Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Co powiedział prezydent Izraela?

Posted by Marucha w dniu 2018-04-13 (Piątek)

Prezydent Andrzej Duda i medialni klakierzy „dobrej zmiany” starają się wmówić, że podczas wczorajszego wystąpienia izraelskiego prezydenta Re’uwena Riwlina w Oświęcimiu nie padły słowa o współudziale Polaków w Holokauście, o czym szeroko rozpisują się tamtejsze gazety.

Z informacji dostępnych na stronie izraelskiego resortu spraw zagranicznych wynika jednak, iż Riwlin wyraźnie mówił o „polskiej ziemi umożliwiającej egzekucję w imię przerażającej ideologii Hitlera”, a także o „fali antysemityzmu spowodowanej nowym prawem”. [Tyŝ, parszywy śmieciu, jeszcze antysemityzmu nie widział – admin]

Duda zaprzeczył na Twitterze, aby podobne słowa padły z ust jego izraelskiego odpowiednika, tym samym krytykując cytaty przytoczone przez czołowe izraelskie media.

Okazuje się jednak, że informacje o skandalicznym wystąpieniu Riwlina nie są jedynie medialnym kłamstwem, ale pojawiły się chociażby na stronie izraelskiego ministerstwa spraw zagranicznych, które zamieściło oficjalny komunikat rzecznika syjonistycznej głowy państwa. Ze słów Riwlina wynika więc jednoznacznie, że obciąża on Polaków za Holokaust, stawiając ich w jednym szeregu choćby z Niemcami.

Izraelski prezydent przede wszystkim żądał wczoraj, aby „ze względu na szczególne związki żydowskie z Polską ” nasz kraj „nadal angażował się w kompleksowe i nieograniczone badania nad wydarzeniami z okresu Holokaustu”. Riwlin stwierdził, że Izraelczycy doceniają zaangażowanie osób, które w trakcie II wojny światowej decydowały się ratować Żydów, ale jednocześnie zwrócił uwagę na „inne zjawiska, ludzi, którzy mordowali i dziedziczyli majątki”.

Zdaniem Riwlina Holokaust był wynikiem nazistowskiej ideologii, która „rozkwitła na polskiej ziemi”, zaś choć Niemcy ponoszą za nią główną odpowiedzialność „mieli też pomocników”, a mieli nimi być także Polacy, których wymienił on w jednym rzędzie z Francuzami, Holendrami, Belgami, Litwinami i Ukraińcami. Izraelski prezydent powiedział też wprost o wielu ludziach w Europie Zachodniej i Europie Wschodniej, którzy „ukradli żydowskie mienie, przejęli kontrolę nad żydowskimi domami, wydało swoich żydowskich sąsiadów i ich zamordowało”.

Głowa państwa żydowskiego na zakończenie swojego wystąpienia, zgodnie z komunikatem izraelskiego MSZ, powiedziała również o „polskiej ziemi umożliwiającej egzekucję w imię przerażającej ideologii Hitlera”, a także o fali „antysemityzmu” spowodowanej nowelizacją ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Riwlin dodał, iż było wielu Polaków walczących z nazistowskim reżimem, ale nie można zaprzeczyć, iż „Polska i Polacy mieli udział w eksterminacji”.

Na podstawie: mfa.gov.il.
http://autonom.pl

Jaruzelski był jedynym prezydentem III RP, który nie upokarzał Polaków swym zachowaniem.
Admin

Komentarzy 106 to “Co powiedział prezydent Izraela?”

 1. JerzyS said

  W wystąpieniu o tych co dziedziczyli majątki Żydów,
  Riwlin miał na myśli Bufetową i jej męża.

 2. narozniak said

  a kto go tam wie co powiedział, na kilka zdań wypowiedzianych tłumaczka wydobywał z siebie tylko yyy

 3. Herbata Z Parądem said

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/cXFktkpTURBXy80N2Y4YmUyYzBiYzhjOTAwNWEzMzMxNjRlZTFlOWI3NC5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww

 4. Inkwizytor said

  Adrij Juda jest zwykłym chujem i kurwą, tyle w temacie

 5. Olka said

  Żydostwo bezcześci w Oświęcimiu pamięć pomordowanych tam POLAKÓW! Zagarnęli to miejsce i prawdę historyczną o tym obozie, splugawili je swoim językiem nienawiści, kłamstwem, skalali ohydą zakłamania, brakiem etyki i sumienia depcząc pamięć pomordowanych w tym miejscu POLAKÓW! https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=mHrW8xy24do

 6. revers said

  jest w tym rytuale wymuszonego przejecia religi holocaustu przez polakow, wywarcie wplywu na otwrty przyszly desant calego lub czesci Izraela do Polski , gdyby cos nie wyszlo z Iranem lub usa jaki bankrut z powodu petrojuana przestalo by utrzymywac izrael kwota 20 mld $ rocznie. Odpadly tez Niemcy jaco stali platnicy zobowzazn wobec izraela przrz 60 lat i wiecej, a zyc trzeba na koszt goja jak nie niemieckiego, to teraz polskiego z mozliwowcia ewakulowania sie z Izraela

  Do tego jakos zbiezne slowa grozy szabasgoja Dudy „niech ktos osmieli sie podniesc reke na semite zydowskiego, cos jak z zakazu „podnisienia reki na wladze ludowa” oczywiscie tym „ludem” w PRL byl zarzydzony aparat wladzy PRL i to na najwyzszych szczeblach od biura politycznego poczywszy przez wysokich funkcjonariuszy. partyjnych po erki rzadowe.

 7. Boydar said

  I tu Pan Gajowy ma niestety złowieszczą rację – tyś, parszywy śmieciu, jeszcze antysemityzmu nie widział.

  Ale zobaczysz, jak zdążysz.

 8. pisda w poprzek said

  Gdy pejsy za bardzo przeszkadzają czas je skrócić.

 9. Kajtek said

  Dokładnie tak Admin. Jaruzelski był jedynym prezydentem III RP, który nie upokarzał Polaków swym zachowaniem. Taka jest straszna prawda.
  A tak nawiasem to jak żydowi nadstawiają twarz to im pluje. To ich przyjaciel więc jego ślina jest dla Dudy pewnie słodka. Normalny człowiek, jak mu plują w twarz, to zasadza parę kopów i już nie plują. A wam pluje. To i dobrze. A nawet bardzo dobrze.

  Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
  Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

  Za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu.

 10. revers said

  Autor zapomnial dodac ze prezydent gudlajow zlamal prawo polskie, ustawe o IPN, 2 lata najnizszy wymiar kary z kk, ale jak widac nadludzi prawo goiji nie interesuje, broni jakis tam imunitet oraz uzbrojony bez krempacji mossad..

 11. Boydar said

  „… Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genetyczna …”

  Jest Pan Kajtek pewien ? Że rzadka ? 🙂

  Pół Lublina na to choruje, a drugie pół na syfilis. Takie pazury mają, pozaginane do środka, to chyba syfilis.

 12. Salcie said

  PREZYDENT IZRAELA PUBLICZNIE DOJECHAŁ I OŚMIESZYŁ prezia „polin” ksywa PAD.

 13. Salcie said

  Krzysztof Bosak: Kompromis z Izraelem możemy zawrzeć tylko kosztem polskiej racji stanu

 14. @ 5. Olka
  “Żydostwo bezcześci w Oświęcimiu pamięć pomordowanych tam POLAKÓW! Zagarnęli to miejsce i prawdę historyczną o tym obozie, splugawili je swoim językiem nienawiści, kłamstwem, skalali ohydą zakłamania, brakiem etyki i sumienia depcząc pamięć pomordowanych w tym miejscu POLAKÓW!”

  Wypędzili Siostry Karmelitanki, usunęli wszelkie Krzyże, nie wpuszczają, lub utrudniają wejście Polakom z białoczerwonymi flagami – uważam, że czas na zapakowanie tej obecnie wyłącznie izraelskiej własności, czyli “Auschwitzu”, do kontenerów i wysłanie do Izraela, zanim Spielberg wyreżyseruje coś nowego antypolskiego:

  A ten oszust holokałowy, Elie Wiesel wypierdnie z grobu coś wreszcie bardziej prawdziwego, niż dotychczasowe jego łgarstwa”

  Po zlikwidowaniu wszystkiego tego, co hazaraki sobie przywłaszczyły, będzie można wreszcie godnie uczcić Polaków, pomordowanych tam przez Niemców i żydowskich
  funkcyjnych (kapo) – zmywając wreszcie z polskich twarzy tę plwocinę, jaką była zgoda na usunięcie wszystkiego co chrześcijańskie

 15. @ 9. Kajtek,
  “Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (…)Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.”

  “Bliskie pokrewieństwo rodziców” – to już w naszych czasach! – bo interes sze krenczy…
  Wszystkie zboczenia umysłowe, mutacje organiczne (jak np. stopy Goebbelsa, skurduplenie wzrostu, itp. itd.) u hazaraków (Pan pisze bardzo szarmancko: Żydów Aszkenazyjskich)
  zostały spowodowane duuużooo wcześniej – i w nieco inny sposób:

  Homosapiensi nie zjedli wszystkich Neandertali – najchytrzejsi z nich, czyli Ziondertale, schronili się w stepach
  tak suchych i tak głodnych, że utuczonym Homosapiensom nawet nie przyszło do głowy gnać tam za nimi.
  Ziondertalom było na początku bardzo trudno: jedli stepowe świstaki czy inne szczury, przekąszając dzikim
  stepowym czosnkiem, mieszkali i wydalali w ziemiankach – no bo właściwie po co mieli wychodzić z nich latem?
  A zimą nawet gdyby chcieli, to nie mogli bo skąd mieli wziąć dwa kije: jeden, żeby go wbić w śnieg i trzymać
  się, zwłaszcza gdy wieje buran, a drugi kij po to, by oganiać się nim od wilków.

  Długie zimy w smrodliwych ciemnościach ziemianek pozwalały na rozwój poczucia solidarności (BO RAZ DZIADEK Z NUDÓW RŻNĄŁ WSZYSTKICH, A POTEM WSZYSCY RŻNĘLI DZIADKA I SIEBIE NAWZAJEM), jeszcze nawet rozwijały zdolności aktorskie, ale(…)
  Więcej:
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=10&t=26932 „Nie masz cwaniaka nad hazaraka”

 16. Piotr Podgórni said

  Jakie kłamstwo stworzył Lucyfer?
  Był stworzony a chciał być stwórcą – sprzeczność
  Był aniołem a podawał się za Boga – ze sprzeczności wynika kłamstwo
  Kłamstwo „żyd”:
  Oprawca i ofiara ma to same imię – sprzeczność
  Oprawca podaje się za ofiarę – ze sprzeczności wynika kłamstwo
  Kłamstwo „żyd” to kłamstwo Lucyfera sprowadzone na ziemię i nazwane „żyd” ale jest abstraktem.
  Wyobrażmy sobie, że stoi przed panem jakiś przebieraniec i powie: „Jestem żydem”, czyli nazwie siebie żydem, poda się za żyda. Zeby uznać jego twierdzenie za prawdę to pan musi je udowodnić. Ponieważ określenie „żyd” nie jest pojęciem, nie ma jego definicji więc nie można takiego dowodu przeprowadzić, mie można więc stwierdzić, że ten kto podaje się za żyda nim jest. Jedynym, wynikającym z logiki określeniem jest „podający się za żyda. Można też dać mu wiarę i przyjąć, że mówi prawdę i że jest żydem. Ale ponieważ wiara należy do Boga to dając mu wiarę przebieraniec uzna się za pana boga. Im więcej używamy określenia „żyd” tym bardziej rośnie ego przebierańców bo na tym polega ich bóstwo. Podający się za żydów uważają się za bogów tych, którzy sami wierzą iż są żydami.
  Równie dobrze przebieraniec mógłby założyć zieloną pelerynkę i przyprawić sobie czółki i powiedzieć :”jestem marsjaninem”. Tylko w tym przypadku nikt by mu nie uwierzył i każdy nazywał: „podający się za marsjanina” przebieraniec.
  „Zyd” jest nazwą kłamstwa, abstraktem, nie można być żydem ( nie można być abstraktem), można jedynie wierzyć, że się jest nim, albo podawać za niego. To kłamstwo ma też inną nazwę np. „demokracja”, więc tam gdzie panuje demokracja panuje „żyd”.
  Możemy sobie wyobrazić dwóch przebierańców podających się za, jeden mówi do drugiego:
  -Mosze, popatrz, jakie te goje są głupie, one wierzą w żyda ha ha ha….
  Całe to zamieszanie i poniżanie Polaków, drażnienie nas jest po to, abyśmy nie zauważyli gdzie jest prawdziwy wróg, a jest on potężny i ma wielu służących mu ludzi.
  My żyjemy w świecie przebierańców podających się za – przebierańcy w mundurach podający się za polskie słuzby aresztowali Mateusza Piskorskiego a przebierańcy w togach podający się za sędziów i prokuratorów trzymają go w więzieniu bez wyroku.

 17. Archer said

  Gdyby niejaki duda był rzeczywiście prezydentem Polski, to wyłączyłby żydziochowi mikrofon jak ten szkaluje Polskę i Polaków, po czym by demonstracyjnie opuścił obóz w Oświęcimiu. Okazuje się, że wynalazek Kaczyńskiego to tylko nędzna wydmuszka bojąca się własnego cienia.

 18. brys said

  17 Strzelec – „demonstracyjnie opuścił obóz w Oświęcimiu.” Raczej wy…..ł ich stąd.

 19. Piotr72 said

  Zachowanie prezydenta wynika z czego innego. On po prostu był (jeszcze jest?) znienawidzony przez rodzinę żony i to go bardzo bolało. Teraz więc próbuje się wkupić w łaski…a Polska? Co go obchodzi…

 20. anty......ch said

  ktoś napisał na interii że prezydent od czasu tzw. marszu żywych (ja uważam że to marsz hipokrytów i faryzeuszy) nzaywa się teraz Andrzej Juda.

 21. Bogusz said

  Ad.7 Racja Panie Boydar, mam tylko wielką nadzieję, że tego dożyję

 22. NyndrO said

  Panie Boydar, ja tak Pana lubię, że muszę. Jeśli byłoby po połowie, to Pan musiałby być w którejść być. Paluchy?

 23. Joung said

  nas prezydent to nic innego .H…I wielki I kamieni kupa.
  Napisze ktos pan obraza prezydencia.?Przepraszam jakiego prezydencia?
  Jak szabes goi moze byc moim prezydenciem.Wszyscy ;;;;;;;;;;;;;rycerze od okraglowego stolu .Sa poprostu zdrajcami ,szopen feldziarzami szabrownikami zydami.
  A spoleczenstwo ”’Z przykroscia to musze napisac”’glupcy slepcy debile lenie tchorze.Pacyfistyczne ”defetystyczne politycznie zaslepione magia ”””””Pieniadza I uludy bogactwa.Spoleczenstwo.
  A wiec POLACY bierzmy sie do roboty.

 24. Lily said

  Re 16;
  Ten cytat z Biblii, wyjasnia wszystko.
  Ew.Sw Jana 8:44.

 25. Lily said

  Jacy podobni do siebie,linia wlosow ta sama,
  i nie tylko.

 26. troll polonii said

  14
  Zapiniotodement
  Nie wiem skad pan wytrysnal to arcydzielo literatury para-religijnej.

  Z tego co zrozumialem, to Wiesel spisal osobiste przezycia z ostatnich chwil swego zywota.
  Tuz przed wejsciem do komory gazowej musial sie zbiorowo wymacerowac do beczki na oczach Niemcow. Potem razem z innymi wszedl do komory gazowej ale po zagazowaniu nagle ozyl, zeby dac swiadectwo prawdzie i swiatu.
  Miliony zydow w obozach zaglady w poczekaniu na zaglade z nudow uprawiali zbiorowa masturbacje do metalowych beczek, ktore produkowano w obozie na uzytek spermodawcow.
  Macerowane byly nawet niemowleta i dzieci , starcy i mlodzi i w pospiechu przed zagazowaniem, nawzajem sobie pomagali, glownie rekami i spuszczali sie do tych beczek gromadnie..A poniewaz przypadalo tysice zagazowanych zydow na godzine to tych hektolitrow specjalu sie nazbieralo tyle, ze mozna bylo zapuszkowac 6 milionow zydowek pod plotem.
  Beczki potem szczelnie zamykano i szmuglowano potajemnie z obozu gdzie pod plotem z drutu kolczastego juz czekaly rozkraczone panienki , ktorych za kare nie wpuszczono do obozu. Panienki wstrzykiwaly sobie zawartosc beczki gesim piorem i czym sie dalo – taki prototyp in-vitro- i bylo przy tym troche rabanu, bo panienki bily sie zawziecie najpierw o te piorka a potem o pierwszenstwo w kolejce.
  W zamieszaniu troszke sie tego nektaru rozlalo na ziemie – collateral damage.

  Ale tak mysle, ze Niemcy specjalnie produkowali te metalowe beczki i zezwalali na rozmnazanie wybrancow, zeby nie bylo potem na nich, ze zydow nie lubili i chcieli wszystkich zniszczyc..

  Ale stalo sie nieszczescie, czyli miszung multi-kulti , bo w tych beczkach pomieszaly sie plemniki askenazich z safardyjskimi, Mongolami od Chazarow, donmehy z wahabitami a te wahabity mialy jeszcze geny z Etiopii i czarnej Afryki (Uganda) a takze kilkadziesiat litrow bylo z przechrztow- z tego zrobily sie miszugeny, ktore teraz opanowaly Polske i Ukraine a reszta sie rozplenila po swiecie.

  Do tego sie okazalo, ze Wiesel nigdy nie byl w zadnym obozie koncentracyjnym, bo go zdradzil pewien Wegier, ktorego Wiesel podal za swiadka.Wegier siedzial w obozie ale nigdy o Wiselu nie slyszal.

 27. TZ. said

  25. No i jeszcze brak napletka.

  O co tu się spierać: powiedział, nie powiedział? Przemówienie jest nagrane, wystarczy je przesłuchać i wszystko wiadomo.
  Tymczasem propaganda ma taką siłę oddziaływania, że zaraz podzieli matołów-Polaków na tych, którzy będą za i tych, którzy opowiedzą się przeciw. Tym pierwszym przypnie się oczywiście łatkę antysemitów. Kogo tam obchodzi prawda?

 28. Głos Prawdy said

  Przeklęte polskie, polskojęzyczne kurwy, wraz z upartymi w swej tępocie Polakami doprowadzili naszego admina do choroby. Ja gdy czytam niektóre polskie strony, zaczyna mi serce boleć i ledwie się powstrzymuje, żeby nie rzucać klątwy na nich

 29. polecam said

  Tuskowi za Smoleńsk grozi 10 lat a jego min. ma piekną kartę dziś na onecie.https://www.youtube.com/watch?v=OQrZy8CgLq4

 30. Lily said

  „Wszedzie mamy swoich ludzi”.
  https://www.youtube.com=2SJQSZ-2_Y

 31. Wszelka ohyda bierze sie od żyda said

  Zacznijcie ujawniać Polacy kto budował obozy koncentracyjne, po co, i za czyje pieniądze. Kto je projektował, kto wymyślił cyklon B na wszy, kim byli głównie żydzi w tych obozach i od kiedy (1942)
  Dlaczego o tym wszystkim milczą Polacy i dają się żydo-chazarskim kurwom prać po pyskach ich kłamstwami.
  To kaci chazarscy udający ofiary.

 32. Kajtek said

  W pierwszej kolejność i w 99,99% za wszystkie zbrodnie w czasie IIWŚ odpowiadają Niemcy i tylko oni. Na terenie II RP do 1-09-1939 nikt żydów nie mordował. Za coś takiego groziła kara śmierci tak samo jak za każdy inny mord.
  ZA WSZYSTKO W LATACH 1939 – 1945 (i dalej) ODPOWIADAJĄ NIEMCY I TYLKO ONI.
  Jest to konieczne uogólnienie do skrótowej formy wypowiedzi. Sens tego jest taki, że to Niemcy wypuścili tego demona śmierci i podpalili w miarę cywilizowane i spokojne państwa stawiając często prostych ludzi w sytuacjach więcej niż ekstremalnych. Nie byłoby, nie tylko fabryk śmierci, ale nawet Haima Rumkowskiego czy szmalcowników i „polskich chłopów” gdyby nie Niemcy i ich zbrodnie poczynając od 1 września A.D. 1939 jak Wieluń czy zagłada inteligencji już w pierwszych dniach wojny, w Poznańskiem. W tym uproszczonym sensie odpowiadają za wszystko Niemcy.

  Co do żydów to żyd to rasa podła i parszywa. Nie docenia nic i niczego. Gnany z krajów i miast nauki nie czyni sobie żadnej. Wstrętny, zachłannych i niewdzięczny. Jeśli pomożesz mu – to tego nie doceni. Dąsać się będzie żeś za niego nie umarł. To lud wybrany i inny żaden tak podły nie jest i Boga swego by nie zabił.

 33. RomanK said

  Kiedy cham psuje zabawe weselna swoim zachowaniem ..goście wychodzą, a na prośby gospodarza odpowiadają…
  – Tys sam sobie tego c,,uja tu zaprosil to sie z nim baw:-)))))

 34. Salcie said

  Minęła ponad doba od aroganckich wypowiedzi prezydenta Izraela i skandalicznych informacji izraelskich mediów.

  Dziś na stronie izraelskiego MSZ pojawił się komunikat zawierający m.in. takie skandaliczne sformułowania:

  „To był teren który umożliwił nazistom zrobienie czego tylko chcieli, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie”

  „To prawda, że Niemcy chcieli nas skrzywdzić lecz mieli oni także pomocników”

  „Polska ziemia pozwoliła na wykonanie przerażającej ideologii ludobójstwa Hitlera”

  „To nie przypadek, że nazywamy obozy śmierci obozami nazistów i ich kolaborantów. Nie ma wątpliwości, że było wielu Polaków, którzy walczyli z reżimem nazistów, ale nie możemy zaprzeczać, że Polska i Polacy przyłożyli rękę do eksterminacji”
  ———————

  Dlaczego rząd milczy? Jesteście spóźnieni o 24 godziny!

 35. RomanK said

  http://chart.neon24.pl/post/143265,wnosze-o-sciganie-prezydenta-izraela

 36. Salcie said

  Gdzie stoi prezydent Duda? Tam gdzie wskazano mu jego miejsce!

  Zginanie karku przed Izraelem i środowiskami żydowskimi przynosi opłakane efekty. Jednym z nich była dzisiejsza arogancja prezydenta tego kraju.

  #RuchNarodowy żąda stanowczej reakcji rządu zamiast wiecznego chowania głowy w piasek i paradowania w jarmułkach!

 37. RomanK said

  Hej Januszek…do ciebie pisze!
  Jestes PiSdzielcem i mieszkasz w Oswiecimiu….pomoz w sprawie- o której ci mowilem ponad 25 lat temu:
  Zalatwcie z Wieskem ….ze swoimi kumplami partyjnymi…. w pobliżu obozu lokum dla…. Jews for Jesus….
  I zeby policja nie wyganiala dziwek z Oswiecimia, na czas obchodow i nie kasowala ich rezerwacji w hotelach i motelach …a wrecz przeciwnie….
  Przeciez to twoi kumple…
  Sodoma Gomora moze miec kilka oblicz!.

 38. RomanK said

  Salcie ,,jakby cie ktos skopal po rozkosniczce….to co??? Pokazywalabys ja na drugi dzien????? wszystkim??? czy tylko doktorowi????

 39. Co powiedział prezydent Izraela?

  Nie ma znaczenia gdyż oszuści z Izraela (agitacja polityczna),ex-Polacy, z polskim obywatelstwem,z niemiecikim w Izraelu , są znani.

  Oni ,w Izraelu plują , na swoje rodziny , urodzone w Polsce. Oni plują na swoją historię a swoje wnuki wychowują w nienawiści do państwa Polska.

  Tak, jak w nienawiści do Rosji, tak gościnnej dla żydów.

  Kłamali i kłamią aby oszukać swoje społeczeństwo w Izraelu ale i organizacje żydowskie w USA.

  Dlaczego?Chcą ukryć zbrodnie żydów na żydach za czasów Hitlera.

  Niech spróbują podobnych reakcji w….Niemczech a wtedy dojdzie do wojny Niemcy-Izrael.
  Muzułmanie w EU i w Niemczech czekają.

 40. Siekiera_Motyka said

  Ad. 39 – Informacja jest !!!

  „Żydowscy żołnierze Hitlera: nieopowiedziana historia nazistowskich rasowych praw i mężczyzn pochodzenia żydowskiego w niemieckim wojsku”

  autor to żyd Bryan Mark Rigg

 41. RomanK said

  Pabnie S_M informqaxcja jest bo byla…zawsze byla i zawsze jest ..pod reka..dostepna dla kazdego…..
  Jaj nie ma…panie S_M…jajjjjjjjjjjjjjjj……zwyczajnych chlopskicj jaj….

 42. Przemko said

  PREZYDENT RP Grzegorz Braun pokazałby temu chazarskiemu parszywcowi gdzie jego miejsce (o ile tenże zostałby w ogóle zostałby wpuszczony przez POLSKIE władze na terytorium RP; bo POLSKIE władze już dawno zerwałyby stosunki dyplomatyczne z isra-hell-em). ale na patriotę głosuje 0,83 % tych co się w ogóle pofatygowali do urn – w 2020 LOLacy wybiorą pedała-gównojada albo ryżego oszusta. żal!

 43. ojojoj said

  kto jest przeciwko izraelowi i hazarskim scierwom z wall street ?

  nie wysilajcie sie, powiem wam, Jezus !

 44. Jacek 2 said

  Przyjdzie taki czas gdy powiedzą : holokaust to była igraszka.

 45. revers said

  re 40, no to sobie wybral akurat Bryan mark zdjecie nordyka pod chelmem bez nosa, mogl byc zadarty do gory, nie w dol, z nie brazowymi teczowkami i nie duzymi czarnymi zrenicami typowych dla kolo oczow semitow.

  Jak by co to Izrael podzielil juz sobie wbrew konwencjom Genewskim syryjskie bogate zloza naftowe i gazu po drugiej sronie wzgorz Golan nalezacych do Syrii i w polnocno-wschodniej Syrii.

  Reszte posiadaja francuzi i anglicy jak to mialo miejsce w czasach kolonialnych na poczatku ubieglego wieku.

  Sam Putin powiedzial ze nie broni juz Assada ale Syrii, by syria nie pograzyla sie w chaosie jak Libia, skad do dzisiaj mamy wielkie fale uchodzcow.

  Malo kogo obchodzi zen sposob i Polska moze wrocic do stanu podleglosci sprzed 1918 a panstwo zwane Polska ma byc kolonia anglosyjonu i niemiec , z tym ze juz bez Rosji. nie latwo przyszlo w 1918 roku, latwo sie oddalo w neokolonie w 2018 roku. Dla kogo gral Paderewski, negocjowal Dmowski?

 46. RomanK said

  Putin??????
  Kto slucha..słyszy!….. Rozpoczeli z hukiem w Yugoslawii…..To co obserwujemy to komplatna przebudowa geosytuacji po II WW.
  Pax Anglosaxonium przechodzi do historii!
  Jutro Ukraina… w nocy Pribaltyka ,pojutrze Polska….

 47. Goj said

  Ale żeś z tym Jaruzelskim wyjechał. Na tamtym etapie było pałowanie zamiast słów. Piewca prlu się znalazł.

  ——
  Pierdol się. Gówno wiesz i gówno się nauczysz.
  Admin

 48. revers said

  Gudlajski zamach stanu …

  https://gloria.tv/article/ozDxq42DeGe24V33Xy9j7Hznz

 49. Goj said

  Doucz się: https://ksiazki.wp.pl/nieznani-sprawcy-skrytobojcze-mordy-z-czasow-prl-u-o-ktorych-wypada-pamietac-6238308829526145a

 50. jaja said

  Faktycznie Jaruzelski w porownaniu do płaza szczególnie obrzydliwego Judy czy kaczego kupra to był polityk z klasą, nie czołgał się przed szkalującymi nas wrogami, na łopatkach czy na kolanach. Nikt nam nie zarzucał ani pomawiał nas wtedy o aktywne branie udziału w mordach, nie było polskich obozów koncentracyjnych ani wysuwania bezprawnych roszczeń. Dlatego został Jaruzelski oszacowany i zdegradowany.
  Wczoraj na Ynecie pisali, że Riwlin podsumował nasze mordercze instynkty slowami: ” w koṅcowym etapie zagłady Żydów wyręczyli nazistow już Polacy.” No, jak tak można z premedytacją łżeć? Bez powodu? Przecież oni wiedzą, że to wszystko z prawdą się mija ale CEL uświęca środki więc tworzą fakty bez pokrycia.

 51. Obcy Astronom said

  PAD = Pucybut Andrzej Duda. Pre-ŻYD-ent Polski.

 52. Salcie said

  Salcie aż zatrzęsło we środku z oburzenia, że ten straszny antysemitnik Klimon Sołowiecki ośmielił się napisać tu takie niekoszerne antysemitnickie bzdury!

  JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA?

  https://www.proroctwa.com/objawienie/jak-rozpoznac-zyda.htm

 53. Salcie said

  AKTYWIŚCI I DZIAŁACZE! IDZIEMY RAZEM DO CELU CZY OSOBNO DO NIKĄD?!

  .https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/04/15/aktywisci-i-dzialacze-idziemy-razem-do-celu-czy-osobno-do-nikad/

 54. Do 47.W dolarach czy markach zachodnich z 60% podatków w PRL? Człowieku dlaczego okłamujesz czytelników? Był w PRL Pagart i Budimex na tych samych zasadach tak jak dzisiaj agencje pracy na zachodzie wraz z maklerami.

  Odp.na cytat:”Na tamtym etapie było pałowanie zamiast słów.”

  ——-
  Przypuszczam, że facet zna PRL tylko z opowiadań i G**** Wyborczego.
  Admin

 55. Józef said

  Można było bezkarnie jechać po Jaruzelskim dotąd, dokąd się nie okazało czym jest żydosolidarność i wszystko co z niej wypełzło. Do wszystkich solidaruchów bez wyjątku. Bijcie się w piersi mówiąc ”mea culpa”, bo wasza judeopolonia to przy peerelowskiej Polsce, jak wesz przy wilku.

 56. Kapsel said

  „Wystąpienie prezydenta Izraela w Auschwitz poniżyło Polskę i samego A. Dudę!”

  ……Na koniec nie chcę się już rozwodzić na temat bezsilności obecnej władzy w Polsce, a chcę się skupić na mediach, które miała dotknąć zmiana, ale jakoś dziwnie niewiele się zmieniło. Dlaczego o tym piszę? Odpowiedź jest prosta. Przekaz tego, co dzieje się naprawdę poprzez „media rządowe” to jeden wielki żart. To jest wypisz – wymaluj powielanie tego samego schematu, który widzieliśmy w czasach rządów PO-PSL. Tylko tym razem wszystko jest pchane w stronę partii rządzącej. Sposób, w jaki wspomniane TVP INFO mówi o problemach z kłamstwami żydowskimi na nasz temat woła o pomstę do nieba. Wchodzenie izraelitom bez wazeliny jest po prostu niesmaczne i świadczy o naszej słabości. Z takimi mediami nie obronimy prawdy o polskim poświęceniu podczas II wojny światowej. Jak możemy bronić swojego dobrego imienia, skoro telewizja publiczna kreuje rzeczywistość, która nie istnieje. Komentarze na ten temat w tych mediach są po prostu żałosne. Po raz kolejny żydzi skłamali i napluli Polakom w twarz, a nasze media po zmianie udają, że nic wielkiego się nie stało. To smutne i przerażające. Na zakończenie przytoczę własny wpis na TT: Już dawno nie czułem się tak upokorzony jako Polak, gdy prezydent Izraela przemawiał w Auschwitz a @AndrzejDuda słuchał tych kłamstw i nie reagował! Już dawno tak bardzo nie poniżono naszego kraju, jak wczoraj. Tak właśnie było i poproszę wszystkich patriotów, by nie udawali, że było inaczej.

  http://thenowypolskishow.co.uk/duda-a-izrael1

 57. VAV said

 58. troll polonii said

  57
  Goj
  No to nam opowiedz, kto zamordowal Lepera, gen. Petelickiego, dr Ratajczaka, Dariusza Szpinete, i kto trzyma w wiezieniu bez rozprawy dra Piskorskiego.
  Milicja miala palki.
  Zmilitaryzowana policja w IIIRP i trenowana w Izraelu ma paralizatory, bron palna i komandoskie skafandry

  Lista morderstw politycznych w POSOLIDARNOSCIOWEJ Polsce jest niepokojaco dluga.

  Sylwester Zych (19.05.1950 – 11.07.1989) – zamordowany, ksiądz katolicki, działacz opozycyjny w PRL
  Jerzy Dąbrowski (26.04.1931 – 14.02.1991) – wypadek, biskup rzymskokatolicki, bardzo bliski współpracownik prymasa Stefana Wyszyńskiego, zastępca sekretarza generalnego Konferencji Episkopatu Polski
  Andrzej Stuglik (? – 19.02.1991) – zamordowany, przed 1989 oficer kontrwywiadu PRL, doradca finansowy w Towarzystwie Handlu Międzynarodowego DAL SA, które sprzedawało m.in. broń, nie zawsze legalnie

  Michał Falzmann (28.10.1953 – 18.07.1991) – zawał serca (?), inspektor NIK, wykrył i ujawnił nieprawidłowości w FOZZ
  Walerian Pańko (08.10.1941 – 07.10.1991) – wypadek, prezes NIK, poseł na Sejm, prawnik
  Janusz Zaporowski (? – 07.10.1991) – wypadek, dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu
  Jan Budziński (? – 1991) – zawał serca (?), kierowca służbowej lancii którą jechali Pańko i Zaporowski
  Dwaj policjanci, którzy pierwsi przyjechali na miejsce wypadku również zmarli. Przyczyną zgonu było utonięcie (na rybach).
  Jarosław Ziętara (16.09.1968 – wrzesień (?) 1992) – porwany 01.09.1992 i zamordowany, dziennikarz Gazety Poznańskiej
  Jacek Sz. (?-1993) (potrzebne dane) – wypadek, oskarżony w sprawie FOZZ

  Piotr Jaroszewicz (08.10.1909 – 01.09.1992) – zamordowany, premier PRL
  Alicja Solska−Jaroszewicz (1925 – 01.09.1992) – zamordowana
  Tadeusz Steć (01.09.1925 – 12.01.1993) – zamordowany
  Jerzy Fonkowicz (19.01.1922 – 07.10.1997) – zamordowany

  Andrzej Krzeptowski (1940 – 17.02.1996) – zamordowany, rzecznik prasowy „S” w „Ursusie”
  Grzegorz Palka (08.05.1950 – 12.07.1996) – wypadek, przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi, były prezydent Łodzi, działacz opozycji w okresie PRL
  Andrzej Stankiewicz (1953 – 23.08.1996) – zamordowany, działacz podziemnej „S” w Hucie Warszawa, szef Biura Interwencji Regionu Mazowsze
  Jacek Bartosiak (? – 25.10.1996) – wypadek, przed 1989 pracował w Wydziale XI wywiadu MSW, następnie w UOP
  Tadeusz Kowalczyk (03.06.1952 – 19.07.1997) – poseł i przedsiębiorca
  Leon Dubicki (21.08.1915 – 07.03.1998) – zamordowany w Berlinie, generał brygady LWP, w sierpniu 1981 poprosił o azyl polityczny w Berlinie Zachodnim
  Marek Papała (04.09.1959 – 25.06.1998) – zamordowany, Komendant Główny Policji
  Andrzej Puszkarski (? – 25.10.1998) – wypadek, rezydent wywiadu UOP w Afryce Północnej
  Bartłomiej Frykowski (09.03.1959 – 08.06.1999) – samobójstwo (przy użyciu noża), operator filmowy
  Ireneusz Sekuła (22.01.1943 – 29.04.2000) – samobójstwo (?), poseł na Sejm
  Waldemar Grudziński (1942 – 17.08.2000) – wypadek, skarbnik ROP, (w wypadku lekko ranny został były premier Jan Olszewski)
  Stanisław Faltynowski (? – 26.12.2000) – samobójstwo (?), świadek, hotelarz prowadzący interesy z mafią paliwową
  Zdzisław Majka (? – 02.02.2001) – samobójstwo (?), świadek w sprawie mafii paliwowej, były żołnierz Ludowego Wojska Polskiego
  Jacek Dębski (06.04.1960 – 12.04.2001) – zamordowany, polityk, były minister sportu
  Jerzy Bednarczyk (? – koniec 2001) – świadek, były członek sztabu LWP, pracownik PKN Orlen, powiązany z mafią paliwową
  Tadeusz Maziuk ps. Sasza (? – 26.06.2002) – samobójstwo w areszcie, morderca (?) Jacka Dębskiego
  Stanisław Padlewski (19.06.1947 – 28.11.2002) – samobójstwo, nauczyciel, prezydent Mysłowic
  Jeremiasz Barański ps. Baranina (23.11.1945 – 07.05.2003) – samobójstwo w więzieniu, przestępca, jeden z przywódców gangu pruszkowskiego
  Maciej Tokarczyk (17.04.1963 – 04.10.2003) – samobójstwo, lekarz, były wiceminister zdrowia i były prezes NFZ
  Lech Maląg (? – 19.07.2004) – samobójstwo, dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi
  Marek Karp (02.07.1952 – 12.09.2004) – historyk, sowietolog, założyciel i wieloletni dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich
  Stanisław Skalski (27.11.1915 – 12.11.2004) – pobicie przez nieznanych sprawców, pilot, generał brygady WP, as myśliwski okresu II wojny światowej, po 1989 polityk, współzałożyciel partii Przymierze Samoobrona
  Szymon Zalewski (? – 29.11.2004) – samobójstwo (?), ochroniarz BOR i kierowca Zbigniewa Sobotki (posłeł SLD skazany w tzw. aferze starachowickiej; ułaskawiony przez Aleksandra Kwaśniewskiego)
  Filip Adwent (31.08.1955 – 26.06.2005) – polityk, lekarz, eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego
  Daniel Podrzycki (14.06.1963 – 24.09.2005) – wypadek, polityk, przewodniczący Polskiej Partii Pracy
  Anatol Lawina (10.07.1940 – 16.09.2006) – pobicie przez nieznanych sprawców, bezpośredni przełożony Falzmanna, były dyrektor Zespołu Analiz Systemowych w Najwyższej Izbie Kontroli
  Lech Grobelny (18.06.1949 – 28.03.2007) – zamordowany, założyciel Bezpiecznej Kasy Oszczędności

  Wojciech Franiewski (? – 19.06.2007) – samobójstwo w więzieniu
  Sławomir Kościuk (1956 – 04.04.2008) – samobójstwo w więzieniu
  Robert Pazik (1969 – 19.01.2009) – samobójstwo w więzieniu
  Mariusz K. (? – 13.07.2009) – samobójstwo, strażnik który w czerwcu 2007 roku pełnił dyżur w olsztyńskim więzieniu, gdy Franiewski powiesił się w celi

  Andrzej Andrzejewski (19.05.1961 – 23.01.2008) – wypadek (samolot CASA), generał brygady, pilot Wojska Polskiego, dowódca Brygady Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
  Jerzy Piłat (14.07.1962 – 23.01.2008) – wypadek (samolot CASA), pułkownik, pilot Wojska Polskiego, dowódca 12 Bazy Lotniczej w Mirosławcu
  Dariusz Maciąg (? – 23.01.2008) – wypadek (samolot CASA), pułkownik, pilot Wojska Polskiego, dowódca 21 Bazy Lotniczej w Świdwinie
  Wojciech Maniewski (? – 23.01.2008) – wypadek (samolot CASA), podpułkownik, pilot Wojska Polskiego, dowódca 40 Eskadry Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
  Zbigniew Książek (? – 23.01.2008) – wypadek (samolot CASA), podpułkownik, pilot Wojska Polskiego, zastępca dowódcy 22 Bazy Lotniczej w Malborku
  Dariusz Pawlak (? – 23.01.2008) – wypadek (samolot CASA), podpułkownik, pilot Wojska Polskiego, dowódca dywizjonu 12 Bazy LotniczejMirosławcu
  Zdzisław Cieślik (? – 23.01.2008) – wypadek (samolot CASA), podpułkownik, pilot Wojska Polskiego, Szef Szkolenia Brygady Lotnictwa TaktycznegoŚwidwinie

  Bronisław Geremek (06.03.1932 – 13.07.2008) – wypadek, historyk, były minister spraw zagranicznych, poseł do Parlamentu Europejskiego
  Marian Goliński (16.07.1949 – 11.06.2009) – wypadek, polityk, poseł na Sejm
  Jan Wejchert (05.01.1950 – 31.10.2009) – niewydolność serca spowodowana infekcją bakteryjną i sepsą,polski przedsiębiorca, założyciel grupy ITI
  Grzegorz Michniewicz (1961 – 23.12.2009) – samobójstwo, Dyrektor Generalny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
  Artur Zirajewski ps. Iwan (29.01.1972 – 03.01.2010) – samobójstwo (?), płatny morderca, jeden z głównych świadków w sprawie zabójstwa komendanta głównego policji Marka Papały
  Stefan Zielonka (1957 – przed 27.04.2010) – samobójstwo (?), szyfrant, chorąży

  Lech Kaczyński (18.06.1949 – 10.04.2010) – prezydent RP
  Ryszard Kaczorowski (26.11.1919 – 10.04.2010) – prezydent RP na uchodźstwie
  Franciszek Gągor (08.09.1951 – 10.04.2010) – generał, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
  Tadeusz Buk (15.12.1960 – 10.04.2010) – generał dywizji, dowódca Wojsk Lądowych RP
  Andrzej Błasik (11.10.1962 – 10.04.2010) – generał broni, dowódca Sił Powietrznych RP
  Andrzej Karweta (11.06.1958 – 10.04.2010) – wiceadmirał, dowódca Marynarki Wojennej RP
  Włodzimierz Potasiński (31.07.1956 – 10.04.2010) – generał, dowódca Wojsk Specjalnych RP
  Bronisław Kwiatkowski (05.05.1950 – 10.04.2010) – generał broni, dowódca Operacyjnych Sił Zbrojnych RP
  Kazimierz Gilarski (07.05.1955 – 10.04.2010) – generał brygady, dowódca Garnizonu Warszawa
  Sławomir Skrzypek (10.05.1963 – 10.04.2010) – prezes Narodowego Banku Polskiego
  Władysław Stasiak (15.031966 – 10.04.2010) – szef Kancelarii Prezydenta RP
  Aleksander Szczygło (27.10.1963 – 10.04.2010) – szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego
  Janusz Kurtyka (13.08.1960 – 10.04.2010) – prezes Instytutu Pamięci Narodowej

  Mieczysław Cieślar (28.03.1950 – 18.04.2010) – wypadek, duchowny luterański, biskup Diecezji Warszawskiej, przewodniczący Kolegium Komisji Historycznej w sprawie inwigilacji luteran przez SB
  Mirosław Wróbel (1958 – 08.05.2010) – samobójstwo, jeden z największych dilerów samochodowych w Polsce
  Bogusław Kania (1968 – 31.05.2010) – katastrofa lotnicza, przedsiębiorca (firma Kanlux SA), zaangażowany katolik
  Marek Dulinicz (10.05.1957 – 06.06.2010) – historyk, szef grupy archeologów mających badać miejsce katastrofy w Smoleńsku
  Dariusz Ratajczak (28.11.1962 – przed 11.06.2010) – samobójstwo (?), historyk i publicysta
  Eugeniusz Wróbel (1951 – 15.10.2010) – zamordowany, były wicewojewoda katowicki i były wiceminister transportu
  Marek Rosiak (1948 – 19.10.2010) – zamordowany, pracownik biura poselskiego posła Janusza Wojciechowskiego
  Witold Hatka (25.06.1939 – 13.11.2010) – wypadek, były poseł, polityk, przedsiębiorca
  Paweł Żak (1966 – 13.12.2010) – samobójstwo, były komendant miejski policji w Kielcach
  Piotr M. (1962 – 18.05.2011) – samobójstwo, były szef malborskiej policji, powiązany z mafią paliwową
  Wiesław Podgórski (? – przed 30.06.2011) – samobójstwo, były doradca Andrzeja Leppera ds. kultury i dziedzictwa narodowego
  Andrzej Lepper (13.06.1954 – 05.08.2011) – samobójstwo, przewodniczący partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej oraz Związku Zawodowego Samoobrona
  Henryk Szumski (6.04.1941 – 30.01.2012) – zamordowany, generał broni WP, szef Sztabu Generalnego, członek Rady Bezpieczeństwa Narodowego
  Leszek Tobiasz (1957 – 10.02.2012) – niewydolność układu krążenia, pułkownik WSI, główny świadek w tzw. aferze marszałkowej
  Sławomir Petelicki (13.09.1946 – 16.06.2012) – samobójstwo, generał brygady WP, dyplomata PRL, dowódca jednostki GROM

  “……….- Katastrofa lotnicza w Mirosławcu – katastrofa lotnicza wojskowego samolotu CASA
  C-295 M numer 019, która wydarzyła się 23 stycznia 2008, o godzinie 19:07,
  podczas podchodzenia do lądowania na lotnisku wojskowym 12. Bazy Lotniczej w Mirosławcu.
  Zginelo 20 osob dowodztwa sil lotniczych RP.

  – Prof. Stefan Grocholewski – ekspert od odczytywania nośników cyfrowych,
  wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY.
  “Zmarł” 31.03.2010r. – Pod koniec ubiegłego roku (grudzień 23.2009) czyli po ustaleniu
  wizyt w Smoleńsku przez Tuska i Putina też zdarzyła się dziwna historia.

  Grzegorz Michniewicz, dyrektor generalny Kancelarii Premiera Tuska zmarł nagle 23.12.2009 r.
  – powiesił się na kablu od odkurzacza. –

  – S M O L E N S K – 10.04.2012 ginie Prezydent Polski Lech Kaczynski i 95 osob towarzyszacych.
  Komorowski miał podobno powiedzieć do Sikorskiego: “Lecha nie ma, ale został nam jeszcze ten
  drugi”. Na co Sikorski: “Nie martw się, Bronek, mamy jeszcze jedną tutkę”.

  – Mieczysław C., “zginął w wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r,
  miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku.
  Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A. Plicha.

  – Krzysztof K.- operator Faktów, pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał
  poprawną godzinę katastrofy Tu-154, co media odkryły po 10 dniach).
  Zmarł w Moskwie na sepsę 2 czerwca 2010r.Śmierć całkiem przemilczana.

  – Prof. Marek Dulinicz – szef grupy archeologicznej – zginął 6 czerwca 2010
  w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.

  – Dariusz Ratajczak – dr historii, autor tematów niebezpiecznych,
  zbioru esejów historyczno-politycznych skazany za kłamstwo oświęcimskie.
  11 czerwca 2010 znaleziono jego zwłoki w zaparkowanym samochodzie pod Centrum Handlowym
  Karolinka w Opolu, w którym mogły przeleżeć wg śledczych kilka dni, sekcja zwłok wykazała,
  że zmarł w wyniku zatrucia alkoholem.

  – Eugeniusz Wróbel – wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od
  komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość,
  że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r
  przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi,
  zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko.
  Złego stanu swego “chorego psychicznie” syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka,
  która jest psychiatrą.

  – Dr Ryszard Kuciński – prawnik A. Leppera – “zmarł” w maju 2011 r.

  – Wiesław Podgórski – był doradcą A. Leppera, gdy ten by ministrem rolnictwa,
  znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r.
  Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.

  – Róża Żarska – adwokatka Leppera – “zmarła w lipcu 2011 r. w Moskwie.

  – Andrzej Lepper – szef Samoobrony, poseł, wicemarszałek, wicepremier i minister rolnictwa
  w rządzie Marcinkiewicza i J.Kaczyńskiego. Znaleziony martwy w biurze Samoobrony
  5 sierpnia 2011r. Od 1-go dnia, zanim zrobiono sekcję zwłok przyjęto wersję samobójstwa
  przez powieszenie bez udziału osób trzecich”

  Ekspert od Smoleńska nie żyje. Znaleziony powieszony w łazience
  Dariusz Szpineta, bo o nim mowa, był nie tylko ekspertem lotniczym,
  ale także prezesem spółki Ad Astra Executive Charter SA. To właśnie jej zarząd wydał
  lakoniczne oświadczenie informujące o śmierci Polaka w Indiach. Dziennikarze “GPC” dotarli
  jednak do osób, które towarzyszyły mu w egzotycznym wyjeździe.
  Polak miał być przed śmiercią w dobrym nastroju.

  Co więc takiego wydarzyło się na przestrzeni kilku godzin, że Szpinetę znaleziono
  powieszonego w hotelowej łazience? Czy popełnił samobójstwo? Autorzy tekstu subtelnie
  zdają się powątpiewać i przypominają wypowiedzi eksperta ws. katastrofy smoleńskiej.
  Szpineta parokrotnie miał prezentować stanowisko jakoby lot do Smoleńska był lotem wojskowym,
  a nie cywilnym.
  Dariusz Szpineta “odszedł” 2 grudnia 2011 r. w piątek…Miał 39 lat.
  Był założycielem i prezesem spółki Ad Astra Executive Charter – certyfikowanym
  i koncesjonowanym operatorem lotniczym w obszarze przewozów czarterowych i
  szkoleń lotniczych oraz zarządzania i serwisu samolotów.

  Planował wprowadzenie spółki na rynek NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
  Udało mu się to w październiku tego roku.
  Zamierzał zrezygnować z pełnienia funkcji prezesa zarządu do końca roku,
  przekazując zarządzanie Dyrektorowi Wykonawczemu,
  aby oddać się swojej pasji: lotnictwu. Jego śmierć nastąpiła podczas urlopu w Indiach
  – poinformowano w komunikacie.

  LISTA OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ 10 kwietnia 2010r.

  Osoby znajdujące się na pokładzie samolotu

  Prezydent RP i inni członkowie delegacji

  Lech Kaczyński – prezydent RP
  Maria Kaczyńska – małżonka prezydenta RP
  Ryszard Kaczorowski – ostatni prezydent RP na uchodźstwie
  Krzysztof Putra – wicemarszałek Sejmu RP
  Jerzy Szmajdziński – wicemarszałek Sejmu RP
  Krystyna Bochenek – wicemarszałek Senatu RP
  Janusz Kochanowski – rzecznik praw obywatelskich
  Janusz Krupski – kierownik Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych
  Janusz Kurtyka – prezes Instytutu Pamięci Narodowej
  Sławomir Skrzypek – prezes Narodowego Banku Polskiego
  Maciej Płażyński – poseł, prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
  grób Macieja Płażyńskiego w Bazylice Mariackiej w Gdańsku
  Władysław Stasiak – szef Kancelarii Prezydenta RP
  Aleksander Szczygło – szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego
  Paweł Wypych – sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP
  Stanisław Komorowski – podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej
  Andrzej Kremer – podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych
  Tomasz Merta – podsekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  Mariusz Handzlik – podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP
  Andrzej Przewoźnik – sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa

  Przedstawiciele parlamentu

  Posłowie

  Leszek Deptuła
  Grzegorz Dolniak
  Grażyna Gęsicka
  Przemysław Gosiewski
  Izabela Jaruga-Nowacka
  Sebastian Karpiniuk
  Aleksandra Natalli-Świat
  Arkadiusz Rybicki
  Jolanta Szymanek-Deresz
  Zbigniew Wassermann
  Wiesław Woda
  Edward Wojtas

  Senatorowie

  Janina Fetlińska
  Stanisław Zając

  Przedstawiciele Rodzin Katyńskich i innych stowarzyszeń

  adw. Joanna Agacka-Indecka – prezes Naczelnej Rady Adwokackiej
  Ewa Bąkowska – wnuczka gen. bryg. Mieczysława Smorawińskiego
  Anna Maria Borowska – córka ppor. Franciszka Popławskiego, wiceprezes Gorzowskiej
  Rodziny Katyńskiej (od 6 listopada 2009)
  Bartosz Borowski – przedstawiciel Gorzowskiej Rodziny Katyńskiej, wnuk Anny Marii Borowskiej
  (syn Franciszka Borowskiego)
  Czesław Cywiński – prezes Światowego Związku Żołnierzy AK
  Edward Duchnowski – sekretarz generalny Związku Sybiraków
  ks. prałat Bronisław Gostomski – dziekan dekanatu Londyn-Północ,
  proboszcz parafii św. Andrzeja Boboli w Londynie
  o. Józef Joniec SchP – prezes Stowarzyszenia Parafiada
  ks. Zdzisław Król – kapelan Warszawskiej Rodziny Katyńskiej (1987–2007)
  ks. Andrzej Kwaśnik – kapelan Federacji Rodzin Katyńskich
  Tadeusz Lutoborski – syn ppor. Adama Lutoborskiego
  Bożena Mamontowicz-Łojek – prezes Polskiej Fundacji Katyńskiej
  Stefan Melak – prezes Komitetu Katyńskiego
  adw. Stanisław Mikke – wiceprzewodniczący ROPWiM, redaktor naczelny miesięcznika „Palestra”
  Piotr Nurowski – prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego
  Bronisława Orawiec-Löffler – bratanica majora Franciszka Orawca, zamordowanego w Katyniu;
  członkini Stowarzyszenia Rodzin Katyńskich z Podhala
  Katarzyna Piskorska – córka Tomasza Piskorskiego
  Andrzej Sariusz-Skąpski – prezes Federacji Rodzin Katyńskich
  Wojciech Seweryn – rzeźbiarz, autor Pomnika Ofiar Katynia w Chicago
  Leszek Solski – syn kpt. Kazimierza Solskiego, oficera i sportowca oraz bratanek
  majora Adama Solskiego, zamordowanych w Katyniu,
  członek Stowarzyszenia Rodzina Katyńska
  Teresa Walewska-Przyjałkowska – Fundacja „Golgota Wschodu”
  Anna Walentynowicz – działaczka Wolnych Związków Zawodowych,
  współzałożycielka NSZZ „Solidarność”
  Gabriela Zych – prezes Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Kaliszu

  Przedstawiciele Sił Zbrojnych RP

  gen. Franciszek Gągor – szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
  gen. dyw. Tadeusz Buk – dowódca Wojsk Lądowych RP
  gen. broni pil. Andrzej Błasik – dowódca Sił Powietrznych RP
  wiceadmirał Andrzej Karweta – dowódca Marynarki Wojennej RP
  gen. dyw. Włodzimierz Potasiński – dowódca Wojsk Specjalnych RP
  gen. broni Bronisław Kwiatkowski – Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP
  gen. bryg. Kazimierz Gilarski – dowódca Garnizonu Warszawa
  bp. gen. dyw. Tadeusz Płoski – katolicki biskup polowy Wojska Polskiego
  abp gen. bryg. Miron Chodakowski – prawosławny ordynariusz Wojska Polskiego
  ks. płk Adam Pilch – p.o. Ewangelickiego Biskupa Wojskowego
  ks. ppłk Jan Osiński – Ordynariat Polowy Wojska Polskiego

  Osoby towarzyszące

  ppłk Zbigniew Dębski – członek Kapituły Orderu Wojennego Virtuti Militari,
  sekretarz Klubu Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari
  Katarzyna Doraczyńska – zastępca dyrektora gabinetu szefa Kancelarii Prezydenta,
  radna dzielnicy Praga Południe w Warszawie
  Aleksander Fedorowicz – tłumacz języka rosyjskiego
  ks. Roman Indrzejczyk – kapelan prezydenta
  Dariusz Jankowski – aspirant w Zespole Obsługi Organizacyjnej Kancelarii Prezydenta
  (ur. 8 lipca 1955)
  Mariusz Kazana – dyrektor protokołu dyplomatycznego MSZ
  gen. bryg. Stanisław Nałęcz-Komornicki – kanclerz Orderu Wojennego Virtuti Militari
  płk dr hab. n. med. Wojciech Lubiński – lekarz prezydenta, rzecznik prasowy,
  sekretarz Rady Naukowej i z-ca komendanta Wojskowego Instytutu Medycznego
  Barbara Mamińska – dyrektor biura kadr i odznaczeń w Kancelarii Prezydenta
  Janina Natusiewicz-Mirer – sybiraczka, działaczka społeczna, dawna działaczka
  pozycji demokratycznej w Krakowie; osoba towarzysząca Annie Walentynowicz
  w podróży
  ks. prof. Ryszard Rumianek – rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  Izabela Tomaszewska – dyrektor zespołu protokolarnego Kancelarii Prezydenta,
  odpowiedzialna w Kancelarii za kontakty pierwszej damy
  Janusz Zakrzeński – aktor teatralny i filmowy, członek rady programowej
  Związku Piłsudczyków

  Żołnierze Sił Powietrznych RP

  mjr Robert Grzywna
  kpt. Arkadiusz Protasiuk
  por. Artur Ziętek
  chor. Andrzej Michalak
  Cywilne pracownice wojska
  Natalia Januszko
  Barbara Maciejczyk
  Justyna Moniuszko
  Funkcjonariusze BOR
  mł. chor. Agnieszka Pogródka-Węcławek
  (funkcjonariuszka Biura Ochrony Rządu wchodząca
  w skład załogi samolotu jako stewardesa)

  Funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu

  ppłk Jarosław Florczak
  kpt. Dariusz Michałowski
  por. Paweł Janeczek
  ppor. Piotr Nosek
  st. chor. Artur Francuz
  chor. Jacek Surówka
  chor. Paweł Krajewski
  chor. Marek Uleryk
  Na liście pasażerów znajdowała się także Zofia Kruszyńska-Gust z Kancelarii Prezydenta RP,
  która jednak nie stawiła się na lotnisko, w ostatniej chwili rezygnując z lotu.

  Lista pasażerów opublikowana przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa
  (brakuje nazwiska Agnieszki Pogródki-Węcławek, która także zginęła w katastrofie)

  Skład załogi

  W skład załogi samolotu Tu-154M nr 101 wchodziło siedem osób
  ze składu 36 Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego:
  Imię i nazwisko Stopień wojskowy
  Funkcja Wiek

  Arkadiusz Protasiuk kapitan pilot dowódca (pierwszy pilot) oficer sekcji 36 lat
  Robert Grzywna major pilot drugi pilot dowódca załogi 36lat
  Artur Ziętek porucznik pilot nawigator starszy pilot 32lata
  Andrzej Michalak chorąży technik pokładowy,starszy technik obsługi pokładowej 37lat
  Natalia Januszko stewardesa personel pokładowy 23lata
  Barbara Maciejczyk stewardesa (szefowa pokładu[3]) personel pokładowy 29lat
  Justyna Moniuszko stewardesa personel pokładowy 25lat

  W skład personelu pokładowego samolotu wchodziła również mł. chor.
  Agnieszka Pogródka-Węcławek,
  funkcjonariuszka Biura Ochrony Rządu pełniąca rolę stewardesy.

  No i ostatnio plk SKW Waldemar K. – oficer Sluzby Kontrywywiadu Wojskowego popelnil samobojstwo. Podobno sam sie powiesil.
  Byl jednym z najbardziej doswiadczonych oficerow wojskowych sluzb specjalnych Zajmowala sie bezpieczenstwem przemyslowym i certyfikacja firm z sektora zbrojeniowego.
  nadużycie link skomentuj usuń

 59. troll polonii said

  58

  GOj

  Poczekaj na moderatora!

 60. UWAGA!!!! INICJATYWA!!! AKTYWIŚCI I DZIAŁACZE! IDZIEMY RAZEM DO CELU CZY OSOBNO DONIKĄD?! https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/04/15/aktywisci-i-dzialacze-idziemy-razem-do-celu-czy-osobno-do-nikad/
  Posted on 15 aprile 2018 by biuletyninspiracyjny

 61. Józef said

  @Goj Jedzie ci z ryja na kilometr od lizania d. jewrejom i masz czelność zwać Gospodarza esbecką onucą?

 62. Inkwizytor said

  Juda ( Andrzej Duda ) już nie wie komu zrobić lachę, żydom, usraelowi czy banderowcom 🙂 ryj ma jednak pojemny, przełknie każdą spermolinę

 63. RomanK said

  ad55.. Jozef…oj bardzo sie ciesze ,ze ci sie tak podoba w Polin…masz tyle do ogladania w TVP1..tyle transmisji z Marzszuf Rzywyh….kanal histeryczny na ktorym ci wrabali w leb ,ze to Jaruzelski byl budowniczym PRLu, a nie jego burzycielem i sprzedawca cegiel z rozbiorki:-)))) Ze to Solidarnosc wprowadzila strajki o kartki na cukier i tak demokratyczny wynalazek, jak komitety kolejkowe….i to ona dala ( za lapowy oczywiscie)paszporty milionom Polakow, zeby sobie pojechali w pisdu…. bzydzac sie takimi skurwialymi ormowacami i TWrzyszami – jak ty , co donosili na nich na SB za skarpetki i papier toaletowy….
  Uzywaj Joziu..uzywaj i pas swoje oczy …zasluzyles na to- jak kazda jedna podla kurwa:-)))) ktorej sie zdawalo:-))))))

 64. Marucha said

  Re 63:
  Rozumiejąc Pana osobistą nienawiść do Jaruzelskiego zwracam tylko uwagę, że nie oceniałem jego całokształtu, a jedynie stwierdziłem, że nie musiałem się wstydzić za niego jako prezydenta.

 65. jaja said

  To co teraz wyprawiaja reprezentanci narodu to wola o pmste do niebia! Wstyd i hanba jest manifestowana przez nich na porzadku nie tylko lizodupstwa ale i interesow narodowych. Bede bronic Jruzeslkiego bo jak porownam tych lotrow skorumpowanych i bezwstydnych, zlodziei, sprzedawczykow za grosz naszego dorobku pokoleniowegom co sie przeklada exodusem POlakow za chlebem to Jaruzelski przy takim porownaniu jawi sie jako kryształ. Zreszta po paru latach a moze wczesniej zrozumialam w jakim celu byla przeprowadzona zmiana transformacji wladzy i zrozumialam , ze nasz entuzjazm dla zlodziejskiej solidarnosci byl wielkim bledem narodowym.

 66. troll polonii said

  63
  RomanK
  Biorac pod uwage jak zrujnowal Polske linoskoczek, co tak zwinnie przeskoczyl 4 metrowy plot i od razu zostal gojem i …wielkim wodzem gojow i w uznaniu zaslug dwukrotnym prezydentem Polski na czym dorobil sie milionow za przehandlowanie Polski – to gen. Jaruzelski byl naprawde rzeczywistym budowniczym kraju. Jest postacia dramatyczna okrutnych czasow ubeckiej rewolucji. Wszyscy, ktorzy go znali, zgodnie potwierdzaja, ze byl uczciwym i pracowitym czlowiekiem.
  Najbardziej nienawidzi go hucpa.
  Ta sama hucpa siedzi cicho i milczy na temat zdrajcy Kuklinskiego i calego KOR-u, ktorzy zgotowali Polsce moralna i ekonomiczna ruine. Wszyscy zasiadali i zasiadaja w sprzedajnym rzadzie stworzonym przez Open Society.

  Wyzywanie, panie Romanie nic nie pomoze.
  Mamy prawo porownywac Jaruzelskiego do Macierewicza i mamy prawo porownywac Jaruzelskiego do Dudy, Kwasniewskiego i innych produktow Solidarnosci: ubeckich prezydentow.
  Kiedys mielismy i gospodarke i armie.
  Juz wszystkie wroble na dachu cwierkaja kto oplacal Solidarnosc i kto skorzystal na ubeckiej rewolucji w Polsce.
  To Solidarnosc stworzyla obecny system oligarchii i wypedzila kadre techniczna i tysiace rodzin z Polski….za chlebem.
  Nigdy w historii Polski nie uciekalo z kraju tylu Polakow co za Solidarnosci.
  Jakos 8 milionow Polakow nie ma zamiaru wracac do raju jaki nam stworzyla Solidarnosc i prezydent Reagan..

  I potwierdzila to dzis w wywiadzie pani ambasador USA do ONZ – idiotka Nikki Haley, ktora wychwalala Reagana pod niebiosa za rozwalenie „komuny” w Europie Wschodniej..

 67. kobra said

  Jaruzelski był jedynym prezydentem III RP, który nie upokarzał Polaków swym zachowaniem.
  Admin

  jaruzelski byl wredna swinia wbij se to do glowy.Dzieki niemu jestesmy w tym miejscu w ktorym jestesmy czyli w dupie.Od niego zaczela sie rozpierducha Polski !!!!

  —–
  Taki ch…
  Admin

 68. Zerohero said

  @zapiniotodement

  Przydałyby się źródła na temat bredni Elie Wiesela. „gejzery krwi” faktycznie opisywał, ale te beczki spermy wyglądają na wrzutkę mającą ośmieszyć jego krytyków.

 69. Józef said

  @ Roman K. Nie byłem w ZOMO. Byłem esbekiem i pilnowałem polskiej racji stanu, a Twoje uwagi prostaku mam tam, gdzie moje szlachetne zakończenie tułowia. Dobre drzewa poznaje się po dobrych owocach a nie znam ani jednego, który by wyrósł z solidarnościowego pnia, chyba że dla ciebie jest okazałe polin.

 70. RomanK said

  Panie Gajowy….ja panu nie wybieram autorytetow…
  Jaruzelski Polakow mordowal, bil i wyrzucal z Polski…..zlodzieji holdowal..i promowal..sam kradl… ukradl ludziom dom , ktory do dzis zajmuje jego rodzina…opakowana swiadectwami udzialowymi kradzionego w tym KGHM….i innych doskonale prosperujacych zakladow panstwowych…z udziale Nomenklatury Oligarchii – czyli QMO ( Qurewski Magdalenski Okraglak)….i nie musi praCOWAC DO KONCA ZYCIA przez KILKA POKOLEN.Oni dzis zyja z wlasniosci….nei tak -jak wy goje glupie:-)))
  Kto opchnal Polakow Rockefelerowi?????? TYlko za to …nalezy mu sie szacunek :_)))))zrobil to, jak gentleman…sprzedajacy niewolnikow:-))))
  To, ze macie za prezydentow jego agentow i jeszcze wieksze szmaty niz on sam- to nie znaczy ,ze skoro same lotry- to neiktore z nich sa mniej lotrzejsze niz q..rwa glowny lotr!

  Panie Troll…pan mnie nie pokazuj skoczka….bo to z takich – jak on dupkow , kapusi i zlodzieji na uslugach Jaruzelowej hunty , zwozili motorowkami, samolotami, kierowali i futrowali a na konu zrobili z nich QMO- Qurewski Magdalenski Okraglak…..po 8 latach rozpierdalania wszystkiego i wszystkich co sie dalo..
  …a pan i panu podobni z uporem napalonej dziwki nazywa to ” Solidarnscia”…./ Ten Qurewski Magdalenski Okraglak oddal sztandar i przejal was, jak gospodarke z inwentarzem, swiniami, psami i kurami, psami …..tak samo kaze ich karmnic, szczac prowadzac -tyle, ze obcial racje zarcia:-))))
  Calujcie go za to w dupe…. bo zawdzieczcie mu to co macie….bez zadnych wyjatkow……

  Kuklinski- panie Troll- to byl podwojny agent, jak kazdy agent kurwa, podla, platna….i powiedzialem to wtedy -kiedy sprawa byla swiezutka a Kuklinksi zyl…powiedzialem to publicznie…pisalem to i powtorzylem jego advokatowi panu . zmarlemu juz Jozefowi Szaniawskiemu , kiedy szukal jeleni do poparcia zdrajcy..w USA…..do robienia klak,i nowej legendy i….. narracji :-))))
  Jemu tez posypalem do koryta…az rzucil sluchawke…..i odskoczy,l jak oparzony:-)))))
  20 lat temu….. nie dzis kiedy juz wiele+++ rzeczy wiadomo:-)))
  Niestety klakierow, dupkow i pacanow w naszym narodzie nie brakuje i kilkunastu „patryjotuf” czujac buessa zalapalo sie na to i ……dzis bryluja na,,panstwowym w Polsce:-))))

  Wstydzic sie …???? czy nie wstydzic?????.

  …Ja nie mam takiego problemu…nie wybieralem zadnego, nie uwazam za swojego…nie musze sie sie wstydzic swojej glupoty…..
  A ci co go wybrali , holubia i uwazja za prezydenta Polakow….?????…..oni dzis juz powinni wiedziec , dlaczego inne nacje nazywaja ich stupid Polacks…..miedzy innymi wlasnie dlatego:-)))))
  A i zeby bylo jasne ..ja nikogo nie nawidze..wcale…. Do Jaruzela nie mam zadnej nienawisci..ani krzty….ja poprostu nim gardze, ….jak scierwem plaza…podlego zdrajcy i sprzedawczyka naszej polskiej Przyszlosci!
  Szlag Go juz Trafil i Pieklo chlonie!…i niech tam zostanie….zasluzyl – jak malo kto!

  ——-
  Korzystajcie z okazji, że jestem chory i nie mam siły na odpisywanie. I tylko jedno: nie pisałem czy Jaruzelskiego był dla mnie autorytetem, a jedynie że nigdy mnie nie upokarzał jako członka narodu
  polskiego.
  Admin

 71. RomanK said

  Jozefie…cymbal jestes zatem ci powiem- ze w polskiej gramtyce stopniuje sie slowo //uj….
  jest ujj,
  podly ,,uj,,,
  i byly esbek…..
  Zaden… uj nei ma zadnej narodowosci….ani etnicznosci…uje sa bezpanstwowe a ich jedyna lojalnoscia jest….. kasa!
  To maja wspolnego ze wszystkimi Kurwami- jakie ich zreszta wydaja na swiat!..jak swiat dlugi i szeroki…
  Bo ,,ujem trzeba sie urodzic:-)))))) za kase mozna ich strugac:-))))do roznych sztaltow i dzadan….
  :-))) dobry zart …esbek ilnujacy polskiej racji stanu:-)))))))) to chyba czwarty stopien:-))))

 72. snag said

  RomanK @ 33 ,…

  Ta banda nie potrzebuje zaproszenia, ich sekretarki dzwonią który penthouse ma na nich czekać i co chcą na kolacje ,…

 73. Carlos said

  W ksiazce „Harrenvolk po zydowsku” St. Michalkiewicz opisuje jak Jaruzel sprzedaje Polske pejsatym. Trzeba przyznac, ze mial klase w wywiadach, nikt jeszcze nie ponizal Polski, bo trwaly negocjacje- a nie, ze za jego kadencji- w domysle, dzieki niemu byl spokoj. Naprawde zycze zdrowia p. Gajowy.

  ——
  Boję się, że mnie wykończą.
  Admin

 74. jaja said

  Panie Romanie niech Pan sobie da na wstrzymanie bo tym razem z nienawisci rozum Panu odjelo. trezba zawsze wszystko analizowac w miare obiektywnie bez personalnych zgubnych emocji. Bo to jest droga donukad (jak pisze J.Mackiewicz). Kazdy ma prawo do wlasnego zdania w miejsce durnego przyklaskiwania.

 75. Józef said

  RomanK s
  Jozefie…cymbal jestes zatem ci powiem- ze w polskiej gramtyce stopniuje sie slowo //uj….
  jest ujj,xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Rutinoscorbin może pomoże?

 76. Józef said

  @Carlos

  W ksiazce „Harrenvolk po zydowsku” St. Michalkiewicz opisuje jak Jaruzel sprzedaje Polske pejsatym. xxxxxxxxxxxxxxxx
  Ciekaw jestem w jaki sposób Jaruzelski cokolwiek sprzedał? Z całym szacunkiem dla pana Michalkiewicza, ale jak pisze
  książkę, to też niech włącza myślenie, bo to nie boli.Upłynęło wystarczająco dużo czasu, aby porównać sobie sylwetki
  wszystkich przywódców Polski po 1989 roku i tylko generał jawi się jako przyzwoity człowiek.
  @RomanK
  Dom Przedpełskich był przed wojna zadłużony w banku i nigdy ten dług nie był spłacony. Jaruzelski zapłacił 10X tyle, co Kaczyński za dom przejęty po rodzinie Lisa Kuli. Twoje łgarstwo ma krótkie nogi i wielkie uszy, jak u Urbana.

 77. Kar said

  re:70/RK

  ..i slusznie, popieram w 100%, Jaruzel-sowiecki slugus (FUCKING COCKROACH), przedluzenie bolu w doope ciemniaka Gomulki..i bij w morde esbecka swinie, kiedy nawinie ci sie pod reke..nie zaluj plugastwa

  ——
  A czym kurwa gorszy dawny esbek (pracujący dla własnego kraju) od dzisiejszej agentury i zdrajców, pracujących dla Rzydów, banderowców, USmanów, Szkopów ?
  Kto wyrządził Polsce większe krzywdy?
  Admin

 78. Boydar said

  Ja tak sobie myślę, że kot wyciągający wróbelka z gów*na wcale go nie poniża. Ale chcąc nie chcąc łapkę ma upaćkaną.

  Jeżeli to wszystko prawda, to naszego Gajowego „ktoś” załatwił. „Do ustalenia pozostaje” kto, jak i czym. Oraz co z tym można zrobić.

  Jeszcze jedno; kot nie ma sumienia. Ma instynkt samozachowawczy.

 79. Józef said

  Kar si bij w morde esbecka swiniexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Takich to co najmniej trzech. Jeden żeby chciał a dwóch pozostałych dało radę. Marzy się mordobicie esbeka w 29 lat po rozwiązaniu SB? Znasz żydowłazidupski bęcwale stare polskie powiedzenie, że nie dał Pan Bóg świni rogów aby nie bodła? Tak samo jest z tobą i tobie podobnymi pałętkami. Tyle twego co poszczekasz i powierzgasz kopytkami, kozi synu.

 80. Kar said

  re:79/Eesbek

  ..ty gnojU, dam Ci w morde z wielka satysfakcja przy kazdej nadazajacej sie okazji (zakonotuj sobie to Bydlaku), i obroci sie twoj esbecki leb z ruchem wskazowek zegara 2x o 360°

 81. Józef said

  @Kar
  Obciągnij sobie chałat, bo ci menora wystaje.

 82. Boydar said

  @ Pan były esbek Józef (69)

  Ja tylko ze zwykłej ludzkiej ciekawości pozwolę sobie zapytać – no i jak Panu poszło, to pilnowanie. Udało się ?

 83. Józef said

  Sam Pan widzisz że się nie udało. Polska rzucona żydowskiej lichwie na pożarcie przez solidarnościową hołotę i współpracowników z frakcji młodych wilków, dawnego PZPR czyli SLD. Słowem, dupa.

 84. Boydar said

  Ale czy to miałoby znaczyć, że byliśta z cienkie ? To kto był grubszy ? Tylko nie pisz mi Pan że żydy, bo tyle to wiem.

 85. Boydar said

  A tak w ogóle, to ja też byłem w Solidarności, i też raczej byłem „hołotą”, bo przecież nie elitą; i ja nic nikomu niczego nie rzucałem. Może Pan to wyjaśnić ?

 86. Józef said

  Proszę bardzo. Stosuję dokładnie te same kryteria co solidarnościowcy, czyli odpowiedzialność zbiorową, żeby nie było nieporozumień. Nie bezpieczniacy zagłosowali za delegacja do rozmów w Magdalence, jak się powszechnie uważa, tylko solidarnościowe masy a cała ówczesna wierchuszka NSZZ miała ich mandat. Jaruzelski z Kiszczakiem zatem rozmawiali z tymi, którzy reprezentowali realna siłę mającą poparcie nie tylko dołów ale zagranicy a szczególnie USA. Polacy w swojej ogólnej masie totalnie ogłupieli już wtedy i chcieli być 51 stanem, choć dla nas była przypisana rola republiki bananowej i niczego więcej.Za głupotę zapłaci cały naród i to widać że tak się dzieje.

 87. Boydar said

  Pan wybaczy, Józefie, ale tłumaczenie takie sobie, comme ci comme ça. Ja myślę, że Pan jednak esbekiem nie był. Znam kilku esbeków; to mimo wszystko inteligentni osobnicy.

 88. Teosia said

  Nie kloccie sie. 10 milionow Polakow nosilo na rekach zyda – Bolka, z ubecji ,ktory donosil na Polakow.
  Polacy to nie zadne geniusze. Dali sie tak samo nabrac jak Amerykanie na demokracje oligarchow, a teraz Ukraincy , na konskie gowno Zachodu.
  To nie grzech sie przyznac, ze nam zydowski bozek zlotego cielca sie spodobal i zapachnialy zielone dolary co mialy nam spadac z nieba i lezec na ulicy..
  Uwierzylismy, ze Amerykanie z cygarem w zebach beda nam sie klaniac w pas i obsypia nas zlotem.
  I beda nam pieluszki zmieniac.
  A my sie nauczymy trzymac nogi na stole i bedziemy czekac az nam z gieldy zielone beda kapac na glowe a nasze dzieci zrobia kariere w Holywood i kazdy z nas zostanie milionerem biznesmenem .
  Prosilismy sie, zeby nas ktos wreszcie wynarodowil! i uwolnil od naszej kultury bo chcielismy obcej kultury.

  Moj sasiad opowiada, ze jak sie komus zachcialo Ameryki to mogl wyjechac z Polski w pierony do tej Ameryki a nie sciagac nam ich na glowe z calym zlodziejskim systemem. Tak nas lachudry urzadzily!
  Oszukano juz wiele narodow zarzucajac wedke z robakiem. Polknelismy robaka z calym haczykiem.
  I zamiast Polfy , mamy Monsanto.

  Wyzwiska teraz nic nie dadza. Zachod nas wyportkowal. Bo podobno duzo latwiej oszukac ludzi niz przekonac, ze zostali oszukani.
  I teraz, zamiast spuscic lanie tym zlodziejom, ktorzy nas oszukali i okradli – to oszukani beda sie nawzajem oskarzac i wyzywac?. Co nam to da?
  Pewnie pali nas podswiadomosc i sumienie , ze oszukalismy wlasne dzieci. I wlasne wnuki zlozylismy na ofiare na oltarzu globalnego niewolnictwa.
  Nie takich ajnszajnow jak Polacy oszukala globalna banda gangsterow.
  To nie zwykli czlonkowie Solidarnosci wykonczyli Polske tylko naczalstwo, ktore za to oszustwo dorobilo sie okrutnych pieniedzy i teraz maja konta za granica a cala Polske razem z Polakami to gleboko w dupie.
  Poplyniemy tak jak Litwa i Ukraina bo nam smierdziala polska kultura.
  To nie jedna osoba z rzadu zadecydowala o naszym losie.
  To caly polski narod garnal sie na Zachod.
  Do kogo teraz mamy pretensje, ze polknelismy przynete z haczykiem? Polska idzie na pozarcie?

  Polskie lowisko: ryby biora

 89. RomanK said

  *@…CO????-pan slepy -panei Boydar udało sie….rozkradli wszystko czego pilnowali zeby im inne złodzieje nie ukradli..czesc opłacili paskarzom z menora, czesc ulokowali poza grancami..czesc zamienili kilkajrotnie nazwami….irobia business:-))))pilnując konkurencji:-)))siecu narkotyczne, burdele, paliwa, etc…
  A reszte dalej gola , placi pan mu emeryture esbecka:-)))a siedzi na niej od 40 roku zycia….i w3ybrzydz ze z lachy rzucili biedakom 500+…
  CO pan mysli ze dzis to co??? nie poznaje pan PRLu…po transformacji???? Po co pan pyta…dzis były esbek to wolny najmita:-)))
  Raz ….uj…wsiegda esbek:-))))\
  Hey ty…. Jaja…pokaz mi co napisałem niezgodnie z prawda????? analizatorze z wsadem z zadu…..

 90. Boydar said

  „… rozkradli wszystko czego pilnowali …”

  Wniosek z tego że mieli polecenie aby pewnych rzeczy nie pilnować, bo przecież sporo zostało.

  Tak czy owak emerytura im się nie należy. Byli tylko po to żeby pilnować, „nie upilnowali”. Swoje już wzięli i nie mało.

  I takiemu „generałowi” też bym stopnia nie odbierał. Bo wyjdzie na to że jak już generał to nie qurwa, a to nie prawda. GRU nie odbierało, wsadzało żywcem do pieca ze wszystkimi honorami. A potem piękny pogrzeb na koszt państwa, żeby nie było że coś tam.

 91. Józef said

  Jeśli esbekom za nieupilnowanie ustroju przyjaznego Polakom emerytury się nie należą, to co nie należy się wykonawcom, czyli sprawcom nieszczęścia, najprawdziwszym ”patriotom” i ”Polakom”, którzy lizanie dupy izraelskiemu potworowi opanowali do perfekcji, żeby daleko nie szukać, takiego RomanaK?

 92. Józef said

  Czy niejaki Augustyn Pyryt, to jeszcze się tu udziela?

 93. Kar said

  re:89

  ..ty esbecka gnido..niuchaczu..szczurze..goownojadzie, jak ty masz czelnosc balakac o zydach (?)..ty podly psie siedziales 24 godz./dobe z nosem sluzbiscie-pokornie wtulonym w ich doope..egzystowales debilu delektujac sie ich smrodem..gnido, czy ty masz za grosz cos co zwie sie honor..kanalio jak smiesz pysk w ogole otwierac (?)

 94. Józef said

  @Kar Idź się psychopato leczyć http://fotoserwer.pl/content/2.Galerie/9.Memowisko/1.memyzsieci/FB_IMG_1450615377385.jpg

 95. rafal said

  Jacek Międlar – Ludobójstwo w Palestynie. 70 lat Holokaustu

 96. RomanK said

  Jozek tylko se nie niejaki….Augustyn Pyryt to- pan pukownyk Pyryt…. pewnie, ze sie udziela….wykopują go z forum do forum..ale on zawsze na cztery lapy:-))) zmiania ksywy i donosi…czym skorupa za mlodu tym na starość cuchnie:-))))) Kasa leci..bo sie nalezy…emerytura polska wojskowa , amerykanska SS i ukrainska….za sluzbe w podziemnej UPA Provid Jaroslaw- jako wtyka w LWP :-))))
  Mam nadzieje, ze mu po smierci nei odbiora stopnia tak- jak Jaruzelowi….ale w waszej kascie ..ujow ludojedow….. wszystko mozliwe….”:-))))

 97. Józef said

  @RomanK Tak się składa, że jedynym skutecznym młotem dla banderowskiego gówna, okazała się bezpieka i ludowe wojsko, te pogardzane przez ”prawych patriotów”, którzy jeśli się czymś wykazali, to jedynie szczekaniem albo strzelaniem w plecy. Powiedz Romanie, ilu niemieckich żołnierzy ukatrupili członkowie niepodległościowego podziemia, a ilu chłopów, mierniczych, kobiet, dzieci, geodetów. Milicjantów i bezpieki nie liczę? Ile zostalo w Polsce wyzwolonych przez nich miast? Ile wbili slupów granicznych na Odrze i Nysie albo ile wyzwolili morskiego wybrzeża?

 98. Boydar said

  Łaaadne … jak cała Ukraina …

 99. Re: Artykul…
  Mnie bardziej interesuje co mowi p. Kudlinski, anizeli k…rwy z „kneSejmu” I zydem duda na czele…odbierajacymi „prikazy” z I-sra-hell’a…

  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 100. NICK said

  No.
  Czepiacie się Józefa.
  Może i słusznie.

  Nie stać Was na argumenty?

 101. Re: 100 NICK

  Obserwujac (czytajac) komentarze n/t p. Jozefa, to moim argumentem jest to, ze zaden uczciwy czlowiek (uczciwy przede wszystkim wobec samego siebie) nie powinien wstepowac w szeregi SB-ckiej formacji…Jesli juz wstapil, to nie dluzej jak po 2-3 miesiacach zorientowawszy sie o co w tej fomacji chodzi powinien zrezygnowac..

  Z grzecznosci pomine inne komentarze, a przede wszystkim doswiadczenia, to ta SB-ecka fomacja „wyrabiala”…w kierunkach „przekonywania”, szantazowania czy zwyklego mordowania w slusznej wiekszosci niewinnych osob…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 102. NICK said

  Jaśku Panie.
  Najlepiej byłoby.
  Gdyby.
  Świat.

  Jest TAK porąbany jak jest.
  We służbach byli i są patrioci.
  Polacy.
  Czy wiele znaczą?
  Ani ja ani Pan.
  NIC nie wiemy.

 103. RomanK said

  .Jozek…nie agituj….jak bezpieka przyszla po Niemcach nie bylo sladu…a Banderowcow skończyli Ruskie…wielka akcja , której czecia byla akcja Wisla/// mala czesc terytorium…i tak po tzw Btwie o Bircze wszystkie kurenie Burlaka poszly na Slowacje , zabrali vojakom vercel i pojechali przez Czechy i dopiero ich troche na przerwie Dunaju do Austrii Ruskie postrzelali……
  GLwna ostoja UPA byl Wolyn, Podole i Pokucie…. Huculszczyzna…. po stronie polskiej jedynei Bojki byi grozni….a wysiedlono Lemkow….
  Bezpieka weszyla i kradla….za Polakami..ich Ukraincy nie obchodzili..zreszta zajmowalo sie nimi NKVD..
  Wiekszosc bezpieki to byli Srulki…..i fornale…. nawet sie zenili ze soba.. i tak esbecja byla takim pięknym przykładem urody srulkow i inteligencji fornali:-)))))

 104. NICK said

  Romanie, QRVA!

  pisz po polsku.
  Po polsku, powiadam.

 105. Carlos said

  re 76 p. Jozefie, najpierw do ksiazki, a potem dyskusje. Nie chce mi sie tlumaczyc , choc robilem to przez ostatnie lata, ale jestem juz zmeczony.

 106. Kapsel said

  Jonny Daniels: Polaków, którzy mordowali Żydów, było więcej

  – To trwa cały czas. Nawet w przypadku Jedwabnego. To ciągłe oszustwo, kiedy Polacy mówią: To nie mogliśmy być my. Do jasnej cholery. Istnieje przecież tak wiele raportów, informacji, relacji, że historia Jedwabnego nie powinna już pozostawiać jakichkolwiek pytań. Ale Polacy ciągle ją kwestionują – mówi Jonny Daniels w rozmowie z Szymonem Krawcem z tygodnika „Wprost”.

  Szymon Krawiec, „Wprost”: Ciągle Pan siedzi w telefonie.

  Jonny Daniels: Tak, przepraszam, ale to kolejny antysemicki troll, którego muszę zablokować na Twitterze. W ostatnim miesiącu musiałem zablokować kilka tysięcy takich kont.

  Co o panu piszą?

  Że nie mam prawa być w Polsce. „Zabieraj swoje manatki i spadaj do Izraela” – to jeden z delikatniejszych wpisów.

  To jakoś przybrało na sile po awanturze wokół nowelizacji ustawy o IPN?

  Zdecydowanie. Teraz ilość hejtu stała się niewyobrażalna. Jeśli chodzi o antysemityzm w Polsce to właśnie wypuszczono dżina z butelki. Ostatnie trzy miesiące były dla mnie straszne. Myślałem już nad tym, żeby to wszystko zostawić. Spakować się i wyjechać. Jestem w Polsce od czterech lat. Mam przecież polskie korzenie i wierzę, że jest coś, co łączy nasze obie nacje. Jakaś więź głębsza niż tylko Holokaust. Ale dookoła jest mnóstwo osób, które tej więzi nie chcą. Chcą to zniszczyć. I naprawdę świetnie im to idzie.

  Niedługo do księgarni trafi książka „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski” autorstwa historyków z Centrum Badań nad Zagładą Żydów, którzy opisują historie, w których to Polacy byli oprawcami, a nie wybawcami Żydów.

  Nie sądzę, żeby w tej książce było coś nowego.

  Myślę, że dla Polaków będzie szokująca.

  Ale co będzie szokującego? Że Polacy mordowali Żydów? Myślę, że Polacy zdają sobie z tego sprawę.

  Autorzy piszą, że na trzech Żydów, którzy po likwidacji gett szukali ratunku w miasteczkach i wsiach, dwóch zginęło. Większość z rąk polskich lub przy współudziale Polaków. Myśli Pan, że to dla Polaków nie będzie szokujące?

  Niestety, liczba Polaków, która podczas wojny brała udział w mordowaniu Żydów była większa niż Polacy chcą o tym myśleć. Tego nie można ignorować. To jest prawda, którą trzeba powiedzieć. Nie możemy się przed nią ukrywać.

  Myślę, że większość Polaków uzna, że ta książka to głupstwa. Nieważne jak profesjonalnie by nie była udokumentowana, to mało osób w to uwierzy.

  To trwa cały czas. Nawet w przypadku Jedwabnego. To ciągłe oszustwo, kiedy Polacy mówią: To nie mogliśmy być my. Do jasnej cholery. Istnieje przecież tak wiele raportów, informacji, relacji, że historia Jedwabnego nie powinna już pozostawiać jakichkolwiek pytań. Ale Polacy ciągle ją kwestionują.

  Anna Zalewska, nasza minister edukacji, też nie tak dawno kwestionowała Jedwabne.

  Polska minister edukacji jest pod tym względem najbardziej niewyedukowaną osobą w tym rządzie. Tyle mogę na ten temat powiedzieć.

  Ale będą kolejne publikacje. Pojawi się kolejne Jedwabne.

  I Polacy znów będą zaprzeczać.

  Dlaczego?

  Każdy naród tak ma. To jest trudne dla każdej nacji. Izraelczycy też mają milion wymówek na wojnę w Palestynie i dlaczego Palestyńczycy musieli opuścić swoje domy. Nie ma wątpliwości, że to ciężkie, żeby się do tego przyznać i się z tym pogodzić. A Polacy to dumny naród i takie przyznanie się do winy byłoby wbrew ich narodowej dumie. Ale w Polsce to się teraz nie wydarzy.
  / Źródło: WPROST.pl

  https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10118394/jonny-daniels-polakow-ktorzy-mordowali-zydow-bylo-wiecej.html

Sorry, the comment form is closed at this time.