Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kulisy koszernej kolacji premiera Morawieckiego. To przestaje być śmieszne.

Posted by Marucha w dniu 2018-04-19 (Czwartek)

Morawieckiego, ówczesnego ministra finansów do mojego domu przyprowadził mój przyjaciel Jonny Daniels. Tak rozpoczyna opis swojego pierwszego spotkania rabin Shmuley Boteach.

[Oblazły nas te parchy… Gdzie nie splunąć, tam jak nie Jojne, to Szmul. Polska kona… – admin]  

Jak żyd z gojem. Goj głupkowato się uśmiecha.

Osoba nie znająca polskich realiów powiedziałaby, że widocznie premier Morawiecki nie ma dobrej ochrony kontrwywiadowczej, a także nie ma dobrego doradcy, który odradziłby mu tego typu spotkania. Inni, dla odmiany, chcieliby widzieć w takich rozmowach próby poprawy wizerunku Polski wśród tych, którzy nas najbardziej szkalują.

Na razie, czytając relacje z owych spotkań można odnieść wrażenie, że wizerunek Polski nie zmienił się zasadniczo, w odróżnieniu od wizerunku Mateusza Morawieckiego, który podczas drugiej kolacji otrzymał swoisty certyfikat koszerności.

Relacja rabina w The Jerusalem Post

Rabin pouczył Morawieckiego o długiej historii polskiego antysemityzmu, cytując słowa Icchaka Szamira: „Polacy wysysają antysemityzm wraz z mlekiem matki”. Wspomniał o polskim podziemiu pomagającym Żydom w czasie powstania w getcie warszawskim, a także o 7 tys. polskich sprawiedliwych, by za chwilę powiedzieć o wielu Polakach, którzy wzięli udział w mordowaniu Żydów. Rabin powołał się na szacunki historyków mówiące o 200 tys. Żydów zamordowanych bezpośrednio lub pośrednio przez Polaków. Zatrzymajmy się na chwilę i zestawmy te dwie liczy- siedem tysięcy i dwieście tysięcy. Wygląda to marnie, a samo 200 tys.? Toż to przecież ludobójstwo na miarę Wołynia.

„Po wojnie Polacy masakrowali ocalałych Żydów, którzy powrócili do miast takich jak Kielce”. W swoim artykule Rabin przytoczył opinię komunisty Cimoszewicza, który mówił o „dziesiątkach tysięcy” Polaków donoszących na Żydów lub wymuszających ich własność. „Cimoszewicz powiedział, że co najmniej 60.000 Żydów zostało zadenuncjowanych przez Polaków na gestapo”. Rabin cytując te kłamstwa łaskawie przyznał, że to nie oznacza, że Polacy jako naród brali udział w Holokauście.

O samym Morawieckim rabin napisał pozytywnie: „ciepły, kompetentny i elokwentny. Mówi z głowy nie korzystając z notatek”. Z relacji wynika, że polski polityk powiedział, że byłoby bardzo niesprawiedliwie obwiniać Polaków za Holocaust, za który wyłączną odpowiedzialność ponoszą Niemcy. O współudziale żydowskiej policji, żydowskich szmalcowników i Judenratów w dziele zagłady, Mateusz Morowiecki nie zająknął się ani słowem, ograniczając się przede wszystkim do tłumaczenia, że Polacy nie byli wielbłądami.

Miałem koszerną kolację z premierem Polski

Relacja z drugiego spotkania, czyli nihil novi sub sole.

Jedyną rzeczą, która może się wydać interesującą (dla tych, którzy o tym nie wiedzieli) to trochę szczegółów z osobistego życia premiera Morawieckiego.

Rabbi Shmuley Boteach rozszerzając opis zalet premiera, wydając mu swoiste świadectwo koszerności, pisze: Morawiecki jest ciepłym, bardzo inteligentnym i wykształconym człowiekiem w wieku 50 lat, ojcem czwórki dzieci, która jest zawsze nienagannie ubrana i nieustannie uprzejma. Jest otwartym i dostępnym człowiekiem, słuchającym uważnie i rozważnym w swoich odpowiedziach. Premier Polski podzielił się ze mną informacją o swoich dzieciach, które uczęszczały do szkoły żydowskiej w Polsce oraz tym, że jego rodzina ma żydowskich przyjaciół.

Informacja o „żydowskim wykształceniu” dzieci Morawieckiego zgadza się z informacją podaną swego czasu przez Szewacha Weissa:

Weiss pytany o głosy krytyki wobec wypowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, podczas której użył sformułowania o „żydowskich sprawcach”, tłumaczył, że jego zdaniem Morawiecki nie jest antysemitą. „Jego dzieci uczyły się w szkole Laudera” – dodał.

Zespół Szkół Laudera-Morasha w Warszawie to pierwszy żydowski zespół szkół w Polsce, powstały po 1989 roku. W jego skład wchodzą szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole. Szkoły Laudera posiadają status szkoły prywatnej na prawach szkoły publicznej. Oprócz przedmiotów takich samych jak w innych szkołach publicznych naucza się też w nich tradycji i historii żydowskiej oraz języka hebrajskiego. Uczniowie także obchodzą żydowskie święta, ale na zasadzie dobrowolności. Wśród uczniów są zarówno dzieci żydowskie, jak i nieżydowskie. Obecnie w zespole szkół Laudera uczy się ok. 300 uczniów.

Szkoła Laudera jest częścią systemu kilkunastu żydowskich szkół fundacji prowadzonych w krajach Europy Środkowej. /Najwyższy Czas!/

Na koniec artykułu rabin stwierdza: „Nie wierzę, że istnieje antysemityzm w Mateuszu Morawieckim. Uważam, że stara się być przyjacielem narodu żydowskiego i naprawdę chce, aby Polska miała bliższe relacje ze społecznością żydowską i z Izraelem”.

Morawiecki podzielił się z rabinem informacją, że Polska będąc pod wielokrotną presją krajów UE, aby przyłączyć się do różnych form potępienia Izraela, zawsze wstrzymuje się od tego typu działań z powodu prawdziwej przyjaźni z Izraelem i narodem żydowskim.

Ostatnią konkluzją rabina jest przeświadczenie, że może nastać nowa era stosunków polsko-żydowskich. Aby tak się stało należy zmienić prawo (nowa ustawa), które hamuje wysiłki porozumienia (historycy i eksperci), aby na przyszłość “nieporozumienia rozwiązywać uczciwie i szczerze”.

Warto również wiedzieć, że żydowski portal informacyjny, w języku angielskim, Ynetnews opublikował swego czasu list, który napisał Mateusz Morawiecki do swojego przyjaciela rabina, w którym zaprosił go do Polski.

Po zapoznaniu się z powyższym materiałem skłaniam się do wniosku, że duża cześć polskich polityków wciąż uważa, że wizerunek Polski jest przede wszystkim związany z “dobrymi” relacjami z Żydami. PiS jest kolejną formacją, która sprawia wrażenie ślepych i głuchych politycznych zombies, pozbawionych pamięci o historii i o żydowskim szantażu, że dopóki państwo polskie nie zapłaci haraczu, będzie upokarzane na arenie międzynarodowej. Dobitnym tego potwierdzeniem były oskarżające Polaków o udział w holokauście tytuły izraelskiej prasy i kolejna prowokacja podczas niedawnego “Marszu Żywych”.

Słowa prezydenta Izraela, który oskarżył Polaków o mordowanie żydów, zestawiając nas z krajami i narodami które miały kolaboracyjne rządy i ochotnicze dywizje SS, a także użycie z widoczną premedytacją napisów o polskim obozie koncentracyjnym nie spotkały się do tej pory z adekwatną reakcją władz, które haniebnie przemilczały te oskarżenia. Z litości nie będę cytować użytecznych oszołomów, którzy gorliwie rzucili się do pierwszego szeregu, aby zaprzeczać faktom. [Zupełnie źle nakierunkowana litość – admin] 

Za https://www.ekspedyt.org

Polska jest państwem żydowskim: politycznie, gospodarczo, kulturowo… Więc skąd te zdziwienia?
Admin 

Komentarze 74 to “Kulisy koszernej kolacji premiera Morawieckiego. To przestaje być śmieszne.”

 1. Re: Artykul…
  Dwie zydowskie k…rwy, ktore dla niepoznaki ubraly sie w garnitury…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. RomanK said

  Panie Gajowy…a kiedy bylo inaczej???????

 3. franz said

 4. peacelover said

  Mowi sie nam, ze Syrie zbombardowali Amerykanie, Anglicy, i Francuzi !!

  Zapytam DLACZEGO ??? …bez ZADNYCH powodow / dowodow !!!!

  Swiatowy syjonism chce „Wielkiego ISRAELA” , a ASSAD (i Rosia!) mu w tym przeszkadzaja …to oczywiste !!!!
  W swej infiltracji rzadow zaszli juz daleko, ale czy zawsze beda bezkarni ?
  Juz mi zal tych zydowskich oblakancow !!!!!!! Jeszcze jak sobie swiat przypomni o 66 mln wymordowanych/zaglodzonych Ruskich !!!!

  Ajj Wajjj !!!!

 5. RomanK said

  Na granicy Jordnii i Syrii dokonuje sie koncentracji wojska….trzon stanowia 3500 USmarines,.,.,..

 6. Boydar said

  Ja do Pana Peacelover, ale tylko przykładowo, nie z wyrzutem.

  Napisał Pan – „… DLACZEGO ??? …bez ŻADNYCH powodów / dowodów !!!! …”

  Wyobraźmy sobie zatem sytuację teoretyczną, że są dowody i powody.

  Czy to oznacza, że zbombardowanie obcego państwa jest normalnym rozwiązaniem ? Przecież taki atak to jest pierwszy i podstawowy powód do wypowiedzenia wojny. Swoją drogą, dziwne że Assad do tej pory tego jeszcze nie zrobił, bo przecież już dawno powinien. Nie tylko Ameryce, ale tym wszystkim qurwom które go podgryzają, w tym Izraelowi i Turcji. Może i nie mógł, może i tak jak jest, jest korzystniej, ale proszę popatrzeć, jaki syf nam w miózgach już zrobili.

 7. Boydar said

  I do Pana Gajowego.

  „… jak żyd z gojem /…/ goj głupkowato się uśmiecha …”

  Myślę, że raczej smutno. Obaj są agentami. Ale różnych stron, dlatego smutno. Rosja nie zapomina i nie przebacza.

  A tak w ogóle, czy potrafi Pan wyjaśnić, dlaczego Morawiecki włożył na to spotkanie damską marynarkę ?

 8. RomanK said

  http://www.polishclub.org/2013/05/16/sebastian-karczewski-zamach-na-arcybiskupa-kulisy-wielkiej-mistyfikacji/

 9. cg said

 10. KOJAK said

  Coz sie dziwic ! Morawiecki to zwykle zydzisko ! Wszystkie jego dzieciatkA to uczniowie koszernych szkolek w Polsce !

 11. pisda w poprzek said

  Polska jest już bardziej zażydzona od Palestyny. Dobra zmiana okazała się żydowską zmianą. Wszystko w temacie.

 12. internet said

  Admin- „Polska kona” – od dawien dawna. teraz sie troche ujawnilo, ale nic za darmo bo i my w tej sieci sie ujawniamy im i luzujemy „majty”

 13. jjj said

  „ojcem czwórki dzieci, która jest zawsze nienagannie ubrana i nieustannie uprzejma.””
  Dzieciaki są uprzejme i nienagannie ubrane?

  „200 tys”” skąd się wzięło i jak zostało „uzasadnione”, chyba najlepiej opisał Wolniewicz w artykule „Fikcyjne 10%” – łatwo znaleźć w sieci….

 14. Jacek2 said

  Re.3
  Zlituj się Franz, mój zwierz domowy po usłyszeniu pierwszych słów zjeżył futro i poczuł nagłą potrzebę zaczerpnięcia świeżego powietrza.

 15. Józef said

  ”Morawiecki podzielił się z rabinem informacją, że Polska będąc pod wielokrotną presją krajów UE, aby przyłączyć się
  do różnych form potępienia Izraela, zawsze wstrzymuje się od tego typu działań z powodu prawdziwej przyjaźni z
  Izraelem i narodem żydowskim.”

  Dlatego Solidarność walczyła z ludową władzą, aby tak bylo. A jeśli tak miał nie być, to dlaczego tak jest? Solidarność rządząca Polską, wysyła sygnał do krajów UE, że jeśli zaczną tak postępować z Polakami jak z Palestyńczykami, to ma być cicho.

 16. RomanK said

  JOzek..tys to chyba z tych glupszych fornali??????
  Kiedy Solidarnosc rzadzila Polska…?????ta wladza z jaka walczyla nazywala sie ludowa..ale ludu golanskiego:-)))) Tam zawsze bylo pelno swojaczkow….co co prawda menor rnie pallili…ale obrzezani byli bez wyjatku…i bzydzili sie krupniokami:-))).
  KTo ukul powiedzenie ubecjie – ze Staska za pysk powinien byl brac Jozek ……a nie Mordechaj… i dlaczego????? Rakovery, Cyrany..Mazowieckie, geremki, Michniki…Kwasniewskie….etc…. to wszystko goje???:-)))))

 17. RomanK said

  POlska nei jest zadnym opanstwem …to zwyczajny zudowski folwark..jak Hollywood:-)))) nic nie jest tym czym udaje ,ze jest:-)))))
  Np. wszyscy mysleli ze to Minister Sprawiedliwosci a to byl Szef Ubeckiej Mafii….:-)))

  ——
  Możemy się oburzać… bluzgać… Możemy majaczyć o „odradzaniu się polskości”… A prawda jest taka, jak ją p. RomanK opisał.
  Admin

 18. jaja said

  Na puszczenie smierdzacego pawia prosto w ryj tylko zasłuzyla zgraja dupolizów zydowskich, a powyżej usmiechniety dupoliz to nawet roi sobie cos z papierami upowazniajacymi do przynaleznosci do zmijowego plemienia. Czy tym samy sie nie upadla ponizej wszelkiego upodlenia? Sluchy juz mnie siegly, ze pisze sobie rodowod „arystokratyczny”ku uciesze zapewne wyznawcow cielca. Tak nawiasem mowiac to dziwie sie rabinomm bo wiadomo, ze maja niezle kino jak widza gady takie sprosnie obrzydliwe. No, wiec dziwie sie szmulom, ze wstrzymuja sie od charkniecia i pokazania w jakim glebokoodbytowym powazaniu brzydza sie i bezlitosnie czochraja takimi kanaliami.Bo chalaciarze o swoj interes w przeciwienstwie do judow, tak jak umia dbaja i dbaja o wyrazanie im szacunku.

 19. Miet said

  I ja się też pod tym podpisuję.

 20. snag said

  Snag o tym tydzień temu @ 34 – Damn I’m good at it 😉 ,…
  https://marucha.wordpress.com/2018/04/12/wolne-tematy-27-2018/

 21. Joung said

  Modl sie Polaku za tych co cie przesladuja JUZ OD WIEKOW.Moia wina moia wielka wina.A zydziska sie smieja z nas.Przecie to widac po ich wstretnych mordach

 22. Yah said

  Niestety tak, a jeśli któryś z parobków podskakuje, mówi prawdę to miejscowi obcy od razu parobka w niewybredny sposób przywołują do porządku. Tu też mamy element folwarku, mający dać parobkom złudzenie wolności wypowiedzi.I ta wolność jest, ale w pewnych wyznaczonych granicach. Krytyka obcych jest w tym momencie dziejowym jak najbardziej dozwolona, bo jest jednym z elementów, które maja tzw. światowej opinii publicznej jakimi wrednymi ludźmi są parobkowie i …… tylko po to. Im wiece piszecie tym …… dla obcych lepiej. Stajecie się świadkami ich oskarżycieli.
  Zmienicie coś ? Jakbyście mogli zmienić już dawno podzielibyście los tego ze zmiany. Nieświadomie odgrywacie rolę w wyreżyserowanym przedstawieniu pt. „Antyobcość parobków”
  Otuchy nie dodaje zbieżność pewnych opinii na temat parobków rozpowszechnianych jednym głosem przez Łonet i Sputnik. Nie widzicie tego ?
  Niektórzy z obcych w Gajówce czasami orientują się, że się zagalopowali i próbują się maskować zajmując odmienne stanowisko i broniąc prawdy. Niestety widać, że to gra.
  Toniemy. Pocieszenie tylko takie, że niektórzy toną w czystej wodzie, a nie w szambie. Najśmieszniejsze jest zapieranie się niektórych, że szambo w którym tkwią, to krystalicznie czysta woda.

  Trwa proces zastępowania miejscowych wyeksploatowanych parobków, parobkami ze wschodu. Do przejęcia majątków miejscowych parobków nie trzeba ustaw. Wystarczy podnieść koszty życia uniemożliwiając osiągniecie wyższych dochodów. Sami będą sprzedawać majątek za przysłowiowe 100 zł by utrzymać się przy życiu. Parobkowie, którym lepiej się powodzi będą pozbawiani majątków, przez brak możliwości spłaty kredytów, zaciągniętych na wybudowanie rezydencji dla obcych.

  Obecna opcja polityczna to tylko techniczny na przedstawieniu, który ma ukryć w patriotycznym dymie proces demontażu dekoracji nazywanej Polską i zastąpienia tejże zupełnie inna dekoracją.
  Odgrywający przez 100 lat role parobków już nie kryją się kim naprawdę są.

 23. provincjal said

  A teraz wyobraźcie sobie Naprawdę Polskiego księdza rozmawiającego w israel z tym cymbałem bibi !

 24. Meteoryt said

  .https://www.onet.pl/?utm_source=plejada_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ust&pid=4e0d89fb-f28d-4845-9a63-75e6100a1277&sid=e0fd8684-71b1-4612-8ddd-3527a58f418c&utm_v=2

 25. Boydar said

  W sumie, to niewiele się zmieniło.

  A Pan Roman przytoczył znamienną zasadę – „Staska za pysk powinien był brać Jozek”. I tu też wszystko po staremu.

  Zupełnie jej nie znając, użyłem wielokrotnie formy – kto nasrał winien posprzątać.

 26. Józef said

  RomanK said

  JOzek..tys to chyba z tych glupszych fornali??????
  Kiedy Solidarnosc rzadzila Polska…?
  ]xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Nie rżnij Chłopie głupa. Od 1989 roku rządzi Solidarność i jej satelita z SLD.

  ————
  Czy Pan oszalał?
  Jaka Solidarność? Chyba taka od Geremka, Tuska albo Lewandowskiego. Od Michnika I Blumsztajna.
  Admin

 27. Józef said

  Jaja said
  Na puszczenie smierdzacego pawia prosto w ryj tylko zasłuzyla zgraja dupolizów zydowskich
  ————————————————————————————————————————-
  Nie obrażaj ruchu społecznego, liczącego w szczycie 10 milionów obywateli PRLu. Destrukcja polskiego państwa, to wiara judomatołów, że zbudują tu drugą Japonię przy wsparciu Ameryki.

 28. Kar said

  re:27/joziek-cki

  ..tobie naprawde klepki sie pomieszaly do cna. A to chyba z racji, zes nie wyjasnil dokladnie do konca funkcji jaka byla pelniona w SB. Tys chyba robil tam za zwykla babke klozetowa- pospolita kapuche..kradles wartosciowy papier toaletowy-ten juz zuzyty.. (ino sie przyznaj, joziek jak u spowiedzi..Aaaaaaaaaaa prawda zapomnial ja na smierc i zycie, ze tys ten komuszy pies od Jaruzela/Gomulki/Kiszczaka.. lobuz pospolity jeden)

 29. Boydar said

  „… nie obrażaj ruchu społecznego, liczącego w szczycie 10 milionów obywateli PRLu …”

  A co to był za ruch, panie Józefie, jak on się nazywał, napisz pan coś więcej. Bo chyba nie ma pan na myśli Solidarności, która dziwnym zbiegiem przypadków też liczyła właśnie około dziesięciu milionów. Może „pomyliło się” panu z „drugą solidarnością”. Ale z tą to było tak samo jak z historią; powtórzyła nazwę jako farsa. No i była głównie solidarnością pańskich kolegów ubeków. I „miała” góra miliony dwa.

  Proszę zauważyć łaskawie, że przyjąłem na roboczo pańską narrację że jednak był pan funkcjonariuszem. Mam w tym oczywiście swój cel.

 30. Józef said

  A g mnie obchodzi, co sobie Pan w swoich roboczych rozważaniach przyjmie za prawdę. Wiem, że dla solidaruchów, prawda o ich samych jest najbardziej gorzka Większość to użyteczni idioci na usługach agentów najczęściej obcych służb. Pospólstwu świtało we łbach czego chcą, bo opowiadali w formie dowcipu powiastkę, że aby stać się jednym ze stanów USA, to trzeba Ameryce wypowiedzieć wojnę i drugiego dnia się poddać. Raz kurwa, zawsze kurwa.

 31. troll polonii said

  26
  Jozef

  Odwiedzil nasza prowincje kilkanascie lat tem sam pan noblista, Lech Walesa i szeroko nam opowiadal o swoich sukcesach politycznych i wielkim sukcesie Solidarnosci, ktora przejela wladze w Polsce. .
  Opowiadal nam szczerze i otwarcie, jak to „tymi oto recami” zniszczyl komune, ‚wybil misiowi zeby’ i ustanowil prawdziwa demokracje w kraju.
  Dzieki temu i w uznaniu zaslug, nie tylko dostal Nagrode Nobla ale i narod docenil jego walke o wolnosc i demokracje i ze zwyklego dzialacza robotniczego, szefa Solidarnosc, i zostal dwukrotnie wybrany prezydentem.
  W uznaniu zaslug, wielu dzialaczy Solidarnosci do tej pory zajmuje wysokie stanowiska w kraju.

 32. Józef said

  Dzięki tym na 100% oryginalnym papierom, każdy naprawdę niezawisły sąd, uwolni ”Bolka” od zarzutu współpracy z SB.
  W tajnej kartotece znajdującej się na tajnym obiekcie nr 115 Lech W jako figurant, miał kryptonim ”Wał”. Burzy to skrupulatnie budowana od lat pisdzielską narrację.

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26239087_1644073122305493_4929439569648212493_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a3390e91f4a489ca16e31b2a2b845ea9&oe=5B6AA4EE

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26733756_1644073065638832_8671882924828203402_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3d8fdd3c3b5dd4590e553e864e83c9c9&oe=5B6A2046

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26219397_1644073012305504_8367529443011304113_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5117080c86e3224196badea48142170c&oe=5B6EAF33

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/25497957_1621336204579185_3350229495190370490_n.jpg?_nc_cat=0&oh=13830b01658983fbd0fcb69b3c5e7961&oe=5B51161D

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24774836_1606684249377714_6705425748578904741_n.jpg?_nc_cat=0&oh=64ff501a04392ecd5a5fd573452cbaf6&oe=5B71E686

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24852449_1606684152711057_6605979556328851565_n.jpg?_nc_cat=0&oh=18522786228a33ccc72795418eb1886b&oe=5B6766A6

 33. Kar said

  joziek, zaczynasz mi sie podobac…demencja starcza u ciebie jest w stadium pelzajacym 50% tylko, ale oszacowales sie dosadnie na 100%..brawo joziek…”Raz kurwa, zawsze kurwa”…

 34. Matematyk said

  Rozwiążcie se jeszcze nierówność:

  hjk=dr bar = ?

 35. Józef said

  Kar
  joziek, zaczynasz mi sie podobac
  ———————————————-
  z pedałami nie prowadzę dialogów.

 36. Kar said

  ..ty joziek masz problem z logika (bralista „to” ..tam w tym waszym „UB uniwersytecie” jak wydymac tego na dole)..demencja kawalerskim ch.. wlazi ci na lysy -cki leb, zapomniales juz na czyim cwoku utrzymaniu byles..zarles – chlales na krzywy ryj (pedaly i lafiryndy spod latarni placily czesne )..k.. nie – rob rasowy!

 37. Józef said

  Kar!!!
  Obkidańcu udający Polaka, będąc w Polsce
  wyedukowany za darmochę już w niemieckim żargonie Yiddish nie
  bełkoczesz, a hebrajskiego nie opanowałeś bo się nawróciłeś na Judaizm
  chazarski bydlaczku. Potaplaj sobie jeszcze potaplaj kopytkiem, kozi
  synu.

 38. Józef said

  Skąd się wzięła Solidarność? http://swietokrzyskisztetl.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=162&sub=5&subsub=137&schemat=1

 39. Boydar said

  Stądsamąd co dzieci, normalnie, z wilgoci.

 40. Boydar said

  „… wojnę w Polsce po tzw. aryjskiej stronie przetrwało około 20 tysięcy Żydów …”

  Jak autor do sklepu chodzi; dwa zera zgubić ? A to i tak optymistyczna ocena.

 41. Józef said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Centrala_Sp%C3%B3%C5%82dzielni_Wytw%C3%B3rczych_Solidarno%C5%9B%C4%87

 42. JanuszM said

  końcówka felietonu powinna sie zakończyć słowem amen, przykro że rzeczywistość sie tak ma a my mamy takich

 43. Józef said

  Czy Pan oszalał?
  Jaka Solidarność? Chyba taka od Geremka, Tuska albo Lewandowskiego. Od Michnika I Blumsztajna.
  Admin
  —————————————————————————–
  Przykro mi, ale taka jest prawda. W 1989 roku, drużyna Lecha była monolitem a że frakcja żydowska skorzystała najbardziej, to tylko dzięki naiwności dołów, które nie słuchały ostrzeżeń przed tym, co ma nastąpić. Stanisław Tymiński okazał się prawdziwym prorokiem złych wieści.

 44. NICK said

  Tak czy owak.
  Radziłbym Józefa poczytywać.

 45. Birton said

  Nas, Polaków, nic nie obchodzi żydowski holocaust i te 6 BILIONÓW zabitych Żydów, tak samo jak Żydów nie interesuje ludobójstwo na Polakach.
  My, Polacy, mamy tam żydowskie ofiary, gdzie Żydzi ofiary polskie .
  Nas , Polaków nie interesuje żydowski holocaust , my zajmujemy się ludobójstwem Polaków.
  My, Polacy, nie modlimy się za żydowskie ofiary, tak samo jak Żydzi nie modlą się za polskie ofiary.
  „Żyd jest Żydem , Polak Polakiem i nigdy się nie spotkają” – parafraza z Kiplinga

 46. Marek said

  Ten artykuł ze swietokrzyskiego sztetla, co zapodał Pan Józef to jakaś hagada żydowska do kwadratu:

  Pan Boydar już wyłapał:

  „Szacuje się, że wojnę w Polsce po tzw. aryjskiej stronie przetrwało około 20 tysięcy Żydów. Należy też pamiętać, że większość z nich była osamotniona, rozbita psychicznie po przeżytej traumie wojennej i skrajnie wycieńczona fizycznie. Byli to głównie młodzi samotni mężczyźni, bo to oni mieli na przeżycie większe szanse niż kobiety. W tej grupie demograficznej nie było praktycznie ludzi starszych oraz całych rodzin. Ocaleni jednak cały czas żyli w cieniu zagłady, w świadomości czegoś bezprecedensowego w dziejach ówczesnego świata – wymordowania całego narodu. Po tym, co ich spotkało, wielu z nich oczekiwało zrozumienia, współczucia, pomocy, a nawet radości, że uniknęli śmierci. W praktyce było z tym jednak różnie.”

  a kawałek dalej:

  Poprawę żydowskiego losu przynieść miała nowa rzeczywistość. Już w sztandarowym dokumencie nowej Polski, tzw. Manifeście PKWN, napisano: „Żydom po bestialsku tępionym przez okupanta zapewniona zostanie odbudowa ich egzystencji oraz prawne i faktyczne równouprawnienie”. Jak się jednak wkrótce miało okazać, koniec wojny nie oznaczał końca ich problemów. Dziś może się to wydawać kuriozalne, ale Żydzi nie mogli nawet wrócić do własnych domów, bo albo były zniszczone, albo zajmowały je polskie rodziny, które nie zamierzały rezygnować z nowych mieszkań. Sytuacja ta wywoływała tylko falę napięć społecznych czy wręcz pogromów, jak na przykład w Rzeszowie, Krakowie czy Kielcach. A tułający się po Polsce Żydzi stawali się łatwym celem grasujących partyzantek niepodległościowych, głównie spod szyldu Narodowych Sił Zbrojnych. W odpowiedzi na popełniane zbrodnie Centralny Komitet Żydów w Polsce (CKŻP – główna organizacja polskich Żydów) wystosował memorandum dla przebywającej w lutym 1946 roku w Polsce komisji angloamerykańskiej: „W 1945 roku zamordowano w Polsce 353 Żydów. Akty te są inspirowane i dokonywane przez reakcyjne grupy podziemne, które znajdują się w stałym kontakcie z reakcyjnym generałem Andersem we Włoszech i z resztkami byłego rządu londyńskiego na emigracji. Ta sama zbrodnicza ręka, która godzi w działaczy partii demokratycznych, oficerów Wojska Polskiego itd., prowadzi również działalność antysemicką”.

  ===
  20tys = 353 tys

  żydy jednak mają nasrane pod myckami.

 47. Mańka said

  http://arjanek.neon24.pl/post/143254,tyfus-i-zydzi

 48. TG said

  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/politics/857-t-graczowa-swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-1

 49. Miet said

  Re.34.
  Heyyyy… Matematyku, zachęcasz do rozwiązania nierówności:

  „Rozwiążcie se jeszcze nierówność:

  hjk=dr bar = ?”

  Gdzie tu jest jakaś nirówność – ja widzę same znaki równości :-)))

 50. NC said

  Re 32, pierwszy link: Potwierdza moje długoletnie podejrzenia, że Kornel Morawiecki i jego groteskowa :Solidarność Walcząca” to był rezerwowy plan Kiszczaka na wypadek gdyby „Bolek” został zdemaskowany.

 51. snag said

  46 ,…

  „W 1945 roku zamordowano w Polsce 353 Żydów” … Wykonano wyroki na kolaborantach, szkoda ze tylko tylu ,…

  A’propos rzekomego ‚pogromu’ w Rzeszowie …

  Rzeszów 1945, Pogrom do którego nie doszło.
  ————————————————————————————————–
  http://www.podkarpackahistoria.pl/2015/12/rzeszow-1945-pogrom-do-ktorego-nie-doszlo/

  Ile zydow zginelo podczas rzekomego ‚pogromu’ w Krakowie? None, zero, zilch ,…

  Tu moje dokształcanie jewrei na temat Kielc na anglojęzycznych forach – Szkoda czasu bo przeczytał taki jeden z drugim co napisałem a za tydzień powtarzał to co mnie skłoniło riposty.

  Here’re some details, at the time of so called Kielce ‚pogrom’ Warsaw and local governments were infested with Stalin’s Jews including Jacob Berman at the steering wheel of ‚polish’ KGB and his cronies on provincial and local level.

  In Kielce there was Jewish police chief, Jewish first secretary of communist party, there was Soviet garrison with Jewish political commissar running the show, they had access to direct phone contact with Berman and Politburo in Warsaw but curiously didn’t use. Coincidentally the next day Katyn Forest Massacre hearings were scheduled to start in Nuremberg pointing at Soviets as perpetrators. What’s missing in this picture is the zionist background, the zionists in Palestine needed trained by Soviets Polish Jews in Palestine to make it short this so called Kielce ‚massacre’ triggered a mass exodus of Polish Jews to Palestine. Another detail missed in Zionist version is that those so called Kielce massacre ‚perpetrators’ happen to be uneducated suckers that swallowed the provocateur’s hook the sinker and all nine yards of line, most of them got sentenced and executed the same day the went in front of kangaroo court. Next day the Jew owned media were screaming about Kielce instead of Katyn and the first batch of Polish Jews was packing up.

  One more post WWII political twist, Stalin’s strategic plans anticipated on settling Palestine with commie Jews, turn Jewish Palestine to Soviet pawn and control Mediterranean basin, the zionists on the other hand got their plans and their own chicken to roast. That’s geo-politics, except for few brain dead losers like you and holocaust industry ambulance chasers no one gives a damn about Kielce ‚pogrom’ or it’s victims.

  By the way those ‚Jews who tried to return to their home city of Kielce following the war’ as you describe them were Haganah conscripts living temporarily in a transit dorm on their way to training camp located in town of Bolkow in Lower Silesia, they weren’t exactly a bunch of innocent angels as future shows they were the terrorists and the most ruthless militants in Palestine ,…
  In regard to ‚ethnic’ Germans in Poland – First, they weren’t ethnic in that part of Central Europe as you allege, ethnic Prussians (Bruzi) was made of Baltic (Slavic) tribes conquered by Teutonic Knights, second, the expulsion of Germans was a decision made by three powers in Yalta and executed at the time this so called ‚polish’ regime was infested with Stalin’s Jews.

 52. revers said

  … lub koszerny uboj tubylcow …
  http://noweateny.pl/Polska/details/227/Czy-Jarosaw-Gowin-jest-masonem-prowadzcym-Polsk-pod-ydowski-n-rytualny-

 53. Lovshak Russkij Agient said

  …..Stanisław Tymiński okazał się prawdziwym prorokiem złych wieści. Stan Tymiński tego parobka na pasku UB Wałense rozniósł by w krótkiej debacie w pył, ale wczoraj jak i dzis żydobolszevia z tvnów i innych popłuczyn zaraz oskarżyła by go o bycia agentem swoich mocodawców… Tvny polsaty …ubeckie emanacje medialne straszyły swoich oponentów powiązaniami z samymi sobą

 54. Logik said

  To profesorze rozwiąż równanie, bo to specjalnie dla ciebie, by sprawdzić twoja matematyczna czujność.

  Odczep się, człowieku. Sprawdzał będzie…
  Admin

 55. Logik said

  Ja rozwiązałem bo analiza stylów panów tu piszących pozwala na szybie rozwiązanie bez używania aparatu matematycznego. Wystarczy spostrzegawczość, której nie chcecie mieć 🙂

 56. Logik said

  No ale wystarczy, niech profesor tez pomyśli 🙂

 57. revers said

  „Polaczki, morda w kubeł! To my decydujemy kto jest winny za Holokaust!” – o słowach izraelskiej ambasador

  http://thenowypolskishow.co.uk/polaczki-morda-kubel

 58. andzia said

  W żydowskim muzeum w Warszawie odbyła się prezentacja książki niejakiego Grabowskiego szkalującej Polaków. Co na to pisiory na czele z kaczorem, którego brat lekką ręką wydawał pieniądze z budżetu na budowę tego siedliska żmij?
  Prof. JRNowak opowiada (opublik. wRealu24.pl), że jest zachwycony wzrostem świadomości Polaków n/t relacji polsko-żydowskich, który zauważył podróżując z wykładami po Polsce. Warto też odsłuchać zamieszczone tam wypowiedzi nagrane NCzasie podczas laudacji książki śp. prof. Wolniewicza „Polska, Żydzi”.

 59. andzia said

  Słusznie prof.Nowak twierdzi, że zamiast bronić się przed Żydami, należy przejść do ofensywy. Nie podoba mi się stanowisko Tomasza Sommera, który wymaga dla ataku na Żydów naukowych opracowań: bo sumienie i moralność, bo Polacy nie są tacy jak Żydzi. Szkoda, że nie mówi wprost, aby nadstawiać drugi policzek.
  Opracowania profesora, opracowania Lesiaka, to dla Sommera publikacje. Żydłaczy Sommer.

 60. revers said

  Pisiory na Wawelu za kroolow polin robia sbaty, pamietnice po dwoch takich co ksiezyc nie ukradli ale za naczelnikow robili w rp masonow wpuscili w tym B’nai B’rith , swoich nie rusza.

 61. MatkaPolka said

  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/33-okupacja-zydowska-w-polsce/826-nie-mozna-bardziej-zdradzic-i-obrazic-polski-i-polakow

 62. MatkaPolka said

  Zawiadomienie do prokuratury: A. Duda – zdrada stanu

  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/851-zawiadomienie-do-prokuratury-a-duda-zdrada-stanu

  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”

  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/828-wnosze-o-sciganie-prezydenta-izraela

  Również Gazeta Warszawska przygotuje zawiadomienie do prokuratury.
  Zawiadomienie nie może być jednak zawężone jedynie do osoby Rivlina.
  Na Bałkanach jest takie powiedzenie:

  „ ..to mniej ważne, kto ukradł i zjadł ser, ważne jest to, kto na to pozwolił…”.

  Duda na to wszystko pozwolił, a nawet sprowokował.

  Andrzej Duda to żydowski przestępca, który musi być ścigany!

  Nie można bardziej zdradzić i obrazić Polski i Polaków!

  Poland and Poles helped in Nazi extermination, Rivlin tells Polish counterpart
  Żydowska bezczelność i polskie upodlenie.

  W prokuraturze nie będzie na niego kija!? …. Będzie sąd polowy.
  Czas gniewu nadchodzi!

 63. MatkaPolka said

  Galeria żydowskich zdrajców Polski

  Krystyna Pawłowicz – uczestniczka ‘Kanciastego Stołu”

  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/839-nieznane-zdjecie-krystyny-pawlowicz-z-tej-strony-nie-jest-kojarzona

  OBRADY Knesetu w Polsce – Duda „namaszczony” na prezydenta
  W asyście Krystyny Pawłowicz

  .http://www.gazetawarszawska.com/images/Nzzz111.png

 64. Kar said

  re:62/MP

  ..wlos z ulizanej glowy nie smie spadnac temu deciakowi. Za nim stoi armia gotowych do palowania durnowatych na dole, jak to drzewiej bywalo.. Nasz emeryt-jozek powyginany artretyzmem gotowy wytoczyc swoj ZOMO-SB rydwan (czyt. inwadlidzki wozek) do boju ..to jakis lichy kicz-drugi prima aprilis..jaka tam zdrada stanu

  Panie Kar… w czym gorsi są byli SB-cy, którzy jednak pracowali dla Polski, od obecnych szumowin w parlamencie, które donoszą na Polskę?
  Admin

 65. Kar said

  ..nie czuje sentymentu, ani do jednych (SB) ani do drugich. Tym pierwszym zawdzieczam wyjecie 5 lat z zyciorysu..

  ——
  Tym pierwszym zawdzięcza Pan 45 lat spokojnych granic.
  Tym drugim – katastrofę polskiej państwowości, grabież gospodarki, nieustanne upokarzanie Polski, wprowadzenie pierdolniętych idei genderyzmu i feminizmu, odbieranie dzieci rodzicom.
  Ale to ci pierwsi są obiektem Pana nienawiści.
  Admin

 66. Kar said

  ..panie Gajowy, ja mysle, ze ci pierwsi zostali zastapieni (zgodnie) przez b. zdolnych b. utalentowanych. Ale tak generalnie-mowiac, to nic nie uleglo zmianie na scenie teatrzyku polskiego. Dalej stoja na strazy systemu te same geny..moze troche w lepiej skrojonych garniturach. Zaloze sie, ze po nas, kiedy my juz zejdziemy, bedzie podobna aktywna dyskusja; kontynuacja podzialu na tych lepszych i tych gorszych..Moja matka obiektywnie-obojetnie twierdzi, ze jest wciaz to samo (b.z). A widziala juz sporo. O tak, nienawisc, to bogaty worek doswiadczen

  ——
  Nie Pani Kar, nic nie jest już takie samo.
  Nic.
  Zwłaszcza zaś to, że Polacy mają Polskę w dupie. Tak, kurwa, w dupie. Ona ich gówno obchodzi.
  Admin

 67. Józef said

  Mogłem mieć wyrzuty sumienia, ze pracowałem (krótko zresztą) w resorcie, który prześladował opozycję. Teraz, kiedy po niemal 30 latach solidarnościowych rządów wszelkich opcji wyszło, kim jest gangrena która rzuciła Polskę na pożarcie, wszelkie wątpliwości i kompleksy zniknęły. Panie Kar, nie jestem taki stary i taki stetryczały jak tam w swojej chorej głowie wyobrażasz. 57 lat i dobra kondycja, każe czekać momentu, jak razem z moimi kolegami resortowymi z pisdzielstwem się policzę. Nic nie jest wieczne i Pańska formacja zapłaci za wasalizm żydowski może bardziej, jak moja za moskiewski.

 68. Boydar said

  „… jak razem z moimi kolegami resortowymi z pisdzielstwem się policzę …” – Pan Józef

  Puści ich Pan w skarpetkach ? Już wasz przedstawiciel to obiecywał. Jeśli prawda co piszą, sam będzie niedługo zapieprzał, tyle że boso.

 69. […] https://marucha.wordpress.com/2018/04/19/kulisy-koszernej-kolacji-premiera-morawieckiego-to-przestaj… […]

 70. Re: 68 Boydar
  Najsmieszniejsze jest to, ze obecni I starzy polscy SB-cy nagle przypomnieli sobie ze sa Polakami…
  Szkoda, ze tak pozno…
  „Firma” zostanie wymieniona na ukraincow I zydow… Goja, bedzie mozna szukac ze „swieczka” w „firmie”…
  Tak to wyglada, jak sie „zelowki pala”, a „kalesony faluja”…… bo byli przekonani, ze zawsze bedzie dla nich „niedziela” …

  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 71. NICK said

  NIE, NIE, NIe!
  Łajno wiecie o SB-ecji.

 72. Re: 71 NICK
  Prosze sie nie krepowac I „objawic” wiedze o SB-cji.
  Niecierpliwie oczekuje obszernego materialu…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Re Artykul…

  Przypomne: Jesli jakas osoba, stowarzyszenie, partia czy ugrupowanie polityczne majace na ustach pelno patriotyzmu, nacjonalizmu, wolnego rynku, wolnosci itp., a nie wspomina nic o LIKWIDACJI LICHWY BANKOWEJ, to niech „idzie na bamus I niech banany prostuje”…
  Niech spier…alaja na szczaw…
  ===================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 73. Re: Artykul…

  Wypowiedz n/t lichwiarskiego procederu finansowego

  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 74. Re: 71 NICK

  Czekam na konkretny material n/t SB-cji..

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.