Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Putin potwór czy zbawca?

Posted by Marucha w dniu 2018-04-15 (Niedziela)

Tysiącletnie polskie doświadczenie w stosunkach z Zachodem, wykazuje że Polska nigdy nie była, nie jest i nie będzie jego partnerem, a jedynie ofiarą manipulacji, agresji i wyzysku.

Pierwsze salwy wojny „zachodniej społeczności międzynarodowej” z Putinem nastąpiły wcześniej niż to planowano, bo już w piątek 13 kwietnia, atakiem rakietowym na Damaszek[i]. Przyczyną tego pospiechu była decyzja OBWE[ii] o wysłaniu do Syrii misji sprawdzającej doniesienia o użyciu przez prezydenta Assada broni chemicznej przeciw własnej ludności cywilnej.

„Społeczność międzynarodowa” nie mogła bowiem ryzykować kompromitacją spowodowaną niechlujstwem CIA, MI5 i Mossadu w organizacji tej kolejnej prowokacji, tak jak to miało miejsce w przypadku „otrucia przez Putina swych własnych obywateli w Londynie”.

Rzekomo użyty w tej prowokacji rosyjski gaz bojowy Nowiczok, okazał się po pierwsze produkcji brytyjskiej, po drugie całkowicie niegroźny, tak że z „martwych wstali” i mają się dobrze zarówno Skripal, jak i jego córka, a domowe zwierzęta pozostawione w zapieczętowanym domu ofiar zdechły z głodu, a nie od działania „rosyjskiej borni chemicznej”.

Nie ma to co prawda większego znaczenia, bo dokumentnie zidiocieli obywatele Zachodu i tak nic nie kojarzą, nie pamiętają i nie rozumieją. Większość nie wie nawet o wspomnianym na wstępie ataku rakietowym[iii], nie wspominając już o sprawie Skripala. [Dokładnie tak samo, jak zidiociali Polacy – admin]

Gwoli klarowności należy tu dodać, że atak ten jest ostatnim krokiem w kierunku globalnego konfliktu nuklearnego, za nim jest już tylko anihilacja naszej Matki Ziemi. Również ten fakt umyka całkowicie świadomości zachodnich społeczeństw, a co gorsza ich „elit”. Stoicki spokój zachowują wszyscy „kompetentni” i odpowiedzialni za sytuację „politycy” oraz „autorytety moralne” z KKK (koszernym kościołem katolickim) na czele , a także z pozostałymi zachodnimi (protestanckimi) związkami wyznaniowymi.

„Społeczność międzynarodowa” zainaugurowała swój ostateczny bój o wyzbycie się „tyranów”, wojną z jugosłowiańskim prezydentem Miloszewiczem. Potem było wiele innych, przykładowo z irackim Saddamem Huseinem, syryjskim Asssadem, libijskim Kadafim, itd. Głęboki humanitaryzm, moralność i altruizm Zachodu nie pozwala mu walczyć z drugimi narodami; jeżeli już to tylko z satrapami je uciskającymi!

Wczorajszy atak na Damaszek, to nie jest przedłużenie wojny z Assadem, ale jej początek z Putinem. Waszyngton jasno dał to do zrozumienia[iv], obarczając Rosję „ostateczną” zań odpowiedzialnością.

Logika żydowskiej hucpy jest tu jasna. Jeśli Zachód chce obalić legalnego i demokratycznie wybranego prezydenta Syrii, a na przeszkodzie temu stoją wojska rosyjskie i polityka Putina, to za wszelkie zbrodnie które „społeczność międzynarodowa” zmuszona jest popełniać rękami swych agentów islamskich terrorystów i za wszelkie prowokacje dokonywane przez MI5, CIA i Mossad odpowiada tylko i wyłącznie PUTIN. Jest to oczywiste dla każdego „myślącego” obywatela Zachodu, w tym też wszystkich polskojęzycznych „europejczyków”!

Tak więc pole bitwy i przeciwnicy są zdefiniowani. Z jednej strony „zachodnia społeczność międzynarodowa”, z drugiej Putin.

O ile Zachód stanowi dziś najbardziej zdeprawowaną i niebezpieczną formę imperium zła jaka kiedykolwiek istniała w historii Ludzkości, o tyle z Putinem sprawa nie jest już tak oczywista. Jego ewolucja od funkcjonariusza KGB w NRD do światowego formatu męża stanu była długa i nieprosta.

Z polskiej perspektywy najwięcej problemów narobiła sprawa smoleńska. W tym temacie wylano morze atramentu i ocean przestrzeni cybernetycznej. Dała ona też doskonałe pole do popisu polskojęzycznym podżegaczom wojennym podszywającym się pod „polskich patriotów”. Nie wdając się w szczegóły całego wydarzenia, których prawdziwość nie jest możliwa do zweryfikowania, sprawa jest prosta. Zamachu na samolot prezydenta III RP dokonała Rosja przy współpracy z Zachodem, który zapewne był pomysłodawcą projektu.

Było to jeszcze w okresie rozkwitu idei „Europy od Lizbony do Władywostoku” tak pięknie wyartykułowanej przez przywódców Rosji, Niemiec i Francji na szczycie w Normandii. Żaden z tych przywódców nie zdawał sobie zapewne sprawy , jak mało w temacie światowej architektury politycznej (NWO) mają oni do powiedzenia.

Taka „Europa”, nawet po trupie Polski, musiała być atrakcyjna dla pragmatyka Putina. Gdyby zamachu dokonała Rosja ze swej własnej inicjatywy, lub był to tylko nieszczęśliwy wypadek, to Waszyngton który oskarża Rosję nawet o spowodowanie gradobicia w Nebrasce, skwapliwie dostarczyłby prawdziwych lub sfałszowanych dowodów rosyjskiej zbrodni. Fakt dyskretnego milczenia CIA nawet w obliczu zainstalowanego obecnie w Warszawie swego agenturalnego reżimu, może świadczyć tylko o jednym: o wzajemnie mitygującym obie strony współudziale w tej zbrodni. O pełnej impotencji politycznej i intelektualnej współczesnych Polaków świadczy to, że żaden znany publicznie komentator nie doszedł do tego prostego i oczywistego [??? – admin] wniosku.

Wniosek ten potwierdza tysiącletnie polskie doświadczenie w stosunkach z Zachodem, wykazujące że Polska nigdy nie była, nie jest i nie będzie jego partnerem, a jedynie ofiarą manipulacji, agresji i wyzysku. Nie zdawali sobie z tego sprawy wszyscy przywódcy Polski, poza pierwszymi Piastami, twórcami polskiej niezależności i potęgi.

W kontekście rosyjskim nie zdawali sobie sprawy z tego stosunku Zachodu do Rosji również przywódcy Rosji , w tym Putin. Jednak w przeciwieństwie do swoich polskich odpowiedników obdarzony jest on inteligencją i autentycznym patriotyzmem. Od lat obserwuję wszystkie jego działania i wypowiedzi i nie mam wątpliwości, że dziś w pełni zdaje on sobie z tego sprawę. Dlatego też jest tak niebezpieczny dla Zachodu i tak wielką nienawiścią przezeń jest obdarzony.

Czym więc jest dzisiejszy Putin dla Polski? Szansą i jak zwykle w Jej historii niewykorzystaną.

[i] https://youtu.be/Vx5ez_KuV5c
[ii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_Bezpiecze%C5%84stwa_i_Wsp%C3%B3%C5%82pracy_w_Europie
[iii] https://www.infowars.com/watch-live-do-americans-even-know-about-syrian-airstrikes/
[iv] https://www.theguardian.com/world/video/2018/jan/23/tillerson-says-russia-ultimately-responsible-for-suspected-syria-chemical-attacks-video

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarze 44 to “Putin potwór czy zbawca?”

 1. KOJAK said

  ZAMACHU DOKONALA ROSJA PRZY WSPOLPRACY ZACHODU ?! BREDNIA I IDIOTYZM ! ZAMACHU DOKONAL ZACHOD CIA Z MOSADEM I Z POMOCNIKAMI Z POLSKI ! A ROSJI TO BYLO NA REKE !

 2. Shia said

  Kogo nie trafił szlag przeczytawszy poniższe parchate pierdoły?
  Admin

  ———

  Kiedy czytam takie teksty to ogarnia mnie smutek. Polak jak pies, musi miec pana…

  Kiedys polscy zegramistrzowie jezdzili do Moskwy po wskazowki. Pozniej do Brukseli, Waszyngtonu, TelAvivu… Zamiast budowac wlasne, niezalezne panstwo.
  Zaden kraj nie jest, nie byl I nie bedzie przyjacielem Polski. Bo kazda sroczka o swoj ogonek dba. Wypisywanie bzdur o szansie Polski I polakow przy ramienu Rosji wskazuje na objawy glebokiego debilizmu. I schizofrenii. Bo czym rozni sie nawolywanie do sojuszu z Rosja od nawolywania do sojuszu z (tu wpiszcie dowlony kraj)?

  Rosja nie jest, nie byla I nie bedzie przyjacielem Polski. Bo jst panstwem imperialnym I w swa doktryne ma wpisana dominacje nad sasiadami. Zreszta historia pokazala ze rosjanie chetnie mordowali polakow I nie mieli z tym problemow.

  Zaraz zbiegna sie pro moskiewskie ratlerki I zaczna ujadac ze w Katyniu to zydzi z NKWD mordowali. Fakt. Ale rzez Pragi do juz dokonali rosjanie, a zydow tam nie bylo…

  Putin Mezem stanu? Wolne zarty.
  Byly (ide o zaklad ze obcny) agent KGB. Nikt chyba nie jest tak glupi, zeby wierzyc ze agent KGB w ciagu nocy zmienil sie z bezwzglednego zimnego czekisty w milojacego pokoj I bliznich chrzescijanina? Jestem w stanie uwierzyc w wiele zeczy, ale nie w to.

  Zreszta…

  W 1410 Polacy wygrali bitwe pod Grundwaldem, wktorej polegl wielki mistrz zakonu. Polski krol Jagiello (ktory nota bene byl Litwinem) kazal Wielkiego Mistrza pochowac z honorami.
  W 2010 rozbjia sie Polski samolot z delegacja rzadowa w ktorej ginie prezydent kraju. Rosja nie chce oddac wraku, a w cialach ofiar odnajduje niedopalki papierosow – widac ze ktos je zbeszczescil.
  Gdyby putin byl mezem stanu to na cos takiego zareagowalby jak maz stanu: Wszczal by sledztwo zeby wyjasnic kto dopuscil sie tak haniebnego czynu I winnych ukaral. Bo tak zachowuja sie mezowie stanu, ludzie z honorem.

  Nikt na swiecie, zaden kraj nie ma interesu w tym aby Polska byla silna I niezalezna. Oddawanie sie pod „opieke” zachodu, wschodu, marsjan itd. skonczy sie tym samym.
  Polacy musza miec swoj wlasny kraj albo nie bedzie ich wcale.

 3. jaja said

  Putin jest w matni. Z jednej strony doskonale zdaje sobie sprawe, ze zachodnia agresja skierowana przeciwko Rosji ma tendencje wzrostowa. Umacnia ja wlasnie pasywna (ich zdaniem) postawa Putina w odpowiedzi na ich bezustanne ataki, ataki personalne skierowane przeciwko niemu i bardzo obrazliwe w tresci. No, aole z drugiej strony PUtin zdaje sobie sprawe, ze latwo lont zapaplic i spowodowac eksplozje na swiatowa skale i chyba takie perspektywy globalnego kataklizmu wstrzymuja wydanie przez niego rozkazu do kontrataku – przeciwko idiotom. Czlowiekowi, ktory ma sumienie trudno podjac decyzje prowadzaca do ofiar, no ale podobno polityk nie moze kierowac sie takim dogmatem. Ja to ruzmiem, tak mi sie wydaje.
  Czytam PCRobertsa bo nie zaciemnia sytuacji, szczerze wykorzystuje zdobyta wiedze i komentuje bezkompromisowo wlasne obserwacje na temat biezacej sytuacji w swiecie. On akurat uwaza ( w swoim statnim i poprzednich w temacie artykulach), ze biernosc Putina zaowocuje w koncu wybuchem wojny nuklearnej, Moze ma racje, a o ile ma to nalezy ganic ta zachowacza postawe Putina, bo skutek tego wybuchnie globalne nieszczescie, czyli Armaggedon.
  Wczoraj tez zaznajomilam sie z opinia sojusznikow Rosji – Chinami na Global Times w temacie ostatnich popisow Tomahawkow, oni doslownie podzegaja Putina do odpowiedzi na wsciekla agresje aliantow – przy pomocy militarnego lupnia i nie watpia, ze Rosja wygra ta batalie. Tym mnie Kitajce zaskoczyli. Na pewno byloby im na reke gdyby Rosja wytlukla sie ze Stanami bez uzycia broni nuklearnej bo wtedy droga do hegemonii stalaby przed nimi otworem.

 4. Tekla said

  Rosja przestanie wspolpracowac z USA w sparwie broni nuklearnej,rakiet ,zabroni tez eksporu papierosow i alkoholu ..

  Russia to suspend nuclear, rocket cooperation with America, ban US tobacco & alcohol – draft law

  https://www.rt.com/politics/424010-russia-sanctions-nuclear-us/

 5. troll polonii said

  3
  Jaja
  Rozumiem rozterke i tez sie martwie o losy swiata.
  Przypatrzmy sie historii i popatrzmy na aktualna sytuacje:
  Rosja znana jest z tw. kunktatorstwa.
  Zgodnie z metoda starego Tao, wojny wygrywa sie nie przez mordowanie narodow. Przejechal sie juz na tym niejeden starozytny i nowozytny globalista.

  Medrzec Tao kaze przeczekac az sie agresor poslizgnie na wlasnym gownie.
  Tak zrobil gen. Kutuzow i popedzil Napoleona az do Paryza. (Zyrynowski do tej pory uwaza, ze Rosjanie powinni do dzis okupowac Paryz).

  Stalin pozwolil sobie chodzic po glowie. nawet sie zaprzyjaznil ze zdrajcami z Zachodu i wszedl z nimi w koalicje antyhitlerowska.
  Ale to Rosjanie popedzili Niemcow az do Berlina.
  Co bardziej krewcy, podpowiadali Putinowi, ze powinien byl zbombardowac Kijow.
  Na to to tylko czekaly Stany Zjednoczone. Putin ciagle odmawiaim tej przyjemnosci .
  A Ukraina sie sama wykancza okrojona juz o Krym i Donbas. Obie straty wlasnego chowu.
  I podczas kiedy USA i skorumpowana soldateska zajeta jest produkcja pieniedzy i szukaniem rynkow zbytu na przestarzaly sprzet wojenny – Rosjanie po cichutku buduja system …NIE ofensywny ale system OBRONNY – duzo skuteczniejszy od tych przedpotopowych Tomahawkow, ktore byle syryjska armia potrafi zniszczyc.

  Amerykanie od wielu lat , jedyna rzecza jaka planuja, to kolejne ataki na kolejne panstwa. Nie planuja gospodarki i wlasnie zbieraja owoce.

  Ten obecny atak na Syrie pokazal wielka niemoc zdziesiatkowanej koalicji. Zostaly TRZY panstwa w koalicji.
  I ta wielka armada, po 15 minutach ataku na 28 celow w Syrii uciekala szybciej od wiatru, jak zobaczyla, ze im te rakiety gdzies sie zawdzialy. Spadaly jak gruszki nie dolatujac do celu.

  Juz najwiekszym sukinsynstwem bylo zaatakowac panstwo, ktore obchodzilo jakies religijne swieto: nie wiem jakie to swieto ale nie chce mi sie sprawdzac. I zreszta to nie istotne. To tylko zydzi niszcza innym narodom religie.

  A tymczasem bardzo amatorskie kibice sportu wojennego wstrzymywali oddech: co teraz zrobi Rosja?? Jak zareaguje? Czy przypieprzy Ameryce czy USA wreszcie wywali Ruskich z Syrii??

  Mnie zaskoczyl wywiad z dziennikarzem syryjskim, ktory mieszka niedaleko tej rzekomej fabryki broni chemicznej. Bylo jeszcze ciemno…switalo. Atak nastapil o 4-tej nad ranem. Tymczasem kolo szostej miasto jeszcze spalo! Zadnej paniki, choc naturalnie, ze nie wszyscy spali.

  Tymczasem reakcja Rosji byla bardzo spokojna: ” A teraz to juz chyba dostarczymy Syrii te S-300 o ktore prosilil.”
  USA zagrozilo Turcji, ze nie maja prawa kupowac S-400 z Rosji.

  Amerykanie to taki cyklop jednooki: Bij – zabij. Za kazdym razem obiecuja „krotka interwencje” i grzezna na lata. Bo glownie chodzi o sprzedaz broni.
  Anglicy teraz i medrcy w USA beda lizac rany i kombinowac co dalej.
  Nikki Halej w ONZ obwiescila w Radzie Bezpieczenstwa, ze Rosja nigdy nie bedzie przyjacielem USA.
  Za ten niewymyty i niewyparzony pysk powinna natychmiast wyleciec z ONZ. Bo ONZ nie zostal stworzony do popisywania sie tepa nienawiscia.
  Dolozyla jeszcze od siebie, ze nie ma zamiaru liczyc sie z decyzja ONZ.
  A Rosja na razie obserwuje jak w obu demokratycznych parlamentach (USA i UK) panowie przedstawiciele biora sie za klapy.
  Zarowno Teresa May jak i groteskowy Trump maja dosc powazne klopoty wewnatrz wlasnej partii.

 6. troll polonii said

  Ja moze podam jakies stare tlumaczenie z 2014 roku o tym jak to ogromny, ogromniasty okret wojenny, niszczyciel USS Donald Cook probowal zaatakowc Krym, bo jankesom ktos powiedzial, ze w Sewastopolu beda na matrosow kowbojskich czekac dziewice we wiankac na glowie i ubrane w strojach ludowych i powitaja ich z kwiatami.
  Pedzili wiec te glupki jak bydlo do wodopoju.
  I jeszcze na miedzynarodowych wodach nad tym wielkim arsenalem przelecial rosyjski samolot cos ze dwa razy i …unieruchomil jankesom cala elektronike na okrecie.
  Zrobilo sie nieprzyjemnie bo marynarze sie ……wystraszyli. Okret utknal na wodzie i nie mogl sie ruszyc.
  A tymczasem Rosjanie latali dookola okretu i puscili swoja elektronike. Okropne wrzaski i wykrzykiwali rozne bezecenstwa.

  To wideo prosze puscic na caly glos zeby lepiej zrozumiec dlaczego cala zaloga USS Cooka podala sie do dymisji jeszcze tego samego dnia

  Jak Rosjanie dali Amerykanom po lapach i jeszcze pokazuja, ze sie nie boja:
  Co sie naprawde stalo na Morzu Czarnym w 2014 roku i dlaczego ogromny niszczyciel Donald Cook uciekal do portu rumunskiego z podwinietm ogonem?.

  Podczas gdy niszczyciel uzbrojony byl w potege militarna, Rosjanie mieli tylko mala walizke broni… elektronicznej.
  Posluchajcie czego sie wystraszyly amerykanskie matrosy- potega amerykanskiej floty.
  Jak to sie stalo, ze rosyjskie samoloty zagluszyly elektronike poteznego okretu, puscili dodekafoniczna muzyke i rzucali wyzwiska marynarzom USA na pokladzie, ktorzy nie mogli absolutnie nic zrobic i nie wiedzieli co sie dzieje. Ten dranski dzwiek byl nie do wytrzymania. Flocie amerykanskiej odechcialo sie Krymu. Po tym nieszczesciu, ktore ich spotkalo cala zaloga niszczyciela chciala sie podac do dymisji a wszyscy musieli przejsc badania z psychologami bo nie mogli przyjsc do siebie bardzo dlugo.

  Amerykanie nie dali za wygrana. w 2 lata pozniej wyslali ten biedny okret do Morza Baltyckiego, zeby podniesc na duchu polsko-litewsko-lotewskich rusofobow. Podstep znow sie nie udal. Na miedzynarodowych wodach rosyjskie samoloty symulowaly atak, ku wielkiemu zgorszeniu i oburzeniu wladz amerykanskich, ze jak moga sie rosyjskie samoloty odwazyc zblizac do amerykanskkiego okretu na Baltyku na bardzo niebezpieczna odleglosc, prawie tak blisko, ze o maly wlos nie wpadly na poklad okretu, na ktorym byl nawet polski helikopter – i wystraszyly zaloge. (Amerykanie nie doceniaja mozliwosci dobrze wyszkolonych rosyjskich pilotow)

  Naturalnie amerykanska prasa oburzona na Rosjan , z wielkim szacunkiem podziwiala kapitana Donalda Cooka, ktory zachowal zimna krew (znaczy sie sparalizowalo go ze strachu).
  Posluchajcie tej wspanialej rosyjskiej antyamerykanskiej czastuszki i poczytajcie jak sie rosyjscy piloci nasmiewali z „amerikanskich partniorow”
  Przyklad Donalda Cooka pokazuje, ze wcale nie trzeba bombardowac, mordowac, i niszczyc wsie i miasta zeby pokonac poteznego wroga i ze rosyjska technologia niejako zaskoczyla amerykanskich handlarzy starzyzna… 4-tej generacji. Prawie dwa miliardy dolarow amerykanskich (bo tyle kosztowal okret) sie wystraszylo rosyjskiej elektroniki

  Ten film powinno sie puszczac pod kazda amerykanska hucpa.

  Rosjanie rzucali rozmaite „powitania”: „ty suko” – ile chcecie za ten okret?, „czy moge zaplacic za wasz okret ta bomba?”,”chcecie, zebysmy zadzwonili po ambulans, albo policje?”, pocalujcie nas w du..” itp.
  Amerykanie nawet pisnac nie mogli.
  ***
  Wracajac do Morza Czarnego:
  10 kwietnia 2014 roku USS Donald Cook wplynal na wody Morza Czarnego, a 12 kwietnia rosyjski samolot wojskowy Su-24 przelecial nad okretem, incydent, ktory kompletnie zdemoralizowal zaloge, do tego stopnia, ze Pentagon wyslal note protestacyjna.
  USS Donald Cook (DDG-75) jest niszczycielem 4-tej generacji, ktorego glowna bronia na pokladzie sa rakiety Tomahawk o zasiegu 2.500 km i okret jest uzbrojony w bron nuklearna. Ten okret ma 56 tomahawkow, jest wyposazony w najnowszy system Aegis Combat System. To jest polaczony system broni okretowej na wszystkich okretach polaczonych pod ten system, ktory ma za zadanie sledzic i wykryc i zniszczyc setki celow w tym samym czasie.
  Na dodatek, USS Donald Cook jest wyposazony w 4 ogromne radary, ktorych moc jest porownywalna do kilku stacji. Dla obrony okret ma na wyposazeniu ponad 50 rakiet przeciwlotniczych roznego typu.

  A tymczasem, rosyjski S-24, ktory tak buczal na Donalda Cooka, nie mial na pokladzie ani bomb ani rakiet, a tylko koszyk pod zbiornikem paliwowym, ktory zgodnie z „Rosyjska gazeta” zawieral bron elektroniczna.
  W momencie, kiedy rosyjski samolot zblizyl sie do okretu USA , rosyjskie urzadzenie elektroniczne unieszkodzliwilo amerykanskie radary, i urzadzenia kontrolne, tablice kontrolne, i transmisje informacji, itd na pokladzie niszczyciela .
  Innymi slowy, caly ten potezny system Aegis podlaczony do systemu obronnego NATO zostal wylaczony zupelnie tak jak wylacza sie telewizor pilotem (zdalnie sterowany)
  Wtedy rosyjski Su-24 symulowal atak rakietowy przeciwko USS. Donald Cook, ktory to okret praktycznie oslepl i ogluchl.
  Zeby sobie troszke potrenowac, Rosjanie powtorzyli ten symulowany atak 12 razy zanim ..odfruneli.

  Po tym przykrym zdarzeniu, niszczyciel 4-tej generacji natychmiast odplynal.
  Po tym incydencie, ktory media atlantyckie dokladnie opisaly, pomimo protestow ekspertow z przemyslu militarnego – zaden jak dotad okret wojenny USA nie osmielil sie przyblizyc do rosyjskiego terytorium.
  Media specjalistyczne podaly, ze 27 marynarzy zrezygnowalo na stale ze sluzby.

  Im bardziej skomplikowany jest system elektroniczy tym latwiej go zniszczyc – powiedzial Wladimir Balybine – direktor Osrodka Badawczego broni elektronicznej i opracowywania technik tzw. „zmniejszania widzialnosci ” – przy Rosyjskiej Akademii Lotnictwa

  Rosyjski system Lotniczy „Kibini” jest bardzoo zaawansowanym systemem elektronicznego zagluszania (EW) zdolnym do zagluszenia najbardziej zaawansowanych systemow radarowych.
  System Kibini byl testowany przez jakis czas w Burlatii w
  Rosyjskiej Federacji .

  A nazwa ‚kibini’ mi sie brzydko kojarzy – a powinna ladnie.

  Kerry: Swolocze krym zachwatili
  Lawrow: A ruskie go patom oswobodili

  Subject: 6OhV8cR9BbM.jpg 597×402 pixels

 7. Słowianin said

  słowniczek by się przydał
  „społeczność międzynarodowa” – żydzi
  „społeczność narodowa” – społeczność dowolnego narodu

 8. snag said

  Admin @ 2 ,…

  Niby co złego widzi p. w kimś z takim attitude … spojrzeniem na rzeczywistość?)

  „Nikt na swiecie, zaden kraj nie ma interesu w tym aby Polska byla silna I niezalezna. Oddawanie sie pod „opieke” zachodu, wschodu, marsjan itd. skonczy sie tym samym. Polacy musza miec swoj wlasny kraj albo nie bedzie ich wcale”

  ——
  wyrwane z kontekstu
  Admin

 9. snag said

  Jaja @ 3 ,…

 10. revers said

  Moze lavrow to wyjasnil? bo dzis kazdego mozna demonizowac, oskarzac nawet o gaz szpiega.

  „Czy Zachód zamierza przestrzegać reguł prawa międzynarodowego? Takie pytanie zostało postawione przez rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Sergiusza Ławrowa na moskiewskiej konferencji w sprawie bezpieczeństwa międzynarodowego [1].

  W ciągu ostatnich kilku lat Waszyngton trzymał się koncepcji „jednostronności”, w ramach której prawo międzynarodowe i ONZ powinny przestać działać, a Stany Zjednoczone pozostały by jedyną siłą.”

  http://www.voltairenet.org/article200632.html

  a dziennikarstwo skonczylo sie, albo dazy do wojny, demonizujac jednoczesnie Putina, jako srodek do konfliktow wewnetrznych wRosji, probujac w ten sposob oslabic Rosje przed kolejnym przejeciem bogactw naturalnych Rosji. …

  http://www.voltairenet.org/article200693.html

 11. Sybirak said

  Ad. Shia i Troll Polonii.

  No właśnie !

  Celne uwagi Szanownych Panów.
  Miło, że niektórzy młodzi trzeźwo widzą !

  Z poważaniem
  Dziadek Sybirak

 12. snag said

  11 ,…

  Odbija !!! ,…

 13. Marcin said

  Ostatnio takim ” polskim patriotą ” okazał się niestety ksiądz Jacek Miedlar

 14. jaja said

  Oto, poniżej cytat bardzo wymowny w treści a ściagnięty z artykułu Chucka Norrisa opublikowanego na WND pod tytułem, też wymownym „Syryjska iskra może zaowocować izraelskim Armageddonem” Może to jest właśnie rozwikłanie szyfru na to co ma się stać, nieuchronnie.

  „Chcę przypomnieć czytelnikom, że Damaszek jest w linii prostej oddalony 136 mil od Jerozolimy i tylko 91 mil od Meggido w którym Armageddon dostał w Biblii imię. Co spowodowało, że taka lokalizacja była umiejscowiona juz 2000 lat temu jako ostatni etap globalnej wojny?”

 15. VAV said

  Rosyjski generał Konstantin P. Petrov (zmarly w podejrzanych okolicznosciach po spotkaniu z amerykanskimi dziennikarzami) o Władimirze Putinie.

 16. Kapsel said

  Re 6

  A propos Krymu

  Jak Krym ‚odpłynął’ od NATO – 19.08.2016.

  (…..)

  Zachód już się widział właścicielem Krymu

  Miasto Sewastopol ma szczególna wartość. To jeden z najlepszych portów świata. Ale centrum Krymu posiada ogromne znaczenie strategiczne przede wszystkim wtedy, gdy chce się zaatakować Rosję. A w dodatku Krym jest bardzo ważny do kontrolowania innych państw, łącznie z Turcją. Powiadają, że kto kontroluje Krym, kontroluje Morze Czarne.

  Przynajmniej jeden szpital w stołecznym Symferopolu i przynajmniej jedna szkoła w Sewastopolu były celem USA /NATO. Planowali zamienić szpital w bazę dla wojska po całkowitej renowacji. Jedną ze średnich szkół (liceum) chciał Kijów sprzedać Stanom Zjednoczonym. Ta szkoła miała być przerobiona na ośrodek szkolenia szpiegów i agentów przeciwko Rosji. Planowano, że dzieci, uczęszczające do szkoły, będą się uczyć języków obcych i szpiegowskich metod już we wczesnym wieku.

  Wygląda na to, że Amerykanie chcieli zamienić Krym w jeden ogromny kompleks militarny. Bardzo sławna, unikalna podziemna baza łodzi podwodnych w Balaklawie, w której obecnie znajduje się Muzeum Zimnej Wojny, była odwiedzana przez ostatnie parę lat przez przynajmniej 25 delegacji z Pentagonu, floty USA i zachodnich przedstawicieli politycznych. Kijów dał im dostęp do supertajnych części tej bazy. Przedstawiciele Pentagonu bardzo dokładnie studiowali całą dokumentację i technologię.

  (….)

  https://zygmuntbialas.wordpress.com/2016/08/19/jak-krym-odplynal-od-nato-19-08-2016/

 17. supre said

  Nie ma co błagać żydów, litości panie !

  To co obecnie widzimy, na scenie teatru światowego, to walki miedzy żydowskim frakcjami, czyli `sami swoi` w akcji. Dziś wszelkie Narody są Niewolnikami żydowskimi. Znając historie naszego wewnętrznego wroga oraz nasza naiwność i zarozumiałość spowodowana wielowiekowym panowaniem nad światem, możemy spodziewać się po jej utracie, najgorszego. Zakładam, ze żyd spuszczając bombę wodorowa, tobie i twojej rodzinie na głowę, paląc was i rozrywając na strzępy, powie, `a to wina sąsiada`, jakiegoś szkopa albo ruska. Kto tu jest kretynem. Nie dość, ze żaden żyd nie zawisł, to jeszcze zarabia na mordzie i złodziejstwie w biały dzień. Wymyślił sobie w dodatku, ze to on jest prześladowany i święty, o skaranie boskie. To czego się spodziewać jutro. Do tego dziś to qurestwo żydowskie jest usankcjonowane, legitymizowane, chronione immunitetami oraz rożnymi pONZami. Sa wszędzie. Krzywe ryje i zmiksowane goje na służbie szekla pana. Pilnuje ich wojsko i Policja. Robi loda poprzebieranym hujom, mafij miedzy narodowej.

  Jak teraz z tego paradygmatu wybrnąć bez boleśnie,? Ha.

 18. peacelover said

  Nie ma problemu !!! Trzeba to scierwo identyfikowac genetycznie !!!
  I to chyba bedzie najpewniejszy sposob na pozbycie sie tej zarazy …
  RAZ I NA ZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 19. Józef said

  Żydostwo nie potrafi ukryć swojego apetytu na skarby zawarte w rosyjskiej ziemi, stąd jego nieustana potrzeba
  warczenia na Rosję i jej przywódców odbytem, co się przejawia także na tej ”gajówce”. Jako Polak nie mam
  żadnych powodów do nienawiści, wobec obecnego prezydenta Putina.

 20. Kapsel said

  Re 5

  ….. Ten obecny atak na Syrie pokazal wielka niemoc zdziesiatkowanej koalicji. Zostaly TRZY panstwa w koalicji…..

  Może to , już są te …… trzy duchy nieczyste jakby ropuchy ….., z Apokalipsy ?

  13 I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii,
  i z ust Fałszywego Proroka
  trzy duchy nieczyste jakby ropuchy;
  14 a są to duchy czyniące znaki – demony,
  które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi,
  by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga.
  15 .
  16 I zgromadziły ich na miejsce, zwane po hebrajsku Har-Magedon.

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/16.php

  Har-Magedon (Armagedon – Termin ten pochodzi od Megiddo – starożytnego miasta w Palestynie. )

 21. Józef said

  @ Kapsel (II Tes.3,) ” Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie
  najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko,
  co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem.
  Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby
  objawił się w swoim czasie. Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi
  miejsca, wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia.”

 22. Bogusz said

  Dopóki nie zostanie wyeliminowany nie tylko ostatni żyd ale ostatnia żydowska komórka nie będzie spokoju na świecie. Potrzebny jest holokaust 2, prawdziwy. Pilnie.

 23. Tekla said

  tak wygladal poprawczak za pijusa Jelcyna..Zachod zalchwycal sie wtedy demokracja..i tak beda wygladaly pokolenia Slowain pod butem swoich ,,sojusznikow”

  https://kultura.onet.pl/wiadomosci/rosyjski-zaklad-poprawczy-z-lat-90-na-zdjeciach-francuskiej-fotografki/t92rls1

 24. maniek said

  ….

  Tajemnica „Tanyi”, czyli tego, co ukrywają starsi Syjonu
  Alexander Novak
  W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele informacji na temat żydowskiej sekty Chabadu. I główny cel ich działalności został wyjaśniony: zniszczyć całe życie na Ziemi, a następnie trzepotać wokół Jehowy na poziomie eterycznym planety …
  Niewielu dziś rozumie prawdziwe powody tego, co współczesny świat próbuje stworzyć jeden globalny organizm, w którym zostaną usunięte granice i różnice między krajami i kontynentami, a także pomiędzy zamieszkującymi je ludami i rasami.
  Naturalnie dzieje się tak nie dla korzyści narodów, których cechy zostały „wymazane”, ale dla korzyści tych, którzy teraz próbują zarządzać tą ogromną maszyną dla własnych celów najemnych. Za procesem globalizacji kryją się wrogie siły, które z racji swojej perspektywy narzuconej im z zewnątrz próbują kontrolować ludzkość w tak barbarzyński sposób.
  Jednak jeszcze mniej osób wie o prawdziwych planach i celach tych tajnych władców – planów całkowitego zniszczenia wszystkich narodów świata i samej planety Ziemi .
  Wierzchołkiem widocznej piramidy zarządzania naszą cywilizacją jest żydowska sekta chasydzka Chabad . Są również znane jako „ludzie w czerni” (charakterystyczną cechą przedstawicieli Chabad są czarne ubrania i czarne czapki, patrz zdjęcie na końcu artykułu). Są za prezydentami i władcami wielu krajów świata. Ci przedstawiciele Chabad kierują wszystkimi ocenami najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Wiele o sekcie Chabad napisał rabin Charkowa Eduard Khodos . Gorąco polecam, abyś zapoznał się z jego książkami z pierwszej ręki i sam zaczął rozumieć tę sprawę. „Musisz osobiście poznać swoich wrogów.”
  Ogólnie rzecz biorąc, w Internecie jest wystarczająco dużo informacji o Chabad, każdy może znaleźć i przeczytać wszystko, co chce. W tej publikacji pragnę zwrócić waszą uwagę na podstawy nauk Chabad – w książce „TANYA” (Tania)! Ta książka została napisana przez chasydzkiego rabina Shneura-Zalmana około 200 lat temu. Jest to książka „Tanya”, która jest ekspozycją doktryny Chabadu, której nazwa składa się z trzech słów: „Hochma”, „Bina” i „daty” (mądrość, zrozumienie, wiedza, koncepcja).
  Bardzo poprawne i piękne słowa utworzyły nazwę tej chasydzkiej sekty, która w XX wieku rozszerzyła swoje wpływy na cały świat i stała się najpotężniejszą organizacją żydowską. Okazuje się jednak, że te słowa – mądrość, zrozumienie i wiedza – dla żydowskiego Habadu i słowiańsko-aryjskiego mają bardzo różne znaczenie.
  Co kryje się pod tajemnymi naukami Chabadystów – „Tanya”? I do czego powinna zmierzać chwalebna żydowska mądrość?
  Ostatnio ta książka pojawiła się w rosyjskim tłumaczeniu. We wstępie jest powiedziane, że przetłumaczyli to na dwie dekady, a mimo to tłumaczenie nie może być nazwane nawet bliżej znaczenia oryginału. Ale ponieważ Chabad chce rozszerzyć swoje wpływy na rosyjskojęzycznych Żydów, dokonali tłumaczenia tej świętej księgi dla nich i ich rosyjskiego tłumaczenia satysfakcjonującego dla nich. Teraz jest dostępny w Internecie i każdy może go pobrać i, jeśli trzeba, przeczytać.
  Tak więc, zgodnie z naukami Tanyi, Bóg stworzył świat wyłącznie dla Żydów : „Jego królestwo jest jedynym ludem Izraela …” (rozdział 41, s. 241 książka Tanya).
  Zgodnie z książką „Tanya”, dusze Żydów, których ponoć liczy się tylko 600 tysięcy, są cząstkami samego Boga. Istnieją dwa rodzaje dusz: boska i zwierzęca. Tylko Żydzi mają być boską duszą. Żydzi mają także „zwierzęcą duszę” pierwszej kategorii. Jest niewidzialną siłą życiową zawartą we krwi i wspierającą życie ciała. Dusza ta pochodzi z duchowego źródła zwanego „Nogą Klipata” (promienna nieczystość), w której jest po części dobra i która jest połączona z drzewem poznania dobra i zła. Od niej, wszystkie koszerne (czyste, dozwolone do jedzenia), zwierzęta, a także rośliny otrzymują witalność.
  Ale jest jeszcze inna „zwierzęca dusza” niższego rzędu, która rzekomo jest wyłącznie nie-Żydami: „Jednak dusze nie-Żydów pochodzą z drugiego, całkowicie nieczystego Klipota (uwaga – nieczystość), w którym nie ma żadnego dobra …” (Rozdział 2, artykuł 41 książki Tanyi).
  Trochę światła na temat tego, jak Chabad odnosi się do Żydów i nie-Żydów (gojów), rzuca książka „Tanya”: ”
  CZY SIOSTRY SĄ PRZECIW HITLEROWI?
  Dusze żydowskie są cząstkami samego Boga. Żydowska mądrość jest mądrością najwyższego rzędu, nieżydowska mądrość jest „gorsza niż puste zawody”. Żydzi mają zwierzęcą duszę, w której „po części jest dobro”, goyim – tylko zwierzęca dusza „, w której nie ma żadnego dobra”.
  Klipotam (a zatem narody świata, nakarmione przez nich), „nie ma wiecznego wniebowstąpienia”. Dusze żydowskie „ze swej natury nie mogą pożądać rzeczy zakazanych”.
  W opinii Tanyi, w przyszłości „Klipot jest całkowicie zniszczony przed Najwyższym, jak gdyby nie było, jak jest napisane:” wszystkie narody jak nic przed Nim „…
  Najstraszniejsze jest to, że książka „Tanya” jest głównym tematem nauczania dzieci i młodzieży, na równi z Torą i Talmudem . A dzieci w młodszym i średnim wieku wiedzą już, że „gojowie nie mają Boskiej duszy, ale mają zwierzę”. Okazuje się, że idee mizantropii, ksenofobii i wyższości rasowej są wprowadzane w nieformalną świadomość dzieci. Odbywa się to poprzez publikacje drukowane, na przykład magazyn Chabad Lechaim:
  „Jeśli dana osoba okazuje okrucieństwo lub nieludzkość, jeśli nie działa miłosiernie, można poważnie podejrzewać, że z pochodzenia jest gibeonitą (nie-Żydem)”. (Lechaim, nr 18-19, 5754 (1993-94))
  Żydzi nie ukrywają, że nas nienawidzą, i otwarcie o tym rozmawiają. Kto jest zainteresowany szczegółami, polecam lekturę książki Gilyarova „Mysteries of Tanya” i skupiamy naszą uwagę na tym, że żydowscy Habadnikowie prowadzą nas pod ich kontrolę. Ponownie, wszystkie odpowiedzi na powierzchni, a są one otwarcie określone w książce „Tanya”.
  Zgodnie z naukami Tanyi, po przybyciu Mesjasza lub Mesjasza, w którym lud Chabad widzi siódmego Lubawicza Rebbe Menachema Mendla Schneersona, bóg zniszczy trzy klipsy, a zatem wszystkie nieczyste zwierzęta i narody świata , które żywią, zostaną zniszczone . Wtedy „noga klipata” zostaje przekształcona, co jest źródłem życia dla Żydów i czystych zwierząt, a zagubieni Żydzi wracają do prawosławnego judaizmu. Ziemia, o dziwo, nie jest uważana za nieczystość Shneur-Zalman, a zatem zachowuje swoją egzystencję lub jest przekształcana w eteryczne ciało .
  MIT O „OSOBIE PRAWNEJ”
  Okazuje się, że ostatecznym celem mędrców Syjonu z Chabadu jest nic innego jak całkowite zniszczenie planety Ziemia! Hydrosfera, atmosfera, wspierana, zgodnie z logiką Tanyi, przez Klipot, musi zostać zniszczona. A miliony żydowskich dusz połączą się w dziewiczych 600 tysięcy.
  Tak więc, 600 000 żydowskich dusz unoszących się nad pustynną (lub eteryczną) Ziemią – jest to ostateczny cel , zgodnie z książką „Tanya”, o dominacji, którą gospodarze żydowscy próbowali osiągnąć przez kilka tysięcy lat! Tylko sami przewodnicy tej doktryny z jakiegoś powodu nie podejrzewają, że zostaną zniszczeni, jak wszystkie inne ludy, na których próbują teraz zdobyć władzę, ale tylko na samym końcu.
  Ale jaka to różnica dla ciebie, zostaniesz zabity w rzeźni najpierw w rzeźni? I tak cię zabiją!
  Książka „Tanya” – nie jedyne źródło, które odnosi się do zniszczenia wszelkiego życia. Podobne stwierdzenia znajdujemy w Biblii: „Musisz ich zniszczyć i zniszczyć do końca …” (Powtórzonego Prawa 7: 7, 23) – tak rozkazuje Bogu Jahwe (on jest Jehowa, on jest Sabaotem) do swego ludu wybranego.
  „Oni muszą pochłonąć wszystkie narody i zniszczyć całe swoje bydło mieczem w ręku …” (Zachariasz 12: 6, 9. Księga Powtórzonego Prawa 13:15, 7: 2, Jeremiasza 46:28).
  „A Jozue, nie szczędził nic żywego, niszcząc wszystko, co oddychał, jak nakazał mu Bóg Izraela …” (Jozuego 10:40).
  Usuń wszystkie inne narody z powierzchni ziemi, weź ich własność i odziedzicz swoje ziemie – to główny, stały i jedyny żydowski cel globalny. Ten cel sprawia, że ​​Żydzi pozostają w ciągłym napięciu i nie relaksują się przez chwilę, co czyni ich niewolnikami ich boga i jego dominującej koncepcji.
  Może czas pomyśleć o Chabadnikach, że ich nauczanie jest fałszywe i prowadzi do zniszczenia nie tylko wszystkiego, czego nienawidzą, ale własnego! Co są uważane za lepsze od nas? Jakie są ich wybory? Umrzeć jako ostatni? Nie najlepsza i całkowicie nierozsądna opcja! Pokazuje, że ci ludzie wyraźnie wiedzą trochę! W końcu, jeśli oni mogą zniszczyć samą planetę, wtedy całe życie zostanie utracone – zarówno niewolnicy, jak i panowie! A ich nadzieja, że ​​będą zabawnie trzepotać na poziomie eterycznym wokół bandytów Jehowy, jest prostą sztuczką, którą łatwo złapać!
  MIT O „ZIEMI BEZ LUDZI, DLA LUDZI BEZ ZIEMI”
  Nie ma mądrości w Żydach, nie mają wiedzy , tak jak nie rozumieją, jak działa świat wokół nas. Dla osoby mającej rozsądek zrozumienie i wiedza nie mogą świadomie zniszczyć domu (planety Ziemi), w którym żyje! To może dotyczyć tylko dzieci nierozsądnych i oszukanych lub zombie.
  A ci, którzy już choć trochę wiedzą o prawdziwej strukturze Wszechświata, nie uwierzą w prymitywne opowieści, nawet jeśli są napisane w starych książkach. Szczegółowe informacje na temat tego, jak ułożona jest nasza planeta Ziemia i nasz Wszechświat można znaleźć w książce Nikołaj Lewaszow w książce The Inhomogeneous Universe.
  Mądry człowiek, który osiągnął wysoki poziom rozwoju ewolucyjnego – oświecenie wiedzy – nigdy nie pozwoli na zniszczenie swego domu, a ponadto świadomie będzie ponosił pełną odpowiedzialność za życie w nim i korzystanie z jego zasobów. W tym – głęboka i fundamentalna różnica w moralności słowiańsko-aryjskiej od mentalności chabadzkich Żydów.
  I zawsze, aby chronić swój dom, nie oszczędzając żołądka, jest wielkim obowiązkiem każdego z nas!
  „Ochrona wszystkich ich Rodzin, Ziemi Świętej ich Ojców, Starożytnej Wiary ich Pierwszych Przodków, jest pierwszym obowiązkiem każdego człowieka z Wielkiej Rasy, przez cały czas, gdy świeci Jarilo-Słońce …” (Mądrość Mądrości Wielkiej Mądrości).
  Ale to będzie kolejny artykuł …

  http://allpravda.info/content/677.html

  http://img.blesk.cz/img/1/normal620/1829620_john-kerry-basar-asad-vecere-v0.jpg?v=0

  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/205552/foto-ze-ktereho-nebude-mit-kerry-radost-veceri-s-asadem-ktereho-prirovnal-k-hitlerovi.html

  https://swiatowaliga.blogspot.co.uk/2016/02/czy-putin-wciaz-jest-masonem-i.html

  …prenrżenie muskółuf

  z… https://qanonposts.com/

  …itd…

  …baco – łomot żescie dostali w lesie?!…

  …a jaki tam las panocku – pore drzew…

 25. NICK said

  Te. Międlar. Ksiądz. Były.
  (13).
  Jesteś agent.

  Pytanie zaś tyczy czy polski?

 26. AniaTol said

  Teraz eurpoejczycy pisze się „jewrjeje”. W jewropu!

 27. Głos Prawdy said

  to już jakaś narodowa mania wielkości lub całkowita paranoja. Kiedy stale wlewa się do rozsądków Polaków, że wszyscy tylko to robią, żeby was obrazić, rozdzielić i rozedrzeć na kawałki. Jest tylko jeden nieprzyjaciel i dla niego Polska czy jakis inny kraj – kolejna zdobycz. Ale jeśli wybierać któremu panu należeć – to by mimo wszystko wybrałam Rosję, aniżeli tak żyć jak my Białorusini po uszy w długach, czy wejść w skład Zachodu lub nawet Miedzymorza. Wszystkie narody w składzie Rosji zachowały swoją tożsamość, język, kulturę, religię, nikt nikogo nie dyskryminuje, nikogo nie rabują.

  ——
  Wolałbym być „niewolnikiem” w Rosji, niż „przyjacielem” i „sojusznikiem” bandytów z USA, czy jakiego bądź kraju zachodniego.
  Admin

 28. Boydar said

  To jest wszystko bardzo proste, Głosie. Wystarczy Panu Bogu miejsca przypilnować. A nie przysypiać na warcie, uważając że już stary jest, głuchy, nie dowidzi, a w ogóle co On tam może wiedzieć o naszych sprawach.

 29. snag said

  VAV @ 15 ,…

  W podejrzanych?
  https://en.censor.net.ua/photo_news/369237/series_of_mysterious_deaths_of_russian_generals_kremlin_conducts_mopup_after_each_significant_operation

 30. supre said

  Nie tak dawno była możliwość pozbycia się żydów z Europy. Oczyszczenia. Na palcach jednej ręki można policzyć rzeczywistych zwolenników tej opcji.
  Szczególnie Słowianie powinni siedzieć cicho z pyskami wtulonymi w dupsko żyda. Lub przeciwnie zadośćuczynić i zlikwidować te hydrę. Oni to roznieśli zarazę na świat, hodując ja i broniąc jej, do ostatniej kropli krwi. Na Berlin, na szkopy. A na pokaz swej głupoty i nawiedzenia, jednego żyda do dziś przewracają sobie na boki w mauzoleum, bez przymusu, oddają hołd tej zarazie, tej ziemi, temu sataniście. Dziś tchórze komuniści udają katolików, prawowiernych i neoliberałów, ale dalej są dumni z komuno judaizmu.. szerząc demoliberalizm syjonistyczny. Przypadki bywają tu na gajowce, z litości nie będę ich wymieniał. To ze żydzi stosowali terror wobec nich i okrucieństwa niewiele tłumaczy, poza kara za wprowadzenie demokracji ateistyczno-satanistycznej. Oni sami do tego dopuścili, niszcząc władze caratu dana od Boga. Wcześniej to samo nastąpiło w Polsce, osłabiając władze i walutę do tego stopnia, ze zagrażała sąsiadom pod rządami żyda. Zabory.

  Oni myślą ze są niewidoczni, ze nie spotka ich kara. Następna wielka wojna jest kara za te wszelkie wszeteczności dokonane na niewinnych, za akceptowanie żydzizmu w jakiejkolwiek formie władzy. Nastąpi obopólne wyniszczenie. Zostaną Karakany. Koniec.

 31. troll polonii said

  Zastanawiam sie dlaczego tylu Polakow nie widzi roznicy miedzy Rosja a USA.
  Czy to amerykanska katarakta na oczach?
  Czy to zwykla ludzka natura: zachwyt nad blyskotkami?

  Tak podobno rozni zdobywcy przekupywali papuasow i murzynow koralikami i swiecidelkami z kolorowego szkielka , zeby ich potem okrasc z tego co papuaskie panie nosily w uszach, na szyi i na tamionach: zlote kolczyki, naszyjniki i bransolety.

  ——-
  Bo polactwo to ch…e tępe, bezmyślne i ostrugane.
  Admin

 32. Jooma said

  Wine za wojne PONOSI panstwo slabe ktore dzieki swej slabosci sprowokowalo panstwo silne do ataku!!!!!!!!!!!
  Cele kazdego nizaleznego panstwa jest aby wszystkie pozostale panstwa byly slabe.
  I tyle na temat – historia Polski jest najlepszym tego wywodu dowodem.

  Tzw. zachod i syjonisci maja dwa cele:

  1. Umocnienie i stworzenie „wielkiego izraela” z pochlonieciem Iranu, Syria ma sluzyc jako ladowy lotniskowiec.
  2. Zagrabienie rosyjskich bogactw naturalnych – mialo sie to odbyc na drodze pokojowej przez tzw. oligarchow ale sie Putin nie dal nabrac .

  Putin nie ma wyjscia i jedyne co mu zostalo to DOZBRAJAC Syrie i Iran aby zbudowac drugi front przeciwko agresji tzw. zachodu. Ma ta ta nadzieje ze sama sila militarna odstraszy napastnikow i Syria tak jak Iran nie benda postrzegane jako panstwa slabe.

 33. revers said

  Jak to wygalda w oczach prezydenta Czech Zemana proba obrony przez Putina Syrii przed anglosyjonem?

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-srodkowa/prezydent-czech-uznal-atak-na-syrie-za-bezprawny/

  Atak na syrie bezprawny.

 34. troll polonii said

  Widac, ze coraz wiecej Amerykanow jest …no… bardziej niz wkur… na radosna dzialalnosc Waszyngtonu.
  Naturalnie, ze boja sie glownie tego, ze …zycie przecietnego jankesa jest zagrozone bo….:na Bliskim Wschodzie sa amerykanscy zolnierze i polityka Izraela zagraza bezpieczenstwu tych amerykanskich zolnierzy!.
  Zdumiewa mnie ta troska o zolnierzy z USA – po tym jak tysiace ich leglo w Wietnamie, ktory bardzo dzielnie sie bronil; po tym jak w Afganistanie zolnierze USA sa niedozywieni, nie doubrani i znarkotyzowani, zeby im bylo lzej mordowac innych. No i w Iraku regularnie zadragowani i przytruwani dzielne oddzialy uzbrojonych jankesow gwalcacych kobiety i dzieci – a sami zas przytruci przez wlasne wladze.
  Lepiej pozno niz wcale – cywile w USA zaczynaja wreszcie studiowac rzeczywistosc. I na wlasna reke zbieraja materialy dowodowe.
  Bo przeciez dziwnie jakos nie widac amerykanskich dziennikarzy na polach bitew i w zbombardowanych miastach.
  Mozna natomiast ogladac dzikie wrzaski i awantury w CNN i Fox-ie i paru innych stacjach, gdzie rozni uczeni klepia wierutne bzdury, jak np. Sebastian Gorka..

  Ale do wielu Amerykanow juz dotarlo, ze..
  Do Damaszku wybrala sie kolejna komisja OPCW, zeby zbadac ten gaz bojowy a nawet sarin polaczony z chlorine (!) w osrodkach i zakladach produkujacych te gazy smiertelnie toksyczne.
  Na kilka dni wczesniej prasa amerykanska i oficjele z Waszyngtonu podawali , ze 7 kwietnia rzad syryjski napadl na dzieci syryjskie i zaatakowal ich gazem!! Niewiele osob sie zastanawialo dlaczego Asad ratuje tysiace dzieci syryjskich w okupowanych przez terrorystow miastach a teraz sie uwzial, zeby je wymordowac.
  No wiec fama niosla, ze 7 kwietnia Asad zaatakowal syryjskie miasto Douma i strul dzieci ale tez nie do konca.. Dowodem byly zdjecia ze szpitala w Doumie, ktore pokazywaly biale, zdrowe dzieci (zatrucie powoduje bardzo silne sine plamy na calym ciele); niektore mialy inhalatory na buzi.
  „Ratujacy” zbawcy w bialych kaskach NIE MIELI ZADNEJ odziezy ochronnej. nawet rekawic ani masek.
  Tak sie poswiecali!!!! I do tego polewano te dzieci woda ze szlaucha!!! – A WIEC POTENCJALNIE SKAZONA.

  Takich qrwa bzdur nawet w zakladzie dla oblakanych nie daloby sie wymyslec.
  Amerykanie – podkreslam: Amerykanie rozmawiali z mlodymi lekarzami syryjskimi, ktorzy tego dnia byli na dyzurze pogotowia szpitalnego.
  Ja wiadomo, Rosjanie zaopatrzyli wszystkie mozliwe obiekty w Syrii w monitory i kamery. Przeciez caly kraj jest pod obstrzalem..

  Opowiadaja lekarze, ze 7 kwietnia nie przywieziono do szpitala ani jednego pacjenta z objawami zatrucia.
  Na czym wiec polegala prowokacja??

  Niedaleko od szpitala, terrorysci zbombardowali budynek mieszkalny. Z budynku ratowano ludzi – w tym dzieci przyduszone dymem i pylem z plonacego budynku.
  Te dzieci przywieziono do szpitala na pogotowie gdzie sie nimi zajeli lekarze. Jedno dziecko ma astme wiec musialo miec aparat tlenowy.

  W pewnym momencie na teren pogotowia wpadlo dwoch facetow i zaczelo krzyczec, ze to gaz toksyczny i dzieci sa otrute. Darli sie ci dwaj dranie i wywolai panike. Rodzice zaczeli te dzieci polewac woda i zrobilo sie zamieszanie.
  Wszystko to zanotowaly kamery i lekarze przekazali na Zachod cale sfilmowane zdarzenie.

  Ciekawostka jest fakt, ze media zachodnie pokazywaly te dzieci i polewanie woda – pokazaly tez panike ..
  Ale przy calej „dokladnosci” dowodowej nie podaly ile dzieci zginelo od tych toksycznych gazow. Zdecydowanie te biedne dzieci nie wygladaly na chore! A „ratownicy” nie mieli odziezy ochronnej ani nawet masek!!!

  Zdumiewa troska amerykanskich mediow o zdrowie cudzych dzieci w Syrii , zwlaszcza po tym jak ani opinia publiczna ani Nikki Haley czy inne potwory amerykanskiej polityki zagranicznej – nie zainteresowaly sie ani jednym dzieckiem w Jemenie czy Afganistanie!!!!.

  Ta prowokacja, choc dosc zsynchronizowana w czasie – bo wlasnie do Damaszku wybierali sie spece z OPCW i trzeba bylo jakos ich powstrzymac i nie dopuscic do sledztwa – a takze trzeba bylo uzasadnic kolejne bombardowanie Syrii- to ta prowokacja miala jedna bardzo slaba strone: zapomnieli lotry, ze kazdy szpital w Syrii jest dosc dokladnie monitorowany. I kamery pokazaly tych dwoch bandziorow, ktorzy wtargneli do szpitala …po tym jak zupelnie „przypadkowo” zbombardowano budynek w sasiedztwie szpitala.
  Nie bylo zadnych smiertelnych ofiar mimo ostrzelania budynku. Bylo duzo dymu.

  W parlamencie brytyjskim zas zapytano pania Terese May, czy pamieta, ze w Douma byly w 2017 roku dwie komisje OPCW, ktore juz wtedy nie znalazly zadnych sladow gazow trujacych.

  ‘We didn’t see any patients with symptoms of chemical attack’ – hospital staff in Russian MoD video – YouTube

  doktor z Douma:

  There Was No Chemical Attack in Syria – YouTube

  US Senator from Virginia

 35. troll polonii said

  Polecam jeszcze wywiad z Syrian girl, ktora pokazuje jak dzieci w Syrii sa traktowane przez terrorystow oplacanych przez USA i Arabie Saudyjska.

  WORLD WAR SYRIA w/ Syrian Girl – YouTube Mimi Al -Laham i Paul Joseph Watson

  Dzieci syryjskie – zakladnicy w klatkach trzymane przez „moderate rebels” oplacanych przez Arabie Saudyjska… tego pani Nikki Haley nie pokaze w ONZ!

  W 2013 roku tez byl ten sam atak w czasie gdy OPCW przybyli do Aleppo badac chemical weapons
  White helmets oplacani przez MI6 Holland UK, US

 36. Marucha said

  Re 34:
  Jebać USmanów. Nie oczekiwać niczego dobrego od tego ochujałego społeczeństwa. Pojedyncze przyzwoite jednostki są bez znaczenia. Kijem Wisły nie zawrócisz.

 37. Boydar said

  Tak sobie myślę, że proporcjonalnie u nich jest tyle samo normalnych co między Bugiem a Odrą. Tylko u nas nie ma tomahawków, jeszcze.

  Normalni wszystkich krajów łączcie się ! 🙂

  ——
  Góralskie ciupagi nie gorsze. Ino trzeba chcieć wziąć taką w rękę i zapomnieć o litości.
  Admin

 38. troll polonii said

  36
  Marucha

  Ja nie mam sentymentow do jankesow. Mieli kilkaset lat, zeby sie ucywilizowac i przestac zbojowac. Przeciez inni tez chca zyc i maja do tego prawo!!
  Natomiast chodzi mi o to, ze ja bardzo lubie podawac „zrodla amerykanskie” zeby nie bylo na mnie, ze uprawiam rosyjska propagande. I zeby nie bylo, ze zmyslam.
  Juz od dawna rosyjskie zrodla informacyjne udowodnily, ze sa wiarygodne, ale to czesto nie dociera do ‚nieprzekonywalnych”.
  Juz kilka razy mnie oskarzono, ze mam wiedze „ze Sputnika”. Mnie to nie przeszkadza ale to bardzo mocny argument, zeby zabic kazda wymiane pogladow.

  Prosze zauwazyc, ze minister d/s zagranicznych Federacji Rosyjskiej mowi prawde, nawet wtedy jak ‚wychodzi ze zloconych ram dobrego wychowania”.

  Nie dociera do wielu, bo zdaniem nieukow Rosja nie ma nic do gadania.
  No to niech posluchaja rozni i nasi rodacy za Wielka Kaluza co niektore amerykanskie senatory i kongresmeny maja do powiedzenia.
  Przeciez na ten przyklad Snag nie moze udawac, ze wie lepiej od senatora Virginii czy bylego ambasadora .

 39. peacelover said

  …tu nie o to chodzi, ze trumpek to cymbal , lub makaron to pedal, czy tez ta majowa to k>rwa .
  ale chodzi o to, ze juz nie bedzie „WIELKIEGO KRAJU” od Nilu do Eufratu !!…………. i

  o to chodzi !!!! …..o to chodzi !!!!!! …….i……..tu jest pies (sobaka !!!) AZOR pogrzebany !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 40. troll polonii said

  39
  Peacelover
  Miejmy nadzieje, ze nie bedzie „Wielkiego Kraju”.
  Ale na razie to sie bardzo odgrazaja. Wlasnie Izrael zapowiedzial, ze nikt nie moze im zabronic zadnej dzialalnosci na terenie Syrii!!!
  Od 1967 roku nielegalnie okupuja Wzgorza Golan i sie upieraja, ze nie oddadza Syrii zagrabionego terytorium. Nikt im za to nic nie zrobil.
  Zawzieli sie nie tylko na Syrie. Strach tylko co jeszcze wymysla. Bo to przeciez przez Izrael nie ma pokoju i spokoju na Bliskim Wschodzie.

  Israel won’t accept limitations on ‘actions’ in Syria from Russia, others –

  https://www.rt.com/newsline/424307-israel-syria-russia-lieberman/

  ————–
  A jeszcze bardziej przez usraelskie kurwy i bandziorów, którzy wspierają Izrael – nie tylko moralnie, ale miliardami dolarów i bronią. Bez nich Izrael byłby gównem.
  Admin

 41. peacelover said

  …i… bez watpiena gownem jest, bo jedynie gowno nie rozumie ludzkiego argumentu.
  lecz TYLKO i wylacznie walenie na odlew siekiera w chamski ryj !!!! co niestety wkrotce sie stanie !!!!!

 42. Carlos said

  re 31 Podoba mi sie Admin, kiedy okresla polactwo i nikt nie ma odwagi strzelic Gajowemu w pysk i splunac w twarz, tak jak mnie chciano, rok temu za te same slowa. Nadal sie modle o zdrowie Gospodarza. Pozdrawiam…

  ———
  Ma Pan jakiś argument, czy tylko święte oburzenie?
  Rozumie Pan w ogóle, co ja mówię i do kogo?
  Admin

 43. Carlos said

  zaskoczony jestem ze Admin nie zrozumial mnie

 44. Carlos said

  https://marucha.wordpress.com/2016/10/20/mon-owszem-polscy-komandosi-sa-w-donbasie-rozenek-mial-racje/

Sorry, the comment form is closed at this time.