Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Przykazania Słowian

Posted by Marucha w dniu 2018-02-07 (Środa)

Nie gwarantuję autentyczności tych, jakże bliskich chrześcijaństwu, przykazań. Cytuję je po prostu za witryną „Armia Słowian”, wierząc, iż właśnie takie mogły być. A wiarę swą opieram na świadectwach tamtych czasów.
Admin

I. Czcijcie Rodziców swoich, i utrzymujcie ich w starości, bo jak wykażecie troskę o nich, tak i o Was zatroszczą się dziecięta Wasze.

II. Zachowajcie pamięć o wszystkich Przodkach Rodów waszych i wasi potomkowie będą pamiętać o Was. Brońcie starych i młodych, ojców i matek, synów i córek gdyż to krewni Wasi, piękno i mądrość narodów Waszych.

III. Nie czyńcie cudów dla dobra własnego, a czyńcie cuda dla dobra Rodu Swego i Rodu Niebieskiego. Czyńcie dzieła dobre ku chwale Rodu Waszego i przodków Waszych, a otrzymacie opiekę od Bogów jasnych Waszych.

IV. Nie twórzcie (cudów) dla dobra własnego, lecz co wielkie twórzcie dla Rodu Swego i Rodu Niebieskiego.

V. Obmywajcie po pracach ręce Wasze, bo kto rąk nie obmywa siłę Bożą traci.

VI. Pogłębiajcie w dzieciach Swoich miłość do świętej ziemi Rasy, żeby nie łakomili się cudami zamorskimi, a mogli uczynić cuda wspanialsze i piękniejsze ku chwale świętej ziemi waszej.

VII. Nie sprzedawajcie ziemi waszej za złoto i srebro, gdyż przekleństwa na siebie ściągniecie i nie będzie przebaczenia po wszystkie dni bez reszty.

VIII. Kto ucieknie na obczyznę w poszukiwaniu życia łatwego , ten odstępcą Rodu Swego, nie będzie wybaczenia Rodu jego, bo Bogowie odwrócą się od niego.

IX. Nie przechwalajcie się swą siłą łapiąc za broń, lecz chwalcie się sukcesami na polach bitwy. Zachowujcie w tajemnicy mądrość Bożą. Mądrości tajnej cudzoziemcom nie dawajcie.

X. Nie przekonujcie tych ludzi, którzy nie chcą słuchać Was i wysłuchiwać słów Waszych.

XI. Pomóżcie bliźniemu w nieszczęściu jego, a gdy do Was nieszczęście przyjdzie pomogą Wam bliźni Wasi.

XII. Zachowajcie Sanktuaria i Świątynie od pohańbienia przez cudzoziemców. Jeśli nie zachowacie Świątyń Świętej Rasy i Wiary Przodków Waszych nawiedzą was lata smutku, krzywd i cierpienia.

XIII. Nie nadużywajcie chmielonych napojów, miejcie umiar w piciu, bo kto alkoholu nadużywa ten traci ludzki wymiar.

XIV. Utwierdzajcie na Ziemi waszej Prawa Niebieskie, które dali Wam Jaśni Bogowie Wasi.

XV. Żony odzień męskich nie noście gdyż kobiecość stracicie, a noście żony to co wam polega na naturze.

XVI. Kochajcie żony mężów swoich, gdyż oni obroną i oparciem waszym i całego Rodu waszego.

XVII. Nie zabijajcie dziecięcia w brzuchu matki, gdyż kto zabije dziecię w brzuchu ściągnie na siebie gniew Boga – Stwórcy Jedynego.

XVIII. Nie radujcie się z nieszczęścia cudzego, gdyż kogo nieszczęście cudze cieszy, ten do siebie nieszczęście wzywa.

XIX. Żyjcie prawami RITA i prawami Boga Roda – Stwórcy Jedynego, gdyż tymi prawami żyją wszystkie światy i Ziemie we wszystkich wszechświatach.

XX. Nie czyńcie krzywdy ludziom innej wiary, gdyż Bóg – Stwórca Jedyny jest na wszystkimi Ziemiami i wszystkimi Światami.

http://www.armiaslowian.pl/

Komentarze 24 to “Przykazania Słowian”

 1. Boydar said

  No, co widzieli i czego doświadczyli – napisali.

 2. Premizlaus said

  Pana Kudlińskiego domena.

  A te dziewoje…kwiaty na głowach, wzorkowate koszule…Ukraina!

  ——
  Ruś, panie Premizlaus. Ruś.
  Admin

 3. alfa said

  Zachowujcie w tajemnicy mądrość Bożą. Mądrości tajnej cudzoziemcom nie dawajcie. – sprzecznosc i ohyda . Tajemnica i mądrosć Boża – o jakiego tu Boga chodzi ??

  Cudzoziemcom – a to jakaś zaraza, nieludzie?? czemu ktoś ma byc gorszy bo jest spoza granic, ktore sa polityczne i bazuja tylko w swiadomosci ludzkiej?

  Jestem przeciwnikiem łączenia się narodow, ktore nie chca sie asymilowac, ale ludzie, ktorzy sie podporzodkowuja staja sie wspolnotą bo jaki oni maja wplyw na to ze sie urodzili gdzie indziej niz ja??

 4. Marucha said

  Re 3:
  Panie Alfa… nie chce mi się z Panem gadać.

 5. m.s.said said

  ..Sliczne te przykazania sa..tylko ze.., co be’dzie ze mna.Bo jednego z przykazan’ nie zachowuje’…czesto chodze’ w spodniach..?

  ——
  Należy Panią najpierw wykląć, potem wytarzać w smole i pierzu.
  (To wariant łagodny)
  Admin

 6. Polo said

  Kij w mrowisko i zaraz szum.

 7. Sebastian said

  Jakże bliskie memu sercu te nakazy. Jaki to ład i pokój by panował w tym naszym, parafrazując pana Stanisława, nieszczęśliwym kraju gdyby jego mieszkańcy stosowali się do tych przykazań.

 8. AlexSailor said

  ad 3 @Alfa

  Stracił Pan/Pani elementarny instynkt samozachowawczy i nie rozumie podstawowych rzeczy oczywistych nawet dla niepiśmiennego murzyna z bagien w centrum Afryki.
  Tak jak 80-90% naszego Narodu.
  Niestety nie mam czasu, żeby ciągle wyjaśniać.
  Mogę tylko zaznaczyć, że z prac wybitnych polskich uczonych wynika, że nie mogą funkcjonować obok siebie ludzie cywilizowani na różne sposoby.

 9. PONADSWIETLNY said

  Gazeta Słowian
  .http://www.myslowianie.pl/my-slowianie-cyfrowa-prenumerata/

  Sati Sauri- Modlitwa Słowiańska
  .https://youtu.be/LKoksZ3lNSo?list=RDdXzIVRwUSEA

  Dzieci Bogów – Słowianie 432 Hz
  .https://www.youtube.com/watch?v=TzHefdQ1FrM

 10. alfa said

  8 – trudno by Pan cos wyjaśniał skoro Pan nawet nie wie co ma wyjasniać. ” Z prac wybitnych polskich uczonych” to tylko tacy musza Panu dyktowac jaka jest rzeczywistosc??

  obok siebie ludzie cywyilozowani na rozne sposoby nie moga funkcjonować – a czy ja napisałem ze przyjecie buddystow,azjatów,zydow,islamistow jest wskazane dobre i zlaczne. Wykazałem czlwoieka niezainfekowanego zadnym praniem mozgu, ktory chcac byc wolnym znajduje sie w jakims kraju ktory nie jest jego ojczyzna tzw. i staje sie pelnoprawnym etnicznym czlonkiem narodu, upodabnia sie i uczy na przyklad historii.

  Stracilem instynkt samozachowawczy – i dobrze, wymienilem na swiadomosc wzgledem instynktow drapieznych prawa sily nie rozumiem Pana zdaniem podstawowych rzeczy, uzywajac ludzkiej swiadomosci, jezyka i umyslu nie widze powodow by kogos upokarzac albo wyganiac za to ze sie urodził na tej samej planecie ale w kraiku kontrolowanym przez kogo innego, a chce rozpoczac zycie gdzies indziej.

  Wyznaje Pan zasady zwierzece i instynktowne, ja ludzkie.

  Ja nie wiem czy uzywajac formul niepismiennego murzyna z bagien w centrum afryki – jestes w stanie cos objasniac bo tu nic nie wynika procz ciemnoty umyslu i w ogole nie ma sensu w tym konkretnym przykladzie to porownanie.

  Gajowy poswiec ten czas na prymitywne zajecie dnia codziennego i jest miedzy nami zgoda. Po co gadac/pisac jak mozna szczekac albo szczuc jak zwierzak na innych. Po co byc czlowiekiem, nie…??

  Za syfilis w Waszych glowach ktory pewne srodowiska nazywajace sie ekspertami Wam wmowily o wzglednej przeciwnosci rodzaju ludzkiego nie odpowiadam. Za podział religijny i przez to cala reszte tez nie.

 11. alfa said

  wiec mnie nie „bijcie po glowie” za odmiennosc pogladów

  ——-
  Takich idiotów, jak Pan, po głowie bić nie warto, bo nie ma tam nic do uszkodzenia.
  Wystarczy kop w dupę.
  Admin

 12. Do M.S.Said (5) według wierzeń Słowian.….Kobieta zbudowana jest tak, że energię czerpie z dołu, od Matki Ziemi, napełniając i wzmacniając swoją naturalną płodność (rozumianą również jako zdolność do przekazywania myśli i uczuć do kanału materializacji). Mężczyzna pobiera energię z góry, odżywiając i wzmacniając swojego ducha – swoją moc, mądrość i szlachetność. Macica to naczynie, gdzie gromadzona jest żeńska, ziemska energia. Mężczyźni, ponieważ tego organu nie posiadają, mogą otrzymać tę energię tylko od kobiety.
  Aby prawidłowo pobierać i gromadzić energię żeńską, niezbędne jest ubieranie przez kobiety długich spódnic lub sukienek. Widzimy to zresztą w wielu kulturach. Jak to działa? Spódnica o długości do samej podłogi układa się w stożek i poprzez kołysanie się i zakręcanie podczas chodzenia tworzy pola torsyjne pomagające pobierać, przewodzić (dzięki stożkowemu kształtowi) i utrzymywać niezbędną dla kobiety energię ziemską. Jeśli zakładamy krótką spódniczkę ten stożek się zmniejsza, a zatem i skraca się zasób otrzymywanej energii. A kiedy kobieta ubiera spodnie, zamyka zupełnie energetyczny kanał łączności z Ziemią, a spodnie uciskając na organy miednicy mniejszej i hamując ruch krwi i energii sprawiają, że święte naczynie kobiety pozostaje puste. I kobieta nie ma czym dzielić z mężczyzną.
  A to właśnie ziemska energia, otrzymana od kobiety sprawia, że mężczyzna staje się bardziej zrównoważony, stabilny, spokojniejszy i ukierunkowany na działanie i stwarzanie w świecie materialnym. Agresywni, chamscy mężczyźni to ci, którzy pozbawieni są tej delikatnej, subtelnej żeńskiej energii.
  Mężczyźni w kobiecie w spodniach podświadomie widzą drugiego mężczyznę, tak więc walczą. Zaczynają się awantury, choroby, zdrady, ponieważ mężczyzna intuicyjnie stara się uciec z domu, nie znajdując w nim żeńskiej energii. Spada u niego chęć i dążenie do ochrony i zabezpieczenia rodziny. Dzieci zaczynają protestować poprzez agresywne lub depresyjne zachowania. Wiele kobiet zaraz krzyknie: jak to, czyli to, że on zdradził to niby moja wina???……

 13. miedzwa said

  VIII. Kto ucieknie na obczyznę w poszukiwaniu życia łatwego , ten odstępcą Rodu Swego, nie będzie wybaczenia Rodu jego, bo Bogowie odwrócą się od niego.

  Bojcie sie gajowkowicze.

 14. alfa said

  admin – w glowie ci dupy i ku*y ten syf jest powodem wlasnie twojego postepowania..

 15. alfa said

  Faktycznie ze racjonalne zbudowanie nacjonalizmu jest niemozliwe bo plebs od razu go przemieni na szowinizm ze wzlgedu na skaze w Waszych umysłach

  ——
  Tego bełkotu już za dużo.
  Proszę stąd sobie pójść. Dobrowolnie.
  Admin

 16. Marucha said

  Ad 15:
  Nie czekając na dobrowolne odejście, wywaliłem Alfę z gajówki,
  Przychodzi taki i zaczyna nas ustawiać.

 17. Lara said

  Re 12

  Bardzo ładne. Mnie moja intuicja zawsze to mówiła, że chamscy, agresywni mężczyźni nie mieli dobrych doświadczeń z kobietą, czyli – jak Pan pisze – nie czerpali z zasobów jej subtelnej, żeńskiej energii.

  ——
  Coś w tym musi być…
  Dobra kobieta jest duszą mężczyzny.
  Admin

 18. Lara said

  Re 16

  Panie Gajowy, jeśli mogę się wtrącić – to prawda. Niektórzy ludzie łażą po internecie nie wiadomo po co. Takie skołatane ludzkie dusze.

  ——
  Mówiąc mało elegancko latają, jak po lesie, patrząc, gdzie by tu zrobić kupę.
  Admin

 19. Magister said

  Re Alfa

  POLACY! Czas powstać z kolan!!!

  Piszę do tych 50% polskiego społeczeństwa, które nosi genotyp naszych przodków, opisanych poniżej.
  Jest rok 1656 od dnia stworzenia świata, a więc około 4 350 lat temu. Rozpoczyna się wielki POTOP, który w ciągu 40 dni zabił wszystkich ludzi i wszystkie lądowe zwierzęta na ziemi. Stwórca przygotował jedynie ośmioosobową rodzinę Noego i wybrane zwierzęta do przeżycia potopu na arce (dużym statku). Statek ostatecznie osiadł na zboczach góry Ararat w dzisiejszej, wschodniej Turcji.

  NOE MIAŁ 3 SYNÓW:
  – Sem
  – Cham
  – Jafet

  Książka:
  August Bielowski – Wstęp krytyczny do dziejów Polski (1850r.)

  Strona 191

  Ja który nazwan jestem Miorsz (żył i pisał w pierwszej połowie wieku XI) znalazłem w xięgach taką wiadomość o pochodzeniu czyli o początku narodu polskiego od stworzenia świata.
  Przedewszystkiem trzeba wiedzieć że Polacy pochodzą od Jafeta syna Noego, któremu ojciec błogosławiąc, z natchnienia ducha świętego rzekł: rozplemieni bóg Jafeta.

  Ten Jafet między wielą synami których spłodził, miał jednego któremu na imię było Jawan, a tego Polacy zwą Iwan.

  Jawan (Iwan) zaś zrodził Filara;

  Filar zaś zrodził Alana;

  Alan zaś zrodził Anchiza;

  Anchiz zaś zrodził Eneja;

  Enej zas zrodzil Askaniego;

  Askani zaś zrodził Pamfila;

  Pamfil zaś zrodził Reęsylwię;

  Reasylwia zaś zrodziła Alana;

  Alan zaś KTÓRY PIERWSZY WKROCZYŁ DO EUROPY zrodził Negnona;

  Negnon zaś czterech miał synów, a najstarszy z nich był Wandal;

  Wandal, od którego poszli Wandalitowie zwani dziś Polakami;

  POLACY, dzieci Wandala, w prostej linii, pra, pra… prawnuki Noego!!!

  ————————————————————————————–

  Wiadomość ta jest potwierdzeniem haplogupy R1a1!

  Na dzisiejszych ziemiach na których my żyjemy, nasi przodkowie osiedlali się już 3 800 lat temu!!!

  EUROPA to STAROŻYTNY IZRAEL!

 20. Magister said

  Re Alfa Taki głupi jaki ty będziesz, to ty jeszcze nie byłeś!

  POLACY! Czas powstać z kolan!!!

  Lechici, Lachowie, Lahy

  Słowo Lah – Leh – Lach – Lech, obecnie pisane jako Lech i jest utożsamiane z naszym Państwem od starożytności. Starożytna nazwa grecka naszego Państwa to Lachia (kraj Panów), po ukraińsku nadal zwie się nas Lachami, stąd powiedzenia: “Strachy na Lachy” oraz “Pamitaj Lasze, szo po Wislu, to nasze”. Litwini, mimo osiemsetletniej indoktrynacji chrześcijańskiej oraz pięćsetletniej wspólnej państwowości z Polską, nigdy nie zmienili nazwy Polski na chrześcijańską i do tej pory Polska po litewsku to Lenkija (Lęchija), a Polak to Lenkas. Węgrzy zwą nas Lengyel i jest to połączenie dwóch słów: Lech i Angyel (Pan i Anioł), a nasze państwo zwą Lengyelorszag, co dosłownie oznacza Państwo Panów Aniołów. Ważne jest, by zrozumieć, że są to wszystkie narody ościenne Polski, które nie były chrześcijańskie w momencie zmiany nazwy Lechia na Polska i właśnie z tego powodu jej nie zmieniły. Czechy i Niemcy były chrześcijańskie i natychmiast zmieniły nazewnictwo na chrześcijańskie.
  W świecie nazwa Lechia pozostała do dziś u narodów niechrześcijańskich. I tak po turecku Polska to Lehistan, a po persku i arabsku to Lahestan. Warto zauważyć, że słowo “stan” oznacza po persku po prostu “państwo” (i w tej formie przeniknęło do innych języków) i jest dość popularne w regionie: Kirgistan, Pakistan, Uzbekistan, Afganistan, Kazachstan, Turkmenistan itp. Zawsze składają się z części oznaczającej naród + państwo np. Turkmenistan to Państwo tureckich mężów, a Lehistan oznacza państwo Lachów.
  Warto tu zaznaczyć, że Turcja NIGDY nie uznała rozbiorów Rzeczpospolitej i do 1918 roku, podczas spotkań międzynarodowych na jej terenie, było przygotowane miejsce (pusty fotel). Podczas rozpoczęcia każdego spotkania mówiono: “Poseł z Lahestanu jeszcze nie przybył, ale zjazd należy już zacząć”.

  Słowianie – Wiara Przyrodzona
  Mitologia Słowian – Boginie i Bogowie Słowiańscy – Cywilizacja Słowiańska

  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/

 21. maasteer said

  .https://www.youtube.com/watch?v=filNfDfhncg

  ФАБРИКА – Я тебя зацелую

  Słowianki śpiewają

 22. maniek said

  @20 – p.Magister…’lekcja wariata” – Сергея Салльа…sporo wyjasnia i …dopełnia….tylko,ze po rosyjsku – tłumacz niemiecki wytłumiony – bo ludzie za duzo by sie dowiedzieli…

  .https://www.youtube.com/watch?v=A5ZFgRQBE9w

  …dzieki za artykuł p.Gajowy!…:))

 23. m.s.said said

  Dzisiaj zyje sie ”szybko” i spodnica czesto jest zastepowana spodniami..I kto by pomyslal ze moze miec’..takiez to..oddzialywanie wobec ..Natury…Coz, dziekuje za tekst..Panie Tadeuszu.
  ..to bardzo ,wrecz niezmiernie wazna wskazowka..

 24. Anucha said

  Te przykazania to czyjeś współczesne życzenia.
  Ale wypełniać je byłoby bardzo na miejscu.

Sorry, the comment form is closed at this time.