Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Krajobraz po bitwie
  Ewelina Anna (@AnnaK… o Wolne tematy (48 – …
  Listwa o Wolne tematy (48 – …
  AlexSailor o Dudo-maniacy w akcji
  Marek o Wolne tematy (48 – …
  Kar o Krajobraz po bitwie
  Jack Ravenno o Wolne tematy (48 – …
  Alina@Warszawa o Dudo-maniacy w akcji
  Kwal o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Krajobraz po bitwie
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Ale dlaczego? o Arcybiskup Andrzej Szeptycki w…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Niedźwiedź o Krajobraz po bitwie
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

W sojuszniczej okrężnicy

Posted by Marucha w dniu 2018-02-05 (Poniedziałek)

Po przyjęciu przez polski Sejm nowelizacji ustawy o IPN, w której zapowiada się ściganie i kary za przypisywanie Polakom, jako Narodowi współudziału w holokauście, rozgorzała polityczna burza.

Ambasador Izraela pani Anna Azari raczyła skrytykować nową ustawę publicznie, podczas uroczystości w obozie w Auschwitz. Jej zwierzchnik – premier Izraela napiętnował Polskę, a izraelski rząd zapowiedział odwołanie ambasadora z Warszawy.

Izrael zapowiada też ściganie Polski za „kłamstwo oświęcimskie”. W dodatku grupa amerykańskich kongresmenów wystąpiła do Prezydenta Andrzeja Dudy o zawetowanie ustawy, a Departament Stanu zagroził pogorszeniem wzajemnych relacji.

Słowem – nasi sojusznicy, którym wysługujemy się od lat – Izrael i USA – nagle postawiły polskie władze na baczność. Ci, których wojska parę miesięcy temu witał minister Macierewicz peanami, stwierdzeniami, że oto spełniły się marzenia pokoleń Polaków, żeby tu nad Wisła stacjonowały wojska USA, nagle odwracają się i grożą, że nie będą nas bronić.

Ba! Nie wiadomo czy za pogróżkami dyplomatycznymi oneż amerykańskie wojska (o których pokolenia Macierewiczów marzyły) nie wymaszerują w kierunku Warszawy, żeby tam zaprowadzić porządek? Z obcymi wojskami nigdy nic nie wiadomo.

A jaki to porządek miałyby zaprowadzać wojska „Wuja Sama” i o jakież to zbrodnie jesteśmy oskarżani przez „naszych starszych braci w wierze” – Żydów? Ano to proste jest. Chodzi o mienie pożydowskie wartości bilionów dolarów jakie pozostało po ofiarach holokaustu, Żydach którzy nie pozostawili spadkobierców. [Tyle nie zostawili. To bzdura. – admin]

Nowojorski Światowy Kongres Żydów od dawna domaga się zwrotu tych bilionów dla siebie. Kilkanaście lat temu lider tej organizacji – Singer – zapowiedział, że Polska nie zazna spokoju dopóki nie zapłaci nowojorskim Żydom, za to co zostawili polscy Żydzi zamordowani przez „nazistów”.

Kim byli owi tajemniczy „naziści” w zasadzie nie wiadomo – przynajmniej w opinii Światowego Kongresu Żydów. Jednak wielu żydowskich badaczy problemu skłania się do wniosku, że byli to Polacy, którzy jak wiadomo u siebie utworzyli „Polskie Obozy Śmierci”.

Te wnioski są już na zachodzie prawie powszechnie aprobowane, nawet swego czasu amerykański prezydent Obama podczas wręczania nagrody im. Jana Karskiego użył sformułowania „Polskie Obozy Śmierci”. Słuchał tego pokornie ambasador Polski Daniel Rotfeld  i nie wstał, nie zaprotestował skulił uszy po sobie, a jak wiadomo „kto milczy widocznie się zgadza”.

Co więcej o nazistowskich Polakach przekonują ostatnie wydarzenia – zwłaszcza imieniny Hitlera urządzone przez 5 mieszkańców Wodzisławia i tort ze swastyką, który na cześć Wodza III Rzeszy został przez nich spożyty w lesie. Wszystko pokazała polskojęzyczna stacja telewizyjna TVN, która jest własnością amerykańską.

Tak więc narracja naszych „starszych braci w wierze” tudzież ich ekspozytury czyli amerykańskiego Kongresu jest prosta. Polacy mają oddać biliony za mienie bezspadkowe po Żydach. Trzeba zatem ich zmiękczyć i postawić w stan oskarżenia o nazizm. Stąd „polskie obozy zagłady” i opowieści o polskich zbrodniach na Żydach. [Nb. chodzi chyba o miliardy, nie biliony – admin]

I nagle ta „narracja” zostaje zakłócona przez polski Sejm, który zapowiada ściganie i karanie za używanie tego sformułowania. No więc jakże to tak? Toć cały plan na nic i biliony dolców przejdą żydowskim hucpiarzom z Nowego Jorku koło nosa. Nie można się więc dziwić, że Izrael i władze USA protestują.

Dziwi mnie co innego. Że przez ostatnie lata nikt w Polsce nie widzi do czego prowadzi bezwarunkowe popieranie przez kolejne ekipy rządzące Polską, polityki amerykańskiej – zwłaszcza na odcinku wschodnim. Zupełnie bezsensowne atakowanie Rosji wpycha nas wręcz w amerykańskie objęcia i uzależnia od obrony Stanów Zjednoczonych.

I tak oto dzięki takim orłom politycznym jak Antoni Macierewicz znaleźliśmy się głęboko w okrężnicy naszego sojusznika. Jedyne na co możemy mieć nadzieję, to że nie będą nas zbyt długo wydalać.

Janusz Sanocki
Poseł na Sejm RP.
Dziennikarz, polityk, były burmistrz Nysy, jeden z liderów Obywatelskiego Ruchu JOW, inicjator Kongresu Protestu.
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 16 to “W sojuszniczej okrężnicy”

 1. Ola said

  przyjazn i sojusze miedzy panstwami ” narodowosciowymi, suwerennymi i nacjonalnymi”?? hle, hle, hle
  Po jaka cholere ten Jaki wyskoczyl z ta ustawa? nacjonalista to on moze i jest , ale jaki z niego dyplomata?

 2. Romank said

  Zara ..zara panie posle..jak to NIKT?????
  21 lat temu sprawa stanela otworem do przodu….tylko wlsnie dlatego w roku 1996 napisalem broszure z tyt; Spotwarzona Przeszlosc…po to , zeby dac do obrony Polskiej Racji Stanu argumenty i przywolac fakty historyczne. Bo rzeczywiscie….. wtedy nikt nie ruszal tematu..bojac sie napisac slowo „zyd”.
  Nie dziwie sie ksiedzu Miedlarowi, ze nie wie- ze przed nim zajmowalo sie tematem wielu ludzi , bo 21 lat temu brudzil porteczki….ale pan posel te czasy dobrze pamieta.

 3. Antystenes said

  Ja wiem, że Pan Gajowy jest negatywnie nastawiony do Amerykanow, moje stanowisko jest powiedzmy ambiwalentne, jednak prosze o zamieszczenie mojego komentarza.

  Do tego typa podchodze jako obserwator, wystarczy posluchac tylko minuta z hakiem.

  Sam nie wiem co o tym myslec.

  ——-
  Jestem negatywnie nastawiony do RZĄDÓW amerykańskich – i tylko do tych Amerykanów, którzy popierają ich bandytyzm.
  Tu nawet nie ma o czym dyskutować, dialogować i perorować.
  Max Kolonko to taki „częściowy” autorytet, jeśli rozumie Pan o czym mówię.
  Admin

 4. Stan said

  „Jacek Czaputowicz o „sukcesie polskiej dyplomacji’.

  Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej dziennikarze zapytali Jacka Czaputowicza o list byłych ambasadorów RP. Dyplomaci uważają, że nowelizacja ustawy o IPN szkodzi stosunkom polsko-izraelskim.
  Szef resortu spraw zagranicznych ma jednak inne zdanie.
  Stwierdził wręcz, że Polska na tym sporze zyskuje.

  Czy uważam, że to są złe stosunki? Nie,
  uważam że Polska zyskuje na tym sporze.
  Uświadamia opinii publicznej jaka była prawda.

  Jeżeli pojawia się termin „polskie obozy śmierci”, a minister spraw zagranicznych Niemiec mówi,
  że nigdy nie będzie na to zgody, to jest to duży sukces polskiej dyplomacji i inicjatywy na rzecz
  obrony imienia polski podjętej przez premiera Mateusza Morawieckiego i władze Prawa i Sprawiedliwości

  – stwierdził Jacek Czaputowicz. Po czym dodał:

  Ufam, że ta dyskusja będzie sprzyjać umocnieniu miejsca Polski w świecie, wykazaniu,
  że Polska potrafi walczyć o swoje prawa, a przede wszystkim, że prawda historyczna leży po naszej stronie.”

 5. Waldemar Bartosik said

  Świetny tekst. Więc dodam moje 3 grosze :

  KONIEC PARSZYWYCH KŁAMSTW ŻYDÓW ?
  I CIĄGŁEGO TERRORYZOWANIA HOLOCAUSTEM ???

  Wiek XX zwany wiekiem śmierci, pochłonął miliony ofiar, z których Żydzi, stanowili zaledwie 2% zgładzonych populacji.
  Ale to banki, więc i kapitał oraz posiadane przez nich media, pozwoliły im wykreować się na męczenników holocaustu (termin nota bene stworzony przez Marksa na określenie eliminacji narodów podrzędnych jak Baskowie, Szkoci, Serbowie, Słowianie), by pasożytniczo eksploatować przez lata i pokolenia tragedię, wcale nie mniejszą ani większą od tego, co było udziałem Polaków, Rosjan,Ormian, Cyganów, Ukraińców i innych nacji.
  Gdybyśmy mieli więc odpowiedzieć na pytanie, o co chodzi w ostatnio wywołanej przez środowiska syjonistyczne w Polsce, Izraelu i świecie – zadymie wokół Polski – odpowiedź jest prosta :
  Żydzi, chcąc mieć monopol na ukazywanie swojej wersji historii ostatniej wojny, całemu światu dyktują co wolno, a czego nie w tej złożonej materii, i kto palcem przez nich wskazany ma na obecnym etapie im płacić odszkodowania, odkąd Schroeder, obejmując urząd kanclerza im oznajmił, ze czas pokuty Niemców się skończył !
  Ale rację mają też ci, którzy wskazują, że całe zamieszanie wokół ustawy o IPN ma swoje drugie dno.
  Jest nią rzecz, z materialnego punktu widzenia, dużo istotniejsza – projekt nowej ustawy reprywatyzacyjnej, podług którego zwrot majątku ma wynosić maksymalnie 20 procent jego wartości.
  Tajemnicą poliszynela jest, że podobna regulacja uderzałaby także w osoby pochodzenia żydowskiego.
  I tu jest pies pogrzebany. Potomkowie tych, którzy nie zrobili nic dla ratowania swoich współbraci w czasie zagłady, dziś postanowili „zmiękczyć” nieco Polskę, stawiając ją pod międzynarodowym pręgierzem, rytualnie nadając łatkę antysemityzmu, obciążając przy tym winą za niepopełnione zbrodnie.
  Jak słusznie zauważa Stanisław Michalkiewicz powołując się na Szewacha Weissa, sprawa dotyczy 65 miliardów $, i nie koniecznie dotyczy gotówki, lecz zwrotu nieruchomości.
  Od siebie więc dodam środowiskom narodowym, błędnie się powołującym na ogrom zniszczeń wojennych i ich odbudowę z ruin wysiłkiem całego Narodu, że samo uznanie własności gruntów (bez odbudowanych obiektów kubaturowych) może stanowić podstawę do upodobnienia Polski do szwajcarskiego sera, w którym dziury, stanowiły by enklawy żydowskiej własności w rękach obcych instytucji żydowskich(vide Akt 447) na homogenicznej mapie Polski.
  Czyli czegoś na kształt jednej z wersji Judeopolonii, lansowanej od roku 1914 i na konferencji wersalskiej przez syjonistyczne ruchy – in corpore wrogie restytucji Niepodległej Polski.
  WASZE ULICE, NASZE KAMIENICE – chciało by się dopowiedzieć w ślad za aforyzmem międzywojnia.
  Jak donosi SuperExpress : Dotarliśmy do stanowiska Światowej Organizacji ds Restytucji Mienia Żydowskiego w sprawie tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej! Co z niego wynika? Żydzi, którzy mieszkają poza Polską, domagają się poprawek do ustawy, która umożliwi skorzystanie z odszkodowań.
  Miałoby to dotyczyć także lasów i fabryk, a kwota roszczeń zbliża się do BILIONA złotych.
  Jak relacjonuje Kaczyński, w trakcie rozmowy Morawieckiego z prowokatorem Netanjahu ,ten obłąkany syjonista, na czele zbrodniczej wobec Polski organizacji, ” ani razu nie wspomniał o Niemcach w kontekście holokaustu, tylko o nazistach, beznarodowych nazistach. ”
  Jestem wdzięczny Gabrielowi za to że stanął w prawdzie, i zburzył żydowski mit o Polakach jako sprawcach holocaustu i polskich obozach koncentracyjnych.
  LECZ CÓŻ ZNACZĄ SŁOWA WOBEC PAZERNYCH, CHCIWYCH PASOŻYTOWANIA ŻYDÓW I STAWKI ROSZCZEŃ IDACEJ W MILIARDY, A NAWET BILIONY ?
  Będzie jak w owym przysłowiu : KTO CHCE PSA UDERZYĆ, KIJA ZAWSZE ZNAJDZIE…..

 6. JerzyS said

  Teraz tylko brakuje żeby,

  Rosja ujawniła prawdę o katastrofie Smoleńskiej! 🙂

 7. JerzyS said

  Czekam na wojnę międzyplemienną
  Żydów (Dobrych) -Naszych
  i Obcych!

 8. JerzyS said

 9. JerzyS said

 10. Kwiecista said

  Katecheza Jonny Danielsa w Radiu Maryja.

  Słowo wstępne wygłosił O. T. Rydzyk.
  Rozmowy ze słuchaczami po katechezie.

  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/rozmowa-jonny-danielsem/

 11. Czy Katecheza Jonny Danielsa w Radiu Maryja to rekolekcje agenta Mosadu czy CIA?

  Co się dzieje do cholery w Polsce?

  Przecież wyborcy w Polsce nigdy nie wybierali tego Pana.

 12. Kwiecista said

  Ad. 11
  Co się dzieje?

  Trzeba ratować budowę „Rzeczypospolitej Obojga Narodów” zwaną Polin przez A. Dudę.
  Stąd i taka a nie inna treść słowa wstępnego O.T.R. i późniejsze jego dopowiedzenia m.in. o bukiecie, mostach. W ramach tego w swej wypowiedzi O.T.R. opuścił cywilizację żydowską wymieniając bizantyjską i turańska,

  Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów” (22 października 2011 r.)
  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/10/22/buduja-na-polskiej-ziemi-%e2%80%9erzeczypospolita-obojga-narodow%e2%80%9d/

 13. NICK said

  Nie podniecajcie się „Trójmorzem”.
  Macie TRWAĆ.
  Tu.
  I teraz.

 14. Kwiecista said

  Dla utrzymania i utrwalenia nowej budowli konieczna jest szlachta jerozolimska.

  „Polskie” obozy koncentracyjne: a jednak deal

  Próba zatrzymania procesu legislacyjnego noweli ustawy o IPN ma na celu umożliwienie uzyskania od Polski gigantycznych pieniędzy przez organizacje syjonistyczne w USA.

  Polski kodeks postępowania cywilnego w art. 1145 zawiera ważną z punktu widzenia ww. zasadę:

  Orzeczenia sądów państw obcych wydane w sprawach cywilnych podlegają uznaniu z mocy prawa, chyba że istnieją przeszkody określone w art. 1146.

  Uznaniu z mocy prawa oraz procedurze ustalenia w trybie art. 1148 KPC podlegają jedynie orzeczenia sądów państw obcych wydane po 1.7.2009 r.
  ….”
  Więcej pod

  http://pressmania.pl/polskie-obozy-koncentracyjne-a-jednak-deal/

 15. ŻYDZI zamordowali 4-ch prezydentów USA ! said

  Czterech prezydentów USA zamordowano w czasie pełnienia urzędu, a wszystkie te morderstwa były zorganizowane z INSPIRACJI żydowskich organizacji, którym chodziło o 100% opanowanie sektora finansowego oraz centralnej władzy w USA.

  Historia morderstw wszystkich prezydentów USA jest totalnie ZAKŁAMANA w samym USA, która chamsko FAŁSZYWIE i ukrywa fakty, tak aby ZATUSZOWAĆ prawdę, że prezydenci USA faktycznie byli zabici z inspiracji żydowskiej mafii grasującej w USA.

  W USA cała historia jest straszliwie OCENZUROWANA z bardzo ważnych FAKTÓW świadczących o SZKODACH jakie wyrządzili żydzi Ameryce.

  Niestety ale Ameryką do dzisiaj jest zarządzana przez mafie OŚMIORNICE żydowską, która załatwiła specjalne PRZYWILEJE prawne i finansowe ale tylko dla TYCH co deklarują żydowską narodowość w USA, którzy tym to sposobem się stali obywatelami 1-j kategorii i to oni dzieki tym specjalnym ustanowionym PRZYWILEJOM oraz zalegalizowanym oczywistym złodziejom oraz oszustom dzieki temu właśnie oni stali sie KASTĄ najbogatszą oraz rządzacą w USA i Kanadzie.

  Podobnie było w ZSRR i jest teraz w Rosji co jest do dzisiaj tam CENZUROWANE aby ukryć oczywistą hucpe żydowską.

  KŁAMLIWA historia USA podaje, że każdy morderca prezydenta USA działał JAKOBY w „pojedynkę” i że każdy z nich był JAKOBY umysłowo „chory” był JAKOBY „psychopatą” jakimś maniakiem … itp. co jest 100% NIE prawdą!

  WSZYSCY mordercy Prezydentów USA pochodzili ze środowisk żydowskich i byli przez wiele lat ZWIĄZANI, działali w organizacjach, które były żydowskie powiązane z finansierą żydowską lub tryfnym biznesem wyłącznie żydowskim.
  To finansiery żydowskie w USA ZAMAWIAŁY zabicie poszczególnych prezydentów USA, właśnie tych prezydentów, którzy szczególnie ostro oraz zawzięcie opierali się DYKTATOWI żydowskiej mafii OŚMIORNICY działającej nie tylko w USA, ale też w Europie, którzy np. zabili Cara Rosji.

  Film „Ojciec Chrzestny” o mafii włoskiej działającej w USA został nakręcony przez żydowski ZAKŁAMANY Hollywoodu na ZAMÓWIENIE żydowskiej mafii, po to aby za pomocą tej bajki „Ojciec Chrzestny” WYMANEWROWAĆ społeczeństwo w USA oraz Świat, że jakoby mafia w USA jest jedynie „włoska” lub jakaś tam „Sycylijska” i nie ma innej mafii w USA … itp. co jest potężnym oczywistym KŁAMSTWEM !!!

  Ta fabrykacja żydowskiego Hollywoodu za pomocą filmowej bajki „Ojciec Chrzestny” ZAMASKOWAŁA, UKRYŁA faktyczne istnienie najbardziej STRASZLIWEJ mafii, wprowadziła cały świat w BŁAD, że FAKTYCZNĄ najstraszniejszą mafią w USA i na Świecie jest ŻYDOWSKA MEGA mafia OŚMIORNICA i to ona trzęsie Ameryką jak snopkiem siana, ONZ-em, UE i całą lewacką Europą.

  Mafia „włoska” czy „sycylijska” to malutki pryszczyk w porównaniu do mafii strasznej w rozmiarach ŻYDOWSKIEJ OŚMIORNICY na czele z ŻYDEM MEGA-mafiozą Meyer Lansky, którz to mordercy ŻYDZI mafiozi omotali całe USA, Kanadę, Europę i próbują być globalistycznym „rządem światowym” !!

  Oto zamordowani prezydenci USA:
  1. Abraham Lincoln 1861 – 1865
  2. James Abram Garfield 1831 – 1881
  3. William McKinley 1897 – 1901
  4. John F. Kennedy 1961 – 1963

  Oznacza to, że zamordowano w USA ponad 9% urzędujących prezydentów.
  Z całą pewnością małżeństwo Ivanki Trump z zadeklarowanym POTRÓJNYM graczem żydem Jared Kushner się ROZPADNIE, gdyż jej mąż to zakłamany żyd chamsko BRUŹDZI w interesie MAFII żydowskiej grasującej w USA za plecami prezydenta Donalda Trumpa w USA.

  Czas najwyższy NAKRĘCIĆ film o potężnym potworze światowym jakim jest OŚMIORNICA mafia ŻYDOWSKA w USA i panosząca się na CAŁYM Świecie, organizująca zamachy i WOJNY na całym Świecie !

 16. leo69 said

  W UShellu – miliard to jest bilion. I to jest logiczne – milion, bilion, trylion, itd. Skąd wziął się miliard ??

Sorry, the comment form is closed at this time.