Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wyniki referendów – za R…
  Wład Władowicz Budyń o Kierowcy mają dość. „To…
  Wład Władowicz Budyń o Wyniki referendów – za R…
  revers o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Leo o Zorganizowany system wyłudzani…
  revers o Wyniki referendów – za R…
  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Makłowicz zapowiada emigrację. „Atmosfera jest duszna, nie do zniesienia”.

Posted by Marucha w dniu 2018-02-03 (Sobota)

Robert Makłowicz dołączył do grona niezadowolonych z sytuacji panującej w Polsce. Szkoda.

„Miałem wiele zastrzeżeń do tego, co się tu działo po 1989 roku, ale atmosfera teraz wydaje mi się wyjątkowo duszna. Nobilitowanie kiboli i narodowców na prawdziwych patriotów jest rzeczą nie do zniesienia dla człowieka myślącego, dla człowieka, który wie, że kuchnia jest systemem naczyń połączonych. I ta epatacja wszystkim, co narodowe… Naprawdę, to tak jakbyśmy mieli zachwiane poczucie własnej wartości. Ja go nie mam” – powiedział Robert Makłowicz.

„Jesteśmy narodem chłopskim, który udaje naród szlachecki. Mówimy do siebie per ‘pan’, ‘pani’, czego poza Czechami żaden naród słowiański nie robi. Goethe powiedział kiedyś, że architektura jest jak zastygła muzyka. Zatem mamy nadmiar disco polo w przestrzeni miejskiej i te wszystkie sielskie pseudo dworki” – stwierdził.

Kucharz i podróżnik przyznał, że rozważa wyjazd na stałe do Chorwacji. „Coraz bardziej jestem skłonny to zrobić, bo coraz mniej mi się podoba atmosfera panująca w naszym kraju. Nie chodzi mi o to, kto rządzi. W ogóle nie o to chodzi! Miałem wiele zastrzeżeń do tego, co się tu działo po 1989 roku, ale atmosfera teraz wydaje mi się wyjątkowo duszna” – podkreślił.

https://parezja.pl/

Une wszystkie straszą, że wyjadą z Polski…. i zostają. Bo gdzie unym będzie tak dobrze, jak w Polin?
A tak przy okazji – patrzajta ludziska, jak to się poczuwa do bycia narodem chłopskim…
Admin

Komentarze 53 do “Makłowicz zapowiada emigrację. „Atmosfera jest duszna, nie do zniesienia”.”

 1. RomanK said

  Co to za pedal????….ten Mykolowicz????

  ——
  To jest sławna osobowość medialna. Kucharz telewizyjny.
  Admin

 2. Premizlaus said

  A więc Robert Makłowicz jest Żydem?

 3. Zwariował ,jest chory Pan Robert czy też nie zna języków obcych?W jązyku niemieckim Herr oznacza słowo Pan,znane w łużyckim Forst,122 metrów za Nysą.

  Francja ma politykę narodową wraz z gospodarką.
  USA,również jak twierdzi Prezydent Trump-najpierw Ameryka.
  Niemcy, pomimo dominującej lewicy tak samo są nastawione na eksport i narodową gsopodarkę.
  Pomijam auta.Pomijam nacjonalistyczny Izrael.

  Chce wyjechać do Chorwacji gloryfikującej faszystów chorwackich jak neo banderowcy na Ukrainie?hahah.Niech jedzie.Przekona się że Polska (mieszkańcy) wraz z ONR są aniołami zatroskanymi losem państwa Polska.

 4. Zbyszko said

  Niech jedzie. Swoje zrobił więc może odejść. Europę nam Polakom zachwalił. Ale może niechcący, pokazał Polakom także tzw Społeczną Gospodarkę Rynkową, czy po prostu prywaciarzy, badylarzy, sklepikarzy (tzw mały kapitalizm) którzy zaczęli także i w Polsce za Gierka rozwijać swoje skrzydła, ale przyszła „wolność; i się skończyło
  Panie Makłowicz… polscy kibice i narodowcy, to jest jeszcze ostatni bastion polskiego patriotyzmu. Pan – jak widać – patriotą nie jest, na pewno nie polskim.

 5. Kwiecista said

  Duszno mi – rzekł Małkowicz, i otwierając okno rzekł – wreszcie Chorwacja.

 6. Sqbi said

  A co w HR nie ma swojskich przyśpiewek? Każda impreza rodzinna temu przeczy co ten pan powiada. Oni wspominają z nostalgią Jugosławię, jako to zniesie i zareaguje jewropejski chłopek bez ziemi, antyszlachcic, antypolak? Niechybnie jego deportacja wiąże się ze stratą łatwych $ z TVP za swoje obmierzłe programy kulinarne.

 7. kwal said

  Wypierdek krakowski….

 8. adsenior said

  Kwiczą świnie obrażone, od koryta odstawione! ps. te makłowicz, co rzucasz się jak wesz na grzebieniu, a pamiętasz kanalio, jak odpłaciłeś Ewie, która wyciągnęła cię z niebytu na rampę medialną??

 9. keram said

  Hmmm…, Parch , straszy Polaków ,że wyjedzie z Polski ?- Słuchaj Srulu , ja chętnie dołożę się na twój ,twojej rodziny (jeśli taką masz bo wyglądasz mi na pederastę i pedofila)bilet ,ale pod warunkiem ,że więcej tutaj nie wrócicie. Mało tego , będę apelował do organizacji Narodowych by założyć fundację której celem będzie sfinansowanie takich wyjazdów, wszystkim potomkom litwaków , Chazarów ,niezależnie od celu ich podróży , byle jak najdalej od Polski.

 10. Antares said

  Admin
  „Une wszystkie straszą, że wyjadą z Polski…. i zostają. Bo gdzie unym będzie tak dobrze, jak w Polin?”
  Tak dokładnie. Swego czasu np. te dwie kurwy holland – mamusia i jej lesbijska córeczka, którym też było źle straszyły ze wyjadą i Polska mogłaby stracić „wybitnie” osobistości kultury. Przecież żyd jako że jest żydem nie może inaczej powiedzieć ani też zrobić coś drobnego, to wbrew jego naturze, to tak jakby od wilka oczekiwać, żeby pasł na pastwisku razem z owcami. Te skurwiele gdyby tak rzeczywiście przeniosły się do tak nowoczesnych i praworządnych krajów jak np. skandynawskie, Niemcy albo francja to wtedy szybko oczy by im się otwarły, ale oczywiście i o tym też byśmy się nie dowiedzieli.

 11. KOJAK said

  Z DOBROBYTU ZA ZWYCZAJNE KUCHARZENIE MU SIE POPRZEWRACALO W GLOWIE ! ON NAWET NIE JEST KUCHRZEM BO Z TYM U NIEGO KIEPSKO ! TYLKO JAKO TAKO GAWEDZIARZEM !

 12. Sara said

  To chazarski bobek nienażarty, kurdupel zakompleksiony. Wynocha srulu do Izraela i to zaraz.

 13. Moher49 said

  Kibol to stadionowy chuligan. Oglądając programy Makłowicza polubiłem gotowanie i gotuję codziennie. Podobno nie jest żydem, tylko Ormianinem, dlaczego nie lubi Narodowców i kojarzy ich z kibolami ?. Może ma jakieś grzeszki ?. Tak samo obraził się kiedyś pan Bartyzel, bo nie rozpoznał go młody człowiek w pociągu, nie wiesz kim ja jestem powiedział pan profesor młodemu i odwrócił się od Narodowców !. Proponuję panu Robertowi raz udać się na Marsz Niepodległości. Idą normalni ludzie, całe pokolenia. Kibolstwo jest tępione.

 14. Leśny Lud said

  A nie bez powodu tyle czosnku w jego potrawach zawsze…

 15. witek said

  Niech jedzie szlachcic jerozolimski dokąd chce.
  Byleby troonki były tanie 🙂

 16. witek said

  Na jednym ze spotkań chwalił się nasz szlachcic z gór synaj, że kupił se w tej Chorwacji małą kamienną chatkę jednoizbową.
  A więc— powrót do korzeni, jedna izba, strzechą kryta, obok kozy, koty i kibel 🙂
  W końcu na coś przyda mu się ta poszetka.

 17. Greg said

  Przygotujcie mu macę na wyjazd.
  http://www.gotuj.pl/przepis/maca-zydowska

 18. keram said

  Panie Moher… cenie pana,ale dziwi mnie ,że prymitywny chazarski beblok ,uchodzi u pana za autorytet kucharski . Ten chazar nawet kroić warzyw nie potrafi , jak chociażby kucharczyk i gdzie mu do solidnego ,ale prostego kucharza.Nóż trzyma jak banderowiec wybierający się na riezanie Lachów , a nie kucharz.Ten cuchnący potem chazar ,bebla , jak każdy żyd , najczęściej bez sensu, ale ustawiczny bełkot to ich atrybut .Ja polubiłem gotowanie , bo miałem za wzór moją mamę . No, ale nie każda mama musiała być autorytetem w tej dziedzinie .Mama mojego kolegi , wspaniała kobieta ,nawet gotując wodę na herbatę, często potrafiła przypalić…czajnik , a jej rosół przypominał zupę mleczną. No ,ale jego tato, to i z gwozdzia potrafił wyczarować coś smacznego.No cóż , te chwasty potrafiły zwieść wielu …, pozdrawiam Panie Moher.

 19. Zerohero said

  Food Emperor jest dużo lepszy od pajaca Makłowicza. Mówi bardziej zajmująco i prezentuje ciekawsze dania.

  tylko trochę przeklina. Tak co 3 zdanie, ale znacznie lepiej się takiego trawi niż pretensjonalnego pajaca salonowego.

 20. Boydar said

  „… obok kozy, koty i kibel …” – Pan Witek

  Zupełnie nie rozumiem, po co mieszać do tego kocinki.

 21. AlexSailor said

  @Marucha

  A skąd żeś Pan wynalazł, że on jest uny.

  Jak z niczego, to się załamię.
  Tyle roboty i tłumaczenia, i … .

  A co do atmosfery, o można nazwać ją różnie – duszną też.
  W końcu już nas biją na wycieczkach zagramanicznych w Ziemi Świętej (co na to Watykan?), chcą od nas biliona złotych,
  wszędzie usiłują nas przedstawić jako największych złoczyńców, a my powołujemy Fundację Narodową, która obrabia podatników i
  akcjonariuszy polskich firm na 100 milionów, za które wydaje śpiewnik patriotyczny.
  Zaś ludzie za własne pieniądze czepiają przyczepę i jadą przez Europę ciągnąć na niej bilbord informujący o niemieckich
  obozach śmierci.
  W końcu wracają do domu, bo nie mają więcej pieniędzy na paliwo.

 22. Boydar said

  Oczywiście, że uny. Dopóki uny miesza w garnku, na pewno się nie odezwę. Ale un właśnie wlazł na ten garnek i zaczyna srać na Polskę. I z urzędu traci immunitet gościa. Wypierdalać !

 23. Marucha said

  Re 21:
  Panie Alex, głowy sobie nie dam uciąć, że to Żyd (bo chyba to miał Pan na myśli?) – ale o niewystarczającej liczbie genów polskich można wywnioskować z pewnych przesłanek. Jak choćby demonstracyjnie oznajmiana chęć wyjazdu z Polski.

 24. Boydar said

  Nie żyd ? No to w takim razie pierwszy goj, któremu dano program w tiwi; nie bądźcie śmieszni.

  ——
  Też prawda.
  Admin

 25. ibrahim ibn jakub said

  Bez przesady, moja nastoletnia córeczka robi lepsze żarcie niż on.

 26. ibrahim ibn jakub said

  Niech jedzie do arabii saudyjskiej, tam mu nie będzie duszno….

 27. Magister said

  Jeśli nie wiemy, czy dany osobnik jest żydem, stajemy na przeciwko delikwenta, twarzą w twarz w odległości 1 maksimum 2 metry i patrzymy na jego USZY. Jeśli uszy danego człowieka odstają od głowy i w ich górnej części wyginają się na zewnątrz a w dolnej nie mają opuszka (zwisającego zgrubienia) oraz są duże, to mamy do czynienia z żydowskim parchem.

  Słowianie mają uszy przylegające do głowy, niezbyt duże i tworzące linę równoległą do głowy (tak mniej więcej) a na dole ucha, mają spory, gruby opuszek.

  Nie wierzycie, więc sprawdźcie!

  Pamiętajcie, że jesteśmy jako społeczństwo, bardzo mocno wymieszani przez ostatni 1 000 lat, jednak zasady pozostają niezmienne. Jeśli na dole ucha, nie ma opuszka, to prawie na 100% osobnik ma żydowskie konotacje.

  Makłowicz to żyd!

 28. ECHO said

  Makłowicz to KICHA, niech jedzie stąd, nikt tu na siłę go trzymać nie będzie. Od razu widać, że polskości w sobie ma niewiele.

 29. jaja said

  A ciekawe ktory to kraj chce „wzbogacic” takie maklowiczowe ubogacenie? Niech bogaci,niech uyzyznia, kop na droge i jazda. Mozemy mowic o szczesciu jak takie „ubogacenia” spadna nam z karku i to na zawsze! Przynajmniej gowien bedzie mniej.

 30. Lily. said

  Wedlug odwiecznej reguly,kto pyta nie bladzi.
  Kto w III.R.P, narodowosci polskiej, prowadz/
  lub ma swoj program w telewizorni prywatnej
  czy panstwowej?. Mam prawo nie wiedziec.
  O ile sa takowi,chetnie poznam Ich z nazwiska.

 31. Jack Ravenno said

  „Jesteśmy narodem chłopskim, który udaje naród szlachecki. Mówimy do siebie per ‘pan’, ‘pani’, czego poza Czechami żaden naród słowiański nie robi.”…

  Polski naród jest narodem polskim nie szlacheckim czy chłopskim. Taki duży a taki kłamczuszek. W sumie dobrze że mu duszno – niech wyjedzie i nie pieprzy 3 po 3 o żarciu bo się od tego rzygać chce.

  A jeśli o szlachcie – to pytanie do Pana Makłowicza: a kto nam szlachtę wykończył, że teraz jesteśmy ponoć narodem chłopskim? Nie żymianie przypadkiem?

 32. Zbyszko said

  Nie wiedziałem że on jest aż tak głupi. „Zwracamy się do siebie per pan, pani”… jak mamy się do siebie zwracać? per „ty”, jak to robią teraz w tych głupawych i ogłupiających młodych ludzi, mediach?
  Nie wiedziałem, że jego poziom intelektualny sprowadza się od głupawego prostackiego, per „ty” i pewnie może jeszcze do tych głupawych uśmieszków z niczego, ot tak na zawołanie, przykrywających brak myśli, słownictwa i ogólną głupotę, prezenterów radiowych.

  Panie Makłowicz… taki właśnie sposób m.in zwracania się do siebie, jest wynikiem naszej polskiej Kultury Narodowej, która jak widać, jest Panu obca i chyba mam Pan tutaj jakieś poważne kompleksy, które Pana dręczą.

 33. Okadwa said

  Czasami dyskusja na Gajówce mnie przeraża.
  Robi za Bógwico a zalatuje Nico.
  … opamiętajta się!

  ——-
  No to spierdalaj stąd, dupku. Nie zauważymy braku.
  Admin

 34. stach said

  Nie spodziewałem się po panu Makłowiczowi. Miałem dużo dobrego zdania o panu. Widać KTO KIM JEST! Bo pan nie jest człowiek cechujący się patriotyzmem!
  Można się nim czuć, tak mówić o sobie, ale lepiej jak inni tak mówią! Postawa wobec Ojczyzny, narodu, przejawiająca się, rzetelną pracą, przedkładaniem nadrzędnych wartości (np. niepodległości, suwerenności) nad własne cele, gotowością do ich obrony nawet za cenę życia. Mówi się, że bywa głęboki, szczery, prawdziwy, gorący. Tak to prawda, że ci młodzi narodowcy mają gorące głowy, ale młodość tak się przejawia. Narodem, w pełnym tego słowa znaczeniu jest niewątpliwie Naród Polski mający swe historyczne korzenie w czasach sprzed ponad tysiąca lat, kiedy większości narodów europejskich, afrykańskich, czy amerykańskich (obu Ameryk) jeszcze nie było. I pan powinien to doskonale wiedzieć? A co do Chorwacji, oczywiście piękny kraj. Ale trochę historii trzeba zagłębić panie Makłowiczowi. Jak pan wie Chorwacja i sami Chorwaci tak jak, bandziory banderowcy na Ukrainie ma swoje grzeszki i to nie małe. USTASZE – Religijni Rzeźnicy. Ustasze to potoczne określenie członków chorwackiej szowinistycznej i proniemieckiej organizacji terrorystycznej Ustaša (serb.-chorw. Ustaše – powstańcy, buntownicy). Organizację założył 7 stycznia 1929 we Włoszech Ante Pavelić, zbiegły z Królestwa SHS po objęciu władzy przez króla Aleksandra I, a później tego króla zamordowali. Reaktywowana w latach 90 u. w. mieli w tym udział USA i Niemcy(patrz. wojna Bałkańska) Krwawa wojna na Bałkanach, trwająca w latach 90-tych XX wieku pochłonęła ponad 200 tysięcy ofiar, przyniosła ogromne zniszczenia materialne i wzmogła nienawiść pomiędzy Chorwatami a Serbami na kilka następnych pokoleń. Tym motorem nienawiści byli właśnie Chorwaccy Ustasze – rzeźnicy. 4 sierpnia 1995 roku sto tysięcy chorwackich żołnierzy, sto pięćdziesiąt czołgów, dwieście oddziałów transportowych, ponad trzysta sztuk artylerii oraz czterdzieści wyrzutni rakietowych zaatakowało ludność serbską w Krajinie. Ponad 150 tysięcy Serbów zostało zmuszonych do opuszczenia regionu zamieszkanego przez nich od wieków. Popełniono najgorsze wojenne okrucieństwa: siły chorwackie zabiły starców, którzy nie mogli uciec, oraz spaliły 85% opuszczonych domów. Proponuję panu nabycie wiedzy gdzie się udajemy. Życzę panu panie Makłowicz dużo zdrowia, a przede wszystkim zdrowia umysłowego. Pozdrawiam

 35. Antystenes said

  Niedawno straszył ze odejdzie z TVP cos mu czas antenowy chcieli skrocic czy cos w podobie, skonczylo sie ze, przeprosil i wrocil z podkulonym ogonem. Taki zacny kucharz za pieniadze podatnikow jedżdzi poś wiecie i próbuje miejscowych przysmakow z naciskiem na trunki.

  Troche smiechu dla lepszego oddechu :

 36. Marucha said

  Ja wszakże dość lubiłem jego programy kulinarne.

 37. Moher49 said

  @18,
  Niewiele mogłem się od mojej mamy nauczyć, wywędrowałem w świat mając 13 lat. Program kulinarny Makłowicza był pierwszy w TVP, nie było internetu. Teraz jest internet i miliony przepisów kulinarnych. Co do Makłowicza, nie znam jego poglądów, mówił, że jest Ormianinem. Ostatnio rzeczywiście wstawia gadki o żydostwie, ale tak się dzieje w całej TVP, nie ma chwili, aby ktoś czegoś chwalebnego o Isra-hell nie powiedział. Program jeden z dziesięciu – pan Sznuk w każdym odcinku jakieś koszerne pytania zadaje.

 38. AJWAJAJ said

  WYP..LAJ ALE JUZ RAUS SCHEIN do BERLINA albo POD SYNAJ VON STAD SMRODZIE.

 39. jjj said

  1. Opcja niemiecko- żyska i żysko amerykańska były raczej zgodne w jednym, by atakować nas raczej bezpardonowo w sprawach żyskich.
  2. Opcja n-ż była bardziej jednolita. ż-a mała większe odejścia ” w górę” i w dół”: atakowali nieraz ostrzej niż n-ż, a czasem poklepywali po ramieniu „okolice rządu” i „łagodzili ocenę Polaków”.
  3. Teraz opcja n-ż poklepała nas po ramieniu, przynajmniej dla mnie dość niespodziewanie (wypowiedź niemieckiego ministra sz), wprowadzają marchewkę do kija (art. 7 i unia).
  Jakieś starania wyciągnięcia choćby częściowo rządu spod opcki ż-a pod opcję n-ż, w odpowiedzi na „pojednawcze tony znad Wisły” i mając w świadomości, że umocowanie tu „uwłaszczonego” desantu izrelo-amerykańskie (choć fizycznie mogą też być z Ukrainy), nie służy opcji n-ż?
  4. Większość celebów należy do opcji n-ż. Mogą być zaskoczeni, gdy padnie nakażą zmiany tonu, choć…. raczej zawsze będzie zapotrzebowanie na „złych policjantów” do tresury, wzbudzenia poczucia wstydu w Polakach czy w „polskim materiale etnograficznym”….
  Tak to jakoś widzę, choć czas jest dynamiczny i wiele się może zmienić….

 40. Wujek Grga said

  Unym zawsze było duszno, gdy Polacy zaczynali upominać się o należne im prawa we własnym państwie…

 41. Leśny Lud said

  Ajwajaj@

  Schwein nie schein. Angielskim gajówkowicze posługują się dobrze, rosyjskim również. Szkoda, że niemiecki jest tak czesto kaleczony. Możemy ich nie lubić, ale piszmy poprawnie. Ilekroć ktoś nspisze coś po niemiecku to kaleczy.

 42. Mareu said

  Duszno żydowi w Polsce to niech wypierdala do swojej ojczyzny i idzie w kamasze gotować zupki kolegom-gejom. Ja pierdole ile Polacy mogą słuchać tych wykolejonych mośkow?

 43. fax said

  Hipotetycznie zakładając, gdyby cud nastał nad Wisłą i żydzi opuścili Polskę, a mamzery i obce naleciałości zamieszkali w getcie, na osobnym wydzielonym kawałku ziemi, ilu Polaków zostałoby, poza granica wiemy ilu i gdzie mieszka.
  To samo domniemanie z innymi `białymi` krajami. Zakładam, bo takich spisów nie prowadzi się oficjalnie, iż ludzi Białych Narodów, czystych rasowo, tzw. Aryjska rasa, jest bardzo mało, w porównaniu do całej kolorowej reszty.

  Potem z nieczystymi będą kopulować twory i zjadać się nawzajem, aż Matka Ziemia zawoła do Pana, ze jej potwornie się dzieje, krzywda. I KONIEC.

 44. Premizlaus said

  To teraz, drodzy Państwo, upichcimy szakszukę

 45. Isreal said

  a niechże wypie.dala, korytko czeka wszędzie

  niech k……. popróbuje te swoje popierdółki za naszą kasą wcisnąć to u „siebie”

  dowie się co to znaczy duszno

 46. hulsz said

  ad.2 A co to nowosc?

 47. Okadwa said

  Emocje Admina znane w okolicy…
  Szczęściem wytłumia je cisza lasu.
  … i nie ma braku wtenczas.

  ——
  Niektórzy lubią się kopać z koniem… a potem płaczą coś tam o „wolności słowa”.
  Admin

 48. NyndrO said

  Ja bym mu coś chętnie ugotował. Akumulatorem. A to prawie grill.

 49. Okadwa said

  Panie Gajowy kochany…
  Do konia podchodzę ze sercem i ze cukrem.
  … ale przeładować nie zaszkodzi.

 50. Komitet Obrony Gojów said

  @21, 23
  Makłowicz to Ormianin, o czym niejednokrotnie mówił w swoich programach kulinarnych, które przed laty oglądałem (chodzi mi o te pierwsze w TVP, które wtedy były hitem) i mówił też, że należy do parafii katolickiej (tzn. posoborowej) obrządku ormiańskiego w Krakowie.
  Nigdy nie ukrywał też swojej fascynacji Austro-Węgrami, a zwłaszcza ich multikulturowością (być może wstręt do homogeniczności Polski i nacjonalizmu, jaki obecnie nad Wisłą jest wg niego nieznośny, wynika właśnie z tego, że wywodzi się z mniejszości narodowej, czym tylko poświadcza, że dobrze, iż te mniejszości nie są obecnie tak liczne).
  Najśmieszniejsze jest to, że przed nacjonalizmem rzekomo opanowującym teraz Polskę (ach, żeby to była prawda) chce uciekać do Chorwacji, ufundowanej na ideologii ustaszowskiej i czystkach etnicznych.

  PS. Co ciekawe, pamiętam, że przed laty, gdy w którymś ze swych programów był we Włoszech, pokazał i pochwalił architekturę faszystowskich Włoch (poważnie).
  Widocznie ten cały „straszliwy” nacjonalizm jest dla niego nie do zniesienia tylko w Polsce.

 51. Marucha said

  Re 50:
  Ten, kto widział architekturę włoską powstała za czasów Mussoliniego, nie może ukryć podziwu. To były monumentalne dzieła.

 52. Komitet Obrony Gojów said

  @51
  Kiedyś jej elementy można było nawet zobaczyć (widziałem zdjęcie) przy Cmentarzu Włoskim w Warszawie, ale zostały wyburzone przez władze PRL w latach bodaj 70. z przyczyn ideologicznych.

 53. Komitet Obrony Gojów said

  http://tustolica.pl/maly-cmentarz-w-faszystowskim-stylu-ciekawostka-z-wrzeciona_74043

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: