Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (7 – 2018)

Posted by Marucha w dniu 2018-02-03 (Sobota)

Jedynym krajem, w którym na poziomie parlamentu wzięto stronę Polski, atakowanej przez zbrodniarzy, szmalcowników, złodziei i innych plugawców – jest Rosja…
Już „Gazeta Żydopolska” nam wyjaśni ten ewenement.

Poniżej – wolne uwagi.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2018/01/31/wolne-tematy-6-2018/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2018/02/07/wolne-tematy-8-2018/

Gajowy Marucha

Komentarze 263 to “Wolne tematy (7 – 2018)”

 1. snag said

  Polskie Enstein’y ,..

  Pod filmem zalecają: „Rozsyłajmy ten ważny film do mediów – na zachodzie Europy i w Izraelu” … i blokują URL żeby wysyłać cały artykuł jakby wszyscy w Europie i grajdołku szprechali po polsku.

  Wszyscy muszą poznać prawdę. STAŃ W OBRONIE POLSKI!
  ——————————————-
  http://telewizjarepublika.pl/koniecznie-rozsylajmy-ten-film-do-mediow-wszyscy-musza-poznac-prawde-stan-w-obronie-polski,60110.html#komentarze

  Dogrzebałem się URL podajcie dalej.
  ————————————–

 2. gość said

  Niemiecki minister spraw zagranicznych: Holokaust został przeprowadzony przez nasz kraj. Termin „polski obóz zagłady” jest nieprawidłowy

  – Od 15 lat organizuję wycieczki młodzieżowe do Auschwitz i na Majdanek. Te obozy były niemieckie – nie ma co do tego wątpliwości! Termin „polski obóz zagłady” jest nieprawidłowy – takiego twitta zamieścił dzisiaj federalny minister spraw zagranicznych Niemiec, Sigmar Gabriel.

  Na zdjęciu z takiej wycieczki widnieje napis:

  – Każdy, kto odwiedza Auschwitz lub Majdanek, zda sobie sprawę, że niemieckie obozy koncentracyjne nieprzypadkowo były w Polsce. Kultura polska miała zostać wymazana, tak jak całe życie żydowskie.

  W komentarzach doprecyzował swoją opinię:

  – To zorganizowane masowe morderstwo zostało przeprowadzone przez nasz kraj i nikogo innego. Pojedynczy kolaboranci niczego nie zmieniają. Jesteśmy przekonani, że tylko uważna ocena naszej własnej historii może przynieść pojednanie. Obejmuje to również osoby, które musiały doświadczyć nieznośnego cierpienia holokaustu, i które mogą mówić o tym cierpieniu bez ograniczeń.

  Wpis został odnotowany przez czołowe media izraelskie.

  http://dzienniknarodowy.pl/niemiecki-minister-spraw-zagranicznych-holokaust-zostal-przeprowadzony-kraj-termin-polski-oboz-zaglady-nieprawidlowy/

 3. Anty said


  Dobre.

 4. gość said

  Dr Efraim Zuroff, żydowski historyk znany również jako ostatni łowca nazistów, udzielił gazecie „The Jerusalem Post” wywiadu, w którym bez reszty wyjaśnił nam, skąd tak wściekły atak Izraela na Polskę. Inna sprawa, że wyjaśnił nieumyślnie, gdyż naturalnie zarzucał, że „kraje Europy Środkowo-Wschodniej chcą zrzucić z siebie odpowiedzialność”.

  Okazuje się, że polscy politycy, którzy chcą w końcu uciąć spory i spekulacje, publikując dane i pochodzenie wojennych katów, stali się zagrożeniem dla Izraela, środowisk żydowskich i całej ich polityki historycznej. W jaki sposób?

  Nawet Zyroff nie ma wątpliwości. Izrael doskonale wie, jak wielu Żydów kolaborowało z nazistowskimi Niemcami, a przede wszystkim komunistami. Zuroff przypomniał, że wśród komunistów było wielu Żydów, ale nie powinno się o tym ciągle przypominać. W ten sposób możliwe będzie uznanie, że Żydzi są współodpowiedzialni za terror i zbrodnie, do jakich dopuszczono się na terenach opanowanych przez Armię Czerwoną. Do tego Izrael nie może dopuścić.

  Warto przypomnieć, że zgodnie z dokumentami z 1945 r. skierowanymi o Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii, około 50 proc. kierownictwa polskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego stanowili Żydzi. Nie byli oni bynajmniej sprawiedliwymi wśród narodów świata.

  http://newsweb.pl/2018/02/03/ujawniono-przerazajacy-sekret-zydow-polska-powaznie-zagrozona/

 5. osoba prywatna said

  Aleksander Jabłonowski, WOJNA POLSKO IZRAELSKA
  .https://www.youtube.com/watch?v=Tpoblv7Buuk

 6. gość said

  Polski rząd jako jedyny walczył o wstrzymanie rzezi więźniów Auschwitz-Birkenau

  Polski Rząd w 1944 roku domagał się od Szwajcarii natychmiastowej akcji dyplomatycznej na rzecz wstrzymania rzezi więźniów Auschwitz-Birkenau przed nadchodzącym wyzwoleniem obozu. Polska jako jedyna popierała zniszczenie torów do obozu koncentracyjnego Auschwitz. To kolejne fakty, o których na Twitterze informuje między innymi polska ambasada w Szwajcarii.

  http://www.tvp.info/35874658/polski-rzad-jako-jedyny-walczyl-o-wstrzymanie-rzezi-wiezniow-auschwitzbirkenau

 7. gość said

  RMF FM zawiesza Bogdana Zalewskiego za wpis o „wojnie z Żydami”. „Odcinamy się od wszelkich antysemickich zachowań”

  Kierownictwo RMF FM zawiesiły w pracy swojego wieloletniego dziennikarza Bogdana Zalewskiego po tym, jak na Facebooku napisał on: „Jesteśmy na wojnie z Żydami! Nie pierwszy raz w naszej historii. (…)Jestem gotowy podnieść rzuconą mi jako Polakowi rękawicę. Szukam ludzi ducha i czynu”. – Redakcja stanowczo odcina się od wszelkich antysemickich zachowań. Jednocześnie zapewniamy, że podobne opinie nigdy nie pojawiły się i nie pojawią na antenie – stwierdził Maciej Brzozowski, rzecznik RMF FM.

  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rmf-fm-zawiesza-bogdana-zalewskiego-za-wpis-wojnie-z-zydami-odcinamy-sie-od-wszelkich-antysemickich-zachowan

 8. osoba prywatna said

  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/27750303_947213912094631_5268919898199359675_n.jpg?itok=-MkDWYZK

 9. snag said

  Gość @ 6 ,…

  Polscy idioci i dezerterzy a nie Polski Rząd ,…

 10. snag said

  Gość @ 7 ,…

  Zaloze sie ze nikt z was palcem nie kiwnie w jego obronie ,…

 11. osoba prywatna said

  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/israel_protest_logo.jpg?itok=K3xri9JA

 12. gość said

  Jonny Daniels atakuje Rafała Ziemkiewicza za apel o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem

  Rafał Ziemkiewicz zaapelował na twitterze i facebooku o natychmiastowe wznowienie ekshumacji w Jedwabnem. Nie umknęło to uwadze żydowskiego „eksperta od PR”, czyli Jonny Danielsa, który apel RAZ skomentował na twitterze: „Ponieważ facet nie narobił jeszcze wystarczająco dużo szkód w tym tygodniu. W co on gra?”

  Wszystkich tych, którym wydaje się, że Jonny Daniels jest przyjacielem Polski i dba o jej dobry wizerunek, informujemy, że Daniels należy do tej grupy Żydów, którzy stanowczo sprzeciwiają się przeprowadzeniu ekshumacji ofiar mordu w Jedwabnem. Jony Daniels firmuje kłamstwa Jana T. Grossa. Nie jest więc żadnym przyjacielem Polski, tylko kolejnym propagatorem kłamstwa jedwabieńskiego.

  Jonny Daniels w bardzo lekceważący sposób odniósł się do wniosku o wznowienie ekshumacji, który podpisało ponad 12 tysięcy Polaków, a dr Ewę Kurek po prostu opluł. Wbrew temu, co wydaje się jego admiratorom, Jonny Daniels nie jest „dobrym Żydem”.

  http://wprawo.pl/2018/02/03/jonny-daniels-atakuje-rafala-ziemkiewicza-apel-o-wznowienie-ekshumacji-jedwabnem/

 13. revers said

  https://dorzeczy.pl/swiat/55108/Rosyjski-samolot-zestrzelony-w-Syrii-Pilot-zabity-przez-rebeliantow.html

  Jak podało Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka, zestrzelono rosyjski samolot SU 25, niby z procy, ale juz o egzekucji katapulujacego sie pilota zestrzelonego niby proca samolotu nie podano, a podobno jakies konwencje obowizuja Genewskie i prafka czlekow, a nawet uchodzcow.

 14. gość said

  Musisz to wiedzieć (289) Rosja już nie potrzebuje polskich jabłek! Ale po co im jabłka?

 15. Lovshak Russkij Agient said

  Tam brytyjski expert od tak zwanej już nie katastrfy tylko zamachu bombowego, tu syryjskie obserwatorium praw człowieka…

  wiarygodne, bo pochodzące z Wielkiej Brytanii źródła informacji….

 16. osoba prywatna said

  Osobliwość która (nie) nadejdzie
  http://finktank.pl/2017/11/15/osobliwosc-ktora-nadejdzie/

 17. osoba prywatna said

  Gdyby w jednym zdaniu, na najwyższym stopniu ogólności spróbować określić czym jest bieg dziejów, to można by było stwierdzić: „Historia ludzkości to walka elit z całą resztą”.
  http://finktank.pl/2018/01/09/elity-kontra-cala-reszta/

 18. revers said

  ad10,12
  tylko te obserwatoria praw zzaostrzonego szariatu na terenach objetych dzialaniami wojennymi roznych tam nustr, pochodnych al kaidy nie podja jak to ma sie do praw czlekow w europie lub innych czesciach globu.

  Wlasnie mozna wykonywac egzekucje na jencach, szkolenie pilotu samolotu to ponad 100 tys. dolarow, inne akty szybkiego nawracania na wiare islamu z grozba kary smieerci, niewole seksulna kobiet.

  No ale to sa te przedsmaki pokojowego szariatu, ktore tak natretnie propaguje sie w uni z islamizacja, bo gdy przyjdzie co do czego to tubylcy poznaja prawdziwy smak szariatu w miejscu zamieszkania w uni.

 19. ali said

  https://opolczykpl.wordpress.com/2018/01/29/izraelsko-pisraelska-wojna-o-nazewnictwo-czy-przygotowanie-gruntu-pod-restytucje-zydowskiego-mienia/

 20. revers said

  Krawaty samobocy sprzedawane na placu Defilad, czyzby wszyscy zwolenicy switecznej orkiestry samobojcow powiesili sie i sympatycy zlotego melona?

 21. Zerohero said

  @, Anty 2

  Czepiałem się na tym forum Karonia. Twierdzę, że on się okopał w bezpiecznej niszy krytykowania nieokreślonego marksizmu zamiast promujących go ludzi. Karoń unika sedna, unika opisu systemu władzy i specjalizuje się w krytykowaniu tego co i tak każdy o mentalności prawicowej widzi.

  Daję jednak szansę temu filmikowi. Małą, ale daje.
  Włączam losowy fragment i słyszę „żyjemy w systemie ufundowanym przez ideologię marksistowską”.
  Co?
  To ideologia nie jest narzędziem systemu, ale jego fundatorem? Pogięło?

  Nie! K….wa NIE.

  KUR…AAAAA! Te bzdziny karoniowe robią w Polsce karierę jakby były przełomem kopernikańskim w politologii.

  NIE!

 22. ali said

  Biskup Tadeusz Pieronek – który wystąpił w programie „Tak jest” Moniki Olejnik na antenie TVN24 – w „pogromy Żydów” podczas okupacji niemieckiej były zaangażowane „setki tysięcy Polaków”, a „Polacy, poszczególni ludzie, nie zdali egzaminu”. Jako przykład podał volksdeutschów, którzy „chcieli lepiej przeżyć okupację, a przy okazji zarobić”[1].
  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2018/02/03/setki-tysiecy-polakow/

 23. Anty said

  Idzie nowe:

 24. Anty said

  Posluchajcie:

  Dobre

 25. Anty said

  Przepraszam, mialo być z .
  Mówi powyzej o zasadach i pracy KK i o jego sile.

  Do roboty i tyle.

 26. revers said

  Tak, tylko nie dla polakow i narodowcow Polin, tak PO I PIS razem, bez totalnej opozycji cala wladza dla gminy lub biura politycznego popis, a ktos lodzi sie ze to propolskie partie, choc z IPN cos im wymklo sie z pod kontroli, byc moze za to zakaz dla narodowcow to wynagrodzi, a ustawka o IPN wroci na swoje miejsce z prafkami..

 27. Boydar said

  Tak, Panie Zerohero.

 28. wiesio said

  Bywałem tu kiedyś i było lepiej teraz widzę ponad połowa wpisów to trolle, strarych trolli znam typu alex-saidor-obrzezanyz itd. romanków i innej swołoczy nie czytam a nowi mają co dzień inny nick.

  Gajowy ich toleruje i podlewa, żyda michalkiewicza zawsze poleca coś tu mocno śmierdzi, tylko dla niektórych starych nicków tu wchodzę typu Revers,Czołgista itd ale wiem że wielu porządnych ludzi sam gejowy zbanował a żydków wręcz przeciwnie trzyma tu i dyskutuje z nimi.

  O co tu chodzi w co wy gracie, TAK GRAJĄ PEJSACI.

  ——
  No to idź Pan stąd.
  Admin

 29. Boydar said

  Wiesiu, a Ty czasem na pierwsze to nie masz Yitzhak ?

 30. gość said

  Zwierzchnik Syryjskiego Kościoła Ortodoksyjnego: Dzięki prezydentowi al-Assadowi chrześcijaństwo odradza się

  Ignacy Efrem II – patriarcha Antiochii i zwierzchnik Syryjskiego Kościoła Ortodoksyjnego złożył dzisiaj wizytę w prowincji Dajr az-Zaur.

  Patriarcha odwiedził wiele kościołów i meczetów, przede wszystkim w samym mieście Dajr az-Zaur, przekonując się naocznie o skali zniszczenia przez terrorystów z ISIS miejsc kultu religijnego. Po prawie dwóch miesiącach walk armia syryjska w pełni odzyskała miasto będąc w posiadaniu islamistów 17 listopada 2017 r.

  Później patriarcha odprawił mszę świętą w kościele Najświętszej Maryi Panny i wygłosił kazanie, w którym mówił o odwadze ludności miasta w obliczu ataków terrorystycznych i 3-letniego oblężenia modląc się do Boga, aby zachował Syrię, przywrócił jej bezpieczeństwo oraz pomógł zachować jedność i pokój.

  – Dzięki prezydentowi al-Assadowi chrześcijaństwo odradza się – stwierdził Ignacy Efrem II.

  http://dzienniknarodowy.pl/zwierzchnik-syryjskiego-kosciola-ortodoksyjnego-dzieki-prezydentowi-al-assadowi-chrzescijanstwo-odradza-sie/

 31. wiesio said

  Boydar said
  2018-02-03 (sobota) @ 22:45:11
  Wiesiu, a Ty czasem na pierwsze to nie masz Yitzhak ?

  Ja nie, ale kim czym ty jesteś to można udowodnić bez problemu
  -twe dyżury tu, jak pisałeś że na kacu musisz to i to.
  -twe wpisy itd itd.

  Ja nie mam pamięci debili z którymi tu pisujesz ale rozkładam to w czasie i wychodzi mi troll pejsaty, przepraszam ale tak jest tak analiza dowodzi nicku „Boydar”

  ——
  Dureń Pan jesteś, Panie Wiesiu. Z Boydarem to ja już beczkę soli.
  Admin

 32. osoba prywatna said

  You’ve Got a Friend In Me – LIVE Performance by 4-year-old Claire Ryann and Dad
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=145&v=ukD8zj6ngVY

 33. osoba prywatna said

  Trochę kotów i innych stworów.
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=iGSj6k2A0RQ

 34. Zerohero said

  Władze Krakowa chcą postawić pomnik armii tureckiej. Przeciw protestują Ormianie, bo chodzi dokładnie o Turków z czasów rzezi Ormian. Przypuszczam, że prawdziwą intencją naszych patrio-kretynów było pochwalenie Turcji za udział w wojnie po stronie Niemiec a przeciw Rosji. Ich tłumaczenie powoduje, że po prostu ręce opadają:

  Władze miasta tłumaczą, że idea pomnika odnosi się wyłącznie do przyjaźni polsko-tureckiej i słów mickiewiczowskiego wieszcza Wernyhory: „kiedy Turek napoi swe konie w Wiśle, odrodzi się Polska”, odnoszącego się do przepowiedni odzyskania niepodległości przez państwo polskie.
  https://wolnemedia.net/pomnik-tureckiej-armii-w-krakowie/

  @Anty

  Pan ma kłopoty z pamięcią. Ten sam filmik kilka razy w jednym wątku.

 35. osoba prywatna said

  Re 31 – Wiesio, czy jak ci tam.
  Lepiej weź wykałaczkę i policz sobie zmarszczki na torbie, zamiast sie tutaj produkować.
  Cykliści.
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=289&v=eRQWHBThFvU

 36. revers said

  Mozna hajlowac w zjedmoczonej uni nazistow, tylko nie reka do gory a w dol, Hitler by sie ucieszyl, oczywiscie polscy lesni hajlowcy sa do innego celu powolani, do wyrwania kasy

  https://www.sott.net/article/375446-Neo-Nazi-Azov-Battalion-has-received-high-powered-weapons-and-training-from-US-military-despite-Congressional-prohibition

 37. Boydar said

  Dlaczego pejsaty ?!?!? To zwykłe chamstwo; strzygę się na jeża i golę starannie.

 38. revers said

 39. wiesio said

  Radio Maryja – jest to ośrodek wrogiej propagandy /dywersji ideologicznej na wschód /zwłaszcza na Rosję/, który zastąpił radio Wolna Europa.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/01/30/czym-jest-w-istocie-radio-maryja/

  I niech ktoś napisze że to nie prawda , są setki dowodów na to że rydzol to belzebub

  ——-
  Co Pan powie…
  Admin

 40. Boydar said

  Panie Gajowy. Pańska „beczka soli” nobilituje mnie niezasłużenie. Szczególnie że to ja aplikowałem Panu różne paskudztwa. Był i jest Pan bardzo dzielny. To wielki honor dla mnie …

 41. truch said

  re168 poprzednie

  @admin

  kłaniam się, bo jednak wpis wszedł, ale pan szanowny raczy objaśnić, dlaczego dzisiejszy pan Czerwonego grodu Kremla, trzyma truchło pod murami, jako godło i postrach odwiedzającym ? Wciąż upamiętniają komunistom rosyjskim, wujków i ojców największego mass mordu w dziejach cywilizacyjnej rewolucji !

 42. Lily. said

  WAZNE,ku przestrodze.
  „Narod,ktory sie oburza,ma prawo do nadziei,
  ale biada temu,ktory gnije w milczeniu”.
  Cyprian Kamil Norwid.

 43. guła said

  „…Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że Żydzi, którzy w efekcie wojny stracili swoją własność w naszym kraju, zadośćuczynienie już otrzymali. W pierwszym wypadku płatnikiem były Niemcy. Traktat między RFN a Izraelem z 1952 roku zagwarantował wypłatę 3,5 miliarda marek jako zadośćuczynienie. Na tym się jednak nie zakończyło, bo Niemcy Zachodnie wspierały Tel Awiw gospodarczo i finansowo przez lata. Ostateczne szacunki mówią, że wartość tej pomocy sięgnęła nawet 60 mld marek.

  Kiedy Polską rządził Władysław Gomułka, ówczesny I sekretarz KC PZPR, doszło do innego porozumienia, tym razem z władzami USA. Na sejmowych stronach z łatwością można odnaleźć wyczerpującą odpowiedź, jakiej udzielił minister skarbu w rządzie SLD Wiesław Kaczmarek. W 2002 roku organizacje żydowskie zgłaszały podobne do dzisiejszych roszczenia i z wnioskiem o wyjaśnienie tej kwestii wystąpił jeden z posłów …”
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/amerykanscy-zydzi-chca-od-polski-zwrotu-230,198,0,1851078.html

  Jak zainteresowanym wiadomo NSA USA kolejny pozew (ostatni) o kolejny zwrot mienia POżydowskiego w Polsce został oddalony. A ponieważ funkcja sędziego NSA w USA jest dożywotnia więc roszczący nie mieli innego wyboru jak czekać na nowego sędziego. No i doczekali się.

  Jest taki film „jeden/jedna przeciw wszystkim”. Nic dodać nic ująć.

 44. Antymarxista said

  Michalkiewicz, Gadowski i Karoń:

  https://www.dlapolski.pl/o-ataku-izraela-na-polske

  Krzysztof Karoń i Stanisław Michalkiewicz. Rozmowa z Witoldem Gadowskim w Polskim Radiu 1

 45. Antymarxista said

  Re 34 – Panie Zerohero – każdy link, w 23 i w 24, mimo tego samego obrazka, to inny moment.

  To pomoc dla osób, które nie mają czasu na całe exposé.

 46. O Patrycji Janeczkowej

  Było tu parę wpisów. Jestem nią zachwycony niemożliwie od pół roku. Dodam coś.

  Oto jak mówi o niej jej ojciec:

  Ponieważ komentuję czasem na YT, doszło do tego, że zacząłem prywatnie rozmawiać z osobą, która zamieściła najwięcej wykonań Patrycji, bardzo starannie opracowanych, z Amor Omnia Vincit. Myślałem sobie, że pewnie jest Słowaczką lub Czeszką, związaną jakoś z Patrycją, że robi jej reklamę.

  A tymczasem …

  – Nigdy nie widziałam Patrycji. Nie byłam na jej koncertach (a bardzo bym chciała)
  – Jestem Holenderką
  – Nie znam słowackiego czy czeskiego

  Zauważycie, że wiele z wykonań Patrycji zamieszczonych na YT ma bardzo niewiele odwiedzin, chociaż były tam od 5 lat.

  AOV wyjaśnia: zastanowiło mnie to. Dlaczego? Otóż AOV robiła tę wielką, piękną, bezinteresowną pracę ale zamieszczała utwory Patrycji na YT w trybie prywatnym, przez 5 lat, przez pomyłkę. Dopiero nieco ponad miesiąc temu zmieniła dostęp na publiczny.

  AOV napisała też: wybacz mi proszę, ale mam osobiste powody, by wycofać się z tego. Nie mogę tego robić dalej. Wybacz.

  Tu jedno z zamieszczonych przez AOV wykonań Patrycji, Sancta Maria

 47. sredni said

  Polecam wypowiedz Pani Elżbiety Rybarskiej reprezentującej Stowarzyszenie Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych , od 29 minuty programu wczorajszego’ Studio Polska”
  .https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,03022018,35599529

 48. osoba prywatna said

  Mordowaliśmy, tylko nie zakładaliśmy obozów śmierci – przekonywał wczoraj w programie „Dobry wieczór Polsko” poseł Platformy Obywatelskiej Marcin Święcicki.
  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/55114/Swiecicki-Mordowalismy-tylko-nie-zakladalismy-obozow-smierci.html

 49. osoba prywatna said

  Podczas zamieszek na Zachodnim Brzegu został zastrzelony 19-letni Palestyńczyk. Ministerstwo Zdrowia Autonomii Palestyńskiej poinformowało, że mężczyzna został trafiony w głowę przez izraelskiego żołnierza podczas akcji wojsk izraelskich do miejscowości Burqin.
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-palestynczyk-zastrzelony-podczas-zamieszek-na-zachodnim-brze,nId,2517914#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 50. Barbara Chojnacka said

  Panie Gajowy, dlaczego wykosił Pan informację, która w tej chwili jest najważniejsza? Niech Pan się przynajmniej sam z nią zapozna, proszę

  ——
  Bo wrzuciła Pani ten film DZIESIEĆ RAZY.

  Admin

 51. revers said

  re44,45 Oby antymarksizm nie stanowil czesc dialogu miedzy przedstawicielami tego samego plemienia, zastapiony marksizmem multi-kulti i lbtq.

  http://naszeblogi.pl/49476-zydzi-z-zydami-decyduja-o-polsko-zydowskim-pojednaniu

  lub inne pojednnia koszernych polakow.

 52. , said

 53. Głos Prawdy said

  Rotszyldowie – Chazarski klan 1
  https://yadi.sk/d/1ztDHZ_z3S5KBc
  ———————
  Bardzo polecam. Ciąg dalszy nastąpi. Zasób rosyjski, nie jestem pewna czy otworzy się u wszystkich, ale na wszelki wypadek daję jeszcze pełny tekst.

 54. Głos Prawdy said

  Rotszyldowie – Chazarski klan 1

  Ten, kto kontroluje ilość pieniędzy w dowolnym kraju, jest absolutnym panem całego przemysłu i handlu. I kiedy zaczynasz rozumieć, że cały system jest bardzo łatwo kontrolowany w ten czy inny sposób przez kilku bardzo potężnych ludzi na górze, stanie się jasne, jak pojawiają się okresy inflacji i depresji.
  Prezydent USA James Garfield. Kilka tygodni po tym, jak zrobił to oświadczenie, został zamordowany 12 lipca 1818 roku.
  1045 lat temu – 3 липня (lipca) 964 roku drużyna księcia Rusów Światosława Igorewicza (Chrobrego) z rodu Rurykowiczów odniosła miażdżące zwycięstwo nad armią chazarskiego kagana. Stolica żydowskiej Chazarii – Itil została wzięta wojskiem Światosława i zniszczona, a następnie zostały przejęte i zniszczone kluczowe twierdzy Chazarii, które stanowili podstawę jej pasożytniczej władzy.
  Rotszyldowie – to rozgałęziony klan bankierów, którego historia sięga wieków, rozszerzający swoje wpływy na całym świecie.
  Rotszyldowie pochodzą od Chazarów, którzy uciekli do Europy. Po upadku Chazarii Chazarzy nie mogli ucieć na południe i na Bliski Wschód. Byli prześladowani przez Persów, byli napędzani przez Ormian, przez Alana. Ich prześladowali wiele narodów, z którymi Chazarzy historycznie prowadzili wojny i traktowali ich jak swoich wrogów.

  Dlaczego przenieśli się do Europy i to Europa ich przyjęła?
  Historia Rotschyldów, jako klanu w służbie antychrysta, ma swoje początki w 1743 roku. Kiedy urodzony w Niemczech, we Frankfurcie lichwiarz Meyer Amschel Bauer powiesił na swoje przednie drzwi czerwony znak. Tym znakiem była sześcioramienna gwiazda – symbol pokolenia Dan Shield – który pod względem geometrii i kabalistycznej numerologii ma numer 666. Z punktu geometrycznego widzenia, wskazane przez S. Nilus w swojej książce „Near tam przy drzwiach,” tzw Gwiazda Dawida jest to niewątpliwie pieczęć Antychrysta, figura zawierająca 6 narożników, 6 wierzchołków i 6 boków i reprezentująca liczbę 666.
  Nawiasem mówiąc, Żydzi do XVIII w. nie uważali sześcioramienną gwiazdę symbolem judaizmu. Ze środowisk chazarskich Kabalistów z Danitów wyszli ludzie, którzy chcieli odnowić judaizm. To oni ustalili losy sześcioramiennej gwiazdy – tarczy z pokolenia Dan, nazywając ją Magen David. Na początku Magen David staje się popularna w Europie Zachodniej, a następnie – i Wschodniej.
  Z punktu widzenia kabalistyki gwiazda symbolizuje ustalenie w tym świecie i nad ludzkością Моszyacha zamiast Boga.
  Pierwsza szóstka symbolizuje władzę w przestrzeni fizycznej (kontrolę nad terytorium, gospodarką, finansami i procesami demograficznymi). Druga szóstka oznacza władzę w mentalnej przestrzeni (nad świadomością), co obejmuje kontrolę polityki, procesy psychologiczne i informacji. Trzecia szóstka – to władza w duchowej przestrzeni, co sugeruje wprowadzenie uniwersalnej religii, moralności i kultury. Wiara w jednego Boga zostanie zastąpiona wiarą w szatana.
  To oczywiście dotyczy finansów. W końcu ich bożkiem był złoty cielec, któremu oddawano cześć religijną. Dzięki pieniądzom i łapówkarstwu podporządkowali wiele rządów, a tym samym przejęli władzę polityczną.

  Cel ten poszukiwali od wieków, doskonaląc swoje niszczycielskie metody, łącząc je w jedną wielką strategię, której chronologię wyłania się z chronologii klanu. („Kontrola banków centralnych Rothschilda” http: // www. Bushstole04. Com / monetarysystem / rothschild_bank. Htm)
  W 1815 roku: pięciu braci Rotschyldów pracują nad tym, aby zapewnić dostawy złota armii Wellingtona (przez Nathana w Anglii) i armii napoleońskiej (przez Jakoba we Francji) i zaczynają swoją politykę finansowania obu stron w wojnach.
  To powtarza się w każdej wojnie, w tym wojnie domowej w USA, gdzie oni finansowali jednocześnie armii Południa i Północy, wojnę Domową w Rosji, kiedy oni finansowali i białych, i czerwonych, i Drugą wojnę światową, kiedy oni finansowali Hitlera i antyhitlerowską koalicję.
  Tak więc w 1815 r. Bracia Rotszyldowie stworzyli po raz pierwszy wszystkie możliwości dla siebie, przygotowane, by tak rzec, podstawę przekształcenia tej polityki w matrycę w przyszłości. Ta wojna była rodzajem poligonu , gdzie zaangażowano banki, utworzone Rotszyldami w całej Europie. Wtedy właśnie oni przeprowadzili badanie stopnia destrukcji oddziaływania sieci na państwową hierarchię i zobaczyli skuteczność tego oddziaływania.
  Sieć jako ponadnarodowa, globalna technologia niewidzialnej Chazarii jako anty-system, system przeciwdziałania tradycyjnej państwowości została przetestowana w całości – poprzez włączenie infrastruktury sieciowej oraz poprzez wykorzystanie zasobów sieciowych. Sieć banków Rotschyldów działała jako infrastruktura, a tajni agenci wykorzystywani byli jako środek swojej komórki, wykorzystując tajne drogi do działania i kontaktów z obiema stronami. Byli kupcami, handlarzami, którzy mogli przekraczać angielskie i francuskie blokady. Agenci ci byli również zaangażowani w zbieranie informacji wywiadowczych, co pozwoliło Rotszyldom śledzić na bieżąco wszystkie sprawy w czasie wojny i wykorzystywać zebrane informacje wywiadowcze do dochodowej gry na giełdzie.
  Na przykład, wiedząc, że Anglia wygrywa wojnę, Rotschyldowie instruowali swoich pracowników sprzedawać angielskie obligacje, rozprzestrzeniając plotki, że Anglia zostala pokonana. Uczestnicy rynku finansowego, wierząc w te pogłoski, zaczynają masowo sprzedawać brytyjskie obligacje za grosze. Równocześnie z tym cieniowe komórki rotszyldowskiej sieci w obliczu tajnych agentów szybko zaczynają skupować obligacje. Wtedy przychodzą wieści, że Anglia odniosła zwycięstwo w wojnie, i cena obligacji gwałtownie idzie w górę. Rotszyldowie okazują się z dwudziestokrotnym dochodem. Tak więc, po klęsce Napoleona, Rotszyldowie, skupiwszy ogromną ilość brytańskich obligacji, stawiają pod pełną kontrolę brytańską gospodarkę i zmuszają rząd Anglii założyć Bank Anglii pod kontrolą tego samego Rotschylda. Nathan Meyer Rothschild był znany ze swoich złych przekleństw i gróźb. Następnie, po kongresie w Wiedniu (wrzesień-czerwiec 1814), zwołanego z powodu ich planów utworzenia rządu światowego, rosyjski car Aleksander I zerwał te plany, Nathan Rothschild przeklął go, i przysiągł, że on sam lub ktoś z jego potomków zniszczą cały ród cara, aż do ostatniego członka carskiej dynastii. Minęło 100 lat, a potomkowie Nathana Rothschilda znalazły się wśród sponsorów rewolucji rosyjskiej i bolszewików, którzy zabili całą rodzinę carską. (Lev GUNIN „GULAG of Palestine”, Canada, 1995).
  1827: Sir Walter Scott opublikował swoją pracę „Życie Napoleona”, a w drugim tomie, pisze, że rewolucja francuska była planowana przez Illuminati (Adam Weishaupt) i finansowana przez bankierów europejskich (Rothschildowie).
  1849: umiera Gutel Schnaper, żona Meira Amschela Rothschilda. Przed śmiercią powiedziała: „Jeśli moi synowie nie zechcą wojen, to nie będzie żadnej wojny”.
  1861-1865 gg. – podstawy, które spowodowały wojnę domową w Stanach Zjednoczonych zostały praktycznie przygotowane i sprowokowane przez Rotschyldów. Ich agentem był George Bickley, założyciel Związku Rycerzy Złotego Kręgu. Z jednej strony Rotschyldowie poprzez Bikli organizowali propagandę wspierającą państwa, które opuściły Konfederację. Z drugiej strony, w pozostałych stanach Rotschyldowie, poprzez JP Morgana i Augusta Belmonta, mówili o plusach (zaletach) zachowania Unii. Rotschyldowie sfinansowali i tych i drugich. Londyński bank Rotschylda finansował armię Północy, paryski bank – armię Południa.
  Lincoln, zdając sobie sprawę z tej gry, odmówił w 1862 i 1863 r wypłacać ogromne odsetki Rotschyldom. Co więcej, polecił Kongresowi, aby zaczął drukować dolary, aby móc płacić armii Północy.
  1864: Prezydent Lincoln dowiaduje się, że rosyjski car Aleksander II przeciwstawił się Rotszyldom, odmawiając im kontynuowania prób utworzenia banku centralnego kontrolowanego przez niego w Rosji. Lincoln sam prowadził tę samą walkę przeciwko naporowi Rotszyldów, ale już w Ameryce. Zaapelował do Aleksandra II o pomoc w wojnie domowej. Car odpowiedział na prośbę i wysłał eskadrę Atlantic pod dowództwem admirała Popowa do portu w Nowym Jorku, a eskadrę w oceanie Spokojnym admirała Lisowskiego – w San Francisco. Car rozkazał „być gotowym do walki z każdymi siłami wroga i przejęciem dowództwa Lincolna!”. W ten sposób car wyjaśnił Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, że jeśli się wtrącą, Rosja poprze prezydenta Lincolna. Następnie Lincoln wygrał wojnę domową.
  1865: Lincoln w swoim przemówieniu do Kongresu powiedział: „Mam dwóch głównych wrogów – armię Południa przede mną i instytut finansowy z tyłu. Z tych dwóch, ten, który jest z tyłu, jest moim największym wrogiem. ” Później w tym roku prezydent Lincoln został zabity.
  1881: Prezydent James Garfield (20-ty prezydent USA, który znajdował się u władzy tylko 100 dni) powiedział dwa tygodnie przed tym, jak został zamordowany: „Ten, kto kontroluje ilość pieniędzy w naszym kraju, jest absolutnym panem całego przemysłu i handlu, i kiedy zdajesz sobie sprawę, że cały system jest łatwo kontrolowany w ten czy inny sposób przez wielu potężnych ludzi na górze, wtedy nie trzeba będzie tłumaczyć, jak pojawiają się okresy inflacji i depresji”.
  1891: Lider brytyjskiej Partii Pracy złożył następujące oświadczenie o Rotschyldach: „To banda krwiopijnych pasożytów jest przyczyną niewypowiedzianego nieszczęścia i cierpienia w Europie w ciągu całego tego stulecia i zgromadziła swe bogactwa głównie poprzez wywoływanie wojen między państwami, które, wydawałoby się, nigdy nie mogą się pokłócić. Jeśli odbywa się jakakolwiek biada w Europie, jeśli zaczynają krążyć pogłoski o wojnach i ludzki rozsądek staje się mętny z przerażenia w oczekiwaniu na zmiany i katastrofy, możesz być pewien, że haczykowaty nos Rotschylda prowadzi swoje gry gdzieś w pobliżu dzielnicy zamieszek”.
  Podobne komentarze podekscytowały Rotschyldów, a pod koniec lat 80 kupili agencję informacyjną Reuters, aby uzyskać kontrolę nad mediami.
  Ta technologia podporządkowania rządów i państw została dobrze opisana przez Nathana Rothschilda (1777-1836): „Kto kontroluje produkowanie pieniędzy, kontroluje rząd”. „Nie ma znaczenia, jaka marionetka siedzi na tronie w Imperium Brytyjskim. Osoba kontrolująca emisję pieniędzy w Wielkiej Brytanii kontroluje Imperium Brytyjskie, i ja kontroluję wypuszczanie pieniędzy w Wielkiej Brytanii. ”
  Dlatego nie jest przypadkiem, że właśnie baronowi Walterowi Rotszyldowi była w 1917 roku adresowana Deklaracja Balfoura gdzie było wyrażone wsparcie ze strony brytyjskich rządowych kręgów idei utworzenia państwa syjonistycznego w Palestynie. Rotschyldowie odegrali kluczową rolę w kształtowaniu i umacnianiu ruchu syjonistycznego oraz w tworzeniu państwa Izrael.
  1897: Rotschyldowie w Monachium zorganizowali pierwszy kongres syjonistów i założyli Światową Organizację Syjonistyczną. Jednak z powodu sprzeciwu ze strony lokalnych środowisk żydowskich prace kongresu przeniesiono do Bazylei (Szwajcaria) i wznowiono 29 sierpnia. Theodor Herzl został wybrany na prezydenta organizacji syjonistycznej. Jego symbolem była czerwona sześcioramienna gwiazda Rotschylda, przedstawiona na flagę syjonistycznej, która 51 lat później stała się flagą Izraela.

  1912 George Conroy w grudniowym numerze magazynu Prawdy pisał o bankierze Jacobie Schiffie, który odegrał kluczową rolę w rewolucji rosyjskiej, „Schiff jest szefem największego prywatnego domu bankowego Kuhn, Loeb i spółki, która reprezentuje interesy Rotschyldów na tej stronie Atlantyku”.
  1913 Rotschyldowie założyli Anti-Defamation Ligę, której działalność jest skierowana na to, aby oskarżać w antysemityzmie tych, którzy wyrażają wątpliwości lub rzucają wyzwanie globalnej elicie. W tym samym roku tworzona jest rezerwa Federalna, która została zatwierdzona przez ustawę przyjętą w dniu 23 grudnia o FED, o której kongresman Charles Lindber powiedział: „Prawo ustanawia najbardziej gigantyczny trust na ziemi. Kiedy prezydent podpisze to prawo, niewidzialny rząd monetarystycznego mocarstwa będzie zalegalizowany…
  Tym bankowym i walutowym prawem jest urzeczywistnione największe przestępstwo wszechczasów. ”

  Jako prywatna firma, której zyski przekraczają 150 miliardów dolarów, Fed nigdy nie publikował raportów w historii.
  Rotszyldowie ustanowili kontrolę nad trzema głównymi agencjami informacyjnymi w Europie: Wolff (Niemcy), Reuters (Anglia), Havas (Francja). Rotszyldowie używali Wolff, aby poprzez manipulowanie świadomością społeczną w Niemczech przekonać naród i kraj do wojny. Od tego czasu Rothschyldów przestali krytykować media, bo to były ich media..
  1918: Rotschyldowie rozkazali bolszewikom pod ich kontrolą zabić cara Mikołaja II i jego rodzinę. Dla nich ważne było, aby pokazać, że zabijanie całej rodziny, w tym kobiet i dzieci, to jest to, co się stanie z każdym, kto spróbuje przejść drogę Rotschyldom.
  1919: Po zakończeniu pierwszej wojny światowej odbywa się Konferencja Pokojowa w Wersalu, w której Izrael jest uznawany za ojczyznę Żydów. Anglia przejmuje kontrolę nad Palestyną. W tym czasie tylko 1% ludności Palestyny było Żydami. Gospodarzem konferencji był jej szef, baron Edmund de Rothschild.
  Wpływ Rotszyldów był tak wielki, że jeden francuski komentator w XIX wieku stwierdził: „W Europie jest tylko jedna siła, i to Rotschyldowie”.
  Rothschyldowie – jeden z głównych dynastycznych klanów Chazar związanych z masonerią (Illuminati), którego celem było stworzenie nowego porządku światowego.
  W trosce o ten cel poszli i idą na wszelkie zbrodnie, w tym organizację najbardziej krwawych rewolucji i wojen światowych, gdzie głównym celem była niezmiennie Rosja.
  Natychmiast po rewolucji rosyjskiej, finansowanej przez chazarskich bankierów, Chase Bank Rothschild / Rockefeller przejął władzę nad scentralizowanym kapitałem nad rosyjskim państwem.
  Chrystian Rakowski (Chaim Reykover), były krwawy dyktator radzieckiej Ukrainy, osobisty przyjaciel Trockiego, jednego z założycieli Międzynarodówki Komunistycznej, członek Loży Iluminatów i byłego ambasadora radzieckiego w Paryżu, podczas przesłuchania w 1938 roku, dokonał szokującego oświadczenia o rewolucji i planach Rotschyldów. Materiały przesłuchań Rakowskiego zostały następnie opublikowane w książce The Red Symphony. Potwierdził, że Illuminati-Rotschyldowie planowali wykorzystać komunizm do ustanowienia światowej dyktatury superbogatych.
  Rakovsky tak mówi o Trockim: „Czy czytałeś biografię Trockiego? Przypomnijmy jej pierwszy rewolucyjny okres. Nadal jest całkiem młodym człowiekiem; po ucieczce z Syberii mieszkał przez pewien czas wśród emigrantów w Londynie, Paryżu i Szwajcarii; Lenin, Plechanow, Martow i inni liderzy patrzą na niego tylko jak na wiele obiecującego nowo nawróconego. Ale on już ma odwagę trzymać się samodzielnie podczas pierwszego rozłamu, próbując zostać arbitrem związku. W 1905 roku skończył 25 lat i wraca do Rosji sam, bez partii i bez własnej organizacji … Trocki jest pierwszą postacią podczas rewolucji w Piotrogrodzie. Naprawdę tak było. On sam wychodzi z tego, zyskując wpływ i popularność. Ani Lenin, ani Martov, ani Plechanow nie zyskują na popularności. Po prostu utrzymują to co mają lub nawet tracą. Jak i dlaczego wznosi się nieznany Trocki, jednym machem kupujący władzę wyższą, niż ta, którą mieli najstarsi i wpływowi rewolucjoniści? Bardzo proste: on się żeni. Wraz z nim przybywa do Rosji jego żona — Siedowa. Czy wiesz kim ona jest? Jest córką Żywotowskiego, połączonego z bankierami, towarzyszami i krewnymi Warburgerów, Jacobem Schiffem, czyli grupa finansowa, która, jak powiedziałem, również sfinansowała rewolucję z 1905 roku. Oto powód, dla którego Trocki łatwo staje się przywódcą rewolucyjnej listy. I tu masz klucz do jego prawdziwej osobowości. Zróbmy skok do 1914 roku. Trocki stoi za ludźmi, którzy dokonali zamachu na arcyksięcia, a ta próba spowodowała europejską wojnę. Czy naprawdę wierzysz, że próba i wojna to tylko zbieg okoliczności …?
  Według Rakowskiego, Kiereński został doprowadzony do władzy, aby sprowokować rozlew krwi i przekazać całe państwo komunizmowi, co właśnie zrobił. W ten sposób Trocki otrzymuje szansę na zajęcie całego aparatu państwowego. To znaczy, bolszewicy wzięli to, co otrzymali od chazarskich bankierów. Kiereńskij, według inicjatora pewnych tajemnic chazarskiego potentata Rakowskiego, był wspólnikiem Trockiego.
  W 1937 roku, w Stanach Zjednoczonych została napisana i opublikowana niewielka książka „Trocki i Żydzi w rewolucji rosyjskiej» ( «”Trotsky and the Jews behind the Russian revolution”, reedycja 1980 r., przedruk 1980 USA, Christian Defence League Trans. John Galepeno. Moskwa, 2003. ). Jego autor rosyjski emigrant, były komisarz wojny domowej, napisał: „Imperium Rotschyldów, który obejmuje Wielką Brytanię i Francję, od dawna marzył o załączeniu niezliczonego bogactwa naturalnego Rosji. Demokratyczny rząd Kiereńskiego, wspierany przez Rotszylda, stworzył dogodne warunki dla dominacji syjonistów … To grupa syjonistów Rotszyldów obaliła cara w 1917 r. … ”
  „Gdyby wojna była wynikiem walki partii politycznych, ona szybko się skończyła. Bo i białe, i czerwone szybko się wyczerpią. To, co działo się w rzeczywistości, to była wojna między mafią Rotschylda i mafią Szyffa, która nieustannie stymulowała tę wojnę finansami. To tłumaczy, dlaczego wojna domowa trwała tak długo. I to wyjaśnia, dlaczego wojna domowa była o wiele brutalniejsza niż wojna światowa. Było tak dlatego, że w rzeczywistości nie była to wojna, lecz celowa eksterminacja narodów w celu maksymalnego wyludnienia, wyludnienia Rosji. Maksymalne wyludnienie otworzyło drogę królom finansowym do korzystania z zasobów naturalnych Rosji dla własnej korzyści. ”
  Przy okazji, Сhazarzy cały czas piętnowali Stalina za represje. Ale to, co mówi Rakowski: „w Ten sposób, po śmierci Lenina, kiedy Trocki został sam na sam ze Stalinem, który rozpoczął gorączkowe działania, to już przewidywali porażki w Komitecie Centralnym. Musieliśmy szybko myśleć w tej sytuacji, i postanowiliśmy udawać sojuszników Stalina, zostać stalinistami, jeszcze większymi, aniżeli on sam, zacząć przeginać jego kij i tym samym sabotować jego politykę. Resztę wiecie sami”.
  A co to za „gorączkowe działania” rozpoczął Stalin, o której powiedział Rakowski? Pierwsze, co zrobił Stalin – zwrócił się do wszystkich pracowników w kraju wysyłać do partii zainteresowanych uczciwych ludzi. To zapewniło dopływ nowych młodych sił, nie zarażonych trockizmem. Z ogólnej liczby komunistów – 735 tys. w 1924 r. – 241,5 tysiące byli przedstawicielami tego wezwania. Stalin wysunął także hasło „jesteśmy rosyjskimi rewolucjonistami”. „Jesteśmy w tyle za rozwiniętymi krajami na 50-100 lat. Musimy pokonać ten dystans w ciągu dziesięciu lat. Albo zrobimy to, albo nas stłamszą».
  Finansowana przez Rotszyldów wojna pod nazwą „rewolucja światowa” Trockiego potrwała w światowej wojnie Hitlera. Hitlera też finansowały Rotszyldowie. Popełnili zbrodnie przeciwko swojemu narodowi, złożyli w ofierze życia wielu Żydów, aby wykorzystać to jako pretekst do utworzenia państwa Izrael. Wielu historycznych faktów świadczą o tym, że wszystkie rewolty i wojny zaczynając z końca XVIII wieku, były inspirowane przez Rotszyldów.
  1939: Firma I. G. Farben – wiodący producent produktów chemicznych na świecie – stała maksymalnie zwiększać swoją produkcję. Praktycznie cały zakres tej produkcji użyto do uzbrojenia Niemczech przed II wojną światową. Firma była kontrolowana przez Rotszyldów.
  Rakowski świadczy, że te same siły, które podniosły się i doprowadziły do władzy Trockiego, dały „Hitlerowi możliwość triumfu.” „Oni” w końcu, ujrzeli, że Stalin nie może zostać obalony przez zamach stanu, a ich doświadczenie historyczne podyktowało im rozwiązanie «» bis (powtórzenie): zrobić ze Stalinem, co zostało zrobione z carem.
  Jak zauważa Rakowski, „była tu jedna trudność, która wydawała się nam nie do pokonania. W całej Europie nie było państwa agresora. Żadne z nich nie było dogodnie zlokalizowane geograficznie i nie miało armii wystarczającej do ataku na Rosję. Jeśli nie było takiego kraju, to „oni” musieli go stworzyć.”
  Tylko Niemcy dysponowały odpowiednią ludnościa i pozycjami i nadawały się do ataku na ZSRR, i były w stanie zadać klęskę Stalinowi; można zrozumieć, że Republika Weimarska nie została zaprojektowana jako agresor ani ze strony politycznej, ani ekonomicznej; wręcz przeciwnie, one była wygodna dla inwazji. Na horyzoncie głodne Niemcy lśniły ulotną gwiazdą Hitlera. Para spostrzegawczych oczu zatrzymała na nich uwagę. Świat był świadkiem jego błyskawicznego podniesienia.
  1940: The Gansyurgen Koehler w swojej książce „W głębi Gestapo» (Hansjürgen Koehler «Wewnątrz gestapo») pisze o babci Hitlera Mary Anne Schicklgruber „Dziewczyna przyjechała do Wiednia pracować jako służąca i stała się pokojówką w posiadłości Rotschyldów, i nieznanego dziadka Hitlera należy prawdopodobnie szukać w eleganckiej rezydencji”. Ta informacja jest potwierdzona Walterem Langerem (Walter Langer „The Mind Of Hitler”), który twierdzi: „Ojciec Adolfa, Alois Hitler, był nieślubnym synem Anny Marii Schicklgruber … Anna Maria Schicklgruber mieszkała w Wiedniu w tym czasie zaszła w ciążę, wtedy ona pracowała jako służąca w domu barona Rothschilda. Jak tylko fakt ciąży stał się jawny gospodarzom, wysłano ją z powrotem do domu, gdzie urodził się Alois”.
  Rakowski mówi, że gdy w 1929 roku narodowo-socjalistyczna partia przeżywała kryzys wzrostu i brakowało środków finansowych, „oni” wysłali tam swojego ambasadora. Rakovsky wymienia jego imię. To był jeden z Warburgów. W bezpośrednich negocjacjach z Hitlerem zgodził się na finansowanie NSDAP i Hitlera na dwa lata, otrzymał miliony dolarów na niego przez Wall Street, a miliony marek z niemieckich finansistów przez Schachta. Utrzymanie SA i SS, a także środki do wyborów, co dało Hitlerowi władzę w ręce, odbywa się na dolary i marki, nadesłane przez „Nich”. Paradoks polegał na tym, że oni walczyli o komunizm w postaci globalnego państwa. Stalin, w przeciwieństwie do nich, wystąpił jako nacjonalista i zwolennik państwowości. Rakowski potwierdził, że Stalin w rzeczywistości nie był komunistą. Według Rakovskiego „Stalin nie był w stanie wprowadzić żadnej marksistowskiej teorii”. Stalin był nazywany komunistą, ale nie w ideologii i czynach. Obiektywnie zajmował pozycje cesarskie i dlatego był porównywalny do nich z królem. Hitler walczył „z „ autokratycznym królem „Kobą I”, a więc obiektywnie Hitler był rewolucjonistą-komunistą, którego doprowadzili do władzy do walki przeciwko naszej państwowości.
  Po wojnie, w 1948 roku prezydent Gary Truman pod naciskiem Rotschyldów uznaje państwo Izrael. W tym celu przyznali mu 2 000 000 $ na rzecz kompanii wyborczej. Stwierdzili oni, że Izrael jest pierwszym państwem żydowskim w Palestynie, a w ciągu pół godziny po tym Prezydent Truman ogłosił, że Stany Zjednoczone to pierwsze zagraniczne państwo, które to potwierdza. Została przedstawiona flaga Izraela. Godłem na fladze był symbol Rotschylda, sześcioramienna gwiazda. Ten symbol rozwścieczył wielu Żydów, którzy wierzyli, że najstarszym żydowskim symbolem powinna być menora. Twierdzono również, że tak zwana gwiazda Dawida nie jest nawet symbolem żydowskim.
  4 czerwca 1963 r. Prezydent John F. Kennedy podpisał dekret 11110, który zwrócił rządowi USA prawo do wydawania pieniędzy, omijając system Rezerw Federalnych należący do Rotschylda. Niecałe sześć miesięcy później, 22 listopada, prezydent Kennedy został zamordowany, według wielu, przez Rotschyldów z tego samego powodu, dla którego zabili prezydenta Lincolna w 1865 roku. Chciał drukować amerykańskie pieniądze dla dobra narodu amerykańskiego, a nie dla ubogacania bandy obcokrajowców zaangażowanych w grabież i podżeganie do wojny. Dekret 11110 został zniesiony przez prezydenta Lyndona Johnsona tego samego dnia, w którym zginął prezydent Kennedy.
  Kontynuujmy chronologię klanu Rotszylda. W 1980 r. rozpoczęło się globalne zjawisko, takie jak prywatyzacja. Od samego początku Rotschyldowie stoją za tym, aby przejąć kontrolę nad wszystkimi dobrami państwowymi na całym świecie.

  W 1987 r. Edmond de Rothschild stworzył Bank Światowy (World Conservation Bank), którego działalność ma na celu przeniesienie długów krajów trzeciego świata do tego banku, a także jako wypłatę długów otrzymywać od tych państw ziemię, to jest ich terytorium..
  W 1995 r. Ekspert ds. Energii atomowej, Kitty Little, twierdzi, że Rotszyldowie kontrolują obecnie 80% światowych zasobów uranu, co czyni je monopolami w dziedzinie energii jądrowej.

  Wreszcie w 1998 r. Utworzono Europejski Bank Centralny we Frankfurcie, mieście, z którego wywodzi się klan Rotschyldów.

  Rotschyldowie byli na czele geopolitycznego spisku przeciwko ZSRR w 1991 roku. Wówczas ówczesny sowiecki premier Valentin Pavlov na wiosnę 1991 r. publicznie ogłosił to.

  Pod koniec lat osiemdziesiątych „piąta kolumna” nie obawiała się niczego i otwarcie sprywatyzowała kraj. Gorbaczow zezwolił na stworzenie w Moskwie potężnej międzynarodowej reklamy „Bank finansowania publicznego i wypożyczania programów krajowych” (BNP).
  Rotschyldowie zażądali od Komisji badań nad naturalnymi siłami i zasobami Akademii Nauk ZSRR, aby przeprowadzić inwentaryzację wszystkich zasobów kontynentalnych. A potem KGB ogłosiło, że przywódcy wielu wspólnych przedsięwzięć związanych z tworzeniem BNP są powiązani z międzynarodową mafią! Ponadto okazało się, że przepływ narkotyków z handlu narkotykami trafił do Szwajcarii. A znaczna część tych środków została uregulowana w bankach Rothschyldów.
  „Pranie pieniędzy” przeszło pod kontrolę Izraela. Bracia-bankierzy Guy i David de Rothschild złożyli składki na rzecz Izraela za pośrednictwem największej organizacji syjonistycznej we Francji – Zjednoczonej Społeczno-Żydowskiej Fundacji, której byli prezydentem i skarbnikiem.
  http://nashaplaneta.su/news/rotshildy_khazarskij_klan_1/2018-02-01-23648

 55. PONADSWIETLNY said

  prawda dla Polaka 26 ( WYWIAD Z JANEM HRABIA POTOCKIM )
  .https://www.youtube.com/watch?v=cOBeNAW1lu8

  Chcą nas okraść na bilion złotych – Super Fakty 3 II 18 r.
  .https://www.youtube.com/watch?v=DUhoA_wtXDA

 56. gość said

  Zmarł Wojciech Pokora

  4 lutego zmarł w wieku 83 lat wybitny aktor Wojciech Pokora. Największe sukcesy odnosił w repertuarze komediowym, zarówno w teatrze, jak i na ekranie.

  W filmie zadebiutował epizodem w „Zezowatym szczęściu”. Swoje najważniejsze role filmowe zagrał w „Przygodach psa Cywila”, „Poszukiwanym Poszukiwanej”, „Czterdziestolatku”, „Karierze Nikodema Dyzmy”, „Alternatywach 4” i „CK Dezerterach”. Bardzo często występował też w spektaklach Teatru Tv. Po raz ostatni pojawił się na ekranie przed dwoma laty w serialu „Na Wspólnej”.

 57. Marcin said

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/10/24/wydala-na-smierc-setki-zydow-wziela-za-to-pieniadze-sama-byla-zydowka/

  Szmalcowniczka ale robiła to z pobudek wyższych ponoć. Sowieci skazali ją tylko na 10 lat łagrów. Dziwne.

 58. Boydar said

  .https://www.youtube.com/watch?v=EljPAlZkqnA

  Świeć Panie nad Jego duszą

 59. PISKORZ said

  re 56 R. I. P.

 60. Barbara Chojnacka said

  Panie Gajowy,
  dziękuję bardzo …..

  ——-
  Wie Pani… chyba za to dobre słowo odblokuję Panią. Mięczak jestem do kobiet 😉
  Admin

 61. PISKORZ said

  re 54 B. dziękuję. ,, za ten wpis.

 62. Grot said

  Z prof. Aleksandrem Lasikiem z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, znawcą historii III Rzeszy i niemieckich obozów koncentracyjnych, rozmawia Mariusz Kamieniecki

  Panie Profesorze, czy próby oskarżania Polski za to, co działo się z Żydami pod okupacją niemiecką, mają jakiekolwiek uzasadnienie?
  – Oskarżanie Polaków o udział w holokauście nie ma żadnych podstaw ani sensu. To tak, jakby oskarżać członków żydowskiego Sonderkommando, którzy w Auschwitz palili zwłoki, albo oskarżać więźniów funkcyjnych narodowości żydowskiej, którzy w innych obozach przyczyniali się do śmierci również innych więźniów. Przecież oni nie służyli w oddziałach Waffen-SS itd., tylko zostali postawieni w określonej sytuacji, bez wpływu na możliwość podejmowania jakichkolwiek decyzji. Dostawali rozkaz i musieli go wykonać. Stąd oskarżanie ich o to, że byli współsprawcami holokaustu, jest absurdalne.

 63. Telimena50 said

  Pan Zahero zachowuje sie jak wulgarny, kniajacki szczyl.

 64. Les said

  OBROŃCY POLSKIEJ RACJI STANU
  Morawiecki głosi wszem zgodnie z prądem:
  „Polska nie jest wcale wielbłądem”.
  Duda moralnego chyba ma kaca –
  Pióro w palcach ciągle obraca.
  04-02-2018
  http://elamco.onlinewebshop.net/about.html

 65. osoba prywatna said

  „Polskie” obozy koncentracyjne: a jednak deal
  http://pressmania.pl/polskie-obozy-koncentracyjne-a-jednak-deal/

 66. osoba prywatna said

  Łajdak czy tylko głupiec
  http://pressmania.pl/lajdak-czy-tylko-glupiec/

  Do kompletu drugi parch.
  http://pressmania.pl/antoni-macierewicz-agentura-rosji-chce-konfliktu-polsko-izraelskiego/

 67. osoba prywatna said

  Marek Jakubiak z Kukiz’15 na antenie Polskiego Radia przypomniał o tragedii Polaków na Kresach Wschodnich, której bezczynnie przypatrywali się Żydzi.
  https://kresy.pl/wydarzenia/marek-jakubiak-zydzi-witali-kwiatami-sowietow-a-uratowali-chociaz-jednego-polaka/

 68. osoba prywatna said

  Klub Inteligencji Polskiej 30/08/2016
  Przemilczane i niewygodne fakty związane z wybuchem II Wojny Światowej
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/przemilczane-i-niewygodne-fakty-zwiazane-z-wybuchem-ii-wojny-swiatowej/

 69. revers said

  Kary beda od chazarow z Ukrainy za IPN, choc szmalcowani przez tych samych moskow banderowcy z formacji militarnej Azowy hajluja nisko podniesiona dlonia na codzien.

  http://dzienniknarodowy.pl/naczelny-rabin-ukrainy-zaproponowal-ukaranie-polski-ustawe-o-ipn/

  lub inne prafka dla Izraela i dla Polin.

  https://niezlomni.com/polska-moze-miec-takich-praw-izrael-dlaczego-wyjasnia-bartosz-weglarczyk-prostu-trzeba-zobaczyc-wideo/

 70. Salcie said

  Rewelacyjna wypowiedź: „Zlikwidowano polski cukier, tytoń, kopalnie i stocznie, teraz zamykają przemysł futerkowy” – Marek Miśko
  Wystarczy trzydziestu takich jak Pan Marek Miśko i cały rząd, parlament i układ prezydencki staje się zupełnie niepotrzebny.
  WPolonia BIS (AT)
  ________________

  „Nie dość, że Polacy otworzyli obozy koncentracyjne i wywołali II Wojnę Światową to jeszcze są barbarzyńcami”

 71. osoba prywatna said

  Żydowski dylemat prezydenta Dudy
  http://norwid.neon24.pl/post/142290,zydowski-dylemat-prezydenta-dudy

 72. osoba prywatna said

  Rząd USA testował na Amerykanach nową broń i oskarża o to Rosję!
  https://treborok.wordpress.com/rzad-usa-testowal-na-amerykanach-nowa-bron-i-oskarza-o-to-rosje/?preview=true

 73. osoba prywatna said

  Potwierdzone przez NASA: rodzimy się geniuszami, a system nas formatuje i otępia
  https://treborok.wordpress.com/potwierdzone-przez-nasa-rodzimy-sie-geniuszami-a-system-nas-formatuje-i-otepia/?preview=true

 74. VA said

  PROSZĘ ROZPOWSZECHNIAĆ TEN FILM !
  https://gloria.tv/video/EmVo68XEkuQi34yUCKNqYYBcF

 75. snag said

  Syryjscy rebelianci zestrzelili ruski odrzutowiec bojowy, zastrzelili pilota bo stawiał opór kiedy próbowali go pojmać,

  Russian Su-25 plane ‚SHOT DOWN by Syrian rebels’ who KILLED pilot when he resisted capture.
  ————————————–
  https://www.express.co.uk/news/world/914036/Russia-Syria-plane-shot-down-rebels-war-news-latest-Aleppo-Putin-Moscow-terror-Turkey

  ——
  Stawiał opór… jasne, on nie może już ani zaprzeczyć, ani potwierdzić.
  Skąd my to znamy, kurwa… zastrzelony podczas próby ucieczki… zastrzelony bo stawiał opór… itd.
  Pilot musiałby być chory umysłowo, żeby na terytorium wroga stawiać opór.
  Chyba, żeby był to amerykański bohater narodowy, Rambo.
  Admin

 76. osoba prywatna said

  Bayer rozprzestrzeniał na całym świecie HIV
  https://treborok.wordpress.com/bayer-rozprzestrzenial-na-calym-swiecie-hiv/?preview=true

 77. osoba prywatna said

  Polacy!!! Przeczytajcie to wszyscy. Dlaczego „przyjaciele” Polski zniszczyli nas w 1939-1945. Dlaczego ci sami „przyjaciele” zniszczyli nas w 1989-2012. Kto się bał i boi Polski i Polaków. Najwięksi „przyjaciele” Polski i Polaków to amerykanie.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/02/dlaczego-polska-i-polacy-byli-i-sa-caly-czas-niszczeni-polska-1939-1945-i-1989-2012/

 78. osoba prywatna said

 79. snag said

  Naczyński nakłania Dudę żeby podpisał ustawę karalnosci za uzywanie terminu ‚polskie’ obozoy śmierci.

  Polish ruling party leader calls on president to sign ‘misunderstood’ Holocaust-related bill
  ———————————————————-
  https://www.rt.com/news/417839-polish-holocaust-bill-controversy/

 80. osoba prywatna said

  Artysta łamigłówek – Giuseppe Arcimboldo
  http://pressmania.pl/artysta-lamiglowek-giuseppe-arcimboldo/

 81. osoba prywatna said

  Wieści z Wenecji zwykle sprowadzają się do informacji o powodzi zwanej tam „acqua alta” . Tym razem jednak mamy do czynienia ze zjawiskiem odwrotnym. W wielu kanałach zabrakło wody!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kanaly-wenecji-bez-wody-opuszczone-gondole-spoczely-na-dnie-niezwykle-skutki-rekordowego

 82. Bronisław said

  Co państwo sądzicie o zaproszeniu Danielsa przez o. Rydzyka do swojego radia?!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

 83. Boydar said

  Uwzględniając co Pan Zerohero napisał a czego nie napisał, choć mógłby, to mimo że Go nie znam osobiście, uznaję Go za bardzo taktownego i oględnego faceta. Pani Telimeno.

 84. osoba prywatna said

  Prof. Aleksander Nalaskowski wreszcie powiedział to, co myśli każdy Polak, ze zdumieniem słuchający o cierpieniach „Narodu Wybranego” spowodowanych przez … Polaków i mitycznych nazistów.
  http://pressmania.pl/mleko-sie-wylalo-teraz-trzeba-uzywac-argumentow/

 85. osoba prywatna said

  Polska kontra reszta świata
  http://pressmania.pl/polska-kontra-reszta-swiata/

 86. PISKORZ said

  re 80 A p. Boydar to musi się we wszystko wpierdolić…!! Napisz lepiej , co przeczytałeś i jakie ksiązki od początku roku..!!!

 87. Boydar said

  @ OP (72)

  „Jezus, szkoła, strzelnica”.

 88. osoba prywatna said

 89. osoba prywatna said

  Władysław Jagiełło w Statucie Krakowskim z r. 1420 mówi o nich następująco: “Przewrotna perfidia żydowska zawsze była i jest przeciwna i wroga dla chrześcijan i nie tylko co do wiary i
  co do ciała, ale także najsilniej zmierza do rozdrapywania posiadłości i przywłaszczenia majętności”.

 90. osoba prywatna said

 91. Głos Prawdy said

  Rotszyldowie – Chazarski klan 2
  https://yadi.sk/d/f6UwTos-3S62ED

 92. Głos Prawdy said

  Rotszyldowie – Chazarski klan 2
  http://nashaplaneta.su/news/rotshildy_khazarskij_klan_2/2018-02-01-23647

  Gotujący się skandal był zgaszony, i narkodollary postanowiono zainwestować w radziecką przebudowę. W realizacji tego ambitnego przedsięwzięcia pod сiosem okazali się duże krajowe urzędnicy. Wtedy ostatecznie otwarcie został wzięty kurs na zniszczenie ZSRR…
  Przy okazji, Michaił Chodorkowski „z aresztu” przekazał swoje akcje (53%) lordu Jakubowi Rotschyldowi … Oznacza to, że Chodorkowski był tylko nominalnym właścicielem Jukosu.
  Światowy rząd niewidzialnej Chazarii jest prowadzony właśnie przez nich – dynastię Rotschyldów. Niosą w sobie dominującą cechę chazarską – pragnienie walki i zabijania. Chrystus potępił tę namiętność duchowych przywódców wyłaniającej się religii antychrystusowej: „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i nie wytrwał w prawdzie, bo prawdy w nim nie ma.” (Ew. Jana 8:44).
  Zorganizowana przez Rotschyldów i rząd światowy pierwsza wojna światowa spowodowała 10 milionów zabitych i 20 milionów rannych. Rewolucja w Rosji kosztowała kolejne 30 milionów, tylko w pięcioletnim okresie władzy Trockiego-Lenina, czyli do 1924 roku.

  Pierwsza wojna światowa przyniosła Edwardowi Rotschyldowi i światowemu rządowi Chazar ponad 100 miliardów dolarów. A potem chcieli to powtórzyć, i doprowadzili Hitlera do władzy i zorganizowali drugą wojnę światową, która kosztowała nowe dziesiątki milionów zmarłych.

  Zarówno te, jak i inne wojny światowe skierowane były przede wszystkim na osiągnięcie celów religijnych. W wyniku pierwszej wojny światowej stan monarchiczny prawosławny i rosyjski cara zostały zniszczone, co było przed utworzeniem państwa syjonistycznego w Palestynie. W wyniku II wojny światowej – to państwo, stworzone na podstawie nie tożsamości etnicznej, a religijnej Chazarów i ich duchowego wodza z pokolenia Dan, było jednak założone.
  Teraz Rotszyldowie i inni bankierzy organizowali finansowy kryzys i postawili na porządek dzienny Trzecią światową wojnę, która musi zniszczyć tradycyjną narodową państwowość, wskutek jakiejkolwiek prowokacji zburzyć Meczet Al-Aksa, pobudować Trzecią świątynię i, wyczerpując (zmordowawszy) ludzkość wojną całkowicie, na gruzach narodowej państwowości stworzyć Globalny Kaganat, doprowadzić do władzy antychrysta, wydawszy go za „głównego rozjemce”i króla wszystkich narodów.
  Do wyższych klas armii antychrysta w pierwszej kolejności należą magnaci finansowe Rotschyldowie, mający swoje siedziby w Londynie – założycieli i inspiratorzy w Światowej Organizacji Chazar-syjonistów, owładniętych pasją do globalnej dominacji i bogactwa i zdolnych na wszelkie przestępstwa.
  Heinrich Heine powiedział: „Pieniądz jest bogiem naszych czasów, a Rotschyld jest ich prorokiem”.
  Kluczową rolę w organizacji globalnego upadku grają Rotszyldowie i ich agenci Rockfellerowie, którzy także używają jako broni państwowego zniszczenia system rezerwy Federalnej.
  Wiadomo, że ideologiem ustawy o systemie rezerwy Federalnej w USA był właśnie baron Alfred Rothschild z Londynu.
  Andrew Hitchcock („History of the Money Changers”, 2006) i Eustachy Маlins („Secrets of the Federal Reserve”, 1991) wskazują, że bank rezerw federalnych jest absolutnym liderem światowych finansów i zamieszany w organizacji przestępstw w skali światowej, w tym rewolucji i wojny.
  Hitchcock podkreśla, że „głównym celem Systemu Rezerwy Federalnej jest zbudowanie państwa światowego, korporacyjnego Nowego Porządku Świata”. Ale to jest cel Niewidzialnej Chazarii.
  Przypomnę słowa Nathana Rothschilda: „Nie ważne, jaka marionetka zasiada na tronie w imperium Brytyjskim. Człowiek, który kontroluje wydawanie pieniędzy w Wielkiej Brytanii, kontroluje Brytyjski imperium, i ja kontroluję wydanie pieniędzy w Wielkiej Brytanii”.
  Teraz Rotschyldowie kontrolują pieniądze w USA i dlatego kontrolują ten kraj.
  W 1787 roku Thomas Jefferson powiedział: „Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą kontrolować wydawanie pieniędzy, najpierw przez inflację, potem przez deflację, banki i korporacje, które rosną wokół nich będą pozbawiać ludzi wszystkich nieruchomości do czasu, gdy ich dzieci obudzą się bezdomnymi na kontynencie, które podbili ich ojcowie. ” Wszystko jest dokładne tak, jak gdyby powiedziano tylko wczoraj.
  W 1907 r. Bankowcy postanowili to osiągnąć. Rothschild i Jacob Schiff, szef Kuhn, Loeb and Co., mówiąc w New York Chamber of Commerce, powiedzieli prawie ultimatum, którego istota była następująca: „Dopóki nie mamy banku centralnego z odpowiednią kontrolą środków kredytowych, ten kraj będzie przeżywać najtrudniejszy i najdalej idący w skutkach kryzys finansowy w swojej historii. ”
  I rzeczywiście, rozpoczął się kryzys. Agent Rothschild J.P. Morgan i jego wspólnicy w wyniku zmowy zawalili (pokonali) giełdę. I Kongres poszedł w kierunku Morgana. Robił pieniądze z niczego, i Kongres pozwolił to zrobić. Wydał $200 000 000 i stał się bohaterem.
  Następnie podpisano ustawę o powołaniu Krajowej Komisji Monetarnej. Komisja ta miała zbadać problem bankowy i wydać zalecenia Kongresowi. Naturalnie w skład komisji weszli J. P. Morgan i jego wspólnicy. Komisji przewodniczył senator Nelson Aldridge, dziadek ze strony matki wiceprezydenta Nelsona Rockefellera i David Rockefeller, który będzie przewodniczył Radzie ds. Stosunków Zagranicznych.
  Senator Aldridge natychmiast podjął podróż do Europy, gdzie konsultował się z prywatnymi bankami centralnymi Anglii, Francji i Niemiec, czyli z Rotszyldem, Rotszyldem i Rotszyldem.
  Po powrocie z Europy Aldridge miał spotkanie bankierów, na którym, oprócz Aldridge, był również Paul Warburg, który otrzymał wynagrodzenie z firmy Kuhn, Loeb & Company za to, że lobbował utworzenie prywatnego banku centralnego w Ameryce. Jakob Schiff również był obecny.
  Rodziny Rothschild, Warburg i Schiff splecione w wyniku małżeństw, stały się niemal jedną rodziną i utworzyły to, co nazywa się teraz Illuminati. Ich celem jest zdominowanie planety poprzez dyktaturę światowego rządu, globalnej armii i chipowania ludności.
  Po wyborach w 1913 r. Woodrowa Wilsona na prezydenta USA, Morgan, Paul Warburg, Bernard Baruch i inni zaproponowali nowy plan, który Warburg nazwał Systemem Rezerwy Federalnej.

  A kierownictwo Partii Demokratycznej poparło ten plan i przyjęcie odpowiedniej ustawy, która doprowadziłaby do stworzenia czegoś, co wciąż nazywa się Systemem Rezerwy Federalnej.
  Prokurator Alfred Crozier powiedział w tej sprawie: „Prawo daje bankowcom wyjątkowo niebezpieczną moc – zarabiać pieniądze”.
  W 1911 roku, czyli przed wyborami prezydenta Woodrowa Wilsona, agent Rotschylda i bliski doradca Wilsona, Edward Mandel Domu, napisał książkę pod tytułem „Philip Dru – administrator”. W formie była to powieść, ale w rzeczywistości szczegółowy plan przyszłego rządu USA, który powinien „ustanowić socjalizm w formie, o jakiej śnił Karol Marks”.
  Schiffowie, Warburgery, Kany, Rockefellerowie i Morganie zrobili Housa swoim powiernikiem. Jedną z instytucji, którą House opisał, był System Rezerwy Federalnej.
  Haus został przystawiony przez Rothschildów ku Wilsonowi jako doradca. I dlatego prawdziwa władza w Ameryce wcale nie należała do prezydenta USA.
  Oni robią to do tych czas – przystawiają do prezydentów jako doradców swoich agentów. To ich technologia. Bliscy doradcy przywódców krajów takich, jak Francja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone były albo z rodziny Rotschyldów, albo kontrolowani przez nich.
  Ustawa o systemie Rezerwy Federalnej została podpisana 22 grudnia 1913 roku. Moment ten został wybrany jako udany, kiedy senatorzy wyjechali na święta Bożego Narodzenia. Ponadto, przywódcy obiecali, że w czasie świąt prawo nie zostanie poddane pod głosowanie. Następnie, ze względu na fakt, że w czasie wakacji ustawa nie zostanie wyniesiona na głosowanie. Później, w związku z tym, że przyjęcie nastąpiło w czasie świąt Bożego narodzenia, zdarzenie to nazwano „biciem dzieci”.
  Eustachy Маlins pisze: „Woodrow Wilson podpisał Ustawę o Federalnej systemie 23 grudnia 1913 roku. Historia udowodniła, że w ten dzień Konstytucja przestała być naczelnym prawem narodu amerykańskiego, a nasze wolności zostały przekazane małej grupie międzynarodowych bankierów „.
  USA jako państwo i naród, pozbawiony swoich praw i wolności w wyniku spisku bankierów Chazarów stało się zakładnikiem tej grupy, ktora jest orientowana na zniszczenie państwa narodowego przez prowokowanie wojen, rewolucji i kryzysów.
  W swoim czasie Komitet do spraw banków i mieszkaniowych problemów w Izbie reprezentantów przygotował raport, który nazywał się „Dyrektorzy rezerwy Federalnej: badanie przedsiębiorstw i wpływu bankowości „.
  Jak wynika z tego raportu, szczyt hierarchicznej struktury kierownictwa Banku Rezerwy Federalnej jest następujący.
  Posiadaczami akcji Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku są ludzie, którzy inspirowali i sprowokowali najważniejsze wydarzenia polityczne i gospodarcze od 1914 roku, a które należą do największych banków. To Rothschildowie – Rothschild Bank (Londyn, Berlin, Paryż), Lazard Freres – Lazard Brothers (Paryż), Israel Moses Seif – Israel Moses Seif Banks (Włochy), Schiff Kuhn Loeb Bank (Niemcy, Nowy Jork), Warburg – Warburg Banku (Amsterdam, Hamburg), Lehman Brothers – Lehman Brothers (New York), Goldman Sachs (New York), Rockefeller (Nowy Jork) i Morgan (Nowy Jork).
  Oznacza to, że większość osób, które są właścicielami FRS, to obcokrajowcy. I własnie oni decydują o losach. Korporacja Rezerwy Federalnej drukuje pieniądze i pożycza je amerykańskiemu rządowi dla własnej korzyści.

  Interesy tej korporacji założone w podstawę większości amerykańskich przepisów i regulacji mających wpływ na praktycznie wszystkie aspekty społeczeństwa. Tak więc pod kontrolą Systemu Rezerwy Federalnej znajdowały się wszystkie sfery życia, w tym jego przywództwo, które dało podstawę do nazwania FRS państwem. Dlatego uważa się, że prawa w Stanach Zjednoczonych mają charakter prywatny. A wszyscy ci, którzy formalnie je piszą – Instytut Prawa Federalnego, wszelkiego rodzaju profesorowie – prawnicy – są nikim innym jak agentami interesów zagranicznych banków. W rezultacie powstała oligarchia prawników i bankowców, która kontroluje trzy gałęzie władzy w Ameryce. I została zniesiona 13 poprawka do Konstytucji USA, w oryginalnym tekście której czytamy: „Jeśli obywatel Stanów Zjednoczonych będzie próbował uzyskać lub zachować wszelki arystokratyczny tytuł lub honor, albo bez zgody Kongresu, przyjąć lub starać się utrzymać jakikolwiek prezent, oficjalny emerytalny zasiłek lub inne wynagrodzenie od jakiegokolwiek cesarza, króla, księcia lub obcej potęgi, taki człowiek przestaje liczyć się obywatelem Stanów Zjednoczonych i zostanie pozbawiony prawa zajmować wszelkie powiernicze stanowisko”.
  W wynniku naruszenia Konstytucji USA pojawiło się to, co zostało nazwane „zacieniony rząd”, który, będąc ponadnarodowym i antynacjonalistycznym w swej istocie, zaczęło kontrolować władzę państwową i sprawować kierownictwo krajem.
  Tak więc w Stanach Zjednoczonych pojawiła się opinia, która wyraża się w następującym cytacie: „Ameryka stała się państwem-bankrutem, które całkowicie stało się własnością wierzycieli.(kredytorów) Są właścicielami Kongresu, mają władzę wykonawczą, są właścicielami władzy sądowniczej. Należą do wszystkich struktur administracji publicznej. Czy masz świadectwo urodzenia? To także należy do nich. ”
  W rzeczywistości w USA powstał chazarski model rządzenia krajem – dirharchia – podwójna władza. Oznacza to, że istnieje nominalny centrum sterowania – rząd USA (Hagan), a tam jest prawdziwe centrum sterowania (Beck) – Przewodnik Niewidzialnej Chazarii (rząd światowy Globalnego Chanatu). Obecność dwóch centrów kontroli jest znakiem sieci, która jest odejściem od modelu stabilnego stanu, zbudowanego na hierarchii. Ale ponieważ sieć a priori walczy przeciwko hierarchii, to model dirarhicheskij (policentryczny) podkłada dynamit pod amerykańską i w ogóle zachodnią państwowość. Ale właśnie tego Chazarom i trzeba – zniszczyć narodową państwowość i na jej ruinach wznieść Globalny Chanat (Kaganat) Antychrysta.
  To symboliczne, bardzo symboliczne słowo „ruiny” wpisało się w tytuł serii artykułów poświęconych kryzysowi finansowemu w brytyjskim „Guardian”. Ta seria nazywa się krótko i pojemno – „Droga do ruin”. Pod tym hasłem 26 stycznia 2009 «Guardian» opublikował artykuł (Julii Finch «Dwadzieścia pięć osób w samym sercu krachu …»), które są nazwane dwadzieścia pięć osób odpowiedzialnych za katastrofę finansową. Publikacja w części: „Najbardziej dotkliwy kryzys ekonomiczny od czasów Wielkiej Depresji nie jest naturalnym zjawiskiem obiektywnym, ale sztuczną, sztuczną katastrofą …” A potem nazwał nazwiska tych, którzy to wszystko sprowokowali.
  I tu znajdujemy tych samych bankierów i wszystkie te same banki historycznie zaangażowane we wszystkie ohydy i tragedie. Po pierwsze, jak można się spodziewać, jest to System Rezerwy Federalnej (czytaj Rothschildów). Na drugim miejscu – Bank of England (to także Rothschildowie). O tym Banku piszą, że słowo „korona” w Anglii kojarzy się nie z rodziną królewską, a z Bank of England (E. C. Knuth „The Empire of the City”). „Międzynarodowa oligarchia finansowa, używa alegorii „korona”, jako symbolu władzy i ma swoją siedzibę w starym Londynie… – gigantyczny Bank of England – instytucja, znajdująca się w prywatnej własności, nie jest kontrolowana przez brytyjski parlament i jest w rzeczywistości suwerennym mocarstwem”. Ponadto należy zauważyć, że Rotschyldowie, którzy są właścicielami banku, „nadal wywierają wpływ na gospodarkę światową. Wiadomo, że stoją za procesem jednoczenia krajów europejskich w jedną polityczną całość, która jest kolejnym krokiem ku stworzeniu rządu światowego, rządzącego zjednoczonym światem. ” „Brytyjski parlament jest niewolnikiem tej niewidzialnej i niesłyszalnej siły. Widoczni i słyszalni przywódcy są tylko marionetkami, które tańczą na komendę … Rotschyldowie zarządzają większością świata przez Bank of England. ”
  Na trzecim miejscu wśród organizatorów obecnego kryzysu finansowego, Guardian stawia Goldman Sachs, członka globalnej oligarchii finansowej. Wśród winnych znajdziemy również informacje dotyczące Fed Lehman Brothers.

  Artykuł wymienia także różne nazwiska, takie jak Clinton, Bush Jr., brytyjski premier Gordon Brown, spekulant Soros, były prezes Fed Alan Greenspan i inni. Ale jest oczywiste, że są albo marionetkami „niewidzialnej i niesłyszalnej siły” Chazarskiego Khaganatu, albo jego części.
  Armia bankierów wykorzystała to, co miliarder Voren Bafet nazwał „finansową bronią masowego rażenia” w wojnie o władzę.
  Okazało się, że finansowa broń masowego rażenia jest powiązana z inną bronią masowego rażenia – narkotyсzną. Naturalne: jedne przestępcze pieniądze są związane z innymi takimi samymi przestępczymi. Pod koniec stycznia 2009 roku, dyrektor wykonawczy Biura ONZ do spraw Narkotyków i Przestępczości (UNODC), Antonio Maria Costa powiedział w wywiadzie dla austriackiego tygodnika „Profil”, że pieniądze od narkotyków, bardzo często stają się jedynym dostępnym kapitałem w okresie, gdy kryzys wymyka się spod kontroli. Według Costa: „W wielu przypadkach pieniądze pochodzące od narkotyków, są jedynym na tym etapie płynnym kapitałem inwestycyjnym. W drugiej połowie 2008 r. płynność była głównym problemem systemu bankowego, i w ten sposób płynny kapitał stał się ważnym czynnikiem”.

  Zarządzania ONZ ds. narkotyków i przestępczości znajdzie dowody na to, że „międzybankowe kredyty finansowane z powodu pieniędzy, których źródłem był handel narkotykami i inne przestępcze działania”. „Istnieją dowody na to, że banki ratują sytuację właśnie w ten sposób” – powiedział Costa. Przy tym Costa nie chciał nazwać kraje lub banki, które otrzymały pieniądze z handlu narkotykami i nie wskazał, jakie kwoty były zaangażowane w te operacje (http://www.iht.com/articles/reuters/2009/01/25/europe/OUKWD-UK-FINANCIAL-UN-DRUGS.php
  No i jaka to walka z narkotykami i przestępczością, jeśli nie nazywa się nazwy i adresy przestępców. A jeśli ich nie nazywają, to znaczy pokrywają. A, jeśli pokrywają, to oznacza współpracę z nimi. A jeśli boją się nazywać, to znaczy chodzi o znane i wpływowe banki, które kontrolują procesy. A takich banków jest sporo. Są wymienione w artykule „the Guardian”. Słusznie nazwali rubryke poświęconą kryzysowi – „droga do ruiny” – ruiny ludzkiej moralności, ruiny praworządności, a przez to ruiny państwowości. Kryzys potrzebny był jeszcze w celu prania pieniędzy pochodzące z przemytu narkotyków z Afganistanu, z innych miejsc i używane Niewidzialną Chazarią na prowadzenie globalnej przestępczej wojny, w ogniu której ma nastąpić Globalny Chanat. Wojny, które prowadzą Stany Zjednoczone, a dokładniej, eksploatowany przez Chazarów naród amerykański, który teraz wrzucony w ofierze bożkom pokolenia Dan.
  W artykule Guardian są słowa profesora N. Raubini z New York University, który w 2006 roku ostrzegał o zbliżającym się kryzysie finansowym, który przyznał, że cały system bankowy USA jest obecnie w stanie upadku. Świetna okazja, aby robić interesy i kupować wszystko w niskiej cenie. Jak powiedział Voren Bafet: „To świetny czas, kiedy tanio można kupić kawałek amerykańskiej przyszłości”.
  Pod wpływem bankowego podejścia do państwa i społeczeństwa w Stanach Zjednoczonych zdarzyło się niesamowite zjawisko. Sądy zaczęły uznawać tylko dwie kategorie osób – dłużników i wierzycieli. Czy nie jest to początek niewoli, prolog?
  Ale właśnie w tej chwili cały świat jest podzielony – z jednej strony państwo dłużnik, z drugiej strony – chazarskie banki wierzycieli, które są własnością banków z pokolenia Dana. A banki te trzymają państwa za gardło pod groźbą bankructwa i Wielkiego Kryzysu, i państwa są zmuszeni iść na nich od czasu do czasu. Ale ta moc opiera się na szantażu. Ona nie jest finansowo bezpieczna. Za niej stoi kłamstwo i oszustwo. Nie opiera się na prawdziwych pieniądzach, ale na prawach bankierów do manipulowania nimi i zarządzania nimi. Istnieje międzynarodowy chazarski bank-wierzyciel, który z pomocą swoich agentów wewnątrz jakiegoś kraju i prowokacji doprowadza sytuację w nim aż do kryzysu finansowego i wzrostu rewolucyjnych nastrojów. Potem władza w tym kraju, żeby zostać przy władzy, zwraca się do bankierów, i oni wstrzymują zorganizowane ich że agentami prowokacji i załatwiają sprawę. Władza, mimo że ona znalazła się w pełnej zależności od banku, jest zadowolona. Pozostała przy władzy. Ale nadchodzi czas, kiedy bank żąda zwrotu kredytu. I nie ma nic do spłacenia. Wtedy władzę płacą w naturze – suwerennością i państwowością, co ostatecznie prowadzi do upadku państwowości. Ale zniszczenie państwowości – i jest głównym celem bankierów z pokolenia Dan, podstawowym warunkiem tworzenia Globalnego Chanatu z antychrystem na czele.
  Właśnie z tego powodu Rosji, jak samoistnemu krajowi, trzeba wyjść ze scenariusza Nowego światowego porządku, gdzie wszystkie roli są napisane kolanem Dan jako reżyserem. Rosji trzeba zaoferować światu swój przeciwstawny chazarskiemu scenariusz rozwoju, zbawienny dla niej i dla państw narodowych, w stanie wyprowadzić ich z niewolniczego uchwytu bankierów. Podstawą tego projektu musi być oparta na idei naszego kraju jako wcielenia Trzeciego Rzymu – Nowego Jeruzalem. Święta Ruś powinna wyjść i wyprowadzić innych z rozpadu do stworzenia. Rotschyldowie są kluczowymi graczami w obecnym spisku bankierów niewidzialnej Chazarii. Uważa się, że Rotschyldowie są lokomotywą pociągu jadącego przez Bałkany do Rosji, w pociągu, który prowadzi armię NATO do walki przeciwko Rosji.

  Ten sam scenariusz został rozegrany nimi w czasie ii wojny światowej. Była Jugosławia – jest to faza w krucjacie imperium Rotschyldów i innych podobnych im chazarskich klanów na wschód, przeciwko Rosji. Bałkany i Serbia znaleźli się na drodze tej bestii.
  Ważną firmą Rothschildów w tym regionie jest Carlyle Group (Carlyle Group). Zapamiętajcie tę nazwę, do niej wrócimy.
  Rotszyldowie kontrolują i wykorzystują jako swoje narzędzie Międzynarodową grupę kryzysową (the International Crisis Group), kierowaną przez głównego agenta Rotszyldów patologicznego rusofoba George’a Sorosa. Był jednym z głównych organizatorów antyrosyjskich rewolucji w Jugosławii, Gruzji i na Ukrainie.
  Carlyle Group i Międzynarodowa Grupa Kryzysowa od wielu lat wspierają separatystów w Kosowie i prowadzą agresywną politykę antyserbską.
  Kosowo jest bardzo interesujące dla Rotschyldów, ponieważ to jest, jak to się nazywa, „Serbski Kuwejt” z ogromnych złóż ołowiu, cynku, złota i węgla. Rotschyldowie dużo zainwestowali w tym regionie. Dlatego oddzielenie Kosowa był bardzo ważne dla interesów Rotszyldów.

  Aby realizować swoje destrukcyjne cele dla budowy globalnego Kaganata, Rotschyldowie stworzyli system organizacji i fundacji pozarządowych, wśród których szczególne miejsce należy do Global Security.

  Globalny Fundusz Bezpieczeństwa jest gigantycznym funduszem kryminalnym Illuminati. Jego kapitał wynosi 65 trylionów dolarów. Fundusz ten został utworzony w celu realizacji przestępczych celów – korumpowania rządów, zabijania, sponsorowania organizacji terrorystycznych i przestępczych itp.
  Ashley Mote z Unii Europejskiej, podczas swojego występu na jednym z forum tej organizacji zadał następne pytanie dotyczące działalności fundacji: „Panie przewodniczący, chcę zwrócić uwagę na Fundusz bezpieczeństwa globalnego (Global Security Fund), założony na początku lat 1990-tych pod kierownictwem Jacoba Rothschilda. To znajdujący się w Brukseli fundusz, i jest to niezwykły fundusz. On nie zajmuje się handlem, on nigdzie nie jest zarejestrowany i ma absolutnie specyficzny cel. Jest on używany do geopolitycznej operacji pod kierownictwem służb wywiadowczych. Wcześniej pytałem o ewentualne zaangażowanie zasobów wywiadowczych UE w zarządzanie funduszami przeznaczonymi na cele przestępcze, łapówki i przekupstwo oraz posiadanie rachunków w strefach offshore. I nie dostałem odpowiedzi. Na to pytanie dodaję jeszcze jedno: „Jakie są relacje między Unią Europejską a Światowym Funduszem Bezpieczeństwa i jakie są jej relacje z instytucjami Unii Europejskiej?”
  Pan Maugh nigdy nie otrzymał odpowiedzi na to pytanie. Natychmiast po tym został włączony do listy dziesięciu najważniejszych osób, które zostały objęte likwidacją.

  Teraz stanowiska Rotschyldów są bardzo silne w Europie, Azji, szczególnie w Chinach, Indiach, a także w Brazylii. Są zaangażowani w duże transakcje w USA związane z restrukturyzacją z powodu bankructwa. Obecny kryzys finansowy wywołany przez bankierów z Chazarii radykalnie zwiększył liczbę bankructw, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na takie usługi. Tak jest w przypadku, gdy bankructwo zarabia.
  Ci bankierzy to przestępcy, którzy popełnili i planują popełnić globalne zbrodnie przeciwko ludzkości. Zobaczmy, skąd pochodzą ich korzenie. Tak, są geopolitycznie z Chazarii. Ale duchowo, czyja zbrodnia nadal trwa?
  W Ewangelii Jana (12: 1-6) jest napisane: „Na sześć dni przed Paschą Jezus przybył do Betanii, gdzie mieszkał Łazarz, którego Jezus wskrzesił z martwych. 2 Urządzono tam dla Niego ucztę. Marta usługiwała, a Łazarz był jednym z zasiadających z Nim przy stole. 3 Maria zaś wzięła funt szlachetnego, drogocennego olejku nardowego i namaściła Jezusowi stopy, a włosami swymi je otarła. a dom napełnił się wonią olejku. 4 Na to rzekł Judasz Iskariota, jeden z Jego uczniów, ten, który Go miał wydać: 5 «Czemu to nie sprzedano tego olejku za trzysta denarów i nie rozdano ich ubogim?» 6 Powiedział zaś to nie dlatego, że dbał o biednych, ale ponieważ był złodziejem i mając trzos, wykradał to, co składano”.
  Mógł wziąć tyle, ile chciał. Ale to wszystko mu nie wystarczało. A żeby zdobyć kolejnych 30, zdradził Chrystusa. „Co jest droższe niż duże pieniądze dla złodzieja i miłośnika pieniędzy … – tylko bardzo duże pieniądze.”

  Judasz, jak pamiętam, pochodził z plemienia Dana, który później stał się duchowym przywódcą Chazarii, najpierw widzialnym, a potem niewidzialnym. Plemię Danovo czciło i nadal oddaje cześć bożkowi – złotemu cielcowi. Mieszany z Chazarami stracił swoją przynależność etniczną, ale zachował ducha zdrady, kradzieży, zdrady chrześcijaństwa. Teraz, w obliczu bankierów, duch plemienia Dana zdradza i okrada całą ludzkość, popycha ją na ścieżkę wielbienia złotego cielca. Kryzys finansowy, wywołany przez bankierów, ma na celu upewnienie się, że ludzie szukający chleba powszedniego przestaną myśleć o Bogu, a pomyślą tylko o materialnym – o pieniądzach. Jak zdobyć je w jakikolwiek sposób, nawet za cenę przestępstwa, kosztem zdrady Chrystusa, znalezienia pożywienia dla siebie. To ta droga, którą pchają bankierzy-danicianie ludzkość. Jest to duchowa istota obecnego kryzysu finansowego i cel bankierów Chazarów – aby wszyscy byli Judaszami z pokolenia Dan. Judasz zdradził Zbawiciela z inspiracji diabła: Wszedł szatan w Judasza, nazywany Iskariota, jednego z liczby Dwunastu, i poszedł, i mówił do kapłanów i przełożonych, jak Go wydać im” (Łk. 22, 3-4).
  Ale, jak wiecie, jest to ścieżka samodestrukcji, samobójstwa – sposób wielbienia Antychrysta, droga śmierci.

  Daje to początek różnym rodzajom pesymistycznych prognoz dotyczących przyszłości Stanów Zjednoczonych.
  I jest jeszcze jedna równoległa. Judasz mógł wykorzystać pieniądze skradzione ze wspólnoty apostolskiej tylko pod jednym warunkiem: jeżeli wspólnota przestanie istnieć. I osiągnął swój cel. Po tym, jak Chrystus został wzięty do niewoli, prawie wszyscy Jego uczniowie uciekli ze strachu.
  Bankierzy z pokolenia Dan, którzy od Judasza przyjęli duchową pałeczkę, chcą przejąć bogactwa USA, ale zdają sobie sprawę, że jest to możliwe tylko, jeśli to państwo przestanie istnieć, tylko, jeśli wszystkie państwa przestaną istnieć.
  Jak piszą teolodzy, największą pasją Judasza była miłość do bogactwa – miłość do pieniędzy. A najbardziej cenionym pragnieniem, być może – stanowisko ministra finansów w królestwie Mesjasza, gdzie mógłby kraść takie sumy, które najbardziej utytułowanym złodziejom świata nawet nie śniły. Ale Chrystus nie chciał stać się religijnym i politycznym przywódcą Izraela. On w ogóle unikał bezpośredniego konfliktu z władzami. Idea, że Zbawiciel zrezygnuje z Krzyża , będąc uwiedzionym przez ziemskie królestwo, jest rzeczywiście satanistyczna. Po ukrzyżowaniu Chrystusa najstraszniejszą stratą dla Judasza było prawdopodobnie niespełnione bogactwo, które Judasz już uważał za swoje. W snach już rozprowadzał przepływy finansowe, które trafiają do skarbca Mesjasza ze wszystkich zakątków świata. Zbawiciel nie walczył o ziemską władzę.
  Chazarscy bankierzy z plemienia Danova wchodzą w bezpośredni konflikt z władzami, chcąc przejąć władzę w ziemskim królestwie globalnym. Dla nich państwo jest wrogiem. Chcą pomóc im sprowokowaćkrach finansowy w państwach osiągnąć upadek państwa narodowego, tworząc swoje Ministerstwo Finansów w królestwie Antychrysta, którego oni realizując swoje największe marzenie doprowadzą do władzy jako religijnego i politycznego lidera.
  Koniec chazarskich bankierów będzie taki sam, jak i koniec Judasza, milośnika złota i zdrajcy Chrystusa, o zdradzie którego święty Jan Chryzostom pisał: „zwróćcie uwagę na to, wy, wielbiciele złota, i zastanówcie się, co stało się ze zdrajcą? Jak on i pieniędzy stracił, i zgrzeszył, i duszę zabił? Taka jest tyrania milości do pieniedzy! Ani ze srebra nie skorzystał, ani życie prawdziwego nie miał, ani życia przyszłego, ale… powiesił się”.

 93. Boydar said

  @ OP (81)

  Cytat: „… Na wszystko są wszak dokumenty. Prawda za prawdę. Cała za całą. Mleko już się i tak wylało …” – prof. Aleksander Nalaskowski

  Zawsze byłem pewien, że na Łubiance szambo nie wybija.

  Pan profesor potwierdza też to, co również uważam i piszę od dawna, mianowicie że Pan Jezus nic nie wspominał o trzecim policzku – „… skończyły się nam już policzki do bicia. Nikt nie ma więcej jak dwa …”.

 94. Boydar said

  Panie Piskorz (86), fakt że pochowałem dzisiaj naszego psa choć przedwczoraj jeszcze wychodziłem z nim na spacer, i zużyłem już trzy paczki chusteczek, jest okolicznością usprawiedliwiającą, że nic Panu złego nie zrobię. Zwracam Panu natomiast uwagę, że Pańska NICZYM NIE UZASADNIONA agresja i chamstwo w moją stronę, przyczyni się niezadługo do Pańskiej autorefleksji, że bezkrytyczne przechodzenie dwupasmówki na czerwonym na ogół bywa zgubne.

  ——-
  Bardzo mi przykro… sam pochowałem w ubiegłym roku dwa ukochane koty.
  To ma boleć, jeśli mamy być ludźmi.
  Admin

 95. Boydar said

  Jeszcze a’propos (92)

  Pan profesor nie bez przyczyny wyszedł przed szereg i staje w obronie Polski i Polaków; pan profesor ma się tu u nas w Polsce całkiem nieźle i nie życzy sobie tu żadnych obcych tasiemców. Jego rodzina i znajomi również.

  .http://bi.gazeta.pl/im/fa/57/13/z20280058V,Prof–Aleksander-Nalaskowski.jpg

 96. piwowar said

  Panie Boydarze, czuję się zmuszonym na chwilę przełamać swoja autoblokadę, aby wyrazić słowa współczucia. Nic tak nie boli jak strata najlepszego przyjaciela.
  Przy okazji. Uzasadniona agresja także nie ma sensu, ponieważ gdy olana, zawsze się zwróci przeciw agresorowi.

 97. Lily. said

  Re 79; Bronislaw
  Panie Bronislawie,nic nie dzieje sie bez przyczyny. NWO,jeden rzad,jedna armia,
  i religia jedna. Wiadomo,kto stoi za tym.

 98. Boydar said

  Bardzo Panu Piwowarowi za współczucie dziękuję

  Jednak względem tego co i owszem, czyli „uzasadnionej agresji”, gdyby uzasadniona agresja nie była uzasadniona, to znaczy że jako Polacy i ludzie mamy to na co zasłużyliśmy. Może też być i tak, że „uzasadniona agresja” jest tylko naukowym określeniem na okoliczność „nie drażnij grzechotnika bosą stopą”.

 99. VA said

 100. Boydar said

  Dziękuję, Panie Gajowy. Podobno chłopaki nie płaczą … podobno …

 101. gość said

  Wezwanie do wznowienia śledztwa w Jedwabnem

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=34574

 102. Marucha said

  Re 100:
  Ból nie przechodzi nigdy.
  Tylko się do niego przyzwyczajamy i uczymy się z nim żyć.
  Chłopaki płaczą, gdy im odejdzie przyjaciel. Nie płaczą, gdy zgubią smartfona albo sobie złamią nogę.

 103. Boydar said

  Tak.

 104. Barbara Chojnacka said

  Szanowny Panie Gajowy,
  bardzo Pana proszę o zwrócenie uwagi na zagrożenie, jakie niesie punkt 3 art.55a.2 !!!
  O tym właśnie alarmuje w filmiku ‚Wojna Polsko-izraelska” Pan Jabłonowski..
  Dlaczego nikt tego nie zauważa ???
  Nikt tego nie komentuje???!!!
  Coś tak istotnego przepełza niezauważone!!!
  Proszę bardzo, niech Pan zareaguje!!!

  Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r. poz. 367) lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega karze grzywny lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości

  „Art. 55a. 2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega karze grzywny lub karze ograniczenia wolności. 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.

  ——-
  Już na to zwrócono uwagę.
  Każdy s-syn może swoje dzieło określić jako pracę naukową albo belerystykę.
  Admin

 105. Nemo said

  „Szokujące” wieści 🙂

  „Od kilku dni jesteśmy świadkami szokujących wydarzeń. Polska niespodziewanie znalazła się w głębokim kryzysie dyplomatycznym z Izraelem, z którym dotychczas utrzymywaliśmy bardzo dobre stosunki. Co więcej, nasz największy sojusznik na arenie międzynardowej – Stany Zjednoczone – stanął po stronie Izraela i wywiera presje na polskie władze.

  Sprawy przybrały zupełnie zaskakujący obrót. A na tym nie koniec. Prawdziwie szokujące wieści płyną dziś z Moskwy. Okazuje się, że pierwszym państwem, które staje w obronie Polski w konflikcie wokół ustawy zakazującej używania terminu „polskie obozy śmierci” jest… Rosja!”

  Te wielokropki, wykrzykniki; autor artykułu bez wątpienia jest zszokowany 🙂
  http://pipipi.pl/wsparcie-z-nieoczekiwanego-kierunku-rosja-po-stronie-polski-w-konflikcie-wokol-ustawy-o-ipn/

 106. snag said

  Admin @ 75 ,…

  Ja ino doniosłem – Po kiego zaraz Amerykanów i Rambo w to mieszać? A tak na marginesie każda nacja ma jakiegoś Rambo, Polacy mieli Klossa co to robił durni z Niemców no i nigdy nie ‚zamoczył’, no sir, ever ,…

  ——
  Ale gdzież mu tam do Rambo…
  Admin

 107. snag said

  104 ,…

  Dlaczego nikt tego nie zauważa ???
  Nikt tego nie komentuje???!!!
  Coś tak istotnego przepełza niezauważone!!!

  Bo dude przynudza, powielanie tego nie zmieni chyba ze zdjął by mundur bo robi pajaca z siebie ,…

 108. Zerohero said

  @45, Antymarxista

  Faktycznie, inne momenty. Tylko czy tego nie można było opisać kilkoma zdaniami wstępu, w jednym komentarzu, a kolejne linki podawać z kropką?

  @Boydar

  Dziękuję Panu za obronę, choć nie da się ukryć, że posłużyłem, delikanie mówiąc, się ostrymi środkami stylistycznymi. Nawiasem mówiąc zamieszczony przeze mnie filmik „k…wa no nie” to fragment nagranej wypowiedzi niezrównoważonego gracza któremu nie wychodziło w grze Quake 3. 🙂

  Ja z początku podchodziłem entuzjastycznie do Karonia, ale mi przeszło. Zaczęło mi przechodzić po wysłuchaniu GODZINY analizy zjawiska marksizmu kulturowego w filmie Hair z 1979. 🙂 Jeśli na jeden film pan Karoń potrzebuje całej godziny, to ja dziękuję.
  Ostatecznie mi przeszło gdy Krzysztof Karoń powiedział, że wyjście Polski z Unii Europejskiej byłoby dla Polaków katastrofą. Taki krytyk Unii Europejskiej, Spinelliego, ale jak co do czego przechodzi to jednak postuluje pozostanie w „bagnie”. Jest to nic innego jak posługuje się dwumyśleniem z 1984 czyli doprowadzaniem ofiary do wyznawania sprzecznych tez. Pan Karoń, cwana wyga, po prostu zauważył, że może już sobie słuchaczy owijać wokół palca.

  Najbardziej jednak mnie irytuje, że marksizm kulturowy Karoń przedstawia jako samoistny byt. Jakby naprawdę istniał zły duch marksizmu, a nie kilku parchatych bankierów którzy to po prostu finansują, kupują gazety, korporacje jak Google.

  A już płachtą na byka są entuzjaści Karonia którzy wszędzie zamieszczają linki na jego filmiki i podpierają się Karoniem jak wyznawca książeczką jakiegoś guru.

  „czy teletubusie są pedalskie? Nie wiem. Muszą zobaczyć co Karoń na to”.

  Ta atmosfera towarzyszy nie tylko Karoniowi. Ona powstaje wokół każdego charyzmatycznego publicysty. Ludzie chyba po prostu potrzebują „wodzów” którzy myśleliby za nich. Podobne zjawisko ma miejsce też w przypadku Brauna i Michalkiewicza. Oczywiście każdy przypadek jest inny!
  Mnie się np. nie podoba gdy słuchacze na spotkaniach Michalkiewicza używają sformułowań z jego felietonów, np. „stare kiejkuty”. To w sposób niepokojący sugeruje, ze słuchacze zamknęli się w świecie pojęć definiowanych przez Mistrza.

 109. Grot said

  O tragicznej historii okresu II wojny światowej rozmawiali szefowie polskiej i niemieckiej dyplomacji – poinformowała PAP rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska. Dodała, że minister Jacek Czaputowicz podziękował szefowi MSZ Niemiec Sigmarowi Gabrielowi za oświadczenie ws. odpowiedzialności Niemiec za Holokaust.
  W sobotę minister Sigmar Gabriel potwierdził, że stanowisko Niemiec pozostaje niezmienne – naród niemiecki ponosi wyłączną odpowiedzialność za organizację Holokaustu narodu żydowskiego i zbrodnie na narodzie polskim. Zaznaczył, że Polska może liczyć na zdecydowane stanowisko Niemiec w tej sprawie.

  Podejrzanie mili się zrobili Szkopy… chcą odzyskać kolonię Polen aby nie uchwaliła się jako Poland?

 110. revers said

  Cos pan? Macierewicz nie znalazl zadnej kolaboracji, Gabriel lewakiem jest, co innego wspolzadzaca CDU, CSU z Merkel ktora w Davos oswiadczyla ze to Europa winna jest tych i innych zbrodni.

  To i tak jest nic co tubylcow czeka od roznych agend21, agenda2030, nwo

  .https://www.youtube.com/watch?v=99YEdLdjnXo

  Poltorej godziny o planowym ludobojstwie, gdy szczepionki, zatruta zywnosc bedzie dzialac za wolno, na nowa otworza komory gazowe dla ludzi. …

 111. Boydar said

  „… zaczęło mi przechodzić po …”

  Nie bierze Pan pod uwagę, że ja jestem z Lublina; tu takich „Karoniów” jest na pęczki. Ja nie muszę czekać aż się odezwą.

 112. snag said

  Zerohero @ 108 ,…

  Monkey see monkey do ,…

  I tego ,…

 113. ksya said

  Osoba Prywatna niech zdecyduje się na propagandę Zdów [ przestać mieszać z hipotetycznymi Chazarami ] lub Niemców. Jedno ma się do drugiego, jak pięść do nosa. Niech zgadnie osoba, jakie są przypisane właściwości do podanych określeń. Paplanie o finasowaniu czy wręcz skoligaceniu przez pradziadka jakoby umyślnie sterownym przez wrogów jest bezczelnym kłamstwem charakteryzującym żydów. Prywatna się podpisała osoba. Prywatna chamstwo zastąp inteligencja. Weź więcej szekli i poświęć więcej czasu na pisanie bajek dla maluczkich.

 114. fax said

  Boydar, współczuje, stracić psa gorzej utraty kota, jednak oba przypadki bywają bolesne, jeśli to przyjaciele od kołyski po grób. Zwierzątka, szczególnie te umiłowane, maja swe duszyczki, i mogą znaleźć lepsze bytowanie, mimo panujących tu stereotypów. Bywaj po drugiej stronie życia.

 115. Janek ze wsi said

  http://newsweb.pl/2018/02/04/jest-goraco-jak-nigdy-rosja-grozi-skierujemy-na-polske-rakiety/

 116. Rosomak said

  „Religia Holocaustu” a dialog katolicko-żydowski – Hugon Hajducki

  http://www.bibula.com/?p=81235

 117. Antymarxista said

  Zerohero, nie ma w życiu idolów ani geniuszy absolutnych, przynajmniej dopóki Sztuczna Inteligencja z tryliardami połączeń i z nieograniczona pamięcią nie zaistnieje.
  Na razie więc ułomni jesteśmy, ciągle zbyt mało wiemy, ciągle zbyt mało rozumiemy, ciągle dajemy się robić w konia, tym, którzy wiedzą więcej i planują perfidnie na dziesiątki lat naprzód.
  Tacy jak Braun, Karoń, Michalkiewicz, Lysiak, Guz czy Nowak pomagają dużej ilości osób dowiedzieć się więcej i poznać kolejne składniki rzeczywistości.
  Po poznaniu i przyswojeniu tego, co Karoń ma do powiedzenia, przyjdzie czas na innych nauczycieli, o ile będzie nam się chciało dalej uczyć.

  Tylko posiadając zdrowe bazy, tylko stojąc na stabilnym gruncie, można oprzeć się wichrowi dziejów.

  Np. takie podstawowe a mało przywojone pojęcie jak „wolność”, dobrze zrozumiane, pozwala na poprawne ocenianie decyzji np. róznych europejsatych populistów:
  http://www.historiasztuki.com.plwww.historiasztuki.com.pl/index-kultura.php

  Wolność pozytywną nie oznacza samego teoretycznego prawa do działania wg własnej woli, ale realną możliwość takiego działania, czyli dysponowania środkami, które to działanie umożliwiają. Realizacja prawa do podróżowania wymaga posiadania środka komunikacji albo pieniędzy na bilet, realizacja prawa do wiedzy i kultury wymaga posiadania środków na zakup książek, komputera, biletu do kina czy teatru, opłacenia czesnego na uczelni itd., itp. Bez posiadania tych środków wolność pozytywną jest fikcją tak, jak fikcją jest prawo do podróżowania kloszarda śpiącego pod płotem międzynarodowego lotniska.
  Przyznaniu komukolwiek prawa do wolności jest fikcją, o ile nie wskazuje się źródeł dóbr koniecznych do realizacji tego prawa.

 118. Zerohero said

  Panie z FEMEN zostały rozpoznane na portalu z anonsami prostytutek:

  https://www.egaliteetreconciliation.fr/Les-FEMEN-ni-putes-ni-soumises-15096.html

 119. Zerohero said

  @Janek ze wsi

  Przyznam, że jestem pod wrażeniem debilizmów jakie Pan wkleił.

  1. mylona jest przyczyna ze skutkiem. To Iskandery pojawiły sie po sprowadzeniu rakiet amerykańskich.

  2. słownictwo. Autorowi tej notki nie wystarczy określenie Rosji mianem „agresywnej” wobec Polski. Powstał nowy termin: „superagresywna”. Oczywiscie ta SUPERagresja nie oznacza np. wsadzanie nosa w polskie ustawy, palenie ciężarnych Polek itd. SUPERAGRESJĄ wg., śmiecia ludzkiego z newsweb jest zagwarantowanie przez Rosję niszczenia rakiet jakie USA usatwiają w Polsce w celu zaatakowania Rosji.
  Pogięło do reszty.

 120. Janek ze wsi said

  Panie Zerohero, podałem TYLKO suche fakty do SAMODZIELNEGO ODŁOWU z błota propagandy, gdzie istotny jest krytyczny punkt odniesienia.
  Przy czym ludzie tutaj są chyba dostatecznie wyrobieni i nie trzeba nikomu przedszkolnym stylem tłumaczyć, kto co i jak działa – tak dla ścisłości.

  BTW., plusem zaistniałej sytuacji jest odnośne sformowanie opinii o newsweb… gdzie gajówka jest dosyć miarodajna, a wielu internautów w nadmiarze źródeł sprzecznych i tego co reprezentują, zwyczajnie gubi się.

 121. Janek ze wsi said

  http://wtemacie24.pl/index.php/2018/01/19/pis-sie-zlamal-polska-przyjmie-uchodzcow-i-odpusci-reparacje-od-niemiec-za-spokoj-w-unii/

  PiS się doprawdy „złamał”, czy tylko zdejmuje maskę???
  PS. „Złamać” to chyba ja się zaraz przejdę – po grochówce i szaszłykach…

 122. Janek ze wsi said

  Murzynek już popłynął do Bałtyku. Tymczasem jeszcze jeden wątek:
  http://wtemacie24.pl/index.php/2018/02/01/czy-grecja-zmienia-sie-w-trzecia-rzesze/
  Ciekawe, jak potomkowie Spartiatów zamierzają ‚wyprostować’ swoją [przez wieki nadwątloną] rasę oryginalnych HELLENÓW-ludzi świetlistych?
  Uruchomić burdele dla blondynów niebieskookich z całej Europy, czy raczej przyjąć na swoje utrzymanie grupy kobiet-nordyczek-wolontariuszek rasowych?

  Co ciekawe, w Polsce rzekomi „naziści” [ajwaj!] w tak zwanych „Artykułach Aryjskich” [co proszę???], ganią Złoty Świt za… trochę inaczej zdefiniowaną ksenofobię(!) i własnej nowomowy określenia gentilizm. Jako zaadaptowaną przez [równo błotem obrzucanych] białych rasistów „kalkę syjonizmu”. Ponieważ w mojej ocenie jest to osobliwa rabinizacja i sofistyka BZDUR KOMPLETNYCH, pomieszanych tylko dla większej „powagi” z historycznymi wątkami, selektywnymi cytatami oraz symbolami, które wielu źle się kojarzą – linka do tego śmietniska nie wklejam.

 123. Janek ze wsi said

 124. snag said

  Bezczelny skoorwiel ,…

  A. Gleichgewicht [Wrocławska Gmina Żydowska]: Zombie i wampiry przejęły władzę. Marcowe potwory – Opublikowano 04.02.2018

  Aleksander Gleichgewicht. przewodniczący Wrocławskiej Gminy Żydowskiej, były opozycjonista, działacz KOR, obecnie zaangażowany w działania KOD opublikował tekst odnoszący się do trwającego sporu wokół ustawy o IPN.

  Aleksander Gleichgewicht – Yesterday at 1:33am ·

  To Izrael szukał po świecie ludzi ratujących Żydów w czasie II wojny światowej, pragnąc okazać im szacunek, uhonorować bezcennym medalem – odlanym nie ze złota, a z wdzięczności.

  W Polsce nie zawsze dało się odszukać bohaterów, o których dowiadywał się od ocalonych z Szoah Instytut Yad Vashem. Na pewno zawiniła i żelazna kurtyna, brak stosunków dyplomatycznych. Ale jakże często ratownicy, którzy bez lęku narażali swe życie dla żydowskich sàsiadów w czasie wojny, po jej zakończeniu wystraszyli się nienawiści i zemsty polskich sąsiadów. Zapadli się pod ziemię. Milczeli.

  Ci milczący bohaterowie często dożywali swych lat w wolnym już kraju. Nawet wtedy nie zawsze wyjawiali swój sekret, zabierali swą tajemnicę do grobu. Miast stać się chlubą człowieczeństwa, dumą swej społeczności i ojczyzny – za życia. Niektórych przywróciły nam dopiero ich dzieci i wnuki. One odbierały medale w ich przypomnianym imieniu.

  Polska – komunistyczna i wolna – odznaczała najczęściej swych bohaterów za walkę z bronią w ręku. Największych spośród nich, nazwanych przez Izrael „sprawiedliwymi wśród narodów świata” – prawie nigdy.

  Przez ten sam Izrael, który dziś staje w ich obronie. Tak, w obronie sprawiedliwych, gdy ich wyjątkowość przypisuje się w Polsce całemu narodowi. Narodowi bez skazy, narodowi moralnych nadludzi, znów odurzanemu trującą mieszanką kompleksów, samozakłamania i pychy.

  Wstajemy z kolan. A jakby coraz mniejsi. Karły na drabince prezesa. Zapadamy się w czarną dziurę samotności i pogardy. My, Naród!

  Zombie i wampiry przejęły władzę w tej krainie. Marcowe potwory i ich użyteczni, także żydowscy, idioci.

  Zasługujemy na lepszy los. My, miliony… Nauczyciele, samorządowcy, działacze licznych organizacji. Obywatele! Starsi – do niedawna szczęśliwi, że doczekali nowej Polski, młodsi – nie znający stęchlizny przeszłości.

  Staniemy znów w prawdzie. Dumni i godni. Nie musimy bronić prawdy paragrafami. Nawet naga i zbolała, broni się bez pomocy czynowników obłudy i zakłamania.

  Nie musimy wstawać z kolan.
  Zawsze staliśmy prosto.

 125. fax said

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/142247,rosja-stare-i-nowe-pieniadze-putina

 126. VA said

 127. Zbigniew Kozioł said

  Wow!
  @46
  Tegom się nie spodziewał. Ten pierwszy filmik o Patrycji w punkcie 46 zamieściłem na YT w trybie prywatnym. To znaczy, że on nie jest do znalezienia. Jest dostępny tylko i wyłącznie gajówkowiczom. W tej chwili miał 62 odsłony. Gajówka rules!

 128. revers said

  Jak Kali z Nigerii zgwalcic, pociac 18 latke to dobrze,

  https://newsbook.pl/2018/02/03/wlochy-nigeryjczyk-zamordowal-i-pokroil-na-kawalki-18-latke/

  jak kalich w uni psychopatow, zbokow odstrzelic to zle.

 129. Marucha said

  Re 114:
  Stracić psa gorzej utraty kota…
  Z kolei stracić psa rasy golden retriever jest gorsze, niż stracić jamnika.
  A stracić dwa koty jest mniej więcej równoważne utracie labradora i złotej rybki.

 130. podaj dalej said

 131. takatam said

  Tak „dobra zmiana” dba o to, by o polskich bohaterach świat nie usłyszał: https://www.pch24.pl/bbc-chcialo-stworzyc-seriale-o-rtm–pileckim-i-dywizjonie-303–tvp-nie-wyrazilo-zainteresowania,58049,i.html

 132. Kapitan Bąba said

  Re:65, 104
  To co napisał/a Osoba Prywatna:
  http://pressmania.pl/polskie-obozy-koncentracyjne-a-jednak-deal/
  Jest chyba rzeczywistym powodem takiego ostrego ataku. Rok temu nie interweniowali w tej sprawie u nas bo nie było tej nowej ustawy w kongresie amerykańskim???
  Osobiście dałbym 5 lat za te kłamstwa (tak jak w Izraelu) i w ogóle usunął te wyłączenia – ale w kontekście tego tekstu z linku one mogły być celowo wprowadzone aby osłabić możliwosci ataku?

 133. Boydar said

  Nie wiem czy Pan Fax zrozumie (129) … ale mimo to, i mimo wszystko, stara się. Dziękuję Mu nawet za próbę, to przecież obcy człowiek …

  Wczoraj, już w nocy, jedna z osób dość blisko rodzinnie ze mną związanych chciała koniecznie się ze mną skontaktować. Ponieważ nie odbierałem żadnych telefonów, przysłała esemesa kontaktowego. Odpisałem, że pochowałem psa i nie nadaję się do żadnych rozmów. Otrzymałem odpowiedź, że „nie ma sprawy, w takim razie jutro”. I podobno to człowiek, który zna mnie trzydzieści lat.

  Więc mimo wszystko jestem wdzięczny Panu Faxowi.

 134. Kapitan Bąba said

  Re 132. Na Onecie i WP kasują ten link. Rozpowszechniajcie gdzie się da.
  http://pressmania.pl/polskie-obozy-koncentracyjne-a-jednak-deal/

 135. Kazek said

  AD 108

  Panie Zerohero , wziął Pan sobie na celownik Karonia I jedzie po nim. Ja tam lubię go słuchać jadąc np samochodem . Wymienione „słuchowisko” o filmie „Hair” sluchałem i nie przeszkadzało mi ,że jest zbyt długie. Karoń zwrócił uwagę na kilka bardzo ważnych kontkstów w tym filmie np. dlaczego główny bohater nazywa się akurat Bukowski.
  Ale dalej pisze Pan:
  „Najbardziej jednak mnie irytuje, że marksizm kulturowy Karoń przedstawia jako samoistny byt. Jakby naprawdę istniał zły duch marksizmu, „
  Takie twierdzenie to nic nowego pod słońcem, napewno słyszał Pan określenie „ bolszewicka zaraza” to było rozumiane jak jakaś zakaźna choroba.
  Delikwent się naczytał ideologii , zaaprobował ją i stawał się komunistą odpornym na argumenty. Józef Mackiewicz zalecał z takimi nie dyskutować a do nich strzelać.
  Podobnie można interpretować rzeczywistość „marksizmu kulturowego” ma on bardzo wielu wyznawców z którymi dyskusja jest niemożliwa i nie są to same parchy.
  Od dawna jest stawiana teza ,że ideologie rządzą światem i jak widać z Karonia wystapień zdaje się być tej tezy zwolennikiem.
  Co do jego stosunku do wyjscia czy zostania w unii to słyszałem jak zwracał uwagę ,że gdy Polska wstępowała do unii to była jednym z najważniejszych krajów z uwagi na potencjał ludnosciowy z głosem nieewiele mniejszym od takiej Francji. Czy w obecnej sytuacji jest za pozostaniem ,tego nie wiem.
  Trudno znaleźć kogoś z kim się zgadzamy na 100% – taki Michalkiewicz gada coś o jakiś kiejkutach chwali Maciarewicza ale jednocześnie od wielu lat zwraca uwagę na żydowski roszczenia .

 136. OTTOOT said

  pejszbuk należy do lewactwa cukerzboka syjoniSstów i innych pasorzydów jesteśmy pod kontrolą …jeśli myślisz że masz wyłączoną kamerkę w laptopie czy kompie albo komórka nie działa głośnik mylisz się ….oni patrzą i podsłuchują…w Folwarku Orwella rządzą świnie …jak myślisz kto rządzi dziś nami pomimo tego należy optymistycznie patrzeć i przyjmować świat warto go zmieniać dla dzieci i wnuków

 137. Boydar said

  „…szczepionki, które powinny być przeznaczone do utylizacji były podawane dzieciom, w tym także noworodkom. O aferę szczepionkową, którą opisał „Dziennik Gazeta Prawna”, pytany był w poniedziałek minister Łukasz Szumowski.

  – To związane było z huraganem. Czasowo nie było dostępu do prądu. Część lodówek nie działa w tym okresie. Część szczepionek była niechłodzona przez pewien czas – wyjaśniał minister Szumowski, cytowany przez Polską Agencję Prasową …”

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/huragan-szczepienia-afera-szczepionkowa,8,0,2397704.html

  I co w związku z tym, Herr Szumowski ?

  Pańscy ludzie wstrzykiwali tą gnojówkę tylko gojom czy również żydom ? Mengele stwierdziłby, że wykonywał tylko swoje obowiązki; a pan co wymyśli ? A może nic nie trzeba wymyślać, wystarczy powtórzyć starą prawdę za doktorem Josephem …

 138. Boydar said

  „… Pewien niemiecki milioner porozmawiał z 45 osobami, które podobnie jak on same doszły do bogactwa. Okazało się, że takie osoby sporo łączy, m.in. niemal wszyscy byli sportowcami i każdy przynajmniej raz doświadczył porażki w biznesie. Jest jednak jedna zaskakująca rzecz, którą wszyscy dzielą.

  W Niemczech nie rozmawia się o pieniądzach. To tradycja mocno zakorzeniona w tamtejszej kulturze, co więcej, przenosi się również do świata nauki. Dotychczas bardzo niewiele badań przeprowadzono w bardzo zamkniętej i skrytej grupie niemieckich bogaczy …”

  https://businessinsider.com.pl/rozwoj-osobisty/ludzie-ktorzy-sami-doszli-do-bogactwa-co-ich-laczy/zsdktvg

  A więc „rozwój osobisty” … autor zwrócił uwagę raczej nie na to co najistotniejsze … naszą uwagę. Choć jednak słowo „zakorzenione” w tekście dyskretnie umieścił.

 139. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802047244646-Sputnik-Dlugowiecznosc-sekret-Chiny/

  O ile to prawda, wypadałoby napisać też artykuł pt. „Krótkowieczność gojów – sekret żydów”.

 140. Boydar said

  Jeszcze do (136)

  „… I istnieją dowody na to, że lekarze byli świadomi tego, co robią …”

  https://pl.sputniknews.com/polska/201802057272046-szczepionki-przechowywane-w-zlych-warunkach-noworodki-polska-sputnik/

  Jestem przekonany, że oryginał „statutów kaliskich” też się znajdzie; „na Łubiance gów~na nie wybijają” !!!

 141. Boydar said

  Dobra, a teraz super artykuł, tez ze Sputnika; Pan Przemysław nie ma zaglądać !

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802047271311-sputnik-seks-miejsca-publiczne/

  Tym razem bez żadnych cytatów 🙂

 142. Boydar said

  Panie Kazek (135); czy zdaje Pan sobie sprawozdanie, że „Lenin – dzieła wszystkie” liczą prawie pięćdziesiąt tomów ” ? Na wysokość, licząc po bibliotecznemu, to prawie dwa metry !

 143. Kazek said

  AD 142 Panie Boydar , dwa metry bieżące dzieł „lenona” to robi wrażenie na inteligentach

 144. revers said

  re140
  nie tylko polscy, ale europejscy lekarze cyrulicy chetnie faszeruja nie tylko nowordkow zlymi szczepionkami, ale kobiety okolo i powyzej 50 la nic nie przdlutajacymi drogimi lekarstwami, ktore nabijaja tylko kase woelkiej farmacji jak koncernowi Pilz.

  https://www.infosperber.ch/Artikel/Gesundheit/Ibrance-Milliardenumsatze-mit-Frauen-im-Krebs-Endstadium

  No ci sami od B-cyklonow lub pochodnych IG-Farben, BASF, Bayeyer,Merck..

 145. Boydar said

  „… No ci sami od B-cyklonow lub pochodnych IG-Farben, BASF, Bayeyer,Merck …”

  NIE INACZEJ !!!

 146. maasteer said

  Tak Panie Boydar – depopulacja trwa w najlepsze, szczepionki to sprawdzona i skuteczna metoda ….

 147. maasteer said

  j.w.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandal-szczepionkowy-w-polsce-setki-osob-otrzymalo-wadliwe-szczepionki

 148. NICK said

  Pochówek – słowo i czyn są zarezerwowane dla ludzi i nieważne, że są ludzie, którzy „żyją jak pies…”.

  A tu autorytety o homikach:

  https://gloria.tv/article/UvaVbwqwtdFD132Fof2aWj1Y3

 149. Boydar said

  Ja chyba wiem, co zrobiłem, Panie NICK’u, trzeźwy byłem jak świnia, i pamiętam dobrze.

 150. snag said

  Marucha @ 129 ,…

  Od jamnika to się was odczep za przeproszeniem bo mój dobermanowi mało jaja nie odgryzł – Jak tu mówią funt per funt nie ma rywali jeśli chodzi o waleczność … a zacięte toto ,…

  ——-
  Ani słowem nie wyraziłem się o waleczności jamników.
  Admin

 151. osoba prywatna said

  Polacy zabijali Żydów – fakty
  http://pressmania.pl/polacy-zabijali-zydow-fakty/

 152. NICK said

  TO nie mój problem, Lubelaku.

  Jedwabne. Coś się jednak dzieje skoro wp.pl:
  https://wiadomosci.wp.pl/jedwabne-zaprzecza-mieszkancy-mowia-to-nie-polacy-mordowali-6216978441160321a

 153. osoba prywatna said

  Polki wolą Ukraińców
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201801317241755-sputnik-polska-ukraina-malzenstwa-demografia/

  ——
  – Śpisz, żono?
  Admin

 154. Boydar said

  Zdaję sobie sprawozdanie. I nic z tym nie zamierzam robić. Jak to mówił (i chyba śpiewał) ten kolorowy – „jestem jaki jestem”.

 155. VA said

 156. guła said

  Gentleman nie rozmawiają o pieniądzach. Gentleman pieniądze posiadają.

 157. osoba prywatna said

  Poległy w Syrii pilot samolotu szturmowego Su-25 major Roman Filipow do ostatniego momentu usiłował utrzymywać samolot w powietrzu i zdążył zameldować, że został zaatakowany rakietą – podaje Ministerstwo Obrony Rosji.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802057274510-Sputnik-polegly-pilot-Su-25-zdazyl-poinformowac-o-ataku/

 158. osoba prywatna said

  Re 157
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=68i1ByXHEio

 159. osoba prywatna said

  https://newsbook.pl/2018/02/05/turcja-wprowadza-dekret-tylko-demony-sa-leworeczne/

 160. osoba prywatna said

  Eksminister obrony Ukrainy Aleksander Kuźmuk zagroził Warszawie konfliktem zbrojnym. Zdaniem tego generała, jeśli Polska nadal będzie wspominać sąsiadom o wydarzeniach związanych z wołyńską tragedią lub działalnością UPA, to jego ziomkowie chwycą za „koły”.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201802057277632-Sputnik-Polska-ukrainski-general-grozi-Warszawie/

 161. osoba prywatna said

  Pod koniec czerwca 2017 r. nowy polski terminal LNG na Morzu Bałtyckim w Świnoujściu otrzymał pierwszą dostawę LNG z teksańskiego terminalu Cheniere Energy, jedynego amerykańskiego terminalu do eksportu LNG. Podczas wizyty Trumpa polski prezydent jasno dał do zrozumienia, że chce podpisać długoterminowe kontrakty z amerykańskimi dostawcami LNG i docelowo eksportować gaz przez Ukrainę do innych krajów inicjatywy Trójmorza w miejsce rosyjskiego gazu. Jednocześnie Polska marzyła także o zastąpieniu Rosji w roli dostawcy na Ukrainę.

  Komentując życzenie Polski, Trump zadeklarował, że do Polski przyjedzie „o wiele więcej” amerykańskich transportów LNG, przy czym dodał, że cena może wzrosnąć. „Być może trochę podniesiemy wam cenę, ale to jest w porządku, wiecie, twarde negocjacje” – powiedział Trump w Warszawie. „Siedzimy na ogromnych zasobach energii, jesteśmy teraz eksporterami energii. Kiedy potrzebujecie energii, po prostu zadzwońcie do nas”.
  https://pracownia4.wordpress.com/2018/02/04/geopolityka-polskiej-inicjatywy-trojmorza-z-odmrozeniem-sobie-nosa/

 162. osoba prywatna said

  Stany Zjednoczone przedstawiły nową doktrynę nuklearną, która tylko przybliża nas do wojny atomowej. Dotychczasowa polityka USA zakładała użycie broni jądrowej tylko w ramach odpowiedzi na atak o podobnym charakterze. Nowa doktryna wyraźnie rozluźnia zasady jej stosowania – amerykańskie siły zbrojne będą mogły jej użyć nie tylko podczas wojny, ale także w innych sytuacjach.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowa-doktryna-nuklearna-pozwoli-usa-uzyc-broni-jadrowej-nie-tylko-w-trakcie-wojny

  Potężne bombardowania w Syrii. Rosja mści się na islamistach za zestrzelony samolot i śmierć pilota
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/potezne-bombardowania-w-syrii-rosja-msci-sie-na-islamistach-za-zestrzelony-samolot-i

 163. NICK said

  Czytelnicy przerabiali.
  Nasze NIBY fiu-bździu.
  Chyba dobrze. Żeśmy , wespół z Gospodarzem, wyeliminowali.
  Co poniektórych. (?)

  P.S.
  Pani Lusiu. Pozdrawiam. Jeśli Pani czyta.
  Potencjał Boży należy wykorzystywać.
  Rodzinę scalać.
  Pani wie.
  Czas nie wiekuisty sprzyja.
  Pani wie.

 164. osoba prywatna said

  Zamiast dużego miasta wybrała dom w środku lasu!
  .https://www.youtube.com/watch?v=jXAZugA2TnU

 165. osoba prywatna said

  Neobanderowcy dali głos
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201802057274663-Sputnik-neobanderowcy-dali-glos/

 166. Grot said

  Kancelaria premiera udostępniła film „Świadectwo prawdy”
  Kancelaria premiera udostępniła w mediach społecznościowych film z wypowiedzią 90-letniej Lucyny Adamkiewicz, b. żołnierz AK, więzionej w obozach Auschwitz-Birkenau i Mauthausen-Gusen. Kobieta w nagraniu mówi, że nie mogła uwierzyć, jak usłyszała o „polskich obozach”.

  Film „Testimony of truth” zawiera napisy z tłumaczeniem jej słów na język angielski.

  „Nie mogłam uwierzyć, jak usłyszałam, że były to »polskie obozy«. Obozy są niemieckie. Gdybym mogła bić się o prawdę, to bym wyszła z laską, bo chodzę już o lasce” – mówi w filmie Lucyna Adamkiewicz. „To, co działo się w Auschwitz, powinno być ostrzeżeniem dla wszystkich ludzi na świecie; taka rzecz nie powinna się powtórzyć” – dodaje.

  Opublikowany w serwisie YouTube i na Twitterze KPRM klip opatrzony został hashtagiem #GermanDeathCamps.

  Trzeba będzie obejrzeć. Po kolacji.

  RP, PAP

 167. Hunter Wild said

  Nie chcę do niczego namawiać ale Polacy powinni zwracać żydom medale ” sprawiedliwy wśród narodów świata. A żydowski minister edukacji powinien mieć zakaz wjazdu do Polski.
  Hunter Wild

 168. Grot said

  Niby jest.
  Co nasi Rodacy Polacy z USA czy inni anglojęzyczni o tym filmie nam by mogli skomentować?

 169. ali said

  Nacjonaliści z partii Swoboda i innych ugrupowań pikietowali dziś przed polskimi placówkami dyplomatycznymi na Ukrainie, protestując przeciwko nowelizacji ustawy o IPN, która dopuszcza karanie za zaprzeczanie zbrodniom ukraińskich nacjonalistów.

  Akcje odbyły się przed ambasadą RP w Kijowie oraz konsulatami we Lwowie, Łucku, Winnicy, Odessie i Charkowie. W każdej z nich uczestniczyło po kilkadziesiąt osób. Jak ocenia policja, przed ambasadą w Kijowie zebrało się w godzinach popołudniowych ok. 100 osób, które przyniosły flagi Swobody oraz czerwono-czarne flagi Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA).

  Zgromadzeni trzymali także transparenty z napisami: „OUN-UPA, pamiętamy, szanujemy, naśladujemy”, „Przyjdzie Bandera – wprowadzi porządek” i „Okupanci zachodniej Ukrainy (w latach) 1918-39 pod sąd”.
  https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&pid=4282334a-3f25-468d-b891-4a144f207afb&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

 170. ali said

  Indie potwierdzają poparcie dla rządu Syrii
  http://www.wicipolskie.org/?p=30057

 171. ali said

  Polacy nie są równymi partnerami do jakiejkolwiek dyskusji….

  Wszędzie będziemy otoczeni przez Polaków. Będziemy nienawidzić ich z powodu udziału w zbrodniach”…
  http://www.wicipolskie.org/?p=30097
  Instrukcja, którą otrzymywali młodzi Izraelczycy przyjeżdżający do Polski. ,,Będziemy nienawidzić Polaków z powodu…”

 172. osoba prywatna said

  Piękny i utwór i zdjęcia.
  .https://www.youtube.com/watch?v=1b4hMR7N0Fg

 173. NICK said

  Łał.
  OP.
  Dzięki. (168).

 174. osoba prywatna said

  Obozy, w których wymordowano miliony Żydów nie były polskie – podkreślił premier.

  Powyższe zdanie wydaje się oczywiste dla większości Polaków. Piszę to również jako potomek osoby, która przeżyła pobyt w Konzentrationslager Lublin – niemieckim obozie znanym z historii jako Majdanek.

  Szybko okazało się, że przemówienie premiera zamiast łagodzić sytuację, doprowadziło do kolejnej burzy. Wszystko za sprawą automatycznego tłumaczenia YouTube’a. W wersji angielskiej ostatnie zdanie ma dokładnie odwrotny sens i wynika z niego, że obozy były polskie….
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/olbrzymia-wpadka-kancelarii-premiera/ar-BBIBw7E?li=BBr5CAq

 175. osoba prywatna said

 176. Ola said

  ad 169, NICK

  Chris R. to tez moj ulubiony Krzys. Jest taki rozpoznawalny , jest taki blue, smutny znaczy i wcale nie nudny przy tym.
  I jest ciezko chory przy tym . ma raka trzustki i to od lat . Rak trzustki jest na ogol bardzo powazny , patrz np. sp. gosciu od Apple, z forsa nad forsa. Krzys R. sie trzyma , choc jeden z ostatnich jego koncertow musial przerwac. Niech sie mu wiedzie.
  A to jego poczatki https://www.youtube.com/watch?v=3C-j3radp_4

  beztroskie , cudowne , sloneczne lata 70-te. Pamietasz? Bo ja tak.

 177. VA said

 178. ? said

  „DGP”: setki pacjentów dostały wadliwą szczepionkę

  Preparaty przeznaczone do utylizacji były podawane nawet noworodkom. Lekarze wiedzieli, że wstrzykują niepełnowartościowy produkt. Jest co najmniej kilkaset takich przypadków – informuje dziś „Dziennik Gazeta Prawna”.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wadliwe-szczepionki-setki-pacjentow-dostalo-wadliwa-szczepionke/0m33xkl

 179. NICK said

  Olu.
  Bo to jest tak
  Że mówic.
  Czasem.
  Nie trzeba.

 180. gość said

  Ukraina: Będzie ekstradycja Saakaszwilego?

  W poniedziałek 5 lutego Sąd Apelacyjny w Kijowie odrzucił wniosek o możliwość ochrony Micheila Saakaszwilego przed ekstradycją, której domagają się władze w Tbilisi. Były prezydent Gruzji został zaocznie skazany przez gruziński sąd na 3 lata więzienia za nadużycia, jakich dopuścił się podczas swoich rządów. Ponadto grozi mu 11 lat więzienia za korupcję. Saakaszwili w międzyczasie uciekł z kraju i miał okazję otrzymać ukraińskie obywatelstwo w 2015 roku i pełnić urząd gubernatora okręgu odeskiego, dopóki nie popadł w konflikt z prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką, którego, o ironio, oskarżył o wspieranie korupcyjnych układów oligarchów, a następnie podburzał do pozbawienia go urzędu, próbując zbić na tym kapitał polityczny i stanąć do walki o władzę na Ukrainie.

  Decyzja kijowskiego sądu oznacza, że istnieje możliwość, że będzie miała miejsce ekstradycja Micheila Saakaszwilego do Gruzji. Obrońcy oskarżonego zapowiadają, że będą odwoływać się od tej decyzji choćby w trybunałach europejskich.

  http://xportal.pl/?p=32933

 181. Polo said

  Wspaniały wywód ks. prof. Tadeusza Guza.
  Najciekawsze jest pytanie o rozpoznanie narodowości przywódców III Rzeszy oraz dowództwa UB i SB.
  .https://www.youtube.com/watch?v=RGOA7EYZNx4

 182. NICK said

  Zrozumcie.
  Tekst.
  https://synonim.net/synonim/osobliwy

 183. osoba prywatna said

  NATUROTERAPIA – Barbara Kazana – 02.02.2018 r.
  .https://www.youtube.com/watch?v=Zyuvm5ZC20o

 184. Zerohero said

  @135, Kazek

  „Od dawna jest stawiana teza ,że ideologie rządzą światem i jak widać z Karonia wystapień zdaje się być tej tezy zwolennikiem.”

  i dlatego jadę po Karoniu. Ideologia jest rzeczą wtórną do władzy. Władza zatrudnia ideologów jako narzędzie. Jeśli ktoś na przykład analizował historię rewolucji bolszewickiej, to będzie wiedział, że cała szczytna ideologia komunistyczna służyła jedynie za narzędzie do przejęcia władzy i „zresetowania” Rosji – potężnego kraju który Żydów trzymał na dystans. Idea to paliwo dla prostaczków.
  Podobnie jest obecnie z „demokracją i prawami człowieka” które są ideologią sprzedawaną ruchom rewolucyjnym w krajach których nie kontrolują globaliści. Nad tą sprzedaż biedzą się setki tysięcy pracowników amerykańskich służb.

  multi-kulti wprowadzają w Europie Żydzi, bo po prostu NIENAWIDZĄ Europejczyków przypisując im winę nie tylko za holokaust, ale i za podbój starożytnego Izraela przez Rzymian. Jest to po prostu ZEMSTA. Ponadto w społeczeństwie rozbitym Żydzi nie rzucają się w oczy.
  Zatem multi-kulti jest dobrym NARZĘDZIEM w celu uczynienia Europy dobrym miejscem dla Żydów.

  A jak to komentuje Karoń? Ano wg. Karonia jest taki sobie marksizm kulturowy i ten marksizm (sam z siebie) sprowadza muzułmanów do Europy.
  Czy po wyjaśnieniach Karonia człowiek staje się mądrzejszy?
  Nie!
  Człowiek po jego wykłądach staje się uczonym idiotą oczarowanym pseudo erudycją Karonia.

  Czy bez rozumienia mechanizmów i przyczyn jest Pan w stanie walczyć z tym marksizmem?

  PS. Karoń w jednym z wykładów powiedział jasno, że WYJŚCIE Z UE BYŁOBY KATASTROFĄ. tzn, że UE jest zła, ale my się musimy w UE wzmocnić. Czemu mamy się w UE wzmocnić skoro do tej pory słabliśmy, z każdym rokiem tylko gorzej, przewiduje się nam wprowadzenie euro – tow. Karoń nie wyjaśnił.

 185. wiesio said

  @Zerohero

  Karoń to debil czyli pożyteczny idiota i tylko dlatego jest na afiszu , to ich gadająca głowa mówi co uny chcą , to jest przecirż oczywiste chyba dla każdego myślącego.

 186. gość said

  Mamy do czynienia z agresją Izraela – konferencja środowisk narodowych pod pałacem prezydenckim

  .https://youtu.be/v-USP9TGzzk

 187. Zerohero said

  c.d.

  Nie wykluczam, że miałem WYJĄTKOWEGO pecha i w kilkunastu próbkach mów Karonia przypadkiem trafiałem ciągle na marksizm kulturowy, ciągle niewyjaśniany, przedstawiany jako niezależny „duch”. Są jakieś fragmenty gdzie Karoń odnosi się do planów budowy rządu światowego? Są jakieś fragmenty gdzie wskazuje MILIARDERÓW promujących marksizm kulturowy? Bo jeśli nie ma, to agent albo idiota.

  „Trudno znaleźć kogoś z kim się zgadzamy na 100% – taki Michalkiewicz gada coś o jakiś kiejkutach chwali Maciarewicza ale jednocześnie od wielu lat zwraca uwagę na żydowski roszczenia .”

  Ma Pan rację. Michalkiewicz nie zawsze pisze z sensem, czasem nawet wygaduje głupoty. Jednak w niektórych kwestiach gdy zachodził realny konflikt interesów (jak żydowskich i polskich) potrafił zwięźle wyartykułować co trzeba. Michalkiewicz zwraca też uwagę na zagrożenie jakie powoduje rosnący dług. I za to mimo wszystko cenię Michalkiewicza.
  U Karonia po prostu nie trafiłem na nic nowego, oryginalnego albo odważnego. To jest odgrzewany kotlet tematu „lewactwa”. Za to nawet Facebook nie zbanuje. 🙂
  To trochę jak metoda Kapuścińskiego który chcąc być szanowanym zarówno w bloku wschodnim jak i na Zachodzie, wyspecjalizował się w….krytycznym opisie ostatnich monarchii.

 188. wiesio said

  @Zerohero

  michalkiewiczcz to taka sama gadający łeb unych jak i ten karoń , ten to dopiero łże ile wlezie na zawołanie zmienia zdanie etc. dowodów są setki jego działalności dezinformatora czyli zwyczajnego pospolitego kłamcy. trolla.

  ——
  Sam jesteś trollem. Glupim i nieudolnym.
  Admin

 189. Siekiera_Motyka said

  Mel miał racje, są wszędzie

  „Bloom was born as Patricia Claire Blume in Finchley, then part of Middlesex (now a suburb of North London), the daughter of Elizabeth (née Grew) and Edward Max Blume, who worked in sales.[1] Her paternal grandparents, originally named Blumenthal, as well as her maternal grandparents, originally named Gravitzky, were Jewish emigrants from Byten, in the Grodno region of Russia, now in Belarus, Eastern Europe.[2]:1–2[3]”

 190. NICK said

 191. gość said

  ŻYDZI WPADLI WE WŁASNE SIDŁA

  Sylwester Żółkiewski – {5.II.2018}

  http://www.wicipolskie.org/?p=30102

 192. wiesio said

  Sam jesteś trollem. Glupim i nieudolnym.
  Admin

  Admin ja mam na to dowody ,a ty nie administrujesz lecz uprawiasz trolling tego typu prostackimi dopisami.
  Michalkiewicz to zwyczajny pospolity kłamca troll mam na to setkę dowodów, miał nie popierać kakensteina zrobił co.

  To taka sama konrolowana opozycja jak żydek braun i korwin ta sama opcja, pejsów
  Kim jest admin?

  ——-
  Pokaż te swoje dowody…
  A kim jest admin, wie każdy, kto od kilkunastu lat śledzi gajówkę. Ja zaś nie mam zamiaru tłumaczyć się jakiemuś nowemu obszczymurkowi.
  Admin

 193. Marucha said

  Re 191:
  Wpadli we własne sidła…
  Obawiam się, że Polska nie tylko ich z tych sideł uwolni, nie tylko przeprosi, ale sama wsadzi wszystkie łapy w te same sidła.,
  Obym był złym prorokiem.

 194. wiesio said

  to samo wszędzie czyli trollnia kontrolowana jak można żydka michakiewicza bronić na niby niezależnym portalu?

  mam pokazać jaka to menda pejsata pospolita kłamliwa ten cały michalkiewicz ?

  W co gracie ? kogo michalkiewicz przyjął z neoliberałów rosyjskich?

  Sami żydzi od chodorowskiego un to reprezentuje właśnie.

  ——-
  Przeholowałeś.
  Admin

 195. Antymarxista said

  Panie Zerohero:
  Gdyby nad wejściem do Parlamentu Europejskiego umieszczono nazwisko Stalina, Pol Pota lub Mao-Tse Tunga, zapewne każdy zwróciłby na to uwagę i zaczął zastanawiać się, czym jest Unia Europejska. Film opowiada o włoskim komuniście Altiero Spinellim, jego Manifeście z Ventotene, czyli programie założycielskim współczesnej Unii Europejskiej i Grupie Spinelli w PE dążącej do pełnej federalizacji (kolektywizacji) Europy.

  Autor: Krzysztof Karoń http://www.historiasztuki.com.pl

 196. Boydar said

  https://kobieta.onet.pl/jadwiga-andegawenska-krotki-zyciorys-i-dokonania-krolowej-polski/eew0l5j

 197. Boydar said

  http://ram.neon24.pl/post/142329,zyklon-b-od-usmiercania-chorego-drobiu-po-skazancow

 198. Boydar said

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izraelski-minister-to-zaszczyt-ze-polska-odwolala-moja-wizyte/p11m8e0

  Jedna korzyść z tej wypowiedzi wynika; żydów w Polsce zginęło około 200.000. I to by się akurat zgadzało z innymi źródłami. Nawet jeśli miałoby to być nawet 300.000.

 199. snag said

  Dawno, dawno temu ,…

 200. Poznaj żyda said

  JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA I ŻYDÓWKĘ?

  Żydzi do Izraela!

  JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA I ŻYDÓWKĘ?

  I. Wprowadzenie:

  1. Religia żydowska nie jest, jak się mylnie sądzi, oparta na starym testamencie – mozaizm. Żydzi odrzucili mozaizm, który był religią objawioną a zamiast niego wymyślili sobie własnym „rozumem” religię zwaną „judaizmem”. Judaizm jest reprezentowany przez Talmud i praktycznie rzecz biorąc nie zajmuje się relacjami Bóg – czlowiek, tylko ma na celu zdobycie dla żydów absolutnej władzy nad Światem. Jak potwierdzil izraelski Rabin Owadia Josef (http://www.wprost.pl/ar/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-Zydom) Żydzi będą panami, a cała reszta gojów będzie im służyć jako niewolnicy.
  2. W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla żydów, a przed podjęciem decyzji zasięga rady rabinów. Wszystko, co istnieje na Ziemi, należy do żydów, a w ręku gojów znajduje się tylko przejściowo. Obowiązkiem żyda jest odbieranie gojom swej własności przy użyciu dowolnych sposobów, wlącznie z zabójstwem. Goja można również okłamać, oszukać, wykorzystać i nie jest to żadnym grzechem, gdyż goje to tylko odrażające zwierzęta z ludzką twarzą.

  3. Talmud pełen jest obelżywych słów przeciwko Panu Jezusowi i Jego Matce. Chrześcijaństwo, według Talmudu, należy zniszczyć wszelkimi sposobami.

  4. Nie jest istotne, czy „Protokóły Medrców Syjonu” są autentykiem, czy podróbką. Opisują one bowiem dokładnie program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogólnoświatowego państwa, oczywiście rządzonego przez żydów – program, który jest realizowany na naszych oczach, co łatwo sprawdzić przeczytawszy „Protokóły”.

  5. Naczelną zasadę żydostwą najlepiej ujął niejaki Aaron Szechter, zwany też Adamem Michnikiem: „Mądry żyd to żyd zakonspirowany”!

  6. Ujawnianie treści Talmudu było przez żydow karane śmiercią. Pierwsze tłumaczenia tego megalomańskiego steku bredni ukazały się dopiero w XIX wieku.

  7. Żydom obce jest jakiekolwiek poczucie wdzięczności – o czym świadczy nagonka na Polskę – na Kraj, który jak żaden inny pomagał żydostwu podczas II Wojny. Czy żydzi uratowali choć jednego Polaka od śmierci po wkroczeniu Rosjan i Niemców do Polski?

  8. Żydzi są narodem skrajnie megalomańskim i rasistowskim. „Nigdy się nie mylą, zawsze mają rację, a ich punkt widzenia jest zawsze jedynym i słusznym”. Nigdy nie przepraszają.
   
  II. Cechy antropologiczne:

  Z powodu mieszania się żydów z nie-żydami, cechy antropologicznie często ulegają zatarciu, nie można więc ich uważać za kryterium absolutne i zawsze nieomylne.

  1. Wysklepiona górna powierzchnia czaszki (Urban, Oleksy, Borowski, Dziewulski, Nowak-Jezioranski, Stolcman-Kwaśniewski, Geremek, Suchocka, Gronkiewicz Walcowa, itd.

  2. Jeśli poprowadzić prostą poziomą na wysokości czubka nosa, to u Polaków przecina ona mniej więcej otwór ucha. U żydów całe ucho znajduje się powyżej tej linii.

  3. U żydów boczne luki czołowe mają większy promień krzywizny, niż u Słowian.

  4. Żydzi mają głębsze oczodoły, a brwi nieco wyżej nad oczyma i w kształcie łuku.

  5. Nos żyda jest dłuższy, ma ostrzejszy szpic z profilu i widziany z przodu jest bardziej rozłożysty. Żydówki mają bardzo wąską przegrodę nosową między oczami.

  6. Odcinek między nosem a górną wargą jest znacznie dłuższy, niż u Słowian.
  7. Ucho wielkie u żydów w dolnej części nie posiada opuszki, jest jakby po linii prostej wrośnięte w głowę. U góry jest bardziej spiczaste, niż u Słowian. Często uszy u żydów są jakby zdegenerowane, nieproporcjonalne, wielkie i odstające (Urban, Glemp, Mazowiecki, ).

  8. Typowy żyd idąc po linii prostej kołysze się na boki niczym kaczka (Kwaśniewski, Oleksy).

  9. U starszych żydów ich cechy antropologiczne stają się bardziej wyraziste. (Drozd, Urban)
   
  III. Sposób wysławiania się:

  1. Żydzi posiadają dar łatwego wysławiania się, co pozwala im „zagadać” niemal każdego Polaka.

  2. Żydzi, mówiąc o sprawach najważniejszych i bliskich sercu każdego Polaka, nie angażują się emocjonalnie, nie przeżywają tego tak, jak my. Mówią monotonnie, wolno i bez emocji – ot tak sobie, jak o każej innej sprawie. Sprawy narodowe ich nie obchodzą i nie dotyczą!

  3. Wielu żydów ma problemy z właściwą wymową „r” (np. Hanna Gronkiewicz, Jan Maria Rokita, Donald Tusk, Janusz Zemke, Ewa Kopacz).

  4. Często zdarza się im wtrącać do rozmowy jakieś typowo żydowskie zwroty, zwłaszcza zaś „tfu”, „oj”, „aj”, lub „kretyn”.

  5. Często w rozmowach dają wyraz swej „uczoności”, co przeradza się łatwo w poczucie wyższości i arogancję.

  6. Są prawdziwymi mistrzami odwracania kota ogonem , oraz zmieniania znaczeń słów.
   
  IV. Prezencja:

  1. Żydzi lubują się w noszeniu brody, choć młodsze pokolenie wydaje się preferować tzw. „brodozarost”.

  2. Wśród mężczyzn widoczna jest niedbałość o wygląd zewnetrzny, do którego nie przywiązują oni takiej wagi, jak my. Lubią się przebierać, zwłaszcza w szaty duchownych wyznań chrześcijańskich.

  3. Żydzi odznaczają się wielką pewnością siebie, czesto przeradza się ona w butę.

  4. Z reguły brak im ogłady, delikatności i taktu. Uwielbiają wulgaryzmy.

  5. Żydówkom brak jest delikatności, skromności i poczucia wstydu. Są bezpardonowo wścibskie i bezwstydne. Seks stanowi dla nich towar na sprzedaż.

  6. Mają charakterystyczne dla siebie tiki mięśni twarzy i często ruszają ramionami.
   
  V. Cechy charakteru:

  1. Duch żydowski jest na wskroś przesiąknięty sceptyzcyzmem, wszystko podważa, poddaje w wątpliwość, dąży do destrukcji i zniszczenia. Żydzi nie są w stanie stworzyć niczego pozytywnego i budującego. Zniszczą każdą kulturę, każdą ekonomię, ład moralny – pozostawiąjac jedynie chaos. (Przykład: Związek Radziecki);

  2. Żydzi ukrywają swe pochodzenie, udając rodowitych mieszkańców kraju, w którym pasożytują. Nierzadko grają rolę „superpatriotów”. Zdarza się, że członkowie tej samej rodziny występują pod różnymi nazwiskami. Wpadają we wściekłość i furię, gdy ktoś odkryje ich prawdziwe pochodzenie, ich prawdziwe nazwisko itp., co jest cechą zupełnie niespotykaną wsród innych nacji.

  3. Żydowska rodzina wpaja dzieciom silne poczucie świadomości plemiennej. Każdy żyd poda z pamięci bez zająknienia imiona przodków do 10 pokoleń wstecz. Żaden inny naród nie posiada tak silnego poczucia odrębności rasowej. Jeśli jedno z rodziców jest żydem, to niemal z pewnością dzieci zostaną żydami. Czynnikiem wzmacniającym ten proces jest opieka gminy żydowskiej. Posiadają silny instynkt gromadny – są zorganizowani w tajnej sieci gmin żydowskich – kahałach.

  4. Żydowskość jest ekspansywna i żądna władzy. Władza to naczelny motor jej aktywności. 
Dla Katolika wzorcem będzie osobista świętość, skromność, pokora, służba Bogu, prawdzie,dobru i pięknu.
Dla żyda jest to śmieszne. Jego wzorcem będzie bankier (bo posiada najwiekszą władzę nad gojami), dziennikarz (bo może kształtować dusze narodu) albo polityk (bo może kierować państwem w interesie żydów, czego najlepszym dowodem jest Polska, ze swymi Geremkami, Kuroniami, Bieleckimi, Sztolcmanami, Bermanami, Kalksteinami, Michnikami itp). Każdy żyd myśli na sposób globalny, choć działa lokalnie w danym środowisku.

  5. Żydzi brzydzą się pracą fizyczną (czy ktoś widział żyda pracującego przy budowie dróg albo w kopalni?). Ich ulubionymi zajęciami jest spekulacja i handel. Najczęściej zostają adwokatami (zamknięty klan), aby sądzić Gojów.

  6. Żydzi wykazują niezwykłą solidarność plemienną. Żyd, zawsze i przede wszystkim obywatel Izraela, działa przede wszystkim na korzyść Izraela; choćby szkodziło to krajowi, w którym on mieszka, a nawet krajowi, w którym się urodził.

  7. Wśród żydów silnie umocowana jest instytucja sadystycznej zemsty. Przyklady: morderstwo syna Bolesława Piaseckiego, syn i synowa Mariana Jurczyka, synów płk. Ryszarda Kuklińskiego, itp. Ulubionym rodzajem zemsty żydów jest zamordowanie osób najbliższych ofierze, bo w ten sposób cierpi ona więcej, niż gdyby sama została zabita.

  8. Żyd nigdy nie przyłoży ręki do potępienia swoich, choćby przedstawiono mu niezbite dowody zbrodni. Będzie zawsze, bezwarunkowo popierał swych współplemienców, idąc w zaparte wbrew faktom lub pokrętnie tłumacząc je na ich korzyść, w typowo żydowski sposób odkręcając kota ogonem.

  9. Żydzi są mistrzami konspiracji. W każdym nowym środowisku w mig odnajdują współplemieńców i skrycie rozgrywają sprawy na swoją korzyść. Sztandarowym przykładem jest masoneria – tajna, ogolnoświatowa organizacja satanistyczna, która służy celom polityki żydowskiej i którą niezmiennie kierują żydzi.

  9. Żydzi łatwo się adaptują w każdym otoczeniu. Np. Żyd amerykański będzie powierzchownie przypominał Amerykanina (np. John Kerry), ale zawsze będzie współpracował z innymi żydami na korzyść Izraela i kosztem USA.

  10. Dzięki zgłoskom w j. hebrajskim, łatwo opanowują języki obce.

  11. Nie uznają żadnej świętości ani niezmiennej prawdy. Świętością jest tylko to, co służy żydom (np. religia Holocaustu).

  12. Kierują się podwójną moralnością – jedna w stosunkach między sobą, a całkiem inną na użytek Gojów.

  13. Są mściwi i okrutni. Nigdy nie okażą żadnego miłosierdzia obcym. Wymordowali narody Ziemi Obiecanej, ukrzyżowali Jezusa, dokonywali mordów rytualnych wśród Polaków i Palestyńczyków. Żydowska była CZEKA, NKWD, UB, SB, i wszystkie instytucje tzw. „narodowego bezpieczeństwa”.

  14. Żydzi nigdy za nic nie przepraszają, nie okazują żadnej skruchy za najgorsze zbrodnie i absolutnie nigdy nie zadośćuczynią dokonanego zła. Polak za doznane krzywdy zapała gniewem na krótko i jest skłonny do pojednania i zapomnienia. Żyd natomiast nie da po sobie tego poznać, ale zacznie skrycie i przebiegle niszczyć przeciwnika, zaprzęgając do tego całą swą inteligencję i umiejętności, na zimno, z wyrachowaniem planując zemstę lata na przód.

  15. Żydów cechuje poczucie wyższości i wybraństwa, które przechodzi w groteskową megalomanię. Z tego powodu nigdy nie scierpią doznanego upokorzenia – a upokorzeniem była dla nich także pomoc uzyskiwana od Polaków w czasie wojny. Żyd, który zawdzięcza Polakowi swe ocalenie, będzie go nienawidził (jak np. pisarz Kosiński czyli Josek Lewinkopf). Regułą było, że żydzi złapani przez Niemcow natychmiast wydawali swych dobroczyńcow, aby ci zginęli razem z nimi.

  16. Żyd będzie pochlebcą i przyjacielem (inwestycje) dopóki ciagnie z goja korzyści. Gdy osiągną swój cel, zmieniają się nie do poznania i bez skrupułów stają się lichwiarzami.

  17. Specjalnością żydów jest przewrotność i pokrętna logika w argumentowaniu.

  18. Żydzi nie czują żadnego przywiązania do narodu, wśród którego żyją.

  19. Żydzi przyjaźnią się i zawierają małżeństwa przeważnie tylko między sobą.

  20. Rasa żydowska wykazuje swego rodzaju „nadaktywność” – zawsze żydzi stoją na czele wszystkiego, co jest skrajne, czy to w polityce, czy w nauce, czy w Kościele (Marks, Lenin, Trocki, Darwin, Freud, Parvus-Łazarewicz, Anda Rottenberg, Róża Luksemburg, Lavrentiy Beria, Józef Różański z domu Goldberg, Julia Brystiger z domu Prajs, itp.).

  .https://www.youtube.com/watch?v=0Db2n_zscf8

  .https://www.youtube.com/watch?v=GnVWpqMOBdI

 201. ksya said

  Judenland Polin

  .https://www.youtube.com/watch?v=0Db2n_zscf8

 202. VA said

  Zerohero i Wiesio polecam lewatywy z dymu,
  .https://www.youtube.com/watch?v=nFDMgCzob0Q&t=97s

 203. www.wandaluzja.pl said

  https://www.msn.com/pl-pl/podroze/news/ma%c5%82opolskie-interesuje-turyst%c3%b3w-najbardziej/ar-BBIv7Ov?ocid=spartandhp//
  MAŁOPOLSKIE INTERESUJE TURYSTÓW NAJBARDZIEJ//

  W Niemczech zorientowałem się, że poza turystyk a nostalgiczną Niemców najbardziej interesuje w Polsce KRAKÓW. Jeden Niemiec powiedział mi`nawet komplement; MIASTO PIĘKNE JAK NORYMBERGA. Asz mówił zaś, że obserwował Niemców w Częstochowie, dla których jest to trochę Egzotyka.
  Najbardziej dziwią ich NISKIE kamienice, co ja tłumaczę archaicznością miasta, jak Poznania, który zachował wiele elementów z budowania go przez POSEJDONA, gdy Kraków został gruntownie choć nie do końca przebudowany przez kanclerza Szczepanowskiego. Krakowska szkoła budowlana została ewakuowania przez Bolesława II Śmiałego na Węgry, gdzie podjęła budowę Wspaniałej Wenecji.
  Ostatnio w TV pokazywano demonstracje ANTYMACEDOŃSKIE w Grecji. Sądzę, że to są demonstracje Antypolskie, gdyż Grecy zakałapućkali się niemieckim Antypolonizmem, jako skutkiem Kupienia ich przez Niemców od Anglików, gdy ZASZACHOWALI Niemców za Gomułki intencją zainwestowania w górnośląską metalurgię, czym przestraszyli niemiaszków jako KONKURENCYJNOŚCIĄ Nadrenii, czym grali polscy nacjonaliści. Skutek jest taki, że Grecy pod niemieckim protektoratem zakałapućkali się w DŁUGI i mogą być sprzedani przez Niemców Turkom, którzy dzięki polityce Antypożyczkowej wyrośli na MOCARSTWO szantażujące RFN Sojuszem z Polską. Grekom pozostały więc demonstracje ANTYMACEDOŃSKIE, bo na antytureckie ich nie stać.
  Grekom UCIEKŁ też mecedoński kapitał historyczny, gdyż Aleksander Wielki był Księciem Krakowa, który był Stolicą LECHII, najpierw od Łaby do Donu a po aneksji Siedmiogrodu od Renu do Donu, dzięki galijskim najemnikom za złoto siedmiogrodzkie.
  To przekwalifikowuje pałac BIAŁOCZERWONY na Gargamellu z Waleski Złotowłosej na Olimpiadę – matki i kanclerza Aleksandra Wlk. W takim razie, gdy Aleksander udał się na wojnę perską to Olimpiada został w Krakowie i kontynuowała budowę pałacu Białoczerwonego, który Aleksander kazał POWTÓRZYĆ w Aleksandrii jako Architektoniczny Cud Wszechczasów.
  Z pałacu aleksandryjskiego zachowała się tylko kopia rotundy pałacowej w Konstantynopolu jako ROTUNDA GRZEGORZA WLK, rozbudowana po zniszczeniu Rzymu przez lancknechtów Luta na Bazylikę Watykańską z PIERWOTNĄ kolumnadą aleksandryjską, konstantynopolitańską i kijowską. Po zburzeniu pałacu kijowskiego przez Wojtka Myśliwca Jan Kazimierz kazał przebudować ruiny na cytadelę, którą rozebrała ZŁOŚLIWIE Katarzyna Wlk jako Polską.

 204. NICK said

  Pan robi DOBRĄ robotę polityczną, Wandaluzjo.

 205. PONADSWIETLNY said

  żydowskie organizacje wypowiedziały wojnę informacyjną Polsce
  .https://www.youtube.com/watch?v=PoHrmZ6C5zo

 206. NICK said

  Imć Snagu.
  Miło Pana nie poznawać. :).

 207. osoba prywatna said

  ….Jeżeli ktoś czytający myśli, że przesadzam, niech wie, że 27 lipca, Lisa Palmieri−Billig, przedstawicielka AJC − American Jewish Committee w Watykanie, wystosowała ostrzeżenie w stosunku do Kościoła Katolickiego, sprzeciwiające się pełnej akceptacji w nim Bractwa Świętego Piusa X.

  Według Lisy Palmieri−Billig, Bractwo powinno pozostać poza Kościołem, jako że nie wierzy w dogmat holokaustu i nie należy zezwolić mu na powrót do niego, aż do momentu, kiedy nie zaakceptuje jedynej zachowanej „religii”.
  Lefebrianie – oto, co jest negocjonowalne a co nie, gdy chodzi o pogodzenie się z Kościołem Katolickim….
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18504&Itemid=46

 208. osoba prywatna said

  Bardzo mocny list otwarty polskiego Żyda do ambasador Izraela: „Nic nie usprawiedliwia Pani wystąpienia”!
  https://wprawo.pl/2018/02/05/mocny-list-otwarty-polskiego-zyda-ambasador-izraela-nic-usprawiedliwia-pani-wystapienia/

 209. osoba prywatna said

  Wspomnień czar! Rabin: „Goje jak zwierzęta pociągowe. Rodzą się po to, by służyć Żydom”
  https://wprawo.pl/2018/02/02/wspomniec-czar-rabin-goje-zwierzeta-pociagowe-rodza-sie-by-sluzyc-zydom/

 210. osoba prywatna said

  Serial o rotmistrzu Pileckim miał robić producent „Pokłosia”! Taki był warunek postawiony przez BBC
  https://wprawo.pl/2018/02/05/serial-o-rotmistrzu-pileckim-mial-robic-producent-poklosia-taki-byl-warunek-postawiony-bbc/

 211. osoba prywatna said

  Franciszek chce „odważnej rewolucji kulturalnej” na papieskich uniwersytetach – tak mówili watykańscy urzędnicy, którzy przedstawili w poniedziałek nową konstytucję Veritatis Gaudium. Zmiany wprowadzane na uczelniach katolickich, zobowiązanych dostosować swoje programy do potrzeb pastoralnych i przemian społeczno-kulturowych zachodzących w dzisiejszym świecie, mają za zadanie formować spolegliwych duchownych, gotowych do dialogu, otwartych na oczekiwania zdemoralizowanych wiernych i realizujących oenzetowski program zrównoważonego rozwoju.
  Read more: http://www.pch24.pl/nowa-konstytucja-veritatis-gaudium–czyli-rewolucja-w-ksztalceniu-przyszlych-kaplanow,57984,i.html#ixzz56JsIIccg

  ——
  Chuj, nie papież.
  Admin

 212. Głos Prawdy said

  Wyczyn majora Romana Filipowa

  Rosjanie bohaterowie

  Żyje nasz kraj, który jeszcze otrząsnie wszystkich pasożytów i zmiażdży głowę euro-amerykańskiego węża sodomy…

  Major Roman Filipow bohatersko zginął w Syrii. Niektóre media donoszą, że major Filipow z Władywostoku, służył w kraju Nadmorskim (Primorye). Przy nim, oprócz certyfikatu i arkusza z prezentacją do nagrody, znaleziono kartę „Hyperavto”, firmę świadczącą usługi auto, która pracuje w Primorye i na Syberii. Ale co to wszystko oznacza? Najważniejsze jest to, że major VKS Roman Filippov jest rosyjskim wojownikiem, który zasługuje na honor i chwałę na ziemi i, jak wierzymy, w niebie. Odważnie umarł za swoich przyjaciół. Zapisy utrwaliły jego ostatnie słowa: „To za chłopaków!” Słowa wypowiedziane przed wybuchem granaty, którą Roman Filipow, otoczony przez terrorystów, doprowadził do działania. Wysadził siebie, niszcząc wrogów…
  Rosyjski wojownik dokonał wyczynu. A co może być większe niż ta miłość! Bohater major Filipow tchnął swoją bohaterską śmiercia siłę i odwagę w wielu naszych żołnierzy, wielu z chłopców, którzy być może nie myśleli o armii, ale teraz chcą służyć Ojczyźnie. Niech nawet jeden uczeń z tysięcy młodych ludzi chce zostać wojownikiem, dowiedziawszy się o bohaterstwie majora Filipowa. Ale nawet ten jeden może zostać dowódcą, który poprowadzi rosyjskie oddziały na wroga. Za Świętą Ruś i Wiarę Prawosławną! Wielkość tego wyczynu rosyjskiego oficera Filipowa nie została nam dana, abyśmy mogli w pełni się uczyć. To powiedzą przyszłe pokolenia. Wierzymy, że przyszłe pokolenia będą nadal odpowiadać sercem i duchowymi pieśniami na wielką odwagę naszych dzisiejszych żołnierzy i marynarzy, oficerów, generałów i admirałów. Dziś wyczyn rosyjskiego człowieka jest szczególnie cenny. Cenne chrześcijańskie poświęcenie, wielka odwaga. I nadal cenne, ponieważ odbywa się pomimo ogólnej zgnilizny. W przeciwieństwie do piekielnej rozpusty i zdrady. Wbrew temu, że dzisiaj Ojczyznę bronić „nie jest modne”, bo „nie opłaca się”.
  Wyczyn majora Filipowa i wszystkich naszych żołnierzy, którzy zginęli za prawdę, za ich przyjaciół, zawstydza nie tylko wrogów. Zawstydza wszystkie dzisiejsze kłamstwa i hipokryzję. Zawstydza mruczącą głupotę tych, którzy żyją swoim „życiem żołądkowo-jelitowym”. Tych, którzy sprzedają Ojczyznę. Naszych oligarchów i nouveaux, dziennikarzy, którzy wychwalali Sodomę, a nawet handlarzy, którzy oddali dusze za sprzedaż chińskich śmieci.

  Najlepsi synowie Rosji giną w Syrii i na Ukrainie. A my mało o nich wiemy. Słabo zdajemy sobie sprawę o wielkim chrześcijańskim początku ich bohaterskich czynów. Czy wielu z nich dziś pamięta Aleksandra Własowa, rosyjskiego żołnierza, który zginął w Donbasie? Czy wiele pamiętają o bohaterstwie obrońcy Noworosji w 2014 roku, który obzwiązał się granatami i rzucił się pod ukro-faszystowski czołg? Niewiele czasu minęło, a już zaczynają zapominać pierwszych obrońców Donbasu. Mało kto pisze i mówi o generale Walerii Аsapowie, niniejszym desantowcu, poległym w Syrii. O bohaterach wojny z bojownikami w Czeczenii pamiętają coraz mniej. Kiedyś chłopaki marzyli, aby dostać się do Afganistanu, dobrowolnie pisali raporty, aby okazać się w Afganistanie. Dziś o tych chłopakach, o tych, którzy przeszli Afgan, wykonując tam swój wojskowy obowiązek, już prawie nie pamiętamy. Dziś Afganistan – miejsce wyczynu rosyjskiego żołnierza – już bardziej kojarzy się z armią USA i przemytem narkotyków.

  Gnicie konsumpcjonizmu, amerykanizacji i europoidiotyzmu zakarza nas. Zakarza ciała i duszy naszej ludności. My już nie społeczeństwo, my – ludzie. Nie jest to pokojowa i niemilitarna ludnośc, ale głupia masa użytkowników, którzy chcą jednego – komfortu i zadowolenia.
  Znamienny jest sam fakt, że jakaś sodomitka i rospustnica, która gardzi Rosją, jest oficjalnie uznana za kandydata na prezydenta Rosji. Jeśli społeczeństwo pozwala na taką sytuację, to czy to społeczeństwo ma prawo nazywać się narodem? Tym bardziej – Rosyjskim.. .

  Mówimy o wyczynie majora Filipowa. I pamiętamy, jak wszyscy nasi ludzie zareagowali na śmierć najlepszych synów na frontach wojny. Jak wszyscy nasi ludzie obserwowali wydarzenia z wojny rosyjsko-japońskiej! Jak przeżywali i jak chwalił bohaterów! Jak potężnym i groźnym echem padła w narodzie wieść o heroicznej śmierci „Varyag”! Wielki wzrost patriotyczny zaobserwowano w całej Rosji.
  I jak nasi ludzie obserwowali wojny na Bałkanach. Cały naród w jednosci był na jednym i tym samym froncie z naszymi żołnierzami. A ile pieśni, ile wierszy, ile pomników ku czci naszych wojowników-wyzwolicieli! I ile świątyń, a nawet klasztorów zbudowano na pamiątkę rosyjskich żołnierzy i ich niebiańskich patronów, ku pamięci zwycięstw Rosji. Zapiera dech w piersiach na szczycie góry Sipka w Bułgarii, gdzie trzymali obronę rosyjscy żołnierze, którzy wyzwalali bułgarski lud z tureckiego jarzma. Tam na Shipce długo budowano kamienny pomnik z ortodoksyjnymi krzyżami i u stóp Shipki – klasztor. A ile ulic i miejsc na Bałkanach ku pamięci rosyjskich bohaterów!

  We Władywostoku – jeszcze w 1907 roku wzniesiono kościół pod wezwaniem ikony Matki Bożej „Wszystkich Strapionych Radość”, pamięć o żołnierzach, poległych w Rosyjsko-japońskiej wojnie.

  W Sewastopolu – sobór św. Włodzimierza, gdzie znajduje się grobowiec rosyjskich admirałów, którzy zginęli podczas wojny Krymskiej.

  W Moskwie – Świątynia Chrystusa Zbawiciela na pamiątkę zwycięstwa nad Napoleonem, pamięć o tym, jak Rosja po raz kolejny uratowała Europę i świat.

  I teraz Rosja ratuje świat. I w Syrii, i w Donbasie, a prawdopodobnie wkrótce i na półwyspie Koreańskim.
  Trzeba o tym pamiętać, trzeba o tym pisać. Za co dostają pieniądze krajowe MEDIA? Czy za to, aby oczerniać haniebnym kłamstwem i oszczerstwem własny kraj? Niech ta armia dziennikarzy pracuje na wzmocnienie Rosji i jej Armii i Floty. A jeśli nie chcą tego robić, to niech pracują na budowie fortyfikacji w Arktyce i na Magadanie.

  Niech oczyści się Ruś od wszelkiego brudu, od dziennikarskich oszczerstw, od wulgarności, głupoty i rozpusty!

  Rosja – wielka nasza Moc! Ruś z Chrystusem! I wyczyny najlepszych synów naszej Ojczyzny, wyczyn majora Romana Filipowa – najwyższe świadectwo, że żyje Rosja. Żyje nasz kraj, który jeszcze otrząsnie wszystkich pasożytów i zmiażdży głowę euro-amerykańskiego węża sodomy.
  http://ruskline.ru/news_rl/2018/02/05/podvig_majora_romana_filippova/
  ………….

  ” Pilotowi Su-25 Romanowi Filippowu, który zginął w bitwie z terrorystami w Syrii, przyznano pośmiertnie tytuł Bohatera Federacji Rosyjskiej. To zostało zgłoszone w poniedziałek w rosyjskim departamencie wojskowym.
  Major Roman Filipow do ostatnich minut życia prowadził nierówną walkę ze standardowej broni (regularnej), utrzymując bojowników na dystans. Po otoczeniu terrorystami, będąc ciężko rannym, gdy odległość do bojowników spadła do kilkudziesięciu metrów, rosyjski oficer wysadził się granatem”, – dodaje się w ministerstwie.

  W ministerstwie Obrony zapewnili, że rodzicom i rodzinie zmarłego zostanie udzielona cała niezbędna pomoc i wsparcie.”
  http://www.logoslovo.ru/forum/all_1/tag_24859_1/topic_17223/

 213. osoba prywatna said

  8 maja 1943 roku doszło do masakry Polaków zamieszkujących wieś Naliboki. Zbrodni dokonały oddziały partyzanckie Sowietów oraz członkowie tzw. Otriadu Bielskich – żydowskiego oddziału partyzanckiego działającego na terenie Puszczy Nalibockiej. W wyniku zdradzieckiej napaści śmierć poniosło 128 polskich cywilów.
  http://www.studiowschod.pl/przemilczana-zbrodnia-zydow-na-polakach-masakra-we-wsi-naliboki/

 214. Głos Prawdy said

  PANOWIE OFICEROWIE

  Panowie oficerowie, na napiętych nerwach
  Intonuję tę piosenkę akordami.
  Ci, którzy porzucając karierę, nie żałując swojego życia,
  Swoją pierś podstawiają za Rosję własną.

  Ci, którzy przeżyli w Afganistanie, nie utraciwszy honor,
  Kto nie zrobił kariery z krwi żołnierza.
  Śpiewam oficerom, którzy matki żałując,
  Zwrócili im ich żywych synów.

  Refren:
  Oficerowie, Oficerowie, wasze serce na muszce.
  Dla Rosji i wolności aż do końca.
  Oficerowie, Rosjanie, niech wolność błyszczy,
  Zmuszając w zgodzie brzmieć serca..

  Panowie, Oficerowie, jak zachować waszą wiarę?
  Na wykopanych grobach wasze dusze charczą
  Cóż zrobiliśmy, bracia, nie mogliliśmy ich uratować.
  A teraz oni wiecznie patrzą nam w oczy.

  Po raz kolejny chłopaki odchodzą, rozpuszczając się w zachodach słońca,
  Zaprosiła ich Rosja, jak bywało nie raz..
  I znowu idziecie, może bezpośrednio do nieba.
  A skądś tam z góry przebaczacie nam.

  Więc dokąd idziecie, może, prosto do nieba.
  A skądś z góry przebaczacie nam.

  Ref: Oficerowie, Oficerowie, wasze serce na muszce.
  Dla Rosji i wolności aż do końca.
  Oficerowie, Rosjanie, niech wolność błyszczy,
  Zmuszając w zgodzie brzmieć serca..

 215. Głos Prawdy said

  Tak wzruszyłam się, że zechciałam i tu umieścić o wyczynie tego tak młodego bohatera. Wieczna pamięć!

 216. osoba prywatna said

  A wnuczek banderowca rozdał lekką ręką nasze pieniądze swoim koleżkom z upadliny, a dla tak szlachetnych ludzi, nigdy nie było nawet złotówki by ulżyć im w życiu..
  http://www.studiowschod.pl/artykuly/ku-pamieci-ostatnia-polka-w-tlumaczu/

 217. osoba prywatna said

  Plan Kivunim w polskiej wersji?
  http://ram.neon24.pl/post/142304,plan-kivunim-w-polskiej-wersji

 218. osoba prywatna said

  Ks. Isakowicz-Zaleski wytyka Prezydentowi Dudzie zakłamywanie historii i pomijanie zbrodni na Polakach
  http://prawy.pl/65458-ks-isakowicz-zaleski-wytyka-prezydentowi-dudzie-zaklamywanie-historii-i-pomijanie-zbrodni-na-polakach/

 219. osoba prywatna said

  Polska. Teren prywatny, … POLAKOM WSTĘP WZBRONIONY!
  http://ziut.neon24.pl/post/142309,polska-teren-prywatny-polakom-wstep-wzbroniony

 220. gość said

  Wymijające zagranie Dudy: Podpisuje ustawę o IPN i jednocześnie kieruje do TK w celu zbadania zgodności z konstytucją [WIDEO]

  – Trzeba chronić dobre imię Polski i mamy prawo do wrażliwości i prawdy historycznej. Dlatego podjąłem decyzję: podpisuję tę ustawę, ale jednocześnie zdecydowałem się w trybie następczym skierować ustawę do Trybunału Konstytucyjnego w celu zbadania art. 55 a. z konstytucją – ogłosił dzisiaj w specjalnym oswiadczeniu prezydent Duda.

  – To jest ta strona instytucjonalna. Nie tylko Polska i Polacy nie brali udziału w Holokauście, ale mu się przeciwstawiała. Takie są fakty historyczne. Od strony ludzkiej, jednostkowej, bywało różnie. Mamy najwięcej Sprawiedliwych wśród Narodów Świata spośród innych narodów – mówił dzisiaj Andrzej Duda. – Pojawiły się głosy w Izraelu i USA, że ta ustawa o IPN może prowadzić do wypaczenia (…) w moim przekonaniu taka sytuacja wyniknąć nie może. Ponieważ te wątpliwości są, jestem skłonny przychylić się, by zostały wyjaśnione. Tego wymaga szacunek do pamięci i odczuć tych, których bliscy zginęli i Ocalonych.

  http://dzienniknarodowy.pl/wymijajace-zagranie-dudy-podpisuje-ustawe-o-ipn-jednoczesnie-kieruje-tk-celu-zbadania-zgodnosci-konstytucja-wideo/

 221. gość said

  Krzysztof Bosak

  Decyzja prezydenta jest zła dla Polski bo pozostawia pole do dalszych nacisków na nasz kraj, nie zamyka kryzysu dyplomatycznego, ale daje naszym przeciwnikom czas i nowe paliwo. To mrugnięcie okiem do nich: „Jestem z Wami, ale nic więcej nie mogę zrobić. Naciskajcie na Prezesa!”

 222. podaj dalej said

  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/50-kacdudamor-zydowski-zamach-stanu

 223. gość said

  Szef MON zapowiada zwiększenie amerykańskiej obecności

  Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak od początku swojego urzędowania, po zastąpieniu Antoniego Macierewicza, nie dawał większych złudzeń w kwestii kontynuacji polityki prowadzonej przez swojego poprzednika. Z tego powodu zapowiedział on, że jest zainteresowany dalszym zwiększaniem obecności wojsk Stanów Zjednoczonych w naszym kraju, a także modernizacją naszej armii właśnie za pośrednictwem Amerykanów.

  Błaszczak udzielił w weekend wywiadu serwisowi internetowemu miesięcznika „Polska Zbrojna”, w którym zapowiedział przede wszystkim powołanie nowej agencji związanej z resortem obrony narodowej. Jedynym obszarem jej działalności miałoby być kupowanie sprzętu dla Wojska Polskiego, a dzięki nowej strukturze cały proces miałby przebiegać znacznie sprawniej. Szef MON potwierdził przy tym to, co wiadomo od dawna, a więc, że modernizacja polskiej armii odbędzie się z amerykańskim udziałem.

  http://autonom.pl/?p=21094

 224. gość said

  Kukiz: „Przepraszam za wprowadzenie narodowców do Sejmu”

  Ta wypowiedź Pawła Kukiza dla wielu jest zaskakująca. Z list Kukiz’15, do Sejmu dostała się m.in. grupa osób o poglądach narodowych. Teraz rockman postanowił przeprosić za ułatwienie im tego.

  http://prostozmostu24.pl/kukiz-przepraszam-wprowadzenie-narodowcow-sejmu/

 225. revers said

  JKM o stosunkach polsko-zydowskich, o banderowcach, koalicja Kukiz-wolnosc ..

  .https://www.youtube.com/watch?v=7v5n0U5m4I4

 226. Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! JEZUS PROSI: Wzywam do wielkiej modlitwy za Europę w tym czasie

  https://gloria.tv/article/KvHuxE1sBp8r2jUFjZiveR3gP

 227. Boydar said

  Na głównej stronie wp.pl od kilku dni widzę lisa. Białego, podobno z Czarnobyla – .https://www.o2.pl/galeria/miasto-duchow-po-katastrofie-w-czarnobylu-pokazane-w-niezwykly-sposob-6217153485919873g

  Na SG nigdy nic nie wisi bez potrzeby, więc w końcu kliknąłem. Na piątej pozycji znalazłem to – https://www.o2.pl/galeria/miasto-duchow-po-katastrofie-w-czarnobylu-pokazane-w-niezwykly-sposob-6217153485919873g/5

  Ja wiem co to jest za instalacja, ale nie wiedziałem, że była także w Czarnobylu. Czy ktoś mógłby mnie oświecić ?

 228. Boydar said

  Jednak mało wiem, aż wstyd się przyznać. No ale podobno wstyd to kraść, i z du~py spaść. Wystarczyło zapytać wujka – https://www.google.pl/search?q=czarnobyl+haarp&oq=czarnobyl+haarp&aqs=chrome..69i57.7621j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 229. revers said

  Malo panu p.B.?

  „To żydzi zainspirowali specjalny charakter uroczystości z rywalizacją Tuska i Kaczyńskiego w stosunku do osoby Putina w Katyniu i zaplanowano jakąś prowokację lub ośmieszenie. Ale nie tak to miało się skończyć, że byłyby ofiary ludzkie i zamordowano aż tyle osób. Tego nikt w Rosji nie chciał, bo to niemożliwe, ale fakt jakiejś zainspirowanej zmowy między Tuskiem a Putinem był niewątpliwy. A żydowscy prowokatorzy działali na dwóch frontach: polskim i rosyjskim. I podobnie jak ze stroną rosyjską, spiskowano też z najbliższymi współpracownikami Lecha Kaczyńskiego, którzy zostali uwikłani w ciche nieformalne konszachty z Amerykanami odnośnie dyskretnej „mocarstwowej” roli Polski w stosunku do Rosji. To usprawiedliwiało wiele tajemnych kontaktów i usypiano tym czujność zakompleksionych urzędników prezydenta Kaczyńskiego ze „specjalnymi wysłannikami” w trakcie wizyty Obamy w Pradze. Co dalej – taką właśnie przynętą misji dziejowej – ułatwiło porwanie Lecha Kaczyńskiego. Ogłoszenie alarmu antyterrorystycznego wieczorem 9 kwietnia było sygnałem finalizacji operacji „katastrofy w Smoleńsku”. Tam w Rosji podrzucono wrak, a nawet może jedynie gdzieś na parkingu w Rosji złożono trupa Lecha Kaczyńskiego, a w Polsce uśpiono gazem bojowym wyłowionych wszystkich domniemanych członków delegacji, których nie było nigdy na żadnej zbiorczej liście uczestników. Może nie dotyczyło to wszystkich, bo chyba nawet prawdą jest to, że niektórzy rozbitkowie smoleńscy byli w Warszawie – przy życiu – w dniu 10 kwietnia wieczorem.”

  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/judaism-islam/293-prowokacja-azari-w-oswiecimiu-delegacje-do-katynia

 230. Lily. said

  Re 1;Snag
  Dla p.Dudy,ulubione kolorki to bialy i niebieski.
  „To nie slowa,a symbole rzadza Swiatem”.
  Na zebraniu Knesetu w Krakowie w 2014 r,
  tez mial te kolory na sobie. Przypadek?.

 231. NICK said

  https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/wall-street-gielda-usa-sp500-dow-jones,66,0,2397762.html

  Jak nie dziś to jutro… .

 232. osoba prywatna said

  PILNE!!! JEŚLI IZRAEL CHCE PRAWDY O HOLOKAUŚCIE I O POLAKACH TO DAJMY MU JĄ! ROZSYŁAĆ!!!
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/02/06/pilne-jesli-izrael-chce-prawdy-o-holokauscie-i-o-polakach-to-dajmy-mu-ja-rozsylac/

 233. osoba prywatna said

  To już nie pierwszy raz, kiedy Marta Kaczyńska na łamach tygodnika „Sieci prawdy” braci Karnowskich pisze umoralniające felietony. Były już teksty o zgubnym nałogu masturbacji i chodzeniu na solaria, teraz zaś przyszła pora na wytłumaczenie, co powinniśmy jeść.
  http://natemat.pl/228039,ostrzegala-przed-masturbacja-psioczyla-na-solaria-ale-tym-razem-marta-kaczynska-przeszla-sama-siebie

 234. Boydar said

  „… Ich powrót jest bardzo uzależniony od warunków pogodowych. Może być sytuacja, że wróci do nas zima i wtedy bociany zatrzymają wędrówkę i przeczekają, może w Turcji, może w Grecji. Jeżeli wiosna przyjdzie szybko, to faktycznie mogą być już u nas bardzo szybko – powiedział w rozmowie z RMF24 Sebastian Menderski z Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków …”

  https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/pierwsze-bociany-odlecialy-juz-do-polski/nx4k4c3

  Rozumiem, że dostaną sms’a – „jeszcze zimno STOP wstrzymać przylot STOP Monderski STOP”. No i przeczekają.

  Żarty żartami, ale jeśli facet nie fantazjuje, to skąd one wiedzą że trzeba poczekać, będąc trzy tysiące kilometrów dalej ?

 235. Lily. said

  Re;232
  Prosze pamietac,ze wszelka OCHYDA pochodzi
  od(prosze sobie dopowiedziec).

 236. Boydar said

  Co potrzeba, aby Polska dorównała Dagestanowi ?

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201802067283381-dagestan-aresztowania-urzednikow-korupcja-rosja-sputnik-kreml/

  Wydaje się, że Putina i FSB.

 237. Boydar said

  No, Szwecji to autor nie odkrył, ale należy o tym mówić, do znudzenia

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802067280439-sputnik-szwecja-inteligencja/

 238. Boydar said

  Szok ! WordPress puścił ?!?! (237)

 239. Boydar said

  Ziemia jest płaska !

  https://pl.sputniknews.com/foto/201802067278883-Sputnik-Polska-kosmos-widok-z-MSK-astronauci-SojuzMS-07-ziemia-gwiazdy-20180206-5678366588937/

  Słonie i żółwie są akurat na lunch’u

  ——
  To wszystko to złudzenie apteczne ludzkiego oka, czyli fata mrugana, albo wszechświatowy spisek worogów prawdziwej astronomii.
  Admin

 240. Boydar said

  „… Powszechna opinia głosi, że kilka kieliszków skłania mężczyzn do innego spojrzenia na kobiety. Faktycznie tak jest, twierdzą psychologowie z University of Nebraska–Lincoln (USA) …”

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802057278384-sputnik-kobiety-mezczyzni-alkohol-obiekt-seksualny/

  I pewnie co drugi to „profesor”; jak Pan sadzi, Panie Miet ?

 241. robertgrunholz said

  Jako niespełniony pedagog muszę się czasami powtarzać i tak też czynię dzisiaj, opisując w skrócie polską politykę zagraniczną.

  Pozostajemy sami ze wściekłymi o utracenie wpływów Niemcami, z kumającymi się z nimi dobrze Rosjanami, z wykorzystującymi naszą naiwność Ukraińcami, z nieznoszącymi nas Litwinami, z obrażonymi Francuzami, z milczącymi i ignorowanymi przez nas Białorusinami, z nieco podenerwowanymi naszą polityką zagraniczną partnerami w Grupie Wyszehradzkiej, z Brytyjczykami uciekającymi niczym szczury z tonącego okrętu, z Chinami wściekłymi o brak inicjatywy w kwestii ich propozycji Jedwabnego Szlaku, z Izraelem grającym na czas oraz tworzącym kolejny wielomiliardowy geszeft, ze stojącą w rozkroku Amerykę i całą resztą udającą, że nas nie ma albo nie chcącą wychylać głowy, by jej pani kanclerz albo Donald nie utrącili.

  Historia jest nauczycielką życia, a to przypomina mi okres między 1936, a 1939.

  Robert Grünholz

  https://rgrunholz.wordpress.com/2018/02/06/polska-polityka-zagraniczna/

 242. Antymarxista said

  Dla znajomych nieznających polskiego:

  https://germandeathcampsnotpolish.com/

 243. NICK said

  Sądzę, że Hartmann jest profesorem.
  .
  Miet. Profesor.

 244. osoba prywatna said

  W Stanach Zjednoczonych otwarto pierwszy sklep spożywczy, w którym kasjerzy są kompletnie niepotrzebni. Co najciekawsze, jego właściciel nie ma nic przeciwko, jeśli klient w jakiś sposób zdoła ukraść dowolny towar.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amazon-otwiera-w-usa-pierwszy-sklep-bez-kasjerow

 245. osoba prywatna said

  Papież Franciszek i prezydent Turcji podejmą walkę z „ksenofobią i islamofobią”?
  Read more: http://www.pch24.pl/papiez-franciszek-i-prezydent-turcji-podejma-walke-z-ksenofobia-i-islamofobia-,58084,i.html#ixzz56M5MKDod

 246. NICK said

  Siecio-holizm.
  Alko-holizm.

  http://www.siecioholizm.eu/

 247. Zerohero said

  W Polsce kwitnie ludowy faszyzm, tzn. faszystami są Polacy których ledwo, ledwo trzymają za mordę demokraci tacy jak Duda, Kukiz, Kaczyński…
  a jeśli wierzyć mediom na Ukrainie żadnego faszyzmu nie ma.Tutaj na przykład mamy filmik przedstawiający polemikę w wykonaniu organizacji Azow.

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=Sw0vtU-s-DM

  pełna kultura

 248. osoba prywatna said

 249. NICK said

  Kobieta wedle.

 250. gość said

  Stanowisko USA w sprawie decyzji prezydenta.

  Stany Zjednoczone są zbulwersowane decyzją prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie podpisania nowelizacji ustawy o IPN. Sekretarz stanu USA Rex Tillerson wydał oświadczenie w tej sprawie.

  Sekretarz stanu wydał oświadczenie: USA Stany Zjednoczone są rozczarowane, że prezydent Polski podpisał prawo penalizujące przypisywanie nazistowskich zbrodni polskiemu państwu.

  http://prostozmostu24.pl/stanowisko-usa-sprawie-decyzji-prezydenta-zobacz-koniecznie/

 251. osoba prywatna said

  W 1939 w Abbeville (Francja) Brytyjczycy i Francuzi podjęli decyzję, aby nie pomagać Polsce. Pięć lat później Abbeville wyzwolili Polacy
  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03993-Zdrada-z-Abbeville.htm

  Znany nowojorski rabin był w szoku, gdy dowiedział się, że Niemcy mordowali także Polaków
  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04259-Rabin-w-szoku-gdy-poznal-historie-Polski.htm

  Polska jako jedyna nalegała, aby zbombardować tory prowadzące do Auschwitz. Alianci mieli jednak inne priorytety
  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04255-Polska-nalegala-aby-zbombardowac-Auschwitz.htm

 252. Zerohero said

  https://wolnemedia.net/oskarzony-o-rasizm-bo-molestowal-tylko-biale-kobiety/

 253. revers said

  Cyz czasami Trump na tweeterze nie polecil cos zrobic Dudzie? widocznie pod winda w davos nie starczylo na polecenia czasu.

  „Zwłaszcza ten ostatni element ma znaczenie. Rzekoma „systemowość” w tym kontekście oznacza ni mniej niż więcej tylko uznanie najdalej idących tez ludzi pokroju Jana Tomasza Grossa. Oznacza również, pośrednio, chęć posadzenia Polski i Polaków na ławie oskarżonych Holocaustu. ”

  https://wpolityce.pl/polityka/379771-tylko-u-nas-kulisy-rozmowy-morawiecki-netanjahu-czy-padlo-stwierdzenie-ktore-postawilo-polske-pod-sciana

  A Bibi urabia Morawieckiego, przekonujac go o absurdlanosci polskiego prawa.

 254. gość said

  UKRAIŃSKI GEN. WZYWA W TV UKRAIŃCÓW DO REBELII W POLSCE ! to nie żart

  .https://youtu.be/x6i4U4IB7gg

 255. osoba prywatna said

  Sytuacja bez wyjścia na własne życzenie
  http://www.mysl-polska.pl/1471

 256. gość said

  Rosja: Putin oficjalnie kandydatem na prezydenta

  Władimir Putin został trzecim kandydatem, obok Władimira Żirinowskiego i Pawła Grudinina, oficjalnie dopuszczonym do startu w marcowych wyborach prezydenckich.

  Władimir Putin został zarejestrowany we wtorek przez rosyjską Centralną Komisję Wyborczą jako kandydat w wyborach prezydenckich, które odbędą się w Rosji 18. marca br. – podała Polska Agencja Prasowa.

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/rosja-putin-oficjalnie-kandydatem-prezydenta/

 257. gość said

  Robert Winnicki

  Nie dość, że w Sejmie nie będzie debaty nt. trwającej od 10 dni dyplomatycznej agresji Izraela na Polskę, to jeszcze zdjęli z porządku obrad debatę o ustawie ustanawiającej Narodowy Dzień Pamięci Polaków Ratujących Żydów.

  Tchórzostwo, dezercja, rozzuchwalanie oszczerców.

 258. Janek ze wsi said

  https://newsbook.pl/2018/02/06/biali-ludzie-uprawiajacy-joge-przyczyniaja-sie-do-rasizmu/

 259. gość said

  Jacek Bartyzel: Atak międzynarodowych Żydów na Polskę

  Jeżeli nawet uda nam się przetrzymać ten kolejny atak żydowski i wyjść z niego bez większych kontuzji, to i tak nie zmienia to podstawowego faktu, iż jesteśmy zakleszczeni w judeocentrycznej narracji o historii, w której wszystko zmierzało do holocaustu i z niego wypływa, jak „przed” i „po” Chrystusie, którą to historię zbawienia hagada ta ma w oczywisty sposób unieważnić i zastąpić.

  Nigdy się z tego nie wykaraskamy, dopóki nie zostaną przywrócone normalne proporcje, dopóki „holocaust” nie utraci statusu wydarzenia absolutnie wyjątkowego i nieporównywalnego z niczym, dopóki każdy naród oraz każda jednostka, polityk, kapłan, filozof czy poeta będzie lustrowany i osądzany wedle tego czy lubił Żydów czy ich nie lubił, czyli dopóty nie zacznie on być postrzegany i traktowany jako jeden z wielu genocydów w kainowej historii ludzkości, takich jak wytępienie Indian przez anglosaskich protestantów, zmasakrowanie Wandei, ludobójstwo w Kongu belgijskim, rzeż Ormian przez Turków, zbrodnia wołyńska i oczywiście wszystkie masowe zbrodnie komunistyczne, gdzie w grę wchodziły nie tylko kryteria klasowe, ale często również narodowe, jak choćby „akcja polska” w Sowietach w 1937 r. Jedyną jego specyfiką jest oryginalna technologia mordowania, wynikająca z „dorobku” nauki niemieckiej i też niemieckiego geniuszu organizacyjnego.

  Ale na to się w ogóle nie zanosi. Cytując klasyka, nie tylko że jesteśmy w d…e , ale próbujemy się w niej jakoś urządzić, to znaczy dowieść, że należy się nam miejsce na ławie sprawiedliwych, a nie na ławie oskarżonych, lecz gdziekolwiek będziemy, to i tak gramy role w przedstawieniu według fałszywego scenariusza i pod batutą kłamliwego dyrygenta.

  http://www.nacjonalista.pl/2018/02/07/jacek-bartyzel-atak-miedzynarodowych-zydow-na-polske/

 260. Boydar said

  Autor: Kazimierz Wóycicki

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jesli-bedzie-kolejna-wojna-to-moze-zaczac-sie-w-polsce-analiza-analiza/n60yb60

  Może to on pisał teksty Macierewiczowi … niezły jest; powinien robić u Michnika.

 261. NyndrO said

  Tej, Wiesiek, ja tam się na belzebubach nie znam. Ale oceniałem go wyżej.

 262. www.wandaluzja.pl said

  Ad. 54: Głos Prawdy said – 2018-02-04 (Niedziela) @ 10:11:34
  Rotszyldowie – Chazarski klan 1

  1045 lat temu – 3 липня (lipca) 964 roku drużyna księcia Rusów Światosława Igorewicza (Chrobrego) z rodu Rurykowiczów odniosła miażdżące zwycięstwo nad armią chazarskiego kagana. Stolica żydowskiej Chazarii – Itil została wzięta wojskiem Światosława i zniszczona, a następnie zostały przejęte i zniszczone kluczowe twierdzy Chazarii, które stanowili podstawę jej pasożytniczej władzy.
  Rotszyldowie – to rozgałęziony klan bankierów, którego historia sięga wieków, rozszerzający swoje wpływy na całym świecie.
  ******************************************************
  Co Pan za dziwnie rzeczy pisze? Jeśli do pogromu armii chazarskiej doszło 3 VII 964 to jazda polska musiała wracać w wojny o Zjednoczenie Chin przez Kitanów z Niżnego Nowogrodu przez Kazachstan. Światosław miał 20 tysięcy dragonów, gdy armada Bolesława Srogiego płynęła FLOTYLLĄ wołżańską Prawdziców z Moskwy. Światosław nie mógł też zniszczyć 200-tysięcznej konnej armii chazarskiej, gdyż do tego potrzebna była flotylla wołżańska Prawdzików, która wiozła doskonałą piechotę czeską, i polska jazda z wojny chińskiej.
  Po bitwie pod Itilem-Astrachaniem Bolesław wysłał Światosława, żeby z Bułgarami zdobył Konstantynopol, ale ten zdradził dokonując z Bizantyjczykami napadu na wiozącą Dunajem Złoto Chazarów flotyllę czeską więc Bolesław kazał zrobić z jego czaszki puchar do wina. Bolesław musiał więc sam zdobywać Konstantynopol, czego pamiątką jest Biblia Diabła – pierwotnie Ewangelia Ariańska.
  Światosław nie był też synem Igora, ale Świętosława ze Szczecina, który, gdy Igor oblegał Konstantynopol, kopulował FEUDALNIE w Kijowie Olgę. ZDOBYCIE przez Światosława Astrachania jest więc taką bzdura jak przywilej dla Żydów Bolesława Pobożnego w Kaliszu w r. 1264, co było wówczas w kompetencji Papieskiego Rzymu.
  Poniedziałkowa Gazeta Wyborcza zamieszcza HERALDYCZNĄ rycinę Karola Wielkiego, gdy jest to autopsyjny rysunek Karola IV Wielkiego Luksemburga. Na Uczcie u Wierzynka Karol IV został zarekomendowany jako RÓWNY PANU NASZEMU KAZIMIERZOWI z Moskwy.

 263. Miet said

  Re.240.
  Nic nie sądzę, Panie Bojdar – niech sobie będzie co drugi albo co pierwszy profesorem.
  Czy jest w Pana życiu coś co byłoby od tego zależne – więc po co te postękiwania???:-)))

Sorry, the comment form is closed at this time.