Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Wprowadzanie demokracji przez wojny permanentne

Posted by Marucha w dniu 2018-03-16 (Piątek)

Lata 90-e XX wieku były początkiem wojen permanentnych pod pretekstem ustanawiania tzw. „demokracji” przez rządzących prezydentów USA, a faktycznie klaunów, figurantów wyselekcjonowanych przez żydowską mafię oraz fałszerstwa wyborcze wedle modelu trockistowskiego bezkarnych żydoneokonów z Waszyngtonu i chciwych mafiozów żydobanksterów z New Yorku i Londynu.

Skrajne awanturnictwo na rachunek USA na wielką skale zapoczątkował w 2001 roku, ten nadal bezkarny, nie rozliczony psychopata George W. Bush, który maczał swoje łapy w zamachu terrorystycznym w Nowym Jorku 9/11, który uznano za „casus belli” czyli wojny Światowej „amerykanskiej żydokracji” z terroryzmem zmajstrowanym przez żydoneokonów i służby specjalne CIA.

W rezultacie tej „wojny permanentnej o demokrację” USA wraz ze swoimi siłą i przekupstwem wynajętymi sojusznikami przyczynili się od 2001 roku do dzisiaj do brutalnego, krwawego obalenia na świecie około 30-u rządów małych bezbronnych państw.

Żydoneokony globaliści, wycierający sobie swoje buciory flagą amerykańską, wymyślili sobie trzy preteksty w celu zniewalania mniejszych krajów:

 1. tzw. „wojna z terroryzmem”,
 2. tzw. „kolorowe rewolucje”
 3. przewroty wojskowe.

Tylko pierwszy z tych elementów oznacza najczęściej bezpośrednie militarne zaangażowanie się US Army jako zbrojnego ramienia żydo-banksterów i ewentualnie NATO.

„Wojnę z terroryzmem” USA toczyły dotychczas na terenie:

 1. Afganistanu (od 2001 roku),
 2. Somalii (od 2002 roku),
 3. Iraku (2003-2011 i od 2014 roku),
 4. Pakistanu (od 2004 roku),
 5. Jemenu (od 2010 roku),
 6. Syrii (od 2014 roku),
 7. Libii (od 2015 roku) i
 8. Nigerii (od 2015 roku)

Jedynym rezultatem „wojny z terroryzmem” jest trwałe pogrążenie tych krajów w chaosie i krwawej anarchii, czego najdrastyczniejszymi przykładami są Afganistan, Irak, Jemen, Libia, Somalia i Syria.

Według oficjalnych danych w samym Iraku w latach 2003-2011 zginęło ok. 380 tys. cywilów, 4,4 tys. żołnierzy USA i 29 tys. członków irackich sił bezpieczeństwa oraz islamskich grup zbrojnych.

Portal Vice News – powołując się na ONZ – podał, że naloty amerykańskich dronów w Jemenie zabiły WIELOKROTNIE więcej cywilów niż Al-Kaida czy ISIS.

„kolorowe Rewolucje” to zupełnie inny model narzucania globalnej dominacji rządów neo-konów z Waszyngtonu i obecnie „najdoskonalszego wzorca ustrojowego”, przypominający poniekąd urządzanie żydo-bolszewicką metodologię „czerwonych” rewolucji socjalistycznych w krajów Trzeciego Świata, wtedy gdy Kreml był pod okupacją żydo-komunistów.
Obecne „kolorowe rewolucje” są to JAKOBY spontaniczne bunty zniewolonych społeczeństw przeciwko autorytarnym lub skorumpowanym rządom w małych krajach, które absolutnie nie chcą zafałszowanej „amerykańskiej demokracji”.

Te „Kolorowe Rewolucje” są faktycznie zawsze w bezpośredniej bliskości Izraela i są sterowane, jeśli nie bezpośrednio to pośrednio (za pomocą różnych fundacji i organizacji „pozarządowych” nowo-bogackich żydów – zalegalizowanych złodziei) organizowane przez służby specjalne USA, skoligacone z żydo-banksterską międzynarodową mafią, która dzięki takiej udanej „rewolucji” przejmuje tym sposobem systemy finansowe w tych atakowanych państwach.

Zupełnie szczerze przyznał to w jednym z wywiadów prasowych ten figurant Burack Obama ujawniając, że to jego administracja stała za przewrotem na Ukrainie w 2014 roku !!!

„Kolorowe rewolucje” można podzielić na udane i nieudane.

Do UDANYCH należą:

 1. „rewolucja róż” (Gruzja, 2003),
 2. „purpurowa rewolucja” (Irak, 2004),
 3. „pomarańczowa rewolucja” (Ukraina, 2004),
 4. „cedrowa rewolucja” (Liban, 2005),
 5. „tulipanowa rewolucja” (Kirgistan, 2005),
 6. „niebieska rewolucja” (Kuwejt, 2005),
 7. „jaśminowa rewolucja” (Tunezja, 2011)
 8. „rewolucja godności” (Ukraina, 2014).

Do NIEUDANYCH natomiast należą:

 1. „dżinsowa” lub „chabrowa rewolucja” (Białoruś, 2006),
 2. „szafranowa rewolucja” (Birma/Mjanmar, 2007),
 3. „zielona rewolucja” (Iran, 2009),
 4. „błotna rewolucja” (Rosja, 2011),
 5. „śnieżna rewolucja” (Osetia Południowa, 2011)

Awanturnicze USA organizowało PRÓBY „Kolorowych Rewolucji” w następujących krajach:

 1.  Armenii (2008),
 2. Mołdawii (2009),
 3. Białorusi (2011)
 4. Wenezueli (2014).

„Kolorowe rewolucje” na Ukrainie w 2004 i 2014 roku oraz próby ich wywołania na Białorusi w 2006 i 2011 roku były intensywnie wspierane przez wynajętych wasali z Polski zwłaszcza ochotników ze Związku Ukraińców w Polsce podszywających się pod „Polaków”, którym często żydowscy neokoni z USA powierzyli kluczową rolę w eksporcie demoliberalizmu lub marksizmu kulturowego do Europy Wschodniej.

O ofiarności zaangażowania przekupionych wasali z Polski w te działania świadczy chociażby poświęcenie Związku Polaków na Białorusi na ołtarzu idei uszczęśliwienia Białorusinów „demokracją amerykańską” oraz prowadzenie sabotażu prawowitych władz Białorusi. Tutaj wystąpił element żądania usunięcia Prezydenta Łukaszenki na identycznej zadzie, jak prezydenta Al Assada w Syrii.

Nie zawsze „kolorowe rewolucje” wiodły do trwałego wprowadzenia „demokracji typu amerykańskiego” czyli żydokracji i wpływów USA. Rządy zainstalowane w wyniku takich przewrotów w Gruzji, Kirgistanie i na Ukrainie w 2004 roku po pewnym czasie upadały, a potem następowała aktywacja zorganizowanego świata przestępców i zalegalizowanych złodziei, najczęściej pochodzenia żydowskiego, nazywanych oligarchami np. jak Kołomojski czy Poroszenko itp.

Niemal zawsze jednak udane „kolorowe rewolucje” doprowadziły do długotrwałego chaosu politycznego w danym kraju, a na Ukrainie w 2014 roku do okrutnej krwawej wojny domowej włącznie, która trwa do dzisiaj i zabiła minimum 60 tysięcy ludzi.

Odrębnym rozdziałem „kolorowych rewolucji” jest tzw. „Arabska Wiosna” z 2011 roku. W te rewolty zostało siłą wpędzonych przez amerykańskie-żydowskie służby specjalne aż 19 krajów, za co przekupione i zdemoralizowane „elity” w Norwegii przyznały zbankrutowaną tzw. „Pokojową Nagrodę Nobla” wynajętym rzezimieszkom z Tunezji.

Oto kraje w których wyspecjalizowane służby USA/Izraela/Anglii/Francji z organizowali bezkarne krwawe rozboje tzw. „rewolucje” pod pretekstem ustanowienia tzw. „amerykańskiej demokracji”, ingerując w wewnętrzne sprawy tych krajów, z całkowitym podeptaniem ustanowionego prawa międzynarodowego ustalonego w Konwencjach ONZ:

 1. Algieria,
 2. Arabia Saudyjska,
 3. Autonomia Palestyńska,
 4. Bahrajn,
 5. Dżibuti,
 6. Egipt,
 7. Irak,
 8. Kuwejt,
 9. Jemen,
 10. Jordania,
 11. Liban,
 12. Libia,
 13. Mauretania,
 14. Maroko,
 15. Oman,
 16. Somalia,
 17. Sudan,
 18. Syria i
 19. Tunezja.

Te bezkarne organizowane intrygi polityczne organizowane przez służby specjalne Waszyngtonu i Izraela doprowadziły do trwałego obalenia legalnych władz lub zmian w ich składzie z celowym wywołaniem chaosu w takich krajach jak:

 1. Egypcie,
 2. Libii,
 3. Maroku,
 4. Jemenie,
 5. Jordanii,
 6. Omanie
 7. Tunezji

Zasadniczym celem imperialistów było wygenerowanie wewnętrznej anarchii, celowe skonfliktowanie społeczeństwa na tle religijnym, co skutkowało utratą stabilności politycznej a następnie gospodarczej.

W wypadku Libii, Syrii i Jemenu tzw. „Arabska Wiosna 2011” doprowadziła do celowego wykreowania krwawych długoletnich wojen domowych i faktycznego rozpadu tych państw, na czym właśnie zależało apartheidowi Izraela, który pragnie pełnej destabilizacji krajów bezposredni z nim sąsiadujących.

Cały region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej pogrążył się albo w stanie długotrwałej destabilizacji albo w krwawym chaosie (Irak, Jemen, Libia, Syria), którego rezultatem są m.in. powstanie tzw. Państwa Islamskiego i potężna fala tsunami ogromnej migracji ludności muzułmańskiej do Europy, podpuszczona przez „fundacje filantropów” z USA, którzy tym sposobem zaprojektowali wytworzenie otwartego konfliktu krajów członkowskich UE, aby je osłabić. Ten „projekt” też został opracowany w USA się powiódł !

Prawdopodobnie nie jest przypadkiem, że do „Arabskiej Wiosny 2011” oraz wojen domowych w Libii i Syrii doszło po tym, jak zaczął przybierać realne kształty projekt francuskiej „Unii Śródziemnomorskiej”, utworzonej w lipcu 2008 przez Unię Europejską, ale faktycznie zatopionej przez masonów, pogrobowców morderców z Rewolucji Francuskiej, czyli rząd francuski – czemu przeciwstawiał się Muammar Gaddafi przywódca Libii, za co został zabity przez wynajętych zbirów w zemście homoseksualistów z Paryża, Brukseli i Waszyngtonu.

Przywódca Libii Muammar Gaddaf wcześniej oskarżył Francję i UE o chęć rozbicia Unii Afrykańskiej w celu reaktywowania kolonializmu w Afryce.

Także sceptyczny wobec projektu „Unii Śródziemnomorskiej” był i jest prezydent Syrii Baszar al-Asad za co został uznany przez „demokracje amerykańską” za „dyktatora”, z którym walkę zbrojną natychmiast podjęła „demokratyczna opozycja” wynajeta, trenowana i uzbrojona przez USA i UK.

Wcześniej Przywódca Libii Muammar Gaddafi zaproponował krajom Afryki Północnej porzucenie waluty żydów amerykańskich czyli zielonego papieru, produkowanego jak papier toaletowy, czyli „US dolara” w handlu międzynarodowym, za co Libya została ukarana wystrzeleniem pond 200-u amerykańskich rakiet typu Tomahawk, które przy okazji zabiły ponad 70 tysięcy cywilów w Libii i zrujnowały kraj.

Wśród zamachów stanu w różnych krajach, czyli obalenia LEGALNEJ władzy przez żydowskich bandytów i złodziei z USA i ich sojuszników z Europy Zachodniej należy wymienić krwawe przewroty:

 1. Burkina Faso (2014),
 2. Egipt (2013),
 3. Fidżi (2006),
 4. Gwinea Bissau (2012),
 5. Gwinea (2008),
 6. Jemen (2015),
 7. Madagaskar (2009),
 8. Mali (2012),
 9. Mauretania (2008),
 10. Niger (2010),
 11. Republika Środkowoafrykańska (2013) i
 12. Tajlandia (2006, 2014).

USA były stroną wojny domowej w Mali (2012-2014), zwalczając wraz z Belgią, Danią, Francją, Hiszpanią, Kanadą, Niemcami i Wielką Brytanią islamistyczny Narodowy Ruch Wyzwolenia Azawadu (operacja „Serwal”).

USA razem z Francją i Wielką Brytanią były też generatorem wojny domowej w Somalii (od 2009 roku); wspierają różnej maści islamistów z Wolnej Armii Syrii, Frontu al-Nusra i ISIS przeciwko legalnej władzy prezydenta Baszara al-Asada elem przewrócenia do góry nogami Syrii – identycznie jak Iraku, Libii, Afganistanu i Yemenu.

Nadesłane jako komentarz na forum

Komentarzy 15 do “Wprowadzanie demokracji przez wojny permanentne”

 1. Joung said

  Tak tez bedzie u nas w POLSCE.Zaprowadzanie porzadku z POLAKAMI.
  Jak na powyzszym obrazku…….OBY NIE ?Ale wszystko sie na to zanosi.
  POLACY DO BRONI mimo wszystko.
  A cala nomenklatura tak zwana polityczna Jest po prostu do ODSTRZALU

 2. Re: 1

  Polacy do broni? Jacy Polacy? Może tacy, którzy już po polsku jednego porządnego zdania nie potrafią sklecić? Tacy, którzy po oglądaniu telawiwzyji pojęcia zielonego nie mają, co się dzieje? Nie dalej jak wczoraj moja przyjaciółka napomknęła w towarzystwie Polaków, że hamerykańscy żołnierze stacjonujący w Polsce, w większości nie potrzebujący się opalać, chyba że dżointami, mogą w razie potrzeby użyć swojej broni przeciwko Polakom, bo jest na to ustawa. I wiecie, co się stało? Wszyscy z tego towarzystwa, ale to wszyscy, powsiedli na nią hurmem, jakby chcieli ją zadziobać za jej głupotę! Tacy Polacy, którzy uganiają się tylko za reklamowanymi zakupami w supermarketach? Za coraz bardziej wymyślnymi tatuażami? Za kolczykami, przypinanymi, gdzie popadnie? Za wychlaniem czegokolwiek przy byle jakiej okazji? Do jakiej broni wreszcie? Pytam się do jakiej?! Nawet gdyby ktoś dał im w prezencie coś, co strzela, to kto ich przeszkoli, żeby nie wytłukli się sami nawzajem?
  ____________________

  Potrzebne i niezbędne jest terytorium wolne od zarazy; taki kraj jak Rosja na przykład, w której interesie również jest przetrwanie, a ma ona zasoby na wyszkolenie tajnych jednostek do likwidacji badziewia, do pomocy w zorganizowaniu rządów narodowych na uchodźstwie, wolnych od paskudztwa, do pomocy w zorganizowaniu armii (niekoniecznie w Sielcach nad Oką). Oczywiście Rosja sama lub z bratnią pomocą musiałaby się wpierw od owej dżumy uwolnić. To tak na początek. A uczyć ich tam chyba nie trzeba, bo sami wiedzą jak to najlepiej zrobić. Wiedzą, że najpierw trzeba hydrze uciąć łeb. Wiedzą ilu tych ychnich nochalofagusów zażundza tą resztą tałatajstwa, i gdzie uny siedzą. Czekamy na wasz ruch, bracia Rosjanie. Nie zwracajcie proszę uwagi na przebierańców, zdrajców i całą bezmyślną czerń. Jest jeszcze dość nas normalnych, uczciwych i ofiarnych Słowian. Damy radę.

 3. Re: 2 Hulajdusznik…
  Czy nie jestesmy tutaj po to, aby z polskiego bezrozumnego „zakolczykowanego” motlochu uczynic swiadomych I bezkompromisowych ludzi broniacych swojej Ojczyzny przed wewnetrznym I zewnetrznym nie tylko zydowskim „kur…estwem (medialnym, politycznym i finansowym)?”…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=ZIOahP-mh5k

 4. zdzich said

  A mnie bardziej interesuje fakt jakiego typu na prawde rewolucja w Polsce została przeprowadzona i o tym nikt nie pisze w skali masowej. Jakie sa jej skutki ( a są dramatyczne) ekonomicznie-spolecznie-gospodarczo i demograficznie. Ja rozumiem ze mozna to opisywać, ale moze zamiast na zewnatrz to wpierw powinien kazdy zajac sie swoim podworkiem.

  Realnie 80% rodaków/narodowcow/patriotów jest wzglednie zaszczycona swoją „polskoscia” , a to jest dramat spoleczny w skali makro. Bo gdy tam wojny sa otwarte i gorace to gdzie indziej sa chlodne lub zimne. Skutki tych wojen beda identyczne a jedynie srodki sa inne.

  Skoro sami jestesmy ofiara drenowania i niszczenia kraju przez 30-20 lat to juz nikogo nie powinien dziwic swiat w jakim zyjemy. Pisanie o pogwalceniu praw przez hiperkapitalistow to farsa o zbombardowaniu bombowym cywilow tak samo ( przynajmniej są bezposredni) – pisanie o tym ze asad jest tam zgodnie z prawem to komedia! W swiecie bomb i technologii sil kosmicznych na ziemi nie ma takiego prawa! Od dekad wystepuje prawo siły , a takiego prawa Asad nie ma.

 5. peacelover said

  Panie Zdzichu (4) …To , co sie dzieje w Europie i szczegolnie w Polsce trwale nie jest !
  Zydowskie bydlo chce opanowac swiat poprzez opanowanie Ameryki i wszystkich rzadow Europy i nie tylko !!!
  Juz im sie to prawie udalo, …ale wlasnie Rosja jest przeszkoda !!! Dlatego psy na niej wieszaja gdzie sie tylko da !!
  A…prawo wynika nie tyle z sily, co z etyki, a…takie prawo Assad ma…. i Polska tez !!!!! (prawo do istnienia !)
  Swiatowi kryminalisci probuja wprowadzac wszedzie talmudyczne prawo piesci !!!! Lecz ludzie widzac to BEZPRAWIE
  odwracaja sie od Zachodu i… Rosja ma coraz wiecej zwolennikow !!!!
  A biorac pod uwage potencjal militarny Rosji , jestem raczej optymista !!!

 6. Głos Prawdy said

  Wieсie, nie chciałabym przepowiadać smutnej przyszłości ani postawić ogólnej diagnozy dla Polaków, ale sytuacja jest taka, że wkrótce znajdziecie się w dosłownym znaczeniu tego wyrażenia między młotem a kowadłem, a nawet wyjście nie nastąpi tak szybko, jak umrzecie z muzyką. A wszystkie te hasła, że Matka Boża ochroni Polaków, nie zawsze są odpowiednie, gdyż w II wojnie światowej Bóg nie wstawiał się za Polakami

 7. Marucha said

  Re 6:
  Tu nie trzeba być prorokiem, aby przewidzieć co się stanie, gdy półgłówek pcha się na pierwszą linię ognia.

 8. witek said

  … a potem woła
  – Boże ratuj!

  ( dopowiedzenie do nr7)

 9. Plausi said

  Patrz

  https://marucha.wordpress.com/2018/01/27/porozmawiajmy-o-pieniadzach-2/#comment-731072

 10. Joung said

  Hulajdusznik.
  Prosze mi powiedziec .A gdzie to sa nasi ;Yelity wyksztalcone z tytulami doktorow od histori etc,etc Co wy zescie zrobili dla tego spoleczenstwa .Nic nic a Nic.Razem z tak zwana wadza bierzecie udzial W oglupianiu teroryzowaniu I okradaniu Spoleczenstwa Polskiego.
  Wiedz no Pan ze nigdy w historii .Elity tak zwane nic nie zrobily dla Polski.Gdyz sa zaprzedane Watykanowi zachodowi I Syjonistycznej =masonerii Tak ja widze te pseudo ;;;yelity.
  A sytuacja wymaga TOTALNEGO PRZEBUDZENIA NARODU POLSKIEGO.
  A kto zrobi ;wadza syjonistyczna Kler Kosicielny Ktory jest zazydzony No kto to zrobi???Tylko czysci ta POLSKE ZBAWIA CZYSCI LUDZIE NA DUSZY CZYLI
  PRAWI OBYWATELE ……..TYLKO TACY SA WARTOSCIOWYMI LUDZMI I SOLA TEJ ZIEMI .Zwykli jej obywatele.
  I MOGE SMIALO NAPISAC ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;SMIERC WROGOM POLSKI.amen

 11. TRUEтень said

  @ A co, boisz się?

 12. Dinozaur said

  W roku 1976 przejechał se Dinozaur Gazikiem z 3 kolegami z Izmiru przer Konyę, Van do Tebrizu w Perskim Azerbejdżanie, potem przez Teheran, Isfahan, Mesched, Herat, Kandahar do Kabulu ( w towarzystwie nabytej w Van 7-litrowej bańki araku).
  W Kabulu sprzedaliśmy Gazika (po zapłaceniu bakszyszu za tzw. tryptyk) i dalej autobusem przez Khybwr Pass do Karachi. Kraje po drodze sprawiały wrażenie bardzo szybko się europeizujących .
  Z Istanbułu chodziły wtedy autobusy do Indii .
  No ale postęp ma swoje wymagania.

 13. Rafal Cz. said

  My jestesmy to po to zeby pomoc naszym rodzinom ,synom I wnukom przejsc przez zycie.I nic wiecej.

 14. revers said

  „16 marca 1968 roku, amerykańscy żołnierze kompanii „Charlie” z 23. Dywizji Piechoty, pod dowództwem por. Williama Calleya, dokonali masakry bezbronnych cywili, głównie starców, kobiet, dzieci i niemowląt. Wedle różnych szacunków zginęło ok. 300-500 osób. Wiele ofiar wcześniej torturowano i zgwałcono. Pomimo oficjalnego śledztwa, sprawa była tuszowana przez młodego oficera Collina Powella, przyszłego sekretarza stanu Stanów Zjednoczonych. Jednak dzięki niezależnemu śledztwo dziennikarskiemu ujawniono pełne informacje o masakrze, która wywołała oburzenie na całym świecie i przyczyniła się do spadku publicznego poparcia dla wojny wietnamskiej w USA.”

  Namiestnik usraela Duda nie przeprosil …, ta to pada na kolana i prosi o wybaczenie za ruchawki marcowe na uw z ucieczke ubekow z RP do Izraela lub na zachod.

  https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/03/16/masakra-w-my-lai/

 15. Plausi said

  Uzupełniając

  „Oto kraje w których wyspecjalizowane służby USA/Izraela/Anglii/Francji z organizowali bezkarne krwawe rozboje tzw. „rewolucje” ”

  Należy uwwzględnić także
  Ukrainę
  Jugosławię

  a jak się tak dokładniej przyjrzeć, to i Polskę

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  także należy uwzględnić

  https://marucha.wordpress.com/2018/02/08/stanislaw-michalkiewicz-nie-ma-zgody-na-antypolskie-klamstwa/#comment-734039

  do żadnych większych krwarych zamieszek nie doszło, gdyż wiele ośrodków władzy w PRL zostało obsadzone przez obcą agenturę.

  Istota tego ataku na Europę patrz

  http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567

Sorry, the comment form is closed at this time.