Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żydowski bydlak, Jojne Daniels, twierdzi, że w Polsce obowiązuje żydowskie prawo.

Posted by Marucha w dniu 2018-02-14 (Środa)

Pierdoleni w dupę przyjaciele

W Polsce obowiązuje żydowskie prawo? Tak uważa Jonny Daniels, przyjaciel „dobrej zmiany”.

Jonny Daniels bryluje wśród „dobrej zmiany”. Ten żydowski lobbysta, który odwiedził nie tylko ojca Rydzyka, ale gościł go prezydent, premier, a nawet sam Naczelnik, ma bardzo dużo do powiedzenia na polskie tematy.

Kim jest i jaką rolę pełni w Polsce do końca nikt nie jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć. Nawet organizacje żydowskie w Polsce.

Ale jak widać ma dużo do powiedzenie skoro od wielu już miesięcy wypowiada się w polskich mediach. Mimo tego, że z Polską nic go nie łączy.

Jak podaje pro-PiSowska niezalezna.pl, Daniels „urodził się w Londynie, wyemigrował do Izraela, tam służył w jednostce spadochroniarzy Sił Obronnych Izraela. Skończył w randze sierżanta. Z wojska trafił do Knesetu, był szefem sztabu wicemarszałka i doradcą wiceministra obrony i ambasadora Izraela w USA”.

Daniels jednak wyraźnie reprezentuje interesy swojego narodu i państwa. Udając przyjaciela Polski, wypowiada się na różne tematy w sposób arbitralny. Ba, jest w stanie podważyć nawet suwerenność polskiego państwa, uznając, że prawo żydowskie stoi wyżej niż prawo stanowione przez Polaków.

Tak właśnie wynika z jego wypowiedzi na temat wznowienia prac badawczych i ekshumacyjnych w Jedwabnem. O wznowienie śledztwa w celu wyjaśnienia co tak naprawdę zaszło w Jedwabnem i ile było faktycznie ofiar tej zbrodni, apeluje dr Ewa Kurek. W roku 2016 rozpoczęła zbiórkę podpisów pod projektem ustawy nakazującej wznowienie ekshumacji Żydów zamordowanych w Jedwabnem. W rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim” dr Kurek tłumaczyła:

– Na pewno ekshumacja zakończy wreszcie ciągnące się już kilkanaście lat wymyślanki polskich i żydowskich dziennikarzy, polityków i urzędników na temat Jedwabnego, których dość mają zarówno mieszkańcy tego białostockiego miasteczka jak i większość Polaków oraz polskich Żydów.

Dziennik Wschodni o sprawę ewentualnej ekshumacji zapytał również Jonny’ego Danielsa, jako prezesa fundacji From The Depths, która zajmuje się budowaniem relacji pomiędzy Polakami i Żydami. Ten odpowiedział:

– Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim, żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie. Ponowna ekshumacja w Jedwabnem zniszczyłaby wszelkie relacje pomiędzy Polska a międzynarodową społecznością Żydów [NARESZCIE! – admin]. Ta poszukująca medialnej kariery pani doktor rujnuje międzynarodowy wizerunek Polski i godzi w dobre imię jego świątobliwości Jana Pawła II, którego imię nosi uniwersytet, który ukończyła.

[Jakbym tę żydowską kurwę jebnął gazrurka w ten parchaty pysk, to by nie trzeba było nawet obdukcji lekarskiej. Że też taka żydowska beczka gówna nie boi się w Polsce mieszkać… – admin]

Głos 40 milionów Polaków nie ma więc, dla człowieka, który deklaruje budowanie dobrych relacji pomiędzy Polakami i Żydami, żadnego znaczenia. Tak właśnie traktuję Polskę i Polaków przyjaciel „dobrej zmiany”.

O tej skandalicznej wypowiedzi przypomniała wczoraj dr Ewa Kurek w rozmowie z Marcinem Rolą. Dr Kurek przypomniała również, że do tej pory żaden zbrodniarz żydowski nie został ukarany za zbrodnie na Żydach.

Dr Ewa Kurek w rozmowie z Marcinem Rolą:

http://dzienniknarodowy.pl

Komentarzy 56 do “Żydowski bydlak, Jojne Daniels, twierdzi, że w Polsce obowiązuje żydowskie prawo.”

 1. RA.dio active said

  Nie ma Polaka żyjącego ściganego za zbrodnie wojenne w przeciwieństwie do izraelskich …których jest conajmniej kilkadziesiąt…te zielone ludziki często mają zakaz wjazdu do ponad 100 państw na świecie.usa : sam tylko g.w.bush nie może wjechać do conajmniej 50 krajów,a nie jest oficjalnie ścigany przez żaden podległy judaszowe kraj.

 2. Lily. said

  Prosze zwrocic uwage na usmiech jakim odwzajemnil sie mgr historii niejakiemu Danielsowi „niekoronowanemu krolowi”.

 3. Cedric said

  W Jedwabnem trzeba dokonać ekshumacji. Skąd p. Daniels wie , że to sa same zydowskie ofiary. A może tez katolicy , a oni chcieli by miec katolicki pogrzeb. Nalezy zidentyfikować ofiary zgodnie z prawami kryminalistyki, a nie dekretowac , że tam leżą tylko Żydzi.

  ——
  A przede wszystkim należało powiedzieć publicznie: stul mordę, żydzie, nie ty chuju będziesz decydował. Po czym wyjebać go z Polski.
  Admin

 4. PISKORZ said

  re art Tacy niby oblatani…tylko te swoje krawaty mają za długie..pseudo-eleganciki z krawatami po same jaja.!!

 5. Lily. said

  Re 3
  Widac,ze bardzo boja sie,zeby prawda nie wyszla na jaw.
  Jak widze,wszedzie go pelno i zachowuje
  sie bardzo pewnie,co jest typowe dla nich.
  Jak by nie bylo jest z gromady”we the people”,
  my ludzie. Kaczynski,ktory nie zna jezyka
  angielskiego nazywa to”lepszy sort”.

 6. Maryś said

  Brawo admin.Ja bym mu jeszcze kołek w odbyt wetknął.

 7. ibrahim ibn jakub said

  od razu widać kto kogo „posuwa”….

 8. peacelover said

  add 6 Marys

  …stal zbrojeniowa o srednicy min10 mm i podgrzana do temperatury 800 stopni C bylaby bardziej efektywna !!!!

 9. osoba prywatna said

  Niemal wszystko, co wiemy o panu Jonathanie Danielsie, pochodzi z jego własnych relacji, wywiadów, zwierzeń i opowieści. Inne źródła są ubogie, żeby nie powiedzieć tajemniczo ubogie. I właśnie dlatego ten jego błyskawiczny i oszałamiający sukces na niwie „stosunków polsko-izraelskich” , ze szczególnym uwzględnieniem dostępu do najważniejszych osób w Państwie Polskim, w miarę czytania rodził we mnie pomieszanie podziwu i zgrozy. W pozytywnym znaczeniu oczywiście. Chociaż nieżyczliwi, bo i tacy są w Polsce, nazywają go Dyzmą.
  http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/kneset-tora-ojciec-dyrektor-fox-news-i-sierzant-daniels-czyli-sia-opowiesci

 10. prawo said

  Bydlak – nie bydlak. Może i tak, ale ma rację wszak wstrzymali rabini ekshumację w Jedwabnem na podstawie prawa żydowskiego więc przynajmniej tu mówi prawdę (bydlak jeden).

 11. Kapsel said

  Reprywatyzacja żydowskiego mienia to wymysł ?

  – Problem reprywatyzacji mień żydowskich jest wyimaginowany. Nie wierzę w to, że w momencie wywlekania z domów i transportu na miejsca kaźni ludzie pisali testamenty – powiedziała w Wywiadzie Gospodarczym w telewizji wPolsce.pl Joanna Modzelewska

  W dzisiejszym Wywiadzie Jerzy Bielewicz rozmawiał z Joanną Modzelewską, prawnikiem, o amerykańskiej ustawie 447 oraz o kwestiach prawa do dziedziczenia majątków. Zdaniem gościa wywiadu, problem reprywatyzacji mień żydowskich jest wyimaginowany.

  W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na kwestie prawne i jakiemu prawu podlega kwestia reprywatyzacji – polskiemu, izraelskiemu, czy amerykańskiemu, wraz z projektem amerykańskiej ustawy reprywatyzacyjnej 447?

  To były zbrodnie na polskiej ludności. W tamtym czasie nie było państwa Izrael. Te osoby podlegały prawu polskiemu. To byli obywatele państwa polskiego podlegający państwu polskiemu. Ta cała „wojna” opadłaby szybko, gdybyśmy popatrzyli na kodeks, a ten był w tamtym czasie bardziej restrykcyjny w sprawie dziedziczenia, niż obecnie. Jeśli ktoś nie spisał testamentu, to majątek przepadał na skarb państwa – mówiła Joanna Modzelewska.

  W prawie każdej takiej sytuacji, jeżeli nie ostał się ktoś z rodziny, to według przepisów majątek przepadał na skarb państwa.

  Zdaniem gościa Wywiadu, każda organizacja, także w przypadku amerykańskiej ustawy, cynicznie próbuje coś dla siebie obecnie ugrać. Tymczasem prawo jest odporne na sentymenty i bezwzględne w takich sytuacjach. Tak, jak w przypadku braku spadkobierców, po obywatelu Grecji polskiego majątku nie dziedziczy Grecja, tak majątku Katolika nie dziedziczy Kościół Katolicki.

  Gdyby Polak w dniu dzisiejszym, mając polski paszport, kupiłby nieruchomość w Hiszpanii i tak niefortunnie by się zdarzyło, że cała rodzina, łącznie z nim, zginęłaby w wypadku, nieruchomość w Hiszpanii nie przechodzi na innego Polaka, jeżeli nie był spisany testament i spadkobierca. Dziedziczy wtedy skarb państwa. I to jest normalne i tak jest wszędzie – powiedziała Modzelewska.

  Prawnik wątpiła także w prawdziwość wielu dokumentów, które są dzisiaj podstawą roszczeń reprywatyzacyjnych.

  Całe rodziny były mordowane. Tak samo, jak całe rodziny były wywożone na Syberię, do Katynia i tam mordowane. Były wywożone do obozów koncentracyjnych i tam mordowane. Ja nie wierzę w to, że te osoby pisały w takiej chwili testamenty. Po prostu w to nie uwierzę – powiedziała Modzelewska.

  Zobacz cały wywiad:

  Jerzy Bielewicz rozmawiał z Joanną Modzelewską, prawniczką.

  Darek Kwiatkowski
  6 dni temu
  No to znaczy, że Niemcy bezprawnie wypłacili odszkodowania Izraelowi. Te odszkodowania należały się Polsce. Bo Polscy żydzi, katolicy, protestanci, to byli wszyscy obywatelami Polskimi tylko różnych religii.

  http://www.polishclub.org/2018/02/08/reprywatyzacja-zydowskiego-mienia-wymysl/#comment-3754647265

 12. Grażyna said

  Spotkali się „we the people w każdym narodzie”. Jony Daniels pełni zapewne funkcję „oficera prowadzącego”.

 13. Kapsel said

  Jonny Daniels syndyk masy upadłościowej po ojcu Rydzyku

  .http://46bah7dkfu-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017/12/Daniels-i-Rydzyk.jpg

  …a może nawet po Jarosławie Kaczyńskim. Skąd mi to przyszło do głowy? Po prostu obejrzałem kawałek wystąpienia pana Danielsa w sejmie i zacząłem się zastanawiać, jak to jest, że nikomu nieznany starszy sierżant sztabowy izraelskiej armii jest członkiem Rodziny Radia Maryja. Bo dobrze zrozumiałem, prawda? Pan Daniels jest tym członkiem…?

  Jeśli to prawda, jeśli on rzeczywiście należy do Rodziny Radia Maryja, jak twierdzi, a do tego pozwala sobie na opowiadanie takich anegdot, jak ta o ojcu Rydzyku obrzuconym kamieniami przez ortodoksyjnego Żyda, a przypomnę, że ta anegdota została opowiedziana jako riposta na zarzuty młodego Geberta, to znaczy, że jest tak jak napisałem w tytule. Pan Daniels przyjechał przejąć masę upadłościową.

  http://www.polishclub.org/2017/12/22/jonny-daniels-syndyk-masy-upadlosciowej-ojcu-rydzyku/

 14. makry said

  Nie rabini a jeden rabin. W dodatku klamal. Zydom nie wolno ekshumowac zwlok pochowanych na cmentarzu, miejsce po spalonej stodole nie jest cmentarzem a miejscem zbrodni, ktora bezczelnie przypisuje sie Polakom.

 15. Jonny Daniels jako agent Mosadu, syjonistów, lobbysta dla Przymierza i dostaw ropy , gazu z Izraela do Polski,nie jest już specjalistą.

  Dlaczego?Lojalny obywatel Izraela,publicznie zdradził Izrael.Dlaczego?

  Przedstawił się publicznie i zdemaskował działania Mosadu w Polsce.Zdemaskował siebie jako agenta , szpiega na rzecz Izraela,

  Następni lobbyści czekają w kolejce o miejsce pracy dla Izraela w Polsce.Tak było i będzie.

  Tak długo jak polscy politycy,nie będą mieli odpowiedzialnej ochrony dla swojego życia czyli
  odpowiedniej obstawy, nie ma szans na jakiekolwiek zmiany.

  Oczywiście,że Morawiecki,ma wiedzę ,działa w ramach swoich możliwości, bardzo profesjonalnie ale i on nie ma szans,gdy jego życiu czy jego rodzinie zagrażają wrogowie Polski.Co ma zrobić ,pomimo , pochodzenia hebrajskiego?Oficjalnie potwierdzić,że jest szantażowany jak Tusk przez lobbystów?

  Proszę zrozumieć,że polscy politycy byli i są zastraszani przez pseudo lobbystów czytaj agentów i szpiegów ale to już jest inny temat.

  Nie ma znaczenie pochodzenia polityka w Polsce,gdy pseudo lobbyści i ich wspólnicy są grożni dla polskich polityków.

 16. snag said

  Życiorys prymitywnego hochsztaplera ale w Polsce wystarczy i przejdzie* – Żeby było śmieszniej to dosypie trochę soli na ranę ,…

  Fundacja ‚From The Depths’ i on oczywiście otrzymują się z donacji i rządowych grantów znaczy ze z waszej kieszeni. Jak zydzi lubią dawać (donacje) przekonaliście się budując im żydowskie muzeum.

  *Wypowiedz izraelskiego dziennikarza: – U was zgrywa szanowanego człowieka. W/g mnie ten człowiek to jeden wielki fake.

 17. snag said

  10 ,…

  Jedwabne jest jedynym miejscem w Europie gdzie jakiś rebe zadecydował czy kontynuować ekshumacje miejsca masowej zbrodni a zażydzony ‚rząd’ z premierem na czele szybciutko poleciał na miejsce żeby bić się w piersi ,…

  Czasem wygodnie ze Amerykanie są ignorantami w polityce, nie interesują się innymi krajami i nie wiedza co żydzi zrobili z tych rzekomo dumnych i szanujących się Polaków.

 18. snag said

  Moze ktoś mi przetłumaczy co ten Lipski pieprzy @ 15 bo ja trochę tępy dzisiaj i nie mogę ‚zaskoczyć’ ,…

 19. ibrahim ibn jakub said

  Jestem dumnym i szanującym się Polakiem, nie rzekomo, więc z automatu jestem nacjonalistą, antysemitą, antysyjonistą, kibolem i narodowcem.
  I chuj komu do tego, a szczególnie chazarskim plemionom koczowniczym.

 20. PISKORZ said

  re 5 Kaczyński nie zna żadnego języka…dobrze, że polski chociaż zna..Tak twierdzi jego dozorca..

 21. snag said

  13 ,…

  … w Sejmie? W naszym Sejmie jedynie zasłużone/przyjazne głowy państw (chyba ze z grajdołka) i liderzy w sumie niewielu, Walesa był jednym z nich.

  https://www.c-span.org/video/?c4470465/walesa-addresses-us-congress-nov-15-1989

 22. PISKORZ said

  re 11 ” że w momencie wywlekania z domów i transportu na miejsca kaźni ludzie pisali testamenty – A to wina Niemców. że im czasu nie dali na pisanie testamentów..!!

 23. ojojoj said

  do 9 Osoba Prywatna

  Jezeli niewiele jest o tym „Danielsie” na necie, tzn. ze ten osobnik nie nazywa sie Daniels – poprostu imie i nazwisko zmyslone, prawdopodobnie w tym celu.

 24. gość said

  PiS BUDUJE NA POHYBEL POLAKOM „RZECZPOSPOLITĄ PRZYJACIÓŁ”

 25. witek said

  Z Jakubem Szadajem, przewodniczącym Niezależnej Gminy Wyznania Mojżeszowego RP w Gdańsku, rozmawia Dorota Abramowicz
  – Podczas budowy amerykańskiej fabryki w Kokoszkach odnaleziono szczątki więźniów, prawdopodobnie w większości Żydów. Czy to oznacza, że nie będzie można ich ekshumować ze względów religijnych?
  – Moim zdaniem można
  – Naczelny rabin Polski nie chce tego
  – Michael Schudrich, jako naczelny rabin Polski, nie ma z tym nic wspólnego. A wszystko, co powiedziałem na temat grobów i tego, że w naszej religii zmarli powinni w stanie nienaruszonym oczekiwać nadejścia Mesjasza, dotyczy żydowskiego cmentarza. Tymczasem w Kokoszkach to nie jest cmentarz, tylko miejsce kaźni
  – Skąd wobec tego specjalne narady z udziałem rabina?
  – Nie wiem. Rabin powinien wiedzieć, że tego typu ekshumacja nie oznacza sprzeniewierzenia się naszym normom religijnym.
  – Czy konieczne jest bezinwazyjne badanie przez archeologów terenu pod budowę fabryki?
  – A po co?
  – Jak więc Pańskim zdaniem należy postąpić w sprawie Kokoszek, by w najmniejszym stopniu nie naruszyć żydowskich norm religijnych?
  – Podobnie jak w innych tego rodzaju przypadkach, które już „przerabiano” nie tylko na Pomorzu, ale także w innych regionach Polski. Jeśli potwierdzi się informacja, że w mogile są pochowani sami Żydzi, to należy zebrać dziesięciu wyznawców judaizmu, którzy odmówią nad szczątkami kadisz, modlitwę za zmarłych. Po ekshumacji przenieść je na cmentarz żydowski w Gdańsku lub w Sopocie.

  Czytaj więcej: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/443051,ekshumacja-szczatkow-w-kokoszkach-zgodna-z-zasadami-judaizmu,id,t.html

  Wychodzi na to, że tłustawy sierżant nie zna zasad wiary swoich pobratymców 🙂
  Jedwabieńska stodoła też nie jest cmentarzem ( chyba?)

 26. ibrahim ibn jakub said

  Postaram się wyłożyć zapędy chazarskich satanistów , jak „łumiem”, czyli tak jakby mnie słuchał elektryk wałensa (sorry,jeśli uraziłem czyjś poziom intelektualny):
  Mówi mosiek kanciarz…pardon, kantor (na jedno wychodzi) do rebe putina:
  – wiesz Wołodia zachód już zniszczyliśmy nachodźcami i tam strasznie niekoszernie się nam żyje. Musimy przenieść sie do Polin.
  Wiesz…israel za 10 lat przestanie istnieć, a nasz naród od zawsze nie ma swojego domu.
  Rebe Wołodia:
  – co proponujesz mosiek?
  – osiedlić się w Polin….
  – To w czym problem mosiek, ukrainę już rozpiepszyliście przy mojej pomocy i już się tam osiedlacie….
  – No…wiesz wołodia ale w Polin mieszkają Polacy, to gdzie my się osiedlimy?
  – Zróbmy to samo co w ukrainie mosiek….
  – co masz na myśli wołodia?
  – Na ukrainę się za chwilę wprowadzicie do domów opuszczonych przez naiwnych banderowców, co my ich na froncie wybijemy.
  Wywołajmy więc taką samą wojenkę z Polin. Naiwne polaczki , jak się nasłuchają o agencie Piłsudskim, masonie Kościuszce , masonie Pułaskim….jak ich młode pokolenie nafaszerujecie patriotyzmem do grobowej deski, to sami na nas ruszą. Ich domy opustoszeją, rodzice padną na zawał, jak ich dzieci wrócą w czarnych workach, albo wcale nie wrócą i wtedy zamieszkacie w ich domach, bo będą puste, jak na ukrainie.
  – No ale Wołodia jaki ci my damy pretekst, żebyś ty swoją armię bliżej granic Polin przeniósł?
  – No mosiek, co ty? czosnku dzisiaj nie jadł? Zaproś naszych wspólnych kupli z loży masońskiej….wystarczy paru naćpanych jankesów i jakaś imitacja bazy wojskowej na terenie Polin i ja już będę iał międzynarodowe prawo działać. Szczegóły obgadamy na najbliższym szczycie G-20.
  – wiesz co wołodia….Za gorąco w tej saunie…
  – w bani mosiek, w bani….kielicha?
  – nie mogę…obrzezany jestem….a chuj…polej…

 27. ibrahim ibn jakub said

  I to jest dopiero WROGIE PRZEJĘCIE MAJĄTKU NARODU POLSKIEGO

 28. Zbyszko said

  A to, to co?

  Tasiemiec.
  Aferzysta w sprawach krakowskich nieruchomości, czyli złodziej.
  Admin

 29. Inkwizytor said

  Hitler był dobry, tylko niedokładny 😦

 30. witek said

  Ciekawa historia rodzinna pana ze zdjęcia nr 25

  http://www.rodaknet.com/rp_szumanski_9.htm

 31. Marucha said

  Re 15:
  Jojne Daniels nie musi niczego udawać, nie musi się maskować, nie musi stać w cieniu.
  Sytuacja dojrzała do tego, że Żydzi mogą już całkiem jawnie pluć Polakom w twarz.

 32. Kapsel said

  Re 20

  Aby stać się właścicielem nieruchomości należy spełnić prawem określone warunki. Można min. drogą umowy zakupić , (co wcale nie oznacza że warunkiem jest zapłacić), można darować,jest dziedziczenie ustawowe lub testamentowe a w innych przypadkach jest to np. zasiedzenie tak w dobrej czy złej wierze , aportować jako udział w spółce itp.. a Skarb Państwa czy Gmina może stać się właścicielem nieruchomości gdy brak spadkobierców , przy wywłaszczeniach czy opuszczeniach… aspekty prawne nieruchomości to naprawdę ogromny dział prawny.

  Pani Joanna wskazuje tylko na jeden z tych elementów aby własność była prawnie sankcjonowana , czyli Sąd właściwy dla rejonu w wydziale Ksiąg Wieczystych dokonał odpowiedniego wpisu do treści Księgi Wieczystej dla danej nieruchomości w II jej dziale czyli właściciel z imienia i nazwiska lub nazwa firmy czy spółki itp..

  Konkretnie chodzi Jej o to że w tych parchatych czasach mogą się „objawić” przeróżne testamenty.
  Co do samego testamentu to miewa on też różne formy w zależności od miejsca i okoliczności.
  I przed tym ostrzega Pani Joanna, pomimo że uspokaja na podstawie tych przepisów które obowiązują ale kto wie co wymyśli rzytkowe kiepełe na dalej .. a ludzie będą się bić o telewizory w Lidlu czy Biedronce…

  Takie parchate czasy !

 33. ibrahim ibn jakub said

  Odnośnie wpisu nr 26. Moderator to jest z narodu „wypranego”, czy raczej nie?

 34. ibrahim ibn jakub said

  O.K. cofam wpis nr 33 iproszę o jego usunięcie. Szacun.

 35. VAV said

  Ostrzeżenia, których nie rozumieliśmy. Wykład Pani dr Ewy Kurek.
  .https://www.youtube.com/watch?v=eLIlY6lc9FQ&feature=youtu.be

 36. Kwiecista said

  Daniels tak powiedział, aby zablokować mogące nastąpić lawinowe wsparcie starań dr Ewy
  Kurek poprzez szeroką akcję składania podpisów pod petycją żądającą ekshumacji w Jedwabnem.

  „Żądamy Ekshumacji w Jedwabnem!

  Chcemy rzeczywiście dojść do prawdy. To jest konieczność prawna. Tutaj nie dopełniono podstawowych zasad prawa polskiego.”
  http://www.jedwabne-ekshumacja.org/wiadomosci/

  Dr Ewa Kurek – Jedwabne – anatomia kłamstwa i konieczność ekshumacji

 37. Kwiecista said

  Odpowiedź Danielsowi dajemy podpisując się pod petycją.
  http://www.citizengo.org/pl/signit/84089/view

  Jeśli Polaków nie będzie stać na gremialne podpisywanie tej petycji i jej upowszechnianie w swoim otoczeniu, to biada im i im dzieciom i wnukom.

 38. Romank said

  Panie Kapsel..pan przestan myslec takie nieodowiedzialne skojarzenia …bo sie panu znacznie pogorszy….
  Skad Ojcec przywiozl pieniadze a Radyjo???? tego nie wie nikt…tak samo- jak skad bierze pieniadze pan Jojnne D. na swoja Fundacje Holokauzdu…..
  Pan poprostu nei patrz w tym kierunku ..pan wez i poprzeklinaj glosno…..zeby panu ulzylo:-))))
  Takie zdolne sie rodza…w wieku 31 lat i juzsw aliansach z prezydentami, Prezesami, Przewodniczacymi….ze o innych nie wspomne:-))))Innemu w wieku 31 lat to dopiero obroslo gesciej:-))))

 39. Dzik said

  ad37 Kiwecista
  Okupacja trwa i takie petycje to autodenuncjacja która i tak nic nie zmieni. 750 tysięcy obywateli podpisalo się pod petycją w sprawie zmiany ordynacji wyborczej na jednomandatową po czym wybrancy narodu z uśmiechem na twarzy podtarli sobie tymi podpisami cztery litery nie przestajac przy tym bredzic o demokracji.

 40. Birton said

  Niech żyje Wielki Arcypremier Mateusz Morawiecki , Budowniczy Nowego Świata, Głos Prawdy , Mąż Natchniony, Tytan Myśli i Czynu, Wcielona Wola i Rozum, Inżynier Naszych Marzeń, Słońce Ludzkości, Pokoju i Postępu, Nadzieja Całej Ziemi, Demiurg Rodzaju Ludzkiego, Wielki Przyjaciel Dzieci i Młodzieży Jerozolimskiej, chwała Mu, po czterystu-kroć sława!!!

 41. antonio said

  Ten uscisk dłoni wyglada mi na masoński

 42. Kwiecista said

  Ad. 39 Dzik

  A jasne – dr Ewie Kurek nie chodzi o ekshumację w Jedwabnem tylko o samodenuncjację.
  Pan Dzik dobrze się czuje, że się tak wystraszył? Strzały doleciały do jego uszu?
  A może tu przybył od Danielsa z poleceniem postraszenia Polaków?

 43. Prawo-rzadni czy Prawo-zadni? said

  No tosmy sie dorobili:
  PRAWO i Sprawiedliwosc
  PRAWO Kaduka [Ius Caduco] czyli trybunaly
  PRAWO Konstytucyjne
  PRAWO Unijne
  PRAWO Miedzynarodowe: Ius Gentium, czyli ONZ
  PRAWO silniejszego (NATO)
  PRAWO CIA [Piskorski siedzi]
  PRAWO zydowskie [rzadzi narod wybrany w Warszawie i Knesset]
  PRAWO szariatu – w drodze [o ile zydy nas nie uratuja!!].

 44. Ibrahim sie czosnku nazarl. said

  26
  Ibrahim Ibn Jakub
  Ale smuty prymitywne. Pewnie przepisane od Joine Danielsa.

 45. Kwiecista said

  AD. 38 RomanK

  Jak to skąd przywiózł? Z Medalików. To taka miejscowość. Tam wszystko dajom.

 46. Salcie said

  O jeden krok za daleko – ambasador Izraela potrząsnęła Polakami – Ewa Kurek

 47. wr said

  A co nas obchodzi zdanie Johniego Danielsa? Żydzi zawsze będą kłamać i robić dobrze dla siebie. To trzeba mieć na uwadze. Przydałaby się jakaś manifestacja żeby zwrócić uwagę na problem. Najlepiej pod IPNem. Może w rocznice obchodów zbrodni w Jedwabnem?

 48. Boydar said

  „… a co nas obchodzi zdanie Joniego Danielsa …” – Wr (47)

  Nic. Obchodzi nas jedynie, czego wygłaszanie takiego zdania może być zapowiedzią.

  Jedziemy ?

 49. Jack Ravenno said

  Jojne Daniels – Nikodem Dyzma

 50. Marucha said

  Re 47, 48:
  Poglądy Jojne Danielsa nie byłyby dla nas interesujące, gdyby nie drobny fakt: ze mają one olbrzymi wpływ na postępowanie kurwów i pierdołów, jacy tworzą polski rząd i definiują polską politykę.

 51. Jack Ravenno said

  A tak a’propos Jedwabnego – to jest miejsce zbrodni nie grób, cmentarz czy cokolwiek. Obowiązkiem prokuratora i sądu jest dotarcie do prawdy. Sprzeciw żydów przeciwko ekshumacji wskazuje na to, że mają w tym po prostu interes – robią to łamiąc prawo i nikt tego nie prostuje. Niewiarygodne!

 52. Lily. said

  Co takiego slychac u”elit” w III.R.P.
  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/
  375-rzeczpospolita-przyjaciol-nowy-pomysl-elit

 53. JerzyS said

  Ten Daniels , to strasznie zabobonny człowiek!
  Nu i trochę niedoinwestowany umysłowo,
  skoro ma problem z rozróżnieniem miejsca zbrodni od grobu,
  czy cmentarza.
  |Chyba , że właśnie tam , w tej stodole,
  sami Żydzi pochowali swoich współplemieńców!

  Jeszcze jedna jest możliwość, , że Daniels to robi,
  aby chronić dobre imię Narodu Niemieckiego
  i skazanego za tę za zbrodnię w Jedwabnem został skazany Hermann Schaper

  Dowodził jako kapitan (Hauptsturmfuerer) Kommandem SS Płock – Ciechanów (kommando SS Zichenau-Schröttersburg).

  ===========================================================================

  „”Za zbrodnię w Jedwabnem został skazany Hermann Schaper .Dowodził jako kapitan (Hauptsturmfuerer) Kommandem SS Płock – Ciechanów (kommando SS Zichenau-Sr.Dowodził jako kapitan (Hauptsturmfuerer) Kommandem SS Płock – Ciechanów (kommando SS Zichenau-Schröttersburg).
  Przeprowadził akcje likwidacji w takich wioskach jak Wizna (koniec czerwca), Wąsosz (5 lipca), Radziłów (7 lipca), Jedwabne (10 lipca), Łomża (wczesny sierpień), Tykocin (22–25 sierpnia), Rutki (4 września), Piątnica, Zambrów a także w innych miejscowościach.
  Od 1960 roku oskarżany przez niemieckie prokuratury do sprawa zbrodni wojennych (Ludwigsburg), obciążony przez Komisarza okręgowego (Kreisskomissar) Łomży wymordowaniem tamtejszych Żydów, został też rozpoznany ze zdjęć przez dwóch świadków z Izraela – Chaję Finkelstein z Radziłowa oraz Izchak Felera z Tykocina – jako dowodzący pogromami w tych miejscowościach: 7 lipca 1941 w Radziłowie i 25 sierpnia w Tykocinie.
  Metody stosowane przez Schapera i jego patrole śmierci w tych masakrach były identyczne
  z przebiegiem mordów w Jedwabnem (zaledwie kilka kilometrów dalej) w kilka dni później.
  Schaper nie przyznał się do zarzutów i Niemcy uznali dowody za niewystarczające do osądzenia go.
  Kłamał przed sądem utrzymując, że w 1941 roku był kierowcą ciężarówki i posługiwał się
  fałszywymi nazwiskami. Pomimo pozytywnego rozpoznania go przez świadków, sprawę przeciw ‚Schaperowi’ zamknięto 2 września 1965 roku. W 1974 sprawa Sharpera została ponownie otwarta a w 1976 Niemiecki sąd w Giessen ( Hessen ) ogłosił Sharpera winnym egzekucji POLAKÓW i Żydów we wcześnie wymienionych miejscach w tym w Jedwabnem i skazał Sharpera na 6 lat więzienia
  ale wkrótce został zwolniony ze względu na zły stan zdrowia.
  Dlaczego nie mówi się że był człowiek skazany za zbrodnie w Jedwabnym ?
  : Żydzi w stodole nie zginęli jako Żydzi, lecz jako komuniści i rodziny tych komunistów – na podstawie wyroku wydanego przez Wehrmacht w Białymstoku i odczytanego im przed śmiercią przez Żyda-gestapowca.”

  Na wiki nie ma tylko, że został ponownie osądzony i skazany:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Hermann_Schaper

  Ktoś wie o tym coś więcej?

  offtop;) pisze razem bo ktoś mi zarzuci, że post nie zgody z tematem filmu 😛

  Słyszał ktoś o „petycji do Parlamentu Europejskiego nr. 0578/2012 o niszczeniu narodu i państwa Polskiego” wiadomo przez kogo:P:

  http://forumemjot.wordpress.com/2014/02/19/stop-niszczeniu-n

 54. JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę,a prawdę mają gdzieś!O przyszłości UE,mocarstwa USrael[i jego kolonii nad Wisłą:JUDEpolonii],dżihadzie i 3.wojnie światowej-zob.: ‘2021, Moonwars’ (na:docer.pl)

 55. ksya said

  Wiele się nie myli, praktycznie talmud Polska rządzi i praktykuje od wielu pokoleń.

 56. Zborowski said

  OT 2 -q….y CWELE. AJ WAJ CWELE

Sorry, the comment form is closed at this time.