Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Muzułmanie skrzywdzili blisko tysiąc nieletnich

Posted by Marucha w dniu 2018-03-12 (Poniedziałek)

Śledztwo jednego z brytyjskich dzienników ujawniło, że w mieście Telford w środkowej części Anglii przez blisko czterdzieści lat działały gangi terroryzujące i wykorzystujące nieletnie kobiety.

Fakt ten przez wiele lat był tuszowany, mimo raportów miejscowych urzędników, ponieważ brytyjska policja bała się między innymi oskarżeń o rasizm, bowiem za gwałty, handel ludźmi, a nawet zabójstwa odpowiadali muzułmanie pochodzący z Bliskiego Wschodu.

Brytyjski dziennik „Sunday Mirror” przeprowadził dziennikarskie śledztwo na temat miasta Telford, znajdującego się niedaleko Birmingham. Wynika z niego, że przez blisko czterdzieści lat w tej miejscowości miał miejsce proceder gwałtów, molestowania, handlu ludźmi oraz zbrodni na nastoletnich dziewczynach, które były najczęściej wykorzystywane przez pedofilów.

Władze zajęły się tą sprawą dopiero wtedy, gdy trójka zastraszanych kobiet zginęła po podpaleniu domu Azhara Ali Mehmooda, który miał też odpowiadać za śmierć dwóch kolejnych osób.

Co ciekawe, sprawy w pobliskich Rochdale i Rotherham były nagłaśniane przez media oraz służby socjalne, ale samorząd zaczął je badać dopiero po śmierci wspomnianych kobiet. Tymczasem już w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na działające w tym regionie gangi zwracali uwagę pracownicy socjalni, którzy informowali na ten temat samorządowców i policję. Niektóre śledztwa wszczynano dopiero po interwencjach konserwatywnych posłów z tego okręgu.

Zatajanie procederu miało związek z faktem, iż za wykorzystywaniem kobiet stali muzułmanie wywodzący się z Bliskiego Wschodu, stąd też władze i policja bały się oskarżeń o rasizm, które mogłyby pojawić się po nadmiernym zainteresowaniu imigrantami. Przed pięcioma laty skazano jednak część sprawców, dlatego choćby Ahdel Ali został skazany na osiemnaście lat więzienia za gwałty, nadzorowanie prostytucji nieletnich oraz ich molestowania.

Na podstawie: mirror.co.uk, independent.co.uk
http://autonom.pl

Grunt, że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie.
Admin

Komentarze 23 to “Muzułmanie skrzywdzili blisko tysiąc nieletnich”

 1. Adam said

  A Brytyjczycy przez lata funkcjonowania swojego pseudo-imperium ilu skrzywdzili muzułmanów?

  Więc teraz będzie zmiana, szpak będzie dziobał bociana.

 2. Ona said

  …nieletnie kobiety?!!! To cos nowego. NWO-wska nowomoda.

 3. Ona said

  Nowomowa

 4. Chrześcijańska Unia Jedności said

  „Nieletnie kobiety” to dzieci, a „autonom”, to żydokonfidencja z Ł3. CHWDK

 5. Chrześcijańska Unia Jedności said

  Nie dojdzie o ile żydokatolicyzm zostanie wytępiony.

 6. kiriki said

  Nieletnie kobiety, o ja pier…:)))
  No, ale imperium brytyjskie nie gwałciło, nie plądrowało, nie doprowadzało do wojen domowych, czy ludobójstwa, ot kaganiec zachodniej syfilizacji. Wytłumaczcie proszę głupiemu, jak to jest, że MI5 z Mossadem oraz CIA organizują przewroty państw, a tu analfabety ciapate przez dziesiątki lat są nieuchwytni!? Znaczy pustynny kamuflaż sprawdzał się w deszczowym Londynie? Poza tym całe elity angielskie z ich celebrytami są znani ze swojej satanistycznej pedofili.

 7. Boydar said

  „a gwałt niech się gwałtem odciska” to takie mało chrześcijańskie. Poza tym, to nie córki tych którzy rządzą anglosyjonem są gwałcone przez kozojebców. A jeśliby nawet, to póki co nie są one winne przestępstw swoich ojców.

  Zaraz, zaraz, a kto to napisał …

 8. Adam said

  Gwałt za gwałt to za mało. Czekam aż muslimy zaczną angoli zjadać, tak jak nasyłani przez Londyn islamiści zjadali wnętrzności syryjskich żołnierzy.

 9. jazmig said

  Co za durnowate komentarze, na poziomie banderowców. Oni mordowali Polaków, bo Polacy gnębili ich przodków w XVI wieku.

  ——
  +
  Admin

 10. Adam said

  Angole trzymają z chazarami, a chazarowie trzymają z angolami. Razem wymordowują i okradają kogo się tylko da. Tak od średniowiecza. Przeklęte i diabelskie nacje.

 11. Siekiera_Motyka said

  Dla elit ludzie są nic a ich pomysły co z ludźmi robić nie mają granic. Robole.

  .https://www.youtube.com/watch?v=vkXyXNpdKdA

 12. Marcin said

  Te nieletnie kobiety szczególnie w Anglii znają się na obsłudze męskich narządów płciowych ale to nie to jest przedmiotem problemu. To jest konsekwencja upadku instytucji rodziny,rodziny w pełnym,zdrowym tego slowa znaczeniu i moralności. Rodziny opartej na chrześcijańskim fundamencie. Rodzice nie mają żadnej władzy nad swoim potomstwem.

 13. Dziadzius said

  @1, Adam said,..
  Jak to dobrze ze jest historia bo wtedy kazdy *troll *moze winowac historie o kazde morderstwo

 14. Siekiera_Motyka said

  Ad. 11 – 🙂
  „Radziecki GULAG miał śmiertelność 3-5% w czasie pokoju. Francuska kolonia karna w Cayenne miała oszałamiającą śmiertelność wynoszącą 95%. Oba systemy istniały w tym samym czasie i zostały zamknięte w latach 50. XX wieku.”

 15. Dziadzius said

  Jakis komputerowy chichlik odcial moje pisma w #13—– Podaje od nowa….
  @1, Adam said,..
  Jak to dobrze ze jest historia bo wtedy kazdy *troll *moze winowac historie o kazde morderstwo.
  A ilu chrzescijan zabili Muzulmanie od czasu proroka mahometa [ 572-632] do dzis- **Liban, Syria, pol Turcji , Palestyna, Egipt byly cale chrzesciajnskie i muzulmanie to wybili. A ilu Wlochow, Grekow, Sardynczykow , Korsykanow, Francuzow, Hiszpanow, Portugalczykow , Serbow, Polakow, Bulgarow, Slowian,Wegrow, Austryjakow, Rosjan, poszlo w niewole muzulmanska, kiedy korsarze muzulmanscy i wojska turkow atakowali wszystkie ziemie chrzescijanskie nad Morzem Srodziemnyn [[ nawet Ameryka placila HARACZ tym bandytom piratom]]- google atak na Tripoli] – i PROSZE nie wspominac Wypraw Krzyzowych bo w liczbie Krzyzowcy wybili mniej niz 5% ludnosci co wybili muzulamnie– i wyprawy krzyzowe trwaly krotko w porownaniu do setek i setek lat [ az do dzis] kalifatu muzulmanskiego .
  A co najwazniejsze Panie Adamie to to ze te gwalty sa dzis na zywego a nie wziete z zapruchnialej historii i [ czesto manipulowanej i nie zrozumialej historii] i dzis w kraju prawa i parlamentu [ jakim kiedys byla Anglia] POLICJA pod nakazem przekupionych politykow i rzydowskie gazety ukrywaja te gwalty tak w Anglii jak i w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Szwecji, Austrji CZEMU??KTO IM TO KAZE!!!!

 16. Ramirez said

  O stosunku ‚elit władzy’ wielkiejbrytolii do poddanych świadczy wielowiekowa instytucja tzw Workhousów. Te wszystkie kopy szkielecików znajdowane w dziwnych miejscach (co się zwala na Kościół katolicki) to są resztówki po nieszczęśnikach zholokaustowanych w tych przybytkach.

 17. anonim said

  Policja nic nie robiła bo…miała nic nie robić co by Panowie Szlachta sobie poużywali.
  Nic specjalnego w arystokratycznych kręgach wystarczy taka Belgię przypomnieć i bezradność tamtejszej policji i…miłosierdzie dla katów

 18. Adam said

  Panie Dziadziuś, wszystko w porządku, chodzi o coś zupełnie innego.

  Gdy wrogowie Anglii wzajemnie ścierają się ze sobą lub zagryzają wzajemnie, to w Anglii cieszą się i radują, bo tanim kosztem, cudzymi rękoma, pozbywają się swoich wrogów czy konkurencji.

  Gdy wzajemnie ścierają się wrogowie Polski, jak Angole i Muslimy, to Polak zamiast się z tego cieszyć, chętnie ruszyłby Angolom na pomoc. Tylko po co? Angol na jego miejscu po cichu dozbrajałby obydwie strony.

  Polak tego nie potrafi. Dlatego cały czas ginie za innych, nigdy za siebie…

 19. stachu01 said

  Re 18

  Dokładnie. Ale jak tu mówię, że Polak to przyzwoity człowiek to uważają mnie za głupka.

 20. ibrahim ibn jakub said

  „Muzułmanie skrzywdzili blisko tysiąc nieletnich”
  Chyba w tydzień, to się zgodzę.

 21. Troll polonii said

  Niestety, zyjemy w swiecie przemocy i znecania sie nad bezbronnymi.
  Oskarzanie nuzulmanow jest tylko czescia problemu.
  Podobnie jak oskarza sie tylko i wylacznie Kosciol Katolicki o pedofilie podczas gdy wszystkim protestantom, politykom, lekarzom, prawnikom narkomanom itp to uchodzi.
  Pedofilia jest przestepstwem, mordownie bezbronnych jest przestepstwem; niezadeklarowane wojny ofensywne sa przestepswem…obojetnie kto jest przestepca.

  Jakos te nasze super nowoczesne systemy zarzadania, szerzenie demokracji na swiecie, ONZ, Komisje d/s Praw Humanitarnych, Konwencje genewskie, helsinskie, traktaty, zalecenia, miedzynarodowe prokuratory, Interpole, armie „sprawiedliwych’, walki z terroryzmem, Deklaracje Praw czlowieka, uzbrojone po zeby armie policji, NSA, wywiady, tryliony dolarow wydawane na „security”., przepelnione wiezienia i calutki kosztowny arsenal broni laserowej, paralizatorowej, drony itp – nie potrafia obronic bezbronnych czlonkow spoleczenstwa? Szkolnych dzieci? rodzacych matek, chorych i kalek przed okrutnymi aktami przestepczymi?
  Cos mi tu sie nie zgadza.

 22. Dziadzius said

  @ 18 Adam said…
  no tak taka rozprawe *jak gdzie sie dwuch bije tam ZYD korzysta* to zupelnie rozumie i tez mysle ze Polak za czesto sie miesza tam gdzie mu nie potrzeba.

 23. Siekiera_Motyka said

  Ad. 18 – Celna uwaga. Rząd Brytoli to skur%ysyny i nic innego nie można się spodziewać.

Sorry, the comment form is closed at this time.