Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  zen o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  bryś o Pamiętnik znaleziony w pr…
  bryś o Pamiętnik znaleziony w pr…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Pamiętnik znaleziony w pr…
  NICK o Polska wystąpiła do Wielkiej B…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  Krzysztof M o Po co nam Korwin-Mikke?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

Tej wojny raczej nie wygramy

Posted by Marucha w dniu 2018-03-03 (Sobota)

Jako endek w dyskusjach o relacjach polsko-żydowskich stoję na straconej pozycji. Mam świadomość, że czego nie powiem i tak zostanę nazwany antysemitą. To określenie używane jest jak paralizator. Ma odbierać prawo do dyskusji, a jak jest taka potrzeba, to z niej eliminować.

Niestety, pobożne życzenia się nie spełniły…

Mniej więcej w takiej sytuacji są też ci wszyscy, którzy zachwycają się postawą premiera Mateusza Morawieckiego, który nieopatrznie palną coś o „żydowskich sprawcach”, a czego pewnie sam Morawiecki do dzisiaj żałuje. W odróżnieniu ode mnie, ci entuzjaści uznali, że zmiana zapisów w ustawie i IPN i wypowiedzi kilku polityków PiS-u to co najmniej przyzwolenie na wygarnięcie środowiskom żydowskim prawdy.

Jednym z największych entuzjastów okazał się skądinąd rozsądny profesor Jan Żaryn, który gdzieś powiedział, że tej sprawy z Izraelem nie wolno przegrać. Pewnie profesorowi chodzi o obecny spór o udział Polaków w eksterminacji Żydów w drugiej wojnie światowej.

Nie jestem jednym z tych entuzjastów i powiem twardo, że strona polska nic tu nie wygra. Nie wygra dlatego, że ten spór, to nie spór kłamiących z walczącymi o prawdę, ale spór silnych ze słabymi.

Dodam, że chodzi o silnych i słabych politycznie i ekonomicznie. Kiedy Polska będzie miała szanse na sukces w tym sporze? Wtedy, kiedy będzie miała PKB na poziomie powiedzmy połowy niemieckiego i armię dorównującą siła i sprawnością izraelskiej. Niezbędne są również elity intelektualne i polityczne rozumiejące ten problem i reprezentujące polski interes narodowy.

Nic z tego nie ma i nic nie zapowiada, że w dającej się przewidzieć przyszłości będzie. W Polsce nie ma żadnej państwowej ani nawet społecznej organizacji, która w sposób profesjonalny przeciwstawiałaby się przekazowi o współwinie Polaków za holokaust.

Za takie trudno uznać protesty palcówek dyplomatycznych w sprawie „polskich obozów śmierci”. W Polsce jest za to kilka instytucji, które za pieniądze polskich podatników skutecznie dbają o utrwalenie żydowskiego kompleksu u Polaków. Ta działalność prowadzona jest od dziesięcioleci.

O skuteczności tych instytucji przekonał się profesor Krzysztof Jasiewicz, którego napiętnowano jako antysemitę za publikację badań naukowych o udziale Żydów w zaprowadzaniu sowieckich porządków na ziemiach zajętych przez nich w 1939 roku. Przekonała się również o tym doktor Ewa Kurek, którą pamiętam jeszcze z lat osiemdziesiątych na KUL-u, jako aktywną reprezentantkę środowiska krzewiącego kompleks żydowski. Przeciw tej świetnie zorganizowanej wewnątrz i na zewnątrz Polski sile, zgodnie z polską tradycją wyruszyło pospolite ruszenie. Skutek będzie i już jest taki, jak to kiedyś pospolite ruszenie stawało przeciw najemnym, zawodowym wojskom.

Nie ma również na dobrą sprawę politycznych elit zainteresowanych wygraniem tego konfliktu. Część stanęła wprost po stronie środowisk żydowskich i cynicznie z politycznych motywacji, nie zważając gdzie prawda, a gdzie fałsz, mówi o odpowiedzialności Polaków za holokaust. Wbrew nadziejom entuzjastów żadnego oparcia nie mają w PiS. Jestem przekonany, że Jarosław Kaczyński uwikłanie w ten spór uważa za ciężką porażkę. Przez wybuch tego sporu z pierwszej linii zniknęło zagrożenie rosyjskie.

Kaczyński nienawidzi endeckiej tradycji, a wszelkie ostre spory ze środowiskami żydowskimi traktuje jako zagrożenie odrodzeniem endeckiego ducha. I nic do rzeczy tu nie ma, że to fobia.

Zawieszenie w członkostwie w PiS senatora, który „rozpowszechniał antysemickie treści” (o tym co jest antysemickie oczywiście decyduje sam Kaczyński) jest tego przykładem.

Zresztą ze zmianami w ustawie o IPN PiS robi dokładnie to, co przewidziałem. Pewnie profesor Żaryn nie czyta tego, co piszę, jednak radzę mu bardziej się pilnować, bo konfliktu z Izraelem o pamięć historyczną nie wygra. Prędzej Kaczyński straci cierpliwość i go wyrzuci z PiS-u.

Andrzej Szlęzak
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 27 do “Tej wojny raczej nie wygramy”

 1. […] za: https://marucha.wordpress.com/2018/03/03/tej-wojny-raczej-nie-wygramy/ […]

 2. Joung said

  Polacy wogule z tego co slysze I widze .Nie interesuja sie polityka.Wazne by byla praca
  zdrowie pelny brzuch I telewizornia .Co tam Polaka interesuje jakas polityka czy czytanie w ogule.Elity finansowe ;;;;;swiata zachodu Dobrze wiedza ze ten ;;;;;;Pleps nad wisla .Jest pusty duchowy I intelektualnie .I mozna nim krecic do woli .Dla tego
  ;;SPRZEDALI NAS NA OKOLO 55-LAT ;;;;;;;;;zydow=bolszewii.Zreszta to tez ich project
  (Rewolucja bolszewicka 1917).Dla tego coraz bardziej zaczyna mi smierdziec;;;;Proch I swad gnijacych cial.OBY TEGO NIE BYLO .
  NO TO OBUDZIMY SIE K………a w Konicu.
  I UDERZMY PIESC w ten zydowski ,,,,,,ryj.ALBO my ALBO oni…….WYBIERAC

 3. Siekiera_Motyka said

  „W Polsce jest za to kilka instytucji, które za pieniądze polskich podatników skutecznie dbają o utrwalenie żydowskiego kompleksu u Polaków.”

  Boniego była żona,

  ” Zdaniem Barbary Engelking pomnik Polaków ratujących Żydów zawłaszcza miejsce, które należy się tylko Żydom, które ma być przeznaczone tylko na refleksje o Żydach. Proces zawłaszczania i deformacji znaczenia miejsc pamięci o Żydach przez Polaków, ma zdaniem Engelking miejsce już od dawna.

  Engelking uważa, że postawienie pomnika zakończyło by dyskusję o polskiej współodpowiedzialności za zagładę Żydów. Polacy odpowiedzialni za zagładę Żydów schowaliby się za plecami garstki osób niosących pomoc Żydom.

  Kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów uznała też, że data ogłoszenia budowy pomnika koło muzeum ma na celu ukradzenie Żydom należnej im uwagi w rocznicę wybuchu powstania w getcie. Postawienie pomnika jest też przejawem polskiej próżności, strachu i pychy. Według Engelking wszelkie przypominanie o Polakach ratujących Żydów podczas II wojny światowej nie ukryje współodpowiedzialności Polaków za holocaust.”
  _http://prawy.pl/2842-centrum-badan-nad-zaglada-zydow-przeciw-pomnikowi-sprawiedliwych-polakow/

  i robota kłamania w gazecie (jedna z wielu ma ten artykuł) „The Times of Israel”. Patrz opis fotki.
  https://www.timesofisrael.com/polish-historians-book-on-killing-of-jews-exposes-raw-nerve/

  Bo na Yad Vasham jest ten opis tej fotki,
  https://tinyurl.com/y93emmls

  Item ID 40419
  Title Otfinow, Poland, A group of German gendarmes.
  Archival Signature 4577/260 similar items similar items
  Name of submitter Dan Piotkin
  Source Yad Vashem Archives

 4. revers said

  Mussolinniego juz sie ma niejaki pan Wasiak, co ma zapewne zone salcie i za wielkeigo narodowca gra i podszywa sie pdo Dmowskiego …

  http://www.sndmowskiego.pl/

 5. Wronad said

  „Kalisz bez zyduf”.

  Kiedy Rysio stal sie czlonkiem SLD i zontu PRL – bis, miasto Kalisz utracilo jednego „polskiego” miesz(k)anca.

 6. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Kolorystyka taka by Zachodnie media mogły przykleić R. Dmowskiemu „łatkę”

  _http://www.sndmowskiego.pl/galeria/prezes/index_files/vlb_images1/4.jpg

  Pajac lub Idiota !!!!

 7. JerzyS said

  Pan Andrzejak słabej wiary.poza tym zapomina,
  że teraz następuje era wojen informacyjnych,
  a nie energetycznych!
  Dziś Informacja jest bronią. Im bardziej świadomy Naród ,
  tym większe szanse na zwycięstwo!

 8. JerzyS said

  Drugą bronią po Informacji jest broń Demografia.
  (Wojna Demograficzna!)
  Tę wojnę w Izraelu już dziś Żydzi przegrywają z Palestyńczykami.

  Tylko czekać na przekroczenie punktu krytycznego,
  kiedy będą szukać miejsca w Europie!

 9. VAV said

 10. RomanK said

  Armia Israela jest tak sprawna i skuterczna ..jak sprawny i skuteczny jest amerykanski sprzet…..
  Najleiej udowodnili chlopoki z Quana…rolnicy od ogorkow , oliwek i winogron..zatrzymujac najwieksza w historii wojen Israela akcje agresywna na Polnocny LIban w celu zagarniecia rzeki LItani….
  Doborowe oddzialy comandosow spierdalaly rzucajac bron, Merkavy i cale baterie dzial….
  Panie Szlezak…to nie armia stanowi o sile Israela, ale jej najwiekszy parob i szabes pachol na ktorym jada dzis, tak samo, jak na kazdym jednym wczesniej..dopoki go nie zajada…
  Glowna sila widzi pan- jest Kasa…. czyli Pieniadz- jaki produkuja z czystego powietrza majac na to monopol. Tylko ten jeden powod …………………….jest przyczyna tego, ze postepuje pchana przez nich interncjonalizacja i globalizacja..powstaja miedzynarodowe instytucje gosdpodarcze, finnsowe. polityczne i sadowe , europejski, bank, miedzynarodowy, swiatowy..

  TO ..wszystko…tylko po to — zeby nie zarzadaly narody zwrotu swego prawa suwerena ,,,prawa do swego suwerennego pieniadza..

  Kiedy to nastapi potega ta zniknie jak mydlna banka….
  Dlatego wszystkie parchte kurduple i parchate szabesgoje, mehesy i mamzery pra i pachaja do jakiejkolwiek Unii..czy to takiej ,czy to srakiej …bo unia daje wyzszy szczebel..ponad narodowy, ponad panstwowy….a wraz z tym kontrole pieniadza….grup ponad narodowych..,.w ktorych czlonkostwo zastrzezone -tylko dla gobalistycznych kurdupli…wylacznei mehesow i mamzerow oraz rasowych kundli parchatych….ktore obzydzenie do narodu, narodowcow wyssaly z mlekiem swoch suk….i jak pan wie ..co za mlodu parchatek wyssal …..tym na starosc leje….
  A etykietka antysemity narodowca pan sie nie przejmuj…etykietka parchaty kurdupel…wcale nie jest lepsza…

 11. RomanK said

  Tej wojny raczej nie wygramy!

  Pisze pan Andrzej Szlezak..w art pod tym samym tytulem….

  Sugerujac, ze jakakolwiek wojna…tzn WZAJEMNOSC …istnieje.
  Otoz nie istnieje i nigdy nie istniala.
  Istnial problem..jaki zawsze dla tzw ekip sprowujacych wladze w Polsce, zawsze wyciagany, kiedy slabla ich sila pod naporem narodu.
  Bo- jak latwo zauwazyc to nie Prawda Historyczna jest powodem kontrowersji…Ta zostaje niezmienna i kto chce wie, jak bylo…. i jaka ona jest. Powodem zawsze byla Opowiec na Temat historii Holokaustu …w tylu i…. takich werrsjach- jakie akurat byly wygodne opinie te kreujacym.

  TO zostalo zauwazone dosc wczesnie przez grupy dosc waskie, ale niezwykle przedsiebiorcze wsrod spolecznosci elit zydowskich NY..ktore dostrzegly w nich niezwykle mozliwosci ekonomiczne o ogromnym znaczeniu businessowym!!!!!
  Skoro Prawda Historyczna nie jest wazna, a o wiele wazniejsze sa Opinie na temat….to dlaczego nie dokonac parafrazy slynnej sentencji i postawic teze:

  Nie wazne, jaka jest Prawda Historyczna..wazne sa tylko opinie na jej temat! Zatem pozwolcie mi kreowac Opinie na Temat , a nie dbam- jaka jest Prawda…zadna prawda… w tym i historyczna.

  To blyskotliwe odkrycie spowodowalo powstanie kilku osrodkow,( lokum i szyldy , pare biurek i telefony) i oczywiscie konto bankowe, na ktore mozna skladac donacje zwolnione od podatkow:-)))
  Doskonaly apart fiskalny.
  Poniewaz towarem i produktem finalnym jest tylko opinia ..jak sepy ,natychmiast zlecialy sie zastepy …opiniotworcow…i cale potezne osrodki i organizacje opiniotworcze i ksztaltujace opinie.
  Oto narodzil sie nam Nowy Potezny Interes…ten dziwny noworodek urodzil sie z zebami, podlysialy i nawet z wasami i broda:-))) .praktycznie pozbawiony jakichkolwiek kosztow, calkowicie abstrakcyjny z jedynym realnym medium – czyli kasa- jaka przynosi. KiIka obrotow i natychmast oblepilo sie wokol calym interesem medialnym, ktory stanal na uslugach….a ktorego najwazniejsztym celem jest….. KASA!
  Duza Kasa…..
  Kazdy film- jaki powstaje, jesli powstaje na wlasciwy temat staje sie arcydzielem zanim go kto kolwiek ujrzy….dlaczego???? Bo cale srodowisko medialne skupione wokol „Industry sztuki” wie, gdzie jest kasa:_))))
  i KTO o niej decyduje! To samo z ksiazka, obrazem kazda sztuka….oczywiscie to samo dzieje sie w Nauka..badaniami naukowymi…ktore moze nie tyle same stanowia, jakas wartosc ,ale sa przydatne do wzmocnienia efektu sztuki..filmowej zwlaszcz. Dlatego wlasnie tak zaowocowalo i sypnelo doskonalymi synekurami dla naukowcow, robiacymi kariery profesorskie na rozlicznych powstlych jak grzyby po deszczu katedrach badania historii Holocaustu i Gencide…a to- jak wiecie- wcale niezle pieniadze…
  Nauka…to poszukiwanie i odkrywanie prawdy….jak zatem potraktowac to- co nazywajac sie nauka sluzy kreowniu opinii. .roznych opinii na rozne tematy pokrewne:-)))
  Jak odnosic sie do ludzi tym procederem sie zajmujacych ..jak traktowac ich tytuly nbaukowe i osiagniecia….jak zachowac zie, kiedy abstrakcja przechodzi w absurd.
  Znajac juz podloze problemu zastanowmy sie, jaki to ma wplyw na nasze zycie. Jak chocby na nasze systemy prawne i prawotworcze.
  Najlepszym przykladem jest nieszczesna ustawa IPN, ktora dala zabezpieczenie przez wylaczenie nauki i sztuki…temu procederowi , jakiego skutki miala z zalozenia zwalczac:-))))
  Kto z was jeszcze nie wiedzial dlczego uzywano w Polsce okreslenia: pokrecony- jak zydowski paragraf…. to teraz juz wie:-)))
  Wlasnie staje sie -w okropnym wrzasku i atmosferze skandalu dyplomatyczno medialnym- Polskim Prawem….

  Boze, cos Polske przez tak liczne wieki…..

  RomanKafel
  Dallas TX 03.03.2018

 12. Bogusław said

  Ten Szlęzak to jakaś strachliwa cipulajda albo płatna prostytuta kociego karakana! Niech lepiej sortuje gacie do prania, robi weki i rozwiesza firanki! Jego wcielenie w bitwie pod Grunwaldem wysrało by głowę ze strachu! Z takimi babochłopczynami kraj można tylko utracić i żadnego interesu też nie zrobi bo jest przekonane od urodzenia że nic się nie może udać! Makabra! Po takich wchodziło się na konie i przechodziło przez sadzawki!

 13. PISKORZ said

  re 2..”;Pleps nad wisla .Jest pusty duchowy I intelektualnie .I mozna nim krecic do woli ” ZGODA…Ale czy ten plebs zachodni…to taki niby pronarodowy i zainteresowany losem własnych krajów..?! Przecież ..to bajka dla dzieci..

 14. Miet said

  Panie Romanie, świetna i bardzo mądra wypowiedź.
  Zachowam ją w moim małym archiwum aby móc ją przedstawić wszystkim moim bliskim.

  O tej „ustawie” o IPN mam dokładnie takie samo zdanie co Pan.

  Ogłaszają, że ma ona zwalczać oszczerstwa na Polakach a nawet ślepy zauważy, że ona zapala zielone światło wszelkiej maści kłamcom i oszczercom typu bydlaka Grossa.
  Teraz udają, że o coś tam walczą i latają do Izraela jak opentani. Przykro na to patrzeć.

 15. Miet said

  Oczywiście powinno być – opętani.

 16. NICK said

  Żeście sqrvesyny, ostateczne.
  Agenci wywiadu obcego Polsce.
  Dni wasze policzone.

  Nie tu. Na Gajówce, złamańce.

  U BOGA.

  Polo-halo-jebnnięci.

 17. rafal z said

  Miet said
  2018-03-03 (sobota) @ 17:16:51

  „Przykro na to patrzeć.”

  Ruskie zmądrzały i w tą sieć propagandy wsadziły klin w postaci własnych mediów. RT, Sputnik etc. Wsio rządowe ale skuteczne tak dalece że wojownicy „demokracji” w imię demokracji kneblują jak mogą i gdzie tylko mogą.

  Polski paradoks polega na tym, że jak nigdy wcześniej nie mamy oparcia w żadnej usystematyzowanej strukturze. Ani aparat państwowy, ani kościół, ani inna organizacja. Przy czym naród upadł tak nisko, że zapiera się sam siebie. Niszczy własny etnos, własną kulturę. Totalna autodestrukcja.

  Jak nigdy wcześniej tak wiele nie zależało od pojedynczych osób. Indywidualne działania przesądzą o tym czy w ciągu najbliższych 30 lat przetrwamy w ogóle jako naród. Ogromne wyzwanie. Jak zbudować naród bez narodu. Jak zbudować siłę bez siły. Jak zbudować coś mając nic. Człowiek upadł, więc człowiek może powstać.

  Ze względu na okoliczności geopolityczne być może stoi przed nami jedyna szansa na odzyskanie podmiotowości ekonomicznej i jako takiej politycznej. Mam na myśli wybory samorządowe a w zasadzie czas do wyborów samorządowych. Jeśli teraz nie staniemy na nogi to czeka nas ostatni etap globalizacji. Jeszcze większa centralizacja. Degradacja własności. Jeszcze większa kontrola i jeszcze bardziej surowa władza wobec nieposłuszeństwa. Tego etapu najprawdopodobniej nie przetrwamy jeśli nie staniemy na nogi.

  Nie chce się wymądrzać. Prawdopodobnie większość z Was ma znacznie większe doświadczenie ode mnie. Niemniej jednak bardzo jasno widzę szansę na odbudowanie żywiołu polskiego. Przy tej całej patologii jaka istnieje i zmonopolizowaniu wszystkiego czego się da przez obcych, jest możliwość zbudowania ekonomicznego ruchu społecznego w sposób w jaki nikt inny nie próbował.

  Musimy stoczyć ideową bitwę o… Lokalną Rację Stanu.

  Przez LRS rozumiem:

  – wyłącznie… PROGRAM EKONOMICZNY dla LOKALNEJ społeczności
  – program dla 1 miasta/gminy
  – bez zbędnej ideologizacji. sama ekonomia. przy obecnym chaosie komunikacyjnym i różnej samoidentyfikacji jedynie ekonomia stanowi materię i przestrzeń porozumienia dla wszystkich
  – stąd musi to być UNIWERSALNY program ekonomiczny
  – możliwy do ZAAKCEPTOWANIA dla Polaków oraz Żydów, Ukraińców, Niemców (mówię o zwykłych ludziach)
  – w odniesieniu do interesów innych miast i korporacji etc

  W ten sposób:
  – SKUPIMY uwagę środowisk zdroworozsądkowych w jednym miejscu
  – zrobimy to bez wchodzenia w na tą chwilę niepotrzebne dyskusje ideologiczne(zmiana reguł gry)
  – skupimy się na rzeczach, które REALNIE możemy zmienić ponieważ dotyczy to małych miast i gmin.
  – opracujemy program dla każdego kto będzie chciał z tej wiedzy skorzystać
  – zdefiniujemy w usystematyzowany sposób, lokalny ale ostatecznie polski interes narodowy

  Tak się dziwnie składa, że mieszkam w mieście, w którym większość ludzi stanowią Polacy ale są również Żydzi, Ukraińcy, Niemcy. Ponadto mieszkańcy są bardzo aktywni w porównaniu do ludzi z inncyh miast w Polsce. Żyję w mieście zagarniętym przez interesy korporacji, deweloperów i lokalnych kacyków. Doskonałe miejsce na bitwę 😀 Jest czas. Jest miejsce. Jest cel. Kto ma chęć wytężenia szarych komórek?

  Co Wy na to?

 18. Jack Ravenno said

  A ja napiszę tak: a ch..j tam niech się wali pali – teraz przynajmniej wiadomo – kto swój a kto obcy i kurw…a nie jest wcale dobrze bo wkoło od zawsze byli sami wrogowie… psia ich mać.
  Przodkowie się w grobach przewracają – życie za Polskę oddawali, a tu taka hucpa… Zdrajca na zdrajcy i łajdak na łajdaku.
  Polacy to zbyt spokojny i opanowany naród…Stanowczo zbyt spokojny ale zawsze jest nadzieja, że gdy łajdactwo nastąpi na odcisk – dostanie odpowiedni wycisk.

  Słów brak…

 19. RomanK said

  Rafal Z..Ruskie zmadrzaly??????
  Ruskie nei zmadrzaly…one mdre byly zawsze…ruskie media nie sa zadnym specjalnym srodkiem ..ich cecha jest normalnosc.
  Niech pan zobaczy…oni daja mozliwosc dziennuikrzom bycia soba, dawnia wlasnych przekazow bez ingerencji…i te media wypelnili ludzie niezalezni majacy wlasne zdanie i ustalona reputacje…
  Niech pan zbada ich przeszlosc i kariery…i okaZe sie ze wszyscy mieli problemy ze swoimi pracodawcami,ktorzy probowali im zalozyc wedzidla i zmusic do opowiadania wlasnej wersji.. niby wlasnej niezaleznej opinii…za kazdym razem kiedy ci probopwali informowac o faktach….
  Ci ludzie u nich informuja o faktach…i wyrazaja swoje na ich temat opinie…..i to powoduje taki klangor…
  W konfronatrcji przedstawiciele tzw „wolnego swiata mediow”….nie sa w stanie sie im przeciwstawic i ratuja sie rzucaniem inwektyw i ,,ucieczka…..a ich ostatecznie deprecjonuje i osmiesza….a kurdupli nic tak nie boli …..jak szczery smiech z kurdupla:-))))))))

 20. RomanK said

  I panie Rafal Z…..
  ……… „Przy czym naród upadł tak nisko, że zapiera się sam siebie”…
  widzi pan to konsekwencja..zaparcia sie samego siebie..wynik wyparcia sie wlasnego ja….
  a to nastepuje przez podpisywanie sie pod wlasnymi opniami ….. jako NICkt…….
  Na to wpadl juz pewien dramaturg antycznej Grecji…i umiescil w swym dziele…..

 21. RomanK said

  Panie Rafale…ma pan racje 100% racji..Ekonomiczny Program Lokalny…byl tym co przywrocilo POlske Suwerenna…..nieszczesciem Polakow bylo ze sami przywracjac Polske oddli jej rzady w lapy szubrawcow.
  Niech pan wezmie gotowe statuty pisane przez Kraziewicza, Stypulowskiego…Stefczyka….
  innych….Ojczyzne i jej PRZYSZLOSC buduje sie w Bzdzicach Dolnych..i w Niznej Wolce….nie w Paryzu, NY, czy Brukseli…. bo tu….. w panskim miescie znajduje sie Suweren i…. tu nabiera ksztaltu suwerennoc…ktorej nie ma i nie moze byc , jesli pozbawia sie ten narod jego wladzy i sily i dominacji ekonomicznej!
  Jak zrobily to te SSyny ,ktore zapowiedzialy, ze Polacy maja zyc z pracy wlasnej rak…a nie – ” wlasnosci”…..!!!!! Pan zwroci uwage na przeSSynstwo takiego okreslenia!!!!!
  Jakby to co stanowi o potedze kazdego narodu, czyli Praca na Wlasnym…nie istniala wogole….

  To proste prawdy…ale jak pan wie prawda jest zawsze aktualna…i dlatego niebezpieczna dla Klamcow i Kurdupli jacy sda zdolni do zaprcia sie siebioe samych!

 22. AlexSailor said

  @Vav i @Marucha

  Przecież na tym filmie w twarz nam mówią, że jesteśmy infantylnymi idiotami.

 23. RomanK said

  Nie za bardzo rozumiem..panie Alex..owszem pan Roszkowski podaje caly szereg nieprawdziwych informacji. ale podaje tez wiele prawdziwych…
  Oczywiscie ogromne bledy to Litwacy….i Frankisci….
  LItwacy to zydzi w zaborze Rosyjskim wypychani z Rosji po Ukazach Majowych..i przenoszeni do Kongresowki…..Frankisci to nie twor Bakanski…..ale wybitnie polski…
  Odsylam pana do Broszury Spotwarzona Przeszlosc…gdzie….na ktore to powoluje sie pan Roszkowski:-)))) str 23-24….
  Nie powstaly zadne narody ,…ale panstwa narodowe…brrrrrrrr…..

 24. bogo22 said

  Jako polak w dyskusjach o relacjach polsko-żydowskich stoję na zwycieskiej pozycji. Mam świadomość, że czego nie powiem i tak zostanę nazwany antysemitą.
  I to, jest gambit krolewski..! e4 ,e5, f4…:)!

 25. Boydar said

  Każda władza pochodzi od Boga, a więc i władza zwycięzcy. Szanuj ją, Człowieku.

 26. Gość said

  Tej wojny raczej nie wygramy. Czy aby na pewno ?
  A może jednak, chociaż droga do zwycięstwa daleka myślę, że jeśli Palestyńczycy wytrwali i coś w polityce światowej wobec ich kraju się zmienia to i nam może się udać. Inaczej wszystkie dotychczasowe starania prof. Jana Żaryna, prof. Ewy Kurek pójdą na marne. Ze swej strony chce przybliżyć jeszcze jedną postać dbających o prawdę w relacjach polsko – żydowskich nie tylko wojennych ale przede wszystkim współczesnych. Henryka Pająka – pisarza, historyka i patriotę któremu udało się wygrać kilkanaście procesów o antysemityzm, któremu dwukrotnie spalono wydawnictwo, a mimo to walczy piórem do dzisiaj. I tylko szkoda, że jego książki nie są lektura obowiązkową w szkole. Ale któż nam układa programy nauczania…Ta wojna niekoniecznie wymaga broni palnej. Ta wojna wymaga ogólnonarodowej świadomości i odwagi w upowszechnianiu faktów, które są skuteczną bronią wobec wszechobecnej kłamliwej propagandy.

 27. Bogaty Miś said

  „Dodam, że chodzi o silnych i słabych politycznie i ekonomicznie. Kiedy Polska będzie miała szanse na sukces w tym sporze? Wtedy, kiedy będzie miała PKB na poziomie powiedzmy połowy niemieckiego i armię dorównującą siła i sprawnością izraelskiej. Niezbędne są również elity intelektualne i polityczne rozumiejące ten problem i reprezentujące polski interes narodowy.”

  -tylko ostatnie 4 słowa mają sens, reszta to bałach.

Sorry, the comment form is closed at this time.