Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  Szarak o Dlaczego koty mruczą? Znaczeni…
  jasiek z toronto o Pomysłowy Dobromir, czyli międ…
  NICK o Koniec polskiego górnictwa?
  NICK o Wolne tematy (12 – …
  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  Marucha o Pomysłowy Dobromir, czyli międ…
  wanderer o Wolne tematy (12 – …
  Zerohero o Pomysłowy Dobromir, czyli międ…
  jasiek z toronto o Koniec polskiego górnictwa?
  jasiek z toronto o Pomysłowy Dobromir, czyli międ…
  Eleonora o Wolne tematy (12 – …
  NICK o Wolne tematy (12 – …
  HOP o Smoleńsk: Wszyscy uważają, że…
  Waldek o Wolne tematy (12 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 501 obserwujących.

Żydzi chcą od Polski majątku narodowego

Posted by Marucha w dniu 2018-02-09 (Piątek)

Nie oburzają mnie żadne żądania Żydów, tak jak nie oburza mnie smród gówna w wychodku. Bardziej oburza mnie to, że Żydzi ten majątek przecież dostaną od polskich rządów, przy totalnej obojętności hołoty, jaka zamieszkuje tereny Polski i podaje się za Polaków.
Admin

ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI – KAMIENIC, LASÓW, FABRYK, NAWET BILION ZŁOTYCH.

W końcu, mam nadzieję, że obudzi się polski naród i zobaczy prawdziwego przeciwnika. Mam nadzieję, że obudzą się politycy, ponieważ zostali rozegrani, jak dzieci, jak przedszkolaki. Żydzi znowu nas rozgrywają.

Proszę zwrócić uwagę: to, co się dzieje wokół ustawy o IPN to nie przypadek, tylko perfidnie przygotowana ustawka. Znowu, jak wiele razy w historii, nasz rząd otwiera usta, drapie się po głowie i myśli: „co ci Żydzi wyprawiają, o co tu chodzi…?”. To nie działa w ten sposób, że ustawa o IPN była przygotowywana gdzieś w zakamarkach czterech ścian.

[Bo padnę… rząd dobrze wie, o co Żydom chodzi, bo sam składa się przeważnie z Żydów – admin]

30 sierpnia 2016 roku, pani Azar spotyka się z wiceministrem sprawiedliwości, Marcinem Warchołem. W sumie dochodzi do kilku spotkań w sprawie ustawy. Z tego wynika, że Żydzi wszystko wiedzieli o ustawie IPN, znali zapis „polskie obozy śmierci”.

Żydzi wiedzieli i o sankcjach dla polskich i zagranicznych osób, używających tego zwrotu. Mało tego, dostali wytrych w ustawie w postaci zapisów o swobodnym używaniu terminu „polskie obozy śmierci” przez artystów i naukowców.

Pierwszy raz ustawa czytana była w Sejmie w październiku 2016 roku. Miesiąc później premier Beata Szydło uzgodniła z Netanjahu zakaz używania terminu: „polskie obozy śmierci”.

Ustawa o IPN była negocjowana z Żydami [Tak, tak! – admin] i w konsekwencji wyrazili na nią zgodę. Proszę zwrócić uwagę na kolejne słowa ambasador Izraela. Powiedziała na filmie w 7:40: „trzeba jeszcze powiedzieć, że w Stanach jest niemały bałagan na ten sam temat”.

Co się dzieje w Stanach? Trwa walka o uchwalenie ustawy 447. Z jednej strony organizacje żydowskie lobbują za uchwaleniem tej ustawy, z drugiej strony organizacje polonijne lobbują, aby jej nie uchwalić.

Przypominam, że jest to ustawa wręcz bandycka dla Polski. Po jej podpisaniu przez prezydenta Donalda Trumpa, organizacje żydowskie, wyliczą ile majątku pozostawili Żydzi i będą żądać za nie pieniędzy.
Nieważne, czy właściciel nieruchomości żyje, czy nie. Teoretycznie, mogą udokumentować, że 100 lat temu twój dom, twoje nieruchomości należały do Żydów i oczekują teraz rekompensaty.

Sam tytuł ustawy „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017” („Sprawiedliwość dla Ocalałych, którzy nie otrzymali rekompensat”) jest fałszywy, ponieważ nie ma ocalałych z Holokaustu, którzy nie otrzymaliby rekompensat.

To tak, jakby organizacja Polska zgłosiła się do władz USA o oddanie terenu, na którym stoi miasto Chicago, ponieważ kiedyś należał faktycznie do Polaka. Wyśmialiby tę organizację i oskarżyli o wymuszanie pieniędzy.

Gra toczy się o miliardy dolarów. Plan był następujący. Cały świat w tym Ameryka musi dowiedzieć się o polskich obozach śmierci, jak również o mordach Polaków na Żydach.

Skoro ambasador Izraela powiedziała, że takie polecenie dostała od premiera Netanjahu, to znaczy, że całą akcję zaplanowali. Sygnał poszedł w świat: to Polacy zrobili Holokaust, to Polacy mordowali Żydów.

Co z tego, że w mediach polskich będą odkręcać te oskarżenia, skoro w USA taki przekaz poszedł z żydowskich mediów do polityków amerykańskich. W takich warunkach ustawa JUST zostanie uchwalona i podpisana przez prezydenta.

Żydzi zaczną procedurę ponownego okradania Polaków na sumę miliardów dolarów. Polska będzie musiała wypłacać rekompensaty, ponieważ za całą ustawą stoi światowa żandarm – USA. To jest cały sens zagrywki żydowskiego Izraela.

[No przecież, do cholery, ktoś na świecie MUSI być bandziorem, kurwą i złodziejem. Innego świata nie sposób sobie wyobrazić. A jak już ktoś musi, to niech to najlepiej będzie USA. Ma bowiem 250 lat doświadczenia w bandytyzmie – admin]

Jakie Polska wyniesie korzyści z tej plugawej akcji? Ostatni okres był bardzo niepokojący. Próbowaliśmy pisać w artykułach, że Żydzi w Izraelu są bardzo niebezpieczni, że mają bardzo duży wpływ na politykę polską i amerykańską, że to ten naród rozgrywa karty.

W końcu, mam nadzieję, że obudzi się polski naród i zobaczy prawdziwego przeciwnika [Obudzi, ha ha ha! – admin]. Mam nadzieję, że obudzą się politycy, ponieważ zostali rozegrani, jak dzieci, jak przedszkolaki. Zostali mocno obici po twarzach.To wstyd dla całego narodu, wstyd dla rządu, wstyd dla polityków.

Może zrozumieją w końcu, że z Żydami nie robi się uczciwych interesów. W każdej chwili mogą zdradzić, porzucić, sprzedać. Tak zrobili ostatnio, tak robili w przeszłości i tak będą robić w przyszłości…

TEGO ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI – LASY, FABRYKI, NAWET BILION ZŁOTYCH

Dotarliśmy do stanowiska Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego w sprawie tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej! Żydzi mieszkający poza Polską oczekują poprawek pozwalających im na skorzystanie z odszkodowań. Domagają się zwrotów w naturze lub rekompensat za utracone kamienice, a nawet lasy, pola czy nieruchomości przemysłowe.

Ostatecznie może chodzić nawet o bilion złotych. Wszystko zaczęło się od ustawy, której projekt przedstawił w październiku 2017 r. wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki (33 l.). Chodzi o dużą ustawę reprywatyzacyjną, która zakłada m.in. rekompensaty za utracone mienie. Szybko okazało się, że są zastrzeżenia do projektu płynące z zagranicy.

Dotarliśmy do dokumentu, który do resortu przysłała wspomniana organizacja żydowska. Po pierwsze, protestuje ona przeciwko temu, że ustawa dotyczy tylko obywateli Polski. Do tego organizacja żydowska sprzeciwia się wyłączeniu z ustawy nieruchomości rolnych, leśnych, przemysłowych czy brakowi ścieżki dochodzenia roszczeń za przejęcie firm rodzinnych.

W sumie zgłoszono kilkanaście uwag – od przedłużenia terminów zgłaszania roszczeń, po szybszą ścieżkę formalną. Czy ministerstwo się ugnie?

– Potwierdzam, że takie stanowisko do nas wpłynęło. Nasz projekt ustawy optymalizuje ramy zadośćuczynienia oraz eliminuje dawne roszczenia. Z listy zgłoszonych postulatów obecnie rozważamy jedynie kwestie obywatelstwa – mówi dr hab. Kamil Zaradkiewicz (46 l.), współautor ustawy.

Ale spór dotyczy też żydowskiego mienia, które nie ma spadkobierców. Normalnie stałoby się własnością Skarbu Państwa, Żydzi mają jednak inną propozycję, bo ich zdaniem takie zwroty są kluczowe, jeśli chodzi np. o pieniądze dla osób ocalałych z Holokaustu.

Co ważne, jeszcze przed polskimi propozycjami w lutym w Senacie USA zaprezentowano projekt ustawy 447 dającej amerykańskiemu Departamentowi Stanu uprawnienia m.in. do pomocy w odzyskiwaniu żydowskiego mienia bezdziedzicznego.W grudniu Senat przyjął projekt aktu.

Ile mogą być warte roszczenia wobec Polski? Mówiło się o kwocie 230 mld zł, ale biorąc pod uwagę nowe okoliczności zawarte w dokumencie, kwota może być znacznie wyższa. – Nawet bilion złotych – przyznaje nasze rządowe źródło.

Polska ma zostać wpisana na listę krajów winnych dokonania Holokaustu (państw Osi hitlerowskiej). Wszystko to, co się aktualnie dzieje w Polsce (odnalezienie „polskich” nazistów” sprzed pół roku, wystąpienie „ambasador” w obozie), oskarżenia o sprowokowany przez to wystąpienie antyżydowski odzew w mediach etc. zostało wyreżyserowane na potrzeby wyłudzenia pod tym pretekstem od Polski niebotycznych kwot i uposażenia na majątku Polski (lasach, nieruchomościach itp.) Żydów i nowych przybyszy z Synaju.

Ta napaść jest ściśle skoordynowana z niemieckimi i unijnymi atakami na Polskę, Polaków i polskość. Nie do wiary, że to się dzieje. Ale to się dzieje!!! Z Różą Thun w tle i dzisiejszym wykluczeniem Ryszarda Czarneckiego z UE.

„Głos” Toronto 07.02.2018 r.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

Komentarze 42 to “Żydzi chcą od Polski majątku narodowego”

 1. Zbyszko said

  Panie Gajowy, po Ślubach Jasnogórskich, gdy prawie cały wymęczony NKWD-owskim terrorem, naród zwróicł sie do swojej Królowej, dostaliśmy od Pana Boga DAR…
  Dar który do dzisiaj lekceważymy, nazywamy go komuną i po „odzyskaniu wolności” aż do dnia dzisiejszego, oddajemy go ten Dar za bezcen, za zgniliznę zachodnich srebrników. Tutaj można o tym poczytać :
  http://gibson.neon24.pl/post/142186,szanowny-panie-ryszardzie-opara-epitafium

  Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy te ofiary które naród polski już poniósł, są już zadośćuczynieniem za tą niewdzięczność, czy jeszcze coś nas Polaków i całą naszą Ojczyznę czeka…

 2. VA said

 3. Ktoś said

  ad.1

  Właśnie ODRZUCILIŚCIE SYNA CZŁOWIECZEGO WYPIERAJĄC SIĘ JEGO więc

  się żydki cieszą świętując swoje zwycięstwo…..

 4. gość said

 5. Ktoś said

  „TEGO ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI – LASY, FABRYKI, NAWET BILION ZŁOTYCH”

  żydostwo od Polski CHCE POLSKI CHCE TEGO MIEJSCA NA ŚWICIE, MIEJSCA ŚWIĘTEGO

  cała reszta to zmuszenie hołoty aktualnie tu mieszkającej do WYNIESIENIA SIĘ

  czy emigracyjnego czy organizowanymi jej HOLOKAUSTAMI „abrahamowego”…

  I na ruskich też bym nie liczył, PUTIN już OTWARCIE POWIEDZIAŁ iż wraz z bliskowschodnim hitlerlandem BĘDZIE (nowym) STRAŻNIKIEM KŁAMSTWA OŚWIĘCIMSKIEGO…..

  będzie jak dotychczas to robi USA PROPAGATOREM żydowskich WARTOŚCI na świat czyli BOMBOKRACJI tak tam po synagogach umiłowanej….

 6. gość said

  Oszust Gąsiorowski i agent Mossadu Daniels

 7. Birton said

  przy okazji , o uczonych Żydach :
  Mileva Marić, Serbka, żona nieuka żydowskiego Einsteina, podarowała mu opracowaną przez siebie teorię względności i on to zawłaszczył, ale do końca swego żydowskiego żywota i tak nie zrozumiał tego, co mu napisała i tylko nędznie rzępolił na swoich skrzypkach.

 8. osoba prywatna said

 9. Barbara Chojnacka said

  „Nie oburzają mnie żadne żądania Żydów, tak jak nie oburza mnie smród gówna w wychodku. Bardziej oburza mnie to, że Żydzi ten majątek przecież dostaną od polskich rządów, przy totalnej obojętności hołoty, jaka zamieszkuje tereny Polski i podaje się za Polaków.
  Admin”

  Panie Gajowy, czy może Pan dookreślić pojęcie wspomianej „hołoty” ?

  Przecież napisałem…
  Admin

 10. Ktoś said

  ad.3

  CO BY BYŁO „ZROZUMIALEJ” o co WALKA IDZIE….

  „Radoslaw 8 października 2017 at 16:32
  W latach 70 w Nowej Hucie zamordowano nienarodzone dziecko, odradzajacego sie krola legendarnej krainy, awatara, wcielony prad Chrystusowy. Elita koscielna miala w tym swój udział. Jeden, to nawet sie wybil wysoko tak mu krew tego dziecka pomogla. A zbrodnia nie zostala zadoscuczyniona, wiec Polski juz nie ma jest tylko lenno watykanskie…..

  Radoslaw 8 października 2017 at 17:12
  Wracajac do tematu. Dziecko zginelo na czarnej mszy w nocy z 1na2 maja, opito sie jego krwia i zjedzono jego serce, potem ten co zostal nastepca na stolcu Piotrowym Jan Diabel pojechal na Wawel, zeby w krysztal wbic odpowiednie kody zniewalające Polaków. Na wawelu jest serce matki potezny krysztal, ktory jak sie ma odpowiednie kody to można nastroić. Dlatego zabito Awatara. Potem krzyczał: niech zstapi duch twoj lucyperze i namiesza na tej ziemi.

  ok 10 lat potem awatar zgodzil sie zejsc przez totalne opetanie i zablokowac najazd lucyperow i mardukow na Polske. Tylko po co jak musial szukac ucieczki poza jej granicami, bo wydano na niego wyrok smierci….. On sam jeden wie, dla kogo i po co to zrobil. Moze pokochal pewna dusze i tylko dla niej to zrobil? Fakt faktem morderce posadzono na tronie, reszta cieszy sie powazaniem. I tak wielka Polska stala sie kolonia Watykanu i USA

  http://porozmawiajmy.tv/walczymy-o-polske-przeciwko-masonskiemu-satanizmowi-w-watykanie-slawomir-rozwadowski/

  SZANSA BYŁA ale się ją…. ale chamy ją przepierdoliły jak CZAPKĘ Z PIÓR dla kilku JUDASZOWYCH OJRO w mieszku….

  więc nie dziwota iż żydki świętują WASZE WYTRACENIE…. niebawem…

 11. Jack Ravenno said

  @9 BARBARA CHOJNACKA – to są ci co podają się za Polaków a nimi nie są (mam nadzieję, że aluzja jest zrozumiała) – to co widziałem i co słyszę wskazuje, że jest tego jakieś 25% – dużo, ale niestety druga strona ma niewiele więcej bo większość ma zryte banie…

 12. Zbyszko said

  Ktoś @ 10…. Jak myślisz, czy coś takiego, co opisałeś, może mieć jakikolwiek związek z Panem Bogiem w Trójcy Przenajświętszej?
  Drugie pytanie dotyczy tej elity kościelnej. Czy nie była to czasami „elita”, która wywodzi się z naboru kandydatów do seminariów, ze środowisk – nazwijmy je – NKWD-owskich?
  Bo zwykły, przeciętny polski ksiądz.. NIE BYŁBY ZDOLNY DO CZEGOŚ TAKIEGO.

 13. Słowianin said

  oj Gajowy, Gajowy, co rusz piszesz Pan o polskich głupcach, polskiej nieudolności lub polskiej bezczynności…
  bardzo łatwo jest tak pisać siedząc wygodnie za granicą, kiedy się nie jest zaganianym za pracą ponad siły która uniemożiwia większość ludzi złapanie oddechu i odgłupienie, to po pierwsze.
  po drugie nie wiem czy Pan w ogóle zdaje sobie sprawę że tego typu myślenie to jest uświęcony i umiłowany oraz najbardziej upragniony cel żydomasonerii która od zaborów ob.-żyd-za Polskę Polakom.
  po to po trzecie aby oni… dokładnie tak jak Pan myśleli… że Polska to kraj durniów, niedorozwojów, hołoty…
  chce Pan zmian to niech Pan coś zmieni – a najlepiej zmiany zacząć od siebie, niech Pan wróci do Polski walczyć o wolna Polskę, na polskiej ziemi, bo na szwedzkiej kanapie się niczego w tym kierunku niestety nie wypierdzi narzekając na „polskich jełopów” i tym podobne
  więcej pokory dla tych którzy nie są debilami jak Pan zapewnie sądzi ale dokładnie w Polsce walczą o Polskę bo tak trzeba to właśni robić a nie na zagranicznych placówkach na których wszystko jest łatwe jak np. opluwanie rodaków z bezpiecznego dystansu…
  inna sprawa jak można będąc Polakiem kalać swoje własne gniazdo z którego się wyfrunęłó?
  to niepojęte po prostu dla mnie, niepojęte
  nawet ci których siłą wyrzucono z Polski np. na Sybir nigdy na Polskę nie kłapali – a Pan to robi nieustannie…
  wolność to nie dar niebios lub efekt kanapowego zrzędzenia – wolność to okrwawiony ochłap który trzeba jej wrogom z gardła wyrwać a można to zrobić tylko w Polsce… i rączki sobie poparzyć…
  te tysiące ludzi co roku idące w Marszu Niepodległosci i nie siedzące na kanapie w gajówce to jest wg Pana „hołota”?
  jak ludność zamieszkująca Polskę jest „hołotą” to jak nazwać ludność zamieszkującą zagranicę z własnego wyboru?
  moim zdaniem skromnym i nieadekwatnym tak się nazywa przecież… dezerterów, żeby nie pisać o „zdrajcach” no bo czyż nie?
  brakuje Panu nieco autorefleksji… to w sumie niewiele.
  mimo to zasyłam pozdrowienia od „hołoty” bo mimo wszystko na swój pokrętny sposób robi Pan sporo dobrej roboty- nie można jej porównać z tym z czym się mierzy „Hołota” na miejscu bo ona po prostu walczy o przetrwanie, ale to zawsze lepiej niż nic nie robienie…
  zważywszy że mógł Pan w szwedzkiej gajówce pierdzieć bezproduktywnei fakt że Pan coś tam jednak robi innego to i tak jest spory wyczyn, bo większość rodaków za granicą jednak nie pisze niczego w sieci ale kultywuje alkoholizm – gratulacje że Pan się wspiął ponad ten wyśrubowany poziom niehołóty na emigracji… taki sarkazm mnie naszedł…
  no i to tyle. a teraz (na wypadek gdyby jakimś cudem ten komentarzy sę ukazał) czas na hejterów, tych wszystkich jaśków z Toronto, miśków z bundesrepubliki, i innych miglanców, którzy dzielnie jak kurwa mać z kraju spierdzielili – napiszcie mi jaki jestem cham i jaki bezbożnik i jaki Pan Gajowy jest dobry bo wasze towarzystwo wzajemnej adoracji trzyma u siebie na kolanach – pouczcie „hołotę” jak się ma zachowywać w kraju – czekam na wasze morałki zza granicy…

 14. Stan said

  Ad:9 Barbara Chojnacka
  Poczyta Pani więcej i z pewnością wszystko zrozumie.
  Chodzi „tu” o prowokowanie, podpuszczanie i manipulowanie,
  a Polacy biorą to spokojnie i oby tak dalej, a „oni” się wnerwiają, że ich krew zalewa.

  Widać z tego, że „ktoś tu” przez pomyłkę się zdemaskował.
  Dziękuje za pozdrowienia z „Himalajów” i pozdrawiam również.

 15. Wimar said

  „Bardziej oburza mnie to, że Żydzi ten majątek przecież dostaną od polskich rządów, przy totalnej obojętności hołoty, jaka zamieszkuje tereny Polski i podaje się za Polaków.”
  „W końcu, mam nadzieję, że obudzi się polski naród […] [Obudzi, ha ha ha! – admin].”

  Panie Gajowy. Pański komentarz jest zupełnie bezrefleksyjny. To najbardziej eufemistyczny zwrot jaki mi przychodzi w tej chwili do głowy żeby Pana nie obrazić!

  Czemu wg Pana są winni ci zwykli ludzie-pozostali po czystkach katyńskich, PW”44, terrorze stalinowskim, emigracji solidarnościowej czy zmywakowej??. Co wg Pana ta „obojętna hołota jaka zamieszkuje tereny Polski”, ma robić? Ruszyć z koktajlami Mołotowa na uzbrojone formacje policji, wojska lub służb specjalnych będących pod rozkazami rządu, który jak sam pisze „składa się przeważnie z Żydów – admin]”? Chyba widzi Pan różnicę pomiędzy dostępem do broni obywateli USA i Polski?

  Kilka dni temu ta „mniej obojętna hołota” chciała zaprotestować przed ambasadą Izraela. I co? Ulica przy, której się mieści została całkowicie wyłączona z ruchu decyzją wojewody a nie obojętnej hołoty.

  Pan jako Polak i Rusofil powinien dokładnie wiedzieć, że nie byłoby tej obecnej przykrej sytuacji gdyby nasz wielki rodak Lolek poświecił Rosję wraz ze wszystkimi biskupami świata Niepokalanemu Sercu NMP ,zgodnie z jej życzeniem przekazanym siostrze Łucji w 1929r. Skoro tego nie uczyniono do dziś, to jako Naród nadal pozostajemy bez autentycznych sojuszników. W tym przypadku „polactfo”, które Pan tak ochoczo obrzuca inwektywami nie jest niczemu winne. Wprost przeciwnie robi co może, czego przykładem jest chociażby modlitwa „ Różaniec do granic”.

 16. Ktoś said

  ad.12.

  Zbyszku

  w zeszłym roku czy rok wcześniej Franca Watykańska zwana Ojcem Katolików

  dokonała UNIEWAŻNIENIA DOGMATU O TRÓJCY ŚWIĘTEJ ZAPRZECZAJĄC AWATAROWI Ducha Świętego zwanego arch Michałem ROLI BOSKIEGO OBROŃCY KOŚCIOŁA…..

  Czy zauważyłeś gdziekolwiek w polandii jakikolwiek WRZASK z ambony dokonany przez jakiegokolwiek WIERNEGO BOGU KSIĘDZA o tym?

  NIE bo… NIE MA TAKICH KSIĘŻY jak i NIE MA TAKICH WIERNYCH….
  jacy by się TYM AKTEM ZNISZCZENIA ICH Kościoła PRZEJĘLI…..

  Idźmy dalej… w Apokalipsie stoi iż w Dniach Ostatecznych BÓG ZEŚLE NA ZIEMIĘ SWOJEGO SYNA BY CI CO SIĘ CHCĄ OCALIĆ OD ZAGŁADY TAKĄ SZANSĘ MIELI…..

  Natanek swego czasu w kazaniach mówił o CUDACH SPOTYKAJĄCYCH POLSKĘ, CUDACH CHRONIĄCYCH JĄ OD NIESZCZĘŚĆ….

  ale jak przyszło co do czego to KATOLSTWO NA SWEGO KRÓLA SE KORONOWAŁO MASCHIACHA PLUJĄC TAK BOGU PROSTO W TWARZ…..

  I też JAKIEŚ PROTESTY, OBURZENIE…. ze strony TYCH (podobno) WIERNYCH bo CHRZEŚCIJAŃSKICH ?

  Ja nie słyszałem, w gazecie też nie było…. poza informacjami o marszach jozuowego SS… KRZYŻACTWA Sanhedrynowego….

  Więc CUDA SIĘ SKOŃCZYŁY i teraz będzie WIELKA BOLEŚĆ….
  bo skoro PSU NIE ŁASA była KIEŁBASA to będzie wpierdalał „kamienie”…. aż wymrze….

  To NIE Bóg potrzebuje wiernych by CZUĆ SIĘ FAJNYM
  to WIERNI POTRZEBUJĄ BOGA by OCALEĆ…..

  a skoro NIE CHCĄ to kij im w rympał
  czy też żyd im do trumny grajkiem….

 17. Barbara Chojnacka said

  Panie Gajowy,
  „napisał Pan przecież”, ale jakoś tak obraźliwie i to nie pierwszy raz

 18. Marucha said

  Re 15:
  Panie Wimar,
  Opisuję to, co widzę.
  I nie chodzi mi o to, że polska hołota nie porywa się na władzę z koktajlami Mołotowa (choć wystarczy zebranie się kilkunastu osób, aby „władza” popadała w panikę…).
  Chodzi mi o to, że polska hołota albo wręcz popiera te rządy, albo jest wobec nich neutralna.
  Polacy to naród bezmyślny, który musi dostać porządnie w dupę, żeby coś do niego dotarło.

 19. Marucha said

  Re 17:
  Piszę obraźliwie, pani Barbaro?
  Może i tak.
  Jakoś mi trudno inaczej w tych czasach, w tych okolicznościach, przy tych ludziach…

 20. Barbara Chojnacka said

  Panie Gajowy,
  niestety elity narodu wyemigrowały, jesteśmy „hołotą”, pozornie bezsilną, ale mamy Królową

 21. Wimar said

  Re 13 Panie Słowianin. Pełen szacun za Pański wpis!

  Re 15 Ten naród w przeszłości już dał daninę krwi i to za wolność naszą i wasza. Teraz potrzeba nam polityki realnej. A co do potęgi różańca przekonał się o niej naród austriacki w 1955r uciekając spod kurateli sowieckiej oraz naród filipiński obalając w 1986r. dyktatora Marcosa.

  Jeśli „zbierze się tych kilkanaście osób” wojewoda zaraz zamknie nie tylko ulicę ale i cała dzielnicę. A o marszach-protestach 11 listopada i komentarzach po nich już nie pamiętamy ??
  Polska hołota nie popiera tych rządów, bo od 1989r. ma jedynie wybór miedzy mniejszym a większym złem.

 22. Przemko said

  co za haniebna hucpa. ale to nie tylko te chazarskie bydlaki ponoszą winę – o nie! już na samym początku kwiatek -> CO TO K….WA ZA KONSULTOWANIE projektów ustaw z ambasadami OBCYCH PAŃSTW? żeby chociaż z Polakami, poza Polską (co jest do przyjęcia jako głos doradczy) – ale żeby pytać o zgodę jakichś chazarów??? przecież to jest ZDRADA! mój Ty Boże – miałem przyjechać na wakacje do Polski ale jak czytam co ten naród (celowo z małej) i jego „elyty” wyprawiają to chyba nie wytrzymam pobytu ;(

 23. snag said

  😉 ,…

  https://cdn.psychologytoday.com/sites/default/files/styles/image-article_inline_full/public/blogs/2677/2014/04/149266-152104.jpg?itok=n7QRWy5_

 24. […] na podstawie: https://marucha.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-chca-od-polski-majatku-narodowego/ […]

 25. Zbyszko said

  Barbara Chojnacka @20 te elity które z Polski wyemigrowały (za komuny), to w większości byli Polacy z tzw awansu społecznego, którzy wyszli z wiejskiej bądź robotniczej biedy, dostali gratis od swojej Ojczyzny wysokie wykształcenie i… wyjechali ze sloganem na ustach „Polska to syf”….
  A przecież Gierek tak bardzo na nich liczył, że zastąpią NKWD-owską „inteligencję” (daną nam w „prezencie” przez Stalina) pomogą mu w walce o Polskę z różnej maści – nazwijmy ich – KORnikami, tą zarazą którą niszczyła Polskę i ostatecznie dokonała puczu na Gierku (dlaczego Jaruzelski umieścił Wałęsę w luksusowym ośrodku wypoczynkowym a Gierka zamknął w ciężkich warunkach. – To dla tych, którzy jeszcze wierzą w dobre intencje Jaruzelskiego)
  Polska inteligencjo (z gomułkowsko-gierkowskiego awansu społecznego), która zostawiłaś Gierka na pastwę, obejrzyj sobie teraz swoje „arcydzieło”…
  A już nie mówię o tym, że w ten sposób zostawiliście, zlekceważyliście, sprofanowaliście DAR który dostaliśmy po Ślubach Jasnogórskich, złożonych rotą wielkiego Prymasa kardynała Stefana Wyszyńskiego w 1956 roku…
  Jak ty, polska inteligencjo z awansu społecznego, spojrzysz TAM Panu Bogu w oczy…?

 26. Zbyszko said

  Barbara Chojnacka @20 to prawda… My Polacy mamy swoją Królową i możemy być na 1000% pewni, że Ona nas nie opuści…
  Nareszcie znowu, zaczynamy się do naszej Królowej zwracać. Nie dalej jak wczoraj, Krucjata Młodych modliła się w Gliwicach i z tego co ostatnio widać, tego typu inicjatywy są coraz częstsze.
  Niedawny Różaniec do granic, wcześniej Pokuta Narodowa na Jasnej Górze, nareszcie My Polacy zaczynamy to rozumieć, że bez naszej Królowej, bez życia religijnego, sakramentalnego, nie mamy najmniejszych szans na przeżycie.
  Czy nie widać tego już gołym okiem?

 27. Barbara Chojnacka said

  ad 26.Zbyszko,
  dokładnie tak jest,
  jest tylko jedno bezpieczne schronienie-Niepokalane Serce NMP

 28. Ktoś said

  ad. 26

  „Zbyszko said
  2018-02-10 (sobota) @ 07:44:40

  Barbara Chojnacka @20 to prawda… My Polacy mamy swoją Królową i możemy być na 1000% pewni, że Ona nas nie opuści…”

  –JAK TO POWIADA PISMO ŚWIĘTE czyli APOKALIPSA ŚW JANA
  .

  WSZELACY CZCICIELE NIERZĄDNICY MARYI…..

  WSZELACY JEJ CZAPKUJĄCY PO BLUŹNICACH (znamię na czoło)

  WSZELACY WYCHWALAJĄCY JEJ IMIĘ (jak wyżej)

  WSZELACY BUDUJĄCY JEJ ZIEMSKIE KRÓLESTWO (znamię na rękę)

  WSZELACY ŁOŻĄCY NA JEJ SODOMICZNE IMPERIUM (jak wyżej)
  .

  BĘDĄ WYTRACENI W OGNIU PIEKIELNYM……

  czytanie z ROZUMIENIEM treści się kłania….
  .

  MATKA BOSKA kiedyś w Polsce żyła
  ale ją hołota łasa na jedwabie i atłasy
  ale ją hołota łasa na szkarłaty i purpury
  ale ją hołota łasa na berła i korony
  ale ją hołota łasa na judaszowe szekle

  ZMUSIŁA DO SAMOBÓJSTWA w Wiśle
  bo rządna władzy doczesnej chciała ją ZMUSIĆ
  do POŚLUBIENIA ANTYCHRYSTA młotkiem zwanego

  A teraz ta sama zdradziecka hołota pomna przepowiedni….
  zamiast paść na kolana i ryjami waląc o ziemię
  prosić i Boga i Ją o zmiłowanie za uczynione jej grzechy
  jak na chciwe i wyrodne bydło przystało już się widzi
  w roli króli czy cesarzy rządzących światem z nią
  jako ich podręczną „niewolnicą izaurą”…
  dżinem od spełniania ich wyuzdanych pragnień…

 29. Zdziwiony said

  Re 25 Zbyszko – te elity które z Polski wyemigrowały (za komuny), to w większości byli Polacy z tzw awansu społecznego, którzy wyszli z wiejskiej bądź robotniczej biedy, dostali gratis od swojej Ojczyzny wysokie wykształcenie i… wyjechali ze sloganem na ustach „Polska to syf”….

  Nie zastanowił się Pan o przyczynie wyjazdu „tych elit”, a jest nią

  WŁASNOŚĆ – człowiek bez oparcia o swoją własność jest figurą do wynajęcia, cymbałem brzmiącym, liściem na wietrze, oczekującym wyłącznie łaski pańskiej i ochłapu z pańskiego stołu. Da pociągnąć się, nie mając niczego do stracenia, na wszelkie barykady, zawsze oznakowane fałszywą flagą. Składa daninę krwi, którą konsumują bolki. Człowiek posiadający własność działa rozważnie, a przede wszystkim – ma możliwość działania. Może założyć sklep, portal, rozgłośnie radiową, studio telewizyjne, szkołę, uczelnię, gazetę. Nawet bank.

  Apologetą własności prywatnej jest o. M. A. Krąpiec Zwraca on uwagę, że własność prywatna jest podstawą porządku społecznego, jest celem działalności gospodarczej człowieka. Wg niego, ” ogólnie rozumiane prawo własności – jak każde prawo – posiada swą moc wiążącą z racji celu, którym jest racja <> (O ludzką politykę, Wa-wa 1996, s 261). M. A. Krąpiec uważa, że prawo jest bytem-relacją zachodzącą pomiędzy poszczególnymi osobami. Relacja ta charakteryzuje się powinnością działania lub zaprzestania działania. Racją istnienia oraz obowiązywania prawa jest dobro wspólne człowieka.
  Jak pisze M. A. Krąpiec, prawo prywatnego posiadania związane jest z osobniczym oraz społecznym wymiarem człowieka, głęboko się wiąże zarówno z psychiką ludzką, jak i społeczną naturą człowieka (M.A. Krąpiec, O ludzką…, s. 268). Według M. A. Krąpca, własność prywatna daje człowiekowi swobodę (przytoczone przez M. A. Krąpca argumenty na rzecz formy własności nawiązują do argumentacji Leona XIII, zawartej w encyklice Rerum novarum). Podejmowanie przez człowieka decyzji oraz wynikające z nich działania ugruntowane są w prawie prywatnego posiadania dóbr zewnętrznych. Pozbawienie człowieka prywatnej własności stanowiłby istotne utrudnienie w decydowaniu o własnym losie. Sprawia ono, że człowiek nie może być odpowiedzialny za siebie i za swoje czyny. Jak pisze, sytuacja, w ktorej człowiek nie może decydować o sobie samym, w kotekście posiadanych dóbr, jest wprowadzeniem człowieka w stan niewolniczy (M. A. Krąpiec, O ludzką wolność…, s. 267).

  Kolejny argument przemiawijący za prywatną formą własności jest związany z planowaniem. Według M. A. Krąpca, „całe życie człowieka jest jakby <> ( M. A. O ludzką…, s. 264). Człowiek planuje swoje życie, planuje swoją niezależność od innych osób, planuje również środki zabezpieczjące tę niezależność. Robiąc plany na przyszłość, człowiek chce racjonalne uprządkować swoje życie, pragnie, by przebiegało ono w spokoju. Bez własności prywatnej, posiadanej i powiększanej przez osobistą pracę jest to niemożliwe. Odebranie człowiekowi materialnych środków niezbędnych dla życia, odmówienie mu prawa do prywatnego posiadania w istotny sposób ogranicza człowieka. Sprawia, że człowiek nie może być oparciem dla samego siebie, a takze dla swoich bliskich. Człowiek bowiem chce zapewnić spokojne i racjonalne życie sobie i swoim bliskim, a ułatwia to posiadanie prywatnych dóbr. Jego zdaniem, bez prywatnej własności życie rodzine narażone jest na nieustanne konflikty i niepokoje. Zatem pobawienie człowieka prawa prywatnego posiadania niemal uniemożliwia zorganizowanie rodzinnego życia.
  Analizując prawo posiadania w kontekście społecznego wymiaru człowieka, M. A. Krąpiec stwierdza (za św. Tomaszem z Akwinu), że aby mógł panować spokój w danej społeczności, konieczne jest rozgraniczenie tego, co „moje” od tego, co „twoje”. Odnosi się to zarówno do dóbr kosumpcyjnych, jak i produkcyjnych. Własność prywatna wymaga od posiadacza dóbr większego poświęcenia w pracy, większego trudu i większej ofiary. Skutkiem zwiększonego wysiłku jest polepszenie stanu gospodarczego. Człowiek bardziej dba o to, co jest jego własnością niż o to, co stanowi własność wielu. Prywatne posiadanie przynosi więc zwiększenie wartościowej produkcji, prowadzi również do lepszej konkurencji, korzystnej dla producentów i konsumentów. Jak pisze A. M. Krąpiec, doświadczenie komunistyczne pokazało, że dobra produkcyjne, będące w dyspozycji „urzędników”, są mniej skuteczne w konkrencji na rynku, a nade wszystkoo są okazją do korumpowania dysponentów (Ibidem, s. 265).
  Prywatna własność ma również i tę przewagę nad własnościami społeczną i państwową, że ta pierwsza pogłębia więzy społeczne. Międzyludzkie kontakty pokojowe odbywają się na tle prywatnego posiadania dóbr i dzięki temu przyczyniają się do harmonijnego współżycia między ludżmi. Dokonywana na podstawie prywatnego posiadania wymiana dóbr kierowana jest do konkretnych grup społecznych. Natomiast dobra produkowane przez państwowego lub społecznego, a więc anonimowego właściciela, nie mają na celu zaspokojenie realnych potrzeb. Produkowane są do magazynów, by wypełniuć plany. Inaczej pracuje się na „swoim”, inaczej na „obcym”, a jeszcze inaczej na „niczyim”. Zdaniem A. M. Krąpca, własność zarządzana przez zmieniających się urzędników państwowych lub społecznych jest w gruncie rzeczy własnością „niczyją”. Człowiek nie dba o „cudze”, czyli o to co nie jest jego własnością. W interesie społeczeństwa leży więc prywatne posiadanie dóbr.
  Według A. M. Krąpca, własnośc prywatna gwarantuje wolność człowieka w społeczeństwie. Gdy w systemie komunistycznym odebrano ludzim własność, nastąpiło daleko posunięte zniewolenie człowieka. W systemie tym wyrosła „kasta nomenklatury”, wytworzyły się kliki ludzi wzajemnie popierających się, potęgowała się korupcja. System komunistyczny zamiast deklarowanej sprawiedliwości społecznej doprowadził do zniewolenia oraz instumentalizacji społeczeństwa. Zdaniem M. A. Krąpca podeptanie prawa własności powoduje daleko posunięte szkody społeczne oraz degradację ludzkiej osobowości. Prawo własności jest głęboko związane z ludzką naturą, a przez to również i z prawem naturalnym. Bez zachowania prawa własności wielce utrudnione jest, a czasami wręcz niemożliwe, spełnienie naczelnej normy prawa naturalnego: czyń dobro. Prawo prywatne, ktore pozbawia własności, jest pseudo-prawem i nie może wiązać człowieka (Ibidem, s. 268).
  Nie znaczy to jednak, że prawo do prywatnego posiadania własności jest czymś absolutnym i nieograniczonym. Prawo własności dotyczy jedynie środków prowadzących do celu, którym jest dobro wspólne, rozumiane jako aktualizacja osobowej potencjalności, jako rozwój intelektualny, twórczy i moralny oraz jako zespół środków ptrzebnych do osobowego rozwoju człowieka. Zdaniem M. A. Krąpca, wlaśnie ze względu na dobro wspólne można ograniczyć prawo własności. Według niego, błędne są obie skrajności: odbierający ludziom prawo własności komunizm oraz absolutyzujący to prawo skrajny lberalizm. Rozwiązania te wprowadzają społeczną nieprawidłowość, prowadzą do niepokojów społecznych, a ostatecznie do rewolucji (Ibedem, s. 269).

  Pamiętajcie – zawsze pytajcie o WŁASNOŚĆ !

 30. Zdziwiony said

  Porawiam – w miejscu ma być:

  jest racja
  jest jakby

 31. Barbara Chojnacka said

  ad. 28
  nie oglądając się na innych, trzeba osobiście się schronić w Niepokalanym Sercu NMP

 32. Okadwa said

  Trzeba przyznać że ten tam Einstein swoje urodę miał.
  I wyraził że że masa kopuluje ze światłem do kwadratu.
  Ale… czy taka kopulacja to nie jest antysemityzm?
  … całkowicie przecie za darmo ona.

 33. Okadwa said

  I muszę dodać po że…
  Dlaczego światło jest tak słabe że musi być do kwadratu żeby masa być zrównoważona mogła?
  … dlaczego światło jest tak słabe?

 34. Zbyszko said

  Zdziwiony @26, to za Gierka pojawiali się pierwsi badylarze, przywaciarze, sklepikarze itd, czyli to Gierek stworzył podstawy pod tzw Społeczną Gospodarkę Rynkową (tzw mały kapitalizm, ograniczony przez państwo do rozmiarów nie zagrażających państwu i narodowi), ale nam się zachciało tego kapitalizmu, tego wielkiego kapitalizmu, chcieliśmy być Karingtonami, mieszkać w pałacach. Już nie wystarczyły domy jednorodzinne, musiały to już być pałace…
  Durnie skończone z nas były, lepszego ustroju społeczno-gospodarczo-politycznego nie było do tej pory w Polsce. Był to chyba najlepszy okres w Historii Polski.
  Oczywiście, że NKWD-owcy jeszcze siedzieli na stołkach, ale PO CO GIEREK ZA DARMO KSZTAŁCIŁ POLAKÓW? PO CO ODBUDOWAŁ WYBITĄ POLSKA INTELIGENCJĘ? żeby mu zrobiła koło pióra? wyjeżdżając na Zachód ze sloganem „Polska to syf” na ustach?

 35. Zbyszko said

  Ktoś @ 28 kto Cię tu przysłał?! gdybym ja był adminem, to miałbyś takiego bana, na całym WordPressie by huczało. Kto!? kto Ci nagadał takich głupot o naszej Królowej!?
  Gdzieś Ty to przeczytał? na jakim kursie w zbiorze Świadków Jehowy albo jakimś jednym z chyba już paru tysięcy sekt protestanckich? Skąd Ty masz takie pismo święte (z małej litery, bo w oryginalnym nikt nie napisałby złego słowa o Matce Pana Boga)…
  Kto!? kto Ci takich głupot nagadał?
  Wiesz o tym, że TAM będziesz z tego rozliczany? chyba nie jesteś taki głupi i nie myślisz, że Cię ominie to Rozliczenie?
  Zacznij czym prędzej ZADOŚĆUCZYNIENIE, bo TAM już nic dla siebie nie zrobisz i będziesz skazany na takich głupków jak Ty tu na Ziemi, którzy nawet placem nie kiwną w Twojej sprawie.
  Czytaj mistyków np Bł Annę Katarzynę Emmerich, czy chociażby Św Siostrę Faustynę, ale i np Marię Simmę, czy Luizę Picaretta itd, itp…
  Od wszystkich dowiesz się tego samego… TRAGICZNIE DLA SIEBIE BŁĄDZISZ…

 36. Zbyszko said

  Zdziwiony @29 o własności prywatnej to już Prymas Wyszyński rozmawiał z Gomułką. I pewnie te rozmowy by się rozwijały w dobrym dla Polski kierunku, gdyby nie dywersanci-sabotażyści którzy namówili Prymasa na ten tragiczny w skutkach dla nas Polaków tzw List Pojednania.
  Dla dywersantów-sabotażystów im gorsze stosunki Państwo Polskie – Kościół, tym lepiej (dla nich).
  Niestety, Prymas dał się na tą podpuchę nabrać i to w czasach, gdy jeszcze nie zabliźniły się rany zadane Polskę przez Niemców. Co musiały czuć rodziny, które straciły w II wojnie bliskich, swój dobytek itd..?
  Możemy tylko domniemywać ile złego zrobił ten cały List Pojednania w stosunkach Państwo Polskie- Kościół, ale także poszczególni Polacy- Kościół (ilu Polaków „obraziło” się na polski Kościół?), ale także polski Kościół- niemiecki Kościół, bo jak wiemy, Niemcy przyjęli ten List bardzo chłodno.
  Był to ewidentny sabotaż-dywersja na Polakach i Kościele, sporządony przez tzw V-tą Kolumnę w Polsce

 37. Marucha said

  Re 35:
  Chyba musiałem być w stanie pomroczności jasnej, że nie zauważyłem tego gnoju w #28.
  Wszystkich przepraszam za woń smrodu, jaka się rozniosła po gajówce.

 38. Zdziwiony said

  Wrzeszczą – Bóg, Honor, Ojczyzna tzw. narodowcy, a skutek tego żałosny. Niewolnik nie ma honoru – nie może mieć, po prostu. Takie pojęcie w niewolnictwie nie istnieje. Musi robić, co każą. Własność nie stoi w opozycji do honoru. Zresztą obecne społeczeństwo nie jest przesiąknięte tym etosem. Cieszy się, że jeszcze ma ciepłą wodę w kranach i potrafi skutecznie podkulać ogon – bo też i cóż pozostaje niewolnikowi bez własności? Nie ma, poza rozpaczliwym buntem, żadnej możliwości działania i obrony. Bunty zwykle kończą się tylko przelewem krwi i systematycznym wyżynaniem kolejnych, prawdziwych, naturalnych przywódców, a stan zniewolenia nie ulegnie zmianie. Buntować się skutecznie można posiadając broń i organizację.
  Bez własności, tj. bez pieniędzy – zrobić tego nie można. To ja chcę decydować, kto będzie przywódcą, kto będzie realizował moje potrzeby i wizje. To ja chcę – ze swojej własności – finansować politykę swoich przedstawicieli. Mam wówczas pewność, że to moje interesy będą realizowane, że cały wysiłek nie pójdzie na marne – jak wszystkie nasze dotychczasowe usiłowania.

  Ślubów Jan Kazimierz nie dopełnił, nie upodmiotowił warstwy chłopskiej, a więc

  BÓG – WŁASNOŚĆ – OJCZYZNA.

  Okres czasu do lat powojennych, a więc od 1944 roku do dzisiaj – z całą pewnością można stwierdzić, że systematycznie i skutecznie wyzuwa się Polaków z własności. Czy to siłą, jak tuż po 1944 roku, czy łajdackim „prawodawstwem”, czy działaniem ekonomicznym. Rosnące, absurdalne! podatki i opłaty nie są niczym innym w istocie, jak wyzuwaniem z własności. Kto tego nie rozumie – jest idiotą lub przestępcą i nie powinien zabierać głosu publicznie na temat „ratowania Ojczyzny”.

 39. Ktoś said

  Kolejna lektura obowiązkowa 🙂
  Admin
  ————-

  ad.22
  „Wiesz o tym, że TAM będziesz z tego rozliczany? chyba nie jesteś taki głupi i nie myślisz, że Cię ominie to Rozliczenie?

  Zacznij czym prędzej ZADOŚĆUCZYNIENIE, bo TAM już nic dla siebie nie zrobisz i będziesz skazany na takich głupków jak Ty tu na Ziemi, którzy nawet placem nie kiwną w Twojej sprawie.
  Czytaj mistyków np Bł Annę Katarzynę Emmerich, czy chociażby Św Siostrę Faustynę, ale i np Marię Simmę, czy Luizę Picaretta itd, itp…
  Od wszystkich dowiesz się tego samego… TRAGICZNIE DLA SIEBIE BŁĄDZISZ…”

  –podobno w czasach „końca” na ziemi ma żyć DWÓCH PROROKÓW znających i BOGA i PRAWDĘ o SŁOWIE jakie zostawił potomnym…

  jeśli taki PROROK BOGA będzie głosił COŚ INNEGO niż tłuszcza wokoło to
  –znaczy iż on i Bóg stojący za nim się mylili bo tłuszcza wie lepiej
  –że jest wręcz na odwrót z tłuszczy myśleniem ;D

  To żydostwo myśli iż jak UPADŁO to SWOJĄ MASĄ doprowadzą iż ich upadek będzie traktowany jako ŚWIĘTOŚĆ bo SWOJĄ MASĄ, swoim WIELOGŁOSEM ZAGŁUSZĄ słowo JEDNEGO (jako byt) Boga…..

  ale to tak NIE DZIAŁA….. dlatego katolicy nie są WSTANIE POJĄĆ iż mimo iż POLSKA JEST WYBRANA to ONI JUŻ NIE BARDZO…. ;D

  bo takimi są tylko co ODPOWIEDZIELI NA WEZWANIE BOGA i się NAWRÓCILI…. 🙂

  czy mówiąc to inaczej co się ZGROMADZILI POD SZTANDAREM Syna Człowieczego….. a jakoś tam PUSTKĄ WIEJE ;D

 40. Lily. said

  Wlasciciel Torunia stoi,pozostali siedza.

 41. Polski rząd powinien nie dyskutować z Żydami i Izraelem, bo oni chcą z Amerykanami okraś Polskę, czemu się nie przyczepią do Niemców a tylko do Polski. W całej europie Żydzi mieszkali i w każdym państwie europy a tylko Polskę sobie wybrali, jako kozła ofiarnego, bo Polski rząd ma miękkie serce zamiast to tałatajstwo Żydowskie wyrzucić z granic Polski i nie wchodzić w żadne układy i rozmowy. Sprawa wydawała się prosta jak drut. Ella Barker i Frederick Bandet 26 maja 1960 r. otrzymali pieniądze za kamienicę w Krakowie i w obecności notariuszki pani Brown podpisali w Londynie oświadczenia w języku angielskim takiej treści: „W związku z otrzymaniem płatności od Komisji ds. Odszkodowań Zagranicznych ze środków funduszu Polish Nationalisation Claims Fund zrzekam się wszelkich roszczeń wynikających z nacjonalizacji, wywłaszczenia i innych działań podjętych w Polsce”. I czego Żydzi jeszcze szukają. Jak bym był prezydentem to żadnego Żyda by nie było w Polsce i już by nie dostali ani grosz od Polski za obozy, które są w Polsce to niech płacą im ci, co je wybudowali w Polsce i są to Poniemieckie obozy i Holocaust? Sami Żydzi wydali Polaków 17 września 1939 r. napadł na nas odwieczny wróg wschodni – sowiecka Rosja, a Żydzi witali ich kwiatami. Pytam, gdzie byli Żydzi, kiedy 500 tys. Polaków w ciągu roku wymordowano na ich oczach? 2 Miliony Polaków wsadzono do wagonów śmierci i wywieziono na Syberię. Czy jest, choć jeden Polak uratowany przez Żydów? A to oni stanowili władzę na tamtych terenach – mówił Marek Jakubiak z Kukiz’15 na antenie Polskiego Radia. I za to Żydzi powinni zapłacić Polsce za zdradę żyjący na ziemiach Polskich. KRWAWY ŻYDOWSKI KAT SALOMON MOREL, który zmarł w 2007 roku w Izraelu. To, co powie o nim Izrael. Niech się od Polski Odwali. Bo jak rząd Powie to każdy Polak pójdzie na wojnę z Izraelem i pozbędzie się tych bandziorów i złodziei Żydowskich z Polski. Bo jestem Polakiem, ale już nie mogę na nich patrzeć na tych pasożytów Żydowskich. Dziwie się, że mam taki głupi rząd Polski i dają srać w swoje gniazdo i nic nie robią. Co chcieliby żeby cała Polska może należała do Żydów to chyba po moim trupie? Niech tylko się zacznie a Polacy powinni wpuścić Arabów do Polski to dopiero by Żyd poznał, co to jest piekło. Głupi rząd Polski bawi się z bandziorami Żydowskimi powinien dawno z nimi zrobić porządek.

 42. Początek artykułu z czasopisma „Przegląd”, nr 13 z roku 2011, wyjaśniający kwestie odszkodowań dla obywateli USA za utracone w Polsce majątki z powodu drugiej wojny światowej i powojennego uwłaszczenia w PRL.
  Przegląd – artykuł z 2011 roku o zapłacie Polski za dawne majątki
  Kolejny fragment wyżej wspomnianego artykułu, w którym Minister Sikorski przypomina umowę polsko – amerykańską z 1960 roku, ostatecznie regulującą kwestie odszkodowań majątkowych dla obywateli USA.
  Otóż w latach sześćdziesiątych PRL podpisała tajne umowy międzynarodowe z dwunastoma krajami, w tym z USA, Wielką Brytanią, Szwajcarią, zgodnie, z którymi obywatele polscy (najczęściej pochodzenia żydowskiego), którzy wyemigrowali do tych krajów i otrzymali obywatelstwo, mogli domagać się od tamtejszych rządów odszkodowania za mienie pozostawione w Polsce. Na mocy tego porozumienia PRL wypłaciła rządowi USA 40 mln dolarów… To ile razy chcecie Żydzi żeby wam płacić za majątki 50 a może 100 za to samo, bo raz zapłaciliśmy to wam mało. Najlepiej by wam pasowało żeby oddać wam kraj a Polaków wyrzucić z własnego kraju to by bylibyście zadowoleni. Ale prędzej Polacy zobaczą jak Żydzi uciekają z Polski i ich krew się poleje na ziemi Polskiej niż my ustąpimy wam i drugi raz zapocimy za to, co raz już wzięliście. Jesteście narodem pazernym wykorzystujecie wszystko, co się da. Że rząd jest psychicznie Polski słaby to nie znaczy, że cały naród taki jest. To niech naród Żydowski pamięta ż nie jeden miał zachęty na tą ziemie i to wy nie byliście piersi, bo od setek lat to trwa i nie wygrali to, co myślicie, że wam się uda. Musiał byś wymordować całe 39 milionów Polaków i tych, co są zagranicą. A na pewno dostaniesz to, co ci się należy Żydzie tylko Nie winem czy z tego będziesz zadowolony, bo wtedy nie będzie was w Polsce.

Sorry, the comment form is closed at this time.