Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JerzyS o Szumowski dla money.pl:…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  gnago o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  PanSmetek o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  tak na koniec o Wolne tematy (53 – …
  NC o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  revers o Wolne tematy (53 – …
  kot targalskiego o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Obywatele III RP w koszernym teatrzyku iluzji

Posted by Marucha w dniu 2018-02-19 (Poniedziałek)

Era informatyki i inżynierii społecznej umożliwiła globalnym „elitom” podmienienie poszczególnych wartości i pozostawienie jedynie „etykiet”, za którymi masy będą podążały.

Narody i grupy społeczne w nich funkcjonujące różnią się miedzy sobą wartościami którym hołdują. Jednak w większości przypadków obywatele nie wgłębiają się w znaczenie tych wartości, zadowalając się jedynie wspieraniem tych przywódców, którzy według ich mniemania je reprezentują.

W erze informatyki i inżynierii społecznej, opisana powyżej cecha pospólstwa, umożliwiła globalnym „elitom” podmienienie poszczególnych wartości i pozostawienie jedynie „etykiet”, za którymi masy będą podążały.

Klarownym przykładem rzeczywistości powstałej w wyniku tej sytuacji jest system polityczny Stanów Zjednoczonych, gdzie od dwustu lat zmagają się z sobą dwie partie i ich zwolennicy. Na obecnym etapie partie owe nie różnią się niczym między sobą, za wyjątkiem kosmetycznych szczegółów niezbędnych do prowadzenia zażartych dyskusji w studiach telewizyjnych pomiędzy „ekspertami” obu tych nurtów politycznych.

Innymi słowy społeczeństwo spiera się między sobą o to która partia jest lepsza, ale bez względu na to która odnosi zwycięstwo wyborcze, sprawy posuwają się zawsze w tym samym kierunku wybranym przez „elity”. Iluzja demokracji jest utrzymana i obie strony (władcy i lud) są usatysfakcjonowane.

Polacy dumni byli zawsze ze swych wartości określanych skrótowo powiedzeniem „Bóg, Honor i Ojczyzna”. Pozostawiam do indywidualnej oceny, jak bardzo autentycznymi chrześcijanami są współcześni Polacy, koncentrując na dwu pozostałych aspektach.

Według powszechnej opinii Polacy stanowią wzór patriotyzmu. Jak mniemam wyraża się on głównie malowaniem twarzy w barwy narodowe przed każdymi kolejnymi igrzyskami sportowymi. Jednak gdyby choć odrobinę głębiej potraktować to zagadnienie, można by dojść do dokładnie przeciwnej konkluzji. Mężczyźni, którzy en masse emigrują z kraju „na zachodnie zmywaki”, z pokolenia na pokolenie, z rocznika wchodzącego w życie na rocznik i ich kobiety, których naczelnym celem jest zdobycie sobie za partnerów „lepszych zachodnich amantów”, lub choćby tylko Arabów, Turków, czy Hindusów, trudno zakwalifikować do kategorii patriotów.

Honor Polaków wyraża się między innymi w organicznej awersji do komunizmu i wszelkiego lewactwa. Jednym z jego przejawów stanowi nienawiść i pogarda do „kacapów”, którzy obecnie utożsamiani są z Rosjanami. Warto tu zadać sobie pytanie jak bliski rzeczywistości jest ten stereotyp ?

W odpowiedzi na to pytanie zacytuję fragmenty artykułu napisanego przez Żyda i zamieszczonego na izraelskim anglojęzycznym portalu[i]:

„Nie należy zapominać, że wielu największych zbrodniarzy we współczesnej historii było Żydami. W szczytowym momencie rewolucji bolszewickiej Lenin ( pół Żyd – uwaga tłumacza) ustanowił Nadzwyczajną Komisję do Walki z Kontrrewolucją i Sabotażem, w skrócie Czeka. W krótkim czasie stała się ona największą i najokrutniejszą policją polityczną. Jej struktura i nazwa zmieniały się co kilka lat; od Czeka do GPU, NKVD, KGB.

Nie wiemy dokładnie ile ofiar ma ona na swym koncie, ale jest to minimum 20 milionów istnień ludzkich. Całe warstwy społeczne i grupy narodowościowe były przez nią eliminowane. Lenin, Stalin i ich następcy musieli posłużyć się w tym celu zdyscyplinowanymi masami funkcjonariuszy. Ogromna liczba zachodnich postępowców zaopatrzyła te działania certyfikatem koszerności.

Kim byli ci zbrodniarze? Według oficjalnych statystyk z 1934 roku 38,5 % wyższych funkcjonariuszy było żydowskiego pochodzenia. Gienrich Jagoda[ii] był największym żydowskim zbrodniarzem XX wieku odpowiedzialnym za minimum 10 milionów ofiar. Inny naczelnik NKVD Mikołaj Jeżow[iii] nie był Żydem, ale los pobłogosławił go aktywną żydowską żoną.

Oczywiście bolszewiccy zbrodniarze nie dokonywali swych czynów jako Żydzi, ale „ludzie radzieccy”, „komuniści”, czy „stalinowcy”. Osobiście nie mogę zaakceptować tego, że ktoś uznawany jest za Żyda gdy czyni wielkie dzieła, a nie jest członkiem naszej nacji, dokonując nieprawdopodobnie podłych czynów.”

O ile Polacy w II RP rozumieli doskonale naturę bolszewizmu, zwąc go skrótowo „żydokomuną”, o tyle współcześni obywatele III RP nie zdają sobie z tego sprawy. Sytuacja ta ma krytyczne znaczenie w procesie orientacji politycznej, gospodarczej i kulturowej współczesnych Polaków. Nie widzą oni siebie nigdzie indziej, niż w obszarze zachodniej cywilizacji, którą darzą głęboką nieodwzajemnioną miłością. Uważają, że ich system wartości jest identyczny z zachodnim.

A jak to wygląda naprawdę? By na to odpowiedzieć oddam głos postronnemu obserwatorowi z wschodniego obszaru cywilizacyjnego. Oto tłumaczone fragmenty jego anglojęzycznego artykułu:[iv]

„Europejska haniebna i agresywna historia przynajmniej ostatnich 500 lat zawiera w sobie stuletnie religijne wojny, kolonializm, imperializm, hegemonizm, rasizm, dwie wojny światowe, ludobójstwo, zniszczenie środowiska naturalnego, zachłanny i drapieżny kapitalizm. Obywatele Zachodu i ich moralnie zbankrutowany system społeczny, polityczny i ekonomiczny, który jest odpowiedzialny za gwałty, rabunki i zbrodnie dosłownie wszędzie na planecie od Afryki, Ameryki, Bliskiego Wschodu do Azji i jej subkontynentu, kreuje się na moralny kompas dla tak zwanych ludzi trzeciego świata.

Taka hipokryzja i mania wielkości są nie tylko obrzydliwe, ale przybliżają nas również do kolejnej wojny światowej, której zadaniem jest uratowanie niemożliwego do utrzymania, drapieżnego ekonomicznego i monetarnego systemu.”

Obywatelom III RP, nawet tym którzy od dawna uważają się już nie za Polaków, ale „europejczyków”, radziłbym dogłębne przemyślenie sytuacji, w której III RP odgrywa rolę kolonii i pionka w rozgrywkach militarnych Zachodu rządzonego przez koszerną oligarchię finansową . Być może „nie jest warta skórka wyprawki”?

[Szanowny Panie Nowopolski, nie rozśmieszaj Pan mnie i takich jak ja. „Dogłębne przemyślenie” i współczesne polactwo, ale zestawienie… bua ha ha ha ha! – admin]

[i] https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html
[ii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Gienrich_Jagoda
[iii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Niko%C5%82aj_Je%C5%BCow
[iv] https://imperianews.com/topics/global-warfare/unmaking-libya-natos-unabashed-hubris/

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 9 to “Obywatele III RP w koszernym teatrzyku iluzji”

 1. Siekiera_Motyka said

  No to przedstawiam pierwszego „aktora” w tym Teatrze III RP,

  .https://www.youtube.com/watch?v=PFc6b3ClW6Q

 2. Siekiera_Motyka said

  Ale warto wspomnieć o tych NAJLEPSZYCH aktorach z II RP bo byli naprawdę „doskonali”. Często umierając ze starości daleko od ojczyzny,

  .https://www.youtube.com/watch?v=9QZecPLl5R4

 3. revers said

  Wszyscy w koszernych bankach sa zarejestrowani, bez koszernej karty kredytowej, plazmy i koszernego operatora komorki nie da sie zyc, i nikt nie zamieza rozbijac Banku Holocaust Industrie z bilionowym kapitalem od tubylcow.

 4. revers said

  Pytania Bergmana z serii matka ktora miala 5 lat i zna lepiej holocaust jak wiezien Auschwitz prof.Bartosiewicz…

  https://wpolityce.pl/polityka/382126-ronen-bergman-przylapany-na-klamstwie-matka-ktora-odebrala-przed-wojna-nagrode-od-ministra-miala-w-czasie-holokaustu-5-lat

  lub pod ustawke odpowiedzi Morawieckiego w Monachium z dn. 17.02.2018

  https://wpolityce.pl/polityka/382120-kolodziejski-jedyne-czego-oczekuje-od-nas-izrael-to-calkowita-i-bezwarunkowa-kapitulacja

  bo w tym czasie na spotkaniu szczytu bezpieki w Monachium padly ciezkie zarzuty na Rosje i ISIS od tego samego pana Morawieckiego.

 5. , said


 6. Zborowski said

  POLACY smialo mozemy juz pisac .Ba czy nawet mowic I to NA GLOS.CHYBA LEPIEJ MOWIC.I TO GLOSNO.
  POLACY TO JEST WOJNA PROWADZONA PRZECIWKO NAM BY NAS TOTALNIE
  ZNISZCZYC.
  DO BRONI POLACY DO BRONI.DO BRONI DO BRONI.
  A jesli ktos jest DEFETYSTOM NIECH SOBIE I BEDZIE.ON TEZ JEST DO EKSTERMINACJI I DO LIKWIDACJI.PISZE JESZCZE RAZ DO BRONI.
  WLADZA TO WROG TWOJ OBYWATELU NR1

 7. revers said

  W Monachium

 8. Zbor said

  POLACY smialo mozemy juz pisac .Ba czy nawet mowic I to NA GLOS.CHYBA LEPIEJ MOWIC.I TO GLOSNO.
  POLACY TO JEST WOJNA PROWADZONA PRZECIWKO NAM BY NAS TOTALNIE
  ZNISZCZYC.
  DO BRONI POLACY DO BRONI.DO BRONI DO BRONI.
  A jesli ktos jest DEFETYSTOM NIECH SOBIE I BEDZIE.ON TEZ JEST DO EKSTERMINACJI I DO LIKWIDACJI.PISZE JESZCZE RAZ DO BRONI.
  WLADZA TO WROG TWOJ OBYWATELU NR1

  ——
  Wyciągajcie kije i proce….
  Admin

 9. , said

  https://niezlomni.com/w-izraelu-demonstracja-ortodoksyjnych-zydow-w-obronie-polski-bardzo-wymowne-hasla-na-transparentach-wideo/

  ——
  Po jaką cholerę wrzucił Pan ten sam link do „Galerii”?
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.