Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Sprawa Skripala – medialny jazgot bez cienia dowodów

Posted by Marucha w dniu 2018-03-16 (Piątek)

Siergiei Ławrow powiedział, że Rosja odpowie na zarzuty o rzekome zatrucie 66-letniego byłego podwójnego agenta Siergieja Skripala i jego 33-letniej córki Julii tylko po oficjalnym wniosku ze strony brytyjskiego rządu.

Czy ktoś, kto bodaj przez ułamek sekundy może tak wyglądać, jest jeszcze człowiekiem, czy już demonem?

Taki wniosek nie został jednak przedstawiony, WB odmówiła dopuszczenia Rosjan do śledztwa oraz udostępnienia próbek substancji, która rzekomo pochodzi z Rosji ograniczając się do nagonki medialnej i wymachiwania szabelką.

Nie przedstawiając żadnych dowodów wskazujących na Rosję, brytyjska premier Theresa May podjęła tyradę przeciwko Rosji, która poskutkowała wydaleniem 23 rosyjskich dyplomatów.

Pociągnie to oczywiście za sobą kroki odwetowe, Rosja wydali pewnie zbliżoną liczbę dyplomatów brytyjskich. Ta dyplomatyczna wojenka przyniesie jednak więcej strat Anglikom bo Rosjanie wyrzucą w pierwszej kolejności tych, co do których mają podejrzenia, że tylko udają dyplomatów.

Wielka Brytania nie jest już światowym mocarstwem, gra co najwyżej w drugiej a może nawet trzeciej lidze. Nieobecność na Mundialu brytyjskich oficjeli, w tym członków rodziny królewskiej, z pewnością nie zostanie nawet zauważona. W sumie te żałosne podrygi Teresy May świadczą raczej o słabości W.Brytanii.

Przypadek Skripala przypomina zabójstwo byłego rosyjskiego agenta FSB z listopada 2006 r. później brytyjskiego agenta MI6 Aleksandra Litwinienki, którego jego własny ojciec Walter zakwestionował insynuacje, jakoby to Rosja stała za śmiercią syna.

Litwinienko był zamieszany się w zorganizowaną działalność przestępczą z udziałem rosyjskiego oligarchy Borysa Bieriezowskiego, który został wyrzucony z Rosji przez Władimira Putina i uciekł do Londynu, by uniknąć oskarżeń. Berezowski był „sponsorowany” w Wielkiej Brytanii przez księcia Kentu – kuzyna królowej Elżbiety II.

Litwinienko zmarł z powodu zatrucia polonem, co było przyczyną śmierci także ostatniego palestyńskiego prezydenta Jasera Arafata. Ci, którzy byli najbliżej Arafata, wierzą, że zabił go izraelski Mossad. Więc ma sens teza, że agenci Mosadu byli również zaangażowani w otrucie Litwinienki i w ostatnim przypadku Skripala. Agenci Mossadu często wykonują brudną robotę zarówno dla CIA, jak i MI6.

Bieriezowski został znaleziony martwy z szalem na szyi w 2013 roku w Ascot, uduszony w taki sam sposób, jak inny rosyjski oligarcha o nazwisku Nikołaj Głuszkow – przyjaciel Bieriezowskiego – znaleziony na początku tego tygodnia w Londynie.

Głuszkow, były szef Aerofłotu, został złapany w czasie ofensywy Putina przeciwko oligarchom w 1999 roku. Został skazany za defraudacje na szkodę rosyjskich linii lotniczych i przez pięć lat przebywał w więzieniu przed swoją ucieczką do Londynu. Kiedy macherzy z Wall Street wykorzystywali swoją marionetkę Borysa Jelcyna do zawłaszczania rosyjskich aktywów państwowych pod koniec lat 90., rosyjscy oligarchowie – z których wielu ma podwójne obywatelstwo, rosyjskie i izraelskie – byli ich przedstawicielami i wykonawcami w Rosji.

Istnieje wiele powodów, dla których brytyjski MI6 chce się pozbyć przynajmniej niektórych swoich agentów, po prostu zbyt wiele wiedzą. A jeśli można jeszcze przy okazji oczernić Rosję i samego Putina to zysk jest podwójny.

Z drugiej strony, gdy zbliżają się rosyjskie wybory w niedzielę, a Putin nie ma z kim przegrać, żadna racjonalna osoba nie dostrzeże jakiejkolwiek korzyści dla Putina z tych incydentów. Poparcie dla Putina jest tak wielkie, że nie musi sobie pompować popularności takimi głupimi trickami. Co innego, gdyby chodziło o Trumpa. Zamiast tego, przypadki Skripala i Głuszczowa powinny być postrzegane jako operacje false flag mające na celu eskalację napięcia międzynarodowego.

USA i ich sojusznicy ponieśli kleskę w Syrii i teraz szukają pretekstu do ofensywy. Hezbollah i oddziały irańskie budzą w Izraelu panikę samym swoim istnieniem. „Najmoralniejsza armia świata” już raz dostała łupnia od Hezbollahu, który jeszcze wtedy nie był tak silny jak obecnie. A we wszystkich tych sytuacja centralną rolę zajmuje właśnie Rosja, która złamała amerykański i izraelski monopol na Bliskim Wschodzie. Taka porażka boli…

Cała sprawa jest o tyle kuriozalna, że T. May zażądała od Rosji „dowodów na niewinność” i dała na to 24 godziny. Z tego co pamiętam to jedynie Inkwizycja stosowała takie metody procesowe [Nie, o ile pamiętam, NIE stosowała – admin]. Cały cywilizowany świat uważa oskarżonego za niewinnego do czasu przedstawienia dowodów i prawomocnego wyroku. Widać jednak, że Brytyjczycy mają inne, barbarzyńskie wzorce. I oni chcą być traktowani poważnie? Oczywiście polskie ratlerki już wyraziły swoją solidarność z idiotami z Londynu.

Jak powiedział minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow: „Wczoraj rosyjskie i zachodnie media argumentowały, że Rosja nie ma żadnych motywów. Ale ci, którzy chcieli kontynuować tę kampanię rusofobiczną we wszystkich sferach, prawdopodobnie mieli te motywy”.

http://spiritolibero.neon24.pl

Komentarzy 47 do “Sprawa Skripala – medialny jazgot bez cienia dowodów”

 1. gość said

  Obraz nędzy i rozpaczy

 2. brys said

  Nie nakręcajmy się obrazkami. Każdy głupio wygląda na kiblu z zatwardzeniem.

 3. Marucha said

  Z tej baby emanuje zło.

 4. brys said

  „Z tej baby emanuje zło.” – ich jest legion. Eliminacja pojedynczych osobników niczego nie zmieni.

  Lubiącym symbolikę na pewno się spodobają cyfry 33 i 66. I 12.

 5. Nemo said

  @3 Marucha

  „Z tej baby emanuje zło.”

  A co dopiero o tej powiedzieć:

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/1n-ktkpTURBXy8wN2JkMzdmM2YxNjU4MzM2N2ZhMWI4NGUzZjM3YWY2Mi5qcGeSlQMAJs0DAM0BsJMFzQMgzQHC

  I nie jest to tylko kwestia specyficznego grymasu zatrzymanego w czasie przez kadr; miałem okazję oglądać tą panią na żywo. Rozentuzjazmowana, brytyjska tłuszcza wyła z zachwytu na każdy gest z jej strony, ona machała im wykrzywiając usta w grymasie udającym uśmiech, a jej spojrzenie pyszne i pełne pogardy, dosłownie zamieniało duszę w sopel lodu. Do dziś kiedy o tym wspominam przechodzi mnie dreszcz.

 6. PISKORZ said

  re art..” dla których brytyjski MI6 chce się pozbyć przynajmniej niektórych swoich agentów, po prostu zbyt wiele wiedzą.” TEŻ MI NOWINA..ha ha ha.

 7. Marcin said

  Baba zaczęła kampanię wyborczą i to z grubej rury. Za grubej chyba.

 8. Głos Prawdy said

  no comments. dokładnie

 9. Stan said

  Ad:4 Brys
  „Eliminacja pojedynczych osobników niczego nie zmieni”.
  Prawda, trzeba by jeszcze zadziałać, aby nie mieli psów i to także nic nie zmieni.
  Tłumaczenie z książki reprezentanta narodu angielskiego MSZ Borysa Johnsona „Friends, Voters Countrymen”:

  „W przypadku małżeństw homoseksualnych, jeśli to norma (nie jestem pewien), to ja nie widze powodu,
  dlaczego nie może być związku między trzema mężczyznami, a nie tylko między dwoma
  lub powiedzmy między trzema mężczyznami i psem.”

 10. tom said

  „Stwór podeszły wiekiem, co kobietą być już przestał, a nigdy nie był człowiekiem”. (chciało by się zapytać; zgadnij kotku kto to napisał?)

 11. Ali said

  Faktycznie, zrobił się jazgot, ale mnie to jakoś nie dziwi. Zdziwiony jestem raczej faktem, że nikt (a przynajmniej tego nie zauważyłem), nie wiąże tego „zamachu” z tzw. „skandalem pedofilskim” „typu drugiego”*.

  Otrucie rosyjskiego szpiega to obszerny, wielce pomocny „kocyk”.

  No bo jakże ukryć, że od lat było powszechnie wiadomo, iż (tylko) białe dziewczynki (najmłodsza miała pono 11 lat, a to jeszcze nie koniec niespodzianek), były gwałcone, narkotyzowane, sprzedawane jako prostytutki, a i mordowane, przez „inżynierów” i „lekarzy” z Pakistanu i Bangladeszu, oczywiście wyznania allahowego, a policja i pracownicy socjalni nie zrobili nic z obawy przed oskarżeniem o rasizm?

  Mało tego wychodzi, na jaw, że ludzie którzy próbowali to zwalczać, czy choćby pomagać tym dzieciakom, byli zwyczajnie szykanowani, zagłuszani i wyrzucani z pracy.

  No jak to, zapyta kto, w USA podstarzałe matrony przypominają sobie, że ktoś je szturchnął 40 lat temu i mamy skandal stulecia, a tu taki roz*pierdol i nic, kompletnie nic, cisza, choć trwa to bodaj od lat 90′?!

  A teraz puśćmy wodze fantazji.

  Jeśli miałbym obstawiać, kto otruł Litwinienkę, postawiłbym w ciemno na ruskich, otruto go w sposób bardzo charakterystyczny i profesjonalny, sam zresztą umierając „na raty” powtarzał, że to Rosjanie, no i w ogóle wedle „norm służbowych” zasłużył sobie na karę, długo by gadać…

  Natomiast otrucie Skripala i jego córki, wygląda inaczej, fuszerka, do tego kompletnie nieprzygotowana. Żaden zawodowiec, nie zabija przypadkowych osób, a tu mamy dwie ofiary, a wątpię by Skripal zwierzał się córce z „działań operacyjnych”. Jak na mój gust, jest to „robota przygotowana naprędce, która „przypadkiem” zbiegła się w czasie z wybuchem, tego „rozdania” skandalu pedofilskiego.

  Jeśliby tedy założyć, że dla swoich podłych celów zleceniodawcami byli Anglicy, to oczywiście nie mogło tego zrobić Her Majesty Military Intelligence, bo pozostałyby jakieś ślady. Kogoś wynajęto, kogoś kto nie miał czasu na przygotowania i być może, nawet odpowiednich kwalifikacji, partacze których oczywiście też usunięto, jak i wszystkie dowody. Teraz można by o tę zbrodnię posądzić choćby Eskimosów i nikt nic nie wyszpera. Ale to oczywiście tylko przypuszczenia…

  Ps. Szkoda, że wszystko przyschnie, bo Anglikom przydałby się solidny kop w zad, za całokształt, ot choćby i za to co robią Polsce.

  Ps2. *Pedofilia typu drugiego to gwałty zbiorowe, ostatnie badania wykazały, że ze tego typu zbrodnie odpowiedzialni w 84% są „inżynierowie” (z Pakistanu i Bangladeszu, niektórzy z korzeniami, urodzeni i wychowani tutaj), których w UK jest około 2%…

 12. snag said

  Nie Mossad bo gdyby to zostawili by dowody – Pomijając przechwałki to nie ma roboty której by nie spieprzyli, ci partacze nie potrafią ukraść czy podrobić paszportu żeby nie wpaść … Jak nie dowodow to Ruscy 😉

  .https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-27994f5de21152fe51eb71304dea57a3-c

  Tu jak Tusk pomógł zamieść sprawę pod dywan i nie sadzić partacza za morderstwo w Dubaju i urazić ‚starszych braci’ w wierze to przekazał szpiega/mordercę Niemcom gdzie odpowiadał za sfałszowanie paszportu zapłacił grzywnę i poleciał do grajdołka na Izraelskim Paszporcie 😉

  https://www.haaretz.com/1.5145434

 13. Troll polonii said

  Spiritolibero
  Jest ogolnie przyjete oskarzac Inkwizycje o „plodnosc i bezplodnosc’ jednoczesnie.
  Dlaczego?
  Bo Sw. Inkwizycja prowadzila dochodzenie w sprawie okrutnych religijnych praktyk zydowskich mordowania dzieci na ofiary..
  Inkwizycja – jak sama nazwa wskazuje – prowadzila dochodzenie! Pelnila role trybunalu a nie Sadu Najwyzszego – a wiec nie miala wladzy wykonawczej. Wlasciwie, nie miala zadnej wladzy. Podawala wyniki swoich dochodzen krolewskiej juryzsdykcji.
  A dochodzenia trwaly latami bo zasada bylo, zeby nie skrzywwdzic niewinnego (presumption of innocence ): powolywano swiadkow, zbierano dowody rzeczowe; w tym czasie podejrzany przebywal w hospicjum na rachunek Inkwizycji. Przyznanie sie do winy lagodzilo kare, a zal za grzechy – do calkowitego uniewinnienia (Galileo)

  Te bzdure o wszechpoteznej i bezlitosnej Inkwizycji utrzymuja zydzi, bo juz od setek lat mszcza sie na naszej cywilizacji.

  Jest wiele pozytywnych pozostalosci po Inkwizycji; ochrona praw czlowieka, ochrona swiadkow, a przede wszystkim wprowadzenie – po raz pierwszy w historii naszej cywilizacji – swiadkow obrony.

  Podobne prawo mieli Sumerowie, ale naturalnie zydzi – zarowno kiedys jak i teraz- probuja zniszczyc wszelkie slady humanizmu na naszej planecie.
  Juz sie przygotowuja do … skolonizowania Marsa (Elon Musk z Tesli)

  No wiec jesli chodzi o otrucie – nikomu juz nie przydatnego – szpiega, to Anglia pogwalcila wlasne prawo oparte na Inkwizycji: odmowila jasnosci procesu, odmowila dopuszczenia swiadkow obrony, odmowila prawa do obrony (wprowadzone niegdys wlasnie przez Inkwizycje), odmowila prawa do ochrony swiadkow.
  Wlasnej Opozycji nie douscila do ..”sledztwa”.
  Dzis odmowili propozycji Komisji ONZ o pomocy w dochodzeniu…

  Osobiscie – i zupelnie niezlosliwie- widze niejakie podobienstwo miedzy wrzaskami zydowskiej prasy w sprawie katastrofy smolenskiej , jak i otrucia szpiega w Salisbury..

  Do tej pory, po osmiu latach, nie rozpoczeto sledztwa! Nie ma przedstawionej opinii miedzynarodowych specjalistow, nie ma powolanego zespolu sedziowskiego, JAKIEJKOLWIEK dokumentacji. Oskarzony nie ma prawa do obrony.
  I zasada Inkwizycji : zalozenie o niewinnosci: Innocent until proven guilty – niewinny az do udowodnienia winy- zostala calowicie zlekcewazona.
  Zarowno prawo brytyjskie, jak i polskie i wiekszosci panstw – opiera sie na Inkwizycji!.
  Komus bardzo zalezy , zeby zniszczyc podstawe istnienia naszej cywilizacji : Prawo ludzkie oparte na 10- u Przykazaniach.

  Manipulowanie Prawem jest doprowadzone do absudru:
  Potezna Rosja i „car” Rosji Putin, zesrali sie ze strachu przed byle gownianym, nieczynnym szpiegiem.
  Ale nie bali sie go otruc pod nosem brytyjskiej policji, M15, M15 w angielskiej restauracji!!
  Co widac ewidentnie po tym, ze otruto przy okazji policjanta (ochrone?)
  Slady gazu BOJOWEGO zanleziono w restauracji!
  Od kazdego gazu bojowego wszyscy w restauracji powinni byc przynajmniej pod opieka lekarzy i swiadkowie , ktorzy przezyli, powinni opowiadac o grozie systucj.
  „Sladami” gazu bojowego pol miasta powinno przygotowywac sie do pogrzebu.

  No i nie bali sie Rosjanie pogrozic Izraelowi i USA, ze kazdy izraelski, amerykanski, angielski – slowem nieprzyjacielski – samolot czy dron nad terenem Syrii bedzie zniszczony!

  Rosja z armia syryjska wlasnie wyprowadzila ze wschodniego Gouta 16 tysiecy cywilnych zakladnikow amerykansko-izraelskiej bandy Al Nusra .
  Uratowala znow tysiace istnien ludzkich.

  I jeszcze miala czas penetrowac zydowskie organizacje w Anglii, zeby dopasc … jednego szpiega!!!
  Prawo rosyjskie – i nie tylko rosyjskie- opowiada, ze nie wolno karac dwa razy za to samo.

  O czym zapomnieli doradcy czarownicy May i drakuli Johnsona.

  Dzis od samego rana Rosjanie pokazuja filmy z James Bondem, w ktorych wystepuja takie same postacie jak w Salisbury i powtarza sie bardzo podobny scenariusz.
  Widac scenariusz przygotowali ci sami „Prorocy”

  Israel Prepares for War with Russia | Veterans Today

  https://www.veteranstoday.com/2018/03/16/israel-prepares-for-war-with-russia/

  Izraelski F-16

 14. Troll polonii said

  dodatek do 11

  Ciekawe wiesci z Izraela: i ciekawe komentarze

  Upadek Gouta jest zagrozeniem dla Izraela, USA i Zachodu
  The fall of Ghouta threatens Israel, U.S. interests and the West – Opinion – Jerusalem Post

  Ciekawe komentarze
  http://www.jpost.com/Opinion/The-fall-of-Ghouta-threatens-Israel-US-interests-and-the-West-545043

 15. Rafal Cz. said

  To Brytyjka. One z malymi wyjatkami tak racza wygladac. Te ladniejsze to szkotki, walijki.

 16. brys said

  ad 9. Stan

  Grzech ma jednego ojca. I nie jest nim pies, za przeproszeniem!

 17. Troll polonii said

  Spirala Sagi Skripala

  Dajcie spokoj TEJ babie. W czasach mlodosci nie glowa zarabiala na zycie. Wiec zapomniala do czego sluzy glowa. Teraz robi za bezmyslna papuge

  Zaczeli sie przygladac innej babie.
  Corce szpiega.
  Na razie podaje to co slucham w TV. Bede szukac potwierdzenia.

  Rosjanie rozpoczeli dochodzenie na wlasny rachunek. I maja do tego prawo, bo corka szpiega jest obywatelka Rosji.

  W latach 90 tych z sowieckiego zakladu badawczego, w ktorym produkowano bron chemiczna – jeden pracownik wyjechal z dokumentacja do Izraela. (Jakis pierwowzor Rodczenkowa ) Wiadomo, ze wtedy zlodziejom wszystko co sowieckie sie „przydalo”.
  W Izraelu jest wielkie przedsiebiorstwo panstwowe roznych „chemikaliow” i gazow trujacych: na zamowienie.
  Amerykanie podali, ze corka Skripala, ktora przyjechala w odwiedziny do tatusia… przyleciala z Izraela i mogla przywiezc rozne prezenty.

  Ktokolwiek moze, to zachecam do potwierdzenia tej informacji.
  Dla nas jest to o tyle wazne, ze wystapienie Jacka Czaputowicza uwazam za zdrade polskich interesow.
  Nie dosc, ze wyglada jak kucyk cyrkowy wypuszczony na arene i wymachuje kopytkami – to probuje nasladowac wszystkie clowny swiata.
  Jak on pieknie trzepie raczkami! Jak pedal.
  A my znow kochamy bratnia Anglie.
  Voila!

 18. Adam said

  Najlepsza odpowiedź Rosji na brytolskie qurestwo, to ZABIJAĆ, ZABIJAĆ I jeszcze raz ZABIJAĆ jak najwięcej brytolskich terrorystów w Syrii.

 19. Siekiera_Motyka said

  Kresy publikują takie gnioty by poprawić nam humor ?

  „Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz oświadczył w piątek w Londynie, że polskie władze są pewne, że państwo rosyjskie było zaangażowane w próbę zabójstwa byłego pułkownika GRU Siergieja Skripala, który przeszedł na stronę brytyjską.”

  _https://kresy.pl/wydarzenia/czaputowicz-jestesmy-pewni-ze-rosja-byla-zaangazowana-w-zamach-na-skripala/

  _https://www.craigmurray.org.uk/archives/2018/03/of-a-type-developed-by-liars/

 20. Józef Piotr said

  A czego się mogł spodziewać szpieg ?
  Tylko jednego a mianowicie że ktoś go ukatrupi
  oddzielną kwestią pozostaje KTO ?

  Na Syryjskim froncie cały czas przez siedem lat potrząsa się pojemnikami mniej lub więcej wirtualnymi z gazami bojowymi.
  Cały czas posądzenia są rozbijane przez Rosję a na tym to polega że Rosja odkrywa prawdę o prowokatorach

  Następuje kolejny KRĄG gier wojennych i cały czas z gazownikami w tle

  Zaczęło się od tego że w Londynie udowodniają że Rosja posiada gaz bojowy i militarny
  z nadzieją że będzie łatwiej oszukać w Syrii a społeczność międzynarodowa uwierzy i potępi

 21. Lily. said

  Kiedy pierwszy raz zobaczylam T.May,
  to od razu zapalila mnie sie czerona lampka.
  Dlaczego?,odpowiedz znajdziecie w Internecie.

 22. Siekiera_Motyka said

  Ad. 17 – „Zaczęło się od tego że w Londynie udowodniają że Rosja posiada gaz bojowy i militarny
  z nadzieją że będzie łatwiej oszukać w Syrii a społeczność międzynarodowa uwierzy i potępi”

  Nie ma „dowodów” ale jest sporo „prawdopodobnie” lub „wygląda na to”. Widz TV24 nie łapie znaczenia tego słownictwa.

 23. Troll polonii said

  18
  Lily
  Jeszcze ciekawszy jest kumpel Sorosa, tez wegierski zyd , Borys Johnson, minister spraw zagranicznywch Wielkiej Brytanii.
  Razem z byla „modelka” stanowia ciekawy duecik polityczny

  The Shocking Diplomatic Incompetence of Theresa May and Boris Johnson

  I am a passionate Zionist – Borys Johnson

  https://russia-insider.com/en/shocking-diplomatic-incompetence-theresa-may-and-boris-johnson/ri22802

 24. Adam said

  Dlatego gdy pobożni muzułmanie zaczną gwałcić i wysadzać w powietrze brytoli, to nie przeszkadzajmy im proszę, nie krytykujmy islamu, nie starajmy się ich bronić czy utożsamiać z nimi. Żadnych kwiatów pod ambasadą brytolską, żadnego współczucia.

 25. nnn said

  Ponieważ jest to pomówienie/oskarżenie Rosja powinna wytoczyć proces o zniesławienie o odszkodowanie odpowiedniej wysokości.

 26. Troll polonii said

  22
  SiekieraMotyka.
  Rozumiem ze sie pan przejezyczyl. W Londynie niczego nie udawaniaja tylko „podejrzewaja” –

  Chociaz z drugiej strony … moze pan ma i racje jak sie tak dobrze przypatrzec przedstawionym „dowodom”.
  Teresa May robi co moze: A ma …kupe do zrobienia.

  US and UK Trying to ‚Iraq’ Russia – What’s Really Happening (Russian TV News)

  Teresa z probka
  https://russia-insider.com/en/us-and-uk-trying-iraq-russia-whats-really-happening-russian-tv-news/ri22791

  Na podstawie glebokich doswiadczen w preparowaniu dowodow:
  NYTimes Presents Proof That Russia Murdered Ex-Spy With Chemicals

  https://russia-insider.com/en/nytimes-presents-proof-russia-murdered-ex-spy-chemicals/ri22790

  Niestety, Anglia juz nie moze liczyc na swoich nukowcow, ktorzy bezczelnie odmowili wspolpracy z rzadem.
  (To pewnie zemsta za zmordowanie dr. Kelly.
  Anglia wtedy tak zglupiala, ze zapomniala zwalic wine na Rosje.Wiec sprawcy do tej pory nie wykryo. Dr. Kelly, specjalista od broni nuklearnej glupio sie upieral, ze Husein nie na ma broni nuklearnej. )

  Brytyjscy naukowcy od gazow bojowych odmawiaja wspolpracy z rzadem pani May w sprawie otrucia gaem nerwowym.

  BOMBSHELL: British Scientists Balked at Pressure to Link Nerve Gas to Russia

  https://russia-insider.com/en/bombshell-british-scientists-balked-pressure-link-nerve-gas-russia/ri22809

 27. Adam said

  Miliony funtów wydane na szkolenie islamskich terrorystów poszły w błoto. Anglo-syjon przegrywa w Syrii, więc mści się na Rosji. A Rosja spokojnie dalej czyści Syrię z syjonistycznych śmieci.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201803167557053-Rosja-Zachod-Sputnik/

 28. Troll polonii said

  Putin sie przejal pogrozkami:

  Putin wielce przejety

 29. Marucha said

  Trzeba być geniuszem, żeby z państwa znajdującego się na granicy załamania politycznego i gospodarczego, gotowego do rozerwania na strzępy przez żydo-anglosaskie kanalie, uczynić na powrót mocarstwo, z którym musi się liczyć cały świat. Mocarstwo, które daje nadzieję na pokonanie wszechobecnego zła.

  Trzeba być też geniuszem w dobieraniu sobie charyzmatycznych i kompetentnych współpracowników. Jakaż przepaść dzieli ich od politycznych dupków i dupencji z USA czy Wielkiej Brytanii…

 30. VAV said

  A Maria Zakharova tanczy Kalinka-malinka:

 31. Wreszcie znaleziono dowód uczestnictwa Putina w zatruciu Skripala!

 32. lewarek.pl said

  Największymi ofiarami tej afery będą polscy kibice, gdy Polska zbojkotuje Mundial. Poświęcimy się za honor Zjednoczonego Królestwa, a co! Angolom wszystko jedno, bo i tak się nie zalapali.

 33. Izaurus said

  Operacje fałszywej flagi mnożą się jak króliki i wszyskie wskazują na Rosję i Putina. Czy to nikogo to nie naprowadzi na myśl o autorach takich poczynań?
  Któż to tak nienawidzi Putina za oderwanie łap od władzy nad Rosją? Zgadnij koteczku…….Kto?

 34. Miet said

  Re.30.
  Ladne to było.
  Mam dylemat co(kogo) podziwiać bardziej – Zakharową, czy uzbrojenie rosyjskiej armii:-)))

 35. Troll polonii said

  Co za niespodzianka!!
  Putin wygral wybory!!
  Ktoby sie spodziewal???

  Amerykanska prasa zielenieje z zazdrosci.
  No bo latwo podrobic „margines’ wyborczy.
  Dlatego rosyjscy hakerzy nie mieli wielkich trudnosci.
  Zwlaszcza, jak Amerykanie sami pomogli rosyjskim hakerom wywalajac bezpardonowo i nielegalnie powaznego kandydata … Sandersa. Ulatwili w ten sposob robote hakerom.
  ALE JAK PODROBIC PRAWIE 80 % wszystkich glosow??

  Ksenia Sobczak ma nadzieje, ze uda jej sie ‚wyedukowac” rosyjskich wybrocow tak, zeby nauczyli sie glosowac … tak jak Zachod dyktuje.

  Juz biedna Sobczak nawet przestala zwalac na „lamanie konstytucji Rosji” po tym jak Merkelowa rozpoczela czwarta kadencje.
  Putin zacznie dopiero trzecia.

 36. robek said

  Ta May to PASKUDA czy aby nie siostra Hajki
  Suchockiej, une teraz wszędzie dządzą …ludzie kto wozi po świecie gazy bojowe jak wystarczy długopis…

 37. baba said

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/03/obnazanie-matrixa-zbrodnie-syjonizmu-przeciwko-zydom-slowianom-semitom/

 38. Boydar said

  Będąc konsekwentnym, Putin powinien teraz oskarżyć Trumpa o ingerencję w wybory w Rosji.

 39. Troll polonii said

  36
  Robek
  May to znowu nie taka paskuda. Robila co mogla, zeby Putinowi w elekcji pomoc.
  Caly smierdzacy Zachod pomogl Rosjanom w podjeciu decyzji .
  Caly Zachod sie odslonil i pokazal jak bardzo maja w dupie przecietnego wyborce.
  I to Rosjan wystraszylo.

  93% mieszkancow Krymu glosowalo na Putina. Bo sie wystraszyli bardzo „Zachodniej” Ukrainy. I Unii. I Grecji.
  I Hiszpanii.
  I losu Jugoslawii.
  I…. Brexitu.

 40. revers said

  Nie jest tak zle, zlota kanclerz Anagela M. ma argument z brexitu, nizsze unijne skladki i dodatki dla eurokolchozu. Dotyczy to m.in i Polski, jak i innych demoludow ktore nie chca przyjmowac uchodzcow, Wegry , Czechy.

  Traz przyjedzie do waffki bedzie rybka z bulka z maslem albo cipka jesli nie przyjmiecie naszych „uchodzcow” i nie zaniechacie reformy sadownictwa wg. KOD-ow. Zo beda rajce i streczenie bialymi uchodzcami z RPA, ktorych masowo sie odwlaszcza lub zabija na miejscu.

 41. revers said

  Polska w „solidarnosci” chce wydalic rosyjskich dyplomatow z RP.

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1111863,czy-polska-wydali-rosyjskich-dyplomatow.html

  No to zagazowalo i w saloanch warszawskich juz nie siarkowodorem angielskiego skunksa ale nerwo gazem.

  tylko dzwiwnym trafem orliki biale padaja msowo na lubeszczyznie i na podkarpaciu od trucizn, ale pochodzcych z skladow chemicznych srodkow ochronnych dla rolnictwa, nie bojowych z armii..

 42. Troll polonii said

  40
  Revers
  Bardzo slusznie.
  To przeciez wstyd byc rosyjskim dyplomata w Polsce.

 43. Marucha said

  Re 40, 41:

  Dopiero co pewien dyskutant przekonywał nas, że współpraca Polski z Rosją jest świetna, choć odbywa się poza kulisami.

 44. Boydar said

  Na osobistą prośbę Władymira Władymirowicza porzuciłem wątek.

  On skazał prosta – Boydar, spakojno, jeszczio nie nada!

  To co miałem zrobić, rozkaz nie gazeta.

 45. Boydar said

  A tak zupełnie serio; gdyby nie Rosja, to by nas qurwa już w ogóle nie było !!! I jak Oni to robią to nie nasz interes. A już na pewno nie do publicznego omawiania.

 46. Wąwóz said

  kandydatka na prezydenta Rosji Ksenia Sobczak Ksienija Anatoljewna Sobczak ros. Ксе́ния Анато́льевна Собча́к rosyjska judaistka sławna porno rozkładówka

  Russian people of Czech descent
  Russian people of Polish descent
  Russian people of Ukrainian descent
  Russian people of Jewish descent
  Dozhd
  2011–2013 Russian protests
  Russian presidential candidates, 2018
  Female Russian presidential candidates
  Russian Jews

 47. Joe said

  Cala wierchuszka w Zakladach Azotowych w Pulawach to byla rodzinka Sobczakow…wyjezdzali na studia do ZSRR i wracali w glorii.Seniorka ze mna pracowala.PO POwrocie meza z NAUK kiedys jej sie wypsnelo….ta wersja komunizmu juz dlugo nie POtrwa…byl to rok okolo 76 ub.stulecia.

Sorry, the comment form is closed at this time.