Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  Marucha o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Za_granicą_widać_Lep… o Rozbić system samowładzy
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  wanderer o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  revers o Po wyborach, czas na pleb…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Kanibalizm w oparciu o technologię „Szczurzy król”

Posted by Marucha w dniu 2018-03-17 (Sobota)

Obecna sytuacja na świecie tworzona jest z wykorzystaniem technologii znanej jako „Szczurzy król”.

Celem tej technologii jest zburzenie kluczowych węzłów niewidzialnych fundamentów i więzi społecznej  struktury. Stworzenie atmosfery rozdrobnienia, gdzie każdy sam dla siebie i gdzie nie istnieje pojęcie  „swój”.

Aby to osiągnąć, trzeba rozbić moralność. Wskaźnikiem załamania moralności jest takie zachowanie, gdzie swój zdradza swojego.

Istotę tej technologii bardzo łatwo zrozumieć na przykładzie szczurów. Zwierzęta te przede wszystkim znane są ze swoich niewiarygodnych umiejętności przeżycia. Podstawą takiej witalności jest ich spójność społeczna. Są niezwykle społecznymi zwierzętami. Pomagają sobie nawzajem, bronią jeżeli jest taka możliwość, zabierają ze sobą rannych. Szczury czują się jednym organizmem i zachowują się jak jeden organizm. Szybko wymieniają między sobą informacje, szybko uprzedzają się o niebezpieczeństwie, przekazują sobie umiejętności obronne. W takim zachowaniu nie ma indywidualnych korzyści. Mechanizm ochronny ma moralny charakter.

Tekst z filmu:

W ogromnym podziemnym labiryncie tuneli komunikacyjnych „szarzy” stworzyli swoją cywilizację. Wysoko zorganizowane społeczeństwo ze swoimi prawami, porządkiem i hierarchią. Dla obcych nie ma tu miejsca. Walka o przetrwanie sprawia, że te zwierzęta stale się doskonalą. Badacze podziemi zwracają  uwagę na unikatowe właściwości tej społeczności. To niepojęte, że wieści o obszarach niebezpiecznych, nowych truciznach, pułapkach, podtopieniach i innych zagrożeniach są im znane w całym mieście. Czasami takie wiadomości sprawiają, że migruje całe szczurze miasto.

Jeden z najefektywniejszych sposobów walki ze szczurami oparty jest na zniszczeniu ich obrony. Opiera on się na niszczeniu ich moralności. Nie da się złamać moralności wszystkim. Można złamać jednego, ale i to nie od razu. Trzeba to robić stopniowo. Aby tego dokonać, trzeba stworzyć środowisko, w którym kluczową rolę odgrywa racjonalna logika. Przede wszystkim, zmusić do dokonania pierwszego kroku, do takiego działania, które jest absolutnym tabu.

02-skOdbywa się to w następujący sposób. Bierze się największego i najsilniejszego szczura, długo morzy głodem, a potem wrzuca się do jego klatki martwego szczura. Po namyśle pożera on swojego martwego kolegę. Racjonalna logika podpowiada: to już nie współtowarzysz, to jest pożywienie. Jemu jest wszystko jedno, a ja muszę przeżyć. Więc, można jeść.

Następnym razem poprzeczka amoralności podnosi się wyżej. Do klatki wrzuca się ledwo żywe zwierzę. Nowe „pożywienie” chociaż prawie martwe, ale nadal żyje. I znowu racjonalna logika podpowiada rozwiązanie. On i tak umrze, a ja muszę żyć. I szczur znowu zjada swojego pobratymca, teraz praktycznie żywego.

Trzeci raz do klatki wrzucane jest żywe i zdrowe „jedzenie” – słabszy szczur. U silnego szczura znowu włącza się algorytm racjonalnej logiki. Jest mi już wszystko jedno, mówi do siebie. Jaki jest sens, jeśli obaj zginiemy? Niech przeżyje najsilniejszy. I najsilniejszy pozostaje przy życiu.

Zwróćcie uwagę, że szczur przy podejmowaniu decyzji za każdym razem potrzebował mniej czasu. Przy czym poziom amoralności każdego nowego pożerania był coraz większy.

Po pewnym czasie szczur w ogóle przestał myśleć. Odnosił się do swoich pobratymców jak do pożywienia. Tak szybko, jak wrzucano nowego szczura do klatki, tak on natychmiast rzucał się na niego i pożerał. Od chwili kiedy przestał myśleć w kategoriach, pożreć czy nie, jego moralność została złamana.

Następnie wypuszczono go do społeczności, z której wcześniej go zabrano. Był to już zupełnie inny szczur. Była to istota bez żadnych oznak moralności. W swoim postępowaniu kierował się tylko logiką egoizmu. Ale jego otoczenie nie wiedziało o tym. Traktowali go jako swojego i całkowicie ufali.

03-skBardzo szybko dochodził do wniosku, że najbardziej optymalnym wariantem jest skryta napaść i pożeranie i robił to w tajemnicy przed społecznością. Pod tym czy innym pretekstem szczur wabił swoją ofiarę w zaciszne miejsce i tam ją pożerał.

Kiedy w szczurzej społeczności nie było już wątpliwości, że wśród nich znalazł się wilk w owczej skórze, szczury wynosiły się z tego miejsca. Przy czym, przenosiły się w stu przypadkach na sto. Zwierzęta jakby bały się otruć fluidami transformowanego szczura. Bali się zostać takimi jak on. Instynktownie czuli, że jeżeli ich świadomość wchłonie nowe oprogramowanie, powstanie wtedy społeczność bez hamulców, społeczność zdrajców, społeczność konsumentów. Atmosfera amoralności niszczy mechanizm ochrony społecznej i wtedy giną wszyscy.

Nasuwa się pytanie: dlaczego szczurza społeczność uciekła, dlaczego nie zniszczyła „króla”? W takim zachowaniu istnieje głęboki sens. Zbiorowa inteligencja, którą w tym przypadku można uważać za instynkt, obliczyła, że w likwidacji mogą wziąć udział tylko najsilniejsze osobniki, elita społeczności. Kto wie, co się z nimi stanie gdy wpiją się zębami w żywe ciało niemoralnego współbratymca. Czy nie zarażą się jego niegodziwością? Nawet szczury nie chcą żyć w społeczeństwie zbudowanym na ciągłych wojnach ze sobą, rozdzierających ich jedność. Szczury są w tym mądrzejsze od ludzi. Słusznie obawiając się, że racjonalna logika egoizmu zarazi szczurzą elitę, idą w inne miejsce.

Tekst z filmu:

Szczury mają różne ograniczenia w społeczności, które nakładają się na siebie tworząc neurony, tzn. tworzą one jeden ogromny mózg. Ogólnie rzecz biorąc te kawałeczki oddzielnej wiedzy tworzą razem jednolitą strukturę. To znaczy, że problemy które stoją przed całą populacją rozwiązuje nie jedno indywiduum a kolektywny mózg. Na niedostępnych dla człowieka częstotliwościach, myśli wszystkich zwierząt łączą się w jeden superkomputer gdzie każdy oddzielny szczur jest malutkim neuronem, mikroprocesorem. [Hmmm…. – admin]

Jeżeli puścić wodze fantazji i wyobrazić sobie, że społeczność nie opuściła swojego niemoralnego  współtowarzysza i dalej z nim mieszkała, łatwo założyć, że zaraziłby on elitę swoją racjonalną logiką. Również myśleliby jak działać w etapach i niezauważalnie, w pełnej zgodności z logiką. Zamiast jednego «szczurzego króla» pojawiłaby się cała kasta takich „mutantów”. Nie mając zasad szybko pokonaliby tradycyjną elitę.

Idąc dalej, znaleźliby sposób nadania nowemu porządkowi statusu sprawiedliwości i prawomocności. Jeżeli całkiem popuścić wodze fantazji, logika doprowadzi nas do powstania  demokratycznego społeczeństwa. Członkowie nowego społeczeństwa sami wybieraliby sobie tych, którzy się będą nimi żywić.

Szczury ratując się od takiej transformacji poświęciły swoją wolność, w ludzkim rozumieniu. A co dopiero by było u takiego potężnego intelektu, jaki ma człowiek. One kierują się instynktem. Instynkt definiuje główną wartość społeczeństwa, nie pożywienie, i nie nawet życie pojedynczego szczura, lecz moralność. To jest fundament, na którym zbudowana jest każda struktura społeczna. Dla jej integralności opuszczają źródło zarazy. Zachowują fundament, szczury chronią swoją jednolitość społeczną z tradycyjną skalą wartości i w celu zachowania swojego gatunku.

W społeczeństwie ludzkim nie ma takiego instynktu. Ono również oparte jest na moralności.Jeżeli zabrać ten fundament, cała konstrukcja szybko przekształca się w górę śmieci, które ścierają się na proch, to znaczy do stanu gdzie drobniej już się nie da. Zetrzeć na proch – znaczy odciąć od korzeni, tradycji, sposobu życia a przede wszystkim, zniszczyć moralny fundament. Dla społeczeństwa ostatnim stadium rozproszenia staje się chwila, w której przekształca się oni w nie związaną ze sobą grupę indywiduów. Powstaje zatomizowane społeczeństwo, ludzki proch, materiał budowlany dla Nowego Porządku Świata.

Chciejcie mieć obraz procesów zachodzących na poziomie globalnym? Spojrzyjcie na stół, za którym siedzicie. Stoją na nim różne przedmioty z różnych materiałów. Każdy przedmiot to pierwowzór danego narodu. Przedmioty są oryginalne i nie pasujące do siebie. Póki one są całe, nie da się stworzyć z nich czegoś jednolitego. Ale jeżeli je wszystkie, ceramiczną popielniczkę, plastik i papier zetrzeć na pył i zmieszać, wyjdzie jednorodna masa. Potem tę papkowatą masę bierzemy pod prasę i pod wpływem nacisku tworzymy coś nowego. To może być cokolwiek, dowolna konfiguracja, cech której trudno jest sobie nawet wyobrazić.

Zastosowanie strategii „szczurzego króla” wobec rozwiniętej cywilizacji powoduje jej dezintegrację i rozpad, ponieważ nie jest w stanie przetrwać bez kapitału społecznego opierającego się głównie na zaufaniu. Dlatego cały atak koncentruje się na zniszczeniu moralności. Wszelkimi sposobami wypala się pojęcie swój.

Konsumpcyjne społeczeństwo uczy: swoich w naturze nie ma. Wszyscy są obcy, wszyscy to potencjalne pożywienie. Najbardziej optymalne pożywienie to te, które znajduje się obok i uważane jest za swoich bliskich. I nie podejrzewają, że w rzeczywistości jesteś „szczurzym królem”. Oni ci wierzą, a ty ich pożerasz.

Takich „szczurzych królów” we współczesnym społeczeństwie jest coraz więcej. To są najgorsze drapieżniki. Oni łączą się w ugrupowania, rozpatrując rodaków jak bydło (żywność). Odkrywając „prawdę”, że swoje szczęście można zbudować na cudzym nieszczęściu, zaczynają działać otwarcie „pożerają” swój naród. Potem zaczynają zdawać sobie sprawę, że że najlepszym rozwiązaniem jest pożeranie pod zasłoną pięknych wyniosłych słów.

Z ekranów wylewają się potoki obietnic i górnolotnych słów o wolności i równości.

Początkowo „królowie” nie chcieli spełniać obietnic. To był dla nich tylko środek do wabienia „pożywienia”. Rywalizowali o kluczowe elementy społeczeństwa, żeby za zasłoną pięknych słówek pożerać swoich. Z każdym rokiem nabierali sił, robili się coraz silniejsi, przebieglejsi i niebezpieczniejsi.

Największym zagrożeniem jest dla nas, że z zewnątrz oni nie różnią się wcale od zdrowych członków społeczeństwa. Nauczyli się tak maskować, że wyglądają nawet lepiej od swoich uczciwych współtowarzyszy. Ale jeśli nie słuchać ich słów a spojrzeć na sytuację, nietrudno dostrzec naturę tych istot. Cała potęga ich umysłu i woli skupiona jest w wąskim egoistycznym sektorze. Zapomnieli, jak myśleć w kategoriach społeczeństwa i państwa. Oni myślą tylko o sobie i swoim potomstwie. Oni żywią się swoimi współtowarzyszami dokładnie tak samo, jak ten szczurojad. Jest ich wielu, są niezwykle plenni a ich liczba stale rośnie. Podzielili się na małych i dużych, dzieląc kraje na tereny łowieckie, miejsca polowań i żywienia.

04-skDrobne „szczury”, działają w sektorze kryminalnym, rozumują tak – leży pijany, w kieszeni ma pieniądze. Wszyscy jedno kto to weźmie. Jeśli tak, to dlaczego nie ja? I brał po cichu. Potem brał od półpijanego. Wyjaśnienie było inne: on i tak przepije pieniądze, a ja te pieniądze potrzebuję na słuszne sprawy.

A potem wpadł na pomysł: skoro brakuje wszystkim pieniędzy, wszyscy marnie żyją, to niech przeżyje najsilniejszy. Następnie wypatrywał ofiary, bił po głowie i grabił. W przypadku braku moralności i przeciwko takiej logice nie ma sensu oponować.

W biznesie logika najpierw doprowadziła do myśli, że człowieka można zwolnić, wyrzucić na ulicę. Myśl jest jasna: jeżeli nie wyrzucę to zbankrutuję, w sumie on i tak znajdzie się na ulicy a ja mogę razem z nim. Jeśli tam będzie, to lepiej beze mnie. I zwalniał.

Drugi etap: niech pracuje, ale wypłaty nie dostanie. Inaczej zbankrutuję i wszyscy znajdą się na ulicy. A tak przedsiębiorstwo pozostanie. I zaczynało się świadome zwlekanie z wypłatami.

Trzeci etap: na przykład, przedsiębiorca świadomie zaczynał robić szkodliwą dla zdrowia produkcję. Jeżeli będę myślał o losie nieznajomych ludzi, zbankrutuję. Niech sami o siebie dbają. Dla niego współtowarzysze byli niczym innym jak ciepłym żywym mięsem, które samo pełznie do ust.

Podobnie uzasadniali to politycy.

Pierwsze rozłożenie (destrukcja), zjadanie trupa, co jest oczywiste, że wykonanie tego jest nierealne. Logika: jeśli nie będziesz obiecywał gruszek na wierzbie, to cię nie wybiorą. Wybiorą kogoś innego kto obiecuje, gorszego od ciebie. Ponieważ w każdym przypadku społeczeństwo będzie oszukane, to w pierwszym przypadku lepiej nie być durniem, a w drugim wśród wybranych, niech to będzie drugi wariant.

Analogia drugiego etapu rozbiórki moralności, pożeranie półżywego współtowarzysza, to handel miejscami w swojej partii. Logika zrozumiała, na wybory potrzebne są pieniądze. Jeżeli zrobię z siebie „gimnazjalistkę”, pieniądze wezmą konkurenci. W sumie wszystko jedno kto weźmie pieniądze, w każdym przypadku będzie wybrany. I tak to jest nieuniknione, to niech lepiej wezmę ja, niż ktoś inny.

Trzeci etap, pożeranie żywego i zdrowe go współtowarzysza, – lobbying prawa szkodzący społeczeństwu. Logika jest ta sama. Jeżeli odmówisz brania udziału w grabieży społeczeństwa, ograbią go inni. Kanibalistyczne prawo nadal będzie forsowane, co za różnica kto to zrobi. Lepiej niech to będę ja.

Dzisiejszy polityczny publiczny sektor stanowi zgromadzenie „szczurów” ostatniego stadium. Nie mają żadnych świętości, nic osobistego, tylko biznes. I tego procesu nie można zatrzymać. Będą się doskonalić, podporządkowując racjonalnej logice.

Przedstawiciele rządu również za pomocą racjonalnej logiki stopniowo przełamali moralność. Najpierw wielu nieśmiało, kiedy im proponowano pieniądze. Potem łapówkę nazwali innym słowem, co usunęło odruch na słowo „łapówka” i proces się rozpoczął.

05-skTeraz już nikt nie brał łapówek. Teraz „otaczali”, „zanosili” i „cięli”. Teraz już byli nie złodziejami lecz szanowanymi członkami społeczeństwa, wykorzystującymi „okno możliwości”.

Stała się rzecz straszna, człowiek mógł handlować swoją czcią, honorem. Na pewnym etapie doszło do tego, że zaproponowano oficjalnie uznać: Po prostu zaproponowano, aby zalegalizować korupcję i defraudację środków publicznych, a wraz z nimi prostytucję. Przecież wszyscy wiedzą, co to jest! W tym czasie legalizację wszystkich tych trzech wad odrzucono, ale proces rozkładu toczy się dalej.

Praktyka pokazuje, że powstałe zjawisko, jeżeli ma korzenie w społeczeństwie i nic nie stoi mu na drodze, po pewnym czasie zostanie usankcjonowane.W dającej się przewidzieć przyszłości, jeśli nic nie powstrzyma trwającego procesu, zobaczymy to, czego dzisiaj nie możemy sobie jeszcze wyobrazić. Wszystko będzie na sprzedaż i do kupienia. Co nie da się sprzedać, to zniknie. Na przykład sumienie, dlatego, że ono w chwili sprzedaży odparowuje.

„Szczurzy królowie”, wpuszczeni do społeczeństwa, przekraczają wszelkie pojęcia logiki. Pojmują swój naród jako pożywienie. Pożywienie im posmakowało, to teraz już sami przejmują inicjatywę. Apetyty rosną, technika coraz doskonalsza, „szczury” zaczynają się grupować a między nimi zaczyna się konkurencja. Żeby było jasne, członkowie tych grup nie uważają konkurentów za swoich wspólników. Swoich (u konkurencji) z zasady nie może być. To partnerzy, którzy pomagając sobie wzajemnie pożerać współtowarzyszy.

Jak tylko partner słabnie, to pożerają go byli partnerzy. Nie, nawet nie byli. Pożerani i pożerający kontynuują bycie partnerami. Zaczęła się nawet rodzić nowa moralność, typu, nie ma się za co obrażać, sam jesteś sobie winny, że osłabłeś, ja tylko skorzystałem z okazji. Nie bierz niczego do siebie, to tylko biznes!

Nowe warunki rodzą nową logikę.Partnerstwo sprowadza się do pożerania słabego, kimkolwiek by ten słaby nie był, chociażby rodzonym bratem. „Szczury” pozostawały całe życie partnerami, aż do samej śmierci.

06-sk

Napis u góry: Urzędnicy. Na dole na gałęzi: Rosja

Naszkicowany nam obraz jest tylko bladym odbiciem obecnych obyczajów. Jak długo ludzie przyjmować będą za dobrą monetę słowa o wolności, szczęściu i równości, dopóki „pracować” elektoratem, chodzić na wybory, tak długo sami sobie nie będą w stanie uświadomić, że stworzony system, płodzi „szczurzych królów”.

Jedni ludzie dzisiaj pożerają drugich. Jeżeli „szczury” lśnią od tłuszczu, znaczy, że ktoś stracił życie. Wydaje się tylko, że słabe rozstały się ze swoimi portfelami. Nie, te procesy prowadzą do śmierci fizycznej najsłabszych członków społeczeństwa. Łatwo się o tym przekonać widząc dynamikę śmierci i liczbę urodzeń. Wymierają pod wpływem „szczurzych królów”.

Nie można winić ludzi za to, że nie mogą ukrócić korupcji, zepsucia i braku zasad, ze swoimi nieszczęściami, problemami osobistymi. Jest zbyt długi łańcuch przyczynowo-śledczy. Intuicyjnie domyślają się, że ich oszukują, ale nie wiedzą gdzie i jak. Sytuację trzeba natychmiastowo naprawić wprowadzając prawo o odpowiedzialność pracowników administracji. Nie ma odpowiedzialności bez przewidzianej z góry kary!

Tekst z filmu:

Michaił Reczkin: Stworzyliśmy cywilizację konsumpcyjną. Od przyrody bierzemy około 96-97 procent, a oddajemy jej wszystkiego prawie nic. A ponieważ cała natura jest rozumna, może podjąć decyzję i wybrać, jeśli odwrócimy się od niej to ona odwróci się od nas.

Dobro i zło, czarne i białe. Na przestrzeni wieków ludzkość balansuje między tymi pojęciami. Jeden krok w bok i katastrofa jest nieunikniona. Homo sapiens zostanie zmieniony przez nową cywilizację. A my ludzie ze swoją pewnością siebie nie jesteśmy nawet w stanie przyznać, że szczury posiadają rozum, inteligencję. W swoim życiu one kierują się nie tylko instynktem i sprytem ale również doświadczeniem, umiejętnością porównywania faktów w pamięci a nawet uczuciami.

Rattus sapiens.

Nie możesz zabić smoka, ponieważ
zabijając go sam się nim stajesz.
(Wschodnia mądrość)

[Admin ma poważne wątpliwości, czy jest to istotnie „mądrość”, czy też tak lubiana przez intelektualistów wschodnia pseudomądrość – admin]

Źródło: http://agaroza.com/post_1245153987.html
https://treborok.wordpress.com

Komentarze 43 to “Kanibalizm w oparciu o technologię „Szczurzy król””

 1. RomanK said

  Z powyzszej historii wazna informacja..dla POlakow…..
  Odpowiedz na to….dlaczego Polacy masowo opuszczja Polske od 1945 roku…masowosc uzalezniona jest tylko od restrykcyjnych przepisach emigracyjnych …czy to polskich, czy obcych
  Zobaczcie na masowosc list TW…tych upublicznionych …i nie mniejsze- jakie zostaly zachowane w sluzbie Krola Szczurow…

 2. Carramba said

  System korporacyjny. Piramidopodobny. Wierzchołek nie ma styczności z dołem. A jej warstwy, jak poszczególne stopnie w piramidzie, tak i w korporacjach, mają tylko styczność z tymi, które są bezpośrednio powyżej i poniżej. Na wzór systemu wartościowego i moralnego szczurów, działałoby społeczeństwo ” braci „, oparte o dobro wspólnoty. Wszystkie osobniki chcące żyć ponad stan i z tylko z pracy innych, byłyby z niego usuwane na zewnątrz, jako banici i bez prawa do powrotu. Być może taki system i społeczeństwo istniały już w dawnej Polsce, przed Piastami- Majordomusami, Piastunami, dawnych Władców tych ziem. Może, trzeba by przeprowadzić analizę, panujących wtedy zwyczajów. Na pewno ten system zwany demokracją, a będący czymś zupełnie odwrotnym, zakłamanym i niedającym możliwości do sprawdzenia ” wybranych ” przedstawicieli narodu, jest skończony. Do tego stopnia, że nikt nie wie czy wybór przedstawicieli jest prawdziwy. I czy można tych niezgułów, oraz skorumpowanych przez różne mafie polityków rozliczyć z korupcji. Ten system korpo jest niereformowalny, prowadzi tylko do upadku wartości, moralności i więzów rodzinnych. Nie tworzy on też postępu, jeżeli nie daje przewagi ( patenty) korporacjom. Jak to zmienić. Bez unieszkodliwienia wierzchołków piramid to niemożliwe. A jak usunąć wierzchołki. Zrzucić z góry na sam dół. Jak w Wielkiej Piramidzie. Albo stworzyć system bardziej wydajny i akceptowalny przez wszystkich. System Lechii. Jak Wały Chrobrego. Wszyscy mają głos tej samej wagi. W warunkach wojny i pokoju rządzi 12 wojewodów i jeden z nich dowodzi w sprawach wojny a drugi w sprawach pokoju. Prawo musi być bezwzględnie przestrzegane. Pieniądz mógłby być emitowany tylko w ilości mającej pokrycie w relacji do realnej siły nabywczej ludności. I ani zł więcej. Wprowadzić zakaz handlu dla jednostki w ilości większej niż dwa- trzy sklepy detaliczne na osobę- rodzinę. To zlikwidowałoby korpo sklepy. A bez tego pojawiłaby się szansa na uaktywnienie produkcji, zwłaszcza na wsi. Produkty z prawdziwego mleka etc. poprzez wspieranie finansowe tworzenia lokalnych firm np. Spółdzielczych, czy zrzeszeń gospodarzy, zamiast wielkich molochów, które w zasadzie produkują niejadalny erzatz. To samo dotyczy innych działów produkcji zwłaszcza wytwórczej. Tylko cła na towary powstające za lipną kasę banksterów, mogłyby zlikwidować tą nadpodaż i deflację. Trzeba ruszyć te piramidy, bo jak nie my to kto.

 3. Re: 2 Caramba…pisze m.in.,

  „(…) …Pieniądz mógłby być emitowany tylko w ilości mającej pokrycie w relacji do realnej siły nabywczej ludności. (…)…

  (jasiek z Toronto) Obawiam sie, ze to zdanie jest calkowicie falszywe (talmudyczne).

  =================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. yattakaj said

  AD2
  wpierwej weż tam Pani\Pan wejdź i zrzuć a zaś potem pogadMY,, ZLANI POTEM (zalani) ?

 5. Re: Artykul…

  SUPER FILM – Bardzo pozadany do ogladania i…obudzenia sie z zydowskiego (szczurzego) snu jakie nam Polakom zydowskie tyrrady aplikuja do glow…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczca.com

 6. RomanK said

  Panie Jasiu ..nie tylko Polakom..na to nie ma immunity zaden narod. Ale jest sposob….
  Recepta istnieje , stara jest ponad 2ooo lat…. Wystarczy otworzyc , przeczytac i stosowc…. wszedzie i zawsze- Mat ,10; 5- 40
  I to nie bez powodu Jezus podajac instrukcje przywoluje Sodome i Ghomore…….

 7. Re: 6 RomanK
  Mam duzo lepszy pomysl na „odszczurzenia” naszej Ojczyzny do tego stopnia, ze zydowskie szczury beda wpier…alc wlasne ogony…
  Sodoma I Gomora byla tylko malym dla sodomitow I gomorytek drobnym wydarzeniem…z ktorego praktycznie zadnego wniosku szczury nie wyciagnely…I jak do tej pory sa (przynajmniej sa o tym przekonani) bezkarni…
  Do czasu…Do czasu…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. RomanK said

  Nie watpie- panie Jasiu , ze pan ma..nie watpie…. Szkoda ,ze sw Mateusz juz umarl..mogl sie od pana duzo nauczyc….

 9. Widziałem walkę „glodnego” szczura (bardzo duży mutant)z moim kotem (podobny do rysia) broniącym w ogrodzie siebie i „swoje otoczenie”.

  Szczur był nie tylko agresywny, nie uciekał przed kotem ,rozpoczął walkę, którą ….przegrał.

  Kot otrzymał nagrodę a potem pomoc od weterynarza(podejrzenie o wściekliznę szczura).

  Zainstalowaąem zmienne „fale”, ultradźwiękowy odstraszacz jak i w ukryciu preparaty oparte na antykoagulantach (np. bromadiolon, flokumafen, difenokak) dostępne dla każdego.

  Artykuł jest bardzo interesujący ale szkoda,że nie wspomina o „falach” i kotach.

  Dodam, że do ogrodu ,w ciągu, góra 10 sekund,przybiegły inne,obce koty.Trochę mniejsze, pół dzikie.Patrzyły, były gotowe do walki z innymi szczurami,gdyby ten mutant miał „swoich” kumpli.

  Odczekały a po walce,dałem swojemu kotowi jedzenie a przy okazji…innym, dzikim kotom.

  Mój kot (mam kilka) jest na serio, duży i jest cholernym indywidualistą ale nie chce żyć na „wolności”. Lubi syna, 6 latka.Zna go od urodzenia.Nogdy nie zadrapał syna.

  Cytat z artykułu:
  „Jak tylko partner słabnie, to pożerają go byli partnerzy. ”
  Tak jak w strukturach mafii….Niestety.

 10. revers said

  Masa o mordercach Jaroszewiczów. „To Pruszków rozwalił grupę karateków. Przewierciliśmy im kolana”

  http://nczas.com/2018/03/18/masa-o-mordercach-jaroszewiczow-to-pruszkow-rozwalil-grupe-karatekow-przewiercilismy-im-kolana/

 11. revers said

  ad10 https://marucha.wordpress.com/2017/07/11/zabojcze-archiwum/

 12. semperparatus said

  A w W.Brytanii zaczęły się konfiskaty nieruchomości rosyjskich obywateli…to forma nacisku na oligarchów…żeby wystąpili przeciwko Putinowi…Teraz się mści deponowanie(zresztą ukradzionych chyba)pieniędzy na wrogim Zachodzie…
  Po raz kolejny widać jak „gniłyj zapod”szanuje prawo własności…To może być „kamyczek”który uruchomi lawinę…

 13. „(…) że stworzony system, płodzi „szczurzych królów”.”

  Hmm…
  Po pierwsze, użycie słowa „królowie” jest zabiegiem wielce podejrzanym. Pytanie, w jakim stopniu jest to czynność świadoma, a w jakim jest to tylko bezmyślne powtarzanie wytartych sloganów?
  Po drugie, według mojej logiki jest akurat odwrotnie; to same „szczury” tworzą takie systemy, w których bardzo łatwo im się żeruje.

  http://incogman.net/2014/04/no-white-country-is-safe-from-jew-rats/

  W 1986 roku Telewizja Polska wyemitowała film w reżyserii Andrzeja Czarneckiego, zatytułowany „Szczurołap”. Jest to bardzo dobry dokument, ale skojarzenia z pewną społecznością skazały go na zapomnienie. Nawet na Ychtubie i Ychguglach jest już niedostępny:

  http://www.youtube.com/watch?v=UKuLHN4

  http://video.google.pl/videoplay?docid=4818191287467466260#docid=4419385769582511299

  Zachowali natomiast inny film „Der ewige Jude” („Wieczny żyd”), jako „dowód” na „holocałst”. Jest to niemiecki film propagandowy z 1940 roku, a więc dyskutowanie o jego walorach poznawczych natychmiast wywołuje „giewałt”, oskarżenia o „antysemityzm”, rasizm, terroryzm, nawoływanie do… i temu podobne. Ministrem propagandy był wówczas Paweł Józef Goebbels, żyd, którego pochodzenie Ychpedia skwapliwie przemilcza. Zresztą, tak jak i innych licznych hitlerowskich zbrodniarzy.

  Wraz z powstaniem państwa Izrael, żydzi na całym świecie znacznie zwiększyli swoją siłę rażenia, zdolność do wywierania wpływu na światową politykę i opinie publiczne, cywilizację Chrześcijańską, którą stworzyli w miejsce Krystiańskiej, poddając Polskę i Polaków swojej szczurzej kontroli za pośrednictwem Yepiskopatu i Knesejmu. Izrael stworzyli Hitler i Stalin (obaj o poplątanych koszeniach) na polecenie syjonistów, tych, co to nazwisko sobie wzięli od szyldu, a teraz to siem nawet tytułujom baronamy. Wystarczy spojrzeć na działania współczesnych polityków, zakamuflowanych żydów, aby zrozumieć, że mechanizm szczurzego systemu działa bardzo skutecznie przy biernej postawie naszych biednych, otumanionych rodaków, kupujących żydowskie gazety wyborcze i inne, oglądających telawiwzyję itd.. Środki masowego przekazu „kupione” za pieniądz wydrukowany z nic niewartej makulatury skutecznie ukrywają prawdziwe cele i plany wobec gojów (bydła roboczego). Wystarczy przeczytać Talmud i Protokoły Mędrców Syjonu żeby przejrzeć na oczy. Jest jeszcze sporo takich, co ukradkiem podziwiają ychnią receptę na bogactwo, podziwiają jak zawłaszczyli uny sobie władzę kosztem bydła roboczego w zasadzie bez protestów i zdecydowanej reakcji „mniej wartościowego narodu tubylczego”, łaszą się po ochłapy z żydowskiego stołu zastawionego zawsze pasożydniczą wyżerką.

  W tym czasie rzekomo nasze prezydenty odwiedzajom żydowskie synagogi, co najmniej tak często, jak kościoły katolickie, i gratulujom żydom każdego bardziej znaczącego święta, nawet takiego, gdzie mordowali uny bezbronnych, kobiety, starców i dzieci. Zapalajom ychnie świece, ubierajom sobie mycki, jeżdżom do „muru szlochania”, oglondajom ychnie eksponaty w ychnich muzeach, zawłaszczonych lub wybudowanych przez katolików za katolickie pieniądze, przepraszajom na okrągło za coś, co w rzeczywistości nie miało miejsca, przepraszajom tych, których powinno się sądzić i skazywać w trybie natychmiastowym, i ciągle ym za cóś płacom. Ostatnio to już dudy smalone takie pierdolom, że głodnemu żydać by się zachciało. Uny srają w talerze, a te kreatury udające Polaków pucują te talerze swoimi jęzorami i jeszcze siem oblyzujom od łucha do łucha pokazując wielgom smakowytość zaserwowanych mecyji. „Nasi umiłowani” przywódcy polityczni i kościelni nie gardzą przysiadaniem się do jednego stołu z ludźmi (?), których ychnia religia nawet za ludzi nie uważa (tych przysiadających się).

  Świat zwariował!

 14. uczciwosc said

  dobre

 15. Marcin said

  Toz to historia „polskiej transformacji” he he. Fajnie podciągnięte pod erę pierestrojki i jej patologię i to chyba jest główne zadanie tego filmu. Wcześniej też nie było chyba kolorowo z tym szczurzym zagadnieniem ale nie umywa się do obecnego systemu globalnej kontroli społeczeństw i ich formowaniu, system który chce gnieść i lepić chociaż historia pokazuje że się jednak nie da ( sojuz sowiecki ). Mechanizmy odmoralniajace w sumie te same osadzone w inne ramy czasowe.

 16. guła said

  Panie Marku, być może to Żbik, lub jakieś „pokrewieństwo” Żbika.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Żbik_europejski

 17. Kar said

  ..panie Lipski (9), wynika/sugeruje pan, ze tylko mozna liczyc na kocie wsparcie w walce ze „szczurem”.., on (kot) maly niepozorny futrzak-indywidualista tez ich nie znosi…, i ze nie glosuje i nie nalezy do zadnych popapranych organizacji (jeszcze nie dal sie zrobic w ch…)

 18. Do 16.Tak ma Pan rację.Mój,cytowany kocur jest trochę podobny do żbika a nie do rysia. Przepraszam.

  W zachowaniu jest podobny do żbika ale i do Savannah.Był wychowany przez psa-suczkę.

  Mój kocur ,10-11 kilo , wysportowany, przyjazny do dziecka ale nie ma strachu przed szczurami, których jest bardzo dużo w metropoliach ale i w małych miejscowościach.
  Pies by szczekał, pogonił by tego mutanta-szczura. Kocur ,mój jest do dzisiaj, przez cały czas niezależny.Teraz reaguje tylko na syna.

  Specjalnie podałem informacje o kotach,gdyż szczury nie znoszą kotów.Koty nie dają się przekupić gdy poczują…wolność.Niestety mój nie chce żyć jako dziki kot.
  Próbowałem. Bez skutku.

  Czy (cytat)”dzisiejszy polityczny publiczny sektor stanowi zgromadzenie „szczurów” ostatniego stadium”?Nie wiem. Znam koty.

  Osobiście, uważam, (abstrakcja) za co przepraszam patriotów,za symbol Polski proponuję żubra, rysia ,kły kota.
  Orzeł był i jest w wielu krajach.

  Czy orzeł faktycznie symbolizuje wolność i zwalcza szczury wykorzystywane jako broń bilogiczną?

 19. Ad. Admin (komentarz)

  Admin ma poważne wątpliwości, czy jest to istotnie „mądrość”

  Wystarczy mieć świadomość, że wymyślił to „chiński uczony”. 🙂

  Młodzież chyba nie zna tego terminu… 🙂

 20. Marucha said

  Re 18:
  A co Panu zależy, żeby Pański kot żył jak dziki? I narażał się na niebezpieczeństwa?
  Każdy kot jest inny i wybiera sobie takie życie, jakie chce.

 21. Ad. 13

  „Szczurołap” – film.

  https://www.cda.pl/video/107646481

 22. revers said

  lub odmiany krotkonoznych psow mysliwskich, norowcow, zabujcow szczurow …

 23. Widzę, że temat się rozkręca. Dorzucę coś z własnego doświadczenia. Dawno temu mieszkałem na wsi. Nieopodal sąsiad miał dużą hodowlę świń. Prócz smrodu gratisowo mieliśmy szczury, bo jak wiadomo szczury kochają towarzystwo świń. Nie było sposobu na tych nieproszonych gości, aż do momentu, kiedy za dobrą radą pewnego poczciwego staruszka zaczęliśmy hodować perliczki. Wiecie, to takie ptaszki, których krzyk przypomina ludzkie przekleństwa. Normalnie nawołują się dźwiękiem podobnym do „Psia krew! Psia krew!”, a gdy się zdenerwują, co często im się przytrafia, krzyczą „Kurwa mać! Kurwa mać!”.

  I co się stało? Bez próśb, błagań, szczurołapów, nakazu eksmisji i innych procedur szczury spakowały swoje tobołki i wyniosły się w ciągu jednej nocy.

 24. Do 17.Podałem specjalnie przykłady z kotami.Dzięki za zrozumienie.
  W kocie rozgrywa się walka o przetrwanie, która czyni go czasami bezwzględnym, np. wtedy kiedy zagryza nowonarodzone kocię, tylko dlatego, że inny kocur jest jego ojcem.
  Dalej.
  Rodzaj agresji występuje również kiedy koty walczą o samice, jednakże występuje także w walce o terytorium.

  Najważniejsze – spokój, zaufanie do zachowań twoich kotów .Faktem jest że jeszcze „żaden kot(kocur) nie dal sie zrobic w ch…)”.Od tysięcy lat.Tak popularny…w starożytnym Egipcie i w Skandynawii, pomimio..szczurów.

 25. NICK said

  Można być ‚kociarzem’.
  Zbyt nakręcać się?
  Nie wolno.

 26. Marcin said

  Na szczury najlepszy jest Jack Russell

 27. Do 25.Bingo. One są znakomite.
  Do 24.Od drapieżników, można się wiele nauczyć. One się nie boją „szczurów”.

 28. NICK said

  Ad 26.
  Można.
  A dlaczego tak długo i ciągle i wciąż?
  Nauczyłem się.
  Idę wyżej.

 29. Kar said

  ..akcja Jack Russel godna podziwu…zadnego paktowania..zadnych ukladow…za kark dziada ostrymi zebami..kilka potrzasniec i nieboszczyk..szybko-sprawnie i prawnie..zadnych holocaust wydmuchanych cyfr i wyciskania mamony..

 30. zdzich said

  artykul na 5+ przedstawia dramat cywilizowanej i wynaturzonej ludzkosci w sposob subtelny.

 31. Re: 8 RomanK.

  Faktycznie…Niepowetowana strata dla sw. Mateusza…
  Ale poki, co, nie jestem swietym i nie mam zamiaru uzywac swietych narzedzi wobec szczurzego (zmijowego) plemienia…I trzeciego policzka nadstawiac nie zamierzalem i nie zamierzac nie bede…
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 32. NICK said

  Miło czytać ZGODĘ.
  Pp Jaśka z Toronto i RomanaK z Teksasu.
  Miło.

 33. Re: 31 NICK
  Kazdego opier…ole, kto pisze bzdury I kazdy mnie moze opier…olic jesli ja pisze bzdury talmudyczne…
  Prawdziwego przyjaciela poznaje sie po tym, jak ci powie co o tobie mysli prosto w twarz w przeciwienstwie do wrogow…bez znaczenia na konsekwencje (z k…stwem nie ma zadnego kompromisu)

  Mam od bardzo dawna dosc zydowskiego „wazeliniarstwa” I talmudycznego kur…estwa…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 34. A teraz z trochę innej beczki. W wydanej w 2000 roku książce „First Person” Władimir Putin, wtedy nowy prezydent Rosji, zaskakująco szczerze opisywał swoją karierę oraz dzieciństwo i młodość spędzoną w Leningradzie (St. Petersburgu). Mieszkał tam z rodzicami w komunalnym mieszkaniu w fatalnych warunkach.

  „Wówczas odebrałem szybką i trwałą lekcję o tym, co znaczy zostać zapędzonym w kąt. Przy wejściu na klatkę kłębiły się hordy szczurów. Z moimi przyjaciółmi ganialiśmy je z kijami. Raz wypatrzyłem wielkiego szczura i zacząłem ściągać go po schodach, aż zapędziłem go w kąt. Nie miał już gdzie uciekać. Nagle zaczął się wyginać i rzucił się na mnie. Byłem zaskoczony i przestraszony. Teraz to szczur ścigał mnie. Na szczęście byłem odrobinę szybszy i w ostatniej chwili zatrzasnąłem mu drzwi przed nosem”. – Opisywał swoje doświadczenia Putin.

  A czy teraz Rosja czuje się zapędzana w kąt przez szczury? Dziś jest Pan o wiele bogatszy w doświadczenia niż w dzieciństwie, Panie Putin. Mam wielką nadzieję, że pomoże Pan światu, a szczególnie swoim braciom Słowianom w odszczurzaniu, bo jest pan chyba jedyną osobą, u której taką nadzieję można złożyć. Jeżeli się mylę, to pozostaną nam już tylko koty, psy i perliczki.

 35. NICK said

  amen.

 36. Re: 34 Hulajdusznik…
  Mam wrazenie, ze nie zwraca pan (baczniejszej) uwagi na polityke Putina I jego ministrow, ktora nie byla i nie bedzie agresywna do nas Polakow m.in., slabosci Rosjanow do nas (ot taki rosyjski sentyment).
  Owszem, jest taka mozliwosc, by Rosja nam w sposob konstruktywny pomogla (mam na mysli: realna pomoc, lecz nie w sensie politycznej dominacji czy gospodarczego niewolnika), bysmy staneli na wlasnych patriotycznych Prawa Naturalnego nogach pod warunkiem jesli wiekszosc Polakow na taki krok sie zdecyduje odrzucajac zachodnio-zydowska polityke talmudu oparta na wykorzystywaniu, oszukiwaniu i okradaniu…(i oglupianiu)…
  Wszystko jest mozliwe, lecz nie jest to mozliwe (a wrecz wykluczone), by Rosja rozpoczela rozmowy z przedstawicielami „zmijowego plemienia” reprezentujacymi RP (czyli „kneSejmem)…
  Reasumujac: Rosja cierpliwie czeka na „islandzki model” przejecia wladzy przez Polakow w Polsce przynajmniej na okres 90 dni, co jest do przeprowadzenia bez wiekszych turbulencji…

  ==================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 37. Boydar said

  „… i perliczki …”

  Perliczka bywa faktycznie zawzięta, ale stawiałbym na ichneumony (mangusty). Niby też szczury ale jakże cudownie pożyteczne (Kipling, Rikki-Tikki-Tavi).

 38. Re 36:

  Panie Jaśku, ja zwracam moją uwagę na całą tę grę w ciuciubabkę. Śledzę to wszystko, co się wyprawia bardzo, ale to bardzo bacznie. Powiem Panu jedno, że pobożne życzenia, nawet moje pozostaną raczej w sferze marzeń, przynajmniej do czasu, kiedy ktoś z rodzaju ludzkiego będzie miał pewność, iż jednym ruchem unicestwi centrum parchijarchów, mówiąc przy tym „szach i mat!”. Pomoc będzie potrzebna potem, do odszczurzania. Resocjalizacja nie wchodzi w grę, bo z gnidy wykluje się tylko wesz, nic innego. Czy szachistą rozgrywającym jest Putin? Wątpię. Zwracam się do niego symbolicznie, bo uważam, iż reprezentuje on dobre i mądre w zamyśle siły. Wątpliwości jednak pozostaną, chociaż i tak nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ w pokładaniu nadziei na pozbycie się „szczurzej plagi” nie ma żadnej innej, dobrej dla nas alternatywy.

 39. Re: 38 Hulajdusznik.
  W.Putin (DUMA FR) wykazuje dalekosiezna cierpliwosc nie tylko wobec nas Polakow, ale rowniez wobec zydowskiego „zachodu” I wogole nie uprawia gry w „ciu-ciu-babke” z zydowskimi prowokatorami. Nie ten caliber ani nie ten status polityczny. Jesli natomiast Polacy zostana „popedzeni” przez „kneSejm” I osrodki masowego razenia do rozgrywek zbrojnych z Rosja, to sila rzeczy odzew Rosji moze skonczyc sie dla nas bardzo tragicznie (I nie zostanie „kamien na kamieniu”)…

  Wracajac do polityki zagranicznej Rosji, to prowadzi ja bardzo poprawnie I skutecznie, a W.Putin jest jednym z czterech, ktorzy ta polityke tworza…
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 40. Ad. 38

  Resocjalizacja nie wchodzi w grę, bo z gnidy wykluje się tylko wesz

  Trzeba wmontować w system „sumowanie równoprawnych indywidualizmów”. Jak to rozumieć: ano każdy jest indywidualnością, ale od każdego można oczekiwać umiejętności (chęci!) współpracy z innymi. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest empatia, bezinteresowny wysiłek, DAWANIE, wszędzie tam odkryją karty… Psychopata czuje instynktowny opór przed DAWANIEM, jeśli on nie ma z tego żadnej korzyści… Wrażliwość na cierpienie, reakcja na cierpienie innego…
  Logika, retoryka pozwoli na wskazanie tych, którzy myślą pokrętnie (a więc wpływ na prawo).
  Zabawy dziecięce zbiorowe winny wzmacniać pozytywne cechy psychiki.
  To wszystko łatwo się pisze, ale to jest naprawdę długi marsz…

 41. Voodoosch said

  Nie ma szans na poprawe. Wszystko za daleko zaszlo, zeby cos zmieniac. To jak organizm opanowany przez zgnilizne – jesli przejmie zbyt wielka czesc to juz nie ma odwrotu, musi umrzec. Dlatego nie bedzie poprawy, nie bedzie reform, ani nawet rewolucji, aby poprawic zaistnialy system. Tutaj panowie tylko w gre wchodzi naturalna smierc system, ktory poprostu zgnije lub juz w konwulsjach strzeli sobie w leb (globalna wojna).

 42. Voodoosch said

  Spoleczenstwo (ogolnie) w 80% jest po prostu zle moralnie. Gdyby postawic dzisiejszego typowego obywatela Swiata Zachodu w zamknietym pokoju z dzieckiem, zaoferowano kilkadziesat tysiecy dolarowi za skrzywdzenie go i dodatkowo zapewnionoby, ze nikt, nigdy nie dowie sie co tam sie wydarzylo to z osmiu na dziesieciu zrobiloby dziecku cos zlego – jedni cos mniej zlego, a inni cos bardzo zlego.
  Ten swiat jest zly i zasluguje na Armagedon, Katharsis.

 43. Re: 41 Voodoosch…
  Jesli jest szansa nawet w 1% opartej na 1% tych swiadomych I nieskorumpowanych, to nalezy taka szanse wykorzystac, a reszte zostawmy do zalatwienia Samemu Bogu. Niech On sie martwi I co zdecyduje…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.