal wpolpracuje a wagonik z holl…costam jedzie dalej.

 13. Adam J. said

  Niedługo w Polin nie będzie można się swobodnie wysrać bez specjalnej zgody z izraelskiej ambasady.

 14. NyndrO said

  Nie ma czegoś takiego, jak izraelczycy, Panie Maras. No chyba, że jest czekolada „zero sugar”. Są Palesyńczycy. Żydy są swykłe żydy. Tyle.

 15. Siekiera_Motyka said

  Jednym słowem, Żydy mają racje.

  .https://www.youtube.com/watch?v=wkvBMNht6D4

  A tu więcej wazeliny

  _https://www.youtube.com/watch?v=0ZqiVxBVuIo

 16. ojojoj said

  Dlaczego Żydzi nienawidzą Polaków?
  – dlaczego belzebuby nienawidza ludzi?

  Sprawa dotyczy zresztą i nienawidzenia przez nich wszystkich innych narodów na świecie
  – sprawa dotyczy zresztą i nienawidzenia przez nich wszystkich innych ANIOLOW we WSZECHSWIECIE

  ot i tajemnica rozwiazana – nie trzeba pisac artykulu na pol strony

 17. Grażyna said

  Interesujący artykuł na temat holocaustu.

  .https://palestyna.wordpress.com/2010/01/27/holokaust-mity-fakty-falsz-propaganda-kto-tu-maci-druga-strona-opowiesci-o-super-zagladzie-zydow/

 18. Joannus said

 19. Ponieważ Polacy nie chcą im oddać za darmo swojego kraju.

 20. Siekiera_Motyka said

  Ad. 18 – Tu jest ścisła koordynacja tego wszystkiego.

  _https://www.youtube.com/watch?v=zyHb-GmiGNI

  Polska jest

  – Nie Demokratyczna
  – Nie chce pomagać „uchodźcom”
  – Próbuje fałszować historie
  – Wychowuje neo-faszystów
  – Odpowiedzialna za Holobumbum
  – Polska jest nie mniej winna niż Marsjanie z planety Nazi którzy II WS nam zafundowali.
  – Byli „sprawiedliwi” ale reszta to antysemity
  itd

  A tu krętacz numer 1 w Polsce

  „Tajne dokumenty Ambasady RP w Waszyngtonie z 1939 roku: Propaganda urabiana jest przez czynniki żydowskie, które mają w swoich rękach niemal 100 procent mediów ”

  _http://www.bibula.com/?p=41045

 21. Re: Artykul…
  Dlaczego zydzi tak nas Polakow nienawidza????
  Otoz jest bardzo prosta odpowiedz: „Nikt na swiecie (zaden narod) nie zna tak dobrze zydow jak my Polacy (zydzi zamieszkuja nasza Ziemie od ponad 600 lat)…

  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. Siekiera_Motyka said

  Elitarna gazeta USraela „New York Times”

  „Zastanawiające jest, dlaczego polski parlamentarny Parlament oznaczy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu – rocznicę wyzwolenia Auschwitz-Birkenau, największego nazistowskiego obozu koncentracyjnego na polskiej ziemi – z niepotrzebnym, głupim i obraźliwym projektem ustawy, który karałby każdą sugestię współudział państwa polskiego lub narodu polskiego w nazistowskiej maszynie śmierci.”

  „nazistowskiego obozu”
  „nazistowskiej maszynie śmierci”
  „naziści założyli w Polsce”

  Nazi to planeta w dalekim systemie galaktycznym.

  „Premier Benjamin Netanjahu powiedział w niedzielę wieczorem, że Izrael i Polska zgodziły się zorganizować rozmowy mające na celu rozwiązanie burzy nad proponowaną polską legislacją, która zakazałaby obwiniania Polski za jakiekolwiek zbrodnie popełnione podczas Holokaustu.”

  _https://www.theglobeandmail.com/news/world/israel-poland-agree-to-talks-on-proposed-holocaust-law-netanyahu/article37760041/

 23. Ad. 20 (video)

  „Że biedna Rebeka w zamyśleniu czeka”…

  Uważam, że Rebece należy się odszkodowanie za czekanie. 🙂

 24. Marek said

  Ponieważ kurs złotego na forexie w ciągu ostatniego tygodnia w stosunku do euro oraz dolara w zasadzie nie uległ większym zmianom – można już dzisiaj z dużym prawdopodobieństwem założyć, że hucpa rozpętana przez żydów krajowych oraz zagranicznych jest ustawką. Żydowską grą od samego początku. Głosowanie sejmu RP [opanowanego przez żydów] w sprawie projektu IPN [opanowany również przez żydów] oraz reakcja mediów krajowych i zagranicznych [opanowanych bez wątpienia przez żydów] – służy tylko i wyłącznie interesowi żydów. Polska i Polacy są poniżani, oskarżani o najgorsze, co propaganda żydowska zamyka w słowie najstraszniejszym z strasznych: antysemityzm.

 25. NyndrO said

  Panie Kierowniku. Pewnie nie rozumiem.Na serio.

 26. NyndrO said

  Z tym, że one na Pana Jezusa reczej nie czekają.. Ale co ja mogę wiedzieć. Rozspędzę się na motocyklu. I wstanę.I zabiję.

  ——-
  Niech Pan, k…m… nie robi sobie takich żartów!
  Admin

 27. Carlos said

  bo Polacy byli swiadkami skur…..a zydkow w czasie 2-giej wojny swiatowej…

 28. Romank said

  Dlaczego?????
  cyt:
  Musimy pamiętać, że dla Żydów – w ich kulturze, w ich Diasporze, w ich kaście – pewne wartości istniały nawet przy zupełnym braku fizycznej egzystencji. Ich sposób percepcji i procesy myślowe powodowały, że czasami zacierała się różnica pomiędzy tym, co realne, a co wyimaginowane.
  Ich – Żydów – krzywda była tak wielka i tak bolała, że wołała i o pomstę, i naprawdę nieważne było, czy faktycznie były ofiary, czy dochodziło do jakichkolwiek pogromów, bo wszystko co się wokół nich działo było jednym wielkim pogromem. Przy pewnym natężeniu poczucia krzywdy, uważali oni za zupełnie usprawiedliwione oskarżanie Polaków o zbrodnie ludobójstwa, podając liczbę ofiar w wielu tysiącach. [36] Prasa światowa żydowska opisywała relacje naocznych świadków barbarzyńskich pogromów na ziemiach polskich. [37] Ogromne manifestacje w Ameryce szły w symbolicznych pogrzebach ofiar mordów… Mordów, które nigdy nie miały miejsca. Talmudyczny sposób widzenia świata dodawał animuszu. Jeżeli udało się komuś przebić z wyjaśnieniem, że nie miał miejsca żaden pogrom, nie dawano mu po prostu wiary. A dowodem na to były… ogromne, manifestacyjne, symboliczne pogrzeby ofiar pogromów.
  Polacy przyjmowali te oszczerstwa z obłędem w oczach. Wszelkie próby znalezienia jakiegokolwiek porozumienia nie odnosiły żadnego skutku. Co więcej, przekonywały Żydów, że jest to właściwy sposób wywierania nacisku na Polaków, którym niezmiernie zależy na opinii świata. Niewątpliwie mieli rację, ale nie do końca. Przecenili znaczenie opinii publicznej, zastępując jej siłą – zwykłą ludzką Prawdę.

  https://marucha.files.wordpress.com/2012/05/roman-kafel-spotwarzona-przeszlosc.pdf

 29. fuz said

  @admin
  Nagle logika odchodzi na dalszy plan ?
  Jakie wybraństwo, jacy żydzi ? Stary Testament nigdy nie mówił o żydach, ta nazwa powstała za panowania Rotszylda i jego kohorty.
  Polski nienawidzą, bo siebie nienawidzą, dobra nienawidzą, miłość nawet diabla choćby w formie tolerancyjnej jest dla nich niezrozumiała genetycznie, schizofrenik tak już ma, oni wiedza kogo są spuścizną, to czciciele ojca diabla.

 30. Marucha said

  Re 25, 26:
  Stary Testament zawiera proroctwa nadejścia Chrystusa. I Chrystus przyszedł na świat.
  A ze żydzi go nie uznali?
  Dlatego są do dziś narodem znienawidzonym na całym świecie. Z wyjątkiem polskich szabesgojów.

 31. „Przyjrzeć się na chłodno całej tej sprawie to widać, że może być już tylko gorzej. Widać na tym przykładzie, że relacje polsko-żydowskie już się zepsuły do spodu.” Niestety to chyba prawda, i co zrobić, aby te relacje poprawić?! Ciekawy tekst o aktualnym konflikcie polsko-izraelskim możecie przeczytać na tej stronie! Polecam! https://tomasz.lysakowski.eu/2018/01/31/pis-owskie-obozy-smierci-zdrowego-rozsadku/

 32. semperparatus said

  Re.30 Ale zanieczyszcza wzniosłą doktrynę chrześcijańskiej miłości…głoszoną później przez Chrystusa…I pośrednio-uwiarygadnia judaizm…Bo jeśli ST jest częścią kanonu….to i judaizm wygląda już trochę lepiej…a idiotyczny termin „judeochrześcijański”staje się dorzeczny…

  ——
  Natchniona religia przedchrystusowa to nie judaizm, ale mozaizm.
  Judaizm powstał po Chrystusie, jako reakcja na chrześcijaństwo.
  Judaizm opiera się na Talmudzie, a nie na Piśmie Świętym.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.