Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Minister Ziobro zrobi porządek z filobanderyzmem w polskich organach ścigania?

Posted by Marucha w dniu 2018-03-28 (Środa)

[Gówno zrobi – admin]

Dziś w Olsztynie rozpoczął się proces Polaka oskarżonego za antybanderowskie wlepki, które śledczy nie wiedzieć z jakich przyczyn uznali za antyukraińskie. „Co za głupota! Co na to prokurator generalny Zbigniew Ziobro?” pyta na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych znany działacz kresowy ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Tymczasem ekspert ds. bezpieczeństwa państwa dr hab. Andrzej Zapałowski zwraca uwagę na fakt, iż Prokuratura Rejonowa w Przemyślu odmówiła śledztwa w sprawie budowy nowego banderowskiego nielegalnego pomnika!!!

„Informowałem o tym wcześniej. Wiem, iż w tej sprawie doniesienie złożył także Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków” przypomniał Zapałowski.

„Nielegalna budowa miała miejsce na terenie będącym w rejestrze zabytków. Wskazałem w czasie przesłuchania na Policji materiały i nazwiska osób, które kilkanaście lat temu w tym samym miejscu fotografowały się, po usypaniu nielegalnego pomnika ku czci UPA. Oczywiście są tam osoby zaangażowane w oskarżenia kibiców, iż czasie Panachidy w Przemyślu w 2016 roku naruszyły tą polityczną procesję. Tutaj Prokuratura w Przemyślu staje „na głowie” aby udowodnić winę, podobnie jak w sprawie antyukraińskiego okrzyku w czasie „Marszu Orląt” w Przemyślu. Mamy już kilka spraw, gdzie opieszałość Prokuratury w Przemyślu w sprawach banderowskich aż razi.

Przykładem tu jest brak postępów w śledztwie w sprawie ukraińskich studentów promujących banderowska flagę. Także mamy wiele innych przykładów umarzania spraw składanych przez Polaków w sprawie promocji banderyzmu w Przemyślu. Tej sprawy tak nie zostawimy i wkrótce powiadomimy najważniejsze organy w Polsce dokańczając większy pakiet załączników. Ten temat pokażemy także w kampanii parlamentarnej” – zapowiedział, wyliczając sytuacje, w których polskie organa ścigania stanęły po stronie banderowców.

W tym kontekście nie należy zapominać, że banderyzm powinien być ścigany z urzędu jeszcze zanim przyjęto budzącą taki sprzeciw antypolskich środowisk ustawę o IPN, ze stosownych paragrafów kodeksu karnego, penalizującego szerzenie nazizmu i innych totalitaryzmów. Banderyzm bowiem to nic innego, jak tylko nazizm, tyle że w wersji ukraińskiej.

Pytanie, czy minister Zbigniew Ziobro zrobi porządek z filobanderyzmem zdarzającym się, jak widać na wyżej przytoczonych przykładach, wśród przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości?

Anna Wiejak
http://prawy.pl

Komentarzy 14 to “Minister Ziobro zrobi porządek z filobanderyzmem w polskich organach ścigania?”

 1. Gość ziobrolog :-) said

  Zrobi zrobi. Tylko najpierw trzeba mu złamać z jedno ziobro. 🙂

 2. Adam said

  Na razie pisqurwy robią porządek z Batalionami Chłopskimi, stając po tej samej stronie co SS-Panzer-Division „Wiking“,

  http://www.prawica.net/10017

 3. Inkwizytor said

  ziobro jedynie co moze zrobić to jak mówią Ruscy „минет” bnaderowcom 🙂

 4. KOJAK said

  ZIOBRO ZROBI PORZADEK ? CZY KTOS TU POSTRADAL ZMYSLY I ZIDIOCIAL ? TEN ZDEGENEROWANY GLUPEK JEST BEZ ZASAD MORALNYCH I JAKIEJKOLWIEK PRZYZWOITOSCI ! ( UDOWODNIL TO CHOCAZBY PRZY SPRAWIE MORDERSTWA STACHOWIAKA BRONIC POLICYJNYCh ZBRODNIARZY PRZED ZARZUTEM MORDRSTWA !) TAK MOZE POSTPEPOWAC TYLKO SKONCZONA KANALIA !) TEN SKONCZY GLUPEK PRZYPOMINA NAWIEDZONEGO IDIOTE ZETEMESOWCA Z CZASOW P R L !!!

 5. revers said

  .http://ksi.btx.pl/jpg/2018/wlepki/1.jpg

  .http://ksi.btx.pl/jpg/2018/wlepki/2.jpg

  http://ksi.btx.pl/index.php/aktualnosci/503-zadenuncjowany-przez-pracujacych-w-olsztynie-ukraincow-polski-patriota-antybanderowic-w-sadzie

 6. revers said

  ad4
  alez to widac …

 7. Bogusz said

  ad 4. Ej panie Kojak, odpuść pan trochę, może nie jest najlepszy ale widzi pan lepszego ??

 8. jazmig said

  Ziobro nic nie zrobi, bo sam jest filobanderowcem.

 9. irtur said

  …wa mać, żeby nas Polaków eskalowano we własnej Ojczyźnie…

 10. KOJAK said

  OD 7 ! Panie czy pan umiesz czytac ze zrozumieniem i czy pan masz moralnosc ? Pan mowisz jakl cymbal , bo jak okreslic osobe ktora broni policyjnych mordercow i uwaza ze to nalezy odpuscic ! Lepsi sa oczywiscie ! Musza rzadzic Polacy a nie syjonistyczni pajace wycierajacy sobie gebe Polska jak PIS !!! Masz pan mozg wyprany przez PIS i cymbala Ziobro ! Orzezwij sie pan z pisowskiego zaczadzenia i zamulenia glowy !!!!! Slyszalem przed chwila jak pana idol Ziobro mowil o sprawie Piskorskiego w Radiu Maryja ! Skonczone bydle i tyle PIskorski jest trzymany przez dwa lata w wiezieniu bez przedstawienia zarzutow a dla bydlaka Ziobro to w porzadku i zgodnie z prawem ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 11. AlexSailor said

  @Bogusz

  Halo, tu Ziemia.
  Proszę się wybudzić.

 12. AlexSailor said

  @Intur

  A jak ma być inaczej, skoro Polacy zgadzając się na wszystko.
  Za taką sytuację, jedną, jak w Olsztynie czy Przemyślu, min. każdego rządu powinien być przeczołgany w parlamencie, a za trzy wywalony na zbity pysk.
  A jak nie, to z całym rządem.
  Takich sytuacji są dziesiątki, jeśli nie setki.
  I nic.
  Natomiast obecnego min. niektórzy nawet chcieliby widzieć prezydentem.
  Patrioci oczywiście.
  To jak ma być.

 13. Judasz said

  Proszę o jeden przykład sprawy którą Ziobro doprowadził do końca, bo gadane to chłopina ma.

 14. Bogusz said

  ad 10 Wydaje mi się, że pan byłby tym najwłaściwszym, proszę kandydować, na pewno będę na pana głosował

Sorry, the comment form is closed at this time.