Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Kar o Kocie miauczenie, czyli co chc…
  kobra o Po co nam Korwin-Mikke?
  Birton o Maski opadły
  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  zen o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

Pokłosie pomarcowe

Posted by Marucha w dniu 2018-03-15 (Czwartek)

Ajajajajajajaj! Ileż niewymownych cierpień zadali polscy naziści biednym żydowskim ofiarom, których nie udało się wyholokaustować ani Hitlerowi, ani nawet – Stalinowi – bo i Stalin, pod koniec życia nosił się z zamiarem urządzenia Żydom holokaustu, jako, że miał w zwyczaju holokaustować dawnych swoich wspólników w rozmaitych rewolucyjnych przedsięwzięciach.

Wśród tych wspólników Stalina Żydzi mieli swoją wyraźną nadreprezentację, na co zwróciła mi uwagę pewna, nieżyjąca już Rosjanka, którą poznałem u mojej siostry w Budapeszcie, a która była z nią zaprzyjaźniona.

Podczas kolacji powiedziałem jej, że w sprawie komuny my Polacy jesteśmy właściwie niewinni, bo to wy, Rosjanie przywlekliście do nas tę zarazę ze sobą, ale wy, Rosjanie, nie macie już na swoje usprawiedliwienie niczego.

Na co ona zaczęła mi wyliczać po kolei wybitnych bolszewików, poczynając oczywiście od Lenina. – A Lenin – powiedziała – to kto? Rosjanin, czy Żyd? A Stalin to Rosjanin, czy Gruzin? A Dzierżyński to kto? Rosjanin, czy Polak? A Trocki to kto? Rosjanin, czy Żyd? – i tak dalej. A kiedy już skończyła tę wyliczankę, powiedziała: naród rosyjski najdłużej opierał się bolszewizmowi z bronią w ręku!

Wobec takich argumentów nie wypadało nic innego, jak się z tym zgodzić, ale szkoda, że w obecnej rosyjskiej publicystyce i retoryce politycznej też wątek w ogóle nie jest wyeksponowany, a mumia Lenina nadal smrodzi na Placu Czerwonym w Moskwie.

Najgorsze są nieproszone rady, ale wydaje mi się, że zamiast bredzić o jakimś „słowiaństwie”, które w Polsce na milę śmierdzi gurowszczyzną, Rosjanie lepiej by zrobili, prezentując się jako naród z bronią w ręku opierający się bolszewizmowi. Po pierwsze dlatego, że to prawda, przynajmniej do pewnego czasu, a po drugie dlatego, że na dzisiejszym Zachodzie, na podobieństwo tornada przewala się komunistyczna rewolucja, tyle, ze nie prowadzona według strategii bolszewickiej, tylko wymyślonej jeszcze w latach 20-tych XX wieku przez włoskiego komunistę Antoniego Gramsciego.

O ile tedy „słowiaństwo”, może poza jakimiś wariatami, nikogo w Europie do niczego dziś nie zainspiruje, to opór wobec komunizmu – jak najbardziej i to niejednego. Ale to problem Rosjan, w jaki sposób zamierzają dzisiaj prezentować się światu – czy jako czciciele gruzińskiego ludojada, tęskniący za okruchami ze stołu pańskiego, czy jako bastion oporu wobec komunistycznej rewolucji, przy pomocy której starsi i mądrzejsi próbują przerobić historyczne europejskie narody na „masy” – rodzaj nawozu Historii, na którym mogłyby wyrastać cudne kwiatuszki w rodzaju pana red. Adama Michnika, czy Seweryna Blumsztajna.

Tak się bowiem składa, że w komunistycznej rewolucji, zarówno tej bolszewickiej, jak i tej współczesnej, Żydzi byli i są w awangardzie. Zawsze niezadowoleni, że jeszcze nie panują nad światem, co w ich mniemaniu obiecał im przecież Stwórca Wszechświata i niechętni wobec narodów stających im na zawadzie, masowo poparli bolszewicki internacjonalizm, jako program dla wszystkich narodów z wyjątkiem żydowskiego, który również pod bolszewikami tworzył „partię wewnętrzną”, zorganizowaną już na zasadzie solidarności narodowej.

Temu programowi dla narodów mniej wartościowych przeciwstawili się również Polacy, o czym świadczy piosenka z 1920 roku, akcentująca elementy polskiej tożsamości narodowej: „Hej tam na Litwie z naszych kościołów porobili Żydzi stajnie dla wołów. Pójdziem wygnać te bydlęta, bo tam nasza wiara święta, bagnet na broń, bolszewika goń!”

Dlatego też i Polacy, zamiast w zadręczać się kompleksami, imitować zachodnich półgłówków i przepraszać wszystkich dookoła za suflowane im winy, powinni wyeksponować ten orężny triumf nad bolszewikami w 1920 roku, wiążąc go z wiktorią wiedeńską Jana III Sobieskiego, która uchroniła Europę przed bisurmańskim zalewem tak samo, jak polskie zwycięstwo w wojnie bolszewickiej uchroniło ją przed zalewem bolszewickim.

„Lasem polskich dzid narody zasłaniane od podboju, wynuciły pieśń swobody, pieśń miłości, pieśń pokoju”. To, że dzisiaj w tej pieśni coraz więcej fałszywych tonów, to tylko chwilowe zakłócenie, któremu europejskie narody powinny się przeciwstawić, jeśli nie chcą zostać przerobione na „nawóz Historii”.

Jednym z ważnych narzędzi przerabiania historycznych europejskich narodów na „nawóz Historii” jest „pedagogika wstydu”, której celem jest wzbudzenie w tych narodach poczucia winy wobec Żydów. Gdyby to się udało, to Żydzi mogliby zdominować te narody psychicznie bez konieczności uciekania się do terroru, więc nic dziwnego, że się tak energicznie wokół tego uwijają.

Takie okazje, jak 50 rocznica „wydarzeń marcowych”, które przecież były spontanicznym buntem p o l s k i e j młodzieży przeciwko komunie, którą wcześniej, przy pomocy sowieckich bagnetów, zainstalowali żydowscy arywiści w rodzaju Jakuba Bermana, Hilarego Minca, Romana Zambrowskiego, czy Józefa Różańskiego, są dzisiaj intensywnie eksploatowane przez żydowską propagandę, właśnie w ramach pedagogiki wstydu.

Potomstwo dawnych funkcjonariuszy komunistycznego aparatu propagandy, funkcjonariuszy komunistycznego aparatu gospodarczego, w którym dawni szewcy, krawcy, czy osobnicy bez żadnego wykształcenia ani zawodu, zostawali dyrektorami departamentów w ministerstwach, dyrektorami zjednoczeń itp., funkcjonariuszy aparatu partyjnego, gorliwie realizujący wszystkie pomysły moskiewskiej centrali – oczywiście nie zapominając o sobie – i wreszcie funkcjonariusze komunistycznego aparatu terroru, to znaczy – bezpieki i wojska.

To właśnie oni, w efekcie ówczesnej rozgrywki między frakcją „partyzantów”, czyli dawnych „Chamów”, a frakcją „Żydów” w tej samej partii komunistycznej, utracili „miejsca pracy” i nie mając już tu nic do roboty, wyjechali na Zachód. Tam nie wypadało przechwalać się udziałem w komunistycznym aparacie, dajmy na to, terroru – ale wypadało drapować się w konstium męczeński i pomstować na „polski antysemityzm”.

Skoro ta retoryka okazała się użyteczna przed 50 laty, to nic dziwnego, że dzisiaj też została intensywnie wykorzystana. W następstwie tego prezydent Andrzej Duda w przemówieniu wygłoszonym na Uniwersytecie Warszawskim w obliczu całego świata „przeprosił” w imieniu „Rzeczypospolitej”, kontynuując obrzydliwą tradycję przyłączania się do oskarżeń narodu polskiego, zapoczątkowaną przez Aleksandra Kwaśniewskiego i kontynuowaną przez Bronisława Komorowskiego, któremu najwyraźniej skończyła się kwarantanna.

To już się robi nowa świecka tradycja i można by pomyśleć, że ciąży nad nami jakieś fatum, gdyby nie to, że ci wszyscy prezydenci, to rezultat naszej lekkomyślności, wskutek której wodzą nas za nos rozmaici szczurołapowie.

[Ależ nie, to przecież Żydzi z naganami w ręku kazali mojemu mądremu narodowi dwa razy zagłosować na Stoltzmana, raz na Komorowskiego i (na razie) raz na Dudę, przystawiając mu owe nagany do skroni – admin]

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl

Komentarze 33 do “Pokłosie pomarcowe”

 1. Franz said

 2. Chrześcijańska Unia Jedności said

  „Rewolucja bolszewicka to żydowskie pieniądze, niemieckie wykonanie i rosyjska głupota” Cyt za: M. Jałowiecki, „Na skraju imperium…”.

  Poparcie dla bolszewii było w Rosji masowe, w praktyce oznaczało przyzwolenie dla wszelkiego rodzaju przestępstw. Upadek Rosji rozpoczął się za „zakompleksionego cieśli” ( za: M. Jałowiecki, „Na skraju imperium…”. ) czyli Piotra I, kontynuowany był za Romanowów i w efekcie doprowadził do upadku państwa. Tak upadku, bo to państwo po prostu upadło, zgniło, przewróciło się samo i nikt go już nie chciał podnosić. Nikt nie bronił Mikołaja II.

  Rosjanie jako „zagrożenie” zawsze wskazywali i wskazują Polskę, podczas gdy czołgali i czołgają się przed Niemcami (zwłaszcza) i generalnie tym co dzisiaj nazywa się „Starą unią”. Niemcy sabotowali wojnę z Japonią, sabotowali IWŚ i całe państwo.

  Rosję zniszczyli Niemcy i Żydzi i dlatego żadnej „antykomuny” tam nie będzie, bo współczesna Rosja to mafia w której główną siła są Żydzia,a innych Żydów niż czerwoni tam nie ma (o ile w ogóle są).

  ——
  Niech Pan wytrzeźwieje, zanim zacznie pisać.
  Admin

 3. Chrześcijańska Unia Jedności said

 4. Franz said

 5. Chrześcijańska Unia Jedności said

  > Niech Pan wytrzeźwieje, zanim zacznie pisać.

  WSZYSTKO co napisałem jest OPARTE o opisane w „Na skraju imperium…” oraz w „Wolne miasto…” Mieczysława Jałowieckiego FAKTY oraz OPINIE i RELACJE ŚWIADKÓW TAMTYCH WYDARZEŃ. Z ich nazwiskami i miejscami.

  Nie muszę trzeźwieć, ja w ogóle nie piję, bo alkohol jest dla gojów.

  ——
  Tym gorzej, jak na trzeźwo…
  Admin

 6. Franz said

 7. Franz said

 8. Lily. said

  Re 4;Franz
  Chinskie przyslowie glosi,”jedno zdiecie mowi
  wiecej niz 1000 slow”.To zdiecie jest dowodem
  na to.

 9. Chrześcijańska Unia Jedności said

  > Tym gorzej, jak na trzeźwo…

  Może po porostu warto się zapoznać z tym co napisał Jałowiecki, z rodu Rurykowiczów, szkockiego rodu McDonald Clanranald, urzędnik i dyplomanta Cesarstwa, spokrewniony z Moniuszkami, Witkiewiczami, i wieloma rodami ówczesnej Litwy. Osobiście rozmawiał/znał/przyjaźnił z Mikołajem II i cała ówczesną elitą polityczno-administracyjną Rosji, Polski, Niemiec, Anglii, Szwecji czy Finlandii, w tym np Dmowskim czy Stołypinem.

  Miał do czynienia z Dzierżyńskim czy Trockim wyciągając ojca z więzienia, itd itp. Oczywiście kończył szkołę wojskową (z wyróżnieniem), tak ja jego ojciec (który był w stopniu generała). Oprócz majątku ziemskiego na Litwie mieszkał w Wilnie, Moskwie i Petersburgu, znał tamtejsze elity. itd itp

  Także coś tam musiał wiedzieć, widzieć i rozumieć.

  ——-
  Niech Pan napisze coś wesołego o współczesnej Rosji i kto nią rządzi.
  Admin

 10. Moher49 said

  Sorry, ale pan Admin tak denerwować się nie musi. Żydki w Rosji mają się tak samo Polsce. Czarne kapelusze krążą wokół Putina, odnawiają synagogi, podkopują cerkiew, łupią naród rosyjski tak samo jak polski. Tak sobie myślę, co by było gdyby gdyby pan Putin – Rosjanin z krwi i kości, przypomniał jewrejom ile to milionów niewinnych Rosjan zostało zgładzonych przez żydowskie NKWD. Polski rząd o polskie ofiary się nie upomni, ale gdyby tak daj Boże, Władimir Władimirowicz akcję zainicjował, to może inni przestali by się kundlić, albo wszyscy huzia na Putina ?. Kiedyś to się skończyć musi.

  ——-
  Chciałbym, aby tasiemce miały w Polsce takie wpływy, jak w Rosji. Dało by się życ.
  Admin

 11. Chrześcijańska Unia Jedności said

  > Niech Pan napisze coś wesołego o współczesnej Rosji i kto nią rządzi.

  Odsyłam do Aleksanda Gilewicza… a czy będzie wesoło czy smutno to zależy od poczucia humoru. Istnieje ponoć „czarny humor” czy „śmiech przez łzy”.

  ——
  A nie czytał Pan nic innego, oprócz Aleksandra Gilewicza?
  Admin

 12. Chrześcijańska Unia Jedności said

  > A nie czytał Pan nic innego, oprócz Aleksandra Gilewicza?

  A po co?

  ——
  Dziękuję, nie mam więcej pytań 🙂
  Admin

 13. m.s.said said

  Dobrze ze wkroczyla tutaj wypowiedz Chrzescijanskiej Unii,..za co wdziecznosc’..
  bo wiedz ze mnie nie myli,a tutaj i tez chodzi o Italianow…
  –niech sie Pan ..Panie Adminie czegos’dobrego napije..bo i to tez nie pomoze na zadne ajajajaj..i moznaby..do bolu
  Napisalabym Panu wiele ..lecz zobowiazuje pewna dyskrecja… takze w innych kwestiach..kwesti przeszlosci..spraw..
  To prawda ze kobieta ..powinna miec’ odpowiednie(choc troche dla niektorych wmawiajacych) wyksztalceni,albo rygorystyczny rozum.Bo w takich sytuacjach jak ta jest to jak najbardziej potrzebne..i jakies kwiatuszki nie pomoga.!..Montaz zdjec’ czesto bywa wykozystywany dla wzrokowcow jako sabotaz niewiedzy(terroryzmu niewiedzy) tegoz odbiorcy i blednej oceny sytuacji.Nie mozna uwiezyc’widzac’wmawiana juz.celowo..propagande’reklamy! ..
  Bunty mlodziezy przejawily ,..sie a co to zapoczatkowalo..to odpowiednio wiarygodne zrodla odpowiedza dosadnie…czy Pan podwazy dyplomacje Dmowskiego..Paderewski itp czy podwazyc mozna ze..dyplomacja ta miala bardzo przemyslana koncepcje niepodleglosci roku 1914-18,ktorej celem bylo odrodzenie Polski ..a rozmowy w tejze kwestii zaczely sie w parlamencie wloskim.
  ..Etos walki..idaca za tym trylogia Sienkiewicz,(sam Pan o niej wspominal)gdzie odzywa etos walki..z tegoz pokolenia powstaja szalency – czyli! Mlodziez narodowa – z kolei z czego tworzy sie zaczyn legionow czyli Zolnierze ochotnicy.!!..

 14. Marucha said

  Re 123:
  Nie wiem za co wdzięczność idiocie o ksywce Chrześoijańska Unia.
  I nie wiem, w jaki sposób Pani bełkot odnosi się do tematu współczesnej Rosji.

 15. Chrześcijańska Unia Jedności said

  Rozmawialiśmy i ZADAŁEM PYTANIE: po chuja czytać kogoś oprócz Dugina? Po chuja? Kogo? Prochanowa można streścić jednym zdaniem, Limonow – strata czasu.

  Kto wie/rozumie więcej ze współczesnej Rosji niż Dugin? NIKT.

 16. Boydar said

  Fucktycznie Ch.U.J.; tylko po co do tego mieszać chrześcijaństwo ??? Domyślam się, że dla samego mieszania; czyli Ch.U.J. kwadrat.

 17. narozniak said

  Pan Stanisław jest przewrażliwiony na punkcie słowiańszczyzny, oglądałem wywiad z Wieleslawą Zaharovą (piosenkarka) w którym narzekała że w Rosji promuje się kulturę poszczególnych grup etnicznych, a Słowian nie. Zatem obawy przez rosyjską ekspansją przy użyciu panslawizmu są (moim zdaniem)przesądzone. Zastanawiam się czemu Michalkiewicz i Braun tak agresywnie atakują ruchy neopogańskie? Czyżby był to lęk przed utratą kontroli kościoła nad społeczeństwem?

 18. Troll polonii said

  Aaaaaa!
  Ale sie Michalkiewicz wykopyrtnal !!!
  Najbardziej Lenin na Placu Czerwionym przeszkadza debilce Sobczak, kandydatce na prezydenta Rosji, ktora obiecala, ze jak tylko zostanie prezydentem, to wykopie Lenina z mauzoleum.
  Wariatka Sobczak uwaza sie za patriotke!

  No to moze doczekamy sie, ze polscy patrioci zaczna sie domagac wykopania Kaczynskiego i Pilsudskiego z Wawelu i zaczniemy juz teraz burzyc pomniki Lecha!

 19. Moher49 said

  @18
  Nie chcę krakać, ale wydaje się mi, że pan Lech będzie z Wawelu wykopany i Ziuk też.
  Pamiętam audycję radia Wolna Europa. Jest noc, siąpi drobny deszcz. Pod kremlowskim murem ruch i ożywienie. Wykopali Stalina z mauzoleum i zakopali pod murem. Pod wawelskim murem też miejsca dużo.

 20. Tutaj said

  [Ależ nie, to przecież Żydzi z naganami w ręku kazali mojemu mądremu narodowi dwa razy zagłosować na Stoltzmana, raz na Komorowskiego i (na razie) raz na Dudę, przystawiając mu owe nagany do skroni – admin]
  Sz. P. Gajowy, przepraszam, ale mam pytanie, to na kogo trzeba było głosować, bo nie wiem? Iść do wyborów, czy nie iść? Co byłoby protestem, a co demokratycznym wyborem? Wyjechać z Ojczyzny i mieć to gdzieś, czy zostać i robić swoje? Gdzie jest ta partia reprezentująca polskie interesy …narodowe. Gdzie jest ten Polak z charyzmą, który pociągnie za sobą naród?? Palikot? Korwin Mikke? Kukiz, Kaczyński, Miller? A jak się taki pojawi to na jakich tonach ma grać, gdy wszystko było i wszystko potrafią (oni) ośmieszyć, obrzydzić, czasem obsrać, czasem zagłuszyć, puścić fake newsa itd. Przy współczesnych narzędziach socjotechniki i propagandy to… „bajka”. Mnie pociesza tylko jedno, że obecnie właśnie zachodzi szybki, prawie rewolucyjny proces kształcenia, informowania społeczeństwa o prawdzie. W świadomości rzesz ludzi może istniał Katyń (jako zbrodnia rosyjska, a nie NKWDowska), ale nie istniały: Wołyń, NKWD, UB i zbrodnie PRLowskie i udział w tych zbrodniach obcej nadreprezentacji narodowej, narastający od lat 90-tych proces wymuszenia przekazania przez Polskę mienia bezspadkowego jako nienależnego Polsce ze względu na wyimaginowany współudział… itd.Tematy te istniały na elitarnych forach internetowaych (jak Gajówka) oraz może w czytelniach bibliotecznych i pojedynczych rodzinach. Obecnie coraz więcej ludzi uświadamia sobie, że „tu i teraz” to efekt kolejnych zdarzeń historycznych, o których trzeba się dowiedzieć, by zrozumieć, kto co i dlaczego…Ale czy ta zdobywana wiedza przyczyni się do czegoś dobrego w przyszłości, tego nie wiem.

 21. Ile razy mam przypominać, że „żydzi” nie zasługują na pisownię z dużej litery, bo nie są żadnym narodem! To kłamliwa i oszukańcza mafia, sekta, zbieranina pasożytów, czy jak kto tam woli, ale nie naród! Nie mają uny nic wspólnego ani z „Biblią”, ani z Semitami, ani z czymkolwiek, co sami sobie wynaleźli i zmyślili.

  ——-
  Panie Hulajdusznik,
  Podlasiacy, Mazurzy, Kociewiacy – też nie są narodami,
  Admin

 22. Marucha said

  Re 20:
  Pisałem wiele razy, i nie tylko ja: jak się nie ma na kogo głosować, to lepiej zbojkotować.
  Uny boją się bojkotu. Gdyby było inaczej, to tak nachalnie nie namawialiby do brania w nich udziału,

  (Kwaśniewski miał kontrkandydatów… )

 23. Panie Marucha, oczywiście ma Pan rację. Moja wina, że tego nie sprecyzowałem. Mieszkańców miast i wsi piszemy małą literą, mieszkańców regionów, państw, kontynentów piszemy wielką. Gdyby istniała kraina zwana Żydolandią, Żydostanem, bądź jakoś podobnie, to wtedy „Żyd” pisany z wielkiej litery miałby uzasadnienie. A tak…? No tak… ale jest przecież naród żydowski, ktoś powie, bo tak jest napisane w Ychpedii i w różnych innych przyjętych za „prawdziwe” książkach, podręcznikach itd. Shlomo Sand, taki jeden profesor z Tel Awiwu, o którym już tu w „Gajówce” nie raz było, opisał dokładnie „Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski”. Wynaleziono!!! Zresztą nie on jeden tak uważa. W każdym razie, póki co, póki nikt na siłę nie koryguje mojej pisowni w wolnym wyrażaniu moich myśli, póty zawsze będę pisał wszelkiego „żyda” z małej litery (prócz początku zdania), bo nie jest dla mnie taki ychni delikwent członkiem narodu prawdziwego, a jedynie wynalezionego.

 24. Marucha said

  Re 23:
  Pan też ma swoją rację.
  W ogóle to nie jest specjalnie istotne, czy uznamy rzydów za naród.
  Jest to w każdym bądź razie spójna społeczność, którą łączą podobieństwa charakterów, wspólna (a)moralność i etyka, satanizm/lucyferianizm jako „deep religion”, przekonanie o własnej wyjątkowości, nieproporcjonalnie wysoki odsetek psychopatów itd.

 25. Dinozaur said

  Co do wyborów : Dinozaur był w Warszawie w czasie pierwszych wyborów Kwaśniewskiego i przypomina sobie , jak to paniusie z towarzystwa mówiły jak jeden mąż
  ( żona ? ) : My będziemy głosować na naszego Olesia , on jest taki śliczny …
  Pozdrowienia,

  Dinozaur

 26. Boydar said

  Dam sobie paznokcie obciąć, że wędrówka Stalina jeszcze się nie zakończyła. Ale pozostałych wskazanych również przeprowadzka czeka 🙂

 27. natka said

  # 18, 19

  Pilsuder, kaczor i „nobelista” milosz. Wszyscy WON z Wawelu. Miejsce dla lajna jest za stodola.
  Ta krypta polskich Krolow winna byc zamknieta na zawsze.

 28. Marucha said

  Re 25:
  Kobiety dużo częściej, niż mężczyźni, kierują się czynnikami pozamerytorycznymi w ocenie ludzi.
  Człowiek mówiący mądre rzeczy nie ma szans, jeśli np. jego głos nie jest miły dla ich ucha.
  Kolor oczu, krawat, ubiór – są bez porównania istotniejsze, niż to, co sobą dany facet reprezentuje.
  Itd.

 29. Lily. said

  Re 4;Franz
  Aaron Feigenbaum ?.

 30. Chrześcijańska Unia Jedności said

  WordPress twierdzi, że wspiera „wolność słowa” i m.n. dlatego ten żydoblog na którym Polacy sa systematycznie opluwani jest tolerowany. Jak z kolei jest rozumiana „wolność słowa” przez żydoadministratorów tego parszywego żydobloga to tylko żydoadministratorzy wiedzą.

  Taki klimat. Mentalny. Parchy jebane.

  Rosja to żydowska mafia i gdyby otworzyli granice to połowa uciekłaby pierwszego dnia. Oczywiście do Polski.

  ——
  Proszę. oto papierowa chusteczka, dobra do obcierania piany z ust 🙂

  Admin

  PS Granice są od dawna otwarte 🙂 – jakby Pan nie wiedział.

 31. 29 said

  O masz Ci los, to prezydent też jest żydem? Jak tak dalej pójdzie, to w krótkim czasie okaże się, że jestem jedynym polskojęzycznym nie żydem. 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=GJnXX_d7QBU

 32. TRUEтень said

 33. Boydar said

  Ja podejrzewam, że „głosowanie na naszego Olesia” było w tym konkretnym przypadku merytoryczne aż nadto 😦

Sorry, the comment form is closed at this time.