Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Ben Buja Nago Bramaputra
  Maverick o Czy następny będzie Władimir…
  Kwal o Wolne tematy (65 – …
  Bogdan Goczyński o Maseczkowy szwindel
  Marucha o Wolne tematy (65 – …
  Staszek z Przyborowa o Duchowa przestrzeń Polski?
  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  PJO o Twórca „Patrioty” nie żyj…
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 525 obserwujących.

Amerykańska ruletka, czy rosyjski poker?

Posted by Marucha w dniu 2018-04-25 (Środa)

W III RP przynajmniej 10% społeczeństwa jest autentycznie przywiązana do religii i kościoła. W większości są to ludzie starsi, mogący stanowić swoista masę krytyczną w społeczeństwie.

Kto zna prawdę i milczy, ten kłamie

Po kolejnym ataku zachodniej „koalicji” na Syrię, nastąpiła cisza przed burzą. Wbrew oficjalnej retoryce Waszyngtonu agresja ta była zupełnie nieefektywna. Przy czym nie należy przypisywać tego faktu nieudolności militarnej USA, ale celowym działaniom generalicji, de facto sabotującej polecenia swej administracji.

W przeciwieństwie do niepoczytalnych zachodnich „polityków”, wojskowi są fachowcami zdającymi sobie dobrze sprawę z konsekwencji ewentualnej konfrontacji USA i Rosji.

[Ciekawa teoria w świetle faktów, że wśród amerykańskich wojskowych procent psychopatów i bandytów niczym się nie różni od świata polityki – admin]

W niedawnym wywiadzie zatytułowanym „Miropariadok 2018”[i], Putin stwierdził, że kontakty wojskowych USA i Rosji są efektywne, z pełnym obopólnym zrozumieniem zagadnień militarnych. Amerykańska generalicja wie, że jej flota jest obecnie całkowicie bezbronna w aspekcie ewentualnego nań ataku pociskami Kindżał[ii], oraz zdaje sobie sprawę z katastrofalnych konsekwencji takiej eskalacji konfliktu. Żaden z dowódców nie chce zginąć w nuklearnej katastrofie, unikając ewentualnej kolizji. W rezultacie czego pozostały jedynie fajerwerki[iii], jak i w poprzednim podobnym przypadku.

Jak z tego widać, Stany Zjednoczone i ich unijni wasale już nie „trzeszczą w szwach”, ale się w szwach rozłażą, wstrząsane konwulsjami konkurujących ze sobą ośrodków władzy, służb specjalnych, oraz innych jawnych i tajnych organizacji, na których opiera się „zachodnia demokracja”.

Oczywiście nie stanowi to powodu do uspokojenia. Amerykańscy niezależni publicyści nazywają taką sytuację „rosyjską ruletka”, kiedy to każdy kolejny incydent może przerodzić się w globalną katastrofę. Nikt nie ma też wątpliwości co do tego, że sezon prowokacji zachodnich służb specjalnych dopiero się zaczyna. Przewiduje się[iv], że następnym incydentem „false flag”[v] będzie atak na amerykańską flotyllę u wybrzeży Syrii.

Putin zdaje sobie z tego sprawę, rozgrywając rosyjskiego pokera, polegającego na unikaniu bezpośredniej konfrontacji z USA, do czasu oczekiwanego rozpadu zachodniego imperium zła.

Przy czym rozpad ten nie jest aż tak oczywisty, pomimo że sytuacja zaszła już tak daleko, że żaden w miarę inteligentny obserwator z dostępem do Internetu i znajomością angielskiego nie może mieć żadnej wątpliwości co do natury obecnych zmagań.

Według mojej opinii, problem tkwi w następujących faktach:

 1. Wyuzdania i totalnej dekadencji globalnych oligarchów sprawujących de facto władzę w zachodnim imperium zła;
 2. Skrajnie niskiego poziomu intelektualnego „elit” będących na ich usługach, które są niezdolne do zrozumienia zagrożeń (także dla nich samych) wypływających z zaistniałej sytuacji międzynarodowej;
 3. Kompletnego zidiocenia zachodnich społeczeństw, które można określić mianem „mutantów smartphone’owych”, żyjących w świecie wirtualnej iluzji;
 4. Pełnego zaprzedania się zachodnich związków wyznaniowych ideologii nowego porządku światowego” (NOW).

W odniesieniu do ostatniego punktu, należy podkreślić, że o ile wpływy religijne w zachodniej części UE są minimalne, to w III RP przynajmniej 10% społeczeństwa jest autentycznie przywiązana do religii i kościoła. W większości są to ludzie starsi, a więc nie „smartphone mutants”, mogący stanowić swoista masę krytyczną w społeczeństwie.

Niestety zostali oni całkowicie otumanieni i zdezorientowani przez KKK (koszerny kościół katolicki), który wraz z resztą „polskiego establishmentu”, pcha ich do konfrontacji z Rosją , a więc nie tylko końcowej anihilacji Polski, ale całego świata, co stanowi zbrodnię ostateczną i uniwersalną.

Czas pokaże czy w tym pojedynku górę weźmie „amerykańska ruletka” czy „rosyjski poker”.

[i] https://ok.ru/video/720042789553
[ii] https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosyjska-rakieta-kindzal-nowe-nagranie-pocisku-hipersonicznego,821547.html
[iii] https://www.unz.com/mwhitney/trumps-missile-fiasco/
[iv] https://www.silverdoctors.com/headlines/world-news/is-a-false-flag-attack-on-a-u-s-navy-ship-next/
[v] https://www.ranker.com/list/false-flag-attacks/mike-rothschild

http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 66 do “Amerykańska ruletka, czy rosyjski poker?”

 1. revers said

  „W przeciwieństwie do niepoczytalnych zachodnich „polityków”, wojskowi są fachowcami zdającymi sobie dobrze sprawę z konsekwencji ewentualnej konfrontacji USA i Rosji.”

  Taki scenariusz jako 3 juz byl podczas ekspedycji karnej „koalicji” po inscenizacji chemicznej w Daumie, ze celami maja nyc stacje i punkty obrony nie tylko syryjskiej ale rosyjskiej obrony przeciwlotniczej. tylko minister obrony usa Matiass powstrzymal neokonow i jastrzebi od tego kroku.Rosajnie tez cos zdarzyli przewiezc nowego przez cisnine Bosfor do obrony.

  A tak po za tym coraz wiecej panstw wycofuje deopozyty zlota z USA, po Niemcach 300 ton depozytu w zlocie-trwalo 3 lata, poszla Holandia 110 ton zlota, a teraz Turcja z 200 tonami. Jest wiele innych panstw chcacych wycofac swoje depozyty zlota z usa, ale nikt nie wie jakie sa faktyczne stany zlota np. w Forf Knox, czy wogle jest, a Departament Stanu odmawia informacji na ten temat.

  To oznacza kolejna wojne walutowa jest tuz, tuz jak nie realna z uzyciem militarnych srodkow.

 2. VAV said

 3. Re: 1 Revers
  Kandydat na prezydenta Ron Paul probowal sie dowiedziec cos konkretnego n/t ilosci zlota zdeponowanego w Fort Knox, lecz niestety zyd bernake (chairman) z federal reserve odmowil jakichkolwiek informacji, a nawet nie udzieli ich przed „kongresem USA), co mozna domniemywac, ze zloto z Fort Knox „wyparowalo” do prywatnych zydowskich „skarbcow”…

  Podobnie ma sie sytuacja w Anglii… jesli chodzi o fizyczne zloto (kruszec).

  Wyglada na to, ze „ktos” (majac realny powod: Turcja czy Chiny) rozniesie to zydowsko-lichwiarskie towarzycho „na cztery wiatry” czyli na „dzialki” uprzednio wykupione na ksiezycu…

  W kazdym razie lichwiarze „graja na zwloke” walczac o wlasne „zwloki”…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. Re: 2 Vaw

  Winnicki chyba zapomnial o tym, ze klucz do kasy wciaz trzymaja zydzi I to jak na razie oni ustalaja wysokosc uposazen poselskich, wyskosc podatkow, rodzaje podatkow, stopy procentowe (lichwiarskie), ilosc kasy w cyrkulacji, wartosci sily nabywczej gawiedzi, ceny nieruchomosci itd. itd., I tak naprawde p. Winnicki ma w zasadzie g…no do gadania…Jedynie moze sobie pokrzyczec dla efektu propagandowego…I nic wiecej…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 5. jaja said

  A co Winnicki z dziesiecioma golymi palcami mial zrobic? Rozwalic oddanych nam sojusznikow razem z kaczymi padalcami? Przynajmniej mial odwage wypowiedziec wlasne zdanie w sprawie zydowskiego skoku na nasz dorobek i sadze, ze mowil duzo wiecej niz mogl powiedziec, niz bylo to dozwolone przez wybitnych pelzaczy . Wladzunia kacza by sie posrala ze strachu na miejscu Winnickiego, i sra w pory, bo milczy, nie stara sie poszczycic przed spoleczenstwem ze swojej brawurowej obrony naszych interesow, nie pisnie slowkiem, zadzumiona, znaczy liczy na krotka pamiec i zastepcze showy, ktore poglebia swirowanie elektoratu. Nalezy docenic Winnickiego a nie pyszczyc i domagac sie cudow jak narod jest calkowicie wyjawiony z szarych komorek. Cala bo reszta poselskiej bandy nabrala wody do pyska. Zaden sie nie wychylil, dbal o stolek mimo, ze niejeden z nich po cichu przeklinal bo zdawal sobie sprawe ze znaczenia tej rabunkowej ustawy dla Polski. A jak sobie nie zdawal to sobie uswiadomi w niedalekiej przyszlosci, jak mu kaczor bardziej obnizy diety za nasiadowke.

 6. Re: 5 Jaja
  A jaki z Winnickiego polityk, ktory wogole nie ma zielonego pojecia o systemie cyrkulacji srodkow finansowych???..
  A kiedy Winnicki mowil o lichwiarskim procederze finansowym???
  A kiedy Winnicki powiedzial o emisji pieniedzy, ktore sa drukowane poza granicami Polski???..
  A kiedy Winnicki „objawil” wszem I wobec ze ma pojecie o Prawie Naturalnym???…
  itd., itd., itd.,

  Jedynie co moze, to tylko sobie pogadac tylko tyle co wie ku uciesze „gawiedzi”, ktorej mowi tylko tyle, co „gawiedz” chce uslyszec… I nic wiecej…

  Cos jeszcze dodac???…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  ——-
  Gówno Pan wie o Winnickim. Bredzi Pan.
  Admin

 7. jaja said

  Winnicki na pikiecie przed ambasada amerykanska wyglosil przemowienie na miare Meza Stanu! Az, zal serce sciska, ze nie jest glowa panstwa. Wygarnal co mysli na temat hosztaplerow, zlodziei zydowskich i rzadzacych padalcow. W zasadzie rzadko zagladam na wRealu 24 Roli, bo wkurza mnie facet z tym nastawieniem antyrosyjskim, jakby byl glupi. Dzisiaj wlazlam , bo na zywo nadawal realcje z pikiety. W 12-tej minucie przeprowadzil rozmowe z Bosakiem, interesujaca a potem przemawial R.Winnicki.
  Mysle, ze chyba pan Jasku nie sluchal co mial do powiedzenia, bo g.wna by mu Pan nie zarzucal. Tylko gluchy by mogl tak ocenic jego przemowienie.

 8. jaja said

  https://wrealu24.tv/na-zywo/tylko-u-nas-pikieta-pod-ambasada-usa-ws-aktu-czy-polska-zostanie-kiedys-powaznym-panstwem-live
  Link na dokumentalne nagranie co mowil Winnciki

 9. jaja said

  Niech Pan juz od Winnickiemu da spokoj, to bohater, on mowil na najbardziej nurtujacy nas obecnie temat. Zdal egzamin!Prawdziwy patriota nie malowany i nie na kleczkach. Jestem pelna podziwu dla honoru i godnosci i odwagi tego polityka, narodowca. Zasluzyl!

 10. Carlos said

  Nagonka na jedynego porzadnego Polaka, jakim jest Winnicki jest odzwierciedleniem zazydzialego spoleczenstwa, ktore dba tylko o swoj zad. Towarzystwo „patriotyczne” z portalu Wierni Polsce Suwerennej wrecz zaatakowalo Winnickiego, miast wspierac jedynego Polaka w Sejmie. Po to zlikwidowali Polskie Wojsko ze sluzba obowiazkowa, Lepera i LPR ( choc Giertych tam mieszal to wiekszosc poslow byla ok) zeby moc teraz ustanawiac prawo pejsate. Polska ginie, ale wiekszosc jej mieszkancow o tym nie wie, a jak juz wie, to odpowiada: coz my mozemy zrobic?. Wstyd mi, ze naleze do tej nacji, choc 30 lat temu szczelilbym w pysk za takie zdanie, kazdemu. W Niedziele do kosciolka a poniedzialek ( a niektorzy mowia,ze zaraz po mszy) rodakowi noz w plecy. Przyklad Piskorskiego obnaza, kim jest polactwo.

 11. revers said

  Za to Balszczyk polecial do stanow po wzmocnienie wschodniej flanki, nawet po dojnej ustawce 437 w jedna strone, innym slowem wiecej zandarmow globalnych u siebie zeby czasami tubylcom od Winnickego nie przyszedl jaki rokosz do glowy.

  Jest tez pokretne tlumaczenie ze ustawa 437 ma na celu ubogacic Polin dla zwiekszenia uzbrojenia armi polinskiej, czyli zaplac nie jeden, ale dwa biliony za zlom militarny i rozszczenia gudlajskie.

  I tak sie to maja przegrane gierki polinskie, co juz Dostojewski odnotowal w swojej powiesci „Gracz”.

 12. Re: 9 Jaja

  Winnicki jest na miare poziomu „gawiedzi”…, No I super, ale prosze nie wymagac, abym ja nie byl wymagajacym…zwlaszcza od polityka, ktory otrzymuje za swoja praca wynagrodzenie…

  Wierszykow „politycznych” mozna „wykuc” w drodze do pracy (w pociagu sluchajac w formacie AVI), tylko jak wersety maja sie do rzeczywistosci, to zupelnie inna sprawa…

  Nie napisalem, ze Winnicki jest zly czy nie jest Polakiem, jedynie stwierdzilem, ze o Prawie Naturalnym ma bardzo bladziutkie pojecie…

  Chce Pani odpowiedziec na proste pytanie?

  „Czy czlowiek, ktory wypil alkohol (wodke) i jest w stanie nietrzezwym, ale funkcjonujacym moze wsiasc do samochodu i pojechac do domu???…
  (czy byloby to zgodne z Prawem Naturalnym czy nie??)

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Moze faktycznie jestem az za bardzo wymagajacym…
  Jutro „obnize poprzeczke” specjalnie dla politykow…

  ——–
  Odpierdol się Pan od Winnickiego!
  Kurwa!
  Admin

 13. TG said

  Polecam .https://www.youtube.com/watch?v=HMzYPQH-8PE

 14. bryś said

  Zawsze był amerykański poker (gra statystyczna z elementami blefu) i ruskie szachy. Jakby się zmieniło na gorsze?

 15. Siekiera_Motyka said

  ” I tak naprawde p. Winnicki ma w zasadzie g…no do gadania…Jedynie moze sobie pokrzyczec dla efektu propagandowego…I nic wiecej…”

  Jeżeli tam nikt przynajmniej nie będzie „g..no” gadał to będzie po prostu Koniec Filmu. Nie można się kompletnie poddać, co świetnie pokazują niepełnosprawni.

  ———
  Taaaa… bo Winnicki powinien wyjść na mównicę z kałachem i pojechać po widowni…

  Pierdolone w dupę, parszywe Polactwo. Niech się kurwa znajdzie ktoś, co chce coś zrobić, a przynajmniej publicznie wykrzyczeć prawdę, to zaraz chór wujów go zajebie.
  Admin

 16. Sowa said

  Re 15: Admin – dobrze powiedziane.

  Gadanie, publiczne, też ma siłę oddziaływania. Nie musicie gościa słuchać, nikt wam nie każe.

 17. Joung said

  putin czy trump.To aktorzy w rekach ;;;smrodziuchow zydowskich.
  GOIE POLSKIE NAJWYZSZY JUZ CZAS
  gonic smrodziuchow zydowskich z NASZEGO PANSTWA.POLAKU POLKO
  ””””””””””””””””””””””””’NIE MOZECIE PRACOWAC W FIRMACH ktore sa WLASNOSCIA NARODU POLSKIEGO.A ktore sa sprzedane czy sprzedawane w rece zydowskie .Czyli Wlasciciel zyd.PRZESTANIMY ICH zasilac swoja ENERGIA.
  chocby Ci placili 10.000 zl.MYSLE ZE TO JEST NAJLEPSZA BRON PRZECIWKO
  zydowskiej agresji na nasz kraj.
  OBUDZ SIE WRESCIE POLSKO.

 18. rafal said

  Jacek Międlar ostro o ustawie 447:

 19. Józef said

  Kto nas wmanewrował w sojusz z zachodnią bestią, powinien się ze wstydu palić, ale próżno szukać poczucia winy u podłych ludzi, którym mamona przysłoniła moralność.

 20. pisdawpoprzek said

  Jeżeli Putin nie naciśnie czerwonego guzika i nie rozpier doli usraelskiego kurestwa, to zniszczą nas wszystkich po kolei tak jak Jugosławię, Syrię, Irak i tak dalej.

  Rosjo, ratuj Słowian!!!

  Polacy to już nie Słowianie. To parchy żydowskie.
  Admin

 21. andzia said

  Tu przemówienie Putina do żyduf m.in. z Chabad Lubawitsch przy okazji zwrotu biblioteki Schenersona. Putin przypomina im, kto okradł Rosjan w Rosji sowieckiej oraz, że jewów było we władzach 80-80%. .https://www.youtube.com/watch?v=j6p1zxKnDeM Dla Dudy i Kaczyńskiego to nie do pomyślenia nawet. Zdrajcy spiskują ponad głowami Polaków. Jak mówi Winnicki podczas wizyty Trumpa w Polsce zdrajcy już wiedzieli o procedowaniu aktu 447/17. Nie powiedzieli Polakom, bo zapewne nie byłoby takiego entuzjazmu ani obecności.
  Teraz Czarnecki i Macierewicz obłudnie łżą, że Polska nie jest wymieniona w akcie. A kto jest? Nikt, ale chodzi przede wszystkim o Polskę. Kto wie, czy usrael nie zamierza pod bokiem Rosji zrobić sobie nowego państwa. Przy okazji może zaaranżować jakiś zamęt i posłać młodych Polaków na śmierć. W ostatnim odcinku (świat jest inny -69) dr Jaśkowski mówi, że w Izraelu ludzie coraz częściej umierają na raka i że przyczyną jest brak słodkiej wody. odsalanie powoduje utratę większości mikroelementów i ludzie chorują. Ciekawe, że od 1.01 tego roku utworzono PGW Wody Polskie. Zdaje kwestią czasu, że będzie to S.A PGW i rzyt wykupi akcje.

 22. pisdawpoprzek said

  „dr Jaśkowski mówi, że w Izraelu ludzie coraz częściej umierają na raka i że przyczyną jest brak słodkiej wody”

  Niech zdycha robactwo w jak największej liczbie !!! Niech rzygają nowotworami !!! To najlepsza wiadomość od wielu wielu miesięcy.

 23. andzia said

  re:22
  Sęk w tym, że tak im śpieszno do Polski.

 24. KOJAK said

  10 % przywiazane do religji w wiekszosci sa to ludzie starsi ! Co a idiotyzm oszoloma wypisujacego jatrzace idiotyzmy ! widac ze ten bezczelny idiota ma problemy z kosciolem i daje temu wyorazajace bezczelnie wlasne obsesje Nich ten debil idzie do koscila dominkanow we Wroclawiu na 20 moze ten debil zobaczy ile jest tam starszych ludzi i moze debil otrzezieje !!!

 25. pisdawpoprzek said

  Nie ma znaczenia gdzie parchy będą zdychać, byle jak najczęściej szły do piachu.

 26. Carlos said

  re 21 Andzia- wodociagi, woda Polska juz dawno wykupil Israel

 27. Carlos said

  Ural ! Jesli nie rozumiesz,ze” polski swiatopoglad”-jak to okreslasz- a takze polski byt zalezy, tylko od tego,czy zrozumiemy, ze Rosja jest naszym ratunkiem, to nie masz tu po co zagladac. Nikt plakac nie bedzie. Nie chce mi sie dalej tlumaczyc.

 28. Marucha said

  Re 17;
  Chciałbym, żeby polactwo miało taką żydowską marionetkę, jak Putin.
  Ale nie mają i nie będą mieli, bo na to nie zasługują.
  Tępe bydło może mieć tylko pastucha z kijem.

  Swoją drogą widać, jak niektórym strasznie zależy, aby zdezawuować Putina. Jak nie „najbogatszy człowiek świata”, to „żyd”, jak nie złodziej i morderca – to aktor w żydowskich rękach.

 29. hulsz said

  Gówno Pan wie o Winnickim. Bredzi Pan.
  A Pan co wie o Winnickim ?Bo to ze ma koszerny ryj to juz wiemy.

 30. Ural said

  Komentarz nie wytrzymał próby czasu i lustracji wzrokowej gajowego.

 31. hulsz said

  Ku..wa .Skonczcie juz z tym Winnickim.Kolejny czlowiek z nikad z zydowskim rodowodem.Co kolejny zyd na prezydenta?.Jeszcze wam ku.wam malo.Mowi to i owo bo ma przyzwolenie.Lepper tego przyzwolenia nie mial.

 32. Boydar said

  zacytuję Pana Romana – „Jóźka ma za pysk brać Stasiek”

  Bez nerw, Panowie.

 33. Kazek said

  AD 31- A ty Hulasz zaglądałeś mu do rozporka?

 34. Kazek said

  Garstka odważnych ludzi broni honoru Polaka a takie ciule jak ten z Toronto czy Hulasz tylko smrodzą nawet tutaj

 35. Joannus said

  Ad 34
  Racja smrodzą jak skunksy.
  Jeden z nich pierdzi o prawie naturalnym, nie zważając, że podeptał prawo Boże miłości do Ojczyzny – Matki naszej, wybierając dla mamony czy wygodniejszego życia inną.

 36. troll polonii said

  Trump lied to American people last night, 23 times in 7 minutes, Destroying the presidency

  Klamstwa Trumpa- przeciez to bandzior
  – zwyzywal Putina od bandziorow i barbarzyncow.

  https://russia-insider.com/en/trump-lied-american-people-last-night-23-times-7-minutes-destroying-his-presidency/ri23133

  Podobno nawet Republikanom puscily nerwy po wysluchaniu przemowienia prezydenta Trumpa, ktory uzasadnial bombardowanie Syrii.

  W ciagu 7 -u minut naliczyli mu „fellow Americans” 23 klamstwa!. Niezly wynik nawet jak na prezydenta USA.
  A wiec naopowiadal zlotusty farbowany, wytarty lis, ze wlasnie kazal zaatakowac PRECYZYJNIE miejsca z chemiczna bronia dyktatora Bashara al-Asada. A wzmozone sily miitarne Francji i Anglii sa juz w drodze.

  Rok temu- bajal Trump- Asad zaatakowal bestialsko przy pomocy broni chemicznej , niewinna ludnosc , swoich obywateli.
  USA odpowiedzialo atakiem wystrzelajac 58 rakiet, ktorymi zniszczyly 20 % syryjskiego lotnictwa.(!)

  W ubiegla sobote rezym Asada znow uzyl broni chemicznej zeby wymordowac ludnosc cywilna… w Doumie kolo Damaszku, czym spowodowal masakre ludnosci. Ta masakra jest dowodemm na eskalacje uzywania broni chemicznej przez ten okrutny rezim.
  Ten podly i ohydny atak pozostawil matki i ojcow, niemowleta i dzieci w ogromnym bolu z trudem lapiacych oddech. .Tego nie robi czlowiek; to jest przestepstwo dokonane przez potwora.
  Naszym zadaniem bylo powstrzymac produkcje i rozprzestrzenianie i uzycie broni chemicznej.Polaczone sily USA, Francji i Anglii maja byc odpowiedzia na to straszne przestepstwo, i przygotowac wszelkie srodki zaradcze: militarne, ekonomiczne i dyplomatyczne dotad, dopoki rezym syryjski bedzie uzywal zakazanej broni chemiczne.
  Ja dzis mam tez apel do do dwoch panstw ,ktore odpowiedzialnych za popieranie, wyposazenie i finansowanie kryminalnych rzadow Asada.
  To Iran i Rosja, ja sie pytam: Jakie panstwo chce byc wspolodpowiedzialne/ kojarzone z masowym mordem niewinnych mezczyzn, kobiet i dzieci?
  Narody moga byc oceniane na podstawie przyjaciol., ktorych posiadaja. .
  Zadne panstwo, ktore popiera brutalnych tyranow nie powinno zwyciezyc przez popieranie brutalnych tyranow i mordercztych dyktatorow

  / To jest dokladnie to, co robiUSA popierajac Izrael i przez zaopatrywanie Izraela i Arabii Saudyjskiej i tp./

  W 2013 roku prezydent Putin obiecal swiatu ze zagwarantuje eliminacje broni chemicznej przez Syrie. Rosja nie dotrzymala obienicy co widac po dzisiejszym ataku
  Rosja musi zadecydowac, czy bedzie dalej kroczyc ta czarna sciezka czy zdecyduje sie przylaczyc do CYWILIZOWANYCH narodow w walce o stabilizacje i pokoj.
  Miejmy nadzieje, ze kiedys moze bedziemy zyc w zgodzie z Rosja i moze nawet z Iranem – a moze nie.

  W Syrii, USA z niewielkimi silami wykancza resztki ISIS i robi wszystko zeby zapewnic obywateli USA .
  Tylko w tamtym roku 100% terytorium okupowanego przez kalifat ISIS zostalo wyzwolone i wyeliminowane (?)

  /Akurat przez Rosje nie przez USA!/

  USA – pieprzy Trump,- odbudowaly przyjaznie z narodami Bliskiego Wschodu i poprosilismy naszych partnerow o wieksza odpowiedzialnosc za zabezpieczenie regionu lacznie z ogromnym wkladem finansowym, wyposazeniem i innymi srodkami powstrzymania ISIS.Wzmozone wysilki naszych partnerow jak Arabia Saudyjska, Katar, Emiraty, Egipt i inni maja zapewnic, ze Iran nigdy nie skorzysta ze zlikwidowania ISIS.
  Dzis narody Wiekiej Brytanii, Francji i USA zadeklarowaly walke z z barbarzynstwem i brutalna agresja.
  Dzis zwracam sie do wszystkich Amerykanow i i wzywam do wspolnej modlitwy za naszych szlachetnych wojownikow ..”

  I modlmy sie zeby Bog nas strzegl i blogoslawil Stanom Zjednoczonym Am. Pln.

  *
  Tym przemowieniem Trump rozwial wszystkie watpliwosci o stanie swojego rozumku.

  Cale przemowienie jest na video

  Trump announces strikes on Syria – YouTube

  A Polacy dalej nie maja wiz do USA.

 37. Joannus said

  Ad 36
  Daj pan spokój z tymi wizami.

 38. troll polonii said

  Najlepszym dowodem, ze wielu Polakow idzie na zydowskim pasku jest ich stosunek do Rosji.
  Z jednej strony pyskujemy na zydow i zydostwo , zwlaszcza w Polsce i w Ameryce- a z drugiej strony…nie wazne co mowia Rosjanie,; wazne co mowia zydzi.

  Podaje probke:
  81 % zydow amerykanskich nienawidzi Rosjan.
  Ciekawe bylyby polskie statystyki,, ktore sa tez wyrazne.
  czy mozna z tego wyciagnac wniosek, ze kazdy kto uwaza Rosjae za agresora – jest …. zydem?

  POLL: 81% of American Jews Say Russia Is a ‚Serious Threat’ – Rest of Country Ambivalent

  https://russia-insider.com/en/poll-81-american-jews-say-russia-serious-threat-rest-country-ambivalent/ri23245

  A tu jeden z komentarzy:

  Paschn Dr. Pro Liv • 3 days ago
  Agree. One big mistake the National Socialists/Hitler made was to openly defend himself against Jewish power/perversion of facts. Too bad he didn’t have access to a Putin „type” and attack just the „Bolshevist” point, (only for the „snowflakes/shills), and wait for the west to drive their foot up their own asses before exposing Bolshevism as a Jews’ „trick”.
  You can bet your bottom dollar if he were to openly expose the Jew in all this, the Christian Zionists and other „Tommies” out there would demand the west slaughter Russia for (lol) „antisemitism” and lurid „tales” of 450,000,000 Jews’ ashes making up the land mass of southern Russia would be plastered all over the kosher media.

 39. kolo said

  ad.35 Polowa tu komentujacych wyjechala z Polski.

  ——-
  Nie.
  Admin

 40. kolo said

  Odpierdol się Pan od Winnickiego!
  Kurwa! Co to jakis guru jest do kurwy nedzy.

  ——-
  Guru, nie guru – to nie znaczy, że każdy anonimowy obszczymurek może sobie wyskrobywać flupy z dupy i je rozsmarowywać po ścianach gajówki.
  Admin

 41. Re: 12 Komentarz Admin…

  Juz sie od Winnickiego odpierdolilem…
  Bardzo dobrze, ze zwrocil mi Admin uwage…, ale bede kazdego krytykowal wlacznie z hr. Potockim, ktory wybral bardzo zle towarzystwo…

  Wlasnie posluchalem sobie wypowiedz p. Winnickiego n/t ustawy 447

  I juz wszystko wiem, to co chcialem wiedziec…I nic mi do szczescia nie potrzeba…Nic juz nie chce wiedziec…

  ====================================
  Re: 35 joannus…

  Wyglada na to, ze w/g joanusa Pan Jezus Chrystus rowniez zlamal Swoje Prawo…bo musial emigrowac (uciekac)…

  (jak czytam takie talmudyczne brednie, to az „noz w kieszeni sie sam otwiera”.) I kto tutaj jest zidiocialym skunksem??

  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 42. Joung said

  I ci co wyjechali z POLSKI do Usa I kanady.
  Beda mieli bardziej przesrane.Niz Ci POLACY co zostali w kraju.
  Po mojemu szykowac sie do bujki z H..mi zydowskimi H..amerykanskimi

 43. Re: 42 Joung
  Dla „polactwa” liczy sie kasa I plena „micha” I nie daj Boze, by jakiemus lepiej sie wiodlo… Tylko sie pytam: „Za jaka cene???”…No ale o tej kwestii „polactwo” nie chce wiedziec, bo „mysli” tylko „ryjami” jak je wlozyc do „michy” nie robiac nic…

  Osobiscie nie zycze zadnemu Polakowi, ani zadnemu „polactwu” mojej drogi do Kanady…No, ale to juz nie na dzisiaj…

  Wracajac do obecnej sytuacji w USA I Kanadzie, to zaczyna sytuacja „dojrzewac” na poziomie obawy zamkniecia w obozach FEMA z gilotynami wlacznie, a ze Amerykanie sa bardziej zorganizowani od Kanadyjczykow, to najprawdpodobniej zacznie sie zadyma w USA po fakcie „hiper-inflacji” no I krachu gieldowego po rozpoczeciu III wojny swiatowej lub tuz przed…
  Ja tego nie wiem…niestety, ale sytuacja ku temu milowymi krokami zmierza…
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 44. jaja said

  Zydostwo nie dopusci do wybuchu IIIWS , nie taraz jak im sie szykuje manna z nieba w wysokosci 300mld zapewne nie w formie fiducjarnego icusia, ale w formie trwalych dobr. Maja bardzo wplywowy bodziec, zeby przezyc te wszystkie kataklizmy jakie sprowokowali w glupocie swojej na ziemi, a IIIWS to znak zapytania, moga nie doczekac
  tarzania sie w zbytkach jakie im zagwarantowala ustawa naszych oddanych sojusznikow.

 45. Re: 44 Jaja
  Bardzo mi przykro, ale zydostwo juz nie rozdaje „karty” (rowniez I „zielone” z federal reserve, ktore bez opamietania drukuja) z prostej przyczyny: Chiny, Rosja, Iran, Pld. Afryka, Wenezuela a wkrotce I Indie wywalaja na zbity pysk „zielonego” z zydowskiego federal reserve z obiegu jako walute dominujaca.
  Dzisiaj rozdaja karty Chiny I Rosja, a USA dowiaduje sie, ze gow…no moga zrobic broniac zydowskich interesow na Bliskim Wschodzie, zwlaszcza ze Iran (Persowie) juz ostrza sobie zeby na zydow…, ktorzy szykuja sobie od ponad 2 lat bezpieczne „gniazdko” w Polin…ku uciesze „polactwa”…(no bo przyjada „biznesmani” z kasa…ktora zainkasuja w kwocie 1 biliona zlotych (w/g zydowskiego „przelicznika” bedzie to 1 billion w dolarach)…
  No I w generalnym rozrachunku, Amerykanie (vide upadek Imperium Rzymu) jak m.in., Polska zostanie wystawiona do biegunowego wiatru z golymi d…pami…I bedzie sie zastanawiac jak to sie stalo…To nie moglo sie stac…Nie u nas I nie z nami…:)))
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 46. Joannus said

  Ad 41
  ”Re: 35 joannus…

  ”(jak czytam takie talmudyczne brednie, to az „noz w kieszeni sie sam otwiera”.) I kto tutaj jest zidiocialym skunksem??”

  Look at yourself.

  Pan Jezus nigdzie nie uciekał, poruszał się po Palestynie głosząc swą Bożą Naukę, wjechał do Jerozolimy by tam oddać swe ziemskie życie na drzewie Krzyża.

  Solidarność walcząca uwieńczyła dzieło doprowadzając na szczyt władzy bankstera, a teraz „polska walcząca” czepia się Pana Winnickiego.
  Po co i dla czego, być może talmudyczne prawo każe stać po stronie swoich w prowadzonej nagonce na Polskę i dyskredytować tych co sprzeciwiają się wyłudzeniu 300 miliardów.

  Ja nie występuję przeciw tym co opuścili Ojczyznę, ich wybory, ich losy, jednakże pracując już nie dla niej a dla wybranej, niech nie cenzurują tych co u nas są głosem wołającym na puszczy. Bardziej jednak cenię Polaków, którzy mimo zagrożenia i trudności pozostali w Polsce, a ich praca jej służy .

  Zidiocenie widzę u Polonusów kiedy duszą i ciałem stali za Wałęsą a później za PIS, a teraz ujadają na nich.

 47. Rumcajs said

  Ad 20

  Ciekawe, czy gdyby w Federacji Rosyjskiej stworzono gdzieś na Syberii Polską Republikę Autonomiczną znalazłyby sie osoby, ktore tam by wyemigrowały ? Zaczynać od zera, ale pracować tylko na siebie …..

 48. Ural said

  Rumcajs weź wsadź głowę do klozetu i spuść wodę. Może wypłucze wodę z mózgu. Czy Ty wiesz co to jest dzisiaj zaczynać od zera? Ty chyba piszesz na korzyść tych co chcą 300 mld.

 49. Re: 46 joannus…

  Idz kobieto do kuchni i placki smaz.., bo wyglada na to, ze „lancuch maz poluzowal”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 50. Ural said

  Ale pachołki zadaniowane z niektórych. Mam nadzieję że robota dzisiaj popsuta dzięki mnie. Rumcajs. Makabra. Gdzie Ty byłeś jak rozumy rozdawali.

 51. troll polonii said

  49
  Jasiek z Toronto

  „Idz kobieto do kuchni.. bo maz lancuch poluzowal ” to zaden argument.
  To troche nie bardzo intelektualny produkt obecnie modnej kultury gender.

  Rownie dobrze mozna zaproponowac Jaskowi:
  „Idz do ksiazki i poczytaj – a jak nie masz z kim spac to sam sobie pomoz”

 52. lewarek.pl said

  31.
  Ku..wa .Skonczcie juz z tym Winnickim.Kolejny czlowiek z nikad z zydowskim rodowodem.Co kolejny zyd na prezydenta?.Jeszcze wam ku.wam malo.Mowi to i owo bo ma przyzwolenie.Lepper tego przyzwolenia nie mial.

  Ochujałeś, Hulsz?
  Winnicki jest może i „z nikąd” (po polsku: znikąd), może i jest „z żydowskim rodowodem”. W gacie jego przodkom nie zaglądałem. Ale na pewno jest polskim patriotą – jedynym, który upomina się w Sejmie o polską rację stanu oraz o Polaków na Kresach – i praktykującym, wręcz gorliwym katolikiem. Jak dla mnie – wystarczy.

 53. Re: 51 troll polonii

  nastepny „mundrala”…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 54. Barbara Chojnacka said

  jasiek pokonany, huurrraaa

 55. troll polonii said

  53
  Jasiek z Toronto
  Wstydz sie obrazac kobiety w dyskusji,
  Dyskutujemy tu roznice pogladow na temat polityki – a nie pochwy i w ogole genitaliow. .
  Nie bede rozwijac tematu, jaka to grupa wyznaniowa najczesciej rozwija tematy seksualne.
  A to z powodu okaleczenia.

 56. Lubieżnik said

  Panie Jaśku, Winnicki to prawdziwy patriota, na pewno nie polactfa, tylko Polak, a pan jesteś chujem na ropę popędzanym i jewrejem kanadyjskim.

 57. Re: 45 troll polonii…

  Nie mam czasu zajmowac sie idiotami, ani nie prowadze zadnej kliniki dla tych „z opoznieniem w rozwoju”…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 58. Re: 56..
  Nastepny „niedorozwoj” I jeszcze analfabeta…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 59. Marucha said

  Re 56:
  Panie Lubieżnik,
  Znam Pana Jaśka z internetów od wielu lat. Niech Pan nie pisze, że to jewrej – nawet jeśli robi Pan to tylko jemu na złość – bo żadnym jewrejem nie jest i myśli po polsku.
  A że nieraz się z nim nie zgadzam, to nie powód, żeby zaraz bluzgać.

 60. Boydar said

  Zez wpisów Pana Jaśka czasem różne rzeczy wystają, czasem dziwne, czasem śmieszne. Ale nie zauważyłem nastawienia antypolskiego ani antyrosyjskiego. I Chrystusa nie stara się sponiewierać; to jaki z niego żyd ?

  Aczkolwiek baby od chłopa czasem nie odróżnia, w przeciwieństwie do „tamtych” 🙂

 61. Re: 59 Marucha.

  Nie ma sprawy. Moge byc „jewrejem”, zydem, agentem mosadu czy UFO-ludkiem…Nie przeszkadza mi to w zaden sposob, zwlaszcza od „autorytetow” ukrytych pod pseudonimami o roznym „poziomie wiedzy”…, ale powtorze jeszcze raz (moze setny raz), ze jesli jakas partia, stowarzyszenie, ugrupowanie polityczne czy polityk nic nie wspomina w swoim programie politycznym o LIKWIDACJI LICHWIARSKIEGO PROCEDERU, (to dla mnie nie ma znaczenia czy jest to ugrupowanie katolickie czy osoba chodzaca 7 dni w tygodniu do kosciola I zarliwie sie modlaca), to takie ugrupowanie polityczne, spoleczne czy osoba fizyczna – niech idzie na bambus I niech prostuje banany…a nie zabiera sie za uprawianie polityki Narodowej. (mam na mysli Polaka (polskie ugrupowanie polityczne) uprawiajacego polityke dla wlasnego Narodu Polskiego)..

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jesli chodzi o tych z „opoznionym rozwojem” i usluznymi idiotami, to moge „im” zakomunikowac, ze o czym sie w swoje przyszlosci dowiedza ciekawych rzeczy, to ja o takich juz dawno zapomnialem…
  Wybaczam „im” (zidiocialym, oglupionym i zindoktrynowanym) ich wpisy w Gajowce i zycze „im” aby „ich” duma nie pekala w majtkach…az nazbyt czesto…

 62. troll polonii said

  61
  Jasiek z Toronto
  Ublizanie kobietom nie jest zadnym argumentem w dyskusji.
  Szanowanie pan nie jest zadnym objawem „opoznionego rozwoju”.
  Cos sie Jaskowi ostanio popieprzylo.
  A do tej pory byl normalnym inteligentnym dyskutantem.
  Wyzwiska nie sa zadnym argumentem w dyskusji doroslych osob.

 63. Re: 62 troll polonii…

  Przeczytaj jeszcze raz wpis nr. 35
  i badz tak uprzejmy „odplyn”…bo ani czytac nie potrafisz a tymbardziej wyciagac wnioskow…a oskarzasz Polakow ze nie umieja czytac…
  (bo nie chca czytac…chca ogladac to co jest mile dla oczu i ich poziomu swiadomosci)…
  Chyba trollowi polonii az nazbyc czesto „peka duma…w gaciach”…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 64. Salcie said

  Szanowny Panie Jaśku w sprawie likwidowania lichwy w Polsce – ma Pan zupełną rację choć to w dzisiejszych czasach zadanie na miarę narodowego mocarza takiego jak choćby Putin w Rosji. A i on ma ogromne przeszkody by ciągle stawiać Rosję do pionu. My takiego Putina nie mamy i pewnie długo mieć nie będziemy. Dlatego krawiec tak kraje jak mu materii staje. Jesteśmy tym biednym krawcem, który coś musi zdziałać z małymi kawałkami płótna które wyrwaliśmy z mierzwy. Winnicki, Braun, Bosak, Jabłonowski czy Jakubiak – to mogą, choć nie muszą być te lepsze kawałki materii. Wszystko w rękach Boga. Pamiętajmy jednak, że Żymianie umieją i lubieją być zawsze na czele : na czele ekstremy, na czele opozycji do ekstremy, na czele w środku i na czele z boku, na czele patriotów i na czele pseudopatriotów. Udało im się nawet stanąć na czele KK. Mają swoje sposoby wypracowane od wieków.
  Z całą życzliwością dla Pana
  Salcie

 65. Salcie said

  Idąc za ciosem…. 🙂
  ————————————————
  Grzegorz Braun dla PCh24: muzeum POLIN nie jest terytorium państwa polskiego!

 66. Re: 64 Salcie…

  To po co jest tych kilku parwenuszy (liderow) ktorych mamy??? Do „paplania” czy do zorganizowania tlumu do zlikwidowania „kneSejmowych” szubrawcow????…

  Jesli do „paplania”, to od razu przygotujmy sie wszyscy Polacy do prostowania bananow, bo rozne „chojnackie barbary” juz „odtrabily” zwyciestwo nad „jaskiem z toronto”…krzyczac koszernie „hura hura…”
  (wlasnie po to w Gajowce jest zydowska „sfora”)

  Polacy maja isc po wladze a jasiek z toronto (z 10-cioma sprawiedliwymi) wypier..oli lichwe i lichwiarzy jak i cala lichwiarska „spolecznosc miedzynarodowa”…. poza granice RP.

  Wprowadze do obiegu (niemozliwe do podrobienia) banknoty i monety calkowicie WOLNE OD OPROCENTOWANIA I PODATKU i ZADEN POLAK I POLKA NIGDY NIE BEDA OBCIAZENI JAKIMKOLWIEK PODATKIEM…

  I pytam sie Wszystkich Polek i Polakow: Czy nie warto zyc w wolnej (od wszelkich podatkow) wlasnej suwerennej i niepodleglej (NIKOMU) Ojczyznie???…

  A czy tak sie stanie, to juz zupelnie inna sprawa. Wciaz mam czyste sumienie, ze zostalo to przeze mnie napisane (i glosno powiedziane) jako dowod gdy stane w dzien mojego Sadu…

  Zycze WSZYSTKIM przemyslenia w spokoju…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.