Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Michał Boni apeluje w PE o zagraniczne finansowanie antyrządowych protestów!

Posted by Marucha w dniu 2018-02-09 (Piątek)

Europoseł PO Michał Boni nie przestaje zaskakiwać w pomysłach na zaszkodzenie rządzącej polską partii PiS. Nie tylko głosował w PE ws. rezolucji skierowanej przeciwko Polsce, ale również namawiał do wsparcia finansowego dla antyrządowych demonstracji!

Oto co mówił Boni:

– Demokracja to nie tylko kwestia urny wyborczej. To znacznie więcej. Jest to nastawienie i świadomość obywateli; zasady, które chronią ich prawa; to przejrzystość i rozdział władzy(…)

Nie można mówić o demokracji tam, gdzie społeczeństwo obywatelskie jest nieobecne. W wielu miejscach partie polityczne zajmują się raczej pojmowaniem państwa niż służbą ludziom. Demokracja ulega zniszczeniu, a podmioty społeczeństwa obywatelskiego pozbawione są zasobów niezbędnych do rozwoju prężnej demokracji (…)

To codzienna praktyka demokracji sprawia, że jest energiczna, odporna i trwała. Aktywizm obywateli, ich udział w debatach, konsultacjach, protestach i podejmowaniu decyzji mają kluczowe znaczenie – w dużych miastach, miasteczkach i małych wioskach – powiedział europoseł PO.

Oto nagranie, które sam zamieścił na swoim profilu:

https://polskaniepodlegla.pl

Ta glizda już nas niczym zaskoczyć nie może.
Nb. to jedna z osób, których gajowy nie potrafi nienawidzić, gdyż za bardzo się nimi brzydzi. Jak gównem chorego na czerwonkę.
Admin

Komentarzy 40 to “Michał Boni apeluje w PE o zagraniczne finansowanie antyrządowych protestów!”

 1. Obserwator said

  Boni. To zwykła żydowska kurwa antypolska. Jego tate było kierowcą kurwy żydowskiej Bermana. Jeżdżąc samochodem porywali polskie kobiety, które później były bestialsko gwałcone i mordowane. No i zakopywane później w ogródku na terenie willi Bermana w Otwocku. Odnaleziono tam kupę szkieletów i cisza. Bo o kurwach żydowskich trzeba tylko dobrze mówić.
  Albin Siwak wie o tym sporo, znał żydowską matkę „śliniaka” czyli Boniego, która porzuciła w końcu kierowcę Bermana dowiedziawszy się to i owo o wyczynach mężulika swego. To hańba, że taka menda siedzi w polskim rządzie.

  Huj mu kurwie w myckę!!!

 2. Bimberek said

  Facet wygląda jak nie przymierzając Gollum, i pewnie ma taki sam charakterek.

 3. adsenior said

  Dlaczego takie żydowskie mendy, nie odpowiadają karnie, za zdradę stanu??

 4. Marcin said

  A może by ktoś wygrzebał na to paragraf? Ja jakbym publicznie domagał się kasy na ruchawki antyrządowe przynajmniej byłbym zatrzymany do wyjaśnienia.

 5. B.Leks said

  Ta kanalia antypolska mowi o demokracji.
  A ja tego lajdaka nie moge demokratycznie wywalic z europoslowania.
  Ten szmalcownik za nasze pieniadze nas sprzedaje szujom europejskim. Dla kogo on pracuje?
  W demokracji atenskiej byla funkcja solidnego kopniaka dla szubrawcow i nierobow, ktorzy nie reprezentowali narodu, a wrecz jemu szkodzili.
  I taki łotr bedzie pouczal nas o demokracji. Smierdzi to talmudem.
  Polacy, laczmy sie, abysmy potrafili takie plazy i miernoty usuwac z wszystkich stanowisk w naszej Polsce.

 6. Marucha said

  Boni ma jakiś parasol ochronny WŁAŚNIE DLATEGO, ze jest antypolską kanalią i gnidą.

 7. Greg said

  @1
  ,,Huj mu kurwie w myckę!!!”
  Podpisuję się dwoma ręcami!

 8. Wimar said

  Jego matka ochrzciła córkę mimo sprzeciwu męża- Bauera. Opuścił ja udając się do Izraela. Synek niestety poszedł w ślady ojca. Znany jako „Śliniak” lub TW „Znak” szkodzi Polsce jak może – patrz artykuł.
  Mówi o tym Albin Siwaka na youtube, ale można to przeczytać i tutaj .https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/ od akapitu: „Chciałabym coś państwu powiedzieć, co może was zdenerwuje, ale nie widzę innej możliwości, jak tylko powiedzenie wam prawdy w oczy…”. Ciekawa jest też jej odpowiedz na pytanie „Co robić?”

 9. Antares said

  Admin
  Czy zdjęcie tego skurwiela jest konieczne?. Rozumiem że gnoja trzeba piętnować, ale niszczyć sobie nim wzrok?

  ——
  Takie zdjęcia pomagają niekiedy na wywołanie wymiotów.
  Admin

 10. JUDASZ said

  Czy to nie ten szmalcownik co dostał z liścia od Janusza K.M. ? Tak tylko pytam , może się mylę, bo przecież te plemię z tasiemcem w godle to uczciwi ludzie.

  On ci.
  Admin

 11. Boydar said

  Czy podrzucając smokowi barana, Dratewka patrzył na certyfikaty Sanepidu ? Baran miał wyglądać smakowicie i jak najprawdziwszy z rodowodem; i wyglądał. Poczekajmy więc spokojnie na ruch Szewczyka. Tak naprawdę to najlepsze dopiero przed nami.

 12. Lily. said

  Ciekawe,kto na to cos glosuje?.
  Zapewno swojacy po kadzieli.
  Po co Nam obcego wroga,jak mamy na
  miejscu. Doswiadczeni zyciem ludzie mawiaja
  ze miejscowy wrog to najgorszy z mozliwych.

 13. lolek said

  Przypomina mi pewnego kierownika projektu, kurdupla, najlepszego na podwórku, z fizjonomią obślizgłą i zakłamaną, nawijającego słuchaczom na uszy swoje mądrości.

 14. gość said

 15. Niet said

  Zachciało mi się do klozetu, gdy zobaczyłem tę mordę, a cały dzień nie mogłem się wypróżnić. Tak z raz na tydzień zdjęcie jakiejś temu podobnej mordy by się zdało, to bym miał łatwiejsze życie.

 16. Inkwizytor said

  Śliniak !!! spotkam w Warszawie, ZAJEBIE !!!

 17. Boydar said

  Ta morda występowała w tiwi setki razy i w milionach reprodukowano jej fotki w prasie. Nikt nie rzygał. Co się zmieniło ? Czego dowiedziano się „nagle”; że żydowska qurwa jest żydowską qurwą ? To dlaczego nikomu specjalnie to nie przeszkadzało wcześniej ? Czy występy w „parlamencie jew-ropejskim” to najpoważniejsze przestępstwo tego indywiduum przeciwko Polsce i Polakom ? Czy tylko najbardziej „nagle” nagłośnione ? Czy musowo Polaka obrzygać żeby separował się od szumowiny ?

  Przepraszam, za dużo głupich pytań na raz.

 18. Niet said

  Jak kto tv nie ogląda to nie widzi złego tyle.

 19. Joe said

  Czy doczkam sie ze znajdzie sie grupa cyber fachowcow i ta gnide POstawi bez majtoli…na golasa przed calym Narodem…Kilka takich k…rew obnarzonych bedzie ostrzezeniem dla reszty….Pyskowki,klapsy w pysk tp taka dziecinada POd publiczke z kolorowych gazet.Tu musza znalezc sie profesjonalisci.

 20. revers said

  Boni jest na liscie plac Sorosa tak jak wiekszosc z PO w PE tj. 6 osob , przy kazdej okazji ponadprogramowo opluwajce polakow i polske. typowe dla finansjery koszernej oplacane dwoch niby rywalizujacych stron politycznych w sejmie lub parlamencie europejskim przez rozne fundusze Batorego, rownosci lbtq, stronctw ludowych, czy liberlannych przy PE a potem konkretne korzysci z wplywow z handlu obligacami, handlu uchodzcami, handlu wlauta, wplyw na rozne koszerne rankigi demokracji, zadluzenia, gospodarcze.

 21. Stan said

  Ad:8 Wimar
  Serdeczne dzięki Panie Wimar za ten link.
  Każdy prawdziwy Polak powinien to przeczytać, zastanowić się i wziąć sobie do serca
  i podjąć zdrowe decyzje na przyszłość.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

 22. gość said

  Boydar said
  2018-02-09 (piątek) @ 20:45:30
  ——————
  A czy pan słyszał o śliniaku prawdę w telewizorni np. Kurskiego lub bardziej majętnego żyda Solorza, Polsacie?

  Skąd więc ten lament, gdy oglądacze TV w większości wiedzą, tylko to, co im „mundrzy” redaktorzy podpowiedzą.

 23. Boydar said

  Panie Gościu, trzeba nie mieć własnego miuzgu żeby w najprostszych sprawach podpierać się telewizorem. Ale ma Gość rację, tak jest.

  Zupełnie nie rozumiem, i to absolutnie serio, tego mechanizmu. Jak to qurwa jest, że kiedy próbujesz wytłumaczyć drugiemu jakąś oczywistą oczywistość, to on cię traktuje jak wrzód na dupie. A jak tylko coś rzygną w telewizorni to się aż oblizuje. To jest fascynująca prawidłowość. Liczę na wsparcie.

 24. PISKORZ said

  re art Ta glizda już nas niczym zaskoczyć nie może.” DOKŁADNIE TAK…Nawet matka jego dobrze się po nim przejechała…/pardon, nie pamiętam szczegółów/…

 25. Premizlaus said

  Jak to leciało? Aha! Już wiem!
  „Agenturalny padalec – Michał Boni – wpadł na genialny pomysł.”

 26. Premizlaus said

  Przepraszam, trochę jednak inaczej brzmiał tamten komentarz Pana Gajowego:
  https://marucha.wordpress.com/2012/12/22/nowy-pomysl-boniego-bedzie-odbieral-ziemie-kosciolowi/

 27. Zerohero said

  @21, Boydar

  Mam podobne doświadczenia. np. osoba która uwielbia Rachonia, Cejrowskiego itp. uważa mnie chyba za opóźnionego umysłowo którego opinia jest tyle warta co gaworzenie dziecka. Rzadko wchodzimy na politykę, ale jeśli już, to bywam gaszony już po 1 zdaniu. Rekordem była sytuacja gdy chciałem podzielić się wiedzą nt. gloryfikacji UPA na Ukrainie, związków Prawego Sektora z Izraelem, wyznania Igora Kołomojskiego, że jest żydobanderowcem, pogromu w Odessie itd. bo to jest KUR..WA ważne z racji tego, że tak promowana siła osiedla na naszej ziemi miliony kolonistów.
  Po pierwszym zdaniu usłyszałem:

  „na Ukrainie nie ma banderyzmu”.

  i koniec rozmowy.
  A zapewne przeciw penalizacji banderyzmu w Polsce protestują obecnie „banderowcy których nie ma” i w ogóle SKURWY..SYN udający polskiego prezydenta notorycznie bojkotował groby ofiar Wołynia aby nie urazić na Ukrainie „banderowcy których nie ma”.

  Inna osoba – też namiętny widz Rachonia i Cejrowskiego – z entuzjazmem mi relacjonowała mądrość Cejrowskiego który wg. niej prostuje kłamstwa anty-Trumpowe jakoby Trump był agentem Rosjan. Jak to Cejrowski prostuje? Ano mówi, że TO NIE Trump ALE HILARY jest agentką rosyjską.

 28. Barbara Chojnacka said

  znajoma twarz

 29. gość said

  Boydar said
  2018-02-09 (piątek) @ 21:54:48
  ——————
  Rzeczywiście żydzi odnieśli niesamowity sukces, wtłaczając masom poprzez środki masowego rażenia swoje kłamliwe racje.Obecnie telewizja jest dla wielu jedyną objawioną prawdą, z którą się nie dyskutuje a przyjmuje jako fakt.

  Społeczeństwo w większości szuka prostych rozwiązań, a takie znajduje w programach telewizyjnych, gdy nie trzeba samodzielnie myśleć a swoje problemy zawierzyć np. znanej celebrytce.

  Pozdrawiam!

 30. Boydar said

  Dziękuje obu Panom, choć przyznacie że do ujawnienia mechanizmu nie doprowadziliście nawet o centymetr.

  Spróbuję więc ja, dość nieśmiało.

  Otóż uważam, że przyczyna tkwi w pier~dolonym tchórzostwie – mają człowieki ambicję mieć poglądy ale koniecznie z certyfikatem poprawności, bo nie stać ich podłozyć pod przekonanie własnych argumentów. A tchórzostwo wynika z braku oparcia w „czym innym”. A brak oparcia wynika z odrzucenia jedynego oparcia jakie może być oparciem. Dalej nie wiem.

  Wrócę jeszcze do (27) Pana Zerohero. Niewielka to zapewne dla Pana pociecha, ale jeśli doświadcza Pan takich relacji z otoczeniem, może mieć Pan pewność, że stanowi Pan Elitę. Prawdziwą. A przynajmniej Jej kawałek.

 31. Boydar said

  I jeszcze tak „zupełnie bez sensu” …

  „… Ano mówi, że TO NIE Trump ALE HILARY jest agentką rosyjską …”
  Nie wie co mówi, to pewne, ale zupełnie przypadkiem może mówić prawdę; dzięki komu Trump wygrał wybory ?

 32. jaja said

  Raz w pysk dostal, ale widocznie morda mu nie spuchla, wiec bruzdzi pod wybicie zebow.

 33. Ktoś said

  ad. 11

  Ostatecznie skończy się tym iż tak jak to drzewiej bywało tak i teraz będą po niebie latał czołgi czy statki jak liście majtane raz w prawo raz w lewo podmuchami wiatru.

  Tylko tym razem nikt już skamlącego o litość i zmiłowanie ścierwa słuchać nie będzie zamierzał. Że to nie ich wina, że byli w amoku ze to ich ich diabeł opętał…

  była szansa OCALEĆ przed tym losem ale „judzkość” wybrała za „ludzkość” „mądrzej”…

 34. Typowa wredna nowomowa neolewicy.Jest to zmodyfikowany marksizm lat 20-tych przez szkołę frankfurcką.Depopulację wykonuje się tu innymi metodami niż wtedy.Zainteresowanych odsyłam do prof.Tadeusza Guza.

 35. Lovshak Russkij Agient said

  Ad 28. Dokładnie toż to k…wa Gollum bez żadnej charakteryzacji wchodzi na plan, gollum zawsze cię sprzeda kiedy poczuje że jesteś słabszy, podobnie jak żydobolszewicka hołota sprzedawała bolszewikom Polaków (Wilno, Lwów, Lublin, …itd), tych wybitnych i zasłużonych co tę hołotę karmili i utrzymywali, niestety żydobolszewickie dynastie i uprzywilejowana kasta ma się dobrze, arogancja i buta wciąż ta sama….

 36. revers said

  Michał Boni przyznaje się do współpracy z SB …

  z pogada przeszloscia komunistyczna przodkow, jescze w latach prze wojennych, teraz bryluje w wspolpracy z polakozerca i chorym na czerwonke Timmermansem.

  .https://www.youtube.com/watch?v=OtyAd4BikOE

 37. Barbara Chojnacka said

  Dla Pana Lovshaka Russkawo Agienta, ku pokrzepieniu

 38. osoba prywatna said

 39. Lily. said

  Re 38
  Cos malo ich,a gdzie reszta?.

 40. VA said

  Michał Boni vel Jakub Bauer – TW ”Znak”.
  Był trzykrotnie żonaty. Pierwszą jego żoną była pisarka i krytyk literacki, Anna Nasiłowska. W połowie lat 80. zawarł drugi związek, z Barbarą Engelking, obecną szefową Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. W 2012 zawarł trzeci związek małżeński z Hanną Jahns, urzędniczką Komisji Europejskiej, ktora w latach 2007-2010 była wiceministrem rozwoju regionalnego.
  Jak sie nazywaja i co robia jego dzieci, jakie stanowiska w administracji panstwowej zajmuja?

Sorry, the comment form is closed at this time.