Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Duma Państwowa: USA same się zdemaskowały swym oświadczeniem.

Posted by Marucha w dniu 2018-02-12 (Poniedziałek)

Siergiej Żeleźniak

Oświadczenia, że Rosja przeszkadza USA w walce z Państwem Islamskim w Syrii są „samodemaskacją”.
Oznajmił to członek Komisji do Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej Siergiej Żelezniak, którego słowa cytuje jego biuro prasowe.

„Oświadczenia przedstawicieli Pentagonu, że obecność Rosji w Syrii przeszkadza w działalności USA, są otwartą samodemaskacją ich celów w tym państwie bliskowschodnim, które bardzo ucierpiało wskutek tej wojny. Amerykańskiej koalicji rzeczywiście bardzo przeszkadzają rosyjscy wojskowi, ale nie w walce z PI, tylko w organizacji prowokacji, prowadzeniu podwójnej gry z terrorystami i w próbach stworzenia strefy amerykańskich wpływów w Syrii” — powiedział deputowany.

Podkreślił także, że Pentagon „wykorzystuje wewnętrzne sprzeczności w Syrii i „karmi” terrorystów w celu zachowania niestabilności w regionie, nie porzucając prób podziału Syrii na strefy wpływów.

„Oklepana, nieprzekonująca i natrętna retoryka amerykańskich wojskowych dotycząca działań Rosji w Syrii to kolejne kłamstwo, próba usprawiedliwienia ich nieudanej syryjskiej kampanii w oczach wspólnoty światowej, dolania oliwy do ognia antyrosyjskiej histerii i wyjaśnienia własnym obywatelom wzrostu wydatków wojskowych” — uważa polityk.

https://pl.sputniknews.com/

Oczywistym celem USA jest dokonanie tego, w czym są specjalistami: podzielenie kraju na dwie części i stworzenie kolejnego ropiejącego wrzodu na kuli ziemskiej.
Admin

Komentarzy 6 to “Duma Państwowa: USA same się zdemaskowały swym oświadczeniem.”

 1. KOJAK said

  ROSJA MUSI SIE WRESZCIE WYKAZAC JAKAS DETERMINACJA ! JAK NA RAZIE TO ROSJA TYLKO POSZCZEKUJE JAK JAKIS KUNDELEK A ZBRODNIARZE I BANDZIORY Z USRAELA I USA ROBIA W NAJLEPSZE SWOJE KRYMNINA\LNE SZWINDLE BEZ PRZESZKOD ! ! !

 2. peacelover said

  …Mysle, ze Putin poradzi sobie z obecnymi problemami i uzyska pelna kontrole w konflikcie blisko-wschodnim !!!
  To tylko kwestia czasu !!!
  Jak wynika z jego dzialania , nie zamierza jednak doprowadzic do atomowej wojny swiatowej !!!
  Za to trzeba mu dziekowac !!!

 3. Joe said

  Rosjanie to szchisci a usrael idzie na chama jak z wiezieniami w Polsce.Dlatego ciagle wlazi na mine i slizga sie na wlasnym g..nie.

 4. markglogg said

  Ad „olimpijskich zabaw” po drugiej stronie globu.

  Ten rzeczony Sekretarz Stanu USA Tilerson, który jutro ma być w Libanie z Moraw(-ickiem chciałem napisać, ale jego ojciec to mój kolega, więc piszę poprawnie)-ieckim, jeszcze wczoraj był w Korei na uroczystościach związanych z Otwarciem Olimpiady. W której to Olimpiadzie – jak się okazało – główną polityczną atrakcją stała się całkiem ładna i zgrabna siostra północno-koreańskiego dyktatora, podobnie jak i on swobodnie władająca i francuskim i angielskim, bo w młodości uczęszczała do międzynarodowego colleagu w Montreux w Szwajcarii. No i wszyscy oficjele z Korei Południowej zaczęli ją celebrować, bo z ładną trzydziestolatką warto sie publicznie sfotografować. Ku ponoć wścieklości pana ministra Tillersona z OKUPUJĄCEGO POŁUDNIOWĄ KOREĘ USA, który ze dwa miesiące temu ogłosił że trzeba zwalczać propagandę KRLD. Pokazywano zdjęcia, jak w loży honorowej delegacja KRLD w pełni swobodnie konferuje z szefostwem RK, a Tillerson zaraz obok obok siedzi smutny i izolowany i na ładną dziewczynę siedzącą tuż za nim obawia się nawet rzucić spojrzeniem — bo za publiczną propagandę wartości północno-koreańskich mógłby wylecieć z pracy…

  Wot, tak się kończą amerykańskie plany OSTATECZNEJ LIKWIDACJI (ŻYDO?)KOMUNIZMU w Azji…

 5. Maverick said

  Gdy kabała posądza o coś innych to znaczy że ona to sama robi ale zwala winę na innych.
  Kabała twierdzi że Polacy kolaborowali z nazistami, gdy oni sami to robili, a Polacy raczej mieli inne wartości jak np. „jeden za wszystkich wszyscy za jednego”. Gdy kabała twierdzi że Assad morduje Syryjczyków to znaczy że kabała morduje Syryjczyków. Gdy kabała twierdzi że Putin zaatakuje Europę sama ma plany ataku na Rosję, i zamach na Ukrainie był tylko jednym z małych kroczków tych lucyferianów, którym tak posłusznie nadskakują polskie kundle kabały.

 6. Joe said

  Wszystko zaczyna sie od rozniecania antysemityzmu…paliwa ktore napedza cala mechine.reszta to tylko techniki i detale.

  ——
  „Rozniecania antysemityzmu”???
  A może rozniecania spostrzegawczości i rozsądku?
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.