Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Cisza w domu wisielca

Posted by Marucha w dniu 2018-02-17 (Sobota)

Chociaż teorie spiskowe są potępione przez mądrych, roztropnych i przyzwoitych, co to rozpoznają się między sobą po charakterystycznym zapachu, do czego oczywiście potrzeba specjalnego nosa, to jednak rzeczywistość też ma swoje prawa i nieraz natarczywie się o nie dopomina.

Oto wojna żydowska, jaka za sprawą izraelskiej ambasadoressy z Warszawie, z szybkością płomienia rozlała się na cały świat, wywołując nawet gniewne pomruki Naszego Najważniejszego Sojusznika, co to – jak się okazuje – na każde skinienie żydowskiego lobby skacze z gałęzi na gałąź – ta wojna nagle się zakończyła, jakby w jednej chwili stłumiła ją czyjaś Mocna Ręka.

Umilkli nie tylko folksdojcze, którzy na wyścigi zaczęli już chłostać nasz mniej wartościowy naród tubylczy, że „mordował Żydów”, podczas gdy folksdojcze w porozumieniu z dobrymi Niemcami ich ratowali, ale umilkł nawet pan Włodzimierz Cimoszewicz, z porządnej, ubeckiej rodziny, któremu Służba Bezpieczeństwa nadała piękny pseudonim „Carex”.

Jakby tego było mało, wojna żydowska ustała nawet w telewizyjnej stacji TVN, co to zaraz po Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Most” została sprzedana amerykańskiej firmie z pierwszorzędnymi żydowskimi, w dodatku – warszawskimi korzeniami.

Konferencja „Most” odbyła się 18 czerwca 2015 roku w Warszawie z udziałem najważniejszych ubeckich dynastii z Polski i ważnych ubeków z Izraela, którzy wobec Naszego Najważniejszego Sojusznika żyrowali ofertę wciągnięcia starych kiejkutów na listę swoich faworytów. Nasz Najważniejszy Sojusznik początkowo chyba się wahał, ale kiedy zobaczył, że stare kiejkuty z dnia na dzień potrafią z niczego utworzyć partię Nowoczesna, którą naród na dzień dobry obdarza 11 procentami zaufania, to w końcu ich wciągnął, ale gwoli lepszej kontroli musiał poradzić, by stację TVN sprzedać amerykańskiej firmie Scripps Network Interactive, której właścicielem jest z kolei firma Discovery Communications, w której prezesem zarządu jest pan Dawid Zaslaw, z pierwszorzędnymi, warszawskimi korzeniami.

Nic zatem dziwnego, że podczas wojny żydowskiej gwiazdy TVN ćwierkały z właściwego klucza, bo niechby no która ćwierknęła z innego, to zaraz by jej przypomniano, skąd wyrastają jej nogi. A skoro teraz, jak na komendę, przestały, podobnie jak folksdojcze i pan Cimoszewicz, to nieomylny to znak, że czyjaś Mocna Ręka nałożyła surdynę.

To oczywiście zatrąca już o moją ulubioną teorię spiskową, co to wprawdzie jest potępiona przez – i tak dalej – ale co z tego, kiedy rzeczywistość tak natarczywie dopomina się o swoje prawa? W tej sytuacji musimy postawić pytanie, co to za Mocna Ręka, która w naszym nieszczęśliwym kraju potrafi zgiąć każde kolano nie tylko u folksdojczów, nie tylko u pana Cimoszewicza, z porządnej, ubeckiej rodziny, nie tylko gwiazd stacji telewizyjnej TVN, ale nawet gwiazd telewizji rządowej, do której na pierwsze miejsce wiadomości powrócił spust surówki w elektrowni Kozienice, z cudownym panem premierem Mateuszem Morawieckim w tle?

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to Mocna Ręka Naszego Najważniejszego Sojusznika, ale to tylko pozór, bo skądinąd – na przykład z uczonej książki dwóch amerykańskich politologów, która nosi tytuł „Lobby izraelskie w USA” – wiemy, że Nasz Najważniejszy Sojusznik przed tym właśnie lobby skacze z gałęzi na gałąź? „Każdy ma swoją żabę, co przed nim ucieka i swojego zająca, którego się boi” – pisał Adam Mickiewicz i od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.

Musimy zatem przyjąć, że to nie Nasz Najważniejszy Sojusznik nałożył tę surdynę na hałaśliwy klangor wojny żydowskiej, tylko Wysoka Strona Wojująca. No dobrze – ale właściwie dlaczego? Przecież ten klangor, podobnie jak i cała wojna, zostały rozpętane w celu zneutralizowania wysiłków Polonii Amerykańskiej, która próbuje nie dopuścić do uchwalenia przez Izbę Reprezentantów Kongresu USA ustawy numer 1226, co to pozwoliłaby Naszemu Najważniejszemu Sojusznikowi na wywieranie na Polskę nacisków w celu zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym, które ostatnio z 65 miliardów dolarów urosły do ponad 300 miliardów dolarów!

W tej sprawie, jak wiemy, zarówno Naczelnik Państwa, czyli prezes Kaczyński, prezydent Andrzej Duda, jak i rząd, nie tylko zagadkowo milczą, ale nie kiwnęli nawet palcem, by to niebezpieczeństwo od Polski odwrócić.

Mamy zatem dwie możliwości; albo Strona Wojująca uzyskała od naszych Umiłowanych Przywódców zapewnienie, że roszczenia zostaną zrealizowane co do centa – a w tej sytuacji lepiej nie rozjątrzać tubylczej opinii publicznej, bo w ciszy będzie można Polskę zoperować sprawniej – albo też, z uwagi na to, że bezcenny Izrael rozdokazywał się w Syrii, wyciszony został klangor na temat wojennych zbrodni, bo nie rozprawia się o sznurze w domu wisielca.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarze 32 to “Cisza w domu wisielca”

 1. nnn said

  Nasz umiłowany sojusznik mógłby wypłacić ( wydrukować) Izraelowi te 65 mld $- w końcu to Wall Street stworzyło Hitlera . Co to dla niego, skoro , co miesiąc oficjalnie drukował ponad 100 mld $ z powietrza. A kto ich sprawdzi , czy nie kilka razy tyle?

  Tu nie chodzi , żeby dorwac od Poski te pieniądze, tylko , żeby Poska przestała istnieć!

 2. Józef Piotr said

 3. ODDAM NIE ODDAM said

  Myślę że nie chodzi o to by POLSKA przestała istnieć ,lecz by instnieć przestała prawnie!. Gdy wszystko pozostanie już na papierze podpisane ,dobra narodowe przekazane komu trzeba proces ten pewien stan rzeczy przyklepie na wieki. Tędy nawet rewolucja ni wojna tego nie zmienią-raz podpisana polityczna zdrada skutkuje na zawsze. Chyba że znów zapłoną stosy i zadyndają smutne szubienice… To jednak bośnie i bajki a jak wiemy dzisiejsze pokolenie książek już nie czyta!

 4. Marucha said

  Re 3:
  Chyba odwrotnie.
  Polska ma istnieć formalno-prawnie.
  Być może nawet zostanie ptaszek i piosenka.
  Ale faktycznie rządzić w niej będzie ten, kto będzie chciał. Polacy będą zwykłym bydłem, bez żadnych praw… czym zresztą już są.

 5. nnn said

  Poniewaz to Wall Steet ( czyt. zbrodniarze często żydowskiego pochodzenia) stworzyło III Rzeszę i mogą decydować nadal o USA oddanie 65 mld. $ tym osobom może byc de facto przekazaniem pieniędzy katom Polskich Żydów.

 6. Joannus said

  Ad 3 i 4
  Polacy będą w Polsce w sytuacji Palestyńczyków w Izraelu

 7. Siekiera_Motyka said

  Cisza w Polin ale nie za jej granicami,

  https://www.buzzfeed.com/lesterfeder/neo-nazis-are-planning-a-concert-for-hitlers-birthday-in

  „Neo-Nazis Are Planning A Concert In Poland For Hitler’s Birthday ”
  Marcin Krasnowolski

  ——
  Z tym nie ma co walczyć.
  Tu trzeba wysyłać specjalistów od mokrej roboty. Tak jak robią Żydzi.
  Admin

 8. Birton said

  a pewnemu obywatelowi przyśniło się, że cały Izrael wyleciał w powietrze i aresztowano go za myślozbrodnię

 9. Birton said

  o naszych nowych, oddanych sojusznikach :
  Po zainstalowaniu w Polsce okupacyjnych wojsk Żydowskich Szatanów Zjednoczonych pojawiło się zalecenie Antoniego Macierewicza- Singera, zawarte w jego „Poradniku Dezertera :
  „W razie odwetowego ataku atomowego położyć się z godnością twarzą do ziemi i zdecydowanie, lecz spokojnie, by nie wzbudzać ogólnej paniki, czołgać w kierunku najbliższego cmentarza. Ocaleńcy niech piszą do mnie na londyński adres, jak przed wojną”, co świadczy o tym, że jesteśmy, dzięki nowym okupantom, całkowicie bezpieczni .

 10. Birton said

  to jest rekontra na żydowską kontrę:
  1. Pojawiła się niedawno w internecie nowa koncepcja, że Izrael, jak dziedzic i spadkobierca wszystkich światowych Żydów bierze w całości moralną, prawną i materialną odpowiedzialność za wszelkie zbrodnie żydowskiego aparatu przemocy jak MBP i UB w Polsce , CzK i NKWD w Rosji, a to za wymordowanie sumarycznie ponad 30 milionów obywateli tych krajów, a następnie bierze całkowitą odpowiedzialność materialną za żydowską grabież majątku narodowego tych krajów na szkodę Polaków w latach 1944-2017 i Rosjan w latach 1917 -2017 wypłacając poszkodowanym obywatelom lub ich rodzinom stosowne odszkodowania , w kwocie nie mniejszej niż 200 miliardów w przypadku polskich ofiar lub ich rodzin oraz zwraca zagrabione przez żydowskie rządy w tych krajach mienie wraz ze stosownymi procentami, w kwocie nie mniejszej niż 1200 miliardów w przypadku Polski.
  2. Konstytucja Izraela, ze strony Sejmu RP:
  „Ziemia izraelska stanowi kolebkę Narodu Żydowskiego. Tutaj ukształtowała się jego tożsamość duchowa, religijna i polityczna. Tutaj po raz pierwszy utworzył on własne państwo, stworzył wartości kulturowe o znaczeniu narodowym i ogólnoludzkim oraz dał światu wieczną Księgę Ksiąg.Po wypędzeniu przemocą ze swojego kraju, naród pozostał mu wierny w Rozproszeniu i nigdy nie przestał modlić się o powrót do niego, i o przywrócenie w nim swojej wolności politycznej ani nigdy nie utracił nadziei na to. Pobudzani przez tę historyczną i tradycyjną więź, Żydzi podejmowali w każdym kolejnym pokoleniu starania o ponowne osiedlenie się w swojej dawnej ojczyźnie. W ostatnich dekadach powrócili masowo”
  To jest droga do podjęcia roszczeń od Żydów i do umożliwienia im wyjazdów do Izraela

 11. kail1410 said

  „Tu trzeba wysyłać specjalistów od mokrej roboty. Tak jak robią Żydzi.
  Admin”

  Taa, bądźmy jak żydzi!!!

  ——
  Nie „bądźmy jak żydzi” ale „pewne sprawy załatwiajmy, jak żydzi”.
  Ja jem np. dużo czosnku, bo to zdrowe.
  Admin

 12. Zborowski said

  MY SWOJA BIERNOSCIA I CHOWANIEM GLOWY W PIASEK.
  WYSTAWIAMY SWOJE DUPSKA by w nie walony.BYLE BYL POKOJ I JAKAS MICHA NOI PRACA za psie pieniadze.AMEN

 13. Bogaty Miś said

  „Mamy zatem dwie możliwości; albo Strona Wojująca uzyskała od naszych Umiłowanych Przywódców zapewnienie, że roszczenia zostaną zrealizowane co do centa – a w tej sytuacji lepiej nie rozjątrzać tubylczej opinii publicznej, bo w ciszy będzie można Polskę zoperować sprawniej – albo też, z uwagi na to, że bezcenny Izrael rozdokazywał się w Syrii, wyciszony został klangor na temat wojennych zbrodni, bo nie rozprawia się o sznurze w domu wisielca”
  – jest trzecia możliwość:
  z powodu poparcia udzielonego Polakom (bo nie rządowi RP) przez partię rządzącą Rosji, min spr. zagr. Niemiec oraz Przewodniczącego senatu francuskiego, zaistniała teoretycznie groźba wyłonienia się konkurencji dla obecnego rządu RP, lub zmiany wewnątrz obecnego rządu, co mogłoby poskutkować na dalszą metę upadkiem projektu Międzymorza, czyli dywersji wobec osi Chiny-Rosja- Niemcofrancja.
  projekt Międzymorza pod kuratelą żydoamerykańską ma poparcie ulubionego … Pana Boydara, i aż dziw, że ulubiony nie zająknął się nawet w tym temacie. A jest temat o stawce najważniejszej: cel główny żydoamerykańskich to wojna między Chinami a Rosją – doktrynę wymyślił Kissinger, a uzupełnił Brzeziński doktryną Piłsudskiego – Giedroycia o oderwaniu od Rosji ukrainy jako warunku sqn. Jedwabny szlak przez Polskę kładzie doktrynę Kiss. – Brze. na łopatki. Dlatego polscy szabesgoje na Nowy Jedw Szlak nie pozwalają. Może jednak tak się zdarzyć, że żydoamerykańscy dadzą zielone swiatło na NJSz, jeżeli uda się przyklepać nowy Polin i powrót 3,3mln ich ziomali do Polski (i Ukrainy), wraz z cichym uwłaszczeniem ich reparacjami na rzecz Holocaust Ind. w kwocie 65 – 300 mld $.
  Wówczas zrobiliby interes lepszy niż na obu wojnach, bo usiedliby na miejscu do pobierania myta od największego interesu na świecie, a myto pobieraliby podwójnie:
  najpierw jako reparacje od Polski za Holocaust, a potem jako zwyczajni biznesmeni, którzy znaleźli się we właściwym miejscu o właściwym czasie.
  I przy okazji uciekli z Izraela, w którym brak wody i i który może oberwać.
  A w Polsce są właścicielami wodociągów już teraz.

 14. Bogaty Miś said

  odnośnie zmiany wewnątrz obecnego rządu:
  https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ambasador-usa-paul-jones-i-zofia-romaszewska-o-ustawie-o-ipn,815710.html

 15. Boydar said

  „… i aż dziw …”

  Wcale nie dziw, Panie Misiu. Wcale a wcale.

 16. kail1410 said

  „Nie „bądźmy jak żydzi” ale „pewne sprawy załatwiajmy, jak żydzi”.
  Ja jem np. dużo czosnku, bo to zdrowe.
  Admin”
  A ja wpierdalam schabowe i żurek na boczku, I nie uważam, że powinniśmy załatwiać sprawy jak żydzi, wyrżnięcie około 4% ludzkości załatwiło, by sprawę, lepiej niż pański pomysł.

  ——
  Pan jest nie tylko dupkiem, ale co gorsze – idiotą. Nie będę tłumaczył idiocie, dlaczego jest idiotą.
  Admin

 17. Przemko said

  ad. 13
  bardzo dobry wpis. jankeskie przydupasy chazarii zgodzą się w końcu na NJSZ – ale dopiero po tym, jak dostaną gwarancje, że brudne łapska na tym ynteresie na terenie Pollin położą ci wszyscy „ocalali z holokaustu” co mają po 40-50 lat …

 18. Kwiecista said

  To była tylko cisza przed grubszą burzą.

  Benjamin Netanjahu ostro krytykuje Mateusza Morawieckiego
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/benjamin-netanjahu-ostro-krytykuje-mateusza-morawieckiego/7vqelqf

  Izrael zwołuje nadzwyczajną sesję po słowach Morawieckiego
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-zwoluje-nadzwyczajna-sesje-po-slowach-morawieckiego/pfp3y5v

 19. NC said

  Re 10, Birton: Przypominam ponownie, że Izrael nie ma konstytucji.

 20. Rozpuszczalnik said

  Ad 18 Kwiecista

  Podała Pani, że „Izrael zwołuje nadzwyczajną sesję po słowach Morawieckiego”
  (.https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-zwoluje-nadzwyczajna-sesje-po-slowach-morawieckiego/pfp3y5v)

  W linkowanym tekście znajdujemy kwik niejakiej Cippi Chotoweli, która w rządzie izraelskim robi za wiceministra spraw zagranicznych:
  „Słowa premiera Morawieckiego są oburzające. Narodowi żydowskiemu należą się przeprosiny za wypaczanie prawdy o Holokauście”

  Na kogo w tym momencie nie spłynie nadzieja, że Izrael pójdzie za ciosem i zerwie z nami stosunki dyplomatyczne i wszelkie inne.
  Nadzieja, że wszyscy Izraelici, hojnie i bez sensu obdarzeni polskimi paszportami, obrażą się i je odeślą…
  Nadzieja, że przestaną nam sprzedawać broń i „szkolić” naszych pilotów…
  Nadzieja, że wezwą do kraju członków B’nai B’rith, ekipę Fundacji Batorego, całą redakcję z Czerskiej, Tygodnika Powszechnego, NIE, Newsweeka, etc., razem z szabesgojami (w sutannach i bez)…
  Nadzieją, że znikną ze sceny reprywatyzacyjnej znikną mieszkający za granicą 120-letni żydowscy właściciele polskich kamienic („wasze ulice, nasze kamienice”)…
  Nadzieja, że opuszczą politykę i nasze uniwersytety korzenne feministki, lesbijki i inne specjalistki od postępowego tra-la-la, wykładające tam swoje fiu-bździu.
  Nadzieja, że mass media wrócą albo wreszcie trafią w polskie media…
  Nadzieja, że…
  Nadzieja, że…

  Uff, dużo tej nadziei, podobno matki głupich.
  Ale historia nie jest martwa i kto obejrzy się do tyłu, widzi jak rośnie na niej świeża trawa. Tam wszędzie, gdzie doszło do aktów i procesów kompletnie niespodziewanych, z gatunku tych, które się prorokom nie śniły.
  No to zerknijmy wstecz, a potem natychmiast w przyszłość.

 21. Rozpuszczalnik said

  Korekta (Koty „miłują” szybko i kocięta rodzą się ślepe):
  Miało być „Nadzieja, że mass media wrócą albo wreszcie trafią w polskie ręce…”.

 22. Siekiera_Motyka said

  Chazay mogą kiedy chcą,

  „Jonny Daniels o Jedwabnem. Czy jest z nami szczery?”
  .https://www.youtube.com/watch?v=1JAXFbqpOeY

  ——
  Bo padnę… czy jest z nami szczery!
  Czy to prawda że kurwa nie jest dziewicą?
  Admin

 23. Rozpuszczalnik said

  (1)
  Jeśli wierzyć wywiadowcom z WP, Morawiecki „rozmawiał” z Netanjahu.
  Nie wiem, kto zadzwonił, ale jeśli Morawiecki, to śmiem zapytać, po jaką cho.lerę?
  Rozmawiać można, ale wyłącznie z kimś dobrej woli.

  (2)
  Szewach Weiss, obłudnik, który zawsze kojarzył mi się z ropuchą, miał łamiącym się głosem oświadczyć, że „czuje się kompletnie rozbity wypowiedzią Morawieckiego” i że „rząd PL niweczy wszystko, co w ciągu 25 lat ogromnym wysiłkiem wielu ludzi udało się osiągnąć w relacjach między obu narodami”.
  (Czekam na rząd, który by w tym sensie zniweczył nie wysiłki 25-letnie tylko te trochę dłuższe, mianowicie te od czasów Kazia uważanego za „Wielkiego”.)

  (3)
  Zapachniało prochem i gó.wnem – info z tvp.info:
  „Netanjahu: Izrael nie pozwoli na przepisywanie historii Holokaustu”.

  Info nie podaje szczegółów „nie pozwalania”. Wojna na darcie pysków czy też trzeba będzie – jak kiedyś Vietcong – strzelać do góry z czego popadnie.

  (Można by też pośpiesznie rozważyć wymianę głównego sojusznika na bardziej solidnego (podobno Bashar al-Assad zna kogoś takiego). Coś żartobliwego, o podobnym schemacie, mi się przypomina: „Gentlemen, dziękujemy wam za rakiety ziemia-powietrze i prosimy o rakiety ziemia-samolot”.)

 24. Boydar said

  Pan Daniels szczery na pewno nie jest, bo „szczery” ma w języku polskim zupełnie inną konotację, ale … prawdę to akurat mówi.

  Pan Gajowy ostatnio zadał pytanie odnośnie przydatności rabinów. Nawiązując, pragnę zauważyć, że co rabin to „religia”. Podobnie u kozojebców, co mułła to koran. No ale tu akurat nie ma dziwne, niedaleko jabłko od jabłoni.

  Pan Daniels aż takim idiotą nie jest, aby w swej działalności kierować się jakąś tam „religią”, zwłaszcza cudzą. On ma własną; dlaczego ma nie mieć ? Jeżeli jeszcze owa „religia” koresponduje z poleceniami służbowymi to ja w ogóle nie widzę żadnego problemu, jest siecher.

  https://pl.pons.com/t%C5%82umaczenie?q=sicher&l=depl&in=&lf=de

 25. Ale dlaczego? said

  Jak bym nie dowierzał Morawieckiemu, to jednak te ostatnie słowa o tym, „że przecież i wśród Żydów byli zbrodniarze współpracujący z hitlerowcami” budzą u mnie wielki szacunek do niego…
  Biorąc pod uwagę siłę lobbystów żydowskich, ma jaja.
  Chyba że to jest ustawka?
  Chyba jednak nie.
  Bo tu już chodzi nie o słowa, ale zdradę. To chodzenie po cienkiej linie…
  Tj. jeśli by to było celowe by „wspomóc” wyłudzenie od Polski odszkodowań, to w razie zrejterowania powinno być sądzone jak zdrada. A tym bardziej wydanie złodziejom żydowskim naszej kasy.

  Postawili się Żydom. Bo są postawieni pod ścianą.
  Jeśli zgodzą się na odszkodowania, PIS przegra kolejne wybory. I Polska popadnie w jeszcze większe długi…
  Jeśli jednak oprą się loggingowi cwaniaków od holokaustu, to będą mieli poparcie większości Polaków. Pomimo złych innych decyzji, popieram walkę w tej sprawie pisowskiego rządu.
  Musiałem to szczerze i z nadzieją 😉 powiedzieć…

 26. Boydar said

  Panie Macka (o ile to Pan), Morawiecki tylko daje twarz, nawet nie dupy. Przecież Pan chyba widzi, że uwiarygadniany jest przed „szwiatową opinią” na wszystkie możliwe sposoby. Takiej ilości szminki nie kupuje się bez istotnej potrzeby.

 27. ksya said

  Nie bójcie się, przeżyjecie, na pożyczkach ale przeżyjecie, chwalcy i czciciele żydo pana.

 28. stanislawp said

  Trzeba obiektywnie zauwazyc, ze roszczenia rzydowskie pojawily sie po sprowadzeniu do Polski sojuszniczej armi jankesow.
  Po prostu rzydzi z Nowego Jorku, z Manhatanu, z Wallstreet, z biur prawniczych poczuli sie silni w Polsce.
  Kij ma dwa konce i to jest pocieszajace..
  Oczywiscie lepiej nie bedzie ale bedzie ciekawiej w najblizszych miesiacach
  Kiedys probowalem was pocieszac ze Ameryka stoi na glinianych nogach
  Jako przyklad podaje wam kilka argumentow

  1. Systemy patriot sprzedawane innym krajom jak te koty w worku nie sa skuteczne
  Ataki dnia 9/11 2001 wykazaly calkowita bezradnosc Obrony Narodowej Ameryki, zniszczony zostal najwazniejszy budynej Obrony Narodowej Pentagon, zbudowany na rzydowskim Pentagramie (kabala) … prawie jak bunkier…
  coz Amerykanie maja w tym budynku, ktorego zadne systemy Patriot nie obronily?
  Coz Amerykanie mieli w 14 budynkach World Trade Center, dwa zwalone do golej Ziemi w 60 minut z samego rana a trzeci wielki wtc7 o godz 17.20?

  2. Amerykanie nie posiadaja ani technologii kosmicznych ani broni kosmicznej.. wszystko bylo nagrywane w studio filmowym i w ogromnych basenach symulujacych niewazkosc w Kosmosie..maja dobre studia i cale Hollywood (szatanskie)
  Tak ze te wszystkie loty do Ksiezyca czy Marsa to filmiki… sluze linkami kiedy NASA przyznaje sie do braku technologii i falszowaniu zdjec Ziemi jako Globu z Kosmosu… nie wiem dokladnie jak daleko mozna latac ale chyba nie wiecej niz 400 km od Ziemi… a wiec calkiem blisko i to jest jak nosem blisko tablicy.. nic nie widac ani calej Ziemi ani ksztaltow.
  kilka dni temu dolaczyl swoje filmiki z grafiki komp. pan Elon Musk o jego samochodzie tesla orbitujacym Ziemie i lecacym do Marsa.. ha ha
  3. Pan Macierewicz to albo szkodnik albo czlowiek niskiej inteligencji
  Te dziesiatki teorii o Smolensku, kazda inna i kazda nielogiczna.. pamietacie pania Ewa Stankiewicz i prof B Wolniewicz kiedy ta sroka chciala wciskac kit o fizyce i mechanice panu profesorowi.. ponoc wtedy Macierewicz tez mial 100 % dowody o Putinie! oszczercy!
  A z kim sypia p Stankiewicz aby sobie poprawic jej angielski?

  4 warto tez wspomniec, ze mnie nie zwiodly falszywe Raporty officjalne usa o 9/11 2001 bo wiem jak to sie stalo i co sie stalo
  Dziwne ze Polacy w Polsce nie chca znac Prawdy o 9/11
  dziwne
  ja mieszkajac niedaleko od NJ spedzilem do tej pory jakies trzy tys godzin analizujac info i kontr -info (false info) o 9/11 zwiedzilem Grond Zero..
  Wlos sie jezy!

 29. Rozpuszczalnik said

  Prezydent Izraela Re’uwen Riwlin o wypowiedzi Morawieckiego: „To nowe dno”

  https://www.charismanews.com/politics/65081-so-what-happened-in-those-meetings

  Widoczni na obrazku „Crime Minister” Netanjahu i Riwlin rżną głupa, słusznie licząc na jeszcze większą i tym razem prawdziwą głupotę odbiorców mass mediów i na sprzedajność polityków. W rzeczywistości obaj krętacze świetnie wiedzą jak było i znają wypowiedzi wielu sławnych Żydów na temat żydowskich łajdactw z holo-okresu.

  A już z pewnością znają na pamięć to:

  Hanna Arendt o roli Judenratów (w książce „Eichmann w Jerozolimie”) :
  „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii.”

  Tam też pisze Arendt, że bez ich udziału w rejestracji Żydów, koncentracji ich w gettach, a potem aktywnej pomocy w skierowaniu do obozów zagłady, zginęłoby dużo mniej Żydów, ponieważ Niemcy mieliby więcej kłopotów z ich spisaniem i wyszukiwaniem. W okupowanej Europie naziści zlecali funkcjonariuszom żydowskim sporządzenie imiennych wykazów wraz z informacjami o majątku. Zapewniali oni także pomoc żydowskiej policji w chwytaniu i ładowaniu Żydów do pociągów transportujących do obozów koncentracyjnych.

  Kiedy po procesie Eichmanna Arendt wydała cytowaną książkę, najpierw podniósł się straszliwy żydowski wrzask, a następnie – wobec faktów – ucichł. Wypadało poczekać na czasy, kiedy krótka ludzka pamięć i nadejście generacji smartfonowych i fejsbukowych matołków stworzą nowe pole do kultywowania potrzebnych żydowstwu i niezbędnych dla istnienia Izraela łgarstw.

  W odniesieniu do skazania Eichmanna na śmierć przez powieszenie, Arendt pisze: „Akt oskarżenia oparty był (…) na tym, co przecierpieli Żydzi, nie zaś na tym, co popełnił Eichmann.”

  Myślę, że Eichmann zadyndał na sznurku przede wszystkim dlatego, że za dużo wiedział. Sam żydowskiego pochodzenia, wiedział jak nikt to wszystko, co wiedzą „ci dwaj, co ukradli prawdę”, ale o tym sza!…

 30. Ale dlaczego? said

  Panie Rozpuszczalnik.
  Jak ktoś już to ładnie określił, polska ustawa, co by nie myśleć o pisie, to zagrożenie dla „religii holokaustu”. I „przedsiębiorstwa holokaust”.
  Z jednej strony chodzi o wyłudzenie od Polski kasy, a z drugiej strony religia holokaustu jest wyniesiona na takie wyżyny świętości, że każde słowo negatywne o Żydach „profanuje” ów kult 😉
  Najlepsze że polscy folksdojcze wtórują temu atakowi na Polskę.
  Widać za to wyraźnie, kto jest Polakiem, a kto lisem w kurniku. Dla ciemnego ludu trochę to rozjaśni mroki współczesności.
  Myślę, że najważniejszą rzeczą dla nas, oprócz obrony naszej kasy, jest to, że zwiększy ię świadomość w społeczeństwie, może nawet nie tylko polskim.
  A to naprawdę nie do przecenienia.

 31. Rozpuszczalnik said

  Re 30 Ale Dlaczego?
   
  W istocie – „widać za to wyraźnie, kto jest Polakiem, a kto lisem w kurniku. ”
  Na tyle wyraźnie, że nawet największy baran, co tam baran – przeciętna celebrytka, która wie, z jakiego worka z szeklami wyrastają jej gołe na zawołanie cyc.ki – może sobie uzmysłowić, kto Polak a kto lis w kur.wniku.

  Trafia Pan w sedno w opinii, że „najważniejszą rzeczą dla nas, oprócz obrony naszej kasy, jest to, że zwiększy ię świadomość w społeczeństwie, może nawet nie tylko polskim”.

 32. Ale dlaczego? said

  Polecam film o Janie Karskim. Choć zapewne już gościł na gajówce:
  https://vod.tvp.pl/video/karski-i-wladcy-ludzkosci,karski-i-wladcy-ludzkosci,25046573?vdp=10

Sorry, the comment form is closed at this time.