Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  Marucha o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Za_granicą_widać_Lep… o Rozbić system samowładzy
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  wanderer o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
  NICK o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Ukraińska żaba podstawia nogę

Posted by Marucha w dniu 2018-02-05 (Poniedziałek)

„Konie kują, żaba nogę podstawia” – mówi stare polskie przysłowie. Tym razem jest to żaba ukraińska. Jesteśmy zajęci analizowaniem wypowiedzi płynących na temat ustawy o IPN ze strony Tel-Awiwu i Waszyngtonu, a nie zauważmy, że głośno szczeka także ten trzeci – Ukraina.

Korzystając z sytuacji, że może bezpiecznie krzyczeć zza pleców możnych protektorów – obłudnie i cynicznie chce upiec swoją banderowską pieczeń.

Przewodniczący ukraińskiego Instytutu Pamięci Narodowej Wołodymyr Wiatrowycz napisał:

„Nowa ustawa o IPN wymierzona jest przede wszystkim w Ukraińców, którzy mieszkają obecnie w tym kraju. Biorąc pod uwagę fakt, że na Ukrainie pozytywnie odbierają tę ustawę wyłącznie siły prorosyjskie, staje się jasne, kogo mają zamiar popierać polscy politycy”.

Z kolei Petro Poroszenko na swojej stronie internetowej stwierdził, że przyjęta w Polsce ustawa jest krzywdząca i nieobiektywna. „Historyczna prawda wymaga otwartej rozmowy i dialogu, a nie zakazów” – napisał Petro Poroszenko i dodał, że jest zaniepokojony decyzją polskiego rządu. [Jaki to demokrata z tego żydowskiego złodzieja i bandyty… – admin]

A Borys Tarasiuk, były szef dyplomacji jasno stwierdził, że Polska przestała być „strategicznym partnerem Ukrainy”. [Oby! – admin]

Jest rzeczą nie podlegająca dyskusji, że Ukraina, która od 2014 roku uznaje banderyzm za fundament tożsamości narodowej – wykorzystuje zaistniałą sytuację do kontrofensywy w myśl zasady: „Na złodzieju czapka gore”. Robi to tym chętniej, że ma po swojej stronie dwóch „strategicznych partnerów Polski”, czyli USA i Izrael.

Waszyngton od samego początku tolerował banderyzm jako skuteczną broń przeciwko Rosji (od lat 40. XX wieku), a Izrael nigdy oficjalnie nie skarcił Ukrainy za ten proceder, mimo że w czasie wojny pomocnicze formacje ukraińskie i UPA – zabiły dziesiątki tysięcy Żydów. Stąd brała się i bierze ukraińska zuchwałość i pewność siebie w sporze historycznym z Polską, choć wydawać by się mogło, że w tej sprawie Kijów stoi na straconej pozycji.

Na tym tle zaciekłość ataku na Polskę ze strony Izraela – jest wielce wymowna i wiele mówiąca. Bez wątpienia mamy przeciwko sobie oś Waszyngton- Tel Awiw – Kijów. Nigdy przedtem nie było to tak widoczne i oczywiste, jak w tych dniach.

[Dla kogo oczywiste, dla tego oczywiste. Dla odmóżdżonego polactwa i tak wszystkiemu jest winien Putin. Ci troglodyci niczego nigdy nie zrozumieją. – admin]

Jan Engelgard
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 12 to “Ukraińska żaba podstawia nogę”

 1. Romank said

  Bardzo ladnie skomentowali to Rosjanie na stacji TV Rossia…

 2. Inkwizytor said

  A Borys Tarasiuk, były szef dyplomacji jasno stwierdził, że Polska przestała być „strategicznym partnerem Ukrainy”. [Oby! – admin]

  Polska jak Polska, ale myślę, że euro dawane lekką rączką przez banderowca i szabesgoja Judę nadal pozostaną strategiczne 🙂

 3. Irek said

  Sobota, 3 luty 2018

  Mówi Pan Jezus:

  (…)
  Widzicie dzieci jak Synagoga Szatana chce na was zacisnąć swe kleszcze.
  Mamona jest ich Bogiem. Zaś poczucie wyższości i bycie narodem wybranym,
  lecz przez nieprzyjaciela rodu ludzkiego, dopełnia reszty.

  Nadal nie jestem Królem Polaków i Polski ani w ustawodawstwie ani w sercach.
  Nie pomogą ustawy nawet broniące interesów Polski.

  Żydzi całego świata trzymają w garści jego finanse. Również Polski. Mogą doprowadzić do jej
  natychmiastowej zapaści gospodarcze w ciągu 24- godzin.

  Tak, macie wielkie bogactwa, lecz nie pozwolą wam ich eksploatować ni obracać (przede wszystkim)
  na pożytek narodu. Wy zaś nie chcecie pomóc sobie stawiając Mnie na pierwszym miejscu.

  Cokolwiek robią, nie możecie wierzyć tym, którzy rządzą Polską. To nie są polskie elity – wielu z was
  wie o tym. Zatem, agentura rosyjska chce przywołać do porządku Izrael, lecz skrupi się to na Polsce.
  Amen moje dziecko.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2018/02/3-i-2018.html

 4. Inkwizytor said

  re 3

  Dziwny ten „Jezus” nawet on dostał zajoba w kwestii ruskiej agentury 🙂

 5. Atakować gdzie to jest możliwe, propagandę terroru i ludobójstwa prezentowaną przez administrację, żydowską na Ukrainie.

  Oficjalnie żydzi w rządzie na Ukrainie, chwalą swoje pochodzenie.Oni chcą ponownej masakry własnych braci jak za czasąw Hitlera.

  Nie wiem kiedy biali żydzi,nawet w Izraelu zrozumieją swój dramat i wrogie reakcje swoich braci,prowadzących wojnę domową z mniej zamożnymi, swoimi braćmi.Od lat.

  Oczywiście,że ludność Ukrainy jest wolna 122 metrów za Nysą do której docierają,przez Polskę.Oni wiedzą że nie mają szans przy makabrycznej korupcji na Ukrainie a przeciw milionerom na Ukrainie.

 6. Joannus said

  Ad 3
  ”Zatem, agentura rosyjska chce przywołać do porządku Izrael, lecz skrupi się to na Polsce.
  Amen moje dziecko.”

  Jeden napisał drugi rozpowszechnia bzdury

 7. Gra żydowskich neokonów z USA w celu rabowania ukrainy i banderowców said

  Najważniejszym kłamstwem, które Żydzi kręcą motłochem w USA w sprawch ukrainskich jest to, że jakoby całą winę za awanturnictwo podpłaconych banderowców na Ukranie kłamliwie przesunąć na rzad Rosji samego osobiscie Władimira Putina.

  Bez względu na to, co robi W.Putin i rząd Rosji, to żydy w Waszyngtonie kłamliwie organizuja gre pozorów i szczują ukrów na Ruskich, że to jakoby Rosja „stwarzyła ten konflikt” na ukrainie.

  Jeśli rząd Rosji domaga się pokoju i chce rozwiązania konfliktu na ukranie, który wygenerowali płatni bandyci banderowcy pogrobowcy UPA, to żydy w USA oszukują gawiedz amerykańską, że to jakoby W.Putin „napada na ukrów”.

  Gdy rząd Rosji usiłuje chronić rosyjskojęzycznych mieszkańców ukrainy, to W.Putin jest nazywany w USA „wojownikiem” przez rządzących żydów nekonów w USA.

  Jeśli rząd Rosji apeluje do europejskich przywódców UE o zainteresowanie dyplomacji europejskiej w sprawie rzeźni jaką organizują żydy ukraińscy razem z banderowcami UPA zamieszkali na ukrainie, to wtedy żydy z USA nazywają W.Putina szantażystą wykorzystującym rosyjski gaz, jako dźwignię nacisku na banderowców z Kijowa.

  Faktem jest to, że ruskie żydy zamieszkali w Rosji pokłócili się z żydami zamieszkałymi w USA, którzy chcieli przyjechać do Rosji, aby się tam zainstalować i nakraść na ruskim garbie, gdy tym czasem ruskie żydy zamieszkali w Rosji nie chcą się niczym dzielić z żydami amerykańskimi.

  Właśnie dlatego żydy amerykańskie w zemście wprowadzili restrykcje gospodarcze na ruskich żydów.
  Ruskie żydy zamieszkali w Rosji rabują ruskich obywateli, a Władimir Putin ze swoją konsomolska mafią żydów rosyjskich udają, że nie widzą tego złodziejstwa.

  „Amerykańskie” zakłamane media czyli ŻYDOSKIE pod łapą żydów neokonserwatystów w USA na czele z oszustką żydowską Victoria Nuland (pierwotnie „Nudelman”) przyznała, że Departament Stanu USA wydał 5 miliardów dolarów na finansowanie antyrządowych „pro-demokratycznych” grup na Ukrainie, a faktycznie nazistów ukrainskich banderowców UPA, którzy dokonali zamachu stanu w lutym 2014 roku na tej bandorowskiej ukranie, gdzie oficjalna władza w Kijowie czci ukraińskich faszystów SS-Gilzen, a tych uroczystosciach uczestniczą pracownicy amerykanskiego Departamentu Stanu z USA jako pracownicy ambasady USA w Kijowie:

  Żydówka Nuland z USA został podsłuchana i nagrana wielokrotnie przyłapana na organizowaniu jawnych krwawych intryg w Europie Wschodniej, łącznie z obaleniem legalnie wybranego prezydenta Janukowycza i uczestniczyła razem z murzynem Obamą w zainstalowaniu marionetkowego rządu badyto-złodzeji banderowców UPA w Kijowie z Proszenko i bandytą złodzejem Avakowem na czele.

  Następnie zgraja żydowskich oszustów z Waszyngtonu została nagrana na czele z żydówą Nuland jak ta instruowała swojego podwładnego Żyda-neokona Jeffreya Feltmana, aby ten podżegał do bratobujczej wojny ukrainców banderowców, co by w efekcie umocniło przy władzy tam zamieszkałych żydów oligarchów na ukrainie, którzy dawali milionowe łapówki tej oszustce Nuland.

  Ten żyd Jeffreya Feltman był „podsekretarzem stanu ds. Politycznych” z Departamentu Stanu USA, gdzie 99% całego personelu to żydy z amerykanskim obywatelstwem.
  Ten oszust Jeffreya Feltman był „podsekretarzem stanu ds. Politycznych” został wysłany przez Nuland z „misją” na forum ONZ, aby tam oszukał Ban Ki-moona, szefa ONZ, aby ten z koleji kogoś wysłał do Kijowa, aby ten prosił ukrów banderowców, aby oni objeli specjalnym patronatem dyplomatycznym mieszkajacych zydów na Ukrainie

 8. borsuk polski said

  Ciekawe, ze Ukraincy maja taka sama ustawe, ktora zakazuje krytykowania OUN/UPA oraz ich czlonkow pod grozba kary. Ciekawe, ze nikt jakos o tym nie wspomina ani nikt sie nie oburzyl.

 9. Cze-czen said

  3
  Irek
  Agentura rosyjska uknula spisek przeciwko Polsce i domaga sie odszkodowania dla zydow za te polskie obozy koncentracyjne /w ktorych tez pelno „Ruskich” zginelo/ po to tylko, zeby przywolac do porzadku Izrael???!!

  U nas na wsi takiego filozofa jak Irek nazywali agenturalnie po rosyjskku: pizdziec.

 10. Cyprian Polak said

  Cze- czen

  Przyjacielu, zważ na to o czym się wypowiadasz.
  Nie musisz wierzyć, lecz za kpiny ze słów Jezusa Chrystusa przekazywanych przez Jego niegodne sługi odpowiesz. Nie ma tu nic przeciwnego logice, zdrowemu rozsądkowi, ni wiedzy, która też jest publiczna.
  Jeśli już chcesz się wypowiadać to musiałbyś znać wszystkie Orędzia, które są przede wszystkim codziennymi pouczeniami dla duszy i dusz, ale jest tam niejednokronie poruszana kwestia synagogi szatana. i Rosji oraz jej agentury.
  Przypominam, że Matka Boża w Fatimie mówiła o tym, ze Rosja rozniesie swe błędy i że to się jeszcze nie wypełniło.
  Czyż mam przypominać, że to Rosja tworzy Euroazję ze stolicą w Astana, Satana a dokładnie rosyjska masoneria, która jest niezależna od innych masonerii. Te sprawy wyjaśnia Pan Jezus w tych Orędziach. Tak samo Smoleńsk. co do tego ,że wiele ważnych postaci USA jest agentami Rosji podrzucanych między innymi jako kukułcze jaja od dzieciństwa mówi się od dawna, a teraz mówią o tym coraz głośniej sami Amerykanie.
  O tym, że Ameryka chce oddać Europę pod wpływ Rosji mówi Matka Boża do Adama Człowieka- impirmatur kościelne.

  Podstawą myślenia politycznego i i geopolitycznego są słowa Pana Jezusa i Matki Bożej przekazywane przez jego sługi dzisiaj. I tyle.
  To jest podstawa. Na tym się opieramy.
  Czy to jest jasne?

 11. Marucha said

  Re 10:
  Panie Cyprian,
  Katolik nie musi wierzyć w żadne objawienia i żadne orędzia.
  A zwłaszcza w takie gówno, jakie podesłał Irek, gdzie „Jezus” słowami Macierewicza bredzi coś o ruskiej agenturze.
  Precz z takimi śmieciami.

 12. Marucha said

  Ad 11:
  Oto słowa „Jezusa” z blogu Cypriana Polaka.

  Sobota, 3 luty 201800: 10

  Nie przepraszaj, dziecko, za to, że znowu chwyta Cię choroba (przeziębienie) z którego to powodu będziesz miał ( o ile przeziębienie nie przejdzie jutro lub pojutrze) dodatkowe problemy w związku z przeprowadzką i inne zaległości.
  Dziwisz się dlaczego to dopuszczam?
  Tak trzeba, dziecko.
  Z Bogiem moje dziecko

  Jezus zajmujący się przeziębieniem i przeprowadzką…
  Tępy debilizm.

Sorry, the comment form is closed at this time.