Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela

Posted by Marucha w dniu 2018-02-04 (Niedziela)

…za to, coście uczynili temu Narodowi….

…za to, coście uczynili temu Narodowi, który was przygarnął, nie macie prawa choćby śnić – o przebaczeniu… (Jacek Kaczmarski, polski Żyd)

Szanowna Pani, Ekscelencjo,

Trudno znaleźć właściwe słowa nie popadając przy tym w retoryczną przesadę, by oddać wdzięczność za wygłoszone przez Panią i Pana premiera Izraela Beniamina Netanjahu przed kilku dniami słowa pod adresem Polski, polskiego Rządu, polskich Obywateli.
Więc powiem tylko: dziękuję, po stokroć dziękuję. Pani i Panu Premierowi.

Swoimi wystąpieniami pchnęliście Państwo stosunki polsko-izraelskie na zupełnie nową ścieżkę – sądzę, że nową również jakościowo. Przypuszczam, że uczyniliście to Państwo mimowolnie, niechcący – ale to w niczym nie umniejsza wagi wydarzenia i jego oddziaływania na przyszłość.

Dokonaliście Państwo czegoś, co polski Żyd Czesław Bielecki określił mianem: HUCPA. Ordynarna publiczna połajanka, pełna arogancji i nie skrywanej, wręcz ostentacyjnie zademonstrowanej pogardy i nienawiści dla Państwa Polskiego i Narodu Polskiego – rozciągnięta następnie na środowiska międzynarodowe w tym Departament Stanu USA – poskutkowała tak, jak należało się tego spodziewać.

Należę do niezbyt licznej ale dość jednak licznej grupy polskich blogerów, publicystów, komentatorów życia politycznego od lat apelujących o rozwagę i powstrzymywanie się od infantylnej euforii w opisie i ocenie bieżących, ale i historycznych stosunków polsko-żydowskich. Nawołujemy do nie ulegania pozorom, oficjalnym narracjom, do uważnego przyglądania się skrywanym, przemilczanym przez kolejne władze elementom tych stosunków – takim jak kwestia podwójnego obywatelstwa, migracji Żydów do Polski, artykułowanych pod adresem Państwa Polskiego absurdalnych i obraźliwych roszczeń majątkowych, systematycznego instytucjonalnego szkalowania imienia Polski za granicami.

Widzimy to wszystko, zwracamy na to uwagę – niestety z uwagi na całkowitą blokadę informacyjną we wszystkich mediach, jest to działanie nieskuteczne lub bardzo mało skuteczne – przekaz nie przebija się do ogółu obywateli.

Tymczasem – i tu wracamy do poprzedniego akapitu – Państwa ostentacyjna demonstracja buty i arogancji spowodowała rzecz niesłychaną: oto w Polsce spadły z oczy klapki – z hukiem – nawet najbardziej zatwardziałym użytecznym idiotom do tej pory bezustannie wznoszącym tu nad Wisłą niemilknącą pieśń na chwałę Izraela. Świat im się zawalił, niektórzy – jak ten redaktor, co twierdził, że nie polezie orzeł w g…, aż zamilkli. Inni, jak choćby redaktor Ziemkiewicz, z nagła zaczęli mówić ludzkim głosem…nie wiemy rzecz jasna, na jak długo, to się dopiero okaże…

Cała Polska zobaczyła prawdę – o przyjaźni, o sojuszu, o świetnych stosunkach, o strategicznym partnerstwie z USA – wszystkie te narracje runęły jak domek z kart – i została naga prawda: chamskie ostentacyjne połajanki wsparte groźbami. To bezcenna dla nas wiedza.

Z tego wysoce niesmacznego i jako się rzekło – ORDYNARNEGO – zdarzenia płynie jednak pewna nadzieja dla przyszłości stosunków polsko-żydowskich.

Bo przecież, Szanowna Pani Ambasador, możemy sobie wyobrazić sytuację, że definitywnie zakończony zostanie proceder bezustannego zmuszania Polski do samobiczowania się za czyny popełnione i – głównie – niepopełnione. Za Jedwabne, w którym jak wiadomo każdy Polak miał niemiecką broń maszynową….i pełną szafę amunicji.

Za pogrom kielecki – organizowany przez zdominowaną przez jaką grupę etniczną? służbę komunistycznego państwa…. Za liczne urojenia literackie pismaków i niedorobionych historyków – opowiadających dla pieniędzy i zaistnienia w przestrzeni publicznej niestworzone historie nie mające wiele, a czasem nic wspólnego z prawdą historyczną…

My się już dość – jako wyżej wykazano, słusznie lub niesłusznie – biliśmy we własne piersi.

W ramach nowego otwarcia byłoby słuszne i sprawiedliwe, by i Żydzi uderzyli się we WŁASNE piersi. Zaczęli mówić i pisać prawdę: o kolaboracji z najeźdźcami Polski w 39 roku, o kwietnych bramach, o wydawaniu Polaków w ręce NKWD, o grabieżczej partyzantce żydowskiej działającej wspólnie z judeobolszewią. O udziale w eliminacji polskich elit intelektualnych. O sprowokowaniu przez żydobolszewicki przecież rząd ZSRR Powstania Warszawskiego – do którego rozpoczęcia najpierw usilnie zachęcano, a następnie spokojnie czekano, aż Niemcy zrobią, to czego się spodziewano – dokonają kolejnej fazy eliminacji polskich elit.

Również o posiadających żydowski rodowód prowokacjach około wielkich polskich powstań narodowych: Listopadowego i Styczniowego – i wynikających z nich zsyłkach, prześladowaniach, eksterminacjach polskich patriotów przez zaborcę. I apanażach, nagrodach, tytułach, orderach dla Żydów – Kronnenberg się kłania zza grobu.

O fałszowaniu ważnych dokumetów państwowych, królewskich…

Także o nieustającej od końca II wojny światowej istotnej, choć skrytej aktywności w życiu politycznym i gospodarczym Polski tak Ludowej, jak i tej po 89 roku. O menorach na stołach w Magdalence. O menorze w 2010 roku na Pałacu Kultury i Nauki… Wiele jest tematów.

O tym wszystkim jest okazja wreszcie zacząć mówić – nie po cichu w gabinetach polityków i historyków – tylko w prime time – tak, by wszyscy chętni i zgłodniali tej wiedzy, mogli się z nią zapoznać.

Na takim nowym otwarciu można by oprzeć odnowienie i oczyszczenie stosunków polsko-żydowskich. Czy to się zdarzy, nie wiem, życzyłbym sobie, Polsce i Izraelowi – ale szczerze mówiąc, wątpię.

[Po ch… nam to państwo, Izrael? Nie uronię łzy, jeśli zostanie starte z powierzchni świata – admin]

Jednak już można mówić o szeregu plusów – oprócz uzdrowienia wielu użytecznych idiotów w Polsce, nastąpiło też coś na kształt ujawnienia hordy ludzi sprawiających wrażenie izraelskich agentów wpływu działających w Polsce pod polskimi nazwiskami. Cała chmara tych indywiduów zameldowała się jak jeden mąż w mediach głównego nurtu, by biczować z zapamiętaniem Polskę i głosić chwałę Izraela…. to było bardzo żenujące ale i bardzo pouczające widowisko. Wystarczy ich starannie zapamiętać.

Świetnym przykładem jest tu przywołany wcześniej polski Żyd, Czesław Bielecki, który stanął w obronie decyzji ustawowej Polski, dosadnie określił zachowanie pana Netanjahu, wskazał też min. na liczne – i powszechnie znane – przykłady wojennego prześladowania Żydów przez Żydów… tymczasem jego interlokutorem było jakieś polskie indywiduum, którego nazwiska nawet nie pamiętam – typek ów robił i mówił wszystko by wykazać, że winna całej awanturze jest Polska – taki polski kocioł…

Wygląda więc na to, że plan „Judeopolonia” przynajmniej w wersji wprowadzenia oszustwem podstępem i metodą faktów dokonanych spalił na panewce – jeżeli zdecydujecie się by jednak ów projekt definitywnie wdrożyć, to chyba będzie to możliwe jedynie przy pomocy Merkav i Abramsów (samymi Merkavami moglibyście nie podołać…) Dzięki Wam, Naród otworzył oczy i nawet chyba zrozumiał to, co zobaczył. Piszę „chyba” bo niestety, nie jest to oczywiste – stulecia wybijania elit nie pozostały bez wpływu.

Jest też jeszcze jeden wypływający z awantury, którą wywołaliście, bonus, wartość dodana dla Polski: oto dowiedzieliśmy się – z ust samych członków rządu – że są oni „najbardziej proizraelskim rządem w Europie. Wielu z nas, w tym niżej podpisany, dowiedziało się tego ze sporym osłupieniem. Będzie więc pora i okazja na zadanie pytań naszemu rządowi, głównie takiego: Z CZYJEGO UPOWAŻNIENIA prowadzicie najbardziej proizraelską politykę w Europie? Kiedy uzgodniliście to z Suwerenem? Na czym dokładnie ona, ta najbardziej proizraelska polityka, polega?

I szereg dalszych pytań wynikających z tych kilku zarysowanych. Bardzo jestem ciekaw odpowiedzi.

Kończąc już, Pani Ambasador, bo pora późna, a droga daleka – jest taki zwyczaj, znany jak się wydaje wszystkim, nawet niewyrafinowanym niedyplomatom, że gdy się idzie do kogoś w gości, to w którymś momencie trzeba podziękować za gościnę, wstać, ubrać się i wrócić do siebie. Jeżeli się tego nie zrobi w porę, to z miłego gościa, staje się intruzem, natrętem, impertynentem, wreszcie okupantem.

Po prostu trzeba wiedzieć, kiedy wyjść, żeby jeszcze było miło – lub by przynajmniej nie zaczynało być wyraźnie niemiło.

Niestety nie jest argumentem wystarczającym dla pozostawania w gościnie ponad przyzwoitość to, że tam skąd przybywamy (przybywacie) , atmosfera jest aż gęsta. Od nienawiści do nas (was). Ta atmosfera sama z siebie taka się nie zrobiła, usilnie pracowaliście by taką się stała. I ciekawa rzecz – tam gdzie ta atmosfera tak gęsta od nienawiści i antysemityzmu – nie ma największych antysemitów (tak przecie twierdzicie) świata. TAM NIE MA POLAKÓW!!!

To kto was tam niepokoi? Czemu boicie się wracać? Skoro nie ma tam tych paskudnych Polaków?

A może problem w tym, że to WY SAMI jesteście źródłem i zarzewiem antysemityzmu? Wasze postępowanie generuje i nakręca spiralę nienawiści?

Zaś to, że tam NIE MA POLAKÓW, daje wam stuprocentową gwarancję tylko co do jednego: że nie znajdzie się tam – skoro nie ma tam Polaków – nikt, kto choć kiwnąłby palcem w bucie, by uratować jakiegoś Żyda….

Pozostając z (należnym) szacunkiem, załączam (stosowne) wyrazy

Andrzej Tokarski
bloger
publicysta
komentator polityczny
Polak (herbowy, jakby się kto pytał)

http://att.neon24.pl

Komentarze 53 to “List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela”

 1. revers said

  Robert Mazurek idzie dalej …

  https://niezlomni.com/robert-mazurek-mogl-uwierzyc-tlumaczenia-ambasador-izraela-pani-ambasador-calym-szacunkiem-wideo/

  z komentarza p.Mariana S.

  „…chcą nas wpędzić w poczucie winy i wyrwać to co im się nie należy a woczach innych zrobić z Polaków żydożerców….więc izraelici dajcie przykład i oddajci Palesyńczykom to co im zrabowaliście bo ci których okradliście jeszcze żyją i to są konkretni ludzie a nie jakieś geszfciarsie organizacje żerójące na tragedii wymordowanych……”

 2. Odpowiedzi Pani Ambasador,autor jak i inni nie otrzymają.Straty finansowe dla firm izraelskich w Polsce,będą ogromne po tym jak administracja w Izraelu zaatakowało moeszkańców Polski,również wyborców PiS.

  Przypominam do znudzenia:setki dzieci z ,mniej zamożnych rodzin ,wyznających judaizm,były adoptowane przez polskie rodziny w Bydgoszczy i w Poznaniu.Białe dzieci.

  W latach 30,nie każdego stać na przelot do Palestyny a Wielka Brytania nie wyrażala zgody dla emigrantów,wyznających judaizm w Polsce.

  To nie tylko administracja Hitlera masakrowała hebrajczyków ale również hebrajczycy, mordowali swoich,biednych braci.Pomijam brak reakcji USA i Wielkiej Brytanii na masakrę,Polaków, wyznających judaizm w Polsce.Pomijam terror hebrajczyków w PRL na ludności Polski.

  Izrael musi podzIękować tak jak Diaspora w USA ,polskiemu narodowi,za ratowanie polskich żydów.
  Przecież potomkowie z Polski, zbudowali Izrael.
  Do dzisiaj ,biali hebrajczycy z Polski,są w administracji Izraela.

  Bez znanych przedstawicieli „hebrajczyków” z Polski,nie było by Izraela.

 3. witek said

  Przy hanukowych świecach

  …rozkradano Polskę…

 4. Les said

  OBROŃCY POLSKIEJ RACJI STANU
  Morawiecki głosi wszem zgodnie z prądem:
  „Polska nie jest wcale wielbłądem”.
  Duda moralnego chyba ma kaca –
  Pióro w palcach ciągle obraca.
  04-02-2018

 5. peacelover said

  …przepomnijmy sobie, co niemcy wyprawiali w Wolnym Miescie Gdansk przed wrzesniem 1939 ,
  Jakie to towazystwo bylo beszczelne i wrogie Polsce ! Jak mordowali polskich marynarzy z floty handlowej i turystycznej we wrzesniu 1939 !

  Po kilku latach w zimie 1945 ta sama germanska banda wiala, az sie kuzylo z tegoz Gdanska, czy z prus wschodnich poprzez zalew wislany
  po lodzie do czekajacych okretow by sie ewakuowac do reichu. Nie wszystkim sie udalo, bo sowieckie lodzie podwodne robily swoje !!!!

  Podobnie teraz widzimy beszczelnosc i otwarta wrogosc, teraz ze strony zydowskich kundli !!!!!

  Epilog bedzie podobny !!! Co do tego nie mam zadnych watpliwosci !!!

  Tylko skala tego bedzie swiatowa !!!!! Oni musza tak oberwac , zeby im sie odechcialo raz na zawsze !!!!!

 6. Marek said

  Panie Marek Lipski, doucz się, że w Polsce praktycznie nie było i nie ma żadnych hebrajczyków.
  To są chazarkie żydy, a nie żadni semici, żadni potomkowie Abrahama i Izaaka i Jakuba.
  Zrozumiał pan, czy powtórzyć mają panu cytaty ze Szlomo Sanda i innych żydów.

 7. Marek said

  Tylko skala tego bedzie swiatowa !!!!! Oni musza tak oberwac , zeby im sie odechcialo raz na zawsze !!!!!
  ===
  Stuknij się pan w główkę. najlepiej z rozpędu w murek.
  Nie będzie żadnego pogromu w PL, jak dotąd nie było.
  W Polsce nie potrzebujemy męczenników żydowskich.
  Wystarczy normalna cywilizacja, w której króluje chrześcijaństwo, normalna ekonomia i żydów nie ma.
  Bo albo sami wyjeżdżają, albo porzucają rasizm żydowski i swoją obłędną ideologię panowania nad światem.

 8. […] https://marucha.wordpress.com/2018/02/04/list-otwarty-podziekowanie-dla-pani-ambasador-izraela/ […]

 9. peacelover said

  ….poszedl marek na jarmarek ,,,kupil sobie os
  ….postawil ja za stodola ,, ukradl mu ja ktos !!!

  I co ty myslisz Mareczku, ze pogrom bedzie tylko w PL !!!
  a pan Mareczek – madrala bedzie uprawial „normalna cywilizacje”

  bo meczennikow nie bedzie ,, tylko popiol !!!! a o to tylko chodzi !!!
  dlatego zanim cos zabulczysz, to najpierw wytrzezwiej !!!!

 10. prawo said

  Co do kary śmierci, to Niemcy w latach IIWŚ wprowadzili na terenie podbitej Polski karę śmierci, za pomoc żydom ponieważ wiedzieli, że Polacy będą im pomagać na różne sposoby, tak po chrześcijańsku pomagać. Chodziło o samo odstraszenie od niesienia tej pomocy. To był prawdziwy powód wprowadzenia kary śmierci za podanie żydowi kubka wody czy kromki chleba a nawet za samą wiedzę, gdzie skrył się żyd.

  W promocji zacytuję fragment książki Marka Jana Chodakiewicza „Żydzi i Polacy 1918-1955. Współistnienie – zagłada – komunizm”:
  W Melbourne rozmawiałem z bardzo bogatą i dystyngowaną starszą panią, Żydówką z Białegostoku, która skarżyła się na polski antysemityzm, obciążając tym zarzutem również Armię Krajową, i usiłowałem z nią polemizować, przygwoździła mnie takim oto argumentem:
  — Jeśli pan nie wierzy, to mogę zaprowadzić pana do mego brata, który też tu mieszka. Akowcy chcieli go zabić i tak postrzelili, że do dziś jest inwalidą! I to już po wojnie!
  — A co brat wtedy robił? — spytałem.
  — Był oficerem. Polskim oficerem! Zastępcą szefa bezpieczeństwa w Białymstoku!

 11. Romank said

  Panie Marek Lipski…w latach trzydziestych do Palestyny owszem lataly, ale tylko Zydowki na miotlach.. Oddawanie zydowskich dzieci ..bo nei mieli na bitel..pan to sam wymyslil z niczego…czy p[anu podsuneli taki witz????
  Doucz sie pan…prosze:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Haavara_Agreement
  tu znajdzie pan bibliografie na temat …bardzo dobra zreszta ..szczegolnie polecam prace Toma Segev – The seven milion ..ktory zostal wydany po polsku….
  rowniez znajdzie pan to w broszurze jaka podawano tu kilkakrotnie….a wisi na Gajowce lata…:
  https://marucha.files.wordpress.com/2012/05/roman-kafel-spotwarzona-przeszlosc.pdf

 12. Marek said

  Peacelover, rób pan ten popiół samodzielnie.
  Bo na razie, to tylko pan judzi.
  G pan zrobił i nie zrobi w tym temacie.
  Ja myślę, że Polska nie potrzebuje warloverów, po których przyjdą zgliszcza, płacz i zgrzytanie zębów.
  Jak po większości debilnych zrywach.

 13. peacelover said

  …Mareczku milutki ! jeszcze duzo zostalo ci do wytrzezwienia !!!
  …ale juz jest improvement, bo tak jak pan Putin powiedzial :
  ” w wojnie miedzy USA a Rosja nikt nie ocaleje !!!”….. i ja mu wierze !!!!
  to samo dotyczy parchatych , : raz w ryj i…bedzie spokoj !!!!! JASNE ?!!

 14. Kazek said

  Panie Marku widzę ,że jest Pan doskonałym żydoznawcą i rozróżnia Pan ich gatunki bezbłędnie . Czy można tak jak nauczał Pan Jezus rozróżnić po owocach chazara od hebrajczyka?

 15. Marek said

  Peacelover, ostatni Pana wpis dużo wyjaśnia.
  Pan chce ginąć razem z żydami w wojnie między USA a Rosją.
  Gratuluję Panu niespełnionych jeszcze marzeń.
  Pan już wytrzeźwiał?

 16. Marcin said

  Jaka tam z niej Azari. To Chazari.

 17. Leśny Lud said

  Frankiści to jacy byli żydzi? Czytałem, że mizrachijscy, czyli potomkowie emigrantów z krajów muzułmańskich, a zatem prawdziwi żydzi, nie chazarzy. Chazarami są Aszkenazyjczycy. Są jeszcze na świecie żydzi sefardyjscy z krajów latynoamerykańskich i półwyspu iberyjskiego.

 18. Kwiecista said

  No i to zdjęcie do zabrania na pamiątkę z budowniczym mostów i zaproszeniem.

  .https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/09/3p_e01_e02-ambasada-rydzyk_izrael-2016_09_07-zl-600-w.jpg

  Wielokulturowość jest piękna. Żydzi nas Polaków ubogacą. Już ubogacają.
  https://jozefbizon.wordpress.com/2016/09/24/wielokulturowosc-jest-piekna-zydzi-nas-polakow-ubogaca-juz-ubogacaja/

 19. Rokitnik said

  No…ale p.Andrzej Tokarski napisał w tym liście tak; JAK NALEZAŁO to wszystko NAPISAĆ !!
  Tylko…wlaśnie, nie wiadomo czy to dotarło do większości Polaków? Ale przebudzenie JEST..i to sie jednak liczy.

 20. Les said

  ZDĄŻĄ SZYBKO ZMIENIĆ FRONT?
  Zdalnie sterowani politycy w Warszawie
  Zdumieni: „Czyżby sen to był, czy już na jawie?”.
  Mowa Gabriela, jak ogień paląca,
  Odsłania ich i broń z ręki im wytrąca.
  05-02-2018

 21. snag said

  ‚Pogrom’ w Kielcach i inne przykłady rzekomego zezwierzęcenia Polaków prostuję odkąd udzielam się on line a ostatnio kilka razy dziennie na anglojęzycznych forach – Kilka przykładów ,…

  In regard of Kielce …

  Here’re some details, at the time of so called Kielce ‚pogrom’ Warsaw and local governments were infested with Stalin’s Jews including Jacob Berman at the steering wheel of ‚polish’ KGB and his cronies on provincial and local level.

  In Kielce there was Jewish police chief, Jewish first secretary of communist party, there was Soviet garrison with Jewish political commissar running the show, they had access to direct phone contact with Berman and Politburo in Warsaw but curiously didn’t use it. Coincidentally the next day Katyn Forest Massacre hearings were scheduled to start in Nuremberg pointing at Soviets as perpetrators. What’s missing in this picture is the zionist background, the zionists needed trained by Soviets Polish Jews in Palestine to make it short this so called Kielce ‚massacre’ triggered a mass exodus of Polish Jews to Palestine. Another detail missed in Zionist version is that those so called Kielce massacre ‚perpetrators’ happen to be uneducated suckers that swallowed provocateur’s hook the sinker and all nine yards of line, most of them got sentenced and executed the same day the went in front of kangaroo court. Why? Next day the Jewish owned media were screaming about Kielce instead of Katyn massacre and the first batch of Polish Jews was packing up and living for Palestine to join Haganah and other zio-terrorist organisations.

  ————————————————

  John Paul II was a good person and a Catholick but he was a sucker just like those who risked their and their family life and often their neighbors to save a Jew only to be be sold to Gestapo by another Jew and anihilate himself and his family.

  ————————————————

  What the hell makes you think that the Poles or anyone owns you anything especially that Poland was the only country during WWII where the penalty for the sucker that hided a Jew was a death sentence for him his family and often his neighbors while in Denmark was a fine that didn’t exceed a fine for traffic ticket.

  ————————————————

  If it was the other way around and Poles depending on Jewish neighbors to save them there would’t be no Poles today. Clean up your own dirt first before pointing your dirty finger at anyone.

  ————————————————

  According to your stupid logic Poles should have declared WWIII on Thirth Reich to save Jews, right? I really believe that the Poles were suckers to risk their and their family lives to save Jews or anyone like Benkof.

  ————————————————

  https://disqus.com/by/disqus_0myAjl3l3P/?utm_source=reply&utm_medium=email&utm_content=comment_parent_author

  Tym razem żydzi ‚zamoczyli’ jeśli chodzi o rzekomy antysemityzm, wiecznych ofiar i antypolskie PR – Macie wielu anglojęzycznych sympatyków, przydało by się więcej.

  Kaczyński nalega żeby Duda podpisał ustawę i tu należny naciskać żeby słowo stało się ciałem ,…

  https://www.rt.com/news/417839-polish-holocaust-bill-controversy/

 22. peacelover said

  …i kto tu chce ginac ?!!!
  wez sie tym razem napij denaturatu !
  moze ci pomoze !!! milutki mareczku
  cieplodupcki !!!!!!!!!!

 23. witek said

  A to ci szprytna żydowina
  Wpierw obraził dr Kurek, potem pana Brauna wyzwał od idiotów, pana Międlara również
  Teraz przyczepił się do Ziemkiewicza, któremu coś się stało i stanął po właściwej stronie…i….
  Poleciał do ojca talmudysty z Torunia by wspólnie tworzyć audycję pt
  By odnowić oblicze ziemi

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/u-nas-j-daniels-pewnoscia-byl-niemiecki-interes-tym-aby-uzywac-sformulowania-polskie-obozy/

  No to nam odnowią…obaj…

 24. Do 11.Panie ,dlaczego Pan kłamie?

  1. LOT miał w latach 30, plan połączeń lotniczych,w tym do Palestyny.
  skyscanner.pl/wiadomosci/10-szokujacych-faktow-o-tym-jak-sie-kiedys-latalo
  histmag.org/Ostatni-plotowrzedwojenny-rozklad–PLL-LOT-11239
  Wystarczy tylko włączyć google i podać: LOT,lata 30,loty do Palestyny.Biednych żydów,białych,nie było stać na opłacenie lotu do Palestyny.Tylko bogaci,biali, żydzi w Polsce,oprócz bogatych Polaków,mogli sobie pozwolić na „latanie” do różnych krajów.Moja rodzina,mogła sobie pozwolić,na korzystanie z usług LOT.

  2.Nawet SB i NKWD,po 45 nie zniszczyli dokumentów o adopcji żydowskich dzieci,w latach 30,przez bogate ,polskie rodziny.Nawet SS w Bydgoszczy,nie zniszczyło i nie zlikwidowało „takich dzieci”.Dla nich,niestety cała Bydgoszcz czyli Bromberg była niemiecka.Pomimo krwawej Niedzieli?Tak.Do dzisiaj w archiwach nie tylko kościelnych ale i państwowych są dowody na takie adopcje.Podaję fakty ,oparte na dowodach.

  Moja rodzina,adoptowała tylko 4 takich dzieci i uratowała siostrzenicę Hohnera(akordeony)
  „Przechowała” młodą dziewczynę u siebie,w swojej kamienicy.Niestety do dzisiaj,Niemcy nie uznają w metrykach urodzenia i w dowodach osobistych,nazwy Bydgoszcz..tylko Bromberg.

  W PRL , oprócz języka polskiego,w Bydgoszczy,był „używany” język niemiecki,jidysz a w wojsku,rosyjski.

  Nie znam prawnych aspektów o specjalnym traktowaniu…przez EU, przez Izrael, przez Niemców, miasta Bydgoszcz.

  3.Nie interesują mnie w roku 2018,bzdury o hazarach,o żydach,o wybranym narodzie wraz cytatami z Biblii.Są podziały i to rasistowskie na białych i „kolorowych” żydów.Był i będą.W EU,w USA,w Izraelu.

 25. Bogusz said

  Jedyną poprawną reakcją rządu powinno być odesłanie pani azari jako persona non grata do Izraela i zerwanie z nim stosunków dyplomatycznych, szybko nastąpiłoby otrzeźwienie tej żydowskich parchów, a my co zapraszamy tą babę na rozmowy. Wstyd mi za polski rząd

 26. BIALI said

 27. peacelover said

  Dobrzes to powiedzial Panie Bogusz (25!) , a ta hazarke HAZARI najpierw ogolic na glace, a potem do mycia swin w gospodarstwie !!!

  A tu w Gajowce trzeba rozpoznawac hazarskich trolli, ktorym sie nie podoba polska racja stanu !!!!!

 28. Bronisław said

  Re: 25. Szanowny Panie Bogusz!

  Czy może Pan zaprezentować mi osobę ambasadora Polski w Izraelu, bowiem nie udało mi się ustalić kto nim jest?!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

 29. Joe said

  Peacelover i Marek…jeden ma od groma fajnych argumentow i drugi.Ale musicie sie tak napi.er..dalac zeby to wszystko ZAGLUSZYC…Czy o to wam chodzi?

 30. Isreal said

  …za to, coście uczynili temu Narodowi, który was przygarnął, nie macie prawa choćby śnić – o przebaczeniu… (Jacek Kaczmarski, polski Żyd)

  kto przygarniał, kto nie ma prawa śnić o przebaczeniu

  według kaczmarskich to oni przygarniają, przytulają ……

  i nie wybaczają niewdzięcznikom

 31. Boydar said

  Panie Isreal, Jacek Kaczmarski zapłacił najwyższą i bynajmniej nie bezbolesna cenę za swoja niesubordynację.

 32. MatkaPolka said

  ŻYDZI PŁACIĆ
  Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom

  Za II wojnę światową

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  HOLOKAUST SŁOWIAN

  Kogo muszą przeprosić Żydzi?
  Jerzy Robert Nowak, Maron, Warszawa 2001

  ht..tp:/../nanophysics.pl/3books

  I. Powinni przeprosić Polaków:
  Za zdradzanie nas na rzecz zaborców
  Za jakże licznych Żydów, szpicli i donosicieli w służbie carów
  Za koncepcje Judeo-Polonii
  Za rozliczne kampanie antypolonizmu
  Za rolę w partii zdrady narodowej – KPP
  Za zdradę Polski na Kresach wiatach 1939-1941
  Za zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach
  Za rolę Żydów w stalinizacji Polski
  Za gospodarcze niszczenie Polski w dobie stalinowskiej
  Za zaprzepaszczenie tak wielu polskich szans po 1989 roku

  Za zbrodnie MBP i UB

  Za rabowanie Polski i Polaków – od początku pobytu na ziemi Polskiej, w okresie rozbiorów, w powstaniach i zrywach narodowych, w okresie II Rzeczpopolitej -ogałacanie Polski z kapitału – wysyłka do Palestyny na budoe przyszłego Izraela, rabowanie PRL-u – wysyłka pieniedzy do Izraela, przekręty w handlu zagranicznym,

  Za afery – afery PO, afery FOZZ, Art-B, za kryminalną „prywatyzację”- rozprzedanie i Kolonizacje Polski

  Za demoralizację Polski i polskich dzieci – NAJMOCNIEJSZE KAZANIE KS.P.NATANKA:” Polsko błądzisz! _ https://www.youtube.com/watch?v=kntUlTM2TEs

  Za żydowski, lichwiarski System Bankowy – Za finansowanie dwóch wojen.za zadłużanie Polski, zniewalanie, wywożenie miliardów – po

  Za Talmud – kodeks przestępczy. Za bezkarność opanowanego przez żydów Systemu Sądowniczego

 33. MatkaPolka said

  HOLOKAUST SŁOWIAN!.

  A więc liczby zamordowanych:

  – Polacy – Słowianie 12 milionów 759 tysięcy

  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę

  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie, w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego

  – 25,5 miliona, niemal 100% Słowianie

  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie

  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie

  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie

  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie

  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego

  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie

  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele

  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy

  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy

  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy

  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk rosyjskich 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele

  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy ]

 34. MatkaPolka said

  HOLOCAUST – ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS

  W nazistowskich WŁADZACH NACZELNYCH BYLI ŻYDZI. Było 150 000 żydowskich żołnierzy Hitlera.

  Holocaust był finansowany przez finansjerę Żydowską Syjonistyczna (HITLER założyciel Izraela, Hannah Arendt – Eichman w Jerozolimie

  Celem Syjonizmu ( ruch polityczny, a nie religijny) – było powstanie Izraela – aby to osiągnąć Syjonizm sprowokował i 2 wojny Światowe – finansował obie walczące strony Niemcy i Rosje.

  Syjonizm stworzył dwa totalitaryzmy – nazizm i komunizm – i sam Syjonizm jest systemem totalitarnym
  To system przywilejów i strachu.

  Efektem działań Syjonizmu było powstanie państwa Izrael – to Izrael powinien płacić odszkodowania
  POLSCE, ROSJII, Francji a także …. Niemcom ( mordercy ogłupieni żydowską propagandą i terrorem) i innym narodom Skoro Nazi -Niemcy uznani i skazani byli za zbrodnie wojennych to również

  Organizacje syjonistyczne należy uznać za organizacje zbrodniarzy wojennych –bo współdziałali i finansowali Hitlera.

  Powinno się zorganizować akcje międzynarodową pozwów Izraela i organizacji syjonistycznych do sądów o odszkodowania wojenne – Palestyna, Polska, Niemcy, Białoruś, Ukraina , Rosja, Francja

  Beneficjantem wojny jest państwo Izrael- powtało nowe pańtwo i żydowskie syjonistyczne korporacji – wzbogaciły sie na wojnie – IG Farben, GE/AEG, …

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  Ideologiczne i finansowe źródła nazizmu
  Międzynarodowe kartele warunkujące rozwój III Rzeszy.

  Holocaust był pierwszym programem eugenicznym tworzenie nowej rasy – Barry Chamish
  ( 100, 000 napromieniowanych – masowy mord na żydach sefadryjskich przez syjonistów –Chazarów)

  100,000 RADIATIONS – A REVIEW August 17, 2004 –
  w.barrychamish.com/article_archive/2004/jul_04.html#August17

  On August 14, at 9 PM, Israeli television station, Channel Ten, broke all convention and exposed the ugliest secret of Israel’s Labor Zionist founders; the deliberate mass radiation poisoning of nearly all Sephardi youths.

  Polonianet – publicystyka „100 000 napromieniowanych”

  Film pokazuje historyka, dającego skróconą lekcję historii ruchu eugeniki – programu mającego na celu usunięcie słabych stron społeczeństwa. Historyk podaje, że operacja „grzybica strzygąca”, była programem eugenicznym, wymierzonym w usunięcie słabych szczepów ze społeczeństwa.

  Film cytuje dwóch znanych, anty-sefardyjskich, rasistowskich przywódców Izraela: Nahuma Goldmanna i Levi Eszkola. Goldmann spędził czas Holocaustu w Szwajcarii, gdzie dopilnował, by jedynie niewielu uchodźców znalazło schronienia. Następnie poleciał do Nowego Jorku, gdzie stanął na czele Światowego Kongresu Żydów, kierowanego wtedy przez Samuela Bronfmana. Według kanadyjskiego pisarza Mordekaja Richlera, Bronfman zawarł z kanadyjskim ministrem Mackenzie King’iem umowę, uniemożliwiającą przybywanie żydowskim emigrantom do Kanady.

  Rola Levi Eszkola podczas Holokaustu nie ograniczała się do zaniechania ratowania życia. Był wręcz zajęty odbieraniem życia. Oto fragment biografii Eszkola z witryny rządu Izraela: W 1937 roku, Eszkol odgrywał kluczową rolę w ustanowieniu Kompani Wodnej Mekorot, będąc tym, który przekonywał rząd niemiecki, aby zezwalał na emigracje Żydów do Palestyny, pozwalając im zabrać ze sobą część majątków, głównie w formie wyposażenia zbudowanego w Niemczech.

  Holokaust był tzw specyficznym systemem zachęt do emigracji do Izraela – zaplanowanym i wykonanym przez samych Żydów. DO TEGO SAMEGO CELU SŁUŻYŁA PROWOKACJA KIELECKA .

 35. MatkaPolka said

  ŻYDZI PRZECIWKO SYJONIZMOWI
  http://www.truetorahjews.org/weizmann

  Dr. Chaim Weizmann
  In the Zionist Congress which took place in London in 1937, Dr. Weizmann established the line of policy with his words:
  „The hopes of Europe’s six million Jews are centered on emigration. I was asked, ‚Can you bring six million Jews to Palestine?’I replied, ‚No’…From the depths of the tragedy I want to save two million young people…The old ones will pass. They will bear their fate or they will not. They were dust, economic and moral dust in a cruel world…Only the branch of the young shall survive…They have to accept it.”

  Holocaust Victims Accuse, pp 25. – FREE BOOK – 18 MB
  Ofiary holokaustu oskarżają

  Chaim Weizmann reporting to the Zionist Congress in 1937 on his testimony before the Peel Commission in London, July 1937. Cited in Yahya, p. 55.
  Go to ht..tp:/…/www.truetorahjews.org/images/holocaustvictims.pdf

  WYMOWA TEGO CYTATU JEST SZOKUJACA

  Tak naprawdę wywraca do góry nogami cała historie nowożytną

  OZNACZA TO NI MNIEJ NIWIECEJ ZE LIDERZY SYJONISTYCZNI WIEDZIELI WCZESNIEJ W 1937 ROKU – JESZCZE PRZED WYBUCHEM DRUGIEJ WOJNY SWIATOWEJ I O HOLOKAUSCIE

  !!!!!!!! Skąd Weizman wiedział o holokauście i wojnie JUŻ w 1937 !!!!!!!!!!!!!!!
  Wniosek może być tylko jeden – Syjonizm -Żydzi – Holocaust planowali i sami go finansowali
  Nasuwa się jeszcze „DRUGORZEDNY” wniosek – Syjonizm zaplanował obok „6 milionów ofiar Holokaustu” również „60 milionowy GOJOKAUST” – wymordowanie prawowitych właścicieli i przejecie ich majątków.

  Przywódcami bolszewickimi byli tzw Żydzi. PRZYWODCAMI HITLEROWSKIMI BYLI ZYDZ i Hitler był finansowany przez międzynarodową finansjerę żydowską – amerykańską i niemiecką

 36. MatkaPolka said

  Syjonizm i III Rzesza

  https://marucha.wordpress.com/2012/02/13/syjonizm-i-iii-rzesza

  Na początku 1935 r., statek pasażerski płynący do Hajfy w Palestynie opuścił niemiecki port Bremerhaven. Na sterburcie, hebrajskimi literami wypisana była nazwa statku – „Tel Awiw” – a na maszcie powiewała flaga ze swastyką. Mimo że statek był w posiadaniu syjonistów, kapitan był członkiem partii narodowosocjalistycznej.

  Wiele lat później, jeden z pasażerów przebywających na pokładzie, przypomniał tę kombinację jako „metapsychiczny absurd”.(1) Absurd czy nie, jest to scena z mało znanego rozdziału historii: szeroko zakrojonej współpracy między syjonistami a III Rzeszą pod przewodnictwem Hitlera.

  Wspólne cele

  Po latach, ludzie w wielu krajach borykają się z „kwestią żydowską” tj. z pytaniem o właściwą rolę żydów w nieżydowskim społeczeństwie. W latach 30. XX w., syjoniści żydowscy i niemieccy narodowisocjaliści mieli podobny pogląd na rozwiązanie tej kłopotliwej kwestii. Zgadzali się, że żydzi i Niemcy są zupełnie innymi narodami i że żydzi nie są częścią Niemiec. Zatem żydzi mieszkający w Rzeszy nie są „Niemcami wyznającymi judaizm”, ale raczej członkami oddzielnej społeczności. Syjonizm (żydowski nacjonalizm) implikował także obowiązek wobec syjonistycznych żydów do przesiedlenia się do Palestyny – „żydowskiej ojczyzny”. Potrafili uparcie obstawać przy twierdzeniu, że są szczerymi syjonistami, a jednocześnie domagać się równych praw w Niemczech i jakimkolwiek innym „zagranicznym” kraju.

  Porozumienie transferowe

  Centralnym punktem współpracy niemiecko – syjonistycznej w czasach Hitlera było porozumienie transferowe, pakt umożliwiający dziesiątkom tysięcy niemieckich żydów migrować do Palestyny z całym swoim majątkiem. Porozumienie, zwane także Haavara (z hebrajskiego „transfer”), zostało zawarte w sierpniu 1933 r. w czasie rozmów między niemieckimi oficjelami a Chaimem Arlosoroffem, sekretarzem Agencji Żydowskiej oraz palestyńskim centrum Światowej Organizacji Syjonistycznej.(32)
  (***)

 37. Komitet Obrony Gojów said

  Warto spojrzeć na to wszystko także z innej strony: pojedynczy ludzie, jak i całe narody, łatwo popadają w marazm (wystarczy spojrzeć na takich np. Szwedów czy Holendrów, a właściwie na prawie każdy naród zachodni), co skutkuje rozmyciem się tożsamości, utratą czujności i wręcz nieprzygotowaniem na większe zagrożenia, gdy spadają one na takie narody po dłuższym okresie spokoju i wynikłego z niego uśpienia. Tymczasem nam to nie grozi właśnie dzięki Żydom. Gdy już nastąpi trochę spokoju i człowiek zaczyna popadać w marazm, następuje jakiś kolejny antypolski wyskok Żydów (co najmniej kilka razy do roku) i człowiek znów jest nabuzowany. Żydzi są substytutem amfetaminy i adrenaliny razem wziętych. Jeśli jest się Polakiem, to dzięki Żydom jest się kilka razy do roku „nakoksowanym”, czy się tego chce, czy nie.
  Na własnych doświadczeniach mogę dodać, że odkąd w wieku około 20 lat zacząłem, jako tako, interesować się polityką, to od tamtej pory Żydzi ze swoim antypolonizmem towarzyszą mojemu życiu, wyskakując regularnie z atakami na Polskę jak króliki z kapelusza. Dzięki Żydom i uległości wobec nich establishmentu III RP (zarówno postkomunistycznego, jak i postsolidarnościowego) nauczyłem się też, że w zdominowanym przez nich dzisiejszym świecie prawda i sprawiedliwość nie mają kompletnie żadnego znaczenia, a liczy się tylko siła. Czysty darwinizm w praktyce. Żydzi rozumieją tylko politykę siły i faktów dokonanych – sami taką stosują i tylko taka do nich trafia. Żeby później nie było…

 38. Do 37,”liczy się tylko siła” i zyski.Fakty dokonane?
  Nic nowego dlatego klany arabskie w Niemczech, tak właśnie reagują.Tak reagują…do hebrajczyków w Niemczech,chronionych przez policję.

  Kompletnie nie rozumiem,białych żydów,zagrożonych bronią biologiczną wprowadzjącą zmiany genetyczne.

  Przecież właśnie muzułmanie,zatruwają,na raty białych żydów.Nawet w Izraelu,gdyż muzułmanie nie mają innej alternatywy dla swojej przyszłości.

  Ocyzwiście tak jak żydzi w Polsce(firmy produkujące szczepionki)poprzez stare szczepionki .Ofiar w roku 2017-2018,przeszło i to oficjalnie 300.

  Niemieckie media w Polsce, dzisiaj (fakt.pl) informują.

  Nie zapominajmy gdy krytykujemy Ukrainę,nie atakować „jeszcze ” normalnych mieszkańców Ukrainy.Tam trwa maksymalna depopulacja i wyrzucanie Ukraińców z Ukrainy.

  Sytuacja jest podobna jak po 89 w Polsce gdy dykatorzy z Magdalenki,sprzedali polski przemysł i gospodarkę.Do 88 eksport z Polski do EU zachodniej, do Azji,do USA odnosił sukcesy.

  Dyktatorzy wyrzucili, za chlebem miliony Polaków.Proszę sprawdzić ile faktycznie w Polsce,mieszkańców, ubezpieczonych w ZUS?

  Ile ma ubezpieczenie medyczne.To nie jest dramat.To jest tragedia.O tym wiedzą emigranci z Ukrainy dlatego starają się o pobyt w EU zachodniej.

 39. peacelover said

  Panie Joe (add29) !

  Sugeruje ! by zechcial pan przejzec calosc dialogu !!!! A szczegolnie :
  wpis nr 7 jako przyklad ignorancji i/lub zlosliwosci !!! dluzny nie bede !!!!! pan wybaczy !!
  Odpowiedz na panska uwage daje wpis nr 27

 40. Marek said

  Peacelover, Pan jest katolikiem? Popiera Pan tradycjonalizm katolicki?
  Jeżeli tak, proszę zapytać się księdza tradycjonalistę, jakie jest jego zdanie na temat popielenia ludzi, do którego Pan judzi.

 41. NICK said

  Katz peacelovera?

  Zrób Pan katz-kupę.
  Trochę pośmierdzi.
  Potem będzie lepiej.

  Pytam PO CO?
  Te epitety?
  Spoko.

  P.S.
  Korzystając z okazji. „A nie mówiłem za Gospodarzem?”
  Wie TEN Gospodarz co robi.
  Snag’u. Powiedz. Wie?
  Kumplu. Powiedz. Wie?
  Inni. Wie?
  Markom: 🙂 .

 42. Marek said

  Stuknij się pan w główkę. najlepiej z rozpędu w murek.
  ===
  Panie Peacelover, za powyższe przepraszam.
  Reszta bez zmian.

 43. NICK said

  Nnno.
  Brawo.
  Następny.
  Meldunek!

  E tam.
  Dojrzeje?
  Napisze.

  Polaki.

 44. snag said

  Lipski @ 2 ,…

  „To nie tylko administracja Hitlera masakrowała hebrajczyków ale również hebrajczycy, mordowali swoich,biednych braci.Pomijam brak reakcji USA i Wielkiej Brytanii na masakrę,Polaków, wyznających judaizm w Polsce.Pomijam terror hebrajczyków w PRL na ludności Polski”

  Prostowałem ten szajs 2 czy 3 razy a ten swoje – Hebrajczyków jako takich nie ma, (powtórz … NIE MA) rozpłynęli się 2 tys. lat temu, najbliżsi pokrewieństwem to mała grupa (ponad 3 setki) Samarytanow, w grajdołku która nie chce mieć nic wspólnego z zio-nacja, wyznają Judaizm i olewają Talmud, po nich Palestyńczycy i Sefardyjscy żydzi a to co uparcie upychasz to przebierańcy którzy nawet jeśli zapytasz czy są Semitami to będą się wykręcać i nigdy się nie utożsamia bo dla nich Palestyńczycy i Sefaryjczycy to pól-ludzie. W 50 tych latach przeprowadzali eksperymenty na Sefaryjczykach, napromieniowali ponad 100 tys dzieci w tym część dorosłych dawką przekraczająca 30 tys razy wyższą niż dziś jest dopuszczalna.

  ——–
  Hebrajczycy, judejczycy, tasiemce, koczownicy, Eskimosi… to wszystko takie słowa zastępcze.
  Admin

 45. peacelover said

  …przepraszam ??! Przebaczam !!

 46. Cedric said

  http://foxmulder2.blogspot.com/2018/02/sabatejskie-obozy-zagady.html

 47. Do 45.B..dobry blog i teksty.Przekazuję link do internetu.

 48. gość said

  Bardzo mocny list otwarty polskiego Żyda do ambasador Izraela: „Nic nie usprawiedliwia Pani wystąpienia”!

  Janusz Simcha Sujecki to varsavianista żydowskiego pochodzenia. W 1998 roku otrzymał od ambasady Izraela dyplom „za zasługi dla ochrony zabytków kultury żydowskiej w Polsce”. W bardzo mocnym liście otwartym opublikowanym na portalu niezalezna.pl historyk poinformował, że zamierza zwrócić dyplom ambasador Annie Azari w związku z trwającą w Izraelu „polakożerczą histerią” i „antypolska nagonką”.

  „W związku z bezprecedensowym, haniebnym atakiem ze strony Państwa Izrael, skierowanym przeciwko Polsce, zwracam na Pani ręce dyplom uznania za zasługi dla ochrony zabytków kultury żydowskiej w Polsce, jaki otrzymałem w lipcu 1998 r. od ambasadora Izraela w Polsce z okazji jubileuszu 50. rocznicy utworzenia Państwa Izrael. Miałem nadzieję, że miniony tydzień przyniesie opamiętanie i przerwanie antypolskiej nagonki, ale nic podobnego się nie stało. Wręcz przeciwnie: w sytuacji, gdy w Izraelu trwa polakożercza histeria i Polakom przypisuje się współodpowiedzialność za Holokaust, izraelska dziennikarka Lahav Harkov 14 razy wpisuje na Twitterze frazę „Polish death camps”, a w sieci na masową skalę rozsyłana jest grafika szkalująca Polskę, ambasada Izraela wydaje oświadczenie, w którym odnotowuje „falę ataków o podłożu antysemickim”, jaka rzekomo zaistniała w polskich mediach. W ostatnich dniach rzeczywiście można było zaobserwować falę ataków – były to antypolskie ataki wychodzące ze strony Państwa Izrael, połączone z próbami szantażu Rzeczpospolitej Polskiej przez USA” – pisze Sujecki.

  W liście otwartym Sujecki oskarża całe społeczeństwo Izraela o antypolski atak i szkalowanie Polski i Polaków „na niewyobrażalna skalę”. Natomiast zachowanie ambasador Izraela określa tak: „Pani wystąpienie na terenie obozu Auschwitz uważam osobiście za skandaliczne. (…) Kwestionowanie zapisu ustawy mówiącego wyraźnie o zakazie przypisywania odpowiedzialności za zbrodnie nazistowskie narodowi polskiemu jako całości, jest próbą wykazania, że zdecydowana większość polskiego społeczeństwa, sprzymierzona z niemieckimi nazistami, mordowała Żydów. Jest próbą sugerowania, że istniały polskie formacje sprzymierzone z Niemcami, które wraz z nimi dokonywały Holokaustu. Dlatego ustawa o IPN jest koniecznością, by przerwać trwające od dziesięcioleci potoki kłamstw o „polskich obozach zagłady” i współodpowiedzialności narodu polskiego za Holokaust. Nic nie usprawiedliwia Pani wystąpienia, tym bardziej, że strona izraelska od około półtora roku była informowana o projekcie nowelizacji ustawy o IPN, a więc założenia tej ustawy nie mogły być dla nikogo zaskoczeniem.”

  http://wprawo.pl/2018/02/05/mocny-list-otwarty-polskiego-zyda-ambasador-izraela-nic-usprawiedliwia-pani-wystapienia/

 49. Siekiera_Motyka said

  „Ambasador Izraela nie liczyła się z obecnością więźniarek- potraktowano nas prawie jak tło”

  Bo dla nich Polacy są niczym.

  https://niezlomni.com/nie-wyobrazam-sobie-jak-polak-moze-cos-takiego-powiedziec-przezyla-oboz-auschwitz-i-mauthausen-teraz-zabrala-glos-nie-liczyla-sie-z-nasza-obecnoscia-potraktowano-nas-jak-tlo/

 50. snag said

  Admin ,…

  … w takim razie po kiego protestować ‚polskie obozy’ to tylko zastępcze nazwy … jeśli już, to koczownicy, tułacze, chazarskie koorwy ale nie Hebrajczycy bo nie oni posłali w XX wieku ponad 100 milionów dusz na łono Abrama i nie ciągle wysylaja’

  Głupie porównanie, durne takie…
  Admin

 51. bodo said

  Podpisaniem takiej(!) ustawy nic nie zostanie uregulowane. Już widzę ten wysyp artystów i naukawców histeryków, którzy zgodnie z ustawą będą opluwać Polaków jak dotychczas, ale teraz w ramach działalności „artystycznej” albo naukawej. Czy nie widać że zboczenia to dzisiaj norma godna najwyższej ochrony prawnej?
  Wystarczy dotychczasowe paszkwile wygłaszać w teatrach, albo w kinie, które to nie wiadomo dlaczego są traktowane, jako miejsca krzewienia sztuki.
  Kto pozwolił sobie wstawić do słusznej skądinąd ustawy takie kukułcze jajo i pod wpływem jakich argumentów. Czy czasem nie pod wpływem takiej wiadomości, że Warszawa znajduje się w zasięgu izraelskich rakiet?
  Świat traktuje Izrael jak rodzice upośledzone dziecko, któremu najlepiej się nie sprzeciwiać bo sobie może zrobić krzywdę lub nie wiadomo co.
  Na histerię rozpętaną przez Izrael należy reagować tak, jak na rozwydrzonego bachora, który w sklepie domaga się zabawki, na którą nie stać rodziców i wrzeszcząc leży na podłodze kopie nogami. Niech sobie wrzeszczy aż wysiądą mu struny. Nie ustępować ani na krok, bo następnym razem będzie jeszcze gorzej. W końcu przestanie, ale także wyciągnie z tego naukę, że na nic był cały teatr.
  Mam wrażenie, że w Izraelu do polityki nie można być dopuszczonym, jeżeli nie ma się za sobą dłuższego pobytu w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Czy ktoś zdrowy na umyśle potrafi zrozumieć bełkot tych ludzi?

 52. Cedric said

  https://www.theguardian.com/world/2018/feb/05/polish-law-denies-reality-of-holocaust

 53. snag said

  Hebrajczycy nie mają nic wspólnego z ludobójstwem chazarow – ‚zastępcze nazwy’ to specjalność żydów i zio-nacji … Mass mordercy w Sojuzie to nie żydzi to komuniści, żydowscy mega złodzieje to Russian oligarchs, handlarze bronią to Russian death merchants, handlarze ludzkimi organami to Russian mafia a jak Einstein czy ktoś kim można się pochwalić to Żyd z dużej litery mimo że nigdy nie utożsamiał się czy przedstawiał jako żyd, a w przypadku Einstein’a odmówił proponowane mu stanowiska prezydenta grajdołka.

  Zamiast to wytykać i przypominać to im pomagacie ,…

Sorry, the comment form is closed at this time.