Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Izrael nieprzejednany w sprawie polskiego prawa

Posted by Marucha w dniu 2018-03-02 (Piątek)

Izrael miał do Polski interes, więc to parchy powinny przyjechać do Polski i poczekać w korytarzach. Ale tak się nie stało. To „polscy politycy” o mentalności plugawego kundla pojechali do Izraela, gdy tylko parchy na nich gwizdnęły – admin

Delegacja rządu Prawa i Sprawiedliwości przebywa właśnie w Izraelu, gdzie rozmawia na temat nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, która bardzo zabolała syjonistycznych polityków.

Ze słów publicysty Bronisława Wildsteina wynika, iż ta forma pielgrzymki do Ziemi Świętej „dziwnym trafem” wcale niczego nie zmieniła, a strona izraelska nie jest nawet szczególnie zorientowana na kontynuację tak zwanego dialogu.

Większość wypraw polskich polityków i dziennikarzy do Izraela jest owiana tajemnicą, zapewne w obawie przed reakcją opinii publicznej, a szczególnie jej prawicową częścią przejawiającą dużo dalej idący sceptycyzm wobec izraelskiego państwa od prawicowych polityków i publicystów.

Z tego powodu niewiele dowiedzieliśmy się na temat rezultatów rozmów prowadzonych w Izraelu, w których poza wspomnianym Wildsteinem uczestniczą: wiceszef dyplomacji Bartosz Cichocki, wiceprezes Muzeum II Wojny Światowej Grzegorz Berendt oraz wiceprezes IPN Mateusz Szpytma.

Wymieniona wyżej czwórka wchodzi w skład zespołu ds. dialogu prawno-historycznego z Izraelem, który został powołany do życia przez premiera Mateusza Morawieckiego. W poniedziałek polski ambasador w Izraelu Jacek Chodorowicz powiedział w Knesecie, iż nasz kraj jest gotowy podjąć rozmowy z syjonistami na temat nowelizacji ustawy o IPN. Jego słowa nie spotkały się jednak z entuzjazmem członków izraelskiego parlamentu, ponieważ uważają oni polskie prawo za „wymazujące prawdę o historii”.

Można było więc spodziewać się, że wyjazd polskiej delegacji nie przyniesie większych rezultatów, co zasadniczo potwierdzają słowa Wildsteina. Były kolega Adama Michnika z Komitetu Obrony Robotników oraz dawny członek loży masońskiej powiedział więc mediom, że „perspektywa Polski i Izraela jest odrębna”, a przedstawiciele syjonistów mieli pytać się m.in. dlaczego ustawa jest wprowadzana właśnie teraz.

Z wypowiedzi Wildsteina wynika również, że izraelscy politycy mają niewielką wiedzę na temat rozmywania odpowiedzialności za II wojnę światową. [A po co im wiedza, do kurwy nędzy? Mogą bez wysiłku narzucić swoją, dowolną, z dupy wziętą wiedzę – admin] 

Rzecznik MSZ Izraela Emmanuel Nahshon nie wie natomiast, czy zaplanowano kolejne spotkanie obu grup, co zasadniczo w języku dyplomatycznym oznacza, iż Izrael nie zamierza podejmować dalszego dialogu w tej sprawie. Jedyną pozostawioną furtką są dalsze słowa syjonistycznego dyplomaty, który chce „dać sobie trochę czasu”.

Całą wycieczka czterech przedstawicieli rządu Morawieckiego jest zagrywką mocno wątpliwą, ponieważ nie wiadomo, jaki był tak naprawdę jej cel. Zastrzeżenia wobec polskiej ustawy ma bowiem strona izraelska, stąd to właśnie ona powinna być zainteresowana dialogiem w tej sprawie, stąd wyprawę Wildsteina i pozostałej trójki można więc uznać przede wszystkim za przejaw ulegania żydowskim naciskom.
[Nazwałbym to upokarzającym spektaklem oblewania Polski rzadkim gównem żydowskim – admin]

Na podstawie: dorzeczy.pl.
http://autonom.pl/

Komentarzy 10 to “Izrael nieprzejednany w sprawie polskiego prawa”

 1. MikaA said

  Ta wycieczka odniosla pelny sukces – wrocili do domu. Mogli musiec tam pozostac tak dlugo az przyznaliby calkowita racje zydom. Kolejny dowod genjalnosci Prezesa PiS, ktorym zachwyca sie Matka Kurka.

  ——
  Pieudolić Matkę Kurkę. Kiedyś zapiekły PO-wiec. Potem PIS-dzielec. Jedyne dobre, to robienie koło pióra Owsikowi.
  Admin

 2. Birton said

  PIS=Partia Interesów Syjonistycznych, PO=Partia Ogólnożydowska SLD=Syjoniści Lewico-Demokratyczni i wszystko jasne – fałszywa flaga od 1944 roku i ŻYDOWSKIE rządy w Polsce – Polacy nie rządzą od 1944 roku
  „probanderowski , antypolski, żydowski rząd w Warszawie z premier Moravietzky na czele , wicepremier Żydło, prezydentem Judą i prezesem Kalksteinem w tle błogosławią program nienawiści do Rosji oraz bezwarunkowej miłości do USA, Ukrainy i Izraela „. Centrala PiS , PO , SLD , Solidarności jest ta sama i znajduje w Tel Awiwie. Wszelkie działania są potrzebne dla uwiarygodnienia przed Polakami żydowskich „patriotów” z PIS, PO, SLD, a partiom do wzięcia Polaków za twarz

 3. Jacek 2 said

  Polecieli do swojaków, popili kosher vodka, pośmiali się z Polaczków i przylecieli… za nasze pieniążki. Taki był cel tej całej „misji”. Nie sprawdzałem ale być może warto byłoby zainteresować się głosowaniami sejmu z okresu gdy ta cała hucpa była w rozkwicie.

 4. RomanK said

  Noooooo…przerwano…WZAJEMNE oskarzenia….jak to okresil dupek reprezentujacy …ponoc nas:-))))

 5. jaja said

  Codziennie z ciekwosci wchodze na niezalezne wiec wiarygodne mendia i dowiaduje sie tam strasznych rzeczy, o ktorych nasze wladze nawet nie pisna ( ciekawe czy ze wstydu za takie ponizenie), Bo czym sie maja chwalic, ze odwolali projekt budowy muzeum Polokaustu bo tak skutecznie dialoguja, przytakuja i wiadomo z czyjego tam wszytsko sie dzieje – nakazu. Podla narracja myslalam, ze spadnie z zydowskich newsow, ale trwa , nawet dzis szczuja (The Holocaust Law: Origins of revisionism in Poland – az bije w oczy ten tytul na Ynecie) a to oznacza, ze dialog nie przyniosl pozadanych przez kadukowcow skutkow. Trzeba bedzie wiecej bulnac, zeby laskawsze tytuly ukazaly na ich portalach.

 6. peacelover said

  …a mnie sie wydaje, ze to cale koszerne go*wno juz nie dlugo sie uspokoi ,
  a nawet jarmolki pochowaja do szuflad , a moze nawet beda szukac ukrycia (pod kamieniami !) !?
  Trzeba sie przygladac wyborom w Rosji i…. akcji w Syrii !!!

 7. Rafal Cz. said

  A jak myslicie,drodzy gajowkowicze dlaczego Zydzi nie mowia o ich cierpieniach w Rosji? Ano bo jeszcze nie czas I okolicznosci nie te.
  A gdyby tak wyprowadzic uderzenie na Rosje z Ukrainy a wtedy kto wie czyby sie nie dalo rozszarpac tego kraju tkwiacym jak ciern
  w ich oczach,rozdrapac bogactwa naturalne I upokorzyc wreszcie za wszystkie doznane I nie doznane krzywdy. Upokorzyc za to
  ze smie miec nie tylko dume ale I srodki zeby te dume chronic. Ale sie nie da. Dlatego prowadza ten kunktatorski spektal opluwania
  I osmieszania narodu ktorego potencjal I duma sa nie do zniesienia w sytuacji kiedy najwieksza potega jakakolwiek istniala bedaca
  prawie na ich uslugach (do czasu) jak na razie nie bardzo wie jak sie z tych uslug wymigac bo czuje ze nie tedy droga.
  Polska powinna roszczeniom Zydowskim (pozaprawnym) powiedziec stanowcze „niet” a nie brnac w ustawy ktore nie maja w swiecie dyplomacji uzasadnienia.

 8. Marucha said

  Żydzi NIGDY nie zaatakują Rosji w ten sam sposób, co Polskę.
  Nie ma potrzeby wyjaśniać, dlaczego.

 9. Dictum said

  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/myslac-ojczyzna-prof-dr-hab-piotr-jaroszynski-122/

 10. LunaB said

  Czy ktos wie jaki byl stosunek parchow do szabesgojow wsrod uczestnikow tej wyprawy?

  Rodzimy Wildsztajn oswiadczyl ze wine ponosza „sami” Polacy. Taki dostal rozkaz. Przetrzymali go 24 godz. w jeziorze martwym i zmiekl.

Sorry, the comment form is closed at this time.