Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (11 – 2018)

Posted by Marucha w dniu 2018-02-17 (Sobota)

Kurwom i matołom, jacy sprawują w Polsce rządy, można srać na pysk, a oni się tylko obliżą. Po tak ekstremalnie wrogich zachowaniach, jakie zademonstrowały Izrael, USA i Ukraina, oni wciąż pieprzą o „partnerstwie”, „sojuszach”, „zaufaniu” itp., co ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co obrzydliwa  żydowska klępa telewizyjna, Dorota W. (ha ha!), z urodą i kobiecym wdziękiem.

A co tam, wpisujmy sobie uwagi na dowolne tematy, bo tyle nam zostało.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2018/02/13/wolne-tematy-10-2018/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2018/02/20/wolne-tematy-12-2018/

Gajowy Marucha

Komentarzy 286 to “Wolne tematy (11 – 2018)”

 1. Boydar said

  No właśnie, przypomniałem sobie że jeszcze nie jadłem śniadania.

 2. nnn said

  http://antygeny.pl/NPM-124.html

 3. nnn said

  http://lepszezdrowie.info/nowosci.htm

 4. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie said

  Historia kilku dni wojny niemiecko-polskiej w 1939 roku zapamiętana przez prawie 6 latka:

  Szosą nr 72 uciekała rzeka ludzka w kierunku Jeżowa. Przeleciały nad nią 2 niemieckie samoloty i ostrzeliwały. W wyniku tego ostrzału zostało zabitych 42 ludzi, którzy zostali pochowani w zbiorowym grobie przy skrzyżowniu (jest tam teraz motel). W czasie tej jatki część ludzi uciekła do wioski, gdzie rozłożony był szwadron kawalerii. Pomiędzy tymi uciekinierami był niemiecki szpieg, który sygnalizował lusterkiem tym samolotom. Zauważony przez ludzi, udający kalekę z kulami, został doprowadzony do wojska. Dowódca zdecydował odprowadzenie go do Rogowa, do ewentualnego sądu wojennego. Przytroczony do konia ułana próbował ucieczki w lesie i został tam ścięty. W 1940 roku Niemcy polecili odkopanie pochówku w lesie i rozpoznanie jego żony, która potwierdziła zwłoki męża.

  W dniu 6 września w wiosce rozlokował się szwadron kawalerii dowodzony przez przez majora X, który po naradzie wojennej w moim domu odjechal samochodem ze swoją świtą w nieznane, pozostawiając chorążego z kawalerzystami. Po nocy i dniu oczekiwania chorąży odjechał ze szwadronem w kierunku Warszawy za poradą mojej mamy. Narada wojenna została zakłócona przeze mnie, bo biegałem po strychu domu. Zostałem złapany i z rozkazu tegoż dowódcy miałem zostać rozstrzelany razem z ojcem za szpiegostwo. Major X był sądzony później w Paryżu za dezercję, ale jego nazwiska nie zanotowałem z wczesnego internetu.

  W dniu 7 września gwałtowne wycofywnie się konnej polskiej artylerii, taborów z rannymi żołnierzami do lasu w Górkach. Po drodze porzucano amunicję artyleryjską, proch rurkowy do pocisków, dynamit i to co spadło z wozów. Po wycofaniu się wojska, po południu, ojciec z wujem Józefem, zaprowiantowali się i w dwa konie pojechali furmnką bronić ojczyzny za Wisłą. Niestety, po zgłoszeniu się do lokalnego dowództwa nie zostali przyjęci jako rezerwiści z braku karabinów.
  Wieczorem mama zabrała nas do dziadków, do sąsiedniej wioski bo tam dom był murowany. O zmroku zdecydowała powrót do domu
  do żywego inwentarza, do wydojenia krów. Po drodze obserwowałem lot żarzących pocisków z karabinu maszynowego z wiatraka do niewidocznych dla mnie celów.

  Rano 8 września okopało się kilka dział artyleryjskich wzdłóż szosy i zaczęło ostrzeliwać nasze wojsko rozmieszczone w Górkach. Niemcy rozpoczęli podpalanie zabudowań wioski, bo podejrzewali chyba, że w zabudowaniach są ukryci polscy żołnierze (i mieli rację). Spalili 6 zabudowań i stodołę Niemca, przy szosie. Zabudowania 2 mieszkajcych w wiosce Niemców nie podpalono. Nad polem ostrzału latał niemiecki samolot i zrzucał chyba meldunki w okolicy artylerii o wynikach ostrzału. Nasza artyleria w Górkach miała zbyt mały zasięg do szosy 72, więc pociski trafiały tam gdzie nie trzeba, bo m.in w szkołę 4 klasową. Na drugi dzień ostrzał się zakończył, Niemcy wzięli poddających się kilkunastu żołnierzy polskich. Do naszej głębokiej studni podjechała niemiecka kuchnia polowa, nakazali mamie naczerpać wody, pokazać, że nie jest zatruta i odjechali. Wczesnym wieczorem sprawdzano dom, strych, zabudownia, a kiedy uznali, że nie ma żołnierzy rozgościli się w jednym z pokoi. Przynieśli nam grochówkę do zjedzenia w zamian za mleko od krowy. Przeglądali z mamą zdjęcia rodzinnne. Nie czuło się wrogości. Myślę, że to byli również żołnierze z wiosek niemieckich, którzy zostawili swoje rodziny.

  a tutaj strona opisana przez wojskowych specjalistów:

  https://militaria2.pl.tl/Bitwa-pod-Je%26%23380%3Bowem-i-S%26%23322%3Bupi%26%23261%3B.htm

  To wielki skrót zapamiętanych zdarzeń. Na pytania odpowiem zgodnie z pamięcią.

  Pozdrawiam

 5. nnn said

  O jeden krok za daleko – ambasador Izraela potrząsnęła Polakami – Ewa Kurek

 6. Miro said

  Jak zmieni sie swiat w najblizszych 20 latach Michio KAKU https://www.youtube.com/watch?v=rslbAuig-AU

 7. MarianE said

  W/g logiki przemyslu holo poniewaz Polacy ratowali zydoof, to brali udzial w holokicie i musza za to zaplacic. Tu chodzi o grabiez polskiego mienia. Skoro polskie gudlajstwo zaczelo rozdrapywac pozydowskie i polskie mienie, jak HGW ktora dalej dziala z mafia w ratuszu, to usraelscy i izraelscy zlodzieje chca tez. Teraz dopiero gdy polscy goodlaje zrozumieli ze ich tez obrabuja zaczynaja panikowac i bronic prawdy. Troche za pozno.

 8. Miro said

 9. osoba prywatna said

  Dziś już nikt nie tworzy takiej muzyki.
  JULIE LONDON – MORE
  .https://www.youtube.com/watch?v=mTJ4vK0P0RU

 10. Boydar said

  „… teraz dopiero gdy polscy goodlaje zrozumieli że ich też obrabują, zaczynają panikować i bronić prawdy …”

  Podejrzewam, Panie Marianie, że po przełożeniu na mój język, wyjdzie i tak na „tasiemce tutejsze odpierają atak tasiemców zagramanicznych”. Ale co do „obrony prawdy” to śmiem wątpić. Prawda jest zabójcza dla każdego oszusta i złodzieja, nie ważne, czy tutejszy czy importowany.

  Poza tym, une wiedziały to znacznie wcześniej od nas, nosa do szemranych interesów mają jak mało kto, a swoich też znają lepiej niż my. My właściwie to nie mamy i nie znamy wcale, a najważniejsza jest dla nas rura z ciepłą wodą, i to koniecznie tu i teraz.

 11. osoba prywatna said

  No to ja mam przypominać o tym dniu?
  https://demotywatory.pl/4774092/Tylko-koty-wiedza-jak-zdobyc-zarcie-bez-pracy-dach-nad-glowa

  Dziś Międzynarodowy Dzień Kota
  http://wyborcza.pl/7,75400,23035160,dzis-miedzynarodowy-dzien-kota-sprawdz-co-wiesz-o-swoim-ulubiencu.html

  Koty są niesamowite – mają tzw. trzecią powiekę. Poznaj 32 ciekawostki na ich temat
  http://www.focus.pl/artykul/17-lutego-miedzynarodowy-dzien-kota-koty-sa-niesamowite-poznaj-32-ciekawostki-na-ich-temat

 12. Lily. said

  Jeden z czterech uczestnikow narady u naczelnika w III.R.P.

 13. osoba prywatna said

  Wiele wskazuje na to, że w Ameryce Południowej może wybuchnąć konflikt przypominający to co obecnie obserwujemy w Syrii. Wenezuela zmaga się z wielkim kryzysem, który prędzej czy później może doprowadzić do destabilizacji państwa. Konsekwencją tego będą wydarzenia, które negatywnie odbiją się na kraje sąsiednie, a w szczególności na Stany Zjednoczone.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wenezuela-tykajaca-bomba-wymierzona-w-stany-zjednoczone

 14. Joe said

  Jeszcze w tym teatrzyku kurtyna nie opadla.Bibi dopiero stracil 2 F -16…ale w Stanach juz szum POszedl,ze tak drogie zabawki w sposob idiotyczny zlecialy z Nieba na glebe…POdatki trzeba placic a widok marny.

 15. pjongczang said

  http://www.skijumping.pl/wiadomosci/24439/ZIO-w-Pjongczangu-Mamy-zloto-Kamil-Stoch-obronil-tytul-mistrza-olimpijskiego-z-Soczi/

 16. revers said

  przybedzie pomnikow UPA, i po co ten aj wach okolo IPN, lub ten caly IPN narodu sortowniejszego.

  https://kresy.pl/wydarzenia/rozmowy-polsko-ukrainskie-ukraincy-chca-odnowienia-pomnikow-upa-tym-takze-nielegalnych/

 17. Kapsel said

  Złoty skok Kamila Stocha na Igrzyskach Olimpijskich Pyeongchang 2018

  Kamil Stoch Mistrz Olimpijski Pyeongchang 17.02.2018

 18. Kapsel said

  Kamil Stoch – świadectwo wiary

  o Ewie Bilan-Stoch – żonie Kamila Stocha

 19. revers said

  Macierewicz ma kolejnego „misia” doradce wojennego co nie strzelil z armaty ale bedzie jak jego poprzednicy harry portowal, aptekarsko wymierzal najlepszej granulacji proch strzelniczy, oraz no moze zadministruje ziemiami utraconymi.

  https://dziennik-polityczny.com/2018/02/16/macierewicz-nowego-wspolpracownika-23-letni-student-foto/

 20. osoba prywatna said

  Zdjęcie do książeczki wojskowej
  http://joemonster.org/mg/207168

 21. revers said

  Co za karabinki sportowe do 3.5 kg wagi uzywaja najlepsi bathlonisci swiata jak Martin Fourcade na zimowej olimpiadzie w Korei Pld.

 22. revers said

  re13

  no wybuch za Chinami ludowymi i amerykanskim walem wuja Trumpa i Rexa Tillersona, a 500 bilionow obrotu, duze 250 bilionowe inwestycje chinskie to wal..

  https://www.theatlantic.com/international/archive/2018/02/rex-in-latam/552197/

  China’s trade with and investment in the region deepened at around the time of the great recession of 2008. Between 2015 and 2019, it plans to invest $250 billion in direct investment in the region and about $500 billion in trade.

  https://www.bloomberg.com/news/videos/2018-01-04/trump-to-mitigate-china-influence-in-latin-america-video

 23. gość said

  Ambasador USA przywołuje Polskę do porządku

  To niesłychane wydarzenie, którym było wystąpienie ambasadora USA Paula Jonesa w internecie, transmitowane m.in. przez amerykańską telewizję TVN działającą w Polsce, by zdyscyplinować swojego wasala, nie znajduje analogii w powojennej historii naszego kraju.

  Paul Jones zdecydował się na szarpnięcie cuglami wobec polskich władz poprzez wskazania, co powinny zrobić, by nie uchwalać prawa, które nie podoba się Stanom Zjednoczonym i ich sojusznikom. Ambasador USA z jednej strony łechtał próżność Polaków twierdząc, że rozumie, iż sformułowania o „polskich obozach zagłady” jest krzywdzące i niewłaściwe, ale z drugiej wskazywał, że walka z tym i podobnymi sformułowaniami powinna być zwalczana „sposobami, które chronią podstawowe wartości”

  http://strajk.eu/ambasador-usa-przywoluje-polske-do-porzadku/

 24. gość said

  Polska: Ukraińcy chcą odnowienia pomników UPA

  Podczas piątkowych rozmów polsko-ukraińskich, odbywających się na szczeblu wiceministrów, strona ukraińska odniosła się do kwestii odnowienia znajdujących się na terenie Polski pomników UPA, niezależnie od ich legalnego statusu – informuje ukraińska agencja Ukrinform.

  – Nasza strona poruszyła kwestię potrzeby rozważenia i wyjaśnienia sprawy odnośnie odnowienia, restauracji zdewastowanych, zniszczonych i zrujnowanych ukraińskich pomników na terytorium Polski bez względu na ich status – [czy są] legalne czy nielegalne – stwierdził ukraiński premier Pawło Rozenko.

  Tematem rozmów były również zakazy wjazdów do Polski dla niektórych ukraińskich obywateli, co niepokoi Ukraińców. Rozenko mówił o tym w szczególności w kontekście przyjętej niedawno nowelizacji ustawy o IPN. Stwierdził, że należy dokonać wszelkich starań „żeby odpowiednie zakazy zostały zdjęte z naukowców, przedstawicieli stowarzyszeń obywatelskich i organów władzy państwowej”.

  http://xportal.pl/?p=33135

 25. gość said

  Żydzi znów chcą odwołania ambasador z Polski. Tym razem antysemitą został premier Morawiecki

  – Oświadczenie polskiego premiera jest antysemityzmem najstarszego rodzaju. Sprawcy nie są ofiarami. Państwo żydowskie nie pozwoli, aby oskarżano ich o mordowanie własnego narodu. Ponownie wzywam premiera, aby natychmiast odwołał naszego ambasadora – wezwał Yair Lapis, przywódca izraelskiej opozycji w Knesecie, tamtejszym parlamencie.

  http://nczas.com/wiadomosci/polska/pilne-zydzi-znow-chca-odwolania-ambasador-z-polski-tym-razem-antysemita-zostal-premier-morawiecki/

 26. revers said

  Naczelnik slaskiego urzedu skarbowego ktory powiesil sie w areszczie na pasku ktorego nie bylo na stanie celi wiezinnej,

  https://www.kryminalnapolska.pl/2017/08/12/samobojstwo-bylego-naczelnika-urzedu-skarbowego-areszcie/

  teraz uslysza zarzuty straznicy wiezienni, zleceniodawcow, seryjnego mordercy jak zawsze nie bylo.

 27. gość said

  Flaga banderowców zawiśnie w Kijowie

  Rada Miejska Kijowa zezwoliła na wywieszanie flagi banderowskiej podczas określonych świąt.

  Rada Miejska Kijowa na sesji rady miasta w piątek pozwoliła wywieszać czerwono-czarne flagi „Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów — Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA)” w wybrane dni świąteczne.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802167368389-banderowcy-flaga-Sputnik/

 28. revers said

  http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/katowice/a/naczelnik-slaskiego-urzedu-skarbowego-w-sosnowcu-powiesil-sie-w-celi-zarzuty-dla-funkcjonariuszy-sluzby-wieziennej-po-smierci,12938528/

  Zarzuty dla straznikow wieziennych

 29. Boydar said

  W nowoczesnej wersji talmudu, żyd może spokojnie awansować na antyżyda. No bo chyba tak wygląda tłumaczenie tego dziwoląga na język polski. Co postęp to postęp.

  Bez żartów; gdyby był gojem to już by nie żył. A Wy się dziwicie że tam na górze wszystkie koszerne, a niby jak ma być: jak się nie ma słusznych korzeni to pierwszy z brzegu podmuch wiatru historii wyrywa klienta razem z gruntem.

  Popatrzcie tylko, szczury i karaluchy wytrzymują dawki promieniowania nieporównywalne z dopuszczalnymi dla ludzi.

 30. gość said

  Komu naprawdę służy obecny Rząd?

  Ewa Kurek powiedziała niedawno publicznie to – o czym piszemy tu od dawna.
  Największymi wrogami Polaków są kolejne polskojęzyczne Rządy Trzeciej RP.
  I to dotyczy również obecnego.

  „My o prawdę i o dobre imię Polski nie musimy walczyć tak bardzo z Żydami – ile z własnymi władzami. – powiedziała Ewa Kurek w trakcie jednego z ostatnich spotkań.

  Dwa lata temu ostrzegłem Rodaków, że pisowskim Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego zarządza człowiek zdemoralizowany, który potajemnie finansuje antypolskie prowokacje, a w mediach udaje kogoś zupełnie innego.

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=33677
  http://zaprasza.net/a.php?article_id=34149

  Wielu osobników uważających siebie za „patriotów” – nazwało moje ostrzeżenie „KOD-owską prowokacją”
  Tymczasem to Piotr Gliński ponosi pełną odpowiedzialność za historyczny wizerunek Polaków”.
  Ma na ten cel setki milionów złotych!
  W większości oddaje je „swoim”.

  Artur Łoboda
  http://zaprasza.net/a.php?article_id=34607

 31. Marucha said

  Czy jest na świecie bardziej niepożyteczne gówno, niż rabin?

 32. PISKORZ said

  http://pdsnpsr.ru/uploads/news/image/0/2/258/ aby nie oglądać tv w Rosji..

 33. PISKORZ said

  PRZECIW TV W ROSJI…!!

 34. revers said

  Beda problemy z archeologicznym odnalezieniem staroploakow na terenach nie koszernej Polin, czy skarbow kultury slowianskiej, staropolskiej
  https://www.polskaniepodlegla.pl/opinie/item/14896-szokujaca-nowelizacja-sejm-skazal-100-tys-polakow-na-bycie-przestepcami

 35. Boydar said

  Ale dla kogo, Panie Gajowy ? Dla ludzi, szczególnie żydów, pożyteczne nie jest. To narzędzie talmudycznego terroru. Mało kto się orientuje, ale talmud został stworzony między innymi po to, aby terroryzować żydowską czerń, apodyktyczną i arbitralną wykładnią wzajemnie sprzecznych „przepisów”. Żeby było śmieszniej, jeśli czerń odpalała ustalona dolę, nikt się specjalnie „przepisów” nie czepiał. Horror zaczynał się gdy danina nie wpływała w terminie.

  No ale wróćmy do narzędzia; ktoś je musi zazwyczaj trzymać, sterować, obsługiwać. I tym kimś był kahał i jego funkcjonariusze a wyżej Sanhedryn. Dla tych dwóch mafijnych struktur, rabini byli bardzo pożyteczni, można stwierdzić, że bez rabinów system by się nie utrzymał. Co zresztą Stalin doskonale rozumiał, wybijając klin klinem. Wprawdzie zaimportował do Polski równoważną ilość parchów, może nawet bardziej wściekłych i krwiożerczych, ale NIE ZORGANIZOWANYCH w odwiecznie sprawdzony system. Bardziej wierzyli tiurmom i karabinom niż metodom jedynym i skutecznym w odniesieniu do tej diabelskiej nacji. Bo diabeł się kuli nie lęka i jego bękarty też nie. Już prędzej dina i dintojry, ale nie aż tak bardzo. Szło się wykupić.

  Na efekty tych stalinowskich zabiegów inżynieryjnych nie będziemy musieli już zbyt długo czekać, tama uległa perforacji i zaczyna przeciekać coraz intensywniej. Woda resztę zrobi sama.

 36. osoba prywatna said

 37. gość said

  Premier Izraela wezwie na dywanik premiera Morawieckiego za słowa, że żydzi również byli sprawcami Holocaustu.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-premier-izraela-slowa-morawieckiego-oburzajace,nId,2546403

 38. osoba prywatna said

  Ester Ledecka, wykręciła numer nad numery: przyjechała po medal w snowboardzie, a wygrała na pożyczonych nartach alpejski supergigant!
  .https://www.youtube.com/watch?v=viHa-3dznzw

  Ledecka na swojej konferencji prasowej siedziała z goglami na twarzy, gdyż nie wierzyła w swoje pierwsze miejsce i ostatecznie nie zdążyła nałożyć sobie makijażu.
  .https://www.youtube.com/watch?v=7AxTsOGd4-c

 39. osoba prywatna said

  12-letni Kamil Stoch o… medalu olimpijskim!
  .https://www.youtube.com/watch?v=277TASChoAg

 40. nnn said

  Spanie na pochylonym łóżku

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2018/02/15/inclined-bed-therapy.aspx

 41. osoba prywatna said

  when animals showing love to human
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=246&v=L4LAcNJPhB8

 42. osoba prywatna said

  Ależ kapitalny cover!
  .https://www.youtube.com/watch?v=PmH2V3mrchE

 43. snag said

  Taka perełką trza się podzielić ,…

 44. Kapitan Bąba said

  Ministerstwo Zdrowia nie posiada badań szczepionek.
  .http://wolnemedia.net/ministerstwo-nie-posiada-wynikow-badan-szczepionek

 45. revers said

  W Kijowie Banderowcy i Prawosieki zatakowali teatr dla dzieci gdzie odbywala sie proba tetralna nowej sztuki, oraz przebywalo 50 dzieciakow. Widac upowska przeszlosc tkwi w genach, wznoszono okrzyki smierc Moskwie.

  https://ruposters.ru/news/17-02-2018/radikali-zahvatili-zdanie-rossotrudnichestva

  W tym samym czasie Poroszenko nawoluje do globalngo niszczenia, odflagowania Rosysjkich barw narodowych , za jak to wyrazil sie „brak demokracji”.

 46. osoba prywatna said

  Córa Koryntu
  – Mamo, tato. Muszę wam się do czegoś przyznać – nie jestem już dziewicą!
  – O Boże, nasza córka jest dz**ką!
  – Mam 37 lat!
  – O Boże, nasza córka jest starą k***ą!

 47. come said

  Pan nie walczy z wiatrakami i nie bierze do siebie, jeden z drugim, gdzieś tu `zabłąkanym` żydem. Przecie nie gajówka. `Szkopy` drapali sie za ucho na widok Polaka, Czecha i Serba. Spuszczali nos na kwinte, żydowska.

  `Wybrani` powinni mieszkać osobno, ewidentnie.

  Groby `małych dzieci`, wmemłane do wojny żydowskiej – gdzie tu zydki i UPA.

  Po tym poznaje się, z kim rozmawiamy.

  `Prawda sama sie broni`.

 48. Atanazy said

  Teraz dopiero ten film nabiera sensu, pokazując jakimi usraelskimi włazodupcami byli Polacy ratując sześciu amerykańskich szpiegów (w filmie trzech), którzy rozgrywali suwerenny kraj i jakie z tego dziś mamy „korzyści”. Mało tego, polski wywiad ratował nie tylko amerykańskich szpiegów, ale zdobył operacyjnie także tajne, szczegółowe mapy Bagdadu z opisanymi i oznaczonymi instalacjami wojskowymi rozrzuconymi po Iraku – niezwykle istotne dla operacji wojennej Pustynna Burza. Dostali za to medale i miała być anulowana część długu zagranicznego w wysokości 16,5 miliarda USD. Polska była związana z Irakiem kontraktami budowlanymi, polskie firmy inżynierskie miały zatrudnienie. Polacy byli traktowani jak przyjaciele…

  ekspedyt.org/2018/02/10/operacja-samum-film-oparty-na-faktach/
  ekspedyt.org/2018/02/01/zdeklarowany-ateista-odwolany-przez-rade-mediow-narodowych-zatrudniony-przez-wroclawskiego-arcybiskupa-jozefa-kupnego/
  .http://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2018/02/Wildstein-David-sie-poddaje-1024×575.png
  http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/spady-maski-i-wypady-kneble
  ekspedyt.org/2018/02/06/o-augustyn-pelanowski-sad-ostateczny-i-imigranci-czyli-kto-komu-ma-okazac-milosierdzie/
  http://wpolsce.pl/magazyn/2458-klub-ronina-jozef-orzel-rozmawial-z-gabrielem-maciejewskim-pisarzem-wydawca

  O wiele ciekawszy niż żydostwo Brauna jest sugerowany w pierwszych odcinkach „Ucha prezesa” homoseksualizm Antoniego Macierewicza. Oto były już, na szczęście, minister obrony zatrudnił nowego, dwudziestotrzyletniego doradcę. Jasny szlag, ja też miałem 23 lata i nawet własna matka nie chciała mnie wtedy słuchać, nie mówiąc o ówczesnym ministrze obrony. A tu proszę – jeden za drugim przewijają się przez gabinet Macierewicza te szczawie i z każdym kolejnym jest coraz więcej problemów. O co chodzi? Tego nie wie nikt, poza osobami, które ministra Antoniego wykreowały i doprowadziły do tego miejsca, w którym teraz jest. Ja wiem jedno – niedobrze jest kiedy człowiek lata całe przybywa w środowisku osób karmiących się wyłącznie idealizmem i miłością ojczyzny. To jest deprawujące w znacznie gorszym stopniu niż nałogowe picie wódki i granie w karty na pieniądze. Niedobrze jest, kiedy człowiek od wczesnej młodości teoretyzuje na tematy polityczne

  To jedna kwestia. Druga jest taka, że nikt nie wie co tam człowiekowi w sercu gra, starsi zaś panowie, w późnych latach dostają różnych szajb.

  Myślę, że zbliżamy się do niesławnego schyłku wielkiej kariery i oby nie nastąpiło żadne kompromitujące boom, od którego wszystkim słuchaczkom Radia Maryja pospadają moherowe berety. Nie takie bowiem rzeczy już świat widział.

  http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/czy-grzegorz-braun-jest-zydem-a-antoni-macierewicz-gejem-filozofia-i-taktyka
  http://ojczyzna.ddns.net/grzegorz_braun_kandydat_bezpartyjny.html
  https://www.pch24.pl/grzegorz-braun-komentuje-przeprosiny-jonny-danielsa,58277,i.html

  W środowym wpisie Daniels nie tylko przeprasza, ale i jednoznacznie sugeruje, że bohater jego tweeta ma… żydowskie pochodzenie.

  Chciałbym publicznie przeprosić p. Grzegorza Brauna za nazwanie to idiotą. Nie wolno tak postępować. Wyzywanie ludzi, bo się z nimi nie zgadzamy, jest dziecinne. Moje przeprosiny nie są podyktowane faktem, że p.Braun jest Żydem, ale tym, że jest po prostu człowiekiem.Przepraszam!
  — Jonny Daniels (@MrJonnyDaniels) 14 lutego 2018

  Sugestie dotyczące żydowskiego pochodzenia reżysera pojawiają się nie po raz pierwszy. Tego typu „wrzutka”, zresztą podparta potwierdzeniem ze strony ojca Tadeusza Rydzyka, pojawiła się już podczas jednej z licznych audycji z udziałem Danielsa w Radiu Maryja.

  Z kolei publicystka tygodnika Plus Minus Irena Lasota pisała w tekście „Patriotyzm i DNA” (rp.pl, 24. 11. 2017): „Oczywiście, badania DNA mogą przynieść nieoczekiwane skutki, zwłaszcza dla osób opętanych obsesją amerykańsko-niemiecko-żydowskich spisków przeciwko Polsce. Ciekawe, czy na przykład Grzegorz Braun, o którym wieść gminna niesie, że jest „self-hating Jew”, odważyłby się na takie badania?”.

  http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/czerwcowy-antysemityzm

 49. osoba prywatna said

  Leśniczy ratuje niedźwiedzią rodzinę przed watahą wilków
  .https://www.youtube.com/watch?v=YBT-DEp4xYI

 50. snag said

  49 ,…

  Gawno nie leśniczy skoro nie wie ze w takich wypadkach nie powinien ingerować ,…

 51. Marucha said

  Re 50:
  Takiego ch…. Zrobił, co uważał i koniec. Tak u nas jest.
  A Amerykaniec niech poucza swoich leśniczych.
  Jeszcze zostało im trochę gatunków do eksterminacji…

 52. snag said

  A wilki jak maja przeżyć kupując prowiant w Biedronkach?

  To jest problem dla POLSKICH leśników. Którzy wiele gatunków URATOWALI, a nie wytępili, jak w Hameryce.
  Admim

 53. snag said

  Zapomnieli żywic, musi then leśniczy im radzil ;))) ,…

 54. Antymarxista said

  Marksizm nie jest filozofią, ale ideologią. Jej celem jest przejęcie władzy politycznej przez komunistów w imię realizacji szczytnych celów. Szczytne cele są ogólnymi hasłami, w które można wierzyć lub nie i obietnicami, których można dotrzymać lub nie, natomiast zdobyta władza jest konkretna.

  Marksistowska taktyka zdobycia władzy opierała się zawsze na kreowaniu nierozwiązywalnego konfliktu między katem i ofiarą, w którym marksiści stawali po stronie ofiary. Eskalacja konfliktu miała doprowadzić do wybuchu rewolucji. Władzę mieli objąć przywódcy rewolucji, czyli marksiści. To, czy konflikt był prawdziwy czy wymyślony, nie miało i nie ma żadnego znaczenia.

  Podstawą klasycznego marksizmu był wyzysk i nierozwiązywalny konflikt klasowy między kapitalistami a robotnikami. Katami byli kapitaliści i system, ofiarami robotnicy, wyzwolicielami marksiści. Niestety, gdy kapitaliści zaczęli lepiej płacić dobrze wykwalifikowanym robotnikom robotnicy zaczęli się uczyć, zmuszać do nauki własne dzieci, sami zdobywać dobrobyt i odmówili udziału w rewolucji. Marksiści uznali proletariat za ciemny motłoch.

  http://www.historiasztuki.com.plwww.historiasztuki.com.pl/025-00-05-TEORIA-KRYTYCZNA.php

  Nowy konflikt rozgorzał między zacofanym, szowinistycznym heteroseksem, a postępowym, wyzwolicielskim homo(bi-trans)seksem i radosną pedofilią. W 1974 r. marksistowscy intelektualiści (Sartre, Foucault) zwrócili się do parlamentu francuskiego z petycją o legalizację pedofilii. Pedofile udzielili politycznego poparcia ruchowi Zielonych, ruch Zielonych odwzajemnił się zrozumieniem dla pedofilii. Znowu katem okazała się opresyjna kultura, ofiarami mniejszości seksualne, a wyzwolicielami marksiści. Właśnie znajdujemy się w tej fazie marksistowskiej ofensywy wyzwolenia seksu nienormatywnego z kajdan kulturowych konwencji.

 55. NyndrO said

  Syreny wyją przeraźliwie. Jakież to słodkie. 🙂 🙂 * https://wiadomosci.onet.pl/swiat/swiatowy-kongres-zydow-o-wypowiedzi-premiera-morawieckiego/jxn0r51 * https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-zwoluje-nadzwyczajna-sesje-po-slowach-morawieckiego/pfp3y5v

 56. andzia said

  Do komentarza Gajowego przy obrazku: czego spodziewać się od wołu? mięsa do rosołu. Miernoty z żydowskiego nadania siedzą przy korytach. Nie dość że miernoty, to sprzedajne koorvy. Przestępcy,- nie chce mi sie zaglądać do kodeksu karnego- notorycznie działający na szkodę Polski. To jest kara z zagrożeniem do 10 lat pozbawienia wolności. Nic dziwnego. że sedzia, który przywłaszczył na stacji benzynowej 50zł się odwołuje. Skoro nikt ze złodziejów magdalenkowych nie ponosi kary za ograbienie Polski, to wydawanie publicznych, zdzieranych przymusowo od Polaków pieniędzy na procesy za 50zł jest tragifarsą.

 57. Lily. said

  Re 31;Marucha
  Panie Marucha,co raz Ich wiecej w III.R.P,czy
  zadaniem Ich jest przygotowanie teremu pod
  nowe osadnictwo?.

 58. NyndrO said

  Na Kujawach słoneczna, piękna niedziela.. 🙂
  http://www.pssite.com/news/61508/gubernator-usa-oskarza-m-in-gry-wideo-o-powodowanie-strzelanin.html
  .https://www.youtube.com/watch?v=B0SlI0jCaDE

 59. Komitet Obrony Gojów said

  Zasada „Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie” ma się na arenie międzynarodowej świetnie.
  http://strajk.eu/izrael-krzyczy-imigranci-na-madagaskar/

 60. www.wandaluzja.pl said

  W sprawie Oszustwa Internetowego.

  Pismo z datą 06 I 2018 otrzymałem w ostatni czwartek z datą stempla pocztowego 12 02 2018 z powodu zmiany mieszkania.
  Uprzejmie informuję, że nie uznaję ODMOWY WSZCZĘCIA DOCHODZENIA (D-5612-547/17PT) z 16 XI 2017 w/s Oszustwa Internetowego i OKRADZENIA mego konta technicznego Home.pl//. Moja opieszałość przy wszczęciu procedury policyjno-prokuratorskiej wynikała z tego, że nie wiedziałem, CO TO JEST? Sądziłem, że to jakieś Datki na moją http://www.wandaluzja.com// więc odpowiadałem, aby zwracali je Darczyńcom i zamieściłem na planszy: PROSZĘ NIE WPŁACAĆ PIENIĘDZY NA KONTA http://www.wandaluzja.com// GDYŻ SĄ ZAKŁADANE PRZEZ OSZUSTÓW.
  Dopiero, gdy na blogu Czesława Białczyńskiego z Krakowa przeczytałem, że http://www.wandaluzja.com// ma w USA 5,5 miliona zarejestrowanych a abonament roczny kosztuje 345 tysięcy USD to zorientowałem się, CO JEST, ale moje Konto Techniczne Home.pl// było już Okradzione a korespondencja ZNIKNĘŁA z mej poczty WP.
  Dostałem list od serwera w Nowym Jorku, który występuje jako WŁAŚCICIEL http://www.wandaluzja.com// i proponuje mi ODKUPIENIE, ale poradzono mi, aby Nie Odpisywać, gdyż byłaby to legalizacja Kradzieży ILUŚ miliardów dolarów. Ze sprawy bowiem wynikało, że Serwer nowojorski nabył prawa własności mej http://www.wandaluzja.com// od Home.pl//
  MECHANIZM oszustwa wyjaśnił Bank Atlantycki informując, że nie może zrealizować mych czeków, bo jestem na liście Oszustów Światowych. Bank Atlantycki skierował mą sprawę do Wysokiego Trybunału, gdzie był polski skarbiec wojenny, choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunały Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych. Trybunał najpierw zaprosił mnie na Rozprawę, a gdy odmówiłem to wyznaczył Pełnomocnika Urzędowego i wydał Wyrok, że ponieważ sprawa była załatwiana na podstawie DWÓCH paszportów Amerykańskich mego ojca to skierował ją do FBI.
  Czekałem 3 miesiące na zapowiedzianą wizytę FBI, ale nie zjawiło się, co zdezawuowało sprawę Oszustwa Światowego, ale Pełnomocnik czeków nie zrealizował. Ponieważ nie zostałem przesłuchany w/s tego Oszustwa Światowego to jestem zdany na domysły. W III 1989 pojechałem do RFN jako Komisarz WOAK wywiezionego do RFN Skarbu Tysiąclecia: http://wandaluzja.pl/?p=p_196&sName=skarb-tysiaclecia// i Satelitarnej Detekcji Złota. W związku z tym zostały ujawnione Czarne Konta Kanclerza Kohla, zwane CZARNYMI KASAMI od Wojennej Kasy Siemansa.
  Niemcy wyszli spod oskarżenia Partycypowania w Satelitarnej Detekcji Złota wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych za OSZUKANIE ich na 8 miliardów DM. Franz J. Strauss kupił bowiem w Akademii Nauk NRD mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej za 8 mld DM i sfinansował wykopaliska archeologiczne na wrocławskim zamku Biskupim dla Sprawdzenie Tegoż, gdzie byłem komisarzem WOAK.
  Badaniami kierowali profesorowie Małachowicz i Kaźmierczyk, z którymi starłem się co do datowania i kwalifikacji obiektu. Datowali zamek na Średniowiecze jako Książęcy a ja na Starożytność i wtórnie Biskupi. Żądałem badań DENDROLOGICZNYCH, których nie przeprowadzono. Tłumaczyłem, że zamek stał się Książęcym Prawem Kaduka: Gdy rada miejska skonfiskowała Henrykowi IV zamki Za Długi to ten Wprowadził się do biskupa Zażywając jego bogatego skarbca, z którego kupił też w Rzymie KORONĘ.
  Zamek Książęcy był na Uniwersytecie: Juliusz Prawdzic-Tell, Obrona wyspy Książęcej przed halabardnikami, Gazeta Robotnicza 22 XII 1994. Przy wykopaliskach na Uniwersytecie znaleziono pieczęć majestatyczną Henryka IV Probusa, co WYJAŚNIŁEM: gdy służący obudził księcia, że na zamku są halabardnicy to ten kazał mu ukryć pieczęć, co ten zrobił w szczurzym kącie. Frasyniuk z Labudą ogłosili, że za wpisanie mnie na listę Oszustów Światowych Jego Eminencja dostała od Niemców 10 czy 12 miliardów dolarów, stając się Najbogatszym Polakiem. Proponuję skonfiskowanie ich.

 61. Lily. said

  To byli Nasi rodacy,kto tam bedzie sie Polakami
  przejmowal.Sa inni wazniejsi,i o tych trzeba
  pamietac.
  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/
  389-ipn-umarza -sledztwo-w-sprawie-masakry-
  w-koniuchach

 62. Leśny Lud said

  Nawiązując do tekstu p. Gajowego:

  Bo kurwy i matoły rządzące Polską to umyślnie działający agenci.

  ——-
  Kurwy tak.
  Matoły nie. Oni tak z przekonania.
  Admin

 63. Lily. said

  WAZNE,zebysmy wiedzieli co piszczy
  w trawie,czyli o co w tym wszystkim chodzi.
  http://www.wieczernik.pl/deklaracja-uczestnikow-
  marszu-zycia-ku-pojednaniu

 64. Komitet Obrony Gojów said

  Gliński i Gawinowa, w przerwach miedzy odnawianiem żydowskich cmentarzy i snuciem planów budowy muzeów getta i chasydyzmu oraz delegalizacji ONR, zajmuję się niszczeniem jednego z najliczniejszych patriotycznie nastawionych środowisk w Polsce (bo prawdopodobnie o to tu chodzi, a nie o żadną ochronę zabytków).
  https://www.polskaniepodlegla.pl/opinie/item/14896-szokujaca-nowelizacja-sejm-skazal-100-tys-polakow-na-bycie-przestepcami

  To jest najlepsze (cytat z Gawinowej):

  -Skazany [za poszukiwanie zabytków wykrywaczem metalu] nie może pełnić funkcji publicznych, a wśród poszukiwaczy skarbów są prawnicy, lekarze i nauczyciele. Po wyroku nie będą mogli pracować w zawodzie – odpowiadała wiceminister kultury na pytanie o skuteczność nowych przepisów

 65. Komitet Obrony Gojów said

  Ziemkiewicz prawdopodobnie niewpuszczony na teren Wielkiej Brytanii:
  http://www.newsweek.pl/swiat/spoleczenstwo/rafal-ziemkiewicz-nie-zostanie-wpuszczony-do-wielkiej-brytanii-,artykuly,423307,1.html
  http://wyborcza.pl/7,75398,23023213,the-guardian-rafal-ziemkiewicz-moze-nie-zostac-wpuszczony.html
  Komentarz Laseckiego:

  W rzeczywistości chodzi prawdopodobnie o wypromowanie nowego lidera pseudo-nacjonalistycznego, który miałby przeciągnąć narodową młodzież do demoliberalizmu/republikanizmu/jagiellonizmu. Une rozumieją, że PiS i postawa pro-USA, pro-UE, pro-Zachód, pro-Izrael to domena pokolenia starszego i średniego-starszego, czyli tak 45+, a młode pokolenia są coraz bardziej narodowe (mimo, że już sekularne niestety) i poparcie dla PiS-u, czy jakiejś innej przyszłej systemowej partii-symulakry patriotyzmu, będzie maleć, więc stworzyli partię o nazwie Endecja z Ziemkiewiczem na czele i teraz go promują (w porozumieniu z rządem UK).

 66. Komitet Obrony Gojów said

  Sam Ziemkiewicz na fb o sprawie:

 67. osoba prywatna said

  Innowacyjny filtr z grafenu, który uzdatni każdą wodę stanie się wielką szansą dla Afryki
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/innowacyjny-filtr-z-grafenu-ktory-uzdatni-kazda-wode-stanie-sie-wielka-szansa-dla-afryki

 68. osoba prywatna said

  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/1440865425_amwhm6_600_0.jpg?itok=hjmDzUri

 69. osoba prywatna said

  Antypolski „dokument” o pogromie kieleckim – za pieniądze podatników i z patronatem honorowym metropolity warszawskiego
  https://forumemjot.wordpress.com/2018/02/16/antypolski-dokument-o-pogromie-kieleckim-za-pieniadze-podatnikow-i-z-patronatem-honorowym-metropolity-warszawskiego-2/#more-62355

 70. osoba prywatna said

  Żydzi kolaborujący z Niemcami II WW. Film Izraelski 1999

 71. VAV said

  Krzysztof Karoń: „Nie ma większej gangreny niż słowo innowacyjność”.
  .https://www.youtube.com/watch?v=BcNrEdqalOM

 72. Boydar said

  Jest, panie Karoń

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szalomhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Szalom

 73. Boydar said

  Nawet wkleić się od razu poprawnie nie daje 🙂

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szalom

 74. osoba prywatna said

  Film dokumentalny Artura Janickiego o zbrodni w Jedwabnem powstał prawie 15 lat temu, jednak widziało go bardzo niewiele osób. Dlaczego? Przez lata nie chciano pokazać go w Telewizji Publicznej!

 75. osoba prywatna said

  Tylko Gronkiewicz-Waltz mogła się do tego posunąć! Poleciła reprywatyzować ulice i ścieżki rowerowe
  http://niezalezna.pl/forum/214590-tylko-gronkiewicz-waltz-mogla-sie-do-tego-posunac-polecila-reprywatyzowac-ulice-i-sciezki-rowerowe

 76. osoba prywatna said

 77. Jan said

  Pracownicze Plany Kapitałowe – bo rzyt głodny jest

  Następna piramida finansowa się nam tworzy!

  „… zastosowanie tego pomysłu do budżetu jest zupełnym idiotyzmem. Tak mówią u mnie na wsi, ale – wicie rozumicie – głupie jakieś…”

  http://nikander.neon24.pl/post/142511,ppk-bo-rzyt-glodny-jest

 78. gość said

  Ukraińcy tracą kontakt z rzeczywistością. Morawiecki, Duda i Kaczyński klękający przed Wjatrowyczem

  Stosunki z Ukrainą do najłatwiejszych nigdy nie należały. Kwestią sporną pozostaje podejście do trudnej przeszłości i rozliczenia się z niej. Szczególnie w kontekście ludobójstwa na Wołyniu i panującego u naszych wschodnich sąsiadów kultu band UPA. Narastająca niechęć daje się już zauważyć w sieci.

  Wraz z uchwałą nowelizacji ustawy o IPN, która obejmuje penalizację banderyzmu relacje na linii Warszawa-Kijów uległy znacznemu ochłodzeniu. Dało się zaobserwować liczne wyrazy niezadowolenia strony ukraińskiej, a nawet jawne ataki na polski rząd.

  Szczególnie aktywny jeśli chodzi o ataki na stronę polską jest owiany złą sławą i ochrzczony mianem ‚kłamcy wołyńskiego’ szef tamtejszego IPN-u, Wołodymyr Wjatrowicz.

  To właśnie między innymi on jest bohaterem popularnego wśród Ukraińców obrazka, który ukazuje jak prezydent Duda, premier Morawiecki oraz Jarosław Kaczyński klęczą przed Wjatrowiczem. Szef IPN-u ukazany jest na nim niczym święty z aureolą nad głową odziany w buławę i mundur do złudzenia przypominający ten z portretów marszałka Piłsudskiego. W tle widnieją charakterystyczne dla Polski symbole takie jak bocian oraz Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

  http://nczas.com/wiadomosci/europa/ukraincy-traca-kontakt-z-rzeczywistoscia-morawiecki-duda-i-kaczynski-klekajacy-przed-wjatrowyczem-foto/

 79. Grot said

  „My mamy ciągle przepraszać, że podczas II Wojny Światowej zachowywaliśmy się przyzwoicie, walczyliśmy z Hitlerem, a najwięcej sprawiedliwych wśród narodów świata jest wśród Polaków?” – odpowiedział Jaki. „Co złego powiedział premier? Powiedział, że były poszczególne zbrodnie Polaków, Ukraińców, były zbrodnie Żydów i jest wielkie oburzenie, że wspomniał o zbrodniach Żydów” – dodał.

  Wiceminister przywołał także słowa Hanny Arendt, że „dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi najczarniejszy rozdział całej tej ponurej historii”.

  „Hanna Arendt udowadniała, że nie byłoby takiej skali tej zbrodni, gdyby nie współpraca również Żydów. Czy to znaczy, że Żydów należy obwiniać albo Polaków? Nie, Żydzi byli wielkimi ofiarami, wielkimi ofiarami byli Polacy. Premier Morawiecki powiedział przecież to, co Hanna Arendt, to o co macie pretensje do Polaków?” – pytał wiceminister sprawiedliwości.

  Dobrze prawi.

  http://www.pap.pl/aktualnosci/news,1293932,wiceminister-jaki-przeciwny-przeprosinom-za-slowa-morawieckiego-w-monachium.html

  ——
  NIE POWINIEN W OGÓLE NIC PRAWIĆ.
  POLSKA POWINNA ZERWAĆ WSZELKIE STOSUNKI Z ŻYDOLANDIĄ.
  WYWALIĆ W CIĄGU 48 GODZIN WSZELKICH OBYWATELI ZASRAELA Z POLSKI.
  NA ZACZEPKI ODPOWIADAĆ, JAK DUTERTE Z FILIPIN: ODPIERDOL SIĘ PEDALE.
  Admin

 80. Grot said

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04278-Port-w-Gdansku-idzie-na-rekord.htm

  Niewygodne wiadomości?
  No dla wrogów Polski to pewno niewygodne. Dla nas, Polaków, to raczej odwrotnie.
  Jest czym się radować.

 81. gość said

  Prof. Norman Finkelstein: Niechęć wielu Żydów do Polaków to instynkt

  Mirosław Skowron w rozmowie z Prof. Normanem Finkelstein na temat głośnego ostatnio konfliktu polsko – izraelskiego i „polskich obozów śmierci”.

  http://www.se.pl/wiadomosci/opinie/niechec-wielu-zydow-do-polakow-to-instynkt_1040657.html

 82. Grot said

  SŁUCHAJ

  PolskieRadio.pl Wiadomości
  Informacje
  „Głos premiera nie służył negowaniu Holokaustu”. Oświadczenie KPRM
  ostatnia aktualizacja:
  18.02.2018 13:42

  „Głos premiera Mateusza Morawieckiego w dyskusji w Monachium w najmniejszym stopniu nie służył negowaniu Holokaustu ani obciążaniu Żydowskich Ofiar jakąkolwiek odpowiedzialnością za niemieckie ludobójstwo” – napisała rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska w oświadczeniu.
  Premier Mateusz Morawiecki
  Premier Mateusz MorawieckiFoto: PAP/EPA/KUHLMANN / HANDOUT
  „Głos Premiera Mateusza Morawieckiego w dyskusji w Monachium w najmniejszym nawet stopniu nie służył negowaniu Holokaustu ani obciążaniu Żydowskich Ofiar jakąkolwiek odpowiedzialnością za niemieckie ludobójstwo” – głosi oświadczenie Joanny Kopcińskiej, które przygotowano także w wersji angielskiej.

  „Przeciwnie – premier Mateusz Morawiecki wielokrotnie i zdecydowanie sprzeciwiał się zaprzeczaniu niewyobrażalnemu ludobójstwu, jakim była Zagłada europejskich Żydów, jak również wszelkim przejawom antysemityzmu” – podkreśliła rzeczniczka rządu.
  Jak dodała, premier Morawiecki „często także podkreślał, że strona polska chce szanować żydowską wrażliwość oraz kontynuować dialog z Izraelem i diasporą w duchu prawdy i wzajemnego zaufania”.
  Zobacz internetowy serwis edukacyjno-społeczny Polskiego Radia – GermanDeathCamps.info >>>
  Według Joanny Kopcińskiej słowa wypowiedziane przez premiera „należy interpretować jako wezwanie do szczerego mówienia o zbrodniach popełnianych na Żydach – zgodnie z faktami i bez względu na narodowość tego, kto w konkretnym przypadku ich dokonał, brał w nich udział lub się do nich przyczynił”.
  „Każdy przypadek musi być oceniany indywidualnie, a żaden pojedynczy akt niegodziwości nie może obciążać odpowiedzialnością całych podbitych i zniewolonych narodów” – napisała rzeczniczka.
  „Trzeba też podkreślić, iż to zniszczenie, podbój i okupacja Państwa Polskiego przez III Rzeszę Niemiecką były warunkiem eksterminacji narodu żydowskiego. Przed II wojną światową Żydzi Polscy żyli, tworzyli i pracowali na polskiej ziemi przez 800 lat” – przypomniała Kopcińska.
  „Jednocześnie oszczerstwem, z którym należy odważnie i zdecydowanie walczyć, są wszelkie próby zrównywania czy mieszania niemieckich organizatorów i sprawców zbrodni z narodami Ofiar, w szczególności narodem żydowskim, romskim i polskim, które padły ofiarą straszliwych prześladowań i mordów ze strony Niemców” – głosi oświadczenie rzeczniczki rządu.
  Oświadczenie Rzecznika Rządu @j_kopcinska. https://t.co/ShewVXtcW3
  — Kancelaria Premiera (@PremierRP) 18 lutego 2018
  Podczas jednego z paneli sobotniej Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium szef polskiego rządu został zapytany przez dziennikarza „New York Times” Ronena Bergmana o nowelizację ustawy o IPN. Dziennikarz przedstawił historię swojej matki, która – jak mówił – urodziła się w Polsce, a w trakcie II wojny światowej wiele członków jej rodziny zginęło, ponieważ zostali zadenuncjowani na Gestapo przez Polaków jako ukrywający Żydów.
  – Po wojnie moja matka przyrzekła, że nigdy więcej nie będzie mówić po polsku, że nie powie nawet jednego słowa w tym języku. Jeśli dobrze rozumiem, po uchwaleniu tej ustawy byłbym uznany za przestępcę w pańskim kraju ze względu na to, co mówię? Jaki jest cel, jaka jest myśl, którą chce pan przekazać całemu światu? Bo reakcja jest zupełnie odwrotna i przez to jeszcze większa uwaga jest poświęcona tym straszliwym zbrodniom – pytał dziennikarz „NYT”.
  W odpowiedzi Mateusz Morawiecki podkreślił, że „jest to niezmiernie ważne, aby zrozumieć, że oczywiście nie będzie to karane, nie będzie to postrzegane jako działalność przestępcza, jeśli ktoś powie, że byli polscy zbrodniarze”.
  – Tak jak byli żydowscy zbrodniarze, tak jak byli rosyjscy zbrodniarze, czy ukraińscy – nie tylko niemieccy – dodał premier.

  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2032218,Glos-premiera-nie-sluzyl-negowaniu-Holokaustu-Oswiadczenie-KPRM

  Podłożył się syjonistom ale celnie wprowadził temat zdrajców żydowskich. Jest pretekst i okazja do przypominania w mediach jak to sami Żydzi pomagali Niemcom okradać i wysyłać do obozów pracy swoich własnych rodaków.
  Żyd żydowi wilkołakiem jest.

 83. Antymon said

  Mój gojowski umysł tego nie ogarnia.

  PiS był zawsze podejrzanie proizraelski: od Lecha Kaczyńskiego, który zablokował ekshumację w Jedwabnem i uroczyście wprowadził do Polski lożę B’nai B’rith uważaną za przedłużenie Mossadu, po Mateusza Morawieckiego namaszczonego na polskiego premiera przez izraelskiego spadochroniarza Jonny’ego Danielsa.

  Kaczyńscy zawsze chcieli budować Międzymorze pod patronatem USA, czyli w praktyce US-raela. Po wybuchu konfliktu na Ukrainie US-rael postanowił konkretnie wesprzeć ten projekt, no i przy dyskretnej pomocy tzw. kelnerów PiS wygrał wybory.

  Pomijając fakt, że jak dotąd „budowa Międzymorza” polega głównie na skłócaniu Polski z Niemcami i Rosją oraz sprowadzaniu do Polski milionów Ukraińców, PiS regularnie świętuje Chanukę w Sejmie (tę tradycję też zainaugurował Lech Kaczyński), jeździ na odprawy do Tel Awiwu (o czym dowiedzieliśmy się przypadkiem dzięki stłuczce samochodu z premier Szydło), rozdaje po 100 milionów na remonty żydowskich cmentarzy i zaprasza przedstawicieli izraelskiej ambasady do opiniowania polskich ustaw.

  US-rael wyglądał na zadowolonego, aż tu nagle wbił PiS-owi nóż w plecy. O co chodzi? Czyżby szykowała się jakaś wielka zmiana w geopolityce? A może to po prostu kolejne przypomnienie, że „jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym” (Izrael Singer, 1996)?

  W każdym razie wygląda na to, że PiS znalazł sobie sojusznika jak żaba skorpiona w znanej anegdocie. Bo chyba to nie ustawka?

 84. Głos Prawdy said

  Wstęga Mobiusa co to jest

  https://www.google.by/search?ei=24iJWs-sCtDTwQLJjoXgCA&q=Wstęga+Moebiusa+co+to+jest&oq=Wstęga+Moebiusa+co+to+jest&gs_l=psy-ab.3..0i13i30k1.13284.13284.0.16637.1.1.0.0.0.0.343.343.3-1.1.0….0…1c.2.64.psy-ab..0.1.340….0.sWWZbjtEy7M

  “Nasz wszechświat działa po spirali, po spirali Boskiego rozwoju, nikt nie może pozostać w jednym punktu, tylko kto ma świadomość bydła, lub demona, i będzie się opierać – pójdzie w zużycie ciemnych sił oporu. Kto będzie sprzeciwiać się woli Boga, który tak harmonijnie wszystko stworzył i zaplanował – sam siebie skazuje na straszną egzystencję, bo śmierci nie ma. Nasza galaktyka, cały wszechświat jest, znajduje się w tej taśmie (wstędze), która rozwinie się i w jednej chwili wszyscy znajdą się w innym świecie, innym wymiarze, a dla wielu to nie będzie świat z Bogiem.”
  ( te słowa i wnioski oczywiście nie są moje, bo ja, choć interesuję się fizyką, nie mam odpowiedniej edukacji, żeby tak sądzić .
  Naprz. leci samolot, przestrzeń odwraca się i on może stracić elektromagnetyczne właściwości, więc jeśli można użyć innego rodzaju transportu – radzę wybierać na te czasy coś innego, samoloty będą spadać często. – Głos Prawdy)

  Pierwszy list do Koryntian apostoła Pawła 15(51-53)
  „Oto ogłaszam wam tajemnicę: nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni. 52 W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby – zabrzmi bowiem trąba – umarli powstaną nienaruszeni, a my będziemy odmienieni. 53 Trzeba, ażeby to, co zniszczalne, przyodziało się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyodziało się w nieśmiertelność.”

 85. Wilno said

  Morawieki ostro się wziął za zwalczanie mafii małżeńskiej
  echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/a/nowozency-wzywani-na-dywanik-urzad-skarbowy-pyta-o-wesela,12937172/
  https://ostrowiecka.pl/2018/02/12/fiskus-grilluje-nowozencow-co-zrobic/
  m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,214,0,2398422.html

  Fiskus grilluje nowożeńców. Co zrobić?
  12 lutego 2018 Redakcja Gazety Ostrowieckiej 16 komentarzy

  Jeśli Twoje przyjęcie weselne odbyło się w Ostrowcu Świętokrzyskim w roku 2016, możesz być niemal w 100% pewien, że dostaniesz „zaproszenie” od Urzędu Skarbowego na wizytę, aby nieco powspominać.
  Ostrowiecki Urząd Skarbowy wzywa pary młode, które w owym roku brały ślub, do rozliczenia kosztów organizacji wesela. Pyta też kto i za ile imprezę fotografował, filmował, czy ile wzięła orkiestra?
  -Gdy dostaliśmy pismo, byliśmy w szoku, od wesela minęła 1,5 roku – mówią jedni z naszych rozmówców. Nie mamy umów, bo je wyrzuciliśmy. Nie pamiętam dokładnie liczby gości. Uważam, że jest to nękanie nas. Planujemy teraz chrzciny. Też będą nas z nich przepytywać?

  -Dostaliśmy pismo drugi razmówią kolejni. Urząd skarbowy dopytuje o umowy, rachunki dotyczących usług na naszym weselu, jak orkiestra, fotograf. Chyba będziemy musieli na nie odpisać, chociaż zakładam, że jest to nasza prywatna sprawa, co robiliśmy w dniu ślubu. Niech szukają pieniędzy u usługodawców, a nie u klientów.

  -Nie wiem czy się bać, ale moi znajomi już tam byli i mówią, że nie była to przyjemna rozmowa, a na to, jak o czymś nie pamiętali,

  pokazywano im zdjęcia z uroczystości weselnych z mediów społecznościowych, aby rozjaśnić wspomnienia – zastanawia się kolejny nasz rozmówca.

  Jak udało nam się ustalić, Urząd Skarbowy w związku z prowadzoną kontrolą podatkową na podstawie upoważnienia zwrócił się do USC w zakresie sporządzonych aktów małżeństwa za rok 2016.

  Takie dane zostały przekazane. W Internecie zawrzało. Ludzie piszą, że jak się nie odpowie, to czeka kara 2,5 tysiąca złotych. Zastanawiają się czy po chrzcinach, 18-tkach, stypach i innych różnego rodzaju imprezach też będą musieli się stawiać w urzędzie i opowiadać szczegóły. Są oburzeni prowadzoną w ten sposób nagonką.

  -Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi kontrole podatkowe w ramach swoich uprawnień dotyczące różnego typu działalności, w tym w zakresie organizacji przyjęć weselnych – wyjaśnia Anna Stępień, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Kielcach.

  Na prośbę naszych rozmówców zwróciliśmy się z zapytaniem do jednej z wziętych, ostrowieckich kancelarii adwokackich o komentarz do całej sprawy.

  -Rozważając wszelkie aspekty działania urzędów skarbowych, które wzywają osoby korzystające z usług np. zespołów muzycznych, fotografów, wodzirejów podczas własnych uroczystości, głównie weselnych, do wskazania danych pozwalających na ustalenie podmiotów świadczących takie usługi, należy moim zdaniem odróżnić kwestie etyczne od stricte prawnych – uważa adwokat Rafał Jabłoński z Kancelarii Adwokackiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

  Z moralnego punktu widzenia takie działania są niczym innym, jak namawianiem do donoszenia

  i niewątpliwie podważają zasadę zaufania obywateli do państwa.

  Z kolei z punktu widzenia przepisów ordynacji podatkowej wydaje się, że jest to dopuszczalny sposób na dotarcie np. do osób prowadzących niezgłoszoną działalność gospodarczą.

  Moim zdaniem państwo młodzi nie będą zawsze zobowiązani do podania takich informacji, zwłaszcza wówczas, gdy będą słuchani jako świadkowie , a przekazanie podobnej informacji mogłoby narazić ich samych lub osoby dla nich najbliższe na odpowiedzialność karną, czy też karnoskarbową.

  Uchylając się od odpowiedzi na dane pytanie wystarczy zatem wskazać, że odmawiamy odpowiedzi na nie z tych właśnie powodów, wymieniając
  jeden z nich, np. że odpowiedź może narazić nas na odpowiedzialność karną. Urzędnik nie ma prawa wówczas dopytywać o powody takiego stanu rzeczy, a my nie musimy wyjaśniać powodów swojej decyzji. W przeciwnym razie świadek zostałby
  pozbawiony przyznanej mu ochrony prawnej.

  Rząd PiS toleruje represje podatkowe wobec nowożeńców? Skandaliczne postępowanie skarbówki
  2018-02-14

  https://wiesci24.pl/2018/02/14/rzad-pis-toleruje-represje-podatkowe-wobec-nowozencow-skandaliczne-postepowanie-skarbowki/
  http://nczas.com/wiadomosci/skarbowka-oszalala-kaza-nowozencom-tlumaczyc-sie-ile-wydali-na-wesele/
  http://wmeritum.pl/urzad-skarbowy-wzywa-mlode-malzenstwa-pyta-o-koszty-organizacji-wesela/223092

  Nas dodatkowo przeraża fakt, że kara za brak wstawiennictwa się na wezwanie, wynosi 2,5 tys. zł. Przypominamy, że najniższa pensja krajowa to 1530 zł . Wygląda to tak, jakby urząd skarbowy nie mogąc ściągnąć należności od winnego starał się ściągnąć je od… domniemanych możliwych świadków.

  Źródło: Gazeta Ostrowiecka

 86. Głos Prawdy said

  Stolica Francji, niedawno uwięziona w epicentrum silnej i długotrwałej powodzi, stała w obliczu nowego nieszczęścia. Paryż jest pełen szczurów.

  Problem ze szczurami w Paryżu i bez kataklizmów pogodowych jest jednym z najbardziej dotkliwych. Naukowcy uważają, że na każdego mieszkańca Paryżu przypada co najmniej dwa szczury. Przy tym duża część szarych szkodników już ma immunitet ku truciznom, za pomocą których władze francuskiej stolicy z nimi walczyli.
  Rozlana Siana zalała znane siedliska i gniazdowania szczurów, a także miejsca ich żywienia i szczury lunęły na paryskie dwory. Władze zwróciły się do przedsiębiorstw spożywczych i mieszkańców, z prośbą, aby usunąć z ulic śmietniki i nie zostawiać torby ze śmieciami, aby nie przyciągać szkodników.
  .https://www.youtube.com/watch?v=RxQhvSptyOc

 87. Wilno said

  Kismeth

  Jak kiedyś mocno zastanawiałem się nad pewnym biznesem okołoślubnym i byłem w skarbówce zapytać jak się z tego w ogóle rozliczać to Grażyny z obsługi petenta na dole robiły wielkie oczy i odesłały mnie „na górę” do kierownictwa, tam kolejna Grażyna 15 minut w papierach i na komputerze szukała wytycznych, podawała mi sprzeczne przepisy co chwila i w końcu wypaliła:
  – „A NIE MOŻE PAN ROBIĆ TEGO BEZ ZGŁASZANIA?!”
  – „Tzn. na czarno?!”
  – „NO HEHE TAK, BO WIE PAN TAKTO BĘDZIE PAN MIAŁ KUPĘ PROBLEMÓW, A WSZYSCY W SUMIE DZIAŁAJĄ NA CZARNO”

 88. Głos Prawdy said

  Zginęli prawie wszyscy demaskatorzy listów Clinton i Podesty

  „Jak stało wiadomo na początku Stycznia 2018 roku, prawie wszyscy entuzjaści i twórcy systemu SecureDrop, która pozwoliła WikiLeaks zlać e-maile z serwera partii demokratycznej, a także zdobyć i opublikować list szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton Podesty, zostali znalezieni martwe.
  Z całej firmy twórców SecureDrop i usług anonimowych wiadomości przy życiu w tej chwili pozostaje tylko Julian Assange, ukryty od długich rąk „amerykańskiej demokracji” w ambasadzie Ekwadoru w Londynie. W ten sposób można mówić o prawie całkowitym „zaczyszczeniu”. Co ciekawe, jak to już stało się tradycją w USA, z czterech zgonów trzy-samobójstwa i jeden wypadek.”
  http://webnovosti.info/новости/погибли-почти-все-разоблачители-писем-клинтон-и-подесты/

 89. Wilno said

  Sam Ronen Bergman, dziennikarz „NYT”, skomentował to, co się stało na konferencji, na Twitterze. „Jego (Morawieckiego) reakcja była niewiarygodna. Mam łzy w oczach” – napisał.

  http://wiesci24.pl/2018/02/17/morawiecki-skompromitowal-sie-berlinie-afera-dziennikarzem-zatacza-coraz-szersze-kregi/

 90. Boydar said

  @ GP (83)

  „… radzę wybierać na te czasy coś innego, samoloty będą spadać często …”

  zwłaszcza jeśli petycja opublikowana przez Pana Rozpuszczalnika –

  „Gentlemen, dziękujemy wam za rakiety ziemia-powietrze i prosimy o rakiety ziemia-samolot”

  znajdzie życzliwy odzew.

 91. Wilno said

  Obcokrajowcy kupują więcej ziemi, ustawa PiS uderza w polskiego rolnika
  2017-10-26
  PSL alarmuje, że w wyniku zmian w prawie cudzoziemcy w 2016 roku kupili w Polsce blisko 3,2 tys. ha gruntów czyli aż siedem razy więcej niż w 2015 roku. Najwięcej ziemi nabyli Niemcy – 882 ha, Holendrzy – 326 ha, ale także obywatele Cypru czy nawet tak egzotycznych państw, jak choćby Wyspy Dziewicze. Dane te pochodzą z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, bo to minister tego resortu wydaje zgodę na sprzedaż ziemi cudzoziemcom z zasobu własności rolnej Skarbu Państwa.

  Ustawa wprowadzona przez PiS mówi, że rolnicy nie mogą na swoje potrzeby zakupić ziemi, a obcokrajowiec może to zrobić bez żadnych przeszkód, kupując ją od Skarbu Państwa. Według starych przepisów prawo do wydawania decyzji miał samorząd rolniczy. Decyzje zapadały najczęściej negatywne. Teraz o wszystkim decyduje minister Błaszczak.

  Naszym zdaniem sprawa pokazuję obłudę układu władzy. Zamiast chronić polską ziemię, jest ona wyprzedawana obcemu kapitałowi. Siedmiokrotny wzrost sprzedaży gruntów nie może też być przypadkiem. Warto by już dzisiaj pomyśleć o powołaniu w parlamencie zespołu i zbadać, czy za ustawą PiS nie kryją się zagraniczni lobbyści, zainteresowani wykupieniem naszej ziemi.

  wiesci24.pl/2017/10/26/obcokrajowcy-kupuja-wiecej-ziemi-ustawa-pis-uderza-polskiego-rolnika/

 92. osoba prywatna said

  Obywatele III RP w koszernym teatrzyku iluzji
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/142487,obywatele-iii-rp-w-koszernym-teatrzyku-iluzji

 93. osoba prywatna said

  PRAWDA polską ”bronią atomową” w relacjach z Żydami
  http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/142510,prawda-polska-bronia-atomowa-w-relacjach-z-zydami

 94. osoba prywatna said

  Icchak Kacnelson, „O bólu mój”

  Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
  Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
  Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
  I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

  Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
  O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
  I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
  Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

  Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
  Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
  Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
  Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.

  Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
  Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
  Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
  Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.

  Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
  I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
  Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,
  By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.

  A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
  Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
  Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
  Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…

  W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
  Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
  Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
  Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!

  A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
  Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
  On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!

  Icchak Kacenelson, Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie, Warszawa 1982, s. 23.

  Icchak Kacenelson (1886-1944) – wybitny poeta, dramaturg, tłumacz żydowski i hebrajski. W getcie warszawskim prowadził tajną działalność oświatowo-kulturalną. Wywieziony w kwietniu 1943 roku do obozu koncentracyjnego; zamordowany w Oświęcimiu w 1944 roku.

 95. Boydar said

  „… a szczególnie prawda o ich zachowaniu podczas 2. wojny światowej …” – „docent” spod (92)

  Pan docent nie raczył zapoznać się z lekturą ani Starego ani Nowego Testamentu … czyżby tylko Miszna i Gemara ?

 96. Wilno said

  I w takiej miłej atmosferze doszliśmy do końca miesiąca. Domyślacie się zapewne, że przyszedł czas rozliczenia. Wyglądało to dosyć komicznie. W roku 2017 wystawiliśmy jako firma 87 faktur VAT. Z PITu wynikało, że mój szef robi na koszty wypłat pracowników, czynszu na Ptaku i zarabia na tym może z 1 tys. PLN miesięcznie na czysto. Wiecie, tak żeby się urzędnik nie przyjebał, że go na życie nie stać. Teraz w lutym, okazało się, że samego VATu za styczeń do zapłaty jest prawie 50 tys. PLN. Usiadł i prawie się popłakał, a ja obserwowałem i w duchu myślałem sobie po polsku, „dobrze ci chuju złamny„. Przepraszam za tą niegrzeczną szczerość, ale wiedziałem bardzo dobrze, że 50 tys. PLN to przy dobrym dniu w gotówce odbierałem od klientów w ciągu 3 godzin, a przecież to podatek za cały miesiąc naliczony, ale nic. Nie chciałem być chamski i przemilczałem temat. Żebyście nie pomyśleli, że te 50 tys. PLN to taki uczciwie wyliczony podatek. Oj nie. Faktury wystawialiśmy na najniższe kwoty jakie się dało. Pakowałem swetry po 70 zł, a na fakturze wpisywałem po 7, spodnie po 89 zł, a na dokumencie 9 zł, kurtki po 190 zł szły po 39 zł. Tak drodzy moi! I co urzędnik w takiej sytuacji może zrobić? Faktura przecież jest!
  https://www.wykop.pl/link/4168929/jak-sprzedawcy-z-c-h-ptak-oszukuja-na-podatkach-historia-podbija-internet/

 97. Głos Prawdy said

  90 🙂

 98. Głos Prawdy said

  Łukaszenka: Sędziowie po prostu wyrzucili Kuśniera z zawodów

  Aleksander Łukaszenko ostro skrytykował podejście sędziów do akrobacji na igrzyskach olimpijskich w Pyeongchang, gdzie dzień wcześniej białoruski freestyler Anton Kushnir nie zakwalifikował się do finału tej olimpijskiej dyscypliny.
  Prezydent Białorusi, dowiedziawszy się o niesprawiedliwości w stosunku do białoruskiego sportowca, jeszcze w nocy skierował rządowe telegram na adres prezydenta Międzynarodowego komitetu olimpijskiego MKOL Thomasa Bacha ze skargami na temat sędziowania przeciwko freestylerowi Antonu Kuszniru. W odpowiedzi w biurze MOK obiecano zorientować się w obecnej sytuacji.
  18 lutego, będąc w lokalu wyborczym nr 1, w czasie głosowania na kandydatów w wyborach do samorządów lokalnych, Aleksander Łukaszenka rozmawiał z prasą i poruszył gorący temat nieodpowiedniego sędziowania na Igrzyskach olimpijskich i polityki nacisku na białoruskich sportowców.
  „Kushnir skacze bez błędów, człowiek z żelbetonu. On nie popełnia żadnych błędów. Zdali sobie sprawę, że to nie tylko finalista, ale także mistrz Igrzysk Olimpijskich. Podjęto decyzję. Przez kogo? Przede wszystkim przez sędziów. W sądownictwie jest ich pięciu: rosyjski, chiński, szwajcarski. Wszyscy wciągnęli swoich sportowców do finału. Wyrzucili tego faceta z rywalizacji. Zrozumieli: Siłny jest ten gośc, Anton, w finale – wszyscy mu przegrają”- powiedział Łukaszenka..
  https://sport.mail.ru/korea/news/32600048/
  ————
  nie myślę, że Rosjanie tu jak to wpływać mogli, oni same ofiary, ilu ich silnym atletom złotym medalistom odmówiono w uczestnictwie bez wyjaśnienia przyczyn.

 99. rafal z said

  Panie Gajowy

  Już dawno nie było pokazywanych statystyk oglądalności gajówki… Czy pokonaliśmy już onet? 😀

  ——
  Pan sobie żartuje. Pokonać Onet? Polacy-katolacy za Onetem stoją murem.
  A u nas? Tak mniej więcej 20-30 tys. wizyt dziennie.
  I więcej nie będzie.
  Admin

 100. Komitet Obrony Gojów said

  Jako, że przy okazji ostatniej (jeszcze nie zakończonej) zadymy Żydzi całkowicie odsłonili się ze swoim stosunkiem do Polski i ze swoimi roszczeniami (dotychczas wiedza o nich nie była duża nawet wśród zwolenników szeroko rozumianej prawicy, a teraz wie o nich cała Polska, nawet ludzie stroniący od polityki), to aby gasić pożar z tego wynikły, PiSuary szykują się do powołania -uwaga! – Międzyresortowego Zespołu do Spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i Innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na Tle Różnic Narodowościowych, Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość (w skrócie: MZSPPFIUTPINTRNERWB).
  Proszę zwrócić uwagę, jak entuzjastycznie ukazała to internetowa pisowska gadzinówka wpolityce.pl, jako „ważną inicjatywę”
  https://wpolityce.pl/polityka/381939-wazna-inicjatywa-szefa-mswia-minister-brudzinski-zwrocil-sie-do-premiera-o-powolanie-zespolu-do-walki-min-z-propagowaniem-faszyzmu

  PS. Być może 2-gi powód jest taki, że PiSuary pękły (choć jeszcze o tym nie wiemy) ws. nachodźców i szykują sobie instrumenty prawne do walki z patriotami, którzy będą próbowali przeciwdziałać w tym temacie.

 101. snag said

  Nijaka Matylda Jonas-Kowalik, polska żydówka, studentka żydowskich studiów na Uniwersytecie Warszawskim obrabia wam doope na Breitbart bo ponoć nie czuje się bezpiecznie wśród antysemitów. Niżnej cala lista przerażonych polski antysemityzmem.

  Przestańcie gnoić wasz rząd na zapas i zacznijcie wspierać zanim rozdziobią was kruki i wrony.
  http://www.breitbart.com/jerusalem/2018/02/18/polish-jews-stunned-scared-eruption-anti-semitism/

  Tu inny przyklad

  Tu nastepny w innym zrodle.
  http://www.theolympian.com/news/nation-world/article200690724.html

  Mój komentarz
  ———————-

  snag • 23 minutes ago
  You don’t know what to do? Move to Israel. It wasn’t the Poles that started this crap it was your fellow Jews that think they play this never ending victimhood and insult anyone they want with an impunity.

  8,000 signatures*** out of 38 million that signed a letter of solidarity with “our Jewish friends” speaks for itself. As a matter of fact Poles are not the only nation that feel this way.

  ***Most of them Jews.

  Read the first nine line of chapter one:
  https://sourcebooks.fordham

 102. osoba prywatna said

  Strona rosyjska uważa propozycję Polski o zabraniu do Rosji pomników wdzięczności Armii Czerwonej, które republika postanowiła zburzyć, za prowokację.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802187378478-sputnik-rosja-polska-pomnik/

 103. osoba prywatna said

  ZDJĘCIE DNIA: Sport pokonał politykę
  https://pl.sputniknews.com/olympics-2018-news/201802187378981-sport-polityka-zimowe-igrzyska-olimpijskie-ukraina-rosja-sputnik-zdjecia/

 104. Marucha said

  Re 101:
  Żydówica Jonas-Kowalik dlatego może srać publicznie na Polskę, bo wie, że ona i jej podobni mają oparcie u amerykańskich bandytów.
  Swoją drogą dobrze Pan tej k… odpisał.
  Admin

 105. osoba prywatna said

  Czy za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu można stracić prawo jazdy?
  https://bezprawnik.pl/prawo-jazdy-alkohol-rower/

 106. Carramba said

  Czy nastanie teraz taki czas, że to co żydowskie w Polsce, jak i sami Żydzi będą, wszyscy po wszystkie czasy persona non grata. Bez prawa do jakiegokolwiek wjazdu do Polski. Kto szkaluje naszych przodków niech więcej w polskim domu się nie pojawia. I wszystkie ich produkty niech sobie sami zjedzą.

 107. osoba prywatna said

  Ile pieniędzy za medal otrzymują medaliści igrzysk olimpijskich? Ile wynosi emerytura olimpijska? Odpowiadamy
  https://bezprawnik.pl/ile-pieniedzy-za-medal/

 108. nnn said

  https://forumemjot.wordpress.com/2013/06/12/zydzi-mordowali-zydow-judenraty-i-zydowska-policja-w-gettach-irn/

 109. Janek ze wsi said

  Wypadałoby tam posłać atomówkę:

 110. osoba prywatna said

  Mężczyzna zaczyna się od 180 cm? Roszczeniowość młodych kobiet jest krytykowana przez psychologów
  https://bezprawnik.pl/mezczyzna-zaczyna-sie-od-180-cm/

 111. NC said

  Były ambasador Izraela „kompletnie rozbity”
  Szewach Weiss, pytany w publicznym radiu IL o słowa Morawieckiego miał powiedzieć, że czuje się kompletnie rozbity. – Rząd Polski niweczy wszystko, co w ciągu 25 lat ogromnym wysiłkiem wielu ludzi udało się osiągnąć w relacjach między obu narodami – stwierdził Weiss.

  Cieszę się, że udający przyjaciela Polski syjonista Weiss tak czuje. 25 lat „pedagogiki wstydu” poszło na marne.

  ——-
  On się „czuje rozbity” po to, żeby polactwo-katolactwo czuło wobec niego sympatię i współczucie, bo przecież uważa go za przyjaciela Polski.
  Admin

 112. NC said

  Re 101: To kolejny ohydny izraelski atak na Polskę w wykonaniu Jeruzlem Post i Breitbarta.
  Zdjęcie na poczatku artykułu pokazuje zdewastowany cmentarz żydowski w Herrlisheim w Niemchech, przy granicy z Francja.

  Jerusalem Post zamieściła to zdjęcie 8 czerwca 2015:
  http://www.jpost.com/Diaspora/Germany-saw-dramatic-increase-in-anti-Semitic-anti-Israel-crimes-in-2014-405389

  Izrealski Haaretz zamięscił to zdjęcie 15 czerwca 2017
  https://www.haaretz.com/world-news/europe/bild-puts-controversial-anti-semitism-film-online-after-broadcaster-demurs-1.5484841

 113. Boydar said

  Nic złego w fałszowaniu na obszarze państwa w Palestynie wizerunku Polski nie widzę. Ci co mają wiedzieć jak jest, to wiedzą. Ale przeświadczenie pozostałych kilku milionów zamieszkujących Izrael będzie dość istotne w trakcie planowanego eksodusu. O czym przekonał się m.in Hitler próbując po dobroci wyeksportować towarzystwo na miejsce zbiórki tak między ’38 a ’42. Tak że nie ma tego złego … 🙂

 114. snag said

  Marucha Re 104:

  Oczywiście Ameryka winna a nie dlatego ze Polak doopa, ze zamiast walczyć o swoje nadstawia drugi policzek bo tak mu kaza z ambony, ze nie uczy się języków, nie czyta, nie protestuje i ma w doopie byle miał TV i co do garka włożyć i zapić – Po wojnie Amerykanie nie meli wpływu w Polsce, zero, zilch a żydzi rządzili i morowali a naród milczał.

  Tak samo dzisiaj, zażydzony rząd upomniał się o honor Polaków i zamiast poparcia ma gnojenie bo tylko to i zrzędzić Polacy potrafią. Najlepiej zgonić na kogoś i nic nie robić … wygodnie ,…

  To video u gory podrzuciłem nie bez powodu, jest waszym zwierciadłem a nie Ameryki. Inne narody nie pozwalają wtykać nosa nikomu w ich sprawy, a was bzyka kto chce.

  Matylda – Fotkę powiększyć

  https://www.facebook.com/matyldajonas

  Gdyby tylko ona ,…

  Lista gdzie się udziela … Zastraszona jew-bidula i feministka.
  https://www.google.com/search?q=Matylda+Jonas-Kowalik&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwiqo-qfjLDZAhVM3GMKHX2TA8QQ_AUIDCgD&biw=1280&bih=615

 115. Głos Prawdy said

  Netanjahu był oburzony oświadczeniem o udziale Żydów w Holokauscie

  Premier Izraela Benjamin Netanjahu nazwał „szokującymi” słowa szefa polskiego rządu Mateusza Моraweckiego o współudziale w Holokauście poszczególnych przedstawicieli narodowości żydowskiej.
  Oświadczenie Moraweckiego dolały oliwy do sporu między oboma krajami w związku ze zbliżającym się ustawodawczym zakazem oskarżenia narodu polskiego o zbrodnie II wojny światowej.
  „Słowa wypowiedziane przez polskiego premiera w Monachium są oburzające. Problem polega na niemożności zrozumienia historii i braku wrażliwości w związku z tragedią naszego narodu”,
  – powiedział Netanjahu, który uczestniczy w Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa.
  Poinformował, że planuje wkrótce spotkać się i porozmawiać z Moraweckim
  Wypowiedzi o Holokauście, które wywołały oburzenie Izraelitów ten zrobił przy odpowiedzi na pytanie izraelskiego dziennikarza Ronena Bergmana, który zapytał, czy będzie, zgodnie z nowym polskim prawem, ukaranie za opowieści o tym, jak sąsiedzi-Polacy chcieli w czasie wojny wydać jego matkę Niemcom.
  „Nie będzie. Nie będzie uważane za przestępstwo oświadczenie, że sprawcami byli Polacy, jak i Żydzi, Rosjanie, Ukraińcy i Niemcy” – przytacza odpowiedź Moraweckiego agencja „France Press”.
  Izrael domaga się wycofania z polskiego prawa postanowienia, które grozi karą albo pozbawieniem wolności w terminie do trzech lat każdemu, kto będzie „publicznie i mimo faktów” stwierdzać, że polski lud albo Republika Polska ponoszą „odpowiedzialność albo zgodność za nazistowskie przestępstwa, urzeczywistnione Trzecim reichem”, inne „przestępstwa przeciw pokojowi i człowieczeństwu albo wojskowe przestępstwa”.
  Dokument, który zaostrzył stosunki między obydwoma krajami, został zatwierdzony przez obie izby parlamentu i podpisany przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, który jednak wysłał go do Trybunału Konstytucyjnego.
  Przypominając o przypadkach udziału Polaków w prześladowaniach Żydów w czasie, a nawet po wojnie, w Izraelu pokazują, że prawo prowadzi do zniekształcenia historii Holokaustu, rehabilitacji uczestników zbrodni, ogranicza możliwości dla badań i dyskusji.
  __________
  Komentarz autora:

  Premier Izraela Benjamin Netanjahu nazwał „szokującymi” słowa szefa polskiego rządu Mateusza Моraweckiego o współudziale w Holokauście poszczególnych przedstawicieli narodowości żydowskiej.
  Zastanawiam się, czy Adolf A. Schicklgruber (Hitler) jest uważany za oddzielnego przedstawiciela?
  http://nashaplaneta.su/news/netanjakhu_vozmutilsja_zajavleniem_o_prichastnosti_evreev_k_kholokostu/2018-02-18-25941
  ………………………………………………….

  Z komentarzy:
  1 igorsolod (Dzisiaj o 03:02)
  Gustopsowe nie chcą pamiętać, jak uciekli wszyscy bogaci Żydzi, pozostawiając najbiedniejszych na los szcześcia. Niemcy wielokrotnie proponowali kupowanie Żydów w USA i Anglii ich krewnym, bliskim, przyjaciołom … JEDNOSTKI zrobili to. Reszta nie chciała rozstać się ze skradzionym złotem.
  Podobnie jak Watykan. Do niego Żydzi z jakiegoś powodu nie mają pretensji.
  …….
  Niemcy po Holokauście. Wszystkim widać kto zwyciężył?

  4 Siberia54rus (Dzisiaj 07:33)
  Żałosna garstka zamęczonych holokaustem Żydów
  ……….
  2 Sibers (Dzisiaj 06:45)
  Żydzi mają safaridów i aszkenazyjczyków, którzy zostali wyrzuceni na śmierć w ilości 250 000-300 000 w niemieckich obozach koncentracyjnych na terenie Polski. A potem Żydzi sefardyjscy wymyślili mit o Holokauście i z pokonanych Niemców zdjęli MILIARDY DOLARÓW na utworzenie izraela w tej liczbie.
  A obozy koncentracyjne były przeznaczone w pierwszą i główną koleje dla PRZESIEDLENIA niemieckich Żydów aszkenazyjskich do Palestyny, do utworzenia żydowskiego państwa izrael.
  Ci sami Żydzi aszkdakowscy wykorzystywani byli również jako mięso armatnie na froncie wschodnim do wojny z ZSRR. Oficjalne dane: w niewoli Armii Czerwonej było 10 000 lub więcej Żydów – cała dywizja. Logicznie rzecz biorąc, kilka oddziałów Żydów zginęło pod uderzeniami żołnierzy radzieckich. Ale jeszcze więcej dywizji Żydów, po przejściu wojennego doświadczenia wojny na froncie wschodnim, zostało przetransportowanych do Izraela. Zgodnie z żydowskim prawem, tacy wojownicy mieli prawo do pobytu w Izraelu i wojny przeciwko Arabom.

  Z kogo by jeszcze zedrzeć za Holokaust

  Holokaust Żydów? Zabili 30 milionów Słowian

 116. NyndrO said

  Nie tylko dla ludożerców. To chorelnie dobry utwór. :,https://www.youtube.com/watch?v=X_DVS_303kQ

 117. snag said

  Więcej moich postów od tym artykułem obnażające ich kłamstwa..

  Polish Jews Stunned, Scared by Eruption of Anti-Semitism
  ————————————————–
  snag
  snag Nick Nero an hour ago
  ‚Eichmann and his gang’ ,…

  You mean Kastner and his zionist handlers in TelAviv that send around 600.000 Hungarian Jews on one way trip to Auschwitz to save 1600 of their relatives?

  Do some soul searching instead of pointing your finger at others.

  Edit View in discussion

  snag
  snag To Hell With Your Lies an hour ago
  It can’t be, the Jews are flooding Europe with Muslims? They can do no wrong, on the other hand millions of flies can’t be wrong.

  Read the first nine lines of chapter one ,…
  https://sourcebooks.fordham

  1 Edit View in discussion

  snag
  snag LKurc an hour ago
  Those are lies not criticism? Try to dispute that 6 million or deny holocaust and call me if you’re not in prison.
  https://www.ynetnews.com/ar

  So much for those ‚tourist millions’, most of your homies bring their food with them wrapped in newspapers (check the airplanes after the trip) if they eat they eat in kosher eateries owned by Jews and here’s an example of the fortune (sic) the hotel owners make after one night of their presence there.
  https://polishpress.wordpre

  Edit View in discussion

  snag
  snag John Rogers an hour ago
  Another victim of zionist education system – Take a good look in a mirror and do some soul searching instead of running your mouth. There’s practically no nation in Europe that didn’t suffer because of your fellow Jews ideas.
  https://www.ynetnews.com/ar

  Edit View in discussion

  snag
  snag A Straight White Moonman 2 hours ago
  Who’re those multi-culti crap peddlers? You don’t have to go to Europe to find out we have them here, in America.

  1 Edit View in discussion

  snag
  snag 2 hours ago
  You don’t know what to do? Move to Israel. It wasn’t the Poles that started this crap it was your fellow Jews that think they play this never ending victimhood and insult anyone they want with an impunity.

  8,000 signatures*** out of 38 million that signed a letter of solidarity with “our Jewish friends” speaks for itself. As a matter of fact the Poles are not the only nation that feels this way.

  ***Most of them Jews.

  Read the first nine line of chapter one:
  https://sourcebooks.fordham

 118. gość said

  Ks. Natanek – Dzisiaj nie wolno mówić o Żydach katach

  Fragment kazania z dnia 17.02.2018 r.

 119. revers said

  re100

  tylko jak to sie ma walka z faszyzmem na tle popierania prez MSZ i prezydenta Dude UPA, Prawego Sektora na Ukrainie, oraz zblizajacego sie zjazdu miedzynarodowych faszystow w RP?

 120. snag said

  Fake fotka … Z Niemiec a dokładnie z Herrlisheim – Zwróćcie uwagę na pomniki

  „A man stands near some of the 127 graves desecrated by vandals with Nazi swastikas and anti semitic slogans written in German in the Jewish cemetery of Elsheimer close to the French border with Germany.
  -May 2, 2004, REUTERS/Vincent Kessler ,…

  http://www.mazh.com/z1/C&P/FR-Herrlisheim%20Cem.htm


 121. NyndrO said

  A to jeszcze chyba nigdy tu nie poszło. Świetnie się bawiłem przy tym serialu. Trzasnąłbym to jeszcze raz. Ładne to było. *

  >https://www.youtube.com/watch?v=DNXMfRvEN28

 122. NyndrO said

  .https://www.youtube.com/watch?v=DNXMfRvEN28

 123. osoba prywatna said

  Opowiada najstarszy youtuber.
  Jakie były stosunki polsko-żydowskie przed wojną?
  .https://www.youtube.com/watch?v=bg5K5QT6xv0

 124. Marucha said

  Re 114:
  Niestety, to Ameryka z żydowskim krwioobiegiem, jest winna absolutnej większości (jeśli nie wszystkich) nikczemności i draństw, jakie dzieją się na świecie. W tym bezczelnych ataków na Polskę.
  Wystarczyłoby jedno słowo amerykańskiej administracji i Izrael zaczął by Polakom lizać buty. Ale się go nie doczekamy. Bo to taki „przyjaciel”…

  Przy okazji zwrócę uwagę na ciekawą zbieżność.

  Zanim USA stało się największym sojusznikiem i przyjacielem Polski, nigdy nie było mowy ani o polskich obozach śmierci, ani współodpowiedzialności za Holocaust, ani o absurdalnych „odszkodowaniach” dla parchatych. Izrael trzymał wobec Polski mordę na kłódkę, nawet gdy Gomułka zaczął ich wypieprzać z Polski (a czego nie pozwolono mu dokończyć…).

  Wie Pan dlaczego?
  Bo ZSRR był autentycznym SOJUSZNIKIEM, a nie wrogiem, jakim jest ewidentnie USA. I na arenie międzynarodowej stawał zawsze po stronie Polski.

  Natomiast USA to zwykłe kurwy. Zwykłe, jebane, zasyfione kurwy.
  Co to za sojusznik, co ustanawia u siebie jakieś „prawo plemiennego dziedziczenia”, ale wyłącznie na użytek Żydolandii a przeciwko Polakom?

  Gnój zaczął się wraz z „przyjaźnia” z Ameryką

  Nie wyrzucaj Pan Polakom, że Żydy się u nas panoszą. Bo jeszcze gorzej jest w USA. Taki potężny kraj… a gówniane państewko ze wschodu nim kręci, jak chce.

 125. RomanK said

  Zanim USA stało się największym sojusznikiem i przyjacielem Polski, nigdy nie było mowy ani o polskich obozach śmierci, ani współodpowiedzialności za Holocaust, ani o absurdalnych „odszkodowaniach” dla parchatych. Izrael trzymał wobec Polski mordę na kłódkę, nawet gdy Gomułka zaczął ich wypieprzać z Polski (a czego nie pozwolono mu dokończyć…).

  Wie Pan dlaczego?
  Bo ZSRR był autentycznym SOJUSZNIKIEM, a nie wrogiem, jakim jest ewidentnie USA. I na arenie międzynarodowej stawał zawsze po stronie Polski.

  Bredzi pan Gajowy…..
  Po pierwsze ataki Polskii zaczely sie o wiele wczesniej , odszkodowania Aerykanie zaltwili z Gomulka..co jest ogromym plusem..ktoren trz rzady q i z…nei wykorzystuja bo nei chca!
  OPluwac zaczal Hollywod…i przrwal to pan Leonardz Jarzagb z orgaizacja jaka powolali- jako narzedzie samoobrony ..nzywala ie Polish Guardians… Niezwykle wskuteznie zaciaghli do Sadow i te ASady amerykanskie..okazly sie bardzo sprawiedliwe….
  Jako ciekawoste podam panu panei Gajowy…ze ani Polskie ambasady, rzady ani tez Kongres Polonii Amerykanskiej i Zwazek Narodowy Polski nie pomogl Polish Guardian….tylko dla tego, ze Wielkie Polskie Patryjotry Sarmaty….srali w pory ze strachu…zeby jem nie lobcieli crdyt:-)))))

  Cos panu podslylam…text- jaki drukowala w swoim czasie cala prasa Polonijna USA Canady i nei tylko….

  O godnosc Nasza i Wasza!!!

  Po cichu, bez rozglosu, bez zadnego zainteresowania toczy sie w Ameryce proces sadowy, ktory ma dla naszej spolecznosci polsko – amerykanskiej, chyba najwieksze w calej jej historii znaczenie.
  Jest to proces o godnosc, o prawo bycia prezentowanym takim jakim sie jest, a nie jakimi chca nas- Polakow namalowac wielkie mass media.
  Polish – American Gauardian Society – dzialajaca z Chicago juz od 1962 roku, po prawie 35 latach pozostaje nadal organizacja prawie ze nieznana naszej spolecznosci. Byc moze powodem tego jest fakt, ze ludzie kierujacy organizacja nie mowia po polsku, tzn nie mowia tak, jak chcieliby mowic, chociaz nie sadze…. Natomiast boje sie, ze rzeczywistym powodem zamilczania jest sposob w jaki dzialaja, ze to ich skutecznosc sprawia, ze ……lepiej o nich nie mowic.
  Popatrzmy zatem i zastanowmy sie dobrze, dlaczego tak wazna jest ich dzialalnosc?
  Urodzeni na ziemi amerykanskiej, wyksztalceni i tu pracujacy cale zycie wiedza najlepiej- czym jest dla kazdego z nas przyczepiona nam lata i fatalny image „stupid Polacks”.
  Pan Leonard Jarzab prezes Society jest skapy w slowach, nie wiele mowi o dzialalnosci ot fakty, daty etc, po przyjrzeniu sie ktorym blizej, wylania sie spoza tych lakonicznych informacji przeogromna praca, jaka wykonala Society w przeciagu ponad 30 lat. Wylania sie z tego obraz Davida, ktory podjal nierowna walke z Goliatem i toczy ja samotnie i konsekwentnie, pomimo opuszczenia i calkowitego braku zainteresowania tych …..o ktorych walczy! Mimo……. ze gra jest warta swieczki!
  Otoz, Polish – American Guardian Society- zaskarzylo do Sadu Powiatu Cook w Stanie Illinois golema businessu General Electric Company incorporowana w Delaware, wraz z pozostajaca jej wlasnoscia NBC, jak i podlegla im stacje WMAQ-TV i kierujacych nimi funcjonariuszy pp. John F. Welch, Robert C. Wright, DR, Rosalyn Weinman i Lyle Banks.
  Pozew zarejestrowany w Sadzie pod numerem 96 CH 00002 wnosi o nakazanie – zaprzestania prowadzenia przez pozwanych szkalowania i wysmiewania w srodkach masowego przekazu osob polskiego pochodzenia. Przedstawia dowody, ze prowadzona nieprzerwanie od 1968 roku swiadoma akcja,osmieszania, upadlania, degradacji opinii ludzi polskiego pochodzenia, spowodowala wytworzenie sie i glebokie zakorzenienie w swiadomosci spoleczenstwa amerykanskiego stereotypu, ze Polacy w swej masie to „prostacy, niewyksztalceni, nieinteligentni rasisci”. Telewizyjne programy pokazujace postacie o polskich nazwiskach, jako prostackich bufonow i glupkow, znalazly swoja droge do swiadomosci spoleczenstwa.
  Dowodem na to sa badania socjologiczne prowadzone przez powazna placowke badawcza, jaka jest napewno Harvard University. Pozew cytuje Harvard Encyclopedia of American Ethnic Groups, w ktorej na stronie 802 pisze cyt:
  ” Do chwili obecnej, Polacy nie sprzeciwiaja sie generalnie rzecz biorac niskiej ocenie, jaka ma o nich amerykanska wiekszosc. Stereotypowi szeroko podzielanemu przez Nie Polakow i znajdujacemu odbicie w Polish Jokes, ze Polacy to prostacka, niekulturalna, nieinteligentna i rasistowska nacja.” Trudno uwierzyc, ze opinia taka znalazla miejsce w oficjalnej publikacji, tak szacownej Instytucji. Ciekaw jestem co dzialoby sie, gdyby ktokolwiek osmielil sie tak napisac o np, African – Americans… ze o Innych nie wspomne.
  Ze stereotyp takowy jest zupelna falsyfikacja rzeczywistosci i zostal sztucznie skreowany przez mass media, najlepiej swiadcza wnioski z tych samych badan tego samego Uniwersytetu. Bowiem badajac stan rzeczywisty- a nie opinie- wylania sie jakze odmienny obraz cyt ze str 800 ” okolo 3 mln Polakow przybylo do Ameryki w ciagu ostatniego stulecia, i Polacy stanowia dzisiaj jedna z wiodacych grup etnicznych. Ich liczebnosc i koncentracja w kilku zurbanizowanych centrach ( okolo 80% ponad 6 mln spolecznosci zyje w 9 centrach najbardziej uprzemyslowionych stanow) pozwala niejednemu spodziewac sie, ze powinni oni odgrywac znaczna role w amerykanskim zyciu publicznym, ale faktycznie -jak wykazuja dane statystyczne- tak nie jest…)
  Pozew zwraca uwage Sadu, ze jedynym powodem” ze tak nie jest”, jest wlasnie stereotyp skreowany przez mass media. Telewizja siega wszedzie, nawet w regiony zacofane i odlegle- gdzie nigdy nikt nie widzial „zywego Polacka”- ta Telewizja i tam zbudowala nasz stereotyp ” prostackiej, glupiej, nieinteligentnej rasistowskiej grupy etnicznej”.
  National Opinion Research Center Uniwersytetu Chicago oglaszajac swoje wyniki badan publikowane w Chicago Sun -Times January 20 1992, umieszcza Polakow na niskich pozycjach ” social standing” w opinii przecietnych Amerykanow. Ponizej sa tylko Rosjanie, ale jak wyjasniaja badajacy… z Rosjanami laczy sie niesympatyczne skojarzenia komunizmu. Ponizej nie ma juz zadnych innych ras kaukaskich.
  Nic dodac nic ujac!
  Coz innego – jesli nie Telewizja – moglo skreowac taki, a nie inny stereotyp, skoro inne badania rzeczywistej pozycji naszej grupy prowadzone przez US. Bureau of the Census i National Jewish Population Survey podaje zaskakujace wyniki.
  Wyniki wg. ktorych faktyczne miejsce i rzeczywisty obraz ekonomicznej pozycji grupy polskiej jest niezmiernie wysoki. Przyjmujac srednia amerykanska za 100, kolejne grupy nastepujace po sobie od najwyzszej plasuja sie nastepujaco:
  Zydzi – 172
  Japonczycy – 132
  Polacy – 115
  Chinczycy – 112
  Wlosi – 112
  Niemcy – 107
  Anglo-Sasi – 107
  Irlandczycy – 103
  Ogolem Amerykanie – 100
  Filipinczycy – 99
  Hindusi – 94
  Mexykanie – 76
  Puerto Ricanie – 63
  Afrykanie – 62
  Indianie – 60
  Zaskakujace zestawienie, skad taka(?????)wysoka pozycja przy stereotypie takim jakim on jest, …..prostackiej, glupiej, niewyksztalconej, rasistowskiej grupy etnicznej.
  Jeszcze bardziej zaskakujace sa badania prowadzone przez Thomasa Sowell, ktory dokonal pomiarow wskaznika inteligencji (IQ) poszczegolnych grup etnicznych. Polacy osiagaja 109 przy Ogolem Amerykanie 100. Podaje te fakty w
  ” Ethnic America” na str 281.
  Przez glowe przelatuje mi mysl, jak moze wygladac pozycja ekonomiczna Polakow i nasze miejsce w spoleczenstwie amerykanskim, gdybysmy wysili sie troche i postarali sie o nieco lepszy image, przynajmniej taki jak Japonczycy…o Innych nawet nie smiem marzyc.
  Polish American Guardian Society odnotowuje i skrupulatnie przytacza, fakty, programy, spektakle, wywiady, w ktorych upadla sie Polski Narod. Upadla sie i degraduje Amerykanow polskiego pochodzenia, ludzi ktorych jedyna wina jest samo posiadanie nazwiska z koncowka – ski.
  Dziwnie splataja sie antypolskie akcje prowadzone w Telewizji Amerykanskiej z wydarzeniami w Polsce. Oto najbardziej plugawa akcje zapoczatkowano w 1968 roku, prowadzi sie ja od tego czasu nieustannie z roznym nasileniem. Kampania przerwana akcja Society, ktora organizujac akcje petycji zagrozila stacji WMAQ_TV emitujacej oszczercze programy nieodnowieniem licencji przez Federal Communication Commision( FCC) . Akcja zakonczyla sie niezwyklym sukcesem w 1970 roku, nie tylko przerwano akcje szkalowania, ale i wyprodukowano film seryjny
  „Banacek”, w ktorym niezwykle uzdolniony i pozytywny detektyw jest Polakiem.
  Nie na dlugo odpuszczono kampanie antypolska, w zasadzie do uzyskania nowej licencji. 1978 rok i slawetny film obrzydliwie antypolski ” The End”, gdzie polski hymn zrownano z extrementami, dialogi etc …nikt, nigdzie, nigdy tak nie potraktowal zadnej grupy etnicznej.
  1992 nastepuje eskalacja upadlania wszystkiego co polskie, trwa to do dzis. Listy, petycje i protesty wysylane przez polskie organizacje w tym Kongres Polonii Amerykanskiej zbywane sa zdawkowymi odpowiedziami typu, …ze nie bylo intencja tworcow obrazanie, degradowanie, etc, bla, bla, bla…i nic…. i nic sie nie zmienia.
  Polish American Guardian Society jest non profit organizacja. Walczy metodami bardzo skutecznymi i doskonale wie, jak i gdzie uderzyc. Swoje skromne fundusze lokuje w akcjach najwiekszych potentatow masowej komunikacji, w General Electric, CBS, Turner Broadcasting etc , etc, daje im to bowiem rowniez prawo i moc jako akcjonariuszom, wystepowania i stawiania wnioskow i zadania odpowiedzi na walnych zgromadzeniach akcjonariuszy.
  Obecny proces trwa. Trwa wymiana listow i nowych wnioskow, wnioskow uzupelniajacych. P-A Guardian Society, jako rekompensate zazadalo 50 mln dollarow.
  Sprawa nie wyglada dobrze dla General Electric i jej kierownictwo dobrze o tym wie.
  Nalezy sie spodziewac, ze wkrotce sedzia ( Murzyn) wyda orzeczenie. Czy mozemy siedziec bezczynnie???? Ano pewnie, ze mozemy ……nie robilismy nic innego do tego czasu. A moze po krotkim namysle, zdecydujemy sie przynajmniej wesprzec tych, ktorzy cos robia i wiedza jak to robic?????
  Jako grupa etniczna- mamy niezwykla okazje, poprawic nasza wlasna pozycje i nasza opinie. To czego dopuszcza sie General Electric za pomoca NBC, lamie nie tylko dobre obyczaje i prawo amerykanskie tzw Television Code.
  Tworzac wybitnie negatywny stereotyp powoduja stale, niezwykle silne stresy emocjonalne wsrod Amerykanow polskiego pochodzenia, ktorym w ich karierach zawodowych przychodzi dodatkowo walczyc z negatywnymi opiniami.
  Przeszkadzaja w sposob bezposredni i posredni w osiaganiu wyzszych stopni awansu spolecznego i piastowania naleznych im funkcji w spoleczenstwie adekwatnych do ich talentow i wyksztalcenia. Dotyczy to wszystkich grup zawodowych i calego kraju. Sa to straty moralne i fizyczne wymierne i liczone w miliardach dollarow niedoplaconych pensji, niedoplaconych stawek godzinowych, nie awansowania na wyzsze mozliwe stanowisko. Warto chwile pomyslec……..
  Zastanawiajacym jest fakt, ze dopuszcza sie tego stacja WMAQ_TV z Chicago, to nie tylko zle swiadczy o Polakach w Chicago, to daje Im dodatkowy dowod… ze maja racje.
  Kiedy cale Poludnie oplakiwalo tragiczna smierc ulubionej piosenkarki Tejano, mlodziutkiej Seleny. Znany hooligan grasujacy w eterze Howard Stern, pozwolil sobie na niezwykle chamski zart. Oczywiscie nie tak chamski, jak w stosunku do Polakow, ale….. spowodowalo to masowy protest Mexykanow. Ci zwykle spokojni i niezmiernie cierpliwi ludzie zareagowali niezwykle…. Oto ich organizacje oglosily bojkot stacji radiowych emitujacych Sterna, bojkot produktow reklamowanych przez te stacje.
  I kiedy natychmiast stock boys zaczeli blyskawicznie usuwac z polek supermarketow w Dallas, Huston, Corpus Christi, jak i wielu inych miastach, produkty reklamowane. Stacje radiowe wpadly w panike i zdjely Sterna!!!!!!…. po dwioch dniach bunczuczny Howard Stern odszczekiwal psim glosem w zupelnie przyzwoitym hiszpanskim, to co naplutl. Byl to jeden jedyny przypadek, ze z przyjemnoscia sluchalem Howarda Sterna…..
  Tak zareagowali obrazeni, dumni Meksykanie, porownajcie ich pozycje w przytoczonej tabeli i pomyslcie chwile…prosze.
  Jedno z najwiekszych przedstawicielstw dyplomatycznych Polski jakie znajduje sie w USA nigdy nie uczynilo nawet najmniejszego gestu, aby poprzec prawie 10 mln Polakow w walce o nasza polska godnosc. Nigdy nie wystosowalo zadnego protestu ani nie interweniowalo, w czasie propagandowych sabatow nienawisci do wszystkiego co polskie. Ekipy sprawozdawcze NBC nadal moga liczyc na pelna pomoc wladz w Polsce.
  Czy te wladze Polski dalej oczekuja na pojawienie sie w Polsce Generalow w tym General Electric??????? Czyzby nie obchodzila ich …polska godnosc????

  Roman Kafel
  Dallas Texas Maj 5 1997.

  PS… Dzis 18 lutego 2017 roku…..po 20 latach od chwili publikacji niniejszego textu..Sejm Wolnej Polski likwiduje przepis broniacy dobrego imienia Polski i Polakow odbiera moc art 133KK. tworzac ustawe- jaka czyni wszystkie czyny ” artystof i naokofcuf”przeciwko Polsce calkowicie brezkarne!!!!!!
  A jak widzicie jedynym zrodlem nabardfziej swinskiej akcji ocze4rniania i obzydzania Polakow sa „dziela artystyczne” i „artysci”, ktorzy w filmie The End …wypierdduja mazurek Dabrowskiego…..

 126. Marucha said

  Re 125:

  Panie Romanie, pomijam Pana, niejednokrotnie ciekawe wywody, które żadnego związku ze sprawą nie mają (czyli 99% wpisu), albo też wprost potwierdzają to, co powiedziałem w #124.

  Pamiętam tamte czasy i bardziej wierzę swojej pamięci, niż najróżniejszym wypracowaniom. I powtórzę z całą mocą, na jaką mnie stać:

  AMERYKA TO WRÓG POLSKI. Parszywy, podstępny wróg, udający przyjaciela i sojusznika. PARSZYWY, PIERDOLONY BANDYTA. któremu życzę z całego serca, aby zmienił się w jeden wielki lej radioaktywny. Za całe zło, za cierpienia, za łzy, za stosy trupów z całego świata.

  Najgorsze ataki na Polskę zaczęły się wraz z „przyjaźnią” z USA

  Tego nie było za czasów ZSRR. Była, owszem, zależność polityczna. Mniejsza chyba, niż dziś.
  ZSRR pomogło nam odbudować Polskę.
  Amerykańskie kurwy i złodzieje ją GRABIĄ.

 127. osoba prywatna said

  W końcu jest nowy odcinek.
  POLA MORFICZNE – CZĘŚĆ 1

 128. snag said

  Marucha ,…

  Uśmiechnął bym się gdyby nie ten jad jakim p. nas częstuje – Po przyjeździe do Stanów podpisywałem i podawałem dalej kilka petycji protestujących ‚polskie obozy’,

  O ZSSR jako sojuszniku nie wspomnę bo szkoda slow na taka dyskusje z panem i większością gajowkowiczow. 19 września ’39 w nocy zabrali dziadka i ciotkę jak półtora miliona innych Polaków którzy leża zagłodzeni na śmierć gdzieś w masowych grobach gułagu. Rzeźnia Polaków przez Ukroli codziennie a kilka razy większe sprezentowanej przez Rusków nikt tu nie wspomni. Ruscy podobnie jak Niemcy byli agresorem i okupantem, nie raz zresztą

  To ‚przypadkowe’ zwrócenie uwagi na ciekawą zbieżność to zwykły unik …

 129. Marucha said

  Re 128

  Uśmiechaj się Pan. Wy jesteście zdolni do śmiania się z milionów ofiar waszej polityki.

  Jad? Biedne USA, chcą tylko dobrze, a tu jakiś Marucha na nich jad sączy…

  Pierdoły o rzezi Polaków przez „rusków” i z brudnej dupy wzięte liczby – to dla Amerykanów, nie dla nas. Niech Pan mnie nie wkurwia… do tego jeszcze zbrodnie banderowców, też kurwa mać zawinione przez „rusków”? Przez tych samych rusków, którzy banderowców zwalczali i nieraz ratowali Polaków przed ukraińskimi degeneratami?

 130. snag said

  Ad. do 128

  Opinia publiczna jest po waszej stronie, wykorzystajcie ten fakt zamiast zrzędzić i wytykać palcem ,…

  ——
  Jaka opinia publiczna? Gdzie? W Zamościu?
  Wśród kurwów z amerykańskiej administracji?
  Admin

 131. snag said

  Choćby tutaj czy na ulicy – Żydów nie lubi nikt dlatego przyklasnęli widząc ze Polacy pokazali im palca ,…

  http://www.unz.com/
  http://www.breitbart.com/
  http://www.antiwar.com/
  http://mondoweiss.net/

 132. nnn said

  @Gajowy

  Słowo friend jest dosłownie, a przez to błędnie tłumaczone jako przyjaciel, a powinno byc w stosunkach pol.-amer. jako frajer.

  Pewnie tak.
  A „ally” winno się tłumaczyć jako „wasal”.
  Admin

 133. snag said

  Na marginesie Amerykanie chcieli i mogli pomoc odbudować Polskę ale Sowieci nie pozwolili* a dlaczego wiemy wystarczyło spojrzeć na wschodnie i zachodnie Niemcy – Ci którzy przyjęli ofertę wyszli na tym duzo lepiej niż ci pod butem Sojuzu.

  Bluzganie tego nie zmieni ,…

  * Amerykaniec powiedział by so much for ‚niezależność’ co w luźnym tłumaczeniu znaczy tyle co … gawno a nie niezależność.

 134. Komitet Obrony Gojów said

  Nie wiem, jak człowiek, który potrafi pisać tak wartościowe teksty, jak podlinkowany niżej, może jednocześnie przez lata popierać PiS (mózg się „Matce Kurce” czasowo wyłącza, czy jak?).
  http://kontrowersje.net/ronen_bergman_ydowski_nacjonalista_i_k_amca_specjalista_od_mossadu_i_propagandy

  Jeszcze większym chujem był przedtem. Popierał PO.
  Admin

 135. RomanK said

  Bredzi pan- panie Gajowy…. za czasowe ZSRR mialy miejsce najbardziej jadowite ataki i powstawaly najbardziej klamliwe dziela artystyczne, wladznei z The End…i jakos zadne sluzby Zwiazku Radzieckiego nie protestowaly i nie naciskaly….doili Polska ekonomie- jak stara karasule… A, ze czlek byl mlody wystarczylo -ze zarobil na radio, szwedke i beretke:-)))
  Panstwa maja interesy ..nie przyjaznie, miloscie i stosunki..jesli juz to przerywane…
  To dzieki ZSRR dostalismy caly ustroj razem z ustrojstwem i cala elita- jaka zjechala…jak szlachta na Soplicowo….i przefarbiwaa sie wyoprowadzjac sztandar na Oligarchie..wcale nie dzieki Ameryce….

 136. RomanK said

  WIdzicie panowie…a jak maja nazywac… W Ameryce slowo Partner ma swoje znaczenie..i aby byc nazwanym partnerem musi sie meic do tego uszasadnienie….
  Jesli kto sie nie nadaje na partnera, to mowi sie na niego przyjacielu..Mexykanie wolaja na takiego… Ola amigo….

 137. snag said

  Polski premier oznajmił ze żydzi tez uczestniczyli w holocauście a przy okazji potwierdził ze Polacy również – Zapomniał dodać ze w okupowanej Polsce w przeciwności do innych krajów jak również żydów w getcie i poza donoszenie karano wyrokiem z egzekucja ,…

  Polish prime minister says Jews perpetrated Holocaust too.
  ———————————————
  https://www.timesofisrael.com/polish-prime-minister-says-jews-perpetrated-holocaust-too/

  Defending controversial Holocaust law, Mateusz Morawiecki tells Israeli journalist that many Poles aided their ‚Jewish brothers and sisters’ during the war

 138. PISKORZ said

  re 124 co ustanawia u siebie jakieś „prawo plemiennego dziedziczenia” TAK, RACJA…Co to za dziwoląg…tylko pod pejsatych zrobiony.!! W prawie nie ma czegoś takiego jak „plemienne dziedziczenie”.!! Dziedziczy się albo z ustawy albo z testamentu.

 139. RomanK said

  Muzeum Zydow Polskich…cmentarze nastepne 100ml…a filmiki takie jak zalaczony Polonusi robia za swoje…dla nas wszystkich.
  Robia to od zawsze…robia to co nie zrobi zaden polski rzad….

 140. Marucha said

  Re 133:
  Teraz, z perspektywy lat, dziękuję Bogu, że ruskie nie pozwoliły „odbudowywać” Polski Amerykanom.
  Mieliśmy nasz własny syf, ale byliśmy wolni od syfu amerykańskiego, który teraz nas zalewa i dusi.
  Rosjanie nas odbudowywali. Amerykanie GRABIĄ pod pozorem pomocy.

  Najlepiej by było, gdyby Amerykanie raczyli się raz na zawsze ODJEBAĆ od Polski. Ze swoją „pomocą”, ze swymi wojskami, ze swoją „przyjaźnią”.
  NIECH TE KURWY SIĘ OD NAS ODPIERDOLĄ.
  Niech traktują nas, jak Białoruś. Albo niech udają, że nie znają takiego państwa.

  Ale gdzie tam. Nie odpierdolą się. Ciekawe, dlaczego…

  Re 135:
  No cóż, panie Romanie, co ja wiem, to wiem, bom był świadkiem tamtych dni.
  Nawet o granice zachodnie nie musieliśmy się martwić.
  I czułem się bardziej Polakiem, niż teraz.

  No, ale skoro Pana zdaniem nasze „elity” – jakieś Morawieckie, Sikorskie, Czaputowicze czy inne – to spadek po ZSRR, to ja już nie mam więcej pytań.

  Re 136:
  Gówno i jeszcze raz gówno mnie obchodzi, jak sobie kogo Amerykanie nazywają.
  Ale gdy widzę dyplomatyczne zapewnienia o „sojuszu” i ewidentnie wrogie zachowanie, to nikt mi, kurwa mać, nie powie, że to tylko jakaś gra słówek, albo że nie zasługujemy na bycie „partnerem” Kurwolandii z Ameryki.
  Jak nie zasługujemy – to niech się od nas odpierdolą, a nie łgają w zywe oczy.
  Kurewskie państwo, które skurwia mentalność jego mieszkańców.

  Chuj z tym, że mordujemy miliony ludzi, że grabimy, że niszczymy.
  Ale za to jakie fajne są puby z muzyką country i robotnik jakoś tam zarabia na życie.
  No nie?

 141. Komitet Obrony Gojów said

  @124 Marucha

  „Zanim USA stało się największym sojusznikiem i przyjacielem Polski, nigdy nie było mowy ani o polskich obozach śmierci, ani współodpowiedzialności za Holocaust”

  ———

  Na Zachodzie (głównie w świecie anglosaskim – najmocniej kontrolowanym przez Żydów) była już o tym mowa od lat 60. Do tego stopnia, że w reakcji na to prezes Kongresu Polonii Australijskiej – Stefan Nowicki – opublikował w 1970 r. w Sydney książkę „Wielkie nieporozumienie”, którą można ściągnąć tu:
  http://tiny.pl/gn16s
  Solidaruch Krzysztof Wyszkowski powiedział kiedyś w jakimś wywiadzie, że wieści o tym, że naród polski jest na Zachodzie regularnie oskarżany przez tamtejszą diasporę żydowską o kolaborację z Niemcami i współudział w tzw. holokauście przenikały do Solidarności w latach 80., ale solidaruchy (w tym on sam) myśleli, że jest to gra SB, obliczona na sprowokowanie incydentów wrogich Żydom, żeby później skompromitować Solidarność w oczach Zachodu jako organizację antysemicką. Poza tym wieść o tym, że naród polski regularnie i na szeroką skalę jest oskarżany o kolaborację z III Rzeszą i współudział w jej zbrodniach wydawała się ludziom w PRL-u tak niewiarygodna, że uważali to za – mówiąc dzisiejszym językiem – fake news (i to niskich lotów).
  Ale faktem jest, że w Polsce, w epoce PRL-u, lżenie naszego narodu przynajmniej na naszym podwórku przez Żydów było niemożliwe, a i nasz ówczesny „starszy brat”, w przeciwieństwie to tego dzisiejszego, nie pozwalał sobie na to.
  O ile wiem, lżenie nas w naszym kraju zaczęło się w 1987 r. artykułem Jana Błońskiego „Biedni Polacy patrzą na getto” opublikowanym w „Tygodniku Powszechnym” (transformacja była już dogadana przez Rockefellera/Geremka z Jaruzelem/Kiszczakiem, specsłużby PRL już „odwrócone” (przewerbowane na USA), więc można było zacząć).
  https://www.tygodnikpowszechny.pl/biedni-polacy-patrza-na-getto-138715
  Zresztą za Węgrów też się mniej więcej w tym samym czasie wzięli, vide film „Pozytywka” („Music Box”)
  http://www.filmweb.pl/film/Pozytywka-1989-8837
  i teraz historia chyba się powtarza, bo przyje*ali im kolejnym podobnym filmem (pt. „1945”), tyle że tym razem wyraźnie ustawionym w kierunku wydobycia haraczu (motyw pozostawionego na Węgrzech „mienia żydowskiego”)
  http://www.filmweb.pl/film/1945-2017-780427

 142. Boydar said

  Panie Gajowy, nie się Pan nie stresuje ponad potrzebę. Niech Pan sobie przypomni takie powiedzenie rabińskie – głupi żyd jest głupszy od najgłupszego goja. A wracając do konkretu, to jak Pan sobie wyobraża, żeby pozwolono nam wydać 2,5% PKP na zbrojenia jeśli nie we „współpracy” z USA oraz pod pretekstem odparcia „rosyjskiej agresji” ? A tak, wszystko jest „po linii i na bazie” czyli i kursie i ścieżce. Macierewicza „nie ma” (moim zdaniem to tylko wyższa forma nieobecności, zupełnie jak WSI) a OT została … w dodatku ma się całkiem dobrze a rzekłbym nawet coraz lepiej. Co do armii regularnej się nie wypowiadam, ale myślę że rekonstrukcja zasobów tak ludzkich jak i fizycznych postępuje intensywnie również.

  I tego wszystkiego bez totalnej maskirowki zrobić by się nie dało.

 143. Marucha said

  Re 141:
  Bywała o tym mowa – ale nigdy na taką skalę, że nawet deputowani w jakimś Maputo czy rząd Bumpo-Srumpo dyskutuje tematykę odpowiedzialności Polaków za Holocaust.
  Nigdy nikomu by nawet nie wpadło do parchatego łba, by żądać od Polski odszkodowań – i żeby ZSRR takie żądania POPIERAŁ, tak jak czyni to USA. Nasz „sojusznik”, sprzedający nam wojskowy demobil za wielkie pieniądze.

  Re 142:
  To nie jest stress, panie Boydar. To zimna, przenikająca wściekłość i nienawiść, dzięki której byłbym w stanie naśladować wachmistrza Luśnię podczas wykonywania wyroku na Azji Tuhajbejowiczu.
  Jaka szkoda, że nienawiść nie potrafi zabijać…
  Pana pobożne życzenia wojskowe zostawię bez komentarza.

  A wy wszyscy pizdusie, dla których nienawiść jest wręcz niegodna człowieka i trzeba się jej wstydzić… lepiej sobie stąd pójdźcie.

 144. Komitet Obrony Gojów said

  @141
  Jeszcze tylko dodam, że wspomniany Stefan Nowicki opublikował w tym samym czasie drugą książkę napisaną w celu obrony dobrego imienia Polski przed żydowskimi kalumniami pt. „Defamation of Poles” (prawdopodobnie jedyna od tamtego czasu do dziś tego rodzaju książka, wydana po angielsku).
  Swoją drogą warto byłoby umieścić w gajówce poniższy biogram tego zasłużonego, a prawie nieznanego, narodowca:
  https://nsz.com.pl/index.php/wspomnienia/191-wspomnienia-stefana-nowickiego

 145. ksya said

  Świecki dogmat przełamany. Naukowcy krytykują „teorię Darwina”.

  O Prawdzie !

  O prawdzie, która jest instancją Bożą, naturą, rzeczywistością, bezkompromisowością. Nie musisz jej bronić, bo ona prostu jest, stworzona, krzycząca w twarz, oto Jestem, Ja prawda, twój Bóg !

  Dlaczego ludzie poddają w wątpliwość rzecz tak oczywistą, jak i samego tej prawdy Stwórcę ? Jak to się stało, ze mądrzy i uczeni wątpia w prawdę, o której stare porzekadło mówi, „prawda sama się obroni” !
  Nie wymaga ona ingerencji Boga, bo jest nim samym ! On jest panem tego świata, nikt inny, jak natura stworzonej rzeczy.

  Ale żyjemy w czasach antychrysta, od 300 lat, judasza, wichrzyciela, fałszerza, ma on wiele imion,. tenże, za pośrednictwem swych wysłanników, żydów, przy władzy i finansach, zakłamuje Boga, zaprzecza, zakazuje jego, jej istnienia, poddaje w wątpliwość.

  Dla nich, nie odjechanych do lala land, tam gdzie rozmawia głuchy z niemym.

 146. revers said

  Cos pan Gajowy na starsze lata wyostrzal poglady, a zyc trzeba dalej, nawet z malo zlotymi gronkowcami, alergia na parchy.

  Co to bedzie jak zamkna gajowke, lub nikt nie poprowadzi dalej, na takim poziomie i objektywnie.

  Pocieszajace jest to ze ussmani zostaja w Afganistanie przez pastuczkow Talibow powoli przeganiani, juz 80% Afganistanu jest wolna od jankesow i ich demokratycznych koalicjantow-a jednak mozna byc na tyle cywilizowany zeby nie dopuscic do zniszczenia wlasnej narodowosci i wlasnej kultury, bez medrcow syjonu, holocaustow, grabiezy gospodarki.

 147. snag said

  140 ,…

  Gdyby tak jeszcze te Angole czy Miemcy czy inne Holendry zaczęli wiać do Polski za chlebem to dopiero miałbyś waść ubaw, niestety exodus jest ze wschodu z ex RWPG raju Sojuzu na zachód gdzie USraelce pomogli.

  ——
  Wystarczy nam Ukrańców, którym też Amerykanie „pomogli” rozpieprzyć własne państwo.
  Admin

 148. ksya said

  re145

  Prawda jak oliwa, zawsze wyleje się na wierzch, może najwyżej zająć jej to wiele czasu, w dobie zaprzaństwa i ohydy, dlatego prawdzie musimy pomagać, zresztą dla własnego dobra, a to niestety kosztuje. Niejednokrotnie wyśmianie, lekceważenie, fałszywe kontrargumenty, obraza, więzienie, a nawet śmierć. Bóg nigdy nie powiedział, ze na ziemi jest raj, a do niego wiedzcie szeroka i wygodna droga, przeciwnie, jest ona stroma, wąska i urwista.

  Za to w niebie nie ma śmieci !

  ——
  „Prawda jak oliwa, zawsze wyleje się na wierzch”
  Nie wiem, dlaczego ten popularny, a ewidentnie nieprawdziwy przesąd, ma taką popularność…
  Admin

 149. snag said

  W Bułgarii tez maja ich dość, jeszcze rok temu taka demonstracja była by nie do pomyślenia ,…

  https://www.jta.org/2018/02/18/news-opinion/world/far-right-extremists-march-through-bulgarian-capital

 150. ksya said

  re145

  148 – słuszne pytanie, dla wciąż wątpiących ale wierzących, w prawdziwego Boga i nature rzeczy.

  Łacina, `to tez nieżywy`, język zaledwie ożywiający dziś, swym duchowym słowem, pokarm boży.

  ps. to nasza słabość, gorzko płatna, to minie lub wyginiemy jak rybki w akwariach miejskich.

  http://www.neonnettle.com/news/3107-pedophile-priest-who-was-forgiven-by-church-for-raping-26-children-found-dead

  p/k kary, naszej głupoty, słabości, za ohydę spustoszenia, rozłożoną jak u siebie, w naszym domu.

 151. NyndrO said

  🙂 https://wiadomosci.onet.pl/kraj/oswiadczenie-zwiazku-gmin-zydowskich-po-wypowiedzi-mateusza-morawieckiego/l4m9fxk aj waj! Aż mi się chce jechać do roboty.

  ——
  Tak im źle w Polin? – To WON do Izraela. WON, szumowiny!
  Admin

 152. VAV said

  Jak doszło do zmonopolizowania wydobycia oraz handlu diamentami przez korporację De Beers oraz w jaki sposób bezwartościowe kamienie stały się symbolem luksusu? Warto również zajrzeć kto jest właścicielem De Beers.
  .https://www.youtube.com/watch?v=ATMZN95zpIo

 153. snag said

  Graffiti na polskiej ambasadzie w TelAviv – Żydzi sami sobie kopia grób – Uwagę Morawieckiego ze żydzi tez brali udział w holokauście Bibi skomentował kilka minut później jakby na nią czekał… skandaliczna/oburzająca/szokujaca ,…
  ———————————

  Swastyka na szyldzie konsulatu ,…

  Polacy to same gówno co (swastyka) nazisci.

  Polskie gówno (znaczy wy) … Pierdolcie się sami, mordercy.

  Fotki na dole w linku ,…
  ———————————
  http://www.epa.eu/crime-law-and-justice-photos/police-photos/anti-polish-graffiti-at-the-polish-embassy-in-tel-aviv-photos-54132457

 154. www.wandaluzja.pl said

  Bieżąca Rzeczpospolita PLUS – MINUS zamieszcza artykuł o MAZARZE na zachodnim brzegu Sycylii. To miasto rybackie, ale zasoby rybne zostały wyeksploatowane toteż mazarzanie myślą o nowej podstawie gospodarczej swego miasta, które ma atut turystyczny w postaci pięknej katedry HISZPAŃSKIEJ i strategiczne usytuowanie jachtingowe. Jachty płynące na Wschód powinny się zatrzymywać Właśnie Tu.
  Mozyrzanom Spadł z Nieba DAR wyjątkowy, w postaci wyłowienia przez rybaków statuy SATYRA w Pozie Błazeńskiej, co obudziło w nich wenę artystyczną. Satyr jest przypisywany Praksytelesowi Młodszemu. Już wyobrażają sobie, że bogaci Amerykanie będą przyjeżdżać, aby oglądać ich Satyra niczym WITAJ NAM MYSTER MARSZAL. Muszę tu jednak ich zasmucić, bo to nie jest żaden SATYR W POZIE BŁAZEŃSKIEJ otruty przez Arystotelesa Aleksander Wielki.
  We Wrocławiu stoi przed Uniwersytetem statua SZERMIERZA – całkiem nagiego. Było to w czasach, gdy studenci nosili SZPADY. Otóż Szermierz zgrał się w karty do Cna, ale szpady NIE PRZEGRAŁ. Korporacja po zbadaniu sprawy postanowiła to upamiętnić POMNIKIEM za Bohaterską Grę, co Rektor zaaprobował ze względów Moralizatorskich: DO CZEGO PROWADZI ZGUBNY NAŁÓG KARCIARSTWA.

 155. Hej j Slowianie said

  135
  RomanK

  Moj zmarly niedawno wielki przyjaciel, Tadeusz Binek, architekt Krakowa i Nowej Huty, tez bredzil??

  W numerze 11/06 miesięcznika „dziś” ukazała się wypowiedź b. premiera Mieczysława F. Rakowskiego, będąca odpowiedzią na napastliwą krytykę okresu 45 lat istnienia Polski Ludowej przez rodzimą prawicę polityczną. Wypowiedź tę zamieszczam w całości, gdyż sam, jako inżynier architekt, czuję się „winny” za znaczący udział w powojennej rozbudowie miasta Krakowa, w tym jej dzielnicy Nowej Huty.

  Przepraszam za PRL
  Wypowiedź Mieczysława F. Rakowskiego

  22 lipca 2006 r. w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie im. Edwarda Gierka, nt. „Nie przepraszać za Polskę Ludową”. Organizatorzy poprosili mnie, żebym wystąpił ze swoimi przemyśleniami o Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Skorzystałem z tego i oto, co wtedy powiedziałem.

  Drodzy Przyjaciele!
  Stoję przed wami z poczuciem winy, z którą żyję od końca lat 80. ubiegłego wieku. Ściślej, od jesieni 1989 r., gdy władzę w Polsce przejęła opozycja demokratyczna, która w następnych latach określiła się jako antykomunistyczna. Dzień, w którym się spotykamy, jest – jak sądzę – dobrą okazją do uwolnienia się od ciążącej na mnie winy. Chcę to uczynić tu i teraz, w waszej obecności, zwracając się do antykomunistycznej prawicy, zajadle zwalczającej PRL, do tych polityków, historyków, politologów, dziennikarzy, satyryków, poetów i pisarzy, słowem do wszystkich, którzy im dalej od PRL, tym bardziej zwalczają epokę, w której żyły dwa pokolenia Polaków.
  Zwracam się do wszystkich tych moich rodaków, którzy podzielają opinię, że PRL była tragicznym epizodem w ponad tysiącletniej historii Polski. To, co zamierzam za chwilę powiedzieć, kieruję do społeczeństwa, moich braci i sióstr, którzy przez ponad cztery dekady żyli i cierpieli pod komunistycznym jarzmem. Wszystkich powyżej wymienionych, a także tych, których pominąłem, chcę w waszej obecności przeprosić. Łańcuch naszych przewinien jest długi. Obawiam się, że czas wystąpienia, przydzielony mi przez organizatorów konferencji, nie jest wystarczający, żebym wymienił wszystkie moje winy. Spróbuję nie uronić żadnej poważniejszej winy, żadnej, która dotknęła miliony obywateli.

  A zatem:
  – przepraszam za likwidację podziałów klasowych, która była dziełem komunistów, socjalistów i lewicowego odłamu ruchu chłopskiego;
  – przepraszam za reformę rolną, o której marzyło i bezskutecznie walczyło kilka pokoleń polskich chłopów;
  – przepraszam za nacjonalizację przemysłu, a ściślej tego co przetrwało okupację hitlerowską;
  – przepraszam robotników za to, że komuniści przywrócili im poczucie godności;
  – przepraszam za awans społeczny milionów synów i córek chłopskich i robotniczych;
  – przepraszam za bezpłatny dostęp młodzieży robotniczej i chłopskiej na wyższe studia;
  – przepraszam za likwidację znalfabetyzmu, masowego zjawiska w Polsce międzywojennej;
  – przepraszam za zbudowanie Polski przemysłowo-rolniczej ;
  – przepraszam za masowy exodus chłopów z przeludnionych wsi do miast, do przemysłu. Los ten dotknął kilkanaście milionów obywateli PRL;
  – przepraszam za to, że dwa pokolenia Polaków żyły, nie znając plagi bezrobocia, że zaczynały każdy dzień z poczuciem bezpieczeństwa socjalnego, że były wolne od troski o przyszłość swoich dzieci;
  – przepraszam, że na ulicach polskich miast nie było żebraków ani dziesiątków tysięcy bezdomych, że nikt nie wyobrażał sobie, by milion dzieci zaczynało dzień bez śniadania;
  – przepraszam naukowców, artystów, twórców za to, że dzięki państwowemu mecenatowi nad kulturą i sztuką powstały arcydzieła filmowe, znane i cenione na całym świecie, a aktorzy, kompozytorzy, dyrygenci i soliści, wnosili cenny wkład w życie narodu i kulturę ogólnoświatową;
  – przepraszam za tysiące bibliotek, za tanie książki, za miejskie i wiejskie domy kultury;
  – przepraszam, że w czasach PRL powstała kadra znakomitych fachowców i świetnych menedżerów;
  – przepraszam za niespotykaną w historii stosunków polsko-rosyjskich inwazję kultury polskiej na bezkresne obszary Związku Radzieckiego. Twórczość znakomitego pisarza Stanisława Lema wydano w ZSRR w nakładzie 3 milionów egzemplarzy;
  – przepraszam za odbudowę zniszczonej przez hitlerowców Warszawy i wielu innych miast, za przywrócenie pięknej warszawskiej i gdańskiej Starówki;
  – przepraszam za odbudowanie z pietyzmem pałaców, kościołów i licznych pomników narodowej kultury, zniszczonych w czasie wojny;
  – przepraszam już trzecie pokolenie Polaków, które gospodarzy na ziemiach nad Odrą i Nysą Łużycką, żyjące w bezpiecznych granicach;
  – przepraszam za pokolenie komunistów, które w 1945 roku nie wezwało narodu do walki o zachowanie przy Polsce terenów na wschód od rzeki Bug, na których żyło 5 milionów Ukraińców i 1,9 mln Białorusinów oraz mniej niż 5 mln rdzennych Polaków;
  – przepraszam za morską granicę Polski, liczącą 440 km;
  – przepraszam za pokolenie Władysława Gomułki, które zagospodarowało Ziemie Zachodnie i z uporem walczyło o uznanie zachodniej granicy, przez ćwierć wieku nie uznawanej przez kolejne rządy Republiki Federalnej Niemiec;
  – przepraszam za plan utworzenia strefy bezatomowej w Europie (tzw. plan Rapackiego), który rozsławił Polskę na świecie;
  – przepraszam za ustawę o działalności gospodarczej, której projekt mój Rząd przedstawił Sejmowi w końcu 1988 roku, a która po uchwaleniu otworzyła drogę do gospodarki rynkowej;
  – przepraszam za Okrągły Stół, wspólne dzieło mojego obozu i opozycji. Po raz pierwszy w dziejach Polski, nie tylko nowożytnej dwa zwaśnione obozy polityczne zasiadły przy jednym stole i znalazły pokojowe rozwiązanie głębokiego kryzysu politycznego, który gnębił kraj przez niemal całe dziesięciolecie.

  Drodzy Przyjaciele,
  taki jest niepełny rejestr moich, a mam chyba prawo powiedzieć naszych przewinień.
  Dziejów PRL, podobnie jak wielu narodów i państw, nie da się wtłoczyć w z góry przyjęte schematy. Znamy słabości, błędy, a nawet zbrodnie, które też tworzą historię PRL. Wiemy, że byliśmy więźniami dogmatów, od których uwalnialiśmy się stopniowo, z upływem czasu. Ale historia PRL to nie tylko tragiczne wydarzenia. To przede wszystkim ofiarność, poświęcenie, gotowość służenia Ojczyźnie. Stać nas było na czynienie dobra, z przekonaniem, że jesteśmy w stanie doskonalić siebie, kraj i państwo. Za wielkie, historyczne osiągnięcie mojej formacji uważam zachowanie naszej osobowości narodowej.

  Sądzę, że powyższe wystąpienie Mieczysława F. Rakowskiego na konferencji, zorganizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie im. Edwarda Gierka w dniu 22 lipca 2006 r. w Warszawie, możnaby uzupełnić jeszcze o szereg dalszych „przewinień”, obciążających rządzących w Polsce Ludowej w latach 1945-1989. Na przykład jak poniżej zapisano kursywą:

  – przepraszam za wprowadzenie obowiązkowych ubezpieczeń na starość i powszechnej bezpłatnej opieki zdrowotnej;
  – przepraszam naukowców, artystów, twórców za to, że dzięki państwowemu mecenatowi nad kulturą i sztuką powstały arcydzieła literackie i filmowe, znane i cenione na całym świecie, a aktorzy, kompozytorzy, dyrygenci i soliści, wnosili cenny wkład w życie narodu i kulturę ogólnoświatową;
  – przepraszam za odbudowę zniszczonej przez hitlerowców Warszawy i wielu innych miast, za przywrócenie pięknej warszawskiej, wrocławskiej i gdańskiej Starówki;
  – przepraszam za odbudowanie z pietyzmem pałaców, kościołów, Zamku Królewskiego w Warszawie i licznych pomników narodowej kultury, zniszczonych w czasie wojny;
  – przepraszam za morską granicę Polski, liczącą 440 km i za otwarcie Polski na szeroki świat, przez budowę wielkich portów, stoczni i floty morskiej;
  – przepraszam za to, że w Polsce Ludowej ludność powiększyła się z 23,9 mln (I.1946) do 38 mln i że przyrost naturalny w PRL w każdym pojedynczym roku był większy niż łącznie w 16 latach 1990-2005. W ogóle realnie po wielkim przyroście ludności w PRL, po 1989 r. w III RP ma miejsce ubytek ludności (1990 – 38.183 mln, 2000 – 38.254 mln, 2004 – 38.174 mln).

  Powrót do poprzedniej strony

 156. Boydar said

  „… Nie wiem, dlaczego ten popularny, a ewidentnie nieprawdziwy przesąd, ma taką popularność …”. Panu Gajowemu rozchodzi się o wypływanie prawdy (148).

  Żadnej sprzeczności w tym nie widzę, prawie jak marszałek Kern. Powiedzenie owo pochodzi z czasów, kiedy rzeczona prawda coś zmieniała, znaczy się, ludzie byli na tyle jeszcze en masse normalni, że samo objawienie prawdy skutkowało. Czasem pozytywnie, czasem negatywnie, zależy jaka ona była ta prawda, ale jednak.
  Dzisiaj parametry brzegowe zmieniły się diametralnie.

  PRAWDA NA NIKIM WRAŻENIA NIE ROBI

  Wrażenie robi pani w telewizorze, a na młodszych laluga albo inne ciacho na jutubie.
  Zagadnienie jest szersze i bardziej skomplikowane. Znając bowiem ten mechanizm, „znajdują się” tacy, którzy z dużą wprawą go smarują i podsycają. Np. w dwugodzinnych wykładach ślimaczą różne bardzo istotne dla nas sprawy, po czym słuchacz/widz kończy seans z uczuciem zniechęcenia, zmęczenia a nawet obżydzenia. Do czego ? Do prawdy, którą, a jakże, oczywiście wpleciono między zdania.
  Metoda niezawodna, autorów z czołówki rankingu nie wymienię, bo i tak mam tu w Gajówce zbyt wielu bezinteresownych wrogów. Nie chcę też na razie pozbawiać optymizmu co niektórych frajerów.

 157. Boydar said

  Istotnie, Panie Nyndr0, tekst (151) jest nader interesujący; trzeba się tylko dobrze wczytać, najlepiej z użyciem lupy (lupary ?).

 158. revers said

  Jewish shit

 159. Marucha said

  Re 156:
  Dokładnie, panie Boydar.
  Ja już od dawna nie mam cierpliwości do pieprzenia tych youtube’owych autorytetów. To, co można by wysłowić w 15 minut, im zajmuje dwie godziny. Dwie godziny pierdolenia obok tematu…
  Ja osobiście się wkurwiam i nie słucham, I pewnie o to chodzi.

 160. Boydar said

  Czysta dyskryminacja antyhomikowa

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowy-regulamin-strazy-miejskiej-mezczyzni-nie-moga-uzywac-szminek/bjp5f1e

 161. Boydar said

  Na diagramie zbrakło zobrazowania wolumenu powrotu środków do firm zarejestrowanych na obszarze BRD GmbH; zapewne przez niedopatrzenie

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kto-wplaca-pieniadze-do-budzetu-ue-a-kto-je-dostaje-infografika/4t6ns48

 162. Głos Prawdy said

  129. Admin
  Najsmutniejsze jest to, że te miliony – a może jednak mniej? – to dobre proste katolicy, którzy przyjmują istniejącą politykę jako część służby Polsce i nazywają to patriotyzmem i obroną interesów Polski. Przy tym mają dobre wykształcenie, oczy i uszy, aby słyszeć i widzieć, tylko dlaczego tego nie robią. Ten strach leży na poziomie historii i religii. W tym jest różnica między Polakami i Rosjanami, u was bardziej pokorniej podlegają Żydom.
  Potrzebny jest plan, jak coś zmienić. a nie tylko narzekać, i modlitwa.

 163. Głos Prawdy said

  Моrawecki w Monachium znów skrytykował Rosję,poświęcił większą część swojego raportu rosyjskiej agresji

 164. Głos Prawdy said

  Istnieją programy na rosyjskich kanałach federalnych prowadzone przez Żydów, oni z pewnością są bardzo niezadowoleni z tej całej historii u was z Żydami i próbują dostosować opinię publiczną w Rosji, ale społeczeństwo ich nie lubi ,oligarchów też i plują na nich.

 165. Lotnik said

  [video] Stoch: Jeżeli Bóg jest na 1. m-cu, to wszystko jest na właściwym miejscu. Trzymam się tej zasady
  Opublikowano dnia 17.02.2018 19:16
  Tweet
  Podczas rozmowy w programie „Pytanie Na Śniadanie” mistrz olimpijski mówił o swojej wierze w Boga.

  Ja wierzę, że wszystko się dziele po coś, że Ten, który patrzy z góry wszystko ma zaplanowane i po prostu przyjmuje to ze spokojem

  – powiedział Kamil Stoch podczas rozmowy w TVP2.

  Ktoś kiedyś mi powiedział, pewien znajomy ksiądz, że jeżeli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na właściwym miejscu. Ja trzymam się tej zasady i uważam, że w życiu mi to bardzo pomogło

  – stwierdził.

  Kamil Stoch:
  – Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na właściwym miejscu. Ja trzymam się tej zasady.

  Jak Kamil Bogu, tak Bóg Kamilowi 😎😆💪#PyeongChang2018 #Pjongczang2018 #skijumpingfamily #Stoch pic.twitter.com/JvS4ws7OJq
  — Agata (@1Ragata) 17 lutego 2018

  źródło: TT

  http://www.tysol.pl/a16111–video-Stoch-Jezeli-Bog-jest-na-1-m-cu-to-wszystko-jest-na-wlasciwym-miejscu-Trzymam-sie-tej-zasady

 166. Głos Prawdy said

  To jak z „Papieżem” Franciszkiem. on jest dobry z definicji, on nie może być zły, dlatego, że to sam Papież. Tak macie z Żydami

  ——
  Nie, nie jest tak. Choćby w gajówce. Chyba nikt tu nie uważa, iż jest to dobry papież.
  Admin

 167. Lotnik said

  Czy judaistyczny dziennikarz żydowskiego New York Times z USA, który sprowokował PMM, skłamał w sprawie swojej matki jak Yair Lapid?
  Opublikowano dnia 19.02.2018 08:57
  Tweet
  Podczas zadawania pytania Mateuszowi Morawieckiemu dziennikarz Ronen Bergman przedstawił historię swojej urodzonej w Polsce matki. Wiele wskazuje na to, że przedstawiona ta opowieść jest daleka od tego, co rok temu dziennikarz pisał na łamach ynetnews.com.

  Moja matka otrzymała przed wojną nagrodę od ministra edukacji narodowej. Później zaczęła się wojna i część rodziny zginęła. Ich polscy sąsiedzi wydali ich gestapowcom, a moja matka uratowała niektórych, bo podsłuchała nocną rozmowę, podczas której Polacy donosili na Żydów do gestapo. Po wojnie moja matka przyrzekła, że nigdy nie wypowie ani słowa po polsku

  – mówił Bergman podczas konferencji prasowej. Tymczasem na łamach ynetnews.com 23 kwietnia 2017 roku dziennikarz pisał tak:

  Moja matka, niech jej pamięć będzie błogosławieństwem, musiała pogrzebać ojca na śniegu, cicho, żeby hitlerowcy ich nie znaleźli. Miała wtedy pięć lat

  – czytamy w artykule. O sprawę zaczęła pytać Magdalena Ogórek, komentarz dołożyła także Krystyna Pawłowicz.

  Szanowny Panie Ronen Bergman, jak to możliwe, że twoja matka miała 5 lat podczas II wojny światowej, ale przed wojną otrzymała medal od ministra edukacji? Proszę, wyjaśnij mi.

  – czytamy w Tweecie publicystki.

  Dear Sir @ronenbergman, how is it possible that your mother was 5 years old during the IIWW but before the war she received a medal from the minister of education? Explain me please.
  — Magda Ogórek (@ogorekmagda) 18 lutego 2018

  Pani @ogorekmagda, @ronenbergman w swoim pytaniu do Premiera powiedział, że jego matka dostała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, gdy miała 5 lat. Później rozpoczęła się wojna.
  — Karolina Dworak (@karolinadworak) 18 lutego 2018

  Chciałabym poznać szczegóły, bo w innym miejscu ów Pan twierdzi, że już podczas wojny mama dalej miała 5 lat.
  — Magda Ogórek (@ogorekmagda) 18 lutego 2018

  Takiego ministra „edukacji narodowej” nie było zresztą w II RP.Taki kolejny szczególik…
  Było Ministerstwo Wyznań Religijnych i Oświecenia Publicznego,któremu podlegało całe szkolnictwo w Polsce,ale chyba dzieciom i niemowlętom nie dawało odznaczeń.
  — Krystyna Pawłowicz (@Krystyn16616795) 19 lutego 2018

  źródło: twitter, wpolityce.pl

  http://www.tysol.pl/a16149-Czy-dziennikarz-NYT-ktory-sprowokowal-PMM-sklamal-w-sprawie-swojej-matki-jak-Yair-Lapid-

 168. Głos Prawdy said

  128 Snag. – Już chyba dawno tutaj.
  Przyczyny wojny 1939 r. wielokrotnie były przytaczane, dziękujcie waszemu rządowi tych czasów, również Piłsudskiemu

 169. Lotnik said

  Polak typu Dawid Wildstein ale zrzucony poza Polskę

  Daniel Korski‏ @DanielKorski 12h12 hours ago

  Daniel Korski Retweeted 🇵🇱WojciechS🇵🇱

  And today’s winner of the prize for poorly articulated antisemitic slur has been found. You’re blocked

  Daniel Korski added,
  🇵🇱WojciechS🇵🇱 @WojciechSx
  Replying to @DanielKorski @monikasad611 and 3 others
  This is showing how bad is your education Mr Daniel. Poland never collaborate as a goverment or any oficial formation. Israel didn’t exist but they had official locals autonomy which collaborate. They exist people from every nation incl. Jewish which sell others.
  5 replies 1 retweet 1 like

 170. Głos Prawdy said

  Widzę, że i tutaj wszystko pozostaje jak dawniej w opinii niektórych, czy warto było marnować czas na tłumaczenia, aby dać poznać historię nie taką jakiej was nauczono.

  ——
  Niech się Pani nie zniechęca.
  Śmierdziele lubią smrodzić. Taka jest ich misja życiowa, takie geny.
  Nie dla nich Pani pisze.
  Admin

 171. Hej j Slowianie said

  163
  Glos Prawdy
  Ja juz nie wiem, czemu to przypisac:
  Rosjanie pomagaja nam jak moga.
  W NTV pokazali jak Litwini mordowali zydow i (masowo!) i jak witali armie hitlerowska.
  Oficjalnie Litwaki , ktorzy mieli faszystowski rzad, ubili ponad 50 tysiecy zydow. I nie da sie na nikogo zwalic.
  I co?
  I nic.
  Nikt od nich nie chce zadnego odszkodowania.

  Cosik mi sie zdaje, ze
  Mane, Tekel, Ufarsim
  A Morawiecki, co powie , to bedzie zle. Czy tak jest zaprogramowany, czy moze gada z wlasnej woli i bez podpowiadacza..
  Jedno jest pewne.

  Zastawili na nas pulapke a my radosnie w nia wlezlismy.

 172. Lotnik said

  http://www.tysol.pl/a16151-Bedzie-mozna-legalnie-pracowac-za-groszowe-stawki-bez-gwarancji-bezpiecznych-warunkow-pracy

  http://www.tysol.pl/a16152-Ks-Isakowicz-Zaleski-Kneset-nie-uznal-rzezi-Ormian-za-ludobojstwo-Co-za-zaklamanie!

 173. Lotnik said

  dziecięcy Auschwitz
  1942-1945 Niemiecki Nazistowski Obóz Zagłady Dla Katolickich Polskich Dzieci i Młodzieży

  Obóz koncentracyjny dla polskich dzieci w Łodzi przy ulicy Przemysłowej (Getta)
  .https://www.youtube.com/watch?v=kCcNYugrkQI

  Warto wiedzieć: W 1970 r. powstał film pt. „Twarz Anioła” w reżyserii Zbigniewa Chmielewskiego oraz została wydana książka autorstwa byłego więźnia obozu Józefa Witkowskiego pt. „Hitlerowski obóz koncentracyjny dla małoletnich w Łodzi”
  Polen-Jugendverwahrlager der Sicherheitspolizei in Litzmannstadt (Obóz izolacyjny dla młodych Polaków Policji Bezpieczeństwa w Łodzi).

  Obóz przy ul. Przemysłowej funkcjonował do 18 stycznia 1945 r., kiedy to Niemcy, na wieść o wkraczającej do Łodzi Armii Radzieckiej, w pośpiechu uciekli z obozu. Wówczas w „piekle” było około 900 małych, bezbronnych istot. Prawdopodobnie przez okres działania obozu „przeszło” przez niego od 10 do 12 tysięcy małych więźniów. Dziś nie ma śladu po obozie, z małymi wyjątkami.

  http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/48019,lodz-sladem-historii-%E2%80%A6-oboz-dzieciecy-z-ul–przemyslowej-%E2%80%93-zachowane-budynki.html

 174. Boydar said

  Nie wiem, jak to skomentować; no nie wiem

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lex-walus-uderzy-w-ngo-sy-te-bija-na-alarm/wp2xgys

 175. VAV said

 176. revers said

  re169
  zydzi rozmawiaja z zydami o RP i bezpieczenstwie polakow, jak i o IPN przy kazdej okazji, w Monachium takze …

 177. osoba prywatna said

  Orgie, narkotyki i biznes: jak się bawią tytani Doliny Krzemowej
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802037267449-sputnik-seks-dolina-krzemowa-biznes/

 178. osoba prywatna said

  Polski piłkarz w rosyjskiej lidze: komu kibicować na Mundialu?
  https://pl.sputniknews.com/worldcup-2018-archive/201802197383171-sputnik-polska-wywiad-janusz-gol-polska-rosja/

 179. Antymarxista said

  Bardzo dobry wywód Michalkiewicza.
  Oczyszcza go z wielu oszczerstw:

  HIT! ŻYDZI CHCIELI EKSTERYTORIALNOŚCI W POLSCE – MICHALKIEWICZ O HISTORII!
  A także z kogo rekrutowali się konfidenci NKWD na terenach Rzeczypospolitej od 1939 roku, o tym, po czym poznawali się żydzi w partii komunistycznej – po zapachu, czy po nosach, o walce frakcyjnej chamów i żydów w PZPR, oraz jak polska młodzież patriotyczna umila życie zbrodniarzowi komunistycznemu Stefanowi Michnikowi!

 180. nnn said

  http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Ffoxmulder2.blogspot.com%2F2018%2F02%2Fnajwieksze-sekrety-samael-triumf.html&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNHDUfemD_iKLJlgw-t9kAx9WAo_OA

 181. revers said

  „Teraz przechodzimy do sedna, czyli do ekranizacji kolejnej antypolskiej „świętej księgi” Holokaustu, której premierę przewidziano na 2019 rok (prawdopodobnie podczas festiwalu w Cannes). Na ekrany trafi „Malowany ptak” Jerzego Kosińskiego, czyli obrzydliwy stek kłamstw o samotnym żydowskim chłopcu maltretowanym przez polskich wieśniaków podczas II wojny światowej. Dziecko błąka się od wsi do wsi, jest torturowane, głodzone i molestowane seksualnie przez prymitywnych i brutalnych chłopów, którzy nie wykazują żadnej empatii wobec dziecka poszukującego pomocy w obliczu Zagłady…”

  http://wprawo.pl/2018/02/18/powstaje-antypolski-paszkwil-filmowy-malowany-ptak-klamstwo-pojdzie-swiat-a-polskie-wladze-spia/

 182. Archer said

  Jakby Niemcy na czas wojny zostawili żydów w spokoju na terenie Polski, to żadna partyzantka polska typu Armia Krajowa by nie powstała. Bo na wskutek donosów żydowskich na gestapo byłoby to stłumione w zarodku,tak jak to było na ziemiach polskich zajętych przez ZSRR. A Niemcy w spokoju mogliby się wtedy zająć walkami ze Związkiem Radzieckim. Żydzi żyli między Polakami, to niemal żadne tajne podziemie niepodległościowe nie mogło by funkcjonować bez ich wiedzy.

 183. osoba prywatna said

  HISTORIA. ZAGŁADA POLAKÓW I ŻYDÓW WE LWOWIE
  http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/historia-zaglada-polakow-i-zydow-we-lwowie

 184. osoba prywatna said

  ŻYDZI MORDOWALI ŻYDÓW
  http://aleszuma.neon24.pl/post/142506,zydzi-mordowali-zydow

 185. osoba prywatna said

  Robią nas w konia: Śmierć w obronie życia… (sic!)
  .https://www.youtube.com/watch?v=7PyuFTRlNZ8

 186. Głos Prawdy said

  170. To dziękuję, Panu Gajowemu i przebudzonym Polakom na Gajówce, choć wiem, że i Rosjanie czasem przesadzają, bo się bronią, ale nie mają zamiaru oszpecić naród polski, tylko kogoś, kto u władzy u was brudzi własny naród i pcha go do wojny

 187. Boydar said

  „Oczernić”, Głosie (185); oszpecamy się sami, w tym Ruscy nam nie potrzebni.

 188. RomanK said

  Moim dskromnym zdaniem…ta chutzpah…ma dobra strone…
  Odslania gleboko srywane fakty..i metody jakicmi sie posluguja…

 189. Marucha said

  Re 188:
  Na mnie ta chutzpah wywarła takie wrażenie, że przyrzekłem sobie przynajmniej raz na dzień publikować antyżydowskie materiały, zwłaszcza te, które świadczą o zbydlęceniu Żydów, ich szmalcownictwie i ogólnej nędzy moralnej.

 190. RomanK said

  Panie Gajowy…zyd a Zyd….polak i Polak…Amerykanin i amrykanin….
  Jako Chrzecijanie…musimy o tym pamietac…ze z Jerozolimy po Ukrzyzowaniu wyszly dwie grupy…obydwie skladaly sie tylko i wylacznei z Zydow.
  Teraz niech mi ktos powie…czy Utawa IPN w ksztalcie jaki jej nadali Pradfotfurcy…zapobiegnie powstaniu filmu Malowany Ptak????? ekranizacji „Colosalnego Dziela Sztuki” na ktore dzielotfurcy wydzacza min 220 mln dollarow..zeby go pokazac Swiatu w Cannes…i zebracv wszystkie nagrody>????
  Owzem zatyrudni sie beidnych dziadkow i babki , czeby za pare dollarow udawali Zydow i pokazali zwiede przyrodzonka….zaplaci sie paru gminom za geszefte…za wynajem wnetrz chalup…terenu na krecenie w Polsce…a nawety zatrudni kilkanascie gwiazd Polskiego Kina…
  A Super Premier…puszczajacy wrodzone perskie oko ..powie z przylepionycm usmiechm pizdy….///Prosze panstfa……nie mozemy ingerowac w tfurczosc atystyczna..prosze panstwa ..jestesmy panstwem demokrtycznym i europejskim….takie cos owszem mozliwe jest tyko w Rosji…przed ktora musimy sie bronic…..

 191. osoba prywatna said

  Identyczna maszkara, jak Albright.
  Biżuteria Rothschildów dowodem na okultyzm w rodzinie?
  .https://www.youtube.com/watch?v=J9WdJRmsuyc

 192. osoba prywatna said

  Ściana Płaczu – KABAŁA I OKULTYZM
  .https://www.youtube.com/watch?v=oxcqkPBRT8Y

 193. snag said

  Senor Marucha,

  … bacz siem waść, one pilnują i liczą neo-nazi i anti-semi posty na social mediach i przez takich jak pan Polska znalazła się w czołówce europejskiej listy anti w towarzystwie Serbi i Swiss’u – Nieźle, tak trzymać 😉 ,…

  „Poland, Serbia and Switzerland were catapulted into the top ten countries for the first time”

  http://www.breitbart.com/jerusalem/2018/02/18/watch-holocaust-denial-anti-semitic-threats-soaring-social-media/

 194. osoba prywatna said

  Radek Patlewicz, autor Historii politycznej Polski, tym razem bierze na ruszt znaną Czytelniczkom i Czytelnikom W-P syjonistyczną sektę atomowego rabina i jej wytresowaną szeklami człekokształtną, dwunożną, łysą małpę.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/postacie-wspolczesne-pawel-chojecki-2018-02

 195. Marucha said

  Re 190:
  Panie Romanie,
  Jasne, że ta ustawa niczemu nie zapobiegnie i w ogóle nie jest potrzebna, ponieważ wymiar sprawiedliwości w Polsce posiada już teraz odpowiednie instrumenty – i takie, które pozwolą wsadzić Grossa do więzienia, i takie, które pozwolą nie wpuszczać żydowskiego bydła na wycieczki do Auschwitz. I takie, które pozwolą wypieprzyć z Polski cały żydowski personel dyplomatyczny w 24 godziny.

  Ale… to są wewnętrzne sprawy Polski – i nie będzie się do nich mieszała ani jakaś parchata poczwara pełniąca funkcję ambasadora, ani Rex Tillerson, ani Junckers, ani nawet p. Netanyahu.

 196. Siekiera_Motyka said

  Ad. 176 – Odpowiedz Premiera Morawieckiego była całkiem adekwatna i zrównoważona. Świetnie ze ci Niemcy którzy tam siedzą mają inną lekcje historii niż tą wybieloną Adenauerowską.

  Żydek sprowadził wszytko na „moja rodzina i ja” co jest ich typowym podejściem „Aj waj, jak mnie biją”. Tom Segev wiedział lepiej pisząc

  https://historia.org.pl/2012/11/26/siodmy-milion-izrael-pietno-zaglady-t-segev-recenzja/

 197. Marucha said

  Re 195:
  Moim zdaniem podstawowym błędem (błędem?) było wdawanie się w jakąkolwiek dyskusję z Żydami.
  Jedyne, co należało zrobić, to oznajmić, że Polska nie życzy sobie, aby ktokolwiek mieszał się do jej wewnętrznych spraw.
  Kropka.
  Aha. I wypierdolić panią Ambasador z kraju.

  A te całe dialogowanie, wyjaśnianie, uzgadnianie stanowisk – w połączeniu z udawaniem, iż Izrael to nasz sprzymierzeniec – tylko było Żydom na rękę.

 198. nnn said

  https://independenttrader.pl/najwazniejsze-wydarzenia-minionych-tygodni-luty-2018.html

 199. snag said

  RomanK @ 188 ,…

  Hutzpą nadrabiają, w sumie zakompleksione i niedouczone plemię – Wystarczy trochę wiadomości na temat jew-dziadowtwa, double digit IQ i po ich hutzpie. Najlepsza obrona przed ich atakiem jest kontratak a nie bicie się w piersi czy tlumaczenie dlaczego. F*ck ’em ,…

  Mnie jak któryś z nich zaczyna na temat antysemityzmu Polaków to pytam kto was tam (czy gdziekolwiek) zapraszał i skąd to przekonanie ze Polak (czy ktokolwiek) jest im cos winien a jak to za mało to pare linków na temat żydowskiego ludobójstwa i mam ich z głowy.

  Na kilku forach trochę ludzi czyta co pisze na ich temat i otwiera oczy.

 200. osoba prywatna said

 201. revers said

  Na koncu pan Morawiecki zaprosil w iminiu narodu rp pania kanclerz na swieto niepodleglosci Polin i bedzie cymes …

  https://kresy.pl/wydarzenia/morawiecki-zaprosilem-merkel-obchody-100-lecia-odzyskania-niepodleglosci/

  wszyscy zadowleni?

 202. nnn said

  http://www.kontrowersje.net/ronen_bergman_ydowski_nacjonalista_i_k_amca_specjalista_od_mossadu_i_propagandy

 203. Siekiera_Motyka said

  Ad. 167 – „Tomorrow Israel will mark the Holocaust Remembrance Day to commemorate the memory of the genocide of the Jewish people, in which most of my parents’ family members were murdered. My mother, may her memory be a blessing, had to bury her father in the snow, quietly, so the Nazis don’t find them. She was five years old at the time. My mother may have survived this hell in body, but she never recovered in spirit. The doctors said her passing at a young age was due to cancer, but I know it were the scars of the horrors that have been etched in her heart, and her attempts to stop these memories from leaking to us, her children, and ensure these memories don’t lay waste to our lives too. It were those memories, and her continued silence, that killed her.

  I cannot ask my departed relatives—including the seven brothers and sisters of my grandfather, Yaakov Bergman, who were murdered in the gas chambers of Auschwitz-Birkenau—for their opinion on the following words. But knowing my family, I can safely assume they would have agreed with me and would have been just as angry as I am. ”

  https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4952401,00.html

  „musiała pochować ojca w śniegu, cicho, żeby hitlerowcy ich nie znaleźli. Miała wtedy pięć lat.”

  Środkowe dziecko ma 5 lat.
  .https://tinyurl.com/y9fxbnhc

 204. osoba prywatna said

  Izrael uderza podatkiem w chrześcijan
  http://autonom.pl/?p=21238

 205. osoba prywatna said

  Dr Brzeski o tym jak sanacyjne rządy wspierały żydowski terroryzm w Ziemi Świętej
  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/politics/374-dr-brzeski-o-tym-jak-sanacyjne-rzady-wspieraly-zydowski-terroryzm-w-ziemi-swietej

 206. revers said

  sluzby daja rade silowym zamachom stanu, na dziwny dysonans poznawczy polskie wladze …
  https://www.dorzeczy.pl/kraj/56555/szykowal-zamach-na-polskie-wladze-zgromadzil-bron-i-materialy-wybuchowe.html

 207. revers said

  „Kurwom i matołom, jacy sprawują w Polsce rządy, …” a une i tak napisza jeszcze w imieniu milionow kkkk donos do Timmermansa zeby unych nie zauwazyly, utrzymaly w mocy art2, 7 traktatu Lizbijskiego.

  https://wpolityce.pl/polityka/381503-szlapka-chwali-sie-donosem-do-timmermansa-apeluje-do-pana-w-imieniu-wlasnym-i-milionow-polakow-o-trwanie-na-strazy-art-2-tue

 208. Grot said

  Polska jest demokratycznym państwem narodowym – oświadczył premier Mateusz Morawiecki w obszernym wywiadzie dla niemieckiego tygodnika „Der Spiegel”. Nie zgodził się z opinią, że od czasu objęcia rządów przez PiS wizerunek Polski jest zły.
  Morawiecki podkreślił, że „to są opinie, a nie fakty” i zaakcentował, że Polska jest demokratycznym państwem narodowym, podobnie jak inne kraje Europy. „I jesteśmy pragmatyczni. Mamy problem z częścią europejskich elit politycznych, ale nie ze zwykłymi ludźmi” – powiedział, wskazując, że np. 97 proc. inwestorów zagranicznych deklaruje, że ponownie przyszłoby do Polski.

  Miliard złotych do 2020 na rozbudowę portu w Gdyni.

  Dobre wieści

 209. revers said

  Poroszenko coraz bardziej arogancko i natarczywie do miedzy innymi premiera RP Morawieckiego

  http://tefakty.pl/2018/02/17/kijow-coraz-bardziej-rozjuszony-ustawa-o-ipn-zobacz-wyjatkowo-skandaliczne-i-bezczelne-slowa-prezydenta-ukrainy/

 210. NICK said

  No tak.
  A to dopiero rąbek.

  Kwestią czasu, którego nie ma bo jest tyko Wieczność przecież, okazują się dziwne istoty.
  Na przykład pan romank, o którym Wam napisałem wszystko. Drzewiej.
  O miecie, „profesorze” nie wspomnę.

  A o JO???

  (…)

  Snag też rżnie głupa.
  Kazali mu się tylko przypodobać.
  Zamieszcza materiały Nam się podobające, czasem/czasami.
  Bo to już wolno/pozwolono snagowi czynić.

  Przeczytałem Imć Gospodarza we 126, 129, 140.
  Pełna Racja.
  Dalej nie muszę czytać.

  Popularność Gajówki; ktoś napisał.
  Popularny?
  Kto i po co?

  Chodzi o Prawdę i Wiarę.

  Większość NIGDY nie ma racji.
  Prawda czy fałsz?

  Ostateczną RACJĘ ma JEDEN. JEDYNY.
  NUMER JEDEN.

  Nie jakiś… 666… .

 211. osoba prywatna said

  Jak miecz Damoklesa…
  http://www.mysl-polska.pl/1476

 212. osoba prywatna said

  Giedroyciowiec, banderowiec – dwa bratanki
  http://www.mysl-polska.pl/1475

 213. gość said

  Ten żyd obraża Polaków! Jonny Daniels: Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści, Żydzi – aby się ocalić

  https://www.wprost.pl/swiat/10105306/jonny-daniels-polacy-kolaborowali-z-chciwosci-i-nienawisci-zydzi-aby-sie-ocalic.html

 214. osoba prywatna said

  Dobra zmiana bez zmian – litewscy Polacy rozczarowani wizytą prezydenta Dudy na Litwie
  http://prawy.pl/66291-dobra-zmiana-bez-zmian-litewscy-polacy-rozczarowani-wizyta-prezydenta-dudy-na-litwie/

 215. osoba prywatna said

  Wszechpolacy gloryfikują Piłsudskiego.Przypominam młodym prawdę o zbrodniach kliki Piłsudskiego
  http://prawy.pl/66110-wszechpolacy-gloryfikuja-pilsudskiego-przypominam-mlodym-prawde-o-zbrodniach-kliki-pilsudskiego/

 216. provincjal said

  Dzisiaj w telewizorze, po 20.00, widziałem qrwę pierwszej wody !!!

 217. gość said

  Korwin nie wytrzymał. Zgasił Izrael jednym zdaniem!

  Zdaniem prezesa Partii Wolność, Izrael powinien darować sobie reprezentowanie ludzi, którzy nie są obywatelami tego państwa. – Jego Ekscelencja Beniamin Netanyahu chce ochrzanić Jego Ekscelencję Mateusza Morawieckiego. Pomijam meritum, ale trzeba postawić sprawę jasno: rząd Izraela nie ma ŻADNEGO prawa do reprezentowania ludzi (również Żydów niebędących obywatelami Izraela – stwierdził Korwin-Mikke.

  – Postawa Izraela to bezczelna uzurpacja – dodał. Zwrócił też uwagę, że Izrael nie może kategoryzować ludzi np. na podstawie rys.

  http://newsweb.pl/2018/02/18/korwin-nie-wytrzymal-zgasil-izrael-jednym-zdaniem/

 218. snag said

  Ad do 153 ,…

  Ciekawe co robiła ochrona Ambasady tej nocy i dwóch policjantów grajdołka który jak inne kraje zobowiązany jest ochrony na zewnątrz nie wspominając o monitorach i motion czujnikach i innych gizmach alarmowych – Śmierdzi ,…

  Hasło „polish embassy tel aviv”, kilkanaście stron na google search tylko w angielskim – Głośno!
  https://www.google.com/search?q=polish+embassy+tel+aviv&oq=polish+embassy+tel+aviv&aqs=chrome..69i57j69i60j69i61j0l2.1711j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  ——-
  To samo, co robią strażnicy na strzeżonych parkingach… akurat wtedy wychodzą do ubikacji…
  Admin

 219. NICK said

 220. PISKORZ said

  Только всенародная поддержка поможет Грудинину победить и изменить ситуацию в стране…coś dosyć mają tego swojego Putina w Rosji..!! PS Jak Grudinina nie wykiszkują, to- może /?/ zostanie następcą P.!!

  ——
  Taki pierdolony rosyjski KOD… nie podniecaj się Pan za bardzo.
  Admin

 221. Jan said

  Kto rządzi Polską?

  (Grudzień 2017)

  https://innywariant.weebly.com/blog/kto-rzadzi-polska

 222. revers said

  ad5

  https://wpolityce.pl/historia/382286-dr-ewa-kurek-powoli-zmierza-to-wszystko-do-tego-ze-jedynymi-ofiarami-beda-zydzi-i-niemcy-a-my-bedziemy-zapisani-jako-oprawcy

  Jeszcze troche, a okaze sie ze to Niemcy i zydzi byli ofiarami holocaustu.

 223. snag said

  217 – „również Żydów niebędących obywatelami Izraela”

  Senor Korwin szanowny, żydzi z urzędu są obywatelami grajdołka czy chcą czy nie co daje żydowskim naczalnym prawo do wtykania nosa w wewnętrzne sprawy innych krajów, przynajmniej tak im się zdaje … ostatecznie sam Stworca nie po to zrobił ich plemieniem wybranym żeby senor Korwin zalecał co maja robić a co nie – Cwane co?

  Dla was najwyżej morda w kubeł bo w co i ‚drugi policzek’ jeśli jeden za mało, bo co? ,…

 224. Siekiera_Motyka said

  Ad. 213 – Tak patrze na FB co ten Jonny robi i bez wielkiego wysiłku dochodzę do wniosku. Nic, po za pieprzeniem tu i tam. Dodatkowo jest opłacany za to co jest czystym Żydowskim majstersztykiem.

 225. snag said

  Tak się składa ze im głębiej Watykan włazi im w doope tym więcej obrywa – Grajdołek wprowadził podatki na obiekty sakralne i posiadłości kościołów a jeśli tego za mało to retrospektywnie z ‚zaległymi’ mimo ze zarządzenie jako takie nie istniało. Watykan zastanawia się nad bojkotem odłożonego wcześniej noworocznego przyjęcia mera Jerusalem z powodu braku funduszy.

  Tu trzeba podkreślić ze Islam i Imperium Otomanow szanowało ten przywilej,…

  https://www.timesofisrael.com/church-heads-to-boycott-jerusalem-mayors-party-over-huge-retroactive-tax-bills/

 226. VAV said

 227. snag said

  Jeszcze trochę i wrócą stosy, tym razem Chrześcijanie na podpałkę 😉 Apple update ‚zapomniało’ odnotować Easter Sunday (Wielkanoc) na iPhone kalendarzu.

  Apple iPhone Update Removes Easter from Calendar
  ————————————–
  http://www.breitbart.com/tech/2018/02/19/apples-recent-iphone-update-removes-easter-from-calendar/

 228. PISKORZ said

  re 220 Nie podniecam się !! Tam nie ma żadnego KODu..Jest tam pełno antyputinowskich poważnych stron..Tylko trzeba czytać, a nie z góry. huzia na Józia. BANERÓW Z PUTINEM policja pilnuje!..18 lat jest przy korycie.!! CZYTAĆ STRONĘ Z FLAGĄ ..CZARNO-ŻÓŁTĄ-BIAŁĄ..i masę innych.! I TE STRONY…/SIC!!!/ GDZIE PODROBNO- OPISANO JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA ROSJA, JEJ EKONOMIA, ARMIA /!!/, CODZIENNE ŻYCIE ROSJAN ITP. Parę dni dałem 2 krótkie teksty po rosyjsku..!! B. ciekawe, nie było odzewu, BO- W PUTLERKU…widzimy zbawcę Rosji, ha ha ha Ale ludzie NAIWNI JAK DZIECI. KILKA LAT TEMU rozmawiałem z młodymi Rosjanami z Królewca..!! To co mówili o PUTINIE…nie nadaje się do- druku.!! ONI WIEDZĄ CHYBA LEPIEJ..!! KONIEC…bez odbioru!

  ——
  Jesteś głupi młot.
  Admin

 229. snag said

  Okazuje się ze Wielki Piątek tez – Listwa weź się za nich, a co ,…
  —————————————-
  https://www.lifesitenews.com/pulse/apple-update-removes-good-friday-easter-from-calendar-for-iphones

 230. NICK said

  Gościu. (217).
  Pan się zgaś. Skoro JKM nie rozpoznajesz. I „Grupy” Goldberga.

  Sorki. Mam inne zadania. Gospodarzu.

 231. PISKORZ said

  re 227 Uzupełnienie…!!!

  1 miejsce w świecie pod względem tempa wzrostu ilości dolarowych miliarderów
  2 miejsce w świecie pod względem ilości dolarowych miliarderów (po USA)
  67 miejsce w świecie pod względem poziomu życia
  71 miejsce w świecie pod względem poziomu rozwoju potencjału ludzkiego
  72 miejsce w świecie pod względem wydatków państwa na obywatela
  127 miejsce w świecie pod względem zdrowotności ludności
  111 miejsce w świecie pod względem średniej długości życia
  134 miejsce w świecie pod względem średniej długości życia mężczyzn

  I jeszcze raz na czele całej planety:

  1 miejsce w świecie pod względem ilości samobójstw wśród starców, dzieci i młodzieży
  1 miejsce w świecie pod względem rozwodów i ilości dzieci pozamałżeńskich
  1 miejsce w świecie pod względem ilości aborcji i liczby porzuconych przez rodziców dzieci
  1 miejsce w świecie pod względem wielkości spadku liczby ludności w liczbach bezwzględnych
  1 miejsce w świecie pod względem wielkości konsumpcji spirytusu i produktów alkoholowych
  1 miejsce w świecie pod względem wielkości sprzedaży alkoholu wysokoprocentowego
  1 miejsce w świecie pod względem wielkości sprzedaży wyrobów tytoniowych
  1 miejsce w świecie pod względem liczby zmarłych z powodu alkoholizmu i nikotynizmu
  1 miejsce w świecie pod względem zapaści na choroby układu sercowo-naczyniowego
  1 miejsce w świecie pod względem wielkości sprzedaży podrobionych lekarstw
  1 miejsce w świecie pod względem wielkości konsumpcji heroiny (21% światowej produkcji)
  1 miejsce pod względem ilości katastrof lotniczych
  159 miejsce pod względem poziomu praw i swobód politycznych

 232. gość said

  Agnieszka Romaszewska, czyli dyrektor telewizji Biełsat TV, która w 2018 roku otrzymała od „dobrej zmiany” dotację w wysokości 20 milionów zl, zaatakowała dziś na twitterze dr Ewę Kurek.

  „Krótka uwaga nt. dr. Ewy Kurek: to kompetentna badaczka, głosząca bulwersujące, często kontrowersyjne ale i podbudowane faktograficznie tezy, która jednak jest wykorzystywana systematycznie do skrajnej, antysemickiej propagandy i pozwala na to” – napisała Romaszewska i dodała: „Ta pani dr ogólnie jest dziwną, hybrydalną postacią: ma dużą wiedzę o przedmiocie, głosi skrajne i czasem oryginalne tezy nie bacząc, jak są one interpretowane. Jest idolką antysemickich środowisk, broniąc do upadłego swego nauczyciela i mistrza – Bartoszewskiego…”

  Kolejna teza Romaszewskiej brzmi tak: „Pani Kurek jest używana do udowadniania wulgarnej tezy o tym, że Żydzi są źli, wredni i sami sobie robili krzywdę. A robi się to w kontekście omawiania nieludzkiej zbrodni wymordowania znacznej części narodu żydowskiego w Europie”.

  http://wprawo.pl/2018/02/19/zenada-agnieszka-romaszewska-atakuje-dr-ewe-kurek-dziwna-hybrydalna-postacia-idolka-antysemickich-srodowisk/
  —————-
  Panie NICK i inni

  Nie mam czasu ani ochoty aby udowadniać, że nie jestem wielbłądem!

  ——-
  Pani dr Ewa Kurek nie ma swojego rozumu ani poglądów i daje się wykorzystywać „antysemitom”….
  Admin

 233. gość said

  Były szef CIA publicznie przyznaje, że USA wpływają na przebieg wyborów w innych państwach

  Od ponad roku nieustannie słyszymy jaka ta Rosja jest zła, bo mogła próbować wpłynąć na wynik wyborów prezydenckich w USA. Tymczasem Stany Zjednoczone robią to nieprzerwanie od dekad praktycznie na każdym kontynencie. „Co wolno wojewodzie, to nie Tobie, smrodzie”.

  Kilka dni temu na stacji Fox News miała miejsce rozmowa między komentatorką polityczną Laurą Ingraham a Robertem Jamesem Woolsey, dyrektorem agencji CIA w latach 1992-1995. Dyskusję zaczęto od „złych Ruskich”, którzy mieszali w wyborach prezydenckich i prawdopodobnie mogą to robić również w innych krajach. Ingraham i Woolsey wspólnie zastanawiali się jakie działania należy podjąć przeciwko Rosji i jak zabezpieczyć przyszłe wybory przed ingerencją z zewnątrz.

  Dla Amerykanów jest to wręcz oburzające, że obce państwo miesza się w sprawy wewnętrzne drugiego – zwłaszcza, gdy dotyczy to ich samych. Przecież to takie niedemokratyczne. Jednak Ingraham zapytała byłego szefa CIA czy Stany Zjednoczone kiedykolwiek próbowały wpłynąć na wynik wyborów w innym kraju. Osoba dobrze zaznajomiona z historią i dzisiejszą polityką zna odpowiedź na to pytanie. Woolsey odpowiedział: „Możliwe… ale to było dla dobra systemu”.

  Ingraham zapytała ironicznie, czy Stany Zjednoczone robią to dzisiaj; czy ingerują w cudze wybory. Już samo to stwierdzenie wywołało u nich niekontrolowany śmiech, po czym były dyrektor CIA stwierdził, że robią to „tylko z bardzo ważnych powodów… w interesie demokracji”.

  Oczywiście jest to najprawdziwsza prawda. Zastanawiający jest jednak ten gromki śmiech na stacji Fox News. Jest to śmiech z ogłupionych propagandą ludzi, którzy naprawdę są przekonani, że gdy USA mieszają się w wewnętrzne sprawy polityczne dowolnego państwa to robią to wyłącznie z dobrego serca, aby uwolnić „uciskaną ludność” od „złego reżimu”, ale gdy robi to jakikolwiek inny kraj to jest to niemal równoznaczne z wypowiedzeniem wojny.

  Stany Zjednoczone nie tylko ingerują w czyjąś politykę. Organizują także przewroty, siłą obalają i zabijają „dyktatorów”, wspierają ruchy zbrojne działające na terenie innych państw i naruszają ich integralność terytorialną. Amerykanie są również mistrzami w operacjach fałszywej flagi, które dają pretekst do wypowiedzenia wojny, czego dowiedzieliśmy się z dokumentów dotyczących zamachu na Johna Kennedy’ego. Zamachy, morderstwa i ingerencja w wybory innych państw to jak widać specjalność Stanów Zjednoczonych, które potrzebują aż 800 zagranicznych baz wojskowych, najnowocześniejszych technologii wojennych i zmodernizowanej broni nuklearnej, aby krzewić demokrację.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/byly-szef-cia-publicznie-przyznaje-ze-usa-wplywaja-na-przebieg-wyborow-w-innych-panstwach

 234. snag said

  Nowe oskarżenia – Morawiecki oddal honor Brygadzie Świętokrzyskiej która rzekomo kolaborowała z okupantem co przez ta bandę jest walka z rzekomo ruska partyzantka które praktyczniej składały się z bandy tow jak ci którzy mordowali w Koniuchach czy Nalibokach znaczy mordowali żydów i pomagali Niemcom.

  Co zauważyłem ostatnio to na początek każdej ‚rewelacji’ pare akapitów z nowego zdarzenia w/g ich opinii przykładu antysemityzmu a reszta to odgrzewany szajs bez pokrycia.

  Jedynym ich grzechem był fakt ze wyzwolili obóz koncentracyjny z gudłajami w Czechach, ale o tym nie wspominają.

  Od siebie dodam wspierajcie ten rząd albo uczcie się Yiddish zanim co.

  Polish PM pays respects to Nazi collaborators underground group
  ——————————–
  https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5119435,00.html?utm_source=Taboola_internal&utm_medium=organic

 235. snag said

  Ad 233

  Do tej pory nikt im się nie stawiał, boja się żebyście innych nie zarazili – Więcej takich przykładów please ,…

  ——
  Zdaje się, że im się postawili niechcący, „bez własnej wiedzy i zgody”. Ale mleko się rozlało. Zobaczymy, jak rząd wybrnie z tej sytuacji. Wielkich nadziei nie mam, ale może…
  Admin

 236. Marucha said

  Re 229:
  Szczególnie mnie ubawiło „159 miejsce pod względem poziomu praw i swobód politycznych”.
  Czy ty, chujku, wierzysz w te z żydowskiej dupy wzięte cyfry, czy tylko chcesz mnie wkurwić?

 237. snag said

  229 sobie wyprasza …stanowczo ,…

 238. Marucha said

  Ad 229, 236
  Jednak zdecydowałem się wziąć p. Piskorza pod kontrolę.
  Za to, że swymi wypowiedziami ubliża mej inteligencji.

 239. Takitam said

  Wiek organizatorów spotkania jest zaskakujacy:

  Wiwat mlodzi Polacy.

 240. www.wandaluzja.pl said

  Joanna Tokarska-Bakir, TRYBY MASZYNY POGROMU, aleHISTORIA, Gazeta Wyborcza, 19 II 2018, s. 1, 4-7.

  W latach 50-60. mówiono: JAK SIĘ POSKROBIE żydowskiego UBOWCA TO WYJDZIE HITLEROWSKI POLICJANT.
  Pani JPB przedstawia Pogrom Kielecki jako akt walki między Ubowcami Polskimi a Żydowskimi – którą to walkę Żydzi wygrali we wszystkich instancjach Dzięki Stalinowi. Stalin zapisał w DZIEŁACH swój Testament Polityczny: WŁADZĘ W POLSCE ODDAŁEM ŻYDOM, GDYŻ TYLKO ONI BĘDĄ JA SPRAWOWAĆ W MOJEJ INTENCJI. ONI NAUCZĄ POLACZKÓW SZACUNKU DLA ZWIĄZKU RADZIECKIEGO.
  Śledztwo w/s Pogromu Kieleckiego prowadził Generał NKWD Spych, który wówczas wystąpił po raz pierwszy jako Marian SPYCHALSKI, późniejszy Marszałek Polski i teść Generała Jaruzelskiego, również Generała NKWD. Otóż Generał Spych-Spychalski aresztował wówczas kilkunastu Polskich Ubowców jako SPRAWCÓW Pogromu Kieleckiego, których ZDJĘCIA zamieszcza Pani JPB.
  Pogrom Kielecki nie był jednak ŻADNYM aktem walki Ubowców Polskich z Żydowskimi, ale aktem walki SzerSza z NKWD, w której SmerSz POSŁUŻYŁ się Ubowcami Polskimi dla ZASZACHOWANIA Reżimu Warszawskiego. Jak piszę w książce „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001) to Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w/s kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku. Tam dziadek spotkał swego ucznia ze szkoły IRA, który powiedział mu o wydanym w Moskwie akcie aresztowania komendanta Armii Czerwonej w Niemczech, Marszałka Żukowa.
  Akt Aresztowania Żukowa został wydany w związku z tworzeniem przez teścia Stalina, Nadrabina ZSRS Łazara Kaganowicza, Państwa Żydowskiego na Ukrainie, w trakcie czego ten anektował Krym. Pitrowcy poskarżyli się na to komendantowi okupacyjnemu w Niemczech Żukowowi.
  Dziadek przekazał tą wiadomość do Ambasady Jugosławii, więc Żukow zabarykadował się w swym berlińskim sztabie i wezwał marszałków Rokossowskiego i Malinowskiego, którym dał dostarczony mu przez SmerSz Referat Bermana mówiący o judaizacji Polski. Ci pojechali z tym do Moczara w Łodzi, który był agentem NKWD i SzerSza, gdzie postanowiono powołać w Kielcach III NSZ. W Polsce rządzili Żydzi więc eszelony Żukowa mogło przeprowadzić z Brandenburgii na Ukrainę tylko zbrojne podziemie antykomunistyczne, co ZROBIŁO.
  ZASZACHOWANY okolicznościowym sojuszem Armii Czerwonej z NSZ Reżim Warszawski zgodził się wysłać Wojsko Polskie na Ukrainę, wobec czego sojusz z NSZ przestał być SmerSzowi potrzebny. Mój ojciec jako komendant NSZ na Ukrainie zdążył jednak aresztować w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Złoto to mój ojciec z pomocą Marszałka Broz-Tito-Pindara, który walczył z Państwem Żydowskim na Żytomirszczyźnie: https://marucha.wordpress.com/2018/01/17/wolne-tematy-4-2018 – Ad. 10// https://v.wpimg.pl/Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjG// złożył w Polskim Skarbcu Wojennym pod jurysdykcją francuską.
  Wojna Palestyńska była OGONEM Wojny Ukraińskiej. Ojciec oddał Generalissimusa swemu Prowodyrowi, Nikicie Chruszczowowi, który zawiózł jeńca do Moskwy Salutując do AMERYKAŃSKIEJ czapki generalskiej witające go Politbiuro, z którym utworzył RZĄDZĄCY triumwirat: z Berią i Żdanowem. Sądzę, że to zdjęcie Chruszczowa w amerykańskiej czapce generalskiej dało asumpt do wersji, że to AMERYKANIE ZAMORDOWALI STALINA I BERIĘ.
  Gdy interpelowano Trumana, czy tym Holokaustem w Norymberdze był Stalin, czy też ktoś do niego podobny? to odpowiedział: ŻAL MI TEGO FACETA. JEST WIĘŹNIEM BIURA POLITYCZNEGO. Stalin bowiem Na Wieść o Pogromie Kieleckim poleciał do Norymbergi, przebrał się za Holokausta, wszedł na salę Rozpraw i powiedział traumatycznie: POLACY ZNOWU MORDUJĄ ŻYDÓW.
  Potem poleciał do Moskwy, załadował złoto na pociągi i wyruszył eszelonem do Pragi, ale w Kijowie czekał na niego mój ojciec ze swym Prowodyrem Chruszczowem. To PRZEWIDZIAŁ najwybitniejszy polski sowietolog, mój wuj Jerzy Szaniawski.

 241. www.wandaluzja.pl said

  http://wypadnaweekend.blogspot.com/2013/06/wyszehrad-zapomniany-paac.html//

  Pałac Królewski w Wyszehradzie nad Dunajem pochodzi SPRZED Prometeomachii, kiedy upowszechniono cegłę DUŃSKĄ – w Polce po raz pierwszy w zajętym przez Zelnika z Zelandii Płocku, gdzie zbudował on mur Starówki Płockiej jako PAŁACOWY.
  Ponieważ Wyszehrad był GŁÓWNĄ rezydencją królów węgierskich – mających się z racji Złota i STALI Siedmiogrodzkiej za Superpotentatów Europy więc Zjazdy monarchów europejskich nie mogły odbywać się w pałacu SPRZED Tysięcy Lat, tj. dużo starszym od pałacu Habsburgów w Budzie Kara-k’ORFEUSZA z Krakowa, który zbudował Hagia Sophię dla Eurydyki, od której pochodzi nazwa EUROPY.
  Jeśli Agnieszka Meraka zbudowała w Strzegomie początku XIII wieku KOPIĘ paryskiego Luwru to królowie węgierscy, którzy się mieli za Trochę Lepszych od Królów Francuskich, powinni wznieść w Wyszehradzie pałac WSPANIALSZY nie tylko od Pałacu Habsburgów w Budzie, ale i Paryskiego Luwru.

 242. maasteer said

  Ludobójstwo jest w toku

  „Rzeczpospolita”: Nie ma ucieczki od szczepienia dzieci

  Urzędnicy mogą zmusić do obowiązkowych szczepień; potwierdził sąd – informuje wtorkowa „Rzeczpospolita”.

  „Obowiązek poddania dziecka szczepieniom ochronnym nie może czekać, aż ukończą one 19. rok życia – orzekł Naczelny Sąd Administracyjny. A to znaczy, że inspekcja sanitarna może zmusić rodziców do wykonania tego obowiązku – w drodze egzekucji administracyjnej, w tym grzywny od 100 do nawet 5 tys. zł” – czytamy w artykule „Rzeczpospolitej”.

  Dziennik przywołuje przy tym najnowsze dane Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Polskiego Zakładu Higieny (NIZP-PZH), które – jak pisze – „są alarmujące: ponad 30 tys. rodziców odmówiło w 2017 r. poddania dzieci szczepieniom przewidzianym w kalendarzu szczepień obowiązkowych. To o blisko 25 proc. więcej niż rok wcześniej i prawie 50 proc. więcej niż w 2015 r.”.

  „Jeżeli nieszczepionych dzieci będzie przybywać w takim tempie, do Polski wrócą epidemie chorób, które uważaliśmy za trwale wyeliminowane” – ostrzega w rozmowie z „Rzeczpospolitą” dr hab. Ewa Augustynowicz, wakcynolog z Zakładu Badania Surowic i Szczepionek NIZP-PZH. Dodaje, ze ubiegłoroczne epidemie odry w Rumunii, Grecji i we Włoszech są związane właśnie za spadkiem liczby szczepień.

  Główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz zapewnia, że służby sanitarne robią, co mogą, by przekonać rodziców do szczepień. „Najpierw wzywamy ich do siebie, a gdy to nie skutkuje wysyłamy upomnienia” – mówi Posobkiewicz, cytowany przez „Rz”.
  —————————————————
  http://fakty.interia.pl/prasa/news-rzeczpospolita-nie-ma-ucieczki-od-szczepienia-dzieci,nId,2547159

 243. andzia said

  Jak byłam mała, to za komuny słuchałam zespołu „Śląsk”, „Mazowsze” a teraz ogłoszenia o żydowskich festiwalach. Żydzi są naprawdę głupolami. Teraz Polacy dopiero ich nienawidzą. I słusznie. Karty na stół i wy…..ć z Polski.

 244. Boydar said

  Niestety, po latach przyznaję rację Panu Gajowemu; nie wracając do szczegółów, przyznawał rację „nienawidzeniu grzechu”. Jako jedynej prawomocnej nienawiści.
  Piszę to w kontekście skądinąd słusznej opinii Pani Andzi (243). Mam na względzie, że o ile nienawiść nie jest genetycznie uwarunkowana (u psychopatów jest, u Polaka wobec żyda nie jest), to nie jest żadną nienawiścią. Jest jedynie imperatywnym dążeniem do posiadania odrobiny spokoju i możliwości obrócenia się plecami do nieznajomego człowieka bez strachu że wbije nam nóż, ewentualnie inne widły.
  Paradoksalnie, nienawiść daje się przykryć, zamaskować, chytrością bądź cywilizacją. Obrzydzenie, wstręt, nie za bardzo. Tu konkretnie – obżydzenie.

  Pora się zrzygać Panowie. I Panie też. Torebki foliowe są w szafce koło zlewu.

 245. Marucha said

  Re 244:
  Panie Boydar,

  „Walka z nienawiścią” i propagowanie „mniłości” do każdego – to bardzo skuteczne sposoby psychicznego demontażu głupich gojów.
  Bo to nie Żydzi są głupi, jak sobie wmawia wielu, ignorując namacalną rzeczywistość.
  To goje są głupi. Głupi aż do zrzygania,

  Mniej mam w sobie obrzydzenia do najgorszego Żyda, niż do goja, który w całości kupuje żydowską narrację.

  Czasami dobrze być Jaćwingiem.

 246. revers said

  Projekt rezolucji złożył szef Komisji Spraw Zagranicznych Republiki Węgier Zsolt Nemeth. Jego treść została opublikowana na stronie parlamentu. Napisano, że Węgry uważają za nieuzasadnione, iż Parlament Europejski i Komisja Europejska zainicjowały wszczęcie wobec Polski postępowania na podstawie art. 7 Traktatu o UE.

  – Wzywamy rząd Węgier, by poparł Polskę, nie pozwolił uszczuplić zagwarantowanych w traktacie podstawowym praw Polski i nie popierał propozycji, które ograniczyłyby zasadnicze prawa wynikające z członkostwa Polski w UE” – napisano w projekcie rezolucji.

  Zaapelowano w nim także do węgierskich posłów Parlamentu Europejskiego, by nie popierali propozycji instytucji Unii Europejskiej, która opowiada się za postępowaniem przeciw Polsce wszczętym na podstawie artykułu 7. Traktatu o UE. Zaznaczono, że parlament Węgier widzi w postępowaniu wobec Polski niebezpieczny precedens, gdyż tą decyzją Komisja Europejska wykracza poza swój zakres kompetencji strażnika traktatów.””
  http://newsweb.pl/2018/02/19/niesamowite-wegry-wprowadzaja-ustawe-obronie-polski-oto-tresc/

 247. Boydar said

  Dlaczego tylko „czasami” ??? 🙂

  Tak się tylko pytam, colonelem … bo przecież z myślą się zgadzam. Zdradzić może tylko swój, nigdy obcy.

 248. Boydar said

  https://finanse.wp.pl/nie-mozna-zakazac-prowadzenia-auta-nietrzezwemu-rowerzyscie-wazny-wyrok-sadu-najwyzszego-6222003113609345a

  Dziwna zagrywka, przecież „elita” na rowerach po pijaku nie śmiga …
  Skąd więc taka niespotykana uczciwość ? Pod pijar ? A może to sprawa latorośli „elity”, one fucktycznie czasem pedałują …

 249. www.wandaluzja.pl said

  https://on.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-jakie-tajemnice-kryje-swiety-grob,nId,2546911//

  SARMACKI grobowiec Jezusa Chrystusa jest na terenie meczetu w Siringarze w Kaszmirze, do którego klucz ma policja indyjska. Biblioteka Jezusa Chrystusa w tym meczecie ZNIKNĘŁA. Poprzednio hierarchowie muzułmańscy pozwalali niektórym Anglikom CZYTAĆ w niej a Bławatskiej, która miała rekomendacje Petersburskiej Akademii Nauk, ODPISYWAĆ, co spożytkował Bułhakow.
  Według tej Biblioteki Jezus Chrystus umarł w Siringarze w wieku 97 lat na wylew krwi do mózgu. W Meczecie mieściła się akademia dla przeznaczonych do władzy książąt krwi, w której profesorem był Jezus Chrystus.

 250. revers said

  Pani Wanda juz w swietym Hidzabie?

  https://reporters.pl/12818/zaczelo-sie-hidzaby-obowiazkowe-w-szkolach-wielkiej-brytanii/

  Nie dalako z londonka do warszaffki, jak newtonowe jablka spadna tez i w pl, i brexit nie pomogl , city rotszilda silniejsze.

 251. Grot said

  Nie ukrywamy, że jesteśmy ugrupowaniem centroprawicowym. Wierzymy w parę prostych zasad, które Polakom przekazali nasi przodkowie. Wierzymy w siłę tradycji, rodziny, w to, że ludzie są lepsi, gdy jest silna publiczna obecność wiary. Wierzymy też, że w zjednoczonej Europie każde państwo, każdy naród powinien zachować swoją odrębność, tożsamość. Opowiadamy się utrzymaniem i rozwojem Unii Europejskiej, ale nie jako jednego superpaństwa, ale wspólnoty równorzędnych, równych narodów, Europy ojczyzn” – podkreślił Gowin.

  Dodał, że jego środowisko polityczne wierzy w to, że w gospodarce warto stawiać na prywatną przedsiębiorczość, a samorządom należy pozostawiać jak najszersze pole do działania.

  „Państwo powinno być silne. Słabego państwa nikt nie potrzebuje. Ono dużo kosztuje, ale nie rozwiązuje żadnych problemów. Silne państwo nie może zabrać wolności człowieka. Musi pozostawiać jak najszersze pole do działalności dla jednostek, rodzin, organizacji pozarządowych czy właśnie dla samorządów. Wszystkich, którzy chcą działać na rzecz swoich małych ojczyzn, jak dużej ojczyzny – Polski – serdecznie zapraszamy do współpracy” – powiedział wicepremier.

  Jego zdaniem Porozumienie trochę odróżnia się od partnerów w obozie Zjednoczonej Prawicy, wierzy w prywatną przedsiębiorczość. Dodał, że zamożność obywateli rodzi się przede wszystkim z prywatnej inicjatywy, a w gospodarce sprawdza się prywatna własność, niskie podatki i ograniczenie biurokracji

  Brzmi poprawnie: Silne państwo, wiara, wolność, zamożność obywateli opartą na ich pracy, Europa jako Unia krajów narodowych.

 252. Boydar said

  @ Pan Grot (251)

  Gowin łże jak muzułman, praktycznie w każdym zdaniu. A Pan się dajesz nabierać jak dziecko.

 253. Lily. said

  Re 242;Maasteer
  WAZNE !.Czy w tym jest odpowiedz?.
  https://reporters.pl/10799/zydowski-profesor-harvardu-trzeba-pozbyc-sie-bialych-ludzi-wideo/

 254. Grot said

  Polskość nie może kojarzyć się pijaństwem, polskość musi kojarzyć się z umiarem i abstynencją – powiedział we wtorek w Toruniu bp Tadeusz Bronakowski. Zaapelował o całkowitą abstynencję na czas Wielkiego Postu, a nawet przez 100 dni na stulecie niepodległości.
  Przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości odprawił mszę w Sanktuarium Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Liturgia poprzedziła konferencję „Wolni w Chrystusie” w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, poświęconą przeciwdziałaniu alkoholizmowi i innym uzależnieniom.t

  Ten cytat to nie jest aluzja, wcale nie.
  Piękny głos rozsądku. Trzeba się koniecznie zastosować.

 255. Boydar said

  No jakby nieco lepiej …

  .https://wzasiegu.pl/wp-content/uploads/2018/02/bp-Bronakowski.jpg

 256. revers said

  no coz po 3%% alkoholu we krwi bisupiej , mozna Toyota uderzyc w latarnie miejska warszawy, wrocic na ambony i dalej glosic abstynencje

  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1531931,1,biskup-ktory-trzy-lata-temu-spowodowal-wypadek-po-pijanemu-wraca-do-warszawy.read

  a radaman kied? i w jakim kalenarzu swieto bo w Aplle nie znajdziesz juz swieta Wielkanocnego, i w innych bankach koszernych lub korporacje Islam Inc, Holocaust Inc..

 257. revers said

  a to malolaty dowiedza sie z swoich komor

  bez ktorych nie moga zyc, jak i komorkowe rodzinki, a nawet seminaryjni klerykowie.

 258. Głos Prawdy said

  O Zoi, która skamieniała
  http://www.przegladprawoslawny.pl/articles.php?id_n=2274&id=2

  http://cerkiew1912.pl/stojanie-128-dni-1956-r-samara/

 259. Antymarxista said

  Krzysztof Karoń: „Nie ma większej gangreny niż słowo innowacyjność”

  „Gdy już na Chińczyków będą pracować niewolnicy z Bangladeszu to kto będzie pracować na Europejczyków? kk”

 260. Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! PAN JEZUS PROSI: Wzywam całą ludzkość, by modliła się za Izrael. Największa obrzydliwość wobec Żydów od czasów holokaustu jest planowana w ukryciu

  https://gloria.tv/article/gWpTwJQZ8taW3wpJaNnARrP1h

  ——
  O co mam się modlić?
  Czy żeby ich spaliła bomba nuklearna, czy żeby ziemia się pod nimi zapadła?
  Admimn

 261. Komitet Obrony Gojów said

  @100
  Brudziński prawdopodobnie zaczął płaszczyć się po tym liście „zaniepokojonych mniejszości” (głównie Żydzi+Ukry/Łemki+Litwini i nie wiem czemu Słowacy tak się w to zaangażowali)
  http://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Izrael/302059931-Przedstawiciele-mniejszosci-pisza-Atmosfera-jak-w-Marcu-68.html
  Jakby tego było mało, to teraz zbiórki publiczne będą mogli urządzać ci „co trzeba”
  https://m.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-bierze-sie-za-zbiorki-publiczne-4075676.html
  jeszcze allegro postanowiło okazac czujnosc rewolucyjna
  http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/311229907-Koniec-faszyzmu-na-Allegro.html

  zbiórki publiczne+allegro to własciwie jedyne platformy pozyskiwania środków przez organizacje narodowe, które, w przeciwieństwie do psów systemu nie są podpięte pod budżet państwa i zachodnich „filantropów”

  wisienka na torcie
  http://www.tysol.pl/a16157-Spotkania-z-plk-Mazgula-krytyka-Morawieckiego-Jak-dziala-zwiazek-Gmin-Wyznaniowych-Zydowskich-w-RP-

  ps. po raz kolejny w historii mniejszosci narodowe pokazuja swój zdradziecki pysk – jagiellonizm w całej krasie.

 262. Chocim said

  Godzina rozpaczy Izraela. Brat Nathanael Kapner
  Brat Nathanael Kapner

  Tłum. Ola Gordon
  Źródło: http://www.realjewnews.com
  https://gloria.tv/article/whBPFyoN6itL2CMfuYT6uJDfK

  „W okresie powstawania chrześcijaństwa w judaizmie ( w rzeczywistości w mozaiźmie) wydarzył się rozłam, wśród pierwszych chrześcijan byli i żydzi. Niektórzy żydzi kontynuują swoją drogę życiową w chrześcijaństwie i dzisiaj. Dlatego pośród chrześcijan są i ci, którzy posiadają iskrę judaizmu (np Jan Paweł II) w ich duszy i w ich duchu. Oto dlaczego oni mają pokrewieństwo z judaizmem i czują miłość do żydów, które budzą się w miarę zbliżania się Moshiacha.”
  https://gloria.tv/article/8nkyWaiyCRcT2jzY7uNaSHYxC

 263. NyndrO said

  Łooo. A Pan Kierownik jakiego siem wku*wił….nawet podpisać się poprawnie nie dał rady… * Uwaga! Nie drażnić rekina *

 264. Chocim said

  Nabil Al Malazi, Syryjczyk mieszkający od wielu lat w Polsce protestuje przeciw określaniu niemieckich obozów koncentracyjnych mianem „polskich obozów śmierci”

  To może przeważyć szalę na naszą stronę. Zwłaszcza przy poparciu ze strony plemion Maputo…
  Admin

 265. Marucha said

  Re 263.
  Tak, błędnie żem się podpisał. Raz na 200 tysięcy razy.

 266. NyndrO said

  Widzita, jak siem wkyr*wił? Od 200 tysięcy razy Mu (muuuu) tak rynka nie „chodziła” . No dejta spokój….

  Pewnie, że dejta spokój. Bo się naprawdę wkurwi…
  Amimn

 267. Chocim said

  Nabil Al Malazi o działalności Fundacji Estera: to wymuszona emigracja
  – To, co jest prowadzone przez Fundację Estera, to jest wymuszona emigracja. Syryjczycy zwrócili się o pomoc, a Estera wyskoczyła ze ściąganiem ich. 17 osób na drugi dzień wróciło do Libanu – powiedział w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo Nabil Al Malazi, szef Klubu Syryjskiego w Polsce.

  Nabil Al Malazi tłumaczył w programie, że finansowanie Fundacji Estera jest finansowaniem zamierzonym. – Wiadomo, że stoi za tym jedna osoba z Anglii pochodzenia żydowskiego, która próbuje realizować plan zrobienia z Syrii drugiej Palestyny – oznajmił.

  https://wiadomosci.wp.pl/nabil-al-malazi-o-dzialalnosci-fundacji-estera-to-wymuszona-emigracja-6027688800879233a
  http://partia-zmiana.pl/team/al-malazi-nabil/
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/20/przemowienie-przewodniczacego-klubu-syryjskiego-w-polsce-w-sejmie-rp-dnia-19-03-2016-r/

  Wojna z „Daesh” tzw. państwem islamskim w Syrii, jest w istocie wojną Zachodu z legalną władzą. Chodzi o gaz i ropę jak również o władze nad światem. Terroryści będący ekstremistami Wahhabickimi są tylko pretekstem dla zbrojnej interwencji USA i ich sojuszników we wprowadzeniu nowego porządku – jednobiegunowego świata.

  Z kolei w zeszłym roku Wielki Mufti Arabii Saudyjskiej szejk Abdul Aziz bin Abdullah ponowił swój apel o zburzenie wszystkich kościołów chrześcijańskich na Półwyspie Arabskim. Te dwa przykłady świadczą o poziomie swobód i tolerancji religijnej w moim kraju i np. w Arabii Saudyjskiej.

  facebook.com/RosyjskaVKolumnawPolsce/posts/249759461860927

  8 Gru 2015 … Tytuł wystąpienia – – Źródła obecnego kryzysu migracyjnego w Europie Konferencja „Quo Vadis Europo? Liberalna Europa w obliczu inwazji”
  .https://www.youtube.com/watch?v=uMn88gudBd8

  https://www.monitor-polski.pl/abw-zaczyna-robic-czystki-polityczne/

 268. Chocim said

  Czy to nie dziwne, że nie wiedząc czemu, nagle w jednej chwili, jakby przy jakiejś zmowie, niemal wszystkie media w Polsce wylansowały na „ekspertkę” od spraw Islamu i wojny w Syrii kobietę, która nigdy w Syrii nie była i nie posiada podstawowej teologicznej wiedzy dającej jej prawo do interpretowania nauk Koranu?

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/04/03/fundacja-estera-uklad-polityczno-handlowy/

  Nabil Al Malazi skomentował także zamordowanie rosyjskiego ambasadora w Turcji ( http://isidorium.blogspot.com/2016/12/hot-news-zgina-ambasador-rosji-w-turcji.html ), Andrieja Karłowa, stwierdzając, iż w zamach na pewno wmieszane jest Państwo Islamskie, ale i Stany Zjednoczone, Anglia i Izrael, które prowadzą nagonkę medialną na wojsko syryjskie i rosyjskie. Jak podał, Anglia sfinansowała 19 milionów funtów, USA ponad 20 milionów, a Izrael znacznie więcej. Dodał, że wydarzyło się to akurat kilka dni przed spotkaniem w Rosji przedstawicieli gospodarza, Iranu i Turcji w sprawie sytuacji w Syrii, co miało na celu skłócenie Turcji i Rosji.
  http://jednoczmysie.pl/jak-to-wreszcie-jest-z-syria-nabil-al-malazi-lucznik-izydor/

 269. Chocim said

  „Moja opinia o chrześcijańskich syjonistach? To szumowiny społeczne, ale nie mówcie im tego. Potrzebujemy każdego pożytecznego idioty, którego możemy zdobyć” – Bibi Netanyahu

  Obecnie, najbardziej niszczycielskie ciosy religii chrześcijańskiej zadają od wewnątrz żydowskie krety, które przedostały się do grup chrześcijańskich, często na najwyższe szczeble, wyłącznie w celu kontynuacji swojego niszczycielskiego dzieła.

  Zamierzają dokonać ostatecznej zagłady chrześcijańskiej wiary i wiecznego zniewolenia swoich ofiar, do których zawsze odnoszą się z najwyższą pogardą, nazywając je „Gojami” lub bydłem.

  Kiedy ostatnio „nawrócony żyd” został mianowany arcybiskupem Paryża, przekazując w ten sposób jedną z najstarszych i najwierniejszych wspólnot chrześcijańskich w ręce żydów, niewiele ofiar miało jakieś pojęcie o tym kim był ten „nawrócony żyd”.

  Żydowski humor w całości składa się ze złych i lubieżnych ataków na Gojów, zawoalowanych „żartami” o ich bestialstwie i głupocie.

  Żydowscy liderzy nieustannie gromadzą zdobytych przywódców Gojów, znanych pod nazwą ‚szabez Goje’, tradycyjnych gojowskich kretynów, wynajmowanych do zapalania świecy w synagodze, w organizacjach publicznych, gdzie potępiają własny naród i ślubują swoją wieczną lojalność żydom.

  Dwoma najbardziej haniebnymi szabez gojowskimi przywódcami w wojnie z chrześcijaństwem są prezydent Ronald Reagan i pastor Jerry Falwell, obaj codziennie ślubują wieczną lojalność wobec państwa Izrael, którzy finansują wojnę żydów z cywilizacją.

  http://radiopomost.com/wp/uncategorised/ze-swiata/wojna-z-chrzescijanstwem-eustace-mullins/
  http://www.whale.to/b/mullins_h.html

 270. Chocim said

  Dla podkreślenia tego, że ta kampania przeciwko chrześcijanom wszczynana jest stale na całym świecie, zacytujemy Newark „Sunday Star Ledger” z 21 marca 1982 roku, który pisze, że arcybiskup Newark, Peter L Gerety, wystosował 24-stronicowy list duszpasterski nakazujący katolikom „wykorzenienie antysemityzmu” z ich życia, i „zaangażowanie się w dialog i współpracę z żydami w oparciu o ich wspólne dziedzictwo biblijne”.

  Zwróćmy uwagę na wyraz „wykorzenienie”, czy oczyszczenie się przez najostrzejszą z metod ich „nienawiści”.

  Przez wieki, przywódcy katoliccy ostrzegali swoje stada przed żydami, i nakazywali, by żaden żyd nigdy swoją obecnością nie zanieczyszczał chrześcijańskiego miejsca modlitwy, ale teraz ci przywódcy odrzucili swoje tradycje religijne i całkowicie przejęli haniebne praktyki najniższych form istnienia szabez Gojów.

  Arcybiskup nie tylko sugeruje, on „nakazuje” chrześcijanom obowiązek „współpracy” z żydami. Według tradycyjnej definicji kolaborantem jest człowiek, który współpracuje z siłą okupacyjną wroga.

  Katolicy którzy współpracują z żydami potwierdzają to, że żydowski wróg teraz wygrał główne bitwy w swojej wojnie z cywilizacją, że teraz okupuje kraj, oraz, że ci którzy chcą przetrwać, muszą albo z nim współpracować, albo zginąć.

  To samo wydanie „Star Ledger” cytuje biskupa Josepha A Francisa, „jednego z pięciu czarnych biskupów katolickich w Ameryce”, który „wezwał katolików w Diecezji Newark do egzorcyzmowania rasizmu”.

  Ani on, ani abp Gerety nie domagają się tego, by żydzi pozbyli się fanatycznego rasizmu i nienawiści wobec wszystkich cywilizowanych narodów. Oni tylko instruują przyszłe ofiary, żeby nie sprzeciwiały się atakującym. Czy to jest „religijna doktryna”, czy wiara lansowana przez prawdziwy Kościół?

  Atakami na narody-gospodarzy, żydzi rozgrzeszają swoje najbardziej aroganckie i obsceniczne ataki na chrześcijańskich liderów. „The Miami Herald” z 26 lutego 1982 roku, cytuje premiera Izraela, który zażądał od zachodnio-niemieckiego kanclerza, Helmuta Schmidta:

  „Padnij na kolana i proś naród żydowski o wybaczenie”.

 271. Chocim said

  Nikt nigdy nie sugerował, żeby wypłacić odszkodowania za 50 mln zmarłych chrześcijan, ponieważ, jak określono w żydowskiej księdze praw, Talmudzie, nie-żydzi nie byli ludźmi, a tylko zwierzętami.

  Żydowskie prawo mówi także, że Goje, lub zwierzęta, nie powinni mieć pochówków. Na skutek tego, Podczas II wojny światowej, żydowskiej wojny eksterminacji chrześcijan, nigdy nie pochowano milionów chrześcijańskich ofiar, lecz zostawiono na ziemi na zgnicie.

  Na s. 236 Kastein pisze: „Bardzo nieliczni (marranos) porzucili lub zrezygnowali z potajemnej praktyki judaizmu”.

  Chrześcijanie którzy wyznają i praktykują swoją wiarę, nie mogą uwierzyć w to, że człon-kowie innych religii mogą infiltrować chrześcijaństwo dla własnych celów, i udają chrześcijan, jednocześnie wypaczając religię chrześcijańską w formy satanistycznego kultu.

  Żydzi nie tylko udawali chrześcijan, ale także przedostawali się do innych grup religijnych, w ramach ogólnoświatowego planu zniewolenia wszystkich nie-żydowskich narodów czy zwierząt. Na s. 340 Kastein opisuje żydów w Turcji: „Ten ruch wykreował nowe pokolenie marranos, znanych pod nazwą Donmeh, którzy publicznie zachowywali się jak Turcy, ale mieli prywatne konwentykle, na których praktykowali żydowskie zwyczaje. Odbywają się do dzisiaj”.

  Kastein dalej opisuje jak żydzi udający chrześcijan, przeniknęli do każdego kraju w Europie. Pisze, że marranos w wielkiej liczbie dostali się do Anglii i Francji, i błyskawicznie stali się bogaci i potężni. Na s. 352 pisze:

  „Podobnie jak marranos w Hiszpanii, neofici (pseudo-chrześcijańscy żydzi), którzy teraz stali się polskimi arystokratami, zrobili wszystko co możliwe, żeby skorzystać z wolności, i udało im się zdobyć wysokie pozycje społeczne”.

  Dla żydów, każdy taki awans oznaczał kolejny przełom w permanentnej wojnie z chrześcijanami i ich planach obalenia wszystkich cywilizowanych rządów. Na s. 376, Kastein pisze, że przeszli do kolejnych krajów „uzbrojeni w znaczne bogactwo i szerokie międzynarodowe relacje handlowe”.
  Tłum. Ola gordon
  http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2012/02/eustace-mullins-war-against.html

 272. osoba prywatna said

  A gdzie jest głos tego je#anego pajaca z Watykanu?
  https://reporters.pl/12947/religia-pokoju-wyrzyna-w-pien-chrzescijan-w-nigerii-calymi-wioskami-foto/

 273. Greg said

  @267,268 Chocim.
  Gdyby nie JPII, Polska nigdy nie padłaby na kolana przed żydami.
  ON POLAKÓW UŚPIŁ, zażydził cały episkopat, dlatego ,,swoi” zrobili go św.

 274. NyndrO said

  No jakie to są modele, to się na serio we łbie nie mieści. Żyję już niemal 40 lat i cały czas potrafi mnie ten gatunek zadziwić / rozśmieszyć do rozpuku. Gdyby nie tragiczne skutki, jakie z powodu ich istnienia ponosi Ludzkość ( trzeba zaznaczyć, że Ludzkość jest sobie bez wątpliwości winna, będąc w większości mięczakami i tchórzami, w czym bezwzględnie zgadzam się z Panem Kierownikiem ), powiesiłbym sobie maskotkę żyda na lusterku w samochodzie. * https://wiadomosci.wp.pl/zarzucaja-izraelskiemu-dziennikarzowi-klamstwo-bergman-odpowiada-6222354852009601a

 275. NyndrO said

  A ! Rezolucja węgierska dotycząca Polski została przyjęta. Zdaje się, że 13 osób było przeciw.

 276. Marucha said

  Re 272:
  To są, panie NyndrO, klasyczni psychopaci – ludzie nie odczuwający żadnego zażenowania ani wstydu, gdy się ich przyłapie na kłamstwie, kradzieży czy innej haniebnej czynności.

  Wśród Żydów (wszystko jedno, czy sefardyjskich, czy chazarskich, czy grenlandzkich) przypadki psychopatii są bez porównania częstsze, niż u innych nacji. To nie jakieś wyjątki. Tu można mówić o epidemii ogarniającej cały ten (pseudo)naród.

 277. Komitet Obrony Gojów said

  Doczekaliśmy się w III RP pierwszej partii protestancko-syjonistycznej w dosłownym tego słowa znaczeniu. Założyciele to oczywiście Chojecki i Kowalski, nazwa – Ruch 11
  Listopada.
  https://www.facebook.com/ruch11listopada/
  https://www.youtube.com/channel/UCkQGbNkZMH5b_lvvLK6MmOg/videos

 278. Komitet Obrony Gojów said

  Będą infiltrować Polonię. Polacy na obczyźnie w szpony CIA i Mosadu (chojecczyzno-kowalszczyzna wśród diaspory polskiej będzie pełnić tę sama rolę, co banderowszczyzna wśród diaspory ukraińskiej).

  Wszyscy świadomi Polonusi powinni teraz ogłosić alarm i ostrzegać mniej świadomych rodaków przed nadciągającym niebezpieczeństwem.

 279. snag said

  277/278 ,…

  Zajmij się kxxrwa (admin dorzuć waść coś po łacinie) aktualnym problemem z jakim dziś boryka się polski rząd i Polacy i nie zaśmiecaj gajówki jakąś wodą pod mostem – Masz tu aktualny temat, pokaż co potrafisz ,…
  https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5119747,00.html

 280. VAV said

  re:273
  W rozmowach w Castel Gandolfo z JPII brali udział najwybitniejsi neomarksiści żydowscy drugiej połowy XX wieku:
  http://dzieje.pl/artykulyhistoryczne/rozmowy-w-castel-gandolfo-czyli-jak-papiez-przysluchiwal-sie-dyskusjom-intelektu

 281. gość said

  List organizacji żydowskich: Nie czujemy się w Polsce bezpiecznie

  Oliwy do ognia w trwającym konflikcie polsko-żydowskim dolały wczoraj organizacje żydowskie, które opublikowały wczoraj poniższej treści list otwarty:

  Wśród sygnatariuszy listu jest m.in. stowarzyszenie B’nai B’rith, której działalność (podobnie jak i reszty lóż masońskich) w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 r., rozwiązujący je. 9 września 2007 r. za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego wznowiła ona działalność.

  http://dzienniknarodowy.pl/list-organizacji-zydowskich-czujemy-sie-polsce-bezpiecznie/

 282. NICK said

  KOG. (278).
  „Świadomi polonusi” i „alarm”?
  Panie… .
  Daaawno, prawie wszyscy, to ch.je.

 283. Marucha said

  Re 281:

  Uny się nie czują bezpiecznie?

  Oby to była prawda.
  A w ogóle to won z Polski, śmiecie.

 284. Greg said

  Wszystko, co tłumaczy Pani Ola jest warte uwagi.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemniczy-babilon-skazany-na-zaglade-texe-marrs-2018-02

 285. Chocim said

  judaistyczny gość niedzielny

  Philip Earl Steele – obywatel USA mieszkający w Polsce, historyk, prezbiterianin. Przygotowuje książkę pt. „Izrael i chrześcijanie ewangelikalni: Alians z Bożego nadania”.
  Jakub Szymczuk /foto gość

  – W wyjątkowej relacji USA z Izraelem chodzi o tożsamość, która jest nierozerwalnie związana ze znajomością Biblii, w tym także Starego Testamentu – mówi Philip Earl Steele w rozmowie o chrześcijańskim syjonizmie.

  Jacek Dziedzina: W Europie dominuje przekonanie, że proizraelską polityką USA steruje amerykańskie lobby żydowskie. Tymczasem największy wpływ na to mają nie amerykańscy Żydzi, ale chrześcijańscy syjoniści z Kościołów ewangelikalnych. To coś więcej niż polityka?

  Philip Earl Steele: Gdy wiosną 2012 r. ważyły się losy porozumienia nuklearnego z Iranem, do USA przyleciał premier Izraela Benjamin Netanjahu. Na spotkaniu z Barackiem Obamą w Białym Domu Netanjahu przekazał prezydentowi Księgę Estery. Chyba nikt w polskich mediach nie zauważył tego mocnego przykładu tzw. dyplomacji religijnej. Ale amerykańscy protestanci ewangelikalni, jak również inni chrześcijanie, dobrze zrozumieli symbolikę tego gestu: Ameryka musi uratować Żydów przed Iranem, czyli przed Persami. Bo tak samo jak w tej biblijnej księdze – co premier Netanjahu dał do zrozumienia – Irańczycy szykują zagładę dla Żydów.

  Siła chrześcijańskiego lobby proizraelskiego jest tajemnicą poliszynela?

  Nie, jest czymś zupełnie otwartym i znanym w USA. Baptyści i inni protestanci ewangelikalni wcale nie ukrywają faktu swojego wsparcia dla Izraela ani nie ukrywają, z jakich powodów wspierają Izrael. Działają całkowicie otwarcie też jako lobby – i to od ponad 40 lat. Pod koniec lat 70. XX w. powstał ruch nazwany Moralną Większością pod przywództwem pastora Jerry’ego Falwella. Wśród najważniejszych zadań tego lobby znalazła się polityka wsparcia dla Izraela. W latach 90. działało jeszcze mocniejsze lobby tzw. prawicy chrześcijańskiej – Koalicja Chrześcijańska, dla której polityka proizraelska również była pierwszoplanowa. Obecnie zaś mamy lobby chrześcijan ewangelikalnych skupione wyłącznie na polityce proizraelskiej, Chrześcijanie Zjednoczeni na rzecz Izraela (CUFI). To organizacja, do której należy 3 mln członków! Dla porównania – AIPAC, proizraelskie lobby żydowskie, ma zaledwie 100 tys. członków, a i tam zasiadają nie tylko Żydzi, ale również działacze ewangelikalni, pastorzy też. Żydzi stanowią mniej niż 2 proc. społeczeństwa amerykańskiego i większość z nich głosuje na demokratów, podczas gdy najbardziej proizraelską politykę prowadzą republikanie. Z kolei chrześcijańscy syjoniści stanowią aż jedną trzecią amerykańskiego elektoratu i niemal zawsze głosują na republikanów.

  Wspólnym mianownikiem syjonizmu chrześcijańskiego jest przekonanie, że aby Mesjasz powrócił, Żydzi muszą odzyskać swoją ziemię w biblijnych granicach, przejąć całą Jerozolimę i odbudować świątynię jerozolimską. Dwa pierwsze warunki są zaawansowane w realizacji, trzeci wymagałby zburzenia meczetu Al-Aksa i Kopuły na Skale…

  Jeśli chodzi o świątynię jerozolimską, to nie wszyscy syjoniści chrześcijańscy mówią o jej odbudowie. Jest to silny, ale uboczny nurt. Dlatego ja bym tej sprawy aż tak bardzo nie akcentował.

  Faktem jednak jest promowanie działań politycznych, które rzekomo miałyby przyspieszyć powtórne przyjście Chrystusa. Nie jest to nadużycie?

  Ja patrzę na to w ten sposób, że to są działania bardzo kojące dla ludzi religijnych – bo oni czują się aktorami w Bożym planie.

  Wystąpienia niektórych pastorów budziły jednak niepokój, zwłaszcza gdy wprost nawoływali do wojny, m.in. w Iraku, co też miało być elementem tego „przyspieszenia” przyjścia Mesjasza.

  Ewangelikalni protestanci utożsamiają się z Izraelczykami. To wynika też z ich stosunku do Starego Testamentu. I jest tu pewna prawidłowość: te Kościoły, które trochę lekceważyły Biblię Hebrajską, miały stosunek co najmniej chłodny, jeśli nie gorzej, do Żydów. A te Kościoły, które czciły proroków i kazały swoim wiernym czytać starotestamentalne księgi, były skłonne dostrzegać w Żydach naród wybrany, Izraelitów, i tym samym włączać się w różne akcje związane z powrotem Żydów na swoje ziemie.

  Krytycy tego nurtu mówią czasem, że ewangelikalni rozumieją historię w biblijnym kontekście, ale nie rozumieją Biblii w kontekście historycznym. I że efektem tego jest m.in. bezwzględne wspieranie Izraela we wszelkich działaniach politycznych.

  To prawda, że słabo znają się na pozabiblijnej historii. Ostatnio mówiłem pewnej żonie pastora baptysty, że w Turcji są miejsca związane ze św. Pawłem, i ona była tym bardzo zaskoczona. Ta ich biblijna optyka utrudnia rozumienie dążeń niepodległościowych Palestyńczyków, a często nie wiedzą nawet, że bardzo wielu z nich to chrześcijanie. Dopiero w kontekście wojny z Państwem Islamskim wielu ze zdziwieniem odkryło, że wśród Arabów są chrześcijanie.

  Syjonizm chrześcijański w 2006 r. został potępiony zarówno przez patriarchów łacińskich i prawosławnych, jak i biskupów anglikańskiego i luterańskiego w Jerozolimie. Uznali, że blokuje pokój na Bliskim Wschodzie, a Ewangelię sprowadza do imperializmu i militarnych rozwiązań…

  Faktem jest, że wsparcie środowisk ewangelikalnych w USA dotyczy głównie izraelskiej prawicy, nieskorej do ugody z Palestyńczykami. Z drugiej strony to Dawid Ben Gurion, lewicowy polityk, jeden z założycieli i pierwszy premier Państwa Izrael, wpadł na pomysł, by mobilizować ewangelikalnych na rzecz Izraela. Pod koniec lat 50. zaczął spotykać się z pastorami, zapraszał ich do Izraela, przemawiał na konferencji zielonoświątkowców w Jerozolimie. On zrozumiał, że ewangelikalni mogą stanowić kotwicę amerykańskiego wsparcia dla Izraela. Ostatecznie to prawica izraelska – Likud – pod przewodnictwem Menachema Begina przypieczętowała ten sojusz z pastorem Falwellem.

  Prezydent Truman, uznając Państwo Izrael, nie krył, że kierował się Biblią. Czy również dla Pana to, co dzieje się wokół Izraela, to część spełniających się proroctw?

  Jestem syjonistą i chrześcijaninem, jednak należę do innego nurtu – prezbiterianizmu. Wierzę, że Izrael jest spełnieniem porywających marzeń i nadziei. Ludzkich marzeń i nadziei. Sam nie myślę w kategoriach proroctw. Nie mam jednak problemu z działaniem syjonistów chrześcijańskich. Każdy naród ma prawo do swoich sympatii. To nic dziwnego, że wśród tylu Amerykanów Izrael cieszy się sympatią.

  Ameryka broni jednak Izraela bez względu na wszystko, więc to chyba coś więcej niż sympatia.

  Syjonizm jest częścią tożsamości amerykańskiej – i polityka zagraniczna jest uwarunkowana wewnętrznie. •

  http://gosc.pl/doc/4458880.Izrael-dusza-Ameryki

 286. gość said

  Banderowska flaga zawisła przed urzędem!

  Dziś banderowską flagę w centrum Lwowa wywieszono w związku z tzw. „dniem pamięci bohaterów Niebiańskiej Sotni”. Chodzi o upamiętnienie ludzi, którzy stracili życie w 2014 roku, podczas starć na kijowskim Majdanie.

  Jak widać choć ukraińskie władze zdecydowanie protestują przeciwko naszej wewnętrznej uchwale, to nie przejmują się zbytnio naszymi zastrzeżeniami oraz wrażliwością historyczną, a kultywowanie ideologii banderyzmu nie dotyczy jedynie skrajnych grup na Ukrainie.

  http://prostozmostu24.pl/banderowska-flaga-zawisla-urzedem-foto/

Sorry, the comment form is closed at this time.