Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Europa rozczarowana Ukrainą?

Posted by Marucha w dniu 2018-03-07 (Środa)

W UE narasta rozczarowanie z powodu wydarzeń zachodzących na Ukrainie — oznajmił stały przedstawiciel Rosji przy UE Władimir Czyżow.

„Obecnie odczuwamy, że w środowiskach unijnych narasta rozczarowanie tym, co się dzieje na Ukrainie. Nie mówię nawet o innych kwestiach, takich jak brak reform, korupcja, co nastawia UE do polityki obecnego ukraińskiego rządu coraz bardziej krytycznie” — powiedział Czyżow w wywiadzie dla portalu informacyjnego EurActiv.

Podkreślił, że UE pokłada nadzieje w „normandzkim formacie” rozmów w sprawie uregulowania konfliktu na wschodzie Ukrainy.

„UE pokłada nadzieje w normandzkim formacie (Francja, Niemcy, Rosja i Ukraina — red.)… Czasami odnoszę wrażenie, że inne państwa członkowskie (UE) przekazały pełnomocnictwa Niemcom i Francji” — wyjaśnił Czyżow.

https://pl.sputniknews.com/

Już kiedyś Europa była „rozczarowana”. Panem kanclerzem Hitlerem.
Admin

Komentarze 3 to “Europa rozczarowana Ukrainą?”

  1. Głos Prawdy said

    historia niczego ich nie nauczyła, dar przewidywania i elementarnej logiki zawiodł gdy trzeba było w jakikolwiek sposób napaskudzić Rosji

  2. peacelover said

    …bo to jest proba budowania zapasowego chazarskiego ku*wi dolka !

  3. Moher49 said

    Na Ukrainie podobnie jak w Polsce rozpanoszyła się Chazaria. Tu i tam władzę sprawują amerykańscy słudzy belzebuba. Marzy się im wielka Chazaria od Odry do Morza Czarnego. Wkrótce śpiący Słowianie obudzą się z ręką w nocniku.

Sorry, the comment form is closed at this time.