Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Ben Buja Nago Bramaputra
  Maverick o Czy następny będzie Władimir…
  Kwal o Wolne tematy (65 – …
  Bogdan Goczyński o Maseczkowy szwindel
  Marucha o Wolne tematy (65 – …
  Staszek z Przyborowa o Duchowa przestrzeń Polski?
  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  PJO o Twórca „Patrioty” nie żyj…
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 525 obserwujących.

A dobrze wam tak!

Posted by Marucha w dniu 2018-04-25 (Środa)

Ech, jak miło było oglądać i samego Prezydenta Andrzeja, i Premiera Mateusza i minister Rafalską jak się gimnastykują przed matkami dzieci niepełnosprawnych protestującymi w Sejmie!

Nasi Umiłowani Przywódcy (cytat z Michalkiewicza) wili się jak piskorze nie wiedząc jak wytłumaczyć matkom, dlaczego one nie dostały od rządu Dobrej Zmiany jeszcze pieniędzy na utrzymanie dzieci niepełnosprawnych, które ukończyły 18 lat?

Postulat ten jest zgłaszany przez rodziców dzieci chorych od lat i jakby nie krytykować różnych form socjalu, to trzeba przyznać że akurat jest to postulat słuszny. Gdyby bowiem to dziecko dać do jakiegoś zakładu opiekuńczego, to koszty jego utrzymania byłyby z dziesięć razy wyższe. A tu nie dość, że opiekują się nim bliscy, to jeszcze państwo, które wspiera wszystkich dookoła, o nich akurat zapomniało.

Po aferze z nagrodami dla ministrów PiS w panice rzucił różnym grupom społecznym pieniądze. A to przedsiębiorcy (ale ci najmniejsi) maja mieć obniżkę składek ZUS, a to „babcia pani Ani” ma mieć windę na czwarte piętro, a wszystkie dzieci mają dostać po trzy stówy na tornistry.

Te podarki miały wyraźny związek z paniką i lecącymi w dół sondażami PiS, ale żeby zatrzeć ślady (tylko Indianie chodzą bez śladów) Premier opowiadał o tym, że budżet jest w znakomitej formie, że uszczelniliśmy dziurę watowską, że gospodarka kwitnie. Do tego minister Brudziński daje podwyżki policjantom, a minister Zalewska nauczycielom.

Członkom rad nadzorczych spółek skarbu państwa wydelegowanych na te stanowiska przez partię podwyżek nie trzeba dawać bo oni się z tych ubożuchnych setek tysięcy na miesiąc jakoś wyżywią. Podobnie jak rząd, który – choć odda nagrody na Caritas – też jakoś tę dziurę wypełni, niewykluczone że z milionowych funduszy jakie partia dostaje z budżetu.

W tej optymistycznej atmosferze trudno się dziwić matkom niepełnosprawnych dzieci, że wdarły się do Sejmu i zrobiły rządzącym siurpryzę. I – jak obserwowałem transmisje w TVP Info – rozmowa matek z Umiłowanymi Przywódcami wcale nie przebiegała w atmosferze wzajemnego zrozumienia.

Prawdę powiedziawszy ani premier, ani minister Rafalska, ani pan Adrian niewiele mieli do powiedzenia. Zacukali się, coś tam mamrotali, coś wymyślali na poczekaniu ale matki były nieugięte. I – wyznam to z pewnym wstydem – wcale nie było mi żal naszych Umiłowanych Przywódców. Od dwu lat walą w Polaków propagandą sukcesu – jak to budżet dobrze stoi, jak vat wpływa itd. itp. A z drugiej strony – niestety trzeba to powiedzieć – po prostu kupują głosy wyborców za kolejne ochłapy rzucane tym grupom społecznym, które uznają za istotne z punktu widzenia strategii wyborczej.

Jest to oczywiście polityka zgubna bo po pierwsze stanowi antytezę normalnego rozwoju i normalnego społeczeństwa. Państwo nie jest od tego, żeby utrzymywać obywateli. Bo państwo niczego nie wytwarza. Musi zabrać jednym obywatelom, żeby dać innym. Jest jasne, że pewne osoby czy grupy muszą być objęte opieką publiczną, ale zgodnie z zasadą pomocniczości opieka ta powinna być ulokowana jak najniżej w strukturze publicznej. Najpierw powinna radzić sobie rodzina, potem – jeśli jest taka potrzeba – powinna pomagać gmina, powiat w rzadkich tylko wypadkach samorząd wojewódzki. A państwo dopiero w jakiejś ostatecznej ostateczności.

PiS we własnym politycznym interesie odwrócił tę kolejność i rzuca pieniądze jednocześnie trąbiąc: „Widzicie! To my wam dajemy lizaki!”

I wszystko szło jak w najlepsze, a tu w Sejmie pojawiły się matki niepełnosprawnych dzieci i sprawa się rypła. Okazało się, ze żadnej spójnej polityki społecznej nie ma. Ba i „piniendzy” nie ma jak za Jacka Vincenta.

Jak zwykle bywa liderzy PiS rzucili na prędce, w panice kilka propozycji. Premier zapowiedział wprowadzenie specjalnego podatku który płacić mieliby najbogatsi, a także wpisanie praw tej grupy niepełnosprawnych do nowej konstytucji.

Kiedy słucham tego rodzaju propozycji zastanawiam się – po co ja z tą komuną walczyłem? Po co?

Andrzej Sanocki
Za: prawica.net
https://konserwatyzm.pl

Komentarzy 9 do “A dobrze wam tak!”

 1. Kajtek said

  Po pierwsze powtórzę, że prawdziwy problem to zorganizowana, planowa grabież Polaków. Najlepszym przykładem skąd się wzięło zadłużenie na ponad 5 bln jest takie oto proste przypomnienie. Od 29 lat PiS/PO/całareszta to samo, czyli zainstalowana w ‘44 żydokomuna działa tak:
  – zabrać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, prawie WSZYSTKIE pieniądze
  a następnie DAĆ:
  – 500+
  – żydzi+
  – mieszkanie+
  – dostępność+
  – 300 zł +
  – inkubatory+
  – nagrody+
  – delegalizacje+
  – cela+
  – abonament+
  – dostępność+
  – chuj-wie-co+
  – inny+
  – C++
  To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
  Ja się pytam: gdzie są ukradzione w osiem lat pieniądze z VAT? Wszak eksponowane przez PiS 250 mld. z karnymi odsetkami to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. To jeden budżet państwa. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata wszystkich ich wraz z odsetkami nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
  Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 5 lat (odliczając stratę w piątym roku (ostatnim z możliwych do odliczenia straty), będzie musiał przechowywać dokumentację podatkową za rok, w którym wykazał stratę, aż przez 10 kolejnych lat podatkowych) Konta bankowe firmy są obecnie praktycznie „wieczne” Banki niczego nie kasują. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
  A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste? Więc się pytam: gdzie są ukradzione 250 mld. zł czyli około 6 towarowych pociągów w banknotach 100 zł.
  To wszystko co się dzieje, to teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami.

 2. Kajtek said

  Po drugie jak wygląda zdrada. To co widzimy to jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
  Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
  Maj: Redzikowo – wypad
  Czerwiec: Patrioty – wypad
  Lipiec: Helikoptery – wypad
  Sierpień: Gaz – wypad
  Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

  i na koniec żydzi z Polski – wypad
  Jak tak – to tak
  „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
  Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 3. Zasracen said

  „Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. ”

  To oni już dawno przwidzieli. 200 lat temu zdobyliświadectwa chrztu, teraz chodza do kosciółka i siedza w pierwszych ławeczkach ( co nie przeszkadza im łżeć w żywe oczy), a popnadto wiedzą, że najlepiej iść na mszę trydencka i zgrywać „tardycjonalistę” – bo to na polactfu robi największe wrażenie. Wrażenie jest tak duże, że polactfo nie zauważa, że zachowanie katolika tradycjonalisty nijak sie ma do nauk głoszonych przez tradycjonalistów 100 lat temu.

  Na razie to my jesteśmy zasrańcami i od 2004 roku otrzymujemy polecenie wypad z polin. Inteligentniejsi juz polin opuścili mniej inteligentni będą:
  primo – zmuszani do wyjazdu przez stopniowe zmniejszanie środków potrzebnych do życia;
  secundo – wykańczanie przez służbę zdrowia ordynującą coraz nowoczesniejsze leki, których skutki uboczne sa groźniejsze od skutkow choroby, których te specyfiki maja leczyć;
  tertio – polactwo o słowiańskich korzeniach nie zauważyło , że duża część polactwa, które polactwo o słowiańsich korzeniach bieże za polactwo, polactwem wcale nie jest, tylko jest zydostfem
  quattro – niby polctwo ze słowiańskimi korzeniami stanowi 50% polin , ale jest słabo zorganizowanie i pozbawione elit ( te co były genetycznie sie wymieszały i przestały być dl apolactwa elitami), w związku z czym szansa na sukces wyborczy znikoma. Jakiekolwik próby samoistnego wyłaniania eli kończą sie albo, prowokowanym z zewnatrz , skłóceniem, albo za kratkami ( Piskorski).

  Teoretycznie jakiekolwiek zmiany moą nastapić tylko w wyniku militarnego i gospodarczego upadku Zachodu i przejecia tych obszarow przez jakiś nowych barbarzyńców. Pojawia sie jednak pytanie – czy on nie posiadaja plany B na taki wypadek ? Pewnie mają bo takiej dojnej krowy, o takiej mleczności i tak długowiecznej i łagodnej raczej nigdzie na swiecie nie znajdą.

 4. star1 said

  Re: Kajtek, nr 1 – wszystkimi finansami na świecie zarządza Korporacja City of London. Tam też trafiają wszystkie pieniądze tego świata. Tak jest obecnie. Kukły z PiS i UW (w rządzie tzw. „dobrej zmiany”); a wcześniej kukły z PO, PSL, SLD i z pozostałych partyjnych mutantów – to ich tanie – jak dla tych z w/w korporacji – marionetki. Oj, bardzo tanie. Za tzw. Komuny, czyli w czasach gdy istniał PRL, City of London też już istniało. Ale nie było w rządzie czy sejmie tylu sprzedajnych kukieł

 5. peacelover said

  …tylko genetyczna identyfikacja umozliwi unikniecie pomylek !!!!!!
  Moze wreszcie znajdzie sie taki, ktory to rozwinie w praktyce !!!
  Ale sadze, ze do tego dojdzie po nieuniknionej klesce parchatego g*wna !!

 6. Amber said

  PiS jest stale zajety jak ulepszyc „dobra zmiane” dla gudlajstwa i zniszczyc „tenkraj”, a nie bzdetami o niepelnosprawnych.

  Komisja Amber Gold (czytaj mydlana opera dla durni) konczy prace.
  HGW czeka na zburzenie KPiN by sprzedawac dzialki i „odrobic” te 5 mil zl.

 7. Maryś said

  Panie Kajtuś,pieniądze ukraść łatwo,z odzyskaniem jest gorzej.Poszły duże transfery do rajów,część skutecznie wyprano,niektóre ukryto w banku ziemskim,reszta w nieruchomościach.A te trzysta tysięcy pałacyków i willi powstałych jak grzyby i te parę milionów luksusowych samochodów to tylko pestka.

 8. Re: 5 Peaclover.
  No wlasnie… DNA to akurat moja koncepcja do sprawdzenia I niedopuszczenia parchatego gow…na do administracji Polskiej.
  Osobiscie, wole najgorszego Polaka z „polactwa” anizeli najlepszego parcha, bo Polaka mozna szybko nauczyc co ma robic I jak dla swoich, a „parcha” niestety nie…
  Parchy maja wszelkie niegodziwosci w genach I zawsze szukaja takiej pracy, ktora bedzie lzejsza od lezenia…(no I gdzie mozna by kogos „wykrecic” na „kase”…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. ot said

  Polska rzeczywistość, kształtuje współżycie z żydostwem, które samo w sobie jest grzechem, za który spada wielka kara. Wiadomo, ze żydzi są roznosicielami wszelakiego zła. Nie ma z nich żadnego pożytku, poza zgubna wygoda dla majętnych w zarzadzaniu ich majątkiem. Szkoda krwi ofiar niewinnych swego losu Polaków. Jak może chrześcijanin kumać się z żydem [który przed zaborami oficjalnie uchodził za wcielone zło] dając mu w zarząd swój los. Może dlatego Polskę spotkał tak straszny los poprzez wymordowanie jej elity. Los Polski obojga zydo-polaka o tym ewidentnie zaświadcza. Za obronę i hodowanie, azylowa nie żyda JHVH kara. Stary Testament krzyczy nakazując wyalienowanie tych plemion i przestrzega przed współżyciem z nimi. To ze żyd zmienił taktykę, przejął Kościół Chrześcijański i zmienił zapisy Biblijne, nie znaczy ze zatraciła ona sens. Gajowe-oczka niejako szeroko o tym fakcie się rozpisuje poprzez lata swej działalności.
  To co widzimy, począwszy od Ωaborow, to popłuczyny zawierzenia najważniejszej materii, krwiobiegu finansów, żydowi czyli diabłu. Nie ma cudów, proste jak cep i młot.

Sorry, the comment form is closed at this time.