Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żydowscy szowiniści zaatakowali polskich turystów

Posted by Marucha w dniu 2018-02-03 (Sobota)

Histeria rozpętana przez izraelskich polityków i tamtejsze media zaczęła już zbierać pierwsze owoce. Polscy turyści zostali bowiem zaatakowani na jednej z izraelskich plaż, a żydowski szowinista miał najpierw kierować pod ich adresem obelgi, aby następnie przejść płynnie do rzucania w nich kamieniami.

Ponadto jedna z polskich turystek miała być nagabywana przez Żyda, który sugerował, iż Polacy brali udział w budowie niemieckich obozów zagłady.

Relacja polskich turystów z pobytu w Izraelu dotyczy ubiegłej niedzieli. W jej trakcie mieli oni przebywać między innymi na plaży w miejscowości Ejlat, gdzie mieli zostać zaczepieni przez jednego z Izraelczyków. Początkowo Żyd miał oferować wycieczkę z przewodnikiem po Jerozolimie, ale gdy dowiedział się o pochodzeniu rozmówców zaczął używać w ich kierunku angielskich wulgaryzmów, po czym przeszedł do siłowej agresji w postaci rzucania kamieniami w naszych rodaków oraz wołał, iż „dobry Polak to martwy Polak”.

Polacy podkreślają, że poza nimi na plaży znajdowało się jeszcze kilkanaście innych osób, lecz ksenofobiczny atak nie spotkał się z ich żadną reakcją, zaś polscy turyści nie zdecydowani się na zawiadomienie izraelskiej policji. [I słusznie! – admin]

Nie była to jedyna „przygoda” Polaków, ponieważ jeszcze tego samego dnia podczas podróży autobusem zostali oni zaczepieni przez innego Żyda. Miał on przekonywać polską turystkę, że Polacy brali udział w budowie niemieckich obozów zagłady w trakcie II wojny światowej, a także pytał ją o jej stanowisko wobec nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.

Na podstawie: wp.pl.
http://autonom.pl/

Komentarze 43 to “Żydowscy szowiniści zaatakowali polskich turystów”

 1. Moher49 said

  To jest naród wybrany przez diabła. Przed chwilą niemiecki minister oświadczył, że to Niemcy urządzili żydom holokaust. Sorry, ale mogą nastać takie czasy, że będą się chwalić i licytować kto więcej żydów zabił.

  Majster powiedział uczniowi:
  – A może i dobrze…
  Admin

 2. Partyk said

  Polscy turyści? Trzeba być nieźle spaczonym aby pojechać na wakacje do okupowanej Palestyny.

 3. snag said

  Zła fotka, czarno-opakowani nie są agresywni fizycznie ani nie chodzą na plażę.

 4. Leśny Lud said

  To jest naród wybrany do zrobienia końca świata. Masoneria, NWO itd. to żydowska robota!

 5. Stan said

  „Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust”. Szef MSZ Niemiec zabrał głos ws. ustawy o IPN.

  Użycie terminu „polski obóz zagłady” jest fałszywe.
  Nie ma wątpliwości, że obozy były niemieckie.
  Nasz kraj popełnił to zorganizowane masowe morderstwo –
  zapewnił w specjalnym oświadczeniu szef niemieckiej dyplomacji Sigmar Gabriel”.

 6. maniek said

  …a po co te głupki tam pojechali…eee znaczy sie – turysty…czy nie lepiej dorzucic dwie trzy stowy wiecej i pojechac na Białorus?…wczasy ,takie,jak bajka – 1 tydzien w izrahellu = 3 tygognie Białorusi…ludzie mili a małpy w ghetto ….zoo…

 7. Leśny Lud said

  Dupę chcieli wygrzać. Ale to można na południe Grecji, tam teraz około 20 stopni i pewnie ceny nie wyższe niż w Izraelu. Ale oni chcieli do Eljat gdzie 27°C. Do wrogoch krajów się nie jeździ.

 8. Sybirak said

  Należy żydom przypomnieć masowe mordy dokonane przez nich na Rosjanach i Polakach w ZSRR oraz po II Wojnie Światowej w Polsce
  w okresie stalinowskim.
  O tym się o dziwo nie wspomina !

 9. maniek said

  ad3…a na temat HOLOKAUSTU NIEMCOW – nic nie gadał?…

  EISENHOWER’S DEATH CAMPS – The Last Dirty Secret Of World War Two – Saturday Night Magazine: WAS THERE REALLY A JUDAIC HOLOCAUST?

  http://truedemocracyparty.net/2012/05/was-there-really-a-judaic-holocaust/

  j.polski…jest pierwszy w kolejce

  Obozy Śmierci EISENHOWERA – Ostatni Brudna Tajemnica Drugiej Wojny Światowej – Magazyn „Saturday Night”: byl naprawde JUDAJSKIM HOLOCAUSTEM?

 10. RomanK said

  Zara bez nerw panowie szlachcice…zrobiiscie z nich kaste wybrana i wiarygodna, wyposazyliscie…oddaiscie majatki w dzierzawy, corki za zony , przyjeli do herbow….wybudowli muzea, wyreperowali cmentarze…odnowili szkoly, odnowili i odbuidowali kamienice….wybrli do rzondow, zrobili profesorami i doktorami i sendziamy….prokuratoramy i ubekamy……
  nei wypada nieladnie mowic na starszych w wierze braci:-)))))
  patrzcie jak rozsondnie milczy nasz Episkapus……

 11. Anty said

  http://att.neon24.pl/post/142285,list-otwarty-podziekowanie-dla-pani-ambasador-izraela

  Cała Polska zobaczyła prawdę – o przyjaźni, o sojuszu, o świetnych stosunkach, o strategicznym partnerstwie z USA – wszystkie te narracje runęły jak domek z kart – i została naga prawda: chamskie ostentacyjne połajanki wsparte groźbami. To bezcenna dla nas wiedza.

  Z tego wysoce niesmacznego i jako się rzekło – ORDYNARNEGO – zdarzenia płynie jednak pewna nadzieja dla przyszłości stosunków polsko-żydowskich.

  Bo przecież, Szanowna Pani Ambasador, możemy sobie wyobrazić sytuację, że definitywnie zakończony zostanie proceder bezustannego zmuszania Polski do samobiczowania się za czyny popełnione i – głównie – niepopełnione. Za Jedwabne, w którym jak wiadomo każdy Polak miał niemiecką broń maszynową….i pełną szafę amunicji.

  Za pogrom kielecki – organizowany przez zdominowaną przez jaką grupę etniczną? służbę komunistycznego państwa…. Za liczne urojenia literackie pismaków i niedorobionych historyków – opowiadających dla pieniędzy i zaistnienia w przestrzeni publicznej niestworzone historie nie mające wiele, a czasem nic wspólnego z prawdą historyczną…

  My się już dość – jako wyżej wykazano, słusznie lub niesłusznie – biliśmy we własne piersi.

 12. Zerohero said

  Nic nie usprawiedliwia człowieka jadącego wypoczywać do Izraela gdy dosłownie 10km dalej jest mur z żydowskimi obozami koncentracyjnymi w których Żydzi trzymają Palestyńczyków. Dobrze, że te głąby zostały obrzucone tymi kamieniami. Musieli poczuć Talmud na własnej dupie.

  ——
  Niektórzy jednak jadą tam do Ziemi Świętej.
  Admin

 13. Salcie said

  Polski Jeniec Auschwitz Mówi Prawde o żydach!

 14. ali said

  @9 trolik romanek-k

  jak nie mają jak mają to co się po nich spodziewać można było w 100%

  Biskup Tadeusz Pieronek – który wystąpił w programie „Tak jest” Moniki Olejnik na antenie TVN24 – w „pogromy Żydów” podczas okupacji niemieckiej były zaangażowane „setki tysięcy Polaków”, a „Polacy, poszczególni ludzie, nie zdali egzaminu”. Jako przykład podał volksdeutschów, którzy „chcieli lepiej przeżyć okupację, a przy okazji zarobić”[1].
  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2018/02/03/setki-tysiecy-polakow/

 15. Marucha said

  Pani Barbara Chojnacka wrzuciła 10 (dziesięć) razy ten sam film z Youtube pod 10-ma różnymi artykułami.

  BAN.

 16. Salcie said

  A Response to Israel… (polskie napisy)

 17. , said

 18. snag said

  Maniek @ 9 ,…

  Chciałbym się mylić ale wygląda ze albo celowo mącisz wodę kierując temat na boczny tor alboś durak – Rozmawiamy o zio-nazistach a nie Eisenhower’ze ,…

 19. gość said

  Ks. Natanek – Jerozolima 7.11. 2017r.

 20. jaja said

  Mysle, ze te napastliwe wybrane przez pieklo Zydy zostana przykladnie ukarane, o ile rozniesie sie po swiecie traktowanie przez nich chrzescijan. Tak prawde mowiac to kazdemu moze grozic taka durna, napakowana sianem banda, ano – przywaleniem kamieniem w leb i zwyklemu turyscie i wierzacemu. I moze skonczyc sie tym kamienistym sposobem rzeka kasy naplywajaca wraz ze zwiedzajacymi Ziemie Swieta. A kasa ma bez porownania wieksze znaczenie niz bojowki zydowskie.

 21. Salcie said

  Szanowny Panie Marucha Salcie nareszcie znalazła mordkę autorki w chwili wypowiadania tych sławetnych słów o metafizyce śmierci żydów – dla przypomnienia jest to była żona Michała Boniego, który donosił do SB za PRL-u a teraz donosi na Polskę w Parlamencie Europejskim, niejaka Barbara Engelking 🙂
  Oto to videłko:

  W TVN o Polakach … dlaczego ta stacja ma koncesję?

  ——-
  Jest też w gajówce, po prawej stronie…
  Admin

 22. Boydar said

  Pani Salcie, czy Pani jest może TĄ Panią Salcią ? Tak się tylko pytam, przez pamięć Najuszanowniejszego Pana Mordki.

 23. ibrahim ibn jakub said

  jebane tvn-owskie żydowsto.
  Rządzie polsko-języczny tak się rozmawia w sprawie nielegalnych żądań kasy od nas przez żydów:

 24. Salcie said

  Najuszanowańszy Pan Marucha – no Salcie sze wygłupiła i dlatego bije sze w swoje koszerne piersi, za to, że przegapiła ten adres mailowy po prawej stronie 🙂

  ——
  Ależ nie ma sprawy!
  Admin

 25. Lily. said

  Partia Jaroslawa zlotoustnego to czyich interesow pilnuje ?.Kaczynski pociaga za
  wszystkie sznurki. Czy to z prawa,czy z lewa
  wszyscy kopia do tej samej bramki.

 26. Lily. said

  Tzw,eksperci w roznych komisjach dotyczaych sprawach Polski jakie maja pochodzenie?.

 27. peacelover said

  …WON z tym bydlem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 28. adsenior said

  C to by się działo, gdyby to grupę żydów tak zaatakowano w POLSCE, a napastnik znalazłby się na kilka lat w więzieniu! Ciekawe, jaką karę uzyska ten żydowski napastnik, czy też z robią z niego Palestyńczyka?

 29. sali said

  myślę że ten obrazek mówi sam za siebie

  http://cnsnews.com/s3/files/styles/content_100p/s3/cartoon-iran2.jpg?itok=5aQdncGw

  a najlepsze że został przedstawiony w konkursie w Teheranie i zebrał ogromne pochwały.

  źródło: https://www.cnsnews.com/news/article/patrick-goodenough/holocaust-cartoon-contest-organizer-ayatollahs-office-called-event

 30. techmech said

  a wystarczyło pokazać im tylko zapalniczkę gazową

 31. Lily. said

  „Wy jestescie naszymi starszymi bracia w wierze”,wedlug slow JPT.
  A co mowi Ewangelia wg.Sw Jana 8;44.
  Ponizszy werset odnosci sie do szatana,o
  ktorym mowa w powyzej wymienionej Eg.
  „Od poczatku by on morderca i nie wytrwal
  w prawdzie,bo nie bylo w nim prawdy”.
  „Gdy klamie,mowi z serca,bo jest klamca i
  ojcem kamstwa”.

 32. To znowu ja, co nie mam maila said

  Jak się jedzie do Ziemi Świętej jako katolik, to w ogóle nie bierze się kostiumu i nie wyleguje się na plaży…
  To byli zwyczajni komercyjni turyści.
  Wszystko mogło ich spotkać.
  poza tym…
  Na razie pielgrzymi do Ziemi Świętej nie muszą jeszcze zachować się jak uczestnicy wypraw krzyżowych.
  I z tego to można się cieszyć.

  ——-
  Czyli Żydzi dobrze zrobili. Wina głupich polaczków, bo myśleli że parchy to cywilizwany naród.
  Admin

 33. Zborowski said

  Czasami sobie tak mysle.Ze dobrze sie dzieje ze zydostwo nas opluwa.
  Gdyz nastapilo nareszcie Przebudzenie narodu Polskiego.
  I MY POLACY ZROZUMMY JEDNO.Ze wszelkie ZLO…………KTORE NAS NISZCZY CZY NISZCZYLO OD ;;;;;;;;;;WIEKOW;;;;;;;;;;;;;;byl intelekt zyda I ICH ;;;;;;;;;PIENIADZ.

 34. AJWAJAJ said

  ZREZYGNOWALEM Z MOJEJ POLSKOSCI jak dowiedzialem sie ze kazdy ZYD MOGL w Rzeczpospolitej szlacheckiej robic co chcial BYL WOLNYM CZLOWIEKIE pedzic wodke robic w BAMBUKO POLSKICH GOJOW i IDIOTOW zas moi przeidkowie CHLOPI POLSCY BYLI NIEWOLNIKAMI zarzadzanym dla PANA przez ZYDOW. MAM w dooopie taki kraj i takie towarzystwo. NIENAWIDZE KAZIMIERZ AWIELKIEGO IDIOTE i DURNEGO JASKA 3go co URATOWAL NIEMIECA DOPE w WIEDNIU. TO NAROD SKRAJNYCH IDIOTOW DYMANYCH przez PRZYBLEDY TURECKO MONGOLSKIE znak morza KASPIJSKIEGO, mam to w doopie. BYBY.

 35. Do 33…”intelekt hebrajczyka,żyda”?
  Pan żartuje.Setki tysięcy żydów zostało zmasakrowanych gdyż ich bogaci bracia nie pomogli,pomimo wpływów w polityce,w gospodarce,w mediach.

  Setki żydowskich dzieci,z polskim obywatelstwem w Bydgoszczy,w Poznaniu,przed 2 wojną światową zostało zaadaptowanych przez polskie rodziny,gdyż rodzice,narodowości żydowskiej nie mieli pieniędzy na lot,polskim samolotem do Palestyny.Wtedy pod okupacją brytyjską.

  Banki w USA,w Wielkiej Brytanii,których właścicieleami byli mieszkańcy narodowości hebrajskiej nie były w stanie uratować..wykupić braci,narodowości żydowskiej w całej Europie,przed 2 wojną światową.

  Gdyby nie Polacy i ich pomoc dla mieszkańców Polski,narodowości żydowskiej ,to masakra żydów była by jeszcze bardziej gigantyczna.

  Proszę wszystkich…zapomnijecie bzdury o narodzie wybranym.Polki są więzione tak jak Rosjanki w Izraelu przez gangsterów handlującymi prostytutkami i narkotykami.
  O tym nawet media w Izraelu(prostytucja),po hebrajsku pisała.

  Grupa syjonistów w Izraelu decyduje.

  Popełniła wielki błąd,gdyż wrzuciła zamiast,białych,”kolorowych” żydów do Izraela.Przypominam.Izrael jest atrakcyjny dla turystów i dla kolorowych żydów.Nie dla białych.Pomijam ataki na kobiety przez radykalnych „judaistów”ale to nie jest na temat.

  Nikt nie chce być „klawiszem” w Izraelu.Ataki na Polaków będą wzrastać.Panowie,kolorowi jak i biali, w Izraelu boją się o piękne,białe żydówki,które mają ochotę na życie w USA,w EU.Wystarczy sprawdzić…biura matrymonialne.

 36. rafal said

  Jacek Międlar- przegląd tygodnia (28.01-3.02):

 37. provincjal said

  Uważajmy, nie podchodźmy do żydo_spędów otumanionej hołoty z israel podczas ich „lekcji historii w Auschwitz, byle jaki niekontrolowany ruch w stosunku do tej zindoktrynowanej młodzieży grozi śmiercią, israelskie komando ochraniające te „dzieciaczki”, jest uzbrojone po zęby, pytanie czy w Polsce trwa wojna oraz kto POzwolił na wjazdy uzbrojonego mossadu do Polski, kto ?

 38. Kapsel said

  Książka oparta o wiarygodne podawane w niej źródła oraz osobiste doświadczenia jej autora.

  Książka „Spotwarzona przeszłość, czyli o żydowskich zbrodniarzach wojennych”
  jest za darmo dostępna w PDF wersji do druku jednostronnego i dwustronnego.
  Trzeba tylko wejść pod wskazany tu adres
  https://jozefbizon.wordpress.com/roman-kafel/

  Są tam kontrargumenty na wrzaski środowisk żydowskich w związku z nowelizacją ustawy o IPN.
  Trzeba ją przeczytać. Zachęcić innych do jej przeczytania. Nie dać się wypuścić rewolucjonistom wzywającym do buntu Polaków na ulicach miast, bo wrogowie Polski i Polaków tylko na to czekają.

  Józef Bizoń

  ——-
  Także tu: https://marucha.files.wordpress.com/2012/05/roman-kafel-spotwarzona-przeszlosc.pdf
  Admin

 39. osoba prywatna said

  Radwańskie w Izraelu – incydent zamieciony pod dywan
  https://www.wykop.pl/link/index/4139069/radwanskie-w-izraelu-incydent-zamieciony-pod-dywan/

 40. Janek ze wsi said

  Naród wybrany do… wk**wiania ludzi. Ale też wnosząc rewolucyjne innowacje wszelkich dziedzin, za ich przyczyną na świecie nie jest nudno ani monotonnie. „Obyś żył w ciekawych czasach”…

 41. lolek said

  (6) Wszyscyśmy pobłądzili jak owce, każdy z nas się obrócił ku własnej drodze, a Pan zwalił na Niego winy nas wszystkich. (7) Dręczono Go, lecz sam się dał gnębić, nawet nie otworzył ust swoich. Jak baranek na rzeź prowadzony, jak owca niema wobec strzygących ją, tak On nie otworzył ust swoich. (8) Po udręce i sądzie został usunięty; a kto się przejmuje Jego losem? Tak! Zgładzono Go z krainy żyjących; za grzechy mego ludu został zbity na śmierć. (9) Grób Mu wyznaczono między bezbożnymi, i w śmierci swej był [na równi] z bogaczem, chociaż nikomu nie wyrządził krzywdy i w Jego ustach kłamstwo nie postało. (10) Spodobało się Panu zmiażdżyć Go cierpieniem. Jeśli On wyda swe życie na ofiarę za grzechy, ujrzy potomstwo, dni swe przedłuży, a wola Pańska spełni się przez Niego. (11) Po udrękach swej duszy, ujrzy światło i nim się nasyci. Zacny mój Sługa usprawiedliwi wielu, ich nieprawości On sam dźwigać będzie. (12) Dlatego w nagrodę przydzielę Mu tłumy, i posiądzie możnych jako zdobycz, za to, że Siebie na śmierć ofiarował i policzony został pomiędzy przestępców. A On poniósł grzechy wielu, i oręduje za przestępcami.(Iz 53:6-12 BT)

 42. maniek said

  @ 18 – Snag – Maniek @ 9 ,…

  Chciałbym się mylić ale wygląda ze albo celowo mącisz wodę kierując temat na boczny tor alboś durak – Rozmawiamy o zio-nazistach a nie Eisenhower’ze ,…

  …hej uczony – artykuł przeczytał?…czy za duzo tam liter?…a czy wiesz.kto to taki – eisenhower? …podpowiem – zio-nazista…

Sorry, the comment form is closed at this time.