Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żagiew – Żydzi jako zdrajcy, mordercy i szmalcownicy

Posted by Marucha w dniu 2018-02-19 (Poniedziałek)

Fragment książki: Albin Siwak – „Bez strachu” – tom II

Często myślę, panie Albinie, że Cyganie, którzy tak samo byli prześladowani przez Niemców, wywożeni do obozów, byli traktowani zdecydowanie brutalniej niż Żydzi. Dlaczego oni nie obciążają Polakowi nie fałszują historii?

Cyganie po prostu rozumieli i dziś rozumieją ówczesną nadzwyczajną sytuację. Nie zgłaszają do Polaków wyimaginowanych i absurdalnych pretensji.

Ilość Żydów agentów była tak duża, że działalność ich zaczęła obejmować nie tylko Warszawę, ale całą gubernię generalną. Agenci żydowscy byli wyjątkowo niebezpieczni przez perfidnie przybierane maski prześladowanych.

Zdrajcy ci szybko zaczęli zapełniać listy zdemaskowanych w gestapo agentów. Zaczęły się sypać wyroki, wykonywane przez Żydowskie Organizacje Bojowe i nasze AK. Żyd Heming kierował w gestapo na ulicy Szucha 70-cio osobową grupą specjalistów, którzy śledzili konspiracyjne organizacje i likwidowali je. To mówił mi pan Tadeusz.

W 1984 roku odnalazłem dokument w centralnym archiwum KC PZPR. Miał on tytuł: „Akta delegatury rządu” sygn. 202/11 44 tom 2. Akta te zawierały w układzie alfabetycznym spis kolaborantów i zdrajców Żydów. Lista liczyła 1500 nazwisk i kończyła się zapisem, że to tylko część zdrajców żydowskich. Ale na tej liście, w rubryce narodowość nie ma ani jednego Cygana.

Pomogliśmy, panie Albinie, przerzucić na początku okupacji hitlerowskiej do Związku Radzieckiego 50 000 Żydów. Pomogliśmy też w ramach repatriacji wrócić do Polski po II wojnie światowej 200 000 Żydom zamiast Polakom. W dystrykcie warszawskim samych tyko Volksdeutschów żydowskich było 70 000. Te dane liczbowe znam z archiwum, ale podawała je również Stolica nr 5/791 z dnia 3 II 1963 roku.

Bilans zdrajców żydowskich znajduje się w centralnym archiwum KC PZPR. Oto liczby tych, co byli w policji żydowskiej tylko w Warszawie – 2500 osób. Specjalnych agentów gestapo z „Żagwi” było 10 000 osób. W kolaboracyjnej gminie żydowskiej było ponad 6000 osób. Wybitna historyczka, Żydówka, mieszkająca w USA profesor Hannah Arendt napisała książkę pod tytułem „Eichmann in Jeruzalem”. Oto, jak ona opisuje i ocenia postępowanie swych pobratymców żydowskich:

„To rola żydowskich przywódców przy zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bezwzględnie najciemniejszy rozdziałem w całej ich ciemnej historii. W Amsterdamie, Warszawie, Berlinie czy Bukareszcie mogli naziści na tym polegać, że żydowscy funkcjonariusze sporządzą listy personalne i majątkowe, koszty deportacji i zniszczenia nałożą na deportowanych, opróżnione mieszkania w oka mgnieniu zatrzymają i oddadzą do dyspozycji policji, aby pomóc pochwycić Żydów i doprowadzić do pociągu, aż do gorzkiego końca Że w obozach śmierci bezpośrednie działania dla zniszczenia ofiar
ogólnie były wykonywane przez żydowskie komanda. Pisze dalej Hannah Arendt, że autonomia żydowska w Teresienstad była tak duża, że nawet kat był Żydem.”

Autorka tej książki pokazuje, że obok Niemców masowo w unicestwianiu Żydów – uczestniczyli właśnie Żydzi.

Przypomnę w tym miejscu czytelnikom, że w książce „Trwałe ślady” opisałem zdarzenie z miejscowości Mikody. To miejscowość 16 km od Siedlec. Nadmieniłem, jak to przechowywany był w młynie Żyd Hirszek, który był żywiony i chroniony i ukrywany przed Niemcami przez całą wojnę przez polskiego młynarza. Pan Tadeusz teraz potwierdził ten fakt, że po wojnie Żyd Hirszek przyjechał jako ubowiec i zastrzelił osobiście osiem osób – całą rodzinę. Ocalał tylko jeden człowiek, który ukrył się w piecu. Nazywał się Piotrowski.

Potwierdził też pan Tadeusz fakt odbicia przez polską partyzantkę pięciu młodych Żydów, prowadzonych na śmierć do Janowa. Potwierdził, że odmówili oni oficerowi polskiemu, późniejszemu generałowi, Wacławowi Czyżewskiemu wstąpienie do polskiej partyzantki w Lubelskim, że tuż po wojnie przyjechali i wybili dwie polskie rodziny, które ich ukrywały. Dwie rodziny z dziećmi.

Gdy ja byłem członkiem biura politycznego, podjęto próbę awansowania tych pięciu Żydów do stopnia generałów. Za pierwszym podejściem nie udało się, gdyż czterech członków biura nie poparło tej sprawy. Dopiero, gdy byliśmy na urlopach, zrobiono posiedzenie biura bez nas i udało się ich zatwierdzić. Takie właśnie fakty świadczą, że nie my Polacy, mieliśmy w swojej ojczyźnie władzę po II wojnie światowej, a Żydzi.

Żydzi chwalą się na cały świat, że ścigają swoich katów. Podają przykłady, że nawet z Argentyny przywieźli Eichmanna, osądzili i wykonali wyrok. A przecież dobrze wiedzą, że ich rodacy Żydzi byli również oprawcami i katami, że byli szpiegami i w policji, że założyli organizację zbrojną Żagiew w celu łapania Żydów i likwidowania tych, co chcą organizować opór, że setki tysięcy Żydów zlikwidowali sami Żydzi, że bogaci Żydzi nie udzielali pomocy biedocie żydowskiej. Przeciwnie. Popierali Holokaust i likwidację Żydów w wykonaniu Niemów. Są liczne dokumenty na ten temat. Liczni świadkowie, chociażby pan Tadeusz, który wielokrotnie rozmawiał z bogatymi Żydami na ten temat.

Jak pojąć i zrozumieć mentalność żydowską, że Kneset w Izraelu podjął decyzję i wcielił w życie ustawę, że nie będą ścigani i karani wszyscy ci Żydzi, których rzekomo Niemcy zmusili zabijać swych rodaków. Obecnie na świecie jeszcze żyją tysiące Żydów, którzy byli katami też Żydów.

Przecież to Żydzi podsunęli gestapo szatański pomysł, żeby zwabić do hotelu najbogatszych Żydów. Ograbili ich i bestialsko zamordowali. Pomysł był Skosowskiego i Żurawina. Obaj zajmowali wysokie pozycje w policji żydowskiej i w gestapo. Obaj mieli już za sobą liczne prowokacje, w skutek których sami zabijali Żydów. Zaplanowali tym razem, żeby zwabić bogatych Żydów pod pozorem, że załatwią im przy pomocy Niemców paszporty zagraniczne, dzięki którym wyjadą bezpiecznie do Anglii lub Ameryki.

Ściągnęli w ten chytry sposób do hotelu Polskiego przy ulicy Długiej, oraz do hotelu Terminus i hotelu Royal ponad dwa tysiące osób z dziećmi. Tu najpierw zażądali bardzo wysokich opłat za te paszporty. Następnie trzeba było opłacić szefa gestapo. Sami żydowscy policjanci zażądali dla siebie też dużych sum. Nie wszyscy Żydzi mieli aż tyle, ile od nich wymagano, więc z powrotem odprowadzono ich do getta.

Gdy już otrzymali dobrowolnie tyle ile chcieli, to zarządzili osobistą rewizję, rozbierając ludzi do naga i badając u kobiet pochwę, a u mężczyzn odbyt. Większość tych bogatych Żydów rzeczywiście miało ukryte w tych miejscach złoto i brylanty.

Następnie wywieziono ich ciężarowymi samochodami za Warszawę i zamordowano. Zabijali policjanci żydowscy, na czele ze Skosowskim i Żurawinem, a SS-mani tylko pilnowali. Obaj kaci, Skosowski i Żurawin, uciekli do Izraela, a później do Ameryki. I takich ludobójców Kneset izraelski ułaskawił i zatarł winy.

To, jak mówią ludzie panie Albinie, nie mieści się w głowie. Ja w latach 1981-86, mając duże możliwości szukania i oglądania dokumentów, odnalazłem potwierdzenie tego wszystkiego, co pan Tadeusz mi opowiedział. W centralnym archiwum były na ten temat dokumenty. Miały one sygnaturę 202/XV-2 tom 2 karta 158….(….)

https://palmereldritch1984.wordpress.com

Komentarzy 27 to “Żagiew – Żydzi jako zdrajcy, mordercy i szmalcownicy”

 1. ojojoj said

  w wikipejdzie oczywiscie nic nie ma o „Lolek Skosowski” i „Adam Żurawin”

 2. Kapitan Bąba said

  Czy p. Siwak podał nazwiska tych pięciu generałów?

 3. Joe said

  Pan Siwak nie porusza najwazniejszego watku.Cyganie nic nie mieli wspolnego z krachem na gieldzie w NY…pomagajc Hitlerowi wygrac wybory w 33-cim a Zydzi TAK.Cyganie nie finansowal machiny wojennej Hitlera a Zydzi TAK.Hitler nie mial w swoich szregach armi i w swoim otoczeniu Cyganow a Zydow TAK…To sa glowne przyczyny dlaczego dla Zydow jest tyko jedna forma „obrony” ATAK.

 4. walthemar said

  Ja juz pobralem
  Arendt Hannah – Eichmann w Jerozolimie
  https://docer.pl/doc/ne5510v

 5. Leszek S. said

  Dla przykładu podam, że w Chmielniku żyd Szejna wskazywał Niemcom kryjówki żydów. Kiedy zadanie wykonał został rozstrzelany przez Niemców.

 6. gość said

  Wiceminister: Pokaż mi pan Żyda, który bronił Polaków. Ja nie widziałem

  – Każdy Polak próbował pomagać Żydom. 30 tysięcy straciło życie przez to. Ale pokaż mi pan Żyda, który bronił Polaków. Ja nie widziałem – powiedział w programie „Ring” gorzowskiego oddziału Telewizji Polskiej poseł PiS Jerzy Materna, będący jednocześnie wiceministrem gospodarki morskiej. – Wciąż słucham tej samej narracji. A my przez miesiąc pokazaliśmy to, co przez 30-40 lat próbowano zakłamywać. To nas niszczono, 6 milionów Polaków zginęło.

  http://dzienniknarodowy.pl/wiceminister-pokaz-mi-pan-zyda-ktory-bronil-polakow-ja-widzialem/

 7. ibrahim ibn jakub said

  srać na was jebane żydostwo….

 8. Stan said

  Współodpowiedzialność Żydów za Holocaust
  Konwent Narodowy Polski / Styczeń 22, 2014

  WSPÓŁPRACA ŻYDÓW z NIEMCAMI i POMOC udzielona NAZISTOM „W UNICESTWIENIU WŁASNEGO NARODU
  STANOWI NAJCZARNIEJSZY ROZDZIAŁ CAŁEJ TEJ PONUREJ HISTORII”.

 9. Stan said

  Tutaj cały artykuł o żydach, którzy sami wskazywali kto ma iśc do komory.

  .https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/22/wspolodpowiedzialnosc-zydow-za-holocaust/

 10. Re: 7 Ibrahim Ibn…
  Jedyna „pepowina” utrzymujaca zydowskie zycie (polityczne, ekonomiczne, kulturalne I wyznaniowe) jest LICHWIARSKI (zlodziejski) PROCEDER – ktory po jego przerwaniu (likwidacji) wszelkie zydowskie zapedy zostana ZLIKWIDOWANE bez wieszania I bez srania na ich zawszone chalaty.
  zydowskie k…rwy same sie wyniosa z polskiego „zerowiska” finansowo-politycznego.

  Warto zwrocic uwage na glosowanie w „kneSejmie” ustawy budzetowej – bez ktorej zydowska administracja nie moglaby funkcjonowac… Byla to NAJWAZNIEJSZA ustawa…co jest dowodem na to, ze finanse sa dla zydow wlasnie ta „pepowina”…(zrodlem zlodziejskiego zycia)

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 11. Stan said

  Żydowski Instytut Historyczny.
  Koleny artykuł:

  .http://www.jhi.pl/psj/Judenrat

 12. Stan said

  Ksiazka „Żydowscy kolaboranci Hitlera”.
  Wojtek Kałużny – opublikowano 28.12.2013
  Warszawa 2013, Wydawnictwo Capital, stron 300, format A5, okładka miękka.

  Ireneusz Lisiak łamie cenzurę obowiązującą wśród historyków i porusza „zakazany” temat współpracy Żydów z Niemcami w czasie II wojny światowej. Niezwykle ciekawe, bogato udokumentowane opracowanie, ukazujące niechlubną stronę losów narodu żydowskiego.

  Wywiad z autorem ksiązki.

  .https://www.youtube.com/watch?v=mOGyJMZO5QI

 13. Jasne było, że któregoś dnia „polskie” portki z Jonny Danielsa spadną; niejasne było tylko jak i kiedy.
  No i właśnie sam je zrzucił.
  Na pejsbuku.

  Jonny Daniels napisał tak:
  „Byli Żydzi, którzy współpracowali z niemieckimi nazistami na małą skalę. Większość z nich zrobiła to z nadzieją, że to w jakiś sposób uratuje ich życie lub życie innych. Ogromna większość tysięcy polskich współpracowników zrobiła to z chciwości lub czystej nienawiści” (…)
  Ta ogromna różnica pomiędzy polskimi i żydowskimi kolaborantami jest powodem, dla którego zrównywanie ich jest jak najbardziej zdecydowanie negowaniem Holokaustu”

  * * *

  Przy okazji, przypomniała mi się zaobserwowana przez mojego ojca, przed wojną, kresowa scenka:
  Chłop Rusin wiezie na furmance kupę chałaciarzy. Ci o coś się spierają i tak wrzeszczą, że chłop nie wytrzymuje i krzyczy:
  – Sza żydy, kiń żerebny! (Cicho żydy, kobyła w ciąży!)

 14. Siekiera_Motyka said

  Żydzi zdradzają swój sposób myślenia niekiedy. Komentarz z Facebook-u

  „Etty Goldfarb – Beata Nowacka, wow ignorantów Żydzi i kłamstwa oraz brak wiedzy na temat wojny. Mam poważne przerażające słowa, których nie umiem pisać na FB, ale chciałbym, aby Ti były najbardziej patetycznym kawałkiem podludz (subhuman)i. Twój. Polski towarzysz, który zdecydował o twojej przeszłości, jest zbyt szkodliwy i dlatego powinien. być zmianami nie ma znaczenia, co mówisz, jak mówisz, że twoja przeszłość jest historią, że masz szczęście, Żydzi nie mają tego samego sumienia co twój antysemicki klan, ponieważ zrobiliby ci to, co zrobiłeś, aby przekonali siebie o swoim kraju nie zrobił źle, że twoje pokolenie bierze to na inny poziom, a to również będzie odwracać się jak efekt domina! Będę cierpliwie czekać, aż to się stanie!”

  „Etty Goldfarb Beata Nowacka wow ignorant Jews and lies and the lack of knowledge about the war I have major horrific words that I cannot wrote on face but I wish I could Ti are the most pathetic piece of subhuman along with. Your. Polish comrade who have decided your past is too damaging and should therefore. be changes it doesn’t matter what you say how you say it your past is history you are lucky Jews don’t have the same conscience as your antisemitic clan for they would of done to you what you did to them keep convincing yourselves your country did no wrong your generation is taking this to another level and this too will backfire like a domino affect ! I will wait patiently for that to happen !”

  Na stronie FB „Times of Israel”, jak nie podobają się im twoje komentarze to komentarze z twojego konta będą negowane jako „SPAM”. Prosta cenzura Zukerszmukera.

  Fakty nie są ważne bo my jesteśmy „pod-ludzie”.

 15. Oni pseudo syjoniści,analfabeci, nie znający hebrajskiego,boją się prawdy i brutalnych faktów:żydzi mordowali żydów,szczególnie we wszystkich gettach w Polsce,

  One były w każdym mieście okupowanej Polski.Policja żydowska miała forsę rowery, pałki, pozwolenia od SS na aparaty fotograficzne,na radia itd.

  „Judenrat” miało pozwolenie na zebrania,na spotkania,na robienie zdjęć.To są brutalne fakty o zdradzie żydów ,o jej pomocy dla SS, dla Niemców.

  Nie tylko w okupowanej Polsce.
  W całej Europie,w krajach opanowych przez hitlerowskie Niemcy.

 16. Leszek S. said

  Udokumentowana książka : Rigg : Żydowscy żołnierze Hitlera , jest najlepszym dowodem kolaboracji żydów .

 17. Leszek S. said

  Wspłpracownikami Hitlera byli żydzi R. Heydrich,A.,Rosenberg,J. Streicher,R. Hess, H. Frank, H. Hi,mler, A.Eichmenn ,Georing
  Morell. Zob. Żydowscy pretorianie Hitlera, „Nasza Polska” 2006, nr 29.

 18. Joe said

  Podczas manifestacji ortodoksyjnych Zydow … ANTYIZRAELSKIEJ na Manhatanie zapytalem ortodoksyjnego”dlaczego manifestujesz przeciw twoim braciom”?…Odpowiedzial mi…nic bardziej mylnego ze to nasi bracia,to sa zdrajcy i bandyci chazarscy a nie Zydzi.Oni musza wracac tam skad przybyli….Tyle.

 19. Re: 18 Joe
  Obawiam sie, ze jesli Joe nie wie o co chodzi, to NAPEWNO chodzi o kase (pieniadze)…I to bardzo duze pieniadze…
  Zwroce Ci uwage, ze zydzi dosc sprawnie „ustawiaja” sie po obu stronach (na lewicy I prawicy, w demokratach I liberalach itd.) I uprawiaja dokladnie w tej samej „filharmonii” muzyke na roznych „instrumentach”…
  I jeszcze jedno: Kiedy zyd powie prawde? Kiedy sie pomyli I kiedy jest w smiertelnym strachu…

  Ach, zapomnialbym…”ortodoksyjni” zydzi sa finansowani dokladnie z tego samego zrodla co nasz polsko-„jenzyczny kneSejm”…

  Cos Ci mowi „j.p.morgan?” a moze „Case bank?”, a moze „fundacja batorego?”, a moze fundacje sorosa?…

  Stary Joe nabiera sie na zydowskie rzygowiny…Eeee…

  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 20. Joe said

  Stary Joe nabiera sie?…to sa zdrajcy i bandyci chazarscy a nie Zydzi…W ktorym miejscu Joe sie nabiera a Jasiek jest jak woda zrodlana?
  Oj Jasku Jasku …POgielo cie juz zupelnie,czasami sie zastanawiam,bo lata temu jeszcze prawiles z sensem,nawet sie do ciebie zwracalem o rade.A dzis…ruina calkowita.

 21. karol said

  Kupowalem Nasza Polske Pani Adamus mieszkala blisko mnie czesto sie widzielismy , to prawy czlowiek ,pamietam ,jak mowila o aresztowaniu ojca i w 1945 r. z siostra przy ul. Oczki czekaly na wiadomosci od ojca . Na jakies dwa lub trzy tygodnie przed smiercia opowiadala mi jakie ma problemy z dystrybucja , poniewaz wczesniej napisala jak wygladala ”prywatyzacja Ruchu ” i w maju dostawala pieniadze za 2015 r. to byla zemsta za ten artykul . Byl tez artyku w maju 2003 r. o rabinie , ktory we Florencji stal w mundurze niemieckim w boznicy , material pochodzil od korespondenta , ktory znalazl go w archiwum w Kaliforni .

 22. Re: 20 Joe.
  Juz wczesniej dowiedzialem sie od p. RomkaK, ze sa dobrzy zydzi I zli zydzi, ale cechy maja wspolne: uprawiaja lichwe I nienawidza nas Polakow (traktujac nas jak „podatkowe bydlo” rzezne).
  No I moze zakonczmy na tym te dywagacje…Na razie zaaplikowalem tylko „aspiryne”, a nie „anty-biotyk”…, ktorego rzadko uzywam…chyba ze w „naglych wypadkach”.
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. Boydar said

  „Dobrzy żydzi” są śmiertelnie skażeni tymi samymi psychopatycznymi genami co „żydzi źli”. Geny genami a medycyna potrafi czynić cuda. Nie tylko medycyna zresztą; podobnie zbawienną funkcję posiada solidna laga we właściwych rękach. Czasem, sporadycznie są to też szczególne okoliczności, strategia kahału albo … wpływ Ducha Świętego. Ale to ostatnie rzadkość wielka … prawie jak sucha woda.

 24. revers said

  Tearz z cyganami, muzulmanami, bedunami, innymi koczowniakmi dadza do wiwatu

  http://www.wsensie.pl/polska/27353-polscy-zydzi-solidaryzujemy-sie-z-romami-muzulmanam-i-uchodzcami

 25. jaja said

  My juz od tych zgryzow, tych bolesnych odsciskow zydowskich chyba nie uciekniemy, nie dadza nam spokoju, nie pozwola radosnie sie usmiechac i pomarzyc o ptasiej wolnosci i najwazniejsze to zapomniec o ich istnieniu. Spac i wyrelaksowac sie we snie ciezko, bo zamiast skapanej ziem w sloncu to snia sie wampiry i zbilzajaca sie nieuchronnie apokalipsa. Jak tu zyc z usmiechem na ustach jak sie wszytsko wali i pali!
  Wystarczy tylko pobuszowac po forach, zeby sie dowiedziec, ze militarny/bezpieczenstwa kompleks pozera budzet jak lichwa pieniadz na coraz to nowsze militarne zabawki i prowokuje wszystkich do podjecia tej niebezpiecznej igraszki. Ciekawe z czyjej to inspiracji kompleks jest taki operatywny w dzialaniu? Kto jest taki zachlanny na dobra, ktore nie jest w stanie za zycia nawet pozrec? Przeciez to wszystko prowadzi do zgliszcz i reanimacji zycia w jaskiniach, no i oczywiscie do wygaszenie reszczen zydowskich. Innej drogi wyjscia z tej matni nie widze.

 26. RomanK said

  Drogi panie Jasiu…albo pan sie uczy ..albo zrzyna po lebkach.. Jak sie to bedzie powtarzac… zerzne panu dupsko:-)))))
  Ale jeszcze raz:
  Ludzie dziela sie na Zydow, Polakow etc/
  Zydzi , Polacy etc dziela sie na:
  a/ Porzadnych ,dobrych ludzi
  b/ Ludzi
  c/ Skurwysynow
  W kazdej grupie procent kazdej kategorii jest podobny….a w niektorych podobniejszy!

 27. ECHO said

  1 nie wiem czy to wystarczy ale trochę tego jest. Na ile to prawdziwe?

  http://warszawa.getto.pl/index.php?mod=view_record&rid=28031998071100000001&tid=osoby
  https://www.ceeol.com/search/article-detail?id=267355
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hotel_Polski
  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/07/23/5-zydow-ktorzy-dorobili-sie-na-ii-wojnie-swiatowej/
  https://ptto.wordpress.com/2013/06/21/zydzi-na-uslugach-hitlera-zydowscy-agenci-gestapo/

Sorry, the comment form is closed at this time.