Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Naczelnik Państwa przygotowuje grunt

Posted by Marucha w dniu 2018-02-25 (Niedziela)

Zagadkowe, uporczywe milczenie nie tylko pana prezydenta Dudy, nie tylko pana premiera Morawieckiego, ale i Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego w sprawie amerykańskiej ustawy nr 1226, a jednocześnie wszczynanie przez pana premiera Morawieckiego kolejnej odsłony wojny polsko-żydowskiej, nasuwa podejrzenia, że jesteśmy świadkami przerażającej i wstrętnej intrygi, której celem jest oddanie Polski po żydowską okupację przy jednoczesnym wywołaniu wrażenia, że nasi Umiłowani Przywódcy nie tylko starali się, jak mogli, by Polskę przed tym paroksyzmem uchronić, ba – walczyli jak lwy – ale w końcu ulegli przemocy.

Rzecz w tym, że pan premier Morawiecki podczas swego pobytu w Niemczech wcale nie musiał wdawać się w głupią i upokarzającą licytację z Żydami i Niemcami, kto był większą ofiarą i większym zbrodniarzem.

Na pytanie „ocalałego” filuta, co to powoływał się na matkę, też zresztą „ocalałą”, pan premier mógł odpowiedzieć wymijająco, że w tej sprawie wszystko już zostało z polskiej strony powiedziane i on nie ma już nic do dodania i w ten sposób zamknąć dyskusję – a jeśli filut byłby zbyt natarczywy, mógł go zapewnić, że strona polska spróbuje wyjaśnić tę sprawę, zaczynając od sprawdzenia, czy w ogóle miał matkę, a potem – krok po kroku coraz dalej – pan premier dostarczył Żydom pretekstu do wznowienia klangoru.

Oczywiście to tylko preludium, bo w marcu chluśnie na Polskę cały kubeł oszczerstw, wylewanych przez środowiska przemysłu holokaustu. Tworzą je ludzie o mentalności hien, w związku z czym podejrzewam, ze ich trzonem mogą być żydowscy emigranci z Polski w drugim już pokoleniu.

Rzecz w tym, że po wojnie sześciodniowej w 1967 roku, podczas której ZSRR, za pośrednictwem Izraela, dostał od Amerykanów lanie w swoje arabskie dupsko, komuchy w rodzaju Mieczysława Moczara, który tak naprawdę nazywał się Mikołaj Diomko, na czele PZPR-owskiej frakcji „partyzantów”, będącej kolejną edycją „Chamów”, postanowiły rozprawić się z „Żydami”, z którymi miały na pieńku od roku 1955, kiedy to Chruszczow odkrył, że Stalin nie zamordował wszystkich swoich ofiar własnymi rękami i trzeba było odpowiedzieć na kłopotliwe pytanie, kto mu w tym pomagał.

W Polsce to pytanie też padło i wtedy obdarzeni szybszy refleksem towarzysze pochodzenia żydowskiego, jednym susem przeszli do obozu liberałów („zgoda, ja mogę być leberał, tylko wy o tem mnie powiedzcie”) i nieubłaganym palcem wskazali na tubylczych gojów – że to oni.

Goje – jak to goje – nawet nie zaprzeczali, tylko z oburzeniem przypomnieli, ze jeśli mordowali i łamali kości, to przecież na rozkaz swoich ukorzenionych przełożonych!

Wtedy tamci oskarżyli ich o „antysemityzm” i tak pojawiły się w PZPR dwie frakcje” „Żydów” i „Chamów”. Korzystając tedy ze sprzyjającej koniunktury, w roku 1968 „partyzanci”, będący kontynuacją „Chamów”, przystąpili do rozprawy z „Żydami”, to znaczy – z „syjonistami”, wypychając ich „do Syjamu”. Wielu „syjonistów” skwapliwie skorzystało z okazji do wyrwania się z cudnego raju, zwłaszcza, że można było wywieźć wszystko, co wcześniej zostały wyrwane „reakcyjnej hydrze” bardzo często razem z paznokciami.

Bo wśród „marcowych” emigrantów bardzo wielu miało ręce unurzane do łokci we krwi polskich patriotów. Oczywiście na Zachodzie nie wypadało przechwalać się udziałem w komunistycznym aparacie terroru, więc im bardziej taki jeden z drugim emigrant był ubabrany w niewinnej polskiej krwi, tym gorliwiej prezentował się jako ofiara „polskiego antysemityzmu” i tym głośniejszy podnosił klangor. I tak zostało aż do dnia dzisiejszego, bo potomstwo ubeckich zbrodniarzy też się zorientowało, z której strony chleb jest posmarowany.

W tej sytuacji wdawanie się w dyskusje z Żydami mija się z celem, bo – po pierwsze – nie chodzi o żadną „historyczną prawdę”, tylko o interes, który ma tę specyfikę, że wymaga przyprawienia narodowi polskiemu odrażającego wizerunku narodu morderców, a po drugie – że Żydzi w dziedzinie ustalania prawdy, uważają się za monopolistów i zazdrośnie tego monopolu strzegą, więc z zasady nie dopuszczają do żadnej dyskusji – a doskonałą ilustracją metody zastosowanej już przy ukamienowaniu św. Szczepana, jest penalizacja tzw. „kłamstwa oświęcimskiego”, a więc – wersji historii zatwierdzonej do wierzenia przez organizacje przemysłu holokaustu.

W tej sytuacji jedyną rozsądną reakcją na żydowski klangor, jest puszczanie go mimo uszu, a gdyby oskarżenia Polski i Polaków o spowodowanie holokaustu przekraczały granice tupetu i bezczelności, to najwyżej można by go skwitować stwierdzeniem, że może szkoda, że to nieprawda.

Tymczasem pan premier Morawiecki postąpił odwrotnie, co wzbudza podejrzenia, że zależało mu na eskalacji klangoru. Ale pan premier Morawiecki świeci światłem odbitym od Naczelnika Państwa, a to by znaczyło, że na eskalacji klangoru zależy też i jemu. A dlaczego? Ano dlatego, że sprawa oddania Polski pod żydowską okupację mogła zostać postanowiona jeszcze w roku 2015, kiedy to za sprawą Naszego Najważniejszego Sojusznika, PiS objął zewnętrzne znamiona władzy w naszym bantustanie – ale fakt ten do ostatniej chwili powinien pozostać tajemnicą dla polskiej opinii publicznej.

To podejrzenie jest dodatkowo wzmocnione przez deklaracje pana ministra Joachima Brudzińskiego, który po opublikowaniu przez stację TVN nagranej prawie rok wcześniej „relacji”, a prawdopodobnie inscenizacji obchodów urodzin Hitlera w jakichś krzakach pod Wodzisławem Śląskim zapowiedział delegalizację ugrupowań narodowych. Teraz zaś, z jego inicjatywy, utworzony został zespół do zwalczania „faszyzmu” pod egidą Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, co do której nie mam żadnych złudzeń, że jest zdolna do wszystkiego, a do zwalczania wszelkiej politycznej konkurencji w szczególności.

Ale polityczna konkurencja to tylko pretekst – bo pod takim właśnie pretekstem rząd PiS będzie oczyszczał przedpole dla żydowskiej okupacji Polski. I jeśli nawet doszłoby do zmiany na stanowisku premiera, w ramach której pana Mateusza Morawieckiego zastąpiłby na tym stanowisku nasz najnowszy przyjaciel, pan Jonny Daniels, to nie musiałby już niczego dodawać, ani niczego nowego powoływać.

Naczelnik Państwa zaś wytłumaczyłby swoim wyznawcom, że – po pierwsze – został ofiarą przemocy, a po drugie – że lepiej, żeby to on instalował tu żydowską okupację, niż mieliby to robić przedstawiciele obozu zdrady i zaprzaństwa. Tak właśnie z powodzeniem została podana do wierzenia ratyfikacja traktatu lizbońskiego, więc dlaczego nie powtórzyć jeszcze raz tego samego? Nie bez kozery powiadają, że głupotę ludzką można porównać tylko do cierpliwości Boskiej.

[Przecież Litwini też są głupi… – admin]

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 167 to “Naczelnik Państwa przygotowuje grunt”

 1. Z całym szacunkiem dla
  przemyśleń
  informacji
  ostrzeżeń
  (niepotrzebne skreślić)
  autora, ale… pod żydowską okupacją to Polska jest praktycznie od 1926 roku, mając na względzie czas po rozbiorach, z przerwą od 1968 do 1989 roku, gdzie od 1981 roku praktycznie już czyszczono przedpole dla okupacji najnowszej. Teraz to przygotowują li tylko całkowite przejęcie we wiekuiste posiadanie wszystkiego, co pod ziemią, na niej i ponad nią, łącznie z „inwentarzem” z zamiarem jego późniejszej selekcji, szczególnie we względzie prawa do życia. Te przygotowania skutkują pewnymi perturbacjami, ponieważ każden z lizidupskich kundli chciałby chapnąć jak największy kawałek dla siebie. I nie jest to wojna polsko-żydowska. Nazwą, czy raczej tytułem takim, można opatrzyć, co najwyżej ten spektakl dla ubogich umysłowo. Nie jest to również wojna żydowsko-żydowska. Oni najzwyklej w świecie grają swoje role, wyznaczone ym przez kilka złodziejskich klanów ze szczytu tej wariackiej piramidy, rywalizując między sobą o palmę pierwszeństwa w wyścigu szczurów do pastwy. Od tego jak to zagrają zależeć bowiem będzie wkrótce ychnia pozycja przy podziale łupów. Nic ponadto.

 2. das said

  Przerwa, chamom Natolin Zykom, od watahy zwanej Puławianami, sam syf. Poza tym piramidalna bzdura, w obu kupkach od lęgowo większość żydzi. Z tego powstały dzisiejsze srelity.

  Wojna zawsze pod jednym tytułem, żyd przeciwko białej rasie. Czarny vs. Biały. Kropka. Żyd ma się rozumieć za kasę napuszcza mniej rozumnych, sorry gen. Patton, na bardziej rozgarniętych, ostatnio poświecił tez paru swoich, w celu przyspieszenia panowania kosmitów.

 3. Kwiecista said

  Re. 1.
  Takiej okupacji jaka nadchodzi, to jeszcze nie było.
  Może to poniższe przemówi do rozsądku – zamiast lekceważenia sprawy.

  Polskę obowiązuje umowa stowarzyszeniowa UE z Izraelem.
  https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/polske-obowiazuje-umowa-stowarzyszeniowa-ue-z-izraelem/

  Początek tego mamy tu

  Tajne „Pilne NOTATKI” Skubiszewskiego, Polska – Izrael.
  https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/tajne-pilne-notatki-skubiszewskiego-polska-izrael/

 4. Salcie said

  Hmm… kapelusze z głów przed dr Ewą Kurek!

  Dr Ewa Kurek:
  Zachód zbudował bajkę nt. zagłady Żydów, a Polska nie potrafi się przed tym bronić

 5. gość said

  Polonia w USA: Prosimy o zatrzymanie prac nad ustawą nr. H.R.1226!

  Prosimy o zatrzymanie prac nad ustawą nr. H.R.1226! Wzywamy, aby nie rekomendować tej ustawy do dalszego procedowania w Izbie Reprezentantów! Polska, najbliższy sojusznik Stanów Zjednoczonych na kontynencie europejskim, jest głównym celem tej moralnie nieuczciwej i prawnie błędnej ustawy. Za pomocą tej ustawy organizacje żydowskie zmierzają do zmuszenia Polski, kraju z największą przed wojną liczbą ludności żydowskiej, do wypłaty odszkodowań za żydowskie mienie bezspadkowe dla tychże organizacji na sumę wielu miliardów dolarów – wzywa amerykańska Polonia w specjalnej petycji.

  Wzywamy do głosowania przeciwko ustawie nr. H.R.1226 z następujących powodów:

  1. W wyniku II wojny światowej Polska poniosła największe straty, za które nigdy nie trzymała żadnego zadośćuczynienia od agresorów, Niemiec i Związku Sowieckiego.
  2. Od zakończenia wojny Polska używa różnych narzędzi w celu zaspokajania roszczeń do mienia prywatnego i komunalnego poprzez zwrot nieruchomości i rekompensaty finansowe.
  3. Zgodnie z zawartą w 1960 r. umową pomiędzy rządami Stanów Zjednoczonych a Polski w sprawie roszczeń obywateli amerykańskich, Polska wypłaciła odszkodowania obywatelom amerykańskim, których majątek został znacjonalizowany lub bezprawnie przejęty a Stany Zjednoczone zobowiązały się przejąć na siebie odpowiedzialność za te roszczenia. Ustawa H.R.1226 narusza zapisy tej umowy.
  4. Zgodnie z przyjętym w 1997 r. prawem o stosunkach pomiędzy państwem polskim i żydowskimi organizacjami religijnymi, Polska dokonało zwrotu mienia wspólnot żydowskich. Zostało zwróconych ponad 2500 nieruchomości, wśród których były synagogi, cmentarze i ośrodki kulturalne, lub wypłacono odszkodowania.
  5. Wszyscy ocalali z Holokaustu Żydzi polscy są uprawnieni do otrzymywania comiesięcznych świadczeń od państwa polskiego stosownie do zapisów prawa o kombatantach oraz osobach będący ofiarami represji wojennych i okresu powojennego. Wszyscy Żydzi polscy, którzy przeżyli Holokaust maja prawo do świadczeń i emerytur, niezależnie od ich obecnego miejsca zamieszkania. Tak, więc roszczenia o odszkodowanie za mienie bez spadkowe uzasadniane potrzebą pomocy ocalałym z Holokaustu duplikują działania Polski.
  6. Zwrot mienia bezspadkowego jest sprzeczny z prawem Stanów Zjednoczonych, prawem polskim i z zachodnią tradycją prawną. W państwach zachodnich, w tym Stanach Zjednoczonych, mienie pozostawione bez spadkobierców przechodzi na własność państwa.
  7. Zgodnie z Oświadczeniem Podstawy Prawnej, Kongres USA ma prawo przyjąć ustawę HR 1226 na podstawie Klauzuli Handlu zawartej w Artykule 1, Sekcja 8, Klauzula 3 Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Klauzula Handlowa nie ma nic wspólnego z tą ustawą, która odwołuje się do niemającej mocy prawnej Deklaracji Terezinskiej dotyczącej opieki nad ofiarami drugiej wojny światowej.

  Wzywamy do odrzucenia ustawy H.R.1226 na gruncie moralnym z następujących powodów:

  1. W odniesieniu do roszczeń dotyczących mienia bezspadkowego, ustawa ta nie ma żadnych podstaw prawnych. Dlatego też opiera się ona wyłącznie na względach moralnych.
  2. Organizacje żydowskie i badacze Holokaustu od wielu lat dyskryminują polskie ofiary i zniekształcają historię Holokaustu. Cierpienia polskich ofiar niemieckiego ludobójstwa są systematycznie pomniejszane, głos polskich ofiar jest marginalizowany, polskie ofiary są eliminowane z definicji ofiar Holocaustu a niemieckie ludobójstwo na Polakach jest eliminowane z nauczania o Holokauście.
  3. Nie istnieje nawet jedno muzeum w Stanach Zjednoczonych poświęcone milionom polskich ofiar niemieckiego ludobójstwa na Polakach dokonanego w okresie drugiej wojny światowej, podczas, kiedy według danych z 2011 roku na świecie istniało 75 muzeów Holocaustu Żydów.
  4. Organizacje żydowskie i badacze Holokaustu systematycznie nadinterpretują i promują nierzetelne badania naukowe i stronniczą edukację na temat polskiej odpowiedzialności za zagładę Żydów, jednocześnie skutecznie blokując badania i dyskusje na temat współudziału Żydów w mordowaniu samych Żydów oraz na temat mordowania przez Żydów etnicznych Polaków.
  5. Instytucje, badacze i nauczyciele zajmujący się Holokaustem nigdy publicznie nie zaprotestowali ani nie wyrazili jednoznacznego sprzeciwu wobec rozpowszechniania określenia „polskie obozy koncentracyjne”, które stanowi szokujące kłamstwo nt. Holokaustu.
  6. Używanie określenia „Polskie obozy koncentracyjne” stanowi okrutne i nieludzkie traktowanie milionów Polaków, których przodkowie zostali bestialsko zamordowani przez hitlerowskie Niemcy.
  7. Zamiast wspierać wysiłki Polski w sprawie powstrzymania rozpowszechniania zatrważającego kłamstwa o polskiej odpowiedzialności za niemieckie obozy koncentracyjne, wspólnota żydowska oraz instytucje i badacze Holokaustu biorą udział w brutalnej kampanii oszczerstw przeciwko Polsce, oskarżając przed całym światem naród polski o współodpowiedzialność za niemieckie zbrodnie popełnione na Żydach w czasie II wojny światowej.
  8. Aby zademonstrować moralne uzasadnienie dla roszczeń majątkowych dotyczących mienia bezspadkowego przeciwko Polsce, rozpoczęto ogólnoświatową kampanię oczerwieniającą i dezinformacyjną pod pretekstem sprzeciwu wobec nowelizacji ustawy o ochronie przed zniesławieniem właśnie przyjętej przez polski parlament.
  9. 27 stycznia 2018 roku jeden z czołowych polityków izraelskich, Yair Lapid, stwierdził publicznie: “to były polskie obozy zagłady i żadne prawo tego nie zmieni”. To odrażające kłamstwo o Holokauście nie wywołało żadnej reakcji sprzeciwu czy potępienia ze strony amerykańskiego Muzeum Pamięci Holocaustu.
  10. Zamiast tego Muzeum Pamięci Holokaustu wyraziło “głębokie zaniepokojenie” przyjętą nowelizacją ustawy o IPN, fałszywie ja interpretując, aby oskarżyć Polskę o penalizację wskazywania „współudziału niektórych Polaków w zbrodniach popełnionych na Żydach podczas okupacji hitlerowskiej”. Ci, którzy uciekają się do takich niesprawiedliwych metod, nie mają prawa odwoływać się do moralności i sprawiedliwości.
  11. Należy przypomnieć, że według ustaleń Izraelskiej Komisji ds. Zbrodni Wojennych, mniej niż 0.1% ludności polskiej (głównie niemieckiego pochodzenia) kolaborowało z Hitlerowcami, natomiast 99.9 % Polaków NIE KOLABOROWAŁO!
  12. Ustawa H.R.1226 jest obraźliwa z moralnego punktu widzenia, ponieważ traktuje polskie państwo i polski naród, jako sprawców niemieckich zbrodni popełnionych na Żydach, a nie, jako pierwszą ofiarę niemieckiego okrucieństwa. Ze wszystkich państw Polska ucierpiała najbardziej w czasie II wojny światowej. Etniczni Polacy i etniczni Żydzi doświadczyli fizycznej zagłady jak nikt inny. W myśl ustawy H.R. 1226, jedna ofiara czyni z drugiej ofiary sprawcę okrutnej zbrodni w celu wyłudzenia odszkodowań, w rażącej sprzeczności z prawdą historyczną. Jest to niemoralne i jest to niesprawiedliwe.

  Z całą mocą wzywamy do głosowania przeciwko wadliwej prawnie i głęboko niemoralnej ustawie H.R.1226, która dotkliwie rani wszystkich ludzi pochodzenia polskiego na całym świecie i pogłębia ich traumę przeżytego ludobójstwa.

  – czytamy w petyzji do członków Izby Reprezentamtów USA

  Źródło: stopacthr1226.org
  http://www.tysol.pl/a16354-Polonia-w-USA-Prosimy-o-zatrzymanie-prac-nad-ustawa-nr-H-R-1226%21

 6. Salcie said

  Pani Dr Ewa Kurek w TVP INFO

 7. Kwiecista said

  Zamiast kadzić dr Ewie Kurek
  należy podpisać petycję (propagować ją) z żądaniem wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.

  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/podpisz-petycje/

  Podpisanie petycji to jest konkret i jednocześnie uznanie (a nie kadzenie) dla podejmowanych wysiłków przez dr Ewę Kurek,

 8. Edward said


  Wspanialy wyklad ks.prf.Tadeusza Guza.

 9. Siekiera_Motyka said

  „Organizacje żydowskie już od połowy lat 90. próbują skłonić Polskę do uchwalenia przepisów reprywatyzacyjnych. Początkowo domagały się jednak przede wszystkim zwrotu majątków gmin żydowskich. W 1997 r. Sejm uchwalił ustawę o zwrocie mienia komunalnego, dzięki której polskie społeczności żydowskie odzyskały wiele obiektów publicznych. Zwrot nastąpił w bardzo szerokim zakresie, a formalności zostały maksymalnie zredukowane. Słusznie więc minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski stwierdził, że Polska szczodrze zwróciła mienie komunalne gminom żydowskim.”

  „Minister Sikorski przypomniał niedawno umowę odszkodowawczą (indemnizacyjną) zawartą w 1960 r. przez Polskę i USA. Na jej mocy Polska przekazała 40 mln dol. na „całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno osób fizycznych, jak prawnych, do Rządu Polskiego” z tytułu wszelkich decyzji o przejęciu mienia. Ta suma miała zostać rozdzielona „wedle uznania Rządu Stanów Zjednoczonych”. Dalej umowa stwierdza: „Po wejściu w życie tego układu Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu Polskiego”. Warto tu zauważyć, że strona amerykańska cały czas bardzo dokładnie przestrzega litery tego układu, bo Stuart Eisenstat jest tylko doradcą, a nie członkiem rządu, a wyrażane przez niego „rozczarowanie” z powodu wstrzymania prac nad polską ustawą reprywatyzacyjną nie stanowi przecież popierania jakichkolwiek roszczeń. W umowie czytamy też: „Gdyby roszczenia takie zostały bezpośrednio przedłożone przez Obywateli Stanów Zjednoczonych Rządowi Polskiemu, Rząd Polski przekaże je Rządowi Stanów Zjednoczonych”.”

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/polska-juz-zaplacila/

  A reszta Prawdy to powiedział u „Sowy”,

  „Bullshit, skonfliktujemy się z Niemcami, Francuzami… Bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy. Problem w Polsce jest, że mamy płytką dumę i niską ocenę. Taka murzyńskość…”

  „Wiesz, że sojusz polsko-amerykański jest nic nie warty. Jest szkodliwy, bo daje poczucie bezpieczeństwa”

  Tak że pomimo że jest mężem Pani Jabłonka, zostawił nam trochę Prawdy.

 10. Stanley said

  Wszystko to prawda, ale decyduje masowość i powszechność głoszonych przez nas opinii. Jesli nie weźmie się za to nasze Panstwo i nie będzie propagować w kilku językach Prawdy na całym świecie, to do naszych komentarzy dotrze znikoma garstka czytelników i to takich, którzy od pokoleń wiedzą, jak wyglądała II wojna światowa.

 11. Siekiera_Motyka said

  Ad. 9 – Tak jest. Ja wysłałem 47 znajomym email na ten temat, w angielskim języku. Dostałem odpowiedz od 3 którym tłumaczyłem dalej o co „come on”. Takie jest zainteresowanie tym na Zachodzie. Żydy to wiedzą i mogą kłamać bez problemu.

 12. star1 said

  Nie ma co przed Polakami udawać, że robi się coraz bardziej niebezpiecznie, Nie mamy żadnego, absolutnie żadnego oparcia we władzach, bo tak – jak wiemy – nie jest władzą polską. Ważne światło na najnowsze wydarzenia prezentuje Gazeta Warszawska w artykule pt. „Żydzi wzywają do holokaustu na Polakach”

  .http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/435-zydzi-wzywaja-do-holokaustu-na-polakach

  Jest tam „kartka” z popisem w języku rosyjskim:

  Дореволюционная еврейская новогодняя открытка, на которой раввин держит жертвенного петуха с головой Государя Николая II, со словами по-еврейски: «Это мое жертвоприношение».

  Po polski znaczy to:

  Przedrewolucyjna żydowska karta noworoczna, na której rabin trzyma ofiarny kogut z głową cesarza Mikołaja II, z napisem po hebrajsku: „To jest moja ofiara”.

  Tymczasem PiS-owski aparatczyk, niejaki Dworczyk informuje, że w poniedziałek, czyli dziś PiS utworzy międzyresortowy zespół do walki z przejawami faszyzmu, to chyba chodzi o tego FIUTa Brudzińskiego
  Głupota czy prostytucja?

  W każdym razie wzywanie do holokaustu Polaków nie może pozostać bez echa! I nie oglądać się na nie-polską władzę.

 13. Siekiera_Motyka said

  Ad. 11 – Skoro jesteśmy na jezyku Rosyjskim to zobaczmy co sie dzieje w Moskwie,

  „Tysiące maszerują ku pamięci zabitego krytyka Putina przed rosyjskimi wyborami”
  http://www.telegraph.co.uk/content/dam/news/2018/02/25/TELEMMGLPICT000155595437_trans_NvBQzQNjv4BqcGmb0Cq1AKebopTsmihfZ9N52RiN751qrehrAqD4pTs.jpeg?imwidth=1400

  Na tle cerkwi jest pokazany Bohater Narodowy Rosji – Borys Łajdak.

  Tu kiedy się modlił

 14. Lily. said

  WAZNE dla Nas,bo jest mowa o Jedwabnym.

 15. Adam said

  Nie potrzeba wojny, armii i czołgów – jedna mała mlaskająca bezzębna gnida robi z wielkim historycznym narodem Polaków co chce…

 16. Moje marzenie nieściętej jeszcze głowy:
  Organizacja Narodów (podkreślam Narodów) Zjednoczonych uchwala ustawę o zwrocie wszystkich ziem ich prawowitym właścicielom i wypłaceniu im odszkodowań za wymordowanie milionów ich przodków.
  Przykłady?
  1. USA
  2. IZRAEL
  3. NIEMCY
  4. TURCJA
  5. AUSTRALIA
  6. KANADA
  7. REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI
  8. WIELKA BRYTANIA
  9. ROSJA
  10. UKRAINA
  To tylko te najbardziej znamienne.

 17. revers said

  .. lub psychopata https://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/12-sygnalow-ostrzegawczych-ktore-mowia-ze-zwiazalas-sie-z-psychopata/m9bf1qw

 18. I teraz ta nowa Hameryka przeniosła do Krainy Wiecznych Łowów około 20 milionów Indian, rozsiewa po całym świecie ychnią demonokrację, chce uchwalać jakieś ustawy zabierające nam ziemię ojców naszych i oddanie nas w posiadanie i we władanie wiekuiste jakimś pociotkom Neandertalczyków.
  A jakiś Kongres Polonijny prosi, żeby tego nie robili. Prosi! Rozumiecie coś z tego? Jak można prosić o cokolwiek oszusta, zbrodniarza i psychopatę?! Czy wszyscy rozsądni wydawałoby się ludzie do reszty pawariowali?! Uświadom sobie człowieku jeden z drugim, że uny jeszcze nie wygrali dopóki żyjesz i dopóki rozumu ci nie odebrali.

 19. Ale dlaczego? said

  Niestety też się tego obawiam co pan Michałkiewicz.
  Dodam tylko, że propaganda, w gruncie rzeczy, proizraelska na temat Syrii nie zmieniła się w TVP ani na jotę. A to powinno się stać, jeśli dochodzi podobno do „ochłodzenia” stosunków (???).
  Każdy średnio rozgarnięty człowiek zauważy, że przekaz n.t. Syrii to kłamstwa serwowane przez propagandę Usraela.
  Do tego zapowiadane „walka z faszyzmem” oraz wprowadzenie de facto cenzury.
  Czyżby przygotowują się na penalizację Polaków za mówienie prawdy o zdradzie szykowanej nam przez pisiorów???
  Jeszcze mam nadzieję, że to nadinterpretacja.
  Bo jeśli nie, to jesteśmy w stanie wojny. Podstępnej. Tej o której mówił psychopata maciorka.
  Tyle że „zielone ludziki” nie noszą mundurów, nie przenikają przez granicę, ale są wśród nas. Od pokoleń…

 20. Salcie said

  Hehehehe – a to się wtedy michnikowska WYMIOTNA wzieła wzburzyła i zagotowała. No cóż, prawda w oczy kole….
  Artykuł wprawdzie z 2006 roku ale jakżeż ciągle aktualny.
  Kopiuję całość, bo w ramach politycznej poprawności może wkrótce zniknąć jak ostatnio pisowskie członkowstwo odważnego senatora 🙂

  dr Ewa Kurek:
  Getta zbudowali Żydzi

  W pierwszych latach wojny Polacy w Warszawie żyli w ciągłym strachu przed łapankami i egzekucjami. A Żydzi w getcie się bawili. Mieli co świętować. W końcu żyli w „autonomicznej prowincji”, którą wynegocjowali od Niemców. Do takich wniosków doszła historyczka Ewa Kurek
  Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
  Ewa Kurek zawarła swe ustalenia w książce „Poza granicą solidarności. Stosunki polsko-żydowskie 1939-1945” wydanej w tym roku przez Wyższą Szkołę Umiejętności w Kielcach, gdzie autorka wykłada. Doszła do nich – pisze – analizując przede wszystkim żydowskie źródła: wspomnienia, kroniki i relacje. Najczęściej powołuje się na Adama Czerniakowa, prezesa Judenratu – Żydowskiej Rady Starszych w getcie warszawskim – i kronikę Emanuela Ringelbluma – twórcy konspiracyjnego archiwum w getcie. Zwłaszcza dzienniki – uważa – „nie pozostawiają cienia wątpliwości”, że getta „w istocie rzeczy były zbudowanymi w latach 1939-1942 przez polskich Żydów za zgodą okupujących polskie ziemie Niemców autonomicznymi prowincjami żydowskimi”. Żydzi „po raz pierwszy od ponad dwóch tysięcy lat zbudowali zręby struktur żydowskiej państwowości”.

  Według Kurek w pierwszych latach okupacji najbardziej zagrożeni byli Polacy, Żydzi zaś delektowali się „autonomiami i izolacją gett. Głodnych wprawdzie i chłodnych, ale z wolną sobotą, żydowskimi tramwajami, własną pocztą, policją teatrami, restauracjami”; „na przełomie 1941/1942 roku czuli się za wzniesionymi przez siebie murami bezpiecznie i otwarcie mówili: »Nie chcemy zbratania z Polakami «”.

  W latach 1939-42 Warszawa poza gettem „była ponura i smutna. Żyła w niej ludność zaszczuta niemieckimi łapankami, egzekucjami i wywózkami do obozów koncentracyjnych”. W tym czasie „getto warszawskie () bawiło się”. Kurek cytuje kronikę Ringelbluma: „W »Melody Palace « odbyła się zabawa karnawałowa z konkursem na najpiękniejsze nogi. Getto tańczy”; „Policjanci żydowscy (…) wypełniają najelegantsze lokale [w towarzystwie] pięknych kobiet. (…) Ich eleganckie, lśniące, wysokie buty oficerskie imponują – jak widać – kobietom” (zapis z 1941 r.).

  Dzieci konały na ulicach

  Ewa Kurek pisze, jakby poza jej świadomością pozostawało, jak wyglądało życie w gettach. Tylko mimochodem wspomina o „nieludzkich warunkach bytowych” w getcie łódzkim.

  Kiedy 16 listopada 1940 r. władze okupacyjne zamknęły getto w Warszawie, na jego obszarze (ok. 307 ha) znalazło się ok. 450 tys. Żydów ze stolicy i okolicznych miejscowości. Do lata 1942 r. z głodu, chorób i wyczerpania zmarło 100 tys. jego mieszkańców.

  Na miesięczne kartki aprowizacyjne można było kupić na osobę zaledwie 2,5 kg chleba, ok. 20 dkg cukru, czasem – brukiew, ziemniaki, mydło. By przeżyć, trzeba było mieć dodatkowe jedzenie – najczęściej szmuglowane z drugiej strony muru. Była to bardzo niebezpieczna działalność – jej ceną często była śmierć. Dlatego ceny produktów w getcie były o wiele wyższe niż poza nim. Ci, którzy wyprzedali się już ze wszystkiego, nie mieli żadnych możliwości kupowania jedzenia na gettowym czarnym rynku. Byli skazani na pomoc społeczną, żebranie na ulicach, powolne konanie z głodu.

  Z kroniki Ringelbluma:

  „Ostatnio prawie na co dzień na ulicach, pośrodku chodnika, leżą nieprzytomni lub zmarli ludzie. (…) Żebrała jakaś matka, która miała przy sobie dziecko; okazało się, że było ono martwe. Na ulicy żebrzą trzy- i czteroletnie dzieci” (luty 1941).

  „W niektórych domach żydowskiej biedoty (…) wymierają całe rodziny”; „przed domem przy Muranowskiej 24 (…) sześcioletnie żebrzące dziecko konało (…) całą noc i nie mogło doczołgać się do kawałka chleba, zrzuconego z balkonu” (oba zapisy z sierpnia 1941).

  W getcie panowała straszliwa ciasnota – na izbę przypadało przeciętnie sześć-osiem osób. Sprzyjało to – przy niemożliwości zachowania higieny i braku środków czystości – epidemiom i stanowiło dodatkową torturę psychiczną i fizyczną.

  Od października 1941 r. karą za nielegalnie przebywanie poza gettami – owymi „autonomicznymi prowincjami żydowskimi” – była śmierć.

  Mimo tragicznego położenia mieszkańcy getta próbowali pomóc najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym. Czytali też książki, słuchali muzyki i chodzili do teatru. I nawet na tańce – co tak wybija Kurek.

  – Oczywiście, że się w getcie bawiono, co wieczór różne organizacje czytały klasykę polską i żydowską – mówi Marek Edelman, jeden z dowódców Żydowskiej Organizacji Bojowej i powstania w getcie w 1943 r. – Ci ludzie chcieli pozostać ludźmi i dlatego zajmowali się kulturą.

  Kurek to jednak nie interesuje, podobnie jak nie interesuje jej prowadzone w getcie tajne nauczanie, badania naukowe ani działalność Janusza Korczaka, który kierował żydowskim Domem Sierot i zginął wraz ze swymi wychowankami wywieziony do Treblinki. Ani nadludzkie wysiłki tych, którzy starali się ratować chorych i umierających, co opisała np. Adina Blady-Szwajger, lekarka z getta: „Na łóżeczkach (…) po troje, czworo dzieci. (…) Dzień pracy coraz dłuższy, coraz większe zmęczenie pielęgniarek, które same słaniając się na nogach, przemywały odleżyny, układały obrzęknięte ciałka na boku” (jesień 1941, za: „Pamięć. Historia Żydów polskich przed, w czasie i po Zagładzie”).

  „W granicach żydowskiej idei”

  Z lektury dzienników Czerniakowa Kurek wyciąga wniosek, że „negocjował” z władzami niemieckim „warunki współpracy, po czym natychmiast z jak największą skrupulatnością wprowadzał je w życie”.

  Kurek pisze tak, jakby nie wiedziała, że „negocjacje” z hitlerowcami polegały na staraniach o poprawę położenia ludności – prezesi rad żydowskich zabiegali choćby o złagodzenie niemieckich okrucieństw. I że Niemcy wielu z nich bili, znieważali, aresztowali; wielu zginęło, gdy się przeciwstawiali.

  Kurek dowodzi, że skoro drut kolczasty i mur, którym Niemcy odgrodzili getto, sfinansowali Żydzi, to znaczy to, że izolacja „żydowskiej autonomii” od Polaków „mieściła się w granicach żydowskiej idei”. Cytuje słowa Czerniakowa z kwietnia 1940 r.: „Poruszyłem sprawę murów. Dałem materiał”; „za mury zapłacimy” – tak jakby te zapisy w jego dzienniku świadczyć miały o gorliwej współpracy z Niemcami. Pomija takie świadectwa zamkniętych w getcie, jak np. Chaima Arona Kapłana: „Judenrat buduje masowy grób na własny koszt; oczywiście gdyby okupant nie żądał tego, Rada sama z siebie nie wpadłaby na pomysł budowania ufortyfikowanych murów, zamykających własny naród”.

  Autorka książki cytuje Czerniakowa i Ringelbluma tak, jakby nie rozumiała, że nie mogli oni o wszystkim pisać wprost, że używają ironii lub szyfrują fakty – na wypadek gdyby ich zapiski wpadły w ręce Niemców. Dlatego Czerniaków jawi się w jej ujęciu jako żarliwy niemiecki współpracownik, a nie dźwigający ciężar ogromnej odpowiedzialności człowiek, który reaguje na polecenia Niemców i, w pewnym zakresie, stosuje opór, perswazję, łapówki – byle tylko uratować jak najwięcej rodaków. A Ringelblum staje się piewcą demoralizacji getta, a nie działaczem konspiracji i twórcą bezcennego archiwum.

  Żydowscy kaci!

  Ewa Kurek pisze jako o rzeczy „niesłychanej”, że do tej pory „do świadomości historyków oraz (…) ogółu społeczeństw dociera jedynie informacja o tym, że wszyscy zamordowani Żydzi byli ofiarami”, a „wokół żydowskich katów od dziesięcioleci panuje martwa cisza”. Po „wczytaniu się głębiej” w źródła oraz analizie „coraz odważniej prowadzonych najnowszych badań” stwierdza, że „obraz Niemców jako katów pozostaje bez zmian, lecz Żydzi coraz wyraźniej jawią się nie tylko jako ofiary”; rolę katów swoich braci odegrali w czasie wojny ci Żydzi, „którzy z jakichkolwiek pobudek uczestniczyli w którymkolwiek z etapów zagłady własnego narodu lub poprzez służbę w niemieckich formacjach wojskowych wspierali ludobójstwo hitlerowskich Niemiec”. Chodzi jej m.in. o pracowników Judenratów i o funkcjonariuszy żydowskiej policji w gettach.

  Ale fakty, do których odwołuje się Kurek, nie są nowe. Istnieje obszerna literatura dotycząca współodpowiedzialności i dylematów moralnych, przed którymi stały powołane przez Niemców Judenraty reprezentujące społeczność żydowską wobec nich, a także egzekwujące ich zarządzenia. Po wojnie ci członkowie Judenratów, którzy posunęli się w kontaktach z Niemcami za daleko, stawali nawet – o ile przeżyli – przed sądami.

  Wewnętrznego porządku w gettach pilnowała policja żydowska podporządkowana Judenratom, ale zmuszona też wykonywać bezpośrednie rozkazy Niemców. Policjanci stopniowo zaczęli uważać się za coś lepszego od ogółu, bili i używali przemocy. W czasie deportacji mieszkańców gett do obozów byli już powszechnie znienawidzeni. To wszystko od dawna wiadomo.

  Kurek, powołując się na relację więźnia z obozu w Sobiborze, pisze: „Żydzi z całą pewnością uczestniczyli w opróżnianiu komór gazowych z zamordowanych współbraci i unicestwianiu ich ciał”, choć dodaje: „Można (…) zastanawiać się nad psychiką ludzi, którzy pozostając przy życiu, »szykowali « na śmierć swoich najbliższych, lecz fakt zniewolenia i realna groźba śmierci zdejmuje z nich katowskie piętno”.

  Chodzi o członków Sonderkommand – grup roboczych zmuszanych m.in. do obsługi krematoriów.

  Samuela Willenberga, który w październiku 1942 r. znalazł się w Treblince, Niemcy włączyli do komanda sortującego ubrania po zagazowanych. – Weź tę paczkę palt – krzyknął do niego pewnego razu nadzorca. „Gdy się schyliłem, aby ją podnieść, mignął mi znajomy kolor – wspominał Willenberg po latach. – Nachyliłem się i wyciągnąłem małe brązowe paletko mojej najmłodszej siostrzyczki Tamary i połączoną z nim spódniczkę mojej starszej siostry Ity, jakby splecione w siostrzanym uścisku. (…) Z peronu dolatywał stuk wtaczających się wagonów z nowymi ofiarami. I czułem, że zacznę krzyczeć”.

  W książce Ewy Kurek, pełnej kategorycznych sądów, mało jest empatii i prób wczucia się w takie tragedie.

  Nowa Hannah Arendt

  Ewa Kurek odrzuca zarzuty o manipulację źródłami.

  „Gazeta”: – Przeciwstawia Pani smutną i ponurą Warszawę bawiącemu się gettu. U Ringelbluma można znaleźć mnóstwo opisów ludzi masowo umierających z głodu w getcie.

  – Tego, że getto się bawiło, dowodzą żydowskie źródła. Nie wymyśliłam sobie też np. wolnej soboty w getcie warszawskim, własnej poczty czy teatrów. Jeśli ktoś chce zarzucić mi fałszerstwo, niech najpierw udowodni, że źródła, na które się powołuję, kłamią – mówi Kurek.

  Nie ukrywa, że spodziewała się krytyki po publikacji książki. Przywołuje Hannah Arendt, autorkę pracy „Eichmann w Jerozolimie. Rzecz o banalności zła”, w której opisała także postawy Żydów w czasie II wojny, „za co wylano jej na głowę kubeł pomyj”: – Liczę się z tym, że mnie spotka to samo. Rozwinęłam myśl rzuconą przez Arendt.

  Jednak Arendt wyraźnie zaznacza, że chodzi jej o rozpatrzenie zjawiska współpracy części Żydów z Niemcami w całym kontekście wydarzeń wojennych. Nigdzie także nie twierdzi, że można mówić o jakiejś wyjątkowej, dużej grupie „żydowskich katów”, którzy odegraliby wyjątkową rolę w Zagładzie. Kurek zdaje się tego nie zauważać.

  Habilitacji nie będzie

  Praca „Poza granicą solidarności” miała być rozprawą habilitacyjną. Przeczytali ją historycy z KUL-u. Uznali, że nie spełnia wymogów .

  – Mam świadomość, że w tej książce kryje się potężny, niebezpieczny ładunek. Na pewno nie chciałabym, by ktoś próbował wykorzystać ją do retoryki antysemickiej – mówi Kurek. – Będę za to pozywać do sądu. Polscy Żydzi byli doskonale zorganizowanym politycznym narodem. Budując autonomię, zachowali się tak jak Polacy podczas I wojny światowej – Rosjanie z Niemcami biorą się za łeb, a Piłsudski buduje państwo polskie. Kto wie, czy Czerniaków nie wziął za wzór właśnie jego. Polscy Żydzi wykorzystali swoje umiejętności polityczne do maksimum. Ale nikt nie przewidział, że Hitler stworzy krematoria. I tu tkwi dramat.

  Jednak Czerniaków nie myślał o „budowaniu autonomii”. Kierował się przekonaniem, że przy sprzyjających warunkach – jeśli nastąpi szybka klęska Niemców – można uratować większość mieszkańców getta – postępując ostrożnie, unikając rozdrażniania okupanta; słowem – że można przetrwać. Był gotów iść na kompromisy i posuwał się nawet do tego, by wydawać na śmierć jednych, by ratować pozostałych. Ale 23 lipca 1942 r., dzień po tym jak rozpoczęła się w warszawskim getcie wielka akcja deportacji do Treblinki, świadomy, że nie może się jej przeciwstawić, popełnił samobójstwo.

  Według Kurek odebrał sobie życie dlatego, że zrozumiał, iż „polityka współpracy z Niemcami okazała się straszliwym w konsekwencjach politycznym błędem”. Ta polityka to stworzenie w warszawskim getcie „autonomicznej prowincji żydowskiej”. Jednak takich „autonomii” nigdy w okupowanej Polsce nie było.

  Książka Ewy Kurek „Poza granicą solidarności. Stosunki polsko-żydowskie 1939-1945” (Wyższa Szkoła Umiejętności, Kielce 2006) ukazała się w nakładzie 300 egz.

  Za pomoc dziękujemy pracownikom Centrum Badań nad Zagładą Żydów IFiS PAN i kierującej nim doc. dr hab. Barbarze Engelking-Boni

  Korzystaliśmy m.in. z: „Adama Czerniakowa dziennik getta warszawskiego. 6 IX 1939-23 VII 1942”, Warszawa 1983, oprac. i przypisy Marian Fuks; Emanuel Ringelblum, „Kronika getta warszawskiego. Wrzesień 1939 – styczeń 1943”, wstęp i red. Artur Eisenbach, przeł. z jidysz Adam Rutkowski, Warszawa 1983; Chaim Aron Kapłan, „Scroll of Agony. The Warsaw Diary”, transl. and ed. by Abraham I. Katsh, London 1999; Samuel Willenberg, „Bunt w Treblince”, Warszawa 2004; Barbara Engelking-Boni, Jacek Leociak, „Getto warszawskie. Przewodnik po nieistniejącym mieście”, Warszawa 2001; „Pamięć. Historia Żydów polskich przed, w czasie i po Zagładzie”, Barbara Engelking-Boni i inni, pod red. Feliksa Tycha, Warszawa 2004

  Kim jest Ewa Kurek?

  Skończyła KUL. Była redaktorem i wydawcą podziemnego „Biuletynu Informacyjnego NSZZ »S « FSC Lublin”, współpracowała z redakcją podziemnych „Spotkań”. U schyłku lat 80. obroniła na KUL-u doktorat o udziale żeńskich zgromadzeń zakonnych w akcji ratowania dzieci żydowskich podczas okupacji. Jest także autorką m.in. „Ucieczki z zesłania” (wydane w podziemiu), „Gdy klasztor znaczył życie” i „Żydzi, Polacy, czy po prostu ludzie „. Za scenariusz i reżyserię filmu dokumentalnego „Kto ratuje jedno życie…” otrzymała nagrodę specjalną IX Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Łodzi (1998) oraz I nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie (1999). Kilka lat wcześniej nagrodziła ją Polcul Foundation za działania na rzecz porozumienia między narodami polskim i żydowskim. Za taką działalność dostała 15 sierpnia br. także wyróżnienie Kościoła polskokatolickiego „Serce dla serc” w dziedzinie ekumenizmu.

  W 1995 r. wydała książkę „Zaporczycy 1943-1949” o oddziale podziemia antykomunistycznego. Autorce i wydawcy wytoczyła proces rodzina zmarłego w 1994 r. Władysława Siły-Nowickiego, w czasie wojny żołnierza AK, po wojnie inspektora WiN, później obrońcy w procesach politycznych. W relacjach przytaczanych w książce jawi się on jako osoba podejrzewana o współpracę z SB. Kurek przegrała we wszystkich instancjach. Sąd nakazał jej usunięcie fragmentów tekstu oraz publikację przeprosin. W zeszłym roku ukazało się kolejne wydanie „Zaporczyków” z informacją na okładce, że książkę ocenzurowano.

  http://wyborcza.pl/1,76842,3558299.html

 21. Marucha said

  Re 16:
  Panie Hulajdusznik,

  Gdyby doszło do rozliczenia między „zaborczą” Rosją a „podbitymi” plemionami syberyjskimi, to nie byłyby one w stanie się wypłacić do końca świata.
  Swoje istnienie, swoją autonomię, zachowanie kultury i języków zawdzięczają wyłącznie Rosji – bez niej wyginęłyby, a ich ziemie zagrabiłoby pewne demokratyczne państwo.

  Co zaś się tyczy Ukrainy – to nie mają oni żadnej swojej ziemi.

 22. Hej j Slowianie said

  16
  Hulajdusznik
  Rosja sowiecka bez bicia, bombardowania i w ogole interwencji wojennej oddala wolnosc republikom, choc w tych bywszych republikach byly ziemie rosyjskie: Balty, Ukraina,
  I tak sie wydaje, ze niektore bywsze republiki dosc zaluja, ze ich Rosjanie opuscili.
  Zeby bylo jasniej, to Rosja WYPLACILA tym bylym republikom wszystkie dlugi.
  Chyba nie bardzo mozna wstawic Rosje na rowni z Anglia czy USA.
  Rownie dobrze mozna sie spierac na temat odpowiedzialnosci za to kto i co ukradl..
  Bo Ameryke Polnocna nie podbili Amerykanie tylko Anglicy, Francuzi, Hiszpanie… Przestepstwa jankesowskie mozna liczyc od momentu, kiedy Amerykanie mordowali inne narody juz na wlasny rachunek, kiedy powstalo niepodlegle panstwo USA.

  Natomiast mnie intryguje bardzo zbiorowa Nagroda Pokojowa Unii i panstw NATO,
  Kto i komu powinien oddac Kosowo?
  Juz sobie wyobrazam dyskusje na temat kto i za co powinien zaplacic. Nam sie od Anglii naleza duze pieniadze.
  I jak zaczniemy dochodzic roszczen, to za dupe wartoby wziac Anglie, Francje i USA w pierwszym rzedzie. No i niech ktos sprobuje!
  Dochodzi jeszcze takie klopotliwe pytanie: Kto tak naprawde zabral nam Lwow i cala Zachodnia Ukraine?
  Jest jeszcze jedno pytanie, kto i w jakim celu stworzyl Organizacje Narodow Zjednoczonych.

 23. Re 21:
  Panie Marucha,

  Z tą Rosją to nie do końca jest tak jak pan to widzi. Argument o zawdzięczaniu, jaki pan zastosował to właśnie „usprawiedliwienie” dla tej całej reszty „dobroczyńców”. A to, że lepiej iż to byli Rosjanie a nie kto inny…? Wiem. Rosjanie sami byli w 300-letniej niewoli. Należy też pamiętać, że Rosją nie zawsze władali Rosjanie a w Rosji Sowieckiej 66 milionów Rosjan przeniosło się w zaświaty bynajmniej nie z przyczyn naturalnych. Rosja dzisiejsza chce być spadkobiercą zarówno Rosji carskiej, jak też tej sowieckiej (czytaj żydowskiej). To nie jest mój wymysł. W Rosji żyje ponad 130 narodów. Kilkadziesiąt milionów Rosjan żyje poza Rosją.

  Co zaś się tyczy Ukrainy – to oni, czy raczej uny mają tę całą ziemię, która nigdy ych nie była, dlatego też umieściłem ten nielegalny twór na powyższej liście.

  ——
  Pana wpis w niczym nie podważa mej wypowiedzi 21.
  Admin

 24. Takoma said

  Panie Michalkiewicz zrobilem wpis na ten termat pod artykulem: „Dlaczego-polscy-politycy-nie-mowia-nam-o-aferze-polsko-zydowskiej”
  kommentarz: #16
  co Admin okreslil jako lopotologia. Niestety to jedyna methoda by dotrzec do wielu czytaczy.

  W skrocie: Mafia PO-PiS wraz z przemyslowcami Holokastu od lat probuja dogadac sie kto ile wezmie od geszeftu jaki postanowli razem zrobic kosztem polskiego podatnika (65mld. ponoc podskoczylo na 300 mld). Obecna “wojna” z zydami to przejaw ze idzie w kierunku ostatecznego rozwiazania “problemu odszkodowan dla zydow” i wszyscy sie spiesza bo czasu zostalo niewiele i dlatego przyslali posrednika J. Danielsa.

  Prosze o naglasnianie tego geszeftu jak najszerzej w lopatologicznej formie, bo takie jest spoleczenstwo. Moze tak jak padl geszeft Rywina, gdy wyszedl na swiatlo dzienne, ten tez padnie. Inaczej w niedalekiej przyszlosci Polacy podziela los Palestynczykow lacznie z obecnymi “elitami” i “politykami” okradajacymi ojczyzne.

 25. Adam said

  Re. 7

  Pani Kwiecista,

  we własnym kraju Polakom zostało tylko pisanie petycji. Dzisiaj w sprawie Jedwabnego, jutro w sprawie zachowania nazwy Polska i ojczystego języka, pojutrze w sprawie niezamykania Polaków w rezerwatach, zakazu polowania na nich i sprzedawania ich dzieci w seksualną niewolę.

  Petycje, petycje, petycje…

 26. Kwiecista said

  Re. 22
  Pan się lepiej przyznaj, że się pan boisz podpisać cokolwiek własnym imieniem i nazwiskiem, a do tego chcesz pan tym innych zarazić.

 27. Re: Artykul…
  zydowscy „naszczelnicy” panstwa sprawujacy kontrole nad w slusznej wiekszosci idiotami I durniami z „dyplomami” dosc skutecznie nakladaja coraz to „wymyslne” rodzaje podatkow…

  Co robic? Nic nie robic. Siedziec przez plazmowymi „szczekaczkami” zydowskimi I czekac, az Pan Bog za nas uporzadkuje ten caly zydowski lichwiarski cyrk na „kwadratowych kolach”..

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. Re: 24 cd.
  W uzupelnieniu p. dr. Jaskowski wyjasnia:

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. Borton said

  obaj Kaczynski brothers to JUDEN , ich miejsce w Eretz Israel

 30. Adam said

  Droga Pani Kwiecista, kiedy zapraszam gościa, częstuje go obiadem, a on zamiast wyjść o normalnej porze sprowadza swoich kolegów wraz z rodzinami i wspólnie zajmują wszystkie moje pokoje, przejmują srebra rodzinne, a na koniec wystawiają mnie na wycieraczkę lub przed dom, to co w takiej sytuacji da mi pisanie petycji?

  Co dało Palestyńczykom? A też pisali.

 31. Jan said

  Po potopie (około 4 500 lat temu) pozostało 8 osób, Noe ze swoją rodziną.
  Ilu pozostałych przy życiu „upadłych aniołów” osiadło z powrotem na Ziemi, zapewne niewielu. Ale historia zaczęła powtarzać się od nowa. Spółkowanie z ludzkimi kobietami, rodzenie się wielkich osobników, zwanych Nefilim, a więc hybryd anielsko-ludzkich. Hybrydy te szybko przejęły władzę na Ziemi a do walki z nimi wysyłano dzieci, wnuki i dalsze pokolenia Noego.
  Złamaniem przymierza z Bogiem, ludów Izraela (wszystkich pokoleń wywodzących się od Noego) było zaprzestanie walki z tymi hybrydami, Nefilim. Przymierz polegało na tym, że walka z nimi miała być prowadzona w sposób ciągły, do ich całkowitej eksterminacji, gdyż osobników tych, nie było w Boskim planie.

  Były to szkodniki, które przetrwały do dzisiaj a nazywamy ich żydami.

  Nie mogąc nas pokonać przez 3 000 lat, stworzyły im „upadłe anioły” religię z którą od strony podbitego zachodu Europy, od 1 000 lat ciągną hordy bydła, bastardów (hybryd) anielsko-kobiecych.
  Bóg pokarał nas unicestwianiem, przez to hybrydowe, bezduszne gówno. Ale nadchodzi czas wyrównania rachunków! Smród przepoconego czosnku, już niedługo przestanie nam dokuczać.

  Nasza kara ma się ku końcowi!

 32. Kwiecista said

  Re. 27
  To siedź Pan i czekaj aż inni za Pana załatwią.
  Sam fakt blokowania (na przeróżne sposoby) podpisywania tej petycji mówi sam za siebie.

  Dr Ewa Kurek jest świadoma z kim i z czym ma do czynienia.
  Wystarczy poczytać tu
  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/wiadomosci/

  Podpisz Petycję!

  Podpisz Petycję do Sejmu w sprawie wznowienia ekshumacji w Jedwabnym!
  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/podpisz-petycje/

  Pewnie rewolta się Panu Adamowi podoba – ze skutkami jak u Palestyńczyków.

 33. Adam said

  Podpiszę każdą petycję, ale jak będzie polski sejm i niepodległa Polska. a nie kneSejm i Kurki o semickim wyglądzie.

  Tu potrzeba Świętego Jerzego, który pokona bezzębnego mlaskającego potwora, a nie żadne tam petycje…

 34. Do 27 Sorry ale przekazuję komentarz, bardzo dobry do internetu.

  Czekam jak Izrael zagrozi Polsce,bombą atomową.
  Polacy to nie Araby.Nie boją się epidemii świńskiej ani chorób zakażnych.

  Izrael ma jeszcze szczęście że otrzymuje forsę z EU w tym od Polski, i od USA.W innym przypadku epidemie gdyby Araby zastosowały taktykę Sadama,zaatakowały by Izrael,

  Izrael który decyduje w Polsce,(Mosad)już się wkurzył i zaatakował administracyjnie (prawo) chrześcijan w Izraelu,przedstawicieli Katolików,Protestantów,Luteranów a nawet Mormonów(jestem stary Mormonem,popierającym dla chrześcijan…..4-10 kobiet, żon, partnerek))

 35. Kwiecista said

  Re. 29
  Wówczas petycje staną się niepotrzebne, a tacy jak Adam staną się w Polsce zbędnym obcym ciężarem.

 36. Plausi said

  Spróbujmy pojąć

  podstawy funkcjonowania:

  1. zawsze ” z Żydami … nie chodzi o żadną „historyczną prawdę”, tylko o interes”

  2. „Synagoga jest źródłem wszelkiej zbrodni.”

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/09/my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami-czyli-michnik-szczery-po-alkoholu/comment-page-1/#comment-6910

  „Goje – jak to goje – nawet nie zaprzeczali, tylko z oburzeniem przypomnieli, ze jeśli mordowali i łamali kości, to przecież na rozkaz swoich ukorzenionych przełożonych!”

  3. Ten system funkcjonuje jedynie dzięki Gojom szabasowym, jak choćby:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  w tym przy niebywałym wsparciu tzw. „elity” powiedzmy „rodzimej”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/#Heine

  która zaszczepiła Polakom niebywałe pojęcie patriotyzmu, zasadzjące się na samozniszczeniu, jak to zręcznie Polacy dowiedli choćby w patriotycznej inscenizacji dla nicht przygotowanej pod teatralną nazwą NSZZ „S”.

  Doprawdy intersująca jest ta analiza Michalkiewicza, naszym zdanie nieźle eksponuje istotne fakty, dziiś już historyczne. Njlepszy dowód, że można się na błędach uczyć, błędach młodości.

 37. @8

  Dzięki za księdza profesora Guza. Pierwszy raz obejrzałem. Jestem pod wielkim wrażeniem.

 38. snag said

  14 ,…

  Jaką wartość informacyjną mają videa bez angielskiego tłumaczenia treści na zachodzie? Żadną a w kraju to nic więcej jak licytacja z żydami kto jest większą ofiarą zamiast wziąć się w garść i walczyć o swoje. Żydzi przynajmniej coś z tego mają bo umia doić i grać na sumieniu a wy się onanizujecie. Dorzuć człowieku angielski tekst a ilość wizyt na video zrekompensuje ci koszt tłumaczenia i pożytek jakiś z twojej fatygi na zachodzie.

  Na video żyd szkaluje po angielsku a nie hebrajsku czy yiddish i wie dlaczego to robi, tylko do was to nie dociera.

 39. Adam said

  Re. 31.

  To sobie składajcie te petycje do kneSejmu, tylko lampek chanukowych nie palcie.

 40. Do 29.Tak.Ja również.
  Do 33.Tak.
  Do 28.Motyw graficzny i skrypt tej strony jest fatalny. Strona o takim formacie,z petycję musi być w kilku językach.
  Musi posiadać tylko do 400 kb. Bez ZiP, bez java script, który kontroluje stronę i wysyła dane użytkowników.Ze skryptem blokującym IP.
  Email muszą być autentyczne.

  Strona citizengo.org/pl/signit/84089/view jest bardziej komunistyczna aniżeli strony w Chinach.Podpisy na tej stronie nie mają znaczenia.

  Kochani.

  Ignacio Arsuaga, właściciela strony internetowej podającego się, za ultra-katolika, radzę sprawdzić i nie podpisywać.
  To jest pułapka i łapanka dla naiwnych.Przykro mi Pani Kurek.Pani ,propozycje nie są do końca przeanalizowane.Nawet Pani strona nie jest ubezpieczona na 30 złotych miesięcznie.

  Ten Pan nigdy nie był przeciw odbieraniu dzieci z mniej zamożnych rodziny w Hiszpanii czy też w EU.
  Tak jak Pani Kurek.Nie protestowała.

  Nigdy nie protestowali przeciw płatnym lekom i leczeniu w Polsce czy też w Hiszpanii czyli odrzucają humanitarny system przyjazny,w Służbie Zdrowia, znany w Szwecji, w Niemczech,w Austrii.

  Nie podpisywać gdyż to jest iluzją dla Polski a zyskiem dla dotacji z EU ,dla właściciela strony.Pana ARSUAGA.Proszę czytać strony po hiszpańsku do jasnej cholery.Moim zdaniem jest on znakomitym agentem administracji Hiszpanii.
  Nie tylko. Jest dobry ale są lepsi….w Polsce.

 41. Re: Do piszacych petycje I listy protestacyjne…

  Z niechecia jestem autorem kilkunastu petycji I listow protestacyjnych do zydowskich wlodarzy z kneSejmu.
  Od samego poczatku bylem niechetny pisania „listow” w wersji uzalania I poplakiwania do zydowskich k…rew, ktore NIGDY na zaden nie odpowiedzialy, a nawet nie zareagowaly, a punkty „uzalania” staly sie dla „nich” swego rodzaju sygnalem do szybszego „przykrecania sruby” dla polskiej gawiedzi, a autorow (na terenie Polski) SB bralo pod „obserwacje”…

  Powtorze jeszcze raz: Z K…RWAMI SIE NIE DYSKUTUJE, ani nie UKLADA, ani w ZADEN KOMPROMIS sie nie wchodzi…K…rwy zydowskie sie ELIMINUJE (likwiduje) z zycia politycznego I ekonomicznego (czyt. finansowego kartelu lichwiarskiego).

  Nie zamierzam obnizac podatkow. Zamierzam je calkowicie zlikwidowac (w ciagu 4-6 miesiecy)
  Nie zamierzam walczyc z bezrobociem. Zamierzam go calkowicie zlikwidowac…
  NIe zamierzam wyjasniac spraw niewyjasnionych, ale zamierzam ujawnic autorow tych k…restw…i sila rzeczy wsadzic za „kratki” (bez znaczenia czy jest to moj brat, szwagier, corka czy syn…)

  Ile to razy upominalismy tych s…synow z „kneSejmu”, aby przestali krasc, oszukiwac i oklamywac? 1000 razy? 10.000 razy?

  Ile to czasu zydzi mieli do tego aby przestac krasc, klamac oszukiwac? Czy 2000 lat nie jest az nazbyt dlugi czas???

  Mysle, ze wkrotce nastapi koniec tej zydowskiej „szopki” i rachunek beda musieli zaplacic za swoje nikczemnosci…

  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 42. Stan said

  Przypominam sobie, jak w PRL-u w telewizji pokazywano nam filmy archiwalne i fabularne z II w.św.
  Zastanawiałem się wówczas, po co to wszystko? Ciągle wojna i wojna.
  Dzisiaj wiem, że to miało swój sens i cel.
  Nikomu wówczas nie przyszło do głowy, że Polska w przyszłości stanie się światowym
  chłopcem do bicia w kwestii żydowskiej.

  Sprzedano media „innym” i w ten prosty sposób dzisiaj nie ma prawie żadnych środków do własnej obrony.
  „Oni” piszą co chcą i jak chcą i co ??? Obrażanie sie, wzajemne pyskówki, szczucie.
  Prawda czy kłamstwo dzisiaj jest nieważne.
  Liczy się tylko to, kto pisze i gdzie pisze. Kto kieruje mediami ten ma władzę i wpływy na całym świecie.
  Takie są fakty niezależnie,od tego czy to się naiwnym zasrańcom politycznym podoba, czy nie.

  A dlaczego dzisiaj Polonia i telewizja w Polsce nie pokazuje dostępnych filmów archiwalnych
  i nie prowadzi radiowych informacji archiwalnych z II w.św.?
  W telewizji niemieckiej prawie codziennie można zobaczyć filmy
  archiwalne z II w.św. i cała prawdę historyczną.

  Dlaczego Polacy nie pokazywali filmów archiwalnych w ostatnich 30 latach ???
  Czy to głupota i ciemniactwo, czy działalność zaplanowana?
  Naiwni ciemniacy, a Polak mądry po szkodzie ? !!!
  Dzisiaj troska o własne klepisko i petycje ???
  Coś tu nie gra i jest nielogiczne.

 43. snag said

  36 ,…

  Przybastuj senor Jaśko, nie wszystkich bo nie bedzie na kogo psioczyć i zganiać własnego nieudacznictwa ,…

 44. Do 36.”działalność zaplanowana?” Tak.Oczywiście.

  Wszyscy urodzeni i wykształceni w PRL teraz plują jadem na PRL i Rosję.

  Populacja w PRL wzrosła.W roku 2018 spada.
  Układy mafijne i gangsterskie w Polsce 2018 dominują .Na rozkaz Izraela, wraz z produkcją i handlem narkotyków.

 45. snag said

  Stan @ 37 ,…

  Gdyby w czasie wojny nie było tyłu zidiociałych frajerów którzy ryzykowali życiem swoim i rodziny nie mielibyście dziś tego problemu a że było ich więcej niż gdziekolwiek gdzie kara za ukrywania żyda nie była większa niż mandat za nielegalny parking zbyt blisko hydrantu (Holandia) to macie co macie.

 46. Kwiecista said

  No i mamy powyżej spory wysyp tchórzliwych osób bojących się już nawet własnego cienia.
  Panie Jasiek z Toronto Pan też strachoput.
  Ta petycja jest z żądaniem, a nie z prośbą.
  Do tego jest ona szczególna i w szczególnych zaistniałych teraz warunkach.

  Oczywiście Pan nie chcesz, aby rządzących wziąć teraz w kleszcze.
  Sprytu i taktyki Panu brakuje.
  Pan myśli ….
  to ja przypomnę panu bajkę o indyku, który też myślał.

  W imię ustalenia prawdy żądamy przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem – Podpisujemy petycję
  https://jozefbizon.wordpress.com/2018/02/21/w-imie-ustalenia-prawdy-zadamy-przeprowadzenia-ekshumacji-w-jedwabnem-podpisujemy-petycje/

 47. troll polonii said

  38
  Marek Lipski

  No, bez przesady!!!.
  To na ogol urodzeni i wychowani w ubeckiej obecnej Polsce „nauczaja” tych z czasow PRL-u o „upadku Polski za czasow rzadow Bieruta, Gomulki czy Gierka.

  Wielu z nas, wyksztalconych w PRL robi na blogach za „trolli”, komuchow i agentow Putina, jak tylko probuja przypominac uslugi socjalne w PRL, i dostep bezplatny do wiedzy kazdego mlodego i doroslego obywatela Polski.

  Kazde wspomnienie o potedze gospodarczej Polski powojennej, o rozwoju przemyslu i wielkiej sile eksportowej – wywoluje u roznych ‚nawiedzonych’ milosnikow amerykanskiego barbarzynstwa fale oburzenia ; a w najlepszym razie … sceptyczne komentarze…balwanow.

  A gdy chodzi o Polonie, to w wielu przypadkach jest kontrolowana przez warszawska ubecje i PiS.

 48. Do 38.Szanowna Pani,

  1.petycja ma rację bytu tylko ze wsparciem prawnika cytującego prawo cywilne, karne w Polsce ale i prawo w EU zachodniej.

  Petycja musi być oparta na przepisach prawnych w Polsce.Na polskiej Konstytucji.Strona petycji jest w Hiszpanii,sorry a właściciel strony podlega prawu hiszpańskiemu a nie polskiemu.

  2.Ja jestem za petycją ale w formie przesłanych skanów danych personalnych, osoby popierającej petycję. Nawet na email z ssl.

  Nawet (to popieram) w formie papierowego listu na okreśony adres ale nie do NSA, wywiadu, czy też do Interpolu.
  Na dany adres, nawet Notariusza, szanowna Pani.

  Dlaczego?
  Rząd,administracja Polski i jej prawnicy mogą zarzucić błędy lub manipulacje.Nawet ,2 miliony podpisów online nie zmienią decyzji rządu, sejmu, senatu.

  Kontakt z notariuszem to są pieniądze dlatego proszę podawać konto i adres na który każdy może przesłać papierową petycję,wydrukowaną na podanych stronach.

  Pani incjatywa jest potrzebna ale w formie profesjonalej.Petycja ma wrogów,którzy nie śpią.

  Moje porady są gratisowe .Petycje realizowałem w EU zachodniej, z pomocą adwokata i notariusza.

  Online reklamowałem petycje na 50 domenach w różnych językach, w tym hebrajskim, chińskim.

  Jestem bezpartyjny ale nawet AfD w Niemczech i lewicę w Niemczech wschodnich obudziłem,gdy się dowiedzieli że tylko białe dzieci,w tym polskie, rosyjskie, żydowskie są odbierane rodzicom
  W BRD,w Austrii.
  Muzułmańskie są pomijane.
  Ze strachu przed wyrokami śmierci na pracownikach socjalnych.Ok.tysiące listów w workach pocztowych czyli bardzo dużo pracy.
  Podziwiam ale sorry nie na stronach hiszpańskiego właściciela.

 49. Kwiecista said

  Re. 40 Marek Lipski

  Nie marudź Pan. Prawisz Pan jak J. Daniels.
  Znaczenie prawne lokalizacji serwera byłoby wówczas, gdyby petycja nosiła znamiona przestępstwa.
  Ta petycja jest legalna, nie nosi nawet najmniejszych znamion przestępstwa, a zlecający petycję ma pełny wgląd do danych pod petycją. Jest ona również zgodna z polską konstytucją.
  Do czego i po kiego są Panu w tym przypadku potrzebni prawnicy? Przecież to nie jest pozew zbiorowy.
  Co się Pan tak martwisz na zapas. J. Daniels też się o to tak martwi.

 50. Re: 38 Kwiecista…

  Szanowna pani, kiedy ja „smazylem” listy protestacyjne I odezwy, to bardzo wielu Polakow sralo pod siebie ze strachu tylko czytajac…jesli juz o to pani chodzi…I aby nie bylo niedomowien…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. A kiedy napisalem w 1994 pierwszy Biuletyn, to rozdajacym na „polskiej dzielnicy” w Toronto (Roncesvalles) trzesly sie ze strachu rece wlacznie z przewodniczacym…

 51. Do 41.Cytowany Pan, przez Panią jest agentem Mosadu.Wypraszam sobie tego rodzaju impertynencje i pomówienia.

  Bzdury Pani pisze, że strona dla petycji jest akceptowana przez prawników i polityków.

  Nie jest ubezpieczona czyli nie posiada certyfikatu EU.Nie posiada polisy ubezpieczeniowej czyli Hiszpan, właściciel tej strony dla petycji, kpi sobie jak Kijowski z internautów.Pani namawia do przestępstwa czyli dobrowolnego przekazu danych osobistych ….do Hiszpanii?
  Tak jak żyd z FB?

  Petycje ?
  Tak ale proszę profesjonalnie,
  z szacunkiem dla osób popierających petycje.Tego Pani brakuje lub to jest prowokacja i zbieranie danych.

 52. Kwiecista said

  Re. 43 Mark Lipski

  Proszę uważnie i ze zrozumieniem przeczytać to, co ja napisałam i nie wciskać ludziom kitu w sprawie tej petycji.

  Żądamy Ekshumacji w Jedwabnem!

  Chcemy rzeczywiście dojść do prawdy. To jest konieczność prawna. Tutaj nie dopełniono podstawowych zasad prawa polskiego.

  Gdzie Pan tu doszukał się braku szacunku dla podpisujących tą petycję?

  J. Daniels zaporowo powiedział, że gdyby nawet 40 mln. podpisało tą petycję, to i tak wznowienia ekshumacji w Jedwabnem nie będzie.
  Trza więc blokownikom zrealizować wolę Danielsa, bo może stać się inaczej niż marzy się Danielsowi.

  Re. 42 Panie Jasiek z Toronto

  to było kiedyś, nie ta aura była.
  Teraz trzeba zawalczyć, bo aura jest sprzyjająca, i przyłączyć się do propagowania tej petycji samemu ją też podpisując. Głowa do góry, indyki na bok, i do boju.

 53. jaja said

  Petycjami to kaczor, zreszta nie tylko kaczor kazda wladza to sobie dupe wyciera! Co to da? Kwiecista nie wie o tym? Niech nie bedzie taka madra, nie poucza tu wszystkich bo zaden to ona autorytet. Bynajmniej dla mnie. Wyzej to sobie cenie dobra robote p.Jaska z Toronto. On sie sprawdzil przez lata, odwaznie glosi to w co sam wierzy a wierzy w to co uwaza za prawde. Nalezy mu sie uznanie.
  Moim zdaniem jest potrzeba zorganizowania grupy poteznego nacisku, ktora bedzie zdolna do przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem. Podpisami to mozna sobie zalatwic wyrok lecz nie uda sie sklonic wladz do podjecia docelowego dzialania.

 54. Do 44.Akcja zbierania podpisów w sprawie Jedwabnego na portalu należącym do żyda hiszpańskiego, podającego się za ultra katolika,jest manipulacją i perwesyjnym naganiaczem do zbierania danych osobowych,ludzi z Polski i od Polonii.Z EU
  Tak jak FB.Mam więcej napisać?

  „Pani Kwiecista”.Brakuje wam forsy na sprawę sądową w sprawie Jedwabnego? Są portale internetowe,wspierające akcje polityczne, gdyż to jest akcja polityczna.

  W obronie Polski? Wątpię.Trupy nie mają dzisiaj znaczenia tylko następne pokolenie dla którego w Polsce nie walczycie czyli jesteście żydami.

  Gdzie jest pomoc dla domów dziecka w Polsce?
  Gdzie są leki i leczenie bez opłat?
  Proszę sprawdzić przepisy prawne w Polsce.

  One jeszcze pozwalają założyć sprawę w sądach w Polsce.Nawet w formie „Żądamy Ekshumacji w Jedwabnem”.

  Zbieranie podpisów u żyda , Hiszpana kiedy on przekazuje dane osobowe?

 55. Re: 44 Kwiecista…
  Od „kiedys”, kiedy bylem wlascicielem 7 witryn internetowych, to w Polsce komputer byl luksusem, a o internecie wiedza byla na poziomie 0.002%. (1991-1993).
  Kazda strona (witryna) rozpoczynala sie: 666 = Gwiazda Dawida – 6 dokladnie takich samy linii, 6 dokladnie takich samych katow i 6 dokladnie takich samych trojkatow. I jest to jedyna figrura geometryczna plaska odpowiadajaca liczbie 666.

  Wszystko co jest obecnie poruszane (odslaniane) w sieci Internetu przez dziesiatki witryn, blogow, forum’ach dla mnie nie jest zadna tajemnica, a zmiany nastepuja w zaleznosci od pracowitosci tych, ktorzy okreslali „jaska z toronto” jako „nawiedzonego”, „oszoloma”, „fantaste” itp.

  Jesli chodzi o ostatnie 2 lata, kiedy pisze o calkowitej likwidacji wszelkich podatkow na terenie RP dla wszystkich Polek i Polakow, to nie dalej jak 4 miesiace temu wielu, ktorym wciaz wydaje sie ze duzo wiedza, stwierdzili autorytatywnie, ze jest to wrecz niemozliwe…
  (byl to swego rodzaju test na poziom swiadomosci, ktory „oblali”, ale ja wciaz jestem cierpliwy, wciaz sie pilnie ucze, bardzo duzo czytam i caly czas Bog jest ze mna, wiec ktoz odwazy sie byc przeciwko mnie???)…

  Ostatnio opracowalem 30 punktow (tzw. „jadlospisu”) krok po kroku jak wprowadzic Program Kredytu Spolecznego (Narodowego) i wyprowadzic szubrawcow, zlodzieji i oszustow w tym oczywiscie lichwiarzy za stalowe „firanki”.

  Ponadto zajmuje sie rowniez „wylawianiem mozgow”, ktore moglyby bez zadnego problemu zarzadzac nasza Ojczyzna w oparciu o Prawo Naturalne…

  Tak wiec polecam najpierw troche sie podszkolic, zdobyc troche wiedzy, a potem zobaczymy do czego papier, ktory wszystko „przyjmie” i przyjmowal” moze na cos sie zdac….

  I jeszcze jedno: kazda petycja, list protestacyjny czy odezwa, zawsze byla podpisana moim iminiem i nazwiskiem – jesli juz, a „aura” w tej materii w zasadzie niczego nie wnosi do dyskusji…, gdzie okupant jest wciaz dokladnie ten sam…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 56. Kwiecista said

  Re. 55 Jasiek z Toronto.

  Jak to nie zmieniła się teraz aura.
  „Dobra zmiana” mówi, że walczy o dobre imię Polski i Polaków, uchwaliła nowelę ustawy o IPN.
  No to jak jest taka dobra, to trzeba jej podrzucić petycję w sprawie wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.

  Panie Jasiek Pan chyba wie kto najbardziej drze gębę m.in. w sprawie noweli ustawy o IPN.
  Pan zamiast pomóc też się tu drze w niebo głosy – NIE! NIE! i NIE!

  Re. 53 Jaja – jw.
  „Moim zdaniem jest potrzeba zorganizowania grupy poteznego nacisku, ktora bedzie zdolna do przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem.”

  Ano jaja, Jaja nie raczył zauważyć, że ta grupa jest właśnie organizowana.
  Stąd i tu taki skowyt nastąpił z Panem Jaśkiem na czele.
  No, ale Pan Jasiek się poprawi – tak sądzę.

  Re. 54 Marek Lipski.
  Gdy brak argumentów to trzeba straszyć, najlepiej Ż/żydem.
  Od straszenia to jest Natanjahu – a pan też?

  Był też sobie i Jan Józef Lipski. Jakiś Krewny?.
  Pan chyba nie wiesz co to są dane osobowe.
  Pan napisze jakie to wrażliwe dane osobowe podawane są w tej petycji.

  Zresztą nie musi Pan podawać, bo każdy może wejść tu i sam zobaczy
  co się podaje w podpisie petycji. Odcisków palców i numeru buta też tam nie ma.

  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/podpisz-petycje/

 57. Adam said

  Indianie też pisali petycje. Najpierw do ambasad Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, z którymi mieli podpisane pokojowe traktaty na skórach bawołów. Prosili te państwa o naciski na rząd USA, który kradł im ziemie. Dzisiaj nie ma już Indian, a ich ziemie skurczyły się do kilku rezerwatów.

  Pani Kwiecista też chciałaby żeby Polacy skończyli jak Indianie?

 58. Adam said

  Pani Kwiecista bardzo łatwo i szybko uznaje Polaków za obcych, porównuje ich do żydów, tylko dlatego że mają swój honor i nie chcą się płaszczyć przed żydostwem. Pani Kwiecista widać od niedawna w Polsce, bo ten honor jest jej zupełnie obcy. No cóż…

  Petycja to by się przydała, żeby usunąć z Wawelu ścierwo parcha, który wstrzymał ekshumacje w Jedwabnym. Trumnę najlepiej zapakować w paczkę, nakleić naklejkę ostrozne-szło i wysłać do Eretz Yisrael,

 59. Ad 58:
  Panie Adamie, a jest Pan pewien, co tam w tej trumnie jest? Czy na pewno jest to, co mówią i piszą, że jest? A może toto już dawno jest w tym całym Eretz Yisrael i wietrzy sobie zbuki w jakiejś oazie?

 60. Kwiecista said

  Panie Adam.
  Bądź Pan konsekwentny.
  W sprawie Wawelu, petycja to tak.
  W sprawie ekshumacji w Jedwabnem, to nie.

  A tak przy okazji to spytam – w jaki sposób Mossad blokowałby podpisywanie niewygodnej petycji?
  Pomyśl Pan lepiej nad tym.
  Pan Adam raczy sobie od początku (od nr 1) przeglądnąć komentarze to zobaczy kto tu i po co wyskoczył i wyskakuje z Żydami.

 61. Ale dlaczego? said

  Zbyt nachalny ton antyżydowski oraz częste naginanie faktów do stawianych tez Gazety Warszawskiej mnie irytuje, ale z informacją o błogosławieństwie Szydło przez rabina pierwszy raz się spotykam:
  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/273-apostazja-szydlo-i-konwersja-na-judaizm

 62. Adam said

  Pani Kwiecista,

  usunięcie z Polski wszystkich szkodników, żywych i martwych, zaowocuje tym, że Polacy będą robili u siebie co tylko im się podoba, czyli przeprowadzali wykopaliska, badania i ekshumacje gdzie chcą, kiedy chcą i jak chcą, a nie prosili o wszystko chazarskiego okupanta za pomocą poniżających petycji

  Termin „ekshumacja” dotyczy wydobywanie z ziemi ludzkich szczątków i zwłok, a skąd z góry mamy pewność, że w ogóle tam takie są? Czy nie uważa Pani, że użycie tego niefortunnego terminu to wpuszczanie Polaków w ślepą uliczkę? Lepsze było użycie terminu weryfikacyjne badania archeologiczne, a o ich wyniku nie należy z góry przesądzać. Proszę się nad tym zastanowić…

 63. Boydar said

  @ pierwszy akapit w (61)

  A w czasie wolnym będą kradli, skrobali, bluźnili, kłamali i nie przestrzegali każdej jednej zasady gramatyki.

  Sól, wzmacnia i wyciąga „na wierzch” smak potraw. Dwudziestokilogramowy worek spadający nam na głowę uczyni też szkodę. Żyd jest taką solą wobec grzechu.

  A w Morzu Martwym życia nie ma, jest tylko sam smak, soli.

 64. Stan said

  Ad: 55 Szanowny Panie Jasiek z Toronto

  Proszę wybaczyć Panie Jasiek z Toronto.
  To nie na temat, ale chodzi mi po głowie to od dłuższego czasu.
  Mam wielka prośbę do Pana. Prośba ta jest mała, ale dla mnie ma wewnętrznie duże znaczenie.
  Jeśli Pan będzie przypadkowo w przyszłości w Montrealu, to proszę w moim imieniu dyplomatycznie z kulturą
  przed biurem World Anti-Doping Agency (WADA) nasikać i nasr… (jeśli to drugie będzie możliwe).

  Z góry serdecznie dziękuje. Będziemy w kontakcie, a za spełnienie mojej prośby proszę napisać,
  co Pan sobie życzy jako rekompensata za spełnienie mojej prośby.
  Podaje adres:

  World Anti-Doping Agency (WADA)
  Stock Exchange Tower
  800 Place Victoria (Suite 1700)
  P.O. Box 120
  Montreal (Quebec) H4Z 1B7
  Canada

  pozdrawiam

 65. Jakiś czas temu, jak wieść gminna niesie, pewien porucznik Polaszczykiem zwany zamarzył sobie, co to by mieć półtorametrowego luja, aby móc zgruntować najbardziej wymagające dupska. Ktoś tam na „górze” chyba niedosłyszał, albo źle zrozumiał jego błagalne modły i stało się. Pewnej nocy ów Polaszczyk usłyszał mlaskanie, potem delikatny dotyk… maca ręką… a tu obok pod kołderką leży „Buś”.
  Potomstwa z Polaszczykiem, albo Polaszczyk z nim raczej mieć nie będą, więc chyba tylko „Lenin”, co to miał na stałe dwóch kochasiów i jeszcze żonę dla niepoznaki, mógłby nam wyjaśnić ten upór w uszczęśliwianiu podległych jego władzy. Chyba tylko władzy, bo co do posiadania, to podobno ten kurdupel ma niewiele. Według oświadczeń majątkowych, w porównaniu z olyparchamy to ma tyle, co brudu pod paznokciamy. I powiedzcie mi, proszę, po co mu to?

 66. Poducha a Bud Zaklasztornych said

  Poziom tutejszej duskusji jest imponujacy. Dobranoc.

 67. VAV said

  Dr Zbigniew Kekus (PPP 9) – żyd Kaczyński przygotowuje sobie obcokrajowców do mordowania Polaków

 68. Rozpuszczalnik said

  Michalkiewicz pisze, że „w tej sytuacji jedyną rozsądną reakcją na żydowski klangor, jest puszczanie go mimo uszu, a gdyby oskarżenia Polski i Polaków o spowodowanie holokaustu przekraczały granice tupetu i bezczelności, to najwyżej można by go skwitować stwierdzeniem, że może szkoda, że to nieprawda.”

  Ogólnie rzecz biorąc, taka postawa naszego rządu byłaby lepsza od zaprezentowanej. Tym razem „puszczenie żydowskiego klangoru mimo uszu” przyniosłoby pewne doraźne rezultaty, ale pozorny spokój i zgniłe stosunki trwałyby do następnego i kolejnych epizodów, przy czym za każdym razem relacje z głównym z punktu widzenia militarnego „sojusznikiem” ulegałyby pogorszeniu.

  Żydom imponują Niemcy, a nami Judejczykowie pomiatają, jeśli nie pogardzają. Mają to w swojej zbiorowej, paskudnej podświadomości i sami tego nie ukrywają. A my? My w tym pierwszym od wieków dogodnym momencie tracimy okazję do dokonania kroku radykalnego, który mógłby się zakończyć co najmniej zrównoważeniem „wzajmnych uczuć” i nabraniem przez Polaków odporności na ży.dowińskie intrygi i nienawiść.

  Jeśli komuś strach przysłania rozum, niech pomyśli, ile razy zastanowią się Stany Zjednoczone i całe NATO zanim ewentualnie zadośćuczynią żydowskim żądaniom. Polska jest krajem frontowym (niestety, za głu.potę rządzących zawsze płacą pokolenia) i wystarczy wziąć pod uwagę na przykład wszystkie ostatnie wyczyny Turcji i jej „zadziwiającą” bezkarność.

  Stanisław Michalkiewicz stawia hipotezę, że stary list, Prezes, zamiata ogonem po śniegu w zupełnie innym kierunku niż pracuje łapami. Miejmy nadzieję, że tak nie jest. Mówi się o nadziei, że jest matką głu.pich. Starajmy się wobec tego nie być głu.pi.

  Ostatnie ilustrowane „Bieżące” (58) otwieram tekstem „Co było zaproszone, może zostać wyproszone„, a pierwsze zdanie brzmi „Reakcja Izraela na nowelizację ustawy o IPN zasługiwała na natychmiastowe zerwanie stosunków dyplomatycznych z tym krajem.”

  Jest w tym numerze sporo innych rzeczy, zawsze poważnych nawet jeśli w formie lekkiej.
  Zapraszam tutaj: .http://infoprezesa.blogspot.fr/2018/02/biezace-58.html

 69. Re: 56 Kwiecista…
  Szanowna pani, moze napisze dla pani bardzo krotko I dobitnie:

  „Wypadaloby wpierw przeprowadzic „ekshumacje” calego „kneSejmu” I w 80% „ekshumacje” administracji nie-rzondowej (czyt. skur….ionej”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 70. jaja said

  Ciekawa jestem z czyjego nadania spadla Kwiecista na Gajowke i przeprowadza agitacje przekladajaca sie na werbunek kandydatow do podpisywania sie pod petycja? A moze tak przy okazji to Kwiecista i bedzie sklaniac gajowkowiczow do podpisywania sie pod petycja majaca na celu zrehabilitywanie „dobrego ” imienia sprzedajnego Bartoszewskiego? Tu nie widze kolizji celow a wrecz odwrotnie, wszystkim ta sama lapka dyryguje.

 71. Birton said

  summa summarum : słuchając Dziennika o 19:30 godzi się zakrzyknąć :
  Achtung, Juden!

 72. Rozpuszczalnik said

  No i potwierdza się – w czwartek delegacja rządowa „udaje się” na dywanik do Tel Awiwu. Można wiele przywódcom wybaczyć, ale rabski (niewolniczy) charakter do puszczenia płazem jest trudny.

  Co jest dodatkowo fatalne, to fakt, że aby dostrzec jakieś ślady opozycji, trzeba zajrzeć na dno nocnika.

 73. global33 said

  Tutaj w tym antysemityzmie chodzi nie o przejecie totalne !!!!calej polski z calym jej ” imwentarzem”:) ale o ….Mord na Slowianach tak z Polski jak i z Ukrainy ! Taki jest plan ” naszczucia” jednych slowian na drugich 🙂

 74. RomanK said

  Pani Kwiecista…prosto z kuchni! Doskonlaa kucharka ,wie po zapachu co kto pichci… zna tez przepis na – Urzniete Jaja w porach” ……
  I Ma racje..
  1..Petycja to akt protestu i pokazania wladzy, ze nie jestesmy glupi…tzn jestesmy, ale nie az tak, jak sie tym wladzom wydaje!
  2. Petycja pozwala sie nam policzyc!
  3. Petycja uswiadamia masom Polakow- jakim szwindlem jest ustawa likwidujaca art 133KK
  4. Petycja jest dowodem ze…Jeszcze nie umarla…..jak widac zaledwie zyje w 40 tys Polakow…
  reszta puszcza smrodki i udaje…. ze to Zakopianskie Powietrze!

  Panie Stan..pan Jasiek bardzo wstydliwy on nie wysika sie publicznie….
  Ja …..nie mam wstydu za grosz….ale mam slaby wzrok i jdna zdrowa noge….:
  Moze zrobimy tak- ja przyjade do Montrealu i bede lal wsparty na lasce…..ale pan mi bedzie trzymal pisaka i pisal na sniegu, jakie tylko hasla pan zechce…..

 75. Stan said

  Ad:74 RomanK
  Dziękuje za zainteresowanie w tej sprawie i propozycje oblania tej „szlachetnej” instytucji.
  Każdy z nas ma większe czy mniejsze wewnętrzne potrzeby.
  Chciałbym jeszcze dodać, że nie jestem agresywnym człowiekiem, ale chętnie dałbym temu Maclarenowi w „mordę”.
  Większego „świnię” jeszcze nie było w tej dziedzinie.
  Problem w tym, ze w najbliższym czasie nie wybieram się z różnych względów do Kanady.

  Ostatnie info: „McLaren na zlecenie kanadyjskich władz osłabiał rosyjski sport”.
  „Niezależna komisja Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) pod kierownictwem Richarda McLarena,
  która przygotowywała raporty na temat dopingu w rosyjskim sporcie, wykonywała zlecenie kanadyjskiego rządu
  – czytamy na stronie grupy hakerskiej Fancy Bears.”
  Wszystko jasne.

 76. Salcie said

  Przepraszam, że znowu wpisuję choć było tu już wcześniej ale to takie ważne, że koniecznie trzeba powtarzać aż do skutku.

  ŻYDZI MORDOWALI ŻYDÓW

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/02/zydzi-mordowali-zydow/

 77. revers said

  https://marucha.wordpress.com/2018/02/25/naczelnik-panstwa-przygotowuje-grunt/#comment-738080

 78. Boydar said

  @ Pan Roman (74)

  Ja bym ograniczył się do p.2, pozostałe są mocno umowne.

  … ale Pani Hrabina umie … 🙂

 79. troll polonii said

  64
  Stan
  Za dupe nalezaloby wziac pana Mutko, ktory zwerbowal Rodczenkowa .
  Ten pan Mutko powinien dostac tysiac batow na goly tylek, zeby do konca zycia nie moglo usiasc na dupie i powinien na sojco i na bacznosc ogladac za kare bez przerwy i w kolko zawody atletyczne ale tylko Rosjan.
  Takiego zboja i zboczenca, antychrysta nie widziano od czasow przedbiblijnych.

 80. Kwiecista said

  Blokujący podpisywanie petycji (przekazywanej za pośrednictwem dr Ewę Kurek nielubianej przez żydostwo) w sprawie wznowienia ekshumacji w Jedwabnem działają w interesie Żydów

  Mała liczba podpisów pod tą petycją będzie świadczyć:
  1. o tym, że Polakom można już nasiusiać wprost do budzi.
  2. o sprawności obcej agentury w blokowaniu składania podpisów pod petycją.

 81. grypa666 said

  @Jasiek Z Toronto 2018-02-27 (wtorek) @ 02:11:25

  Drogi Jaśqstoronta, bombową robotę robita tam na tej Polin Walczoncego polactfa, srali polonusy ze strachu przed takimi:
  https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=52&t=25689&sid=45d008479a22272fe90b75e91d909730#p55455

 82. troll polonii said

  80
  Kwiecista
  Petycje maja to do siebie, ze nie dzialaja i sa wrzucane do kosza. Przykladem jest petycja do Obamy w sprawie katastrofy smolenskiej … i co sie stalo z petycjami w sprawie M. Piskorskiego??

  Wypisywanie petycji jest glupota i swiadczy o tym, ze nam pamiec nawala.
  Polacy placa za wlasna glupote, kktorej sie juz nie da wyleczyc.

  Gdzie byli oburzeni Polacy jak muzeum w Oswiecimiu przejal Knesset???
  Gdzie byli oburzeniPolacy gdy nam zydzi zamkneli ksiegozbiory Ossolineum??
  Gdzie byli oburzeni Polacy jak Knesset obradowal w Krakowie i PiS im pomagala?
  Polacy zaglosowali na tych, ktorzy brali udzial w obradach obcego parlamentu w Krakowie.

  Cala Polonia, ktora glosowala (prawem kaduka!!) na PiS w Polsce powinna szybciutko wrocic do kraju i pomoc PiSowi Polske sprzedawac.
  I gdzie byli oburzeni Polacy jak przekupieni robotnicy nosili na rekach zyda i sluchali zydowskich bredni na temat kultury zachodniej??
  Do kogo chcemy pisac petycje??
  Do zydow??

  Ja podejrzewam, ze to obca agentura nam sie kaze zajac duperelami zamiast zadac Walesom pytanie: Ilu jeszcze Polakow zamarznie na sniegu tej zimy??

 83. Adam said

  Re. Kwiecista

  Mała liczba podpisów będzie świadczyć o tym, że Polacy nie są frajerami, którzy wystawiają się na żydowski żer.

  Skąd Pani wie, że żydzi nie lubią Kurek? A może lubią, bo nagle wypadła z kapelusza (czarnego?), owinęła sobie polactwo wokół palca i zaraz dostarczy im „listy antysemitów”, z którymi będą wiedzieli co robić, a raczej Polakami i ich rodzinami.

  Pani Kwiecista, ile szekli dostanie Pani od nazwiska?

 84. Kwiecista said

  Panie Adamie
  napiszę Panu wprost – jesteś Pan co najmniej użytecznym durniem.

  Ekshumację w Jedwabnem przerwano na żądanie Żydów.
  Wznowienie ekshumacji w Jedwabnem nie leży w interesie Żydów.

  Blokujący podpisywanie petycji (za pośrednictwem dr Ewę Kurek nielubianej przez żydostwo) w sprawie wznowienia ekshumacji w Jedwabnem działają w interesie Żydów

  Mała liczba podpisów pod tą petycją będzie świadczyć:
  1. o tym, że Polakom można już nasiusiać wprost do budzi.
  2. o sprawności obcej agentury w blokowaniu składania podpisów pod petycją.

  Wejście do petycji jest pod

  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/podpisz-petycje/

 85. Kwiecista said

  Zaś Troll (nr 82) pisze jak na trolla przystało. Czytaj nr 84.

 86. Wiek jakiś temu, pewien żyd po mamełe, ch.uj tak naprawdę wie po jakim tatełe, tyn co to jego pomniki stoją nadal w Rosji, wygadał się był w chwili nierozwagi umysłowej, że aby zlikwidować opozycję, należy ją samemu stworzyć, alby… gdy już jakimś cudem zaistniała sama z siebie, to przejąć jej przywództwo.

  Od dziecka miałem uczulenie na Cyganów, cyganów, wszelkiej maści „dobroczyńców”, „dobrodziei”, wędrownych handlarzy, akwizytorów, domokrążców, wróżbitów, komiwojażerów, agitatorów, doktrynerów, indoktrynatorów, manipulatorów, manipulantów, propagandystów, propagandzistów, propagatorów, „aktorów”, aktorów, werbowników, stręczycieli, sutenerów i alfonsów. W każdym razie na wszystkich obcych, którzy zaczynali swoją ściemę od słów: „Ja chcę tylko twojego dobra”. Tylko!!! K.urwa!!! To jest moje dobro. Moje! A wszystkim tym naganiaczom, co chcą wyłudzić ode mnie cokolwiek, nieważne czy to będą pieniądze, czy inne dobra materialne, czy też moje dane osobowe, wiedza, pomysły, dobre imię etc., mówię krótko: „S.pierdalaj!”. Inne argumenty nigdy nie skutkowały.

 87. grypa666 said

  @Kwiecista 2018-03-01 (czwartek) @ 01:37:43
  Z copką w łapach na klęczkach to raby. Polacy łopaty w dłoń i wykopki robi Suweren w Jedwabnem, kordony ochronne z widłami, 10 mln chłopa.
  Więcej tu:
  https://piotrbein.wordpress.com/2018/02/23/dyskusja-petycja-ws-wznowienia-exhumacji-w-jedwabnem/

  oraz rozwojowo (przyczynek Waleriana Dąbrowskiego):
  https://piotrbein.wordpress.com/2018/03/01/petycja-fajtlap-o-jedwabne-walerian-dabrowski-stawia-ich-na-miejscu/

 88. troll polonii said

  85
  Kwiecista
  Troll woli nie ubierac bzdur w styl kwiecisty.
  Wole poczekac na wyniki petycji w sprawie dra M. Piskorskiego.

  A tak naprawde zastanawiam sie – jak na trolla przystalo- dlaczego akurat ekshumacja w Jedwabnem jest wazniejsza od … identyfikacji tysiecy, tysiecy zwlok Polakow, ktorzy zgineli od alianckich bomb w czasie nalotow dywanowych – juz po kapitulacji Niemiec.
  I marzy mi sie opublikowanie listy polskich ksiezy, ktorzy zgineli w obozach smierci. Bylo tych ksiezy bardzo duzo.
  Bardziej mnie to interesuje, bo jest to niezbity dowod na niemieckie zbrodnie. Nie wiem komu zalezy zeby je ukryc.

  Jest to ciagle jeszcze wazny dowod na zbrodnie hitlerowskie na Polakach – dla mnie wazniejszy niz awantura o zwloki w Jedwabnem, ktora ciagnie sie latami, duzo kosztuje i konca nie widac..
  Zdaje sie, ze Polacy, ktorzy zgineli w obozach smierci nie sa warci nawet wspominek.
  Chce przez to powiedziec, ze Jedwabnem jak widac ma sie kto zajac, wiec niech sie zajmuje pani Kurek i przyjaciele..
  Mnie raczej interesuje ogromna ilosc polskich ksiezy dreczona i meczona w obozach. O nich sie nie pisze, nie mowi. Bo podobno tylko jeden zginal.!
  W sprawie polskich dzieci urodzonych w obozach koncentracyjnych, nieletnich Polakow porwanych w lapankach i wywozonych do obozow, i do roboty na gospodarstwach, o polskich dzieciach, ktore przezyly oboz o ich rodzicach, o zakonnicach i ksiezach w niemieckich obozach smierci – jakos nie ma nawet dyskusji.

  Wiec jak na trolla przystalo, zostawiam ekspertom dochodzenie w sprawie Jedwabnego. Dochodzenia w sprawie ilosci Polakow, ktorzy zgineli w obozach – juz sie chyba nie doczekam.

 89. grypa666 said

  Łamigłówka dla pani Kwiecistej: podpisałem, a mam obiekcje systemowo-zasadowe (patrz #86).
  O dane osobowe się nie obawiam, od lat mosiadziakom znany, nieudana próba zamachu przez „czeczeńca” kwiecień 2009 Kraków i wiele więcej, nie tak drastycznych ale na pewno od „dobrego” wujka… np. zniszczenie opracowań o żydłactwie gotowych do publikacji w poważnej monografii, atak na mój blog skoordynowany z atakiem na blog Jacka Międlara i jego e-pocztę ub. wiosny po mej identyfikacji problemu Jacka w W. Brytanii jako KoszerNostra…
  Mój życiorys:

  Czekam, gdzie mnie pani Kwiecista zaszufladkuje.

  „Mała liczba podpisów pod tą petycją będzie świadczyć:
  1. o tym, że Polakom można już nasiusiać wprost do budzi.”
  Albo że mają gdzieś nieskuteczne petycje do okupanta, firmowane przez naiwnych ze słabą reputacją (Kurek, Nowak, Gadowski, Bizoń). Cel 50 tys. podpisów prawie już osiągnięty. nawet przy 50 tys. klęska narodowa, powinno być 5 mln.

  „sprawności obcej agentury w blokowaniu składania podpisów pod petycją” — Agent siedzi na portalu petycji i blokuje gdy próbuję wpisać swe nazwisko?

 90. Joe said

  Polske WAM PO…dolili a nie tylko Jedwabne…Polske odzyskujcie skutecznie ,rozumnie i konsekwentnie jak Was uczy J.CH….A nie pierdolami sie wypalacie….

 91. Re: 81 Grypa666.
  Nie bardzo rozumiem komentarz.
  I nie wiem czy pan to Piotr Bein? (prowadzacy grype666)…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 92. grypa666 said

  Drogi mi niegdyś Jaśku

  Tak to ja, pół-ślepy już, zdarty podłością i bezgraniczną głupotą rodaków i b. sojuszników :(((
  Czego nie rozumiesz? Kliknij podany link, następnie link na PW pod „Szkodniki & Hasbara”.
  JUR niegdyś wyszedł z wyciągniętą ręką, przeprosił za ożydzanie, potem znów wbił nóż w plecy.
  Data ww. wpisu na PW jest długo potem, powrócił do publikowania neo-ubeckiego porno na mnie i in. skutecznych patriotów. Wersja neo-ubecka też nowa: Władysław Władziszewski zamiast Stanisław Staszewski (nazwisko propagandysty żydokomuny).

  Piotr Bein

 93. grypa666 said

  @Troll Polonii 2018-03-01 (czwartek) @ 10:59:12 i poprzedni
  Dobrze powiedziane, pozwalam sobie zerżnąć na moje blogi.
  Nie wiem czy wymieniłeś: los ani miejsce zwłok większości ofiar Rzezi Wołyńskiej — nieznane.
  Oliparchat kijowski jak wszawski blokuje poszukiwania i exhumacje, mimo że ktoś z IPN próbuje. Jack Caleib przypomina o tym.

 94. […] Troll Polonii said 2018-03-01 (czwartek) @ 08:18:11 […]

 95. Kwiecista said

  Panie Jasiek (89)

  Czego Pan nie rozumie?

  Ten Pan tylko pisze, że podpisał, a robi wszystko, aby zablokować składanie podpisów pod petycją.
  Czy chodzi Panu o tego z awataru pod nr 88 z uszami jak u gacka?
  Ja też bym chciała wiedzieć kto to.

  Widocznie ten Pan ma bardzo dobrą reputację – skoro tak pisze, że inni jej nie mają.
  No, ale przecież od dawna wiadomo komu przysługuje, a komu nie, nieskazitelna reputacja i jedyna najsłuszniejsza z najsłuszniejszych racja.
  Oni już tak mają, a i reputację innym też urabiają tak jak Gross z Jedwabnem.

  „Żądamy Ekshumacji w Jedwabnem!

  Chcemy rzeczywiście dojść do prawdy. To jest konieczność prawna. Tutaj nie dopełniono podstawowych zasad prawa polskiego.”

  Podpisz petycję!
  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/podpisz-petycje/

 96. Re: 90 Grypa666.
  Coz to oznacza: „Drogi mi niegdys Jasku???” (…).

  Czy przyszedles tutaj podwazac moja osobowosc?
  Czy bylem autorem jakis pomowien do twojej osoby?
  Czy komentowalem twoja dzialalnosc na twoim blogu?

  Skoro jestes stary i slepy, to ja doloze jeszcze jedno: jestes (nie bede opieral sie na plotkach) o niezrozumialych dla mnie zamiarach, ale mam nadzieje, ze to wkrotce zostanie wyjasnione.

  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 97. Kwiecista said

  Na witrynie ks. Jacka Międlara (z 20 lutego 2018 r.)

  „Będzie ekshumacja w Jedwabnem czy zostaną zastosowane podwójne standardy? Jest wypowiedź prezydenta Dudy”

  https://jacekmiedlar.pl/2018/02/20/bedzie-ekshumacja-w-jedwabnem-czy-zostana-zastosowane-podwojne-standardy-jest-wypowiedz-prezydenta-dudy/

  Tam też jest podany link do podpisywania petycji.

  http://wprawo.pl/2018/02/09/domagamy-sie-dokonczenia-ekshumacji-jedwabnem-podpisz-petycje/

  No, ale ta urobiona reputacja ks. Jackowi Międlarowi – też pewnie nie pasuje 88.
  ——

 98. Kwiecista said

  Panie Jasiek (96)

  Jak się trochę poszpera w internecie to można znaleźć nie tylko plotki
  np.
  https://jozefbizon.wordpress.com/2017/12/09/atak-piotra-beina-na-opracowanie-i-autora-polske-obowiazuje-umowa-stowarzyszeniowa-ue-z-izraelem/

 99. Marucha said

  Re 81 i kilka innych:

  Widzę, że pojawił się w gajówce p. Piotr Bein jako „Grypa666”.
  Tak, ten sam Piotr Bein, który parę lat temu groził nam zamknięciem/likwidacją gajówki na skutek jego donosów.

  Trzeba mieć czelność…

 100. Marucha said

  Jakim durniem trzeba być, aby wierzyć w jakiekolwiek znaczenie „petycji”, składanych przez okradanego na ręce złodzieja z prośbą by trochę mniej kradł…

  Petycja to sposób na wyłudzanie danych osobowych.

 101. Marucha said

  Re 95:
  „Żądamy Ekshumacji w Jedwabnem!”

  Pani Kwiecista, przypominam Pani, że aby czegoś ŻĄDAĆ, trzeba mieć w ręce nabity rewolwer przystawiony do łba temu, któremu się stawia żądania.
  W przeciwnym razie jesteśmy żałosnymi, śmiesznymi dupkami.

 102. Miś z okienka said

  @ 80
  >>”Mała liczba podpisów pod tą petycją będzie świadczyć:
  1. o tym, że Polakom można już nasiusiać wprost do budzi.
  2. o sprawności obcej agentury w blokowaniu składania podpisów pod petycją.”

  szanowna pani, słownik PWN objaśnia:
  „petycja: pismo, zwykle zbiorowe, z jakąś prośbą”
  prośbę składa wasal, suweren żąda, tak wyglądają relacje pomiędzy wasalem i suwerenem

  do kogo jest ta petycja? do zimnego lecha? do panującego kurdupla? do sprzedajnego sejmu? do prezydenta judy? do kensetu? do świętego nadrabina? do trampka?

  czy zostanie wysłana następna delegacja do izraela by omówić tą petycję?
  suweren niepolskiego nierządu, niejaki daniels, już się na ten temat wypowiedział

  co będzie oznaczało (gwarantowane) odrzucenie petycji niezależnie od tego ile osób podpisze? czyż nie to co pani sugeruje?

  w historii jeszcze nikt nic nie zwojował petycjami, niech pani nawołuje do wyjścia na ulicę to wtedy można będzie rozmawiać

 103. Miś z okienka said

  zapomniałem dodać, trzeba najpierw złożyć petycję w sprawie pozwolenia wyjścia na ulicę

 104. Szanowny Misiu z Okienka-byleś kiedyś błaznem?

 105. Kwiecista said

  Re. 100
  Szanowny Panie Gospodarzu

  Gdyby to była tylko sam petycja, to i można by się z Panem zgodzić, ale tak nie jest.

  Otóż w zakładce pod https://www.jedwabne-ekshumacja.org/wiadomosci/
  mamy „Doręczenie Arkuszy z Podpisami pod Petycją” z fotokopią potwierdzenia doręczenia pisma zatytułowanego „Wniosek o wznowienie postępowania” kierowany do Zbigniewa Ziobry z podaniem podstawy prawnej tego wniosku.
  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/doreczenie-arkuszy-z-podpisami-pod-petycja/

  Pod
  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/wiadomosci/224-2/
  mamy pełną treść złożonego wniosku, a tam na wstępie mamy:

  „Warszawa, 4 kwietnia 2017

  Komitet Obywatelski
  na rzecz wznowienia
  ekshumacji w Jedwabnem
  Ewa Kurek ul. Narutowicza 18/17
  20-004 Lublin oraz

  11.871 obywateli RP
  (nazwiska, adresy, PESEL
  i podpisy w załączeniu)

  Szanowny Pan
  Zbigniew Ziobro
  Minister Sprawiedliwości Prokurator RP
  Al. Ujazdowskie 11 02-528 Warszawa

  Wniosek o wznowienie postępowania

  Na podstawie artykułów 1, 5, 51, 63, 73 i 87 Konstytucji Rzeczpospolitej Polski, a także na podstawie artykułów 209, 210 i 540. § 1 Kodeksu Postępowania Karnego RP oraz na mocy art. 8 i 10 ustawy z dnia 20 czerwca 1985 r. o prokuraturze, wnosimy o wznowienie przez Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego RP umorzonego postępowania wobec oskarżonego Narodu Polskiego i umożliwienie prof. Andrzejowi Koli z IPN dokończenia przerwanej w 2001 roku ekshumacji szczątków zamordowanych Żydów znajdujących się w stodole w Jedwabnem.

  uzasadnienie” (dalej mamy treść uzasadnienia)

  Na dole tego oficjalnego wniosku mamy wymienione załączniki.
  Podpisy pod wnioskiem w formie papierowej złożyło 11 871 obywateli RP podając swe pełne dane osobowe łącznie z PESEL. Ci ludzie się nie bali wyłudzenia od nich danych osobowych. Stanęli na wysokości zadania.

  Internetowa akcja składania podpisów pod petycją ma wspomóc tych odważnych Polaków.
  Cóż my tu w internetowej akcji podajemy o sobie?
  Podajemy: imię i nazwisko, kod pocztowy miejsca zamieszkania, adres e-mail – i tylko tyle.
  O jakim wyłudzenie danych osobowych można tu opowiadać – i po co?
  Kto ma niby to wyłudzić? Dr Ewa Kurek i wspierający Ją komitet?

  A jeśli tak, to ja chcę, aby te moje skromne podane dane do nich dotarły, aby wiedzieli, że w tej nierównej walce mogą na mnie liczyć – aby mieli do mnie kontakt mejlowy. Czy to źle?
  Czy to źle, że chcemy się policzyć przy tym minimum własnej odwagi nic nas nie kosztującej?
  Czy mamy siać strach i zwątpienie, jednocześnie chcąc pokonać zło?

  Jeśli Polaków nie stać na to minimum odwagi wsparcia poprzez podpisanie internetowej petycji, to biada nam Polakom. Przecież tacy ludzie nie są w stanie w żaden sposób walczyć o Polskę dla Polaków.
  Nie są w stanie się zorganizować nawet w najdrobniejszej sprawie (bo wyłudzenie danych osobowych), chcą być wiecznie anonimowi, żeby przypadkiem nie narazić się władzy.

  Panie Gospodarzu – Pan to wszystko na chłodno przemyśli (łącznie z tym durniem).

 106. Boydar said

  @ Pan Gajowy (99)

  Właściwie, to powinien Pan być dumny. Gajówka została potraktowana dokładnie tak samo jak zdecydowana większość polskich świętości, dóbr narodowych i symboli.

 107. Marucha said

  Re 105:
  Gdyby WCz minister Ziobro nie był pętakiem, to żadna petycja nie byłaby potrzebna, bo sam by natychmiast wznowił śledztwo.
  A ponieważ nim jest, więc petycja zostanie zignorowana… i co mu zrobicie? No co?

  Dane osobowe to właśnie imię, nazwisko, kod pocztowy, adres email, miejsce zamieszkania, adres IP – oraz POGLĄDY, Pani Kwiecista. Poglądy, które się rejestruje.

  Pani dr Kurek o nic nie podejrzewam – ale czy Pani wie, do kogo należy witryna zbierająca podpisy? Wie Pani, kto to jest? Kto mu płaci?

  Miła Pani, ja petycję podpisałem. Bez przekonania ale i bez lęku, bo polskie wladze mogą mnie w d… pocałować, a jedyny sąd, jakiego się boję, to Sąd Ostateczny.

 108. Miś z okienka said

  @104

  nie, nie byłem błaznem,
  ale wsystko przede mną, mam nadzieję że pan mnie nauczy bo wygląda na to że pan ma bogate doświadczenie

 109. Re: 99 Marucha.
  No I sprawa sie wyjasnila I juz wiadomo skad p. Beinowi „nogi wyrastaja”…I zapewne przybyl tutaj do uzyskania „certyfikatu niewinnosci” powolujac sie na dawna przyjazn z „jaskiem z Toronto” o ktorej nie bardzo sobie przypominam, aby taka zaistniala…I dlatego zapytalem „Coz oznaczal pierwszy akapit???”

  Wracajac do naszych spraw, to zapodaje p. Marusika (dosc dobrze wkurzonego) wypowiedz n/t obecnej zydowskiej mafii rozbojniczej…
  Polecam:

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 110. Marucha said

  Re 106:
  Gajówka nadal istnieje, mimo różnych prób (mniej lub bardziej poważnych) jej likwidacji.
  Sam nie wiem, dlaczego tak jest.
  Czy właściciele WordPress są po prostu porządnymi ludźmi?
  Czy może mają w d@pie to, co się tu wypisuje, byle kasa się zgadzała?
  Czy gajówka cieszy się jakimś szczegolnym poparciem Opatrznosci?
  Inne możliwości?

 111. Kwiecista said

  Re. 107

  Panie Gospodarzu
  w petycji internetowej
  http://www.citizengo.org/pl/signit/84089/view
  Tak jak już pisałam w petycji internetowej podajemy jedynie imię i nazwisko, tylko sam kod pocztowy i adres e-mail do kontaktu. Nic więcej ponadto.

  Podjęte zostały kroki formalno-prawne przez dr Ewę Kurek i wspomagający ją Komitet, o których podaję pod 105. Zbliżają się wybory, nagłośniono burzę wywołaną nowelą ustawy o i IPN.

  Jeśli w tych warunkach, przy dużym wsparciu petycją internetową, oleją ten formalny wniosek o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem, to nie przejdzie to bez konsekwencji dla PiS w wyborach, a i konsekwencji politycznych dla PiS-u.

  Jest to swego rodzaju przystawienie pistoletu PiS-owi i wspierających go popleczników.
  Stąd płynie prosty wniosek, że mogą się ugiąć i wznowić ekshumację w Jedwabnem.
  Tak może się stać, ale też i nie musi.

  Teraz za wcześnie jest cokolwiek z góry wyrokować.
  Wpierw musi się udać akcja wspomagająca poprzez masowe podpisanie internetowej petycji.
  Oni o tym doskonale wiedzą.
  Zróbmy więc pierwsze swoje i dopiero wówczas zobaczymy co się ostatecznie wydarzy.

  Kto nie podejmuje prób wydostania się z matni, nigdy z niej się nie wydostanie.

 112. Lektura komentarzy jest bardzo ciekawa, a czasami nawet pasjonująca. Daje obraz różnych typów ludzkich. Typy te charakteryzują się odmiennym pojmowaniem rzeczywistości, odmienną logiką, odmienną kulturą słowa, i różną inteligencją oraz temperamentem. Skupię się na zaledwie kilku, które w „Gajówce” występują według mojego uznania najczęściej.

  1. Od prehistorii zwano nas Ariami, Scytami, Sarmatami, Lechitami, Słowianami, wśród których my Polacy (Polachy) zajmujemy miejsce szczególne. Mamy w genach człowieczeństwo, demokrację, bohaterstwo, gościnność, kulturę w obyciu, prawdomówność, praworządność i sprawiedliwość. Mamy też jedną wielką wadę: naiwność. Jest nas tu sporo, chociaż część zatraca się w bagnie globalizmu poprzez zaniedbanie własnego języka. Bywa, że „nie da się” czytać jakiegoś literowego bełkotu. I nie chodzi tu tylko o ortografię, gramatykę, interpunkcję, czy nieużywanie polskich znaków. Mam na myśli też logikę i stylistykę.

  2. Od prehistorii zwano ich Rzymianami. Widzą i analizują sprawy poprzez pryzmat przydatności i zawsze kombinują „co z tym cholerstwem można by zrobić”. Cechuje ich często nadpobudliwość. Rzadko tolerują ludzi o innych zapatrywaniach. Są myślący i mogą rewidować własne poglądy, ale jest to proces powolny. Lubią mieć wszystko uporządkowane, skatalogowane, poukładane. Ich dewiza to przepis, recepta i paragraf.

  3. Od prehistorii zwano ich Grekami. Starają się bardziej wiedzieć niźli stosować w praktyce. Nie podają zbyt szybkich, łatwych przepisów ani recept. Teoretyzują. Starają się uchwycić ogólne zasady w gąszczu zjawisk. Są krytyczni wobec zbyt popularnych opinii. Dopuszczają wielość stanowisk, dyskusję. Są skłonni do zmiany własnych poglądów. Proszę nie mylić ich z „filozofowaniem” w sensie negatywnym. Filozofia jest ich fundamentem, ale w znaczeniu mądrości życia. Nie są też zbytnio ofiarni, ani otwarci.

  4. Od prehistorii podawali się za: anunaków, żydów, Niemców, Aszkenazów a obecnie za Chazarów, i kto wie, może kiedyś powrócą do swoich rzeczywistych korzeni – plemienia neandertalskich nochaloidów – cudem ocalałych podczas tej hecy z potopem. Co to za stwory? Obecnie to mieszańcy. Nie są narodem lecz zbieraniną, którą w kupie trzymają ychnia religia i tradycja, choć podobno większość z nich nie wierzy w żadnego Boga lub należy do innych wyznań. Trzyma ych w kupie mafia bankierska i wpojona pogarda do pozostałych ludzi, których między sobą wprost nazywają bydłem. To oszuści, aktorzy, farbowańcy, udawacze, psychopaci, lenie, tchórze. Jeśli poczują przewagę są sadystami. Jeśli nie – lizidupskimi. To tępe, namolne i uparte pasożyty. W dyskusji bardzo często odbiegają od tematu oraz stosują całą gamę wynalezionych przez siebie technik wybielania siebie, oczerniania oponentów, naginania wszystkiego na własną korzyść. Wszystkiego! Hasbara to ych pomysł i realizacja. To taki ychni rodzaj cenzury. Są wszędzie. Tu też. To widać, słychać i czuć. Z takimi wartościami jak patriotyzm lub narodowość uny walczą od zawsze. Wszystko w interesie międzynarodowych koczowników – jedynej „nacji”, wynalezionej specjalnie na ychnią potrzebę otumaniania. Nigdy nie posiadali stałego kraju lub narodu. Nigdy! Niekiedy bardzo trudno ych rozpoznać.
  _______________________________

  Proszę nie traktować powyższego jako ostatecznej rozprawy o ludziach. Są to tylko moje spostrzeżenia bardzo skromnego wycinka rzeczywistości, jaka przejawia się w zachowaniach i charakterach ludzkich odzwierciedlanych w gajówkowych komentarzach.

 113. Miet said

  Ad.107.
  Dokładnie tak samo zrobiłem, i mam taką samą opinię o petycjach.
  Gdyby Polska miała polski rząd, to by ten rząd żądał i żadne petycje nie byłyby potrzebne.
  Jak dotychczas to „rząd” się przymila i łasi i udaje że dla Polski pracuje.

 114. Re: 111 Miet.
  Gdyby jakims cudem zostal stworzony Rzad zarzadzajacy nasza Ojczyzna w/g Prawa Naturalnego, to nie bylyby potrzebne zadne petycje, listy protestacyjne, demonstracje, a nawet I strajki, gdyz Prawo Naturalne jest stworzone dla Wszystkich a nie dla waskich grup „wybranych” czy „uprzywilejowanych”.
  Ponadto, Prawo Naturalne jest transparentne (jawne I calkowicie zrozumiale) I co wiecej nie posiada zadnych „podwojnych standardow” czy „luk prawnych”, jak rowniez spekulacji karnych wobec wszystkich, ktorzy chcieliby uprawiac proceduralna spekulacje we wszystkich dziedzinach poczawszy od finansow I administracji publicznej do prawa cywilno-prawnego.

  Moze podam przyklad w stworzeniu takiego zarzadu: jeden uczciwy wybiera 12 uczciwych, a tych 12 wybiera nastepnych 12 I ci nastepni wybieraja nastepnych 12.

  1=12=144= 1728 uczciwych osob.

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Nie bez powodu w czasie Sodomy i Gomory Bog zazadal od Noego, aby znalazl 10 sprawiedliwych do wstrzymania zaglady (spalenia) Sodomy i Gomory…(…).
  Noe niestety nie znalazl…
  Tak wiec Bog poki co wciaz wstrzymuje proces zaglady naszego Narodu Polskiego…I Gajowki rowniez…

 115. troll polonii said

  Ja tak sobie wyobrazam, ze cala ta awantura z petycja i roznymi „tematami nie na temat” ma odciagnac publike od bardzo istotnych zdarzen.

  Nie wiem co na to episkopoat i ksiadz Rydzyk i w ogole Kosciol w Polsce – na to co sie stalo w Jerozolimie z Kosciolem, w ktorym jest Grob Chrystusa Zbawiciela.
  Jakos katolicka prasa milczy.

  A stalo sie cos bardzo strasznego. I to wtedy, gdy w Izraelu „gosci” na dywaniku polska delegacja rzadowa.
  Korzystajac z przyjazni wielkiej i wzajemnego uwielbienia lobuza Netanjahu i utrefionego Trumpa, Izrael nalozyl podatki na koscioly chrzescijanskie w Jerozolimie – bo przeciez Jerozolima juz jest zydowska!.
  Od kilku dni Kosciol Zbawiciela zamknal swoje podwoje.
  Podobnie robia inne koscioly chrzescijanskie.

  Oprocz ksiedza Rydzyka, polskiego rzadu, ktory ostentacyjnie kleczy do pozowanych zdjec – mam pytanie i do tych rodakow z Polonii, ktorzy na Trumpa glosowali:

  W kampanii wyborczej, Donald Trump publicznie obiecywal zamach na Jerozolime.
  Czy te obiecanki prezydenta- biznesmana mialy wplyw na glosowanie w USA??
  Czy w USA sa jeszcze jacys chrzescijanie??

  Izrael zaczyna czystke Chrzescijan – zaczyna od opodatkowania ale tylko kosciolow chrzescijanskich i wprowadza nowa poliyke wlasnosci gruntow…

  Israel begins its purging of Christians, starts taxing only Christian churches…

  http://investmentwatchblog.com/israel-begins-its-purging-of-christians-starts-taxing-only-christian-churches-with-a-new-israeli-tax-policy-and-draft-law-on-land-expropriation/

 116. Re: 113 Troll Polonii…
  Obawiam sie, ze nie tylko zydzi nalozyli podatki na koscioly chrzescijanskie, ale rowniez na muzulmanow na kwote ponad 180 milionow dolarow.
  Muzulmanie dosc mocno sa w..krwieni a chrzescijanie w wiekszosci pozamykali koscioly. Sytuacja jest bardzo napieta do tego stopnia, ze zydzi na razie „zamrozili” swoja decyzje, gdyz zdali sobie sprawe, ze cala Jerozolima niestety jeszcze do nich nie nalezy…Poki co…
  Wyglada na to, ze muzulmanie zydom nie daruja takiej bezczelnosci wobec nich…I prawdopodobnie moze cos sie wkrotce wydarzyc. Sytuacja na swiecie zmienia sie jak w kalejdoskopie kazdego dnia, a nawet godzin…

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 117. Miet said

  Pełna zgoda, Panie Jaśku.
  Już nie o mnie, czy moich rówieśników chodzi – ale żeby moje wnuki żyły w takim państwie – jak Pan napisał.
  Fajnie by było.

 118. Re: 115 Miet
  Przez caly czas posluguje sie Prawem Naturalnym (wlacznie z moja prosba do Mietka – bylo…minelo).
  Wracajac do watku, otoz ja juz znalazlem 12 sprawiedliwych (nawet wiecej) do ktorych mam calkowite zaufanie, lecz w dalszym ciagu pozostaje mi cierpliwie czekac, az starzy „wydorosleja” a mlodzi sie obudza z tego zmijowego marazmu (polityczno-medialno-finansowego).
  Caly system zarzadzania jak rowniez system cyrkulacji srodkow finansowych (oczywiscie ze bez lichwy i jakiejkolwiek spekulacji) mam w „jednym palcu”…I bynajmniej nie oczekuje od nikogo jakiejkolwiek zaplaty ani zadnych pochwal, medali czy orderow.
  Pracuje ciezko na swoj „bilet”…juz tylko w „jedna strone”…
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 119. Miet said

  Fajnie Panie Jaśku, że Pan tak napisał – ja cały czas miałem wyrzuty czy zachowałem się właściwie.😀
  Myślę, że teraz, jak nigdy, potrzeba nam jedności. Polacy wszelkie urazy powinni głęboko gdzieś zakopać. Od nas wszystkich zależy, czy Polska będzie Polską, czy „Polin”.

 120. Re: 117 Miet.
  Im, mniej modlitwy tym wieksze cierpienie (Im, mniej uczciwosci tym wiecej oszustwa itd., itd.,)
  Tak wiec, reasumujac, tylko w Bogu nadzieja dla nas oglupionych, zidiocialych, oszukanych I okradzionych…na wlasne zyczenie i za wlasne pieniadze…(jesli juz)…

  Jesli chodzi o mnie, to kazdemu wybaczylem, kto dopuscil sie oskarzania, pomowienia, szantazowania, przekupienia czy straszenia. Szkoda mi bylo czasu na koncentrowanie sie takimi drobnostkami. Sa wieksze sprawy do zalatwiania i ujawniania…, wiec nie widze potrzeby martwic sie o dzien jutrzejszy, skoro jeszcze nie przezylem dnia dzisiejszego…

  I jesli Bog mnie stworzyl (dal mi zycie i poslal mnie) to niech On sie o nie martwi…:)))

  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Smialem sie, kiedy p. Stanislaw Michalkiewicz mowil (stare przyslowie), ze „nie ma takiej bramy na swiecie przez ktora by nie przeszedl osiol wyladowany zlotem…” Otoz jest taka brama…

 121. troll polonii said

  114
  Jasiek z Toronto
  Mnie malo obchodza w tej chwili muzulmanie bo o nich bez przerwy cala prasa pisze i ujada.

  O kosciolach katolickich na Bliskm Wschodzie jest serdecznie malo. W Jerozolimie publicznie pala Ewangelie.

  Mnie interesuje zaglada chrzescijan na Bliskim Wschodzie. Koscioly katolickie sa bombardowane w Syrii, Libii i pozary „wybuchaja” w kosciolach w Jerozolimie.

  Rozwadnianie tematu nie ma sensu, panie Jasku.
  Mnie sie bardzo rozchodzi o to, ze polski rzad ani w ogole Polacy nie bardzo sie przejeli utrata Jerozolimy. Kiedys bylismy w stanie bronic Grobu Chrystusa.
  Teraz pan opowiada, ze wlasciwie mozemy liczyc na to, ze … „muzulmanie cos zalatwia”…

  A polski rzad wlasnie „negocjuje” w Izraelu.
  Czy moze na temat Grobu Chrystusa Zbawiciela???
  Cos mi tu nie gra.

 122. Re: 119 Troll Polonii.
  Nie zamierzalem „rozwadniac” tematu, ale w dalszym ciagu nie mozemy sobie u siebie we wlasnej Ojczyznie poradzic z „czarnym” jewPiSkopatem uprawiajacym talmudyczna doktryne judeo-magii, to jakie konkretne mamy narzedzia, aby na Bliskim Wschodzie w Jerozolimie przeciwstawic sie zydowskiej miedzynarodowce majac na uwadze, iz w wciaz nas Polakow w Polsce reprezentuje „kneSejm”, ktory nam ustala zydowskie prawa asygnowane z jewRopejskiego kolchozu i po czesci z tel-aviwu???…

  Prosze konkretnie. Czy ma pan jakis pomysl? Prosze sie nie krepowac. Cierpliwie wyslucham (przeczytam)…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Z grzecznosci pominalem mafie ambasadorow…

 123. grypa666 said

  @Marucha 2018-03-01 (czwartek) @ 18:51:27
  Groził? Zgłosił adminowi naruszenie dóbr osobistych.
  Donos? Zgłoszenie do władz łamania prawa wobec odmowy admina usunięcia poniżających i oszczerczych komentów.
  I co — zlikwidował coś ktoś panu ****?
  Zlikwidował pan poniżające i oszczercze komenty?
  Łapaj złodzieja! krzyczy złodziej wskazując na ofiarę.

  Polecił mgr inż. Józef Bizoń dyskusję tu nt. petycji o Jedwabnem, więc wszedłem. Czy blog już jest prywatny?

 124. grypa666 said

  @Marucha 2018-03-01 (czwartek) @ 22:20:17 i ogólnie
  Służby mają na Zachodzie dane o KAŻDYM obywatelu, w USA gromadzone przez NSA i przetwarzane przez rozmaite służby. Baza danych obejmuje dla każdego 5 tys. kategorii, od nazwiska po poglądy i reakcje na psycho-bodźce. Bazy tej użyto już w manipulacji opinią publiczną W. Brytanii na Brexit, w USA na wybór Trumpa jako zbawiciela narodu od „krokodyli w bagnie”. Z takim rezultatem, że perfekcyjnie służy Trumpo żydo-banksterii, ż-korporacjom i syjonistom.
  Społ-sieci i kompy osobiste dostarczają automatem dane do centrali NSA, tam algorytmy analizują i wkładają wyniki do pliku delikwenta.
  Nie wiem, czy robią to z forów, ale one niewiele się różnią od społ-sieci. Czy ktoś wie jak z tym jest? Jeśli jeszcze nie, to niedługo już tak będzie, celem NWOowców jest totalna kontrola nad ludem: umysły, emocje, zachowania.
  Osoby aktywne i publiczne nie mają wyjścia: są detalicznie znane służbom. Toteż gdy pojawią się np. na społ-sieci, zaraz mają anioła stróża. Niektórzy są inwigilowani np. mikrofalowo 24/7 (ang. targeted individual, osoba namierzona). Więcej na PiotrBein.wordpress.com pod tymi hasłami oraz „psychotronika”, „masowa kontrola mózgów” itp. Najłatwiej znaleźć wyszukiwarką wewn.
  Ok. pół roku temu zginął tragiczną śmiercią syn mego przyjaciela, nieugiętego dysydenta. Służby od lat groziły mu zabiciem dzieci, jeśli nie zaprzestanie działalności. Wchodzi w rachubę możliwość wysterowania psychortronicznego ofiary do samobójstwa. Oczywiście nic udowodnić nie da się, tak perfekcyjnie dopracowali metody i system śledczy.

 125. grypa666 said

  @Kwiecista 2018-03-01 (czwartek) @ 17:45:07

  Podobieństwo do opinii Józka Bizonia przypadkowe :)))

  Insynuacje Kwiecistej świadczą o „niej”, wobec: https://marucha.wordpress.com/2018/02/25/naczelnik-panstwa-przygotowuje-grunt/#comment-738566
  Rozreklamować petycję, podpisać… i taka wdzięczność qrca vodna buhaha
  Blokować mózgi lemingom to p. Bizoń chciałby kolażami pod RozpiętymNaKrzyżu, np.:
  https://piotrbein.wordpress.com/2018/02/23/buhaha-katodebil-miesiaca-mgr-inz-jozef-bizon-wzial-rose-of-sharon-z-biblijnej-piesni-nad-piesniami-salomona-za-rozokrzyzowcow/

  Dokładnie jak Gross z Jedwabnem, załgany Bizoń próbuje od lat dorabiać ryja. W Pralni pobił rekordy niepokornego Persykopa czy jakoś tak, znanego niegdyś na forum Maruchy LOL https://piotrbein.wordpress.com/pralnia/

 126. grypa666 said

  @Kwiecista 2018-03-01 (czwartek) @ 18:33:56
  Znajdzie się i dla Kwiecistego buhaha
  https://piotrbein.wordpress.com/2018/02/04/riposta-ego-paranoikowi-j-bizoniowi-na-atak-piotra-beina/

 127. grypa666 said

  @Jasiek Z Toronto 2018-03-01 (czwartek) @ 17:52:35

  „Drogi mi niegdys Jasku???”
  Dokładnie to, co napisane. Był mi pan drogim rodakiem, internautą, z którym się zgadzałem w szukaniu prawdy.
  Następne 3 pytania; spoko, coś pan taki uczulony na krzywdę?
  Podpisujesz się z linkiem do PolskiWalczącej. Podałem, co JUR zrobił neo-ubecko. Nie widzę pana obrony prawdy o mnie u JURa.

  Czego nie rozumie pan młodzieniec w moich zamiarach?

  @2018-03-01 (czwartek) @ 22:29:56
  Co się wyjaśniło? Powyżej pisze pan, że nie rozumie…
  Skąd to panu wyrasta? No chyba nie z Prawa Naturalnego i modlitwy.

  „zapewne przybyl tutaj” — Sugestywny emocjonalnie, zwrot w potocznym polskim jęz.znaczy tyle co „perhaps” w angielskim.

  „uzyskania „certyfikatu niewinnosci” powolujac sie na dawna przyjazn z „jaskiem z Toronto” o ktorej nie bardzo sobie przypominam, aby taka zaistniala”
  Schlebia pan sobie, nie piszę o przyjaźni ani o sojuszu z panem. Nawet nie znam pana osobiście. Takich jak pan były w moim e-otoczeniu dziesiątki, JUR też. Różnie zareagowali na neo-ubeckie ożydzenie mnie.

  Nie potrzebuję nikim podpierać reputacji, stoi ona od lat bez podpórek.

 128. troll polonii said

  120
  Jasiek z Toronto
  Mnie chodzi o religie.
  I nie da sie zaprzeczyc, ze bardzo wiele dyskusji poswiecamy na rozne tematy, nawet bardzo ciekawe, ale wydawac by sie moglo, ze akurat w kraju, ktory ciagle uwaza sie za kraj katolicki, bardziej nas przejmie los Jerozolimy, nie mowiac juz o swietych miejscach, niz jakas glupia zydowka, ktora udaje, ze zydow nie lubi.
  Ja rozumiem, ze gajowka nie ma za zadanie rozwiazywanie problemow a tylko ich omawianie i dzielenie sie dostepna informacja.
  Wiec ja juz nie mam pomyslow na uleczenie planety, ktora cierpi na grzybice. Nie jestem weterynarzem.

  A kiedy przychodzi mi do glowy jakis pomysl – to niekoniecznie jest mile widziany.
  Przyszlo mi kiedys do glowy zeby nie wpisywac sie na liste Solidarnosci , bo byla to bardzo podejrzana lista. Wiele nazwisk bylo tam jakos „nie przypadkowo”.
  Po wykladzie na „latajacym uniwersytecie” odeszla mi ochota na przewroty i fikolki w nieznane.
  Teraz przyszlo mi do glowy, ze nachalne namawianie na podpisanie petycji jest mocno podejrzane. I tez nie wszystkim sie podoba to, co mnie sie nie podoba.
  Ale rozwiazania ani pomyslu nie mam, bo rozwiazanie nie zalezy od jednej osoby.

  Ale skoro pan Jasiek tak ladnie prosi to sie podziele pomyslem, ktory pewnie tez sie wielu osobom nie spodoba.
  W przyszla srode mamy w naszej parafii spotkanie z naszym ksiedzem, bo chcemy sie dowiedziec jakie moga byc nastepstwa tak waznego w naszej religii Kosciola w Jerozolimie. .Kosciol jest zamkniety i niedostepny dla wiernych, niedostepny dla pielgrzymow. Maja byc pozamykane i inne koscioly chrzescijanskie.
  Czy beda udostepnione modlitwy w tym kosciele? Czy beda mozliwe pielgrzymki? Czy polski episkopat bedzie mogl nam udzielic informacji? Jak beda wygladac zbiorowe wizy do Izraela?
  I chcemy zaprosic inne parafie do podobnych spotkan. Wiem juz ze na srodowe spotkanie przyjda nie tylko Polacy i nie tylko katolicy.

  I nawet nie chodzi o rewolucje czy awantury. Chodzi o narodowa dyskusje na temat dla nas bardzo istotny: Czy bedzie mozna z Polski urzadzic pielgrzymke do Grobu Pana Jezusa? I kto nam moze odpowiedziec na to pytanie?.
  A bedziemy pytac wszystkich: i przedstawicieli do sejmu, i ksiedza Rydzyka, i telewizji TRWAM i pana Michalkiewicza i bedziemy probowac zachecac do zwolywania zebran w parafiach i modlic sie za ratowanie Jerozlimy od wandali.

  Po koniec lat 70-tych ubieglego wieku , gdy chodzilo o rozwalenie ustroju panstwowego w PRL-u, chodzily od miasta do miasta i od wsi do wsi – pielgrzymki z obrazem Matki Boskiej – po calej Polsce. Do tej pory nie bardzo wiem o co chodzilo, ale byly to imponujace tlumy wiernych.

  Zdaje sobie sprawe, ze w tak zwanej wyzwolonej Polsce bedzie trudno zwolac nawet zebrania parafialne w kazdej parafii.
  Widac, kiedys bylismy bardziej religijni.
  Kapitalizm nam zacmil dusze …
  .

 129. troll polonii said

  126
  Jasiek z Toronto
  Przepraszam, pomylilem numer wpisu. Moja odpowiedz byla na nr. 122 a nie 120.
  Za pomylke przepraszam.

 130. grypa666 said

  @Marucha 2018-03-01 (czwartek) @ 22:53:11
  „Opatrzność” w tym przypadku jest prozaiczna :))
  Niewiele jest platform jak WordPress (WP), gdzie można pisać o żydłactfie. Drugie ostrze to tzw. wolność słowa w tym poniżenia i oszczerstwa. WP nie ma jurysdykcji decydować, co jest przestępstwem w działalności admina i internautów. Mogą tylko wykonać nakaz sądu USA. Kto będzie jeździł sądzić się do Ameryki…
  Może admin spać spokojnie: próby likwidacji są omamem. Ale dodają blogowi i adminowi aury ważności.
  Miałem nie raz „ataki” na moje blogi. Wszystkie przez algorytmy w reakcji na linki zbanowane z powodu …konfliktu z polityką reklamową WP.
  Jedynym prawdziwym atakiem były dwa tyg. oblężenia (e-poczty także) przez mosiadziaków ub. wiosny, równolegle z atakiem na blog i e-pocztę Jacka Międlara w zw. z moimi ostrzeżeniami, że w W. Brytanii nastąpił on na odcisk KoszerNostra. Hebrajskojęz. służba brytyjska (podobnie jak w USA) reaguje tylko na zagrożenia dla mieszkańców City of London i mafii nad mafiami, KoszerNostra.

 131. Marucha said

  Re 111:
  Pani Kwiecista,
  Pani mnie powala na kolana…

  Przecież podanie imienia, nazwiska, adresu email, kodu pocztowego (oraz adresu IP, o czym Pani może nie wiedzieć) to są właśnie dane osobiste, z których, idąc po nitce do kłębka, można dowiedzieć się o nas wszystkego. Włącznie z poglądami, które ujawniamy biorąc udział w „petycji”.
  To taki odcisk palca. Ale widzę, że to do Pani nie dociera…

  Jeżeli PIS umoczy następne wybory, to NA PEWNO nie z powodu olania jakiejś tam petycji, tylko decyzji ośrodków poza Polską i ich agentury ulokowanej w Polsce. Jak na razie PIS świetnie gra swoją plugawą rolę.

  Jak powiedziałem, podpisałem petycję, choć bez przekonania. Ale chcę mieć czyste sumienie w razie zdarzy się cud i Icek się wychrzci.

 132. Marucha said

  Re 112:
  Bardzo ciekawa, wręcz fascynująca próba klasyfikacji.
  Zawsze bardzo ceniłem myślicieli (jak np. prof. Koneczny), którzy potrafili dokonywać uogólnień, dostrzegać reguły i prawidłowości w pozornym chaosie zdarzeń, klasyfikować to, co wydawało się nieklasyfikowalne.
  Czy to Pana własne przemyślenia?

 133. grypa666 said

  @Troll Polonii 2018-03-02 (piątek) @ 08:34:57
  Materializm i mamon ducha stępiły…
  „Mnie malo obchodza w tej chwili muzulmanie” — Błąd strategiczny. Tylko sojusz gojów wszelkich wyznań może obalić globalne jarzmo wspólnego żydłackiego wroga.
  Spoko, Bazylikę Grobu Świętego zamknęły chrześcijańskie zarządy wyznaniowe (Prawosławny Patriarchat Jerozolimy, franciszkanie i Apostolski Kościół Ormiański). To był protest w zw. z podatkiem na wyznania nie-judaistyczne:
  Czy Izrael strzeliłby sobie w nogę drastyczną redukcją ruchu turystyczno-pielgrzymkowego? Na pewno nie, parę dni potem Izrael cofnął durną decyzję:
  http://www.jpost.com/Israel-News/Church-of-Holy-Sepulchre-to-reopen-after-decision-to-halt-tax-collection-543793
  Parafia może zatem zająć się polskimi sprawami.
  Incydent pokazuje, że ostatnio chucpy robione są na wariata — to jest kwestia warta analizy. Albo coś się sypie żydłactfu, albo szykują jakąś masakrę. Komu, gdzie i kiedy?

 134. troll polonii said

  132
  Grypa666
  Prawde mowiac moja odpowiedz byla na zyczenie Jaska z Toronto na tzw. Pomysl.

  Pomysl, przeciez nie moj, juz widac zadzialal, bo sie koscioly pozbieraly i zbuntowaly.
  I slusznie.
  Wlasciwie chodzilo mi o jakakolwiek reakcje ze strony Polski… Niedoczekanie.

  Malo mnie obchodza muzulmanie w kontekscie odpowiedzi panu Jaskowi – dlatego pisze: „w tej chwili „.

  W Palestynie i w ogole na Bliskim Wschodzie, bardzo mnie obchodzi los muzulmanow, ktorzy sa tubylcami a nie emigrantami na ziemi palestynskiej.
  Nie bardzo wierze, ze jest mozliwa teraz wspolpraca muzulmanow i chrzescijan – poza Rosja oczywiscie- bo jest ogromna propaganda, ktora kaze mieszac islamizm z islamem i islamistow – z muzulmanami.

  Zawsze bede przypominac, ze gdy Serbowie walczyli z wahabitami, donmehami i islamistami albanskimi, i islamistami z Czeczni – ponad 20 panstw europejskich napadlo na Jugoslawie, ktora probowala obronic Europe przed … islamistami.
  Europa zwalczala obroncow Europy. Jugoslawii juz nie ma na mapach swiata.
  I to nie muzulmanie zniszczyli suwerenne, pokojowe, przyjazne europejskie panstwo.

  O zbrodniach Kosowa bardzo malo sie dyskutuje. Polskie wojsko i polska policja od 17 lat pilnuja Serbow, zeby nie robili krzywdy zboczencom i handlarzom ludzkim towarem..

  A tymczasem, piekne niegdys Kosowo stalo sie ekologicznym bagnem Europy.
  W Belgradzie rak i choroby popromienne dziesiatkuja ludnosc. Bazy amerykanskie niszcza Europe ciezkim olowiem i wyziewami militarnymi: w Kosowie, Sardyni i na Azorach (Terceira)
  No i w Polsce sie tez doczekamy..

 135. grypa666 said

  @Hulajdusznik 2018-03-01 (czwartek) @ 23:30:23
  Uszłoby jako typologia ludzi, bez wzgl. na plemienność. Dużo podróżuję po świecie, spotykam rozmaite ww. typy niemal w każdym narodzie/kulturze/cywilizacji.

  Z racji centralnego położenia wzgl. wpływów zewn., genom Polaków należy do najbardziej równomiernych ale i najbardziej wymieszanych w Europie:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polacy#Genetyka

  „Mamy w genach człowieczeństwo, demokrację, bohaterstwo, gościnność, kulturę w obyciu, prawdomówność, praworządność i sprawiedliwość.”

  W Katalonii spotkałem b. podobne cechy — nagminnie, codziennie przez parę tygodni. Od mężczyzn, kobiet i dzieci… w miastach i na wsi… w urzędach, sklepach i na ulicy. Gdzie tak mamy w Polsce? Co ciekawe, mają kaszankę, rozmaite salcesony i zimne nóżki — identyczne jak dawne polskie!
  Trafiłem na zmasakrowane referendum niepodległości 1.10.2017 z 1 mln uczestników w Barcelonie, a 2 dni później — 3 mln w proteście masakry… To jest ekwiwalent 10 mln Polaków w stolicy na narodowej demonstracji. Dać im broń, mają wolność. Spacyfikowały ich tajne oddziały NATO złożone z …neo-banderowców. Prawie 1000 osób w szpitalach, babcie, dziadki, kobiety…

 136. Re 132:
  Tak, to są moje własne spostrzeżenia. Oczywiście niektóre zwroty na pewno są zapożyczone, bo w dzisiejszym świecie trudno jest napisać coś, co już nie byłoby przez kogoś tam powiedziane. A co do tych typów, to chciałbym niejako przy okazji nadmienić, że u jednego człowieka występują czasami różne ich „krzyżówki”, co wynika prawdopodobnie z dziedziczenia i (lub) z edukacji. Od kilkunastu lat mieszkam w środowisku wielokulturowym, co ułatwiło mi w znacznym stopniu postrzeganie zasadniczych różnic pomiędzy ludźmi. Pomocne okazały się również studia w zakresie historii, pedagogiki i psychologii. Prócz wymienionych wyżej „typów” występują w moim sąsiedztwie też inne, azjatyckie i afrykańskie.

 137. grypa666 said

  @Marucha 2018-03-02 (piątek) @ 09:10:55
  Prace Konecznego obarcza stronniczość cywilizacji autora. Sam to przyznaje pośrednio w wielu miejscach.
  Idee te pasują najlepiej żydłactfu do jątrzenia różnic między gojami rozmaitych „cywilizacji”. Prof. Huntington posłużył się Konecznym w ukuciu teorii dla obecnych wojen żydłactfa z ludzkością. Wkrótce po publikacji jego „Zderzenia cywilizacji”, neokoni zwodowali „wojny z terrorem”, których końca nie widać. Na dodatek wdrożyli sen żydomasońskich poprzedników, zalewając Zachód muślimami i ciapatymi.
  Myślę, że wyjściem z pułapki bez wyjścia byłoby znaleźć to, co łączy, a nie co dzieli różnowyznaniowe ofiary żydłactfa: wspólny wróg. Jasne, że wymagałoby to pozbycia się szowinizmu, co nie jest proste, jak widać tu na forum.
  Duma narodowa i dbałość o tradycje i Polską Rację Stanu to jedno, a wywyższanie się nad innymi exploatuje dziel i rządź, instrument sterowania, kontroli i władzy nad gojami.

 138. Marucha said

  Re 123:
  Panie Bein,
  Co by Pan nie mówił i jak nie wykręcał kota ogonem, fakty są proste: na podstawie wyimaginowanego „naruszenia dóbr osobistych” groził Pan donosem na gajówkę i jej zamknięciem.
  Po tym wszystkim – w moich oczach – nie ma Pan już żadnych dóbr osobistych.

  Pyta Pan: Czy blog już jest prywatny?
  Odpowiadam: jest i zawsze był. Jeszcze go nikt nie upaństwowił ani nie oddał w pacht rzydom.

  Re 130:
  Wygaduje Pan niewiarygodne głupstwa… a przecież ma Pan duże doświadczenie internetowe.

  WordPress.com (należący do Automattic) nie musi mieć żadnej „jurysdykcji”, żeby zamykać dowolne witryny, blokować dowolnych użytkowników i w ogóle robić, co mu się żywnie podoba – ponieważ jest prywatnym przedsiębiorstwem i ustala własne reguły gry. Podobnie jest np z Facebookiem i setkami tysięcy innych witryn, forów, społeczności itd. Z tym, że WordPress wydaje się być o wiele bardziej etyczny.

  Co więcej, nawet gajowy Marucha może wywalić z forum dowolnego użytkownika – bez żadnego „nakazu sądu” amerykańskiego, ba, bez żadnej konieczności udowadniania czegokolwiek. Po prostu może. Tak jak sierżant może bez powodu nakazać żołnierzowi robienie pompek.

  Tylko nakazy etyki mogą powstrzymać gajowego przed takim postępowaniem.

  ——
  Sympatyzowałem kiedyś z Panem. Jako jeden z nielicznych sympatyzowałem również z prawosławiem (bez szczególnej wzajemności).

 139. grypa666 said

  Panie Kwieciński 🙂 załatwiłem kilku sygnatariuszy petycji:
  https://niezlomni.com/w-izraelu-demonstracja-ortodoksyjnych-zydow-w-obronie-polski-bardzo-wymowne-hasla-na-transparentach-wideo/

  to powinno zrównoważyć te zablokowania przez Beina buhaha

 140. Panie Marucha, Pan tu jest gospodarzem i proszę nie traktować mojego wpisu, jako jakiegoś pouczenia czy „dobrej rady”. Ja już tak mam, że zanim coś kupię to oglądam to ze wszystkich stron po kilka razy. Proszę wyobrazić sobie następującą sytuację:
  Był ktoś u Pana kiedyś gościem. Nie zachował się jak na gościa przystało. Rozstanie nie było miłe. No i ten bałagan, który na długo pozostał w pamięci. Po latach ów gość wraca w pańskie progi jak gdyby nigdy nic się nie stało i zaczyna swoje „przedstawienie” jak gdyby nigdy nie opuścił pańskiego domu. Mało tego, zaczyna się powolne przemeblowywanie. Próbę przypomnienia zaszłości zbywa milczeniem, przedstawia siebie jako cierpiętnika i zaraz potem z marszu niejako zaczyna „prostować” i „pouczać”. Przyglądam się mu dość uważnie i śmiem twierdzić, że już wjeżdża na śliski grunt. Nie znalazł się ów „gość” chyba tu przypadkiem. Wyskoczył jak filip z konopi, albo jak pajacyk z pudełka. Jest to wielce zastanawiająca rzecz. Czy był Pan u niego w domu? Ja byłem. Bałagan tam taki, że od progu człowieka cofa.

 141. Marucha said

  Re 137:
  Mam już DOŚĆ wyszukiwania tego, co nas łączy z obcymi cywilizacjami, ludami i kulturami. Do niczego to nie prowadzi, oprócz rozmazania naszej tożsamości i pieprzonego „tolerancjonizmu”.
  Niech mieszkają u siebie, a my u siebie.
  Komu, kurwa, to przeszkadza?

  Bo co ICH łączy – to dobrze wiadomo. Bydlęca nienawiść do cywilizacji łacińskiej, do chrześcijaństwa, do białego człowieka. Zawiść o nasze zdolności intelektualne i artystyczne. Zazdrość o nasze kobiety.

 142. Marucha said

  Re 136:
  Naprawdę zaimponował mi Pański wpis. Rzadko się spotyka tak znaczący, oryginalny wkład w myśl polityczną.

  Warto, żeby Pan to rozwinął i napisał w formie artykułu. Bardzo chętnie bym umieścił go w gajówce, o ile nie znajdzie Pan godniejszego forum do publikacji.

 143. Marucha said

  Re 140:
  Cóż mogę dodać? Napisał Pan tak, jak jest.
  Ale gajówka przetrzyma i p. Beina….

 144. Lily. said

  WAZNE,o czyje interesy dba naczelnik ?.
  Mowia,ze „naczelnik,decyduje o wszystkim
  i za wszystkich”,ktorych ma pod soba,kto
  ma odmienne zdanie wiadomo jak konczy :>)

 145. Re 142:
  Może kiedyś. Nie mam zbyt wiele czasu, aby pisać artykuły. Może rzeczywiście warto by było. Przemyślę to, tym bardziej, że jest to jedna z nielicznych stron polskich jakie się jeszcze ostały i jest w miarę obiektywna. Nie udzielam się na innych forach i raczej nie mam takiego zamiaru. Do Gajówki wpadam również sporadycznie.

 146. Kwiecista said

  re. 115 Troll

  „Ja tak sobie wyobrazam, ze cala ta awantura z petycja ”
  Jeśli już to nazwać awanturą to kto ją tu uskutecznia, bo przecież nie Kwiecista.
  Podałam informację o zbieraniu podpisów pod petycją w sprawie wznowienia ekshumacji w Jedwabnem

  https://www.jedwabne-ekshumacja.org/podpisz-petycje/

  i podniósł się niesamowity klangor, aby jej nie podpisywać. Przy tym pojawiło się wiele przeróżnych wybiegów celem storpedowania tej inicjatywy.

  Pan Jasiek pisze „gdyby jakimś cudem …” – to ja mówię czekaj Pan na cud. Cudu z gardłowania nie będzie, a tym bardziej, gdy przy udziale tak wielu blokowana jest akcja zbierania podpisów pod tą petycją.
  Możecie być z siebie dumni. Czekajcie na cuda.

 147. Joe said

  FED jest w OGROMNYCH tarapatach.City of London musi POdjac kolejna zbrodnicza decyzje na miare Rew.Bolszewickiej i 2-W.S.
  Pewnie stad P.Gajowy ma takich „gosci” Uwaga!!

 148. Joe said

  Sorki…powinno byc ..London prawdopodobnie musi…jest to moje prywatne zdanie.

 149. Re: 145 Kwiecista…
  Aby nie bylo nieporozumien: nie jestem przeciwnikiem pisania petycji czy podpisywania sie, ale z racji doswiadczenia ich pisania I podpisywania uwazam, ze jakiekolwiek pisanie do chazarskiego gowna z „kneSejmu” mija sie z celem. Skuteczniej byloby zebranie ok. 3 milionow Polakow przed „kneSejmem” I najzwyczajniej wypier…olic te cale towarzystwo wzajemnego „chodzenia sobie na renke”…

  Prosze zapytac p. Kudlinskiego I jego prepersow co mysli w tej sprawie…Ot tak po chlopsku…

  Tutaj ma pani jego wypowiedz na temat „chazarskiego gowna”…

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 150. grypa666 said

  @Marucha 2018-03-02 (piątek) @ 11:18:56
  Czy kto każe wprowadzać się komuś do obcych albo ich wpuszczać?
  Nie ma innego sposobu na globalne rozwiązanie globalnego problemu żydłactfa niż globalna solidarna akcja i to zschynchronizowana w czasie. Inaczej goje pozostaną w barakach do ostatecznego wykończenia.
  Ruskie kwiczałyby w Syrii, gdyby nie sojusz z Chinami, Iranem, Hetzbollah. A to mały region w stos. do globu.

 151. grypa666 said

  @Jasiek Z Toronto 2018-03-02 (piątek) @ 14:19:32
  W grudniu ubr. była akcja narodowa przeciw ustawianemu obowiązkowi szczepień dla dorosłych (dla dzieci jest od stycznia 2017).

  Słusznie i niesłusznie naganiający tu na kurkową petycję, kwieciński 🙂 Józek Bizoń z Romkiem Kaflem przyssali się do pragarafów projektu ustawki, gromiąc popdobne do jaśkowego zawołanie „10 mln chłopa za widły i na W-szawę!”.

  Panowie „mecenasi” przeoczyli, że ustawka była wielo-wektorowa, a wektor zasadniczy tkwił poza zasięgiem ich szkiełka i oka: w rozporządzeniach Sanepizdu, nielegalnych jako podstawa przymusu.

  Ws. kurkowej petycji mamy to samo od p. Bizonia: nos w prawie i paragrafach, którymi waadza i jej dintojra się podcierają.
  https://piotrbein.wordpress.com/2017/11/29/burza-o-hiper-alarm-nt-obowiazkowych-scypien-dla-doroslych/

 152. grypa666 said

  @Kwiecista 2018-03-02 (piątek) @ 12:34:55
  Akktualnie do celu 50 tys. brakuje raptem 6 tys. z hakiem. Wisi petycja u Międlara od dawna, tam nie problem o tyle podpisów.
  Gdyby pan kwiecisty Bizoń nie narobił szamba w grupach mejlowych, na forum u Maruchy i gdzie jeszcze (a najlepiej: gdyby pod RozpiętymNaKrzyżu rozwinął zwolenników milionowe grono jak Marucha), to dawno petycja byłaby na biurkach we wszawie… czekaliby niektórzy z zapartym tchem na werdykt Judy Obłudy z ambony.

  Podpisałem z tydzień temu przy stanie ok. 33 tys, podpisów. 10 tys. przez tydzień to żenada, albo klarowny sygnał kwiecistym, że naród na żydłackie sztuczki nabrać się nie da.
  Kurek i kwieciści mogą spokojnie spać, robotę za nas wykonali Neturei Karta w Izraelu:

  https://niezlomni.com/w-izraelu-demonstracja-ortodoksyjnych-zydow-w-obronie-polski-bardzo-wymowne-hasla-na-transparentach-wideo/

  Nie masz lepszego dynamitu na żydłactfo niż ci koszerni, cel zagłady przez syjonistów w Szoa. To trza rozplakatować po necie obcojęzycznym,.
  CO zrobi w temacie niegramotna w jęz. obcych grupa kwiecista?
  A CO dyżurni tu i prowadzący neo-beccy, hę?

 153. grypa666 said

  @Hulajdusznik 2018-03-02 (piątek) @ 12:10:07
  Moje blogi uginają się od takich, ale mały problem z twórczością hulaj mózg: w obecnym stanie nie zdaje egzaminu zdroworozsądkowych czytelników. Polecam zatem WolnaPolska czy PolskaWalcząca.

  „Do Gajówki wpadam również sporadycznie.”
  Tak myślałem. :)))

  ——-
  Czy Panu o coś się rozchodzi?
  Admin

 154. grypa666 said

  @Joe 2018-03-02 (piątek) @ 12:40:49
  Też gość sporadyczny? :))

 155. grypa666 said

  @Lily 2018-03-02 (piątek) @ 12:04:47

  W Kanadzie: „This video is unavailable”.
  Na wszelki wypadek dobrze podac tytuł czy inny namiar.

 156. grypa666 said

  @Marucha 2018-03-02 (piątek) @ 11:36:00
  Kiedyś jednak nie przetrzymał przy ok. 300 komentów.
  Ile mamy do zamknięcia dyskusji, panie Marucha?

  ——-
  Panu znów o coś się rozchodzi, ale nie wiem, o co. Nawet nie wiem, czy w ogóle chcę wiedzieć.
  Admin

 157. Joe said

  Sporadyczny… ale chorym na Grype reki nie POdaje.

 158. Lily. said

  Ojciec Morawiecki z synem u Rydzyka.
  Co by PIS robil jak by nie powstalo imperium
  w Toruniu. PiS z Rydzykiem zyja w symbiozie.

 159. Kwiecista said

  Panie zagrypiony w 33 stopniu.

  Tam gdzie wejdzie grypa wraz z Beinem zawsze mamy smród z wielkiego beinowego kibla.

  Ten smród grypowy w 33 st. rozprzestrzenia Bein na przeróżne sposoby, w tym i w e-pocztą rozsyłaną przez niego na setki adresów, a potem to sobie już dalej wędruje.
  Kwiecista nie zaprzecza, że ten smród drogą okrężną dociera i do niej.

  Pana Bizonia publicznie nazywa antysemitą, a przecież wiadomo kto i dlaczego takie nalepki przykleja i na co z tym liczy. Ciekawe z jakiego to powodu.

  Dla oczyszczania Żydów z dokonywanych przez nich łajdactw wymyślił żydłactwo (odpowiednik naziści zamiast Niemcy) i to usilnie od lat reklamuje.

  Bein usilnie wzywa Polaków do fizycznego siłowego buntu przeciw władzy.
  Marzy mu się pewnie nowe Powstanie Styczniowe (żydowski majdan w Warszawie),
  a przy tym jest to świetny konfabulator, co widać tutaj w sprawie petycji wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.

  Jak ktoś daje wiary twierdzeniom Beina to to oznacza, że jest chory na grypę.

 160. grypa666 said

  @ Marucha 2018-03-02 (piątek) @ 11:18:56

  „Bo co ICH łączy – to dobrze wiadomo. Bydlęca nienawiść do cywilizacji łacińskiej, do chrześcijaństwa, do białego człowieka. Zawiść o nasze zdolności intelektualne i artystyczne. Zazdrość o nasze kobiety.”

  Stereotyp, hasbara wciśnięta gojom chrześcijańskim dla dziel i rządź.
  Byłem wśród kosowskich zjebów islamskich, w Palestynie wsród miejscowych muzułmanów i chrześcijan. Podobnie w Bośni, Egipcie, Turcji, Macedonii i Grecji — parę do kilku tygodni. W Indonezji kilka mies. Mieszkam full time z ciapatymi w Kanadzie.

  Z kobietami różnie: najpiękniejsze widziałem w Egipcie. Nie Słowianki na pewno. Hinduski, Arabki w wypasionej Kanadzie nie pozostają w tyle.

  Nigdzie mi włos nie spadł z głowy. Na kierownicę roweru przyczepiam krzyż prawosławny, podarunek od przełożonego monastyru greckiego k. Jerycha, pod wezwaniem Św. Gerazyma Jordańskiego https://en.wikipedia.org/wiki/File:Gerasimus_of_Jordan.jpg

  Krzyż budzi respekt muzułmanów. Katolickiego krzyża nie próbowałem. Po ciemku na głębokim zadupiu Cypru (część turecka) pytałem o drogę dwu młodych Turków. Jeden gniewnie mówił do drugiego wskazując na krzyż. Drugi uspokoił go i uśmiechnął się do mnie, z miłością dotykając krzyż…

  W muzułmańskiej Palestynie, dzieciarnia zwędziła mi fajną lampkę z roweru. Kradzieżnik chyłkiem uciekł pierwszy. Wypytałem resztę, gdzie mieszka. Zaprowadzili do jego domu. Ojciec wysłuchał o co idzie, za kilka minut wrócił z lampką, przeprosił i kazał chłopcu przeprosić, zaprosił na herbatę…

  Niedaleko gdzie mieszkam, hinduska ekipa wyburzała spieniężoną katolicką pustelnię. Operator koparki odmówił roboty, stwierdziwszy krzyże w budynkach. Zadzwonił do b. właścicieli, olali go. Pieczołowicie pozdejmował krzyże, zabezpieczył w jednym miejscu, dopiero wtedy wrócił do koparki. Rozmawiałem z nim. Hinduista powiedział: „Nasza religia zabrania zniszczyć symbol czyjejś wiary.” Podziękowaliśmy mu od chrześcijan: żona katoliczka i ja prawosławny…

  Toteż panie Marucha o nienawiści to możesz pan nadawać gdzie indziej. Chodzi panu o zradykalizowanych żydłackim wahabizmem i pochodnymi jak salafizm i Bractwo Muzułmańskie? Nie chciałbym spekulować. W każdym razie, panie Marucha, karma wraca jak bumerang.

  Zjeby muślimskie stanowią mniejszość, takich nam żydłactfo nasyła. Nad resztą pracowicie pracują jastrzębie od bombowej demonkracji, „imamowie” z jesziw saudyjskich i fałszywej flagi mosiadziaki (szalom panowie na forum Maruchy).

 161. Marucha said

  Re 160:
  Wzruszyły mnie Pańskie wspomnienia, zwłaszcza że żyję w kraju który powoli staje się muzułmański a przestępczość w nim rośnie eksponencjalnie.
  Niech Pan jeszcze koniecznie da parę przykładów uczciwych Żydów, szanujących Chrystusa.

 162. grypa666 said

  @Kwiecista 2018-03-02 (piątek) @ 19:47:12
  Panie Bizoń w agonii za-szlabanowej.
  Zmierzyłem temperaturę, normalna, a u pana ile stopni? Smród z wielkiego beinowego kibla zaiste potworny, Bizonia szambo najgłębsze:
  https://piotrbein.wordpress.com/pralnia/

  „Na setki adresów” — dokładnie tyle, do ilu wpierw Bizoń próbuje gówno na mnie rozesłać. Lizodup donosi buhaha Jakie to panie adminie reguły tu z tępieniem donosicieli i donosów?

  Nazywa antysemitą — Nie łżyj! nazywam KLASYCZNYM ANTYSEMITĄ, a to wielka różnica (tym, co znają historię zaprzęgnięcia antysemityzmu do rotszyldowskiej roboty syjonistów).
  „Ciekawe z jakiego to powodu.” Może kwiecisty Bizoń pochwali się?

  „Dla oczyszczania Żydów z dokonywanych przez nich łajdactw wymyślił żydłactwo (odpowiednik naziści zamiast Niemcy) i to usilnie od lat reklamuje.”
  No a jak? Żydzi jak Polacy, żydłactfo jak polactfo,, Nie zwariowałem, by się dintojri w łapy pchać klasycznym antysemityzmem, a koledzy naukowcy wyśmialiby mnie, podtarli przednimi pracami na temat.

  „Bein usilnie wzywa Polaków do fizycznego siłowego buntu przeciw władzy.
  Marzy mu się pewnie nowe Powstanie Styczniowe (żydowski majdan w Warszawie),
  a przy tym jest to świetny konfabulator, co widać tutaj w sprawie petycji wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.

  „Jak ktoś daje wiary twierdzeniom Beina to to oznacza, że jest chory na grypę.” No jasne sama nazwa 3-szóstkowa wskazuje, no nie? Lepiej Grypie zawierzyć niż kwieciście oszołomskim kolażom Bizonia:
  https://piotrbein.wordpress.com/2018/02/23/buhaha-katodebil-miesiaca-mgr-inz-jozef-bizon-wzial-rose-of-sharon-z-biblijnej-piesni-nad-piesniami-salomona-za-rozokrzyzowcow/

  Jego „miłość” Wiesława z Dąbrowskich (Vismaya) mejluje dziś:

  ==To jest lepsze dla Józka, śpiewane w kościołach… (odpal śpiewnik pielgrzyma) … i niech się Józek już nie kompromituje i odwali od Rose of Sharon i Vismayi. Zastanawiam się tylko, gdzie ten Józek bywa myślami na swoich mszach, skoro tego nie słyszał… ?
  a jeszcze mało tego, to sprofanował tą nazwę, która jest dobrze znana prawdziwym wiernym w KRK. Czym wykazał, że chusteczkowy z niego katolik …. i znowu ta Vismaya, zwykła kobieta bez żadnych tytułów naukowych musi magistrów szkolić w Biblii i prostować ich kłamliwe słowa… oj wstyd katolicy, nie znacie głębi własnej wiary ….czym przypominacie świnie z kolczykami…. a nie prawdziwych Chrześcian, którzy noszą Boga w sercu … a nie chodzą do kościoła tylko po to aby wietrzyć swoje futra i błyskać złotem.
  http://oblubienica.eu/piesni/spiewnik-pielgrzyma/kwiat-przepiekny-znalazlem/
  https://www.vismaya-maitreya.pl/wielcy_ludzie_jezus_-_rose_of_sharon.html
  ===

 163. Antymarxista said

  Zbyt wolno to idzie:
  http://www.citizengo.org/pl/signit/84089/view

  Tylko 43.479 osób podpisalo petycję.

 164. Kwiecista said

  Ten zagrypiony ma jakąś obsesję na punkcie Pana Bizonia.
  Wszędzie widzi Bizonia.
  Visamya to zagrypiona artystka.

  ——
  P. Bizonia bronił nie będę, bo mam z nim zaszłości, ale p. Bein już dał mi się we znaki.
  Admin

 165. Kwiecista said

  Kwiecista poszukała.

  Jak to się ma do Salomona to tylko na prochach można zgadnąć.

  Czakry, spirytualne centra, środek lotosu, cykl śmierci (tzn. reinkarnacja) – sami zobaczcie.

  https://jozefbizon.files.wordpress.com/2014/12/rozokrzyzowcy_vismaya_sharon-1_2_opis-600.jpg?w=600&h=1077&zoom=2

 166. Re; 151 Grypa666.
  Szanowny panie Bein, pozwole sobie zaprzeczyc jakobym nawolywal do obalania „kneSejmu” przemoca, ale nawolywalem do zorganizowanego protestu conajmniej 2-4 milionow osob do usuniecia zydowskich s…synow z „kneSejmu” na wzor przejecia wladzy (tymczasowo na okres 90 dni) jaki odbyl sie na Islandii. Wybrano 50 reprezentantow z tlumu protestujacych I grzecznie „pozegnano” bezkrwawo skorumpowana elite polityczna, glownie „lichwiarska”…
  Owszem, co niektorzy (grube ryby) szybko opuscily wyspe swymi awionetkami w nieznanym kierunku…

  Ponadto, nic juz nie mam do dodania, jesli chodzi o panskie komentarze w wersji „podwojnych standardow”…

  ================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 167. grypa666 said

  @Hulajdusznik 2018-03-02 (piątek) @ 11:03:51
  Pooglądał pan mój „dom”, niepolubiał bałaganu… Nieprzypoominam sobie zaproszenia, no ale u mnie w kontraście do Maruchy nie prywatna jaczejka, więc każdemu wolno zajrzeć.
  Co mianowicie pana cofło? Podaj pan, a jak bonie dydy wejściowe zwrócę.
  Pan się zajmie typologią swą, bo niektórym to za szlaban wyszło. Spoko, nie groźba karalna jak adminowi, tylko przyjazna rada — jak zawsze od zarazy 3-szóstkowej :))

  ——-
  Tutaj, nędzna łobuzino, też każdy może zajrzeć. Ty też zaglądasz.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.