Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piskorz o Żydowski dybuk zawładnął …
  NyndrO o Wolne tematy (46 – …
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Marucha o Mądry głupiemu (niestety)…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  AlexSailor o Przyczyny zwiększających się w…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Przyczyny zwiększających się w…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  UZA o Przyczyny zwiększających się w…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  brys o Przyczyny zwiększających się w…
  Yagiel o Wolne tematy (46 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”

Posted by Marucha w dniu 2018-04-13 (Piątek)

Izrael najpierw napadł słownie i propagandowo na Polskę – potem rozstrzelał pokojowe wystąpienia Palestyńczyków, a ostatnio zaatakował rakietami sojusz syryjsko-irańsko-rosyjski. Zaraz, jak to szło – wrogowie naszego wroga to nasi…?

Ten sam wróg

Trwające od lat 80-tych naciski międzynarodowych środowisk żydowskich zmierzających do uzyskania od Polski dziesiątków miliardów dolarów haraczu, a także pozyskujących nieprawnie warte kolejne miliony majątki w naszym kraju – powinny już dawno kazać nam szukać efektywnych sojuszników także wśród tych, którzy z podobną agresją walczą czynnie, także z bronią w ręku.

Ostatnie 3 miesiące, kiedy presja na Polskę realizowana jest m.in. za pośrednictwem władz państwowych „Izraela” – musi w końcu uzmysłowić Polakom, że twór ten jest tylko kolejnym niebezpiecznym narzędziem w rękach tych samych grup i kręgów, zainteresowanych jak najdalej posuniętą eksploatacją Polski.

Nie da się obronić przed Światowym Kongresem Żydów, walczyć z kłamstwami różnych „lig (anty)deformacyjnych” i jednocześnie podtrzymywać „przyjaźń” i „strategiczne partnerstwo” z okupacyjnym tworem syjonistycznym w Palestynie. Jeśli wiemy, że Icek nas okradnie, a Mosiek naleje do mleka – to nie wierzmy u licha, że akurat Srul będzie naszym fajnym kumplem, tylko tak trochę nas poobraża i trochę oskubie, żeby dobrze wypaść przed swoimi!

Zwłaszcza, że przecież powszechny jest w Polsce strach przed zagrożeniem islamskim, imigranckim, terrorystycznym Zrozummy więc i to, że „Izrael” nikogo przed tymi niebezpieczeństwami bynajmniej nie chroni. On je produkuje.

Ruchy przyjaciół syjonizmu

„Izrael” i jego zaplecze ponieśli duże nakłady – finansowe, polityczne i propagandowe, by tzw. „antysemityzm”, czyli zdrowy odruch obronny narodów dotkniętych roszczeniami syjonistów – zastąpić indukowanym „antyislamizmem”.

Proces ten rozpoczął się infiltracją, urabianiem a nawet zakładaniem grup i organizacji deklaratywnie patriotycznych i narodowych, którym w toku uzależniania podsuwano jeden detal – obowiązek niezmiennego głoszenia poparcia dla Izraela, jako „wymogu nowoczesnego ruchu narodowego”, „dziejowej konieczności”, „dziedzictwa X. który też coś 70 lat temu napisał życzliwie o syjonizmie” itd.

Mając tak przygotowane zaplecze – można było przejść do kolejnego etapu, czyli umasowienia nowych lęków. Mechanizm był jeszcze prostszy, wynikał bowiem wprost z innych działań syjonistow, sprowadzając do destabilizowania i niszczenia kolejnych państw muzułmańskich tak, by ich mieszkańcy masowo uciekali do Europy. Zadanie to realizowała bezpośrednio polityka „Izraela” oraz syjonistyczne wpływy w USA, UK i Francji.

W efekcie pomysł „islamofobii” trafił na podatny grunt i znalazł nawet realne podstawy, dzięki czemu SPRAWCA islamskiego zagrożenia – tzw. państwo syjonistyczne, mogło wystąpić jako „sojusznik i obrońca Europy”.

No, a potem to już naprawdę wystarczyło kilka bezsensownych poza tym zamachów…

Prawdziwe skutki syjonizmu

Czasem z uważającej się za prawą stronę internetu słyszę głosy dowodzące, że ich posiadacze sądzą, że mamy rok najdalej 1938. Tzn. np., że można sobie zgadywać i wyobrażać jakby to było fajnie, gdyby Żydzi nie byli takimi sobie o, zwykłymi Żydami, jakich widać na każdej polskiej ulicy – tylko mieszkali sobie we własnym państwie, najlepiej gdzieś daleko od nas i zajmowali się własnymi, zupełnie państwowymi sprawami.

Niestety, jest rok 2018. Państwo żydowskie istnieje już 70 lat i przez ten czas udowodniło, że bodaj ani jedno optymistyczne założenie wiązane z syjonizmem się nie sprawdziło. Fakt, nie widać już chałaciarzy i zjedzenie dobrego gęsiego pipka graniczy z cudem.

Poza tym jednak Żydzi nie przestali interesować się sprawami całego świata i każdego z ciekawych dla nich państw z osobna, z poczesnym w tym menu miejscem Polski. W dalszym ciągu ingerują w politykę wewnętrzną, wpływają na podejmowanie decyzji, prowadzą politykę globalną jak bodaj żadna inna nacja – a cała różnica sprowadza się do tego, że teraz:

– z jednej strony jednym z priorytetów tej polityki są także PAŃSTWOWE interesy „Izraela”, jego finansowanie, uzbrojenie, zdobycze terytorialne, system polityczny, dążenie do hegemonii subregionalnej itd. co skutecznie destabilizuje sytuację na całym świecie, jest katalizatorem wojen i stymulowanych przez nie zagrożeń terrorystycznych czy imigranckich

– a z drugiej „Izrael” stał się kolejnym instrumentem globalnej polityki żydowskiej, pomocnym w uzyskiwaniu innych jej celów, jak wymuszenia rozbójnicze od Polski, eksploatacja gospodarcza eliminowanych konkurentów bliskowschodnich oraz prowokowanie dochodowych i korzystnych dla światowego systemu spekulacyjnego wojen i konfliktów.

Mówiąc krótko – ani powstanie „państwa Izrael” nie uczyniło z Żydów normalnego narodu, ani Żydzi nie chcą bądź nie umieją założyć normalnego państwa.

Nasi prawdziwi sojusznicy

Eksperyment z punktu widzenia innych nacji nie tylko się nie udał, ale wręcz szkodzi. Należy więc dołożyć starań, by został zakończony. Syjonistyczny twór okupacyjny w Palestynie po prostu musi przestać istnieć. Także w polskim interesie. A kto się temu dziełu przysłuży – zasłuży i na polską wdzięczność.

I nie bójmy się – oni tu nie wrócą jako uchodźcy, bo tam im ktoś zepsuje ich rasistowskie państewko. Mają swoją Amerykę, swoje City of London, mają setki innych możliwości, z których cały czas korzystają, także żeby upodlić i okraść Polskę. To nic osobistego, zwyczajny geszeft. Najwyższy czas zacząć im ten interes psuć. I potrzebujemy do tego sojuszników. Iran, Syria, Liban, Hezbollah, nawet Hamas, każde palestyńskie dziecko rzucające kamieniem w syjonistycznego żołdaka – wszyscy działają dla nas.

A tymczasem mąż pani Kornhauser ściska skrwawione ręce syjonisty…

Konrad Rękas
http://prawica.net

Komentarzy 26 to “Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela””

 1. kwal said

  Izrael musi zostać zniszczony i mam nadzieję, że dokona tego Iran. Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 2. Ale dlaczego? said

  Wiecie co?
  A może należy odgrzać hasła z lat ’80?
  Kto teraz jest największym kłamcą?
  A więc hasła na transparenty i internety:
  „TV kłamie”
  „Nie oglądaj telewizji, bo będziesz mieć w głowie glizdy”.

  Ktoś doda jeszcze inne hasła z rymem?
  To może niewielki wkład, ale telewizja jest dziś głównym ogłupiaczem narodu(ów).

  A więc… promujmy stare hasła na nowe, złe czasy 😉

 3. Herbata Z Parądem said

  ONI będą tam gdzie można innych wyzyskiwać. USA się rozpadną dlatego są tak intensywnie eksploatowane, Wlk. Brytania to prowincja w tworzącym się układzie.
  Widać, że postawili na Frankfurt, czyli ich matecznik, tylko teraz muszą zorganizować Eurokołochoz od Władywostoku po Lizbonę i to się dzieje właśnie teraz.

  Najwięcej do powiedzenia mają zawsze tam gdzie są słabe państwa czyli w Polsce i Ukrainie i tu postawili swoje buty. Najpierw (jak zawsze) wchodzi ideologia.

 4. Marek said

  Pan Rękas jest odważnym człowiekiem. Takich liderów Polska potrzebuje. Można obawiać się o jego bezpieczeństwo, bo po śladach Mateusza Piskorskiego.

 5. Boydar said

  Redaktor Rękas zbytnio wziął sobie do serca profetykę kolegi Kissingera. Kolega Kissinger wspomniał wyłącznie o Izraelu; o Mossadzie, Amanie, Szin Bet oraz armii Sayanim nic nie wspominał 🙂

 6. snag said

  Marek @ 4 ,…

  Wam Alexander the Great by nie pomógł ,…

 7. @ 2. Ale dlaczego?,
  „A więc hasła na transparenty i internety:”

  GOJE WSZYSTKICH KRAJÓW, ŁĄCZMY SIĘ!!!

 8. @ Autor, p. Konrad Rękas,
  „A tymczasem mąż pani Kornhauser ściska skrwawione ręce syjonisty…”

  Następny na tym stanowisku będzie już otwarcie całował wprost po hemoroidach…

 9. supre said

  O rzytach od jakiegoś czasu w szkole i kościele milczą, istnieje o nich zaledwie informacja netciarska. W rzeczywistości tzw. rzyty maja swe głębsze pochodzenie i uzasadnienie bytowe. Wiele plemion tego typu po świecie się włóczy, ale nie mają one wpływu na przebieg losów naszej planety i jej mieszkańców.. To plemię jest inne, naczelne złego, pochodzące od Kaina, jak i samego diabla. To należy rozumieć, ze nie wszyscy są z tego samego Stworzyciela. A już na pewno tzw. „wybrani”, podszywający się pod naszego Boga, ale po czynach ich poznacie. Jeszcze jedno warto wiedzieć, gdyby nie pomoc ich bogów, już dawno byliby zmieceni z powierzchni ziemi. Oczywistym staje się ich negatywna rola jaką mają tu do spełnienia. Niestety walka w wyniku grzechu trwa i to na różnych poziomach, zarówno materialnych jak i duchowych.

  Ilu służyło złemu przyjmując różne maski w zależności od ich panowania. Taj rzytow i diabla.

 10. supre said

  Za to, na co pozwalają Białe Narody rzytom, począwszy od Anglosasów, a skończywszy na Słowianach, zakończy się naszym wyniszczeniem, jako kara za służbę złemu, żydowi,. mieszanie ras,.. po wojny globalne, włącznie z 3cia światową.

  Jesteśmy jakby opętani przez złego, zniewieściali i jakby bezmocy ubezwłasnowolnieni, bo Bóg się odwrócił patrząc na sprzeniewierzenie się jego prawom i zmieszanie krwi z satana nasieniem.

 11. Maverick said

  Trump właśnie dołączył do ciemnej lucyferiańskiej mocy, znowu na podstawie fake news wysłał tomahawki do Syrii aby oddać daninę krwi bożkowi ciemnej mocy Lucyferowi.

 12. andzia said

  Synagoga żydowska siedliskiem demonów: http://www.ultramontes.pl/chryzostom_synagoga.htm

 13. andzia said

  Kto jest bogiem rzyduf http://www.ultramontes.pl/bog_zydow.htm

 14. TZ. said

  Iran/Persja już raz zlikwidował państwo żydowskie, a Żydów uprowadził w niewolę. Była to kara za ich niewierność Bogu. Po zakończeniu niewoli tylko część Żydów wróciła do Palestyny, reszta rozproszyła się po świecie.
  Teraz Żydzi też są niewierni Bogu. Ale historia nigdy nie powtarza się dokładnie tak samo.

 15. pisda w poprzek said

  Ad. 11. TZ

  Bzdury Pan pisze…

  Żydów w niewolę uprowadzali Asyryjczycy i Babilończycy a nie żaden Iran czy Persja. Persowie to ich puścili do domu. Gdy Cyrus podbił Babilon.

  Semici z Mezopotamii uprowadzili semickich żydów z Judy, co było na porządku dziennym w owych czasach.

  A ci współcześni „żydzi” z państwa zwanego izrael to ałtajscy chazarowie ze stepów Euroazji. Ludy mongolskie i tureckie, które nie mają nic wspólnego ze starożytnymi żydami.

  Wszystko się Panu pozajączkowało.

 16. Niezalogowany said

  Obecne państwo iSSrahell to prywatna domena Rotszyldów. Przez nich utworzone i w pełni kontrolowane. Ze społeczeństwem praktycznie w 100% zmilitaryzowanym i posiadające arsenał nuklearny…

 17. Przemko said

  ad. 15
  ale wy mówicie o historii realnych Żydów, a to co teraz panoszy się na okupowanej palestyńskiej ziemi, to potomstwo zwykłej CHAZARSKIEJ dziczy, gdzieś z pól dzisiejszej upa-dliny, Rosji, Gruzji etc – na całe szczęście to bandyckie państewko upadnie już wkrótce – NASZĄ TROSKĄ JEST ABY NIE PRZENIOSŁO SIĘ NA TEREN PL !!!

 18. TZ. said

  17.
  Proszę się za bardzo nie przywiązywać do tezy, że współcześni Żydzi to Chazarowie. Teza ta chyba nie da się obronić. Chazarowie (mieszkańcy obszarów miedzy Morzem Czarnym a Morzem Kaspijskim) rzeczywiście wyznawali judaizm, ale byli wśród nich też chrześcijanie i muzułmanie. Wśród Chazarów mogli być potomkowie (zmieszani genetycznie z ludami Azji środkowej) jednego z dziesięciu „zaginionych” plemion izraelskich, które uwolnione zostały z niewoli przez króla perskiego Cyrusa i nie wróciły do Palestyny. Jednak dowodem na to, że Żydzi tak aszkenazyjscy jak i sefardyjscy są odrębnym narodem, są badania genetyczne. Pokazują one, że Żydzi są w dużym stopniu, bardziej niż inne narody „czyści rasowo”, to znaczy słabo się mieszali z narodami, pośród których żyli. Spośród tych Żydów wywodzą się obecne elity państwa Izrael. Chazarowie mają inny, nieżydowski zestaw genów, i wcale nie dominuje on w Izraelu. Żydzi w Izraelu genetycznie najbardziej spokrewnieni są z obecnymi mieszkańcami Palestyny, tymi samymi, których masowo tępią – Palestyńczykami. Prawdopodobnie obecni Palestyńczycy to po prostu starożytni Żydzi i Arabowie, którzy przyjęli islam. Teraz, gdy do Izraela napłynęli Żydzi z całego świata, a zwłaszcza potężna fala z Rosji, zrobił się tam taki tygiel genetyczny jak tablica Mendelejewa. Na pewno zwiększyła się pula genów chazarskich, ale także… słowiańskich. Są one jednak ciągle w mniejszości.

 19. Salcie said

  Salcie, być może według niektórych naiwnie, darzy Grzegorza Brauna dużą sympatią i zaufaniem. Podobnie zresztą jak mistrza Stanisława Michalkiewicza 🙂
  ——————————————————-

  Pan Nikt pyta Grzegorza Brauna o Żydów i ich politykę wobec Polski

 20. Bogaty Miś said

  „I nie bójmy się – oni tu nie wrócą jako uchodźcy, bo tam im ktoś zepsuje ich rasistowskie państewko” – skad ta pewność? Przecież istnieje taki projekt. A najwiekszy interes świata, czyli Nowy Jedwabny Szlak to nie powód aby w Polsce się osiedlić? – Przecież Polacy to naród już bez genitaliów.

 21. Joung said

  Smierc ””SYJONISTOM

 22. Polski punkt widzenia said

  (19) Salcie

  Rozmowa dwóch żydów – odsłuchać z dystansem, przemyśleć i … kierować się własnym rozumem w rozeznaniu obecnej, w sumie już dość wyrazistej, sytuacji w Polsce i na świecie.

 23. pisda w poprzek said

  Ad. 18. TZ

  Trochę pan doczytał, ale jeszcze za mało. Palestyńczycy nie są żadnymi starożytnymi żydami, na Boga, proszę ich nie obrażać. Są Palestyńczykami, Arabami, semitami, ale jak wszyscy Arabowie nie są żadnymi żydami.

  Tygiel to ma Pan w głowie. Chazarowie też nie są żadnymi żydami. To ludy zwane w antropologii ałtajskimi. Narodem może i są ale mongolskim lub tureckim.

 24. Kar said

  re:23

  ..no tak, apropos’ jeszcze tych rasowych mongolow, to warto ciagle przypominac-zaznaczac, ze juz w 44 wjechali (czyt. „wyzwolili”, tak jest latwiej strawic) nam krwiozerczo na karki.., i siedza po dzis dzien zrac darmowy nasz chleb

 25. Boydar said

  Panie Kar, też z ciekawości, a co było przed ’44 ?

 26. Joe said

  A no budowali krzywa wieze w Pizzie….Izraela nie wolno niszczyc.Trzeba go budowac tak samo jak ta wieze,wyzej i wyzej…
  A POtem sie zobaczy.

Sorry, the comment form is closed at this time.