Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Sejm: Burza po wystąpieniu Winnickiego ws. Marca ’68

Posted by Marucha w dniu 2018-03-06 (Wtorek)

Posłowie przyjęli uchwałę upamiętniającą rocznicę tzw. wydarzeń marcowych z 1968 roku. Wcześniej głos zabrał Robert Winnicki z Ruchu Narodowego. Jego wystąpienie wywołało w Sejmie wielkie poruszenie.

– Trzeba jasno powiedzieć, że jeden z mitów założycielskich III RP to właśnie Marzec ’68, w którym jedna frakcja PZPR walczyła z drugą i podziały narodowościowe były tylko pretekstem. Po prostu w jednej frakcji było trochę więcej Żydów, a w drugiej było mniej. I taka jest prawda – powiedział Winnicki.

Po tych słowach w ławach opozycji rozległo się buczenie.

– Trzeba powiedzieć, że w marcu 1968 roku i bezpośrednio po nim, z Polski wyjechało ponad tysiąc stalinistów, tych, którzy byli mordercami sądowymi, jak Helena Wolińska, jak Michnik, ubeków, morderców, Żołnierzy Wyklętych i innych – kontynuował prezes Ruchu Narodowego.

– Tego nie ma w projekcie uchwały, dlatego nie może być zgody na fałszowanie najnowszej historii Polski – oświadczył Winnicki. Po jego wystąpieniu na sali sejmowej słychać było okrzyki „hańba!”.

W uchwale upamiętniającej 50. rocznicę Marca ’68 napisano m.in., że „Sejm RP wyraża szacunek dla wszystkich walczących wówczas o wolność i demokrację, potępia komunistycznych organizatorów antysemickich prześladowań oraz dziękuje za solidarność z prześladowanymi”.

/ dcy
https://dorzeczy.pl

 

Komentarzy 45 to “Sejm: Burza po wystąpieniu Winnickiego ws. Marca ’68”

 1. Birton said

  antypolskie żydostwo się Sejmie i Senacie dalej szerzy i dalej u buczy

 2. prawo said

  „Marzec 68” Piszę o tym samym od ponad miesiąca w ten sposób: Zacznijmy od rzeczy prostych. Zacznijmy od prawdy w naszej historii. Tu przypomnę, że nie było żadnych „wydarzeń marcowych” tylko stalinowska ustawka która wyprowadziła w tłumie żydowskich zbrodniarzy do NJC, Londynu, Tel Awiwu. Uciekli tacy mordercy jak Wolińska, Michnik, Bauman i tysiące podobnych.
  To była żydowska ustawka, która przy zakazie wydawania prywatnych paszportów umożliwiła żydowskim komunistom-stalinowcom wyprowadzenie z PRL żydowskich zbrodniarzy i morderców.
  NIE BYŁO ŻADNYCH „WYDARZEŃ MARCOWYCH” TYLKO STALINOWSKA USTAWKA.
  (To Morel właśnie potwierdza jak żydzi uciekali przed odpowiedzialnością karną. Morel to jest najlepszy przykład równoważny do ucieczki Heleny Wolińskiej, która w 1953 roku brała udział w zamordowaniu gen. Emila Fieldorfa czy mordercy sądowego Stefana Michnika czy Zygmunta Baumana z KBW/NKWD.)

 3. Moher49 said

  To nie sejm, tylko knesejm z niewielką ilością polskiej diaspory. Głos Winnickiego to wołanie na puszczy. Żadna TV go nie powtórzy.

 4. antyparch said

  czy my Polacy musimy patrzeć na skundlenie \\elit politycznych \\w naszym kraju ,widzicie sami jakie bydło dostało się do sejmu ,oglądając tą hucpę zmuszony byłem wyłączyć telewizor, jeszcze mam nadzieję że odzyskamy niepodległość ,a w wyborach musimy bydłu powiedzieć nie i jednoczyć siły narodowe uważając by żaden parch nie wcisnął się w szeregi narodowe.

 5. Marzec 1968 roku był ustawką. Gomułka podnosił głos z trybuny, walił pięścią i tupał a jego szonka, będąca z ychniego plemnienia koordynowała paszportowanie tych dwunazwiskowych. Wystąpienie niejakiego Winnickiego w Sejmie 2018 roku takoż ma znamiona otumaniania. Jest to gadanina i ględzenie pod publiczkę o tym, co wszem i wobec jest wiadomym. To tak dla zaspokojenia przymułów a nie jakieś wołanie na puszczy. Achy i ochy nad ustawioną z góry paplaniną, z której prócz zadowolenia wyrażonego utartym sloganem „dobrze gada” nic nie wyniknie. Sterowana opozycja. Jedni drażnią żydów, bo takie im wyznaczono zadania i nic im się nie dzieje, a inni siedzą w pierdlu bez wyroku na podstawie wyssanych z żydowskiego palucha zarzutów. Jeszcze inni cichcem przestają oddychać przy współudziale osób drugich, ale bez udziału osób trzecich. Osoby czwarte, piąte i kolejne bulą za ten spektakl.

 6. Maverick said

  Jak krzyczeli „Hańba” to znaczy że to chyba nie Polacy tylko kolejne pokolenie dzieci enkawudzistów. Na pale ich nabić po staropolsku i tyle.

 7. RomanK said

  Antyparchu…zapamietaj do konca zycia! Elity nie da sie skundlic!!!!!! Mozna ja tylko wymordowac….wygnac, zniszczyc!
  To co nazywasz elita….to tylko zwykle kundle ….. elite udajace!
  Elita sie rodzi i odradza…nie mozna nauczyc nikogo byc elita. Elitarnosc to zespol cech wrodzonych….i rzadko przekazywanych potomstwu.

 8. NICK said

  Słuszne.
  Elita sie rodzi i odradza…nie mozna nauczyc nikogo byc elita. Elitarnosc to zespol cech wrodzonych….i rzadko przekazywanych potomstwu.

 9. A jutro ma być ładna pogoda.

 10. prawo said

  Skoro „Sejm RP potępia komunistycznych organizatorów antysemickich prześladowań oraz dziękuje za solidarność z prześladowanymi” to oznacza, że Sejm RP solidaryzuje się ze Stefanem Michnikiem i pozostałymi mordercami polaków. Tak wynika z jego uchwały.
  Poza tym co to za antysemityzm i wypędzenie żydów z PRL skoro jeden żyd-zbrodniarz Stefan Michnik wyjechała troje z jego rodzinki zostało i miało się świetnie?

 11. Gall Anonim said

  7
  RomanK
  A co to jest “elita”?
  Czy to cos lepszego od reszty spolecznstwa? Bramini?
  Czy to grupa rzadzaca, czy moze grupa przechowujaca wartosci narodowe ( ta przewaznie przesladowana przez elity rzadzace)
  Czy to elita uciekla do Londynu?
  Czy Pilsudski – to “elita”?
  Czy to moze jakies anonimy , ktorymi nalezy straszyc pospolstwo?
  Moze pan podac jakies nazwiska ‘elitarne’??
  Dla mnie, to wymordowani ksieza katoliccy w Dachau, o ktorych sie dziwnie nie wspomina.

 12. Stary Warszawiak said

  St. Warszawiak nie wyklucza, że w marcu 1968 roku wśród rzekomo “wyrzucanych z Polski Żydów” byli też mordercy chłopca Bohdana, syna Bolesława Piaseckiego. Którego zmumifikowane zwłoki znaleziono przypadkowo po ponad roku od porwania.
  Oczywiście była to prymitywna żydowska zemsta na niewinnym chłopcu za przedwojenna działalność ojca.

 13. AlexSailor said

  @Hulajdusznik

  Wypowiedzenie nawet oczywistych rzeczy też ma swoją wartość.
  A tu jest więcej, bo może Pan wie, bywalcy tego i podobnych forów wiedzą, ale zdecydowana większość Polaków nie wie i wiedzieć nie może.
  Choćby dlatego, że tyra po 10 godzin za 1530 lub mniej złotych starając się związać koniec z końcem.

  Po 17 latach obróbki w różnych szkołach plus rok przedszkola, ludzie są wytresowani i wyprani z wiedzy, zamiast której wepchnięto im do głowy wszystko, co niepotrzebne.

  Dodam jeszcze, że choć nie jestem specjalnie fanem Winnickiego, to sformułował swoją wypowiedź w sposób bardzo dobry, krótki, zrozumiały, oczywisty i dobitny.
  I chwała mu za to.

 14. Joung said

  Nam nic nie pozostalo Jak walic w pysk ‚;;;;;;;;;;;;;;;;szatanskie zydostwo.

 15. slowo said

  Zyd rozumie tylko jeden język, sile, bicz, nahaj, szabelkę,.recepta jest jak kij w rzece,.

  Rozgonić te zbieraninę zdrajców i morderców, najlepiej w porze bezlistnej, by było dobrze widać na odległość, pozostawić to, do następnego roku, by smród w kanałach doleciał.

  Pozostałych potencjalnych rewolucjonistów, won do Stalina, dobrego wujaszka, pokłonić się Leninowi.,

  Elity stworzyć patriotyczne, do n`t pokolenia z arystokracji i emigracji, rządy etnicznie polskie.

  Stworzyć warunki absolutnego rozwoju.

  Polska w 10 lat byłaby imperium w sercu Europy.

  Milionowa Armia skoordynowana na wzór Szwajcarskiej. Kajdy dom ma armaty jak USej.
  W razie potrzeby 5 milionów pod bronią, a na co dzień zestawy rakiet z ładunkami nuklearnymi.

  Tedy P O L S K A !!!

  Zbratać się z bratankiem, reszcie pomoc uwolnić się od szkaradzieństwa, na lewo i prawo, porobić żywe sojusze, o co walczył, tuz przed nawala żydowska, Cesarz Franciszek.

  PS. a na razie, poczekamy na Amerykanów z widłami, bo to jedyna rzeczywista opcja, ktora może zapoczątkować dobre zmiany. Poza tym, hydra miała tyle czasu, ze wyrosły i umocniły jej się nowe głowy, po całym świecie, wszędzie ma tez zauszników, kradnie, kłamie i morduje w białych rękawiczkach. Pokazuje to w TV, chwaląc się pokrętnie z osiągnięć. Kto temu się przeciwstawi ? Prawdopodobnie będzie ona starała się o stworzenie pozorowanej trzeciej wojny, osiągając z dawna zmierzone cele.

 16. RomanK said

  panie Anonim…niech pannei pisze Gall….anonim to anonim….
  Osylam pana do:
  http://mufti.polacy.eu.org/1159/roman-kafel-walka-elit-o-polske/

 17. jaja said

  Proszę poczytać jak Żydzi się beskutecznie u władz na banderowów żalą. Może i nasze wasalikowe władze co tak liżą dupę banderowskiej Ukrainie, wezmą perzykład i w tym wypadku. Ten artykulik ukazał się jako SOS na Ynecie i ciekawa jestem czy skargi zydowskie odniosły skutek

  Nowi bohaterowie Ukrainy: antysemici i mordercy Żydów

  Stefan Bandera kolaborował z nazistami, Szymon Petliura jest powiązany z masakrą aż 100.000 Żydów, i Ivan Rohach był wydawcą gazety o zabarwieniu antysemickim, i cała ta trójka ukoronowana, upamiętniona na miejskich skwerach i ulicach; ” to jest moralnie nie do zaakceptowania,” mówi lokalny żydowski lider , oskarżjąc rząd o przerabianie historii i negowanie Holocaustu.

  W Kijowie statua ku czci Szymona Petliury została kilka miesięcy temu odsłonięta w żydowskiej dzielnicy Winnitsa. Pomnik został wzniesiony z inicjatywy władz Ukrainy. Petliura tak czy inaczej jest łączony z masakrą aż 100.000 niewinnych Żydów podczas wojny domowej w latach 1918-1920.

  I nie jest on osamotniony. Spotykamy następnych ukraińskich bohaterów; antysemickich morderców, którzy masakrowali Żydów i są wielbieni w ramach „dekomunizacji” na ulicach i miejskich placach.

  Aleje i ulice są nazywane imieniem Stefana Bandery i jego współpracowników, którzy kolaborowali z nazistami i masakrowali Żydów podczas Holocaustu. Jak na ironię aleja prowadząca do Moskwy i do Babi Jaru (miejsce w którym była przeprowadzona masakra Żydów przez wojska niemieckie i lokalnych ukraińskich kolaborantów) została nazwana imieniem Bandery.

  Nie ma się więc co dziwić ukraińskim Żydom, że są gniewni i niespokojni gdyż żyją w kraju w którym antysemitcy mordercy Żydów są popierani przez władzę i dlatego sprajowanie nienawistnych graffiti jest rutynowe. Np. w czasie Świąt Bożego Narodzenia graffiti przepełnione nienawiścią były wysprajowane w trzech żydowskich miejscach – na bramie przed Muzeum Holocaustu w Odessie, Żydowskim Centrum Kulturalnym oraz nieczynnej synagodze w mieście.

  Tak więc wynika, że bezpieczeństwo w pobliżu żydowskich instytucji jest wzmacniane, lecz jednocześnie w tym samym czasie i zgodnie z żydowskimi źródłami w kraju – władza dopinguje do gloryfikacji antysemityzmu.

  „Mój apel do prezydenta i PM Ukrainy wzywający do potępienia tych antysemickich graffiti został pozostawiony bez odpowiedzi,” oznajmił naczelny rabin Odessy i południowej Ukrainy, Avraham Wolff. Wyraził swoje przekonanie, że ostra krytyka ze strony władz w końcu nastąpi. ” Jest to nadzwyczaj ważne żeby temu zapobiec na początku, ponieważ tak się nieszczęśliwie składa, że wszyscy wiedzą gdzie to się zaczyna i wiedzą jak to się kończy.”

  Te działania zostały zdecydowanie potępione przez Parlament Europejski, który pośpiesznie wysłał pismo do rabbiego Wolffa i wezwał prezydenta Petro Poroszenkę i PM Vołodymyra Groysmana do oskarżenia tych działań i monitorowania śledztwa.

  Edward Dolinsky, dyrektor Ukraińskiego Komitetu Żydowskiego prowadzi wojnę na wszystkich frontach z tym niepokojącym trendem. On często jest zmuszany do konfrontacji z długą listą wściekłych nacjonalistów na najbardziej obecnie popularnym programie publicystycznym, dzięki temu jego wystąpienie uczyniły go popularnym blogerem i liderem społeczności żydowskiej.

  Można się zastanawiać jak to wszystko może się dziać w kraju rządzonym przez człowieka o nazwisku Groysman, Dolinsky to wyjaśnia tak; ” PM nie został wybrany jako Żyd i wykonuje swoją nieżydowską pracę, więc jego pochodzenie nie ma wpływu na cokolwiek w tej sprawie.”

  Jeśli chodzi o pełną sukcesu integrację antysemitów w legalny nurt Ukrainy, to Dolinsky wyjaśnia, że nacjonaliści mają duże wpływy i „pomagali wyższym urzędnikom w zdobyciu władzy, i oni zawdzięczają im dość dużo. Drugi powód, to wpływ konfliktu z Rosją. Gloryfikowanie antysemitów jest ideologicznym i praktycznym sposobem zjednywania sobie poparcia ludności . Innymi słowy, żeby pozyskać sobie względy opini publicznej przeciwko agresorom to oni musieli wykreować program „bohaterów,” którzy walczyli o nasz kraj z bronią w ręku. To się dzieje także pod wpływem nacjonalistów.”

  Dolinky stwierdził, że Ukraina poprzez gloryfikowanie kryminalistów antysemickich strzela sobie w nogę, bo to „prowadzi do poważnego konfliktu z Polską, która uniemożliwiła niektórym urzędnikom rządowym, zaangażowanym w tą politykę wjazd do Polski, i Polska stara się zapobiec przystąpieniu Ukrainy do Unii Europejskiej. Innymi słowy, te sprawy stanowią przeszkodę do ukraińskiej integracji z Europą.

  Wcześniej w tym miesiącu z okazji urodzin Stefana Bandery antysemici zorganizowali marsz z pochodniami i podobnie jak w roku ubiegłym skandowali „Żydzi wynocha.”

  Edward Doks
  Ynet 01.25.18

 18. adsenior said

  Kolejne fałszowanie historii. Dziady to ściema, płachta przykrywająca istotę tamtych zdarzeń. Chodziło o walkę o władzę w PZPR, a tym samym w Polsce, między żydami, całkowicie panujący w PZPR, tzw. frakcja Puławska, a Polakami-partyzantami Moczara. Żydzi walkę przegrali, pamiętając jak to oni rozprawiali się ze swoimi przeciwnikami, zaczęli w popłochu uciekać z Polski. Propaganda Dziadów, jako tło zamieszek, to celowo wywołana ściema, przez żydów.

 19. Siekiera_Motyka said

  Odgrzejmy stary kartofel kiedy to Sejm musiał całować dupę braci Ukrów by ich nie obrazić w 2013 roku..

  „Sejm przyjął uchwałę ws. zbrodni wołyńskiej. Odrzucił „ludobójstwo” ”

  .http://natemat.pl/68041,sejm-glosuje-nad-zbrodnia-wolynska-odrzucono-juz-ludobojstwo

  A ta sprawa w 1 Września 1939 to była „lekka sprzeczka”. Warto by było przeprosić Niemców że tak brzydko się zachowaliśmy kiedy chcieli u na robić „porządek”.

 20. Anucha said

  Osobiście znałem rodzinę żydowską która w marcu musiała opuścić moje miasto.
  Co prawda nie był to marzec `68 a marzec ` 70.
  I wyjazd nie był spowodowany wydarzeniami politycznymi a po prostu kurwieniem się pani doktor i mąż szycha w komitecie partii wstydził się zamieszkiwać dalej w moim mieście.
  W związku z tym przeprowadzili się na południe Polski
  Ot taka emigracja seksualna 🙂 .

 21. antyparch said

  do RomanaK .. szanuję pańską wypowiedz i całkowicie sie z nią zgadzam ale czy nie widział pan że słowa elity polityczne były między ukośnikami i to jest afront .

 22. Kar said

  re;19/Adsenior/.. Żydzi walkę przegrali,

  ..usmialem ci sie do lez, zydzi przegrali ..przegrali..(?) ..przeogagnizowali chalackie szyki i zrobili znowu ciemniakow na dole w sakramenckiego chu..a! Ciemniak-sowiecki szpion Gumulka i jego swita powinni wisiec powieszeni wysko na latarniach za jaja za uplynianie bandyckiego-gudlajskiego towaru do Izraela..

  wez sie chlopie w garsc i przestan pierd..c!

  ——
  Jest wielu innych, którzy powinni zawisnąć, ale nie Gomułka.
  Admin

 23. AlexSailor said

  Dzięki posłowi Winnickiemu nie przyjęto uchwały przez aklamacje.
  Co prawda uchwała ma tylko wymiar propagandowy, ale jeszcze raz chwała Winnickiemu za zastopowanie półprawdy.
  A prawda jest jeszcze trochę inna niż on krótko przedstawił.

  Trzeba dodać jeszcze, że „wydarzenia” służyły też wystraszeniu żydów w Polsce, że
  oprócz utraty mniej lub bardziej uprzywilejowanej pozycji, wahadło odbije i ktoś rozliczy
  ich postawę wobec Polski, Polaków, IIRP i z czasów II WŚ, co spowoduje do nich niechęć.
  Oczywiście niczego takiego nikt nie planował i nie było takiego dla nich zagrożenia w najmniejszym
  stopniu.
  Chodziło wyłącznie o zasilenie nowopowstałego państewka w Azji w siłę roboczą oraz rezerwy
  dla armii.
  Ci sprytniejsi jednak nie dojechali na miejsce rozlewając się po całym świecie.

  Podobną operacje przeprowadzono pod koniec XX wieku, kiedy nasz Grom pilnował,
  by po opuszczeniu ZSRR dojechali do miejsca przeznaczenia.

 24. adsenior said

  ad.22. Masz facio inne zdanie głoś je, ale czepiasz się, jak łajno burty statku, poglądów głoszonych przez innych?

 25. Siekiera_Motyka said

  Dobrze Pan Alex pod kom-13 powiedział,

  „Po 17 latach obróbki w różnych szkołach plus rok przedszkola, ludzie są wytresowani i wyprani z wiedzy, zamiast której wepchnięto im do głowy wszystko, co niepotrzebne.”

  Większość ludzi wprost nie rozumie co za kulisami się działo i dzieje. Nie ze my wszystko tu w Gajowce wiemy wszystko. Ale ktoś kto tylko gazetę czyta i patrzy w TVN no to po prostu ma niezrozumiały dla niego obraz Świata.

  Tacy ludzie zadają o takie pytania, „No jak Ameryka może nas tak traktować?” I teraz gdzie tu rozpocząć by cokolwiek wyjaśnić ? Nie ma jak. Powiesz to, to nie wiedzą o czymś innym. Zaczniesz na tamtym, to by tamto zrozumieć potrzeba by tłumaczyć coś innego. I tak w kółko 🙂

 26. revers said

  Banki zydzi tez oddali narodowi, panie Alex? oprocz moze  Bank Markazi demands some $4.9b of assets from Deutsche Boerse’s Luxembourg subsidiary, which blocked money after US accused Tehran of funding terrorism”

  https://www.timesofisrael.com/irans-central-bank-claims-billions-from-german-stock-exchange/

  http://techrasa.com/2016/09/02/stops-european-banks-engage-iran/

  A tam najlepiej wiedza kto co ma w aktywach, nieruchomosciach i gdzie nawet jak naleza do p.AlexaSailora.

 27. Ale dlaczego? said

  Żygać mi się chce, jak patrzę na te mordy w sejmie.
  Jak można być takimi szmatami?
  ZERO godności.
  Nawet nie narodowej, ale i osobistej te szmaty w sejmie nie mają.

 28. Siekiera_Motyka said

  Ad. 28 – ZERO godność to pikuś. Sprzedają Polskę i Polaków.

  .https://www.youtube.com/watch?v=x8k49LY-D-8

 29. Ale dlaczego? said

  Już pisiory dają kasę Żydom.
  JP Mprgan dostanie 20 mln dotacji. giełda warszawska wykupi część akcji giełdy żydowskiej…
  Liczą na to że udobruchają złodziei?
  Chyba raczej po prostu robią z nim geszeft na głupich Polakach.

  https://www.pb.pl/puls-dnia-panstwowe-miliony-dla-jp-morgan-nowy-podatek-paliwowy-907221

 30. Ale dlaczego? said

  ad. Siekiera

  Tak, widziałem to.
  Myślę, że będzie coraz gorzej.
  Jako ciekawostkę dodam, że rozmawiam z wieloma ludźmi.
  Niestety, szczególnie ci zadżumieni tvn-owską propagandą są bardziej ślepi niż niewidomy i bardziej durni niż można by przypuszczać.

  Dali się ludzie jedni na drugich napuścić. I to jest największy dla nich problem.
  Nic nie widzą, nic nie słyszą…

 31. FORMUŁA MARCA’68

  Gdy w towarzystwie powiedziałem, że Mackiewicza zamordowało SB to książę Demidow odpowiedział SAM SIĘ MUSIAŁ POWIESIĆ. – DLACZEGO? – LŻYŁ PUBLICZNIE GOMUŁKĘ WIĘC DANO MU DO „ŚLEDZTWO GOMUŁKI-CHRUSZCZOWA W SPRAWIE PLANU RZYMSKIEGO”. POCZYTAŁ SOBIE, PRZEPROSIŁ PUBLICZNIE PANA GOMUŁKĘ ZA WŁASNĄ NIEWIEDZĘ, POSZEDŁ DO DOMU I POWIESIŁ SIĘ. – Nic innego zrobić nie mógł.
  Potem książę pokazał mi to Śledztwo w maszynopisie, co potem znalazłem w publikacjach Bubla. Reżyser Bohdan Poremba telefonował do mnie niejednokrotnie o udostępnienie mu tych publikacji, skarżąc się, że Bubel zerwał z nim stosunki. Odpowiadałem, że PRZYPADKOWE egzemplarze Bubla ukradła mi policja polityczna. Poremba, który zaasekurował się u Ojca Rydzyka i Cesarza Japonii został OTRUTY przed wyjazdem do USA po pieniądze na film o JEDWABNEM, do czego są potrzebne publikacje Bubla. Nie przypuszczałem, że upadł tak nisko, żeby się ubezpieczać u Mistrza Tacy Kościelnej i Syna Abrahama. Nawet go nie żałowałem, bo Nie Czytał tych artykułów, aby się Nie Narażać spermie jerozolimskiej.
  We wczorajszej Rzeczpospolitej jest artykuł: Maciej Gawlikowski, Mirosław Lewandowski, AKTA NA ZAWSZE ZASTRZEŻONE – Jeszcze w czerwcu 1992 w archiwum Urzędu Ochrony Państwa spoczywały ważne historyczne dokumenty, po których dziś nie ma śladu w Instytucie Pamięci Narodowej…
  Do tego służy przemysł zapładniania Polek spermą jerozolimską, ale jest napoleońskie prawo ODPOWIEDZIALNOŚCI Z URZĘDU, toteż trzba badać spermę Odpowiedzialnych za sprzeniewierzenie Dokumentów Stanu, nawet jeśli wyjachali do Izraela czy USA.

 32. revers said

  Talbot 28.02.2018 15:24:13
  „Nie chcę krakać ale gołym okiem widać że to się dzieje.
  Widać tę strategię na innych ofiarach globalnej mafii żydowskiej.
  W Jugosławii próbowali rozwalić kraj przy pomocy wewnętrznych sprzeczności (skłócając narody Jugosławii) gdy to się nie udawało
  to wkroczyło NATO czyli siły zbrojne globalnej mafii żydowskiej…
  i przy pomocy wprost terrorystycznych bombardowań (niebronionych cywilnych obiektów w tym miast) wymusiły upadek Jugosławii.
  Libia podobna sytuacja.. lokalni zdrajcy przegrywali, wkracza NATO i wymusza upadek Libii.
  W Syrii podobnie słaba wewnętrzna opozycja i zdrajcy usiłują obalić legalny rząd. Są za słabi więc dostają pomoc do globalnej mafii żydowskie w postaci dziesiątek tysięcy terrorystów szkolonych i wyposażanych przez globalną mafię poprzez pośredników. Terroryści mordują jawnie i skrajnie okrutnie ludność Syrii w celach ewidentnie terrorystycznych (zastraszenie okrucieństwem) … i nie dają rady zniszczyć Syrii bo wkracza Rosja… i znowu widzimy przygotowywaną interwencją NATO… USA już tam są i okupują część Syrii.

  Teraz Polska… gdy się zbuntowała przeciw globalnej mafii żydowskiej.
  Siły lokalnych zdrajców są niewielkie, populacja żydowska znikoma, zdrajców kilkanaście tysięcy (na stołkach)..a reszta to uciskany Naród Polaki. Globalni bandyci muszą jakoś zabezpieczyć swoje interesy w Polsce
  (to interesy globalne geostrategiczne w walce z Rosją a nie bynajmniej ekonomiczne).
  Globalni bandyci zabezpieczają swoje interesy wielotorowo.
  Z jednej strony sprowadzają do Polski rękoma lokalnych sługusów armię USA i wciągają NATO.
  Z drugiej strony otwierają granice na miliony banderowców którzy jak wiadomo nienawidzą Polaków i będą ich za drobną opłatą lub nawet gratis mordować na wszelkie sposoby..
  Banderowcy to odpowiednik islamistów w Syrii… będą mordować równie okrutnie bo takie dostaną polecenia .. chodzi o terroryzowanie ludności..
  Hitler robił z Polakami to samo w tych samych celach (publiczne wieszanie niewinnych ludzi, masowe rozstrzeliwanie ludzi z łapanek…klasyka terroru)

  Islamiści uwielbiali podrzynać ludziom gardła przed kamerami
  Banderowcy by` może wyciągną ze stodół widły…

  Dla globalny bandytów liczy się wyłącznie los ich globalnej mafii żydowskiej. życie innych narodów zależy wyłącznie od tego czy globalni bandyci mają interes by te narody przeżyły czy nie.

  To gorsza sytuacja niż za Hitlera dużo gorsza zważywszy na dostępność globalnych bandytów do broni atomowej.
  Tylko strach ich powstrzymuje przed realizacją ich geostrategicznych celów…ale nie rezygnują, próbują szukają rozwiązania
  Każda zbrodnia dająca im szansę na globalny sukces będzie dokonana..
  widzimy to na co dzień w Syrii na Ukrainie w sporcie (WADA),
  widzieliśmy ale nie rozumieliśmy w Jugosławii w Iraku w Libii w Czeczenii, w Osetii, na Majdanie… w Odessie w Rakka
  Dzisiaj już rozumiemy…ale dalej jesteśmy całkowicie bezsilni w rękach globalnych bandytów.
  Jedyne pocieszenie że globalna mafia globalnie też słabnie..”

 33. revers said

 34. NC said

  Re 12, Stary Warszawiak:
  Bezpośredni sprawcy wyjechali do Tel Awiwu bezpośrednio po morderstwie, czyli w 1957. Jest do dość dobrze udokumentowane.
  Ale jest mozliwe, że zleceniodawcy wyjechali dopiero w 1968 – albo wcale.

  ———
  https://marucha.wordpress.com/2011/03/16/tvp-info-o-porwaniu-i-zabojstwie-bohdana-piaseckiego/
  http://prawy.pl/10320-zydowski-mord-rytualny-na-bohdanie-piaseckim/
  i in.

  Admin

 35. NICK said

  W imię Prawdy.
  Przypomnijcie sobie linki Admina powyższe.

 36. Stary Warszawiak said

  Ad 34 – Dziękuje za linki.

 37. Siekiera_Motyka said

  Ad. 34 – „5. Sprawa zamordowania Bohdana Piaseckiego

  Pisalismy powyzej, iz ostatnim, ponad wszelka watpliwosc udowodnionym mordem rytualnym byla tzw. sprawa Mendla Bejlisa.

  Wiele wskazuje jednak na to, ze zydowskim mordem rytualnym bylo rowniez o ponad czterdziesci lat pozniejsze okrutne zabojstwo Bohdana Piaseckiego, syna Boleslawa – znanego dzialacza politycznego, tworcy przedwojennego ONR Falanga i powojennego PAX-u.

  Opiszmy krotko przebieg wydarzen.

  Bohdan zniknal 22 stycznia 1957 roku. Tuz po wyjsciu ze szkoly zostal podstepnie wywabiony do samochodu przez dwóch mezczyzn. 8 grudnia 1958 roku odnaleziono jego cialo ze sztyletem wbitym w lewe pluco.

  Dowody w sprawie ginely wprost w masowych ilosciach, a sledczy dopuscili sie karygodnych zaniedban. Ginely tasmy z nagraniami, ginely dokumenty i swiadectwa – powszechnym balaganem ktos jednak sterowal i ktos nad nim czuwal. Owczesny premier Jozef Cyrankiewicz (wlasciwe nazwisko: Izaak Cymerman) byl bezposrednio odpowiedzialny za wycofanie aktu oskarzenia przeciwko jednemu z oskarzonych.

  Wiekszosc osób, które potencjalnie mogly byc oskarzone o wspóludzial lub pomocnictwo w zbrodni, w krótkim czasie wyjechala do Izraela. Zostal jedynie taksówkarz, feralnego dnia prowadzacy samochód, którym dokonano porwania – jego próba ucieczki do Izraela zostala udaremniona. Tylko zapobiegliwosci Boleslawa Piaseckiego i jego ludzi mozna zawdzieczac, iz owego taksowkarza o charakterystycznym nazwisku, Ignacego Ekerlinga, zatrzymano podczas przekraczania granicy.

  Mimo, ze zostal postawiony w stan oskarzenia, sprawa zostala wycofana pod pozorem uzupelnienia aktu oskarzenia, by juz nigdy nie wrócic na wokande. Jedyna kara, jaka poniosl Ekerling (poza kilkutygodniowym aresztem) byla „kara” pozostania w PRL az do smierci, mimo wielokrotnie wyrazanej checi opuszczenia „antysemickiej” Polski.

  Wycofanie aktu oskarzenia odbylo sie na wyrazne polecenie Zyda Jerzego Albrechta (Finkelsteina), owczesnego czlonka Rady Panstwa i sekretarza KC PZPR. Trudno wierzyc, aby mogl podjac taka decyzje samodzielnie. Wiele wskazuje, ze decydujaca role odgrywal inny Zyd, Roman Zambrowski (czyli Rubin Nusbaum).

  Wsrod innych sprawcow zabojstwa nalezy wymienic nazwiska: Katz, Barkowski, Kossowski, Lazarczyk – wszyscy Zydzi.

  Dlaczego okrutne zabojstwo 16-letniego Bohdana Piaseckiego bylo, wedle wszelkiego prawdopodobienstwa, mordem rytualnym?

  sprawca mordu byli Zydzi
  ofiara bylo chrzescijanskie, bezbronne dziecko
  sposob zadania ran byl typowy dla znanych z historii mordow rytualnych

  Co wiecej – zabojstwo owe bylo klasycznym przykladem zydowskiego sposobu wywierania zemsty (podobnie czynili zreszta nazisci).

  Piasecki niewatpliwie narazil sie Zydom swa przedwojenna jeszcze dzialalnoscia. Dlaczego wiec, zamiast zemscic sie bezposrednio na ojcu – zabili syna, czyli osobe calkowicie niewinna?

  Otoz zabicie ukochanej osoby jest dla czlowieka kara wieksza, niz wlasna smierc: musi on az do konca swych dni zyc z niewyslowionym cierpieniem, zalamany, rzucony na kolana przez zbrodniarzy. Tak rozumuja Zydzi i tak tez rozumowalo wielu nazistow.

  Zabijanie niewinnej osoby aby w ten sposob wywrzec zemste na kims innym, jest wyjatkowo odrazajace i nikczemne – i jakze charakterystyczne dla Zydow.”
  https://tinyurl.com/ycdglt5n

 38. Siekiera_Motyka said

  Ad. 37 – W artykule jest wspomniany nijaki ks. dr Weksler-Waszkinel. Szukam kto to taki. Okazuje się że to „rekordzista”,

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jak-polski-ksiadz-zostal-zydem,209253.html

  _http://www.catholiclane.com/wp-content/uploads/Torn.jpg

  „Dariusz Rosiak już w książce „Człowiek o twardym karku” z „troską” pochylił się nad Ojcem Mieczysławem Krąpcem. Na wszelkie możliwe sposoby próbowano z Ojca Krąpca zrobić antysemitę. W tej kwestii główną rolę odgrywał uczeń Ojca Krąpca ksiądz Romuald Jakub Weksler-Waszkinel, który rzucał kalumnie i oszczerstwa pod adresem Ojca Krąpca. Oto kilka przykładów radosnej twórczości księdza R. J. Wekslera-Waszkinela”

  Dwulicowiec

  „Ks. Weksler-Waszkinel na wszelkie możliwe sposoby atakuje i deprecjonuje osobę Ojca Krąpca mówiąc wprost: „Nigdy nie uważałem Krąpca za swojego mistrza od samego początku. Dlatego, że nie lubię ludzi zarozumiałych a on taki właśnie był” [22]. Tymczasem tenże sam ksiądz we wstępie do książki „Geneza pozytywnej metafizyki Bergsona” wydanej w 1986 roku pisze: „Szczególnie gorąco dziękuję promotorowi tej pracy mojemu mistrzowi, o. prof. M.A. Krąpcowi. Jego rozległa wiedza i kultura filozoficzna, a zwłaszcza gruntowna znajomość filozofii klasycznej i życzliwa cierpliwość, a czasami i niecierpliwość były mi bardzo pomocne. Jego staraniom zawdzięczam również roczne stypendium naukowe w Paryżu, dzięki któremu mogłem zgromadzić najnowszą literaturę niezbędną przy opracowaniu tematu” [23]. ”

  ——
  Wyjątkowa gnida z tego parcha, którego Kościół nie wiem, jakim cudem, dopuścił do święceń kapłańskich.
  Gnida.
  Admin

 39. Boydar said

  „Wszelka władza od Boga pochodzi”, i Bóg z niej rozliczy, wedle innego taryfikatora, rozszerzonego.

 40. HG said

  re: 38
  Romuald Jakub Weksler-Waszkinel zostal jako male dziecko uratowany i wychowany przez polska rodzine. Jego zydowscy rodzice zgineli w czasie wojny. Wstapil do seminarium duchownego ku zaskoczeniu jego polskich rodzicow, ktorzy nie widzieli wczesniej w nim zainteresowania w tym kierunku.
  Spotkalem go wiele lat temu na Uniwersytecie w Toronto, gdzie Zydzi zorganizowali dla niego spotkanie z Zydami. Na spotkanie przyszlo kilku Polakow. Organizatorem spotkania byl miedzy innymi rabin Warszawski. Przed tym jak zaczl mowic, to jakis Zyd z kamera szedl rzad po rzedzie i filmowal twarz kazdej osoby, zatrzymujac sie na moment przed kazda osoba. Krzesla zostaly ustawione wczesniej w rzedach tak, ze ten filmowiec mogl swobodnie przejsc.
  Romuald Jakub Weksler-Waszkinel wywarl na mnie negatywne wrazenie. Zachowywal sie i wygladal jak typowy parch. Wszedl do Kosciola, aby niszczyc go od srodka. Takie mialem odczucia. Mowi duzo o Soborze Watykanskim II, a o Janie Pawle II powiedzial, ze on jest taki sam jak Weksler-Waszkinel, czyli Zydem. Obrzydliwa postac ktora podpiera sie autorytetem o. Mieczysława Krąpca. Pani Lusia Oginska moglaby cos na ten temat wiecej powiedziec, ze miedzy nimi nie bylo jakis blizszych relacji. Weksler-Waszkinel na tym spotkaniu nic o o. Krapcu nie wspominal. Blizej bylo mu do abp Józefa Życińskiego.
  Na emeryturze wyjechal do Izraela (mial tam jakiegos czlonka rodziny) i udzielil wywiadu jednej z Izraelskich gazet gdzie narzekal ze dostaje za mala emeryture ponad $1000 miesiecznie.

 41. Isreal said

  ad33
  dobry rzyt??

  są autorytetami z lewa z prawa, z sobą i przeciwko sobie ….

  dla każdego coś fajnego

  pawlowicz tu, pawlowicz tam
  kurski tu i kurski tam
  braun tu (prawie ksiądz) i braun tam (stryjek prawieksiędza, „ekspert” od tv)
  ………………………………….

  ufff

 42. Studęt said

  Pan Winnicki mówi na ogół tak, jak na polskiego polityka przystało. Niestety nie ma on żadnych zdolności do kierowania partią polityczną, co pokazuje historia ś.p. Ruchu Narodowego. W ogóle wśród polskich narodowców nie ma, nie było i nie będzie nikogo zdolnego odnieść sukces wyborczy i uzyskać wpływ na politykę państwa. Chyba najbardziej samobójczym działaniem ugrupowań narodowych w Polsce było przyjęcie pisowskiej narracji historycznej tj. m.in. walka z komuną, której od 30 lat nikt u nas nie widział, czczenie Żołnierzy Wyklętych itp. pierdoły. I to w czasie, kiedy Polska rozpaczliwie potrzebuje twardej Realpolitik.

 43. Leśny Lud said

  Studęt @

  Dokładnie!

 44. Siekiera_Motyka said

  Ad. 40 – Dopiero teraz widzę Pana ciekawy komentarz.

  ” to jakis Zyd z kamera szedl rzad po rzedzie i filmowal twarz kazdej osoby, zatrzymujac sie na moment przed kazda osoba. Krzesla zostaly ustawione wczesniej w rzedach tak, ze ten filmowiec mogl swobodnie przejsc.”

  Widocznie członek Mossadu był na tym spotkaniu.

 45. Wieszatiel? said

  22
  Kar
  „usmialem sie do lez” -napisal Kar

  Chyba nad swoja glupota
  Gomulka byl wieziony przez stalinowcow. Za to, ze nie chcial kolchozow. Wypuszczony w 1956 roku. Razem z kardynalem Wyszynskim.

  Kar – neo-stalinowiec chcialby go powiesic?
  To jednak stalinowcy przetrwali …
  Polsce juz nic nie pomoze. Dookola same wieszatjele… Polakow.

Sorry, the comment form is closed at this time.