Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Janek o Dobre rady, ale diagnoza …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Co wolno Izraelowi, to nie tobie Polsko!

Posted by Marucha w dniu 2018-02-09 (Piątek)

Nie milkną echa decyzji dotyczącej nowelizacji ustawy o IPN. Strona amerykańsko-izraelska wytacza przeciwko Polsce coraz to cięższe działa.

Wśród ostrzeżeń realnie zarysowana została groźba utraty przez Polskę pozycji sojusznika Waszyngtonu.

Podobne opinie ferowane przez przedstawicieli Departamentu Stanu USA to wszak nie byle co.

Aktywne pozostają także międzynarodowe środowiska żydowskie. Obok argumentów ocierających się o zarzut „negacjonizmu” Holocaustu pojawiają się także coraz bardziej nerwowe i natarczywe żądania rewindykacji majątku pozostawionego przez obywateli II RP pochodzenia żydowskiego.

W przypadku braku spadkobierców majątek miałyby dziedziczyć organizacje zrzeszające ocalałych z zagłady Żydów. Stanowiłoby to zapewne ewenement nie znajdujący dotąd precedensu w historii prawa międzynarodowego!

Głosom zza Oceanu towarzyszą wypowiedzi zawsze usłużnych w podobnych sytuacjach przedstawicieli rodzimej „partii żydowskiej”. Salonowa elita do dotychczasowych przewin rządzących dodaje nową, największą i najstraszniejszą zarazem – antysemityzm. Dbasz o dobre imię Polski, toś antysemita.

Poczytni redaktorzy i salonowe autorytety za nic mają też fakt, iż rząd Morawieckiego, przygotowując nowe przepisy, które stały się podstawą do nagonki na Polskę i Polaków na niespotykaną dotąd skalę, wzorował się jedynie na… prawie izraelskim. W izraelskich przepisach znajdujemy wszak bliźniaczo brzmiące zapisy. Co wolno jednak Izraelowi, to nie Tobie Polsko!

Pomimo to nie brak nad Wisłą osób, które odmawiają Polsce praw do regulacji, których funkcjonowanie spotyka się z ich pełną aprobatą w odniesieniu do innych państw.

Przykład? Premier Izraela Benjamin Netanjahu skrytykował niedawno publicznie działalność Georga Sorosa za mieszanie się w wewnętrzne sprawy Izraela. Owo mieszanie się polegać miało przede wszystkim na organizowaniu protestów i wystąpień sprzeciwiających się deportacji z Izraela uchodźców, głównie z Erytrei i Sudanu, których w Izraelu określa się mianem „infiltratorów”. Gdy podobne działania podejmowane są przez Budapeszt lub Warszawę, rodzimi komentatorzy nie ustają w manifestowaniu swego oburzenia. W odniesieniu zaś do Izraela podobne regulacje traktowane są za w pełni uzasadnione prawo do ochrony własnych obywateli i terytorium. Nie zapominajmy jednak, że co wolno…

Konflikt władz polskich z dwoma mocarstwami, z którymi sojusz polityczno-wojskowy stanowi w dużej mierze fundament istnienia III RP, rozgrywa się póki co na gruncie polityki historycznej. Sytuacja jest jednak dynamiczna i cała sprawa szybko może przerodzić się w spór, który naruszy dotychczasowe geopolityczne status quo.

Znamienne pozostaje, iż wsparcia Warszawie udzieliły już Berlin i Moskwa.

Jednak, czy władze polskie zdecydują się na „odwrócenie sojuszy”, co może doprowadzić do trwałego przemodelowania nie tylko regionu, ale być może i całej UE, pokażą dopiero najbliższe miesiące.

Wszystko zależy od determinacji i konsekwencji władz, a z tą jak wiemy bywa różnie, tym bardziej, że przed nami kolejny znaczący sprawdzian „lojalności” wobec Wielkiego Brata, jakim będą zbliżające się wielkimi krokami obchody rocznicy marca 1968.

Maciej Motas
http://mysl-polska.pl

Jeśli nasz „największy sojusznik” traktuje nas jak wrogów, to właściwie po jaki ch…j nam taki „sojusz”? Bez tego sojuszu gorzej nie będzie.
A sam sojusz jest tyle wart, co wszystkie poprzednie sojusze zawierane z Zachodem, czyli żówno.
Admin

Komentarze 33 to “Co wolno Izraelowi, to nie tobie Polsko!”

 1. gość said

 2. Rob said

  a za kulisami…
  ROZBRAJANIE POLSKIEGO WOJSKA przez ludzi wybranych na Posłów na Sejm RP

 3. jaja said

  Z takim sojusznikiem, ktorym ogon macha to daleko nie zajedziemy. Ogon nie ma mozgu a macha psem chyba w kierunku leninowskich sznurow. Rosja juz tak ogonem sobie nie pozwoli wymachiwac, przycina do kikuta, Chociaz znany analityk sytuacji strategicznej w swiecie PCRoberts zarzuca Rosji zbytnia uleglosc w stosunku do amerykanskiego ogona. Mimo wszystko z Rosja jako poteznym sasiadem powinnismy ukladac sobie jak najlepsze stosunki. Ciekawe czy gdybysmy byli sojusznikiem Putina to czy Zydostwo pozwalaloby sobie na szkalowanie Polski i jeszcze do tego wysuwanie lap po nie swoje mienie.

 4. Rob said

  PC Roberts nie ma racji.
  Ta „uległość” Rosji daje jej dwie duże korzyści:
  1. czas który działa na korzyść Rosji i Chin (Rosja i Chiny stają się silniejsze)
  2. coraz więcej ludzi na całym świecie zauważa bezczelność US co powoduje, że przegrywają oni tę walkę również „propagandowo”.
  Ilu ludzi uważa Stany za prawy i wolny kraj stojący po stronie dobra? Z pewnością coraz mniej.

 5. Boydar said

  „… Ciekawe czy gdybyśmy byli sojusznikiem Putina to czy Żydostwo pozwalałoby sobie na szkalowanie Polski i jeszcze do tego wysuwanie łap po nie swoje mienie …” – Pan Jaja (3)

  A na jaki ch~uj Putinowi sojusznik składający się w mniejszej połowie ze sprzedajnych żydów a w większej z ogłupionych sytuacją tubylców polskiego pochodzenia. Czy wrodzone umiłowanie rury z ciepłą wodą kwalifikuje nas na sojusznika imperium ? To już ta mniejsza połowa jest więcej warta strategicznie, bo przynajmniej zdaje sobie sprawę, że jeśli nie w Polsce to NIGDZIE ! A my nawet tego nie kumamy.

 6. jaja said

  @4

  Byc moze nie ma, ale jak ma? PCRoberts twierdzi, ze jak nie bedzie aktywnego sprzeciwu przeciwko doktrynowcom ( Paul Wolfowitz i inne znane neokonie ), ktorzy ukierunkiewuja polityke amerykanskich sepow to w efekcie nastapi i to nieuchronnie Armageddon.Wiadomo, ze lepiej by sie mylil w swoich przewidywaniach, ale to stary fachowiec, do ktorego docieraja podszepty z piewrszorzednych zrodel, wiec te agresywne opcje nie spadly ze stolu. Zreszta wystarczy tylko zapoznac sie z doniesieniami swiatowych newsow, zeby stwierdzic, ze nie przesadza.
  Ostatnio chyba napisal, ze Chiny siedza cicho bo zachlannosc ich zaslepia a Rosja ciagle nie moze sie wyzwolic spod uroku westu. Ja osobiscie sobie bardzo chwale wstrzemiezliwosc (bez wzgledu na powody) Rosji i Chin, bo swiat trwa.

 7. Archer said

  Nie masz panie Admin racji. Przecież Polska dostała od hameryki 20-kilkuletnie fregaty, które miały iść na złom i 40-letnie Herculesy. To co, mało Polska dostała od wuja Sama?

 8. xiz said

  re5

  ,..i tak dalej kumaj, miłuj i promuj zyda, zew krwi, tego nie oszukasz.

 9. Siekiera_Motyka said

  Ad. 1 – Dobry komentarz pod tym filmem pokazujący jak się dyskutuje z tymi „miłosnymi ludźmi”,

  ” Tikkun Olam

  3 years ago
  tylko ograniczony człowiek jest w stanie znaleźć coś złego w tej pięknej rozmowie 😦
  jak w takim razie mamy oceniać głowy państw klękające przed papieżami? FEUDALNE PODDAŃSTWO? 

  Anna .Marchal

  2 years ago
  +Tikkun Olam O ile w intencjach rabina oraz w samej rozmowie nie ma nic złego, o tyle same czyny mające przyspieszyć nadejście moshiacha już pozostawiają wiele do życzenia. Należy zrozumieć co stoi na przeszkodzie w nadejściu Moshiacha by zrozumieć że już to przyspieszają niszcząc wiele krajów i poświęcając wiele istnień. Wg. pewnego rabina nawet chrześcijaństwo musi zostać zniszczone, a napływ Islamu na Europę jest wspaniałą Wiadomością. Innym warunkiem jest wybudowanie 3 świątyni na miejscu muzułmańskiej kopuły na skale która nadal tam stoi. ”

  ” Monarchy King

  2 years ago
  Kiedys myslalem ze to syjonisci ktorzy zoragnizowali rewolucje protestancka francuska upadek kapotalizmu w usa stworzeniw fed w 1913 i multi kulti komunizm nazizm A TO NIE ZYDZI ORTDOKSJI NIBY CISNA PO IZRAELU A TAK NAPRAWDE NIE MA SYJONKSTOW TYLKO TO POPROSTU ZYDZI ”

  Netanyayu to nie Syjonista, ateista, i ch*j wie co jeszcze, to JEST Żyd pracujący dla Żydów..

 10. Moher49 said

  @5,
  Panie Boydar, polski lud wybrał sejm i rząd, który za ogromne pieniądze ma ludowi zapewnić dobrobyt i bezpieczeństwo. Gdyby wszyscy czytali Gajówkę to pewnie nie było by tego sejmu ani tego rządu. Cóż nam czynić trzeba ?. Uczyć się i mieć oczy z czterech stron świata. Uczyć sąsiadów i dzieci. Gdzie się nie obrócisz wszędzie jawne i zakamuflowane żydowskie krety. Komentarze mówiące prawdę, w polskich mediach nie mają prawa zaistnieć. Elita polska nie istnieje. Cenzura totalna. Nawet wirusa załapałem pisząc laudację o ONR.

 11. maurycy said

  „Wśród ostrzeżeń realnie zarysowana została groźba utraty przez Polskę pozycji sojusznika Waszyngtonu” : No i historia krąg zatacza. Wprawdzie z tego powodu smoleńsKa 2 nie bedzie bo Kaczynski i cala banda idiotow nie stanowi zadnego realnego zagrozenia, a i wiek juz koncowy.

  No co do tzw. polityki zagranicznej i wew. takiego przylądka ktory nie istnieje (Polska) – to ona zalezy od tego co tam uzgodni Rosja/niemcy/izrael/usa, a te polskie pajace beda musialy sie tylko grzecznie dostosowac.

  Wszystko sie laczy – polityka bliskiego wschodu,roszczenia zydowskie,polityka usa wzgledem rosji i tych drugich a do tego reperacje wojenne od niemiec gdzie te wspolpracuja rozdarte na pol i z Rosja/zydami i z USA/zydami.

  Szefowie wywiadow rosji/usa na spotkaniu w Waszyngtonie zakreslili pod nieobecnosc pajaców z Polski jej los.

  Polska sobie wrogow narobila (celowo) bo nic innego nie moze , jej polityka jest w pelni dostosowana do struktur zewnetrznych krajow i teraz jest w miejscu w ktorym zwykla byc od dawna – w czarnej *upie.

 12. Jack Ravenno said

  @11 MAURYCY – „Polska sobie wrogow narobila”

  NIeprawda – oni byli są i będą zawsze. Polska zawsze była osamotniona.

  ————-
  Dokładnie. Te zachodnie sukinsyny zawsze byli, są i będą wrogami Polski – bo nienawidzą tego, co jeszcze w nas dobre i szlachetne. Bo Polska jest wyrzutem ich skurwionych sumień.
  Ich wrogość ujawnia się wlaśnie w sytuacjach dla Polski krytycznych.
  Admin

 13. Cedric said

  Jesli Izrael konsultuje z Polską polskie ustawy, to symetrycznie Polska powinna konsultować izraelskie , np o wydaniu zbrodniarzy komunistycznych ukrywających się w Izraelu.

 14. Boydar said

  @ Pan Xiz

  Pan kombinuje właściwie ale wnioski wyciąga mylne. Widocznie czegoś Pan jeszcze nie ogarnia.

  @ Pan Moher

  Ile sztuk ma ustawowo liczyć elita ?

  Stojąc przy łóżku wydającego ostatni dech pacjenta oraz chwilę później, nie trzeba być lekarzem żeby wydać prawidłową diagnozę – pacjent nie żyje. Znalazłszy zaś w szafce buteleczkę z trucizną, nie trzeba być śledczym aby stwierdzić od czego był zszedł.
  A takie oto „prawdy objawione” zapełniają łamy zdecydowanej większości „patriotycznych” mediów a nawet „mediów trzeciego nurtu. Jedyny wyjątek stanowi Gajówka, gdzie podejmowane są próby bardziej całościowego spojrzenia na historię i pierwotne przyczyny „choroby”.
  Inaczej mówiąc, nie ma wśród nas ani lekarza ani nawet policjanta. Są tłumy kibiców (tfu!) obstawiających jedną bądź drugą stronę. Co bardziej świadomi z nich mają pewien kłopot, gdyż intuicyjnie czują że ilość stron nie ogranicza się do dwóch.

  Myli się Pan w co najmniej trzech kwestiach.
  Raz że „polski lud wybrał”, bo słowo wybrał oznacza wybór; a żadnego wyboru nie było. Była konieczność, to tak jak „kto się zgadza może opuścić ręce i odejść od ściany”.
  Dwa, „gdyby wszyscy czytali Gajówkę to pewnie nie było by tego sejmu ani tego rządu”. Byłby, i „sejm” i „rząd”. Bo co niby miało by być ? Wybralibyśmy Pana Jaśka na ministra skarbu ? I Pana Mackę na zastępcę ? Przecież to oni mają najwięcej do „powiedzenia” w sprawach pieniądza i ekonomii. Może jeszcze Pan Rysio na sekretarza stanu z Misesem pod pachą …. Wszystko co może Gajówka to zainicjować efekty dysonansu poznawczego u przyszłych elit, czyli uświadomić okrągłość kółek i kwadratowość kwadratów, nic więcej.
  Tu dotykamy trzeciej pomyłki – „elita polska nie istnieje”. Otóż dokładnie jak mówi Pan Roman, elity rodzą się wciąż. Zapodawałem niedawno artykuł gdzie, jak przypuszczam prawdziwie, zobrazowane były liczby myślących konstruktywnie, realnie i analitycznie w funkcji wieku badanych. U małych dzieci – blisko 90% normalnych geniuszy, u tych po studiach – 2%. Te elity są skutecznie zabijane. W rozumieniu pozbawiania ich niezbędnego atrybutu elit – rozumu i sumienia.

  Tak więc ocena sytuacji, jeśli nie ma brzmieć „pacjent nie żyje”, nie jest rzeczą banalnie prostą. I nie możemy zadowalać się felietonami wszelakiej proweniencji Moich Ulubionych Stanisławów.

 15. Siekiera_Motyka said

  „Aktywne pozostają także międzynarodowe środowiska żydowskie. Obok argumentów ocierających się o zarzut „negacjonizmu” Holocaustu pojawiają się także coraz bardziej nerwowe i natarczywe żądania rewindykacji majątku pozostawionego przez obywateli II RP pochodzenia żydowskiego.”

  Ten Żyd z Moskwy wspomina Szwajcarię i jak pięknie ona rozwiązała „problemy historyczne” z Żydami. Podpowiada nam co będzie dalej.
  _https://www.youtube.com/watch?v=Mh2NU6tYNsc

  Widz sobie myśli że mowa jest o pisanej historii. Ale jest pewne że biedny widz nie wie o tym,

  „Niezależna Komisja Ekspertów (dalej nazywana ICE lub Komisją Bergiera) została powołana w 1996r. przez Radę Federalną Szwajcarii w odpowiedzi na falę krytyki pod adresem tego kraju, w związku z jego rolą w czasie II WŚ. W pierwszej połowie lat 90. Szwajcaria miała naprawdę czarny PR (głównie za oceanem, ale również w Europie Zachodniej), którego kulminacją był w 1995r. pozew zbiorowy, jaki Światowy Kongres Żydów oraz kilka innych organizacji żydowskich złożyły przed amerykańskim sądem przeciw państwu szwajcarskiemu. Celem Komisji Bergiera było wyjaśnienie wszelkich kontrowersji historycznych oraz prawnych w kwestii postawy Szwajcarii podczas wojny. W jej składzie zasiadali historycy z USA, Izraela, Polski (prof. Władysław Bartoszewski) oraz Szwajcarii. Tak więc spokojnie można przyjąć, że był to organ niezależny od władz w Bernie. Co ciekawe, członkowie Komisji otrzymali od Parlamentu Szwajcarii budżet w wysokości 22 mln CHF i naprawdę szerokie uprawnienia w swoim śledztwie, np. pełny dostęp do wszelkich dokumentów oraz archiwów państwowych i prywatnych (w tym należących do banków) z badanego okresu”

  http://www.blabliblu.pl/2017/01/03/zydowskie-zloto-w-alpejskich-skarbcach/

  Żydy wywąchały okazje słabości Polski (bo już opanowali ważniejsze stołki) i będą „tupać” bezlitośnie. Polska jest bezpiecznie trzymana przez UE, bazy USraela są w Polsce no i najważniejsze, Polska jest zadłużona pod uszy U NICH.

  _https://tinyurl.com/ycpxf8wr

 16. Siekiera_Motyka said

  Ad. 14 „Tu dotykamy trzeciej pomyłki – „elita polska nie istnieje”. Otóż dokładnie jak mówi Pan Roman, elity rodzą się wciąż. Zapodawałem niedawno artykuł gdzie, jak przypuszczam prawdziwie, zobrazowane były liczby myślących konstruktywnie, realnie i analitycznie w funkcji wieku badanych. U małych dzieci – blisko 90% normalnych geniuszy, u tych po studiach – 2%. Te elity są skutecznie zabijane. W rozumieniu pozbawiania ich niezbędnego atrybutu elit – rozumu i sumienia.”

  Dlatego były potrzebne tak zwane reformy szkolnictwa w Polsce (nie tylko bo to samo robiono w USraelu). Lekcje historii odpowiednio „odświeżone” a ich czas skrócony, itd

 17. Boydar said

  „Jezus, szkoła, strzelnica”

 18. Siekiera_Motyka said

  Ad. 17 – Oj oj, będzie problem i dlatego Zukenberg-dupy się śmieją ,

 19. Zborowski said

  Ot dwaj ;TERORYSCI SWIATOWI.A za ich plecami
  Bogata rodzinka zydowska ktora to wszystko finansuje .(ROTHILDOWIE) I WIELKIE BYDLO Z WINDSORU.

 20. Re: Artykul…
  No prosze, I-sra-hell zaatakowal Iran I Syrie…
  (czyzby III zydowska wojna zaczela sie od malego panstewka w/g przepowiedni???)

  ==========================
  jasiek z toronto

 21. Co wolno Polsce, to nie tobie Izraelu, z Twoją depopulacją (czytaj liwkidacją),białych żydów.
  Bez białych żydów Izrael nie ma szans ,pomimo bomb atomowych i nalotów na Syrię.Brakuje białych pilotów a z Ukrainy chcą więcej forsy…

  Kolorowi żydzi są zagładą dla Izraela,dlatego biali zabraniają nawet ślubów z kolorowymi żydami sorry izraelczykami.

  Polska admnistracja w Polsce jest,moim zdaniem fizycznie zastraszona przez obcych agentów,przez specjalistów dlatego oceny ,opinie o decyzjach polityków są iluzją , fatamrofaną,tak jak zmiany w Polsce 2018.

  Zadbaj o siebie,o rodzinę,o zyski,o rezerwy złota,diamantów,o ziemię.Ty będziesz silny-będzie silna Polska.Nie bój się egoizmu ,ryzykuj ,dbaj o swoje zdrowie i nie pomagaj wrogom,w tym medialnym w Polsce.

 22. revers said

  Alez p. Jasko, wedlug moskow to Iran naruszyl przestrzen powietrzna dronem, dron niby iranski zlapany do niewoli jako dowod napasci na Izrael, a wszystkie gadzinowki globalne juz na jedna nute o napasci iranu i syrii na Izrael, nawet Trump jeszcze nie obudzil sie a juz grozi Iranowi znana „demokracja” bombowa.

  http://www.kataeb.org/regional/2018/02/10/large-scale-israeli-raids-hit-iranian-targets-in-syria

 23. Barbara Chojnacka said

 24. Polski punkt widzenia said

  (5) Boydar

  To pewnie przejęzyczenie, dość częste w praktyce, ale … nie ma mniejszej czy większej połowy, tylko mniej niż połowa lub więcej niż połowa … to tak gwoli poprawności językowej. :))

 25. Ktoś said

  JEDYNYM SOJUSZNIKIEM Polski jest BÓG (o czym mówią proroctwa)

  i DLATEGO TEZ ZESŁAŁ DO NIEJ SWEGO SYNA

  ale lud polin czyli te wszelakie żydy na ciele i umyśle (ZNAMIĘ BESTII się kłania)

  te wszystkie podnóżki NIERZĄDNICY maryi (jakiej semiskie imię to ARYMAN)

  ODWRÓCILI SIĘ OD NIEGO w pogoni za mieszkami judaszowych srebrników szeklami zwanymi.

  Więc teraz grozą wieje po majtasach przechrzt wszelakich… co to byndzie co to byndzie

  jak ich drogie sojuszniki wraz „oddanymi” im „do grobowej deski” sąsiadami żydami

  przyjdą po te ich worki szekli, pochowane po loszkach jako ZAPLATA ZA ICH BOGA ZDRADĘ….

 26. Boydar said

  @ PPW (24)

  No paczpan, kto by pomyślał … Nie wiem jak u Pana, ale moja połowa jest zdecydowanie mniejsza, i to o jakieś całe dziesięć centymetrów. Za to waży trzy kilo więcej, nawet jak się rozbierze w piątek wieczorem.

 27. Greg said

  Ktoś…ty protestancki przydupasie! Pisz u pastorka Chojeckiego.

 28. JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę,a prawdę mają gdzieś!O przyszłości UE,mocarstwa USrael[i jego kolonii nad Wisłą:JUDEpolonii],dżihadzie i 3.wojnie światowej-zob.: ‘2021, Moonwars’ (na:docer.pl)

 29. Polski Punkt Widzenia said

  (26)Boydar

  Można sobie kpić z logicznego myślenia … jak to mówią – „gadaj zdrów” :)))

 30. […] Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2018/02/09/co-wolno-izraelowi-to-nie-tobie-polsko/ […]

 31. Rafal Cz. said

  Ad 5. Panie Boydar, bardzo trafna choc nieco pozna konstatacja.

 32. Re: Artykul

  Oficjalnie I-sra-hell wypowiedzial wojne Iranowi wczoraj o 23.00.

  Proroctwo wypelnia sie na naszych oczach…

  ========================
  jasiek z toronto

 33. VA said

  Za nowym prawem zaprzeczającym polskiemu współudziałowi w nazistowskich okrucieństwach nie ma nic, co przeczyłoby, że Żydzi cierpieli i umierali. Nie twierdzi też, że w tym nie uczestniczyli Polacy. Jedyne, co robi, to wyjaśnienia, że nie był to akt „narodowy”, który miałby być stosowany w odniesieniu do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w Polsce w sposób wymagany przez Żydów.

Sorry, the comment form is closed at this time.