Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polska po raz kolejny została uznana za jedno z najbezpieczniejszych państw świata dla kobiet!

Posted by Marucha w dniu 2018-01-31 (Środa)

Polska może pochwalić się wielkim wyróżnieniem. Zgodnie z raportem „2018 Global Wealth Migration Review”, znajdujemy się w czołówce państw najbezpieczniejszych dla kobiet w Europie i na całym świecie.

Wyniki badań przeprowadzonych przez firmę doradczą New World Wealth z RPA nie pozostawiają żadnych złudzeń. Polska znalazła się na 6. miejscu pod względem bezpieczeństwa dla kobiet. Raport bierze pod uwagę liczbę ciężkich przestępstw, popełnionych względem płci pięknej w 2017 roku i wskazuje, że bezpieczeństwo kobiet jest jednym z najlepszych sposobów oceny długoterminowego potencjału wzrostu dobrobytu w danym państwie.

W pierwszej dziesiątce znalazły się:

 1. Australia
 2. Malta
 3. Islandia
 4. Nowa Zelandia
 5. Kanada
 6. Polska
 7. Monako
 8. Izrael
 9. USA
 10. Korea Południowa

Polska znalazła się na bardzo wysokiej pozycji w rankingu, który uwzględnia wszystkie państwa świata i pozostaje w ścisłej czołówce względem innych krajów Europy – wyżej od nas znalazła się tylko Malta i Islandia. Na samym końcu znalazła się Somalia, Sudan, Irak i Syria.

Nie sposób nie zauważyć, że sytuacja ta ma wyraźny związek z islamskimi „imigrantami”, którzy panoszą się po całej Europie Zachodniej. Islam jest bardzo represyjny względem kobiet. W Niemczech, tzw. uchodźcy wielokrotnie organizowali masowe gwałty na kobietach. Zaś wielokulturowa Szwecja nie bez powodu określana jest mianem europejskiej stolicy gwałtów.

Warto dodać, że na przestrzeni ostatnich kilku lat wskazywano na Polskę jako najbezpieczniejsze państwo dla kobiet w całej Unii Europejskiej i najbezpieczniejsze pod względem islamskiego terroryzmu. Swego czasu, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii wytypowało Polskę jako kraj najbezpieczniejszy dla turystów. Chciałoby się rzec – oby tak dalej!

http://zmianynaziemi.pl

Żeby tak jeszcze wyp… z Polski żydów…
Admin

Komentarzy 14 to “Polska po raz kolejny została uznana za jedno z najbezpieczniejszych państw świata dla kobiet!”

 1. NyndrO said

  Polacy generalnie są mili dla Kobiet. Nie Ania?

 2. NyndrO said

  A co Ankę boli? Dobra, ciiicho. * Na pewno nie pysk. A już na pewno nie na zewnąrz. Dobra przegiąłem. Ania uderzy mnie z żelazka.

 3. peacelover said

  …i dla zydow jeszcze bardziej !!!!

 4. Leśny Lud said

  Może dlatego nie ściąga się do Polski beduinów i czarnuchów. Może żydy zostawiły sobie sterylny kraj nad Wisłą, żeby w przyszłości masowo się tu osiedlać i nie mieć pod nosem tych kolorowych co by im truli dupę. A z nami już sobie poradzą.

 5. Wimar said

  O tym jak bezpiecznie jest w Izraelu mogły przekonać się siostry Radwańskie w 2013 r., które pojechały rozegrać oficjalny mecz tenisowy.

 6. Kapsel said

 7. PISKORZ said

  re 5 Bez przesady…jeden chamski incydent chamskiej żydowskiej publiczności…et c’est tout..!!

 8. Stan said

  „Żeby tak jeszcze wyp… z Polski żydów…”
  Admin

  Ja tak się zastanawiam i myślę.
  Jeśli, w Polsce są jeszcze prawdziwi Polacy, to dlaczego nie zrobią nowej ustawy.

  Powinna być przyjęta ustawa, że każdy powinien (inaczej surowe kary) ujawnić,
  czy zmienił sobie nazwisko na Polskie – 2 generacje wstecz.

  Przynajmniej wiedzielibyśmy z kim mamy do czynienia.
  Wtedy dopiero wiele z działań nagle nabrałoby sensu
  i wszystko byłoby, jasne kto dla kogo pracuje i kogo reprezentuje.

  ——-
  Panie Stan, żydzi w Polsce trzymają w łapach jakieś 70-90% władzy.
  Więc tego nie da się zrobić.
  Admin

 9. revers said

  hehe, agencja w RPA, gdzie w bialy dzien sa rozpruwane w biale kobiety i co 36 sekund gwalcone sa kobiety to co za kiblarz opisuje trudne zycie kobiet w RP, chyba ze zestawiajacy ranking siedzi w damskich ubikacjach i opisuje trudnosci kobiet ze zmina podpasek i innymi przypadlosciami kobiecymi.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_violence_in_South_Africa

  Jedyna trudna sytuacje kobiet mozna znalezc wlasnie w zydowskich i zachodnich sieciach handlowych, gdzie w swiatki, piatki i niedziele wiekszosc zatrudnionych kobiet sa szczegolnie mobingowane przez aparta zarzdazajacy sierciami handlowymi, z przypadkami omdlen kobiet na kasie z tasma, lub bez braku mozliwosci zalatwienia podstawowych potrzeb fizjologicznych, jak oddanie moczu.

 10. revers said

 11. Nemo said

  @ Artykuł

  Do czego to doszło, najoczywistsze oczywistości (jak mawia w liczbie pojedynczej SM) uchodzą za powód do chwały… Moi Rodzice i Dziadowie przysłowiowo przewracają się w grobach…

 12. fuz said

  Trudno to pisać ale Polacy maja na co sobie zasłużyli, kupę żydów do obróbki.

 13. Piękna kobieta! Brawo Polki 🙂 Przeglądając różne blogi wpadłem na ciekawy post, o tym jak można być jeszcze piękniejszym hehe niestety, aby to się stało trzeba pożegnać się z czekoladą. Polecam artykuł: https://tomasz.lysakowski.eu/2018/01/27/czekolada-a-zdrowa-cera-wyniki-najnowszych-badan/

 14. Komitet Obrony Gojów said

  Jeśli uwzględnić, że Polska jest jedynym krajem świata, gdzie państwo zmusza kobiety do sterylizacyjnych szczepień na HPV, to okaże się, że nasz kraj jest najbardziej na świecie opresyjny wobec kobiet. Co z tego, że nikt nie da im w mordę na ulicy, a Murzyn czy Arab ich nie zgwałci, skoro zostaną obowiązkowo wysterylizowane szczepionkami, które już z kilku krajów wyrzucono? Lepiej mieć limo pod okiem, niż być bezpłodną.

  PS. Powtórka Białogardu w Warszawie: szczepicie, albo odbieramy prawa rodzicielskie. Czy kobiety stawiane przed takim wyborem mogą być szczęśliwe?

Sorry, the comment form is closed at this time.