Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jerzyjj o Morawiecki: Koronawirus może w…
  piwowar o Wolne tematy (38 – …
  Emilian58 o Zapomniany Dzień Zwycięstwa
  Emilian58 o Putin: Rosja nie ma problemów…
  lewarek.pl o Uroki „bergolianizmu”
  Emilian58 o Morawiecki: Koronawirus może w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (38 – …
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Emilian58 o USA dały Ukrainie jasno do zro…
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Maya o Morawiecki: Koronawirus może w…
  Emilian58 o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  JW o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 614 obserwujących.

Rewizja na poczcie. towarzysze ze skarbówki dobrali się do słodyczy od babci.

Posted by Marucha w dniu 2018-03-11 (Niedziela)

Nadzwyczajna Komisja do Walki z Kontrabandą i Spekulacją oraz Przeciwdziałaniu Nadużyciom, czyli wypisz wymaluj polski reżimowy KAS (Krajowa Administracja Skarbowa). Powtórka z mrocznej historii Związku Radzieckiego.

Twórcy ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej prawdopodobnie wzorowali się na znanym bolszewiku Feliksie Dzierżyńskim, który stworzył CZEKA (później NKWD: Ogólnorosyjska Nadzwyczajna Komisja do Walki z Kontrrewolucją, Spekulacją i Nadużyciami Władzy- Wsierossijska czriezwyczajnaja komissja po bor’bie s kontrriewolucyjej, spiekulacyjej i priestupleniami po dołżnosti). Nadzwyczajne uprawnienia skarbówki są większe niż służby bezpieczeństwa w Stanie Wojennym.

Pani Agnieszka z Bydgoszczy otrzymała od babci paczkę ze słodyczami, a w niej poza słodyczami niespodziankę od Krajowej Administracji Skarbowej.

„Na podstawie ustawy (…) przesyłkę otwarto i przeprowadzono jej rewizję” – informował liścik opatrzony pieczątkami i podpisami inspektorów.

Czego szukali nowocześni bolszewicy z KAS? Może zbierali haki na kontrewolucjonistów – czyli na ludzi o innych poglądach? W każdym razie przetrząsnęli paczkę ze słodyczami, nagryzali cukierki, czekoladki, pobrali próbki do ekspertyzy.

Na Facebooku Agnieszka pisze z oburzeniem:

– Dzięki naszej aktualnej władzy weszła w życie ustawa o bezkarnej rewizji paczek. Takich rzeczy ludzie nie widzieli nawet w stanie wojennym. Paczka zawierała również słodkości, które zostały połamane, przegrzebane a ich próbki wzięte do badań. Niby otwarte komisyjnie, a czy mamy pewność, że jest kompletna – skarży się adresatka. Dodaje, że nikt nie powiadomił jej o rewizji, chociaż zgodnie z przepisami, właściciel przesyłki, czy odbiorca mają prawo być obecni podczas kontroli.

Niestety, „Rewolucyjny Reżimowy Organ” zrobił to wszystko zgodnie z prawem.

Zmiany, które weszły w życie 01.03.2017 są iście „rewolucyjne”. Krajowa Administracja Skarbowa działała w trybie nadzwyczajnych uprawnień, walcząc ze spekulantami [sic! – admin] i nadużyciami. Uzbrojeni po zęby urzędnicy KAS, podobnie jak towarzysze z NKWD, mogą kontrolować bez uprzedzenia o każdej porze dnia i nocy i bez żadnych ograniczeń prawnych – również z wykorzystaniem psów tropiących.

Kontrole mogą odbywać się bez uprzedzenia i bez zgody prokuratora. Bez żadnych ograniczeń KAS może sprawdzić „każde istotne dla kontroli miejsce”, w tym również mieszkanie kontrolowanego, konkubenta, mieszkanie zaprzyjaźnionej osoby – o ile wszechmocny urzędnik stwierdzi, że zachodzi taka konieczność.

Urzędnik skarbówki wg nowych przepisów może wszystko, ponieważ w jednej osobie jest prokuratorem, bo może oskarżać, jest policjantem, bo może przesłuchać i ukarać, jest sędzią, bo rozstrzyga we własnej sprawie. I na końcu jest komornikiem, bo dokonuje egzekucji.

Przypomnijmy fragment książki Aleksandra Sołżenicyna: Archipelag Gułag, która pasuje jak ulał do nowych „rewolucyjnych” uprawnień urzędników KAS:

„REWIZJOLOGIA (udało mi się przeczytać broszurę dla adeptów Studium zaocznego z Ałma-Aty). Bardzo tam chwalą tych prawników, którzy przy rewizji nie lenili się i przetrząsnęli 2 tony nawozu, 6 metrów polan, dwa wozy siana, oczyścili ze śniegu całą działkę przyzagrodową, rozebrali kaflowy piec, rozgrzebali gnojówkę, skontrolowali miski klozetowe, spenetrowali psie budy, kurniki, domki dla szpaków, poprzekłuwali materace, zrywali plastry z ran, a nawet wyrywali metalowe zęby, żeby znaleźć w nich mikrodokumenty. Studentom radzi się gorąco, aby zaczynali od rewizji osobistej i nią też sprawę kończyli (bo a nuż rewidowany coś capnął w trakcie) i żeby jeszcze raz odwiedzili to samo mieszkanie, ale o innej porze – i powtórzyli rewizję”.

„Nie każdego można aresztować w domu, po sakramentalnym zapukaniu do drzwi (a jeśli już kto puka, to z „administracji”, „listonosz”), nie każdego można aresztować w miejscu pracy. Jeśli przyszły aresztant jest człowiekiem przebiegłym, to lepiej wziąć go w oderwaniu od jego zwykłego otoczenia – rodziny, kolegów, stronników, z dala od możliwych schowków: nie powinien zdążyć niczego zniszczyć, ukryć, przekazać”.


http://fakty.plportal.pl

Chyba nie ma o co kruszyć kopii, póki nas masowo nie zabijają bez wyroku ani bez podania powodu.
Admin

Komentarzy 26 do “Rewizja na poczcie. towarzysze ze skarbówki dobrali się do słodyczy od babci.”

 1. adsenior said

  No to doczekaliśmy się nie tylko DOBREJ, ale WSPANIAŁEJ ZMIANY. Państwo policyjne w rozkwicie.

 2. Przecież Giertych przestrzegał przed tymi ludźmi. Ktoś go słuchał? … NIE.

  Kiedy w Sejmie bezczelnie kradli projekty ustaw autorstwa LPR i potem przedstawiali jako swoje, ktoś się tym interesował? … NIE.

  Milczenie jest wyrazem zgody.

 3. Siekiera_Motyka said

  No to kiedy rozpoczną się wywózki na Rakowską ? Listy na pewno są przygotowywane na podstawie komentatorów w Gajówce jako start w wyszukaniu najbardziej radykalnego elementu w Polsce. Gorliwe kadry nowego NKVD będą często miały na imię Ali lub Abdul. A wierchuszka tak jak tradycyjnie.

  Dobra Zmiana Nigdy Nie Oczekiwana.

 4. Leśny Lud said

  Tydzień temu we Wrocławiu rano banda psów zatrzymała mnie na ulicy i kazali mi powyrzucać wszystko z kieszeni na glebę. Następnie musiałem podać numer imei telefonu, ale to im nie wystarczyło, bo na pięć minut zwinęli mi telefon. Po co? Szpiega mi zainstalowali?
  Kilka dni później pies podchodzi do mnie na dworcu w Zakopanem i pyta się o moje dane, po czym nawet nie spisuje i odchodzi w pizdu.
  Co to ma znaczyć? To już podróżować sobie po Polsce nie można?

  Chory kraj małego karakana, śmiecia jebanego!

  A tak swoją drogą to ciekawe czy czekiści sprawdzą paczki do Kononowicza, który dostaje ich całe multum już od lat. Facet robi z siebie odiotę na you tube po czym prosi fanów o paczki z jedzeniem. I dostaje… ale kiedyś ktoś mu do paczki nasrał!

 5. nnn said

 6. Lily. said

  „Stan wojenny”,a okupacja to nie to samo.

 7. Ad. 5

  I tylko taki drobiazg… Stanu wojennego nie było. Był stan zagrożenia wojennego.

 8. Lily. said

  Re 4;Nnn.
  Wideo,wpadki politykow w sejmie.
  Zwroccie uwage na uklad palcow naczelnika,
  komu sluzy?.

 9. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Nie lubię tego pierdoły ale dobrze pokazuje hipokryzje PiS. Ale pokazanie tego nie jest aż tak trudne w Polskim Sejmie.

 10. karlik said

  Ad.6 Oczywiście był stan wojenny..proszę sprawdzić, by nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji…
  .http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19810290155

 11. Anucha said

  Baronowie gotują żabę.
  No to zaczynam szykować się do wyjazdu do sanatorium w Pałacu Mostowskich.
  A obiecałem sobie 40 lat temu,że moja noga tam nie postanie.
  Trzeba będzie beknąć za te wpisy miłujące bliźniego 🙂

 12. Adam said

  Re. 4

  Brawo Pan Giertych !!!

  Yebać oszustów z PiSss !!!

 13. Komitet Obrony Gojów said

  Na początku rzucili frajerom ochłap w postaci 500+ (czyli zatkali im gęby żarciem), a potem zaczęli wprowadzać NWO w tempie wększym, niż wszystkie poprzednie tzw. rządy III RP razem wzięte. Przecież jak sobie przypomnę rządy SLD z czasów Millera, to SLD w porównaniu z PiS-em to libertarianie.
  Dopóki Sakiewicz, Karnowscy, Rydzyk, Pospieszalski, Ziemkiewicz itp. dalej będą skutecznie zapędzać patridiotów do głosowania na PiS, to będzie tylko gorzej. W sumie biedni ludzie: https://www.cda.pl/video/1806344fe/vfilm
  Nie sądzę, aby w III RP władzę mogła przejąć (a nawet wejść do KneSejmu) partia autentycznie antysystemowa (katolicko-narodowa i zarazem antyglobalistyczna, czyli prochińsko-prorosyjska, dążąca do opuszczenia struktur Zachodu). Nawet takowej partii na polskiej scenie politycznej nie ma. O ile nie stanie się cud, to w ciągu kilkudziesięciu lat będzie po naszym narodzie (szczepienia; GMO połączone z brakiem alternatywnej, zdrowej żywności wynikłym z powodu zniszczenia małych gospodarstw rolnych; zapaść demograficzna wynikła ze zniszczonego katolicyzmu i opartej na nim tradycyjnej kultury z rodziną jako podstawową komórką społeczną; wszechobecne dewiacje seksualne, genderyzm i feminizm, wtłaczane Polakom do głów od najmłodszych lat, co uniemożliwia im później normalne życie; zniszczona gospodarka oparta o długi zaciągane z zewnątrz i ucisk fiskalny narodu (+ przyszłe, bardziej niż prawdopodobne, krachy ekonomiczne spowodowane przez banksterów), co uniemożliwia godne życie i powoduje emigrację Polaków w wieku rozrodczym; prawdopodobne w przyszłości wprowadzenie aborcji na życzenie w Polsce (pigułki wczesnoporonne na życzenie już są); prawdopodobne przeforsowanie w przyszłości otwarcia Polski na masową imigrację z Afryki i Azji, a co za tym idzie wymanę ludności polskiej na obcą); niewykluczona przyszła wojna (być może nawet atomowa) na polskiej ziemi spowodowana żydomasońskim Drang nach Osten) z milionami zabitych Polaków i spustoszonym krajem.

 14. Boydar said

  „… Pani Agnieszka z Bydgoszczy …”

  a gdyby pisało (było napisane) „pani Krystyna z Lubartowa” ? …

  „… Urzędnik skarbówki wg nowych przepisów może wszystko, ponieważ w jednej osobie jest prokuratorem, bo może oskarżać, jest policjantem, bo może przesłuchać i ukarać, jest sędzią, bo rozstrzyga we własnej sprawie. I na końcu jest komornikiem, bo dokonuje egzekucji …”

  Dla nas, przekaz płynący z powyższego owocuje komentarzami jw.

  Dla żyda, który przeczyta, jest INNY – a gdzie jest DIN ?!?!

  kłopocik … 🙂

 15. Marucha said

  Re 13:
  Oczywiście że na ludzki rozum biorąc Polska nie ma absolutnie ŻADNYCH szans na przetrwanie.
  Naród tępy, przywódcy – szumowiny.

 16. Ramirez said

  Nie przesadzajmy z tym „ludzie nie widzieli nawet w stanie wojennym”. Autorka chyba nie pamięta, jak było za PRLu. Paczki od dziadka z założenia przychodziły pootwierane, połamane i „wypróbkowane”. Czasem z adnotacja o kontroli, czasem bez.

 17. Re: Artykul…
  Do „plazmowych” I „smarfonowych” idiotow z dyplomami z „wielkich miast”…wciaz poslugujacych sie j.polskim…

  ==========================

  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. :) said

  lis kodowcy lewacy bronią przeszukiwania listów przez skarbówkę

  Przeszukania dokonano bowiem na podstawie przepisów wprowadzonych w 2016 i w 2017 r., czyli już za rządów PiS. Pierwszy wspomniany dokument to ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej, czyli nowej służbie, jaka połączyła administrację podatkową, Służbę Celną oraz kontrolę skarbową. W ustawie tej rzeczywiście mowa jest o tym, że służby KAS są uprawnione do dokonywania kontroli przesyłek pocztowych. Faktem jest, że takie ustawowe uprawnienie istniało też wcześniej, zanim rządy przejęło PiS. Wówczas jednak prawo do zaglądania do paczek miała wyłącznie Służba Celna – podatkowe służby takich uprawnień nie miały.

  I to nie jest tak, że kontroli podlegają wyłącznie przesyłki przychodzące z zagranicy lub wysyłane poza Polskę. Rewizja może dotyczyć także paczek krajowych.

  Nie ma się więc co dziwić służbom, że zareagowały, otwierając paczkę, sprawdzając zawartość i pobierając próbki do badań. :)))

  natemat.pl/232257,kto-moze-rewidowac-paczki-w-przesylce-nie-moze-byc-rzeczy-kruchych

 19. Siekiera_Motyka said

  Ad. 17 – A mnie się podobają rady jak walczyć z cenzurą. Nie pisać poprawnie jak w szkole. Robić byki by BOT-y nic nie zrozumiały.

 20. Przemko said

  dzień po dniu przekonuję się coraz bardziej, że jeszcze za mojego życia, Rzeczpospolita Polska przestanie istnieć, a Polacy staną są bydłem IIIej kategorii dla nowych aj-waj-panów. starcy w wyludnionych wsiach, ukraińska szarańcza i muzułmanie (PIS ICH SPROWADZI!) w miastach. i jerozolimska szlachta jako prawodawca! a bydło? kontrolować, pałować, strzelać, golić, strzyc – ‚a jak padnie – zrobić mydło’. I POLACZKI NA NIC LEPSZEGO NIE ZASŁUGUJĄ! w następnych wyborach znów zagłosują na pisdzielców. a na prezydenta wybiorą pedała albo beatrycze żydło.
  ach – jeszcze te półtora roku i będę aplikować o zagraniczny paszport. miałem rację 4 lata temu – wyjeżdżaj kto może!

 21. Joung said

  BIC w nich BIC w nich BIC w nich BIC w nich.Lub napierdalac ICH napierdalac ICH.
  koniec poprawnosci politycznej.

 22. gość said

  Jak przejąć cudze listy? Wystarczy skorzystać z tej nie do końca przemyślanej usługi Poczty Polskiej…

  Mamy złą wiadomość. Przejęcie cudzej korespondencji jest tak proste, jak wypełnienie jednego formularza i odebranie jednego telefonu. Przekonał się o tym nasz Czytelnik, który odebrał sporo korespondencji adresowanej do pewnej spółki. My nie dowierzaliśmy w to co się stało, więc sami postanowiliśmy “ukraść” komuś przesyłki. I zadziałało. Listy polecone z PIT-ami przesłane na adres wybranej ofiary trafiły w nasze ręce. Wszystko dzięki “usłudze dosyłania”.

  Usługa dosyłania może nawet przechwycić kota

  Nie każdy wie, że Poczta Polska ma usługę dosyłania, czyli przekierowania listów. Dzięki temu przesyłki adresowane do Ciebie mogą trafiać na zupełnie inny adres np. do Twojego nowego miejsca zamieszkania albo gdzieś, gdzie musisz tymczasowo przebywać.

  https://niebezpiecznik.pl/post/jak-przejac-cudze-listy-wystarczy-skorzystac-z-tej-nie-do-konca-przemyslanej-uslugi-poczty-polskiej/

 23. Boydar said

  Tylko nie kota !!! Kota nie wolno.

 24. Asa said

  23 lutego br. sanepid wraz z 4 policjantami zabrał towar ludziom handlującym własnej roboty wędlinami na targu w Piasecznie pod pretekstem afrykańskiego pomoru świń, który przecież nie jest groźny dla człowieka. Zamiast zabrać po plasterku do badania, po prostu ograbili tych ludzi z całej ich pracy, a do chwili obecnej odwiedzają ich w domach, aby upewnić się, że ci nie wyrabiają swoich wędlin. Czy tu też zaczęło obowiązywać jakieś nowe prawo, o którym społeczeństwo nie wie?

 25. zdzisław klimko said

  ale taki jest system -jaka ekonomia takie praktyki, jaka gospodarka taka taktyka. Podatki musza byc co raz wieksze bo zaakceptowal to plebs , ten system jest tak chory i zepsuty ze tylko to umozliwia jego finansowanie wiec nie ma co plakac przez skutek. Nie maja juz jak i skad a przesylki obecnie ale i zawsze przynoszą ogromny zysk i obrót towarem wiec miejsce idealne do takich zasad.

  To jest cywilizacja skutkow – identycznie jak z pasozytnicza armia urzednicza nierobów i antypolaków w tym sluzb porzadkowych. Zamiast edukacja i system moralno-etyczny to kapitalistyczna demoralizacja spoleczenstw i rozrost pasozytow z odznaką do zaprowadzania porządków spolecznych. Skutek rodzi przyczyne w ten sposob!

 26. zdzisław klimko said

  Jak czytam te wpisy ofiar ze „zgodnie z prawem” to aż mam ochotę stanąc po stronie napastników bo tu nie ma kogo bronic i chronic. To słup nie czlowiek!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: