Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  PISKORZ o Wolne tematy (12 – …
  PISKORZ o Wolne tematy (12 – …
  Marcin o Smoleńsk: Wszyscy uważają, że…
  Joannus o Polska zapłaci Amerykanom tyle…
  matołek o Smoleńsk: Wszyscy uważają, że…
  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  NICK o Wolne tematy (12 – …
  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  Birton o Skutki uboczne 13. emerytury:…
  NICK o Wolne tematy (12 – …
  Anucha o Pięć lat nieróbstwa Dudy
  Olo o Ukrainiec rozpijał i molestowa…
  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  Olo o Pięć lat nieróbstwa Dudy
  jasiek z toronto o Koniec polskiego górnictwa?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 501 obserwujących.

Wiceprzewodniczący klubu PiS o zbrodni w Jedwabnem: „Zamordowali Niemcy”

Posted by Marucha w dniu 2018-02-09 (Piątek)

Czy „dobra zmiana” mogłaby w końcu uzgodnić zeznania? Szef MSZ Jacek Czaputowicz oświadczył wczoraj, że „w Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera”. Natomiast w „Rozmowie politycznej” na antenie Polsatu wiceprzewodniczący klubu Prawa i Sprawiedliwości, poseł Jacek Żalek oświadczyć zdumionej Dominice Długosz, że jedwabieńskich Żydów zamordowali Niemcy.

[To, co pieprzy przedstawiciel geremszczyzny, niejaki Czaputowicz, powinno być wystarczającym powodem do zesłania go do ambasady w Pierdzilandii Wschodniej. – admin]

Czy trzeba bardziej przekonywującego dowodu na konieczność natychmiastowego wznowienia ekshumacji w Jedwabnem?

Poseł Żalek zwrócił uwagę na bardzo ważną rzecz, która umyka większości osób powołujących się na wyniki śledztwa IPN wskazującego na polskie sprawstwo mordu. Śledztwo IPN uznało za wiarygodne powojenne zeznania wymuszane przez UB torturami. Zeznania te były odwoływane na sali sądowej ze wskazaniem właśnie na sposób ich wydobycia.

Poseł Żalek odniósł się też do żydowskiego udziału w Holokauście, czyli do roli policji żydowskiej. Dobrze, że w końcu te słowa padły na antenie telewizji ogólnopolskiej, ale źle, że poseł Żalek nie zauważył różnicy pomiędzy indywidualną kolaboracją polskich mętów skazywanych za to na śmierć przez polskie podziemie, a zinstytucjonalizowaną kolaboracją żydowskich elit i inteligencji systemowo współpracujących z Niemcami w likwidacji swoich rodaków.

Żydowskie współsprawstwo i współodpowiedzialność za Holokaust jest faktem historycznym, co potwierdzają żydowskie źródła z czasu II wojny światowej i mówienie o tym nie jest „głupie i bezczelne”.

Nie było czegoś takiego jak polskie gestapo, ale było żydowskie gestapo! Warto o tym pamiętać. Warto też pamiętać, że żydowskie elity w getcie ukuły powiedzenie „motłoch musi zginąć”. I ten żydowski „motłoch” za zgodą żydowskich Judenratów prowadziła żydowska policja do wagonów jadących do Auschwitz.

A krzyczące dziś o polskiej winie za Holokaust państwo Izrael nie skazało żadnego z żydowskich kolaborantów Hitlera, którzy po wojnie znaleźli się na jego terytorium.

http://wprawo.pl

Czytaj też: http://wprawo.pl/2018/02/08/zydzi-stworzyli-bajke-o-holokauscie-wywiad-dr-ewa-kurek/

Komentarzy 16 to “Wiceprzewodniczący klubu PiS o zbrodni w Jedwabnem: „Zamordowali Niemcy””

 1. Birton said

  Konstytucja RP
  Art. 4.
  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  Art. 125.
  1. W sprawach o szczególnym znaczeniu dla państwa może być przeprowadzone referendum ogólnokrajowe.
  2. Referendum ogólnokrajowe ma prawo zarządzić Sejm bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów lub Prezydent Rzeczypospolitej za zgodą Senatu wyrażoną bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.
  Jak widać Naród nie rządzi , bo żydowskie polskojęzyczne rządy rezydujące bezprawnie w Polsce od 1944 roku do 2017 obawiają się Polskiego Narodu i uniemożliwiają organizowanie referendum jak w Szwajcarii

 2. Kapsel said

  Palenie ludzi żywcem, to Niemcy praktykowali już dużo wcześniej,poniżej kilka z nich

  Zbrodnia w Szczucinie 1939 – zbrodnia wojenna popełniona przez żołnierzy niemieckiego Wehrmachtu podczas kampanii wrześniowej 1939 roku. 12 września 1939 w gmachu szkoły powszechnej w Szczucinie Niemcy spalili żywcem bądź zastrzelili co najmniej 40 polskich jeńców wojennych oraz około 30 cywilnych uchodźców. Nieco później zamordowano tam jeszcze 25 Żydów, sprowadzonych celem pogrzebania zwłok ofiar wcześniejszej masakry.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Szczucinie_1939

  Zbrodnia w Uryczu 1939 – jedna z największych zbrodni wojennych popełnionych przez niemiecki Wehrmacht podczas kampanii wrześniowej 1939 r. Jej ofiarą padło od 73 do 100 wziętych do niewoli żołnierzy 4 Pułku Strzelców Podhalańskich, których 22 września 1939 r. spalono żywcem w stodole we wsi Urycz.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Uryczu_1939

  Synagoga w Będzinie – zniszczona w 1939 r. synagoga znajdująca się w Będzinie przy dawnej ulicy Bożniczej.

  Synagoga została zbudowana w 1881 roku na miejscu starej drewnianej synagogi. Podczas II wojny światowej, w nocy z 8 na 9 września 1939 roku hitlerowcy spalili synagogę, wraz z modlącymi się w niej Żydami. Pożar trwał 20 godzin, a żołnierze Wehrmachtu i SS uniemożliwili jego gaszenie. Po zakończeniu wojny budynku synagogi nie odbudowano

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Synagoga_w_Będzinie

  4. VII. 1943, Bór Kunowski – 43 osoby spalono żywcem w stodole za udzielanie pomocy oddziałowi partyzanckiemu, składającego się głównie z Żydów, którzy uciekli z getta.

  XI. 1942, Oborki – 22 rodziny, cała ludność wsi, została wymordowana za udzielanie pomocy Żydom; ocalały tylko 2 osoby. Wieś została spalona, a zgliszcza zaorane.

  6. XII. 1942, Ciepielów Stary k/Kielc – SS-mani spalili żywcem 3 rodziny (21 osób), w tym 15 dzieci, z powodu podejrzenia o ukrywanie Żydów, w celu nastraszenia lokalnej społeczności – niedaleko inna rodzina ukrywała Żydów na strychu aż do końca wojny…

  VIII. 1944, Sasów – za udzielanie pomocy około 100 Żydom ukrywającym się w pobliskich lasach, Niemcy zamordowali i/lub spalili żywcem wszystkich mieszkańców wsi, pilnując, by nikt nie uciekł z płomieni.

  http://www.antyk.org.pl/teksty/ozydach-28.htm

 3. GonDar said

  Wczoraj, na antene tvn24, Seweryn Blumsztajn w rozmowie z przedstawicielem Chabad Lubawycz Polska, powiedział:
  „Żydzi, zawsze dobrze współpracowali z władzą.”
  I tyle.

 4. Kapsel said

  c.d. 2

  18 maja 1943 r. Zbrodnia w Szarajówce

  Niemcy i Ukraińcy spędzili mieszkańców Szarajówki (dzisiejsze województwo lubelskie) do zabudowań, a następnie podpalili budynki. Śmierć ponieśli prawie wszyscy mieszkańcy wsi.

  Czytaj więcej na http://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-18-maja-1943-r-zbrodnia-w-szarajowce,nId,2203036#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Zbrodnia w Podgajach – zbrodnia wojenna dokonana przez żołnierzy Waffen-SS na jeńcach wojennych – żołnierzach 4. kompanii 3. Pułku Piechoty 1. Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. W 1979 nakręcono film Elegia opowiadający o zbrodni.

  Z tej liczby 32 żołnierzy (pochodzących właśnie z oddziału podporucznika Sofki) zginęło w samej stodole, która najprawdopodobniej została podpalona przez wycofujące się jednostki SS lub przez szturmujące wieś polskie oddziały. Fakt spalenia żywcem owych 32 żołnierzy pozostaje niewyjaśniony, jednak na podstawie relacji naocznych świadków, zajmujących się pochówkiem zwłok, można stwierdzić, że nie wszyscy jeńcy byli powiązani drutem, a część posiadała rany głowy sugerujące ich uprzednie zastrzelenie (ran na innych częściach ciał nie dało się stwierdzić z powodu spalenia zwłok).

  Część źródeł przypisuje tę zbrodnię formacji łotewskiej „Kampfgruppe Elster”.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Podgajach

  Gardelegen, Hansestadt Gardelegen – miasto w Niemczech

  13 kwietnia 1945 jednostka SS, umykająca przed Sowietami i prowadząca ich w marszu śmierci ze wschodu, natknęła się na amerykańskie czołówki i w związku z tym, postanowiła pozbyć się więźniów. Pomagały im w tym jednostki pomocnicze, Volksturm i Hitlerjugend. 1016 więźniów, z czego największą grupę stanowili Polacy, zostało spalonych żywcem, bądź rozstrzelanych. 15 kwietnia 1945 żołnierze posuwającej się na wschód 102. Dywizji Piechoty 9. Armii Stanów Zjednoczonych odkryły miejsce zbrodni i zmusiły miejscową ludność do wykopania grobów i pochowania pomordowanych.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gardelegen

 5. Franz said

 6. gość said

  Morawiecki: Były dramatyczne wypadki, że również Polacy mordowali Żydów i tak było w Jedwabnem

  – Były oczywiście bardzo smutne, dramatyczne wypadki, takie, że również Polacy mordowali Żydów i tak było w Jedwabnem – stwierdził wczoraj premier Mateusz Morawiecki. – Na pewno byli też do tego popychani przez zbrodniczy, terrorystyczny reżim okupanta hitlerowskiego, niemieckiego, ale oczywiście były takie przypadki.

  Morawiecki odniósł się do słów wypowiedzianych dzień wcześniej w Polsacie przez wiceszefa klubu poselskiego PiS – Jacka Żalka, który powiedział m.in. iż jedwabieńskich Żydów „zamordowali Niemcy, a jeżeli byli tam Polacy, którzy brali udział w tej zbrodni, to oczywiście ponoszą za to odpowiedzialność”.

  Więcej o programie z udziałem posła Jacka Żalka tutaj.

  Tymczasem dwa dni temu ojciec premiera, lider partii „Wolni i Solidarni” – poseł Kornel Morawiecki przyznał w rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem w programie „Onet Opinie”, że jest zwolennikiem przeprowadzenia kolejnych ekshumacji w Jedwabnem.

  http://dzienniknarodowy.pl/morawiecki-byly-dramatyczne-wypadki-ze-rowniez-polacy-mordowali-zydow-bylo-jedwabnem/

 7. NC said

  To, co pieprzy przedstawiciel geremszczyzny, niejaki Czaputowicz, powinno być wystarczającym powodem do zesłania go do ambasady w Pierdzilandii Wschodniej. – admin
  Dlaczego zsyłać do ambasady? Wydalić ze skutkiem natychmiastowym z jakichkolwiek funkcji opłacanych z publicznych pieniędzy.
  Powinien to zrobić Prezydent RP w następstwie utraty zaufania do takiego urzędnika państwowego.
  Ale czy Dudę na to stać?

 8. AntekH said

  Pytanie: Czy Czaputowicz to kretyn czy antytpoklska kanalia celowo minaowana na ministra MSZ przez PiS?
  Dymisja natychmiastowa. Ustawa ktora Duda podpisal musi byc uzyta przeciw niemu i bedzie to test jej wiarygodnosci.
  Kiedy wznowienie ekshumacji w Jedwabnem? Czy zydowski PiS dalej bedzie ja blokowal i umozliwial oczernianie Polakow?

 9. Kapsel said

  Re 6

  ….poseł Kornel Morawiecki przyznał w rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem w programie „Onet Opinie”, że jest zwolennikiem przeprowadzenia kolejnych ekshumacji w Jedwabne….

  Brakuje tylko jeszcze że i Jerozolima tego zechce , ….

 10. prawo said

  Kompletny matoł albo agent. Za coś takiego – wg rozdzielnika NSZ – to 20 kijów na gołą d…. bez zastanawiania. Po tygodniu poprawka i tak aż do skutku. Aż zmądrzeje.

 11. Majster said

  Żalek był w PO i jest u Gowina, który zbiera spady z Platformy, między innymi Renata Janik.
  Sam ma odpowiednie korzenie, co każe dokładnie przyjrzeć się jego działalności.

 12. Leszek S. said

  Czaputowicz do wora.

 13. www.wandaluzja.pl said

  JEDWABNE JEST TYSIĄC RAZY WAŻNIEJSZE OD ŻYDOWSKICH TAŃCÓW

  Jaroszewiczowie byli torturowani i zamordowani przez Mossad, gdyż Piotr chciał opublikować w Chicago tezaur komunistycznego wywiadu wojskowego, że Stalin dał Goldzie Meir 500 miliardów dolarów ZŁOTYCH za ZŁAMANIE w Jedwabnem Planu Barbarossa wyznaczając na płatnika Polskę, która to należność została uiszczona pod komisariatem Cyrankiewicza i Gomułki co do grosza. W śledztwie Abwehry w Jedwabnem według śledztwa AK uczestniczyło 285 czy 287 Niemców. Było to łatwe do policzenia, gdyż Niemcy stołowali się u Sokołowskiej, która w tym dniu dostała zamówienia na 285 czy 287 obiadów.
  W trakcie śledztwa Abwehry w Jedwabnem znaleziono w synagodze białostockiej uwierzytelnioną politycznie Kartę Atlantycką: https://www.google.pl/search?q=Tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&client=firefox-b-ab&dcr=0&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjZi_fZ0ZfZAhUCzKQKHWZ_A3MQsAQIOw&biw=853&bih=609// która spowodowała wydanie przez radę polityczną Wehrmachtu ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawy prawnej Holokaustu.
  Są 3 ŚWIATOWE DOKUMENTY JEDWABNEGO: Warszawskie akta dowódcy plutonu egzekucyjnego Sonderommando-A Hermana Schapera,, które w Jedwabnem działało jako CIECHANÓW – prowadzone tak pedantycznie, że mogłoby być eksponowane w szkole handlowej; śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego oraz kierowany przez SmerSz I proces jedwabeński w Ełku.
  Akt Hermana Schapera szukał SmerSz, który prowadził WSZYSTKIE śledztwa w/s zamachów na Stalina, za co uznano JEDWABNE, ale Bierut ukrył je w MSZ, gdyż wiadomo było, że tam szukać nie będą. Gdy w towarzystwie prawniczym ktoś powiedział, że w I procesie jedwabeńskim skazano na śmierć 10 osób to Rzempliński powiedział: POWINNI SKAZAĆ STU – czyli że jest 10 razy Groźniejszy od SzerSza. Teraz rząd Morawieckiego chce nam wmówić, że Żydów jedwabeńskich rozstrzeliwał NIE Schaper, ale Zmuszone do tego przez Niemców AK.
  II bardzo ważnym dokumentem w/s Jedwabnego jest śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego. Gdy w towarzystwie powiedziałem, że SB zamordowało Mackiewicza to książę Demidow powiedział: SAM SIĘ MUSIAŁ POWIESIĆ: Lżył publicznie Gomułkę więc dali mu do poczytania Śledztwo Gomułki-Chruszczowa. PRZEPROSIŁ publicznie Pana Gomułkę, poszedł do domu i powiesił się… Śledztwo to książę pokazał mi w maszynopisie, na co odpowiedziałem że WIESZAĆ SIĘ NIE BĘDĘ.
  Gdy Wałęsa WYRZUCAŁ Kaczyńskich w polityki to Bubel drukował fragmenty tego Śledztwa. Zrozumiałem, że Kaczory biją liberałów BATEM, który ukradli Geremkowi i Wałęsie. Kilka lat temu Bohdan Poręba robił film o JEDWABNEM i telefonował do mnie kilkakrotnie w/s tego Śledztwa. Odpowiadałem, że znam je z publikacji Bubla, które ukradła mi policja polityczna. Odpowiadał, że Bubel zerwał z nim stosunki a artykułów nie może odnaleźć – czyli Władztwo Archiwalne Spermy Jerozolimskiej.
  Bohdan Poręba został OTRUTY, gdy wybierał się do USA Po Pieniądze. Wiedziałem, że tak się skończy, gdy zaasekurował się u Ojca Rydzyka i Cesarza Japońskiego. Rydzyk to judenknecht a Cesarz Japoński to ogierek żydowski – jak Czyngis Chan.

 14. Kapsel said

  Mocna deklaracja Angeli Merkel. „Odpowiedzialność za obozy koncentracyjne spoczywa na Niemcach”

  – Nie chcąc mieszać się w sprawy polskiego ustawodawstwa, jako kanclerz Niemiec chcę tylko powiedzieć, że jako Niemcy ponosimy odpowiedzialność za wydarzenia, do których doszło podczas Holokaustu, podczas Szoah, za czasów narodowego socjalizmu – oświadczyła kanclerz Angela Merkel.

  https://www.wprost.pl/kraj/10103493/mocna-deklaracja-angeli-merkel-odpowiedzialnosc-za-obozy-koncentracyjne-spoczywa-na-niemcach.html

  Pojednawczy głos z niemieckiego MSZ. „Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust”

  Niemiecki minister spraw zagranicznych Sigmar Gabriel zabrał głos w sprawie polsko-izraelskiego sporu o historię. Przyznał, że odpowiedzialnością za Holokaust należy obarczać Niemcy, a „polskie obozy koncentracyjne” to sformułowanie kłamliwe.

  W gorącej atmosferze polsko-izraelskiego sporu słowa Sigmara Gabriela powinny dotrzeć do polityków i komentatorów z obu krajów, którzy od tygodnia obrzucają się oskarżeniami. Szef niemieckiej dyplomacji zdecydowanie podkreślił, że winę za Holokaust ponoszą Niemcy. „Polska może być pewna, że jakakolwiek próba zafałszowania historii, jak w sfomułowaniu »polskie obozy koncentracyjne«, zostanie przez nas w sposób jasny i zdecydowany odrzucona” – oświadczył. Dodał przy tym, że tylko „staranna ocena własnej historii może przynieść pojednanie”

  https://www.wprost.pl/swiat/10101834/pojednawczy-glos-z-niemieckiego-msz-bierzemy-na-siebie-pelna-odpowiedzialnosc-za-holokaust.html

 15. Kapsel said

  Obwinianie Polski o holokaust jest niesprawiedliwe. Istnieje różnica między Polską a innymi krajami, które znalazły się pod niemiecką okupacją – pisze na łamach izraelskiego dziennika „Haarec” były izraelski minister obrony i spraw zagranicznych Mosze Arens.

  W opublikowanym w poniedziałek artykule Arens odnosi się do kontrowersji wokół nowej polskiej ustawy o IPN i przypomina, że konieczne jest rozróżnienie między indywidualnymi przypadkami Polaków współpracujących z nazistami a postępowaniem polskiego rządu i polskiego rządu na uchodźstwie oraz Armii Krajowej.

  Polskie władze, które „działały z Londynu, nie tylko nie kolaborowały z Niemcami, ale były zaangażowane w walkę z nimi aż do końca wojny” – pisze Arens.

  Przypomina, że Armia Krajowa utrzymywała kontakt z Żydowską Organizacją Bojową, której przywódcą był Mordechaj Anielewicz, i dostarczyła jej pewną partię pistoletów. Inna polska organizacja podziemna dostarczyła broń dowodzonemu przez Pawła Frenkla Żydowskiemu Związkowi Wojskowemu. Armia Ludowa wsparła swoją akcją powstanie w getcie warszawskim.

  „W rzeczy samej Polacy byli jedynymi, którzy dostarczyli jakiejś pomocy powstańcom w warszawskim getcie. Alianci, USA, Wielka Brytania i Związek Radziecki po prostu zignorowali powstanie w getcie warszawskim” – napisał Arens.

  Były szef izraelskiej dyplomacji przypomniał też, że z Niemcami kolaborował rząd Francji, Rumunii i marionetkowy rząd Słowacji. „Zorganizowane grupy w niektórych regionach, które znalazły się pod niemiecką kontrolą, aktywnie i entuzjastycznie uczestniczyły w eksterminacji lokalnych społeczności żydowskich – to byli Litwini, Łotysze i Ukraińcy” – zaznaczył.

  „Indywidualni Polacy donosili na tych Żydów, którzy usiłowali uchodzić za Polaków i przeżyć poza gettem” – kontynuuje Arens. „Ale Polski rząd i polskie armie podziemne nie współpracowały z Niemcami. Walczyły z nimi” – podkreśla.

  „Jednak ustawa przyjęta przez polski parlament […] idzie za daleko. Powinna zostać zrewidowana” – kończy Arens.

  https://naszdziennik.pl/swiat/194187,mosze-arens-obwinianie-polski-o-holokaust-jest-niesprawiedliwe.html

  Izraelski minister oświaty Naftali Bennett, zapowiadał, że w środę, podczas wizyty w Polsce „powie prawdę” o udziale Polaków w mordowaniu Żydów w czasie Holokaustu dokonanego przez nazistów. – Nie będzie takiej wizyty – powiedziała w poniedziałek rzeczniczka rządu, Joanna Kopcińska.

  https://www.tvn24.pl/minister-oswiaty-naftali-bennett-mial-przyjechac-z-wizyta-do-polski,812286,s.html

 16. Kwiecista said

  Oficjalne działania podjęte przez dr Ewę Kurek

  http://www.jedwabne-ekshumacja.org/kontakt-korespondencja-telefony/

  http://www.jedwabne-ekshumacja.org/wiadomosci/

  Dr Ewa Kurek – Jedwabne – anatomia kłamstwa i konieczność ekshumacji

Sorry, the comment form is closed at this time.