Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wielka Brytania zawiesiła wszystkie dwustronne kontakty z Rosją

Posted by Marucha w dniu 2018-03-14 (Środa)

Wielka Brytania zawiesza wszystkie dwustronne kontakty z Rosją, a także wycofuje zaproszenie do Londynu dla szefa rosyjskiego MSZ Siergieja Ławrowa. Podczas wystąpienia w parlamencie poinformowała o tym brytyjska premier Theresa May.

– Mamy bardzo proste podejście w stosunkach z Rosją. „Ufaj, ale sprawdzaj”. Nadal uważam, że przerwanie wszystkich rodzajów dialogu Rosji i Wielkiej Brytanii nie leży w naszych interesach narodowych, lecz po tym wstrętnym akcie przeciwko naszemu państwu stosunki już nie mogą pozostać takie same.

– Zawiesimy wszystkie zaplanowane kontakty dwustronne na najwyższym szczeblu między Rosją i Wielką Brytanią — powiedziała.

Premier podkreśliła, że strona brytyjska wycofa zaproszenie do Wielkiej Brytanii dla Siergieja Ławrowa.

– Zrobimy tak, by ani członkowie rodziny królewskiej, ani członkowie rządu nie byli obecni na mistrzostwach świata 2018 w Rosji — dodała May.

[Putin się zapłacze z powodu nieobecności rodziny kórewskiej… – admin]

Jednocześnie podkreśliła, że Wielka Brytania nie będzie całkowicie zrywać stosunków z Rosją.

– Całkowite zerwanie stosunków i dialogu z Rosją nie leży w naszych interesach narodowych… Jednak w świetle tego, co się wydarzyło… stosunki naszych państw nie mogą pozostać normalne — podsumowała.

https://pl.sputniknews.com

Zobacz też: Wielka Brytania wydali 23 rosyjskich dyplomatów.

Komentarzy 51 to “Wielka Brytania zawiesiła wszystkie dwustronne kontakty z Rosją”

 1. Chrześcijańska Unia Jedności said

  Gdy w efekcie rewolucji zapadł wyrok na carską rodzinę Romanow (niemiecka III-rzędna arystokracja linii Holstein-Gottorp-Romanow) były podejmowane próby udzielenia im schronienia przez angielskich krewnych Windsor (niemiecka -II-rzędna arystokracja linii Wettynowie – Saksonia-Coburg-Gotha ) to ci ostatni odmówili.

  Za: M. Jałowiecki, „Na skraju imperium”. <– genialna książka

 2. Wened said

  Dobrze gdyby gracze Albionu nie zagrali na Mundialu, szansę Polaków po wyjściu z grupy wzrastają na ćwierćfinał. Niech Angole nie jadą. Ja rozumiem, że Putin płaczę po rozpadzie tego gówna jakim był ZSRR, ale on jest inteligentny i nie odpierniczył by takiego numeru przed mundialem jakieś zabójstwa. FACET MA najważniejszą sportową imprezę u Siebie i chciał pokazać swój kraj, to mu się doczepiają. Ciekawe jaki numer mu odwalą w trakcie imprezy. Przypomnę wam, że Putin rozwalił wiele klik komunistycznych w Rosyjskim Związku Piłkarskim, dał też na szkółki piłkarskie dla młodzików, a nie rakotwórcze orliki made by Peło und PSL

 3. jazmig said

  Brytole mogą Rosji skoczyć. Ta cała awantura z żyjącym Skirpalem jest po to, żeby odwrócić uwagę opinii publicznej od skandalu pedofilskiego, jaki wybuchł w GB.

 4. anonim said

  Jakim żyjącym Skripalem panie Jazmig?
  Skripal już nie żyje nawet jakby żył…inaczej ktoś mógłby zapytać jak to jest że „siepacze putina” montują mu trutkę w jego własnym domu gdy ten jest pod „specjalnym nadzorem” angielskich ss.
  Mógłby też Skripal zapytać teresę maj dlaczego żaden z pilnujących go angielskich ss nie wpadł na herbatkę w kluczowym dniu…

  A tak naprawdę to tylko szukali pretekstu by zajumać znaczy zamrozić na wszelkie nieodtajanie środki finansowe mające pochodzenie rosyjskie (to tak do tych od kapitału co niema narodowości)
  I będzie tak jak z Irańskimi miliardami co to ich się Teheran doprosić nie może a na łaskawe 10% bezczelni się zgodzić nie chcą…

 5. anonim said

  ps. Po 15 latach „niestabilności” i milionach zabitych OPCW uznała że Irak jest już wolny od broni komicz…chemicznej

  Wciąż jednak poszukują fiolek z plutonowym proszkiem co to je Colin Powell w ONZ pokazywał…tak wiec muszą być silni ani chybi kolejne 15 lat przed nimi.

 6. Vis said

  @1
  Rzeczywiście zacna książka,właśnie ją kończę.
  A tak wracając do tematu to skąd te kanalie wiedzą że to robota Rosji?Było jakieś dochodzenie?Parę dni po zdażeniu a oni już mają winnego. Śmierdzi mi to na angielską milę.

 7. Miś z okienka said

  @3

  niekoniecznie, skandal pedofilski w gb trwa już od wielu lat, wystarczy wspomnieć Icke który to od co najmniej 10 -15 lat nawet nie woła a krzyczy o tym wniebogłosy

  wygląda to bardziej na dwie pieczenie
  1) rosja – gaz – syria – gaz – rosja-syria no to trzeba jednak przypieprzyć
  2) kontynuacja sportowego podejścia bo a nóż ruscy się wkurzą że ich na arenie sportowej olewają i kibole przegonią precz putina i zaproszą złodziei do okradania rosji w zamian za wizytę starych bab na zawodach

 8. peacelover said

  …nareszcie judobryty pokazaly sie czym naprawde sa !!!
  ale to oczywiscie jeszcze nie koniec !!!!

 9. rafal z said

  to jest teatr…

  I rosja i zachód o tym wie, ALE zadaniem tego teatru jest…. przygotowanie społeczeństw do przyszłych wydarzeń. bo nawet najbardziej nieliczące się elity ze swoim elektoratem muszą opierać się na woli ludu. I stąd wiadomo, że jedynie kwestią czasu jest wojna między zachodem a rosją. zachód walczy o całą stawkę a rosja walczy o życie. tu nie będzie żadnych kompromisów. ktoś musi przegrać.

 10. andzia said

  Aj waj problem. A kim jest ta Teresa May? Bidna baba, która decyduje o stosunkach międzynarodowych czy dodatkową kukłą? Moim zdaniem jet raczej sterowaną kukłą. Ponieważ jestem z natury oportunistką, to pies im na drogę i życzę Putinowi wszystkiego najlepszego. Piierwsze naloty na Brytytoli, a potem pójdzie jak z płatka.

 11. Boydar said

  „… pierwsze naloty na Brytytoli i dalej pójdzie jak z płatka …” – Pani Andzia

  A jak ja mówiłem żeby tą całą mielizne zatopić to Pan Gajowy sie na mnie wziął i zbulwersował. Przeciez Pan Bóg by i tak swoich rozpoznał.

 12. PISKORZ said

  re 6 A ta ich cipa przy ONZ…mówi, że wierzy, że to rosyjska robota..!! Nie wiedziałem, że to kwestia wiary..Po co jakieś tam dowody itp itp. Im wiara wystarcza…

 13. Abc said

  Po babsku – foch i trzaśnięcie drzwiami.

 14. Adam said

  Brytolskie qurwy chcą związać Rosjan sztucznym konfliktem, żeby w tym czasie jankescy bandyci mogli się rozprawić z Asadem Najpierw prowokacja z gazem, potem rakiety na dzielnicę prezydencką w Damaszku.O to tym qurwom chodzi.

  Za każdą rakietę wysłaną na Asada Rosja powinna wysłać tuzin rakiet na Londyn. Wojna przeciwko Syrii skończyłaby się w jeden dzień.

 15. andzia said

  Tak sobie myślę: gdyby jednocześnie Kim i Chiny zaangażowały się w konflikt w tamtym rejonie przeciwko USA. to Usrael stanąłby w rozkroku i bronił przede wszystkim swojej dupy za pomocą NATO. My mielibyśmy szansę wygonić wszystkich Żydów z Polski i wyłapać wszystkich żydofilów, których już znamy. Niech lecą choćby na księżyc albo do ciupy.

 16. Ktoś said

  Niniejszym aktem GB WYPOWIEDZIAŁO WOJNĘ Rosji…. oczywiście Angolę będą wojować w niej DO OSTATNIEGO SWOJEGO sojusznika….. dlatego też kundle polin już warczą na forum ONZ o Krymie….. a dzielna brygada własowcy banderowcy…. i krwisty dodatek…. szykuje piersi by ocalić nimi Kaliningrad od Ruskich…..

 17. AlexSailor said

  „Zrobimy tak, by ani członkowie rodziny królewskiej, ani członkowie rządu nie byli obecni na mistrzostwach świata 2018 w Rosji — dodała May.”

  Ano tu jest przygrywka, żeby Rosji biznesowo nie wyszło.

  Nie rozumiem też, dlaczego Rosja się nie broni i nie oskarży przeciwników o zamordowanie swojej obywatelki, córki tego szpiega.
  Jak walić, to walić, przecież Rosjanie też mogą wierzyć, a jak wiadomo z nauk Goebbelsa – kłamać, kłamać, coś zawsze zostanie, lub malarza z wąsami – kłamstwo musi być tak wielki, żeby ludzie uwierzyli, nie wierząc, że ktoś tak bezczelnie mógłby kłamać, ewentualnie z polskiego przysłowia – rzucać gównem, coś zawsze się przylepi i pozostanie.
  Taką metodę przyjmują wiodące demokracje.

 18. Anucha said

  A ja za kilka dni wjadę na terytorium United Kingdom i jak zwykle będę godnie reprezentował słowian.
  Muszę pochwalić się ,że jestem w przeważającej większości firm przyjmowany bardzo życzliwie.
  Jestem zawsze czysto ubrany, ogolony i pachnący co w zawodzie „szofera” nie zawsze idzie w parze.
  Często zdarza się,że jestem witany kubkiem kawy , jeden raz nawet przez żyda ,którego dziadek był żołnierzem AK

 19. peacelover said

  add 17 Anucha

  …nie przyznawaj sie do pejsatych , bo ludzie na swiecie nie dlugo beda ich wsadzac pod walec albo pod czolg !!!

 20. revers said

  Malo tego w miejscowosci gdzie otruto nikomu nie potrzebnego podwojnego szpiega , by nie powiedziec stanowiacego dodatkowe obciazenie finansowe Jej K.M. wprowadzono wojsko z wojsakmi specjalnymi rozpoznania chemicznego.

  Hucpa na calego jest co pisac w i gudlaic w koszernych mediach Murdocha, aj wach.

 21. maasteer said

  A Rosja w ramach kontr-sankcji zamknie swoją przestrzeń powietrzną dla brytolskich samolotów pasażerskich. I doopa.

 22. Boydar said

  Africa Corps ???

 23. Anucha said

  ad19
  Peacelover

  To będą walcować nawet tych co uśmiechną się do pięknej żydówki.

  Kuźwa toż tak już było w Generalnej Guberni.
  Panie to i pan uważaj na swoje stopy 🙂

 24. Głos Prawdy said

  Anglia – to kraj, w którym osiadają się wszystkie kapitały, raczej kapitaliści i oligarchowie Żydzi, bo kapitały osadzają się w rajach podatkowych, to kraj, w który coraz bardziej niebezpieczne jechać i za ogromnej ilości muzułmanów ekstremistów. Normalnemu człowiekowi tam nie ma co robić, pare raz w życiu pojechać na wycieczkę i í wszystko na tym

 25. Głos Prawdy said

  Zapomnieli, paskudy, ile zostało im długów spisano przez Rosję. Żyrinowski słusznie powiedział, że w czasach Związku Radzieckiego tak nie było, Chruszczow raz czy dwa razy groził Anglii i Francji wysłaniem pocisków w ich stronę i to wszystko. stawali się spokojni, przestawali straszyć, w tym w Egipcie stwarzać problemy i byli bardziej przychylni

 26. Administracja Wielkiej Brytanii, perwesyjnie kłamie na temat Rosji.Wywiad Wielkiej Brytanii zlikwidował tak jak Litwienkę, swojego szpiega i ukrył jego rodzinę.Oczywiście przy współpracy Mosadu.Przestańmy sobie bajki opowiadać.

  Broń biologiczną,może każdy przemycić w opakowaniu papierosów,w białym chlebie.Tak jak w przemycie i w więzieniach na całym świecie.Szczególnie w EU zachodniej.Rodzina szpiega, za miliony Euro ma „swoją” wolność.Tak jak tysiące wykupujących paszporty EU od 250.000 Euro do 4 milionów Euro.

  Atak na Rosję ma jeden ceł:wywołać wojnę z Rosją,osłabić Rosję,zniszczyć dostawy ropy i gazu przez Sassnitz(Niemcy)z Rosji.Cel jest taki sam jak za czasów Hitlłera,narkomana.:złoża w Rosji i maksymalna depopulacja Rosji a przy okazji Polski.

  Mieszkańcy Polski,są problemem dla zachodu,gdyż za kulisami znakomicie współpracują z Rosjanami.Nawet” Deszcz” krytyczna(tv)stacja w Rosji,opłacana przez wywiady zachodu i Mosad w Rosji nie jest w stanie zagrozić, medialnie Rosjanom.

  Decyzja administracji UK,jest gigantyczną prowokacją: zabić a innych oskarżyć o zamordowanie.

 27. Marucha said

  Re 26:

  Pisze Pan:
  Mieszkańcy Polski,są problemem dla zachodu,gdyż za kulisami znakomicie współpracują z Rosjanami.

  Czy mógłby Pan dać jakieś przykłady na ową zakulisową współpracę?

 28. Troll polonii said

  26
  Dzis podali, ze w tym laboratorium chemicznym w Salisbury , gdzie prowadzi sie badania z bronia chemiczna wyprodukowano odtrutke na ten specycyficzny gaz i testowano na ludziach.
  Dzis jeszcze podawali ze szieg z corka jeszcze zyja ale sa w stanie krytycznym.
  To troche zastanawia, bo o ile tego Litwinienko, jak pamietam, pokazywali na wszystkie strony w szpitalu, prawe kazdego dnia i robili mu zdjecia z kazdej strony, to tego szpiega i jego corki ani raz nie pokazali w zadnym stanie: ani ciezkim ani krytycznym.
  Ciekawe, co z nimi dalej zrobia?

 29. Siekiera_Motyka said

  Ad. 28 – To bardzo dobra uwaga. Ich twarz nie ma w wiadomościach tak jak to było w Litvinienkiem.

  Cała sprawa jest zabawnie głupia no ale publika na pewno ją połyka jak „chips and fish”. Usunąć kogoś w tak teatralny sposób to tylko metoda na pokaz w „Monty Python”.

 30. Marcin said

  Niedługo wybory i festiwal przedwyborczy się zaczął bo ci tzw konserwatyści z nazwy tylko przerżneliby by je z kretesem. Ciekawe czy Jose Mourinho zrezygnował z fuchy u RT na komentowanie mistrzostw bo zydomedia w zgdoanglii już go pod pręgierzem postawiły. A niech ku…. siedzą w domu i nie jadą,chętnie bym zobaczył Włochów na ich miejscu którzy nie mieli szczęścia w eliminacjach. Pamiętam przed Euro w Polsce też robili zydomedialna nagonkę na Polskę i na niby rasizm u nas i że ich zarzniemy jak przyjadą.

 31. PolishPolackski said

  Jak im szybko poszło z „ruskimi”, proszę bardzo.

  A Dżejda Fransen kiedy do pierdla idzie?
  Tu w sumie też im szybko poszło…

 32. Joe said

  Brytole zawsze stawiali na rewolucje,bo opcja otwartej wojny z Rosja jest dla nich jest raczej zgubna.Usmany stawiaja na jedno i drugie.
  Co z tego wyniklo?Otwarta wojna propagandowa,ktorej jestesmy swiadkami.Co z tego wyniknie?Raczej duzo smrodu…ale stanowiska zostana zachowane,oraz pieniadze prawdziwe i schowane.

 33. Adam said

  Mam nadzieję, ze pobożni muzułmanie z GB szybko zaczną gwałcić i mordować brytoli, zanim doprowadzą oni do kolejnej wojny.

 34. yattakaj said

  ad 27
  Pan Marek chyba pisze o drobnych handlarzach przygranicznych…co i tak dla nich jest trudniejsze jak wcześniej..:)

  No chyba tak 🙂
  Admin

 35. Marcin said

  Jayda Fransen w drodze do sądu odprowadzana miedzy innymi przez jekiegos łysego pana w koszulce Polska. Mała prowokacja czy co?
  https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/britain-first-leader-deputy-leader-12143720

 36. cedric said

  Należy przypomnieć , że Rosja oznajmiła , że jest gotowa na wyłączenie sie ze SWIFT. To też może byc zagrożenie dla CITY. Giełda w Szanghaju osłabiła pozycję giełdy londyńskiej, a teraz taka potwarz ze strony Rosji.

  https://goldenmark.com/pl/mysaver/shanghai-gold-exchange/

  http://gloswschodu.org/artykuly/rosja/aktualnosci-gospodarka/rosja-ma-juz-swoj-swift

 37. Metody said

  UNITED KINGDO MANGLO 5CONSPIRACY THEORIES HEADLINE NEWSIs Hillary Clinton Behind Poisoning Of Russian Double-Agent Sergei Skripal?

  Sergei Skripal was associated with the UK ex-spy, Christopher Steele, who was paid large sums by Democrats to create the phony Russia dossier against Trump.

  So maybe Hillary is a candidate? Perhaps John Podesta? Both are ruthless and unscrupulous political operators we know from WikiLeaks material.

  Christopher Steele, I’m sure, also is not happy with the way his caper turned out, causing him considerable embarrassment and perhaps future high-end political contracts for manufactured dossiers.
  https://www.fort-russ.com/2018/03/is-hillary-clinton-behind-poisoning-of-russian-double-agent-sergei-skripal/

  http://ww.whatreallyhappened.com/es/content/united-kingdomanglo-5conspiracy-theoriesheadline-newsis-hillary-clinton-behind-poisoning-rus

 38. Metody said

  Russian spy Sergei Skripal’s MI6 handler had ties to nuked spook Alexander Litvinenko

  Ex-Russian spy Sergei Skripal’s MI6 ‚handler’ had ties to Alexander Litvinenko

  World News

  – 03/10/2018

  The British intelligence officer, who cannot be named for his own safety, was the “Englishman in the tweed suit” who often met Skripal in Salisbury’s Cote Brasserie.

  Skripal, 66, was first recruited as a British asset alongside several other Russians in 1995 – with one claiming he was personally introduced to the MI6 man by Litvinenko.

  Major Vyacheslav Zharko said Litvinenko, poisoned with radioactive polonium-210 in 2006, and exiled tycoon Boris Berezovsky had put him in touch with UK agents.

  He later handed himself into Russian officials after learning how ex-FSB officer Andrei Lugovoi had targeted Litvinenko.

  Skripal’s handler had also allegedly done work for the UK security consultancy firm whose boss drew up a dossier on US President Donald Trump’s dealings with Russia.

  The Daily Telegraph said the handler listed himself on LinkedIn as a consultant for Orbis Business Intelligence, run by ex-MI6 officer Christopher Steele, sparking claims Skripal may have played a part in the dossier.

  But yesterday sources close to Orbis denied any links to Skripal whatsoever.

  The MI6 handler’s LinkedIn profile was deleted on Wednesday.

  Staff at Cote in Salisbury, Wilts, have told The Sun how Skripal and the mystery man switched seamlessly between Russian and English and talked of regular trips to Poland for “business”.

  Waitress Dagmara Wieczorak, 34, was shown the only known photo of the MI6 man and said: “That is the English man in the tweed suit that used to meet Sergei every month.

  “I am sure of it.”

  Skripal had worked for the Russia’s Military Intelligence Directorate (GRU) since the Soviet era.

  But in 1995 he met a Spanish man during a long-term mission in Malta and Spain.

  The pair started their own wine-import business in secret and the Spaniard, known only as Luis, later introduced Skripal to the MI6 man, who was using a false name.

  At first, the spook pretended to be another entrepreneur, inviting Skripal to go into business with him.

  He allegedly took Skripal to a strip club, but the Russian military intelligence colonel went home to his wife.

  Skripal eventually agreed spy for money, picking up £76,000 from MI6 in exchange for secrets.

  He allegedly provided information on at least 300 Russian intelligence officers and the inner workings of the GRU.

  But he was arrested in 2004.

  http://wsbuzz.com/world-news/ex-russian-spy-sergei-skripals-mi6-handler-ties-alexander-litvinenko/

 39. Troll polonii said

  Zdaje sie, ze ta cala farsa zostala stworzona po to, zeby zabawic publike.
  Mnie zastanowilo, czemu Putin sie tak ucieszyl jak mu probowali zadawac pytania a Putin odpowoedzial, ze ma wazniejsze sprawy na glowie niz wyglupy
  Tymczasem Lawrow i Maria Zacharowa wyjasnili pulicznosci gdzie i dlaczego Anglia popelnila wielka gafe traktujca NUKLEARNE i suwerenne panstwo jak sztubaka z pierwszej klasy. Ambasador Rosji w ONZ bardzo spokojnie wyliczyl wszystkie bledy jakie premier UK popelnila i dlaczego Rosja pozwolila sobie zlekcewzyc to kuriozalne ultimatum.
  Okazalo sie jednak, ze z tymi oligarchami to baba-jaga palnela jak dzik w sosne.Bo raz, ze te ruskie parchy czesto sa wrogami Putina a kumplami Zachodu.
  No i pech z tym klubem pilki noznej bo sobie nagle przypomnieli w Anglii, ze wlascicel em klubu Chelsea jest Abramowicz , kumpel Putina.
  Jesli Abramowiczowi zajma konto – to klub splajtuje to pani Maj bedzie szukala schronienia w mysiej dziurze. Premier UK zapomniala na czym polega kapitalizm: na obcych inwestorach. Zapomniala o Rosjanch
  Alisci okazalo sie, ze nie bardzo Anglia moze sie postawic Rosji. Podobno – powtarzam bo nie wiem jeszcze czy to prawda – ze niespodziewanie ta baba-jaga zapewnila, ze zaden Rosjanin w Anglii nie bedzie w zaden sposob przesladowany i ze nikomu sie krzywda nie stanie.

  Rosjanie sie ciesza, ze cala ta heca zostala sprowokowana i zrobili sobie zabawe opowiadajac, ze na ten Mundial wszystkie bilety zostaly wysprzedane i dla krolewskiej rodziny zabraklo nawet miejsc stojacych

  Jest taka stara chinska zasada wojowania, ze nie nalezy pospiesznie zaczynac walki z wrogiem: trzeba poczekac az sie wrog zmeczy i zadusi wlasnymi pomyslami,
  .
  Rosjanie stosuja te metode od dawna.
  Jest to tez nauczka dla nas. Nie nalezy zbyt pochopnie szukac zbrojnie sprawiedliwosci. Czasem warto poczekac az nasz wrog narobi sobie we wlasne portki.

  Tymczasem W Kijowie juz zdazyli uniewaznic wybory prezydenckie w Moskwie. Przygotowuja pikiety, transparenty i w ogole drake. Probuja zabronic obywatelom Rosji przystapic do wyborow.

 40. Metody said

  ‘Just because the poison was made in Russia doesn’t mean they’re behind it’ – ex-MI5 officer (VIDEO)
  Published time: 13 Mar, 2018 13:53 Edited time: 14 Mar, 2018 08:31

  https://www.rt.com/uk/421158-russia-spy-mi5-machon/
  https://www.rt.com/uk/420700-russian-spy-theory-media/

  MI5 Poisons Another Russian Asset to Smear Putin in Ongoing Propaganda War
  Joe Quinn
  Sott.net
  Tue, 06 Mar 2018 22:19 UTC
  https://www.sott.net/article/379237-MI5-Poisons-Another-Russian-Asset-to-Smear-Putin-in-Ongoing-Propaganda-War

  http://tapnewswire.com/2018/03/mi5-poisons-another-russian-asset-to-smear-putin-in-ongoing-propaganda-war/

  An important key to spotting a false flag is that the “knowledge” of who is to blame becomes available before any evidence is in. For example, in the case of the shooting down of Malaysian Airlines MH-17 over Eastern Ukraine, everyone in the West was convinced that “pro-Russian separatists” were to blame even before the means could be established. To this date, it isn’t understood how they could have done it given the equipment they had at their disposal. In this case, Russia was accused almost immediately, while British FM Boris Johnson was quick to volunteer that Britain should not send its team to the World Cup in Russia this summer, disclosing the real reason behind the assassination attempt.

  Is there anything new and different behind this latest provocation? Not really; it seems like a replay of the Litvinenko assassination back in November 2006. The choice of an exotic poison (Polonium 210), the lack of evidence (the British claimed that compelling circumstantial evidence exists but haven’t provided any), and the instantaneous leap to “blame Russia” are all the same. The Russians offered to prosecute whoever is responsible if only the British would provide them with the evidence, but the British have failed to do so.
  http://cluborlov.blogspot.co.uk/2018/03/false-flags-for-newbies.html

 41. Metody said

  https://thedailycoin.org/2018/03/14/false-flags-for-newbies/

  https://mikenormaneconomics.blogspot.com/2018/03/dimitri-orlov-false-flags-for-newbies.html

  https://www.veteranstoday.com/2018/01/03/will-russia-continue-to-challenge-the-new-world-order/
  https://www.zerohedge.com/news/2018-03-09/poisoned-russian-spy-linked-christopher-steele
  https://www.tapwires.com/2018/03/10/who-poisoned-russian-agent-sergei-skripal-who-had-the-most-reason-to-off-him-was-it-russia-or-deep-state
  http://thegatewaypundit.com/2018/03/paper-poisoned-russian-spy-ties-anti-trump-dossier-author-christopher-steele-revealed/

 42. gość said

  Akcja brytyjskich białych hełmów…broń chemiczna!

  Służby chemiczne ostro pracują na miejscu trucia Siergieja Skripala i jego córki, strefa zagrożenia! Strażacy bez zabezpieczeń, ludność się gapi na ten CYRK!

  I strażacy i gapie wyraźnie żyją sobie nadal, pewnie myślą, że to były ćwiczenia i się nie struli dzięki temu:)

  http://orka1306.neon24.pl/post/142864,akcja-brytyjskich-bialych-helmow-bron-chemiczna

 43. Anucha said

  Abramowicz nie jest kumplem
  Putin co najwyżej go toleruje.
  Abram to człowiek barona.
  Za jego pieniądze został biznesmenem , płacąc jak za złom za przemysł w Rosji . Dosadniej to słup właściciela świata

 44. gość said

  Borys Johnson minister spraw zagranicznych w gabinecie Theresy May

 45. Boydar said

  Jak tak czytam komentarze (w sieci) to klaruje się obraz, że Ruskie potrzebowały sympatycznego pretekstu żeby wyp…lić z terenu FR żydosyjońskich agentów. Cytując Ławrowa – „… „definitywnie” dojdzie do wydalenia brytyjskich dyplomatów …”

  za https://wiadomosci.wp.pl/zagraniczne-media-rosja-wydali-brytyjskich-dyplomatow-6230460703533185a

  Można sobie tylko zadać pytanie, jak Angole do tego dopuściły. Obserwując przecież rozwój sytuacji, musiały się zorientować do czego to zmierza. Ale to gdyby ktoś im to robił; a przecież to oni sami, własnymi rękami zrobili.

  A może to nie są już ich ręce ? 🙂

 46. Do 27. i innych.Do 34.
  Tylko 2 przykłady.
  1.Sassnitz…minimum 50 Polaków zamieszkałych w Polsce, pracuje dla Rosjan i Niemców(USA) w znanym Nord Stream 2.Tam jest również dom przyjażni niemiecko-polsko-rosyjskiej.
  Sassnitz…miasteczko milionerów, ba nawet miliarderów w Euro, z Rosji,z USA. Polacy tak jak w Straslund, Rostocku kupują również produkty rosyjskie.Spotykają się z Rosjanami.Przekazują informacje.Dla Rosjan ,bogatych ale i mniej zamożnych(4000 Euro netto)najważnieszy jest Putin i zyski z współpracy z Polakami i Niemcami.
  Dla nich nie ma znaczenia miejsce zamieszkania..

  Tak samo jak Polacy, mieszkający w Polsce codziennie dowożących swoje dzieci do szkół w Niemczech.Tam na spotkaniach w szkołach dzieci z Rosji, z Polski doskonale się rozumieją, tworzą wspólne kliki,odwiedzają się a ich rodzice czasami organizują party time.Do białego rana.
  Polityka?hahahh.Lewica (Linke),AfD chcą natychmiastowych,korzystnych zmian z Rosją.
  Nikt nikogo nie zamyka,w więzieniach (M.Piskorski)za kontakty z Rosjanami.Na tym korzystają….firmy polskie w Niemczech.

  Pomijam Telewizję rosyjską. Firmy jak Edeka,Rewe,Kaufland sprzedają produkty z „cyrylicą”.Bezpośdrenio z Rosji.Jak to jest możliwe?Szwajcaria nie ma embarga przeciw Rosji. Zakładasz firmę w Swiss i bez problemów, sprowadzasz produkty z Rosji lub ekportujesz do Rosji.Nawet żywy towar jak krowy,cielaki,owce, konie,króliki,lisy,towary rolnicze itd.Nie tylko sery.Przecież o tym wiedzą firmy w Polsce i omijają zwariowane embargo ale i terror polskiej administracji. Biznes nie zna granic tak jak mój prąd z Rosji do Niemiec ale i do…Szwecji.

  Zakładasz przez internet firmę w Swiss,konto bankowe(razem ca:700 Euro)wraz z polisą ubezpieczeniową.Certyfikatami.Tak samo…w Rosji.Przecież tam każdy może w rosyjskich bankach, założyć konto bankowe.Ono kocha połączenia ze Szwajcarią ale i z muzułmańskimi bankami,afrykańskimi i jak na ironię w Deleware i Denver.hahahah.
  Dodam na marginesie.
  Oczwiście,że Izrael eksportuje wszystko co jest możliwe do Rosji.

  2.Forst (03149)
  Dom Przyjazni z Rosją…stowarzyszenie przyjazni polsko-niemiecko-rosyjskiej,w którym jest wiele Polek,Polaków.Jak za PRL, wraz z imprezami.

  Pomijam AfD i Linke,w tym rejonie które nic sobie nie robią z administracji USA.Przecież w samym Forście mieszka przeszło 40 obywateli USA, z dziećmi. Cywile, prywatne osoby…w tym wiele Mormonów.Kompletne multi -kulti?Tak, po uczelniach.
  Tak samo u świadków Jehowy,w których są Rosjanie, Polacy, Niemcy,Amerykanie,
  Wietnamczycy.

  Polacy mieszkający w Polsce,z pracą czy też z biznesem (restauracje, kamienice, firmy) są aktywni i najlepiej się rozumieją..z Rosjanami.

  Pomijam mniej zamożnych dojeżdzających do Forst z Polski, Ukrainy, Kazachstanu, Czeczeni,z Rosji.Każdy tak jak w Polsce, w Rosji, liczy na swój sukces w swoim kraju ale i poza krajem.

  Są jeszcze kluby, strzelnice….polsko-rosyjsko-amerykańsko-niemieckie.W klubach sportowych w tym policyjnych, dzieci polskie wraz z rosyjskimi,(paszporty rosyjskie,polskie)zawierają przyjażnie.

  Czy ekonomia zapytają krytycy zmusza do życia Rosjan, Polaków w Niemczech?
  Nie. Skądże.Biznes i prywatne życie,mieszane małżeństwa tak jak u Amerykanów i Anglików.

  Przecież w Forst i w Sassnitz żyją również…”Brytole”.
  Nie tylko misjonarze z Manchester czy też z Londynu,którzy się zmieniają co 2 miesiące.
  Udzielają,po uczelniach,nauki, darmowej,języka angielskiego.na znacznie lepszym poziomie aniżeli w szkołach państwowych.

  Idiotyczne reakcje. zwariowane pomówienia administracji Wielkiej Brytanii i USA, nie są w stanie zablokować kontaktów z Rosjanami.Tak jak nie są w stanie zamykać dzielnic w Londynie,w Nowym Jorku,w w Berlinie,w których żyją Rosjanie.

  Broń biologiczna?hahaha.”Zwyczajny” AIDS czy choroby weneryczne są tak samo grożne.

  USA i EU już od dawna jest opanowana przez super,piękne agentki z Rosji występujące w roli żon,kochanek,partnerek i znakomitych solistek operowych,muzyków w orkiestrach symfonicznych itd.

  Nie dajmy się zwariować propagandzie z EU zachodniej i z USA.Przecież ,o tym wie każdy żołnierz, bardzo popularną bronią jest dmuchawka przez którą myśliwy wydmuchuje cienkie, zatrute strzałki.Ciekawostką jest fakt zastosowania takiej dmuchawki w formie cygara podczas drugiej wojny światowej przez nazistowskiego komandosa Colonela Otto Skorzennego. Dmuchawka ta strzelała igłami zatrutymi kurarą. Na krótkim dystansie była zabójczo efektywna.

 47. Kar said

  ..bez zbytnich histerii, prosze, Ruskie zawsze zyli w dobrej komitywie z Angolami. Te terazniejsze wspolplemiencze niesnaski to czysta chwilowka. Nigdy sobie nie skakali do gardla (patrz Stalin – Churchill best buds sucking each other cocks) . Pokerowa partnerska zagrywka. Wyrzuca sobie nawzajem niechcianych-zuzytych safandulow dyplomatow (czyt. agentow), i sie sytuacja ustatkuje..wszystko wroci do normy.

  ——
  Panie Kar… porównywanie cwanego łajdaka Churchilla z takim czymś, jak Teresa May, to obelga dla rozumu.
  Angole „żyją w komitywie” z Rosjanami, dopóki się ich boją.
  Admin

 48. Marucha said

  Re 45:
  Rozbawił mnie Pan przykładami na „współpracę polsko-rosyjską” – i to jeszcze „poza kulisami”…
  Człowiek oczekiwał co najmniej jakichś wspólnych, tajnych ćwiczeń wojskowych, projektów naukowych albo inicjatyw gospodarczych – a tu mamy handelek na niewielką skalę (poza kulisami?) lub tp.

 49. Joe said

  Typowo talmudyczne zachowania.Wszyscy wrzeszcza AJ.Waj…a nikt nie wie o co chodzi.Rosjania puszczaja ich bez majtek…i na boso.
  caly ten niby zachodni kibuc.

 50. Do 48.Inicjatywy gospodarcze Polska-Rosja?
  Proszę bardzo.One mają miejsce i są aktualne.Polskie firmy w Rosji
  1.Amica-group (założona w Wronkach)przez Szwajcarię do Rosji.
  2.Comarch,2015 …270,6 milionów Euro,również aktywna w Rosji.
  3.Wielton i cytat:rosyjska montownia polskich naczep, ma coraz więcej pracy. Naczepy zmontowane w Rosji są tańsze o cło, część kosztów transportu, a także mają rosyjski numer VIN, dzięki czemu są na tamtejszym rynku po prostu bardziej konkurencyjne.
  4.Reserved nie tylko w Londynie ale i w Moskwie.
  5.Solaris….(mały cytat:Jak donoszą rosyjskie media, koreański koncern Hyundai skarży przed sądem w Moskwie polskiego producenta autobusów firmę Solaris. Koreańczycy oskarżają nas o naruszenie własności intelektualnej)
  6.Nowy Styl
  7.Znana polska (ojciec,synowie) na całym świecie, firma hostingowa z której korzystają również Rosjanie to:OVH.Do dzisiaj senior tej firmy posiada polski paszport.
  itd.

  8.Przez cały czas są aktualne inicjatywy gospodarcze powyżej 1 miliona Euro,wraz z dotacjami z EU dla wspólnych projektów polsko-rosyjskich.Polskie firmy w Polsce są aktywne i zarejestrowane również poza Polską?Przecież nawet statki, okręty w Polsce, są rejestrowane w innych krajachi.One dostarczają również produkty do ….Rosji.

  Pomijam producentów w Polsce, dla firm zachodnich…eksportujących do Rosji.

  9.Setki lekarzy polskich, z polskimi paszportami znakomicie współpracuje z Petersburgem,z Moskwą.W Polsce ale i poza Polską.
  Pana cytat.

  „Człowiek oczekiwał co najmniej jakichś wspólnych, tajnych ćwiczeń wojskowych, projektów naukowych albo inicjatyw gospodarczych „.

 51. Marucha said

  Re 50:
  Panie Marku, owszem, niektóre z powyższych inicjatyw zasługują na miano jakiejś współpracy na niewielką skalę.

  Ale darujmy sobie przykłady, że jakiś polski lekarz ma kontakty z Rosjanami, albo że rosyjski himalaista wspina się razem z Polakami, albo że w Polsce coś się produkuje dla np Niemiec, a Niemcy potem to odprzedają Rosjanom itd.

Sorry, the comment form is closed at this time.