Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Janek o Dobre rady, ale diagnoza …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Sanocki: W łapach kota Prezesa

Posted by Marucha w dniu 2018-03-27 (Wtorek)

Polska branża hodowli zwierząt futerkowych należy do potentatów światowych. Jesteśmy drugim producentem w Europie i trzecim na świecie. Roczne przychody branży sięgają 600 mln euro, a eksport przynosi Polsce 1,3 mld zł.

W Polsce funkcjonuje 1114 ferm hodowlanych, zatrudniających 13 tys. osób.

I nagle cała branża, kilkanaście tysięcy ludzi, tysiąc ferm, miliardy dochodu – wszystko to pójdzie w diabły. Do Sejmu wpłynęły dwa zgodne projekty ustaw zakazujących hodowli zwierząt futerkowych – jeden wniosła grupa posłów z PiS, drugi z PO. Obydwa przewidują likwidację całej dochodowej branży w imię jak to określają autorzy – „dobrostanu zwierząt”.

A ponieważ i partia rządząca i największa opozycyjna są w tej materii zgodne – to branża futrzarska zostanie w Polsce zlikwidowana. Rozkaz już został wydany. Po stronie Platformy zwyciężyły lewicowe tendencje rosnące w tym ugrupowaniu od dawna, a po stronie PiS?

Po stronie PiS ani chybi zwyciężył wpływ kota Prezesa. No bo czyj? Gdyby Prezes hodował pytona, co rano rzucał my do pożarcia myszy (też zwierzęta futerkowe) do głowy by mu nie przyszło litować się nad losem norek. Ale kot – ulubieniec Wodza jest też futerkowcem i w imię solidarności wszystkich futerkowców wymógł na swoim właścicielu ochronę ustawową swoich kuzynów z polskich ferm. Tak co ty poczniesz? Na kota Prezesa nie ma rady.

Czy jednak w tej poważnej sytuacji żarty z kota nie są przypadkiem niestosowne? To trochę jak żartować na pogrzebie i to pogrzebie całej branży, likwidacji tysięcy miejsc i wymiernej szkody gospodarczej dla Polski.

Skąd wzięło się to szaleństwo, które – w imię „dobrostanu zwierząt”- każe likwidować tradycyjną działalność człowieka jaką jest hodowla czy myślistwo? Skąd i do czego nas zaprowadzi? Bo przecież jak już zlikwidujemy hodowlę futerkowców w imię dobrostanu norek, to stanie na porządku dziennym „dobrostan” trzody chlewnej, kur czy baranów.

A co to świnia nie ma prawa do „dobrostanu” tak jak szynszyle czy lisy srebrzyste? Oczywiście, że ma i wkrótce bojownicy o „dobrostan” zwierząt ruszą na kolejny odcinek frontu.

Co prawda Prezes – o ile mi wiadomo – przynajmniej w domu nie hoduje żadnej świni, ale nie wiadomo czy te inteligentne w końcu zwierzęta, nie mają lobbystów w jego otoczeniu. Podobnie kury, zwłaszcza kury domowe.

Tak więc tendencja jest wyraźna – zwierzęta, w zamierzeniu bojowników o „dobrostan” muszą zostać zrównane z prawami ludzi, a nawet dostać prawa większe. Może zatem jeszcze nie dziś, nie jutro ale już wkrótce będziemy musieli pożegnać się z tradycyjnym schabowym, golonką a nawet jajeczkiem i oscypkiem bo nie da się tych produktów uzyskać bez naruszania dobrostanu świń, kur i owieczek. Dobrostan bacy nie jest istotny.

I nie ma tu żadnych żartów – radykalni obrońcy zwierząt są zwolennikami tzw. weganizmu. Rezygnują z jedzenia nie tylko mięsa, ale też produktów, których wytwarzanie wiąże się z eksploatacją zwierząt, takich jak: nabiał (w tym jajka) czy miód. Weganie nie stosują kosmetyków i nie kupują ubrań powstałych z odzwierzęcych surowców (skóry, futra, wełna, jedwab), nie biorą udziału w rozrywkach, w których wykorzystuje się zwierzęta jak polowania, zoo, rodeo, czy cyrk.

I – Szanowny Czytelniku – jakby Ci się poglądy weganów nie wydawały śmieszne i marginalne, to mnie nie jest do śmiechu. Zwolennicy całkowitej likwidacji własności, wspólnego uprawiania ziemi, ba – nawet wspólnego posiadania żon też wydawali się w połowie XIX wieku nieszkodliwymi wariatami. Aż w końcu wywołali w Rosji rewolucję i wcielali swoje poglądy w życie przez trzy pokolenia. I co z tego, że głosili likwidację kary śmierci i więzień kiedy wymordowali kilkadziesiąt milionów ludzi, a cały kraj zamienili w więzienie.

Nie ma gwarancji, że wariaci potępiający zjedzenia jajka byliby dla nas bardziej wyrozumiali niż bolszewicy. A już my jajcarze bylibyśmy najsurowiej ścigani. Jajcarze jako awangarda kontrrewolucji! I do tegośmy doszli oddając rządy w łapy kota Prezesa!

Janusz Sanocki
Za: prawica.net
https://konserwatyzm.pl

Komentarzy 13 to “Sanocki: W łapach kota Prezesa”

 1. witek said

  Ta pierwsza ” dama” to pani poseł Wiśniewska, pupilka ojca dyrektora.
  Ma ( albo miała bo nawet sporadycznie nie słucham już tej szczekaczki) swoją audycję, podczas której o PO wypowiada się”
  – drogi ojcze ta targowica…
  Ciekawe jak tę panią mozna zdefiniować?
  Sterczy toto w holu parlamentu UE i wrzeszczy
  – precz z futrami!

  Boże, kto takie wariatki wybierał?
  I kto jeszcze słucha tego zdradzieckiego radyja ?

 2. revers said

  nastepne w kolejce stoji przemysl drobiarski bo kury nie takie, i nie takie jajka znosza lub z braku unijnych klatek jak tez zabezpieczenia przed ptasia grypa.

  no i trzoda chlewna i hodowlana bo za duzo mleka daje nie unijnego. A przeciez w Izraelu mieso sie juz drukuje na 3D drukarkach.

 3. witek said

  Rozmawiałem ostatnio z rolnikiem.
  Jak oni się curva boją tych debili z PO-PISdu!
  Nie daj Boże zauważą padłą zwierzynę
  ( nieważne czy zdechłą ze starości czy po zderzeniu)
  Od razu toto zakopują w tajemnicy by się urzędasy z agencji rolnych nie dowiedziały
  Boją się żeby im debile nie ogłosili jakiegoś kolejnego „pomoru”
  I nie wybyli całych hodowli, jak Jurgiel
  Mówią, że tego to nawet ich ojcowie za okupacji nie pamiętają!
  Ot i wolna Polska przypełzła….

 4. Marcin said

  Czy istnieje chociaż jedną gałąź przemysłu,rolnictwa, czegokolwiek w polskich jeszcze rękach której dni nie są policzone w Zydolandii nr3? Przecież to są stanowiska pracy,to są niespłacone kredyty,to są często rodzinne inwestycje i lata przyuczenia? I tak to teraz wszystko zniszczyć? Te knesejmowe nieroby nadają się tylko do utylizacji wraz ze swoim elektoratem.

 5. Boydar said

  @ Info od Pana Witka (3)

  Jakie te rolniki mądre wszystkie, a w najbliższych wyborach i tak zagłosują na największego chu~ja we wsi. Stawiam ruble przeciw orzechom.

 6. Z krowy i ze świni (skóry)…buty i kurtki. Z gęsi , pierze, kołdry, z owiec (skóry) kurtki, płaszcze, z bobtalii (psy) wełna. Z włosia ogona konia ,smyczki dla skrzypiec, kontrabasów.Itd.Lista jest ogromna.
  Pomijam dzikie koty, dziki, zające, lisy, myszy, szczury, węże, orły, bażanty,żaby, ślimaki, chomiki itd.Pomijam kozy…

  EU zachodnia,122 metrów za Nysą już się cieszy,z decyzji PiS i PO,gdyż zyski z hodowli zwierząt futerkowych gigantycznie wzrosną.

  W tej sytuacji,Polacy będą hodować 122 metrów za Nysą,jak to już ma miejsce.

  W Brandenburgii i w Bawarii już wznoszą toasty za popisowych polityków w Polsce 2018.

  Ja mam tylko na mięso….króliki(dla własnych potrzeb)ale sąsiad ma nutrie i norki.Inny posiada fajne żmije (nie mylić z teściową).Oczywiście,z dokumentami od weterynarza.ale 122 metrów za Nysą.
  Pomijam biopaliwo w Polsce 2018

  Cytat:
  „Hodowle w Polsce objęte są nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej, Inspekcji Ochrony Środowiska oraz Inspekcji Budowlanej. Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych zajmuje się certyfikacją ferm, które stosują dobrą praktykę hodowlaną (dobrostan, standardy żywienia, higiena i bioasekuracja).”

  Decyzja PiS to atak na „przemysł” w Polsce 2018.
  Dodam. Nawóz zwierząt futerkowych stosowany do użyźniania gleb i zastępuje te przemysłowe. W setkach tysięcy ton.Amen.

 7. Rob said

  A co ze świniami prezesie?
  Kaczyński zastanawia się czy nie wprowadzić zakazu hodowli świń.
  Spowodowało to mocną panikę wśród posłów PiS i PO!

 8. Kuzyn prezesa bardzo kocha zwierzatka -ale nie znosi dzwieku dzwonow Koscielnych- co sie przeklada na pisustawy

 9. karol said

  Tym skurwielem jest ten od abonamentu gnida komunistyczna , nieudacznik menel pochodzacy z ubeckiej pijackiej rodziny Czabanski , ktory jest przyjacielem Zakowskiego nic nie zrobil w kwesti abonamentu to wzial sie za zwierzaki , taka pluskwa od wszystkiego , czyli od niczego .

 10. Kapsel said

  Ekowywrotowcy zagrażają życiu ludzkiemu

  Problem ze szkodliwą działalnością ekologów polega na tym, że ściągają na nas zagrożenie życia. Dla ekologów więcej warte jest życie szczura niż człowieka. Często te same osoby, które bronią szczurów, są za legalnym zabijaniem dzieci chorych.
  (…..)
  Istnieje też czynnik religijny, który może być trudnym do uświadomienia powodem szkodliwego działania ekowywrotowców. Chodzi o wywrócenie do góry nogami porządku zaprowadzonego przy założeniu świata. Uważa się to za naturalny sposób powstania porządku na ziemi i dlatego często posługujemy się określaniem prawo naturalne.

  Faktycznie jednak są elementy tego prawa, które powstały z woli Boga, po uwzględnieniu co dla ludzi jest najlepsze. Bóg Noemu po wyjściu z Arki pozwolił zabijać zwierzęta w celach spożywczych. Już wcześniej w Edenie człowiek dostał prawo panowania nad zwierzętami. Bóg zapowiedział, że nie tylko każde zwierzę odpowie za zabicie człowieka, ale także każdy człowiek zabijający innego powinien ponieść karę śmierci. Ten porządek jest obecnie burzony i zabrania się nie tylko zabijania zwierząt niebezpiecznych dla naszego życia, ale zniesiono także karę śmierci za zabójstwo człowieka.

  Wszystko to służy zaprowadzeniu Nowego porządku Świata według masońskich instrukcji. W świecie tym nasze ciała po śmierci mają być pożywieniem dla zwierząt. Ludzie nie mają nad nimi panować, mają być im równe, a faktyczną władzę mają sprawować tylko ci, co to wszystko wymyślili. Dla tych zwyrodniałych elit zabicie zwierzęcia jest drobiazgiem, oni zabijają nawet ludzi. Nam jednak odmawiają prawa do samoobrony, ponieważ ludzie umiejący zabijać zwierzęta mogą też potrafić się bronić przed ich zwyrodniałymi rządami.

  Chodzi o wyhodowanie całkowicie apatycznych robotników, niezdolnych do samodzielnego myślenia i samoobrony. Jest to proces odczłowieczenia ludzkości i sprowadzenia nas do roli narzędzi mówiących.

  http://superfakty.info/artykul/ekowywrotowcy-zagrazaja-zyciu-ludzkiemu

 11. Kuntakinte said

  Ciekawe co Pan Kaczynski sadzi na temat uboju rytualnego zwierzat?

 12. Joe said

  Pan Kaczynski caly czas wykonuje zadanie uboju Patriotow …a reszte traktuje jako przykrywke….haselka : podatki to jego specjalnosc.
  Zawsze POtykal sie o wlasne nogi…moze i tym razem.

 13. Krissiak said

  Nie wszystko można i nie wszystko trzeba tak znowu na te pieniądze przeliczać. Sklepy zamknięte w niedziele też generują straty idące w miliony i jakoś nie widzę oburzenia tym faktem u autora artykułu. Jestem za likwidacją ferm futerkowych.

  ——
  Generują straty??
  Nie generują dodatkowych zysków!
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.