Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Pani dyrektor od tortur – czyli zbrodniarz szefem CIA

Posted by Marucha w dniu 2018-03-15 (Czwartek)

Nowym dyrektorem CIA została 61-letnia Gina Haspel, która w latach 2003-2005 nadzorowała tajny program torturowania podejrzanych o terroryzm, a wcześniej kierowała tajnym więzieniem CIA w Tajlandii. Obrońcy praw człowieka nazywają ją zbrodniarzem wojennym.

Więźnia, porwanego z ulicy bez wiedzy oficjalnych organów ścigania, ani tym bardziej sądów, przywiązuje się do pochylonej ławki tak, by jego głowa była niżej niż stopy. Na jego twarz nakłada się mokrą szmatę, a następnie siłą wlewa wodę do ust. Więzień ma wrażenie, jakby tonął i się dusił, jednak z powodu pochylonej głowy woda nie wpływa do płuc. Jest to tzw. waterboarding, który skutkuje potężną traumą. Osoba poddana tej torturze boi się później wchodzić pod prysznic.

Waterboarding to tylko przygrywka. Więźniowi nie pozwala się spać, rażąc go światłami i ogłuszając głośną muzyką. Rozbiera się go do naga i poniża. Gwałci się go grubymi przedmiotami. Wielokrotnie uderza się jego głową o ścianę. Każe mu się przebywać wśród własnych odchodów.

Więźnia umieszcza się w trumnie – musi w niej leżeć przez kilka dni bez przerwy.

To tylko niektóre z metod przesłuchań tajnego programu R.D.I. (Rendition, Detention, Interrogation – Wydanie, Osadzenie, Przesłuchanie).

Zanim jednak Ginie Haspel powierzono odpowiedzialne zadanie koordynowania R.D.I. globalnie, musiała wykazać się w pierwszym z tajnych więzień CIA, zlokalizowanym w Tajlandii.

Z Tajlandii do Kiejkut

W 2002 r. Haspel na miejscu osobiście doglądała, jak znęcano się nad dwoma podejrzanymi o terroryzm – byli to Abu Zubajda i Abdul Rahim al-Nasziri.

Zubajda został poddany waterboardingowi 83 razy, raz trzeba było go reanimować, zdążył również stracić oko, zanim śledczy uznali, że nic z tego nie będzie i… wysłali obu podejrzanych na dalsze tortury do Starych Kiejkut (potwierdził to wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka z 2014 r.; były premier Leszek Miller określił go jednak mianem pomówień). Tajne więzienie w Polsce również podlegało Ginie Haspel, jako koordynatorce programu R.D.I.

W 2005 r., gdy sprawą tortur zainteresował się Kongres, CIA poleciła zniszczyć taśmy wideo z przesłuchań w Tajlandii. Pod nakazem podpisał się Jose Rodriguez, jednak jak sam napisał w swoich wspomnieniach, dokument zredagowała Haspel, a decyzja została podjęta wspólnie.

Torturowano niewinnych

Do placówek CIA trafiały nie tylko osoby związane z organizacjami terrorystycznymi. Niejednokrotnie zdarzały się pomyłki.

Sayed Habib, jak przyznała później sama agencja, trafił do tajnego więzienia na podstawie oszczerczych zarzutów wysuniętych przez innego zdesperowanego więźnia, który chciał uniknąć kolejnych brutalnych przesłuchań. Modin Nik Muhammed został bezpodstawnie oskarżony przez krewnego o związki z Al-Kaidą z powodu kłótni między nimi. Natomiast Aliego Saeeda Awadha po prostu pomylono z terrorystą wyglądającym podobnie do niego.

Według senackiego raportu z 2012 r. ponad 20 proc. osadzonych nie miało związków z terroryzmem i nie stanowiło zagrożenia dla Stanów Zjednoczonych. Ich również podtapiano, rozbierano i uderzano ich głowami o ścianę. Łamano im kończyny, straszono zamordowaniem członków rodzin.

Co najmniej jeden z więźniów zmarł w trakcie tortur, a kilku próbowało popełnić samobójstwo. Kilkunastu zostało kalekami.

Janat Gul był torturowany przez blisko rok w Afganistanie, zanim agenci zorientowali się, że został pojmany na podstawie fałszywych oskarżeń.

Znany obrońca praw człowieka Kanadyjczyk Jameel Jaffer uważa, że rola, jaką Gina Haspel pełniła w tym procederze, sprawia, iż można ją określić mianem zbrodniarza wojennego.

Autorzy wspomnianego raportu wyliczają setki działań CIA niezgodnych z prawem, jednak nikt nie został postawiony w stan oskarżenia, a Barack Obama, obejmując urząd w 2009 roku, otwarcie oznajmił, że pracownicy agencji odpowiedzialni za tortury, w tym Gina Haspel, nie będą ścigani.

Donald Trump: To działa

Jak powiedział „New Yorkerowi” jeden z pracowników CIA, awans Haspel to środkowy palec dla wszystkich krytyków programu R.D.I.

Haspel, która od 33 lat pracuje w CIA i przed laty brała udział w brawurowych akcjach pod przykrywką, jest w agencji wprost uwielbiana.

Obserwatorzy spodziewają się, że jej kandydatura zostanie zatwierdzona w kontrolowanym przez republikanów Senacie. Jednak wątpliwości co do nowej dyrektor płyną również ze strony konserwatystów. Oświadczenie republikańskiego senatora z Arizony Johna McCaina, który sam był torturowany w Wietnamie, trudno nazwać entuzjastycznym: „Pani Haspel musi wyjaśnić swój udział i przekonania na temat programu przesłuchiwania podejrzanych przez CIA” – czytamy.

Nominacja dla Haspel dziwi jednak mniej, gdy przypomnimy sobie, jakie poglądy na temat tortur głosił prezydent USA Donald Trump. „Ogień trzeba zwalczać ogniem. Rozmawiałem z najważniejszymi ludźmi w służbach i pytałem ich: ‚czy tortury działają’? Odpowiedzieli: ‚tak, absolutnie’. ISIS odcina ludziom głowy, a my nie możemy im nic zrobić? To nie jest równa gra. Czy według mnie tortury działają? Absolutnie tak” – wyjaśniał Donald Trump w telewizji ABC.

Stosowanie tortur jest zakazane na mocy Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka z 1948 r. oraz przyjętej w 1984 r. konwencji ONZ – dokument ratyfikowały 154 państwa, w tym Stany Zjednoczone.

http://fakty.interia.pl

Komentarzy 7 to “Pani dyrektor od tortur – czyli zbrodniarz szefem CIA”

 1. snag said

  „Nowym dyrektorem CIA została 61-letnia Gina Haspel” – Goowno prawda Michalku … NOMINOWANA … Powtorz!!! …
  NO-MI-NO-WA-NA, a stąd kawałek drogi i kilka schodków żeby została. Reszta też bullshit i spekulacje.

  Piszesz pajacu że ZOSTAŁA w czasie dokonanym a parę linijek niżej ze: „Obserwatorzy spodziewają się, że jej kandydatura zostanie zatwierdzona w kontrolowanym przez republikanów Senacie” …

 2. snag said

  Na marginesie politycznie dobre posunięcie bo zamknie gęby demokratom, feministkom i innym aktywistom równouprawnienia i szklanego sufitu* ,…

  *Szklany sufit – niewidzialna bariera utrudniającą kobietom (ale także mniejszościom narodowym, etnicznym, seksualnym, wyznaniowym lub również osobom niepełnosprawnym itp.) dojście do wysokich pozycji w biznesie czy polityce.

 3. żydoski rząd USA = qurwy, oszuści, złodzeje, mordercy i LUDOBUJCY said

  Stany Zjednoczone zarządzane przez ludobójczą mafie żydowską mają IZULORYCZNĄ DOKTRYNĘ i pozorują, że JAKOBY wypełniają na całym świecie coś na podobieństwo „misji cywilizacyjnej”, a związane jest to z wykołowaniem innych krajów, by stały się jakoby „nowo-demokratyczne” wg wymogów definiowanych przez rządzących żydo-banksterów ZŁODZEJI oszustów z New Yorku czy tych oszukańczych lodobujców z Waszyngtonu.
  Oni po WYDRENOWANIU finansowym społeczeństwa ameryki po wykołowaniu ohydna propagandą żydowską CNN, teraz szukają innych obszarów do DRENOWANIA finansowego, szukają nowe KOLONIE do rabowania idijotów jakim jest np. III żydowska Rzesza Polska wykołowana przez media żydo-niemieckie.

  W rzeczywistości ta POZOROWANA izuloryczna tzw. „demokracja amerykańska” (faktycznie żydo-kracja) jest to niczym innym niż łagodnie sformułowanym brutalnym żądaniem rządzącej złodziejskiej KASTY żydowskiej „Deep State” w USA, która UZURPUJE sobie prawa do unikalnego przerobienia – podporzadkowania całego Świata na swoje potrzeby wyzyskiwania.

  Czyli KOLONIZOWANIA poszczególnych krajów z instalowaniem tam zamieszkałych chciwych oszukańczych ŻYDÓW na piedestał centralnej władzy i uprzewilijowania ich jako jedynej dopuszczalnej KASTY rządzącej i złodziejsko bogacącej się na krzywdzie pozostałej WIEKSZOŚCI mniej zorganizowanych obywateli, czyli lokalnych tubylców tak jak to jest obecnie w USA, Polsce a nawet w Rosji. Faktycznie to obecnie w Rosji władzę ponownie przejęli ruskie żydy, którzy najbardziej się nakradli na tzw. „pierestrojce” i okrążyli otoczenie W.Putina.

  Pod fałszywą fasadą instalowanej „demokracji amerykańskiej” z użyciem krwawej przemocy pod lufami karabinów zabijaków US Army, która jest zbrojnym ramieniem żydo-banksterów i imperialistów morderców żydowskich z Waszyngtonu organizują pod przymusem jawne EKSPOLOATOWANIE ekonomiczne mniejszych państw pod pretekstem zakładania tzw. „nowej demokracji” rażąco dępcząc prawa ludzkie, międzynarodowe i opinię świata.

  tzw. „partia demokratyczna i republikańska” w tym śmietniku moralnym USA to dwa anty-amerykańskie skrajnie PRZESTĘPCZE gangi polityczne bezkarnie RABUJCE amerykańskiego podatnika jako JEDEN monolit dogadujący się za kulisami. Dlatego NIE ma różnicy miedzy NIBY 2-u partyjnym MONOlitem systemem politycznym USA, a JEDNO-partyjnym systemem politycznym byłego żydo-bolszewickiego ZSRR.
  Ci żydo-bolszewiccy oprawcy żydo-komunisci co cięmężyli etnicznych Ruskich w ZSRR i się nie zdołali nakraść po 1990r w tzw. „pierestrojce” to ci żydo-bolszewicy wyjechali z ZSRR do USA lub Izraela i tam założyli system ZŁODZEJSKI z rządząca uprzywilijowaną prawnie KASTĄ żydowską.

  Propaganda medialna w USA jest bardziej zakłamana niż ta jaka panowała w mediach ZSRR pod zarzadem żydo-komunistów. Kłamstwa żydo-amerykanskie były i są bardziej NACHALNE niż te jakie były w ZSRR za czasów Breżniewa czy Chruszczowa. „Ruską” agencje informacyjną „Sputnik” faktycznie w ciagu ostanich 3 lat przejeli ruskie żydy, z której wyrzuculi wszyskich etnicznych ruskich.

  Kłamstwa propagandy medialnej niemal w 90% opanowanej przez zydoską mafie w USA wywołuje ZAMIESZANIE w głowach przecietnych amerykanców. Najbardziej zakłamane LEWACKIE media w zgnitym USA to takie kłamliwe bagno jak jak: CNN, ABC, CBS, NBC lub Fox News FOX to „ministerstwa zakłamanej prawdy” w USA które kłamią identycznie, gdyż nimi steruje jedna mafia żydowska.

  Absolutnie NIE wolno wierzyc w USA jakimś tam żydo-mafijnym brukowcom typu „New York Times” czy „World Street Jurnal” które niczym się nie różnią od kłamstw żydowskiego brukowca w III RP „Gazeta Wyborcza” uznawana przez złodzejsko-bandyckie władze w III RP „warszawki” jako „ministerstwo prawdy”.

  Ten cały FAŁSZ „amerykanski” czyli faktycznie fałsz zydowski uzupełnia ten żydo-lewacki filmowy Hollywood czyli zboczony PIERDOLNIK moralny jako rozmnażalnik wszelkiego LEWACKIEGO chamskiego żydowskiego kłamstwa na całą spiniewieraną Ameryke łacznie z tym lewackim pierdolnikiem jakim stała sie Kanada.

 4. Przykłady skrajnego AWANTURNICTWA mędzynardowego organizowanego przez Waszyngton: said

  Lata 90-e XX wieku były POCZĄTKIEM wojen permanentnych pod PRETEKSTEM ustanawiania tzw. „demokracji” przez rządzących prezydentów USA, a faktycznie klaunów FIGURANTÓW wyselekcjonowanych przez żydowską mafię + sfałszowane wybory w USA wedle modelu trockistowskiego bezkarnych żydo-NEKONÓW z Waszyngtonu i chciwych mafiozów żydo-bank-sterów z New Yorku i Londynu.

  Skrajne awanturnictwo na rachunek USA na wielką skale zapoczątkował w 2001 roku, ten dalej bezkarny nie rozliczony PSYCHOPATA George W. Bush, który maczał swoje łapy w zamachu terrorystycznym w Nowym Jorku 9/11 które uznano za „casus belli” czyli wojny Światowej „amerykanskiej żydo-kracji” z terroryzmem zmajstrowanym przez żydo-nekonów i służby specjalne CIA.

  W rezultacie tej „wojny permanentnej o demokrację” USA wraz ze swoimi SIŁĄ i PRZEKUPSTWEM wynajętych sojuszników przyczynili się od 2001 roku do dzisiaj do BRUTALNEGO krawaego OBALENIA na świecie około 30-u rządów małych bezbronnych państw.
  Żydo-neo-konom globalistom wycierającym sobie swoje buciory flagą amerykanską wymyślili sobie TRZY preteksty w celu ZNIEWALANIA mniejszych krajów:

  1. tzw. „wojna z terroryzmem”,
  2. tzw. „kolorowe rewolucje”
  3. przewroty wojskowe.

  Tylko pierwszy z tych elementów oznacza najczęściej bezpośrednie militarne zaangażowanie się US Army jako zbrojnego ramienia żydo-banksterów i ewentualnie NATO.
  „Wojnę z terroryzmem” USA toczyły dotychczas na terenie:
  Afganistanu (od 2001 roku),
  Somalii (od 2002 roku),
  Iraku (2003-2011 i od 2014 roku),
  Pakistanu (od 2004 roku),
  Jemenu (od 2010 roku),
  Syrii (od 2014 roku),
  Libii (od 2015 roku) i
  Nigerii (od 2015 roku)

  Jedynym rezultatem „wojny z terroryzmem” jest trwałe POGRĄŻENIE tych krajów w chaosie i krwawej anarchii, czego najdrastyczniejszymi przykładami są Afganistan, Irak, Jemen, Libia, Somalia i Syria.
  Według oficjalnych danych w samym Iraku w latach 2003-2011 zginęło ok. 380 tys. cywilów, 4,4 tys. żołnierzy USA i 29 tys. członków irackich sił bezpieczeństwa oraz islamskich grup zbrojnych. Portal Vice News – powołując się na ONZ – podał, że naloty amerykańskich dronów w Jemenie zabiły WIELOKROTNIE wiecej cywilów niż Al-Kaida czy ISIS.

  „KOLOROWE REWOLUCJE” to zupełnie inny model narzucania globalnej dominacji rządów neo-konów z Waszyngtonu i obecnie „najdoskonalszego wzorca ustrojowego”, przypominający poniekąd urządzanie żydo-bolszewicką metodologię „czerwonych” rewolucji socjalistycznych w krajów Trzeciego Świata, wtedy gdy Kreml był pod okupacją żydo-komunistów.
  Obecne „kolorowe rewolucje” są to JAKOBY spontaniczne bunty zniewolonych społeczeństw przeciwko autorytarnym lub skorumpowanym rządom w małych krajach, które absolutnie nie chcą zafałszowanej „amerykańskiej demokracji”.

  Te „Kolorowe Rewolucje” są faktycznie zawsze w bezpośredniej bliskości Izraela i są sterowane, jeśli nie bezpośrednio to pośrednio (za pomocą różnych FUNDACJI i organizacji „pozarządowych” nowo-bogackich żydów – zalegalizowanych złodziei) organizowane przez służby specjalne USA skoligacone z żydo-banksterską międzynarodową mafią, która dzięki takiej udanej „rewolucji” przejmuje tym sposobem systemy finansowe w tych atakowanych państwach.

  Zupełnie szczerze przyznał to w jednym z wywiadów prasowych ten FIGURANT Burack Obama ujawniając, że to jego administracja stała za przewrotem na Ukrainie w 2014 roku !!!

  „Kolorowe rewolucje” można podzielić na UDANE i NIEudane.

  Do UDANYCH należą:

  1. „rewolucja róż” (Gruzja, 2003),
  2. „purpurowa rewolucja” (Irak, 2004),
  3. „pomarańczowa rewolucja” (Ukraina, 2004),
  4. „cedrowa rewolucja” (Liban, 2005),
  5. „tulipanowa rewolucja” (Kirgistan, 2005),
  6. „niebieska rewolucja” (Kuwejt, 2005),
  7. „jaśminowa rewolucja” (Tunezja, 2011)
  8. „rewolucja godności” (Ukraina, 2014).

  Do NIEudanych natomiast należą:

  1. „dżinsowa” lub „chabrowa rewolucja” (Białoruś, 2006),
  2. „szafranowa rewolucja” (Birma/Mjanmar, 2007),
  3. „zielona rewolucja” (Iran, 2009),
  4. „błotna rewolucja” (Rosja, 2011),
  5. „śnieżna rewolucja” (Osetia Południowa, 2011)

  Awanturnicze USA organizowało PRÓBY „Kolorowych Rewolucji” w następujących krajach:

  1. Armenii (2008),
  2. Mołdawii (2009),
  3. Białorusi (2011)
  4. Wenezueli (2014).

  „Kolorowe rewolucje” na Ukrainie w 2004 i 2014 roku oraz próby ich wywołania na Białorusi w 2006 i 2011 roku były intensywnie wspierane przez wynajętych WASLI z Polski zwłaszcza ochotników ze Związku Ukrainców Polsce podszywających się za „polaków”, którym często awanturnicy żydowscy NEKONI z USA powierzyli kluczową rolę w eksporcie demoliberalizmu lub marxizmu kulturowego do Europy Wschodniej.

  O ofiarności zaangażowania przekupionych WASLI z Polski w te działania świadczy chociażby poświęcenie Związku Polaków na Białorusi na ołtarzu idei uszczęśliwienia Białorusinów „demokracją amerykanską” oraz prowadzenie SABOTAŻU prawowitych władz Białorusi. Tutaj wystąpił element rządania USUNIĘCIA Prezydenta Łukaszenki na identycznej zadzie jak prezydenta Al Asada w Syrii.

  Nie zawsze „kolorowe rewolucje” wiodły do trwałego wprowadzenia „demokracji typu amerykanskiego” czyli żydo-kracji i wpływów USA. Rządy zainstalowane w wyniku takich przewrotów w Gruzji, Kirgistanie i na Ukrainie w 2004 roku po pewnym czasie UPADAŁY, a potem następowała aktywacja zorganizowanego świata przestępców i zalegalizowanych złodzeji, najczęściej pochodzenia żydowskiego nazywanych oligarchami np. jak Kołomyjski czy Poraszenko itp.

  Nie omal zawsze jednak UDANE „kolorowe rewolucje” doprowadziły do długotrwałego CHAOSU politycznego w danym kraju, a na Ukrainie w 2014 roku do okrutnej krwawej WOJNY domowej włącznie, która trwa do dzisiaj i zabiła minimum 60 tysięcy ludzi.

  Odrębnym rozdziałem „KOLOROWYCH rewolucji” jest tzw. „Arabska Wiosna” z 2011 roku. W te rewolty zostało siłą wpędzonych przez amerykańskie-żydowskie służby specjalne, aż 19 krajów, za co przekupione zdemoralizowane moralnie „elity” w Norwegii od przyznawania ZBANKRUTOWANEJ tzw. „pokojowej nagrody” NOBLA przyznali wynajętym rzezimieszkom z Tunezji.

  Oto kraje w których wyspecjalizowane służby USA/Izraela/Anglii/Francji z organizowali bezkarne KRAWAWE rozboje tzw. „rewolucje” pod pretekstem ustanowienia tzw. „amerykańskiej demokracji” w poniższych krajach WTRACAJĄC się wewnetrzne sprawy tych krajów z całkowitym podeptaniem ustanowionego prawa międzynarodowego ustalonych w Konwencjach ONZ:

  1. Algieria,
  2. Arabia Saudyjska,
  3. Autonomia Palestyńska,
  4. Bahrajn,
  5. Dżibuti,
  6. Egipt,
  7. Irak,
  8. Kuwejt,
  9. Jemen,
  10. Jordania,
  11. Liban,
  12. Libia,
  13. Mauretania,
  14. Maroko,
  15. Oman,
  16. Somalia,
  17. Sudan,
  18. Syria i
  19. Tunezja.

  Te bezkarne organizowane intrygi polityczne organizowane przez służby specjalne Waszyngtonu i Izraela doprowadziły do trwałego obalenia LEGALNYCH władz lub zmian w ich składzie z celowym wywołaniem chaosu w takich krajach jak:

  1. Egypcie,
  2. Libii,
  3. Maroku,
  4. Jemenie,
  5. Jordanii,
  6. Omanie
  7. Tunezji

  Zasadniczym celem imperialistów było wygenerowanie wewnetrznej ANARCHI, celowe skonfliktowanie społeczenstwa na tle religijnym co skutkowało utratą stabilności politycznej a nastepnie gospodarczej.

  W wypadku Libii, Syrii i Jemenu tzw. „Arabska Wiosna 2011” doprowadziła do celowego wykreowania krwawych DŁUGOLETNICH wojen domowych i faktycznego rozpadu tych państw, na czym właśnie zależało aparthajdowi Izraela, który pragnie pełnej destabilizacji krajów bezposredni z nim sąsiadujących.

  Cały region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej POGRĄŻYŁ się albo w stanie długotrwałej DESTABILIZACJI albo w krwawym CHAOSIE (Irak, Jemen, Libia, Syria), którego rezultatem są m.in. powstanie tzw. Państwa Islamskiego i POTĘŻNA fala TSUNAMI ogromnej MIGRACJI ludności muzułmańskiej do Europy, podpuszczona przez „fundacje filantropów” z USA, którzy tym sposobem zaprojektowali wytworzenie otwartego konfliktu krajów członkowskich UE, aby je OSŁABIĆ. Ten „projekt” też został opracowany w USA się powiódł !

  Prawdopodobnie nie jest przypadkiem, że do „Arabskiej Wiosny 2011” oraz wojen domowych w Libii i Syrii doszło po tym jak zaczął przybierać realne kształty projekt francuskiego „Unii Śródziemnomorskiej”, utworzonej w lipcu 2008 przez Unię Europejską, ale faktycznie przez masonów pogrobowców morderców Rewolucji Francuskiej, czyli rząd francuski, czemu przeciwstawiał się Muammar Gaddafi przywódca Libyi, za co został zabity przez wynajetych morderców w ZEMŚCIE homoseksualistów z Paryża, Brukseli i Waszyngtonu.

  Przywódca Libii Muammar Gaddaf wcześniej oskarżył Francję i UE o chęć rozbicia Unii Afrykańskiej w celu reaktywowania kolonializmu w Afryce.

  Także sceptyczny wobec PROJEKTU „Unii Śródziemnomorskiej” był i jest prezydent Syrii Baszszar al-Asad za co został uznany przez „demokracje amerykańską” za „dyktatora”, z którym walkę zbrojną natychmiast podjęła „demokratyczna opozycja” wynajeta, trenowana i uzbrojona przez USA i UK.

  Wcześniej Przywódca Libii Muammar Gaddafi zaproponował krajom Afryki Północnej porzucenie waluty „pułapki” żydów amerykańskich czyli zielonego papieru produkowanego jak papier toaletowy czyli „US dolara” w handlu międzynarodowym, za co Libya została UKARANA wystrzeleniem pond 200-u amerykańskich rakiet typu Tomahawk, które przy okazji ZABIŁY ponad 70 tysięcy cywili w Libii i zrujnowały Libie.

  Wśród zamachów stanu w róznych krajach czyli obalenia LEGALNEJ władzy inspirowanych oraz finansowanych żydoskich złodzeji z USA i ich sojuszników z Europy Zachodniej należy wymienić krwawe przewroty:

  1. Burkina Faso (2014),
  2. Egipcie (2013),
  3. Fidżi (2006),
  4. Gwinei Bissau (2012),
  5. Gwinei (2008),
  6. Jemenie (2015),
  7. Madagaskarze (2009),
  8. Mali (2012),
  9. Mauretanii (2008),
  10. Nigrze (2010),
  11. Republice Środkowoafrykańskiej (2013) i
  12. Tajlandii (2006, 2014).

  USA były stroną wojny domowej w Mali (2012-2014), zwalczając wraz z Belgią, Danią, Francją, Hiszpanią, Kanadą, Niemcami i Wielką Brytanią islamistyczny Narodowy Ruch Wyzwolenia Azawadu (operacja „Serwal”).

  USA razem z Francją i Wielką Brytanią były też generatorem wojeny domowej w Somalii (od 2009 roku), które wspierają odmiany wspierają różnej maści islamistów z Wolnej Armii Syrii, Frontu al-Nusra i ISIS przeciwko legalnej władzy prezydenta Baszszara al-Asada z celem przewrócenia do góry nogami Syrii identycznie jak Iraku, Libyi, Afganistanu i Yemenu.

 5. revers said

  Pan Michalkiewicz opowiada w najnowszych swych spotkaniach i felietonach jak za sprawa F911 i CIA, od pamietnego 11 wrzesnia z kabala, przebiega kontrola bankowa przelewow. Otoz zeby przelac nagrode dzeniakrska im. Mackiewicza w Warszawie z jednego konta w jednym z warszawskich bankow na drugie konto w drugim warszawskim banku potrzeba 2 tygodni czasu, bo tyle czasu trwa ustalanie w NSA i Washingtin DC czystosc przelewow bankowych od terroryzmu, choc fizycznie mozna ta niewielka kwote 10 tys. usd pobrac z jednego okienka bankowego i po godzinie jazdy wplacic w drugim okienku bankowym w drugim banku miejscowym.

  Tak sie maja terroryzmy i zwiazane z nia ustawy o dzialaniu globalnym od przelewow bankowych wiekszych niz 10 tys usd do torrtur wylacznie, nie liczac roznych dronowych akcji i false flag, mk-ultra, hoaxow.

 6. 6,6 said

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1143482/Found-The-end-rainbow–theres-pot-gold.html

 7. , said

Sorry, the comment form is closed at this time.