Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o „Strajk Kobiet” chce ingerować…
  . o O JKM i nie tylko…
  . o O JKM i nie tylko…
  lewarek.pl o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  lewarek.pl o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Yah o Primum non nocere
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  . o Primum non nocere
  revers o Wolne tematy (81 – …
  Lily o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Uchodźcy – Nachodźcy

Posted by Marucha w dniu 2018-02-13 (Wtorek)

Uchodźcy mają tu do odegrania zaledwie rolę lodołamacza, torującego drogę zgoła innym przybyszom – rolę buldożera wyrównującego plac pod całkiem inną konstrukcję.

Komu się zdaje, że problem imigrantów na naszym terytorium dotyczyć ma głównie i wyłącznie nieszczęśników uciekających, bądź nasyłanych z Bliskiego Wschodu– tego śpieszę wyprowadzić z błędu. Oto bowiem rozmaite znaki na niebie i ziemi wskazują, że z Polską wiążą wielkie nadzieje i daleko idące plany mieszkańcy zupełnie innych stron, ludzie nie będący bynajmniej wyznawcami Mahometa. Ci ostatni mają tu do odegrania zaledwie rolę lodołamacza, torującego drogę zgoła innym przybyszom. Rolę buldożera wyrównującego plac pod całkiem inną konstrukcję.

Na trop nowej mądrości etapu naprowadza osobliwa retoryka, jaką posłużył się ostatnio pan podsekretarz stanu USA Tony Blinken, który wymogowi gościnności względem imigrantów poświęcił osobny ustęp swego warszawskiego przemówienia.

Z jednej strony starał się on utwierdzić wiarę tubylczego audytorium w szczerość amerykańskich zamiarów zapewniania bezpieczeństwa w naszym regionie, z drugiej jednak mimochodem uzależnił ziszczenie się tej wizji od skwapliwości, z jaką przyjmiemy szukających u nas wytchnienia przybyszów.

Blinken sięgnął przy tym po intrygujący argument: „Przyjęcie imigrantów, uchodźców i osób ubiegających się o azyl jest niezwykle trudnym zadaniem dla każdego z krajów. […] Ale wzywam was do tego, byście nie zamykali oczu. Patrzymy przecież na ludzi. Na matki. Na ojców. Na synów. Na córki. Na ludzi takich jak my. Nasi ojcowie i dziadowie pokonali w przeszłości często te same drogi, szukając schronienia przed przemocą”.

Zauważmy: oto dla wzmocnienia imperatywu otwartości względem wyznawców Mahometa, imperialny rewizor odwołuje się do domniemanej wspólnoty przeżyć „naszych ojców i dziadów”. Jakaż jednak może być dziś analogia losów uciekinierów z Syrii i paryskich świadków holocaustu, wśród których dorastał Tony Blinken? Okazuje się, że bardzo ścisła.

Niespełna pół roku temu wyklarował to dobitnie prezydentowi Rosji prezes Europejskiego Kongresu Żydowskiego. Podczas styczniowej wizyty na Kremlu pan Wiaczesław Mosze Kantor miał oświadczyć m.in., że: „Statystycznie sytuacja Żydów w Europie jest najgorsza od czasów zakończenia II wojny światowej” (sic!), a „widmo exodusu Żydów z Europy jest dość realne”. [Oby się spełnił… – admin]

Z kontekstu wynikało przy tym niezbicie, że zdaniem Kantora, największe niebezpieczeństwa czyhają dziś na Żydów w Europie Zachodniej. Tak też musiał zrozumieć to jego rozmówca, Włodzimierz Putin, skoro odpowiedział krótko i serdecznie: „Przyjeżdżajcie do nas!” (sic!).

Zauważmy, że niejako na marginesie, liderzy Europejskiego Kongresu Żydowskiego uznali w Putinie gwaranta swego bezpieczeństwa. Najwyraźniej więc nie dla wszystkich największym zmartwieniem jest „wzmacnianie wschodniej flanki NATO” w obliczu „zagrożenia ze strony Rosji” – ta wersja serwowana na użytek publiczności polskiej wcale niekoniecznie obowiązywać musi cały establishment europejski i światowy.

Czy jednak zachodnioeuropejscy Żydzi zechcą skorzystać z zaproszenia do Rosji, by tam rewitalizować swoją autonomię, dajmy na to, w Birobidżanie? Mocno wątpliwe. Bo i po cóż mieliby jechać aż do Azji, skoro sentymenty lokują znacznie bliżej?

Podejmując w niedalekiej przyszłości kolejną wędrówkę, Żydzi nie będą raczej szukali szczęścia na Syberii. Wyjaśnia nam to ważna publikacja sprzed lat paru – obszerny artykuł Seweryna Aszkenazego, zasłużonego lidera i sponsora judaizmu reformowanego w III RP.

Jego tekst – ze wszech miar wart lektury in extenso – formułuje jasny program żydowskiego powrotu do Polski: „Skoro historia się powtarza, w takim razie być może to, co nie do pomyślenia ‒ exodus Żydów z Europy zachodniej pod presją fizycznego zagrożenia ‒ znów będzie do pomyślenia” – stawia kwestię Aszkenazy, po czym przechodzi do rzeczy: „Jeśli wszyscy Żydzi znów będą musieli opuścić zachodnią Europę, w którą stronę powinni się udać? I gdzie natrafią na najbardziej gościnne przyjęcie? Zakładam tu czysto teoretycznie, że z tych czy innych powodów, nie zdecydują się na wyjazd do pozostającego w stanie nieustannej wojny i zagrożenia z zewnątrz, przeludnionego Izraela.”

Aszkenazy sugestywnie i przekonująco rysuje niewesoły zaiste obraz recydywy antysemityzmu w krajach Zachodu – nie wyłączając Stanów Zjednoczonych z ich rosnąca populacją muzułmańską – po czym zadaje retoryczne, w świetle przytoczonych przezeń faktów, pytanie: „Czy europejscy Żydzi nie powinni zamiast wyjeżdżać z Europy, przenieść się na jej wschód?

Nie tai, że największe nadzieje wiąże właśnie z naszym krajem: „Sądzę, że znowu, jak kiedyś, na Polskę, niczym latarnię morską wśród wzburzonych fal, mogą spoglądać zachodnioeuropejscy Żydzi, chcący zacząć nowe życie w środowisku bezpiecznym dla nich i ich rodzin, ale tak, by nie opuszczać Europy. Polska może nawet posłużyć za bezpieczną bazę i główną siedzibę dla żydowskich elit biznesu z Europy, których interesy mają charakter globalny”.

Ożywiony wizją Polski jako najbezpieczniejszej przystani dla Żydów, Seweryn Aszkenazy stara się zjednać czytelników dla tej koncepcji rozwiewając ewentualne zastrzeżenia: „Jednym z powodów jest gościnność Polaków, pomimo utrzymujących się wciąż uprzedzeń podsycanych przez niechętnie poddający się przemianom Kościół katolicki, otwartość polskiej gospodarki na żydowską przedsiębiorczość oraz otwartość Polski na kulturę żydowską”.

Jak z tego wynika, wizja żydowskiego powrotu do „nowego Kanaanu” – jak przed wiekami zwali Polskę przodkowie Aszkenazego, Kantora i Blinkena – nie jest bynajmniej wizją księżycową, oderwaną od współczesnych realiów. Wręcz przeciwnie. Skoro widzimy, że sprawie tej poświęcili już sporo namysłu ludzie tak poważni – nie wypada ich przemyśleń bagatelizować. Bynajmniej nie powinno to oznaczać automatycznego entuzjazmu – warto bowiem odrobić tę lekcję historii do końca, przypominając sobie m.in. jaki los przypadł w udziale mieszkańcom podbitego Kanaanu.

Grzegorz Braun
http://www.bezc.pl/

Komentarzy 30 do “Uchodźcy – Nachodźcy”

 1. Terebesz said

  Ciekawe. Metodą dobrego i wrednego policjanta z jednej strony przypomina się Polakom jacy to gościnni byli (i głupio, gdyby nagle przestali być), z drugiej na wszelki wypadek przywala się pałą antysemityzmu.

  Będziemy mili wobec Umiłowanych Gości – wejdą nam na głowę i nasrają. Przestaniemy być mili – udowodnią światu jacy to jesteśmy podli i za aprobatą wszystkich obrabują. Tak czy owak Zenon Nowak.

  Ja bym szedł w zaparte.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Co byśmy nie robili… komu byśmy się nie podlizywali…i tak na nam na głowę nasrają.
  Więc nie powinniśmy brać srania pod uwagę, tylko robić swoje.
  Oczywiście jest to marzenie ściętej głowy przy takich rządach.

 3. Terebesz said

  Stwierdzenie „jesteśmy w sojuszu z krajem X” należy w Polsce rozumieć jako „rządzi nami agentura X”.
  W państwach tzw. poważnych taka zależność też do pewnego stopnia występuje, ale chyba nigdzie do tego stopnia co u nas.

 4. Hipotetyczna teoria .
  Państwo z bombami atomowymi czyli Izrael traci białych żydów a zachodni nie mają ochoty na życie w Izraelu i płacenie podatków w Izraelu.Nie chcą utrzymywać muzułmanów,korzystających z systemu społeczno-gospodarczego w Izraelu.Pomimo pieniędzy z Arabii Saudyjskiej dla Izraela?Tak.To są pieniądze dla miliarderów w Izraelu a nie dla mieszkańców.

  Chcą do Polski?Super.Hebrajczycy w Polsce?Tak.Oficjalnie ale jeszcze hipotetycznie(uśmiech)

  10 milionów,żydów czy też białych,powiązanych z żydami zamieszka w Polsce.Wszyscy w Izraelu otrzymują obywatelstwo polskie a wszyscy Polacy jak mają ochotę otrzymują paszport izraelski.

  10 milionów plus 8 milionów w Izraelu to już dodatkowo 18 milionów….Polaków.38 milionów plus 18 to już 56 milionów Polaków,w tym jednocześnie w Izraelu.Hipotetycznie na bliskim wschodzie jest państwo Izrael z 56 milionami mieszkańców tak jak w Polsce ale z dostępem do bom atomowych.

  Czy syjoniści wyrażą zgodę na hipotetyczny plan Marka Lipskiego?Nie wiem.Jestem pragmatykiem i jestem zainteresowany zyskami dla siebie,dla rodziny i dla społeczeństwa w którym żyję.

  Syjoniści czytają autorów na moich projektach na których kieruję do Gajowego.On z kolei nie chce komercyjnego uzdrowiska, w Gajówce ani prezentu w postaci portalu,z taką samą grafiką.Hipotetycznie(uśmiech).

  Oczywiście religie jak judaizm czy katolicyzm muszą wyrazić zgodę ale przy takiej ilości mieszkańców Polski to nawet Niemcy będą się osiedlać w Polsce,Wody pitnej starczy dla wszystkich a jak zabraknie to kupimy…w Rosji.

  Oczywiście EU Parlament nie wyrazi zgody na gigantyczne państwo Polska,wydające polskie paszporty .Dalej.Polski rząd kontaktuje się z Chinami.prosi o przesłanie 50 milionów Chińczyków do Polski czyli w 2 lata,Polska ma oficjalnie 108 milionów mieszkańców.A teraz proszę o oklaski,bez kawy i pączków.Mamy karnawał dlatego hipotetyczna teoria.

  Czy mieszkańcy Polski w referendum wyrażą zgodę na państwo 108 milionów?Tak.Liczą się zyski gdyż 108 milionów mieszkańców to są piękne podatki.Premierem Izraela i Polski,pozostanie Morawiecki a jego zastępcą znany Premier Izraela.
  Hipotetycznie.

 5. Anatom said

  wszawica zbliża się wielkimi krokami a naród ogląda na swych plazmach tańce z gwiazdami.

 6. Niepokorny said

  Pan Braun daje poniesc sie fantazji i pisze scenariusz do filmu political fiction.
  To wszystko jest o wiele prostsze. Pozbycia sie mlodych arabskich mezczyzn z Bliskiego Wschodu jest na reke Izraelowi, wiec USA to wspiera. Po prostu kraje arabskie pozbywaja sie rekruta. A, ze przy okazji oslabia to Europe to tym lepiej dla USA.

 7. Marek said

  Panie Lipski, Pan nie pije tyle nawet w karnawale.
  Panu Boydarowi nie szkodzi.

 8. Boydar said

  Booo jaaa zakąąąąszam 🙂

 9. Boydar said

  „… Uchodźcy mają tu do odegrania zaledwie rolę lodołamacza, torującego drogę zgoła innym przybyszom – rolę buldożera wyrównującego plac pod całkiem inną konstrukcję …” – tow. Braun

  Tutejsze tasiemce okazują powyższym niepokój. Przed tasiemcami zagramanicznymi, i trudno się dziwić. My zachowajmy spokój.

 10. Archer said

  I znowu durne polaczki się zlitują nad żydami i będą ich przyjmować i udzielać gościny, tak jak w poprzednich wiekach, bo oni są biedni i ich wszędzie prześladują. Tylko teraz żydzi będą emigrować do Polski z odwrotnych kierunków, niż to było we wcześniejszych wiekach – z zachodu i bliskiego wschodu. A jak po pewnym czasie żydzi osłabią tą Judeopolonię od środka niczym rak złośliwy, to kalifat Niemiecki znowu zaatakuje, tak jak w II wojnie światowej. Najgorzej będzie miał „naród wybrany”, bo będą tworzone getta przez Muzuszkopów, żeby żydzi się mogli schować przed polskim antysemitami. I znowu jacyś polaczki będą ukrywali żydów w piwnicach, szopach. Za ukrywanie żydów będzie groziło publiczne ścięcie głowy na stadionach. Okupacja będzie ciężka i okrutna. „Polskie obozy koncentracyjne” znowu będą pracować pełną parą non stop, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Po pewnym czasie, jak Muzuszkopy podbiją prawie całą Europę zachodnią, niespodziewanie zaatakują podstępnie, miłujących pokój Rosjokitajców. Wojna będzie długa i zacięta, zginą miliony po obu stronach, lecz powoli Rosjokitajce będą wygrywać. Wschodnia dzicz Mongo-rosjo-kitajska będzie szła na Brukselę, „wyzwalając” przy okazji Judeopolonię spod jarzma ISSlamistów, po drodze zabijając, rabując i gwałcąc. Bruksela zostanie po ciężkich walkach zdobyta, a Muzuszkopy pokonani. Europa będzie wyzwolona.
  W Judeopolonii będzie narastać niezadowolenie i powszechny sprzeciw z nowych porządków, bo nie będzie niepodległości. Dlatego Rosjokitajce będą musieli oprzeć swoją władzę na częściowo miejscowych kadrach. Ocaleli żydzi którzy przetrwali wojnę, będą się ochoczo zgłaszać do nowych władz na terenie Judeopolonii, pomagając zaprowadzić porządek Rosjokitajcom z polskimi antysemitami, którzy ukrywają się po lasach i którzy mordowali w czasie wojny żydów widłami i siekierami, paląc ich nawet w stodołach.

  Sami widzicie, jak historia lubi się powtarzać, niczym w tej piosence „Czterech małych murzynków” z kapeli Wuja Waldka.

 11. Poglądy pana Grzegorza Brauna, tylko te które publicznie wyraża, w wielu kwestiach pokrywają się z moim postrzeganiem „spraw politycznych”. Nie mam jednak do niego zaufania, bo to… nazwisko, rysy, korzenie, wada wymowy… Jedna rzecz szczególna, której mu nie można zarzucić, to głęboka znajomość problematyki „plemniennej”.

  Chciałbym niejako uzupełnić ów artykuł.

  1. Tony Blinken
  Энтони („Тони”) Джон Блинкен (родился 1962), еврей [ ż y d ], заместитель советника по национальной безопасности (Deputy National Security Adviser), номер 2 в дипломатической иерархии США, два десятилетия занимавшийся разработкой внешней политики США, главный пропагандист в Конгрессе США по предлагаемому вооруженному удару по Сирии. Любимая фраза Блинкена – „сверхдержавы не блефуют”. Тони Блинкен видит администрацию Обамы в качестве сильного защитника Израиля, и он же заявил: „…ни один из наших предшественников не сделал больше для безопасности Израиля, чем мы”.

  2. Birobidżan
  W marcu 1928 roku Centralny Komitet Wykonawczy Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików) podjął uchwałę o utworzeniu Okręgu Żydowskiego, który w 1934 roku przekształcono w Żydowski Obwód Autonomiczny – Birobidżan, istniejący do dziś. Flagę mają taką jak LGBT.

  3. Birobidżan to nie jedyny pomysł na znalezienie miejsca dla tego niesemickiego „plemnienia”.
  Były to:
  Curaçao

  http://www.fzp.net.pl/historia/droga-sefardyjczykow-na-antyle-holenderskie

  Jamajka [Rastafariańscy Jamajczycy utrzymują, że są potomkami Izraelitów, którzy w rzeczywistości byli czarnoskórzy],
  Surinam

  http://archiwum.patriota.pl/28_czarni_antysemici_i_zydowscy_rasisci/

  Cayenne [dzisiejsza Gujana Francuska],
  Królestwo żydowskie Ameryki Południowej I , potem II,
  Missisipi i Missouri [1819 r.],
  Azja Mniejsza [Państwo miało powstać na terenie dzisiejszej Turcji za przyzwoleniem Wielkiej Brytanii. Pomysł żydów rosyjskich],
  Ararat (Grand Island) [1825 r.],
  El Arisz [Obszar na półwyspie Synaj został zaproponowany przez rząd brytyjski w 1903 roku],
  Syria [w 1839 roku rząd Wielkiej Brytanii zaproponował oficjalnie Syrię, jako siedzibę dla żydów],
  Cyrenajka lub Mezopotamia [Żydowskie Towarzystwo Terytorialne badało możliwość kolonizacji i założenia tam państwa. Badania nie wyszły poza fazy rozważań],
  Madagaskar [plan kierowany przez Adolfa Eichmana (też żyda)],
  Lublinland ze stolicą w Nisku nad Sanem [również projekt Eichmana],
  Wietnam [w rok po zakończeniu II wojny światowej Ho Szi Min zaproponował Ben Gurionowi przekazanie żydom znacznych obszarów Sajgonu, jednak ta propozycja nie spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony żydostwa],
  Australia

  http://nczas.com/publicystyka/domino-jak-zydzi-planowali-odtworzyc-ziemie-obiecana-w-australii/

  Krym [od 1841 roku rozpoczęło się masowe osadnictwo żydów na Krymie z myślą powstania tam państwa Syjon. Carskie władze skutecznie powstrzymały ten proces, który nie nabrał zresztą nigdy charakteru masowego],
  Cypr [propozycję przeznaczenia Cypru na siedzibę żydów dyskutowano w latach 1880-1902, a całkiem poważnie brano ją pod uwagę od trzeciego Kongresu Syjonistycznego],
  Równina Guas Ngishu w Kenii [w roku 1903 Brytyjczycy zaoferowali żydom żyzny płaskowyż Guas Ngishu w Kenii. Syjoniści jednak odrzucili tę propozycję w 1905 roku, choć miała sporo zwolenników. Przewidywany obszar państwa miał liczyć 6 tysięcy mil kwadratowych],
  Saskatchewan w Kanadzie,
  Recife w Brazylii,
  Argentyna [do dziś mają sentyment do tego obszaru. Coś tam podobno „wykupili”],
  No i…
  Judeopolonia, o której już napisano tomy całe.

  4. Kanaan (Knaan) [„Kraina mlekiem i miodem płynąca”] – Dzisiejsza Polska, Czechy i Łużyce
  https://www.wikiwand.com/pl/J%C4%99zyk_knaan

  5. I dla przypomnienia:

 12. Do 9.Tak.Właśnie historia się powtarza i to są już fakty a nie tylko fikcja literacka.
  Jesteśmy świadkami tej makabrycznej repetycji.
  Protesty, publikacje medialne, referendum są iluzją. Realizacja tego planu trwa a celem, powtarzam są złoża i bogactwa w Rosji.Mieszkańcy Polski dla tego planu….przeszkadzają.

  Czy jest szansa dla mieszkańców,oprócz mojego, hipotycznego planu?
  Tak. Polonizacja Europy czyli więcej białych w administracji. Rusyfikacja Europy, przez białych Rosjan gdyż US Army ma w swoich szeregach wrogów czyli mniej białych.

  To jest wojna o przetrwanie białej rasy.O.K.Ja się poddam ,natychmiast pięknej Pani z Chin czy też z Korei ale ja jestem,z 14 białymi,biologicznymi dziećmi,ekscentryczny,Mój plan obrony tylko białej rasy wykonałem. Czekam na innych.

 13. Kazek said

  Żydzi nigdzie nie muszą szukać przystani bo wszędzie są u siebie i nikt im nie śmie podskoczyć , czy to w Izraelu czy w Europie czy w USA.
  Jeżeli chodzi o muslimów w Europie to jak donoszą „dobrze poinformowani” za wpuszczaniem ich stoją właśnie Żydzi aby zniszczyć jednolite społeczeństwa europejskie. Jak muslimy
  im zagrożą to już policja zrobi z nimi porządek.

 14. rafal said

  POLACY PO BITWIE POD GRUNWALDEM ,SĄ NARODEM PRZEKLĘTYM PRZEZ KOŚCIÓŁ ! ! !
  Ojciec Święty, żyd nie polak Jan Paweł II ,klątwy nie zdjął ! ! ! Watykan to WRÓG polaków ! ! !
  46.Lechia,-3 tys.lat historii Polski.cz.1/3.Spiskowa Historia Polski.https://www.youtube.com/watch?v=4Hq05Kvij3w&list=PLMljuBdUhXvsRJ-QD2ME1HHg7H7gaJ7fU
  AKOWCY strzelali do ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH którzy szli powstaniu na pomoc ! ! !
  KOPERNIK był satanistą .
  W roku 2020 szatan zostanie zniszczony do czwartego pokolenia .Polacy ocaleją ! ! ! ! NIEBOCENTRYZM i HONOR
  ISTAMBUŁ – to po prostu po polsku -IS TAM BUŁ – Jezus tam był . NOE , ADAM i EWA – byli polakami .Polska od Atlantyku po Ocean Spokojny .
  11.7/9 Narodowe Siły Zbrojne, fenomen polski: NARODOWCY, Żołnierze Niezłomni – NSZ WW 2https://www.youtube.com/watch?v=6oKx6tlM3ns&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0&index=92

  HISTORYCY POLSCY TO OSZUŚCI . W POLSCE BYŁO NAJPIERW PRAWOSŁAWIE ! ! ! ! !
  JEZUS CHRYSTUS NIGDY NIE BYŁ W PALESTYNIE ! ! ! ! !

 15. Romank said

  DOKladnie panie Gajowy:-)))))
  Jesli komus sie wydaje ,ze to Swiat nic nie wie o Holocauscie…to sie grubo myli.
  Sa u USA cale Instytuty Historyczne , z ktorymi walcza od lat- jak z najwiekszym zagrozeniem…walcza, czym sie da- i jak sie da….
  Wszystkie filmiki- jakie pokazuja sie na temat…przeciez pojawiaja sie dzieki tym osrodkom , jakie nazywaja Rewizjoinzmu Historycznego…
  Przeciez historyk z Opola sw p Ratajczak . zostal zadeptany, opluty – tylko za to ,ze sie na nie powolal i osmielil napisac na kogo sie powoluje..rtylko za to!!!! Za powolanie sie na istniejace opracowania historyckow Zachodnich…Nie wystarczylo go zniszczyc cywilnie…nota bene na oczach wszystkich POlakow…wsrod nich…..przy strachliwej , calkowitej obojetnosci ,,jaka moim zdaniem zdecydowala o jego smierci……. To wlasnei dzieki tej postawie Polakow w Polsce zemscili sie ohydnie mordujac go skrytobojczo i podrzucajac zwloki w samochodzie.
  Dlaczego nie zrobili tego z nikim z Anglii , USA ale w Polsce????
  BO tam to jest bezpiecznie dla mordercow…tam byli pewni ,ze nie poniosa zadnych konsekwencji.
  Maja zagwarantowana bezkarnosc…pelna bezkarnosc! Dzieki swoim rzadom, jakie wystrugali z Okraglego Stolu!!!! Najbardziej Ohydnej Transakcji- jaka zna Historii po Jalcie!
  Zatem drodzy moi to nie wrzask wokol HOlokaust Industry i ich montazy slowno prawnych i propagandowych stanowi sedno sprawy.. To stanowi tylko tlo….ale geszefte….dokladnei jak Jedwabne Geszefte..
  ..
  To ma przeslonic Najwieksza Zbrodnie Komunizmu..jak byla Pierestrojka i LIkwidacja Komunizmu przy pomocy Przeksztalcen Oligarchicznych Ustrojowych i …..Wlasnosciowych!!!!!!
  Jakie zabezpieczyli Gruba Kreska!
  I o to nalezy walczyc…rozpoczynajac….. od dokonczenia exhumacji w Jedwabnym!
  Dlaczego od tego???? Ano zastanowcie ie dobrze….to wam da wiecej niz wszystkie filmiki z YT.

 16. Zbyszko said

  A to Żydzi do Polski jeszcze nie przyjechali? bo z tego co gdzieś tam kiedys przeczytałem, to jest ich juz w Polsce (zarejestrowanych w gminach żydowskich) ok 5mln (proszę o skorygowanie, jeżeli ktoś ma inne dane).
  Zresztą wskazuje na to bardzo rozbudowany rozkład lotów z wielu juz polskich miast do Izraela:
  http://stan35.neon24.pl/post/142423,ustawa-o-ipn-na-tle-geopolityki
  No, zresztą każdy widzi pobudowane w miastach po całej Polsce, nieraz gigantycznych rozmiarów (jak te przy katowickiej Silesii) osiedla apartamentowców i rezydencji, dla wyjeżdżających masowo z Polski Polaków? czy może tej całej reszty, która została w POlsce i jest doprowadzona nieraz do skrajnej biedy?
  Jakby tu na to nie patrzeć w „wyzwolonej” przez Solidarność Polsce, szykuje się nie tylko zmiana nazwy tego Kraju…
  No cóż, nie obchodził nas los Palestyńczyków, no to teraz przyjdzie i nam ten los na siebie przyjąć

 17. drozdzik said

  Z kontekstu wynikało przy tym niezbicie, że zdaniem Kantora, największe niebezpieczeństwa czyhają dziś na Żydów w Europie Zachodniej. Tak też musiał zrozumieć to jego rozmówca, Włodzimierz Putin, skoro odpowiedział krótko i serdecznie: „Przyjeżdżajcie do nas!” (sic!).

  Tak wogole to Z Putinem wszystko w porzadku?

  ——
  Jak najbardziej, chłop wie co mówi i wie co robi.
  Żydzi z zaproszenia nie skorzystają. Dlaczego? Zagadka… 🙂
  Admin

 18. Ktoś said

  Nic nowego bo zawsze

  ŚWINIE CIĄGNIE DO GNOJU A GNÓJ DO ŚWIŃ

  15 dni zostało i będzie kwik

  PS.
  Ciekawe ile osób patrzy na „NAGŁE WYCOFANIE SIĘ Z USTAWY REPRYWATYZACYJNEJ” nie jak na „porażkę projektu” a jak na „RAPTOWNĄ KULUAROWĄ REDYSTRYBUCJĘ PROCENTÓW TAM ZAPISANYCH” pomiędzy hieny, sępy i hydry jakie Polskę obsiadły….

  pewnie nikt bo przecież „WYGNALIŚMY”…. tfu „WYGRALIŚMY”….. nie ?

  polska czy polin to i tak KRAJ JUDASZY w jakim mały zazdrości operatywności większemu sam będąc Piłatem mniejszym….. od siebie…. nie wspominając o tych CO SIĘ OŚMIELILI CHCIEĆ ŻYĆ UCZCIWIE…. a nie po katolsku/ zydowsku…. czy innym zakłamaniu….

 19. Polski punkt widzenia said

  (4) Marek Lipski

  Snuje Pan przerażające wizje … nie wiem, czy na trzeźwo czy nie … ale są to wizje antypolskie. Pan Boydar też puszcza wodze fantazji, ale przynajmniej są to propolskie sny i marzenia.

  A co do białej rasy, o której Pan tak szeroko się rozpisuje – nie o każdą białą rasę chodzi … W Polsce ma zamieszkiwać przede wszystkim biała, polska (słowiańska) rasa, która od tysięcy lat zasiedla te tereny.

 20. PISKORZ said

  re 17 PНаиболее ярким определением путинской правовой политики будет «размывание государства». Отдав государственный аппарат на службу крупному финансовому и компрадорскому капиталу, президент получил постепенный переход государственных функций в руки частных олигархических структур..

  Главным результатом социальной политики Путина стало резкое, чудовищное социальное расслоение общества и формирование внутри него замкнутых социальных групп, разделенных материальными, правовыми и культурными перегородками.

  TAK TAK PUTIN WIE, co robi..wystarczy poczytać to co wyżej..A TO- TYLKO CZĘŚĆ…dłuższego textu/ !! Straciłem cały…niestety. Tak, że z Putlerkiem nie jest wsio w poriadkie..To tylko pozory..!!

 21. Kuntakinte said

  Po przeczytaniu tej notki http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23016260,domy-zamiast-fabryk-port-zeranski-i-dawna-fabryka-fso-maja.html zastanawialem sie komu oni beda te osiedla budowac jak mlodych wyganiaja za granice, podobnie mi switalo w glowie.

 22. Greg said

  Auschwitz II – Birkenau (Brzezinka)
  Dla niedowiarków, radzę pojechać i przyjrzeć się z bliska!
  Wymienione wszystkie izolatory, kolczatka + nowy trafo u wejścia!
  DLA KOGO?

 23. NICK said

  Greg.
  Pan wie.
  Więcej niż inni.
  FEMA się umywa.

  Bądź Pan przy Bogu… .

 24. Do 19.Pan pisze ,totalne bzdury do ojca , białych 14 dzieci .Niestety moje hipotetyczne,fikcyjne refleksje są już faktami ale na korzyść Izraela a nie Polski.
  Moje refleksje są brawurowo pro polskie jak muzyka Chopina,Karłowicza,Moniuszki,
  Wieniawskiego,Bacewicz,Skaldów,Grechuty;Nahornego,kabaret Dudka,Lipińskiej i teksty Młynarskiego.
  Pan nie zna sorry smutnych i tragicznych faktów.

  Przykro mi że zna Pan umowy jaką PiS podpisał z Izraelem o dostawie gazu i ropy do Polski z Izraela.Taka sama umowa jest podpisana z Włochami, z Grecją, z Cyprem a inne kraje czekają w kolejce.Agenci Mosadu próbują przekonać administracje innych krajów.

  Cyz wie Pan ile moich dzieci mają niebieskie oczy i jasne kolor włosów?Dlaczego o tym piszę?

  Dla syjonistów czyli dla klanów miliarderów w USA,w Izraelu,również biali żydzi nie mają znaczenia.

  Makabryczna depopulacja białych żydów,chazarów w EU i w Izraelu trwa.Ten sam plan mają miliarderzy dla EU i dla Polski dlatego mamy następną inwazję kolorowych,pseudo uchodzców.

  Niestety pseudo uchodzcy już wiedzą co to jest grypa i choroby weneryczne.Nie mają szans tak jak klany miliarderów w USA,w EU,w Izraelu.

  Panie ja jestem wrednym Skorpionem z grupą krwi, którą od lat darowałem innym,gdyż miałem takie możliwości.Nie pieprz mi Panie,nie obrażaj moich dzieci.Z nazwiskiem Lipski mam wrogów w Niemczech.Boją się tego nazwiska jak nazwiska Himmler czy Hitler.Niestety.Wybaczam,gdyż się nie znamy.Ja nie piję alkoholu oprócz piwa bez alkoholu.(uśmiech),,,

 25. Ktoś said

  Swoją drogą w Polsce tylu patriotów, tyle organizacji co to „ojczyzną” wiecznie se baki wyciera….

  co za problem pójść sposobem MAHDIEGO i

  NATWORZYWSZY PLAKATÓW z DATAMI I MIEJSCAMI ZBRODNI ŻYDOSTWA NA POLAKACH

  WYMÓWIĆ IM GOŚCINĘ

  głośno mówiąc iż

  JUŻ PODZIĘKUJEMY ZA WIELOWIEKOWE ZDRADY (plakat), ZA MORDY NA POLAKACH (plakat)…. ZA ROZKRADANIE POLSKI (plakat)….

  i tak OD MIESZKA czy kiedy to coś tu nalazło drzewiej…..

  W ten sposób POKOJOWO BEZ NAPINKI W ŚWIETLE KAMER MOŻNA ICH WYPUNKTOWAĆ zwłaszcza jak się będzie z tym chodziło koło ambasad….

  a potem to wrzucić w eter…..

 26. Polski punkt widzenia said

  (24) Marek Lipski

  Roztacza Pan przed nami „radosną” wizję sprowadzania milionów żydów z Izraela do Polski – pisze Pan: „to super” ! A do tego, pańskim zdaniem, niech przyjadą do nas jeszcze miliony przedstawicieli innych nacji, np.Chińczyków – Pan dobrze się czuje ?! Pan to na poważnie ?

  Jeśli zaś chodzi o artystów, których Pan wymienił – proszę darować sobie te kiczowate i prostackie „produkcje” żydówki Olgi Lipińskiej, nie mające nic wspólnego z polskością … a to tylko przykład pierwszy z brzegu. O innych artystach nie będę się rozpisywać, temat jest zbyt obszerny.

  Panie Lipski, nie wiem czy jest Pan Polakiem, czy żydem etc. … nie znam ani Pana, ani pańskiej licznej progenitury – więc doprawdy nie wiem, w czym obrażam pańskie dzieci … mój wpis odnosił się się jedynie do pańskiej, moim zdaniem ponurej i tragicznej, wizji przyszłości Polski.

  I proszę mnie nie straszyć – zresztą, w dość niewybredny sposób – swoim nazwiskiem i osobą, bo to nie robi na mnie żadnego wrażenia. :-))) Proszę też o więcej grzeczności w dyskusji.

 27. Ale dlaczego? said

  „Uchodźcy” w Europie to konieczny element do likwidacji państw narodowych. Jak społeczeństwa przestaną być narodem, to będzie można zrobić z nimi co się chce.
  To nie tylko etap postulowany przez „ojców założycieli” EU, ale i szerzej etap na drodze do NWO, ogólnoświatowego kołchozu, by władza uzurpatorów nigdy nie była zagrożona, a bydło ludzkie nigdy nie opuściło już stajni…
  A że „po drodze” zginą być może miliony, w oczekiwanym starciu islamu ze zgniłym Zachodem? Tym lepiej, depopulacja jest na rękę uzurpatorom.

  Na marginesie, dochodzimy do momentu, gdzie praca ludzka w większości będzie niepotrzebna, bo zastąpiona przez roboty, komputery, itd. Więc „naturalne” jest, że nadwyżka, jakieś 80-90% bydła warto by się pozbyć. Uzurpatorzy bezwzględnie realizują ten plan. A jak dobrze pójdzie, to może uda się, np. przy pomocy głupich polaczków wywołać wojnę z Rosją i zdecydowanie wspomóc depopulację…

 28. Ale dlaczego? said

  Jeszcze jedno.
  Izrael przy wsparciu Arabii Saudyjskiej i swojej kolonii, USA, konsekwentnie realizuje plan obalenie wszystkich niewygodnych im rządów na Bliskim Wschodzie. I ogołocenia regionu z nadmiaru ludności. Co w oczywisty sposób wiąże się też z umocnieniem Izraela, a także z planami poszerzenia jego terytorium, tzw. Wielkim Izraelem.
  Postulowany przez niejednego polityka żydowskiego, wcale nie jest taką fantazją. Wystarczy przypomnieć, jak powstał w 1948 Izrael.
  A uchodźcy islamscy to większy antysemityzm. Więc dodatkowo spowoduje eksodus Żydów. By zapełnić Nowy Izrael.
  Chyba że plan się nie uda…

  Tak więc „uchodźcy” to plan wielowątkowy. Nie wolno też zapominać o surowcach na Bliskim Wschodzie.

 29. ENKI said

  Służalczość rządów wobec Izraela wywołuje gniew społeczeństw europejskich

  „150 milionów Europejczyków znienawidziło Izrael”
  23 maja 2013 pod takim tytułem opublikowano materiał, jaki wyszedł na mignews.com.
  Oto cytaty z artykułu (zamieszczone w rosyjskiej gazecie PREZYDENT):

  ” Zagrożenie dla istnienia Izraela stało się kwestią strategiczną w Rzymie, Berlinie, Londynie, Paryżu, Budapeszcie,
  Amsterdamie i Sztokholmie. Nienawiścią do Żydów przesycony jest duch europejskich parlamentów w takim stopniu,
  jak i w muzułmańskich medresach (meczetach). Wezwanie do zniszczenia Izraela brzmi jednakowo głośno
  w szkołach i meczetach, w podręcznikach i gazetach, w telewizyjnych serialach i w pseudo dokumetarnych filmach.”
  http://www.prezidentpress.ru/news/prezident/2345-150-millionov-evropeycev-voznenavideli-izrail.html

  Zamieszczam tekst rosyjski dla porównania i sprawdzenia.:
  150 миллионов европейцев возненавидели Израиль
  23 мая 2013 | Президент, Политика Под таким заголовком опубликован материал, вышедший на mignews.com. Вот выдержка из него: «Угроза существованию Израиля стала стратегической в Риме, Берлине, Лондоне, Париже, Будапеште, Амстердаме и Стокгольме. Ненависть по отношению к евреям пронизывает дух европейских парламентов
  в той же мере, что и в мусульманских медресе. Призыв к уничтожению Израиля звучит одинаково громко в школах и мечетях, в учебниках и газетах, в телесериалах и псевдодокументальных фильмах».
  http://www.prezidentpress.ru/news/prezident/2345-150-millionov-evropeycev-voznenavideli-izrail.html

  Komentarz
  „Polska krajem najbardziej przyjaznym Izraelowi”
  Tak głosi Propaganda III RP. Przyzwyczajano Polaków do takiej sytuacji ( Geremek, Bartoszewski, Lech Kaczyński, Sikorski, Tusk, Duda). Ale dopiero w zestawie z takimi doniesieniami – jak powyżej – służalczość polskich władz wobec Izraela nabiera znaczenia pierwszorzędnego; bo okazuje się, że służalczość taka nie buduje bezpieczeństwa Izraela, a przeciwnie – budzi poczucie sprawiedliwości u milionów ludzi i współczucie dla skrzywdzonych i wyzyskiwanych,
  ta służalczość wznieca gniew i nienawiść wobec wszechwładnego tyrana -agresora.

 30. Boydar said

  „… służalczość rządów wobec Izraela wywołuje gniew społeczeństw europejskich …” – Pan Enki (29)

  Jakbym czytał Main Kampf; zresztą, autor ten sam. Jednak „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się” i tak jest poza konkurencją. Izrael jest do likwidacji i nie Izrael o tym zdecydował; klasyczna skrobanka City.

Sorry, the comment form is closed at this time.