Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Znany antropolog wytypował kraj w Europie, który jako pierwszy zostanie przejęty przez islam

Posted by Marucha w dniu 2018-02-12 (Poniedziałek)

Coraz więcej znanych osobistości z niepokojem przygląda się sytuacji w Europie. Chodzi tu oczywiście o islamski najazd, który eufemistycznie nazywany jest kryzysem migracyjnym. Jedno państwo jest dziś szczególnie narażone na przewrót islamski.

Nie trzeba długo zastanawiać się, aby dojść do wniosku, że Szwecja będzie prawdopodobnie pierwszym państwem europejskim, które zostanie zislamizowane.

Szwecja nie bez powodu jest określana mianem światowej stolicy gwałtów. Szwecja to kraj, który w około 20% składa się z imigrantów i posiada kilkadziesiąt niebezpiecznych stref no-go. Rząd przeznacza ogromne sumy na świadczenia socjalne a wśród imigrantów panuje wielkie bezrobocie.

Przyjezdni w dużej mierze są odpowiedzialni za wysoką przestępczość w kraju, zaś policja stara się ukrywać pochodzenie morderców i gwałcicieli. Podobno to są tylko pokojowi uchodźcy uciekający przed wojną, ale z biegiem lat okazało się, że jest dokładnie na odwrót – to są uchodźcy przynoszący wojnę, która zakończy pokój w Europie.

Amerykański profesor antropologii Philip Carl Salzman w swoim artykule: „Multikulturaliści unicestwiają zachodnią cywilizację” przypuszcza, że islamiści w pierwszej kolejności przejmą rządy w Szwecji. Zacytował niektóre wypowiedzi „szwedzkich” polityków, którzy mówili wprost, że nie istnieje coś takiego jak rdzenna kultura szwedzka.

Przykładowo Mona Ingeborg Sahlin, była przewodnicząca Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej powiedziała, że nie wie czym właściwie jest szwedzka kultura, zaś imigranci mają kulturę, tożsamość i historię. Z kolei były premier Fredrik Reinfeldt mówił, że „Szwedzi jako grupa etniczna są nieciekawi”.
[Mona Sahlin, nawiasem mówiąc, to osoba o mentalności 12-latki – admin]

Profesor Philip Carl Salzman odnosząc się do przykładu Szwecji wskazuje, że politycy po zdobyciu władzy wprowadzają multi-kulti „wykolejone jednostronnym kultem muzułmanina”. Dlatego islamiści tak chętnie osiedlają się, pobierają zasiłki i najwyraźniej mają świadomość tego, że prędzej czy później ten kraj będzie należał do nich. Salzman kontynuuje, że muzułmanie będą stopniowo dochodzić do władzy korzystając z możliwości, które daje rząd.

Szwecja pod przykrywką tolerancji dla odmiennych kultur islamizuje się. Muzułmanie czekają, aż będzie ich więcej i zgodnie z panującym w Szwecji systemem demokratycznym będą mogli domagać się zmian, np. wprowadzenia prawa szariatu.

Gdy muzułmanie będą tam stanowić większość, Szwecja nie będzie już Szwecją, a Swedistanem. Potem oczywiście przyjdzie czas na kolejne państwa. Polska również byłaby islamizowana w szybkim tempie, gdybyśmy mieli w rządzie Donalda Tuska, który jak sam kiedyś twierdził: „Polskość to nienormalność”.

Za zdradę narodu, politycy powinni otrzymywać najwyższy wymiar kary [czyli jakieś 3 lata z zawieszeniem? – admin], gdyż multi-kulti w ostateczności prowadzi do wyeliminowania rdzennych mieszkańców kraju.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 11 to “Znany antropolog wytypował kraj w Europie, który jako pierwszy zostanie przejęty przez islam”

 1. Zerohero said

  Badacz wyciągnął nieuzasadniony wniosek dotyczący demograficznego przejęcia władzy. Czemu? Podam na przykładzie. Arabią Saudyjską rządzą Żydzi, a muzułmanie stanowią w Arabii prawie 100% jeśli nie liczyć gastarbeiterów. Dlatego międzynarodowe żydostwo ze spokojem patrzy na proces który z premedytacją rozpoczęło.

  i oczywiście nie ma czegoś takiego jak multikulturalizm (wielość kultur), bo imigranci w krajach Europy są wykorzenieni, tworzą po prostu pozbawiony kultury plebs. np. Arabowie w Europie zachodniej tworzą znaną z polskich blokowisk lat 90 „kulturę” dresiarską.
  Multikulturalizm jest terminem FAŁSZYWYM obiecującym, że będzie wiele kultur. Nie będzie żadnej. Poza oczywiście jedną – Wybraną.

 2. Muzułmanie,szczególnie popierający szariat(prawo) boją się psów, kotów, golonki,śledzi,których nikt w Szwecji nie zabroni.

  Boją się zatrucia systemu pokarmowego.Nie uprawiają sportu,brakuje dyscypliny wojskowej,szczególnie za kołem podbiegunowym gdzie słońce nie zachodzi przez część lata oraz nigdy nie wschodzi przez część zimy.

  Uchodzcy w Szwecji tak jak w Niemczech żyją iluzją i tylko dzisiaj,pomimo zysków z narkotyków z Polski,z Kolumbii.

  Szczury nawet hodowlane są również aktywne tak jak choroby weneryczne,grypa,depresje klimatyczne w Szwecji(Niemcy pólnocne,również).
  Podrzucanie szczurów ,nawet hodowlanych do uchodzców jest już popularne w całej EU zachodniej.Pomimo kosztów za szczura…..

  Nikt nie zabroni znakomitych orkiestr symfonicznych w Szwecji,muzyki klasycznej tak jak nikt nie zabroni ABBA.

  Nikt z muzułmanów nie zmieni ostrego klimatu w Szwecji.Nikt z polityków muzułmańskich nie będzie miał dostępu do uranu w Szwecji.

  Klany żydowskich miliarderów w Szwecji(media,koncerny) są doskonale poinformowane o fanatyzmie uchodzców, muzułmanów,dlatego bawią się z inwazją.Dlaczego?Chcą więcej i sądzą że muzułmanów mogą opanować jak w Izraelu.Bzdura.Tam populacja kolorowych wzrasta a depopulacja bialych spada.

  Czy jest nadzieja dla bogatej Szwecji?
  Wystarczy że przepisy prawa rodzinnego będą stosowane również dla muzułmanów?

  Nie wiem.Znam ten temat w Niemczech północnych.Z komunikacją do Szwecji.Codziennie w Sassnitz,wyrzucają muzułmanów do Szwecji.

  Przyznam że jestem za pomocą dla kobiet i dzieci ale nie dla frajerów,którzy chcą gwałcić,zabijać białe kobiety i dzieci.

  Ja uważam,że system obronny, „partyzantki białych” mieszkańców w EU jeszcze działa.Przeciw chazarom,którzy stworzyli inwazję i przeciw salfistom i innym pseudo muzułmanom.My nawet kochamy piękne Chinki,Koreanki ale odrzucamy narkomanów,terrorystów pseudo muzułmańskich.

  Pozdrowienia do Szwecji i zysków dla każdego białego, Pana i Pani.

 3. Do 1,Niestety masz rację.Tak….to jest plan dla Szwecji,Francji,Niemiec tylko że broń biologiczna tak jak choroby nie znają granic.

  Dodam.W Arabii Saudyjskiej,władcy tego kraju żyją, przypadkowo w EU,w USA a nie w swoim kraju a ich prawnicy liczą zyski.

 4. Zbyszko said

  Co może stać się z narodem który:
  – opala swoje mieszkania…. ludźmi
  – rozwala tradycyjny sprawdzony przez całe wieki, model rodziny
  – robi sobie różne inne kpiny ze służby Panu Bogu
  Tutaj można to zobaczyć:
  .https://www.youtube.com/watch?v=StRs4htZHhw&t=32s

 5. Birton said

  antychrześcijańskie multikulti wprowadza lub forsuje ten, kto ma interes, czyli żydostwo i wszystko jasne

 6. hanba said

  Coraz więcej znanych osobistości z niepokojem przygląda się sytuacji w Europie. Chodzi tu oczywiście o islamski najazd, który eufemistycznie nazywany jest kryzysem migracyjnym. Jedno państwo jest dziś szczególnie narażone na przewrót islamski.

  Nie zaden najazd Islamu .Tylko kontrolowane unicestwianie Europy przez spolke Rotschild and company.Islam sam z siebie gowno moze.

 7. Zerohero said

  @Marek Lipski

  Ciekawe info z tymi władcami Arabii Saudyjskiej. Nie jestem zaskoczony, ale za źródło tego twierdzenia nie obraziłbym się.

 8. Ot, obrazek:

  .http://demotywatory.pl/4832207/Roznice-kulturowe-

 9. Boydar said

  Myślę sobie, że eksperyment jaki przeprowadzany jest na Szwecji i Szwedach oraz Szwedkach jest bardzo szczegółowo, wręcz naukowo, uzasadniony.

  Na dłuższą metę niczym nie grozi światu cywilizowanemu, o ile taki gdzieś w poważniejszej skali jeszcze istnieje. Kozojebcy po odłączeniu nieustannej a pożywnej kroplówki, znikną stamtąd po góra trzech miesiącach. Zostaną spacyfikowani tubylcy z pokaźnym materiałem do przemyślenia. Będą mieli dokładnie te same tematy wypracowań co my po wizycie Karola Gustawa &Co.

 10. stach said

  https://www.youtube.com/watch?v=kOwlppOhoqQ Postęp po Szwedzku warto obejrzeć

 11. Jello said

  Potop Szwecji! Już Szwecja nigdy nikomu nie zagrozi!

Sorry, the comment form is closed at this time.