Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Raz o Wolne tematy (37 – …
  prostopopolsku o Spotkałam świadka ludobójstwa
  Swarozyc o Sto pociech z karą śmierc…
  prostopopolsku o Spotkałam świadka ludobójstwa
  revers o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Swarozyc o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Tafor o Spotkałam świadka ludobójstwa
  gnago o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Mietek o Klęska ukraińskiej Wunderwaffe
  Krzysztof M o Spotkałam świadka ludobójstwa
  tras o Zamieszki w serbskim Koso…
  Krzysztof M o Świat przedstawiamy sobie różn…
  Krzysztof M o Klęska ukraińskiej Wunderwaffe
  UZA o Niewierzących – do piachu…
  lewarek.pl o Wolne tematy (37 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wojsko Polskie pod amerykańsko-niemieckim nadzorem

Posted by Marucha w dniu 2018-03-16 (Piątek)

Armia Niemiec utworzyła w Roztoku [1] kwaterę dowodzenia NATO (na zdjęciu), której zadaniem będzie koordynacja operacji w ewentualnej wojnie morskiej przeciwko Rosji, oraz wspólny sztab dla marynarki wojennej Niemiec i Polski.

Polska, która kontroluje południowe brzegi Morza Bałtyckiego, przekazała zarządzanie swoją marynarką wojenną w ręce Niemiec.

Niemiecka firma Thyssen Krupp Marine Systems chciałaby sprzedać Polsce trzy nowe okręty podwodne za ok. 2,4 mld euro. Jednakże unijne zasady składania ofert tego typu zmuszają Polskę do wzięcia pod uwagę propozycji francuskich (Naval Group, dawniej DCNS) i szwedzkich (Kockums, oddział firmy Saab).

W styczniu 2002 roku, dzięki wskazówkom Christine Lagarde (dyrektorka MFW, która była wówczas prawnikiem w amerykańskiej kancelarii prawnej Baker & McKenzie), Polska wycofała się z negocjacji z unijnymi firmami Airbus i Dassault, wybierając w ich miejsce amerykańskie firmy Boeing i Lockheed-Martin.

Rezultat? – Dotacje unijne, które przyznano Polsce dla osiągnięcia przez polskie rolnictwo standardów obowiązujących w Unii Europejskiej, zostały w końcowym efekcie zużyte na zakup amerykańskich samolotów i opłacenie kosztów udziału polskiego kontyngentu w operacji wojennej Stanów Zjednoczonych przeciwko Irakowi [2].

Pod koniec 2016 roku Wojsko Polskie [3] przerwało nagle negocjacje z francusko-niemiecką firmą Airbus Helicopters w sprawie zakupu 50 śmigłowców „Caracal” [4], woląc dokonać transakcji z Boeingiem, producentem z USA. Airbus uznał, że konkurs ofert nie był uczciwy i skierował sprawę do Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego w Sztokholmie, twierdząc, że miały miejsce naruszenia zasad proceduralnych.

Tłumaczenie
Grzegorz Grabowski
Polski blog

[1] Niem. Rostock https://pl.wikipedia.org/wiki/Rostock

[2] « Polski Kontyngent Wojskowy w Zatoce Perskiej (2003) » ; « The US War against Iraq », by James Petras, Voltaire Network, 26 August 2009.

[3] Formalnie rzecz biorąc, negocjacje zerwało Ministerstwo Rozwoju – zob.: « Airbus Helicopters wydaje oświadczenie w sprawie Caracali » (« Airbus Helicopters дает заявление по поводу вертолетов Caracal ») , Dziennik Łódzki, 11 października 2016. Tamże: « List otwarty prezesa Airbus Helicopters do Prezesa Rady Ministrów RP ».

[4] Nie bezzasadnie: «Skandal we francuskiej armii! Aż 75 proc. caracali uziemionych, bo naprawy zbyt drogie », Marek Gładysz, Radio Muzyka Fakty, 13 grudnia 2017.

http://www.voltairenet.org

Komentarzy 7 do “Wojsko Polskie pod amerykańsko-niemieckim nadzorem”

 1. revers said

  No nie wiem czy pod amerykanska bo akurat sa dwie bazy morskie nato na Morze baltyckie, z tym ze jedna wylaczona spod usa supervisora.

  „In mid-February, nato defense ministers charged Germany with the mission of building a new nato headquarters focused on rapid-troop movement across Europe. Like the naval headquarters, it is designed to prepare Europe to withstand increased Russian aggression.

  The two headquarters—one on land, the other on sea—share some striking similarities. Although both serve as nato command structures, they have been placed under German leadership. Also, both can be used outside the nato framework.

  Germany will be able to lead European troops on land and sea without American supervision.

  Germany and Europe have lost much of their trust in the nato security alliance. Recently they have undertaken major steps to form their own security alliance. For the time being, Germany is using nato to further integrate other European troops under its command.”

  https://www.thetrumpet.com/17023-germany-to-lead-nato-forces-in-the-baltic

  A tak wszystko sie zgadza nawet przepowiednie biblijne wg. ksiegi Daniela 11 werset 44.

  .. lub za Kaliningrad spopieli sie RP.

  https://www.ndr.de/nachrichten/mecklenburg-vorpommern/Marine-stellt-NATO-Hauptquartier-in-Rostock-auf-,marine1098.html

  .https://www.youtube.com/watch?v=t9Ixv9wf8YU

 2. Rafal Cz. said

  Jeszcze raz powtarzam pytanie: Skad to zagrozenie Rosji dla swiata? I prosze o merytoryczna odpowiedz.Innych nie czytam.

  ——
  Nie ma takiego. A o chorobliwych fantasmagoriach psychopatów nie ma sensu dyskutować.
  Admin

 3. provincjal said

  Są dwie możliwości, pootin ma moskwicza, wołgę i 77 metrowe mieszkanie albo jest najbogatszy na świecie po żydolichwiarzach.
  A mniej poważnie, to ja nie wiem.

 4. Adam said

  Re. 2.

  Syria. Rosja utylizuje w Syrii terrorystów pracujących dla anglo-syjonu (Wielka Brytania, Izrael, USA).

 5. Dinozaur said

  Niedostateczna polityczna poprawność choćby w jednym kraju jest śmiertelnym niebezpieczeństwem dla Jasnogrodu i muzułmanii .

 6. Adam said

  W Syrii anglo-syjon posługuje się islamskimi terrorystami, w wojnie przeciwko Rosji ma nadzieję posłużyć się Polakami.

 7. Ktoś said

  ad2.

  Około 1350 pne na Polach Kuruszetry (wschodnia Turcja i okolice) miała miejsce WIELKA opisana w Biblii WOJNA między DOBREM (Słowianie/ Pandawowie) z ZŁEM (żydostwo jozuego/ Kaurawowie/ Gog, Magog etc ) po jakiej NIEDOBITKI tych ostatnich DOSTAŁY PRZYKAZANIA jako warunek ich PRZETRWANIA (czyli coś co współcześnie się określa jako WARUNKI KAPITULACJI)

  Teraz obecnie ma nastać WERYFIKACJA ICH UCZYNKÓW….. czyli to co w Apokalipsie stoi jako WYTRACENIE GRZESZNIKÓW (wyznawców dowolnej odmiany żydowskiego BAŁWOCHWALSTWA w tym katolików zwłaszcza maryjnych (nierządnych))

  Żydostwo jak wiadomo od samego początku PRZYKAZAŃ PRZESTRZEGAĆ NIE ZAMIERZAŁO…. i wybrało opcję TERAZ MY BOGU DOKOPIEMY…. czego ucieleśnieniem jest BIBLIJNY KONFLIKT a dokładniej PSEUDOBIBLIJNA INSCENIZACJA ogrywana w Syrii… pt Megido po jakiej odegraniu żydostwo zamierza już NIEOBALALNIE RZĄDZIĆ ŚWIATEM

  Ponieważ na ziemi NIE MA STRONNICTWA BOGA bo się NIKT NIE ZGŁOSIŁ NA WEZWANIE SYNA CZŁOWIECZEGO tudzież takie wezwanie z wiadomych powodów jest ukrywane przez „pobożnymi” bałwankami

  pod Megido mają WALCZYĆ ŹLI ZE ZŁYMI…. przy czym jedni ŹLI UDAJĄ STRONĘ ANIELSKĄ (Chrystusową) a drudzy biblijnych hitlerowców jozuego (czyli jezusa)

  ZŁYMI UDAJĄCYMI DOBRYCH jest Rosja z koalicjantami, zaś GB jako kontynuatorka NIERZĄDNYCH i UPADŁYCH aniołów przewodzi tej drugiej stronie jaka, jak UPRZEDNIO USTALONO, MA WYGRAĆ….

  co jednocześnie ODDA PLANETĘ JUŻ NA WIEKI WE WŁADANIE UPADŁYCH…. (wszelakiego ludożerczego żydostwa)

  I teraz od kilku lat trwa usilne WYMODLENIE tej bitwy tj ZNAKU NA NIEBIE jaki da SYGNAŁ DO BOJU, znaku POWROTU NAZISTY JOZUEGO (czyli znanego z 2 wojny światowej czy malowideł Norymberskich UFO o kształcie KRZYŻA ich „SŁOŃCA” jakiego wypatrują na niebie…. Temu też „wymodleniu” miało się przysłużyć niedawne wystrzelenie „dyskotekowego satelity” by ten poprzez odbijania światła słońca robił za te „drugie” wyczekiwane po bluźnicach…..

  bo co do całej reszty to elity są od LAT DOGADANE….

  PS.
  W owej wojnie walczył Lech (kronika Prokosza)…… z niej POWRÓCIŁ co „nałuka” bierze za MIGRACJE z Iranu do Polski

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: