Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Zbigi o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Boydar o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Voodoosch o Znowu Kosowery!
  Krzysztof M o Puste hasła
  Boydar o Puste hasła
  zen o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Puste hasła
  adsenior o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Crestone o Oni są wiarygodni…od 198…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Brytyjska para PORWAŁA swoje dziecko, by ratować jego życie. Uciekli do Czech.

Posted by Marucha w dniu 2018-04-27 (Piątek)

Lucyfer bezkarnie hula po Europie…
Admin

Cały świat żyje obecnie sprawą niespełna dwuletniego Alfiego Evansa, który przetrwał odłączenie od aparatury podtrzymującej funkcje życiowe, chociaż miał umrzeć w zaledwie kilka minut. Wielu internautów porównuje jego przypadek do historii innego malucha, który został porwany przez rodziców ze szpitala w Wielkiej Brytanii na leczenie w Czechach.

Smutne losy Alfiego zmobilizowały ludzi z całego świata do wstawienia się za nim u brytyjskich władz. Swoje wsparcie okazał mu nawet prezydent Andrzej Duda, który zapewnił, że będzie modlił się za jego zdrowie.

Nieoczekiwany pomysł na ratowanie Alfiego

Wiele osób sugeruje jednak, aby rodzice chłopca nie czekali na zgodę lekarzy oraz sądu. Przypominają w komentarzach historię 5-latka, który nie mógł otrzymać potrzebnej pomocy w Southampton General Hospital, dlatego też został z niego zabrany przez własnych rodziców.

Jako że okazało się to nielegalne, para była poszukiwana przez europejskie służby. Mały Ashya King przeszedł jednak potrzebne leczenie na terytorium Czech, dzięki czemu ostatecznie wrócił do zdrowia.

Wielka Brytania: chłopiec porwany przez rodziców [sic! – admin]

Rodzice chłopca zostali ostatecznie zatrzymani w Hiszpanii i trafili do aresztu. Po kilku nocach za kratami zostali jednak wypuszczeni, gdyż Sąd Najwyższy uznał ich decyzję o „porwaniu” syna i pozwolił opuścić celę.

– Gdybyśmy zostawili naszego syna na łasce NHS, nie byłoby go dziś z nami. Ocaliliśmy mu życie. Zrobilibyśmy to samo jeszcze raz – powiedział o sprawie ojciec Kinga.

Nie wiadomo, czy rodzice Alfiego zdecydują się na bardziej kontrowersyjne kroki. Na razie nic na to raczej nie wskazuje. Zapowiadają jednak dalszą walkę o życie i zdrowie ukochanego synka.

https://pikio.pl

Komentarzy 47 do “Brytyjska para PORWAŁA swoje dziecko, by ratować jego życie. Uciekli do Czech.”

 1. Joe said

  Tu nie chodzi tylko o Alfiego. Tu chodzi o to, że państwo może skutecznie decydować o tym kto będzie żyć, a kto nie.
  To jest niebezpieczne, bo kto wie, że za jakiś czas jakiś sędzia nie uzna, że np. leczenie ludzi starszych jest bez sensu, bo i tak umrą, i w zasadzie pożytku już z nich i tak nie ma.

 2. Kajtek said

  „Istotą faszyzmu jest przekonanie, ze państwu wszystko wolno”
  Bo przypadek Alfiego jest znakomitą ilustracją procesu podmywania Europy przez faszyzm. Na temat faszyzmu narosło wiele nieporozumień, głównie za sprawą żydokomuny, która za wszelką cenę próbuje się od faszyzmu zdystansować ze względu na podobieństwo graniczące z identycznością. Dlatego stara się skojarzyć faszyzm z niechęcią do Żydów i w ogóle – utożsamić go z Adolfem Hitlerem, którego wizerunek też zresztą przykrawa do aktualnych potrzeb propagandowych. Tymczasem faszyzm z Żydami nie ma nic wspólnego, jeśli oczywiście nie liczyć Żydów-faszystów – bo przecież żaden naród – również żydowski – nie jest na faszyzm impregnowany. Istotą faszyzmu jest bowiem przekonanie, że państwu wszystko wolno, co w krótkich żołnierskich słowach wyraził wynalazca faszyzmu Benito Mussolini: „wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu”.

 3. gość said

  Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Kim jest sędzia Hayden?

  Sędzia Anthony Hayden mógł jednym orzeczeniem uratować życie małego Alfiego Evansa. Jednak, zdaniem sędziego, przedłużenie agonii chłopca to dla malucha „najlepsze rozwiązanie”. Okazuje się przy tym, że ten brytyjski sędzia, skazujący na śmierć niepełnosprawne dziecko, popiera adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne.

  Sędzia orzekając wyrok w sprawie Alfiego Evansa cynicznie zaznaczył we wtorek wieczorem, że „to ostatni rozdział w sprawie tego niezwykłego, małego chłopca”. Jak podaje portal LifeSite News, Justice Hayden jest członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG). Zajmuje się ona… udzielaniem wsparcia dla osób LGBT, w tym – adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

  31 lipca 2013 roku główna strona BLAGG podała, że ich działacz Justice Hayden został członkiem składu Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii. Jest określany jako ekspert od prawa rodzinnego i dziecięcego.

  Hayden jest także współautorem książki „Children and Same Sex Families: A Legal Handbook” (ang. Dzieci w rodzinach jednopłciowych: podręcznik). Jest to podręcznik ze wskazówkami prawnymi dla par homoseksualnych starających się o adopcję dzieci.

  BLAGG jest częścią organizacji LAGLA (the Lesbian and Gay Lawyers association), zrzeszającej homoseksualnych prawników. Przygotowuje dla nich prelekcje, zjazdy i konferencje.

  Sędzia Hayden jest znany z orzekania na korzyść homoseksualistów, a także wspierania eutanazji i aborcji. W 2016 roku odebrał prawa rodzicielskie kobiecie, która nie chciała wychowywać syna jako „kobiety” – pomimo że on „identyfikował się” w ten sposób. Zdaniem sędziego, matka „czyniła niewyobrażalny gwałt na psychice dziecka i zadawała mu ból emocjonalny”. To wystarczyło, aby pozbawić ją praw rodzicielskich.

  http://www.m.pch24.pl/skazal-alfiego-evansa-na-smierc–aktywnie-wspiera-homoseksualistow–kim-jest-sedzia-hayden-,59805,i.html

 4. prezio said

  Wspanialy andrzej juda bedzie sie modlil za dziecko.Szykuje sie nam kolejny swiety.

 5. lewarek.pl said

  1.
  Tu nawet nie chodzi o to, że „państwo może skutecznie decydować o tym kto będzie żyć, a kto nie”, lecz o to, że państwo nakazuje zabić dziecko, a dopóki okoliczności temu nie sprzyjają – więzi je i odmawia mu leczenia. Tak, teraz gra toczy się o zabicie Alfiego. Imperium nie popuści, postawiło na szalę swój autorytet i nie może on doznać uszczerbku z powodu jakiegoś dziecka. Alfie jest skazany i wyrok będzie wykonany, aby majestat imperium triumfował.
  Przepraszam za czarnowidztwo, modlę się za Alfiego, bo tylko Boża interwencja może go uratować.

 6. Miś z okienka said

  oooooooo matulu, jaki jazgot

  a gdzie ci jazgoczący byli gdy w iraku umierało 500000 dzieci z powodu sankcji między innymi brytyjskich

  ale to irackie dzieci więc niema problema
  ale to wietnamskie dzieci więc
  ale to somalijskie
  ale to
  ale

 7. Boydar said

  Miiisiu … co Miś zeżarł ??? I dlaczego nie popił ???

 8. AlexSailor said

  Jakoś nikt nie pamięta specjalnie.
  Zgodnie z Prawem Bożym i naturalnym (w zasadzie mniej więcej to samo), dzieci należą do rodziców.
  Są ich własnością.
  Jedynie prawo „Nie zabijaj” ogranicza władzę rodzicielską (no i oczywiście 10 x przykazania w szczególnych przypadkach, które możemy tu pominąć).
  Prawo państw i społeczeństw podbijających świat, społeczeństw silnych i prężnych idzie nawet dalej.
  Dzieci są własnością rodziców, z której wynika nawet możliwość pozbawienia ich życia (np. Rzym w czasie burzliwej ekspansji).

  Ponieważ naturalnym jest, że rodzice dbają o dzieci i nie robią im krzywdy, dla największego nawet tumana oczywistym jest, że
  rodzice bardziej dbają o swoje dzieci, bardziej je kochają, a przede wszystko zabezpieczają ich interesy, niż JAKIKOLWIEK URZĘDNIK.
  Nawisem, człowiek który kocha dzieci nie swoje, nie swojej rodziny, to z grecka PEDOFIL.

  Zatem skąd to się wzięło, że urzędnik, np. sędzia, może decydować o życiu i śmierci dziecka, a także o innych sprawach go dotyczących,
  np. szczepieniach czy nauce w szkole.
  Po prostu głupota ludzi doszła do takiego stopnia, że nie tylko na to się zgodzili, ale nawet kategorycznie tego żądali.
  Dziś ci sami, którzy odebrali dzieci przemocą państwową rodzicom, drą szaty nad mordowaniem dziecka przy bezsilności
  jego ojca i matki ograniczonych przemocą państwową.

  A to są właśnie skutki socjalizmu (wszystkie dzieci nasze są).

  ——–
  To nie źaden socjalizm.
  To lucyferianizm.
  Admin

 9. andzia said

  Chyba przedwczoraj ksiądz na Apelu Jasnogórskim – wspominając Alfiego- modlił się do Boga, aby zakończył ten świat.
  Tutaj satanistyczne gesty makarona .https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=67q75vXDC7s

  ps. Juda to obłuda. Bez mrugnięcia okiem zamierza oddać małych Polaków w rzydowską niewolę, a roni krokodyle łzy nad angielskim dzieckiem. Nie wierzę w szczerość jego intencji – to dla zmiękczenia polskich serc tych, których postrzeganie świata opiera się na informacjach z telewizora.. .

 10. narozniak said

  Juda będzie się modlił- pewnie odmówi kadisz

 11. hucpa said

  Głęboko w hucpie szatana, czy o to walczyliśmy podczas drugiej wojny światowej.

  Nawiedzeni żydem, zaślepieni blaskiem złota, biali potępieni przez parcha za życia.
  Te i gorsze rzeczy dzieją się od czasu jak powstały cmentarzyska goim zwane szpitalami pod auspicjami żyda rotszylda i spółka. Z wierzchu służba zdrowia ludziom potrzebującym, w rzeczywistości hucpa żydowska robiąca zakłady kto ile zgarnie za mord i terror..

  Dziś w swej masie doktorzy medycyny, to bezduszne maszyny zabijające ludzi od niemowlęcego płodu po starca. Zachowują pozory leczenia i ratowania życia ludzkiego. W końcu nie opłaca się od razy zabić, sztuka jest dobić ale nie zabić dla mamona. To korporacje liczące szekle, likwidujące jednostki stanowiące obciążenie lub zagrożenie systemu szatana. W większości anihilacja białych narodów. Z kolorem żydzi się nie liczą, używają kolor jak debili do wykonania celów, z reguły walki z białymi. Pominę może biednych Polaków. Tu nie wiadomo kto głupszy i kto komu robi loda.

  Za komuny żydzi robili co chcieli, z Polska na czele, teraz pozostała po tym melancholia i zachowanie bożka na ziemi, biedacy musza przejść na modle zachodnia. Na zachodzie bardziej się kryją, utrudnieniem są normy starych praw, które jednak powoli acz skutecznie żyd liberalizuje. Opieka ich to Huwno zawinięte w papierek lakmusowy. Granat w kieszeni. Czyli brak odpowiedzialności systemowej.

  Ludziom wmawia się choroby i leczy, stosując trucizny, napalmy i scyzoryk, zabijając i niszcząc, dla dotacji i doświadczenia. Nie bez powodu mądrzy, znający materie, przestrzegali, by żydów nie dopuszczać do stanowisk kierowniczych. Zło którym dysponują jest przerażające. Dowiadujemy się o tym, od czasu do czasu, jak maszyna szatana nawali, lub ktoś wykrzyczy zanim się wyciągnie.. raczej rzadkie to przypadki.

 12. Boydar said

  Panie Alex, określenie „własność” w stosunku do dzieci, nawet własnych, jest poważnym nieporozumieniem.

 13. #9 p. Boydar. Wyjal mi Pan swoje zastrzezenie z ust. Dzieci nie sa niczyja wlasnoscia…Sa „darem” odpowiedzialnych rodzicow dla spoleczenstwa ktory zapewni Narodowi przyszlosc.

 14. Boydar said

  Wypadałoby dodać Czyim naprawdę darem … ale tak ogólnie to ma Pan zdecydowaną rację.

 15. Marucha said

  Re 12, 13:
  Uważajmy na takie twierdzenia, że „dzieci nie są niczyją własnością”.
  Bo skoro są niczyje – to znaczy, że każdy ma prawo nimi rozporządzać, wychowywać je według dowolnego wzorca, leczyć, zabijać itp. I nikt się za nimi nie może ująć. Jak w tej zasranej Anglii.

 16. Boydar said

  No, i tu mamy sedno. Pomijając, że brak króla nie musi oznaczać bezkrólewia (Eskimosi, Indianie, kilka innych nacji) słowo „własność” może odnosić się wyłącznie do RZECZY. Nigdy do człowieka. Jedynym uprawnionym właścicielem człowieka jest Bóg. Rodzice wobec dziecka są w tym względzie, no nie wiem, namiestnikami Boga. Ale nawet wtedy nie mają praw ani kompetencji nieograniczonych. A więc właścicielami sensu stricto nie są i być nie mogą. Ja nawet mojej kocinki nie uważam za własność. Ja jej tylko pomagam żyć, a ona mi za to mruczy. No i bezgranicznie ufa. Uff uff.

 17. Marucha said

  Re 16:
  Tak… Czepiajmy się słów, sformułowań…
  A dzieci nam odbierają.

 18. Miś z okienka said

  @15 Marucha

  tu akurat jest pan w błędzie, by czymś (podkreślam CZYMŚ) rozporządzać trzeba mieć stosunek własności, gdy się takowego nie ma można się albo oblizać albo popełnić przestępstwo

  jeżeli chodzi o dzieci, rodzice są opiekunami!

  a teraz rogal na bramkę – rządy skorumpowane też są prawnymi opiekunami dzieci na równi a często powyżej rodziców
  wystarczy sprawdzić akt ślubu: na akcie ślubu są wymienieni:
  – strony kontraktu
  – świadkowie

  stronami kontraktu i beneficjantami jego owoców są: mąż, żona i reprezentant rządu w postaci sędziego lub innego urzędnika

  by rozwiązać kontrakt też trzeba zgody powyższych trzech stron, bo wszystkie strony biorą czynny udział w kontrakcie

  na takiej podstawie (prawnej) rząd lub przedstawiciel (jugendamt o którym było ostatnio głośno) ma prawo podejmowania decyzji w sprawach dzieci

 19. @ 6. Miś Z Okienka,
  „a gdzie ci jazgoczący byli gdy w iraku umierało 500000 dzieci z powodu sankcji między innymi brytyjskich”

  Gdybyś, Misiu, załączył to foto Sekretarz Stanu USraela, która mniej więcej tak się wyraziła o tych ofiarach: no cóż, warto było –
  to nawet Ciul Peruwiański nie pisnąłby n/t Twojego rozeznania sprawy…

  Pozdrawiam

 20. Oops, poprawiam:

 21. brys said

  A u nas wprost odwrotnie! Jeżeli nie zaszczepisz dziecka, przez co narazisz je na śmierrrrrtelne niebezpieczeństwo, lub nie będziesz chciał podać jakichś tam leków, np. przeterminowanej wit. K – dopiero wtedy będzie interwencja władz.

 22. Marucha said

  Re 18:
  Powiem krótko: gówno.

 23. Boydar said

  „… na takiej podstawie /…/ ma prawo …” – Miś, naćpany

  I ja swoje gówno dodam. Strona społeczna ma uprawnienie wyłącznie WSPIERAĆ. Najpierw dziecko, w następnej kolejności rodziców. Nie może nic zabrać. Bo to nie jest jej (strony).

  Można na tacę rzucić; ale nie można wziąć.

  (Misia najwyraźniej jeszcze trzyma. Co to było ? Mocne !)

  ——
  Tak jest.
  Admin

 24. troll polonii said

  8
  Alex Sailor
  „Wszystkie dzieci sa nasze ” – jest to rzeczywicie haslo socjalizmu, tylko, widac celowo zle zrozumiane przez Alexa-
  To w PRL znaczylo w szkolnictwie, ze my, nauczyciele mamy tak traktowac wszystkie dzieci jak swoje wlasne: i z taka troska i opieka jakby to byly nasze dzieci.

  W szkolnictwie (nie tylko PRL!!!!) nauczyciele na terenie szkoly byli in loco parentes – zastepowali rodzicow.
  Chodzilo o to, ze dzieci pochodzily z roznych srodowisk i mialy absolutnie rowne prawa do lecznictwa, oswiaty, do pracy w swoim wyuczonym zawodzie i do kariery.
  Wszystkie polskie dzieci byly jednakowo „nasze’ w swietle prawa.
  Uczniowie z prowincji dostawali dodatkowe punky przy egzamnach wstepnych na uczelnie.
  Wszystkie dzieci byly nasze w PRL.

  Przekrecanie tego pieknego hasla na idiotyzmy kowbojskie jest rzeczywiscie swinstwem, rodzajem lucyferianizmu, panie ALexSailor.
  Popatrzmy jak dziala przeciwienstwo tego hasla:

  Nie wszystkie dzieci sa nasze.

  Dzieci knurow przy zlobie sa zupelnie inaczej traktowane niz dzieci „nie nasze”.
  Tak podlego systemu jak obecnie pnuje w Polsc – nie pamieta polska historia.

  Polski podatnik oplaca knurowym dzieciom najdrozsze szkoly w Anglii, a dzieci zwyklych podatnikow za granica moga tylko szukac …chleba.
  Dzieci bonzow i innych pasozytow spolecznych , ktorym rewolucja lat 80-tych przyniosla miliony – maja zapewnione stanowisla w mediach, biznesie, w karierze miedzynarodowej i niestety… na uczelniach.

  W PRL panowalo swiete prawo matki i macierzynstwa poniewaz to matka miala swiete prawo opieki nad dzieckiem.

  A my przyjelismy prawo kowbojskie: Dziecko Trumpa zyje jak udzielny wladca, podczas gdy miliony dzieci w USA nie maja dostepu do nauki, opieki lekarskiej i do normalnego zycia.
  Bo istnieje zasada: Nie wszystkie dzieci sa nasze.

  W Polsce co roku ginie bez wiesci ponad 4000 dzieci.
  Ale to nie nasze dzieci – to sral je pies.

  Panie AlexSailor
  Albo pan popiera system kast spolecznych w Polsce – albo pan sie zupelnie nie zastanowil nad tym, co pan napisal.

 25. synagoga said

  18 – Ma Pan rację, dokładnie tak jest jak pan opisuje.

  To zdebilizowany swiat może używać mediów spolecznosciowych zeby nabić im kabzę wyjąc, a nie znając rzeczywistosci.. Mały ma szczęscie bo szybko wrócił skąd przybył(nie zyje, tu na ziemi) , ilu tego szczescia nie ma i musi się tu kaleczyć. To sprawa indywidualna dla homo-sapiens, ale jak wiemy media spolecznosciowe wykorzystywane dzis sa jako instrument transhumanizmu.

  – Zamiast ze sobą i realnie budować oddolnie opór wobec systemu to korzystacie z jego narzedzi prosząc ich o pomoc. Sami nie potraficie nawiazywac w realu ze sobą kontaktów, organizowac sie w grupy i tworzyc wiezy, a jedynie wykorzystywac narzedzia wspolczesnego miekkiego terroru jakim sa media spolecznosciowe. Korzystajac z atrybutow systemowych brniecie w slepy zaułek , ktory doprowadzi do tragedii narodowej demokracji i indywidualnej.

  Najlepsze ze skapitalizowany system prawny i facebook to jedno i to samo. Efekt jest taki chcecie wyjsc na tym do czasu lepiej – ok, dajcie informacje o sobie wszyscy, a my damy o Waszej sprawie. Tzn. oddajcie swoja prywatnosc,a w zamian tymczasowo Wam pomozemy. Gdy wprowadzą dyktaturę, media Wam juz nie pomogą bo nie beda w stanie.

  Wsparcie na tym swiecie polega na wpisie albo slowach dudusia i społki – to ilustruje klarownie realna pomoc i zainteresowanie tego swiata. Media spolecznosciowe ukazuja czytelnie dogorywanie realnej wladzy ludzi i tego systemu cele. Po prostu bezradnosc spolecznenstw.

  Ad. 8 – Pan też piszę racjonalnie i przyzwoicie. Dla takich wpisów warto czasem wejsc i wymienic poglady

  Ad.2 – Dokładnie tak z tym że to Państwo to nie PL, a Unia Europejska. To nie stricte polski system prawny zdefiniował obecna ideologie postepowania.

  P.Marucha – smacznego.

 26. synagoga said

  23 – wydaje mi sie, ze albo Pan nie umie albo po prostu zle zinterpretował wpis AD. 8

 27. Marcin said

  On już zmarł.

 28. synagoga said

  Pozwolę sobie jeszcze jeden wpis umiescic. Dobrze ze wzrasta swiadomosc ludzi o masowych porwaniach i wykorzystywaniach dzieci i ludzi. Handel narzadami, ludzmi,komorkami,eksploatacja,badania. To było od wieków i jest nadal. Skala wzrasta.

  Tego jest cała masa na swiecie ale wszyscy widzą swiat w rozowych barwach. Natomiast jakis jeden bobasek ma problem i swiat trzeszczy (cudownie) ale co z reszta cierpienia, o ktorej wiekszosc nie chce wiedziec i slyszec? Google facebook etc. wykorzystuja SI, kazde takie wystapienie jest natychmiast analizowane przez systemy w celu zebrania informacji psychologicznych o postepowaniu i reakcji ludzi by ich obnazyc, wykorzystujac informacje w celach poznawczych schemat struktur spolecznych, ale kogo to interesuje..

  Ta sprawa i jej nagłosnienie to żerowisko pasożytów, idiotów latajacych ze smartfonami i kamerami. Oni czekaja jak kogos porwą, zgwałca, zbombardują bo maja wtedy „prace”

 29. Barbara Chojnacka said

  Ciekawe do kogo się będzie modlił dudeusz judeusz

 30. Marucha said

  Synagoga…
  Skąd taka chujowa ksywka?
  Może od razu „Talmud”?

 31. Wit said

  Re. 27.

  Nie zmarł… Dopadła go chazarsko-anglosaska synagoga szatana…

  Żywy był dla chazarów i ich anglosaskich psów zbyt niebezpieczny.

 32. revers said

  To nie pierwszy przypadek proby usmiercania dziecka w Liwerpolskim szpitalu Adlera dla dzieci, dzieci umieraly tez dla organow lub z przedawkowania medykamentow, narkotykow.

  https://www.liverpoolecho.co.uk/news/liverpool-news/teenage-girl-died-after-alder-13728785

  Strzezcie sie tych ciemynch miejsc, stron ksiezyca, krolestwa luceferianow z nwo.

 33. Ktoś said

  ad 18
  „Miś z okienka said”

  Implikacją niejawną tego co pan właśnie napisał jest to iż

  SKORO WSZYSCY LUDZIE SĄ WŁASNOŚCIĄ RZĄDU (BRYTYJSKIEGO bo takie prawo wszędzie działa)

  TO TAKŻE MAJĄTEK TYCH LUDZI JEST WŁASNOŚCIĄ RZĄDU BRYTYJSKIEGO

  BO MAJĄTEK NIEWOLNIKA JEST WŁASNOŚCIĄ JEGO WŁAŚCICIELA

  A NIM JEST GB Z RACJI STOSOWANIA JEJ PRAWA

  WIĘC KRUSZENIE KOPII o NIE ZAPŁACIMY ZA S.447 JEST BICIEM PIANY

  BO TO TYLKO REALOKACJA BIEŻĄCEGO ZARZĄDCY BRYTYJSKIEJ MAJĘTNOŚCI

  W RAMACH ZLECONEGO ZASTĘPCZEGO ZARZĄDZANIA I BEZ ZMIANY PRAWA

  I UWOLNIENIA LUDZI Z BYCIA BRYTYJSKIMI NIEWOLNIKAMI, CAŁA RESZTA JEST…….

  BO POLIN TO OBECNIE 300% KONDOMINIUM BRYTYJSKIE (USTALENIA W JAŁCIE)

 34. Kar said

  re:28/Synagog

  – wszystko wyszlo nie tak, obrocilo sie calkiem do gory doopa. Hitler w 33 dal im po mordzie, dal po pazurach i zabral wyszmelcowana „rzydo-demokracje”..Nie myslal perspektywicznie, bo zaraz szybko wyciagneli lape po druga uzyteczna zabawke-anty-semityzm. I mamy tutaj powazny problem; jestesmy dzisiaj w ciemnej doopie..szach-mat!

 35. Nina said

  dudeusz judeusz to cwaniak! Modli się na pokaz, bo tak naprawdę bierze udział w niszczeniu dzieci, polskich dzieci. Myślę tu o podpisanej przez dudeusz j. ustawy o obowiązkowym szczepieniu dziewczynek i chłopców szczepionką przeciw rakowi szyjki macicy! dudeusz j. potwierdza tym samym, że chłopcy macicę mają!

  W ogóle świat przekształcił się w potwora, który z upodobaniem niszczy dzieci, od noworodka! To co się dzieje w szpitalach – to jest zjawisko przerażające.

  Pierwszy z brzegu przykład : Tortury medyczne noworodków – to musi się skończyć!!!
  .https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tortury-medyczne-noworodkow-to-musi-sie-skonczyc-2018-01

  No i te „eksperymenty” medyczne, które przeprowadzają jacyś nie-ludzie! Rodzą się później stwory, przerażające!

  Dla ludzi o mocnych nerwach. Wyłącznie!

  Co ciekawe – 99% tych przypadków dotyczy białych dzzieci.

 36. synagoga said

  34- Hitler „odwalił” numer, ale to nie on. Był tylko narzedziem w rekach kapitalistow, bo co on zrobił?? Zamiast pojsc na Londyn i szwajcarie ze zwiazkiem radzieckim to poszedl z londynem na zwiazek radziecki, a przeciez sowiety nie byly zagrozeniem, gdyby nie dostawaly kroplowki finansowej z zachodu tak samo jak ten sztuczny twor niemcy..

  Rosja miala i ma zasoby ale nie miala i nie ma w dalszym ciagu wlasnego globalnego systemu wymiany informacji i finansowego. Gdyby miala to bylaby zagrozeniem przez terytorium i zasoby, ale nie miała. Wiec Hitler to zolnierz ktory kierował sie jakims debilizmem niszczac to co nie trzeba albo był nikim.

  Uderzajac wtedy w zachód ( ale SS(wywiad watykanu) inwigilowało jego otoczenie i NSDAP) gdyby ich rozgromił to Niemcy i zwiazek radziecki mialyby wieksza siłe do narzucenia kompromisow, a tak niemcy przeniosly sie do USA i sa dalej pod tym samym dowodztwem szwajcarii,londynu i watykanu.

  Jaki jest z tego wniosek? niemcy byly i sa sztucznym tworem w europie by zarzadzac euroazja i afryka czyli swiatem.

  Najgorsze jest to ze nie wiemy czym dzis jest Rosja by była dokladnie tak samo spowinnowacona z krolewska rodzina germanska jak obecnie caly zachód, a Putin mimo jego siły jest za słaby by sie przeciwstawić. ponad 50% ich przemysłu zbrojeniowego i finansowego to system zachodni wiec ile tam realnego oporu. Hilter podczas wojny mimo to odbywal spotkania ze stalinem i sobie gawędzili kosztem np. Polski. Sowiecki wywiad wojskowy jest bardzo tajemniczy, a to on steruje polityka putina.

  Polska z terytorium wiekszym i historycznie ma sens, ale w tym popieprzonym wydaniu obecnym to jest nieporozumienie – magazyn rozwinietych gospodarek. W tej sytuacji ona wrecz nie ma prawa istniec i powinna nalezec do strefy wpływów Rosji, ale Niemcom(bezpiecznik) ktore nie istnieją to bardzo nie odpowiada, a wiec to terytorium okupowane od lat jest buforem prawdziwej polityki.

  Zeby Hitler był Hitlerem to był zrobił porządek i dziś takiego burdelu by nie było.

  Marucha – no jest taki jak ten swiat. Mogę tu napisac nick „rózowe okulary” ale bede wpisywał sie w taktykę prostytucji umyslowej konca XX i XXI wieku.

 37. Marucha said

  Re 36:
  Przeciwieństwem „różowych okularów” może być np. depresja, dołek… ale nie synagoga.

 38. Miś z okienka said

  @33 Ktoś

  jest pan bardzo blisko,
  tylko kto w rzeczywistości jest „właścicielem niewolników” nie jest takie oczywiste bo pretendentów jest kilku

  – żydzi – bo bozia im dała
  – korona brytyjska – bo bozia ich na tej posadzie ustanowiła
  – watykan – bo bozia tak chce (chyba to był klemens, albo jakiś inny fircyk, który oficjalnie stwierdził że wszystko czyli cały świat – dusze, ziemie i majątki są własnością watykanu)
  – mogą być też inni, głębiej zakamuflowani

  co to jest własność – to jest stosunek prawny właściciela do obiektu, w którym tylko i wyłącznie właściciel lub wyznaczone przez niego osoby mogą obiektem dysponować, czyli jeżeli istnieje na przykład komornik, lub podatek, własność (mienie niewolników) jako taka nie istnieje

  ustawa 447 – jeżeli jest to „odgórna” decyzja to w rzeczywistości jest to bicie piany, ale chyba nie bo bo w takim przypadku 447, nie była by potrzebna

 39. padół łez said

  33- tak polska jest wlasnoscia i kolonią Londynu to prawda.

  38. – klemens nie klemens, ale jezuici czyli realne papiestwo kaplanskie w rzymie, rosci sobie ziemskie prawo do przywlaszczenia i wlasnosci kazdej rzeczy na planecie ziemia, oraz kazdej istoty zywej wlacznie z ludzmi.Watykan Ma dwie osobowosci prawne jako podmiot prawa miedzynarodowego , ktore moze istniec tylko poprzez zgode swiata onz, ale swiat juz prawie nie jest podzielony przy czym jest to „święte” państwo ustanowione przez morderce i faszyste mussoliniego, a spolecznosc miedzynarodowa nie wyraża sprzeciwu istnienia tej zlodziejskiej kreatury w tej postaci, a druga osobowosc to wlasnie zarząd nad swiatem i bliskim kosmosem.

  Marucha – No ma Pan rację, ale ja z internetowym nickiem sie nie utożsamiam, a jedynie ze swoim wpisem. Mimo to zmieniam ten nick na padół łez.

  Rozumie Pan wladimir putin/stalin,hitler barack obama, co oni maja prawdziwego, a ile fikcyjnego jak sa elementem , fabryki kwitow na tym swiecie. Mimo to cos mowia cos robia, ale nie we wlasnym imieniu.

 40. Ktoś said

  Wedle mitologii także kościelnej WŁAŚCICIELEM ŚWIATA są UPADLI jakich STATEK czyli WYOBRAŻENIE SŁOŃCA (napędu działającego jak słońce) jest czczony jako MONSTRANCJA a pod symbolem IHS – 3 żydowscy pederaści Jafed Cham i Sem – jego załoga (obecnie wskrzeszani jako DZIECI ROSEMARY tronu brytyjskiego)…..

  tudzież to pierwsze to to WŁOCHATE KOZIOMORDE coś z rytuału otwarcia Tunelu Gotarda a to 2 to 3 ŻUKI też tam pokazane.

  Idąc mitologicznie głębiej biblia mówi na nich Elohims zaś Egipcjanie SOBEK. We współczesnej nomenklaturze ezo to REPTYLIANIE czyli stwory-krokodyle…. jakie około 7000 lat temu napadły na CHRYSTUSA…. i jego linię..

  Ustawa 447 jest ustawą MEDIALNĄ mającą dać IMPULS…. impuls do RUCHAWKI GRANICZNEJ….. Żyrinowski dawno temu mówił iż Polska (w jakiejś tam części) jest PRZYOBIECANA Niemcom, żydostwu i Ruskim.. pod zabory…. Ustawa ma wywołać panikę wśród tych ROLOWANYCH z tortu czyli ich WKROCZENIE a co za tym idzie WOJNĘ tak oczekiwaną przez synagogę maryjną….. (jaka w mitach robi za matkę KROKODYLOpaszczatych zresztą). Jakby robili sam skok to od czego mają dyżurne OBROŃCZYNIE SKROBANEK do robienia odwracającego uwagę rejwachu…. więc ponieważ ustawa ma być medialna chodzi o ZASTRASZANIE… i to przede wszystkim putina w kontekście ZŁÓŻ SUWALSKICH….. jakie chcą mu capnąć choć mu je obiecali… czyli przejście do aktywnej części PRZESTAWIANIA GRANIC w Europie.

 41. padół łez said

  Nina – Pani nazywa to potworne, przerażające – jakiej miary Pani uzywa? Tvn/polsat/akcent i inne kabarety. Z calym szacunkiem, ale to jest wlasnie obraz realnej rzeczywistosci zgnilizny ludzi. To na obecnym etapie staje się normalnością. Okazuje sie ze juz ciezko jest okreslic co należy, a czego nie.

 42. padół łez said

  To wlasnie ten element miedzynarodowy (czy na pewno pochodzenia stricte ziemskiego) tego nie wiemy, ale papiestwo wyciera sobie ryj żydostwem i uzywa tych rotschildow i innych izraelow jako tarczy.

  Poł swiata wyje ze zydostwo jest najgorsze, ono jest niewiele warte , ale Ci co pretendują władze sobie brną dalej.

  40 – Pan o mitologii i reptilianach, ale wystarczy poobserwowac że gady nie zginęly w pelni w permie , zmienily tylko formę, ale istnieja miesozerne,krwiozercze ludojady dalej.

 43. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie said

  @6,19,20
  Ta Pani hołubiona w Serbii w czasie II W.Ś. odpowiedziała dziennikarzowi tak:
  http://investmentwatchblog.com/madeleine-albright-the-deaths-of-500000-iraqi-children-was-worth-it-for-iraqs-non-existent-wmds/

 44. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie said

  @34 pozorna własność, właściciele tego świata?

  – Czego chcesz od nas, Panie, za Twe hojne dary?
  Czego za dobrodziejstwa, którym nie masz miary?
  Kościół Cię nie ogarnie, wszędy pełno Ciebie:
  I w otchłaniach, i w morzu, na ziemi, na niebie.
  Złota też, wiem, nie pragniesz, bo to wszytko Twoje,
  Cokolwiek na tym świecie człowiek mieni swoje.
  Wdzięcznym Cię tedy sercem. Panie, wyznawamy,
  Bo nad to przystojniejszej ofiary nie mamy.
  Tyś Pan wszytkiego świata. Tyś niebo zbudował
  I złotymi gwiazdami ślicznieś uhaftował.
  Tyś fundament założył nieobeszłej ziemi
  I przykryłeś jej nagość zioły rozlicznemi.
  Za Twoim rozkazaniem w brzegach morze stoi
  A zamierzonych granic przeskoczyć się boi.
  Rzeki wód nieprzebranych wielką hojność mają,
  Biały dzień a noc ciemna swoje czasy znają,
  Tobie k woli rozliczne kwiatki Wiosna rodzi,
  Tobie k woli w kłosianym wieńcu Lato chodzi,
  Wino Jesień i jabłka rozmaite dawa,
  Potym do gotowego gnuśna Zima wstawa.
  Z Twej łaski nocna rosa na mdłe zioła padnie,
  A zagorzałe zboża deszcz ożywia snadnie.
  Z Twoich rąk wszelkie źwierzę patrza swej żywności,
  A Ty każdego żywisz z Twej szczodrobliwości.
  Bądź na wieki pochwalon, nieśmiertelny Panie!
  Twoja łaska, Twa dobroć nigdy nie ustanie.
  Chowaj nas, póki raczysz, na tej niskiej ziemi,
  Jedno zawżdy niech będziem pod skrzydłami Twemi.

  http://staropolska.pl/renesans/jan_kochanowski/czego_chcesz_Panie.html

 45. @ 24. Troll Poloniii,
  „W Polsce co roku ginie bez wiesci ponad 4000 dzieci.
  Ale to nie nasze dzieci – to sral je pies.”

  W Polsce przedwojennej policyjna statystyka podawała ilość zaginionych dzieci w kolejnych miesiącach kalendarzowych roku.
  A jak jest obecnie z tą miesięczną statystyką?

  Jeżeli jest nadal prowadzona rzetelnie, to można zauważyć zależność liczby zaginięć od święta żydowskiego wymagającego spożycia matzah (święto „ruchome” w
  kalendarzu).

 46. @ 43. W Szczebrzeszynie Chrząszcz Brzmi W Trzcinie,
  „@19,20
  Ta Pani hołubiona w Serbii w czasie II W.Ś. odpowiedziała dziennikarzowi tak:
  http://investmentwatchblog.com/madeleine-albright-the-deaths-of-500000-iraqi-children-was-worth-it-for-iraqs-non-existent-wmds/

  Dla niezorientowanych dodam, że M. Albright przez około 50…55 lat nie zaglądała do lustra, więc dopiero wtedy oficjalnie zorientowała się, że jest hazaranką, gdy zaczęła golić swą buzię z pojawiającego się po przekwitnięciu zarostu – bardzo ją to zaskoczyło, bo podobno nie pamiętała o „cudownym” ocaleniu jej bogatej rodziny z obozu dla żydów w Theresienstadt – no i nie wiedziała jakim cudem awansowała tak wysoko w USraelu…

 47. Jack Ravenno said

  @8 ADMIN

  „To nie źaden socjalizm.
  To lucyferianizm.
  Admin”

  100/100! Jestesmy pod ciagla presja ze strony tego lachudry

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: