Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Wolne tematy (65 – …
  Staszek z Przyborowa o Duchowa przestrzeń Polski?
  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  PJO o Twórca „Patrioty” nie żyj…
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  Boydar o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Żydzi masowo zdradzali swoich ziomków

Posted by Marucha w dniu 2018-02-12 (Poniedziałek)

Nic nowego… Naród szmalcowników i zdrajców – oskarża Polaków o szmalcownictwo. A Polacy nieśmiało się bronią. Wszystko po staremu.
Admin

Jest wielka ‘góra lodowa’ zbrodni żydowskich względem Polaków.

Głównie chodzi tutaj o udział żydów w tzw.utrwalaniu władzy ludowej po 1945 roku, oraz o denuncjacje żydowskie Polaków do KGB w związku z wywózkami na Sybir.

Jednak było tez wielu żydów, którzy mordowali osobiście lub pośrednio swoich ziomków oraz POLAKÓW i wydawali nawet członków swoich rodzin Niemcom podczas 2 Wojny Światowej.
W tym wypadku to Żydzi, Niemcy i rosyjscy syjoniści są winni Polakom olbrzymie odszkodowania, takie aby żaden Polak nigdy więcej nie zaznał biedy !!!

Za holokaust odpowiedzialni są nie tylko Niemcy, ponieważ bez pomocy setek tysięcy ludzi innych narodowości, Niemieccy naziści nie byliby w stanie samodzielnie wymordować tyle milionów Żydów.
Wśród pomocników Hitlera, m.in. obok Ukraińców, Rumunów, Francuzów czy Węgrów bezczelnie wymienia się także Polaków (tę nieznaczącą garstkę przestraszonych lub zdegenerowanych ludzi), ale wygodnie pomija się role Żydów – największych pomocników Hitlera.

Polaków denuncjujących żydów była dosłownie garstka.
Natomiast bez Judenratów, pomagających w rejestrowaniu Żydów, zbieraniu ich w gettach, a potem kierowaniu do obozów zagłady – zginęłoby dużo mniej Żydóiew.

Niewiarygodnym wprost, a nawet śmiesznym wiec jest fakt poparcia większości żydowskiego społeczeństwa izraelsko-syjonistycznych roszczeń ludzi, którzy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, iż wywołują wzrastający antysemityzm i gdy kiedyś znajda się w podobnej sytuacji, zamkną sobie tym samym drogę do możliwości przetrwania w okresie ponownego kryzysu. Czy mogą sobie ufać?
Kto zechce im ponownie pomoc ? !
[Jak to kto? Oczywiście Polacy. Nie zostawią swych „sąsiadów” w osamotnieniu – admin]

W różnych krajach okupowanej Europy powtarzał się ten sam perfidny schemat: funkcjonariusze żydowscy sporządzali wykazy imienne wraz z informacjami o majątku Żydów, zapewniali Niemcom pomoc w chwytaniu Żydów i ładowaniu ich do pociągów, które wiozły ich do obozów zagłady.

Także w Polsce doszło do potwornego skompromitowania dużej części żydowskich elit poprzez ich uczestnictwo w Judenratach i posłuszne wykonywanie niemieckich rozkazów godzących w ich współrodaków.

Czyż rozsądnym jest konsekwentne milczenie o dwóch bardzo wstydliwych kolaboracjach, w których uczestniczyły niektóre środowiska żydowskie: o kolaboracji dużej części Żydów z Sowietami w latach 1939-1941 [..] i o kolaboracji Judenratów i żydowskiej policji z Niemcami, kolaboracji będącej swoistą żydowską „hańbą domową? I to nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach okupowanej przez Niemców Europy.

W przeciwieństwie do Polaków godzących się na kolaboracje z Niemcami, wśród których byli głównie ludzie z marginesu społecznego, garstka kryminalistów, tak wśród Żydów na kolaborację poszła duża część elit z tzw. Judenratów (rad żydowskich).

Z ostrym potępieniem tej kolaboracji wystąpiła najsłynniejsza żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce „Eichmann w Jerozolimie” (Kraków 1987). Napisała tam m.in. (s. 151): „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii”. “.. Uległość Judenratów wobec nazistów oznaczała skrajną kompromitację żydowskich elit w państwach okupowanych przez III Rzeszę. Arend stwierdziła wprost: „O ile jednak członkowie rządów typu quislingowskiego pochodzili zazwyczaj z partii opozycyjnych, członkami rad żydowskich byli z reguły cieszący się uznaniem miejscowi przywódcy żydowscy, którym naziści nadawali ogromną władzę do chwili, gdy ich także deportowano” (tamże, s. 151). [..]”

Więcej tutaj: https://ptto.wordpress.com/2013/06/21/jak-zydzi-zdradzili-zydow-niewiniatka-z-judenratow/

Ujawnienie tych faktów musi być niesamowicie hańbiące i wstydliwe dla środowisk żydowskich, które teraz próbuje się ukryć. Dlaczego?

Doprawdy? Panie i panowie, nie chcecie przyjąć do swojej świadomości zdradę swoich własnych współbratymców, którzy kiedyś ponownie mogą was zdradzić, skoro leży to w waszej naturze?!

To tak odpłacacie nam za nasza wspaniałomyślność, niegodziwcy, domagając się teraz odszkodowań od naszych niewinnych dzieci i wnuków?!

HAŃBA WAM PO WSZE WIEKI !!!

https://justice4poland.com

 

Przed chwilą w telewizorze  TVP Info Jarosław Kaczyński zwalczał antysemityzm, niczym syfilityczna bajzelmama chwaląca swoje kurewki – admin

Komentarze 22 do “Żydzi masowo zdradzali swoich ziomków”

 1. peacelover said

  …nic wiecej nie trzeba dodawac !!!
  To bardzo dobrze, ze szerszy ogol zaczyna sie dowiadywac o psychice i poczynaniach tych POTEPIENCOW !!!
  Moze wreszcie Swiat od ujadania na ten SYF ,, przejdzie do akcji !!!!!

 2. NICK said

  Brat „Lech”.
  Jest.
  U selmana.
  Zatem krypty wawelskie wiele KRYJĄ.
  Zła.

 3. Ad. 2

  Selman leży pod dzwonnicą. A to nie jest miejsce dla zasłużonych. Odwrotnie. Coś jak pod płotem. Albo i za płotem. Jeśli Lech także, to dobrze.

 4. hersztbandy said

  ad.1 Swiat nic nie zrobi .Liczy sie miesieczna wyplata ,pelny talerz przerobionego gowna zwanego pozywieniem i czteropak w piatek po pracy.Mieszkalem juz w paru krajach eurokolchozu i wszedzie jest podobnie,

 5. hersztbandy said

  Wśród pomocników Hitlera, m.in. obok Ukraińców, Rumunów, Francuzów czy Węgrów bezczelnie wymienia się także Polaków (tę nieznaczącą garstkę przestraszonych lub zdegenerowanych ludzi), ale wygodnie pomija się role Żydów – największych pomocników Hitlera.

  Tak tylko ze Francuzi Ukraincy Rumuni pomagali dobrowolnie ochoczo.U nas natomiast za pomoc judaszom byla kara smierci.

 6. hanba said

  Gdyby w okupowanuch przez Niemcy krajach byla kara smierci za pomoc zydom to ludnosc tych krajow wydalaby ich wszystkich w ciagu 48 godzin.

 7. TomUSAA+ said

  a menda gross nadal swoje

 8. hanba said

  [Jak to kto? Oczywiście Polacy. Nie zostawią swych „sąsiadów” w osamotnieniu – admin]

  A co jesli Polakow juz nie bedzie.

 9. hanba said

  Polaków denuncjujących żydów była dosłownie garstka.
  No i mamy dzis to co mamy.

 10. Kwiecista said

  Film dokumentalny – wobec oskarżeń żydowskich

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=yf_4Hdl2ICE
  —–
  http://wprawo.pl/2018/02/09/wiceprzewodniczacy-klubu-pis-o-zbrodni-jedwabnem-zamordowali-niemcy-wideo/

 11. Kwiecista said

  Czy dr Ewa Kurek też zwariowała.

  https://marucha.wordpress.com/2018/02/08/minister-spraw-zagranicznych-w-jedwabnem-polacy-zabili-zydow-i-tego-nikt-sie-nie-wypiera-gross-ma-prawo-do-swoich-pogladow/#comment-734031

  http://www.jedwabne-ekshumacja.org/wiadomosci/

  Dr Ewa Kurek – Jedwabne – anatomia kłamstwa i konieczność ekshumacji
  .https://www.youtube.com/watch?v=m5HXo6R-jlc

  JB

 12. ojojoj said

  ja bym sie tak tym nie podniecal
  tutaj ci sami sie wyzywaja od agentur putina:

  .https://www.youtube.com/watch?v=egaGCuheg1g

  zryte lby, co zrobic

 13. anne said

  Obecnie są już nawet powoli pewne tendencje, by nawet taką żydowską gnidę jak Rumkowski pokazać w ludzkim świetle. Być może niektórym osobom znana jest postać pisarki Elżbiety Cherezińskiej. Wydano kilka jej książek- sagę o Piastach podczas rozbicia dzielnicowego i sagę Sigrud. Ona też opracowała dzienniki Etki Daum, która była sekretarką Rumkowskiego w łódzkim gettcie. I z tych wspomnień wyłania się zupełnie inny obraz: biednego staruszka, który tylko przypadkiem został przełożonym starszeństwa,który- prawda- żył z młodą żoną w dostatku, kiedy obok ludzie umierali z głodu, ale który nie zdawał sobie z tego sprawy, a jednocześnie robił wszystko, by jego ziomkom żyło się w miarę znośnie. Gdybym nie znała historii, i gdybym jej poznawanie zaczęła od tej książki, to nawet nie miałabym pojęcia czym strasznym i nieludzkim była wojna i okupacja (tzn i tak nie mam, ale nie dostrzegam żadnej jej „ludzkiej” twarzy). I kiedy czytałam ten dziennik, cały czas miałam w głowie cytat z Orwella, że kto rządzi teraźniejszością, rządzi też przeszłością.

 14. Siekiera_Motyka said

  Jak się kłamie,

  .https://www.dissentmagazine.org/wp-content/files_mf/1390334198d9Ezra.pdf

  „Hannah Arendt, niemiecka żydowska filozofka polityczna, która uciekła z
  nazistowskiego obozu internowania [1] zyskał międzynarodową sławę i uznanie w
  1951 ze swoją książką Początki totalitaryzmu”

  Wiki Arendt mówi,

  „W maju 1940 roku, po niemieckiej inwazji na Francję Arendt został internowany jako „wróg obcy” w obozie Gurs, ale udało jej się uciec, zanim Niemcy dotarli do tego obszaru [14].”

  Obóz Gurs,

  „Gurs Internment Camp był obozem dla internowanych i jeńcem wojennym zbudowanym w 1939 r. W Gurs, miejscu w południowo-zachodniej Francji, niedaleko Pau. Obóz został pierwotnie założony przez rząd francuski po upadku Katalonii pod koniec hiszpańskiej wojny domowej, aby kontrolować tych, którzy uciekli z Hiszpanii ze strachu przed odwetem z reżimu Francisco Franco. Na początku II wojny światowej rząd francuski internował 4.000 niemieckich Żydów jako „wrogich obcych”, wraz z francuskimi socjalistami, przywódcami politycznymi i tymi, którzy SPRZECIWIALI się wojnie z Niemcami. [1]”

  „SPRZECIWIALI” !!!!!!!!!

 15. Kwiecista said

  M.in. o przemilczanej prawdzie o współudziale Żydów w holokauście – Ks. Tadeusz Guz

 16. Kapsel said

  „Antypolonizm w Izraelu bierze się z poczucia wstydu za bierność Żydów w czasie Holokaustu. Powtarzanie samym sobie: już nigdy nie pójdziemy jak owce na rzeź. Holokaust poza wszystkim to również potworne upokorzenie – że nie walczyli, nie stawili oporu” – powiedział doradca prezydenta prof. Andrzej Zybertowicz. Słowa te są szeroko komentowane w amerykańskich i izraelskich mediach.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-mocne-slowa-prof-zybertowicza-o-holokauscie-zagraniczne-medi,nId,2521158#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 17. Kapsel said

  Żydowska Służba Porządkowa to kapusie gestapo

  Instytucją, która szczególnie parszywie zapisała się w historii Holocastu, była Żydowska Służba Porządkowa (Jüdischer Ordnungsdienst).

  W „Archiwum Ringelbluma” wprost nazywana jest przedsiębiorstwem.

  Co prawda, była powołana do pilnowania porządku w gettach, ale w rzeczywistości stała się rękami, uszami i oczami gestapo.

  W krakowskim getcie szczególnie odrażającą postacią był Symche Spira.

  (…)

  Żydzi przeciw Żydom – Zbrodnie policji żydowskiej

  Profesor Jerzy Robert Nowak podczas spotkania z czytelnikami w Łodzi opowiada o żydach, którzy doświadczyli prawdziwych tragedii za sprawą swych braci. Ten przemilczany aspekt II wojny światowej stanowi bardzo niewygodny temat na tle polityki szkalowania Polaków i notorycznego oskarżania o antysemityzm. Jak się jednak okazuje są także Żydzi, którzy z wielkim uznaniem wspominają poświęcenie i bohaterstwo narodu polskiego. To właśnie na podstawie ich opowieści profesor Nowak buduje niesamowity obraz czasów okupacji, gdy wielu Żydów stawało się katami swych rodaków, a Polacy okazywali się bohaterami. „To policja żydowska była najokrutniejsza wobec skazanych” – autor przemilczanego w Polsce wstrząsającego dziennika z getta warszawskiego Chaim A Kaplan „Okrucieństwo policji żydowskiej było często większe niż Niemców, Ukraińców, Łotyszy” – Najsłynniejszy kronikarz getta warszawskiego Emanuel Ringelblum

  całość tutaj

  http://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/zydowska-sluzba-porzadkowa-kapusie-gestapo/

 18. zero said

  przydałby się serwis w językach angielskim, hebrajskim jidish I niemieckim propagujący m.in. kolaborację zydów z niemcami,
  Może przetłumaczona wersja gajówki?
  Wersja polska niewiele daje w skali planety.

  Ludzie na świecie są przekonani że to tylko żydzi cierpieli katusze, a polacy owszem ale tylko troche; a o rosjanach to nic nie wiedzą, dla nich bolchevique y ruso to to samo.

 19. Siekiera_Motyka said

  „Kogo ratować: (…) czy powinniśmy pomagać wszystkim w potrzebie, niezależne od ich jakości? Czy nie powinniśmy nadać tej działalności syjonistycznego – narodowego charakteru i starać się uratować przede wszystkim tych, którzy mogą przydać się Ziemi Izraela i Żydom? Rozumiem, że postawione w ten sposób pytanie brzmi okrutnie, niestety musimy jednak stwierdzić, że jeśli spośród 50 tysięcy jesteśmy w stanie uratować zaledwie 10 tysięcy ludzi, którzy mogą się przyczynić do budowy państwa i narodowego odrodzenia, a z drugiej strony możemy uratować milion ludzi, którzy okażą się ciężarem, a w najlepszym razie apatyczną żydowską masą, to musimy się ograniczyć i uratować te 10 tysięcy, które da się uratować spośród 50 tysięcy – mimo oskarżeń i błagań miliona. Pocieszam się faktem, że nie sposób zastosować tej surowej zasady w stu procentach, więc ten milion również coś dostanie. Dopilnujmy jednak, żeby nie dostał za wiele.

  Wychodząc z tego założenia, musimy przede wszystkim ratować dzieci, bo to one są najlepszym materiałem dla jiszuwu. Trzeba ocalić pionierską młodzież, ale przede wszystkim tę, która przeszła szkolenie i jest duchowo przygotowana do pracy w syjonistycznym duchu. Trzeba ratować także przywódców syjonistycznych, ponieważ ruch syjonistyczny jest im coś winien. (…)”

  jiszuwu = Budowany przez Syjonistów Izrael

  ” ….. NIEZALEŻNIE OD ICH JAKOŚCI ? ” !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wiek ? Wykształcenie ? Kraj pochodzenia ? Umiejętności ? Znajomości ? itd
  Jakości !!!!!

  Ale Polacy mieli ratować wszystkich nie zależnie od „JAKOSCI” !!!!

  _http://www.nieznanahistoria.pl/kogo-ratowac-opinia-zyda-na-temat-holocaustu/

  _https://historia.org.pl/2012/11/26/siodmy-milion-izrael-pietno-zaglady-t-segev-recenzja/

 20. Siekiera_Motyka said

  „W końcu października 1938 roku w wyniku akcji władz niemieckich tzw. Polenaktion z terenu III Rzeszy deportowani zostali Żydzi posiadający polskie paszporty. Brutalnie, wygnano kilkanaście tysięcy ludzi, pozwalając na zabranie ze sobą tylko niezbędnych rzeczy oraz 10 marek. Do Zbąszynia (granicznego wtedy miasteczka na zachodzie Wielkopolski) od 28 października 1938 roku dotarło około 9 tysięcy Żydów siłą przepchniętych przez granicę.”

  No proszę, Polacy mogli okraść Żydów z 10 marek. A to co schowali to jest pewne ze Niemcy znaleźli po szczegółowej Niemieckiej rewizji osobistej, bo Hans jest precyzyjny.

  http://www.zbaszyn1938.pl/zbaszyn/zarys-wydarzen

 21. .243 said

  Polaków denuncjujących żydów była dosłownie garstka.
  No i mamy dzis to co mamy.-las w Yad Waszem

 22. .243 said

  ad 9

Sorry, the comment form is closed at this time.