Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym

Posted by Marucha w dniu 2018-03-13 (Wtorek)

[Kto do tej pory jeszcze nie zauważył, iż USA jest państwem zbrodniczym, tego żadne argumenty już nie przekonają. Z baranami nie ma dyskusji – admin]

Poniżej kilka mniej znanych faktów, ale czy coś nie przypominają?

 1. W od 1919 do 1933 roku rząd USA w trosce o swoich obywateli truł alkohol, w wyniku czego zmarło co najmniej 10 000, a wg niektórych ocen nawet 50 000 osób.
 2. MKUltra – program kontroli umysłów. W latach 1954-1973 CIA w szpitalach, więzieniach, z uczestnictwem uniwersytetów, prowadzono eksperymenty na ludziach, na których badano techniki wpływu społecznego. To dzięki tym badaniom amerykanie wiedzą, jak poprze mass-media kontrolować umysły, nie tylko swoich obywateli.
 3. W wyniku szeroko zakrojonych protestów w Iranie, w których zginęło 300 osób, władzę w 1953 roku otrzymał Mohammad Reza Pahlawi. Zamach został zainicjowany przez naszych wiernych sojuszników – USA i Wielką Brytanię. Przyczyną była nacjonalizacja ropy naftowej. Szach został odsunięty w wyniku rewolucji islamskiej w 1979 r.
 4. Operacja Northwoods – zaproponowana przez amerykański rząd i miłujących pokój generałów, takich żołnierzy wolności w 1962 r., miała być przeprowadzona pod fałszywą flagą. Zakładała przeprowadzenie ataków terrorystycznych w amerykańskich miastach, w których miało zginąć kilka tysięcy ludzi, w celu uzasadnienia ataku na Kubę!

Czy powyższy plan nie przypomina Państwu ataku na Pearl Harbor lub incydentu w Zatoce Tonkińskiej, który dotyczył rzekomego ostrzelania okrętu USA przez wietnamskie jednostki, dzięki czemu prezydent Lyndon B. Johnson rozpoczął wojnę w Wietnamie?

Czy nie przypomina to ataku z 11 września 2001 r. na World Trade Center, o którym to rząd amerykański wiedział miesiąc wcześniej? A wszystko po to, by uzasadnić atak na Irak.

I ta dziwna przyjaźń Bushów z Saudami i rodziną Bin Ladenów…

Operacja z Szachem Pahlavi przypomina arabska wiosnę. Nie wiem też, czemu nikt nie mówi o tym, że to amerykańskie wojska dosłownie kierowały muzułmańskich „uchodźców”, wskazując im, jak mają dotrzeć do Europy.

Odzyskująca suwerenność [??!!? – admin] Polska budzi wrogość. Z pomocą pożytecznych idiotów i jawnych zdrajców wciąż będzie destabilizowana.

Skoro o zmianach w ustawie o IPN nasi przyjaciele – Żydzi i USA – wiedzieli od września 2016 r., a Beata Szydło uzgadniała ją z Binjaminem Netanjahu – premierem Izraela posądzonym o przyjęcie wielomilionowych łapówek, a który by odwrócić podejrzenia od siebie, rozpętuje antypolską furię – to jest to zaplanowana akcja złupienia Polski. Ci ludzie posuną się do wszystkiego, choćby do sprowokowania wojny z Rosją na naszym terenie. [Przecież Polacy właśnie tego chcą! – admin]

http://romualdkalwa.neon24.pl/

Moja rozmowa w Polsce sprzed paru miesięcy ze starą znajomą, osobą inteligentną, katoliczką… Opowiadam jej, jak komu mądremu, o napaściach USA na suwerenne państwa, które niczym Amerykanom nie zagrażały. Opowiadam o niebezpieczeństwie, jakie stanowi dla Polski obecność wojsk amerykańskich. Opowiadam o siedlisku satanizmu.
Zero efektu.
Wreszcie jako argument końcowy mówię, ile baz wojskowych na świecie ma USA, a ile Rosja. I w jaki sposób USA usiłują otoczyć Rosję ich pierścieniem.
– To dobrze, że tak jest – pada odpowiedź.

Admin

 

Komentarzy 35 to “Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym”

 1. Zbyszko said

  Admin… Ja prowadzę dokładnie takie same rozmowy z takim samym efektem.
  No… niestety, za głupotę płaci się czasami bardzo, bardzo wysoką karę. W tym akurat wypadku mamy miliony Polaków (nie wiadomo czy już nie więcej niż w czasie II wojny).
  w 2000 roku słuchałem w radiowej Trójce, gdy zadzwonił słuchacz który mówił, że od początku transformacji ustrojowej z Polsce z powodów ekonomicznych 1mln Polaków popełniło juz samobójstwo (red. Wanda Michniewicz niezwłocznie wyłączyła słuchacza). Ile milionów od tamtego czasu popełniło samobójstwo z powodów ekonomicznych, braku perspektyw, alkoholizmu itd, ilu dobiła służba zdrowia (a raczej jej brak) to jedyny Pan Bóg wie.
  Myślę, że są to grube miliony, większe niż w czasie II wojny…
  A wszystko za sprawą operacji specjalnej CIA zwanej Solidarność

 2. Adam said

  Każdy qurwopolak (wyborca PiS) powie że woli NWO od normalnych stosunków z Rosją.

 3. RA.dio active said

  Każdy kto rozmawia o USA a nie ma pojęcia czym jest USA,nie zna historii ,faktów i zależności jest zwyczajnie lemingusem z porażeniem mózgowym.

  ——-
  A Pan?
  Admin

 4. RA.dio active said

  Rosja i jej sojusznicy są natomiast jedyna nadzieją na cokolwiek…

 5. RomanK said

  A wszystko za sprawą operacji specjalnej CIA zwanej Solidarność….
  Solidarnosc -glupi butzu – skonczyli w 1981 roku…Transformacje rozpoczeli w 1983….do dzisiaj rtransformuja….

 6. NICK said

  Trudno pokazać fakty?
  Tzw. Solidarność Została stworzona, utworzona i zaplanowana.
  Tak samo jak jej naślachetniejsi ćłonkowie.

  Płacz.

 7. RomanK said

  Panie Gajowy..w 4-tym wieku Vegetius przytomnie stwierdzil:

  Jest rzecz pewna ,ze Rzymianie zawdzieczaja podboj swiata niczemu innemu , ale tylko wojskowej sile, scislemu zachowywaniu swoich wlasnych zasad, zelaznej dyscypliny w swoich obozach i stalym, niezmiennym kultywowaniem i rozwijaniem innych kunsztow wojennych.

  Nie podoba sie to komus???? no to ma -to,,,,,, co ma.

 8. Marucha said

  Re 7:
  Oczywista oczywistość, Panie Romanie… od kiedy ją ktoś precyzyjnie sformułował.

  Nb. Rzymianie podbijali ówczesny świat. Nie dewastowali go. W odróżnieniu od Anglosasożydów posiadali cywilizację…

 9. snag said

  Senor admin ,…

  Nie wiem czy inteligentna i czy katoliczka ale skoro zauważyła ze p. przesolił to na pewno nie głupia 😉 ,…

 10. Marucha said

  Re 9:
  Głupia, jak ch…

 11. RomanK said

  Nb. Rzymianie podbijali ówczesny świat. Nie dewastowali go. W odróżnieniu od Anglosasożydów posiadali cywilizację…
  Owszem przekonali sie o tym obroncy Massady, Britonowie i Germanie…..
  Rzymianie niesli swoja cywilizacje…na barkach legionow…. do 476 roku ….kiedy to Romulusa Augustulusa wzial i zwalil z tronu Germanin Odovacar…wg zasad nowej cywilizacji:-)))))

  Pare wiekow wczesniej Julius Cesar zauwazyl przytomnie , ze:
  Zlam prawo, jesli to pozwoli ci posiasc wladze , w kazdym innym przypadku szanuj go i zachowuj!!

  ——
  Porównuje Pan jednak rzeczy nieporównywalne. Niczym szmalcownictwo żydowskie i polskie. I zapomina, że Rzymianie nieśli cywilizację, a nie tylko mordy, grabieże i zniszczenia.
  Admin

 12. Anucha said

  Panie admin na usprawiedliwienie tej pana znajomej jak i wielu innych podobnie myślących jest to, że ludziom w głowach nie mieści się takie qrestwo.

  A to ,że świat jest własnością kilku osób, które kierują nim przez swoich pretorian
  to jest kosmos. Wielu z nich nigdy nie słyszało o baronach.
  Wiedza tych ludzi kończy się na Rockefellerach.
  Uważają,że najbogatszym człowiekiem jest Gates czy tam inny ze słupów baronów.

 13. revers said

  I ich najblizsi satelici, wsrod ktorych jest Polska banderowska, i Ukraina Bandery …

  Tak wyglada jeniec z Donbassu wiety do niewoli, po 4 dniach intensywnego przesluchania …

  https://labuda.blog/24872

 14. Boydar said

  Mówi się, że kot nie lubi wody. Tak na futro, nie do picia. Jest to nieprawdą, na co mógłbym podac dziesiątki przykładów. Np. moja kocinka, kiedy jej puszczę cieniutką, kropelkową wręcz, strużkę z kranu nad umywalką, oprócz tego, że spija krople języczkiem (cudowny widok), to jeszcze ociera głowę i kark o perlator, w efekcie czego na podłogę zeskakuje cała mokra. No, nie lubi wody !

  A dlaczego to piszę. Bo jeśli nawet jakaś uwarunkowana gatunkowo awersja istnieje, to rozumny osobnik radzi sobie wedle aktualnych potrzeb racjonalności. W przypadku podanym przez Pana Gajowego, ale nie tylko, bo sam mam przykładów analogicznych aż nadto, uwarunkowanie musi być silniejsze; rzekłbym ze podwójne albo i potrójne. I na to już nic nie poradzi.

  Niektóre nacje mają do Rosji awersję genetyczną. Oczywiscie, nie do Rosji jako takiej. DO ROSJAN ! Także do Polaków, czy np. Indian. Nienawidzą każdego, kto nie zakalifaktoruje ich wrodzonego fałszu i skłonności do popełnienia zbrodni. Powodów jest więcej, np. sam fakt istnienia świadka jest fatalnym zbiegiem okoliczności. A co dopiero wqurwionego poszkodowanego.

  Osobniczka wspomniana w komentarzu Pana Gajowego, rozumu pozbawiona nie jest, ona go ma; że na poziomie dżędżownicy, to inna sprawa. Ale nawet dżędżownica wie, co dla niej dobre a czego sie wystrzegać. W tym konkrestnym przypadku należy wystrzegać sie Rosji. Z Polską sobie poradzić znacznie łatwiej.

 15. Boydar said

  po „genetyczną” nie zamkło się, przepraszam.

 16. zero said

  Panie Adam 2018-03-13 (wtorek) @ 20:20:37 „Każdy qurwopolak (wyborca PiS)”

  a pan na kogo zagłosował?

  wypraszam sobie, nie jestem qurwopolakiem mimo że głosowałem na pis, teraz żałuję ale wtedy wydawało mi się że to najlepsza opcja.
  Więcej nie będę brał udziału w wyborach – co I tak nic nie zmieni.

 17. Troll polonii said

  Hej hej hej!
  Historycy i znawcy starozytnosci na gajowce!!!.
  Co wy wiecie o cesarstwie rzymskim?
  Gowno.
  Nikt z was nie czytal pamietnikow Cezara o wojnach z Gallami?.
  Czy wam pamiec odjelo?
  Kto zburzyl Kartagine? Kto palil wsie w Galii Zaalpejskiej? Kto mordowal Piktow?
  Jakie „wartosoci” rzymskie mial Tyberiusz (pod koniec zycia na Capri) , Kaligula, Neron, Heliogabal ?
  Rzymianie sprowadzili z Bliskiego Wschodu wszystkich poganskich bogow i bostwa. Pod koniec juz sami nie wiedzieli w co wierza.

  „Rzymianie to byli Prusacy starozytnosci” – prof. Kubala.
  I ja sie z nim zgadzam.

  Podboj jest podbojem a napasc – napascia.
  Ale inaczej podbijali Grecy, ktorzy rozwijali kolonie i budowali faktorie handlowe ( ale tlukli sie ze Sparta i z kim sie dalo), inaczej Rzymianie, inaczej Anglicy i jeszcze inaczej kowboje!!
  Anglicy zbudowali wiele miast i tworzyli nowe panstwa.
  Amerykanie niszcza cale miasta, cale panstwa i morduja cale narody.

  I najezcy nigdy nie najezdzali nowych terenow z bukietami kwiatow i jak kaze propaganda … koralikami i lizakami.
  Dzingis Chan podbijal kraje dokladnie tak samo jak Amerykanie.(Holywood)
  Najpierw wysylal „emisariuszy’ z tzw. soft power, ktorzy opowiadali pierdoly o swoich zwierzecych wladcach i o skarbach, ktore czekaja kazdego glupa, ktory z kwiatami przywita te kobyle dzieci.
  A jak wszystkie mozgi juz byly zmiekczone i dostatecznie oglupiale – to napadali zbrojnie i palil wsie i miasta a baby bral w jasyr.
  Amerykanie nawet tego ne robia.
  Pala zywcem kobiety i dzieci. Tak jak w Mosulu.

 18. RomanK said

  Ooo nie Trollu..tak sie Polakow nie uczy…!!!!Zadne pamietniki..zadne facty….
  WYPISY…nich pan zapamieta do konca zycia….wypisy….to podstawa inteligencji -najinteligentniejszej studiujacej i doktoryzujacej sie na uczelniach przenajuczelniejszych w swiecie../…Zatem nie przejmuje sie pan ..i robi swoje:-))))

  ———————————————————–
  Wymiana elit… czyli przeszczepy głów.

  Zacznijmy od cytaty. W swojej głośnej książce, chociaż starannie zadeptanej o znamiennym tytule „Masters of Discurse”..Adam Israel Shamir rozpoczynając książkę piszę tak:
  … ” Imperializm korporacyjny USA nie jest duchem bezcielesnym, jest sumą pragnień i czynów elit USA. A elity USA są w dużej mierze żydowskie i w jeszcze większej części akceptują żydowskie wartości i ideę. Kilka lat temu, amerykański pisarz żydowski Philip Weiss pisał w New York Observer: „Nie chcę wiedzieć, jaką część establishmentu stanowią Żydzi. Dwadzieścia procent, pięćdziesiąt? Przypuszczam, że trzydzieści”. Żydzi stanowią 30% studentów Harvardu, donosiła The Forward – gazeta Zydów amerykańskich. Hillel Society podaję takie liczby: ogólna ilość studentów 6658; ilość studentów żydowskich: 2000 (około); ogólna ilość absolwentów: 10351; ilość absolwentów żydowskich: 2500 (około). A więc, elity USA są żydowskie wwiekszym stopniu, niż zwykle się o tym sądzi. Jeśli chodzi o ducha, to Karol Marks mówił o „żydowskim duchu Jankesów”. Mniej znany marksistą, Sombart, pisał o tym szczegółowo. Według mnie błedem jest mówienie o „żydowskim lobby”, możemy mówic o zawłaszczeniu, zastąpieniu przez Zydów starych elit WASPowskich. Żydzi stanowią jakieś trzy procenty ludności USA. Brytyjczycy zawładneli Indiami stanowiąc o wiele mniejszy procent ludności; tak samo było z rządząca mniejszością w Syrii. Normanowie wiekami rządzili Brytania pozostając mniejsza ilością. Cała rosyjską szlachta za cara stanowiła 2-3% populacji, natomiast wyższe kasty społeczenstwa hinduskiego obejmują co najwyżej jakieś 5%. W obecnych czasach, Żydzi są dobrze wkomponowani w „korporacyjny imperializm USA” na wielu poziomach i nie potrzebują go zwalczać, lecz go wykorzystują. Lobby żydowskie jest mechanizmem dodatkowym, składajacym się że skrajnych nacjonalistów żydowskich. Problem polega na tym, że resztą- nie wchodzący w skład żydowskiego lobby establishment USA, składa się- jak powiedziałem- w przeważającej części z Zydów nie będących nacjonalistami. Dążą oni do kompromisu, a ten kompromis ma być czymś w rodzaju łagodnego nacjonalizmu żydowskiego…” koniec cytaty….”
  Trudno o lepszy i bardziej zwięzły wykład. Pikantności dodaje znajomość faktu, że tą metodą przeszczepu głowy- wielkim grupom społecznym wymyślona została, przetrenowana i udoskonalona na ziemiach Polski, wśród Polaków i że to właśnie Polacy byli pierwszym experymentalnym narodem- jaki poddano temu zabiegowi na wielka skalę i pozostają nim do dziś.
  I mam nieodparte wrażenie obserwując to co dzieje się dziś na Ukrainie , że ” kurczaki wróciły , żeby się dopiec”-jak powiada amerykańskie przysłowie. Obserwuję wojnę …wojnę elit.. gdzie najmocniej biją oligarchowie i zbijają największą kasę, a najgęściej giną chłopy..biedota gnana poborem i bieda… Rusini, Slowianie…tylko dlatego ,że operacja przeszczepu łba poszła w złym kierunku.
  Bo to wszystko zaczęło się na Ukrainie.
  To właśnie na Ukrainę..do miasta Bar przybył Nowy Mesjasz i uczeń Zwi Shabatai- Jakob Frank Dobrudzki, skąd rozwlókł na cały świat zarażę antynomianizmu znana pod nazwa Frankizmu i Donmeh.
  Dziś oficjalną religia najwyższych elit global syjonistycznych i bez wyjątku antynomiastycznych, illuminackich i korzennych.
  Experyment ten dla Wielkiej Rzeczypospolitej Szlachckiej Obojga Narodów skończył się tragicznie, upadkiem… upadkiem gospodarczym, politycznym , finansowym , demograficznym, religijnym, moralnym i etycznym, upadkiem militarnym i likwidacją państwowości. Dokładnie, jak zapowiedział Frank przybywając do Polski…
  Wymiana elit nastąpiła w Polsce poprzez przejmowanie ekonomicznej dominacji i likwidowaniu narodowej elity- szlachty..(poprzez doskonałe zorganizowanych w kahalna dintoire) w drodze konwersji, wżenianiu w rody polskie i pseudo assymilacji…Proces twajacy od 1750 roku do dnia dzisiejszego wymiany elit przerwała dopiero wojna, II wojna światową…z krótka ,ale jeszcze tragiczniejsza przerwa na wybicie fizyczne elity polskiej – i tylko na okres okupacji niemieckiej IIIRzeszy…
  W Europie odbywało się to zupełnie podobnie, wspomagane hegemonia finansowej potęgi Rothschildow, wspomagane potęga militarną Imperium Brytyjskiego i USA i illuminackiego Boshevizmu zmasakrowanej Rosji, zamienionej w Neochazarski ZSRR.
  Rekompensowany z nawiązką zaraz po wojnie, II wojnie, bo właśnie wtedy dokonano przyszycia łba na odgłowionym korpusie Polski, dokonując tego zabiegu za pomocą ciekawej i sprytnej metody dwóch sojuszy…
  Sojuszu Parobka z Arendarzem i Sojuszu Pały z Pastorałem….
  I wszystko byłoby cymes- gdyby nie tą cholerną demografia.
  Mieszanie Parobka z Arendarzem to był dobry, doskonały pomysł- zakładając, że wtedy genetyka była całkiem w zarodku… i dopiero później się okazało , że owszem to dzięki genetyce mieszanką zaczyna przyjmować urodę arendarzy i inteligencję parobków, zachowując wspólny charakter i przymioty ducha.
  Stąd usuwanie Polaków..a rczej odradzających się polskich elit, że szczególnym dokładnym eliminowaniem tzw elementu aktywnego. Bo pasywny -jest akceptowany i pożądany -jak wół..będzie ciągnął bez brykania..
  Kaście- jaką miała zastąpić polska elitę odrastała polska konkurencja..i nastąpiła gwałtowna konieczność jej likwidacji. Rozpoczęto zatem proces usuwania Polaków z Polski, po dokładnej selekcji na aktywność już od roku 1974….Proces jednak był zbyt wolny – konkurencja przybierała zastraszające rozmiary i walka z polska narodowa konkurencja na drodze normalnej była nie do wygrania. Proces likwidacji był jedynym wyjściem i należało go zdecydowanie przyspieszyć… tym bardziej ,że to samo rozpoczęło się w Rosji i innych republikach z różnym natężeniem. Istniała paląca potrzeba i konieczność stworzenia większego marginesu bezpieczeństwa i wygodniejszej strefy ochronnej dla nowej kasty panów, oraz doddatkowo zabezpieczenia jej systemem knstytucyjno politycznym z prawami własności i wystarczającą bariera przywilejów. To zaowocowało właśnie owym kuriozalnym systemem konstytucyjno- prawnym i politycznym, elekcyjnym, jaki oglądacie..Systemem Oligarchicznym – o wyraźnej orientacji ethnicznej. To doskonały system! On tylko tak idiotycznie wygląda..nie dlatego- że robili go idioci….ale dlatego , że robili go dobrzy fachowcy dla idiotow)
  O samych idiotów w wystarczjacej ilości, zadbali wprowadzając nowy, stworzony specjalnie do tego celu system edukacji Polaków i ich dzieci.Wspomagany przez system mass mediów.
  Ten absurdalny system opiera się na haśle:
  Stawiaj na polskość- glosuj na parchatych!
  Ukrywanie wielkości tzw emigracji polskiej od dawna wydawało mi się podejrzanym, dlatego od 20 lat dobijam się o wiarygodne dane..zbywany milczeniem i brakiem jakiejkolwiek reakcji.
  Demografia decyduje o przyszłości wielkich grup społecznych
  …w Polsce demografia wygląda tragcznie…bez demografii nie ma żadnej przyszłości. Ja rozumiem ,że w Polsce- tej xenokracji, dla przyrośnięcia tego nowego obcego łba, potrzebny jest i dłuższy czas i większy margines bezpieczeństwa. Ale to- co zrobiono w Polsce- przekracza wszystkie granice! Stworzono w Polsce bowiem gigantyczny margines bezpieczeństwa. Z moich i innych badających sprawę szacunkowych danych wynika, że Polskę opuściło od 1974 roku nie mniej- nie więcej, jak ok 8mln ludzi.. czyli 20% narodu -w czasokresie zaledwie jednego pokolenia. To nie jest, bo nie może być przypadkowe.. ale jest to dobrze przemyślany sposób na załatwienie problemu, jaki z rozmysłem założono, że wywala 20 procent..Po to tylko- żeby przerwać ciągłość pokoleniowa elity polskiej …20%.całej polskiej populacji… I tego dokonali…bezkarnie, na naszych oczach.
  To zbrodnia! Zbrodnia gorsza i o wiele większą niż wszystkie powstania narodowe wzięte razem do kupy!
  W sytuacji- kiedy wystarczy 5% i ma się pewność…zdecydowanego wpływu na losy kraju.
  O czym to świadczy???
  Chyba tylko o tym, że istnieją jakieś ważne i dalekosiężne plany wiążące się z tym naszym polskim terytorium i tym miejscem w geopolitycznych, globalnych, dalekosiężnych planach Globalnej Elity.
  Wyrzynanie Slowian na Ukrainie trwa…nadzorowane i finansowane przez wielkich tego świata i przy ślepym poklasku tzw normalnych Polaków i innych Slowian. Moderowane umiejętnie za pomocą mediów, edukacji i nachalnej politycznej propagandy….
  Przypomina mi to czekanie w zagrodzie zakładów mięsnych bydła, które powoli, ale stałe przesuwa się żując siano… nieuchronie skazane na rzeź…
  RomanKafel
  Dallas Texas Feb.21.2015
  ————————————————————————————–
  Przypominam to w odniesieniu do petycji ,,jak podpisalo 43 tys Polakow…i nikt wiecej!

 19. Adam said

  Re. 16. Zero

  Pan zagłosował na Polin, czyli za oddaniem Polski chazarszczyźnie.

  I Pan chce jeszcze jakąś szansę?

  To ja wypraszam sobie.

 20. Marucha said

  Re 17:
  Jednak nie mieszajmy podbojów Rzymian z podbojami Dżyngis Chana.. ok?

  Odmawiam przyjęcia do wiadomości, że Rzymianie byli barbarzyńcami.
  Ich „winą” jest to, że nie znali „zasad moralności i etyki”, jakie zaczęły obowiązywać dużo później.
  Na tle ówczesnych ludów byloi rozsadnikiem cywilizacji,.
  Ich prawo do dziś jest fundamentem chyba wszystkich systemów prawnych.

 21. Troll polonii said

  20
  Marucha
  Pan sie pomylil. A to pewnie w ferworze walki.

  Do Dzingis Chana porowuje Amerykanow a nie Rzymian. Bo czymze sie roznily pozogi na stepach azjatyckich od Mosulu, Aleppo, Nordhausen? Do jakiej wojny zaliczyc chocby bombardowanie Warszawy? Do nie- barbarzynskiej?
  A porownuje Dzingis Chana do USA i robie to nie z glowy tylko na podstawie ksiazki „A History of the Russian Secret Service” – by Richard Deacon.
  New English Library , Great Britain 1972

  Ja bardzo rzadko cos wymyslam z glowy bo nie mam wielkiej wiedzy ale powoluje sie na wiedze innych, madrzejszych ode mnie.
  I nie mieszam zaborczych wojen z zadna religia, bo bedzie glupio porownywac katolickie Niemcy, Francje Napoleona czy (podobno) cywilizowanych nie- barbarzyncow XXI wieku z USA z Wikingami czy hordami azjatyckimi.

  Czlowiek to juz taki bojowy gatunek Mordujemy sie i bijemy od zarania dziejow. Od czasow przedbiblijnych.

  Pamietam w czasie wykladow w Anglii na temat II wojny swiatowej, na sali byl taki Niemiec, ktory wtracil, ze czlowiek to jest stworzenie wojownicze i mamy wojny genach.

  Gdyby to powiedzial ktokolwiek inny – a bylo kilka narodowosci na sali – to pewnie nic by sie wielkiego nie stalo.
  Ale powiedzial to … NIEMIEC!
  Anglicy rzucili sie na niego z prawdziwa furia calej anglosaskiej hipokryzji.
  I to Anglicy, ktorzy w samych Indiach wymordowali 2 miliony ludzi, a w czasie wojny burskiej mordowali Burow, ktorzy tez sie zaliczaja do chrzescijan.

  Panie Gajowy
  Kazda wojna jest barbarzynska i wyzwala barbarzynskie instynkty wsrod niektorych i paniczny strach u innych.
  Nie ma napastliwej wojny … nie-barbarzynskiej.
  I gdy chodzi o wojny grabiezcze – to nie religia rozni ludzi tylko … gatunek broni i technika wojenna.
  Bo inaczej, dlaczego katolika francja mialaby napasc na katolickie Wlochy?

  Nie wiem, czy Hitler byl katolikiem ale Mussolini napewno byl. I nikt mu nie kazal napasc na Grecje.
  Nie wiem kim byl Napoleon,. Zniszczyl pol Europy.
  Dla mnie Tony Blair nie jest katolikiem. Jest barbarzynca , a poniewaz uwaza sie za katolika jest wielkim grzesznikiem i morderca. Lamie Przykazania.
  Wojny nie nalezy mieszac z zadna religia. Bo mordercy nie uznaja religii. Nawet wlasnej -tej w ktorej sie wychowali.
  Bo wojna to zaprzeczenie humanizmu. Zaprzeczenie czlowieczenstwa.

 22. Troll polonii said

  18
  Roman K
  To wszytko prawda co pan pisze i trudno sie nie zgodzic ale… Na Mayflower nie bylo zydow, tylko jakies zakapiory anglosaskie.
  Ja cos- niecos pamietam z historii USA i nawet , ze Nowy Amsterdam zamienil Zydzi na Nowy Jork ale nie pamietam dlaczego. I wiem kto zakladal lichwiarskie banki w USA, Kanadzie, Australii, nawet pamietam, kto przywozil murzynow do USA i kto pomagal w naukowych obliczeniach ilu czarnych niewolnikow mozna optymalnie upchac na jeden okret.
  Isaak Newton przeciez tez byl zydem.
  Mozemy rozwinac wielogodzinne rozwazania na temat „compliance” i non-compliance ( po polsku: poklask) z zydowszczyzna ale to niczego nie zmieni.
  Chce powiedziec, ze problem jest – dla mnie przynajmniej – dosc skomplikowany. Ja sie przyznaje.
  Ja rozumiem, ze zazwyczaj generalow jest duzo mniej niz zolnierzy i ze kilku sztabowcow zarzadza cala armia. Przeciez w przyrodzie nie moze byc tak: All chiefs -no Indians”. I zdarza sie, ze taka armia nie ma przeciwnika – no, a jezeli juz ma , to tez sie okazuje, ze sklad zarowno sztabu jak i generalow jest „etnicznie” ten sam.
  I mnie sie tez niejako rozchodzi o ten „poklask”.

  Alaske wycyganili od Rosji amerykanscy zydzi do spolki z polskimi zydami: negocjacje w sprawie warunkow „pozyczki” dla cara uzgodnili miedzy soba chapmany czyli kapelusznik z Polski i USA. .
  Bo jak spiewal bard zydowki … zyd Wysocki: ” i tolko jewreje zapuskajut rakiety po obu storonam”.

  Zgadzam sie tez z wielkim „exodusem” Polakow od lat 70-tych.
  Byc moze liczba 8 milionow nie jest przesadzona. Dokladnie pewnie sie nie dowiemy. Bo wielu Polakow, ktorzy wyjechali z Polski na stale, jeszcze latami bylo zameldowanych oficjalnie w Polsce. Czyli , w ze statystykach byli ciagle „na stanie”.
  I wiem co sie stalo z Krakowem. Jest calutki zazydzony.

  Z czym sie nie zgadzam , to nazywanie szaranczy .. elita.
  Pozdrawiam

 23. Marucha said

  Re 21:
  Skoro Pan tak pisze, to pewnie tak jest.
  Oczywiście najazdy Dżyngis Chana są bliższe amerykańskiemu wprowadzaniu demokracji, niż jakiekolwiek inne najazdy

 24. Boydar said

  @ Pan Troll

  Pisze Pan – „… Człowiek to już taki bojowy gatunek. Mordujemy się i bijemy od zarania dziejów …”

  W takim razie nie jestem człowiekiem.
  Mam sąsiada, qurwę spod ciemnej gwiazdy. W dodatku bezrozumną bo zaczepia mnie i moje dzieci. Zacząłem się zastanawiać jak by tu mu przypierdolić. Zrobiłem na szybko w głowie listę opcji eksterminacyjnych i … wymiękłem. Mogę zrobić z niego gów~no na przynajmniej pięć sposobów, i to bezapelacyjnie. Doszedłem po tym do wniosku, że to ja jestem winien jego bezczelnej agresji. Bo zamiast mu ją uniemożliwić, nie podjąłem kontrakcji ad hoc, choć właśnie tak należało uczynić. Szczególnie mając taką przewagę. I wyszło mi, że to ja jestem du~pa.

  ——
  Niektórzy ludzie z intelektualnych argumentów rozumieją tylko oberwanie łopatą po ryju.
  Admin

 25. Boydar said

  To (24) jest bardzo przyzwoite rozwiązanie, i co najważniejsze, zarówno chrześcijańskie jak i konstruktywne.

 26. RomanK said

  Panie Gajowy…. Niech pan ogladnie dokladnie i wiernie odtworzone przez Mela Gibsona dwie sceny…biczowanie i krzyzowanie…. Do tego niech pan porowna sceny z Gladiatora..rownie dokladnie i wiernie oddane tracenia skazanych …..na Arenie…..
  Rzym to cywilizacja sprzecznosci…dokladnie jej wierna kopia- jest dzisiejsze USA i tzw Pax Americana. Nie wolno nam zapominac ,ze Rzym to Cywilizacja Trakow, pobitych i udomowionych przez Grekow i ukladana przez Etruskow…..
  Ta mieszanke rozwalilo Kazanie na Gorze…. amerykanska..to ozywinie Rzymu ….za pomoca Blblii Balamutnej Jakoba Franka….

 27. peacelover said

  Ciekawa dyskusja ! tylko ze we wspolczesnym swiecie troche inne regoly beda obowiazywac niz np. w Rzymie !

  Dlaczego nikt nie wspomni o nowoczesnej technologii, ktora pisze nowe zasady ??!!

  Amerykanie moga zniszczyc Rosje w kilka minut !! Rosjanie uzyja SARMATOW i broni hyper-dzwiekowej !!!

  Trzeba kierowac sie odpowiedzialnoscia , a nie tepym instynktem !!! Zaborczoscia !!!! To grozi kataklizmem !!!

  Ludzkosc jeszcze nie doswiadczyla efektow psycho-patii i/lub braku odpowiedzialnosci !!!!

  Podziwiam zatem wlasnie ROSJE za jej wspaniala wstrzemiezliwosc !!!!!

 28. Troll polonii said

  24
  Boydar
  Ja kilkakrotnie wymienilem wojny napastliwe, a nie obronne.
  I podkreslilem wyraznie, ze wojny napastliwe sa barbarzynskie. Widac nie doczytal pan mojego komentarza do konca.
  Szkoda.
  Ani teraz ani nigdy wczesniej, napastnicy nie dawali prawa ani szansy obrony swoim ofiarom.

 29. Troll polonii said

  27

  Peacelover
  Ja wspomnialem, ze roznica miedzy nami a barbaria starozytna polega na roznicy technologii wojennej.
  Prosze przeczytac moj wpis (21)

  Chyba nie tylko… i niekoniecznie na naszą korzyść.
  Admin

 30. Troll polonii said

  Jak juz jestesmy przy temacie nowoczesnej barbarii.

  Zydowska stripteaserka z Londynu w brytyjskim parlamencie opowiedziala, ze daje Rosji 48 godzin czasu na „wytlumaczenie sie z (nie) otrucia bylego szpiega ”

  Goraco ja w tym poparl wegierski zyd, ktory paraduje teraz jako minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii.
  Rosja oczywiscie zlekcewazyla to bezprawne ultimatum.
  Ultimatum, oprocz tego ze bezprawne jest kompletnym idiotyzmem, o czym zydzi na ogol nie pamietaja gdy wymyslaja kolejna prowokacje..
  Rzad brytyjski, mianowicie, nie wyslal do Rosji zadnej oficjalnej noty, nie porozumial sie nawet z rosyjskim ambasadorem i wyrzucil z Anglii 23 dyplomatow rosyjskich.
  Zas druga czarownica na miotle, opowiadala na specjalnie zwolanej konferencji Rady Bezpieczenstwa o wszystkich przestepstwach Rosji, zwlaszcza potepiajac poparcie jakie udziela Rosja Syrii. Wymknelo jej sie jeszcze, ze Rosja zlamala miedzynarodowe prawo i dalej produkuje bron chemiczna.
  Nikki Haley nie jest sprzataczka w ONZ. Jest przedstawicielem USA w ONZ.

  Dlaczego ta cala awantura jest aktem bestialskiej, diabelskiej agresji wobec narodu rosyjskiego:

  – Sledztwo w sprawie otrucia rosyjskiego bylego szpiega nie zostalo zakonczone.
  – Tak sie sklada, ze nie ma ofiar smiertelnych.
  – Policja prowadzaca dochodzenie nie stwierdzila zrodla skazenia restauracji. Oficjalny do tej pory raport policji potwierdza, ze nie ustalono pochodzenia tego gazu nerwowego.
  – Zydowska stripteaserka odmowila jakiegokolwiek kontaktu z Rosja lamiac w ten sposob miedzynarodowe prawo i Haskie Porozumienia.
  – Rzad Brytyjski nie zglosil swojego oskarzenia do zadnych miedzynarodowych instytucji prawnych.
  – Wynikow badan jeszcze nie ma, sledztwo nie zostalo zakonczone
  – Wielka Brytania, starym, zbojeckim zwyczajem prowokuje wojne wyrzucajac bezprawnie, bez ostrzezenia i bez uzasadnienia, rosyjkich dyplomatow.

  Wiadomo, ze za pare dni sa w Rosji wybory. Jak juz pisalem wczesniej, wspolczesna barbaria musi sie spieszyc z roznymi oskarzeniami, jesli chce skutecznie zaklocic wybory w Rosji.

  W miedzyczasie, namawiam wszystkich, zeby w miare mozliwosci obserwowali ‚przebieg sledztwa”.
  Wychodza rozne inormacje, ktore szybko „ida w zapomnienie”.

  Taka informacja jest sam gaz nerwowy pt. Nowczik.
  Otoz Anglicy przyznali, ze ten gaz bojowy byl produkowany w Zwiazku Radzieckim – w Uzbekistanie – i w roku 1981 Amerykanie pomogli Rosjanom zniszczyc te sowieckie labolatoria chemiczne gdzie ten gaz byl produkowany.

  Biorac pod uwage, ze ten gaz w Salisbury jakos dziwnie nie mial przepisowej mocy – mozna przypusczac, ze gaz byl troszke ‚zwietrzaly’.

  Anglia do tej pory nie oskarzyla Rosji. Byla stripteaserka, Teresa May powtarza, ze jest „highly likely” – wysoce prawdopodobne, ze to Rosja otrula rosyjskiego szpiega. (Ale nie otrula)
  Czyli, ze nie ma oficjalnego oskarzenia. Anglia wypowiedziala Rosji wojne na zasadzie „domniemania” i przypuszczenia , czym zlamala Prawo Brytyjskie.
  Naturalnie stripteaserka sie odgraza, ze Anglia zbojkotuje mistrzostwa swiata w pilce noznej w Rosji.

  Ciekawe jest i to, o czym informowala policja brytyjska, ze zatrucie w restauracji wykryto tydzien wczesniej. Dopiero jak sie okazalo, kto przebywal w tym czasie w restauracji – z lokalnego problemu zrobiono miedzynarodowa prowokacje.

  A pan Boydar opowiada o swojej sasiadce! Niech sie cieszy z sasiedztwa jakie ma.
  Znam gorsze.

 31. Troll polonii said

  I poczytajcie wszystkie linki podane ponizej tych artykulow z kanadyjskiego „Global esearch”.

  “Fear Has Large Eyes”: The Sergei Skripal Affair

  https://www.globalresearch.ca/fear-has-large-eyes-the-sergei-skripal-affair/5631845

  Double Agent Sergei Skripal – There’s More to This Story Than Meets the Eye | Global Research – Centre fo

  https://www.globalresearch.ca/double-agent-sergei-skripal-theres-more-to-this-story-than-meets-the-eye/5631762

  Skripal, Novichok, Russia, Israel, Syria, MI6 and Salisbury | Global Research – Centre for Research on Globalization

  https://www.globalresearch.ca/skripal-novichok-russia-israel-syria-mi6-and-salisbury/5632102

  The British Government is “Talking War With Russia”: The Mysterious Skripal Incident-Another Anti-Russian Provocation | Global Research – Centre for Research on Globalization

  https://www.globalresearch.ca/the-british-government-is-talking-war-with-russia-the-mysterious-skripal-incident-another-anti-russian-provocation/5631606

 32. Troll polonii said

  Poprawka re:( 31:) Kanadyjski Global Research

 33. Leśny Lud said

  To ja mam lepszą znajomą katokiczkę. Powiedziała, że PiS nie ściąga do Polski ukrów, a Polaków z Ukrainy.

  Kolega z kolei mówi, że Putin nie jest dobry dla Rosjan. Przecież nie ma lepszego przywódcy na świecie, który dbałby o swój naród tak jak Putin.

  Przerąbane!

 34. peacelover said

  add Lesny Lud

  …no coz !!!! idiotow na swiecie nie brakuje !!!!

 35. Siekiera_Motyka said

  Usraina pęka ?

  „”Łucenko wezwał, aby przejść do ofensywy z podium. Obiecał broń. Widziałam uzbrojonych ludzi przybyłych do niebieskiej furgonetki. Ci ludzie są teraz w parlamencie „, powiedziała, dodając, że widziała” [aktualny prelegent Andrij] Parubij prowadzący snajperów do hotelu „Ukraina”, z którego strzelano później. ”

  Jej historia potwierdza to, co wielu wcześniej spekulowało, mianowicie, że cały gwałtowny zamach został wystawiony jako afery „fałszywej flagi”, mającej na celu przyciągnięcie zachodniego gniewu do ówczesnego pro rosyjskiego prezydenta Janukowycza, który został następnie obalony dzięki pomocy USA.

  Dodała, że złożyła zeznania na temat tych wydarzeń osobom badającym masowe zabójstwa, ale to doprowadziło donikąd.”

  https://www.zerohedge.com/news/2018-03-15/maidan-icon-faces-arrest-admitting-ukraine-official-led-snipers-central-kiev

Sorry, the comment form is closed at this time.